Uczestnicy Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbędzie się 16 stycznia 2008 r.  w sali konferencyjnej nr 160 (szklanej) w budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie  przy ul. Piłsudskiego 7/9 w godzinach od 10 do 14.  Jej patronem honorowym jest Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas. Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmujemy do 15  stycznia 2008 r. do godziny 16.

 

 

Zapraszamy na konferencję dynamiczne firmy i banki spółdzielcze oraz przedstawicieli gmin i miast województwa warmińsko-mazurskiego.

 Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013 oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu  otrzymają dyplomy i statuetki.

Ponadto każdy przedstawiciel firmy lub banku (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju firmy lub banku i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy i banki spółdzielcze będę też mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu".

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 płacą organizatorowi konferencji 200 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 150 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl .

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy, gminy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

 

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

1. Andrzej Górczyński, Prezes Zarządu  Banku Spółdzielczego w Szczytnie (www.bsszczytno.pl),
2. Zbigniew Jaworski, Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie (www.wbs-jonkowo.pl),
3. Iwona Suchocka, Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie  (www.wbs-jonkowo.pl),
4. Teresa Wodzyńska, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Olsztynku,
5. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Hurtowo-Detalicznego KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o. w Olsztynie (www.ksiaznica.pl), członek Klubu Gepardów Biznesu,
6. Przedstawiciel firmy DBK Sp. z o.o. w Olsztynie (www.dbk.com.pl),
7. Przedstawiciel firmy DBK Sp. z o.o. w Olsztynie (www.dbk.com.pl),
8. Roman Zawadzki, Prezes Spółki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ARPIS" Sp. z o.o. w Olsztynie (www.arpis.olsztyn.pl),
9. Wojciech Kazior, Prezes Zarządu PGF "CEFARM" Sp. z o. o. w Dywitach (www.cefarm-olsztyn.pl),
10. Mirosław Zyśk, Wiceprezes Zarządu PGF "CEFARM" Sp. z o. o. w Dywitach (www.cefarm-olsztyn.pl),
11. Grzegorz Sowul, Prezes Zarządu PREMAR Sp. z o.o. w Olsztynie (www.premar.olsztyn.pl),
12. Zbigniew Makarewicz, Współwłaściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ,,Stal-Gaz'' s.j. w Bartoszycach,
13. Tomasz Bieńkowski, Prezes Zarządu Gospodarstwa Produkcji Rolnej Centrali Nasiennej Sp. z o.o. w Nidzicy (www.cnnidzica.pl),
14. Izabela Piaścik, DUET Sp. z o.o. w Olsztynie,
15. Wojciech Kaczmarek, Przewodniczący Rady Nadzorczej DUET Sp. z o.o. w Olsztynie,
16. Janusz Bednarek, Prezes Zarządu Siwik Intertrade Sp. z o.o. w Mragowie (www.siwik.com.pl),
17. Barbara Kulik, Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych firmy Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "INEX" SJ w Giżycku,
18. Marian Grabikowski,Prokurent firmy Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "INEX" SJ w Giżycku,
19. Jarosław Czarnecki, Zastępca Dyrektora ds. Handlu i Marketingu firmy Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "INEX" SJ w Giżycku,
20. Jerzy Barański, Dyrektor Sprzedaży Aptecznej firmy Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "INEX" SJ w Giżycku,
21. Jan Jawiński, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Węgorzewie,
22. Jan Sołtys, Dyrektor Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Elblągu,
23. Andrzej Kwaczek, Dyrektor Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Mragowie (www.pks.mragowo.pl),
24. Jerzy Niedźwiecki, Prezes "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim
25. Marian Górny, P.P.H.U. "ROLMAX" Sp. z o.o. w Suszu (www.rolmax.com.pl),
26. Wojciech Bogusławski, Dyrektor Zarządu UNI-BEL Sp. z o.o. w Elblągu  (www.unibel.pl),
27. Arkadiusz Bartkowski, Kierownik Działu Przygotowania Produkcji i Zaopatrzenia  UNI-BEL Sp. z o.o. w Elblągu  (www.unibel.pl),
28. Waldemar Klocek, Prezes zarządu Okręgowego Przedsiębiorstwa  Geodezyjno – Kartograficznego Sp. z o.o. w Olsztynie (www.opgk.olsztyn.pl), członek Klubu Gepardów Biznesu,
29. Edward Darmofał, Prezes zarządu NAPIWODA Sp. z o.o. Zakładu Drzewnego NAPIWODA Sp. z o.o. w Nidzicy (www.tartak.napiwoda.com), członek Klubu Gepardów Biznesu,
30. Roman Zemsta, Prezes Zarządu Olsztyńskiej Korporacja Sp. z o.o. w Olsztynie (www.okejka.pl),
32. Mirosław Kuriata, Współwłaściel FHU DIM SJ w Kętrzynie,
33. Tadeusz Rochoń, Prezes Zarządu PHU  MOTO – ROT Sp. z o.o. w Iławie (www.moto-rot.pl)
34. Andrzej Rusiecki, Dyrektor Generalny FLEX GRAF Sp. z o.o. w Jonkowie (www.flexgraf.pl),
35. Dorota Zawisza, Główna Księgowa FLEX GRAF Sp. z o.o. w Jonkowie (www.flexgraf.pl),
36. Zbigniew Gnaczyński, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Iławie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *