Efektywne Firmy 2010 Branży Spożywczej

W III edycji Konkursu  Efektywna Firma 2010 w branży rolnej wśród 1005 firm w czołówce znalazły się: ONKEN POLSKA Sp. z o.o, Browar Dojlidy Sp. z o.o. oraz POWIŚLE S.J. 

 

 

Przedstawiamy ranking 1005 firm branży spożywczej, według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009, którą policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.

 Firmy, w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 wyniosły minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2010.

Jest ich 421. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej 11 sierpnia 2011 r. 

 

Efektywne Firmy 2010 Branży Spożywczej

Ranking firm branży spożywczej według trzyletniej średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach

1    ONKEN POLSKA Sp. z o.o.    Maków Mazowiecki    137
2    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    78
3    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    40
4    Superior – Strefa S.J.    Dobre Miasto    37
5    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    34
6    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J.    Gromadka    34
7    Cukiernia W.J.P. Płończak S.J.    Gdańsk    33
8    Zakład Piekarniczo – Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    30
9    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    30
10    PIEKARNIA MIMA S.J.    Ostrów Wielkopolski    28
11    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    27
12    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    27
13    Cukiernia S.J.    Warszawa    27
14    ALIMA – GERBER S.A.    Warszawa    27
15    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    26
16    Piekarz S.J.    Świdnica    25
17    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    24
18    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    24
19    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AKSAM Adam Klęczar    Osiek    24
20    PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI ROLNICTWA PRO-AGRO WYTWÓRNIA PASZ I KONCENTRATÓW Sp. z o.o.    Radomin    24
21    Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J.    Radom    24
22    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    23
23    Bart S.J.    Mroków    23
24    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    22
25    ELSA Sp. z o.o.    Warszawa    22
26    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    21
27    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    21
28    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    21
29    PPHU Bajgiel Wiesław Reichert,Jan Wodecki S.J.    Będzino    21
30    Agro – Smak S.J.    Opatówek    20
31    Pifo Ryczkowski S.J.    Łódź    20
32    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    20
33    EKO – VIT Sp. z o.o.    Łódź    20
34    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    19
35    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    19
36    CELPOL S.J.    Łask    19
37    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    19
38    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    19
39    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    19
40    Piekarnia Małopolska S.J.    Mińsk Mazowiecki    19
41    LIDER'S – K.G. Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    19
42    Pifo Eko – Strefa Sp. z o.o.    Łódź    19
43    Koliber S.J.    Zgierz    19
44    ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A.    Cięcina    19
45    Piekarnia S.J.    Toruń    18
46    CUKIERNIA – PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    18
47    PPH Karmel Import – Export S.J.    Hajnówka    18
48    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    18
49    EKO – MAK Makarony Babuni    Rudniki    17
50    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    17
51    Polmass S.A.    Bydgoszcz    17
52    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    17
53    Martex S.J. Stanisław Furtak i S – KA    Paszowice    17
54    Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    17
55    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    17
56    Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt S.J.    Pleszew    17
57    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    16
58    FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWA FANTIC GÓRSZCZAK S.J.    Głogoczów    16
59    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    16
60    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek Sp. J.    Inowrocław    16
61    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    16
62    Unopol S.J    Lisia Góra    15
63    Piekarnia Żytnia S.J.    Wyszków    15
64    Piekarnia – Cukiernia S.J.    Dopiewo    15
65    FORNETTI Polska Sp. z o.o.    Wrocław    15
66    Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak S.J.    Warszawa    15
67    FUTREX Sp. z o.o.    Żdżary    15
68    PIEKARNIA KRUCZEK ZBIGNIEW KRUCZEK I S.J.    Kraków    15
69    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    15
70    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Czaplinie    Góra Kalwaria    14
71    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    14
72    Piekarnia Złoty Kłos S.J.    Ciechocinek    14
73    Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    14
74    Nexum S.J.    Poznań    14
75    Verco Sp. z o.o.    Warszawa    14
76    Paluch Sp. z o.o.    Warszawa    14
77    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    14
78    SARIA Małopolska Sp. z o.o.    Warszawa    14
79    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    14
80    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    14
81    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    13
82    Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pikearnia Krzysztof Maciołek    Ropczyce    13
83    Forum S.J.    Sycewice    13
84    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    13
85    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    13
86    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    13
87    PPH WIT – POL S.J.    Radom    13
88    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    13
89    Good Food Sp. z o.o.    Skórzewo    13
90    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    13
91    Inpol Gronikowscy S.J.    Inowrocław    13
92    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    13
93    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL – IGLOKRAK Sp. z o.o.    Tarnów    13
94    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    12
95    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    12
96    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    12
97    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    12
98    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    12
99    PPH Elmar S.J.    Sierpc    12
100    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    12
101    Piekarnia Wawie W. Depta I S-Ka S.J.    Brańszczyk    12
102    Polska Żywność Sp. z o.o.    Tychy    12
103    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Kwidzyn    12
104    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    12
105    SARIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12
106    Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J.    Kościerzyna    12
107    Unipol S.J.    Biskupice    12
108    Uniphar Sp. z o.o.    Warszawa    12
109    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    12
110    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    11
111    SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    11
112    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    11
113    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK – S.J.    Granowo    11
114    Witex S.J.    Benice    11
115    Jutrzenka Colian Sp. z o.o.    Opatówek    11
116    AS – BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    11
117    Wimar – Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    11
118    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    11
119    NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o.    Nałęczów    11
120    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    11
121    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej – Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    11
122    Arpo S.J.    Stawiszyn    11
123    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    11
124    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    11
125    Jahiro Sp. z o.o.    Widziszewo    11
126    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    10
127    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    10
128    Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa    Kwidzyn    10
129    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    10
130    Mane Polska Sp. z o.o.    Raszyn    10
131    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    10
132    Dawidczyk Kazimierz i Wspólnicy S.J.    Ostrołęka    10
133    AKO S.A.    Bydgoszcz    10
134    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    10
135    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    10
136    PPHU PATUCHA i JAGIEŁŁO S.J.    Jaworzno    10
137    Meat – Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
138    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    10
139    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    10
140    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    10
141    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    10
142    WAWEL S.A.    Kraków    10
143    Z.P.M. JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    10
144    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    10
145    CONTO Sp. z o.o. PPH    Poznań    10
146    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    10
147    OVAL EDWARD MACIĄG, MIECZYSŁAW GAŁECKI, ANDRZEJ PALIŃSKI S.J.    Gdańsk    10
148    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    10
149    PPHU FRUKTUS Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy S.J.    Wąsosz Dolny    10
150    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    10
151    ELMAS Masarnia, Punkt Uboju – Krystyna Krzyżanowska    Radom    10
152    Cukromix – Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    9
153    PW Kier Elżbieta Kier     Chełmno    9
154    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    9
155    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    9
156    Vion Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
157    POLSNACK Sp. z o.o.    Sady    9
158    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    9
159    Sante A.Kowalski S. J.    Warszawa    9
160    Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.    Warszawa    9
161    Marmir Paszek S.J.    Nowa Sarzyna    9
162    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    9
163    Mokate Sp. z o.o.    Żory    9
164    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    9
165    Novica Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    9
166    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    9
167    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    9
168    Piekarnia – Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    9
169    ECO – TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    9
170    ATZ Sp. z o.o.    Czyżew-Osada    9
171    Jawo Sp. z o.o.    Częstochowa    9
172    AGROMAKS Sp. z o.o.    Nowa Sucha    9
173    AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    9
174    MOKATE Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa    Ustroń    9
175    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    9
176    ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ CYMES JERZY KLECHA, WITOLD KLECHA S.J.    Kłobuck    9
177    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    9
178    Zakład Piekarniczo – Cukierniczy S.J.    Gogolin    8
179    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Sarnowscy S.J.    Byczyna    8
180    California Fitness Polska Sp. z o.o.    Wojcieszyn    8
181    Pal – Kom Sp. z o.o.    Szczecin    8
182    COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
183    Piekarnia – Ciastkarnia S.J.    Krzyż Wielkopolski    8
184    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J.    Myślenice    8
185    ZPS Łojewski Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    8
186    SDF Sp. z o.o.    Leszno    8
187    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    8
188    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    8
189    DORAL S.J.    Kłodzko    8
190    TRZEMESZNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Trzemeszno    8
191    Edal S.J.    Lisków    8
192    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    8
193    Emilia Kristof – Firma Rodzinna Sp. z o.o.    Rybnik    8
194    Dębowa Polska S.J.    Siedlec    8
195    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    8
196    Pauladrob S.J.    Świdwin    8
197    Morpol S.A.    Szczecin    8
198    Browar Tarczyn Sp. z o.o.    Tarczyn    8
199    Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła    Zbąszynek    8
200    Agro – Danmis Gramowscy S.J.    Wyszyny    8
201    Rex S.J.    Dziwnów    8
202    Aquator Sp. z o.o.    Ostrzeszów    8
203    POLPAIN – PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
204    Olsza Olbrysz S.J.    Warszawa    8
205    Savitor Sp. z o.o.    Gniezno    8
206    Sarris Darm Sp. z o.o.    Czechów    8
207    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    8
208    RYBAK S.A.    Unieradz    8
209    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    8
210    PPHU BAMAL Sp. z o.o.    Przeworsk    8
211    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    8
212    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    8
213    Uczta Polska Sp. z o.o.    Białystok    8
214    Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego Włocławek Sp. z o.o.    Włocławek    8
215    BIO – AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    8
216    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    8
217    Benus Sp. z o.o.    Poznań    8
218    Promięs S.J.    Opole    8
219    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    8
220    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    8
221    Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J.    Osie    8
222    WACUŚ S.J. Zakład Cukierniczy    Nysa    8
223    Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o.    Toruń    7
224    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala S.J.    Gierów    7
225    FOODMARK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    7
226    S – Hurt Sp. z o.o.    Warszawa    7
227    Sobieski Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski S.J.    Mońki    7
228    Record Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasz i Zanęt Wędkarskich    Białe Błota    7
229    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    7
230    DAR-POL S.J.    Tomaszów Mazowiecki    7
231    Młyn Handlowo – Usługowy S.J.    Wodzierady    7
232    Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J.    Miedzna    7
233    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    7
234    Instanta Sp. z o.o.    Żory    7
235    Raków S.J.    Raków Duży    7
236    Ubojnia Drobiu FRANEK S.J.    Mściwojów    7
237    Bols Sp. z o.o.    Oborniki    7
238    Adamek Sp. z o.o.    Kraków    7
239    Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Inter – Champ Company Ltd Sp. z o.o.    Ruchocice    7
240    Sempow Sp. z o.o.    Kaczory    7
241    Masarnia Zbigniew Giża S.J.    Żarówka    7
242    HUZAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    7
243    HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o.    Kaźmierz    7
244    Jan – Dar Sp. z o.o.    Szubin    7
245    Zakłady Promocji Spożywczej Ambi, M. Karkut i Wspólnicy S.J.    Bytom    7
246    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    7
247    BIOGRAN GMBH Sp. z o.o.    Skawina    7
248    MRÓZ S.A.    Borek Wielkopolski    7
249    TAJA Sp. z o.o.    Nieszawa    7
250    Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o.    Grudziądz    7
251    Zakład Drobiarski Chłodnia Skladowa Export – Import Stanisław Bik    Jędrzejów    7
252    HELIO S.A.    Wyględy    7
253    Ankorp Sp. z o.o.    Kraków    7
254    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    7
255    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    7
256    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    7
257    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    7
258    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    7
259    Piekarnia Cukiernia Okruszek S.J.    Białystok    7
260    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    7
261    Chłodnie Gomar Sp. z o.o.    Radom    7
262    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    7
263    Piekarnia – Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J.    Zaniemyśl    7
264    PPHU FRUBEX – BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    7
265    Maced – Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    7
266    Młyn Dalachów S.J.    Rudniki    7
267    MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw    Rokiciny    7
268    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE SABPOL S.J. ŚLUSARZ ARKADIUSZ, ŚLUSARZ BEATA    Kamienna Góra    7
269    MACED Sp. z o.o.    Polanów    7
270    DEGA S.A. ZPCH    Sianów    7
271    FABRYKA PIECZYWA CUKIERNICZEGO SAN – PAJDA Sp. z o.o.    Jarosław    7
272    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Zenon Bąkowski    Inowrocław    7
273    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    6
274    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    6
275    Przetwórstwo Ryb Produkcyjne Mors Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J.    Słupsk    6
276    Piekarnia Cukiernia AK S.J.    Otrębusy    6
277    FVZ Deli – Meat Polska Sp. z o.o.    Orzesze    6
278    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    6
279    LU Polska S.A.    Warszawa    6
280    Orvita Sp. z o.o.    Bierkowo    6
281    LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.    Lębork    6
282    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    6
283    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    6
284    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    6
285    BEWA Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Piaski    6
286    JEDNOŚĆ Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Grójec    6
287    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    6
288    Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J.    Łomianki    6
289    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Wrocław    6
290    Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Wałcz    6
291    PIEKARNIA BAGIETKA RENATA JACKOWSKA, RAFAŁ STRĄK S.J.    Szczecin    6
292    Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    6
293    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    6
294    Euro – Code S.J.    Nowy Sącz    6
295    Euro – Duda Sp. z o.o.    Warszawa    6
296    ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne    Włynkówko    6
297    Przeds. Realizacji Maszyn Dla Przemysłu Spożywczego Consumasz Sp. z o.o.    Poznań    6
298    FRITAR S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego    Tarnów    6
299    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    6
300    Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.    Ostrołęka    6
301    Piekarnia Ziarenko S.J.    Bydgoszcz    6
302    EKOPLON S.A.    Szydłów    6
303    Silopol Płock Sp. z o.o.    Płock    6
304    Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Tadeusz Górski    Grudziądz    6
305    Piekarnia Elektryczna Antek S.J.    Świdnica    6
306    Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J.    Grudziądz    6
307    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Środa Wielkopolska    6
308    BACUTIL Sp. z o.o. Przeds. Przemysłu Paszowego    Bedlno Radzyńskie    6
309    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dobre    6
310    Staropolska Wytwórnia Win i Wódek Gatunkowych Elba Sp. z o.o.    Łódź    6
311    DROZD S.J.    Lubartów    6
312    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    6
313    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Ligota    6
314    Ozimek S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Stargard Szczeciński    6
315    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    6
316    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    6
317    Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.    Swadzim    6
318    KAMIS S.A.    Stefanowo    6
319    Darmąk S.J.    Kłoczew    6
320    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    6
321    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    6
322    San – Vit A.W.Haliszczak Sp. J.    Gniezno    6
323    Piekarnia SPOMIA Sp. z o.o.    Kalisz    6
324    Cukiernia-Piekarnia Maciuś S.J.    Sosnowiec    6
325    PROMAROL – PLUS Sp. z o.o.    Ciepielówek    6
326    Van Pur S.A.    Warszawa    6
327    PW Kier SJ    Nowy Sącz    6
328    INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o.    Słupsk    6
329    CD S.A.    Warszawa    6
330    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    6
331    AMBRA S.A.    Warszawa    6
332    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE FULAR S.J.    Bejsce    6
333    ZPH PTAK Józef Ptak    Popów    6
334    McCAIN POLAND Sp. z o.o.    Chociwel    6
335    BAKOMA Sp. z o.o.    Warszawa    6
336    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J.    Buczkowice    6
337    Zakład Uboju, Skupu i Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Brzozów    6
338    Piekarnia Mechaniczna S.J.    Bielsk    5
339    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    5
340    Magsam Eksport – Import Sp. z o.o.    Warszawa    5
341    Przetwórstwo Ryb Warzyw Piątek S.J.    Siedlec    5
342    BAKOMA – BIS Sp. z o.o.    Kozienice    5
343    Doppiek Sp. z o.o.    Dopiewo    5
344    Zakład Cukierniczo – Piekarniczy Jaszewscy S.J.    Lipno    5
345    Kazimierz Zieliński S.J. PPH    Żuromin    5
346    Zakład Mleczarski „Fig And” Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J.    Wolanów    5
347    Zakład Produkcyjno Handlowy – Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    5
348    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    5
349    SERTOP Sp. z o.o.    Tychy    5
350    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    5
351    KRUSZWICA S.A. Zakłady Tłuszczowe    Kruszwica    5
352    Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    5
353    Przeds. Hektor Sp. z o.o.    Działoszyn    5
354    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO-PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS-AR Sp. z o.o.    Szczecin    5
355    Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Leoncin    5
356    Dróbaleks S.J. Zakład Przemysłu Mięsnego    Aleksandrów Kujawski    5
357    Wytwórnia Salami IGLOOMEAT – SOKOŁÓW S.A.    Dębica    5
358    Łuczniczka Sp. z o.o. PW    Tuchola    5
359    Spółdzielnia Pokój    Bielsko-Biała    5
360    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    5
361    Zakład Mięsny Smak – Górno Sp. z o.o.    Górno    5
362    Piekarnia Krys – And S.J.    Bydgoszcz    5
363    RARYTAS Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    5
364    Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZAREK    Jarosław    5
365    Grahamka Sp. z o.o.    Bielsk    5
366    Zakład Przetwórstwa Ryb Mirko B.krasnoborski S.J.    Słupsk    5
367    Unilever Polska S.A.    Warszawa    5
368    UBOJNIA A.J.K. MATEJKA – S.J.    Opole    5
369    GRADOS Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    5
370    BARTEX Bartol S.J.    Nowy Tomyśl    5
371    BOREX – BECON S.J.    Skawina    5
372    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    5
373    Perry Sp. z o.o. PPH    Morzeszczyn    5
374    Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Jantex Teresa Ługowska    Tuchorza    5
375    HANDEL, PRODUKCJA, USŁUGI TUKA M.POZORSKI, J.SZYSZKO S.J.    Kołobrzeg    5
376    Zakłady Mięsne Andrzej Bystry    Swarzędz    5
377    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    5
378    Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa S.J.    Władysławowo    5
379    PPH MIX Stanisław Pacek    Rypin    5
380    Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO    Brodnica    5
381    Artifex Sp. z o.o.    Wysogotowo    5
382    Polser Sp. z o.o.    Toruń    5
383    Zakład Produkcyjno-Handlowy Kleina Spółka Komandytowa    Nowe    5
384    K.W.S. Żabczyńscy S.J. PHUP    Łaskarzew    5
385    Moryń S.J.    Siemkowice    5
386    GZELLA Sp. z o.o.    Osie    5
387    Ardex Wytwórnia Pasz S.J.    Sochaczew    5
388    Gerwazy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Garmażeryjnej    Lublin    5
389    Masarnia Dominik S.J.    Łęczyce    5
390    Zakład Mięsny Swojskie Frykasy Sp. z o.o.    Frysztak    5
391    Magnolia Sp. z o.o.    Lubsko    5
392    Fanex Sp. z o.o.    Radonice    5
393    Prem – Vit S.J.    Inowrocław    5
394    BOMILLA Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    5
395    ZPH Ol – Corn S.J.    Rypin    5
396    Dog’s Nature Polska Sp. z o.o.    Trzebielino    5
397    Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    5
398    SUWALSKA WYTWÓRNIA WIN Sp. z o.o.    Suwałki    5
399    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J. Dyczewscy    Suwałki    5
400    Kompasz Sp. z o.o.    Głogów    5
401    PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.    Poznań    5
402    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    5
403    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    5
404    Zakład Mięsny Ozdan S.J.    Marianów    5
405    Kenia Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    5
406    JURAJSKA Spółdzielnia Pracy    Myszków    5
407    Spółdzielnia DORADCA    Gdynia    5
408    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    5
409    OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o.    Strzelno    5
410    ADM Szamotuły Sp. z o.o.    Szamotuły    5
411    Fleisch Mannschaft – Polska Sp. z o.o. PPH    Świdwin    5
412    Zakład Masarski – Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    5
413    Piekarnia Rękawczyn S.J.    Gozdowo    5
414    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    5
415    USTRONIANKA Sp. z o.o.    Ustroń    5
416    Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o.    Świecie    5
417    Nutrimix Polska Sp. z o.o.    Niepruszewo    5
418    ZOTT – POLSKA Sp. z o.o.    Opole    5
419    PRYMAT Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    5
420    Product Plus S.J.    Kleszczewo    5
421    Boltex S.J.    Mosina    5

422    Zakład Mięsny Konarczak S.J.    Pogorzela    4
423    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    4
424    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Nasieniak S.J.    Kietrz    4
425    Firma Cukiernicza Solidarność – Rok Założenia 1952 Sp. z o.o.    Lublin    4
426    Baltic Fish S.J.    Ustka    4
427    Kamil Sp. z o.o.    Witaszyce    4
428    Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A.    Kaczory    4
429    AMI S.J.    Mikstat    4
430    SCANDIC FOOD Sp. z o.o.    Warszawa    4
431    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    4
432    PPUH Ad – Pol Adolf Szweda, Dorota Szweda S.J.    Nowa Wieś    4
433    Lear S.J.    Świdwin    4
434    ROLPEK 2 Sp. z o.o.    Strzegom    4
435    BMC Jerzy Szczepankowski PPHU    Władysławowo    4
436    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    4
437    CARRE S.J. Piekarnia    Gdańsk    4
438    Arlekino Sp. z o.o.    Stanisławowo    4
439    PIEKARNIA MIKULEWICZ S.J.    Zielona Góra    4
440    Firma PHU Tęcza S.J.     Góra Motyczna    4
441    Produkcja Mięsa i Wędlin SZWEDZIK S.J.    Radomsko    4
442    Piekarnia – Tomasz Kozłowski Sp. z o.o.    Łuków    4
443    SUPMIĘS S.J.    Babiak    4
444    DOBROSŁAWA Sp. z o.o.    Sława    4
445    LAZUR Spółdzielnia Mleczarska    Nowe Skalmierzyce    4
446    Perial Sp. z o.o.    Poznań    4
447    PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych    Poznań    4
448    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    4
449    Milkpol S.A.    Czarnocin    4
450    DAN CAKE Polonia Sp. z o.o.    Chrzanów    4
451    STOCK Polska Sp. z o.o.    Lublin    4
452    Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Adamów    4
453    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Goleniowie    Goleniów    4
454    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    4
455    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    4
456    VITACORN Sp. z o.o.    Poznań    4
457    Punkt Uboju Zwierząt Rzeźnych S. Rogus, Józef Choma, J. Dydo Sp.J.    Straszęcin    4
458    Gabi Centrum Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    4
459    Unifet Sp. z o.o.    Gliwice    4
460    FHP JANAS S.J.    Kraków    4
461    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    4
462    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    4
463    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    4
464    BAKALLAND S.A.    Warszawa    4
465    Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Zbigniew i Mariusz Król S.J.    Międzybórz    4
466    BIOFLUID S.J.    Górki Małe    4
467    HORTEX HOLDING S.A.    Warszawa    4
468    Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o.    Wilków    4
469    Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska    Warszawa    4
470    Kusy Przetwórstwo Mięsne S.J.    Bełchatów    4
471    Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Janina i Czesław Błaszczyk    Nowe Skalmierzyce    4
472    Inter – Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    4
473    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    4
474    JAGR PHU    Warlubie    4
475    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    4
476    Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o.    Skołyszyn    4
477    Lila Sp. z o.o. PPH    Gdynia    4
478    LST – POLSKA Sp. z o.o.    Nałęczów    4
479    Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Masarnia S.J.    Bieżuń    4
480    Gromatex Sp. z o.o.    Tuczno    4
481    Chłodnia IRMOS Sp. z o.o.    Sieradz    4
482    Mleksam Sp. z o.o.    Przytyk    4
483    LANTMANNEN AXA POLAND Sp. z o.o.    Poznań    4
484    Rozlewnia Wód Mineralnych Sopel Sp. z o.o.    Muszyna    4
485    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4
486    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    4
487    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    4
488    Zakład Przemysłu Drobiarskiego Jas – Drop S.J.    Warszowice    4
489    AGRA NIEWIADOMY S.J.    Łódź    4
490    CARGILL (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    4
491    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    4
492    DSM Nutritional Products Sp. z o.o.    Mszczonów    4
493    Słodownia Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    4
494    AGROPOL Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego    Góra Kalwaria    4
495    Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    4
496    WĘDLINKA S.J. PHU    Dobrydział    4
497    WISAPIS Zkład Mięsny    Zielonka    4
498    Eko – Pellet Sp. z o.o.    Tarczyn    4
499    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Rusiec    4
500    Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krasucki Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    4
501    SEKO S.A.    Chojnice    4
502    TF Service Sp. z o.o.    Łeba    4
503    Zakład Mięsny Danuta Pawliszyn, Bogusław Pawliszyn S.J.    Świerczów    4
504    Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J.    Pokrzywnica    4
505    Zakład Przemysłu Mięsnego M.P. Ławniczak S.J.    Janowiec Wielkopolski    4
506    EMIG Sp. z o.o.    Warszawa    4
507    Suszarnia Międzyrzecz S.A.    Międzyrzecz    4
508    Rzeźnictwo i Handel – Kapecki S.J.    Kozy    4
509    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Węgierska Górka    4
510    Kokpit Sp. z o.o.    Szczecinek    4
511    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
512    Ogrody Natury Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    3
513    AKWEN III S.J. Zakład Usługowo – Handlowy Przetwórstwa Rybnego    Staszów    3
514    Makasar Sp. z o.o.    Śrem    3
515    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    3
516    BOMADEK Sp. z o.o.    Trzebiechów    3
517    Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki sp. j.    Koło    3
518    Arkor – Piekarnia Bogienka Sp. z o.o.    Kostrzyn    3
519    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    3
520    Koral S.A.    Tczew    3
521    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA    Wysokie Mazowieckie    3
522    SUEMPOL Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    3
523    Fąmix S.J Hurtownia    Zakopane    3
524    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    3
525    NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Opole    3
526    Malex – Polska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Wrocław    3
527    ROLMIĘS – Baniak, Kras S.J.    Ciężkowice    3
528    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    3
529    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    3
530    Zakłady Mięsne mgr inż. Wojciech Dobija    Żywiec    3
531    Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.    Poznań    3
532    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skarszewach    Skarszewy    3
533    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ARCHITEKTON Sp. z o.o.    Miechów    3
534    Elite Expeditions Sp. z o.o.    Warszawa    3
535    EXCELSIOR – DELIKATESY Sp. z o.o.    Darłowo    3
536    DROSED S.A.    Siedlce    3
537    Zakład Mięsny ZBYSZKO    Bedoń-Wieś    3
538    Laboratoria Natury Sp. z o.o.    Lublin    3
539    Laguna S.J.    Łebcz    3
540    TAURUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego    Pilzno    3
541    AMARA Sp. z o.o.    Świdwin    3
542    Graham z Sierakowic Buchacz S.J.    Sierakowice    3
543    APIS Spółdzielnia Pszczelarska    Lublin    3
544    BRACKI BROWAR ZAMKOWY w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    3
545    Dymek S.J.    Grajewo    3
546    Młyn Handlowy Potoccy Włodzimierz Potocki, Witold Potocki Sp. j.    Sulmierzyce    3
547    Zakład Mięsny BOST S.J.    Turośń Kościelna    3
548    M Zakład Masarski D II. Pachwicewicz S.J.    Bielsk Podlaski    3
549    Zakład Przetwórstwa Rybnego ZiT S.J. Zygmunt Kałużny, Tadeusz Kałużny    Darłowo    3
550    PPH An-Marko Dąbrowscy S.J.    Płock    3
551    NEOROL Sp. z o.o.    Chrzan    3
552    KDC POMORZANKA Sp. z o.o.    Przeźmierowo    3
553    CADBURY Sp. z o.o.    Warszawa    3
554    Truller Polska Sp. z o.o.    Warszawa    3
555    Terry Sp. z o.o.    Dębica    3
556    Gryga Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    3
557    Tasomix Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    3
558    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    3
559    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    3
560    Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.    Ropczyce    3
561    Masarnia Bieniek    Piotrków Trybunalski    3
562    CHIPITA POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    3
563    Ternaeben Polska Sp. z o.o.    Łeba    3
564    SŁOWIANKA Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Szczecinek    3
565    Kazeina Polska Sp. z o.o.    Legionowo    3
566    Zakład Przetwórstwa Mięsnego E. Smolarek i M. Smolarek S.J.    Kościan    3
567    Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o.    Słupsk    3
568    GOLDMAS S.J.    Kurzętnik    3
569    Hipsz Sp. z o.o.    Wrocław    3
570    Unitrade Sp. z o.o.    Strzyżewice    3
571    Matro Masarnia S.J.    Rawicz    3
572    Agroprogres Sp. z o.o.    Barwice    3
573    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    3
574    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    3
575    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    3
576    KAWIKS S.J. PPHU    Widawa    3
577    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    3
578    OLEKO EB Sp. z o.o.    Mała Klonia    3
579    Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie    Kętrzyn    3
580    Jaak Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    3
581    PPH Grześ Sp. z o.o.    Nysa    3
582    FPH Sokół S.J.    Siemiatycze    3
583    AGRO – HANDEL Sp. z o.o.    Krzywiń    3
584    Polskamp Sp. z o.o.    Warszawa    3
585    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy    Piątnica Poduchowna    3
586    REGIS Sp. z o.o.    Kraków    3
587    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    3
588    NETTA II S.J. MIESZLNIA PASZ PPH    Netta Druga    3
589    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    3
590    PPH Indyk – Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    3
591    TARSMAK S.J. Zakład Produkcji i Obroty Artykułami Spożywczymi    Radgoszcz    3
592    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    3
593    Perfect Plus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Gastronomicznego    Łódź    3
594    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Warszawa    3
595    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Eko – Pasz Sp. z o.o.    Kotuń    3
596    Ziołopex Sp. z o.o.    Nowogrodziec    3
597    Rzeźnia Braci Szybcio S.J.    Mońki    3
598    Polfex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    3
599    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    3
600    Peklimar Sp. z o.o.    Umienino-Łubki    3
601    POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE PZZ w Krakowie S.A.    Kraków    3
602    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o.    Kruszwica    3
603    Grabo Gałuszka Sp.J. P. P. H. i Chłodnie Składowe    Bielsko-Biała    3
604    Tomag S.J.    Żelazków    3
605    APIPOL – FARMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko Farmaceutyczne    Myślenice    3
606    Biurkom – Flampol Sp. z o.o.    Redło    3
607    UNIFREEZE Sp. z o.o.    Górzno    3
608    Pekrapol Sp. z o.o.    Świecie    3
609    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    3
610    Victus S.J.    Działoszyn    3
611    CEDROB S.A.    Ciechanów    3
612    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.    Warszawa    3
613    Przedsiębiorstwo Piekarskie w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    3
614    BROMARGO Sp. z o.o.    Margońska Wieś    3
615    Firma Handlowa Export – Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    3
616    Kompania Spirytusowa Nord – Clas Sp. z o.o.    Łódź    3
617    Pupil Foods Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    3
618    Wipasz S.A.    Olsztyn    3
619    LINODRÓB S.J. Zakład Drobiarski    Świecie    3
620    Estate Sp. z o.o.    Raszyn    3
621    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    3
622    Połonina Lesko Sp. z o.o. – sp.k.    Lesko    3
623    Tornado II S.J. PPH Skup i Przetwórstwo Mleka    Sochocin    3
624    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    3
625    Browar Ciechan Sp. z o.o.    Warszawa    3
626    Marlibo 2000 Sp. z o.o.    Olkusz    3
627    GZELLA NET Sp. z o.o.    Osie    3
628    DELIC – POL S.A.    Kamyk    3
629    ALGAS S.J. PPHU    Sosnowiec    3
630    Atlantic Products Sp. z o.o.    Węgorzyno    3
631    Młyn Żuławy Sp. z o.o.    Bałdowo    3
632    HAND – MIĘS Spółdzielnia Rolnicza – Murzynówko    Nowe Miasto    3
633    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski S.J    Tuchów    3
634    Agrotrade Melkumian & Gąsior Sp. z o.o.    Warszawa    3
635    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Czarnków    3
636    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Zielona Góra    3
637    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    3
638    PERKPOL S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Choroszcz    2
639    MEGA-SORT Sp. z o.o.    Łazy    2
640    MARINUS Sp. z o.o.    Świnoujście    2
641    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    2
642    Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.    Warka    2
643    Lewand Sp. z o.o.    Koronowo    2
644    POLINDUS Sp. z o.o.    Kraków    2
645    WILBO S.A.    Gdynia    2
646    Gub S.J. PPH    Suwałki    2
647    S.J. BOGAND Przetwórstwo i Handel Zbożem    Łubianka    2
648    Roldrob S.A.    Tomaszów Mazowiecki    2
649    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    2
650    CHRIST Sp. z o.o.    Wieliczka    2
651    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    2
652    WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S.J.    Sławęcin    2
653    ARLA FOODS Sp. z o.o.    Gościno    2
654    Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o.    Płońsk    2
655    Hemi S.J.    Sokołów Podlaski    2
656    Inter – Solar Sp. z o.o. PW    Brzeziny    2
657    BARD Sp. z o.o. PPH    Warnice    2
658    UBOJNIA DROBIU Piórkowscy    Wola Cyrusowa    2
659    Bonduelle – Polska S.A.    Warszawa    2
660    Pphu Bartek Ubojnia Zwierząt S.J.    Wólka Somiankowska    2
661    Super Smak Sp. z o.o.    Jeziorany    2
662    Emilgrana – Poland Sp. z o.o.    Pępowo    2
663    ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J.    Jarocin    2
664    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    2
665    KADE Sp. z o.o.    Gdynia    2
666    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    2
667    Aquakon Sp. z o.o.    Sompolno    2
668    NFC Polska North Sp. z o.o.    Stepnica    2
669    TARCZYŃSKI S.A.    Trzebnica    2
670    PPUH WOSEBA Sp. z o.o.    Odolanów    2
671    UBOJNIA DROBIU Krzymyk & Krzymyk S.J.    Ruda Śląska    2
672    Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o.    Wadowice    2
673    KNAPIK S.J.    Alwernia    2
674    Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego    Zbęchy-Pole    2
675    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    2
676    Przedsiębiorstwo BILT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    2
677    Firma KOJS    Jabłonka    2
678    Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców    Strzałkowo    2
679    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Kabanos Sp. z o.o.    Przecław    2
680    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Bieruń    2
681    Zakłady Mięsne Kościerzyna Sp. z o.o.    Kościerzyna    2
682    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Luboń    2
683    Kilargo Sp. z o.o.    Dobroń    2
684    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2
685    Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o.    Kościan    2
686    Rodar – Firma Zbozowa Sp. z o.o.    Łubianka    2
687    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Rta Szwagrzak S.J.    Złoczew    2
688    Kwartet S.J. PPHU    Łazy Biegonickie    2
689    Zakład Rzeźnicko Wędliniarski S.J.    Nowy Tomyśl    2
690    BIMIZ FOOD Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    2
691    MIX S.A.    Gdańsk    2
692    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    2
693    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    2
694    AGROCOMEX Sp. z o.o.    Jabłonowo Pomorskie    2
695    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    2
696    Cykoria S.A.    Wierzchosławice    2
697    Mazurskie Grzybki Sp. z o.o.    Jedwabno    2
698    Kamil S.J.    Roszki-Wodźki    2
699    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jasienica Rosielna    2
700    CHEMET Sp. z o.o.    Plewiska    2
701    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    2
702    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    2
703    Agrohurt Dojrzewalnia Serów S.J.    Mońki    2
704    Zakłady Mięsne Unimięs Sp. z o.o.    Chrzanów    2
705    GAIK Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Niedośpielin    2
706    Konspol Holding Sp. z o.o.    Nowy Sącz    2
707    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    2
708    Lisner Sp. z o.o.    Poznań    2
709    ELSTAR OILS S.A.    Elbląg    2
710    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    2
711    Waldi S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Grodzisk Wielkopolski    2
712    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Grodzisk Mazowiecki    2
713    POLSANDERS Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    2
714    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    2
715    PW Smak S.J.    Cieszków    2
716    Abraham & Ponnath polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
717    Kros Sp. z o.o. PPH    Głodowo    2
718    Masarnia Solmex S.J.    Brzeziny    2
719    Animals Sp. z o.o.    Tarnów    2
720    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    2
721    MARINO Sp. z o.o.    Poznań    2
722    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    2
723    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    2
724    Złotex ZPIHM Aleksandrowiczowie, Chojnaccy S.J.    Złoczew    2
725    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lanius S.J.    Zduny    2
726    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA S.J. J.M.E.K. WRÓBEL    Bielsko-Biała    2
727    PPHU Telest Sp. z o.o.    Pieniężno    2
728    Twist Sp. z o.o.    Rybnik    2
729    Zakład Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    2
730    ZAK Sp. z o.o.    Chodel    2
731    SCHAAP – POL Sp. z o.o.    Puck    2
732    STÓŁ POLSKI Sp. z o.o.    Warszawa    2
733    Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Miazek S.J.    Łódź    2
734    Owocmix Sp. z o.o.    Chodel    2
735    Anna S.J.    Łąck    2
736    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    2
737    Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.    Krzywiń    2
738    Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A.    Łuków    2
739    MLEKTAR S.A.    Tarnów    2
740    Agrozam Sp. z o.o.    Zamość    2
741    CSM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
742    Grupa Animex S.A.    Ostróda    2
743    Masarnia Dzier-Mięs S.J.    Skoroszyce    2
744    Zakłady Mięsne VIOLA Meyer S.J.    Lniano    2
745    PPHU Mas – Pol S.J.    Majków Duży    2
746    Zakłady Jajczarskie Ovopol Sp. z o.o.    Nowa Sól    2
747    Bastik Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    2
748    Pod Rogalem Sp. z o.o.    Oborniki    2
749    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO TADEUSZ KAPAŁA, TADEUSZ KLIMCZAK, KAZIMIERZ SETLA – S.J.    Węgierska Górka    2
750    REVMOD Sp. z o.o. PPH    Mońki    2
751    Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń    Grabów nad Prosną    2
752    NORD Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o.    Szczecin    2
753    Rzemieślnik Sp. z o.o.    Nowy Sącz    2
754    Spółdzielnia Ogrodnicza    Urzędów    2
755    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    2
756    UBOJNIA ZWIERZĄT RZEŹNYCH S.J.    Parzymiechy    2
757    Eurohansa Sp. z o.o.    Toruń    2
758    Kulinaria S.A.    Tychy    2
759    STARCO Spółdzielnia Mleczarska    Stargard Szczeciński    2
760    Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o.    Kobylin    2
761    Uren Coldstores Sp. z o.o.    Lublin    2
762    ASPROD Sp. z o.o.    Kliniska Wielkie    2
763    Chłodnia MORS Sp. z o.o.    Zamość    2
764    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    2
765    SADEŁKO S.J. Zakład Masarski    Jedlińsk    2
766    Bruggen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
767    ROLMAX Sp. z o.o. PPHU    Susz    2
768    Pamso S.A. Zakłady Mięsne    Pabianice    2
769    PHZ JUR – GAST Sp. z o.o.    Wisła    2
770    Delikatesy Mięsne u Rzeźnika Sp. z o.o.    Białystok    2
771    Maxfrut Sp. z o.o.    Jarogniewice    2
772    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Oborniki Śląskie    2
773    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    2
774    Cehave Pasze Sp. z o.o.    Szamotuły    2
775    WYTWÓRNIA PASZ BŁOTNICA Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    2
776    Prager I Grupa Sp. z o.o.    Płock    2
777    Zakład Przetwórstwa Mięsnego ŁUKOSZ S.J.    Jaworze    2
778    Batix Sp. z o.o.    Konin    2
779    Mazar Paweł Mandat, Antoni Zgrzebny, S.J.    Popów    2
780    Drobex – Pasz Sp. z o.o.    Solec Kujawski    2
781    Zakłady Przemysłu Mięsnego Konspek S.J.    Skołyszyn    2
782    LIMARO S.J. Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych    Mosina    2
783    ANMAR S.J Ubojnia Bydła     Rutki    2
784    Mar – Pol S.J.    Radomsko    2
785    Fungopol Cis S.J.    Brusy    2
786    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    2
787    Dominik Sp. z o.o.    Wielogłowy    1
788    Mark S.J.    Gózd    1
789    BAGIETKA Sp. z o.o. PHP    Chojnice    1
790    Agro – Visbek – Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1
791    Grodcono Sp. z o.o.    Grodków    1
792    Zakład Produkcyjno Handlowy Sol – Fish W. Kaczmarek, J. Kryński Sp. J.    Międzychód    1
793    Zakłady Mięsne Berger S.J.    Rydułtowy    1
794    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    1
795    Frigoopol S.A.    Opole    1
796    Komers – Mag S.J. PHU     Międzyrzecze Dolne    1
797    Lumipol – Ludwikowski, Mielczarek S.J.    Wierzchlas    1
798    Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o.    Wadowice Górne    1
799    LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Zakłady Mleczarskie    Łosice    1
800    Dromico S.J. Ubój i Handel Drobiem    Mikstat    1
801    Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.    Kalisz    1
802    DOSSCHE Sp. z o.o.    Kalisz    1
803    PPHU Rydełko Sp. z o.o.    Góra    1
804    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    1
805    PIRS PPH Sp. z o.o.    Darłowo    1
806    Ubojnia Trzody i Bydła S.J    Rutki    1
807    Przeds. Przetwórstwa Rolno – Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    1
808    Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.    Białystok    1
809    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    1
810    Ubój i Handel Drobiem Agnieszka Gosz    Sierakowice    1
811    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    1
812    Hand – Piek Sp. z o.o.    Kamień Krajeński    1
813    OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.    Olsztynek    1
814    Agrofruct Sp. z o.o.    Siedlce    1
815    MATTHIAS Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa    Kolonia Zamek    1
816    GOLIARD Sp. z o.o.    Rudniki    1
817    OSTROWIN – CENTRUM Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    1
818    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    1
819    Ubojnia Zwierząt Bogacz S.J.    Radomsko    1
820    KRUGER POLSKA Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    1
821    EKOVITA Sp. z o.o.    Chrzanów    1
822    Eskimos S.A.    Konstancin-Jeziorna    1
823    PPH Vidan S.J.    Brochów    1
824    Healthy Food Production S.A.    Kobierzyce    1
825    Spin – Spółdzielczy Zakład Pracy Chronionej    Chełm    1
826    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    1
827    Rzeźnictwo-Wędliniarstwo S.J.    Rybnik    1
828    Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.    Toruń    1
829    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    1
830    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    1
831    Al Ba Sp. z o.o.    Białystok    1
832    PPHU Zakład Mięsny Żak Sp. z o.o.    Waliły    1
833    Agro Pomorze Usługi Sp. z o.o.    Pobłocie Wielkie    1
834    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    1
835    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Śrem    1
836    ADAM BĄK – WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    1
837    M.K.B. Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1
838    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    1
839    Przedsiębiorstwo Drobiarskie Mark – Drob Irena I Piotr Markiewicz S.J.    Chludowo    1
840    Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu    Gostyń    1
841    Wytwórnia Pasz SOLPASZ Sp. z o.o.    Nowa Sól    1
842    SECPOL Sp. z o.o.    Marki    1
843    Fabryka Ciast I Cukrów Dr Stanisława Gurgula Sp. z o.o.    Jarosław    1
844    FELIX Sp. z o.o. PPH    Rossosz    1
845    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    1
846    SERWAR Sp. z o.o.    Warszawa    1
847    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pęczniewie    Pęczniew    1
848    DROBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie    Solec Kujawski    1
849    CHMIELNIK – ZDRÓJ S.A.    Chmielnik    1
850    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    1
851    Zakład Masarski TRIO R. Żychowski, W. Kilar S.J.    Jasło    1
852    Les-Drób Piotrowski & Wójcik i Wspólnicy Sp.J.    Niedomice    1
853    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    1
854    Wytwórnia Superkoncentratów i Pasz Akord S.J.    Poniec    1
855    ARPOL Sp. z o.o.    Władysławowo    1
856    Alma S.J.    Pszczyna    1
857    PPH INTERFOOD Sp. z o.o.    Mroków    1
858    MD Trade S.J.    Gniezno    1
859    Zakłady Mięsne Kwiatek Sp. z o.o.    Koło    1
860    Aromat Snack Sp. z o.o.    Trzebielino    1
861    BŁACHUT Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Żywiec    1
862    Diamant International Polska – Młyny Zbożowe Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    1
863    EXDROB S.A. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie    Kutno    1
864    KARSTUSZ S.J.    Karolewo    1
865    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    1
866    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Krosno    1
867    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    1
868    PPHU Agropasz Milicz Sławoszowice Sp. z o.o.    Milicz    1
869    JAKO Sp. z o.o.    Żelazków    1
870    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Dragon S.J.    Rogóźno    1
871    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    1
872    Łukosz Sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego    Chybie    1
873    Obojan Sp. z o.o.    Stężyca    1
874    Zakład Mięsny Radmas S.J.    Radzymin    1
875    CUPROD Sp. z o.o.    Kluczbork    1
876    CEES – POL Sp. z o.o. PPH ZPCh    Kłodzko    1
877    Pasol – Paco Sp. z o.o.    Świdnica    1
878    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    1
879    PPHU Bin Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    1
880    Spółdzielnia Mleczarska W Łużnej    Łużna    1
881    Zakłady Zbożowo – Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1
882    Spółdzielnia Ogrodnicza Export – Import    Zwoleń    1
883    Hela – Prima Sp. z o.o.    Karczew    1
884    Ola Sp. z o.o.    Warszawa    1
885    Aurora Polska Sp. z o.o.    Kutno    1
886    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie    Damasławek    1
887    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni    Bochnia    1
888    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    1
889    MARWOJ S.J. Przed. Prztwórstwa Mięsnego    Mogilno    1
890    Łabimex Sp. z o.o.    Przemęt    1
891    Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    1
892    ROTR Spółdzielnia Mleczarska    Rypin    1
893    Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Sp. z o.o. ZPCh    Kalisz    1
894    Rzeźnictwo Tłoki Artur Maik Sp. z o.o.    Wolsztyn    1
895    Skup i Ubój Zwierząt S.J.    Gołuchów    1
896    Spółdzielnia Mleczarska    Drzycim    1
897    Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o.    Gdynia    1
898    REPTY S.J. ZPHU    Tarnowskie Góry    1
899    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda    Poniatowa    1
900    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    1
901    Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.    Białystok    1
902    Mlek – Pol Sp. z o.o. PPHU    Ząbkowice Śląskie    1
903    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    1
904    Zakład Przetwórstwa Mięsa OLEWNIK S.J.    Sierpc    1
905    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    1
906    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    1
907    ALBO Sp. z o.o.    Radom    1
908    Biak – Mas S.J.    Wolanów    1
909    Przetwórstwo Mięsne Cieszyn Sp. z o.o.    Cieszyn    1
910    Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie PZZ w Stoisławiu S.A.    Mścice    1
911    Anna Plus Sp. z o.o. Przetwórnia Owoców i Warzyw    Bierutów    1
912    Chmarzyński – Przemysł Mięsny i Handel Sp. z o.o.    Osie    1
913    Angela S.J. FPHU    Sękowa    1
914    KOMPLET S.J.    Nowy Lubiel    1
915    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Strzelce Opolskie    1
916    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    1
917    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    1
918    Społem PSS Spójnia    Miastko    1
919    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    1
920    Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK    Strzelce    1
921    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    1
922    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Szczurowej    Szczurowa    1
923    WOSANA S.A.    Andrychów    1
924    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    1
925    Kav – Pol Sp. z o.o.    Katowice    1
926    Koppol Sp. z o.o. PPU    Miejska Górka    1
927    Ekord Sp. z o.o.    Gdynia    1
928    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Pępowo    1
929    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Sącz    1
930    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    1
931    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    1
932    Przetwórstwo Mięsa Konkol Henryk Konkol, Dariusz Konkol, Sylwia Nawrocka S.J.    Bolszewo    1
933    Vita Sp. z o.o.    Krosno    1
934    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    1
935    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Prudnik    1
936    Korporacja Kupców Lubelskich Sp. z o.o.    Lublin    1
937    Farmpasz Sp. z o.o.    Narew    1
938    Masarnia Radymno S.J.    Radymno    1
939    Zamrażalnia Vidansonder Sp. z o.o.    Brochów    1
940    PPH Rojber S.J.    Katowice    1
941    Polinord Sp. z o.o.    Krokowa    1
942    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKARSZEWACH    Skarszewy    1
943    Caterpol Sp. z o.o.    Wolsztyn    1
944    POLPAIN – WANDA Sp. z o.o.    Płock    1
945    CELIKO S.A.    Poznań    1
946    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej    Limanowa    1
947    Dzida – Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    0
948    Przetwórstwo Mięsne Załoga S.J.    Piotrków Trybunalski    0
949    Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J.    Rychtal    0
950    ALEXPOL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    0
951    Pol – Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    0
952    Tańscy Sp. z o.o.    Inowrocław    0
953    SOBSMAK Sp. z o.o.    Wołomin    0
954    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    0
955    VITPOL PW    Stawiszyn    0
956    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    0
957    JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska    Środa Wielkopolska    0
958    Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze Piecuch Józef    Papowo Toruńskie    0
959    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie    Konin    0
960    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    0
961    Eko-Pol Sp. z o.o.    Łęg Tarnowski    0
962    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    0
963    Kalmar S.J.    Szczodrowice    0
964    TOREX Sp. z o.o.    Czerwińsk nad Wisłą    0
965    Obrzańska Spółdzielnia Mleczarska    Kościan    0
966    Ubojnia Drobiu Wojszki S.J.    Mońki    0
967    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    0
968    Ferm – Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    0
969    NOWOPOL S.J. Zakład Mięsny    Jedlińsk    0
970    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    0
971    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    0
972    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca    Kowalew    0
973    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    0
974    Zakład Masarski ZDRÓJ S.J.    Nowy Sącz    0
975    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Piaski    0
976    Ratyński i Synowie S.J.    Milanówek    0
977    Zakład Przetworstwa Mięsnego S.J.    Gryfice    0
978    Przeds. Przetwórstwa Artykułów Spożywczych Zgoda Sp. z o.o.    Grzybowo    0
979    FRUKTOSAD Sp. z o.o.    Chodel    0
980    Zespół Młynów w Chełmie Sp. z o.o.    Chełm    0
981    Nasz Drób Sp. z o.o.    Ujrzanów    0
982    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipno    0
983    Zakład Mięsno – Wędliniarski Pol – Mat Sp. z o.o.    Zduńska Wola    0
984    Stek – Pol Sp. z o.o.    Mleczków    0
985    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski S.J.    Lubomia    0
986    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Ostrów Wielkopolski    0
987    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Lubiewo z Siedzibą w Klonowie    Klonowo    0
988    TOORANK POLSKA S.A.    Jasienica    0
989    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    0
990    TERRAVITA Sp. z o.o.    Poznań    0
991    SŁAWA Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Sława    0
992    Fabryka Likierów Tarpan Sp. z o.o.    Szczytno    0
993    Grupa Producentów Drobiu Drobiarz Sp. z o.o.    Czarnowąsy    0
994    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    0
995    SPYRKA Sp. z o.o.    Niedźwiedź    0
996    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Oskowo Sp. z o.o.    Lębork    0
997    Spółdzielnia Pracy Handlowo – Produkcyjna Mix – Pasz    Kluczbork    0
998    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Rawicz    0
999    Spółdzielnia Mleczarska JOGSER    Sosnowiec    0
1000    JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska    Łódź    0
1001    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipinki    0
1002    FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.    Białobrzegi    0
1003    Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.    Wiśniew    0
1004    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    0
1005    Matbud Sp. z o.o.    Mielec    0
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *