Świętokrzyskie Efektywne Firmy 2010

Wśród 191 firm województwa świętokrzyskiego Konkurs Efektywna Firma 2010 wygrały STALMAX A.& S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak S.J., LAFARGE Cement S.A. oraz PPR – Projekt Echo – 77 Sp. z o.o. S.K.A. 

 

Efektywne Firmy 2010 Województwa Świętokrzyskiego

  
Ranking firm województwa
świętokrzyskiego według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach

 

1.    STALMAX A.& S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak S.J.    Końskie    45
2.    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    41
3.    PPR – Projekt Echo – 77 Sp. z o.o. S.K.A.    Kielce    37
4.    Sandomierskie Kopalnie Dolomitu Sp. z o.o.    Sandomierz    35
5.    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.    Kielce    32
6.    Wszechnica Świętokrzyska    Kielce    30
7.    Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych    Kielce    28
8.    SIGNAL PUH    Ostrowiec Świętokrzyski    27
9.    Biko – Serwis S.J.    Chęciny    26
10.    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    26
11.    Targi Kielce S.A    Kielce    25
12.    Gerda 2 Sp. z o.o.    Starachowice    24
13.    ŁYSOGÓRY Przedsiębiorstwo Turystyczne Sp. z o.o.    Kielce    23
14.    Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o.    Końskie    21
15.    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    20
16.    Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.    Sitkówka    19
17.    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    18
18.    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    18
19.    PPUH Polonez Plus Sp. z o.o.    Kielce    17
20.    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    16
21.    Megaterm Plus Sp. z o.o.    Kielce    16
22.    ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych    Małogoszcz    16
23.    Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o.    Królewiec Poprzeczny    16
24.    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    15
25.    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Busko-Zdrój    15
26.    Elektrownia Połaniec S.A. – Grupa Gdf Suez Energia Polska    Połaniec    15
27.    Star – Dust Sp. z o.o.    Końskie    15
28.    BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J.    Skarżysko-Kamienna    14
29.    CERRAD Sp. z o.o.    Starachowice    14
30.    ECHO INVESTMENT S.A.    Kielce    13
31.    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    13
32.    Przedsiebiorstwo Budowlano Produkcyjny Polprzem Sp. z o.o.    Połaniec    13
33.    PER – EKO Sp. z o.o.    Starachowice    13
34.    SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Kielce    13
35.    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    12
36.    ALTAR Sp. z o.o.    Kielce    12
37.    Zakład Inżynierii Kolejowej S.J.    Sandomierz    12
38.    CERSANIT II S.A.    Starachowice    12
39.    UNIVERSAL LEAF TABACCO Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    12
40.    COTTO PETRUS Sp. z o.o.    Końskie    12
41.    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    11
42.    Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Kielce    11
43.    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Bukowa    11
44.    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    11
45.    INSTAL – OST Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    11
46.    Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A.    Pińczów    11
47.    STALKOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe    Kielce    11
48.    Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o.    Kielce    10
49.    Star – Gress Sp. z o.o.    Końskie    10
50.    JAWAL Sp. z o.o. PPHU    Kielce    10
51.    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    10
52.    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    10
53.    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    10
54.    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kielce    10
55.    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    10
56.    Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.    Kielce    10
57.    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    10
58.    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    10
59.    Kopalnie Dolomitu S.A.    Sandomierz    9
60.    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    9
61.    FH Active S.J.    Kielce    9
62.    XL – TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    9
63.    Pamexpol S.J.    Końskie    9
64.    HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.    Kielce    9
65.    Logis Sp. z o.o. PPH    Kielce    9
66.    Studio Kolporpress Sp. z o.o.    Kielce    9
67.    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Kielce    9
68.    PPUH Perfopol Sp. z o.o.    Starachowice    8
69.    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    8
70.    Odzież Robocza S.J.    Kielce    8
71.    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    8
72.    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Kielce    8
73.    Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o.    Końskie    8
74.    Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    8
75.    SEFAKO S.A. Fabryka Kotłów    Sędziszów    8
76.    MOSTOSTAL KIELCE S.A.    Kielce    8
77.    Grupa Edukacyjna S.A.    Kielce    8
78.    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    7
79.    Pilkington Polska Sp. z o.o.    Sandomierz    7
80.    Zakład Drobiarski Chłodnia Skladowa Export – Import Stanisław Bik    Jędrzejów    7
81.    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    7
82.    SIBET S.A. Przeds. Produkcji Betonów    Kielce    7
83.    Politechnika Świętokrzyska    Kielce    7
84.    DOMEX S.J. Firma Handlowo – Usługowa    Sandomierz    6
85.    Zespół Opieki Zdrowotnej    Ostrowiec Świętokrzyski    6
86.    COMPLEX COMPUTERS Sp. z o.o.    Kielce    6
87.    SZPITAL KIELECKI Sp. z o.o.    Kielce    6
88.    PPUH POLMARK KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    6
89.    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    6
90.    EKOTECHNIKA PLUS Sp. z o.o.    Kielce    6
91.    ELTOR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe    Kielce    6
92.    EKOPLON S.A.    Szydłów    6
93.    Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o.    Suchedniów    6
94.    Balkar Technology Sp. z o.o.    Staszów    6
95.    Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA S.A.    Kielce    6
96.    KH KIPPER Sp. z o.o.    Zagnańsk    6
97.    PHP TES Sp. z o.o.    Niwki Daleszyckie    6
98.    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE FULAR S.J.    Bejsce    6
99.    Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.    Kielce    6
100.    Huta Szkła Sława Spółdzielnia Pracy    Kielce    5
101.    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.    Stąporków    5
102.    Betomax Polska S.A.    Końskie    5
103.    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROKAM Piaseczno    Piaseczno    5
104.    Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A.    Kielce    5
105.    JP GRANIT Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    5
106.    Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego    Kielce    5
107.    PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa    Ostrowiec Świętokrzyski    5
108.    Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o.    Jędrzejów    5
109.    Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne MAGTRANS Edward Magdziak    Busko-Zdrój    5
110.    ZPUE S.A.    Włoszczowa    5
111.    KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE S.A.    Końskie    5
źródło: ULAN na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *