Lubelskie Efektywne Firmy 2008

Wśród 596 firm województwa lubelskiego Konkurs Efektywna Firma 2008 wygrały Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, RADIO LUBLIN SA  i   Kredyt Inkaso SA.

 

Efektywne Firmy 2008 Województwa Lubelskiego

  
Ranking firm województwa
lubelskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2005-2007 w procentach

1.    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    105
2.    RADIO LUBLIN S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Lublinie    Lublin    56
3.    Kredyt Inkaso S.A.    Zamość    41
4.    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    40
5.    LUBGIP Sp. z o.o.    Lublin    40
6.    MARCMED sp. z o.o.    Lublin    38
7.    Italian Hause Sp. z o.o.    Lublin    38
8.    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    37
9.    Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o.    Kamionka    37
10.    Tabla Sp. z o.o.    Lublin    36
11.    Sppeed Car Sp. z o.o.    Lublin    35
12.    WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o.    Zamość    34
13.    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    31
14.    PW Vet – Agro Sp. z o.o.    Lublin    30
15.    ELPRO Sp. z o.o.    Lublin    29
16.    East – West Express Sp. z o.o.    Hrubieszów    28
17.    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    26
18.    BEN – SIP Sp. z o.o.    Lublin    23
19.    POWIŚLE S.J.    Wilków    23
20.    PPH WILK Sp. z o.o.    Chełm    22
21.    MARS Sp. z o.o.    Zamość    22
22.    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    22
23.    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    21
24.    Sieć Detalistów Nasze Sklepy Sp. z o.o.    Biała Podlaska    21
25.    CERSANIT I Fabryka Ceramiki Sp. z o.o.    Krasnystaw    21
26.    Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o.    Lublin    20
27.    CONCEPT STAL S.J. PP    Chełm    20
28.    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    20
29.    Instalbud S.J.    Lubycza Królewska    20
30.    INSBUD Sp. z o.o PPH    Zamość    20
31.    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    19
32.    SKINPOL Sp. z o.o.    Lublin    19
33.    TRANSGAZ S.A.    Zalesie    19
34.    B.E.S.T. Zakład Przetwórstwa Ziemniaczanego E. Barycki, B. Barycki S.J.    Parczew    19
35.    Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o.    Lublin    19
36.    OTEX S.A.    Lublin    18
37.    Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Lublin    18
38.    ACS Słuchmed Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Lublin    18
39.    GALADOM S.A.    Lublin    18
40.    PW ATEX Sp. z o.o.    Zamość    18
41.    A & T Augustyńscy S.J.    Wysokie    18
42.    Hestia Sp. z o.o.    Lublin    17
43.    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    17
44.    Instalcem Sp. z o.o.    Chełm    17
45.    Elmont AKP Sp. z o.o.    Biała Podlaska    16
46.    AS – BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    16
47.    Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A.    Lublin    15
48.    Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lublin    15
49.    Amar Sp. z o.o.    Lublin    15
50.    Korporacja Gwarecka S.A.    Puchaczów    15
51.    Musi – Spółdzielnia    Lublin    15
52.    BDL – SERVICE Sp. z o.o.    Lublin    15
53.    PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.    Zamość    15
54.    Drukarnia DAKO S.J.    Lubartów    15
55.    Zakłady Chemiczne PERMEDIA S.A.    Lublin    15
56.    Elektra Sp. z o.o. PTU    Lublin    14
57.    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    14
58.    NICOLS POLAND Sp. z o.o.    Trawniki    14
59.    Madex S.J.    Turobin    14
60.    Przedsiębiorstwo KOBUD Sp. z o.o.    Łęczna    14
61.    PAG Sp. z o.o.    Puchaczów    14
62.    Anica System S.A.    Lublin    14
63.    ALIPLAST Sp. z o.o.    Lublin    13
64.    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    13
65.    BAS Sp. z o.o. Fabryka Okien i Drzwi    Lublin    13
66.    Jarosław Futymski, Mieczysław Szymczyk S.J.    Biłgoraj    13
67.    Sport – Styl S.J.    Puławy    12
68.    Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    12
69.    Hax Sp. z o.o.    Lublin    12
70.    PETROMAX Sp. z o.o. PUH    Lublin    12
71.    Bracia Mrozik Sp. z o.o.    Łaszczów    12
72.    MAKROCHEM Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Lublin    12
73.    PROGI S.J.    Lublin    11
74.    Gildia Sp. z o.o.    Lublin    11
75.    CONVEX – GLASS Sp. z o.o.    Łukowa    11
76.    SIPMA S.A.    Lublin    11
77.    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    11
78.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Zamość    11
79.    POLA Sp. z o.o.    Motycz    11
80.    Polirat Sp. z o.o.    Zamość    11
81.    TABAL S.J.    Lublin    11
82.    SIGMA S.A.    Jastków    11
83.    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    11
84.    Toj – Hand S.J.    Lublin    11
85.    BRACIA MROZIK S.J. Zakład Wyrobów Oklein Naturalnych    Lublin    11
86.    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    11
87.    Amil Sp. z o.o.    Lublin    10
88.    LUBELLA S.A.    Lublin    10
89.    Szlif S.J.    Ciecierzyn    10
90.    CETEKO ZUP Sp. z o.o.    Lublin    10
91.    RK Niedziałek Sp. z o.o.    Lublin    10
92.    Kapka S.J.    Tarnogród    10
93.    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    10
94.    Simena Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej    Radzyń Podlaski    10
95.    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    10
96.    Carbomet Sp. z o.o.    Puchaczów    10
97.    GT 85 Polska Sp. z o.o.    Lublin    10
98.    Lubelska Fabryka Maszyn Rolniczych S.A.    Lublin    10
99.    ARBET Sp. z o.o. PPU    Lublin    10
100.    BODEN Sp. z o.o.    Lublin    10
101.    MEDYCYNA 2001 Sp. z o.o.    Lublin    10
102.    PHU MAKPOL S.J.    Opole Lubelskie    10
103.    Car – Hus S.J.    Chełm    9
104.    Fantazja Sp. z o.o.    Biłgoraj    9
105.    Parster Sp. z o.o. PPUH    Parczew    9
106.    DETAL KONCEPT Sp. z o.o.    Lublin    9
107.    PKS CHEŁM S.A.    Chełm    9
108.    Bo-Ma Sp. z o.o.    Kazimierz Dolny    9
109.    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    9
110.    Bialpak S.J. Hurtownia Opakowań    Biała Podlaska    9
111.    Gospodarstwo Rybackie TOPORNICA Sp. z o.o.    Zamość    9
112.    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    9
113.    CATERPILLAR POLAND Sp. z o.o.    Janów Lubelski    9
114.    Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o.    Puchaczów    9
115.    DELTA Sp. z o.o. Zakłady Usługowo – Produkcyjne    Zamość    9
116.    JUR – AND S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane    Lublin    9
117.    TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Zamość    8
118.    PUŁAWY S.A. Zakłady Azotowe    Puławy    8
119.    Przeds. Wielobranżowe Wodrex Sp. z o.o.    Lublin    8
120.    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej    Hrubieszów    8
121.    WSCHÓD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych    Lublin    8
122.    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ZAMOŚĆ Sp. z o.o.    Zamość    8
123.    Klima Went Sp. z o.o.    Lublin    8
124.    JUWENT S.J.    Ryki    8
125.    ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    8
126.    Cementownia REJOWIEC S.A.    Rejowiec Fabryczny    8
127.    CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe    Puławy    8
128.    MJM Sp. z o.o.    Chełm    8
129.    Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych    Lublin    8
130.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim    Tomaszów Lubelski    8
131.    LEDRIN Sp. z o.o.    Lublin    8
132.    TELEKTRIM S.A.    Chełm    8
133.    Biomaxima S.A.    Lublin    8
134.    Zakład Produkcji Tkanin Sp. z o.o.    Siemień    8
135.    IBIS S.J.    Biała Podlaska    8
136.    MULTIVAC Sp. z o.o.    Jastków    8
137.    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Łuków    8
138.    Zepart S.J.    Skokówka    8
139.    ABC S.J. Przeds. Handlowe    Lublin    8
140.    BEST S.J.    Lubartów    8
141.    Drukarnia Pektor Sp. z o.o.    Lublin    8
142.    PARYS Sp. z o.o. PPH    Lublin    8
143.    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    8
144.    CHIL Sp. z o.o. PW    Łęczna    8
145.    Antar Ltd Sp. z o.o.    Lublin    8
146.    POL – SKONE Sp. z o.o.    Lublin    7
147.    KLIMAPOL Sp. z o.o.    Jastków    7
148.    BLACK RED WHITE S.A.    Biłgoraj    7
149.    BIOWET PUŁAWY Sp. z o.o.    Puławy    7
150.    BABY FANT S.J.    Lublin    7
151.    BAZYL S.J.    Hrubieszów    7
152.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Puławy S.A.    Puławy    7
153.    LUBINVEST Sp. z o.o.    Świdnik    7
154.    FASTON Sp. z o.o.    Świdnik    7
155.    Gala Puławy S.J.    Puławy    7
156.    NATURA S.J.    Bełżec    7
157.    Jarmag S.J.    Lublin    7
158.    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    7
159.    METBUD S.J.    Zamość    7
160.    Sklep Mini Market S.J.    Lublin    7
161.    Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.    Lublin    7
162.    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    7
163.    Ultra – Med Sp. z o.o.    Lublin    7
164.    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    7
165.    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    7
166.    Pritip Compagnie Sp. z o.o.    Puławy    7
167.    ELREMET Spółdzielnia Inwalidów    Biała Podlaska    7
168.    Zakład Przemysłu Dziewiarskiego MTL S.J.    Lublin    7
169.    KZA Przeds. Automatyki i Telekomunikacji S.A.    Lublin    7
170.    LECH Hurtownia Armatury S.J.    Biłgoraj    7
171.    Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji    Lublin    6
172.    FAELBUD S.A.    Lublin    6
173.    MEPHA POLSKA Sp. z o.o.    Lublin    6
174.    Polchmiel Sp. z o.o.    Lublin    6
175.    Progres S.J.    Puławy    6
176.    Norenco – Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    6
177.    Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych    Puławy    6
178.    ŁUKPETROL S.J.    Łuków    6
179.    Vio – Mac S.J.    Ryki    6
180.    INSTYTUT NAWOZÓW SZTUCZNYCH    Puławy    6
181.    Vak – Pol & Gaz Sp. z o.o.    Puławy    6
182.    EXIN Sp. z o.o.    Lublin    6
183.    Albatros S.J.    Chełm    6
184.    CHEMOBUD Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Produkcyjne i Robót Chemoodpornych    Puławy    6
185.    KOM – EKO Sp. z o.o. PW    Lublin    6
186.    BŁONIE S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe    Biała Podlaska    6
187.    MISTRAL S.J. FH    Motycz    6
188.    REMZAP Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji    Puławy    6
189.    CEFARM – LUBLIN S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Lublin    6
190.    Telbial Sp. z o.o.    Biała Podlaska    6
191.    DACHPOL S.J.    Zamość    6
192.    AZET S.J.    Zamość    6
193.    Jastar S.J.    Lublin    6
194.    Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    6
195.    M.S. DRAWEX Sp. z o.o.    Lublin    6
196.    KOMANDOR LUBLIN S.A.    Lublin    6
197.    INERGY AUTOMOTIVE SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Lublin    6
198.    Elektrociepłownia GIGA Sp. z o.o.    Świdnik    6
199.    VENTA Sp. z o.o. PUH    Lublin    6
200.    Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o.    Kraśnik    6
201.    Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    6
202.    Nałęczowska Sp. z o.o.    Nałęczów    6
203.    Weremczuk S.J.    Lublin    5
204.    Servodata Elektronik Sp. z o.o.    Lublin    5
205.    PEGIMEK Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Świdnik    5
206.    ELTO Sp. z o.o.    Lublin    5
207.    Monitor Polska Sp. z o.o.    Lublin    5
208.    Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.    Zamość    5
209.    Zakład Drzewny Kimex S.J.    Biłgoraj    5
210.    Przedsiębiorstwo Turystyczne Roztocze Sp. z o.o. w Zamościu    Zamość    5
211.    Top Medical Sp. z o.o.    Lublin    5
212.    Zomech Sp. z o.o.    Lublin    5
213.    Dalimex Sp. z o.o.    Lublin    5
214.    TRANS – BOS Sp. z o.o.    Biłgoraj    5
215.    Edach PHU Sp. z o.o.    Lublin    5
216.    SAME DEUTZ – FAHR POLSKA Sp. z o.o.    Mełgiew    5
217.    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    5
218.    Stacja Paliw Kogut S.J.    Krasnystaw    5
219.    Baryga – Meblolux S.J.    Staw    5
220.    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    5
221.    Agro – Centrum Sp. z o.o.    Lublin    5
222.    PGE Elektrociepłownia Lublin – Wrotków Sp. z o.o.    Lublin    5
223.    SAS – Jaworscy S.J.    Biała Podlaska    5
224.    SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.    Zamość    5
225.    PH Dom – Lux S.J.    Chełm    5
226.    Eltex Sp. z o.o. PPHU    Kraśnik    5
227.    DELTA – TECHNIKA Sp. z o.o.    Lublin    5
228.    BOBI – RED S.J.    Lublin    5
229.    Aqlin Service Sp. z o.o.    Puławy    5
230.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.    Biała Podlaska    5
231.    AGRO – TERS S.J. PH    Chełm    5
232.    Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    5
233.    WOLCO Sp. z o.o.    Lublin    5
234.    Aluteam Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    5
235.    OPF OPTOTELEKOMUNIKACJA S.A.    Motycz    5
236.    MK – Mebel S.J.    Biłgoraj    5
237.    Praterm Międzyrzec Podlaski Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    5
238.    W.A.P. S.J.    Lublin    5
239.    INFONET S.J.    Zamość    5
źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *