Świętokrzyskie Efektywne Firmy 2009

Wśród 184 firm województwa świętokrzyskiego Konkurs Efektywna Firma 2009 wygrały CELSA POLSKA HOLDING Sp. z o.o.,  Sandomierskie Kopalnie Dolomitu Sp. z o.o.  i  STALMAX A.& S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak S.J.

 

Efektywne Firmy 2009 Województwa Świętokrzyskiego

  
Ranking firm województwa
świętokrzyskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 w procentach

1.    CELSA POLSKA HOLDING Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    410
2.    Sandomierskie Kopalnie Dolomitu Sp. z o.o.    Sandomierz    53
3.    STALMAX A.& S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak S.J.    Końskie    39
4.    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    38
5.    Wszechnica Świętokrzyska    Kielce    36
6.    Echo Investment – Centrum Handlowe Piotrków Trybunalski Sp. z o.o.    Kielce    35
7.    Gerda 2 Sp. z o.o.    Starachowice    28
8.    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.    Kielce    25
9.    TARGI KIELCE S.A.    Kielce    25
10.    Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych    Kielce    25
11.    Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.    Sitkówka    24
12.    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    23
13.    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    22
14.    ŁYSOGÓRY Przedsiębiorstwo Turystyczne Sp. z o.o.    Kielce    21
15.    ECHO INVESTMENT S.A.    Kielce    21
16.    Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o.    Końskie    20
17.    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    20
18.    Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o.    Królewiec Poprzeczny    19
19.    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    19
20.    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    17
21.    Elektrownia Połaniec S.A. – Grupa Gdf Suez Energia Polska    Połaniec    17
22.    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    17
23.    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    16
24.    CERSANIT II S.A.    Starachowice    16
25.    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    15
26.    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Busko-Zdrój    15
27.    SIARKOPOL S.A. Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki    Staszów    14
28.    ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych    Małogoszcz    14
29.    Star – Gress Sp. z o.o.    Końskie    14
30.    UNIVERSAL LEAF TABACCO Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    14
31.    ALTAR Sp. z o.o.    Kielce    14
32.    Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Kielce    13
33.    CERAMIKA GRES S.A.    Końskie    13
34.    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Bukowa    13
35.    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    13
36.    FH Active S.J.    Kielce    12
37.    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    12
38.    Per – Eko Sp. z o.o.    Starachowice    12
39.    ULMA SYSTEM S.A.    Starachowice    12
40.    Perfopol Sp. z o.o. PPUH ZPCh    Starachowice    12
41.    Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o.    Kielce    12
42.    Kieleckie Towarzystwo Edukacyjne Sp. z o.o.    Kielce    12
43.    CERRAD Sp. z o.o.    Starachowice    11
44.    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Kielce    11
45.    Pamexpol S.J.    Końskie    11
46.    CELSA HUTA OSTROWIEC Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    11
47.    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    11
48.    STALKOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe    Kielce    10
49.    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    10
50.    Pilkington Polska Sp. z o.o.    Sandomierz    10
51.    Grupa Edukacyjna S.A.    Kielce    10
52.    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    10
53.    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    9
54.    KH KIPPER Sp. z o.o.    Zagnańsk    9
55.    ALPOL Sp. z o.o. PW    Kielce    9
56.    PPUH POLMARK KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    9
57.    PIOTROWICE Sp. z o.o. Zakłady Przetwórcze Surowców Chemicznych i Mineralnych    Zawichost    9
58.    HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.    Kielce    8
59.    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    8
60.    TERMATEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych    Suchedniów    8
61.    Betomax Polska S.A.    Końskie    8
62.    MOSTOSTAL KIELCE S.A.    Kielce    8
63.    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    8
64.    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kielce    8
65.    Top Fashion – Jerzy Kuta S.J.    Kielce    8
66.    XL – TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    8
67.    DOMEX S.J. Firma Handlowo – Usługowa    Sandomierz    8
68.    Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA S.A.    Kielce    8
69.    Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego    Kielce    8
70.    ZĘBIEC S.A. Zakłady Górniczo Metalowe    Starachowice    8
71.    Przeds. Transportowo – Spedycyjne MAGTRANS    Busko-Zdrój    8
72.    EKOPLON S.A.    Szydłów    8
73.    GERDA 3 Sp. z o.o.    Starachowice    8
74.    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej    Staszów    7
75.    SIBET S.A. Przeds. Produkcji Betonów    Kielce    7
76.    F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25    Stopnica    7
77.    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej    Sandomierz    7
78.    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Kielce    7
79.    Politechnika Świętokrzyska    Kielce    7
80.    SEFAKO S.A. Fabryka Kotłów    Sędziszów    7
81.    Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    7
82.    Zespół Opieki Zdrowotnej    Ostrowiec Świętokrzyski    7
83.    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.    Stąporków    7
84.    Huta Szkła Sława Spółdzielnia Pracy    Kielce    7
85.    ISKRA – Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.    Kielce    7
86.    POLDAUN Sp. z o.o.    Morawica    7
87.    Apteki Żywczyk Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    6
88.    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Kuzki    6
89.    PPU Marlech Sp. z o.o.    Kielce    6
90.    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    6
91.    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    6
92.    ADMA Zakład Remontowo Budowlany    Staszów    6
93.    ELTOR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe    Kielce    6
94.    Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o.    Jędrzejów    6
95.    ZPUE S.A.    Włoszczowa    6
96.    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    6
97.    Formaster S.a.    Kielce    6
98.    PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.    Sandomierz    6
99.    FART Sp. z o.o. Przeds. Robót Inżynieryjnych    Kielce    6
100.    PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa    Ostrowiec Świętokrzyski    5
101.    EKOTECHNIKA PLUS Sp. z o.o.    Kielce    5
102.    AGA LIGHT S.A.    Sadowie    5
103.    Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    5
104.    Energetyka Cieplna Miasta Skarżysko Kamienna Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    5
105.    Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia RADIO KIELCE S.A.    Kielce    5
106.    Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A.    Kielce    5
107.    Ceramika Nowa Gala S.A.    Końskie    5
108.    EMIZET Sp. z o.o. Zakłady Wrobów Metalowych    Szydłów    5
109.    BUSKOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Ochrony Środowiska    Busko-Zdrój    5
źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *