Gepardy Biznesu 2010 Branży Rolnej

W V edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2010 w branży rolnej w czołówce znalazły się: Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-2  w Bojanowie, Agromięs Sp. z o.o. w Świerczynie oraz PPHU Gap Sp. z o.o. w Garbarach.

 

Przedstawiamy ranking 634 firm branży rolnej, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w czerwcu 2011 r. na zlecenie ULAN policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

  Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2010

Jest ich 335. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej we wrześniu 2011 r.  

 

 

 Gepardy Biznesu 2010 Branży Rolnej

  
 Ranking najdynamiczniejszych  firm
branży rolnej według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  w procentach

 

1    Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-2    Bojanowo    6282
2    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    1633
3    PPHU Gap Sp. z o.o.    Garby    1010
4    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    965
5    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    965
6    Lubelska Spółdzielcza Grupa Producentów Chmielu Chmielarz    Nałęczów    805
7    PPUH Nasiennik Sp. z o.o.    Turek    773
8    PP Sp. z o.o.    Rzadkwin    725
9    Łososina Sadownicza Handlowa    Łososina Dolna    632
10    Agro – Dubliny Sp. z o.o.    Bakałarzewo    513
11    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    453
12    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    443
13    Hodowca Sp. z o.o.    Mława    443
14    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    442
15    PIGPOL Sp. z o.o.    Jarosławsko    422
16    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    409
17    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    405
18    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    360
19    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    350
20    Gospodarstwo Rolne Wienc – Rol Sp. z o.o.    Wieniec    318
21    Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Seba Sp. z o.o.    Opole    316
22    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    312
23    Trade Company Delta Sp. z o.o.    Grudziądz    309
24    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    288
25    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    281
26    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    281
27    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    281
28    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Murzynowo Kościelne    275
29    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    257
30    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    255
31    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    249
32    Marwit A. I M. Jóźwiccy S.J.    Zławieś Wielka    249
33    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    246
34    Strautmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    233
35    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    222
36    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    215
37    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    214
38    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    212
39    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    210
40    Jan – Wal & Dettmann Sp. z o.o.    Raszków    209
41    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    203
42    TK MMedica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    200
43    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie    Radziejów    198
44    Budrol Sp. z o.o.    Gryfino    195
45    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    195
46    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    193
47    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie    Golina    190
48    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    186
49    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    182
50    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    179
51    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    175
52    Sirio – Pol Sp. z o.o.    Besko    175
53    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    167
54    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    165
55    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    164
56    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Lipno    161
57    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    158
58    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    158
59    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie    Dominowo    156
60    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    149
61    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    148
62    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    147
63    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Flora Sp. z o.o.    Wasilków    143
64    AGRO-BELPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    142
65    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    141
66    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    138
67    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    138
68    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    137
69    Agromadex Sp. z o.o.    Pszenno    136
70    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    134
71    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    132
72    Poldanor S.A.    Przechlewo    130
73    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Kołbacz Sp. z o.o.    Kołbacz    129
74    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    127
75    PRAXIS S.A.    Warszawa    126
76    Wesoła Sp. z o.o.    Golenice    126
77    Gospodarstwo Rolne Kalinów Sp. z o.o.    Kalinów    121
78    AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o.    Włodawa    118
79    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    116
80    Agro-Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze    Goździn    113
81    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    113
82    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    112
83    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    112
84    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    111
85    Rolnicza Spółdzielnia Producyjna    Gościęcin    110
86    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    109
87    BONY Sp. z o.o.    Morzeszczyn    108
88    Gospodarstwo Rolne Boleszewo Sp. z o.o.    Koszalin    107
89    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    104
90    Łąkrol Sp. z o.o.    Rusinowo    103
91    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    102
92    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    101
93    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    101
94    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    97
95    Unipasz Sp. z o.o. PPHU    Goświnowice    96
96    Partner Sp. z o.o.    Grodków    96
97    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    93
98    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    92
99    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    91
100    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-HANDLOWE KONSTANTYNÓW Sp. z o.o.    Konstantynów    90
101    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    88
102    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    88
103    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    87
104    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    85
105    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    84
106    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    83
107    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    82
108    GRAMINIS Sp. z o.o. PHU    Grudziądz    82
109    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koszanowie    Pniewy    82
110    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Chorzelów Sp. z o.o.    Chorzelów    81
111    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    81
112    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    80
113    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    79
114    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    78
115    Mleko Pomorskie Sp. z o.o.    Koszalin    78
116    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska We Frampolu    Frampol    78
117    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Walce    77
118    MIVEST Sp. z o.o.    Bełchatów    77
119    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    76
120    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG ROL – MI – GO Sp. z o.o.    Kunice    75
121    Agro-Wita Sp. z o.o.    Dąbrowa    75
122    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    74
123    Sita Sp. z o.o. Przemyska Gospodarka Komunalna    Przemyśl    73
124    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    72
125    Agro – Pasz S.J. PPH    Moraczewo    72
126    Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach    Łysomice    71
127    DROB – WIT SAMOREK S.J.    Końskowola    71
128    Gero Sp. z o.o. Obrót Zwierzętami Hodowlanymi    Świdwin    71
129    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    71
130    Spółdzielnia Producentów Warzyw Traf w Tropiszowie    Glewiec    70
131    Agro – Dad Sp. z o.o.    Polanów    70
132    ZEDWUD Sp. z o.o. Zakłady Wylęgu Drobiu    Sławno    68
133    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    68
134    Przeds. Rolne Werol Sp. z o.o.    Wałcz    68
135    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    67
136    Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A.    Tulce    66
137    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    65
138    Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska w Bycawie    Bychawa    64
139    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    63
140    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Koło Rymanowa Sp. z o.o.    Zarszyn    63
141    Eurostar Sp. z o.o. PPHU    Belęcin    63
142    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    62
143    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    62
144    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    62
145    RSP w Górce Duchownej    Lipno    61
146    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    60
147    Restal – Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    60
148    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    59
149    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    59
150    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    59
151    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    59
152    Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o.    Śmiłowo    59
153    Przeds. Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    58
154    ROLNICZA SPÓLDZIELNIA PRODUKCYJNA    Kretlewo    58
155    Pak – Drob Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Sośno    57
156    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    56
157    AWANTAŻ Sp. z o.o.    Biała Wieś    55
158    Gospodarstwo Rolne Józefowo Sp. z o.o.    Radawnica    55
159    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    55
160    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    54
161    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    54
162    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    54
163    Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.    Łysomice    53
164    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków    Rozdrażew    53
165    Run – Farm Sp. z o.o.    Barlinek    52
166    Kub Farm Sp. z o.o.    Warnice    52
167    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    51
168    Agro – Przybysław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Żerków    51
169    Deupoplant Sp. z o.o.    Złotoryja    51
170    Agrol Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno – Handlowy     Ślubów    51
171    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    50
172    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    49
173    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    49
174    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    48
175    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    48
176    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    48
177    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    47
178    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    47
179    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    47
180    Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o.    Małe Walichnowy    47
181    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    46
182    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    46
183    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    45
184    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    45
185    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonce    Jabłonka    44
186    Gospodarstwo Szkółkarskie Stary Grabiąż Sp. z o.o.    Barwice    44
187    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie    Ostroróg    44
188    Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o.    Zielęcin    44
189    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    43
190    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    43
191    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    43
192    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZEŁOM    Linowo    43
193    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    42
194    Art – Hubert Sp. z o.o. Biuro Polowań Dewizowych    Leżajsk    42
195    Widawa Sp. z o.o.    Świerczów    42
196    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    42
197    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    42
198    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    41
199    Texass Ranch Company Wizja P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Stargard Szczeciński    41
200    STRZELCE Sp. z o.o. PPHU    Chodzież    41
201    Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona    Pszczyna    41
202    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego    Swarzędz    41
203    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    40
204    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    40
205    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    40
206    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    40
207    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    40
208    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    40
209    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Brusy    39
210    Jabro Sp. z o.o.    Rąbino    39
211    Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o    Bydgoszcz    38
212    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    38
213    GODEX Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    38
214    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    38
215    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Sucha Koszalińska    38
216    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    37
217    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Orchowo    37
218    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    37
219    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    37
220    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    36
221    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    36
222    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Przasnyszu    Przasnysz    36
223    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    35
224    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PASŁĘKU    Pasłęk    35
225    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    35
226    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wilamowice    34
227    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    34
228    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    34
229    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    33
230    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    33
231    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    31
232    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Zbrosławice    31
233    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Szychowice Nowe    31
234    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    31
235    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    30
236    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    29
237    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach    Lasowice Małe    29
238    Chwaliszewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Gromadno    29
239    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    29
240    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    28
241    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    28
242    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    28
243    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy    Jasienica    28
244    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżowicach    Głubczyce    28
245    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    28
246    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi    Nowa Cerekwia    28
247    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    27
248    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    27
249    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    27
250    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca    Nędza    26
251    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie    Paczkowo    26
252    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Tryńczy    Tryńcza    26
253    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    25
254    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    25
255    Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.    Sępopol    25
256    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    25
257    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    25
258    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    25
259    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    25
260    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Krajenka    25
261    Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Stańkowo    25
262    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    24
263    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    24
264    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    24
265    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    24
266    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    24
267    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    24
268    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    24
269    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    23
270    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    23
271    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    23
272    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    23
273    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kościerzynie    Kościerzyna    23
274    Mirosław Koźlakiewicz    Szreńsk    23
275    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    22
276    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    22
277    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    22
278    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    22
279    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    22
280    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    21
281    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sieroszewicach    Sieroszewice    21
282    Uni – Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    21
283    Mołt – Eko Sp. z o.o.    Gościno    21
284    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    20
285    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    20
286    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Brzezie Sp. z o.o.    Rudawa    20
287    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    20
288    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    20
289    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lisięcicach    Lisięcice    20
290    Tatno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Wambierzyce    19
291    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rogoźnie    Rogóźno    19
292    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    18
293    Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o.    Strykowo    18
294    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    18
295    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    17
296    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    17
297    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    17
298    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    17
299    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    17
300    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    16
301    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    16
302    Rolmix Sp. z o.o.    Belęcin    16
303    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    16
304    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce    Łuków    16
305    Rol-Pol Spółdzielnia Usługowo – Wytwórcza    Przewrotne    16
306    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Gzy    16
307    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    15
308    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    15
309    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    14
310    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    14
311    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    14
312    Ka – Mi Sp. z o.o.    Żmigród    14
313    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    14
314    Zgoda Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Janikowo    14
315    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    14
316    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    13
317    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    13
318    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    13
319    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    13
320    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach    Kubice    13
321    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Rol – Nas Sp. z o.o.    Płochocin    13
322    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    13
323    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZEŁOM    Pastuchów    13
324    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    12
325    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    12
326    Verkap Plus Sp. z o.o.    Wolica Kozia    12
327    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie    Grodków    12
328    Farma Pomorska Sp. z o.o.    Szczecin    12
329    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos    Podstolice    11
330    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    11
331    MARC-BUD Sp. z o.o.    Łódź    11
332    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    11
333    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    10
334    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    10
335    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Pleszew    10
 
 
336    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    9
337    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    9
338    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    9
339    Res – Fungis Sp. z o.o. PPH    Łąka    9
340    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wiśniowej    Wiśniowa    9
341    Mączka Sp. z o.o.    Wawrzeńczyce    9
342    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    8
343    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    8
344    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    8
345    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    8
346    Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rów    8
347    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    7
348    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    7
349    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    7
350    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    7
351    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    7
352    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    7
353    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    7
354    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burgrabice    7
355    Zieleń Miejska Sp. z o.o.    Lubiszewo    5
356    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prudnik    5
357    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    5
358    Grupa Producentów Rolnych Ka – Rol Sp. z o.o.    Kamiennik    5
359    BVK Farm Sp. z o.o.    Warnice    5
360    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    4
361    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    4
362    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    4
363    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    4
364    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    4
365    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    4
366    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie    Dobrcz    4
367    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach    Biała Nyska    4
368    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Kościan    3
369    Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. z o.o.    Damnica    3
370    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    2
371    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    2
372    Malanowo Sp. z o.o.    Sochaczew    2
373    Sena N&N Sp. z o.o. PH    Mszczyczyn    2
374    Hodowla Zarodowa Zwierząt Knyszyn Sp. z o.o.    Knyszyn    1
375    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    1
376    PPHiU Agro – Eko Sp. z o.o.    Pakosławice    1
377    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    1
378    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    1
379    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    1
380    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    1
381    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    0
382    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    0
383    Agromarina Sp. z o.o.    Kulczyn    0
384    Gosp – Rol Sp. z o.o.    Kusowo    0
385    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku    Czaplinek    0
386    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda    Wysoka    0
387    Gospodarstwo Rolne Zbigniew Plewiński    Ostrów Wielkopolski    -1
388    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    -1
389    STADNINA KONI NOWIELICE Sp. z o.o.    Nowielice    -1
390    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    -1
391    SKM – Bis S.J.    Opalenica    -1
392    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niwnica    -1
393    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    -1
394    Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o.    Bystrze    -1
395    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie    Gościejewo    -1
396    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    -2
397    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    -2
398    LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe    Lichnowy    -2
399    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    -2
400    Hajan Sp. z o.o.    Wyszków    -2
401    Polplon Sp. z o.o.    Żerków    -2
402    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    -2
403    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sękowie    Sękowo    -2
404    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    -2
405    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    -3
406    JAROMIKS Sp. z o.o.    Jaroszów    -3
407    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    -3
408    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    -3
409    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    -3
410    Rolsam Sp. z o.o.    Jastrowie    -3
411    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    -3
412    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    -3
413    AGRO – PARK S.J.    Wąbrzeźno    -4
414    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    -4
415    Niwa Sp. z o.o.    Przekolno    -4
416    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    -5
417    Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.    Chodecz    -5
418    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    -5
419    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    -6
420    JENS FARM Sp. z o.o. PH    Ostrowiec    -6
421    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    -6
422    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    -6
423    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Lipce Reymontowskie    -6
424    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    -7
425    SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o.    Nochowo    -7
426    PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Giżycko    -8
427    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    -8
428    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    -9
429    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    -9
430    AGROPA Sp. z o.o.    Bisztynek    -9
431    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    -9
432    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    -9
433    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    -9
434    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    -9
435    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    -10
436    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    -10
437    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Roztoka    -10
438    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Łekno    -10
439    SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o.    Mościsko    -10
440    Hartog Sp. z o.o.    Stegna    -10
441    ROLNICZA SP-NIA PROD. NOWE ŻYCIE    Tuczępy    -10
442    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Żurawica    -11
443    Work Up Sp. z o.o.    Warszawa    -11
444    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    -12
445    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    -12
446    Kobi Sp. z o.o. PPUH    Grodków    -12
447    Gospodarstwo Rolne Zielpol Sp. z o.o.    Zielonki    -12
448    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    -12
449    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    -12
450    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    -13
451    DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa    Dębno    -13
452    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    -14
453    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    -14
454    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    -14
455    Agropamis Sp. z o.o. PUP    Kowalewo Pomorskie    -14
456    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    -14
457    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    -14
458    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    -15
459    Polmycel Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    -15
460    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    -15
461    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    -15
462    Delta Sp. z o.o.    Lublin    -15
463    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    -16
464    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    -16
465    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    -16
466    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    -16
467    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    -17
468    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    -17
469    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    -17
470    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Handlu I Usług    Dąbrówka    -17
471    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    -18
472    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    -18
473    Targil Sp. z o.o.    Mściwojów    -18
474    Gospodarstwo Rębowo Sp. z o.o.    Kobylnica    -18
475    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    -18
476    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    -19
477    Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o.    Mełno    -19
478    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Im. Masymiliana Jackowwskiego w Gnieźnie    Gniezno    -19
479    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    -19
480    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    -19
481    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach    Przygodzice    -19
482    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. w Głogówcu    Kołodziejewo    -19
483    Opol – Drob Sp. z o.o.    Grodków    -20
484    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    -21
485    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    -21
486    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    -21
487    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach    Sulmierzyce    -21
488    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    -22
489    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    -22
490    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    -22
491    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    -22
492    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    -22
493    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    -23
494    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    -23
495    Przediębiorstwo Produkcyjne Agro – Tim Sp. z o.o.    Brzeg    -23
496    Kozdryk Sp. z o.o.    Waplewo    -23
497    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    -24
498    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    -24
499    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    -24
500    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    -24
501    Agromechan Sp. z o.o.    Skarszów Górny    -24
502    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    -25
503    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    -25
504    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Głuchołazy    -25
505    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Jeziora Wielkie    -25
506    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    -25
507    Dębowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe    Dębowo    -25
508    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    -26
509    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    -26
510    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    -27
511    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    -27
512    Rolwax Sp. z o.o.    Przydroże Małe    -27
513    Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o.    Skoroszyce    -27
514    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Godziszowa Sp. z o.o.    Godziszowa    -27
515    Agro Almari Sp. z o.o.    Pobłocie Wielkie    -27
516    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    -28
517    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    -28
518    PHP Rolpex Sp. z o.o.    Osieczna    -28
519    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    -28
520    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Lubycza Królewska    -29
521    ROL – HANDEL Sp. z o.o.    Giżycko    -30
522    Alpen Sp. z o.o.    Suwałki    -30
523    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    -31
524    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    -31
525    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    -31
526    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    -31
527    Skarbowe Przedsiębiorstwo Rolne Stary Jaworów Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    -32
528    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    -32
529    AGROINWESTYCJA Sp. z o.o.    Wierzbica    -32
530    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    -32
531    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    -33
532    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    -33
533    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    -33
534    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    -33
535    Stadnina Koni Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    -34
536    Polder Sp. z o.o.    Udanin    -34
537    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    -34
538    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    -35
539    ROL – DAN Sp. z o.o.    Pełczyce    -35
540    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    -35
541    PPR Lubex Sp. z o.o.    Lubanowo    -35
542    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    -36
543    Majątek Rogalin Sp. z o.o    Rogalin    -36
544    Vitro – Warszawa Sp. z o.o.    Kajetany    -36
545    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Jerzmanowa    -36
546    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    -36
547    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    -36
548    Agronova Sp. z o.o.    Besko    -36
549    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    -36
550    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    -37
551    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    -37
552    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    -38
553    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    -38
554    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    -38
555    ABAROPOL Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    -39
556    M&P Farming Sp. z o.o.    Borne Sulinowo    -39
557    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    -40
558    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Lisięcice    -40
559    Grupa Producentów Trzody Chlewnej Storol – Tucz Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    -40
560    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    -41
561    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    -41
562    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dalba Sp. z o.o.    Białystok    -42
563    Gminne Przeds. Rolno – Usługowe Kom – Rol Sp. z o.o.    Brzeg    -42
564    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    -43
565    Orkan Sp. z o.o.    Wilczyce    -43
566    Philocultura Sp. z o.o.    Lekowo    -44
567    Nowiny Sp. z o.o. PPUH    Dzierzgoń    -44
568    Rolmas Sp. z o.o. PPH    Czernin    -44
569    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    -45
570    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Sp. z o.o.    Wieszczyce    -45
571    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    -46
572    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom    Mikołów    -46
573    Centrum Hurtowe Pasz Mirosław Bąk I Sławomir Wojtylak S.J.    Mogilno    -46
574    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    -47
575    Przeds. Rolno – Usługowo – handlowe Janpol Sp. z o.o.    Olszanka    -47
576    Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o.    Gostycyn    -48
577    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    -49
578    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    -50
579    STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    -50
580    Agrarsam Sp. z o.o.    Piła    -50
581    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    -50
582    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Świdnica    -51
583    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    -51
584    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    -53
585    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    -53
586    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    -54
587    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    -54
588    Agroprof Sp. z o.o.    Mąkoszyce    -54
589    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    -55
590    Krąpiewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Wierzchucin Królewski    -55
591    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    -55
592    Agoris Sp. z o.o.    Łasin    -56
593    Olszańska Spółka Produkcji Ogólnorolnej Sp. z o.o.    Oleszna    -56
594    ALMARI – AGRO Sp. z o.o.    Stanomino    -57
595    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    -57
596    Sady Trzcińska Zdrój Sp. z o.o. PUH    Trzcińsko-Zdrój    -57
597    Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o.    Stare Pole    -57
598    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    -58
599    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    -58
600    Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o.    Kondrajec Pański    -58
601    Przeds. Produkcyjno – Usługowe i Wdrożeń Bioterol Sp. z o.o.    Wałcz    -58
602    AGRO-PAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Byczyna    -60
603    Pegros Sp. z o.o.    Psary    -61
604    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    -62
605    GOSPODARSTWO ROLNO – HANDLOWE WYHALEW Sp. z o.o.    Wyhalew    -62
606    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    -62
607    Agra-Kaszubskie Sp. z o.o.    Kłopotowo    -63
608    Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o.    Grabin    -65
609    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    -65
610    Agrar Magnice Sp. z o.o.    Magnice    -65
611    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    -66
612    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    -66
613    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    -66
614    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    -67
615    Tojan Sp. z o.o.    Nowy Barkoczyn    -67
616    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    -67
617    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    -68
618    Rolnix Sp. z o.o.    Muszkowice    -68
619    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    -69
620    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    -72
621    RAVIT Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    -72
622    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    -72
623    Aga – Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    -72
624    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    -73
625    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Komorniki    -73
626    Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o.    Milejów    -76
627    POLDROB S.A. PPH    Łódź    -79
628    ZPH Roll-Pol Sp. z o.o.    Rydzyna    -79
629    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    -79
630    Gospodarstwo Rolne Noskowo Sp. z o.o.    Wrześnica    -80
631    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    -81
632    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    -82
633    Dąbrówka Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Miłobądz    -85
634    Agro – VEJ Sp. z o.o.    Gudowo    -94

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *