Najefektywniejsze firmy województwa wielkopolskiego

Wśród 2205  firm województwa  wielkopolskiego najefektywniejsze okazały się: FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o. w Lesznie, JAKRO Sp. z o.o. w Poznaniu   oraz  Lech Premium Sp. z o.o. w Poznaniu.

Przedstawiamy ranking najefektywniejszych firm województwa wielkopolskiego w latach 2006-2008, na podstawie danych Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit.

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki: 
1) Obroty w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN, 
2) Kapitał własny w latach 2005-2007 powyżej 0 PLN,
3) Zysk netto w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN,
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

 

Najbardziej efektywne firmy województwa wielkopolskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych

  
Lp.  Nazwa. Siedziba. Średnia zysku netto do przychodów operacyjnych z lata 2005, 2006, 2007 w procentach.

1 FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o. Leszno 202,2
2 JAKRO Sp. z o.o. PW Poznań 163,1
3 Lech Premium Sp. z o.o. Poznań 132,0
4 INWEST CONSULTING S.A. Poznań 110,8
5 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 61,9
6 EURO INVEST BUD Sp. z o.o. Poznań 53,8
7 ITM Polska Sp. z o.o. Poznań 53,3
8 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 52,7
9 Matt S.J. Kościan 49,4
10 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 48,6
11 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 48,3
12 Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o. Poznań 45,3
13 GIANT Sp. z o.o. Poznań 43,8
14 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 41,6
15 MEPROMOR S.A. Spółka Pracownicza Czarnków 41,6
16 Niedźwiedź – Lock S.J. R.Niedźwiedź, Z.Niedźwiedź Luboń 41,0
17 Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J. Siedlec 39,4
18 Leuco Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 39,3
19 Derform S.J. Poznań 39,3
20 Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 39,1
21 VOX – CHEMIA Sp. z o.o. Czerwonak 38,1
22 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu S.J. Konin 36,7
23 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie Niechanowo 36,3
24 Agrokal Sp. z o.o. Bojanowo 35,9
25 JAKON S.J. Tarnowo Podgórne 34,6
26 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Kościan 34,4
27 Wood Pak Sp. z o.o. Gołuchów 34,0
28 SCHRADER INTERNATIONALE LOGISTYK Sp. z o.o. Poznań 33,8
29 Poraj Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 33,7
30 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 33,1
31 FORTIS Sp. z o.o. Poznań 33,0
32 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Wysoka 32,4
33 TELAND S.J PHU Poznań 32,4
34 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 31,6
35 QXL POLAND Sp. z o.o. Poznań 30,8
36 Ratajska Telewizja Kablowa ELSAT Sp. z o.o. Poznań 30,4
37 BZ WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 30,2
38 Rolmix Sp. z o.o. Belęcin 29,5
39 Agro – Merkury Sp. z o.o. Popowo Kościelne 29,4
40 Finitouch Polska Sp. z o.o. Poznań 28,6
41 Biuro Inżynieryjno – Techniczne KARO Sp. z o.o. Poznań 28,3
42 Wielkopolska Fabryka Okien Variant S.J. Poznań 28,2
43 Germain's Technology Group Polska Sp. z o.o. Poznań 28,1
44 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Śmigiel 28,0
45 Henmar S.J. PPH Koźmin Wielkopolski 27,7
46 AUTOSTRADA EKSPLOATACJA S.A. Poznań 27,7
47 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 27,2
48 WARTA GLASS Sp. z o.o. Poznań 26,9
49 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak S.J. Ostrów Wlkp 26,7
50 Aet S.J. Ostrów Wielkopolski 26,5
51 BIS S.A. Wielkopolska Giełda Odzieżowa Poznań 26,5
52 Asta – Net Małdziński, Ryczek S.J. Piła 26,5
53 Agpol Oleszczuk Sp. Komandytowa Kobylin 26,1
54 NEFMED S.A. Poznań 26,0
55 INTER S S.J. PPHU Kępno 25,8
56 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 25,7
57 Pani Teresa Medica S.A. Września 25,7
58 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 25,5
59 AA PATENT PRODUCT Sp. z o.o. Zakrzewo 25,5
60 Przędzalnia Lambrecht Okonek Sp. z o.o. Okonek 25,5
61 Ośrodek Naukowo – Konserwatorski Pracownia Konserwacji Zabytków Sp. z o.o. Poznań 25,3
62 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Węgrowiec 24,7
63 Grabowska Firma Montażowa GFM Rusztowania S. J. Grabow nad Prosną 24,6
64 PPPH Elektronik Sp. z o.o. Poznań 24,6
65 CGS Studio Kollat i Wspólnicy S.J. Poznań 24,3
66 LAMA GOLD POLAND Sp. z o.o. Poznań 24,2
67 ALGECO Sp. z o.o. Poznań 24,0
68 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy Wielichowo 23,9
69 STRYCHROL Sp. z o.o. Łubowo 23,7
70 ELD Poland Sp. z o.o. Poznań 23,7
71 LOBO Sp. z o.o. Poznań 23,6
72 GLASPO Sp. z o.o. Gregorzew 23,6
73 Allflex Polska Sp. z o.o. Swarzędz 23,4
74 PUH ZETO S.A. Poznań 23,4
75 Majątek Rogalin Sp. z o.o Rogalin 23,2
76 Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o. Odolanów 22,9
77 AUDATEX POLSKA Sp. z o.o. Poznań 22,9
78 WYDAWNICTWO FORUM Sp. z o.o. Poznań 22,8
79 P.O.M. Eko S.J. Kalisz 22,4
80 REMOPAP Sp. z o.o. Poznań 22,4
81 Merkury Sp. z o.o. Puszczykowo 22,3
82 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. Poznań 22,3
83 KREA Sp. z o.o. Poznań 22,1
84 Technika Alarmowa Polska Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 21,9
85 PPH Import – Export Stnley Sp. z o.o. Poznań 21,8
86 Wista S.J. PW Poznań 21,5
87 NAFIRA Sp. z o.o. Czapury 21,5
88 KIE Sp. z o.o. Buk 21,3
89 Logos Travel S.J. Poznań 21,2
90 POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny Przeźmierowo 21,2
91 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 21,2
92 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 21,2
93 Mol Coatings Sp. z o.o. Chodzież 21,1
94 HFC System  Sp. z o.o. Poznań 20,9
95 STATIM Sp. z o.o. Poznań 20,7
96 Unirol S.J. Borek Wielkopolski 20,7
97 Doxler Best Sp. z o.o. Jaraczewo 20,6
98 MEDIVET S.A. Śrem 20,5
99 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 20,3
100 Bejot Sp. z o.o. Brodnica 20,2
101 Korporacja Brokerów Ubezpieczeniowych Protektor Biuro Zachodnie Sp. z o.o. Poznań 20,2
102 FORCOM Sp. z o.o. Poznań 20,1
103 VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 20,1
104 PHU Max – Bud S.J. Złotów 20,1
105 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 19,8
106 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 19,8
107 KOS – DOM Sp. z o.o. Luboń 19,7
108 Trans – Plast Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Suchy Las 19,7
109 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,6
110 Kontex S.J. Poznań 19,6
111 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 19,6
112 IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 19,3
113 Agro  Duda Sp. z o.o. Jutrosin 19,3
114 Kanbd Sp. z o.o. Jarocin 19,3
115 Konar S.J. Stęszew 19,2
116 Rader S.J. Piła 19,1
117 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność Wargowo 19,1
118 Grafmaj AM Aneta Szczublińska Poznań 19,1
119 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 19,0
120 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 19,0
121 SCANPACK S.J. Poznań 19,0
122 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Żerków 18,9
123 Monrem S.J. Poznań 18,9
124 Budownictwo Drogowe KRUG S.J. Swarzędz 18,8
125 Leszczyńska Agencja Wydawnicza  S.J. Leszno 18,8
126 Segla S.J. Osiek Mały 18,7
127 SKALTEX – KACZMAREK, BŁASZCZYK S.J. Nowe Skalmierzyce 18,7
128 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno – Przetwórcze GAL L.P.M.Ł. Marek S.J. Poznań 18,6
129 Printcom Sp. z o.o. Poznań 18,6
130 MASSIVE POLSKA Sp. z o.o. Września 18,4
131 REMPAP Sp. z o.o. Poznań 18,4
132 INTERNET CABLE PROVIDER Sp. z o.o. Poznań 18,4
133 JOSERA POLSKA Sp. z o.o. Wolsztyn 18,3
134 Anton Rohr Sp. z o.o. Poznań 18,3
135 RUNOTEX SA Fabryka Wyrobów Runowych Kalisz 18,2
136 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 18,0
137 WAPPEX S.J. PPHU Konin 18,0
138 MINI – MAX Sp. z o.o. PPHU Poznań 17,9
139 AGRIFOOD S.J. Bojanowo 17,9
140 Bosma Electric Sp. z o.o. Przeźmierowo 17,8
141 ISOWENT Sp. z o.o. Wolsztyn 17,8
142 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Krzemieniewo 17,8
143 Bocad Polska Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17,8
144 MSR Traffic Sp. z o.o. Przeźmierowo 17,7
145 Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o. Leszno 17,7
146 Kobamet Sp. z o.o. Poznań 17,6
147 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 17,6
148 Paste Group S.J. Poznań 17,6
149 CARRY Sp. z o.o. Poznań 17,5
150 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 17,5
151 Maro Sp. z o.o. Fabryka Mebli Biurowych Komorniki 17,4
152 EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH Poznań 17,4
153 Vac Aero Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 17,2
154 WIX – FILTRON Sp. z o.o. Gostyń 17,2
155 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 17,2
156 LUBANTA S.A. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Luboń 17,2
157 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 17,1
158 BONITA S.J. Poznań 17,0
159 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa Kalisz 17,0
160 Agro – Smak S.J. Opatówek 16,9
161 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak Poznań 16,9
162 Trans – Am S.J. Koziegłowy 16,9
163 PROFI S.A. Wielkopolska Wytwórnia Żywności Grabów Nad Prosną 16,8
164 Kabat S.J. BUDZYŃ 16,7
165 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Podrzewie 16,6
166 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 16,5
167 Progress Sp. z o.o. Piła 16,4
168 Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. Poznań 16,3
169 Gsm Assets Sp. z o.o. Krzywiń 16,2
170 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A. Poznań 16,1
171 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 16,1
172 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz S.J. Święciechowa 16,1
173 Sumin S.J. Suchy Las 16,0
174 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 16,0
175 Bazar Poznański S.A. Poznań 16,0
176 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,0
177 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 15,9
178 PPUH Terra Sp. z o.o. Krobia 15,8
179 Efect Doradztwo Finansowe S.A. Poznań 15,7
180 ONIX Sp. z o.o. Siedlec 15,7
181 Prince S.J. Poznań 15,7
182 H2optim Sp. z o.o. Poznań 15,6
183 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 15,5
184 Astromal Sp. z o.o. Święciechowa 15,4
185 CONCEPT Sp. z o.o. Suchy Las 15,3
186 Constans Sp. z o.o. PW Poznań 15,3
187 STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Złotów 15,3
188 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 15,2
189 Gaz Serwis Sp. z o.o. Specjalistyczne Usługi Gazownicze Opatówek 15,2
190 SOLAR COMPANY LTD Sp. z o.o. Poznań 15,2
191 Elmax S.J. Wronki 15,2
192 Novexim Export – Import Sp. z o.o. PW Poznań 15,1
193 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie Pniewy 15,1
194 Duo Logistic Sp. z o.o. Poznań 15,1
195 Przedsiębiorstwo Budownictwa Telekomunikacyjnego ZACHÓD Sp. z o.o. Kostrzyn Wielkopolski 15,1
196 EKO-ZEC Sp. z o.o. Poznań 15,0
197 Peka Sp. z o.o. Swarzędz 14,9
198 Manieczki Sp. z o.o. Kombinat Rolniczo Przemysłowy Śrem 14,9
199 Caprice Polska Sp. z o.o. Poznań 14,9
200 TEN Sp. z o.o. Poznań 14,9
201 LIDL Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 14,9
202 PHU Elektromax S.J. Leszno 14,8
203 PC GUARD S.A. Poznań 14,8
204 Pawo Import – Eksport – Serwis S.J. Poznań 14,8
205 Arot Polska Sp. z o.o. Leszno 14,7
206 PRI INŻBUD S.J. Ostrów Wielkopolski 14,7
207 Trust S.A. Poznań 14,7
208 DPM Solid Polska S.J. Oborniki 14,6
209 Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy Poznań 14,6
210 Cembrit S.A. Trzemeszno 14,6
211 Janowski B.M.S. S.J. Poznań 14,5
212 HERBICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Centrum Leasingowe Poznań 14,5
213 TREPKO Sp. z o.o. Gniezno 14,5
214 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 14,5
215 Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J. Chojno 14,5
216 Skoplast S.J. Odolanów 14,4
217 Lemagro Polska Sp. z o.o. Poznań 14,4
218 ASSMANN Polska Grupa Projektowa Sp. z o.o. Poznań 14,4
219 H. Cegielski – Fabryka Silników Agregatowych i Trakcyjnych Sp. z o.o. Poznań 14,4
220 Nicad Sp. z o.o. Golęczewo 14,4
221 Ardagh Glass Gostyń S.A. Gostyń 14,4
222 GIB Meble S.J. Kępno 14,3
223 Apteka Na Kaliskiej S.J. Kalisz 14,3
224 SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o. Złotów 14,3
225 Paech Sp. z o.o. Międzychód 14,2
226 Petro – Land Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,2
227 Atlas Sp. z o.o. Raszków 14,2
228 Hit – Kody Kreskowe S.J. Suchy Las 14,1
229 Poznań Onion Sp. z o.o. Kostrzyn 14,1
230 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 14,1
231 Grot Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,1
232 Roltech S.J. Poznań 14,1
233 BR Holland Sp. z o.o. Turek 14,1
234 Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o. Kobylnica 14,0
235 Inbud Sp. z o.o. Wielobranżowe Przeds. Produkcji Prefabrykatów Jutrosin 14,0
236 WINKLER LIFTS Sp. z o.o. Poznań 14,0
237 Promotech S.J. Czarnków 14,0
238 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Kobylnica 14,0
239 Galwano – Perfekt S.J. Poznań 14,0
240 GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Hodowlane Szamotuły 14,0
241 Agro – Nas Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 13,9
242 Remar Sp. z o.o. PH Przeźmierowo 13,9
243 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 13,9
244 UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy Poznań 13,9
245 Rom – Vit S.J. Lubań 13,8
246 PPHU Terg S.J. Złotów 13,8
247 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Ujście 13,7
248 Hydro – Nafta Sp. z o.o. Piła 13,7
249 DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o. Poznań 13,7
250 Rem – Bud S.J. Jarocin 13,6
251 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Kłodawa 13,6
252 Fabryka Mebli MEBLAR S.J. Kępno 13,6
253 Panbex P Sp. z o.o. Poznań 13,6
254 CGS AUDYTOR Sp. z o.o. Poznań 13,5
255 Auto Color S.J. Gostyń 13,5
256 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 13,5
257 Stalkon S.J. Ostrzeszów 13,4
258 Betpol S.J. Trzcianka 13,4
259 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 13,4
260 Izoterm S.J. Poznań 13,3
261 Winkowski Engineering Sp. z o.o. Piła 13,3
262 TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 13,2
263 Stolarstwo S.J. Rawicz 13,2
264 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 13,2
265 SPOMASZ – WRONKI Sp. z o.o. Wronki 13,2
266 Apart Sp. z o.o. Suchy Las 13,2
267 SCA Poznań Display Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 13,2
268 JEDYNKA PROJEKT Poznańskie Przedsiębiorstwo Projektowe S.A. Poznań 13,2
269 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 13,2
270 BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne Chodów 13,2
271 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 13,1
272 IZO – EKO CENTRUM Sp. z o.o. PPUH Ostrzeszów 13,1
273 Plast – Rol S.J. PWUH Lotyń 13,1
274 Harpo Sp. z o.o. Poznań 13,1
275 TRANSMAG R.S. S.J. Kobylnica 13,0
276 TERMETAL GLANER S.J. Piła 13,0
277 Hansa Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 13,0
278 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Swarzędz 13,0
279 Targowiska Miejskie S.A. Ostrów Wielkopolski 12,9
280 Marux S.J. Leszno 12,9
281 Fabryka Armatur SWARZĘDZ  Sp. z o.o. Swarzędz 12,8
282 WRIGLEY POLAND Sp. z o.o. Poznań 12,8
283 TFP – GRAFIKA Sp. z o.o. Kórnik 12,8
284 Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. Leszno 12,8
285 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 12,8
286 Małkowski – Martech Sp. z o.o. Poznań 12,8
287 Jelmas S.J. Złotów 12,7
288 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 12,7
289 Ulpol S.J. Kalisz 12,7
290 Controlmatica ZAP – PNEFAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12,6
291 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,6
292 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie Konin 12,6
293 NOVOL Sp. z o.o. Komorniki 12,6
294 Dantool Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 12,6
295 POZ – BRUK Sp. z o.o. Rokietnica 12,5
296 SARNA S.J. PUH . Chodzież 12,5
297 Autosystemy II Sp. z o.o. Poznań 12,4
298 PBR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Wyrzysk 12,4
299 Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o. Bojanowo 12,4
300 Jupro – Taim S.J. Konin 12,4
301 Mostostal – Montaż Sp. z o.o. Słupca 12,3
302 AQUA Sp. z o.o. Poznań 12,3
303 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 12,3
304 Oxytop Sp. z o.o. Stęszew 12,3
305 Zakład Techniki Grzewczej Sp. z o.o. Leszczyńska Firma Produkcyjna Leszno 12,3
306 ALGLOB Sp. z o.o. Dąbrowa 12,2
307 Zakłady Poligraficzne Serigraf S.J. Suchy Las 12,2
308 UNION KNOPF POLSKA Sp. z o.o. Turek 12,2
309 Grupa G-3 S.J. Perzów 12,2
310 Firma Instalacyjno – Budowlana Wirax S.J. Kalisz 12,2
311 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,2
312 Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J. Kościan 12,2
313 Maxbud S.J. Lubów 12,1
314 MŁYN S.J. Nowy Tomyśl 12,1
315 AMPEL S.J. Suchy Las 12,1
316 BUDO – FORMA Sp. z o.o. Luboń 12,0
317 Ataner Sp. z o.o. Poznań 12,0
318 EDICA S.A. Poznań 12,0
319 Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Trzcianka 12,0
320 Euroaqua Sp. z o.o. Poznań 12,0
321 Act Polska Sp. z o.o. Poznań 12,0
322 Filar S.J. Sadlno 12,0
323 Tygro S.J. Ceków 11,9
324 Bis – Podex S.J. Kalisz 11,9
325 CHEMEX S.J. Piła 11,9
326 TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Oborniki 11,8
327 Polieuro Sp. z o.o. Chodzież 11,8
328 LEHMANN + PARTNER POLSKA Sp. z o.o. Konin 11,8
329 G.C. Hahn & Co. Technika Stabilizowania Sp. z o.o. Przeźmierowo 11,7
330 POLHTEX POHL & Kaczmarek S.J. Poznań 11,7
331 ENERGIKA S.J. WRZEŚNIA 11,7
332 Vox – Industries S.A.- Profile Spółka Komandytowa Czerwonak 11,7
333 Arma San S.J. Strzałkowo 11,7
334 Niwapol Sp. z o.o. PPHU Buk 11,7
335 Przedsiębiorstwo Budowlane Walczak S.J. Kalisz 11,7
336 DESA POLAND Sp. z o.o. Gądki 11,7
337 FERRODO COMPUTER Sp. z o.o. Poznań 11,7
338 EBERSPAECHER Sp. z o.o. Przeźmierowo 11,6
339 ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA Wapno 11,6
340 ARGENTA Sp. z o.o. Poznań 11,6
341 GTC S.G. Chwiłkowicz S.J. Pyzdry 11,6
342 MAN Star Trucks & Buses Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11,6
343 Augusto S.J. PPH Konin 11,6
344 Tartak Stefan S.J. Włoszakowice 11,6
345 PIEROTH Polska Sp. z o.o. Poznań 11,6
346 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 11,6
347 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES Sp. z o.o. Poznań 11,6
348 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11,5
349 BIG – STAR Gintrowicz S.J. Poznań 11,5
350 Struktum SI Sp. z o.o. Poznań 11,5
351 Alma S.J. Walerianowo 11,5
352 APA Polska Sp. z o.o. Kobylnica 11,5
353 ELEKTRO – KRAN S.J. Konin 11,4
354 PROJEKTY BANKOWE POLSOFT Sp. z o.o. Poznań 11,4
355 ITA – K. Pollak S.J. Poznań 11,3
356 San – Gaz Kardach S.J. Jarocin 11,3
357 CEKO Sp. z o.o. Żelazków 11,3
358 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 11,3
359 Progress S.J. Ostrzeszów 11,3
360 Energomontaż – Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,2
361 OPAL S.J. Grodzisk Wielkopolski 11,2
362 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 11,2
363 OKNAR S.J. Fabryka Okien i Drzwi Kępno 11,1
364 LEVANT PHW Poznań 11,1
365 Dukarnia Kartonex S.J. Poznań 11,1
366 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 11,1
367 AGRO – STAR S.J. Kalisz 11,1
368 ZUPTOR S.J. Zakład Usług i Realizacji Postępu Technicznego Gostyń 11,1
369 Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy S.J. Jastrowie 11,0
370 Szajek S.J. Granowo 11,0
371 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego Leszno 11,0
372 Spomasz Pleszew S.A. Fabryka Maszyn Spożywczych Pleszew 11,0
373 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,9
374 Orłowski S.J. PPHU Nowe Skalmierzyce 10,9
375 PMP Sgariboldi Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,9
376 Wam – Technika Sp. z o.o. Poznań 10,9
377 Otto Bock Polska Sp. z o.o. Poznań 10,8
378 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 10,8
379 Nefrologia Kraków Sp. z o.o. Poznań 10,8
380 Kal – Pab Sp. z o.o. Kalisz 10,8
381 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 10,8
382 LINK Sp. z o.o. Poznań 10,8
383 Import – Export – Handel Akudowicz i Syn S.J. Hurtownia Papierniczo – Zabawkarska Kajet Konin 10,8
384 Przeds. Inżynierii Sanitarnej PIS Sp. z o.o. Gniezno 10,8
385 Instal – Met S.J. Pniewy 10,7
386 Agregaty Sp. z o.o. Wilkowice 10,7
387 PHU Aparatex S.J. Ostrów Wielkopolski 10,7
388 Prostaf S.J. Poznań 10,7
389 Aquator Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,7
390 ASPE Sp. z o.o. Poznań 10,7
391 Betoniarnia S.J. Śmigiel 10,7
392 Drokan S.A. Poznań 10,7
393 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 10,6
394 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 10,6
395 Juventru – Konin S.J. Biuro Podróży Konin 10,6
396 Przeds. Dombud Sp. z o.o. Odolanów 10,6
397 PW Jurek Danuta i Piotr Żurecki S.J. Kępno 10,5
398 ZIS S.J. Ostrów Wielkopolski 10,5
399 ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Rawicz 10,5
400 BSC Etykiety Sp. z o.o. Poznań 10,4
401 BIS PLETTAC Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,4
402 Lanius S.J. Poznań 10,3
403 Augusto – Sopel Jabłońscy S.J. Kalisz 10,3
404 MECAPOL S.A. Wągrowiec 10,2
405 VOX INDUSTRIE S.A. Kobylnica 10,2
406 NOWY DOM S.J. Ceramika Budowlana Pniewy 10,2
407 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 10,2
408 Enico Moda S.J. Kalisz 10,1
409 PPHU FUMO – Ostrzeszów Sp. z o.o. Ostrzeszów 10,1
410 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 10,1
411 BUDMAR JUDKOWIAK S.J. Baranowo 10,1
412 EL-CAB Sp. z o.o. Owińska 10,1
413 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie Sieraków 10,1
414 BONA – POLSKA Sp. z o.o. Przeźmierowo 10,1
415 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 10,1
416 Dip Textil S.J. Kalisz 10,1
417 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 10,0
418 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 10,0
419 ZELKA Sp. z o.o. Września 10,0
420 M plus M S.J. Września 10,0
421 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 10,0
422 MORSKI Studio Graficzne Sp. z o.o. Poznań 10,0
423 Nickel Development Sp. z o.o. Poznań 10,0
424 COMPOL II Sp. z o.o. Poznań 10,0
425 BARTIMENT Sp. z o.o. Przeds. Budowlano Elektryczne Borówiec 10,0
426 Vip – LKB Poland Sp. z o.o. Poznań 10,0
427 Perfexim LTD Sp. z o.o. PPUH Poznań 9,9
428 DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A. Poznań 9,9
429 AGENCJA INWESTYCYJNA Sp. z o.o. Poznań 9,9
430 UNIA Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy Poznań 9,9
431 Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o. Krobia 9,9
432 USI Spółdzielnia Wielobranżowa Poznań 9,9
433 TRZEMESZNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno 9,8
434 Pen Ar Lan Polska Sp. z o.o. Leszno 9,8
435 AWAK Sp. z o.o. Buk 9,8
436 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J. Chodzież 9,8
437 Radius – Radpol S.J. Skórzewo 9,8
438 TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP Pobiedziska 9,8
439 Complet S.J. Gniezno 9,8
440 PPHU Loba S.J. Nowy Tomyśl 9,8
441 JHJ Sp. z o.o. Gizałki 9,7
442 Wolsztyńska Fabryka Okuć WOLMET Sp. z o.o. Wolsztyn 9,7
443 HERBAPOL S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie Poznań 9,7
444 Unirol S.J. Borek Wielkopolski 9,7
445 Firma Kuma S.J. Kępno 9,7
446 DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa Łobżenica 9,7
447 Krug Sp. z o.o. Swarzędz 9,7
448 Przeds. POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 9,6
449 PIERROT Sp. z o.o. Kobylnica 9,6
450 IZOMET PISKORZ S.J. Wolsztyn 9,6
451 Rouwdach Sp. z o.o. Opalenica 9,6
452 Delmet S.J. Z. i M. Senftleben Leszno 9,6
453 Santano S.J. Wielichowo 9,6
454 EKO – TECH Sp. z o.o. Czempiń 9,6
455 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 9,6
456 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 9,6
457 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 9,6
458 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. Żydowo 9,6
459 PPU Tauron Sp. z o.o. Luboń 9,5
460 Edal S.J. Lisków 9,5
461 Harder Sp. z o.o. Poznań 9,5
462 Abrys Sp. z o.o. Poznań 9,5
463 Metalplast System Sp. z o.o. Oborniki 9,5
464 RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Rusko 9,5
465 Altvater Piła Sp. z o.o. Piła 9,5
466 MIXGUM Sp. z o.o. PPHU Poznań 9,5
467 Biuro Handlu Zagranicznego Pilski Przemysł Drzewny S.J. Złotów 9,5
468 PPHU Stropex S.J. Dobrzyca 9,5
469 RONAR Sp. z o.o. Czerwonak 9,5
470 TEMPO S.J. Kościan 9,4
471 Dębowa Polska S.J. Siedlec 9,4
472 Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych Andre Abrasive Articles Koło 9,4
473 Somar S.J. Kalisz 9,4
474 EUROLINE Sp. z o.o. Leszno 9,4
475 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 9,4
476 San – Vit S.J. Gniezno 9,4
477 Mag Gorzelak i Jasiński S.J. Piła 9,4
478 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 9,4
479 Redos Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 9,4
480 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 9,4
481 CANPOL Sp. z o.o. Poznań 9,4
482 Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o. Strzałkowo 9,4
483 DOM HANDLOWY Henryki i Pawła Korbanków Tarnowo Podgórne 9,3
484 AD Service S.J. Poznań 9,3
485 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 9,3
486 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 9,3
487 Improvex S.J. Kalisz 9,3
488 GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. Poznań 9,2
489 Termika  – Grupa SBS S.J. Kalisz 9,2
490 Aquanet Krzesinki Sp. z o.o. Poznań 9,2
491 KIL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 9,2
492 Mikor S.J. Rawicz 9,2
493 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 9,2
494 YORK Sp. z o.o. Owińska 9,2
495 NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. Poznań 9,2
496 P.W. Stolarz – Lempert S.J. Mroczeń 9,2
497 SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. Poznań 9,1
498 ALTER SA Tarnowo Podgórne 9,0
499 Product Plus S.J. Kleszczewo 9,0
500 Stoltur S.J. Turek 9,0
501 Connector Sp. z o.o. Buk 9,0
502 Roolex S.J. Kobylnica 9,0
503 AUTO ELEKTRONIK Sp. z o.o. Poznań 9,0
504 Przedsiębiorstwo Rolne TACZANÓW Sp. z o.o. Dobrzyca 9,0
505 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 9,0
506 Wodstal S.J. Włoszakowice 9,0
507 Truck Euro Service Wielkopolska Sp. z o.o.  Gądki 9,0
508 Tarpil Sp. z o.o. Piła 9,0
509 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 9,0
510 Hettich Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórze 9,0
511 Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon – Konarski S.J. Kępno 9,0
512 AV Development Sp. z o.o. Poznań 9,0
513 Bibus Metals Sp. z o.o. Dąbrowa 9,0
514 Przeds. Intar Sp. z o.o. Leszno 8,9
515 Wieland Electric Sp. z o.o. Poznań 8,9
516 Digitouch Sp. z o.o. Suchy Las 8,9
517 JUST Sp. z o.o. Poznań 8,9
518 BERG POLSKA Sp. z o.o. Rogoźno 8,9
519 CHRUPEK S.J Złotów 8,9
520 PUH Ryba Sp. z o.o. Oleśnica 8,9
521 Spółdzielnia Inwalidów Start Leszno 8,9
522 ENERGO – SERWIS Sp. z o.o. Kościan 8,9
523 KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU Książ Wielkopolski 8,9
524 BUDREM S.J. Zakład Budowlano – Remontowy Ostrów Wielkopolski 8,9
525 Ref – Graf Sp. z o.o. Poznań 8,8
526 Uniwersal Transport Poznań Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8,8
527 Radio Elka Sp. z o.o. Leszno 8,8
528 Art – Metal S.J. Konin 8,8
529 PBG S.A. Przeźmierowo 8,8
530 DIAGONA Sp. z o.o. Zakład Usług Motoryzacyjnych Czarnków 8,8
531 VICTORIA Sp. z o.o. PPH Poznań 8,8
532 WARKOM Sp. z o.o. Poznań 8,8
533 Fachman S.J. Poznań 8,8
534 TELCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 8,8
535 Sur Eko Bet Sp. z o.o. Zbąszyn 8,8
536 ENERGOSYSTEM Sp. z o.o. Poznań 8,8
537 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Tulce 8,8
538 Remark – Kayser Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8,8
539 Shark S.J. Poznań 8,8
540 PROCAN Sp. z o.o. Zakrzewo 8,8
541 C & C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 8,7
542 Weba Sp. z o.o. Paczkowo 8,7
543 PGS Sp. z o.o. Odolanów 8,7
544 Telepuls Sp. z o.o. Poznań 8,7
545 SARPOL – BIS Sp. z o.o. Wronki 8,7
546 Teel S.J. Poznań 8,7
547 Machura Bros Corporation S.J. Suchy Las 8,7
548 Powerbike Sp. z o.o. Poznań 8,7
549 Ammigo S.J. Swarzędz 8,7
550 PPU Pro – Met S.J. Koźmin Wielkopolski 8,7
551 Jutrzenka Holding S.A. Opatówek 8,7
552 JAGROL Sp. z o.o. Kórnickie Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowe i Usługowe Kórnik 8,6
553 VIACON POLSKA Sp. z o.o. Rydzyna 8,6
554 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dopiewo 8,6
555 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka 8,6
556 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 8,6
557 ALUMINIUM KONIN – IMPEXMETAL S.A. Konin 8,6
558 Trans Pak Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Konin 8,6
559 GROCLIN – DYSKOBOLIA Sportowa S.A. Grodzisk Wielkopolski 8,6
560 FIESTA Sp. z o.o. Swarzędz 8,6
561 PTHU KONIN Sp. z o.o. Konin 8,5
562 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 8,5
563 MERPOL Sp. z o.o. Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Poznań 8,5
564 Budrem Development Sp. z o.o. Kalisz 8,5
565 Wielkopolskie Przeds. Inżynierii Przemysłowej S.J. Poznań 8,5
566 Dalkia Poznań  SA Poznań 8,5
567 Coccodrillo Sp. z o.o. Kościan 8,5
568 Wega Centrum Sp. z o.o. PW Kalisz 8,5
569 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wlkp 8,5
570 Studio Forma 96 S.J. Poznań 8,5
571 Mayer S.J. Poznań 8,5
572 Tarhed Import – Eksport S.J. Piła 8,4
573 W.KRUK S.A. Poznań 8,4
574 VIOLETTA GRAFIK – POLSKA Sp. z o.o. Poznań 8,4
575 PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J. Kępno 8,4
576 NETBOX Sp. z o.o. Gostyń 8,4
577 ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt Rawicz 8,3
578 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 8,3
579 Promag SA Poznań 8,3
580 Wielkopolska Grupa Aptekarska M i B. Czerniewicz S.J. Poznań 8,3
581 HYDROWAT Przeds. Robót Budowlanych i Melioracyjnych Konin 8,3
582 Coccodrillo – Polska Sp. z o.o. Kościan 8,3
583 POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o. Tulce 8,3
584 Labijak Auto S.J. Poznań 8,3
585 Termedia Sp. z o.o. Poznań 8,3
586 BMM Sp. z o.o. Buk 8,3
587 Emzet S.J. PPH Przeźmierowo 8,2
588 MDM – Druk S.J. Poznań 8,2
589 PHILIPS LIGHTING POLAND S.A. Piła 8,2
590 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 8,2
591 Odlewnia – Rawicz Sp. z o.o. Rawicz 8,2
592 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 8,2
593 AGROMET Sp. z o.o. Ostrzeszów 8,2
594 ASECURA – SERVICE Sp. z o.o. Piła 8,2
595 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 8,2
596 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 8,1
597 TOOLING TECHNICS Sp. z o.o. Murowana Goślina 8,1
598 Hauraton Polska Sp. z o.o. Poznań 8,1
599 RSC Sp. z o.o. Poznań 8,1
600 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8,1
601 Agromasz S.J. Koziegłowy 8,1
602 Stapi Sp. z o.o. Leszno 8,1
603 Agrosad Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Krajenka 8,1
604 Ceramika Group Sp. z o.o. Nekla 8,0
605 ROLMASZ S.J. PH Gniezno 8,0
606 Piekarnia – Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J. Zaniemyśl 8,0
607 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 8,0
608 ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe Poznań 8,0
609 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 8,0
610 BUDCHEM S.J. Poznań 8,0
611 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 8,0
612 Panagastro Sp. z o.o. Poznań 8,0
613 Prima – Sara Lee Coffee And Tea Poland SA Poznań 7,9
614 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 7,9
615 PHPU Rystal Sp. z o.o. Pleszew 7,9
616 H. Cegielski – Service Sp. z o.o. Poznań 7,9
617 H. CEGIELSKI – Centrum Badawczo – Rozwojowe Sp. z o.o. Poznań 7,9
618 Miracle S.J. Słupca 7,9
619 PW Regulski – Rajczowski S.J. Jarocin 7,9
620 Panorama Sp. z o.o. Leszno 7,9
621 Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Poznań 7,9
622 APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J. Poznań 7,9
623 WODA GRODZISKA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Wód Mineralnych Grodzisk Wielkopolski 7,9
624 Pal- Gaz – BUD S.J.  Przed. Ogólnobudowlane Nowy Tomyśl 7,9
625 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 7,8
626 Skaltex Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 7,8
627 Joppol S.J. Poznań 7,8
628 LAMBDA Sp. z o.o. PHP Poznań 7,8
629 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 7,8
630 Stal – Pol Sp. z o.o. Oborniki 7,8
631 Zakład Produkcji Części Zamiennych Do Maszyn Rolniczych Września 7,8
632 Rolmast S.J. Pępowo 7,8
633 KATHAY – HASTER S.J. Poznań 7,8
634 Thorsten 4F Sp. z o.o. Poznań 7,7
635 JESTIC S.J. Stęszew 7,7
636 Klejstol S.J. D.Chojnacki S.Chojnacki Kalisz 7,7
637 Flexlink Systems Polska Sp. z o.o. Sady 7,7
638 Bero Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 7,7
639 WERNER KENKEL Sp. z o.o. Krzycko Małe 7,7
640 PROFIM Sp. z o.o Turek 7,7
641 Euras Sp. z o.o. Śrem 7,7
642 Tompol S.J. Opatówek 7,7
643 Automobilklub Wielkopolski Poznań 7,7
644 Fabet Sp. z o.o. Ślesin 7,7
645 PPU DOMEK Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7,7
646 WIRBET S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych Ostrów Wielkopolski 7,7
647 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 7,7
648 ZAPIS – HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki Ostrów Wielkopolski 7,6
649 Wikont Sp. z o.o. Rawicz 7,6
650 HANSGROHE Sp. z o.o. Poznań 7,6
651 Isotek Sp. z o.o. Poznań 7,6
652 JOWAT POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 7,6
653 Biuro Handlowe B&D S.J. Piła 7,6
654 Kom – Eko Sp. z o.o. Kościan 7,6
655 Elo – Gaz Sp. z o.o. Poznań 7,6
656 UNITED TEXTILES Sp. z o.o. Kalisz 7,6
657 Vox – Chata S.J. Kalisz 7,6
658 Marlin S.J. Krotoszyn 7,6
659 Agencja Pracy Tymczasowej Job Service Sp. z o.o. Poznań 7,5
660 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kaliszu Sp. z o.o. Kalisz 7,5
661 Reproserwis Usługi Graficzne Sp. z o.o. Suchy Las 7,5
662 Zakłady Mięsne SOBKOWIAK Siedlec 7,5
663 Farmapol Sp. z o.o. Zakład Chemiczno – Farmaceutyczny Poznań 7,5
664 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 7,5
665 PULS Sp. z o.o. Kalisz 7,5
666 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 7,5
667 Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Poznań 7,5
668 Fabryka Mebli BALMA  S.A. Tarnowo Podgórne 7,5
669 Plastmet S.J. Lubasz 7,5
670 Efekt – Aluminium Sp. z o.o. Ostrzeszów 7,5
671 Inplast – Plus Sp. z o.o. Poznań 7,5
672 Markslojd Sp. z o.o. Dąbrowa 7,5
673 GJH – Koło H. Janikowski Sp. Komandytowa Koło 7,5
674 PAN CENTRUM SŁODKIEJ DEKORACJI Sp. z o.o. Poznań 7,4
675 Firma Gibowski Sp. z o.o. Września 7,4
676 DELTA PLUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Leszno 7,4
677 Drogbud – Ostrów Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowe Ostrów Wielkopolski 7,4
678 WOOD – MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 7,4
679 EKO – ENERGETYK Sp. z o.o. Września 7,4
680 Budkom PPHU S.J. Kalisz 7,4
681 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 7,4
682 PHU Luxkon S.J. Z.Studziński S.Jacolik E.Studziński Konin 7,4
683 STOMIL – POZNAŃ S.A. Poznań 7,3
684 DOM PIELGRZYMA Zakład Gospodarczy Stary Licheń 7,3
685 STEEL – BUILDING Sp. z o.o. Poznań 7,3
686 Dolmar S.J. PPH Kępno 7,3
687 Nordzucker Polska SA Opalenica 7,3
688 RICCARDO S.J. Poznań 7,3
689 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 7,3
690 ABC Formy Siedzenia Sp. z o.o. Swarzędz 7,3
691 Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o. Sobótka 7,2
692 Rozenblat Sp. z o.o. Mosina 7,2
693 Eltek S.J. Rawicz 7,2
694 Inkas Sp. z o.o. Leszno 7,2
695 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 7,2
696 Dago – Pol Sp. z o.o. Poznań 7,2
697 HI – FI Exclusive S.J. Gniezno 7,2
698 Auto Partner S.J. Nowe Skalmierzyce 7,1
699 PW Imex – Bis Sp. z o.o. Komorniki 7,1
700 MEN AT WORK Sp. z o.o. Poznań 7,1
701 Michele Letizia Polska Sp. z o.o. Kalisz 7,1
702 Polak Meble S.J. Kępno 7,1
703 CONTRA S.J. Siedlec 7,1
704 NTR Sp. z o.o. Przeźmierowo 7,1
705 Ekolab Sp. z o.o. Swarzędz 7,1
706 Przeds. Odzieżowe SALKO S.J. Baranowo 7,1
707 Sterpol Sp. z o.o. Piła 7,1
708 DROGBUD GOSTYŃ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowe Gostyń 7,1
709 PIMAR S.J. Poznań 7,1
710 PRESENT – SERVICE SA Luboń 7,1
711 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 7,0
712 Bols Sp. z o.o. OBORNIKI 7,0
713 DELTA S.J. Pleszew 7,0
714 PTH MERAM Sp. z o.o. Poznań 7,0
715 VERHOEVEN LOGISTICS Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 7,0
716 CHEMIMPEX – POLAND Sp. z o.o. Poznań 7,0
717 SOFTRADE Sp. z o.o. Poznań 7,0
718 Opak S.J. Czermin 7,0
719 JAMAR S.J. PPHU Miejska Górka 7,0
720 Hortipack Polska Sp. z o.o. Owińska 7,0
721 Bomax Centrum Klimatyzacyjne i Ekoinżynierii Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,9
722 AG BAG POLSKA Sp. z o.o. Piaski 6,9
723 TABOR Instytut Pojazdów Szynowych Poznań 6,9
724 DZIAŁPOL Sp. z o.o. Działyń 6,9
725 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. S.T. DĄBROWSKIEGO Sp. z o.o. Puszczykowo 6,9
726 PUBLICAT S.A. Poznań 6,9
727 Nowa Plus Sp. z o.o. Suchy Las 6,9
728 Konbag S.J. PPH Konin 6,9
729 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 6,9
730 Przetwórstwo Ryb Warzyw Piątek S.J. Siedlec 6,9
731 Lokum S.J. Międzychód 6,9
732 Beclever Sp. z o.o. Września 6,9
733 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 6,9
734 Bims Plus Fachowy Handel Hurtowy Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa Poznań 6,9
735 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6,9
736 Prywatne Przeds. Przygotowania i Realizacji Budownictwa Kontrakt S.J. Święciechowa 6,8
737 VARIA Sp. z o.o. Poznań 6,8
738 Zakłady Mięsne Andrzej Bystry Swarzędz 6,8
739 Farmakon S.J. Apteka Konin 6,8
740 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 6,8
741 COMP – WIN Sp. z o.o. Poznań 6,8
742 FUGO SA Fabryka Urządzeń Górnictwa Odkrywkowego Konin 6,8
743 Recticel Izolacje Sp. z o.o. Poznań 6,8
744 Kopras Sp. z o.o. Wronki 6,8
745 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 6,8
746 FAN -PAK  Sp. z o.o. Poznań 6,8
747 MORISON FINANSISTA AUDIT Sp. z o.o. Poznań 6,8
748 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 6,8
749 MRÓZ S.A. Borek Wielkopolski 6,8
750 Przedsiębiorstwo WENO Węgrzyn i Nowacki S.J. Chodzież 6,8
751 ROL-BIG Sp. z o.o. PHU Czarnków 6,8
752 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 6,8
753 ARNTJEN POLSKA INTERNATIONAL FARMATECHNIK Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6,7
754 Sportech Sp. z o.o. Luboń 6,7
755 AK BUD KURANT S.J. Poznań 6,7
756 Elektroprogram Sp. z o.o. Komorniki 6,7
757 PRESTIGE S.A. Poznań 6,7
758 PPH Meble – Kraszewice S.J.. Ostrzeszów 6,7
759 TERRAEXIM – Agroimpex Sp. z o.o. Poznań 6,7
760 Metchem – Kościan Sp. z o.o. Kościan 6,7
761 STOLAR S.J. PPUH Kępno 6,7
762 AL-KO KOBER Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,7
763 DOMATOR Sp. z o.o. Konin 6,7
764 Dynaxo Sp. z o.o. Wronki 6,7
765 Print Systems Sp. z o.o. Grabów nad Prosną 6,7
766 LUVENA S.A. Luboń 6,7
767 Texoma Sp. z o.o. Gniezno 6,6
768 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 6,6
769 MPTS Sp. z o.o. Poznań 6,6
770 MERITUM S.J. Poznań 6,6
771 FABOS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,6
772 Nafta – Trans Sp. z o.o. PUH Piła 6,6
773 EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Komorniki 6,6
774 Centrum Materiałów Budowlanych Euro – Płyta Paszkowscy S.J. Nowy Tomyśl 6,6
775 Plastbud Sp. z o.o. Kościan 6,6
776 Metalpress Sp. z o.o. Śrem 6,6
777 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 6,6
778 QUELLE POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6,6
779 ME Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 6,6
780 Bolsius Polska  Sp. z o.o. Kobylin 6,6
781 Tasomix Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 6,6
782 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz 6,6
783 WEGA – A Sp. z o.o. PW Kalisz 6,5
784 Wytwórnia Pasz PIAST Ostrów Wielkopolski 6,5
785 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Rawicz 6,5
786 TITAN – EKO Sp. z o.o. Rokietnica 6,5
787 Mezon – Instal Serwis Sp. z o.o. Plewiska 6,5
788 ITE Sp. z o.o. Luboń 6,5
789 Nickel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno – Budowlane Suchy Las 6,5
790 Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno 6,5
791 Majster – Chorążakowie S.J. Leszno 6,5
792 DIANA S.J. PHU Konin 6,4
793 Przedsiębiorstwo Powlekania Tkanin VINYLPEX S.J. Poznań 6,4
794 PW Martrans S.J. Margonin 6,4
795 Sap Renovation Sp. z o.o. Kalisz 6,4
796 Szpital Powiatowy im. prof Romana Drewsa Chodzież 6,4
797 AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH Poznań 6,4
798 WECHTA PHP Powidz 6,4
799 Inea S.A. Poznań 6,4
800 Jacol Sp. z o.o. Stare Miasto 6,4
801 EMABO Sp. z o.o. PW Wolkowo 6,4
802 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 6,4
803 Pol – Pak Sp. z o.o. Wolsztyn 6,4
804 Liston Sp. z o.o. Poznań 6,4
805 NAFTA Sp. z o.o. Poszukiwania Nafty i Gazu Piła 6,4
806 Kolmet Skwierczyńscy S.J. Wronki 6,4
807 AM Instalbud Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,4
808 HERLITZ Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,4
809 EVER GREEN POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6,3
810 Hagrokol S.J. Września 6,3
811 TOPFOL Sp. z o.o. Poznań 6,3
812 K&K Systemy Sanitarno – Grzewcze Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,3
813 SANITEC KOŁO Sp. z o.o. Koło 6,3
814 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 6,3
815 Eurofloor Sp. z o.o. PRS Poznań 6,3
816 EWA S.A. PPH Krotoszyn 6,3
817 One-2-One S.A. Poznań 6,3
818 ATA – TECHNIK Sp. Jawna Budzyń 6,3
819 Drogbet Sp. z o.o. Przeźmierowo 6,3
820 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 6,3
821 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 6,3
822 AQUANET S.A. Poznań 6,3
823 Ma – Bu S.J. Poznań 6,3
824 PROGRAM – BELL Sp. z o.o. Poznań 6,3
825 Jaxa – Pol Sp. z o.o. PHP Poznań 6,3
826 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 6,3
827 Efekt Group Malepszy Sp. z o.o. Leszno 6,3
828 Dantom Sp. z o.o. Poznań 6,3
829 F5 Konsulting Sp. z o.o. Poznań 6,2
830 PPHU Osłonka S.J. Święciechowa 6,2
831 Ropez S.J. Baranów 6,2
832 Dekoma Sp. z o.o. Swarzędz 6,2
833 Hurtownia Narzędzi S.J. Leszno 6,2
834 Piotr Paweł S.A. Poznań 6,2
835 Benus Sp. z o.o. Poznań 6,2
836 Press Sp. z o.o. Poznań 6,2
837 Komster Sp. z o.o. Murowana Goślina 6,2
838 SEZUP CLIMA Sp. z o.o.  PPU Piła 6,2
839 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 6,2
840 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6,2
841 KAN – BUD Sp. z o.o. Osieczna 6,2
842 RUDOPAL Sp. z o.o. Opalenica 6,2
843 Samodzielny Publiczny ZOZ w likwidacji Rawicz 6,2
844 CONTO Sp. z o.o. PPH Poznań 6,2
845 SKANEM INTROL S.A. Tarnowo Podgórne 6,2
846 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6,2
847 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych S.A. Nowy Tomyśl 6,1
848 Sekuterscy S.J. Wieleń 6,1
849 Art – Bud S.J. Koło 6,1
850 Agromax S.J. Poznań 6,1
851 Drukarnia Interak Sp. z o.o. Czarnków 6,1
852 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 6,1
853 Przychodnia Medycyny Rodzinnej SKARBOWA Sp. z o.o. Leszno 6,1
854 JAKO  Sp. z o.o. Żelazków 6,1
855 MOL Sp. z o.o. Suchy Las 6,1
856 POLIFARB KALISZ S.A. Kalisz 6,1
857 PLANDEX S.J. PPUH Stęszew 6,1
858 PPHU Rokiet S.J. Rokietnica 6,1
859 SVEDAN – POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6,1
860 SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Śrem 6,1
861 KUPER MASZYNY POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 6,1
862 Fenetra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,0
863 Remont Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,0
864 Pozkrone S.A. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 6,0
865 Zetbeer Sp. z o.o. Kwilcz 6,0
866 IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni Kostrzyn 6,0
867 PIASKI Fabryka Mebli Łęka Opatowska 6,0
868 Opdipack Sp. z o.o. Piła 6,0
869 EWPA – Majster Sp. z o.o. Komorniki 6,0
870 Eko – Inżynieria Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6,0
871 Sas S.J. Stęszew 6,0
872 Bestim S.J. Ceków Kolonia 6,0
873 Doso Sp. z o.o. Międzychód 6,0
874 KOMPLEXMŁYN Sp. z o.o. PW Wągrowiec 6,0
875 AKCES BIS Sp. z o.o. Kępno 6,0
876 KUBOT S.J. Firma Budowlana Kępno 6,0
877 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Trzcianka 5,9
878 Termotech Sp. z o.o. Piła 5,9
879 Sezam Sp. z o.o. PW Września 5,9
880 PSO Sp. z o.o. Poznań 5,9
881 MATEX Sp. z o.o. Nekla 5,9
882 Przedsiębiorstwo Pek – Mel S.J. Oborniki 5,9
883 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 5,9
884 A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 5,9
885 Lorien Foodservice Sp. z o.o. Poznań 5,9
886 Vision Polska Sp. z o.o. Poznań 5,9
887 Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Złotów 5,9
888 Hama Polska Sp. z o.o. Gądki 5,9
889 Format Sp. z o.o. Wronki 5,9
890 Masarnia Solmex S.J. Brzeziny 5,9
891 DOMINO INTERNATIONAL S.A. Kobylnica 5,9
892 Info – Global S.J. Ostrów Wielkopolski 5,9
893 DREWPAL S.J. Blizanów 5,9
894 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 5,8
895 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 5,8
896 ATREM S.A. Przeźmierowo 5,8
897 U JAGODY Z.Z.E.T. JAGODZIŃSCY S.J. Słupca 5,8
898 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Suchy Las 5,8
899 GEMAR – UMECH Sp. z o.o. Piła 5,8
900 Biuro Podróży TSO Sp. z o.o. Poznań 5,8
901 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 5,8
902 ALTAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poznań 5,8
903 MASTERPOL Sp. z o.o. PPH Poznań 5,7
904 Mobilus Motor Sp. z o.o. Poznań 5,7
905 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 5,7
906 PPH Fordex Sp. z o.o. Poznań 5,7
907 M&M Hermann S.J. PH Poznań 5,7
908 TULCON SA Ostrzeszów 5,7
909 Betomont Sp. z o.o. Przeds. Prod. Betonów i Montaży Obrzycko 5,7
910 Mutra Sp. z o.o. Poznań 5,7
911 Jolania S.J. Kalisz 5,7
912 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5,7
913 Alkal Sp. z o.o. Kalisz 5,7
914 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube  Sp. z o.o. Suchy Las 5,7
915 Planasa Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 5,7
916 FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J. Pniewy 5,7
917 BST POLSKA Sp. z o.o. Poznań 5,7
918 STASZAK S.J. Duszniki 5,6
919 AKME Sp. z o.o. Ostrzeszów 5,6
920 NCS Sp. z o.o. PW Poznań 5,6
921 Elektromont 1 Sp. z o.o. Konin 5,6
922 Przemo Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 5,6
923 Petrol S.J. Kąkolewo 5,6
924 ADAMÓW S.A. Kopalnia Węgla Brunatnego Turek 5,6
925 Nelba S.J. Węgrowiec 5,6
926 EURO ASSIST Sp. z o.o. Poznań 5,6
927 LEONI AUTOKABEL POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 5,6
928 MALSPAW Sp. z o.o. Lisków 5,6
929 GOS – ZEC Sp. z o.o. Poznań 5,6
930 WECHTA S.A. Słupca 5,5
931 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 5,5
932 GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU Kalisz 5,5
933 POLIMASZ S.J. Otorowo 5,5
934 FIRMA ANDRZEJ KACZMAREK Komorniki 5,5
935 PREBET S.J. PPUH Ostrów Wielkopolski 5,5
936 CCL Sp. z o.o. Stęszew 5,5
937 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 5,5
938 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 5,5
939 ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 5,5
940 K – M Import S.J. Stara Łubianka 5,5
941 Pal – Trans S.J. Chodzież 5,5
942 Hydrobudowa Polska S.A. Przeźmierowo 5,5
943 FIRMA BUDOWLANA MAREK ANTCZAK Kalisz 5,5
944 SDF Sp. z o.o. Leszno 5,5
945 Przedsiębiorstwo DROLEX S.J. Piła 5,4
946 FUGO – ODLEW Sp. z o.o. Konin 5,4
947 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 5,4
948 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Koło 5,4
949 CZPM Sp. z o.o. Poznań 5,4
950 Propak S.J. Palędzie 5,4
951 KŁODAWA Kopalnia Soli S.A. Kłodawa 5,4
952 VICTOR INK – JET – SYSTEM SERVICE Sp. z o.o. Komorniki 5,4
953 BRAMGAR S.J. Stęszew 5,4
954 I.V.T. Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5,4
955 DATEL Sp. z o.o. Poznań 5,4
956 Program Systemy Komputerowe S.J. Konin 5,4
957 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 5,4
958 INTERASPHALT Sp. z o.o. Oborniki Wielkopolskie 5,4
959 A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J. Międzychód 5,4
960 Ekamant – Polska Sp. z o.o. Poznań 5,3
961 Robi Sp. z o.o. Poznań 5,3
962 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 5,3
963 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Czarnków 5,3
964 Mebest Sp. z o.o. Poznań 5,3
965 TFP Sp. z o.o. Kórnik 5,3
966 Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J. Szydłowo 5,3
967 Pol – Dróg Słupca S. A. Słupca 5,3
968 Leyla Poznań Sp. z o.o. Polędzie 5,3
969 Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Nowe Skalmierzyce 5,3
970 PPHU Sched – Pol S.J. Międzychód 5,3
971 CEZAMET Sp. z o.o. PUHP Poznań 5,3
972 SCANCLIMBER Sp. z o.o. Gniezno 5,3
973 CHODZIEŻ S.A. Zakłady Porcelany i Porcelitu Chodzież 5,3
974 Novax – Auto S.J. Poznań 5,3
975 REMONDIS SANITECH POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 5,3
976 MORENA Sp. z o.o. Opalenica 5,2
977 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Śremie S.A. Śrem 5,2
978 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Poznań 5,2
979 Chata Polska S.A. Poznań 5,2
980 GLASCO Sp. z o.o. Firma Handlowo – Usługowa Poznań 5,2
981 OPTRANS Sp. z o.o. Poznań 5,2
982 Mroncz & Nadstawek Sp. z o.o. Krotoszyn 5,2
983 Budowa Maszyn POLAM Sp. z o.o. Piła 5,2
984 PPHU BIT Sp. z o.o. Opalenica 5,2
985 Akubat S.J. PW Poznań 5,2
986 Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. Jarocin 5,2
987 TESGAS S.A. Przeźmierowo 5,2
988 Kupiec Sp. z o.o. Krzymów 5,2
989 BIG STAR Limited Sp. z o.o. Kalisz 5,2
990 A. Kayser Automotiv Systems Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5,2
991 Tytan Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5,2
992 PS GLASS Sp. z o.o. Poznań 5,2
993 Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A. Jarocin 5,2
994 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 5,2
995 Piech – Pol Sp. z o.o. Poznań 5,2
996 MEPROZET KOŚCIAN S.A. Kościan 5,1
997 Scanbech Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 5,1
998 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 5,1
999 Rol – Pol Sp. z o.o. Jeziorki 5,1
1000 Sofex S.J. Gniezno 5,1
1001 D – M Sp. z o.o. Krotoszyn 5,1
1002 Electric Sp. z o.o. Konin 5,1
1003 Nova Sp. z o.o. Poznań 5,1
1004 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 5,1
1005 ARDAGH GLASS UJŚCIE S.A. Ujście 5,1
1006 TAGRA – MATRIX Sp. z o.o. Poznań 5,1
1007 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 5,1
1008 Global Garden Products Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5,1
1009 Martin Bauer Managementservice Sp. z o.o. Klęka 5,1
1010 Marmat Sp. z o.o. Jasin 5,0
1011 Kontusz Sp. z o.o. Kościan 5,0
1012 Alliance Confection Sp. z o.o. Gniezno 5,0
1013 LT SERVICE Sp. z o.o. Poznań 5,0
1014 Profil Sp. z o.o. Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Piła 5,0
1015 Plastivan Sp. z o.o. Biskupice Wielkopolskie 5,0
1016 Drobud Sp. z o.o. Poznań 5,0
1017 DEBON Sp. z o.o. Krzemieniewo 5,0
1018 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 5,0
1019 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 5,0
1020 GABI – JERCZYŃSCY S.J. Łęka Opatowska 5,0
1021 Armapol S.J. PPHU Poznań 5,0
1022 Demax Sp. z o.o. Poznań 5,0
1023 FUGOR Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych Krotoszyn 5,0
1024 WUPRINŻ S.A. Poznań 5,0
1025 Wa Plast Sp. z o.o. Września 5,0
1026 MBS Sp. z o.o. Poznań 5,0
1027 Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o. Kościan 5,0
1028 Mezon Klima Sp. z o.o. Luboń 5,0
1029 PHU Nowaccy S.J. Ostrów Wielkopolski 5,0
1030 POFAM – JEDNOŚĆ Sp. z o.o. Poznań 5,0
1031 West Sp. z o.o. Swarzędz 5,0
1032 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 4,9
1033 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 4,9
1034 Agro – Rami Sp. z o.o. Gołuchów 4,9
1035 Pelo – Polska Sp. z o.o. Poznań 4,9
1036 TeeR S.J. FH Oborniki 4,9
1037 VETRA Sp. z o.o. Gniezno 4,9
1038 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4,9
1039 Still Polska Sp. z o.o. Poznań 4,9
1040 KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A. Poznań 4,9
1041 Bakra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4,9
1042 PP-B-H Król-Banasiak S.J. Bierzwienna Długa Kolonia 4,9
1043 Biuro Obsługi Architektonicznej Archi- Graf Sp. z o.o. Piła 4,9
1044 Mad – Dom S.J. Budzyń 4,9
1045 Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o. Konin 4,9
1046 Agrimpol Sp. z o.o. Wargowo 4,9
1047 PPHU Tel – Poż – System Iskra Sp. z o.o. Poznań 4,9
1048 REHAU Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,9
1049 Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o. Poznań 4,9
1050 Elbudprojekt Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,9
1051 AB Polyester Sp. z o.o. Konin 4,9
1052 Zakłady Kompleksowej Automatyzacji Meramont Września S.A. Września 4,9
1053 Budemac Sp. z o.o. Poznań 4,9
1054 Mansa Poland Sp. z o.o. JASIN 4,9
1055 ASM Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,9
1056 LNB POLAND Sp. z o.o. Kiszkowo 4,9
1057 Apteki – Anna Kalisoras Sp. z o.o. Poniec 4,8
1058 ELA – COMPIL Sp. z o.o. Poznań 4,8
1059 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 4,8
1060 KRISPOL Sp. z o.o. Września 4,8
1061 Jerzy i Dariusz Bednarek S.J. Turek 4,8
1062 Poelking Shoe Fashion Sp. z o.o. Poznań 4,8
1063 Apteka PULS – Seńczuk S.J. Poznań 4,8
1064 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 4,8
1065 Brochem Metal Import – Export Sp. z o.o. Robakowo 4,8
1066 Politechnika Poznańska Poznań 4,8
1067 Karo S.J. Poznań 4,8
1068 CGS Drukarnia Sp. z o.o. Poznań 4,7
1069 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 4,7
1070 Budomex S.J. Ostrów Wielkopolski 4,7
1071 SFS INTEC Sp. z o.o. Poznań 4,7
1072 Rol – Prem S.J. Gostyń 4,7
1073 ZPM Biegun Sp. z o.o. Jaraczewo 4,7
1074 TRANS – TEL Sp. z o.o. Przeds. Transportowo – Usługowe Poznań 4,7
1075 DRAMERS S.A. Poznań 4,7
1076 Kujan Sp. z o.o. Zakrzewo 4,7
1077 SPA Sp. z o.o. Śmigiel 4,7
1078 THAI – MARK Sp. z o.o. Poznań 4,7
1079 Elprotech – Systemy Sp. z o.o. Komorniki 4,7
1080 Akcent Media Sp. z o.o. Poznań 4,7
1081 Stal – Ex S.J. Kalisz 4,7
1082 TEOMINA S.A. Zakład Konfekcyjny Krotoszyn 4,7
1083 Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. Krzywiń 4,7
1084 AVK ARMADAN Sp. z o.o. Pniewy 4,7
1085 Novum Therm Sp. z o.o. Kalisz 4,7
1086 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 4,6
1087 Giolli Sp. z o.o. Poznań 4,6
1088 Energoinwest Serwis Sp. z o.o. Konin 4,6
1089 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 4,6
1090 WODMER S.J. Mosina 4,6
1091 Arvid & Karol Sp. z o.o. Czerwonak 4,6
1092 Senator S.A. Wysogotowo 4,6
1093 Augusto – Kościan S.J. Kościan 4,6
1094 Kamil Sp. z o.o. Witaszyce 4,6
1095 MALTA SKI Sp. z o.o. Poznań 4,6
1096 Fach Mebel Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 4,6
1097 Ambit Sp. z o.o. Leszno 4,6
1098 Spółdzielnia Produkcyjno Handlowa Wiatrak Włoszakowice 4,6
1099 EL PAK Sp. z o.o. Przeds. Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych Konin 4,6
1100 Phytopharm Klęka S.A. Nowe Miasto 4,6
1101 Agora Sp. z o.o. Kalisz 4,6
1102 Ferma Norek Sp. z o.o. Czerniejewo 4,6
1103 PIANA Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 4,6
1104 Osmosys Technologies Sp. z o.o. Poznań 4,6
1105 Galenica S.J. Poznań 4,6
1106 Senmax Sp. z o.o.  PPHU Poznań 4,6
1107 BH Jota Sp. z o.o. Kobylnica 4,6
1108 Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu Poznań 4,6
1109 BOMAX S.A. Poznań 4,6
1110 PROMET S.J. Turek 4,5
1111 Carlota Sp. z o.o. Śrem 4,5
1112 Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. Leszno 4,5
1113 Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów  Paszowych Sp. z o.o. Kobylin 4,5
1114 SABA POLSKA Sp. z o.o. Swarzędz 4,5
1115 Hydro S.J. Leszno 4,5
1116 CHALCERAM Sp. z o.o. Budowlane PPU Poznań 4,5
1117 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lipno 4,5
1118 SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 4,5
1119 INŻ – EKON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Konin 4,5
1120 AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o. Orchowo 4,5
1121 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 4,5
1122 PARTNER Sp. z o.o.   Firma Budowlana Ostrów Wlkp 4,5
1123 Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Krzywiń 4,5
1124 Drusedau Sp. z o.o. Margonin 4,5
1125 Enea S.A. Poznań 4,5
1126 Sanbud Sp. z o.o. Poznań 4,5
1127 VSK Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,4
1128 EFAWA S.J. Poznań 4,4
1129 Optim S.J. Dobra 4,4
1130 Techpak Sp. z o.o. Września 4,4
1131 FOROS Sp. z o.o. Poznań 4,4
1132 CIŻMA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 4,4
1133 Furniture Creation Company – Polska Sp. z o.o. Złotniki 4,4
1134 ADMICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Spółki Zarządzające Poznań 4,4
1135 Juta S.J. Września 4,4
1136 Wytwórnia materiałów Budowlanych Tadeusz Mucha i Synowei S.J. Tarnowo Podgorne 4,4
1137 Helios Polska Sp. z o.o. Farby, Lakiery, Żywice i Kleje Ostrów Wielkopolski 4,4
1138 Polmozbyt S.J. Kościan 4,4
1139 PBH Rembudex S.J. Oborniki 4,4
1140 Prebena – Polska S.J Plewiska 4,4
1141 Vinationale Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4,4
1142 Piotrex Teresa Łyczek, Bogusław Łyczek S.J. Swarzędz 4,4
1143 Empol Sp. z o.o. Koźminek 4,4
1144 BIURO – SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Poznań 4,3
1145 Fol – Poz Sp. z o.o. Poznań 4,3
1146 Stertil – Koni Polska Sp. z o.o. Poznań 4,3
1147 NTS Sp. z o.o. Września 4,3
1148 ECTA Polska Sp. z o.o. Poznań 4,3
1149 PPHU KOWO Sp. z o.o. Poznań 4,3
1150 ASGARD Sp. z o.o. Poznań 4,3
1151 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 4,3
1152 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Rogoźno 4,3
1153 HUTA SZKŁA SIERAKÓW S.A. Sieraków 4,3
1154 Centrum Logistyki Piła Sp. z o.o. Piła 4,3
1155 TELL S.A. Poznań 4,3
1156 Optimet Sp. z o.o. Czarnków 4,3
1157 PASO Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4,3
1158 Avanti – Tools Sp. z o.o. Poznań 4,3
1159 Biuro Plus Lewandowski S.J. Suchy Las 4,3
1160 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 4,3
1161 BWE – BIS S.J. Konin 4,3
1162 Spółka Wodno Ściekowa GWDA Sp. z o.o. Piła 4,3
1163 IT.INTEGRO Sp. z o.o. Poznań 4,3
1164 KOS ELEKTRO SYSTEM Sp. z o.o. Września 4,2
1165 PHPU Gizex Sp. z o.o. Pleszew 4,2
1166 ECO THERM – POLSKA Sp. z o.o. Gniezno 4,2
1167 Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Poznań 4,2
1168 Basen – Pool Świta S.J. PHU Kostrzyn Wielkopolski 4,2
1169 Peamco Materiały Budowlane S.J. Jędrzej i Beata Tomczak Leszno 4,2
1170 HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o. Kaźmierz 4,2
1171 Hard & Smart Sp. z o.o. Poznań 4,2
1172 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg – Roman Dyba Sp. z o.o. Poznań 4,2
1173 IEKO Sp. z o.o. Węgrowiec 4,2
1174 Glas – Tech S.A. Swarzędz 4,2
1175 Mleczarnia TUREK Sp. z o.o. Turek 4,2
1176 Zamiara & Bąkowski S.J. Powidz 4,2
1177 SCANVET POLAND Sp. z o.o. Gniezno 4,2
1178 Matro Masarnia S.J. Rawicz 4,2
1179 Ticon Sp. z o.o. Swarzędz 4,2
1180 Caverion Polska Sp. z o.o. Poznań 4,2
1181 PIECOBIOGAZ S.A. Poznań 4,2
1182 NADZIEJA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW Ostrów Wielkopolski 4,1
1183 Euro – Eko – Pak S.J. Poznań 4,1
1184 Perfekt S.J. Poznań 4,1
1185 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 4,1
1186 STRZELCE Sp. z o.o. PPHU Chodzież 4,1
1187 Petro – Tank S.J. Nowe Skalmierzyce 4,1
1188 AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Konin 4,1
1189 Medical Partner Sp. z o.o. Poznań 4,1
1190 Eltex Sp. z o.o. Oborniki Wielkopolskie 4,1
1191 PW Romix Sp. z o.o. Siedlec 4,1
1192 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 4,1
1193 WHEELABRATOR SCHLICK Sp. z o.o. Września 4,1
1194 Termo – Dek S.J. Poznań 4,1
1195 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Poznań 4,1
1196 SEWS – Components Europe Polska Sp. z o.o. Leszno 4,1
1197 Alfine S.J. Tarnowo 4,1
1198 ROMOS Sp. z o.o. Gostyń 4,1
1199 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S.A. Kalisz 4,1
1200 Dom Handlowy Panda S.J. Środa Wielkopolska 4,1
1201 WESOŁEK Sp. z o.o. Materiały Budowlane Chocicza 4,1
1202 LAZUR Spółdzielnia Mleczarska Nowe Skalmierzyce 4,1
1203 WESTOL S.J. Opatówek 4,1
1204 WAVIN METALPLAST – BUK Sp. z o.o. Buk 4,1
1205 FH Sporting S.J. Leszno 4,1
1206 Pferd VSM Sp. z o.o. Kostrzyn 4,1
1207 Spółdzielnia Inwalidów PROSNA Kalisz 4,1
1208 PRO – ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki Ostrów Wielkopolski 4,0
1209 KLAFS Sp. z o.o. Miłosław 4,0
1210 Kon – Bet Sp. z o.o. Konińska Wytwórnia Prefabrykatów Konin 4,0
1211 Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4,0
1212 Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Falmierowo 4,0
1213 SONDA S.J. Tarnowo Podgórne 4,0
1214 PB Paech S.J. Międzychód 4,0
1215 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Nowe Skalmierzyce 4,0
1216 NB POLSKA Sp. z o.o. Gniezno 4,0
1217 TRASKO STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4,0
1218 SELGROS Sp. z o.o. Poznań 4,0
1219 Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. Gołańcz 4,0
1220 Amwin Sp. z o.o. Września 4,0
1221 PHS – Polish Hospital Suppy Sp. z o.o. Poznań 4,0
1222 WODOCIĄGI GMINNE Sp. z o.o. Pakosław 4,0
1223 CETEL SERWIS Sp. z o.o. Komorniki 4,0
1224 PBO Anioła Sp. z o.o. Kostrzyn Wielkopolski 4,0
1225 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 4,0
1226 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 4,0
1227 Twardy S.J. Rawicz 4,0
1228 UWI Inwestycje S.A. Poznań 4,0
1229 DGA Audyt Sp. z o.o. Poznań 4,0
1230 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 3,9
1231 Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego Kalisz 3,9
1232 Peugeot Konin S.J. Konin 3,9
1233 IN-SOFTWARE POLSKA Sp. z o.o. Poznań 3,9
1234 Tram Sp. z o.o. Przeźmierowo 3,9
1235 ENERGOCENTRUM POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 3,9
1236 ELSTAR – BIO GÓRNY Sp. z o.o. Stare Miasto 3,9
1237 Janser – Polska Sp. z o.o. Lipno 3,9
1238 FOLAR Sp. z o.o. PPUH Rydzyna 3,9
1239 EMA – ELFA Sp. z o.o. Fabryka Aparatury Elektrycznej Ostrzeszów 3,9
1240 Pol – Dróg  Piła Sp. z o.o.  Piła 3,9
1241 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 3,9
1242 Tomag S.J. Żelazków 3,9
1243 Audio Sat Sp. z o.o. Poznań 3,9
1244 TG Instalacje Sp. z o.o. Poznań 3,9
1245 Sparta Sp. z o.o. Kobylnica 3,9
1246 Kotłownia Izopol Zakład Gospodarki Cieplnej i Wodnej Sp. z o.o. Trzemeszno 3,9
1247 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 3,9
1248 PIOTR I PAWEŁ PLUS Sp. z o.o. Poznań 3,9
1249 Nasycalnia Podkładów S.A. Koźmin Wielkopolski 3,9
1250 4 You Sigal Sp. z o.o. Przeźmierowo 3,9
1251 PTH ZREMB Sp. z o.o. Słupca 3,9
1252 MERCONTROL Sp. z o.o. Poznań 3,8
1253 Stacja Paliw S.J. Wronki 3,8
1254 Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,8
1255 JUNA – TRANS Sp. z o.o. Kościan 3,8
1256 Fabryka Mebli Kępno Jarocin Sp. z o.o. Kępno 3,8
1257 Toplast S.J. Poznań 3,8
1258 HAHN + KOLB POLSKA Sp. z o.o. Poznań 3,8
1259 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 3,8
1260 VDL BOVA POLSKA Sp. z o.o. Kościelec 3,8
1261 MARINO Sp. z o.o. Poznań 3,8
1262 JAROMA S.A. Jarocin 3,8
1263 Wutech S.J. Kępno 3,8
1264 Centrum Produktów Naftowych S.J. Jarocin 3,8
1265 SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANNDEL Sp. z o.o. Słupca 3,8
1266 Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga Kościan 3,8
1267 STAWOJ Sp. z o.o. Niechanowo 3,8
1268 Hodowla Roślin Szelejewo Sp. z o.o. Piaski 3,8
1269 KUHN Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze Suchy Las 3,8
1270 Spółka Handlowo Produkcyjna I.Z.J.E.M. EFEMBERG S.J. Kalisz 3,8
1271 Even Street Sp. z o.o. Poznań 3,8
1272 ARMATURA Sp. z o.o. PPH Rogoźno 3,8
1273 Mechanik Sp. z o.o. PPUH Kalisz 3,8
1274 PHPU Bud – Rom S.J. Krobia 3,8
1275 ELEKTROMONTAŻ POZNAŃ S.A. Poznań 3,8
1276 Dream Seat & Sleep S.J. Ryczywół 3,7
1277 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 3,7
1278 Budomont Sp. z o.o. Kościan 3,7
1279 SANBUD PUP Kalisz 3,7
1280 CONTEC Sp. z o.o. Komorniki 3,7
1281 Scala Plastics Poland Sp. z o.o. Września 3,7
1282 Eden Plus S.J. Leszno 3,7
1283 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 3,7
1284 Komputronik Biznes S.A. Poznań 3,7
1285 Neopta – Electronics Sp. z o.o. Poznań 3,7
1286 WIRAŻ BUS Sp. z o.o. PW Swarzędz 3,7
1287 AUTO WATIN S.J. Zakład Pracy Chronionej Suchy Las 3,7
1288 Limona Sp. z o.o. Turek 3,7
1289 PUBLIC PROFITS Sp. z o.o. Poznań 3,7
1290 Moto – Car Sp. z o.o. Puszczykowo 3,7
1291 Spiral Sp. z o.o. Swarzędz 3,7
1292 RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 3,6
1293 Wielkopolskie Przedsiębiorstwa Warta Sp. z o.o. Koło 3,6
1294 Turkmena Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,6
1295 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 3,6
1296 Pol – Mapp Sp. z o.o. Opalenica 3,6
1297 M + W Zander Facility Management Polska Sp. z o.o. Poznań 3,6
1298 Zet Kwadrat Sp. z o.o. Poznań 3,6
1299 MODE MILANO Sp. z o.o. Swarzędz 3,6
1300 BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 3,6
1301 Guma Wicherek S.J. Oborniki 3,6
1302 OMNIVENT Sp. z o.o. Lipka 3,6
1303 GEOMAT Sp. z o.o. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne Poznań 3,6
1304 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie Łubowo 3,6
1305 WSCHÓD – INSTAL Sp. z o.o. Poznań 3,6
1306 PROPART Sp. z o.o. Kępno 3,6
1307 Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. Ostrów Wielkopolski 3,6
1308 Sar – Pol Sp. z o.o. PW Poznań 3,6
1309 DREWNEX S.J. Ceków 3,6
1310 Atut Sp. z o.o. Rakoniewice 3,6
1311 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. Chodzież 3,6
1312 URBIS Sp. z o.o. Gniezno 3,6
1313 BARTEX Bartol S.J. Nowy Tomyśl 3,6
1314 INTER – CHAMP COMPANY LTD Sp. z o.o. Ruchocice 3,6
1315 Rolmex S.J. Kalisz 3,6
1316 Fehling – Polska Wydawnictwo Sp. z o.o. Poznań 3,6
1317 Firma Michałowski S.J. Pniewy 3,6
1318 Zakład Handlowy Produkcyjno Usługowy S.J. Kawęczyn 3,6
1319 Bimex S.J. Września 3,6
1320 NOVUM Sp. z o.o. Kalisz 3,6
1321 Vox Składy Budowlane Sp. z o.o. Kobylnica 3,6
1322 MEGABOARD Sp. z o.o. Poznań 3,6
1323 CIEPŁOWNIK Sp. z o.o. Plewiska 3,6
1324 PPUH Mat – Bud S.J. Stęszew 3,6
1325 SZKŁOBUD Sp. z o.o. PHU Poznań 3,6
1326 Vipak Sp. z o.o. Jarocin 3,5
1327 Nova Group Sp. z o.o. Poznań 3,5
1328 Quo Vadis Polonia Sp. z o.o. Poznań 3,5
1329 Siegle + Epple Polska Sp. z o.o. Poznań 3,5
1330 Rodan Sp. z o.o. Poznań 3,5
1331 TERIEL Sp. z o.o. Gostyń 3,5
1332 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 3,5
1333 POL – CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Poznań 3,5
1334 SOLARIS BUS & COACH S.A. Owińska 3,5
1335 Wielkopolskie Centrum Chorób Płuc i Gruźlicy Samodzielny Publiczny ZOZ Poznań 3,5
1336 Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Ostrów Wielkopolski 3,5
1337 Punkt Sprzedaży Paliw JANTOS S.J. Kępno 3,5
1338 CHEMOMET Sp. z o.o. Fabryka Aparatury Chemicznej Kępno 3,5
1339 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 3,5
1340 INPROEL – 3 Sp. z o.o. Poznań 3,5
1341 POZ Airport Services Sp. z o.o. Poznań 3,5
1342 IGNASZAK S.J. Kalisz 3,5
1343 PEKABEX BET Sp. z o.o. Poznań 3,5
1344 EFAR S.J. Poznań 3,5
1345 CENTROWET – CEZAL Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego Poznań 3,5
1346 Bastra – Bazamech Sp. z o.o. Witkowo 3,5
1347 Galmar Marciniak S.J. Poznań 3,5
1348 Supdroż Sp. z o.o. PPHU Suchy Las 3,5
1349 Supertape Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 3,5
1350 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe BUDOPOL – POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 3,5
1351 Grene Sp. z o.o. Stare Miasto 3,5
1352 Intermax Sp. z o.o. Poznań 3,5
1353 Fabryka Sprzętu Okrętowego MEBLOMOR S.A. Czarnków 3,4
1354 Masterplast Sp. z o.o. Rokietnica 3,4
1355 GUTTA POLSKA Sp. z o.o. Gniezno 3,4
1356 GELG Sp. z o.o. Wronki 3,4
1357 V & P Sp. z o.o. Poznań 3,4
1358 Infograf S.J. Gostyń 3,4
1359 MEDITECH Sp. z o.o. Poznań 3,4
1360 PPHU HEBUD Sp. z o.o. Grodzisk Wlkp 3,4
1361 CERES INTERNATIONAL Sp. z o.o. Pyzdry 3,4
1362 KMK Agro S.J. Środa Wlkp 3,4
1363 ENVIMAC – POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,4
1364 DMG POLSKA Sp. z o.o. Pleszew 3,4
1365 Zakład Mięsny MK S.J. Kobylin 3,4
1366 ROLBUD PHPU Pleszew 3,4
1367 Miejski Zakład Komunikacji SA Ostrów Wielkopolski 3,4
1368 Maro Markety Sp. z o.o. Poznań 3,4
1369 PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych Poznań 3,4
1370 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 3,4
1371 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 3,4
1372 DGCS  S.A. Kalisz 3,4
1373 FEM – 1 Sp. z o.o. Konin 3,4
1374 Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Ostrzeszów 3,4
1375 ABEL Sp. z o.o. Owińska 3,3
1376 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Ostrzeszów 3,3
1377 AMI S.J. Mikstat 3,3
1378 ABRYS TECHNIKA Sp. z o.o. Poznań 3,3
1379 Wodkom Kórnik Sp. z o.o. Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne Kórnik 3,3
1380 JMK Sp. z o.o. Wolsztyn 3,3
1381 POM KALISZ Sp. z o.o. PPHiU Kalisz 3,3
1382 RYWAL Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 3,3
1383 VECTOR SA Luboń 3,3
1384 Bruker Polska Sp. z o.o. Poznań 3,3
1385 Turowska S.J. Suchy Las 3,3
1386 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Leszno Sp. z o.o. Leszno 3,3
1387 Damstal Sp. z o.o. Poznań 3,3
1388 Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych Poznań 3,3
1389 Acer Sp. z o.o. Pogorzela 3,3
1390 Hurtowet S.J. Święciechowa 3,3
1391 Mitrans Plus Sp. z o.o. Mosina 3,3
1392 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 3,3
1393 Przedsiębiorstwo Importowo – Eksportowe VISKOPOL Sp. z o.o. Owińska 3,3
1394 Van Der Wal Polska Sp. z o.o. Gniezno 3,3
1395 Sonneveld Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 3,3
1396 Wytwórnia Pasz i Koncentratów TASOMIX Nowe Skalmierzyce 3,3
1397 ENERGOMIAR Sp. z o.o. Poznań 3,2
1398 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 3,2
1399 TESAT Sp. z o.o. Poznań 3,2
1400 CENTNAS Sp. z o.o. Krotoszyn 3,2
1401 Instalacje HTS Sp. z o.o. Poznań 3,2
1402 Inter $ Sp. z o.o. Kępno 3,2
1403 ELPROTECH Sp. z o.o. PUP Komorniki 3,2
1404 TEELDOM Sp. z o.o. Zakład Robót Budowlanych Poznań 3,2
1405 PPHU GELAM S.J. Ryszard i A.K. Geisler Chodzież 3,2
1406 RIDEX DEKORACJA Sp. z o.o. Poznań 3,2
1407 Ankana S.J. Gurda i Wspólnicy Przedecz 3,2
1408 Rilmex Sp. z o.o. Poznań 3,2
1409 HYDROPROJEKT Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Budownictwa Wodnego Poznań 3,2
1410 CHEMIA S.A. Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Poznań 3,2
1411 Transmeble – Poznań Sp. z o.o. Poznań 3,2
1412 Zakład Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego w Środzie Wlkp. Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 3,2
1413 Miralex – Mar Sp. z o.o. Piła 3,2
1414 PPH STALCHEM – KUBACCY S.J. Bralin 3,2
1415 Przeds. Ulic i Mostów Sp. z o.o. Kalisz 3,2
1416 Trasko – Invest Sp. z o.o. Ostrzeszów 3,2
1417 Extrudan Sp. z o.o. Dopiewo 3,2
1418 Przeds. Obsługi Maszyn Sp. z o.o. Wyrzysk 3,2
1419 PH MACRO S.J. Suchy Las 3,2
1420 Impakt Sp. z o.o. Rawicz 3,2
1421 PODANFOL Sp. z o.o. Chodzież 3,2
1422 Alba Thyment Sp. z o.o. Poznań 3,2
1423 TOM-TRANS S.J. Szamotuły 3,1
1424 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 3,1
1425 Arconet Sp. z o.o. Poznań 3,1
1426 Przedsiębiorstwo Nasienne S.J. Wolsztyn 3,1
1427 Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 3,1
1428 West – Bud Sp. z o.o. Poznań 3,1
1429 METALPLAST KALISZ Sp. z o.o. Zakład Tworzyw Sztucznych Kalisz 3,1
1430 BGW Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. Poznań 3,1
1431 Biuro Handlu Zagranicznego Matrix Sp. z o.o. Poznań 3,1
1432 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 3,1
1433 MIKROB S.A. ZEiSAP Ostrzeszów 3,1
1434 KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie Koziegłowy 3,1
1435 Hurtownia Stali Hutex S.J. Konin 3,1
1436 Wiki – Met Sp. z o.o. Kępno 3,1
1437 GAREX Sp. z o.o. Spedycja i Mechanika Pojazdowa Stęszew 3,1
1438 Nakpol S.J. Zakład Meblowy Jarocin 3,1
1439 ORIS Grou B. Mocek S.J. Leszno 3,1
1440 Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. Poznań 3,1
1441 LIDMAR Sp. z o.o. Września 3,1
1442 HKL BAUMASCHINEN POLSKA Sp. z o.o. Poznań 3,1
1443 PPHU Stago Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, Jankowice 3,1
1444 PAROC TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 3,0
1445 PH Wimar – Seńczuk S.J. Poznań 3,0
1446 Marmorin Sp. z o.o. Włoszakowice 3,0
1447 Logis – system Sp. z o.o. Dopiewo 3,0
1448 Rawag Sp. z o.o. Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów Rawicz 3,0
1449 MO & JA S.J. Sprzedaż Paliw Płynnych Leszno 3,0
1450 Spółdzielnia Oświatowa w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski 3,0
1451 DRUX Sp. z o.o. Puszczykowo 3,0
1452 Stal – Tech Sp. z o.o. Poznań 3,0
1453 ELKO Import – Eksport – International Transport Sp. z o.o. Kraszewice 3,0
1454 HAND – MIĘS Spółdzielnia Rolnicza – Murzynówko Nowe Miasto 3,0
1455 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 3,0
1456 Kulpol Sp. z o.o. Komorniki 3,0
1457 POJ-KON S.J. Dolsk 3,0
1458 Elektroskandia Polska SA Poznań 3,0
1459 Michał S.J. Złotów 3,0
1460 Stacja Paliw S.J. Piaski 3,0
1461 Gepol Sp. z o.o. Poznań 3,0
1462 MPT PIK Sp. Jawna Września 3,0
1463 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk S.J. Łubnica 3,0
1464 Zakład Przetwórstwa Mięsnego E. Smolarek i M. Smolarek S.J. Kościan 3,0
1465 Pro Reha Sp. z o.o. Poznań 3,0
1466 Eden S.J. Leszno 3,0
1467 Eltel Sp. z o.o. Poznań 3,0
1468 Akademik Spółdzielnia Pracy Poznań 2,9
1469 INSPOL Sp. z o.o. Poznań 2,9
1470 Piekarnia – Ciastkarnia S.J. Kościan 2,9
1471 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 2,9
1472 Condix S.A. Tarnowo Podgórne 2,9
1473 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 2,9
1474 CERMAG POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 2,9
1475 Bestandig Logistics Sp. z o.o. Słupca 2,9
1476 Łagrom Sp. z o.o. Pogorzela 2,9
1477 E.K.O. – PŁYTA Sp. z o.o. Kościan 2,9
1478 CD Partner Sp. z o.o. Poznań 2,9
1479 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 2,9
1480 LIMARO S.J. Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Mosina 2,9
1481 Multichem Sp. z o.o. Luboń 2,9
1482 Handel Hurtowy i Detaliczny S.J. Jarocin 2,9
1483 Wol – Agro S.J. Wolsztyn 2,9
1484 BETON Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 2,9
1485 Bis S.J. Poznań 2,9
1486 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej     Sp. z o.o. Leszno 2,9
1487 ZIEMPIL S.A. Piła 2,9
1488 AWTANK STACJA PALIW PŁYNNYCH S.J. Buk 2,8
1489 NEOROL Sp. z o.o. Żerków 2,8
1490 PPU POLIN Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 2,8
1491 Elmont Kostrzyn Wlkp. Sp. z o.o Kostrzyn 2,8
1492 Maguntia – Polska Sp. z o.o. Suchy Las 2,8
1493 POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o. Poznań 2,8
1494 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. KALISZ Kalisz 2,8
1495 FRESH LOGISTIK Sp. z o.o. Gądki 2,8
1496 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Czarnków 2,8
1497 Kimi Sp. z o.o. Turek 2,8
1498 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 2,8
1499 Ecco Travel Sp. z o.o. Poznań 2,8
1500 Sogewalot Sp. z o.o. Krzemieniewo 2,8
1501 Unior Coframa Sp. z o.o. Poznań 2,8
1502 PH Agromarket S.J. Gądki 2,8
1503 JPM Sp. z o.o. Poznań 2,8
1504 KONCEPT S.A. Poznań 2,8
1505 Truck – Company Sp. z o.o. Kotlin 2,8
1506 Vector Computers Sp. z o.o. Poznań 2,8
1507 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 2,8
1508 DONAUCHEM Sp. z o.o. Poznań 2,8
1509 CTK Sp. z o.o. Konin 2,8
1510 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 2,8
1511 SGB – TRANS – LEASING Polski Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o. Poznań 2,8
1512 PRO – MAR S.A. Poznań 2,8
1513 POMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego Wronki 2,8
1514 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 2,8
1515 DEXON POLAND Sp. z o.o. Września 2,8
1516 Italinox – Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 2,7
1517 ANPAH – JANIAK S.J. Kalisz 2,7
1518 IMPERIAL TOBACCO POLSKA S.A. Tarnowo Podgórne 2,7
1519 BUDOM MARKET S.J. Poznań 2,7
1520 Rolmark – Kowalczyk S.J. Chojnik 2,7
1521 Quay BHU Sp. z o.o. Poznań 2,7
1522 Franspol Sp. z o.o. Konin 2,7
1523 Centrum Ciepłownictwa Sp. z o.o. Poznań 2,7
1524 WODKAN Sp. z o.o. Poznań 2,7
1525 Apc – Hol – Pol S.J. Nowe Skalmierzyce 2,7
1526 INSTALCOMPACT Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,7
1527 SODEX Sp. z o.o. Suchy Las 2,7
1528 Elektro – Wat Sp. z o.o. Kościan 2,7
1529 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 2,7
1530 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 2,7
1531 Holz Sp. z o.o. Wyrzysk 2,7
1532 Upgreat Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Poznań 2,7
1533 AGRO Rydzyna Sp. z o.o. Rydzyna 2,7
1534 Doppiek Sp. z o.o. Popiewo 2,7
1535 METALPLAST KARO Złotów S.A. Złotów 2,7
1536 ASTRA Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy Poznań 2,7
1537 POLKON S.A. Trzcianka 2,7
1538 PPH AGROPOL Sp. z o.o. Września 2,7
1539 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,7
1540 Meblomax S.J. Kępno 2,7
1541 MPT MAGO S.J. Piła 2,7
1542 Pec – Składy Kupieckie Sp. z o.o. Kalisz 2,7
1543 PEKABUD – MORASKO Sp. z o.o. Poznań 2,7
1544 Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. Poznań 2,7
1545 Wod – Ball Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji Poznań 2,7
1546 Stacja Benzynowa PRZYKONA S.J. Przykona 2,7
1547 PPUH S.J. Tadeusz i Artur Michalski Leszno 2,7
1548 BECKER ACROMA POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 2,7
1549 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 2,6
1550 KALI CARB Sp. z o.o. Poznań 2,6
1551 Woldrew Sp. z o.o. Poniec 2,6
1552 Transkol Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wdrożeniowe Kolejnictwa Ostrów Wielkopolski 2,6
1553 Zakłady Elektrochemiczne Alco – Mot Sp. z o.o. Czarnków 2,6
1554 Plast – Profil Sp. z o.o. Osieczna 2,6
1555 Gescrap Polska Sp. z o.o. Września 2,6
1556 Jag PPH Sp. z o.o. Lisków 2,6
1557 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Konin 2,6
1558 MARKSTAL Sp. z o.o. Swadzim 2,6
1559 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Piła 2,6
1560 ZAP – ROBOTYKA Sp. z o.o. Ostrów 2,6
1561 Weles Sp. z o.o. Poznań 2,6
1562 PUH Agro Kompleks Sp. z o.o. Szamotuły 2,6
1563 PHU Segel Sp. z o.o. ZPCh Koło 2,6
1564 ANB Sp. z o.o. Suchy Las 2,6
1565 Impregna Sp. z o.o. Zakład Impregnacji Drewna Margonin 2,6
1566 Mini – Max S.J. Agencja Promocyjno Handlowa Piła 2,6
1567 Narzędziownia WSK Sp. z o.o. Zakład Oprzyrządowania Technologicznego Kalisz 2,6
1568 Kompresjan S.J. Perzów 2,6
1569 Tape Center M – Service Sp. z o.o. Poznań 2,6
1570 Bawa Sp. z o.o. Poznań 2,6
1571 SKF Polska S.A. Poznań 2,6
1572 Agromięs Sp. z o.o. Świerczyna 2,6
1573 Wytwórnia Mozaiki Osiewicz S.J. Jaraczewo 2,6
1574 Lanwar Cosmetics S.J. Poznań 2,6
1575 Ampol Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 2,6
1576 REMO – ZAP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,6
1577 Konpex Sp. z o.o. Konin 2,6
1578 SIGMA TRAKT Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,6
1579 Content Management Sp. z o.o. Poznań 2,5
1580 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych S.A. Koło 2,5
1581 WIEPOFAMA S.A. Poznań 2,5
1582 H. CEGIELSKI – TRANSCEL Sp. z o.o. Poznań 2,5
1583 MEBLOBUK S.J. Skórzewo 2,5
1584 ZPHU Pas Sp. z o.o. Szamocin 2,5
1585 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Gniezno 2,5
1586 Hensel Polska Sp. z o.o. Poznań 2,5
1587 Advacom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne Poznań 2,5
1588 WENA Sp. z o.o. Poznań 2,5
1589 BEST PRODUCTS Sp. z o.o. Poznań 2,5
1590 Romag – Gryziński, Wieczorek S.J. Suchy Las 2,5
1591 James V Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,5
1592 Lotters Polska Sp. z o.o. Poznań 2,5
1593 Vanpotrans Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,5
1594 WITOLD BOŃKOWSKI Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,5
1595 HURT-TEL Sp. z o.o. Kostrzyn 2,5
1596 VENTUS COMMUNICATIONS Sp. z o.o. Poznań 2,5
1597 EUROPOL MEBLE S.A. Chodzież 2,5
1598 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 2,4
1599 Pilskie Radio i TV 100 Sp. z o.o. Piła 2,4
1600 Społem PSS w Koninie Konin 2,4
1601 RIWAL Sp. z o.o. Nowe Miasto 2,4
1602 PUP SPIN S.A. Poznań 2,4
1603 Polytex Sp. z o.o. Przetwarzanie Tworzyw Sztucznych Trzcianka 2,4
1604 INMARK Sp. z o.o. Instytut Marketingu i Komunikacji Poznań 2,4
1605 Paw – Druk Sp. z o.o. Poznań 2,4
1606 Mega S.J. Poznań 2,4
1607 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 2,4
1608 PPHU GM OBIEKTBAU Sp. z o.o. Jaraczewo 2,4
1609 Wichniarek i Urbaniak Przeds. Przemysłu Paszowego Pol – Feed S.J. Pniewy 2,4
1610 Pol – Dróg Czarnków S.A. Czarnków 2,4
1611 Calitan Sp. z o.o. Łęka Opatowska 2,4
1612 Nowotymski Dom Handlowy S.J. Nowy Tomyśl 2,4
1613 Drew – Met Sp. z o.o. Ujście 2,4
1614 Zakład Rzeźnicko – Wędliniarski S.J. Komorniki 2,4
1615 Zakład Usług Technicznych Klimax Sp. z o.o. Poznań 2,4
1616 GTO Sp. z o.o. Poznań 2,4
1617 Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. ZPCh Kalisz 2,4
1618 ELCOM PROPACK Sp. z o.o. Przeźmierowo 2,4
1619 Paletten – Metalbox Sp. z o.o. Szamocin 2,4
1620 WOSEBA Sp. z o.o PPUH Odolanów 2,4
1621 BHU S.A. Poznań 2,4
1622 Agro – Mig S.J. Turek 2,4
1623 Instytut Obróbki Plastycznej Zakład Doświadczalny Sp. z o.o. Poznań 2,4
1624 Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o. Chojno 2,4
1625 REMAG Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Usługowe Poznań 2,4
1626 PUR – IZOLACJA Sp. z o.o. Lwówek 2,3
1627 HAGRA S.J. Hurtownia Artykułów Spożywczych Wronki 2,3
1628 STEICO S.A. Czarnków 2,3
1629 METALPLAST – TECHNIKA Sp. z o.o. Przeds. Projektowo Produkcyjne Oborniki 2,3
1630 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 2,3
1631 Zakład Produkcji Doświadczonej Automatyki Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,3
1632 Maltexim Sp. z o.o. Poznań 2,3
1633 Panepol Sp. z o.o. Przeźmierowo 2,3
1634 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 2,3
1635 GROBUD Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 2,3
1636 C.I.P. Carpet International Poland Sp. z o.o. Poznań 2,3
1637 Flughier Sp. z o.o. Poznań 2,3
1638 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 2,3
1639 Nowa – France Biuro Handlowe Marian Nowak ZPCH Przeźmierowo 2,3
1640 Aster Sp. z o.o. Poznań 2,3
1641 Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Koło 2,3
1642 Spółdzielnia Pracy Połysk Poznań 2,3
1643 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 2,3
1644 Nowak & Nowak Sp. z o.o. Okonek 2,3
1645 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 2,3
1646 DOSSCHE Sp. z o.o. Kalisz 2,3
1647 Garbaliński Polska Sp. z o.o. Maszyny Technika Okienna i Drzwiowa Poznań 2,3
1648 Berg & Schmidt Polska Sp. z o.o. Poznań 2,3
1649 DIETSCHE Sp. z o.o. Poznań 2,3
1650 Granbud S.J. Granowo 2,3
1651 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Rawicz 2,3
1652 M & K FOAM Sp. z o.o. Koło 2,3
1653 Metal-Zap Sp. z o.o. PPHU Ostrów Wielkopolski 2,3
1654 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 2,3
1655 Budwug Sp. z o.o. Luboń 2,3
1656 ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J. Jarocin 2,3
1657 Mayr Polska Sp. z o.o. Ostrzeszów 2,2
1658 K&M GRUPA Sp. z o.o. Kobylnica 2,2
1659 Gabi – Bis Sp. z o.o. PPHU Łęka Opatowska 2,2
1660 Indrol S.J. Rostarzewo 2,2
1661 Odoss S.J. Piła 2,2
1662 MW GASTRO Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,2
1663 CHEMOS Spółdzielnia Inwalidów Opalenica 2,2
1664 Meblopol Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze Poznań 2,2
1665 Gallus Sp. z o.o. PW Brodnica 2,2
1666 Surtex Sp. z o.o. PPH Poznań 2,2
1667 MPL VERBUM Sp. z o.o. Poznań 2,2
1668 PEKABUD MARKET Sp. z o.o. Poznań 2,2
1669 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kalisz 2,2
1670 RADIO MERKURY S.A. POLSKIE RADIO REGIONALNA ROZGŁOŚNIA Poznań 2,2
1671 KARLIK S.J. Poznań 2,2
1672 SEMAX S.A. Poznań 2,2
1673 Fabryka Krzeseł BFM Szamocin Sp. z o.o. Szamocin 2,2
1674 RTB S.J. Wolsztyn 2,2
1675 Kupsik Sp. z o.o. Konin 2,2
1676 AGENCJA AMK Sp. z o.o. Poznań 2,2
1677 TORPOL Sp. z o.o. Poznań 2,2
1678 Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin S.A. Konin 2,1
1679 Sztukowski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,1
1680 Kotey Sp. z o.o. PPUH Baranów 2,1
1681 MAWA S.J. PHZ Leszno 2,1
1682 FACTOR SECURITY Sp. z o.o. Poznań 2,1
1683 DOMAR S.A. Poznań 2,1
1684 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 2,1
1685 Petro – Pal S.J. Ostrów Wielkopolski 2,1
1686 Piotr i Paweł 24h Sp. z o.o. Poznań 2,1
1687 Melba S.J. Stęszew 2,1
1688 Wymar Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 2,1
1689 POSTEOR Poznań Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postępu Technicznego Poznań 2,1
1690 Przeds. Transportu Handlu i Usług STW Sp. z o.o. Kalisz 2,1
1691 Polskie Sieci Elektroenergetyczne – ZACHÓD SA Poznań 2,1
1692 TECHMA – MIKSTAT Sp. z o.o. Mikstat 2,1
1693 JENOX AKUMULATORY Sp. z o.o. Chodzież 2,1
1694 INTER – KRAM S.J. Wolsztyn 2,1
1695 HORTIMEX Plus Sp. z o.o. i Sp-ka Komandytowa Konin 2,1
1696 Piekarz Sp. z o.o. Poznań 2,1
1697 ELMET S.A. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe Poznań 2,1
1698 SALVITA Sp. z o.o. Poznań 2,1
1699 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 2,1
1700 Rzeźnictwo Tłoki Sp. z o.o. Wolsztyn 2,1
1701 SINTUR Sp. z o.o. Turek 2,1
1702 PHU Hazet Sp. z o.o. Słupca 2,0
1703 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 2,0
1704 MOSTOSTAL SŁUPCA S.A. Słupca 2,0
1705 SEWS – POLSKA Sp. z o.o. Leszno 2,0
1706 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Poznań 2,0
1707 FALTER Sp. z o.o. Pniewy 2,0
1708 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 2,0
1709 EVER Sp. z o.o. Swarzędz 2,0
1710 Wart – Eko Sp. z o.o. Konin 2,0
1711 PUH Jastal  S.J. Kalisz 2,0
1712 PPH AGRONAS Sp. z o.o. Koło 2,0
1713 Stacja Paliw Takrys S.J. Oborniki 2,0
1714 PPHU FUDIM – POLMO Sp. z o.o. Dopiewo 2,0
1715 LST – Net Sp. z o.o. Poznań 2,0
1716 PW FOLIAREX Sp. z o.o. Stęszew 2,0
1717 PW Polskie Produkty Sp. z o.o. Żelazków 2,0
1718 PBK S.A. Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług Kępno 2,0
1719 Eibel Sp. z o.o. Rawicz 2,0
1720 Galchem – Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,0
1721 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 2,0
1722 Ekomax Sp. z o.o. Licheń Stary 2,0
1723 SANPOL Sp. z o.o. Poznań 2,0
1724 Famot Pleszew S.A. Pleszew 2,0
1725 Wielkopolski Instytut Jakości Sp. z o.o. Poznań 2,0
1726 Miejski Zakład Komunalny w Czarnkowie Sp. z o.o. Czarnków 2,0
1727 AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS Sp. z o.o. Kostrzyn 2,0
1728 ZAMA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 2,0
1729 ALFATEX Sp. z o.o. Gniezno 2,0
1730 ATG Tradex Eco Sp. z o.o. Poznań 2,0
1731 Car – Lift Service Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2,0
1732 DALGETY AGRA POLSKA Sp. z o.o. Poznań 2,0
1733 Corol Sp. z o.o. Kobylnica 2,0
1734 Merpro Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Usługowe i Informatyki Poznań 2,0
1735 STAR PIPE POLSKA Sp. z o.o. Czerwonak 2,0
1736 Fala Sp. z o.o. Piła 2,0
1737 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 2,0
1738 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Turek 1,9
1739 KROTGAZ S.j. Rozlewnia Gazu Płynnego Krotoszyn 1,9
1740 STARTER Sp. z o.o. Poznań 1,9
1741 NATURAL LIMITED Sp. z o.o. Gołuchów 1,9
1742 Dom Książki S.A. Poznań 1,9
1743 PHU R.M.T. S.J. Ludzis Zduny 1,9
1744 Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych ENERGOBUD LESZNO Sp. z o.o. Lipno 1,9
1745 RÓŻANY POTOK Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 1,9
1746 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Chodzież 1,9
1747 Pieluszyńska Sp. z o.o. Poznań 1,9
1748 ZETPEZET Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Piła 1,9
1749 PHU Solar Sp. z o.o. Poznań 1,9
1750 ENERGOPIEC Sp. z o.o. Miłosław 1,9
1751 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o. Poznań 1,9
1752 ZGODA Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Jarocin 1,9
1753 European Media Group Sp. z o.o. Poznań 1,9
1754 Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń Grabów nad Prosną 1,9
1755 J.A.M. Inox Produkt Sp. z o.o. Kalisz 1,9
1756 UNOX S.A. Poznań 1,9
1757 PNEUMATIK SA Przeźmierowo 1,9
1758 Wytwórnia Mieszanek i Koncetratów Paszowych S.J. Miejska Górka 1,8
1759 Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców i Warzyw Dla Przetwórstwa Krobia 1,8
1760 Hydro Kan Instal S.J. Leszno 1,8
1761 Aura Sp. z o.o. Września 1,8
1762 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 1,8
1763 JAWI Sp. z o.o. PHU Poznań 1,8
1764 P.H. AGROMA – WĄGROWIEC S.A. Wągrowiec 1,8
1765 SEZAM Sp. z o.o. Biuro Ochrony Poznań 1,8
1766 Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J. Rychtal 1,8
1767 Tartak Grodziec Sp. z o.o. Grodziec 1,8
1768 ENVIROTECH Sp. z o.o. Poznań 1,8
1769 Eksport – Import Transpil – Spedition PHU Spedycyjne Krajenka 1,8
1770 PHU Eko – Auto S.J. Konin 1,8
1771 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 1,8
1772 EUROCASH S.A. Komorniki 1,8
1773 Ba – Bud Sp. z o.o. Posadzki Przemysłowe Swarzędz 1,8
1774 Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A. Krotoszyn 1,8
1775 Mat – Roleks S.J. Stęszew 1,8
1776 Sigma Sp. z o.o. Kostrzyn Wielkopolski 1,8
1777 Ost Sped Sp. z o.o. Poznań 1,8
1778 D & M & D Sp. z o.o. Blizanów 1,8
1779 Szpital Wojewódzki Poznań 1,8
1780 KONEKT Sp. z o.o. Poznań 1,8
1781 SIGID Sp. z o.o. Poznań 1,8
1782 Polfurpress Sp. z o.o. Białośliwie 1,8
1783 Spółdzielnia Niewidomych Sinpo ZPCH Poznań 1,8
1784 RSC BIS Sp. z o.o. Stęszew 1,8
1785 TECHFORM Sp. z o.o. PPU Ujście 1,8
1786 TRANSPOST S.A. Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Łączności Poznań 1,8
1787 Lust S.J. Kalisz 1,8
1788 Remir Sp. z o.o. Poznań 1,7
1789 Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. Poznań 1,7
1790 ROWITEX Sp. z o.o. Poznań 1,7
1791 Tornado – Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Sp. z o.o. Poznań 1,7
1792 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda Kościan 1,7
1793 P.R.B.I.Podhorecki Sp. z o.o. Kostrzyn 1,7
1794 Mora Polska Sp. z o.o. Poznań 1,7
1795 Budom Sp. z o.o. Poznań 1,7
1796 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 1,7
1797 Przeds. Budowlane PEBEROL Sp. z o.o. Chodzież 1,7
1798 Tolo Sp. z o.o. Swarzędz 1,7
1799 Bis S.J. PUH Bralin 1,7
1800 Auto – Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne S.A. Poznań 1,7
1801 PHU Matuz Sp. z o.o. Kościan 1,7
1802 Polfex Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 1,7
1803 Leszczyńska Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. Leszno 1,7
1804 Pol – Buss Sp. z o.o. Poznań 1,7
1805 Centrala Nasienna w Obornikach Sp. z o.o. Oborniki 1,7
1806 PPHU Extherm S.J. Gniezno 1,7
1807 ORTHOS Sp. z o.o. NZOZ Ortopedia Poznańska Poznań 1,7
1808 Rogstol Sp. z o.o. Rogoźno Wielkopolskie 1,7
1809 POL STRAUTMANN Sp. z o.o. Lwówek 1,7
1810 CRISTA Sp. z o.o. Poznań 1,7
1811 Wa.Sz.Dach Sp. z o.o. Hurtownia Pokryć Dachowych Poznań 1,7
1812 Tank – Rom Kaźmierowscy S.J. Kleczew 1,7
1813 PLI LOGISTIK & SERVICE Sp. z o.o. Poznań 1,7
1814 KURSOR Sp. z o.o. Biskupice 1,7
1815 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 1,7
1816 PHU PETROL Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 1,7
1817 BUDERUS TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 1,7
1818 Polcal Sp. z o.o. PW Kalisz 1,6
1819 Pajo Centrum Sp. z o.o. Luboń 1,6
1820 Pol-Dróg Ostrów Wielkopolski S.A. Ostrów Wielkopolski 1,6
1821 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego AGROL S.A. Luboń 1,6
1822 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 1,6
1823 BERNARD TRUCKS Sp. z o.o. Poznań 1,6
1824 Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o. Konin 1,6
1825 KREIS PACK Sp. z o.o. Niepruszewo 1,6
1826 NOVA STAL Sp. z o.o. Poznań 1,6
1827 FRUCTO – VIT Sp. z o.o. Kalisz 1,6
1828 Eurokiosk Sp. z o.o. Poznań 1,6
1829 Ceva Logistics Sp. z o.o. Poznań 1,6
1830 DROP S.A. Ostrów Wielkopolski 1,6
1831 MPT Tabo Sp. z o.o. Poznań 1,6
1832 SPOŁEM Gastronomiczna Spółdzielnia Pracy Poznań 1,6
1833 Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. Konin 1,6
1834 PPH Polskie Mięso S.J. Godziesze 1,6
1835 GS Samopomoc Chłopska w Piaskach Piaski 1,6
1836 Stolarnia – Tartak Z.E.P.  Jędrasiak S.J. Pleszew 1,6
1837 TALEX S.A. Poznań 1,6
1838 Elsett Electronicks S.J. Leszno 1,6
1839 MAKROPOL Sp. z o.o. Poznań 1,6
1840 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 1,6
1841 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych DZIEKANKA Gniezno 1,5
1842 Małgosia Sp. z o.o. Poznań 1,5
1843 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1,5
1844 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzałkowie Strzałkowo 1,5
1845 Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 1,5
1846 Śmigrol Sp. z o.o. Śmiegiel 1,5
1847 Aves Sp. z o.o. Murowana Goślina 1,5
1848 PHU Wysokiński Sp. z o.o. Poznań 1,5
1849 PPHU Dora Sp. z o.o. Leszno 1,5
1850 AN – MAR Sp. z o.o. Swarzędz Jasin 1,5
1851 Pleszewskie Zakłady Papiernicze S.A. Pleszew 1,5
1852 PPHU Waldi S.J. Leszno 1,5
1853 DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie Damasławek 1,5
1854 Polkosta Południe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 1,5
1855 Ekar S.J. PH Wysoka 1,5
1856 TRAMIX Sp. z o.o. Poznań 1,5
1857 Domator Plus Sp. z o.o. Konin 1,5
1858 Materiały Budowlane S.J. Szamotuły 1,5
1859 FERREX Sp. z o.o. Poznań 1,5
1860 Sezam – Borek Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 1,5
1861 AGROCHEST Sp. z o.o. Kostrzyn 1,5
1862 PPHU Rolgas S.J. Kościan 1,5
1863 INWATER Sp. z o.o. Poznań 1,5
1864 BROMARGO Sp. z o.o. Margonin 1,5
1865 Ekoflex Sp. z o.o. Chodzież 1,5
1866 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji         Sp. z o.o. Kalisz 1,4
1867 Standard Sp. z o.o. Leszno 1,4
1868 ALICJA Sp. z o.o. PW Rawicz-Sarnowa 1,4
1869 Indra S.J. Piła 1,4
1870 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Piła 1,4
1871 POFAM – POZNAŃ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Poznań 1,4
1872 Wega Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 1,4
1873 Delikates Sp. z o.o. Konin 1,4
1874 T&J S.J Kotlin 1,4
1875 COLAS Polska Sp. z o.o. Palędzie 1,4
1876 Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Poznań 1,4
1877 PHARMGAS Sp. z o.o. Poznań 1,4
1878 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 1,4
1879 Budmar Sp. z o.o. Międzychód 1,4
1880 H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. Poznań 1,4
1881 Pupil Foods Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 1,4
1882 POSBAU SA Budownictwo Uprzemysłowione Poznań 1,4
1883 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Przeźmierowo 1,4
1884 Multiserwis Sp. z o.o. Kalisz 1,4
1885 PHU Pol – Mag S.J. Grodziec 1,4
1886 Miejska  Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie Czarnków 1,4
1887 WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE Sp. z o.o. Skalmierzyce 1,4
1888 Bostik Sp. z o.o. Kleszczewo 1,4
1889 Sedona Joanna Jędrzejczak i Wspólnicy S.J. Poznań 1,4
1890 Organizacja Dystrybucji Sanitarnej Sp. z o.o. Koło 1,4
1891 Zakład Przetwórstwa Drewna S.J. Czarnków 1,4
1892 Budotrans Sp. z o.o. Oborniki 1,4
1893 TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o. Ostrzeszów 1,4
1894 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego Kościan 1,4
1895 VIN – KON S.A. Zakład Pracy Chronionej Konin 1,4
1896 Jeta Sp. z o.o. PH Ostrów Wielkopolski 1,4
1897 VHP Sp. z o.o. Szamotuły 1,4
1898 VITPOL PW Stawiszyn 1,4
1899 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 1,4
1900 SADPOL Sp. z o.o w likwidacji  Tarnowo Podgórne 1,4
1901 Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Tadeusz Ukleja Ujście 1,4
1902 Leszczyńskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Leszno 1,4
1903 Compex Wielobranżowa Spółka Przemysłowo – Handlowa z o.o. Poznań 1,4
1904 ROLNIK S.J. Hurtownia Środków Do Produkcji Rolno – Spożywczej Kościan 1,4
1905 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań 1,3
1906 Energetyka Wysokich i Najwyższych Napięć EWINN Sp. z o.o. Poznań 1,3
1907 PPHU ABA Sp. z o.o. Poznań 1,3
1908 Przeds. Handlowo – Usługowe Kwitowka i Kwitowski S.J. Gizałki 1,3
1909 Polcopper Sp. z o.o. Śmigiel, Przysieka Polska 1,3
1910 Tabak Grupa Sp. z o.o. Kalisz 1,3
1911 POL – LEIM – HOLZ Sp. z o.o. Leszno 1,3
1912 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 1,3
1913 Petroestry Sp. z o.o. Jarzębkowo 1,3
1914 Grześkowiak Sp. z o.o. Leszno 1,3
1915 Plaston Sp. z o.o. Poznań 1,3
1916 WIWA – PLUS Sp. z o.o. Hurtownia Art. Spożywczych Konin 1,3
1917 SUN GARDEN Sp. z o.o. PPUH Malanów 1,3
1918 Tamar S.J. Września 1,3
1919 PHUP Poldrób Sp. z o.o. Gniezno 1,3
1920 Emet – Impex Sp. z o.o. PHHP i AP Poznań 1,3
1921 KLIMA PLUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Poznań 1,3
1922 PPUH GUMA – BOLECHOWO Sp. z o.o. Bolechowo 1,3
1923 PFEIFER & LANGEN Marketing Sp. z o.o. Poznań 1,3
1924 D. M. – Pol Sp. z o.o. Skórka 1,3
1925 AUTO – MRÓZ Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 1,3
1926 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 1,3
1927 MPC  Sp. z o.o. Rogoźno 1,3
1928 Sermar Sp. z o.o. Przeźmierowo 1,3
1929 PETROL – HAWEN S.J. Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe Piła 1,3
1930 Chemical Worldwide Bussiness Sp. z o.o. Słupca 1,2
1931 V – Bud Walkiewicz Sp. z o.o. Wysogotowo 1,2
1932 BH Kampoll S.J. Ostrów Wielkopolski 1,2
1933 FHU WOGA S.J. Wolsztyn 1,2
1934 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gniezno 1,2
1935 Biuro Handlowo – Serwisowe Repromatis Sp. z o.o. Poznań 1,2
1936 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 1,2
1937 KPI RETAIL Sp. z o.o. Poznań 1,2
1938 Rzeźnictwo i Wędliniarstwo S.J. Jarocin 1,2
1939 Pak – Dar S.J. Konin 1,2
1940 Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o. Łęka Opatowska 1,2
1941 Euromasz S.J. Lipka 1,2
1942 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  – Konin Sp. z o.o. Konin 1,2
1943 PROMARKET Sp. z o.o. Poznań 1,2
1944 PRI – INSAN Sp. z o.o. Poznań 1,2
1945 Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie Kamieniec 1,2
1946 BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jaraczewo 1,2
1947 Zakład Produkcji Cukierniczej HILDEBRAND S.J Opalenica 1,2
1948 Elmar Sp. z o.o. Poznań 1,2
1949 Gospodarstwo Rybackie Bogucin Sp. z o.o. Kobylnica 1,2
1950 B. O. S. S. Polska Sp. z o.o. Poznań 1,2
1951 Bastik Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 1,2
1952 INDROB PPH Września 1,2
1953 Przeds. Robót Drogowo Mostowych S.A. Szamotuły 1,2
1954 DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o. Przeźmierowo 1,2
1955 Energetyka Kaliska – Usługi Techniczne Sp. z o.o. Kalisz 1,2
1956 INFOCENTRUM Sp. z o.o. Poznań 1,2
1957 Technobud Sp. z o.o. Kalisz 1,2
1958 KOMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych Trzcianka 1,2
1959 BIPROWODMEL Sp. z o.o. Poznań 1,2
1960 MATKOWSKI S.A. Złotów 1,2
1961 FH Sort Sp. z o.o. Poznań 1,2
1962 Geotermia Sp. z o.o. Czarnków 1,1
1963 Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów S.A. Konin 1,1
1964 Spedex Sp. z o.o. Stobno 1,1
1965 BT Poznań Sp. z o.o. Kobylnica 1,1
1966 MICROTEX – POLSKA Sp. z o.o. Bralin 1,1
1967 MONTAŻ – OBORNIKI Sp. z o.o. Oborniki 1,1
1968 Hermes S.J. Przeds.Wielobranżowe Konin 1,1
1969 STACJA PALIW S.J Przygodzice 1,1
1970 F&D&P Sp. z o.o. Poznań 1,1
1971 Gopol Sp. z o.o. Jarocin 1,1
1972 Martyna Sp. z o.o. Rąbczyn 1,1
1973 2007-12-05AKWA Sp. z o.o. Zakł. Produkcyjny Armatury Przemysłowej Gniezno 1,1
1974 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Koło 1,1
1975 Domcar Sp. z o.o. Konin 1,1
1976 Zakład Produkcji Urządzeń Sanitarnych i Elektrycznych PPRI Żegrze Sp. z o.o. Poznań 1,1
1977 LOBO MEDIA Sp. z o.o. Poznań 1,1
1978 EMU S.A. Plewiska 1,1
1979 STAR – NAPOJE POZNAŃ ADS Sp. z o.o. Luboń 1,1
1980 INTER GROCLIN TRADING Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 1,1
1981 Zakład Doskonalenia Zawodowego – Poznań Poznań 1,1
1982 Polskie Hurtownie Budowlane Sp. z o.o. Krzemieniewo 1,1
1983 NIPOFLEX Sp. z o.o. Poznań 1,1
1984 Profiloplast S.J. Święciechowa 1,1
1985 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. PHP Perzów 1,1
1986 Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek Orzechowo 1,1
1987 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pępowo 1,1
1988 Spółdzielnia Pracy Transportowo – Motoryzacyjna Wągrowiec 1,1
1989 FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. Rawicz 1,1
1990 Piotr i Paweł Soll Sp. z o.o. Poznań 1,1
1991 REMAL Sp. z o.o. Konin 1,1
1992 Pentagram Architekci Sp. z o.o. Poznań 1,1
1993 Amu Mera Sp. z o.o. Suchy Las 1,1
1994 Aneks Sp. z o.o. Poznań 1,1
1995 Węglostal Sp. z o.o. Śrem 1,1
1996 ORLEN PETROZACHÓD Sp. z o.o. Poznań 1,0
1997 BENTOM S.A. Koziegłowy 1,0
1998 Glob – Star Sp. z o.o. Żelazków 1,0
1999 SALUS Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Bojanowo 1,0
2000 INFRABUD Sp. z o.o. Suchy Las 1,0
2001 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Śrem 1,0
2002 AWANTAŻ Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 1,0
2003 WWW.HERCULES TRADING S.A. Poznań 1,0
2004 Żywiec Trade Sp. z o.o. Poznań 1,0
2005 NEOTRANS Sp. z o.o. Poznań 1,0
2006 SZPOT Sp. z o.o. Swarzędz-Jasin 1,0
2007 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 1,0
2008 Bol – Ann S.J. Gniezno 1,0
2009 Agroplon Sp. z o.o. Piła 1,0
2010 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Krotoszyn 1,0
2011 Transmeble Cargo Sp. z o.o. Poznań 1,0
2012 KOMET Sp. z o.o. Kórnik 1,0
2013 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 1,0
2014 PEC – Rem Sp. z o.o. Poznań 1,0
2015 TECHPLANT Sp. z o.o. Klęka 1,0
2016 Med – Alko Sp. z o.o. ZOZ i Medycyny Pracy Konin 1,0
2017 F.P. Spomax S.A. Ostrów Wielkopolski 1,0
2018 PUH Hutnik Sp. z o.o. Konin 1,0
2019 Dromico S.J. Ubój i Handel Drobiem Mikstat 1,0
2020 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 0,9
2021 PHU Tank – Mark S.J. Kuślin 0,9
2022 Hurtownia Artykułów Spożywczych Halina Szorek Ostrów Wielkopolski 0,9
2023 PREBUD Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Poznań 0,9
2024 H.Cegielski – Remocentrum Sp. z o.o. Poznań 0,9
2025 Złotowska Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Złotów 0,9
2026 Alpaga – Xema Sp. z o.o. Poznań 0,9
2027 Fabryka Produkcji Specjalnej Sp. z o.o. Bolechowo 0,9
2028 Zakłady Mechaniczno Meblowe Meblomech Sp. z o.o. Leszno 0,9
2029 Stal – Met Sp. z o.o. Gostyń 0,9
2030 Omnibus Trading Sp. z o.o. Poznań 0,9
2031 UNIMAX Sp. z o.o. Zakład Produkcji Drzewnej Piła 0,9
2032 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Poznań 0,9
2033 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 0,9
2034 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyrzysk 0,9
2035 B&B S.J. PUH Gostyń 0,9
2036 Supertherm Sp. z o.o. Września 0,9
2037 FOTO BLIC Sp. z o.o. Poznań 0,9
2038 MMT Sp. z o.o. Poznań 0,9
2039 PRH Buczak S.J. Kostrzyń Wielkopolski 0,9
2040 JASTAN Sp. z o.o. PPHU Gniezno 0,9
2041 CHEMIK S.J. Poznań 0,9
2042 POLPARTS Sp. z o.o. Hurtownia Rejonowa Poznań 0,9
2043 Multimoto Sp. z o.o. Poznań 0,9
2044 Mixt Sp. z o.o. Poniec 0,8
2045 Wissco Trade Sp. z o.o. Poznań 0,8
2046 ECOR PRODUCT Sp. z o.o. Stęszew 0,8
2047 TADMAR Sp. z o.o. Poznań 0,8
2048 Drewpol Sp. z o.o. Kąkolewo 0,8
2049 Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo 0,8
2050 Skład Opału Mat. Budowlanych i Nawozów S.J. Kalisz 0,8
2051 SPOŁEM – MERKURY Handlowa Spółdzielnia Spożywców Piła 0,8
2052 Polpik – Detal Sp. z o.o. Września 0,8
2053 ALUFLEXPACK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 0,8
2054 DISTRIBAN Sp. z o.o. Poznań 0,8
2055 BUDIMEX Sp. z o.o. Centrum Konferencyjne Licheń Stary 0,8
2056 ZMER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych Kalisz 0,8
2057 INTELLIMATIC Sp. z o.o. Poznań 0,8
2058 DELKO S.A. Śrem 0,8
2059 MALFARB Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Farb i Lakierów Ostrów Wielkopolski 0,8
2060 DELTA TEAM Sp. z o.o. Poznań 0,8
2061 SIMET S.A. PPHU Piaski 0,8
2062 Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o. Chocicza 0,8
2063 Inter Consult S.A. Poznań 0,8
2064 Przedsiębiorstwo Projektowo-Technologiczne Taskoprojekt W Poznaniu Sp. z o.o. POznań 0,8
2065 Feroco S.A. Poznań 0,8
2066 GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA Czarnków 0,8
2067 ZP Foldruk S.J. Złotów 0,7
2068 WOJTBUD Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Budowlane Kwilcz 0,7
2069 BE – MAR Sp. z o.o. Luboń 0,7
2070 PIETRUSKA & MIERKIEWICZ Sp. z o.o. Poznań 0,7
2071 Dom Handlowy Paszkiewicz i Syn S.J. Koło 0,7
2072 Hoff Okna i Drzwi Sp. z o.o. Słupca 0,7
2073 LM AUTO Sp. z o.o. Konin 0,7
2074 SPOŁEM PSS w Gnieźnie Gniezno 0,7
2075 MAR – OL Sp. z o.o. Poznań 0,7
2076 CONDOR POLSKA Sp. z o.o. Luboń 0,7
2077 Scandinavian Food Group Sp. z o.o. Oborniki Wielkopolski 0,7
2078 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Szczytniki Szczytniki 0,7
2079 Insbud Północ Sp. z o.o. Poznań 0,7
2080 ASTRA S.J. PH Trzcianka 0,7
2081 Towarzystwo Handlowe TIMRET S.J. Poznań 0,7
2082 Kronoplus Sp. z o.o. Poznań 0,7
2083 SILVAPOL S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Leśnictwa Poznań 0,7
2084 Logitel Sp. z o.o. Poznań 0,7
2085 Łagrom Zakłady Mięsne Sp. z o.o. Gostyń 0,7
2086 OSTROWIN Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Spożywczego Ostrów Wielkopolski 0,7
2087 Spółdzielnia Handlowa Bazar Poznań 0,7
2088 Triada – Druk Sp. Komandytowa Kobylnica 0,7
2089 PETRO – PIL Sp. z o.o. PW Piła 0,7
2090 Pakland Sp. z o.o. Zbiersk 0,7
2091 B & B WALDEX Sp. z o.o. PH Ostrów Wielkopolski 0,6
2092 H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. Poznań 0,6
2093 ProData Sp. z o.o. Poznań 0,6
2094 TAD Sp. z o.o. Poznań 0,6
2095 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Oborniki 0,6
2096 Spomis Sp. z o.o. Gołańcz 0,6
2097 Rol – Kon Sp. z o.o. Turek 0,6
2098 SPOŁEM PSS w Środzie Wlkp. Środa Wielkopolska 0,6
2099 Budex Sp. z o.o. Łopienno 0,6
2100 PETRO – OIL Wielkopolskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o. Przeźmierowo 0,6
2101 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 0,6
2102 Maria I Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 0,6
2103 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 0,6
2104 AMICA WRONKI S.A. Wronki 0,6
2105 Koppol Sp. z o.o. PPU Miejska Górka 0,5
2106 RASZ S.J. Śrem 0,5
2107 Ubojnia Masarnia S.J. Pieszew 0,5
2108 Poznańskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o. Poznań 0,5
2109 Display Sp. z o.o. KrzYcko Małe 0,5
2110 SKODEX Krotoski – Cichy Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 0,5
2111 Zetor Polska Sp. z o.o. Kalisz 0,5
2112 TECHGAL Sp. z o.o. Poznań 0,5
2113 RAWIBOX S.A. Rawicz 0,5
2114 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 0,5
2115 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 0,5
2116 UBOJNIA ZWIERZĄT RZEŹNYCH – WISNY Sp. z o.o. Dobra 0,5
2117 Energetyka Poznańska Zakład Transportu Sp. z o.o. Poznań 0,5
2118 Macro Art Poland Sp. z o.o. Poznań 0,5
2119 Skup i Ubój Zwierząt S.J. Gołuchów 0,5
2120 Auto Lama Sp. z o.o. Suchy Las 0,5
2121 Augusto – Kościan Sp. z o.o. Kościan 0,5
2122 DOMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Nowy Tomyśl 0,5
2123 Przedsiębiorstwo Instal – Bud Sp. z o.o. Konin 0,5
2124 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Grodzisk Wielkopolski 0,5
2125 ASO – Opatówek Sp. z o.o. Opatówek 0,5
2126 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Piła 0,5
2127 Rolnik Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Złotów 0,5
2128 POSTĘP Spółdzielnia Inwalidów Pniewy 0,5
2129 Staltex Sp. z o.o. PW Żelazków 0,4
2130 SPOŁEM PSS PUSZCZYKOWO Puszczykowo 0,4
2131 Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o. Wolsztyn 0,4
2132 KDWT S.A. Komorniki 0,4
2133 Polryza Sp. z o.o. Września 0,4
2134 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Komorniki 0,4
2135 Bumet – Grekor Leszno Sp. z o.o. Lipno 0,4
2136 TRANS – POZ S.A. PTHW Poznań 0,4
2137 SKODA AUTO POLSKA S.A. Poznań 0,4
2138 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Osiecznej Osieczna 0,4
2139 DEFOR S.A. Śrem 0,4
2140 GS Samopomoc Chłopska w Czempiniu Czempiń 0,4
2141 Waldi Sp. z o.o. Komorniki 0,4
2142 PH ARKO Sp. z o.o. Poznań 0,4
2143 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Kalisz S.A. Kalisz 0,4
2144 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca Pleszew 0,4
2145 Zakład Wyrobów z Drewna Agma Sp. z o.o. Margonin 0,4
2146 Kamel S.J. Konin 0,4
2147 Sobieski Trade Sp. z o.o. Witkowo 0,4
2148 TRANSKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Koziegłowy 0,4
2149 LEPIKO Sp. z o.o. Poznań 0,4
2150 WAGROMARKET Sp. z o.o. Kalisz 0,3
2151 MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 0,3
2152 OWIPLANT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Owińska 0,3
2153 Gael Sp. z o.o. Poznań 0,3
2154 SEKPOL Sp. z o.o. Leszno 0,3
2155 Znak Centrum  Komputerowe Sp. z o.o. Poznań 0,3
2156 Zas – Pol S.J. Poznań 0,3
2157 EWA S.J. PHUP Gniezno 0,3
2158 A Plus W Sp. z o.o. Poznań 0,3
2159 POLNET Sp. z o.o. PPH Poznań 0,3
2160 PPHU Millano Sp. z o.o. Przeźmierowo 0,3
2161 PHPU Transvet Sp. z o.o. Kalisz 0,3
2162 Miejskie Wodociągi i Kanalizacji Sp. z o.o. Chodzież 0,3
2163 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Zbąszyniu Zbąszyń 0,3
2164 Obrzańska Spółdzielnia Mleczarska Kościan 0,3
2165 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jarocin 0,3
2166 Teltraffic Sp. z o.o. Poznań 0,3
2167 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Konin 0,3
2168 PPHU Kekbel – Max Sp. z o.o. Belęcin 0,2
2169 IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Wielichowo 0,2
2170 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kalisz 0,2
2171 Rozwój Spółdzielnia Inwalidów Rawicz 0,2
2172 BIURO PLUS S.A. Poznań 0,2
2173 EUROPLAND PHYTOPHARM Sp. z o.o. Nowe Miasto 0,2
2174 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wronki 0,2
2175 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 0,2
2176 Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik Poznań 0,2
2177 Centrala Nasienna Sp. z o.o. PPH Gostyń 0,2
2178 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Rawicz 0,2
2179 VGS Polska Sp. z o.o. Poznań 0,2
2180 Spółdzielnia Rolników Wielkopolskich w Poznaniu Poznań 0,2
2181 Ducat S.J. FH Kalisz 0,2
2182 K & L Sp. z o.o. Poznań 0,2
2183 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wolsztyn 0,2
2184 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Golina 0,2
2185 Eko – Opał Sp. z o.o. Poznań 0,2
2186 PW Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 0,2
2187 Konrad Sp. z o.o. Konin 0,2
2188 Agro – Mróz Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 0,1
2189 POLNIS Sp. z o.o. Swarzędz 0,1
2190 PPH Postęp Sp. z o.o. Pniewy 0,1
2191 Inserw Sp. z o.o. Poznań 0,1
2192 SPOŁEM PSS Kalisz 0,1
2193 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Słupcy Słupca 0,1
2194 Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. Kalisz 0,1
2195 TD Tadex Waldi Sp. z o.o. Gniezno 0,1
2196 Rekord Sp. z o.o. Poznań 0,1
2197 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Ostrzeszów 0,1
2198 TERRAVITA Sp. z o.o. Poznań 0,1
2199 PH BUDLEX Sp. z o.o. Krzywiń 0,1
2200 Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Konin 0,1
2201 Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA Poznań 0,1
2202 Kantory AG Sp. z o.o. Poznań 0,0
2203 Trans Poland Sp. z o.o. Golina 0,0
2204 Rolnik Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa Ostrzeszów 0,0
2205 Markmet Sp. z o.o. Konin 0,0

* Firmy mają zyski netto większe niż przychody operacyjne na ogół wtedy, gdy sprzedają posiadany majątek, np. nieruchomości lub akcje.

Więcej na ten temat:

Metodologia liczenia wartości rynkowej w Konkursie Gepardy Biznesu

Gepardy Biznesu 2008 województwa kujawsko-pomorskiego

Lista 1279 firm  województwa śląskiego

Lista 347 firm województwa opolskiego

Lista 954  firm województwa dolnośląskiego

Lista 2205 firm województwa wielkopolskiego

Lista 3574 firm województwa mazowieckiego

Lista 843 firm województwa łódzkiego

Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Mazowieckiego 25  czerwca 2008 r.

Udana Konferencja Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego 7 maja 2009 r.

Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Lubuskiego

"Gazeta Lubuska" o Gepardach Biznesu

Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Wielkopolskiego

Udana Konferencja Gepardów Biznesu Śląska

Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Dolnośląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *