Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Wielkopolskiego

ImageW Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Wielkopolskiego 16  kwietnia 2008 r.  w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wzięło udział 70 osób. Statuetki i dyplomy wręczył wyróżnionym firmom i bankom spółdzielczym dyrektor Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

Fundatorem statuetek był Instytut Bankowości Spółdzielczej.

 

Zdjęcie grupowe (zobacz powiększenie)

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Wielkopolskiego

1. Kasem Bahloul, Właściciel firmy LEVANT Import-Export w Poznaniu (www.levant.pl),
2. Eleonora Rybarczyk, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Siedlcu (www.bssiedlec.pl),
3. Grzegorz Poniatowski,Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej (www.bsziemikal.bs.net.pl),
4. Lech Michalak, Dyrektor Marketingu Solaris Bus & Coach SA w Bolechowie (www.solarisbus.pl),
5. Krzysztof Henicz, Prezes Przedsiębiorstwa Wdrażania Postępu Technicznego "POSTEOR"  Poznań Sp. z o.o. w Poznaniu (www.posteor.pl),
6. Lesław Wasilewski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Prezes Przedsiębiorstwa Wdrażania Postępu Technicznego "POSTEOR"  Poznań Sp. z o.o. w Poznaniu (www.posteor.pl), 
7. Marek Gubała, Prezes Zarządu "Ośrodek Nowoczesnych Technik Zarządzania" Sp. z o.o. w Poznaniu (www.ontz.pl),
8. Karolina Mocarska, Koordynatorka ds projektów "Ośrodek Nowoczesnych Technik Zarządzania" Sp. z o.o. w Poznaniu (www.ontz.pl),
9. Józef Kłusek, KONEKT Sp. z o.o. w Poznaniu (www.konekt.com.pl),
10. inż. Marian Idziaszek, Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie,
11. Jerzy Gniatkowski, Prezes Zarządu Poznańskiego Przedsiębiorstwa Handlowego "Surtex" Sp. z o.o. w Poznaniu (www.surtex.com.pl),
12. Waldemar Organista, Przewodniczący Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowego UTECH Sp. z o.o. w Poznaniu (www.utech.com.pl),
13. Jerzy Gościński, Dyrektor  P.W. Toolfas Sp. z o.o. w Poznaniu,
14. Maksymilian Bukowian, Prezes Zarządu MAKROPOL Sp. z o.o. w Poznaniu (www.makropol.pl),
15. Ewa Bukowian, Wiceprezes Zarządu MAKROPOL Sp. z o.o. w Poznaniu (www.makropol.pl),
16. Małgorzata Jańczak, Wiceprezes Zarządu P.P.U.H. POLIN Sp. z o.o. w Książu Wielkopolskim (www.polin.com.pl),
17. Janusz Kasperek, Prezes Zarządu Sanpol Sp. z o.o. w Poznaniu (www.sanpol.pl),
18. Andrzej Kulczyński, Dyrektor Handlowy Sanpol Sp. z o.o. w Poznaniu (www.sanpol.pl),
19. Piotr Jessa, Prezes firmy Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie,
20. Henryk Jessa, Dyrektor firmy Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie,
21. Lechosław Witajewski, Prezes Zarządu Awantaż Sp. z o.o. w Białej Wsi (www.awantaz.com.pl),
22. Sławomir Witajewski, Awantaż Sp. z o.o. w Białej Wsi (www.awantaz.com.pl),
23. Sebastian Deckert, Awantaż Sp. z o.o. w Białej Wsi (www.awantaz.com.pl),
24. Katarzyna Hejduk, Specjalista ds. Systemów Jakości Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile,
25. Hubert Sośnicki, Prezes Zarządu P.W. Staltex Sp. z o.o. w Żelazkowie,
26. Zbigniew Jakubiak, Prezes Zarządu Spółdzielni Inwalidów " Nadzieja" w Ostrowie Wielkopolskim,
27. Zbigniew Fechner, Inter-Global Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim (www.inter-global.com.pl),
28. Marian Dybus, Prezes Zarządu "SPOŁEM" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Turku (www.spolem.turek.net.pl),
29. Grzegorz Janik, Zastępca Prezesa, Gł.Księgowy "SPOŁEM" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Turku (www.spolem.turek.net.pl),
30. Wojciech Trawiński, Prezes Zarządu „ENERGOSYSTEMU” Sp. z o.o. w Poznaniu (www.energosystem.com),
31. Seweryn Cichy, Wiceprezes Zarządu „ENERGOSYSTEM” Sp. z o.o. w Poznaniu (www.energosystem.com),
32. Bogumił Puławski, Dyrektor Handlowy Victor Ink-Jet-System Service Sp. z o.o. w Komornikach  (www.victorinkjet.pl)
33. Arkadiusz Markowski – Przedstawiciel Victor Ink-Jet-System Service Sp. z o.o. w Komornikach (www.victorinkjet.pl)
34. Stefan Krajewski, Prezes Zarzadu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej "KOMOPAL" Spółka z o.o. w Opalenicy,
35. Stanisław Mendyka, Auto-Plast Produkt Sp. z o.o. we Wrześni (www.app.com.pl),
36. Adam Felski, EKOFLEX Sp. z o.o. w Chodzieży (www.ekoflex.com),
37. Leszek Faltyniak, Prezes Zarządu TRASKO-INWEST Sp. z o.o. w Ostrzeszowie (www.trasko.pl),
38. Waldemar Sieradzki, Członek Zarządu TRASKO-INWEST Sp. z o.o. w Ostrzeszowie (www.trasko.pl),
39. Krzysztof Jóźwiak,  Prezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Koninie (www.bskonin.pl),
40. Lidia Osada, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Koninie (www.bskonin.pl), 
41. Mieczysław Janik, Zastępca Prezesa "AGROPLON" Sp. z o.o. w Pile,
42. Mariusz Pietrzak, Kierownik Działu Marketingu Steel-Building Sp. z o.o. w Poznaniu (www.steel-building.com.pl),
43. Paweł Szała, Zastępca Prezesa  Zarządu Agro-Handel Sp. z o.o. w Krzywinie (www.agro-handel.com.pl),
44. Anna Grońska, "Cermag Poznań" Sp. z o.o. w Poznaniu (www.cermag.info),
45. Michał Przybyła, Gopol Sp. z o.o. w Jarocinie (www.gopol.com.pl),
46. Dorota Sarbak, Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Józef Włodarczyk S.J. w Poznaniu,
47. Adam Gębski, Dyrektor ds Sprzedaży ZETO SA w Poznaniu (www.zeto.com.pl),
48. Patrycja Jędrzejczak, Fiesta Sp. z o.o. w Swarzędzu (www.fiesta.poznan.pl),
49. Sławomir Huchrak, FERRPOL Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. w Rawiczu (www.ferrpol.com.pl),
50. Donata Napierała, Zakład Rzeźnicko-Wędliniarski I. Mielczarek i Synowie Sp. J. w Komornikach (www.
51. Grzegorz Walichnowski, Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych Andre Abrasive Articles Robert Andre w Kole (www.andre.com.pl),
52. Waldemar Szajewski, Prezes Zarzadu Controlmatica ZAP-PNEFAL Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim (www.controlmatica.com.pl),
53. Mirosław Rospończyk, Dyrektor ds. Techniczno-Produkcyjnych Controlmatica ZAP-PNEFAL Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim (www.controlmatica.com.pl),
54. Monika Bekas-Nowak, Pełnomocnik zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej (www.krd.pl),
55. Radosław Krawczykowski, Zastępca Dyrektora  Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
56. Adam Latocha, SIMPLE SA (www.simplesoftware.pl),
57. Piotr Węglik, Dyrektor Oddziału Poznań SIMPLE SA (www.simplesoftware.pl),
58. Jerzy Krajewski, Dyrektor Klubu Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
59. Andrzej Malanowski, Klub Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
60. Emilia Kośna, Klub Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
61. Kaja Skrzyńska, Klubu Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
62. Karolina Tokarz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu PROMAG SA w Poznaniu (www.promag.pl),
63. Agnieszka Rybitwa, Specjalista ds. PR F5 Konsulting Sp. z o.o.w Poznaniu (www.f5.pl),
64. Danuta Pacyna, Spółdzielnia Mleczarska LAZUR w Nowych Skalmierzycach (www.lazur.pl),
65. Alina Missałła-Konopko, Spółdzielnia Mleczarska LAZUR w Nowych Skalmierzycach (www.lazur.pl),
66. Grzegorz Bykowski, Zastępca Dyrektora Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
67. Agnieszka Pilarczyk, PAW Sp. z o.o. w Suchym Lasie (www.paw.pl),
68. Czesław Kuźniacki, Prezes Zarządu Gospodarstwa Rolnego CHOCICZA Sp. z o.o. w Chociczy,
69. Piotr Ossowski, Prezes Zarządu GROS – POL Sp. z o.o. w Poznaniu,
70. Karolina Janyga, DPM Solid Polska S.J. w Kownówku,
71. Robert Szypura, Członek Zarządu Spółdzielni Inwalidów CHEMOS w Opalenicy,
72. Marek Plaskowski, Prezes Zarządu  K&M Grupa Sp. z o.o. w Gruszczynie,
73. Błażej Patryn, Piotr i Paweł SA w Poznaniu (www.piotripawel.pl),

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *