Gepardy Biznesu 2010 Przemysłu Drzewnego i Papierniczego

Image
ImageWśród 651 firm przemysłu drzewnego i papierniczego w okresie 2008-2010 najdynamiczniejsze były Riviera Furniture Sp. z o.o., Bialskie Meble Sp. z o.o. i Nova Mazur Design Sp. z o.o. Tytuł Gepard Biznesu 2010 zyskało 429 firm.

Przedstawiamy ranking 651  firm przemysłu drzewnego i papierniczego, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w styczniu 2012 r. na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" policzyła Wywiadownia Handlowa  InfoCredit.

Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  o minimum 10 proc., uznajemy za Gepardy Biznesu 2010. Jest ich 429. 

 

Gepardy Biznesu 2010 przemysłu drzewnego i papierniczego

 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2008-2010 w proc.

 

1    Riviera Furniture Sp. z o.o.    Dąbrówka Mała    5860
2    Bialskie Meble Sp. z o.o.    Biała Podlaska    2621
3    Nova Mazur Design Sp. z o.o.    Bartoszyce    1559
4    SLA. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.    Tuchola    1207
5    KP – Karton S.J.    Grójec    1072
6    Brykiet Kije Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    1069
7    Gabi – Bis Sp. z o.o. PPHU    Łęka Opatowska    993
8    An – Rom Sp. z o.o.    Nowe Miasto nad Wartą    945
9    Ropez S.J.    Baranów    923
10    Eneco Sp. z o.o.    Silnowo    821
11    Ekopak – Plus Sp. z o.o.    Celestynów    719
12    Delta Gartenholz Polska Sp. z o.o.    Zdroje    708
13    DFM Sp. z o.o.    Dobre Miasto    691
14    LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o.    Słocin    637
15    VITRON Sp. z o.o.    Trzonki    636
16    Ital System Sp. z o.o.    Kalisz    622
17    Produkcja Handel Usługi IB S.J.    Barwice    621
18    PPUH Rasel S.J.    Dygowo    614
19    KOFIS Sp. z o.o.    Słupsk    591
20    POLSET Sp. z o.o.    Zielona Góra    587
21    ROLLS Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    559
22    Aura Meble Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    540
23    NORD – OST Sp. z o.o. PW    Gołdap    513
24    Adam's Sp. z o.o.    Baranowo    506
25    Interpack Sp. z o.o.    Ostrzeszów    499
26    Jantur – Gryfex Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    491
27    Restyl Sp. z o.o.    Ruda Śląska    487
28    AGRO EKO Sp. z o.o.    Borsk    481
29    Awis Sp. z o.o.    Borzytuchom    480
30    PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J.    Kępno    477
31    Ro.SA.-Hale Sp. z o.o.    Radom    474
32    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Dolmar” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie    Kępno    470
33    Biomasa Śląsk Sp. z o.o.    Katowice    469
34    KROFAM Sp. z o.o.    Krosno    461
35    International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.    Kwidzyn    459
36    POL – PANEL Sp. z o.o.    Rymanów    459
37    Trend Meble Sp. z o.o.    Sianów    452
38    GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH    Łęka Opatowska    444
39    Duet S.J.    Goszcz    440
40    STEX Janiszewscy S.J.    Łysomice    438
41    Dabex – Lublin Sp. z o.o.    Lublin    428
42    Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.    Wysoka    417
43    B.D. Art. S.J.    Wołomin    413
44    PPHU WUTEH Sp. z o.o.    Gołdap    406
45    STOW POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    397
46    JOBON Sp. z o.o.    Zwierzyniec    396
47    Europa Trading Sp. z o.o.    Borówiec    395
48    Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.    Skarszewy    387
49    UNIBUD Sp. z o.o. Kościerskie PPU    Wielki Klincz    382
50    Dream Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ryczywół    382
51    PW B And B Sp. z o.o.    Lubartów    380
52    ICT POLAND Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    362
53    P.W. Stolarz – Lempert S.J.    Mroczeń    350
54    Fogia Furniture Sp. z o.o.    Brodnica Górna    347
55    Burhens Meble Sp. z o.o.    Przodkowo    343
56    MATEX Sp. z o.o.    Starczanowo    343
57    Zakład Wyrobów z Drewna Agma Sp. z o.o.    Margonin    335
58    Victoria-Meble Sp. z o.o.    Poznań    328
59    MHD Bart – Ek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Dworzysko    326
60    POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg    Czyżowice    318
61    Drewgór S.J.    Gorzów Wielkopolski    314
62    Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chojnice    312
63    Kontener – Oborniki Sp. z o.o.    Międzychód    308
64    Hanke Tissue Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    301
65    KLAFS Sp. z o.o.    Miłosław    300
66    MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J.    Węgrów    298
67    SIMET S.A.    Piaski    288
68    SITS Sp. z o.o.    Brodnica    288
69    Kartonex S.J.    Kcynia    288
70    Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.    Głuchołazy    284
71    Jan Grad Sp. z o.o.    Witkowo    270
72    Serwach Sp. J.    Goleniów    265
73    Politeknik Sp. z o.o.    Przybiernów    263
74    Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski    Radomyśl nad Sanem    261
75    Kalwaryjskie Zakłady Meblarskie Mebloform Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    256
76    AKU Sp. z o.o.    Tczew    252
77    MHM Sp. z o.o.    Milicz    252
78    GiA Sp. z o.o.    Lędziny    252
79    Glob – Star Sp. z o.o.    Żelazków    252
80    Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    247
81    Grupa G-3 S.J.    Perzów    246
82    WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o.    Elbląg    245
83    BENIAMIN S.J. Tomasz Gawrych Waldemar Szulc    Ciele    243
84    Torpol S.J. Józef Wysocki i Wiesław Lipski    Grajewo    241
85    UNIMAX Sp. z o.o. Zakład Produkcji Drzewnej    Piła    240
86    JPM Profit Sp. z o.o.    Wrocław    236
87    Centurion-R Sp. z o.o.    Sanok    234
88    Bestem Sp. z o.o.    Zbąszynek    225
89    Stolar Sp. z o.o.    Świekatowo    222
90    Pozbud T&R S.A.    Luboń    217
91    Fabryki Mebli FORTE S.A.    Ostrów Mazowiecka    213
92    Osika Meble Sp. J.    Rzepiennik Biskupi    207
93    Wytwórnia Opakowań Kartonowych Stefania Wiśniewska    Brodnica    205
94    Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Wegner i Spółka S.J.    Tuchola    205
95    KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej    Małdyty    204
96    M & K FOAM Sp. z o.o.    Koło    201
97    Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o.    Łódź    201
98    Karia Sp. z o.o.    Mosina    200
99    Lege Opakowania Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    198
100    MONDI BZWP Sp. z o.o.    Bystrzyca Kłodzka    196
101    DUNI POLAND Sp. z o.o.    Poznań    189
102    Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chodzież    185
103    Tartak Mścice Sp. z o.o.    Mścice    185
104    Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp. j.    Brody    183
105    Wytwórnia Wyrobów Papierowych WORWO Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    182
106    Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych Stanisław Sobolewski    Prostki    182
107    Gała Meble Sp. z o.o.    Twardogóra    181
108    Przedsiębiortswo Wielobranżowe Las-Form Sp. z o.o.    Olesno    175
109    Begra Sp. z o.o.    Zielona Góra    174
110    Drewno i Wyroby z Drewna Duraj A. S. S.J.    Bystra    173
111    Derform Sp. J. Deręgowscy    Sady    168
112    Kronoflooring Mielec Sp. z o.o.    Mielec    166
113    Techpak Sp. z o.o.    Białężyce    165
114    Danmarkom Sp. z o.o. PPUH    Poznań    165
115    PPUH OPTIMUM ANNA I WITOLD WARCHOŁ S.J.    Zielonki    165
116    Meble Heban E.A. Mucha S.J.    Janów Lubelski    164
117    FF POLMEX Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    162
118    Invado Sp. z o.o.    Ciasna    158
119    AGROJANAS Sp. z o.o.    Toruń    158
120    Tarnopak Sp. z o.o. Zakład Produkcji Opakowań    Jasło    158
121    Fabryka Mebli STOLKAR    Brodnica    155
122    VG Polska Sp. z o.o.    Chełmek    153
123    BMT International Sp. z o.o.    Dobre Miasto    153
124    Akpud Sp. J. Ireneusz Antczak, Marcin Królak i Wspólnicy    Stojadła    152
125    C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o.    Legnica    152
126    P.F.D. Sp. z o.o.    Warszawa    150
127    Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    147
128    Firma Adam's Adam Skrzyniarz    Baranowo    147
129    „Mp” sp. j. Wojciech Mielczarek-Dariusz Popławski    Nidzica    146
130    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    145
131    Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Witnica    144
132    Abakus Wood Pol S.J.    Olsztyn    144
133    Complet Chmielewscy S.J.    Gniezno    143
134    Emas Sp. z o.o.    Białe Błota    143
135    BOMAR S.J.    Grajewo    142
136    DELITISSUE Sp. z o.o.    Ciechanów    141
137    PLASTIMET Sp. z o.o. PPU    Ełk    141
138    Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Drzewnego Gródków Sp. z o.o.    Strzyżowice    139
139    WERNER KENKEL Sp. z o.o.    Krzycko Małe    137
140    P W Lech Sp. z o.o.    Poznań    137
141    Achilles Polska Sp. z o.o.    Cedry Wielkie    136
142    Sonoco – Alcore Sp. z o.o.    Warszawa    136
143    PPU Kopgard Sp. z o.o.    Kolonowskie    136
144    Maciejczyk S.J.    Gniewkowo    134
145    Globinit Development Sp. z o.o.    Rzeszów    133
146    Technodrzewo – Karpaty Sp. z o.o.    Zagórz    132
147    RAWIBOX S.A.    Rawicz    131
148    Europochette Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    131
149    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    129
150    Tek Sp. z o.o.    Stare Babice    129
151    PHU DEFTRANS Sp. z o.o.    Milicz    129
152    DĄBEX S.J.    Grodzisk Wielkopolski    128
153    Kowalk S.J. ZPUH    Bartniczka    126
154    Wostol Sp. z o.o.    Luboń    124
155    Arctic Paper Kostrzyn S.A.    Kostrzyn nad Odrą    123
156    VauPe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    121
157    RELAKS Sp. z o.o. Fabryka Materaców    Chojnice    121
158    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    120
159    Sowosz Sp. z o.o.    Trzebinia    120
160    Makart – Box Bojakowscy S.J.    Domaniów    120
161    WM. Mazurek Sp. z o.o.    Studzianki    120
162    D.R.E Sp. z o.o.    Elbląg    119
163    Domo – Meble Sp. z o.o.    Śrem    119
164    Fagro S.J    Krapkowice    117
165    STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J.    Kraków    115
166    Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa „Filar” Sp. J. Henryk Andrzej Fijałkowski, Jadwiga Halina Fijałkowska    Sadlno    114
167    Derrien & Fils Sp. z o.o.    Turek    112
168    Rodpol S.J.    Wysoka Głogowska    111
169    Pap – Trans S.J. PPHU    Siedlce    111
170    Leipa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    108
171    Papertech Sp. z o.o.    Płock    108
172    ABWOOD Sp. z o.o.    Sławno    107
173    Kiel – Pak S.J.    Nowiny    107
174    Kaczory Sp. z o.o. Fabryka Papieru    Kaczory    107
175    A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI    Lubsko    107
176    Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    106
177    FLORAD Sp. z o.o.    Tymbark    105
178    DZIEDZIC Sp. z o.o.    Namysłów    104
179    Kartex S.J.    Kodrąb    103
180    Grahen Sp. z o.o.    Skarszewy    103
181    Creativ – Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    102
182    Ponefa Sp. z o.o.    Nowa Ruda    102
183    STOLARNIA Krzysztof Otlewski    Osie    101
184    Eltex Sp. z o.o.    Oborniki    101
185    Geko – Kart Sp. z o.o.    Krupski Młyn    101
186    SWEDWOOD POLAND Sp. z o.o.    Goleniów    100
187    TARPOM S.A.    Tarnowiec    99
188    NOBUD Sp. z o.o.    Sosnowiec    99
189    ROL TOL Przeds. Papiernicze Główka, Trela S.J.    Pabianice    98
190    FAST Sp. z o.o.    Gdańsk    97
191    Wytwórnia Papieru Toaletowego EKO – KLAN Sp. z o.o.    Margonin    97
192    Adagma Sp. z o.o. PHU    Ligowo    97
193    Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J.    Kępno    96
194    Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o.    Elbląg    95
195    POLIMASZ R. Wituchowski i Syn S.J.    Otorowo    95
196    MEADWESTVACO Packaging Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    93
197    Modern Sp. z o.o.    Wieliszew    93
198    Opifex – Ska Sp. z o.o.    Krzeszów    93
199    Rud – Drew Sp. z o.o.    Trzciana    93
200    TFP Sp. z o.o.    Kórnik    92
201    KIEL – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    92
202    TEKBUD Sp. z o.o.    Jasło    92
203    CONCEPT Sp. z o.o.    Suchy Las    92
204    Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J.    Myślina    91
205    VPK Packaging Sp. z o.o.    Września    90
206    Pro Market S.J.    Warszawa    89
207    Bangma Packaging Poland Sp. z o.o.    Bydgoszcz    88
208    Pianpol S.J.    Łomża    87
209    Tonpak S.J.    Grójec    87
210    Europol S.J.    Brzeziny    87
211    Balda Sp. z o.o.    Zbąszyń    86
212    Apex Sp. z o.o.    Chełmsko Śląskie    85
213    Terma S.J.    Słupsk    85
214    Kartonex Sp. z o.o.    Krasnystaw    84
215    Wall Kraków Sp. z o.o.    Kłaj    84
216    Studio Kolporpress Sp. z o.o.    Kielce    84
217    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zwyciestwo    Grabowo    83
218    ML Dariusz Niszcz    Liw    83
219    STOLAR S.J. PPUH    Jankowy    82
220    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.    Tuszyn    82
221    Uk-Pol Sp. z o.o.    Działoszyn    82
222    PPHU GM OBIEKTBAU Sp. z o.o.    Jaraczewo    81
223    Bart Sp. z o.o.    Świecie    80
224    Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o.    Kopanica    80
225    Etisoft Sp. z o.o.    Gliwice    80
226    PROFIM Sp. z o.o    Turek    79
227    Fabryka Mebli Meblo – System Sp. z o.o.    Zabajka    78
228    Przedsiebiorstwo Drzewne Zadrożni S.J.    Latowicz    78
229    Danmar Sp. z o.o.    Szymbark    77
230    Drewup Sp. z o.o.    Pionki    77
231    Grupa Primako Sp. z o.o.    Łódź    77
232    Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J.    Kobyłka    76
233    BKT SYSTEM Sp. z o.o.    Łódź    76
234    Acer Sp. z o.o. PPHU    Pogorzela    75
235    Off – Art Sp. z o.o.    Warszawa    75
236    FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o.    Czerwonak    74
237    ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.    Połaniec    74
238    Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o.    Pniewy    74
239    BSC Drukarnia Opakowań S.A.    Poznań    72
240    DOOR-POL Sp. z o.o. PUH    Kartoszyno    72
241    Plastmet Pilawski, Sikora S.J.    Lubasz    69
242    PPH PAPIRUS – II Sp. z o.o. ZPCh    Stargard Szczeciński    69
243    Emerson Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    68
244    Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji Fosa Sp. z o.o.    Chorzów    68
245    BPR Sp. z o.o.    Warszawa    67
246    Drexport S.J.    Olecko    67
247    PPHU Poldrew Sp. z o.o.    Lidzbark    67
248    Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J.    Kleosin    66
249    Kamet Sp. z o.o.    Nidzica    66
250    Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.    Świecie    63
251    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    63
252    Wood Pak Sp. z o.o.    Bogusławice    63
253    M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o.    Słupsk    62
254    Amesko S.J. PPH    Trzebnica    62
255    Polsal Sp. z o.o.    Brzozów    62
256    Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa    Strumień    62
257    Porta KMI Poland S.A.    Bolszewo    60
258    Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o.    Zelów    60
259    TFP – GRAFIKA Sp. z o.o.    Śrem    60
260    Drims S.J.    Ząbki    60
261    EUROLINE Sp. z o.o.    Leszno    59
262    Polmarco Sp. z o.o.    Łeba    58
263    Zakład Produkcji Opakowań KARTON – PAK S.A.    Nowa Sól    58
264    BLACK RED WHITE S.A.    Biłgoraj    58
265    DAB Bednarz i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    57
266    PASACO Sp. z o.o. Papiery Powlekane    Solec Kujawski    56
267    Lamipol Sp. z o.o.    Chełmek    56
268    WOS Sp. z o.o.    Prudnik    55
269    KIMBERLY – CLARK Sp. z o.o.    Klucze    55
270    Meble Elmar – Jerczyńscy S.J.    Baranów    54
271    Silvan sp. z o.o.    Olecko    53
272    EUROPARQUET Sp. z o.o.    Hutki    53
273    Stolpol Lange i Wspólnicy S.J.    Zakrzewo    53
274    NB POLSKA Sp. z o.o.    Gniezno    52
275    MHM Paech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Międzychód    52
276    JARMEX ADAM KASPRZAK S.J.    Częstochowa    52
277    Grab Sp. z o.o.    Brzeziny    52
278    Nasycalnia Podkładów Sp. z o.o.    Pludry    50
279    DRUK – PAK S.A. Kujawskie Zakłady Poligraficzne    Aleksandrów Kujawski    49
280    Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o.    Orzesze    49
281    ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.    Kołczygłowy    49
282    POLIKAT S.A.    Brzozów    49
283    A & T Augustyńscy S.J.    Wysokie    49
284    Tartak Płociczno Sp. z o.o.    Płociczno    49
285    ZUH Rem Kępno Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    49
286    PPH JAR Sp. z o.o.    Olecko    48
287    BB System Sp. z o.o.    Sarnów    48
288    MEBLE WAJNERT S.J.    Międzybórz    47
289    Promas Sp. z o.o.    Opole    47
290    Respak Sp. z o.o.    Rzeszów    47
291    Komandor S.J.    Kalisz    47
292    Forum Meble Sp. z o.o.    Dąbrowa Chełmińska    47
293    JMB Sp. z o.o.    Reda    47
294    Stolarstwo S.J.    Rawicz    46
295    Ayala S.J.    Piaseczno    46
296    VP Polska Sp. z o.o.    Żagań    46
297    Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka S.J.    Zakrzewo    46
298    TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Sitaniec    45
299    SCHATTDECOR Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    45
300    RECTICEL Komfort Snu Sp. z o.o.    Łódź    45
301    Wedam S.J.    Stężyca    45
302    MCB Sp. z o.o.    Wrocław    45
303    Stolbrzeg Sp. z o.o.    Łańcut    44
304    PPUH BOG – MAR S.J.    Rymanów    43
305    Finitouch Polska Sp. z o.o.    Poznań    43
306    Tombea Serwis Sp. z o.o.    Łowęcin    43
307    POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o.    Żyrardów    42
308    K&M GRUPA Sp. z o.o.    Gruszczyn    42
309    Drewsystem S.J.    Wielopole Skrzyńskie    41
310    MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.    Biłgoraj    40
311    FABRYKA MEBLI BENIX Kaczorowscy S.J.    Baranów    40
312    Jaworzno III Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Remontowych Energetyki    Jaworzno    40
313    MASTERPRESS S.A.    Olsztyn    39
314    Melaco Sp. z o.o.    Nowa Sól    39
315    GDR Sp. z o.o.    Łozienica    39
316    ESSELTE POLSKA Sp. z o.o.    Kozienice    38
317    TATRA – HOUSE Sp. z o.o.    Jordanów    37
318    A&G Koperty Gołdapska Fabryka Kopert Sp. z o.o.    Gołdap    37
319    STUDIO RUSTIKA Sp. z o.o.    Gdańsk    36
320    Zakład Meblowy Werxal S.J.    Starogard Gdański    36
321    NORDAN Sp. z o.o.    Wolsztyn    36
322    DREWTAR Sp. z o.o.    Bakałarzewo    36
323    ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY PAJĘCZYNA Sp. z o.o.    Zielonki    36
324    Sowood Sp. z o.o.    Skwierzyna    36
325    Meblarska Spółdzielnia Inwalidów WOLNOŚĆ w Lidzbarku    Lidzbark    35
326    DASPOL Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Usługowo – Handlowe    Chęciny    35
327    Brzost Sp. z o.o.    Leżajsk    35
328    Atman Seating Sp. z o.o.    Bydgoszcz    35
329    Steba Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    35
330    Loco S.J.    Motycz    35
331    Bomar Meble Wrzeszcz S.J. Zakład Wyrwórczo – Usługowo – Handlowy    Olesno    35
332    Usługi Stolarskie S.J.    Klatka    35
333    DĄB Meblarska Spółdzielnia Pracy    Gdynia    34
334    KFM – Furniture Sp. z o.o.    Kolbuszowa    34
335    Holzexport Sp. z o.o.    Kielce    34
336    NOMICO S.J.    Kamionka Wielka    33
337    Fakro PP Sp. z o.o.    Nowy Sącz    33
338    KRONOPOL Sp. z o.o.    Żary    32
339    Przeds. Gospodarcze CROSS Sp. z o.o.    Chorzów    32
340    EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników    Węgierki    32
341    POL – SKONE Sp. z o.o.    Lublin    31
342    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j.    Człuchów    31
343    Pleszewskie Zakłady Papiernicze S.A.    Pleszew    30
344    MONDI WARSZAWA Sp. z o.o.    Mszczonów    30
345    Boxpol Bochenek S.J.    Dąbrowa Górnicza    30
346    Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o.    Gołańcz    30
347    PP+H Pawar S.J.    Skaryszew    30
348    SAMINDRUK Sp. z o.o.    Brodnica    29
349    W.Z. Eurocopert Sp. z o.o.    Szczecinek    29
350    Zakład Produkcyjno Handlowy Relaks Sp. z o.o.    Izdebnik    29
351    ELOPAK S.A.    Czosnów    28
352    Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.    Mielec    28
353    Kaspol Sp. z o.o.    Poznań    28
354    BIAL – MEBLE Sp. z o.o.    Dobrzyniewo Kościelne    27
355    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    27
356    TRAX – BRW Sp. z o.o.    Przeworsk    27
357    EMU S.A.    Plewiska    27
358    BEK I SYN S.J.    Prusy    27
359    POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny    Przeźmierowo    27
360    Tuby K. Jakubowski Sp. z o.o.    Warszawa    27
361    UNIPAK S.J. EWA I TOMASZ FIGWER, STANISŁAW HOJNY    Wieprz    27
362    Euromatch Sp. z o.o.    Bystrzyca Kłodzka    26
363    Euro-Windows Sp. z o.o.    Koszalin    26
364    Holz-Komplex Sp. z o.o.    Orle    26
365    DREWPOL Sp. z o.o.    Osina    25
366    Wilimex Sp. z o.o.    Kamień    25
367    Mera S.A.    Lewin Brzeski    25
368    „Relax” Jarosław i Marek Łapyr Sp. J.    Lidzbark    25
369    NC KOPERTY Sp. z o.o.    Gołdap    24
370    Metzler Sp. z o.o.    Kaszczor    24
371    Wintech Production Group Sp. z o.o.    Dąbie    24
372    Marbach Polska Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    24
373    PPH DANKROS Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    23
374    KOMANDOR – ŚLĄSK S.A.    Katowice    23
375    Arso – Polański Sp. z o.o.    Baniocha    23
376    DAMIX Sp. z o.o.    Rypin    22
377    DELTA Sp. z o.o. Zakłady Usługowo – Produkcyjne    Zamość    22
378    DEWRO WRÓBEL S.J.    Bestwinka    22
379    Fabryka Krzeseł BFM Szamocin Sp. z o.o.    Szamocin    22
380    Nova Sp. z o.o. PPHU    Tarnowiec    22
381    Agra Wood Polska Sp. z o.o.    Janikowo    22
382    Interbud Sp. z o.o.    Koszalin    22
383    Ringpol Sp. z o.o. Sp.K.    Zagórz    21
384    Meble – Laski Sp. z o.o.    Laski    21
385    WIREX Sp. z o.o.    Kiełczygłów    21
386    Zespół Składnic Drewna S.J.    Lubasz    21
387    Kotey Sp. z o.o. PPUH    Baranów    20
388    Zakłady Mechaniczno Meblowe Meblomech Sp. z o.o.    Leszno    20
389    Kwadrat – Klement S.J.    Piła    20
390    VEGA Sp. z o.o. PPH    Gdańsk    19
391    ARON Sp. z o.o. PPHU    Gubin    18
392    Spółdzielnia Usług Rolniczych w Zbąszyniu    Zbąszyń    18
393    SG Sp. z o.o.    Oława    18
394    MEBLOMAK Sp. z o.o.    Rumia    17
395    BEM Sp. z o.o.    Słupno    17
396    TEAMM Sp. z o.o.    Lenartowice    17
397    Vivenge Sp. z o.o.    Siedlce    16
398    Jar Sp. z o.o.    Cieszanów    16
399    Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.    Świecie    15
400    PPHU LARIX Sp. z o.o.    Suwałki    15
401    Boger Sp. z o.o.    Zbąszyń    15
402    MZHG Sp. z o.o.    Kuchary Kościelne    15
403    Inwood Sp. z o.o.    Sąpolno    15
404    DREWPOL HMH S.J.    Osina    14
405    DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH    Wińsko    14
406    Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    14
407    Zakład Drzewny Kimex S.J.    Biłgoraj    14
408    Polak Meble S.J.    Kępno    14
409    Sp-nia Kółek Rolniczych Krzemieniewo    Nowy Belęcin    14
410    Autoconsult S.A.    Pruszcz Gdański    14
411    OPAKOWANIA MEDYCZNE Sp. z o.o.    Toruń    13
412    Intro-Packman P.Paczkowski i Wspólnicy S.J.    Jeżewo    13
413    OMEKO Jan Dworzański    Kraków    12
414    PACKPROFIL Sp. z o.o.    Kolonowskie    12
415    ARS Longa Sp. z o.o.    Wschowa    12
416    ECO – PROGRES Sp. z o.o.    Ełk    12
417    MALOW Sp. z o.o.    Suwałki    12
418    PPUH DOMEL – Zbigniew & Jacek & Tomasz Dobień S.J.    Kępno    12
419    PPH PEGAR Sp. z o.o.    Trzciana    12
420    Woodstyle Balawejder S.J.    Dynów    12
421    PW Jurek S.J. Danuta i Piotr Żurecki    Jankowy    12
422    Komandor – Opole S.A.    Opole    12
423    Gobar Sp. z o.o.    Zgierz    12
424    MULTIFOL JANUSZ KUZIOŁA S.J.    Kraków    12
425    Techmark S.J.    Aleksandrów Łódzki    11
426    Blek – Meble Sp. z o.o.    Mielec    11
427    BELLA Sp. z o.o.    Toruń    10
428    Quintessens Polska Sp. z o.o.    Kietrz    10
429    Aquila Sp. z o.o.    Września    10

Pozostałe firmy przemysłu drzewnego i papierniczego 

430    Tartak Grodziec Sp. z o.o.    Grodziec    9
431    Patria – Top Sp. z o.o.    Wieleń    9
432    Aida S.J.    Choroszcz    9
433    LUPUS S.J. WiK Macijewicz    Elbląg    8
434    ABC Formy Siedzenia Sp. z o.o.    Swarzędz    8
435    Amix Sp. z o.o.    Dmosin    8
436    DCD Habitat Sp. z o.o.    Stęszew    8
437    MEBLE MORSKIE Sp. z o.o.    Będargowo    8
438    SIG Combibloc Sp. z o.o.    Warszawa    7
439    Sawo Recykling S.J.    Zgierz    7
440    MEDROS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych    Kobielice    7
441    Centrum Materiałów Meblowych CMM Sp. z o.o.    Świętochłowice    6
442    MK – Mebel S.J.    Biłgoraj    6
443    Zakład Stolarki S.J.    Osie    6
444    SCO-PAK S.A.    Warszawa    5
445    Forest Sp. z o.o.    Szczecin    5
446    Primet S.J. PPUH    Lubicz Górny    5
447    Meble Szkolne Olsztyn Sp. z o.o.    Giedajty    4
448    Promag MS Sp. z o.o.    Owińska    4
449    ORPAK – Orbaczewski i Wspólnicy S.J. PPHU    Szpiegowo    4
450    Przedsiębiorstwo Ortis Tomasz Janik, Wojciech Janik S.J.    Suwałki    4
451    S&W Verpackung Polska Sp. z o.o.    Wietlin    4
452    Hilding Anders Polska Sp. z o.o.    Murowana Goślina    4
453    BIS SENATOR Sp. z o.o.    Raszyn    3
454    TOp – Design S.J.    Żukowo    3
455    Fabryka Mebli Drewmix S.J.    Łęka Mroczeńska    3
456    MEBIN ANDRZEJ BINKOWSKI     Stobiecko Szlacheckie    3
457    Amerpol Karton Sp. z o.o.    Białystok    2
458    Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.    Barlinek    1
459    Algum S.J.    Dąbrowa Chełmińska    1
460    STOLBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Ruszów    0
461    Drusedau Sp. z o.o.    Margonin    0
462    Stabos Sp. z o.o.    Szczecin    0
463    KLER S.A.    Dobrodzień    -1
464    Classen – Pol S.A.    Rybnik    -1
465    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Prodrew Eksport Import Ślebioda Mieczysław, Ślebioda Irena sp. j.    Chróścina    -1
466    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo – Usługowe Eko – Jar Sp. z o.o.    Stary Targ    -1
467    TLH Polska Sp. z o.o.    Przyłęki    -2
468    POMERANIAN TIMBER S.A.    Szczecin    -3
469    Wytwórnia Mozaiki Osiewicz S.J.    Jaraczewo    -3
470    Spiral Sp. z o.o.    Swarzędz    -3
471    Apis Sp. z o.o.    Chodecz    -3
472    JAP TRADING Sp. z o.o.    Zielona Góra    -3
473    Interdruk Corporation Sp. z o.o.    Warszawa    -3
474    Prymas S.J.    Bierzwnik    -4
475    KREA Sp. z o.o.    Poznań    -4
476    Formatex Sp. z o.o.    Swarzędz    -4
477    Etisoft Packaging System Sp. z o.o.    Gliwice    -4
478    Spółdzielnia Pracy Metalowców im. 1-go Maja    Białystok    -5
479    CAL S.J. Zakład Stolarki Budowlanej    Suwałki    -5
480    DOLPAP Sp. z o.o.    Chojnów    -5
481    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Spar-Meble A.stucki, R.stucki, S.magnuszewski sp. j.    Pawłówko    -5
482    Zakład Stolarski S.J.    Chełmek    -6
483    D. M. – Pol Sp. z o.o.    Skórka    -6
484    Wutkowscy Sp. z o.o.    Śliwice    -7
485    SEKPOL Sp. z o.o.    Leszno    -7
486    Industry Group Poland Sp. z o.o.    Zielonka    -7
487    Brinkpol Sp. z o.o.    Topole    -7
488    Komandor S.A.    Radom    -8
489    Roll – Over Sp. z o.o.    Dakowy Mokre    -8
490    WITOWA Sp. z o.o.    Witkowo    -8
491    TOR-PAL Sp. z o.o. PPH    Kwidzyn    -9
492    NORCO POLSKA Sp. z o.o.    Sońsk    -9
493    BRW Sp. z o.o.    Mielec    -9
494    ZEBRA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    -9
495    WAPPEX S.J. PPHU    Słupca    -9
496    Opak S.J.    Szczecinek    -9
497    P.P.H.U.DREWAL A.I Z.FILIPEK S.J.    Toporzysko    -9
498    Bydgoskie Fabryki Mebli S.A.    Bydgoszcz    -10
499    PUP COMPLEX Sp. z o.o.    Gdańsk    -10
500    RESTOL Sp. z o.o. PPiH    Rzeszów    -10
501    Eurodom Sp. z o.o.    Krychów    -10
502    Tartax Prochowice Sp. z o.o.    Prochowice    -10
503    Marczenko S.J.    Wrocław    -10
504    APIS S.J. PW    Chodecz    -11
505    SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o.    Lubawa    -11
506    Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy S.J.    Wieluń    -11
507    Krymar S.J.    Chorzów    -11
508    Waldhaus Sp. z o.o.    Kraków    -12
509    PPH Sagan Sp. z o.o.    Kępno    -12
510    Zakład Drzewny T.B Sp. z o.o.    Pustków    -13
511    PKB Polska Sp. z o.o.    Brąszewice    -14
512    Berthold Polska Sp. z o.o.    Dynów    -14
513    CB SILESIA Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    -14
514    WALL Sp. z o.o. Bydgoska Drukarnia Akcydensowa    Bydgoszcz    -15
515    Eurobox Polska Sp. z o.o.    Ujazd    -15
516    Bik S.J.    Kielce    -15
517    Rozmaitex Sp. z o.o. PPHU    Chorzele    -15
518    PRAWDA Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno – Usługowe    Olecko    -16
519    INVEST Sp. z o.o.    Rzeszów    -16
520    Ośrodek Wydawniczy Kościoła Ewangelickiego – Augsburskiego Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -17
521    Kołbon SJ Antoni Kołbon, Tadeusz Kołbon    Nawojowa    -17
522    WARBIT Sp. z o.o. PPHU    Gietrzwałd    -18
523    Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk S.J.    Twardogóra    -18
524    Fabryka Papieru Sp. z o.o.    Jelenia Góra    -18
525    Bejot Sp. z o.o.    Manieczki    -18
526    POLKORK S.A. PPH    Poznań    -19
527    Avisa S.J.    Białystok    -19
528    DMD – Bis Sp. z o.o.    Piotrków Kujawski    -19
529    Janimark Sp. z o.o. PPH    Suwałki    -19
530    Rekan i Lesław Rusin i Andrzej Kopyt S.J.    Warszawa    -19
531    Nasycalnia Podkładów Sp. z o.o.    Czeremcha    -20
532    C.M.C. Sp. z o.o.    Inwałd    -20
533    MEBELUX Sp. z o.o.    Ostróda    -20
534    Excor Sp. z o.o.    Łódź    -20
535    T.H. Kakado S.J.    Będzin    -21
536    Przedsiębiorstwo Drzewne Tartak Góra Sp. z o.o.    Góra    -21
537    Constract Export – Import Sp. z o.o.    Rożental    -21
538    Tobo Datczuk S.J.    Białystok    -21
539    KAM S.J. Spółka Meblowa    Milejewo    -22
540    Above Meble Sp. z o.o.    Lulewice    -22
541    Spółdzielnia Inwalidów Głuchoniemych TRUD    Kraków    -23
542    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIRJAN Rabiega Jan    Mroczeń    -23
543    Drewit S.J. PHU    Kraków    -23
544    FABRYKA MEBLI MARUT, S.J.    Jeżów Sudecki    -23
545    DELTA – GRAPHIX Zakład Pracy Chronionej    Tarnów    -25
546    Stora Enso Poland S.A.    Ostrołęka    -25
547    Atut S.J.    Tomaszów Mazowiecki    -25
548    C-Media Sp. z o.o.    Warszawa    -25
549    INTERDREX Sp. z o.o.    Bieszkowice    -26
550    WOR – PAK Sp. z o.o. PPUH    Kalety    -26
551    Komandor Kraków S.A.    Kraków    -26
552    FOREST Sp. z o.o.    Włocławek    -26
553    MAGURA MIECZYSŁAW WĄSOWSKI I KRZYSZTOF PROTAS S.J.    Gorlice    -26
554    IMPULS Sp. z o.o.    Zawiercie    -26
555    Meble Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kobylnica    -27
556    POLTRAK Sp. z o.o.    Aleksandrów    -27
557    Spółdzielnia Inwalidów Warta    Gorzów Wielkopolski    -27
558    KOMANDOR POMORZE S.A.    Gdańsk    -27
559    Przedsiębiorstwo Obróbki Drzewnej Urbaniak Sp. z o.o.    Jedlina-Zdrój    -27
560    POLDAN Zakłady Drzewne    Sławno    -29
561    Kasprzak T.J. Kasprzak Sp. J.    Kraków    -30
562    PW Optymex Sp. z o.o.    Dobrcz    -30
563    PAKK Sp. z o.o.    Andrychów    -31
564    Certus Sp. z o.o.    Murów    -31
565    Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Meblarskiego i Budownictwa    Potulice    -32
566    Zetbeer Sp. z o.o.    Orzeszkowo    -32
567    Firma Expro Sp. z o.o.    Piaszczyna    -32
568    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE SENKO Sp. z o.o.    Kosowo    -32
569    Valpol Sp. z o.o.    Tczew    -32
570    Lenwit Fornir Sp. z o.o.    Witaszyce    -33
571    WITAL S.J. Suwalskie PPH    Suwałki    -33
572    Etykiety.pl Etigraf Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -33
573    Mondi Świecie S.A.    Świecie    -34
574    Nasycalnia Podkładów S.A.    Koźmin Wielkopolski    -35
575    IKER Sp. z o.o.    Nowy Sącz    -35
576    Viksim Polsko – Rosyjska Sp. z o.o.    Wałbrzych    -35
577    Fabryka Mebli MEBLAR S.J.    Baranów    -36
578    AXXEL Sp. z o.o.    Opole    -36
579    Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.    Komorniki    -37
580    Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.    Głosków    -37
581    Meblat S.J.    Siedlce    -38
582    Nasycalnia Podkładów w Lipie Sp. z o.o.    Zaklików    -40
583    MBA – System Sp. z o.o.    Toruń    -40
584    Decor Trends Sp. z o.o.    Miastko    -40
585    BRACIA MROZIK S.J. Zakład Wyrobów Oklein Naturalnych    Lublin    -41
586    Stand-Art Sp. z o.o.    Warszawa    -41
587    Tefim Sp. z o.o.    Warszawa    -42
588    DREWIT Sp. z o.o. PPHU    Witnica    -43
589    PIASKI Fabryka Mebli    Łęka Opatowska    -43
590    Schumacher Packing Sp. z o.o.    Miękinia    -43
591    Boxes Prestige Poland Sp. z o.o.    Lublin    -43
592    Meblomax S.J.    Kępno    -45
593    Fabryka Mebli WUTEH S.A.    Toruń    -46
594    Meblomir Sp. z o.o.    Wieruszów    -46
595    Włozamot Panel Sp. z o.o.    Włocławek    -46
596    Opak S.J.    Wieczyn    -47
597    Jutan Sp. z o.o.    Stare Łysogórki    -47
598    Fabryka Tektury Nowa Ziemia Sp. z o.o.    Świerzawa    -47
599    Zakład Wyrobów Drzewnych Pro-Drewex Sp. z o.o.    Węgierska Górka    -47
600    Overlack Furniere Polska Sp. z o.o.    Lublin    -48
601    Nowy Styl Sp. z o.o.    Krosno    -49
602    SKLEJKA – EKO S.A.    Ostrów Wielkopolski    -49
603    KOMANDOR ŁÓDŹ S.A.    Łódź    -49
604    Zakład Przemysłu Drzewnego Swierad Sp. z o.o.    Świeradów-Zdrój    -49
605    Przedsiębiorstwo BARDA sp. z o.o.    Radomsko    -50
606    Inter – Style Sp. z o.o.    Rzeszów    -50
607    Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Antur Sp. z o.o.    Wałbrzych    -50
608    Pfleiderer Prospan S.A.    Wieruszów    -51
609    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Mat-Tar” Sp. J. Władysław i Dorota Matuszkiewicz    Koźminiec    -51
610    Dębscy Sp. z o.o.    Górka Wieruszowska    -51
611    Antex S.J.    Mroczeń    -51
612    Zakład Produkcji Mebli ELPRIM – WIKA S.J.    Markusy    -52
613    HARDEX S.A.    Krosno Odrzańskie    -52
614    Panda Trzebnica Sp. z o.o.    Trzebnica    -53
615    Novar S.J.    Krobia    -53
616    Aniflex S.J. Jawna Głowacka i Wspólnicy    Tomaszów Mazowiecki    -53
617    Senator Meble Sp. z o.o.    Wysogotowo    -54
618    SĘKPOL Lewończyk S.J.    Suwałki    -54
619    Henryk i Zygmunt Zawitowscy S.J Przeds. Wielobranżowe.    Chełmno    -54
620    DREWMAT Sp. z o.o. PHU    Suwałki    -55
621    BPI Polska Sp. z o.o.    Lipiany    -56
622    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCUJNO-HANDLOWE MEBLOMAX MAGDALENA I WALDEMAR BUCZKOWSCY S.J.    Łabunie    -56
623    Start PM Sp. z o.o.    Warszawa    -57
624    Planika Sp. z o.o.    Brzoza    -59
625    Tartak Stefan S.J.    Włoszakowice    -59
626    PFLEIDERER Grajewo S.A.    Grajewo    -60
627    Interprint Polska sp. z o.o.    Ozorków    -62
628    Wellpappenfabrik Eikemeier Poland Sp. z o.o.    Dragacz    -62
629    Joppol – Wojciech i Jacek Jopp Sp. z o.o.    Poznań    -62
630    TRAKPOL Sp. z o.o.    Trzebinia    -62
631    BAS Sp. z o.o. Fabryka Okien i Drzwi    Lublin    -63
632    DAK – POL Sp. z o.o. Zakład Drzewny w Czarnej Białostockiej    Czarna Białostocka    -64
633    TARTAK SUPRAŚL Sp. z o.o. Zakład Przemysłu Drzewnego    Supraśl    -65
634    ORDOM ENERGIA A. Opłatek S.J.    Turek    -65
635    Makpol Sp. z o.o.    Zawoja    -65
636    TEKTURA Sp. z o.o.    Bytom    -66
637    WEGA SPÓŁDZIELNIA PRACY OPAKOWAŃ DRUKOWANYCH    Połczyn-Zdrój    -66
638    DUKO Sp. z o.o.    Gdynia    -66
639    Przeds. Przemysłu Drzewnego W Łukawicy Sp. z o.o.    Lesko    -69
640    Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk S.J.    Sierpc    -71
641    Alliance Confection Sp. z o.o.    Gniezno    -71
642    Format Sp. z o.o.    Wysogotowo    -71
643    PPHU Boma S.J.    Gronowo Górne    -73
644    Profilmat S.J.    Opole    -73
645    GRAFDRUKPOL Sp. z o.o.    Warszawa    -73
646    Home Concept Sp. z o.o.    Olsztyn    -76
647    DREWPAL S.J.    Blizanów    -78
648    Fach Mebel Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    -80
649    Abest Sp. z o.o.    Częstochowa    -83
650    Studio 2001 S.J.    Wrocław    -83
651    Box Center S.J.    Lubartów    -85

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy Wywiadowni Handlowej InfoCredit spełniające następujące warunki:       
1) Obroty w latach 2007-2009 powyżej 1 mln PLN       
2) Kapitał Własny w latach 2007-2009 powyżej 0 PLN       
3) Zysk netto w latach 2007-2009 powyżej 0 PLN       
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF    

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *