Świętokrzyskie Efektywne Firmy 2008

Wśród 179 firm województwa świętokrzyskiego Konkurs Efektywna Firma 2008 wygrały CELSA POLSKA HOLDING Sp. z o.o.,  Echo – Galaxy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa  i  Sandomierskie Kopalnie Dolomitu Sp. z o.o.  

 

Efektywne Firmy 2008 Województwa Świętokrzyskiego

  
Ranking firm województwa
świętokrzyskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2005-2007 w procentach

1.    CELSA POLSKA HOLDING Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    429
2.    Echo – Galaxy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kielce    173
3.    Sandomierskie Kopalnie Dolomitu Sp. z o.o.    Sandomierz    54
4.    Wszechnica Świętokrzyska    Kielce    42
5.    STALMAX A.& S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak S.J.    Końskie    34
6.    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    31
7.    ECHO INVESTMENT S.A.    Kielce    28
8.    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    26
9.    Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych    Kielce    26
10.    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    25
11.    GRUPA OŻARÓW S.A.    Ożarów    24
12.    Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o.    Smyków    23
13.    TARGI KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    21
14.    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    21
15.    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    20
16.    CEMENTOWNIA NOWINY Sp. z o.o.    Sitkówka    19
17.    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    19
18.    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Busko-Zdrój    17
19.    CERSANIT II S.A.    Starachowice    16
20.    Elektrownia Połaniec – Grupa Electrabel S.A.    Połaniec    15
21.    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    15
22.    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Kielce    15
23.    UNIVERSAL LEAF TABACCO Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    15
24.    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    15
25.    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    14
26.    CERAMIKA GRES S.A.    Końskie    13
27.    ULMA SYSTEM S.A.    Starachowice    13
28.    Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o.    Kielce    13
29.    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    13
30.    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Krasocin    12
31.    Grupa Edukacyjna S.A.    Kielce    12
32.    Kieleckie Towarzystwo Edukacyjne Sp. z o.o.    Kielce    12
33.    Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Kielce    12
34.    PIOTROWICE Sp. z o.o. Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych    Zawichost    11
35.    ALPOL Sp. z o.o. PW    Kielce    11
36.    Megaterm Plus Sp. z o.o.    Kielce    10
37.    Pilkington Polska Sp. z o.o.    Sandomierz    10
38.    PPUH POLMARK KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    10
39.    Magtrans Przeds. Transportowo – Spedycyjne    Busko-Zdrój    10
40.    Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    10
41.    Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA S.A.    Kielce    10
42.    EKOPLON S.A.    Szydłów    10
43.    FH Active S.J.    Kielce    9
44.    PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.    Sandomierz    9
45.    GERDA 3 Sp. z o.o.    Starachowice    9
46.    KOLPORTER KORONA S.A.    Kielce    9
47.    Per – Eko Sp. z o.o.    Starachowice    9
48.    BAX Sp. z o.o. Przeds. Transportowo Usługowe    Kielce    9
49.    DOMEX S.J. Firma Handlowo – Usługowa    Sandomierz    9
50.    CELSA HUTA OSTROWIEC Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    9
51.    AQUAKLIM Sp. z o.o.    Kielce    9
52.    ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych    Małogoszcz    9
53.    MOSTOSTAL KIELCE S.A.    Kielce    9
54.    Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego    Kielce    9
55.    MESKO S.A. Zakłady Metalowe    Skarżysko-Kamienna    8
56.    STALKOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe    Kielce    8
57.    KH KIPPER Sp. z o.o.    Zagnańsk    8
58.    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    8
59.    Kopalnia i Zakład Wzbogacania Kwarcytu Bukowa Góra S.A.    Łączna    8
60.    Betomax Polska Sp. z o.o.    Końskie    8
61.    CHEMAR Sp. z o.o. Zakład Rurociągów    Kielce    8
62.    ZĘBIEC S.A. Zakłady Górniczo Metalowe    Starachowice    8
63.    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.    Stąporków    8
64.    Zespół Opieki Zdrowotnej    Ostrowiec Świętokrzyski    8
65.    INTERSPEED Sp. z o.o. PHUP    Ostrowiec Świętokrzyski    8
66.    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej    Sandomierz    7
67.    FART Sp. z o.o. Przeds. Robót Inżynieryjnych    Kielce    7
68.    ISKRA – Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.    Kielce    7
69.    XL – TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    7
70.    FORMASTER S.A.    Kielce    7
71.    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    7
72.    Huta Szkła Sława Spółdzielnia Pracy    Kielce    7
73.    ZPUE S.A.    Włoszczowa    6
74.    EMIZET Sp. z o.o. Zakłady Wrobów Metalowych    Szydłów    6
75.    Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o.    Jędrzejów    6
76.    TERMATEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych    Suchedniów    6
77.    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    6
78.    Ceramika Nowa Gala S.A.    Końskie    6
79.    POLDAUN Sp. z o.o.    Morawica    6
80.    SIBET S.A. Przeds. Produkcji Betonów    Kielce    6
81.    Politechnika Świętokrzyska    Kielce    6
82.    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    6
83.    HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.    Kielce    6
84.    SEFAKO S.A. Fabryka Kotłów    Sędziszów    5
85.    PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa    Ostrowiec Świętokrzyski    5
86.    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    5
87.    Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.    Kielce    5
88.    KOLPORPRESS S.A.    Kielce    5
89.    AGA LIGHT S.A.    Sadowie    5
90.    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    5
91.    Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A.    Kielce    5
92.    PPU Marlech Sp. z o.o.    Kielce    5
93.    Kopalnie Dolomitu S.A.    Sandomierz    5
94.    JP GRANIT Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    5
 

 

źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *