Gepardy Biznesu 2010 branży produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Spośród 50 firm branży produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa najdynamiczniej rozwijały się Unirol S.J., Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J. i PPH MANDAM Sp. z o.o.

 

 

Przedstawiamy ranking 50 firm branży produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w lipcu 2011 r. na zlecenie ULAN policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

  Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2010.

Jest ich 25.

 Gepardy Biznesu 2010 branży produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

  
 Ranking najdynamiczniejszych  firm
branży produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  w procentach

 

1    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    684,5
2    Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J.    Warka    378,8
3    PPH MANDAM Sp. z o.o.    Gliwice    304,8
4    Weremczuk FMR Sp. z o.o.    Niedrzwica Duża    304,5
5    Joskin Polska Sp. z o.o.    Trzcianka    300,4
6    SDK Sp. z o.o.    Ostróda    286,1
7    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    276,3
8    KONGSKILDE – POLSKA Sp. z o.o.    Kutno    249,4
9    Stoll Polska Sp. z o.o.    Słupsk    229
10    Łysoń Sp. z o.o.    Sułkowice    194
11    AGROMET PILMET Sp. z o.o.    Brzeg    183,3
12    Testmer Warszawa S.A.    Reguły    130
13    Erich Stallkamp Polska Sp. z o.o.    Wrześnica    124,6
14    POM KALISZ Sp. z o.o. PPHiU    Kalisz    105,5
15    CNH POLSKA Sp. z o.o.    Płock    71,8
16    AKPIL PPUH    Pilzno    69,1
17    CANEXPOL Sp. z o.o.    Komorowo    63,4
18    HOLMER BUDOWA MASZYN Sp. z o.o.    Środa Śląska    57
19    Jar – Met S.J.    Węgrów    47,6
20    Vrystal Traktor Sp. z o.o.    Sieradz    44,5
21    AQUAEL Sp. z o.o.    Suwałki    30,4
22    Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    28,4
23    UNIA Sp. z o.o.    Grudziądz    20,3
24    MEPROZET KOŚCIAN S.A.    Kościan    19,4
25    Mobex S.J.    Łódź    18,2
26    Maguin – Chełmża Sp. z o.o.    Chełmża    6,6
27    BIN Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    5,5
28    Expom Sp. z o.o.    Krośniewice    4,7
29    EUROTANKS Sp. z o.o.    Wrocław    3,4
30    HYDROTOR S.A. Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej    Tuchola    2,3
31    Kraj Sp. z o.o.    Kutno    -0,8
32    Basit Sp. z o.o.    Trzebnica    -8,3
33    SIPMA S.A.    Lublin    -8,8
34    AGRO – SUR Wojciech Surowiec w Rogoźniku    Rogoźnik    -8,9
35    P.P.H.U. BOMET    Węgrów    -10,6
36    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    -17,4
37    Ermet Spółdzielczy Zakład Techniczno – Handlowy    Ryki    -17,7
38    METAL – FACH Sp. z o.o.    Sokółka    -22,1
39    PUP Pomot Sp. z o.o.    Chojna    -26,5
40    GIPO Sp. z o.o.    Koszalin    -32,3
41    Zakład Produkcji Części Zamiennych Do Maszyn Rolniczych Bogdan Kowalski    Września    -38,3
42    ASCO CO Ltd Sp. z o.o.    Toruń    -43,4
43    Zuptor Sp. z o.o.    Gostyń    -44,7
44    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.    Brześć Kujawski    -51,7
45    DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o.    Wrocław    -63,2
46    Emmarol Sp. z o.o.    Słupsk    -68,4
47    AGROMET Sp. z o.o.    Ostrzeszów    -74,9
48    PW Serwis – Centrum Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -77
49    POMTOR Sp. z o.o. PPUH    Rypin    -77,5
50    Farmer Sp. z o.o.    Sokółka    -79,2
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *