258 członków Klubu Gepardów Biznesu

Każdego dnia liczba członków Klubu Gepardów Biznesu  zwiększa się. Przedstawiamy ich listę  22 marca  2007 r. z 258 podmiotami.

Są na niej najlepsze firmy i banki spółdzielcze w Polsce. Dynamika wzrostu ich wartości rynkowej w latach 2003-2005 była wyższa niż 30 proc. 

W podziale na branże lista jest dostępna na www.gepardybiznesu.pl w dziale Członkowie. Banki spółdzielcze są wyodrębnione i pogrupowane według województw.

Członkami Klubu Gepardów Biznesu  są też przedsiębiorcy i menedżerowie najlepszych firm i banków spółdzielczych. Oni również w dziale Członkowie pogrupowani są według województw.

Członkowie Klubu Gepardów Biznesu*   

  
1 Czesław Lang  Dyrektor Generalny LANG TEAM Sp. z o.o.
2 Wojciech Duda Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
3 Edward Darmofał Prezes Zarządu Zakładu Drzewnego NAPIWODA Sp. z o.o. w Nidzicy
4 Danuta Kośmider  Prezes Zarządu PREMET S.A.
5 Józef Stec Prezes Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
6 Michał Staszewski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
7 Krzysztof Małetka Dyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Izotopów POLATOM
8 Ireneusz Lickiewicz Dyrektor Marketingu BAUTECH Sp. z o.o.
9 Adam Skorut Prezes Skorut Import Export Sp. z o.o.
10 Grzegorz Merchel Prezes HERMAR Sp. z o.o. w Mławie
11 Tadeusz Grabczyński Prezes Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego ROLLING S.J.
12 Ewa Lis  Prezes P.W.P.T.O. TONEL Sp. z o.o.
13 Leszek Dziuba Prezes Zarządu BOLSPED Sp. z o.o.
14 Eugeniusz Roj Wiceprezes Zarządu TRANSBUD – KATOWICE S.A.
15 Wiesław Karczewski Prezes Zarządu Zakładu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Łaszczowie
16 Karol Borycki Prezes Zarządu BENTELER DISTRIBUTION POLAND Sp. z o.o.
17 Roman Rajewski Prezes Zarządu METAL – JAWOR Sp. z o.o.
18 Piotr Mężyński Zastępca Prezesa, Dyrektor d/s Ekonomiczno-Finansowych Przedsiebiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
19 Zbigniew Gołąbiewski Prezes Zarządu PROMOTECH Sp. z o.o.
20 Maciej Krzyżanowski Prezes Zarządu Agencji AMK Sp. z o.o. w Poznaniu
21 Alfreda Kolenkiewicz Współwłaściciel Suwalskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
22 Krystyna Jelska Prezes Zarządu PREFABET EŁK Sp. z o.o.
23 Jan Szelejewski Prezes VIPHARM SA w Warszawie
24 Jerzy Kula Prezes Zarządu Zakładu Automatyki ZREMB Warszawa Sp. z o.o.
25 Krzysztof Dominiczak Prezes Zarządu PLANETA Sp. z o.o. w Warszawie
26 Marian Hajduk Współwłaściciel Zakładu Produkcyjnego WESEM D.M.M. Hajduk S.J.
27 Jan Wojtczak Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raszkowie
28 Wojciech Chybowski Prezes Zarządu PENTACOMP Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
29 Andrzej Rosiński Prezes Hubbard Polska Sp. z o.o.
30 Jan Zmarzły Prezes Regionalnego Zakładu Obsługi Gazownictwa GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. w  Świętochłowicach
31 Leszek Dereziński Prezes Zarządu KOM-ROL Kobylniki Sp. z o.o.
32 Jacek Okoński Właściciel Firmy Handlowo – Usługowej CZAKRAM Okoński Jacek
33 Jan Kubień Prezes Zarządu Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu
34 Henryk Wereski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Biłgoraju
35 Mariusz Gazda Prezes Zarządu Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie
36 Antoni Zaborny Prezes Zarządu ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
37 Jarosław Milaniuk Prezes Zarządu Egen Polska Sp. z o.o.
38 Waldemar Andruszkiewicz Prezes Zarządu Konsorcjum Budowlanego KONS – BUD SA w Suwałkach
39 Adam Nowak  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
40 Jarosław Machlewski Prezes Zarządu Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej "Ateńska" w Warszawie
41 Stefan Markowski Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK w Zawierciu
42 Jacek Urbańczyk Członek Zarządu MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o.
43 Eugeniusz Jacek Woźniak Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej NASZ DOM w Radomiu
44 Krzysztof Dąbrowski Wiceprezes Zarządu Twelve Electric Sp. z o.o.
45 Tomasz Sowiński Dyrektor Finansowy Zakładu Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.
46 Ryszard Szkiłądź Prezes Zarządu Zakładu Zaopatrzenia Usług i Produkcji Sp. z o.o.
47 Norbert Klimek Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lipce
48 Andrzej Matliński Współwłaściciel Wimat Wiechno & Matlińscy S.J.
49 Władysław Matwij Prezes Zarządu P.T. CENTRUM MAZUR S.A.
50 Leokadia Mizerska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Myszkowie
51 Mirosław Boguszewski Właściciel P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
52 Bogusław Samel Prezes Zarządu SPOŁEM Augustowskiej Spółdzielni Spożywców
53 Ireneusz Gryszpanowicz Prezes Zarządu ALISMA CONSTRUCTION SA
54 Marian Czokajło Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
55 Czesław Poźniak wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
56 Marian Fita  Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie
57 Lesław Wojtas Prezes Zarządu Podkarpackiegio Banku Spółdzielczego
58 Jacek Peryt Prezes Zarządu MISTAL Sp. z o.o
59 Eugenia Pokorska-Sawczuk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
60 Leszek Zawadzki Prezes Zarządu Glaverbel Wiglav SA
61 Roman Lis  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Transpotrowych ŚWID-TRANS Sp. z o.o.
62 Przemysław Przychodzeń Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych w Lublinie SA
63 Krzysztof Stasiak Prezes Zarządu KOMANDOR LUBLIN S.A.
64 Zbigniew Wielgosz Prezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku
65 Sławomir  Hardej Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sokołowie Podlaskim
66 Andrzej Jan Janiszewski Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy FOS POLMO Łódź SA
67 Wiesław Małuszek Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds Handlu i Marketingu Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
68 Krzysztof Skruczaj Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi
69 Wiesław Jabłoński Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej JEDNOŚĆ w Ostródzie
70 Maria Ślusarczyk  Prezez Zarządu Zakładu Usług Żeglugowych Sp. z o.o.
71 Stanisław Bobkiewicz  Prezes Zarządu P.W. Hutnik Sp. z o.o.
72 Michał Piątek Prezes Zarządu Gwarant Grupy Kapitałowej Sp. z o.o.
73 Witold Morawski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej
74 Zygmunt Cichocki Dyrektor Zarządu PBDiM DROMO Sp. z o.o.
75 Zdzisława Lasota  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pionkach
76 Maria Kowalik Prezes Zarządu SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zawiercie
77 Edward Janiszewski Prezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o.
78 Józef  Kramarczyk Prezes Zarządu Fabryki Wentylatorów FAWENT SA
79 Mariusz Sośniak Dyrektor ds.. Marketingu Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o.
80 Bogusław Pilek Prezes Zarządu ITeam SA we Wrocławiu
81 Andrzej  Furmańczyk Dyrektor PPH JAG Sp. z o.o. w Liskowie
82 Krzysztof Sadurski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jedlińsku
83 Mariusz Szeib Prokurent SEMAX SA w Poznaniu
84 Piotr Olszak Członek Zarządu WODKAN Sp. z o.o.
85 Barbara  Stańczyk Prezes Zarządu SCORPIO Sp. z o.o. w Łodzi
86 Petrus Rovers Prezes ROVERS POLSKA Sp. z o.o. w Piasecznie
87 Leszek Burzyński Prezes Zarządu AS-BAU Sp. z o.o. we Wrocławiu
88 Wiesław Zyk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie
89 Zbigniew Ott Prezes Zarządu BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. w Toruniu
90 Witold Zadroga Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej
91 Mirosława Morawska Prezes Zarządu ABM SA w Krakowie
92 Wojciech Geresz Prezes Zarządu Fabryki Okien SPECTRUM Sp. z o.o. w Lublinie
93 Jacek Trzciołek Wiceprezes TELEFONÓW OPALENICKICH S.A.
94 Wojciech Błaszak Prezes Zarządu Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.
95 Janusz  Wójcik Prezes Zarządu  INPROD Sp. z o.o. w Gliwicach
96 Wiesław Rosa Prezes Zarządu  TERPLAST Sp. z o.o. w Sieradzu
97  Wojciech  Kochowicz Dyrektor Centrowet Sp. z o.o. w Bydgoszczy
98 Bogusław Mierzwiak Współwaściciel -Członek Zarządu BART Sp. z o.o.
99 Mirosław Walkowiak Prezes Zarządu Centrowet – Cezal Sp. z o.o. w Poznaniu
100 Kazimierz  Matłoka Prezes Zarządu WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o.
101 Artur Nejmant Prezes Zarządu  Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. w Świeciu
102 Andrzej  Wieczorek Prezes Zarządu  HOLDING DORADCA Sp. z o.o. w Bytomiu
103 Bogusław Swaczyj Prezes  Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu Zdroju
104 Zbigniew  Gotartowski Prezes Zarządu Bibus Menos Sp. z o.o.
105 Józef  Mitura Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy
106 Józef  Szperlak  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jabłonce
107 GLAVERBEL WIGLAV S.A. 04-993 Warszawa 
108 SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów 56-416 Twardogóra 
109 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 08-300 Sokołów Podlaski 
110 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. 59-700 Bolesławiec 
111 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. 22-650 Łaszczów 
112 PROMOTECH Sp. z o.o. 15-620 Białystok 
113 AUTO – SHL S.A. Zakład Pojazdów Specjalnych 25-662 Kielce
114 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 63-200 Jarocin
115 VIPHARM S.A. 03-691 Warszawa
116 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J. 43-374 Buczkowice
117 MISTAL Sp. z o.o. 40-389 Katowice
118 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. 56-100 Wołów
119 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Siedlcach Sp. z o.o. 08-110 Siedlce
120 PEGAZ Sp.z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych 60-167 Poznań
121 HUTNIK Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe 27-400 Ostrowiec Św
122 TASKOMONT – 3 Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Montażowe 86-300 Grudziądz
123 HERMAR Sp. z o.o. 06-500 Mława
124 FHU TABO S.J. 96-200 Rawa Mazowiecka
125 DREWPOL Sp. z o.o. 72-221 Osina
126 TIM S.A. 43-382 Bielsko-Biała
127 BENTELER DISTRIBUTION POLAND 41-103 SIEMIANOWICE ŚLASKIE
128 KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o. 88-150 Kruszwica
129 TRANSBUD – KATOWICE S.A. 40-706 Katowice
130 HUBBARD POLSKA Sp.z  o.o. 55-110 Prusice
131 SCORPIO Sp. z o.o. 91-203 Łódź
132 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. 03-840 Warszawa
133 OBR Iztopów POLATOM 
134 ROLLING S.J. ZPUH 87-853 Kruszyn
135 ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski
136 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp.z o.o. 43-450 Ustroń
137 AGENCJA AMK Sp. z o.o. 61-008 Poznań
138 Fabryka Osprzętu Samochodowego POLMO Łódź S.A. 93-126 Łódź
139 Zakład Usług Żeglugowych Sp.z o.o. 71-700 Szczecin
140 SPYRA PRIMO POLAND Sp. z o.o. 43-197 Mikołów – Paniowy
141 Animex – Trans Sp. z o.o. 00-613 Warszawa
142 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska 75-811 Koszalin
143 Bailey Dairy Products Polska Sp.z o.o. 03-119 Warszawa
144 WIMAT Wiechno & Matlińscy  S.J. 90-143 Łódź
145 WESEM S.J. Zakład Produkcyjny 32-020 Wieliczka
146 Kormal Sp. z o.o. PPH i U 00-108 Warszawa
147 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych w Lublinie S.A. 20-439 Lublin
148 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. 43-100 Tychy
149 LANG TEAM Sp. z o.o. 02-792 Warszawa
150 KONS – BUD S.A. Konsorcjum Budowlane 16-400 Suwałki
151 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S.A. w Kaliszu 62-800 Kalisz
152 BOLSPED Sp. z o.o. 32-332 Bukowno
153 NAPIWODA Sp. z o.o. Zakład Drzewny 13-100 Nidzica
154 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp.z o.o. 62-650 Kłodawa
155 Metalzbyt Sp. z o.o. 10-959 Olsztyn
156 KOMANDOR LUBLIN S.A. 20-445 Lublin
157 SPPH " WITAL" Kolenkiewicz, Uzdziło Spólka Jawna 16-400 Suwałki
158 Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A. 41-403 Chełm Śląski
159 PLANETA Sp. z o.o. 03-289 Warszawa
160 Metal Jawor Sp. z o.o. 59-400 Jawor
161 EGEN POLSKA Sp. z o.o. 20-209 Lublin
162 WOSTAL Sp.z o.o. Zakłady Mechaniczno – Kuźnicze 32-340 Wolbrom
163 FAELBUD S.A. 20-234 Lublin
164 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp.z o.o. 65-031 Zielona Góra
165 PPH JAG Sp. z o.o. 62-850 Lisków
166 TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o. 04-994 Warszawa
167 PREFABET EŁK Sp. z o.o. 19-300 Ełk
168 Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o.  30-130 Kraków
169 EURO SKLEP S.A. 43-300 Bielsko Biała
170 Firma Handlowo Usługowa CZAKRAM Jacek Okoński 33-100 Tarnów
171 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. 58-100 Swidnica
172 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. 11-500 Giżycko
173 GWARANT Sp. z o.o. 40-611 Katowice
174 PENTACOMP SYSTEMY INFORMATYCZNE Sp. z o.o. 01-687 Warszawa
175 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. 05-500 Piaseczno
176 SKORUT Import Eksport Sp. z o.o. 32-400 Myślenice
177 Primer Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. 81-212 Gdynia
178 ORLEN Koltrans Sp. z o.o. 09-411 Płock
179 TELKAB S.A. 39-300 Mielec
180 PLECEWICE S.A. Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej 05-088 Brochów
181 P.U.P.T.O. „TONEL” Sp. z o.o. 00-113 Warszawa
182 PPHU Albatros J. i. M. Czyż S.J. 22-100 Chełm
183 PREMET S.A. 58-250 Pieszyce
184 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  WIRAŻ BUS Sp. z o.o.  62-020 Swarzędz
185 Bautech Wojciechowski Lickiewicz S.J. 00-718 Warszawa
186 BANK SPÓŁDZIELCZY W RASZKOWIE 63-440 RASZKÓW
187 MDM-DRUK SJ ul. Borówki 4
188 LECH Sp. z o.o. PW 85-833 Bydgoszcz
189  Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. 42-523 Dąbrowa Górnicza
190 Zakład Zaopatrzenia  Usług i Produkcji Sp. z o.o. 16-061 Juchnowiec Kościelny
191 JEDNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa 14-100 Ostróda
192 Zakład Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.  32-733 Trzciana
193 ALISMA CONSTRUCTION S.A. 02-697 Warszawa
194 Spółdzielnia Mieszkaniowa 62-600 Koło
195 Dyplom raz jeszcze 
196 WIMAT Wiechno & Matlińscy  S.J. 90-143 Łódź
197 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. 56-100 Wołów
198 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska 75-811 Koszalin
199 SEMAX S.A.  61-371 POZNAŃ
200 Bank Spółdzielczy w Biłoraju 23-400 Biłgoraj
201 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom 26-600 Radom
202 Spóldzielnia Mieszkaniowa Rozstaje 80-464 Gdańsk
203 AKSON Spółka Jawna 40-635 Katowice
204 ZAKŁAD ENERGO-MECHANICZNY ŁABĘDY SP. Z O.O.  44-109 Gliwice
205 Bank Spółdzielczy w Myszkowie 42-300 Myszków
206 AS-BAU Sp. z o.o.  54-618 Wrocław
207 DROMO Sp. z o.o. Przeds. Budowy Dróg i Mostow 14-100 Ostróda
208 PREUWOD Sp. z o.o. 34-100 Wadowice
209 INTERKOBO INVEST Sp. z o.o. 91-342 Łódź
210 Gospodarczy Bank Spółdzielczy Barlinek 74-320 Barlinek
211 Rejonowy Bank Spółdzielczy Lututów 98-360 Lututów
212 WODKAN Sp. z o.o. 61-249 Poznań
213 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 03-977 Warszawa
214 Bank Spółdzielczy w Sierakowicach 83-340 Sierakowice
215 MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o. 58-500 Jelenia Góra
216 HUTNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa 42-400 Zawiercie
217 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo 82-300 Elbląg
218 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A. 90-456 Łódź
219 Mszczonowska Spółdzielnia Mieszkaniowa 01-111 Warszawa
220 GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. 41-600 Świętochłowice
221 Bank Spółdzielczy w Brańsku 17-120 Brańsk
222 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy S.J. 84-300 Lębork
223 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zawiercie 42-400 Zawiercie
224 P.U.T. Świd-Trans Sp. z o.o. 21-045 Świdnik
225 Bank Spółdzielczy w Lipce 77-420 Lipka
226 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej 96-230 Biała Rawska
227 P.P.U.H. PODKOWA S.J. 00-810 Warszawa
228 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Płonia 70-791 Szczecin
229 Bank Spółdzielczy Gniezno 62-200 Gniezno
230 Bank Spółdzielczy Brodnica 87-300 Brodnica
231 Przedsiębiorstwo Turystyczne Centrum Mazur S.A. 11-500 Giżycko
232 Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców 16-300 Augustów
233 H. Cegielski – Service Sp. z o.o. 61-485 Poznań
234 Bank Spółdzielczy w Jabłonce 34-480 Jabłonka
235 Bank Spółdzielczy w Przemkowie 59-170 Przemków
236 Bank Spółdzielczy Zambrów 18-300 Zambrów
237 Bank Spółdzielczy w Jedlińsku 26-660 Jedlińsk
238 Bank Spółdzielczy Sejny 16-500 Sejny
239 Podkarpacki Bank Spółdzielczy 38-500 Sanok
240 Bank Spółdzielczy w Tczewie 83-110 Tczew
241 Bank Spółdzielczy w Pionkach 26-670 Pionki
242 ITeam S.A. 50-062 Wrocław
243 Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR 99-307 Strzelce
244 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka
245 TELEFONY OPALENICKIE S.A. 64-330 Opalenica
246 Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o.o. 20-150 Lublin
247 ABM S.A. 30-719 Kraków
248 BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. 87-100 Toruń
249 Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. 86-105 Świecie
250 HOLDING DORADCA Sp. z o.o. 41-902 Bytom
251 INPROD Sp. z o.o. PW 44-164 Gliwice
252 TERPLAST Sp. z o.o. – Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych 98-200 Sieradz
253 Centrowet Sp. Z o.o. 85-377 Bydgoszcz
254 BART Sp. z o.o.  86-100 Świecie
255 Centrowet – Cezal Sp. z o.o. 60-543 Poznań
256 WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o. 60-465 Poznań
257 BIBUS MENOS Sp. z o.o. 81-341 Gdynia
258 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie 13-200 Działdowo

 

* Członkowie Klubu Gepardów Biznesu 22 marca 2007 r.

Źródło: Klub Gepardów Biznesu 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *