Lubelskie Efektywne Firma 2010

Wśród 874 firm województwa lubelskiego Efektywna Firma 2010 wygrały Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II, Przedsiębiorstwo Budowlane A.Sergiel, A.Skop S.J.  oraz  POM Sp. z o.o. w Lublinie.

 

Efektywne Firmy 2010 Województwa Lubelskiego  

  
Ranking firm województwa lubelskiego według trzyletniej średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach

1 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 125,5
2 Przedsiębiorstwo Budowlane A.Sergiel, A.Skop S.J. Lublin 69,5
3 POM Sp. z o.o. Lublin 60,5
4 AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o. Włodawa 57,7
5 LUBGIP Sp. z o.o. Lublin 51,5
6 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach Lubycza Królewska 50,3
7 Hermax Sp. z o.o. Lublin 49,6
8 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 49,4
9 Arci – Projekt Sp. z o.o. Lublin 47,5
10 Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o. Lublin 45,6
11 CRH Holding Sp. z o.o. Lublin 44,7
12 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie Łaszczów 43,6
13 POWIŚLE S.J. Kępa Chotecka 40,1
14 Italian Hause Sp. z o.o. Lublin 39,8
15 Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o. Tomaszowice 38,8
16 NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów Sp. Partnerska we Włodowie Włodawa 37,6
17 Tabla Sp. z o.o. Lublin 37,3
18 Pro Publico Sp. z o.o. Chełm 37,3
19 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 36,5
20 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mircze 36,1
21 UNIROLP Sp. z o.o. Chełm 36,1
22 ELPRO Sp. z o.o. Lublin 35,8
23 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak Lublin 35,4
24 MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Tomaszów Lubelski 31,3
25 WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o. Zamość 31,3
26 Emperia Holding S.A. Lublin 31,0
27 POL- INOWEX S.A. Lublin 31,0
28 PW VET-AGRO Sp. z o.o. Lublin 30,3
29 TBV S.J. Lublin 29,6
30 Delta Sp. z o.o. Lublin 29,0
31 Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o. Kamionka 28,2
32 MARS Sp. z o.o. Zamość 27,8
33 Unimark Sp. z o.o. Lublin 27,3
34 AGROCOM Sp. z o.o. Setniki 25,5
35 CRH ŻAGIEL Sp. z o.o. Lublin 25,5
36 Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o. Turkowice 25,1
37 CERSANIT IV Sp. z o.o. Krasnystaw 24,2
38 Avena Sp. z o.o. PPUH Kodeń 24,1
39 Hotel VICTORIA Sp. z o.o. Lublin 23,8
40 CYNA Sp. z o.o. Lublin 23,3
41 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 23,3
42 HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. Lublin 23,3
43 Spółdzielnia Żelbet w Międzyrzecu Podlaskim Żelbet Międzyrzec Podlaski 22,9
44 Espol Innwestycje Sp. z o.o. Lublin 22,7
45 Gumet S.J. Kraśnik 22,2
46 PGE Elektrociepłownia Lublin – Wrotków Sp. z o.o. Lublin 22,0
47 PB Północ Inwestycje Sp. z o.o. Lublin 22,0
48 Polana Sp. z o.o. Ochoża 21,8
49 Mieszkania na sprzedaż – Chrzanowcy Sp. z o.o. Lublin 21,6
50 GALADOM S.A. Lublin 21,6
51 Grem S.J. Lublin 21,6
52 Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o. Chełm 21,4
53 TSL Sp. z o.o. Lublin 21,1
54 Centrum Zana S.A. Lublin 21,0
55 Firma Menadżersko – Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o. Lublin 20,9
56 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej Grabów 20,6
57 Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o. Lublin 20,6
58 Helios S.J. Łuków 20,5
59 Asquini Polska Sp. z o.o. Lublin 20,3
60 MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o. Podedwórze 20,1
61 PW TECHSAM WOCH S.J. Lublin 20,0
62 OTEX S.A. Lublin 20,0
63 A & T Augustyńscy S.J. Wysokie 19,7
64 BT Nieruchomości Maciej Balcerek i Wspólnicy S.J. Lublin 19,6
65 Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o. Milejów 19,0
66 Projekt Elpro 1 Sp. z o.o.  Lublin 18,9
67 Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Lublin 18,9
68 Budmat S.J. Zamość 18,7
69 Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o. Biała Podlaska 18,5
70 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 18,3
71 Castel Engineering Polska Sp. z o.o. Motycz 17,8
72 INSBUD Sp. z o.o PPH Zamość 17,5
73 BEN – SIP Sp. z o.o. Lublin 17,3
74 Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o. Lublin 17,3
75 Budrex BP S.J. Lublin 17,3
76 Kamienice Miasta Sp. z o.o. Lublin 16,8
77 Famil – Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lublin 16,6
78 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 16,6
79 Budo – Kompex Sp. z o.o. Lublin 16,6
80 NIEMCE S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce 16,3
81 Elmont AKP Sp. z o.o. Biała Podlaska 16,3
82 A.Kołodziejek H.Kołodziejek A.Kołodziejek S.J. Ryki 16,2
83 MARCMED sp. z o.o. Lublin 16,1
84 Bialskie Meble Sp. z o.o. Biała Podlaska 16,0
85 Łuksja – Med Sp. z o.o. Łuków 16,0
86 Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o. Terespol 15,9
87 Relax Sp. z o.o. PHU Lublin 15,8
88 WAKAD Sp. z o.o. Lublin 15,8
89 Carmin B.M.P. Frania S.J. Lublin 15,7
90 Hestia Sp. z o.o. Lublin 15,6
91 Orto Medical Sp. z o.o. Lublin 15,6
92 Gospodarstwo Rybackie Polesie Sp. z o.o. Sosnowica Sosnowica 15,4
93 Solbet Lubartów S.A. Lubartów 15,4
94 B.P. Transport Przygodzka i Wspólnicy S.J. Witowice 15,4
95 Instalcem Sp. z o.o. Chełm 15,3
96 Karizola Sp. z o.o. Przeds. Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych Puławy 14,9
97 Ekoenergopol Sp. z o.o. Lublin 14,8
98 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 14,8
99 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 14,4
100 Test Projekt Sp. z o.o. Świdnik 14,2
101 B.P. Transports Sp. z o.o. Lublin 14,1
102 PPH WILK Sp. z o.o. Chełm 14,1
103 WAMEX S.A. Regionalne Centrum Handlowe Łęczna 14,0
104 Budexpol S.J. Świdnik 14,0
105 Bestal Kępa i Synowie S.J. Piaski 13,8
106 Farmakon S.J. Lubartów 13,8
107 Elektra Sp. z o.o. PTU Lublin 13,8
108 Asseco Business Solution S.A. Lublin 13,6
109 Altest Sp. z o.o. Lublin 13,6
110 Przedsiębiorstwo Budowlane JUR – AND S.J. Lublin 13,6
111 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce Łuków 13,4
112 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 13,4
113 Firma Weremczuk Sp.J. Lublin 13,3
114 Big Play Sp. z o.o. Chełm 13,3
115 ATUT Sp. z o.o. Lublin 13,2
116 PAG Sp. z o.o. Puchaczów 13,1
117 Leier Markowicze S.A. Markowicze 13,1
118 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie Siennica Różana 13,0
119 CSF Polska Sp. z o.o. Lublin 12,9
120 ACS Słuchmed Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Lublin 12,7
121 Przychodnia Kolejowa Sp. z o.o. N.Z.O.Z. Dęblin 12,6
122 ARBET Sp. z o.o. PPU Lublin 12,5
123 CETEKO ZUP Sp. z o.o. Lublin 12,5
124 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 12,4
125 BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel Bogdanka 12,4
126 HERBAPOL LUBLIN S.A. Lublin 12,4
127 Drukarnia DAKO S.J. Lubartów 12,3
128 Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 12,2
129 Polchmiel Sp. z o.o. Lublin 12,2
130 EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. PHPU Lublin 12,1
131 RK Niedziałek Sp. z o.o. Lublin 12,1
132 ELTEM Sp. z o.o. Lublin 12,1
133 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska Biała Podlaska 12,0
134 Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o. Puławy 11,9
135 Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich Lege Artis S.J. Zamość 11,9
136 Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek Turobin 11,8
137 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego  Biała Podlaska 11,8
138 SKINPOL Sp. z o.o. Lublin 11,8
139 PW ATEX Sp. z o.o. Zamość 11,6
140 JVD Sp. z o.o. Przybysławice 11,3
141 Transtools Sp. z o.o. Lublin 11,2
142 PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A. Lublin 11,2
143 TMW Sp. z o.o. Chełm 11,1
144 TABAL S.J. Lublin 11,1
145 Elpomiar Sp. z o.o. Lublin 11,0
146 PRZEDSIĘBIORSTW0 PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDOMEL Sp. z o.o. Chełm 11,0
147 Stanlab S.J. PPH Lublin 11,0
148 AS – BABUNI Sp. z o.o. Niemce 11,0
149 CONVEX – GLASS Sp. z o.o. Łukowa 11,0
150 PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 10,9
151 LECH S.J. L.P. SYKUŁA Biłgoraj 10,8
152 LEDRIN Sp. z o.o. Lublin 10,8
153 NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o. Nałęczów 10,8
154 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość 10,8
155 Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. Janów Podlaski 10,7
156 Chełmskie Centrum Kominiarstwa Sp. z o.o. Chełm 10,7
157 NICOLS POLAND Sp. z o.o. Trawniki 10,6
158 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 10,6
159 MJM Sp. z o.o. Chełm 10,6
160 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMUNALNIK Sp. z o.o. Biała Podlaska 10,5
161 CTH Serwis Sp. z o.o. Piaski 10,5
162 STRUCTUM Sp. z o.o. PW Lublin 10,5
163 POLA Sp. z o.o. Motycz 10,5
164 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj 10,4
165 Armet Sp. z o.o. Modliborzyce 10,4
166 Wodrol Inwestycje Sp. z o.o. Lublin 10,4
167 Polirat Sp. z o.o. Zamość 10,3
168 AGROINWESTYCJA Sp. z o.o. Wierzbica 10,2
169 PRATERM KRAŚNIK Sp. z o.o. Kraśnik 10,1
170 Lubcon Polska Sp. z o.o. Świdnik 10,1
171 Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Łuków 10,1
172 ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Lublin 10,0
173 GUST S.J. Łuków 10,0
174 PW Pryzmat S.J. Mojsławice 10,0
175 Boxes Prestige Poland Sp. z o.o. Lublin 9,9
176 Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o. Puchaczów 9,8
177 Mat – Bud S.J. Tarnogród 9,8
178 SIPMA S.A. Lublin 9,7
179 GOSPODARSTWO ROLNO – HANDLOWE WYHALEW Sp. z o.o. Wyhalew 9,7
180 Olan Sp. z o.o. Lublin 9,6
181 Apteka Arnica, SKubis S.J. Hrubieszów 9,6
182 KOM – EKO Sp. z o.o. Lublin 9,6
183 SIGMA S.A. Jastków 9,6
184 Col – Garten Sp. z o.o. PHU Motycz 9,6
185 Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o. Lublin 9,5
186 BAS Sp. z o.o. Fabryka Okien i Drzwi Lublin 9,5
187 Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych  Dęblin 9,4
188 Sam Sp. z o.o. Lublin 9,4
189 TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J. Sitaniec 9,3
190 Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o. Lublin 9,3
191 STYKS Sp. z o.o. Lublin 9,3
192 PRO-MEN Sp. z o.o. Motycz 9,3
193 Car-Hus S.J. Chełm 9,2
194 BODEN Sp. z o.o. Lublin 9,2
195 Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji Lublin 9,2
196 Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A. Lublin 9,2
197 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 9,2
198 Gildia Sp. z o.o. Lublin 9,1
199 Ocular Canada 2 Sp. z o.o. Lublin 9,1
200 PUŁAWY S.A. Zakłady Azotowe Puławy 9,1
201 FH Kodi S.J. Lublin 9,0
202 HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Lublin 9,0
203 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Biała Podlaska 9,0
204 Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA Lublin 8,9
205 CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Puławy 8,9
206 Biomaxima S.A. Lublin 8,8
207 Stalpol S.J. Lublin 8,8
208 Biomed – Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. Lublin 8,8
209 FASTON Sp. z o.o. Świdnik 8,8
210 Amar Sp. z o.o. Lublin 8,8
211 MISTRAL S.J. FH Motycz 8,7
212 KLIMAPOL Sp. z o.o. Jastków 8,7
213 Mondi Polska Sp. z o.o. Karczmiska Pierwsze 8,7
214 Carbomet Sp. z o.o. Puchaczów 8,6
215 BRACIA MROZIK S.J. Zakład Wyrobów Oklein Naturalnych Lublin 8,6
216 Hax Sp. z o.o. Lublin 8,6
217 Klima-Went Sp. z o.o. Lublin 8,6
218 Mors S.J. PH Tomaszów Lubelski 8,5
219 PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J. Chełm 8,4
220 UHC Sp. z o.o. Lublin 8,4
221 AB OVO Sp. z o.o. Lublin 8,4
222 WOD – BUD Sp. z o.o. Kraśnik 8,4
223 PW Cembud Sp. z o.o. Chełm 8,4
224 TRAWENA S.A. Trawniki 8,3
225 Ferma Drobiu S.J. Ryki 8,3
226 Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji Sp. z o.o. Lublin 8,3
227 Parster Sp. z o.o. PPUH Parczew 8,3
228 PTHW Sp. z o.o. Lublin 8,2
229 Szlif S.J. Ciecierzyn 8,2
230 BABY FANT S.J. Lublin 8,1
231 Bialpak S.J. Hurtownia Opakowań Biała Podlaska 8,1
232 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 8,1
233 BUDIMER Sp. z o.o. PBU Puławy 8,1
234 POL – SKONE Sp. z o.o. Lublin 8,0
235 Lubman UMCS Sp. z o.o. Lublin 8,0
236 Jaroszuk S.J. Radzyń Podlaski 7,9
237 PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Wohyń 7,8
238 TELEKTRIM S.A. Chełm 7,8
239 MULTIVAC Sp. z o.o. Jastków 7,7
240 Spółka Handlowa Waldemar Jaśkowski Andrzej Szalak S.J. Puławy 7,7
241 METBUD S.J. Zamość 7,7
242 Lena Sp. z o.o. Nielisz 7,7
243 Korporacja Hydro – Instal Zamość Sp. z o.o. Zamość 7,7
244 VIVA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Lublin 7,6
245 Dalkia Zamość Sp. z o.o. Zamość 7,6
246 Mega S.J. Łuków 7,5
247 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 7,5
248 Trawest Sp. z o.o. Trawniki 7,5
249 Firma Ochronno – Konwojowa Expertus Sp. z o.o. Lublin 7,5
250 Megastal S.J. Lublin 7,4
251 FTK Sp. z o.o. Krasnystaw 7,3
252 UREN NOVABERRY Sp. z o.o. Lublin 7,3
253 PKS CHEŁM S.A. Chełm 7,3
254 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Hrubieszów 7,3
255 MEGATEM EC – LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 7,1
256 Ibis Zozula Zaręba Sp. J. Biała Podlaska 7,0
257 Agencja Opieki Pomoc Sp. z o.o. Chełm 6,9
258 CRH AKADEMOS Sp. z o.o. Lublin 6,9
259 Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski 6,9
260 Przeds. Remontowo – Montażowe Remo Sp. z o.o. Puławy 6,9
261 Aqua – Gas Sp. z o.o. Lublin 6,8
262 Sklep Mini Market S.J. Lublin 6,8
263 BEST S.J. Lubartów 6,8
264 WOLCO Sp. z o.o. Lublin 6,8
265 OSMOFROST Sp. z o.o. Strzyżewice 6,8
266 MEPHA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 6,7
267 MADPOL S.J. Lublin 6,7
268 TELECOMM Sp. z o.o. Lublin 6,7
269 Stacja Paliw Kogut S.J. Krasnystaw 6,6
270 Gosan Sp. z o.o. Świdnik 6,6
271 DACHPOL S.J. Zamość 6,5
272 6 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Dęblinie Dęblin 6,5
273 MPO SITA LUBLIN S.A. Lublin 6,5
274 VENTA Sp. z o.o. PUH Lublin 6,5
275 SEMICO – M Systemy Elektroniczne Sp. z o.o. Lublin 6,5
276 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Sanit-Ka S.j. A. Tomkowicz, B. Milczarek Lublin 6,4
277 Rethmann Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 6,4
278 Agromasz S.J. Hrubieszów 6,4
279 Sanitex Sp. z o.o. Chełm 6,4
280 Sport – Styl S.J. Puławy 6,4
281 Eska S.J. Puławy 6,3
282 Zakład Drzewny Kimex S.J. Biłgoraj 6,3
283 Towarzystwo Budownictwa Społecznego LPBO Sp. z o.o. Lublin 6,3
284 Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o. Zamość 6,3
285 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 6,3
286 Gemar S.J. Niedrzwica Duża 6,3
287 GRAVIT AGRO – POL S.A. Lublin 6,2
288 Edbak Sp. z o.o. Strzyżewice 6,2
289 Dalkia Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 6,2
290 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Lublin 6,2
291 JUWENT S.J. Ryki 6,2
292 Simena Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej Radzyń Podlaski 6,2
293 KONSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Lublin 6,2
294 KOMANDOR LUBLIN S.A. Lublin 6,2
295 EURO – CAR Sp. z o.o. Zamość 6,1
296 M.S. DRAWEX Sp. z o.o. Lublin 6,1
297 PGE Dystrybucja Lubzel Sp. z o.o. Lublin 6,1
298 Elwix Sp. z o.o. PPH Lublin 6,1
299 Chłodnia Igloo S.J. PH Chełm 6,1
300 ŁUKPETROL S.J. Łuków 6,0
301 Marat Lublin Sp. z o.o. Lublin 6,0
302 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 6,0
303 Metalton S.j. Poniatowa 6,0
304 Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o. Kraśnik 5,9
305 DROZD S.J. Lubartów 5,9
306 Hipokrates Sp. z o.o. Zamość 5,9
307 Hembud Sp. z o.o. PHU Puławy 5,9
308 BACUTIL Sp. z o.o. Przeds. Przemysłu Paszowego Bedlno Radzyńskie 5,9
309 Centrala Nasienna S.J. Parczew 5,9
310 Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o. Chełm 5,9
311 MEDYCYNA 2001 Sp. z o.o. Lublin 5,9
312 King Zoo Sp. z o.o. Lublin 5,9
313 Promyk Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Lublin 5,9
314 Box Center S.J. Lubartów 5,9
315 MODERN – EXPO S.A. Lublin 5,8
316 Prebud Sp. z o.o. Łowcza 5,8
317 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5,8
318 Darmąk S.J. Kłoczew 5,8
319 Graf Art Drukarnia Sp. z o.o. Lublin 5,8
320 Zakłady Remontowe Energetyki Lublin S.A. Lublin 5,7
321 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 5,7
322 Inwestprojekt – Dźwig Sp. z o.o. Lublin 5,7
323 Przeds. Robót Torowych Torrems Sp. z o.o. Szczebrzeszyn 5,7
324 ELTO Sp. z o.o. Lublin 5,7
325 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 5,6
326 Poleksbud Trade Sp. z o.o. Lublin 5,6
327 Edach PHU Sp. z o.o. Lublin 5,6
328 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 5,5
329 Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Puławy 5,5
330 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 5,5
331 Musi – Spółdzielnia Lublin 5,5
332 Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZGODA Biała Podlaska 5,5
333 Poltor Sp. z o.o. Dęblin 5,5
334 PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Lublin 5,5
335 BAJT S.J. Biała Podlaska 5,4
336 Most Sp. z o.o. Lublin 5,4
337 Drukarnia Pektor Sp. z o.o. Lublin 5,4
338 TRANS – BOS Sp. z o.o. Biłgoraj 5,4
339 EUROAL Sp. z o.o. Lublin 5,3
340 CABRO S.J. Niemce 5,3
341 MAKROCHEM Sp. z o.o. Lublin 5,3
342 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5,3
343 EUROPARQUET Sp. z o.o. Hutki 5,3
344 Promex Sp. z o.o. Lublin 5,3
345 DEL – ART S.J. Lublin 5,3
346 PROGI S.J. Lublin 5,3
347 CRH Żagiel Dom Sp. z o.o. Lublin 5,2
348 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy Puławy 5,2
349 Jarmag S.J. Lublin 5,1
350 ART-STAL S.J. Wyroby Hutnicze Biała Podlaska 5,1
351 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 5,1
352 KOLSTAR Sp. z o.o. PPH Kamionka 5,1
353 PEGIMEK Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Świdnik 5,1
354 Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krasnystaw 5,1
355 MK – Mebel S.J. Biłgoraj 5,1
356 Nowbud S.J. Łuków 5,1
357 P.W. Parexbud Sp. z o.o. Lublin 5,0
358 PW B And B Sp. z o.o. Lubartów 5,0
359 PARYS Sp. z o.o. PPH Lublin 5,0
360 Akros Sp. z o.o. Stoczek Łukowski 5,0
361 Tecop Sp. z o.o. Lublin 5,0
362 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tomaszów Lubelski 5,0

źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit   

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Efektywna Firma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *