Lubelskie Efektywne Firmy 2009

Wśród 477 firm województwa lubelskiego Konkurs Efektywna Firma 2009 wygrały Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Graf Sp. z o.o. i CRH Holding Sp. z o.o.

 

Efektywne Firmy 2009 Województwa Lubelskiego

  
Ranking firm województwa
lubelskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 w procentach

1.    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    112
2.    Graf Sp. z o.o.    Chełm    64
3.    CRH Holding Sp. z o.o.    Lublin    60
4.    Arci – Projekt Sp. z o.o.    Lublin    52
5.    LUBGIP Sp. z o.o.    Lublin    48
6.    Italian Hause Sp. z o.o.    Lublin    47
7.    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    46
8.    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    40
9.    NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów Sp. Partnerska we Włodowie    Włodawa    37
10.    Tabla Sp. z o.o.    Lublin    37
11.    Sppeed Car Sp. z o.o.    Lublin    34
12.    POL- INOWEX S.A.    Lublin    33
13.    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    32
14.    WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o.    Zamość    32
15.    Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o.    Kamionka    31
16.    Hermax Sp. z o.o.    Lublin    31
17.    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    30
18.    PW VET-AGRO Sp. z o.o.    Lublin    30
19.    Centrum Zana S.A.    Lublin    30
20.    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    29
21.    Unimark Sp. z o.o.    Lublin    28
22.    Studio Sitodruku M&S S.J.    Lublin    28
23.    TRANSHURT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo – Handlowo – Usługowo – Transportowe    Lublin    27
24.    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    27
25.    CRH ŻAGIEL Sp. z o.o.    Lublin    27
26.    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    27
27.    MARCMED sp. z o.o.    Lublin    27
28.    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    27
29.    Hotel VICTORIA Sp. z o.o.    Lublin    25
30.    East – West Express Sp. z o.o.    Hrubieszów    24
31.    Konsorcjum Sp. z o.o.    Świdnik    24
32.    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    23
33.    INSBUD Sp. z o.o PPH    Zamość    22
34.    Gumet S.J.    Kraśnik    22
35.    MARS Sp. z o.o.    Zamość    22
36.    Ecosystem Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    22
37.    Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o.    Chełm    22
38.    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    21
39.    Instalbud S.J.    Lubycza Królewska    21
40.    ELPRO Sp. z o.o.    Lublin    21
41.    BEN – SIP Sp. z o.o.    Lublin    21
42.    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    21
43.    Helios S.J.    Łuków    20
44.    Asquini Polska Sp. z o.o.    Lublin    20
45.    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    20
46.    Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o.    Lublin    20
47.    Przeds. Budowlane Budom S.J.    Lublin    20
48.    Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o.    Lublin    20
49.    Grem S.J.    Lublin    20
50.    Spółdzielnia Żelbet w Międzyrzecu Podlaskim Żelbet    Międzyrzec Podlaski    20
51.    A & T Augustyńscy S.J.    Wysokie    19
52.    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    19
53.    OTEX S.A.    Lublin    19
54.    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    19
55.    B.E.S.T. Zakład Przetwórstwa Ziemniaczanego E. Barycki, B. Barycki S.J.    Parczew    19
56.    Castel Engineering Polska Sp. z o.o.    Motycz    19
57.    WAKAD Sp. z o.o.    Lublin    18
58.    Firma Menadżersko – Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.    Lublin    18
59.    BIALCON Barbara Chwesiuk    Biała Podlaska    18
60.    Elmont AKP Sp. z o.o.    Biała Podlaska    18
61.    GALADOM S.A.    Lublin    18
62.    Budmat S.J.    Zamość    18
63.    Hestia Sp. z o.o.    Lublin    17
64.    Anica System S.A.    Lublin    17
65.    PPH WILK Sp. z o.o.    Chełm    17
66.    Korporacja Gwarecka S.A.    Bogdanka    17
67.    SKINPOL Sp. z o.o.    Lublin    17
68.    Kamienice Miasta Sp. z o.o.    Lublin    16
69.    Budrex BP S.J.    Lublin    16
70.    B.P. Transport Przygodzka i Wspólnicy S.J.    Witowice    16
71.    Altest Sp. z o.o.    Lublin    16
72.    ACS Słuchmed Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Lublin    16
73.    Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Lublin    16
74.    Relax Sp. z o.o. PHU    Lublin    15
75.    Eleader Sp. z o.o.    Świdnik    15
76.    Instalcem Sp. z o.o.    Chełm    15
77.    Gildia Sp. z o.o.    Lublin    15
78.    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    15
79.    BT Nieruchomości Maciej Balcerek i Wspólnicy S.J.    Lublin    15
80.    CYNA Sp. z o.o.    Lublin    15
81.    Solbet Lubartów S.A.    Lubartów    15
82.    Mastercar Sp. z o.o.    Lublin    15
83.    Budexpol S.J.    Świdnik    15
84.    BAS Sp. z o.o. Fabryka Okien i Drzwi    Lublin    15
85.    PETROMAX Sp. z o.o. PUH    Lublin    15
86.    CETEKO ZUP Sp. z o.o.    Lublin    15
87.    MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia    Lublin    15
88.    ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.    Krasnystaw    14
89.    Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lublin    14
90.    Prometeusz Sp. z o.o.    Zamość    14
91.    Revac Sp. z o.o.    Lublin    14
92.    Farmakon S.J.    Lubartów    14
93.    MAKROCHEM Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Lublin    14
94.    Przedsiębiorstwo Budowlane JUR – AND S.J.    Lublin    14
95.    Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek    Turobin    14
96.    Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich Lege Artis S.J.    Zamość    14
97.    PW ATEX Sp. z o.o.    Zamość    14
98.    B.P. Transports Sp. z o.o.    Lublin    14
99.    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    14
100.    Przeds. Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o.    Biała Podlaska    14
101.    PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.    Zamość    14
102.    Elektra Sp. z o.o. PTU    Lublin    14
103.    PAG Sp. z o.o.    Puchaczów    14
104.    Żwirownia Siemiatyczne Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    14
105.    Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A.    Lublin    14
106.    Leier Markowicze S.A.    Markowicze    13
107.    Famil – Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego    Lublin    13
108.    Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o.    Puławy    13
109.    ALIPLAST Sp. z o.o.    Lublin    13
110.    Drukarnia DAKO S.J.    Lubartów    13
111.    KZA Przeds. Automatyki i Telekomunikacji S.A.    Lublin    13
112.    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    13
113.    NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o.    Nałęczów    13
114.    Amar Sp. z o.o.    Lublin    13
115.    Hax Sp. z o.o.    Lublin    13
116.    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    13
117.    AS – BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    13
118.    Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych    Lublin    13
119.    Cementownia REJOWIEC S.A.    Rejowiec Fabryczny    13
120.    ARBET Sp. z o.o. PPU    Lublin    13
121.    FAELBUD S.A.    Lublin    13
122.    BDL – SERVICE Sp. z o.o.    Lublin    12
123.    Przeds. Remontowo – Montażowe Remo Sp. z o.o.    Puławy    12
124.    Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    12
125.    MJM Sp. z o.o.    Chełm    12
126.    Asseco Business Solution S.A.    Lublin    12
127.    Bestal Kępa i Synowie S.J.    Piaski    12
128.    Polchmiel Sp. z o.o.    Lublin    12
129.    NICOLS POLAND Sp. z o.o.    Trawniki    12
130.    PRZEDSIĘBIORSTW0 PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDOMEL Sp. z o.o.    Chełm    12
131.    Boxes Prestige Poland Sp. z o.o.    Lublin    12
132.    Przeds. Budowlane Północ – Nieruchomości Sp. z o.o.    Lublin    12
133.    CTH Serwis Sp. z o.o.    Piaski    12
134.    Przedsiębiorstwo KOBUD Sp. z o.o.    Łęczna    12
135.    TABAL S.J.    Lublin    12
136.    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    11
137.    Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Łuków    11
138.    POLA Sp. z o.o.    Motycz    11
139.    BRACIA MROZIK S.J. Zakład Wyrobów Oklein Naturalnych    Lublin    11
140.    CONVEX – GLASS Sp. z o.o.    Łukowa    11
141.    LECH S.J. L.P. SYKUŁA    Biłgoraj    11
142.    Test Projekt Sp. z o.o.    Świdnik    11
143.    Henryk Chwalinski – Zenon Purc S.J.    Lublin    11
144.    Toj – Hand S.J.    Lublin    11
145.    Mat – Bud S.J.    Tarnogród    11
146.    RK Niedziałek Sp. z o.o.    Lublin    11
147.    Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA    Lublin    11
148.    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego     Biała Podlaska    11
149.    Chełmskie Centrum Kominiarstwa Sp. z o.o.    Chełm    11
150.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Zamość    11
151.    Bracia Mrozik Sp. z o.o.    Łaszczów    11
152.    PW Pryzmat S.J.    Uchanie    11
153.    PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska    Opole Lubelskie    11
154.    SIPMA S.A.    Lublin    10
155.    Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o.    Puchaczów    10
156.    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    10
157.    Przychodnia Kolejowa Sp. z o.o. N.Z.O.Z.    Dęblin    10
158.    Sport – Styl S.J.    Puławy    10
159.    Polirat Sp. z o.o.    Zamość    10
160.    Firma Ochronno – Konwojowa Expertus Sp. z o.o.    Lublin    10
161.    Autorskie Biuro Architektury Investprojekt Partner 6 Sp. z o.o.    Lublin    10
162.    ABC S.J. Przeds. Handlowe    Lublin    10
163.    Sam Sp. z o.o.    Lublin    10
164.    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    10
165.    EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. PHPU    Lublin    10
166.    Spomasz Krasnystaw Sp. z o.o.    Siennica Nadolna    10
167.    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    10
168.    Progres S.J.    Puławy    10
169.    BLACK RED WHITE S.A.    Biłgoraj    10
170.    LEDRIN Sp. z o.o.    Lublin    10
171.    SIGMA S.A.    Jastków    10
172.    PGE Elektrociepłownia Lublin – Wrotków Sp. z o.o.    Lublin    10
173.    Car-Hus Sp. J. Piotr,Irena,Michał,Agnieszka Hus    Chełm    10
174.    STRUCTUM Sp. z o.o. PW    Lublin    10
175.    MEDYCYNA 2001 Sp. z o.o.    Lublin    10
176.    BODEN Sp. z o.o.    Lublin    10
177.    ATUT Sp. z o.o.    Lublin    10
178.    Szlif S.J.    Ciecierzyn    9
179.    TELEKTRIM S.A.    Chełm    9
180.    Merpol Sp. z o.o.    Motycz    9
181.    CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe    Puławy    9
182.    MTM S.J.    Lublin    9
183.    Stalpol S.J.    Lublin    9
184.    GUST S.J.    Łuków    9
185.    FASTON Sp. z o.o.    Świdnik    9
186.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim    Tomaszów Lubelski    9
187.    JVD Sp. z o.o.    Przybysławice    9
188.    Simena Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej    Radzyń Podlaski    9
189.    Mega Plast Sp. z o.o.    Lublin    9
190.    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    9
191.    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    9
192.    Klima-Went Sp. z o.o.    Lublin    9
193.    Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.    Lublin    9
194.    Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o.    Ryki    9
195.    Agencja Opieki Pomoc Sp. z o.o.    Chełm    9
196.    Bialpak S.J. Hurtownia Opakowań    Biała Podlaska    9
197.    POL – SKONE Sp. z o.o.    Lublin    9
198.    Korporacja Hydro – Instal Zamość Sp. z o.o.    Zamość    9
199.    Parster Sp. z o.o. PPUH    Parczew    8
200.    Zakład Przemysłu Dziewiarskiego MTL S.J.    Lublin    8
201.    VIDEO-TOP S.J.    Lublin    8
202.    Weremczuk S.J.    Lublin    8
203.    PUŁAWY S.A. Zakłady Azotowe    Puławy    8
204.    KLIMAPOL Sp. z o.o.    Jastków    8
205.    Antar Ltd Sp. z o.o.    Lublin    8
206.    Stryjno Sad Sp. z o.o.    Piaski    8
207.    Intertransport Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    8
208.    Agromasz S.J.    Hrubieszów    8
209.    Ibis Zozula Zaręba Sp. J.    Biała Podlaska    8
210.    BUDIMER Sp. z o.o. PBU    Puławy    8
211.    SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Z. Chmielewskiego    Lublin    8
212.    PROGI S.J.    Lublin    8
213.    Musi – Spółdzielnia    Lublin    8
214.    Biomaxima S.A.    Lublin    8
215.    JUWENT S.J.    Ryki    8
216.    STYKS Sp. z o.o.    Lublin    8
217.    METBUD S.J.    Zamość    8
218.    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    8
219.    Spółka Handlowa Waldemar Jaśkowski Andrzej Szalak S.J.    Puławy    8
220.    BABY FANT S.J.    Lublin    8
221.    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej    Hrubieszów    8
222.    Papirus Hurtownia Książek S.J.    Lublin    8
223.    TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Zamość    8
224.    Apteka Arnica, SKubis S.J.    Hrubieszów    8
225.    Megastal S.J.    Świdnik    8
226.    DELTA Sp. z o.o. Zakłady Usługowo – Produkcyjne    Zamość    8
227.    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    8
228.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Puławy S.A.    Puławy    8
229.    Gospodarstwo Rybackie TOPORNICA Sp. z o.o.    Zamość    8
230.    PW Cembud Sp. z o.o.    Chełm    8
231.    ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    8
232.    Amil Sp. z o.o.    Lublin    8
233.    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMUNALNIK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    8
234.    FH Kodi S.J.    Lublin    8
235.    Ocular Canada 2 Sp. z o.o.    Lublin    8
236.    OPF OPTOTELEKOMUNIKACJA S.A.    Motycz    7
237.    Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    7
238.    BEST S.J.    Lubartów    7
239.    Dalkia Zamość Sp. z o.o.    Zamość    7
240.    Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji    Lublin    7
241.    PKS CHEŁM S.A.    Chełm    7
242.    MULTIVAC Sp. z o.o.    Jastków    7
243.    Marat Lublin Sp. z o.o.    Lublin    7
244.    Mega S.J.    Łuków    7
245.    Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Lublin    7
246.    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    7
247.    Lechmar Sp. z o.o.    Lublin    7
248.    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    7
249.    PTHW Sp. z o.o.    Lublin    7
250.    Elwix Sp. z o.o. PPH    Lublin    7
251.    Przeds. Budowlane Partner Sp. z o.o.    Chełm    7
252.    Elektrociepłownia GIGA Sp. z o.o.    Świdnik    7
253.    Sklep Mini Market S.J.    Lublin    7
254.    Albatros S.J.    Chełm    7
255.    IN Temporis Polska Sp. z o.o.    Lublin    7
256.    CHIL Sp. z o.o. PW    Łęczna    7
257.    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    7
258.    WOLCO Sp. z o.o.    Lublin    7
259.    Fortex Sp. z o.o.    Chełm    7
260.    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    7
261.    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    7
262.    Graf Art Drukarnia Sp. z o.o.    Lublin    7
263.    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Łuków    7
264.    MISTRAL S.J. FH    Motycz    7
265.    Aqua – Gas Sp. z o.o.    Lublin    7
266.    Metalton S.j.    Poniatowa    7
267.    Przeds. Robót Torowych Torrems Sp. z o.o.    Szczebrzeszyn    7
268.    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    7
269.    6 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Dęblinie    Dęblin    7
270.    PHUP UNIWERS Sp. z o.o.    Zamość    7
271.    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    7
272.    MADPOL S.J.    Lublin    7
273.    Zakład Drzewny Kimex S.J.    Biłgoraj    7
274.    ELREMET Spółdzielnia Inwalidów    Biała Podlaska    7
275.    KOMANDOR LUBLIN S.A.    Lublin    7
276.    CEMMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Chełm    7
277.    Caldo – Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o.    Lublin    7
278.    Instytut Nawozów Sztucznych    Puławy    7
279.    Gala Puławy S.J.    Puławy    7
280.    MEPHA POLSKA Sp. z o.o.    Lublin    7
281.    PARYS Sp. z o.o. PPH    Lublin    7
282.    Edbak Sp. z o.o.    Strzyżewice    6
283.    TEMPO S.J.    Lublin    6
284.    Kraśnickie Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kraśnik    6
285.    Chłodnia Igloo S.J. PH    Chełm    6
286.    Energezap Sp. z o.o. Przeds. Remontów Energetycznych    Puławy    6
287.    Softland Sp. z o.o.    Lublin    6
288.    Zakład Produkcji Obuwia Rosante Sp. z o.o.    Chełm    6
289.    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    6
290.    Zepart S.J.    Skokówka    6
291.    DACHPOL S.J.    Zamość    6
292.    Poltorex Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    6
293.    Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o.    Chełm    6
294.    KOM – EKO Sp. z o.o.    Lublin    6
295.    Rethmann Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    6
296.    Eska S.J.    Puławy    6
297.    Jaroszuk S.J.    Radzyń Podlaski    6
298.    LINETEL MEDIA Sp. z o.o.    Lublin    6
299.    Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o.    Kraśnik    6
300.    Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    6
301.    VIO – MAC A.L. Smolarek S.J.    Ryki    6
302.    PPHU Eco – Skór S.J.    Łuków    6
303.    ELTO Sp. z o.o.    Lublin    6
304.    UHC Sp. z o.o.    Lublin    6
305.    ŁUKPETROL S.J.    Łuków    6
306.    LIFT SERWIS S.A. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych    Lublin    6
307.    Sanitex Sp. z o.o.    Chełm    6
308.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych sp. z o.o.     Hrubieszów    6
309.    Arcus Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Specjalistycznego i Konserwacji Zabytków    Lublin    6
310.    Stacja Paliw Kogut S.J.    Krasnystaw    6
311.    Centrala Nasienna S.J.    Parczew    6
312.    Famiko – Bud Sp. z o.o.    Lublin    6
313.    MPO SITA LUBLIN S.A.    Lublin    6
314.    Drukarnia Pektor Sp. z o.o.    Lublin    6
315.    PEGIMEK Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Świdnik    6
316.    WOD – BUD Sp. z o.o.    Kraśnik    6
317.    Hembud Sp. z o.o. PHU    Puławy    6
318.    Imupol Sp. z o.o.    Lublin    6
319.    Przeds. Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Chełm    6
320.    Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych    Puławy    6
321.    Lubelskie Przeds. Budowlane w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    6
322.    Jastar S.J.    Lublin    6
323.    KONSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Lublin    6
324.    Meble Heban E.A. Mucha S.J.    Janów Lubelski    6
325.    Eltex Sp. z o.o. PPHU    Kraśnik    6
326.    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE SANIT-KA S.J. A. TOMKOWICZ, B. MILCZAREK    Lublin    5
327.    TRANS – BOS Sp. z o.o.    Biłgoraj    5
328.    P.W. Parexbud Sp. z o.o.    Lublin    5
329.    REMZAP Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji    Puławy    5
330.    VIVA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    5
331.    MEGATEM EC – LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    5
332.    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Biała Podlaska    5
333.    Orkis Sp. z o.o.    Lublin    5
334.    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o.    Ryki    5
335.    EURO – CAR Sp. z o.o.    Zamość    5
336.    M.S. DRAWEX Sp. z o.o.    Lublin    5
337.    Meblolux Baryga S.J.    Staw    5
338.    Energotec Sp. z o.o.    Łuków    5
339.    Gerwazy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Garmażeryjnej    Lublin    5
340.    EUROAL Sp. z o.o.    Lublin    5
341.    Inżbud Sp. z o.o. PPU    Janów Lubelski    5
342.    STALPRODUKT – ZAMOŚĆ Sp. z o.o.    Zamość    5
343.    BAZYL S.J.    Hrubieszów    5
344.    Jarmag S.J.    Lublin    5
345.    Edach PHU Sp. z o.o.    Lublin    5
346.    Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    5
347.    Grupa Konsultingowa LCEK Sp. z o.o.    Lublin    5
348.    ELMET sp z o.o.    Lublin    5
349.    CRH Żagiel Dom Sp. z o.o.    Lublin    5
350.    MK – Mebel S.J.    Biłgoraj    5
351.    AZET S.J.    Zamość    5
352.    Zremb Poland Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    5
353.    Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o.    Lublin    5
354.    Sto Jezior 2 S.J.    Ciecierzyn    5
355.    Bielbud S.J.    Biała Podlaska    5
356.    OSMOFROST Sp. z o.o.    Osmolice Pierwsze    5
357.    Pritip Compagnie Sp. z o.o.    Puławy    5
358.    Poltor Sp. z o.o.    Dęblin    5
359.    GRAVIT AGRO – POL S.A.    Lublin    5
360.    Rampers S.J.    Lublin    5
361.    PH Dom – Lux S.J.    Chełm    5
362.    Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o.    Lublin    5
363.    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    5
364.    Most Sp. z o.o.    Lublin    5
365.    Tomrol Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    5
366.    BOBI – RED S.J.    Lublin    5
367.    Miejskie Przeds. Zieleni Sp. z o.o.    Lublin    5
368.    Lider S.J.    Biłgoraj    5
369.    SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.    Zamość    5
370.    MERCUR S.J.    Lublin    5
371.    BŁONIE S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe    Biała Podlaska    5
372.    King Zoo Sp. z o.o.    Lublin    5
373.    DEL – ART S.J.    Lublin    5
374.    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    5
375.    SABA Sp. z o.o. PW    Chełm    5
376.    MAKROCHEM Sp. z o.o.    Lublin    5
377.    AGRO – TERS S.J. PH    Chełm    5
378.    INFONET S.J.    Zamość    5
379.    Spółdzielnia Pracy Kominiarzy    Lublin    5
380.    AGROPEST S.J. PPHU    Goraj    5
381.    INERGY AUTOMOTIVE SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Lublin    5
382.    VITA Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej    Włodawa    5
383.    Akros Sp. z o.o.    Stoczek Łukowski    5
384.    Specjalistyka Czechów Sp. z o.o.    Lublin    5

 

źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *