Efektywne Firmy 2011

Image
ImageWśród 60 tysięcy przedsiębiorstw na szczycie rankingu najbardziej Efektywnych Firm 2011 znalazły się Kulczyk Holding S.A., MCI MANAGEMENT S.A. oraz P.F.I. Sp. z o.o.  Ten nasz ranking pomaga ocenić wiarygodność finansową firmy, pokazuje bowiem, jak jest ona  dochodowa.  Trzy nasze rankingi pomagają w prowadzeniu biznesu. (Uwaga: ranking 28 284 firm to duży plik, otwiera się więc kilkadziesiąt sekund.)

 

Przedstawiamy ranking 28 284 firm według efektywności – trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych – którą w maju 2012 r. policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu, korzystając z danych dostarczonych przez  Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm nasz partner Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które miały każdego roku przynajmniej 500 tysięcy zł przychodów, wykazywały zysk netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.  Znalazła 28 284 takich przedsiębiorstw. Ich efektywność policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu.
Przedsiębiorstwa,  w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych wynosi minimum 5 proc. uznajemy za Efektywne Firmy 2011. Tego tytułu może już używać za darmo i bezterminowo 15 265  firm.
 
Poniższy ranking pomaga też ocenić wiarygodność finansową firmy, pokazuje bowiem, czy jak jest ona  dochodowa. 
 
Wartość rynkową 28 284 pokazuje nasz ranking pod adresem:  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2737/217/ .
 
Zaś zmiany wartości rynkowej pokazane są w rankingu pod adresem: http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2732/217/ .
 
Te trzy nasze rankingi pomagają w ocenie wiarygodności finansowej  firm i prowadzeniu biznesu.
 
 
Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Nowoczesnego Biznesu 
 

Efektywne Firmy 2011

Ranking firm według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w procentach

1    Kulczyk Holding S.A.    Warszawa    17623
2    MCI MANAGEMENT S.A.    Warszawa    1225
3    P.F.I. Sp. z o.o.    Łeba    1190
4    Ixochem Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    1170
5    PAI MEDIA S.A.    Warszawa    1150
6    GANT Development S.A.    Legnica    844
7    Ośrodek Badania Jakości Wyrobów Zetom Sp. z o.o.    Warszawa    841
8    INVESTCON GROUP S.A.    Poznań    794
9    TUP S.A.    Warszawa    692
10    Neinver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    689
11    Mysia Corporate Center Sp. z o.o.    Warszawa    665
12    Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni    Kraków    636
13    Narodowy Fundusz Inwestycyjny Empik Media & Fashion S.A.    Warszawa    586
14    Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A.    Gliwice    509
15    E.On Edis Energia Sp. z o.o.    Warszawa    496
16    TOP – FARMS Sp. z o.o.    Poznań    417
17    BKP Sp. z o.o.    Warszawa    415
18    White & Case (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    385
19    Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. z o.o.    Katowice    355
20    PPM Development 1 Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    353
21    ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Inowrocław    333
22    Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Warszawa    320
23    Lubelski Fundusz Poręczeń Sp. z o.o.    Lublin    315
24    Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.    Częstochowa    312
25    Pioneer Pekao Investment Management S.A.    Warszawa    305
26    Daga Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    289
27    BZ WBK ASSET MANAGEMENT S.A.    Poznań    279
28    GMW Sp. z o.o.    Wadowice    278
29    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    270
30    Mińska – Development Sp. z o.o.    Warszawa    252
31    Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.    Poznań    242
32    Gant Zn Sp. z o.o. 74 S.K.A.    Wrocław    239
33    STALNET Sp. z o.o.    Bochnia    231
34    Pfeifer & Langen Holding Sp. z o.o.    Poznań    229
35    BARG BETONTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    224
36    Kersten Buildings Sp. z o.o.    Kleszczów    221
37    I FUNDUSZ MISTRAL S.A.    Warszawa    205
38    GILLETTE POLAND S.A.    Warszawa    201
39    Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K.    Warszawa    197
40    ALMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    186
41    Fiat Polska Sp. z o.o.    Warszawa    174
42    PROXIMUS Sp. z o.o.    Zielona Góra    171
43    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    169
44    Norgips Sp. z o.o.    Warszawa    166
45    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Brwinowie    Brwinów    162
46    WAN 20 Sp. z o.o.    Warszawa    159
47    SYNTHOS S.A.    Oświęcim    148
48    Mark Plus Sp. z o.o.    Kraków    148
49    MCX Sp. z o.o.    Warszawa    142
50    POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych    Szczecin    140
51    Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.    Sopot    139
52    STALEXPORT Autostrady S.A.    Katowice    139
53    IIF S.A.    Warszawa    139
54    Ecol Sp. z o.o.    Gdańsk    134
55    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA MECHANIKÓW    Poznań    131
56    HHP Sp. z o.o.    Warszawa    128
57    Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.    Warszawa    127
58    Skarbiec Asset Management Holding S.A.    Warszawa    127
59    Pierwszy Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    125
60    Komin Service Sp. z o.o.    Wrocław    116
61    Dalkia Polska S.A.    Warszawa    114
62    Millennium Dom Maklerski S.A.    Warszawa    114
63    ING Investment Management ( Polska) S.A.    Warszawa    113
64    Moorkens Projects Pologne Sp. z o.o.    Warszawa    113
65    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    112
66    KRUSZONA Sp. z o.o. DOM WYDAWNICZY    Poznań    111
67    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach    Groblice    109
68    Office Park Sp. z o.o.    Warszawa    108
69    ŻEGLUGA POLSKA S.A.    Szczecin    107
70    Funtasty Sp. z o.o.    Warszawa    107
71    POLSERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    106
72    Business Managament Sp. z o.o.    Warszawa    106
73    SOLIDEX Sp. z o.o    Kraków    106
74    Ap – Pol S.J.    Pruszcz Gdański    104
75    Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Nowe Skalmierzyce    103
76    MISTER Sp. z o.o.    Tychy    103
77    GETIN Services S.A.    Wrocław    101
78    Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia    Opacz-Kolonia    100
79    Air Canada S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    99
80    Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce    Warszawa    99
81    SYSTEM S.A.    Katowice    99
82    Malaysian Airline System Berhad S.A.    Warszawa    98
83    KLM S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    97
84    POLISH ENERGY PARTNERS S.A.    Warszawa    97
85    BETA Sp. z o.o.    Warszawa    97
86    Central Fund of Immovables Sp. z o.o.    Łódź    96
87    PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    96
88    Budlex S.A.    Warszawa    96
89    Czeskie Linie Lotnicze A.S.(S.A.) Oddział w Polsce    Warszawa    95
90    Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce    Warszawa    95
91    I. Smith, K. Czarnecka Żochowska, M. Ignatowicz, T. Barańczyk, J. Fiszer Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    95
92    Kolegium Karkonoskie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Jelenia Góra    95
93    ABW Superbruk S.J.    Białystok    95
94    Via Medica S.J.    Gdańsk    95
95    MF Finance (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    94
96    PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa    Warszawa    94
97    Bobrowiecka 3 Sp. z o.o.    Warszawa    94
98    Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J.    Wrocław    94
99    Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska Witamina    Białystok    93
100    Swiss International Air Lines S.A.    Warszawa    92
101    AGEDA Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa    Koszalin    92
102    Finnair S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    91
103    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Niwa    Głubczyce    91
104    Mota – Engil Real Estate Management Sp. z o.o.    Kraków    91
105    TELERAJ Sp. z o.o.    Świdnica    90
106    MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Warszawa    89
107    Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    88
108    SECURA NOVA Sp. z o.o.    Warszawa    88
109    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Górze    Góra    88
110    Platan Park II Sp. z o.o.    Warszawa    87
111    JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J.    Kraków    87
112    M. Perkowski, M. Chomiuk, A. Jarosz Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    87
113    Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    86
114    Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny    Ksawerów    86
115    Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX    Warszawa    86
116    Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    85
117    WAN S.A.    Warszawa    84
118    EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    84
119    Fornax Sp. z o.o.    Wrocław    84
120    Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Katowice    83
121    ISO SOFTWARE SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    83
122    Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    83
123    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    82
124    Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa    Sopot    82
125    Kancelaria Prawna Twarowski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    82
126    Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    81
127    Rafin Sp. z o.o.    Wrocław    81
128    ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna    Wrocław    81
129    Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok    Warszawa    81
130    Klivia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    80
131    ASEKURACJA Sp. z o.o.    Sopot    80
132    Aos Sp. z o.o. Sp.k.    Koszalin    80
133    FINPLUS S.A.    Warszawa    80
134    JANTAR 2 Sp. z o.o.    Słupsk    80
135    Merkury Sp. z o.o. PHUP    Siedlce    80
136    Eltrans S.J.    Chorzów    80
137    Norma Investments Sp. z o.o.    Warszawa    79
138    Saturn Management Sp. z o.o. i Wspólnicy S-ka Komandytowa    Warszawa    79
139    KOBA Organizacja Odzysku S.A.    Kraków    79
140    Credit Agricole Service Sp. z o.o.    Wrocław    79
141    Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A.     Poznań    78
142    Inspiracja Puziuk S.J.    Choroszcz    78
143    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łódź – Olechów    Łódź    78
144    PROFESJA Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.    Łódź    77
145    HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J.    Kalisz    77
146    ATM Przeds. Produkcyjne Sp. z o.o.    Warszawa    75
147    Orbis Kontrakty Sp. z o.o.    Warszawa    75
148    JAKON S.J.    Tarnowo Podgórne    75
149    Ortie Capital Investment S.A.    Wrocław    75
150    Raubo i Wspólnicy S.J.    Sibin    75
151    Omnicom Media Group Sp. z o.o.    Warszawa    74
152    MEPROMOR S.A. Spółka Pracownicza    Czarnków    74
153    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa W Śmiałowicach    Śmiałowice    74
154    MJN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    74
155    Agora S.J.    Kalisz    74
156    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Łódź    73
157    British Airways Publiczna S.A.    Warszawa    73
158    Genix Consulting Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    73
159    Policealne Studium Kosmetyczne Anieli S.J.    Poznań    73
160    Euro – Mar Sp. z o.o.    Opole    73
161    Przedsiębiorstwo Turystyczne Karkonosze Sp. z o.o.    Jelenia Góra    73
162    Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    72
163    Kancelaria Notarialna I. Bogusławska, R. Choromańska, W. Gładkowski, R. Giler Notariusze Spółka Partnerska    Warszawa    72
164    BOJANEK S.J. FPH    Częstochowa    72
165    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    71
166    Sadowniczy Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.    Tczew    71
167    Aramis Sp. z o.o.    Swarzędz    71
168    Instytut Mechaniki Precyzyjnej    Warszawa    70
169    Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.    Warszawa    70
170    IFIS Finance Sp. z o.o.    Warszawa    70
171    First Property Poland Sp. z o.o.    Warszawa    70
172    INTERGLOBAL S.J.    Ostrów Wielkopolski    70
173    ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA ZJEDNOCZENIE    Tłoki    70
174    INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna    Wałbrzych    69
175    Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel    Orzesze    69
176    Merlin Konsulting Sp. z o.o. – S.K.    Wrocław    69
177    Energa Hydro Sp. z o.o.    Straszyn    68
178    Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.    Płock    68
179    CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    68
180    PEKAO PROPERTY S.A.    Warszawa    68
181    LITPOL Sp. z o.o.    Suwałki    68
182    AD Casum Spółka Komandytowa    Warszawa    68
183    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Grochowiska    68
184    Emperia Holding S.A.    Lublin    67
185    Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Gdańsk    67
186    Sticel Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    67
187    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im 8 Marca    Bysław    67
188    Commercial Property Services Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    67
189    Fundacja TVN Nie Jesteś Sam    Warszawa    66
190    ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA S.A.    Pszczyna    66
191    Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D    Warszawa    66
192    Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J.    Kraków    66
193    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    66
194    Scandinavian Airlines System Oddział w Polsce    Warszawa    65
195    Wan 11 Sp. z o.o.    Warszawa    65
196    Piątka S.J.    Warszawa    65
197    FILM ILUMINATION S.J.    Warszawa    65
198    Kemira GrowHow Sp. z o.o.    Szczecin    65
199    Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    65
200    Polestate Ltd Sp. z o.o.    Zduńska Wola    65
201    Dmr Sp. z o.o.    Warszawa    65
202    ALBUD S.J.    Wołomin    65
203    Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne    Zielona Góra    64
204    Ronson Development Investment Sp. z o.o.    Warszawa    64
205    Edelmet Sp. z o.o.    Katowice    64
206    SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Szczecin    64
207    Deupoplant Sp. z o.o.    Złotoryja    64
208    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    64
209    Agro-Krzepice Sp. z o.o.    Siecieborowice    64
210    Remship Ozygała, Bogucki S.J.    Szczecin    64
211    Budomat 2 Sp. z o.o.    Kraków    64
212    Optymus Sp. z o.o.    Warszawa    64
213    Torca W Sp. z o.o.    Katowice    63
214    Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD – GDAŃSK S.A.    Sopot    63
215    AUTO FUS Tadeusz Fus    Warszawa    63
216    Aromes Innovation Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    63
217    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    62
218    WIKANA S.A.    Lublin    62
219    CRH Holding Sp. z o.o.    Lublin    62
220    Azora International Management Sp. z o.o.    Warszawa    62
221    Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    62
222    POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o.    Gdynia    62
223    Welser Profile Sp. z o.o.    Kraków    62
224    HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    Warszawa    62
225    Idna Investments Sp. z o.o.    Warszawa    61
226    Karter Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    61
227    ASBUD KONSTANCIN Sp. z o.o.    Warszawa    61
228    Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    61
229    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    61
230    Herbewo S.A.    Kraków    61
231    Paula S.J.    Zaborów    61
232    BIZNESPARTNER.PL S.A.    Warszawa    61
233    EKOROL Sp. z o.o.    Siedlec    61
234    Lotos Czechowice S.A.    Czechowice-Dziedzice    60
235    RS TV S.A.    Radom    60
236    Astro S.A.    Warszawa    60
237    Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa    Poznań    60
238    Lama Gold Produkcja Sp. z o.o. S.K.    Jarocin    60
239    Kaszuby Invest Sp. z o.o.    Czersk    60
240    INTER S S.J. PPHU    Kępno    60
241    Kancelaria Adwokacka Sp. K.    Warszawa    60
242    Olszewski, Tulczyńska-Ożga i Partnerzy, Notariusze Spółka Partnerska    Warszawa    60
243    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nasza Przyszłość    Borowiec    60
244    Sołtysiński & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. Komandytowa    Warszawa    59
245    GIDE Pologne Sp. z o.o.    Warszawa    59
246    J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    59
247    B7 Sp. z o.o.    Warszawa    59
248    Hermax Sp. z o.o.    Lublin    59
249    Gardocki S.A.    Warszawa    59
250    WIMAR GIERZYŃSKA S.J.    Płock    59
251    Acchsh A.czyż,M.streszewski I In. S.J.    Michałowice    59
252    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie    Grodków    59
253    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobrobyt w Lignowach    Lignowy Szlacheckie    59
254    Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    58
255    Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości     Łomża    58
256    PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J.    Kępno    58
257    DE SILVA HAUS S.A.    Olesno    58
258    Zakład Usług Technicznych Arpot K.Grosiak, K.Potocki sp. j.    Biłgoraj    58
259    Wojnar, Gajek i Wspólnicy. Adwokaci sp.p.    Warszawa    58
260    ŻWIR – PROM S.J.    Glinica    58
261    N.Y.C. Sp. z o.o.    Warszawa    58
262    Atrium Sp. z o.o.    Przeźmierowo    58
263    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sławkach    Konarzewo-Sławki    58
264    MATEX S.J.    Jelenia Góra    58
265    Świtalski & Synowie Sp. z o.o.    Sowiniec    58
266    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Święciechowa    Święciechowa    58
267    Elektrownia Chorzów S.A.    Chorzów    57
268    Altmaster Bobula Gierałtowski S.J.    Józefosław    57
269    Petrofina S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    57
270    Agrozdrójno Sp. z o.o.    Zdrójno    57
271    ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K.    Katowice    57
272    R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    57
273    Logistyka RCR Sp. z o.o. Nieruchomości Spółka Komandytowa    Warszawa    57
274    PTU Polska Sp. z o.o.    Warszawa    57
275    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Lębork    57
276    Rolnicza Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza w Łabowej    Łabowa    57
277    Diament S.A.    Gliwice    57
278    Castim Sp. z o.o.    Warszawa    56
279    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Rzeszów    56
280    WENTA-BOX M.G. Marciniak S.J.    Tuszyn    56
281    Duo – Trans S.J. Firma Handlowo – Usługowa    Dąbrowa Górnicza    56
282    Michałowski Stefański Adwokaci S.K.    Warszawa    56
283    Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o.    Police    56
284    Prema Inwest S.A.    Warszawa    56
285    Invest – Property Sp. z o.o.    Warszawa    56
286    Sto Jezior 2 S.J.    Ciecierzyn    56
287    Aliant Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    56
288    Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne    Warszawa    55
289    HOLDIKOM S.A.    Ostrów Wielkopolski    55
290    Veronel Sp. z o.o.    Przeźmierowo    55
291    Laser Services Polska S.A.    Warszawa    55
292    Agat Nusret Sancak, Tran Quoc Quan Spółka Komandytowa    Jabłonowo    55
293    Film – Plan S.J.    Warszawa    55
294    PRO – SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    55
295    Przeds. Projektowo – Consultingowe GT Projekt S.J.    Tarnowo Podgórne    55
296    Bis Biuro Podróży LCC S.J.    Łódź    55
297    Kancelaria Syndyka Sp. z o.o.    Warszawa    55
298    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej    Rudna    55
299    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    54
300    LUBGIP Sp. z o.o.    Lublin    54
301    Softelnet Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    54
302    Polimeri Europa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    54
303    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE DIGITLAND W. WIERZBA I S – KA S.J.    Kraków    54
304    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krośnie    Krosno    54
305    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie    Kościan    54
306    Cargo Consultants S.J    Grodzisk Mazowiecki    54
307    Kronad Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    54
308    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o.    Nieżywięć    54
309    Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Częstochowa    54
310    Spółdzielcze Gospodarstwo Rodzinne    Bliszczyce    54
311    DKR Dzidowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    54
312    Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K.    Wrocław    54
313    ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    53
314    Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J.    Kraków    53
315    Ekonova S.A.    Warszawa    53
316    P.Z .- BUD Sp. z o.o.    Warszawa    53
317    JOKPOL Sp. z o.o.    Zwierzyniec    53
318    TEGOMETALL POLSKA Sp. z o.o.    Pniewy    53
319    Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci Sp-ka Partnerska    Kraków    53
320    Polskarail Sp. z o.o.    Warszawa    53
321    POM Sp. z o.o.    Lublin    53
322    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Skorczycach    Urzędów    53
323    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Poznań    52
324    Nowy Świat 29 Sp. z o.o.    Warszawa    52
325    Salvia Sp. z o.o.    Warszawa    52
326    WAN 44 Sp. z o.o.    Warszawa    52
327    Rubicon Partners Corporate Finance S.A.    Warszawa    52
328    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    52
329    Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych    Kraków    52
330    Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa    Warszawa    52
331    STRYCHROL Sp. z o.o.    Łubowo    52
332    Agroprodukt S.J. PPHU    Rzepowo    52
333    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA W MALCU    Malec    52
334    Makler Sp. z o.o.    Szczecin    52
335    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starymgrodzie    Starygród    52
336    Giełda Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    51
337    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Wrocław    51
338    Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J.    Jaworzno    51
339    AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J.    Kuriany    51
340    Synchrogop S.J.    Katowice    51
341    Computers & Control S.J.    Katowice    51
342    Commander Trust Company S.A.    Warszawa    51
343    M.J.S. Sp. z o.o.    Warszawa    51
344    POLSTEAM Frachtowanie Sp. z o.o.    Szczecin    51
345    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    51
346    Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J.    Zielona Góra    51
347    Elżanowski Cherka & Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    51
348    Koma Sp. z o.o.    Stalowa Wola    51
349    Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o.    Leszno    51
350    Portrubikon Sp. z o.o.    Lublin    51
351    Exbau – Trans Sp. z o.o.    Poznań    51
352    Kancelaria Prawnicza A. Kaczorowski i Spółka Spółka Komandytowa    Warszawa    51
353    EKO – PARK S.A.    Warszawa    50
354    AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    50
355    Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k.    Warszawa    50
356    G.D. II Polska Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    50
357    Trend Development Sp. z o.o.    Piaseczno    50
358    Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., – S.J.    Podłęże    50
359    Solec Development Sp. z o.o.    Warszawa    50
360    Rofryd Sp. z o.o.    Rzeszów    50
361    EXKOL S.J. Przeds. Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych    Wrocław    50
362    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Żurawce    50
363    Janvest S.A.    Toruń    50
364    Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p.    Poznań    50
365    Avallon Sp. z o.o.    Łódź    50
366    Ges Consulting Sp. z o.o. i Współnicy – Sp. Komandytowa    Kraków    50
367    Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J.    Oleśnica    50
368    PUH TAREM Sp. z o.o.    Opole    50
369    Rolnicza Spółdzielnia Produckyjna    Granowo    50
370    Kanwas Sp. z o.o.    Tczew    50
371    UC Financial Services Sp. z o.o.    Wrocław    50
372    Emilia Nowaczyk i Wspólnicy S.K.    Poznań    50
373    ŻURAW GDAŃSK Sp. z o.o.    Gdańsk    50
374    NIP – PL Sp. z o.o.    Gdańsk    50
375    Polskie Koleje Państwowe S.A.    Warszawa    49
376    Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    49
377    TRANS Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    49
378    T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa    Kraków    49
379    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Warszawa    49
380    Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piotrków Trybunalski    49
381    Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o.    Prószków    49
382    Stalewski i Reszczyk S.K.    Ełk    49
383    CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    49
384    Sofrel Nieruchomości i Usługi sp. z o.o.    Kwidzyn    49
385    Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o.    Wielki Klincz    49
386    Laura Sp. z o.o.    Gdańsk    49
387    Pasta Sp. z o.o.    Poznań    49
388    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda    Jeziorki Kosztowskie    49
389    IIYAMA POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    49
390    RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    49
391    P&A Credit Agency Sp. z o.o.    Warszawa    49
392    Akccept P.jusiński M.pyzel S.J.    Warszawa    49
393    Zdrovita – Spółka Partnerska NZOZ Praktyka Zespołu Lekarza Rodzinnego Michniewicz – Nowak, Rólka, Wiśniewska – Prałat, Śnieg     Krosno Odrzańskie    49
394    TMT Management Sp. z o.o.    Warszawa    49
395    Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A.    Warszawa    48
396    Autonika Holding S.A.    Rzeszów    48
397    Raben Management Services sp. z o.o.    Gądki    48
398    Muzeum Pałac w Wilanowie    Warszawa    48
399    Matt S.J.    Kościan    48
400    Sciencepharma Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    48
401    Towarzystwo Agronomiczne AGROKRAJ Sp. z o.o.    Dobiegniew    48
402    Asbud S.J. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Warszawa    48
403    I2 Development 1 Sp. z o.o. Oławska S.K.A.    Wrocław    48
404    Lekarze Urolodzy – Marek Rożniecki i Partnerzy Spółka Partnerska    Łask    48
405    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    48
406    Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    48
407    E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    48
408    CRH ŻAGIEL Sp. z o.o.    Lublin    48
409    Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Wrocław    48
410    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koczergach    Koczergi    48
411    Tauron Ekoenergia Sp. z o.o.    Jelenia Góra    47
412    Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.    Warszawa    47
413    PERFAND Andrzej Trawiński    Psary    47
414    IMPEL S.A.    Wrocław    47
415    Olczyk sp. z o.o. Lokum S.K.A.    Wrocław    47
416    PHARMA – COSMETIC K.M. ADAMOWICZ S.J.    Kraków    47
417    Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    47
418    Farmed S.J.    Sulejówek    47
419    Luks Film S.J.    Warszawa    47
420    Przychodnia Lekarska MEDEO Henryka Mikuła – Telenga, Tomasz Matecki, Barbara Elżbieta Schmidt, Jacek Szymaniak S.J.    Poznań    47
421    Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K.    Poznań    47
422    Turbo 1998 Sp. z o.o.    Warszawa    47
423    APOFARM Sp. z o.o.    Toruń    47
424    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu    Hrubieszów    47
425    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    47
426    BWE – BIS S.J.    Konin    47
427    Zdrowie Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia lekarska NZOZ    Grodków    47
428    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zubrach    Gródek    47
429    Carework Sp. z o.o. S.K.    Poznań    47
430    KORPORACJA WENEDA II Sp. z o.o.    Kołobrzeg    47
431    KORONA S.J.    Świdnica    47
432    Siba Sp. z o.o.    Gdynia    47
433    Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska Spółka Komandytowa    Wrocław    46
434    Integra Malirz, Zwierzycki S.J.    Gliwice    46
435    Sp-nia Mieszkaniowa MECHANIK    Mińsk Mazowiecki    46
436    Klub Sportowy PIOTRCOVIA Sportowa S.A.    Grabica    46
437    EMERSON PARK Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    46
438    M.O.L. – ROMGUM S.J.    Suchy Las    46
439    MUHL Pol Sp. z o.o.    Smolnica    46
440    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    46
441    Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J.    Warszawa    46
442    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna    Kretlewo    46
443    GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o.    Warszawa    46
444    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    46
445    Renpro Sp. z o.o.    Szczecin    46
446    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach    Iwiny    46
447    Integro Dach System Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Lębork    46
448    Card 2000 Sp. z o.o.    Gdańsk    46
449    VVG Arenz Sp. z o.o.    Człuchów    46
450    IT Usługi Serwisowe Sp. z o.o.    Zabrze    46
451    RGW Rocławski Graczyk I Wspólnicy Adwokacka Spółka Komandytowa    Warszawa    46
452    M.A.T S.J.    Łódź    46
453    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Głuszynie    Głuszyna    46
454    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Czerwińsk nad Wisłą    46
455    F&F Filipowski S.J    Pabianice    45
456    Kronospan Bs Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    45
457    EP Development Sp. z o.o.    Poznań    45
458    Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    45
459    K. S. D. Polska S.J.    Toruń    45
460    CUF Sp. z o.o.    Poznań    45
461    Rola Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    45
462    Buchalter Skłodowcy S.J.    Marki    45
463    Intrasoft – TSI Sp. z o.o.    Warszawa    45
464    V. Anweiler, P. Dębski, E. Szantyr i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris S.J.    Wrocław    45
465    PREBUD Sp. z o.o.    Rzeszów    45
466    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie    Miłosław    45
467    Fami Poland Sp. z o.o.    Warszawa    45
468    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Mściwojów    45
469    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Jaśkowice    45
470    Ofir Reshef Spółka Komandytowa    Warszawa    45
471    Emcon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    45
472    Buk S.J. Biuro Usług Księgowych    Warszawa    45
473    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    44
474    Louvre Hotels Group Sp. z o.o.    Warszawa    44
475    Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    44
476    PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    44
477    ASBUD Wilanów Sp. z o.o.    Warszawa    44
478    Dom S.J.    Warszawa    44
479    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    44
480    Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    44
481    Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak    Lublin    44
482    PPHU VIVA S.J.    Suchy Las    44
483    Firma Handlowa „Midex” Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź    Kraków    44
484    BIK BROKERS Sp. z o.o.    Gdańsk    44
485    AIMT Polska Sp. z o.o.    Gorzyce    44
486    Lubiatowo sp. z o.o.    Karsko    44
487    Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński    Chwaszczyno    44
488    Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o.    Warszawa    44
489    AB Development Ochota Sp. z o.o.    Warszawa    44
490    Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex-C.K. Danuta Kucewicz-Bejgerowska, Henryk Cichy S.J.    Bydgoszcz    44
491    Bodex – Invest Sp. z o.o.    Wrocław    44
492    TOP – FARM Sp. z o.o.    Księginice Wielkie    44
493    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o.    Ścinawka Średnia    44
494    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie    Kietlin    44
495    Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Konmandytowa    Wrocław    44
496    Sheerwater Sp. z o.o.    Warszawa    44
497    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej WIDOK S.J., Maciej Pigoń, Maria Stebel    Skierniewice    44
498    Sobolewska i Wspólnicy Doradcy Prawni S.K.    Warszawa    44
499    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    44
500    E&A Sp. z o.o.    Opole    44
501    MTWW Architekci Sp. z o.o. S.K.    Kraków    44
502    Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J.    Zachowice    44
503    BART – BUD Sp. z o.o.    Piaseczno    44
504    Archi-Projekt Sp. z o.o.    Lublin    44
505    AG Investment Sp. z o.o.    Poznań    44
506    ELECTUS S.A.    Lubin    43
507    SUPER KRAK S.A.    Kraków    43
508    Inwestycje Polskie Sp. z o.o.    Warszawa    43
509    Shiraz II Sp. z o.o.    Warszawa    43
510    LST CAPITAL S.A.    Warszawa    43
511    JEDNOŚĆ Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    43
512    Projekt Elpro 1 Sp. z o.o.     Lublin    43
513    Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bielany Wrocławskie    43
514    Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek    Ustroń    43
515    Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    43
516    Progress Invest Józef Sawicz S.J.    Poznań    43
517    GARAŻOWA Sp. z o.o.    Warszawa    43
518    DYNAMIK FILTR NOCOŃ I WSPÓLNICY S.J.    Częstochowa    43
519    AP Edukacja Sp. z o.o.    Łódź    43
520    DELTA PROPERTY S.J.    Wrocław    43
521    Portico Project Management Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    43
522    Mechatronika S.J.    Warszawa    43
523    Drominex S.J. Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    43
524    SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o.    Mościsko    43
525    Architekton Bis Sp. z o.o.    Gdańsk    43
526    BVK Farm Sp. z o.o.    Barnim    43
527    Standard KAY Sp. z o.o.    Kraków    43
528    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    43
529    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J.    Pakość    43
530    PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    43
531    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda    Nieszawa    43
532    Anrest Sp. z o.o.    Kuślin    43
533    Sparks Polska Sp. z o.o.    Warszawa    43
534    K. Helińska i Wspólnicy S.K.    Szczecin    43
535    Przeds. Budownictwa Lądowego Bis S.J.    Mińsk Mazowiecki    43
536    Rolnicza Spółdzielnia Procukcyjna w Lucianach    Luciny    43
537    Nehrebetius S.A. Dom Inwestycyjny     Kraków    43
538    Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Zabrze    42
539    EEZ Sp. z o.o.    Warszawa    42
540    TBV S.J.    Lublin    42
541    Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Katowice    42
542    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    42
543    Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    42
544    Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J.    Reda    42
545    Kancelaria Prawna Marcin Piszcz, Norek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    42
546    Transcom International S.J.    Paczków    42
547    Przeds. Rolno – Przemysłowe Babinek Sp. z o.o.    Lubanowo    42
548    TRANSPOL Sp. z o.o.    Katowice    42
549    Łazewska i Łazewski S.J.    Warszawa    42
550    CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych    Warszawa    42
551    Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J.    Mareza    42
552    Centa.PL Sp. z o.o.    Poznań    42
553    Sir – Druk Sp. z o.o.    Sieradz    42
554    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp. j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz, Agnieszka Porc    Zawiercie    42
555    Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska    Kraków    42
556    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    42
557    Patio Sp. z o.o.    Warszawa    42
558    Nowe Życie Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rąbiń    42
559    Falco S.J. Grupa Doradczo – Szkoleniowa    Bydgoszcz    42
560    Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o.    Lublin    42
561    Zgoda Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna     Grodziszcze    42
562    Sigma Investment sp. z o.o.    Warszawa    42
563    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZYSZŁOŚĆ W OSIEKU    Osiek    42
564    Plus – Minus Jan Głaz i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Stryszawa    42
565    Ekosys Sp. z o.o.    Gdańsk    42
566    SKW Biuro Projektowo – Techniczne Sp. z o.o.    Zgorzelec    42
567    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych- Szpital Im. I. Mościckiego, H. Kawalski i M. Moś S.J.    Chorzów    41
568    Josera Nieruchomości Sp. z o.o.    Paproć    41
569    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J.    Gostynin    41
570    Przeds. Rolne Werol Sp. z o.o.    Wałcz    41
571    Wytwórnia Zębów Sztucznych WIEDENT S.J.    Łódź    41
572    Ecobamal Sp. z o.o.    Kalników    41
573    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie    Kietrz    41
574    GRAZ GRUSZKA ANDRZEJ, GRUSZKA ZBIGNIEW S.J.    Szczecin    41
575    Rolnicza Spółdzielnia Produkcji Tęcza    Bielany    41
576    Diag System Sp. z o.o. Sp. komandytowa    Kraków    41
577    Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    41
578    Mayr – Melnhof karton Polska Sp. z o.o.    Poznań    41
579    Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Gdańsk    41
580    Satis Polska Sp. z o.o.    Dziekanowice    41
581    Landbud Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiebiorstwo Budowlane    Poznań    41
582    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli    Orla    41
583    Raf Trans S.J.    Warszawa    41
584    Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa    Kraków    41
585    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach    Nieszkowice    41
586    Zamkon-Armaturen K.zamczewski I S-Ka, S.J.    Kędzierzyn-Koźle    41
587    Smalo3 Sp. z o.o.    Opole    41
588    Bamberski Dwór Sp. z o.o.    Poznań    41
589    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Wieś    Wołomin    41
590    4 Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Warszawa    41
591    A.Bogusz i Wspólnicy -ARBET Przedsiębiorstwo Budowlane S.J.    Olsztyn    41
592    Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o.    Gdynia    41
593    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czemiernikach    Czemierniki    41
594    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    40
595    MAGELLAN S.A.    Łódź    40
596    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto Kraków Sp. z o.o.    Kraków    40
597    REMONTEX R.ŚLIWA, K.ŚLIWA S.J.    Siemianowice Śląskie    40
598    Gbs Objekt 41 Sp. z o.o.    Warszawa    40
599    Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    40
600    Budus Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    40
601    ADVISERS S.A.    Warszawa    40
602    CBP Sp. z o.o. Vat S.K.    Warszawa    40
603    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    40
604    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane Eko – Bud Sp. z o.o.    Skierniewice    40
605    Arcadiasoft Chudzik S.J.    Łódź    40
606    Telewizyjny Profesjonalny Serwis – TPS S.J.    Warszawa    40
607    RESPOL Sp. z o.o.    Warszawa    40
608    Gąsienica & Batkiewicz S.J.    Nowy Targ    40
609    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o.    Lubin    40
610    Zakład Budownictwa Ogólnego S.J.    Łódź    40
611    Wakans S.J.    Warszawa    40
612    Explo Service S.J.    Warszawa    40
613    Jerzykowski i Wspólnicy. S.K.    Szczecin    40
614    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach    Lasowice Małe    40
615    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie    Oława    40
616    Druk Art Sp. z o.o.    Gdańsk    40
617    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W KOWNATACH ŻĘDOWYCH    Kownaty Żędowe    40
618    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grochy-Krupy    40
619    Cti Ancor Sp. z o.o.    Polkowice    40
620    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Instal Leszek Lewandowski Spółka Jawna    Głogów    40
621    Market-Software Sp. z o.o.    Gdańsk    40
622    KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO RADCA PRAWNY A. NIEPSUJ I S-KA SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Tarnów    40
623    Esta Sp. z o.o.    Warszawa    40
624    Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Sopot    39
625    Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą    Warszawa    39
626    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    39
627    INVERTIM Sp. z o.o.    Karczew    39
628    Sunrise System Sp. z o.o.    Poznań    39
629    Angel City Sp. z o.o.    Kraków    39
630    KPMG Accouting Services Sp. z o.o.    Warszawa    39
631    TVK Polska Sp. z o.o.    Warszawa    39
632    Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan S.J.    Kłodzko    39
633    Eura – Tech J.Obszyński S.J.    Wejherowo    39
634    MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE    Warszawa    39
635    MWD Sp. z o.o.    Wadowice    39
636    Mobi Sp. z o.o.    Kraków    39
637    EN-KA Sp. z o.o.    Warszawa    39
638    FEMINA S.J.    Łódź    39
639    Fragrant Creations Sp. z o.o.    Poznań    39
640    KLM INVESTMENT Sp. z o.o.    Gdańsk    39
641    Frapo – Inwestycje Sp. z o.o.    Konin    39
642    NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów Sp. Partnerska we Włodowie    Włodawa    39
643    Niwa Sp. z o.o. Zakład Rolny    Końskowola    39
644    RO.SA.-INVEST Sp. z o.o.    Radom    39
645    Petroship LTD Sp. z o.o.    Gdynia    39
646    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    39
647    ROBYG PARK Sp. z o.o.    Warszawa    39
648    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPOL – SUWAŁKI – Głowicki, Hajko – S.J.    Suwałki    39
649    NZOZ Przychodnia Rodzinna ZDROWIE Sp. z o.o.    Hrubieszów    39
650    LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.    Warszawa    39
651    Nasze Sklepy Sp. z o.o.    Piastów    39
652    Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A.    Warszawa    38
653    FAMUR S.A.    Katowice    38
654    IBM Polska Business Services Sp. z o.o.    Warszawa    38
655    Agropak S.J. B. Pluta, G. Brzeziński i wspólnicy    Jaworzno    38
656    POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    38
657    Triton Development S.A.    Warszawa    38
658    Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Łódź    38
659    VPK Packaging Sp. z o.o.    Września    38
660    CARSERVIS S.A.    Warszawa    38
661    DOM EŁCKI S.J.    Ełk    38
662    PWD Sp. z o.o.    Poznań    38
663    Pelmet S.J.    Krościenko Wyżne    38
664    Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J.    Pakość    38
665    Elbudrem S.J.    Gdańsk    38
666    Beam P. Podbielski S.J.    Szczecin    38
667    Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K.    Warszawa    38
668    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    38
669    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    38
670    Ungarex Export – Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j.    Katowice    38
671    Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    38
672    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J.    Malbork    38
673    Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rów    38
674    ROLLING S.J. ZPUH    Kruszyn    38
675    AGENA DEVELOPMENT S.A.    Warszawa    38
676    Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    38
677    Edoradca Sp. z o.o.    Tczew    38
678    Wash Serwis Dorota i Artur Szczupak S.J.    Stalowa Wola    38
679    SDH Za Odrą Sp. z o.o.    Opole    38
680    Grupa Inwestycyjna NYWIG S.A.    Warszawa    38
681    Caspia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    38
682    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Szychowice Nowe    38
683    DOM S.A.    Warszawa    38
684    W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o.    Warszawa    38
685    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    38
686    Europa NCT Sp. z o.o.    Warszawa    38
687    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    38
688    Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K.    Wrocław    38
689    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CERAMIKA ZESŁAWICE Sp. z o.o.    Kraków    38
690    T.W.CO. Sp. z o.o. S.K.    Kraków    38
691    W.K. Partnerzy Sp. z o.o.    Poznań    38
692    Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu    Wrocław    38
693    Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku    Lębork    38
694    Vimanet Korbel Spółka Komandytowa    Kraków    38
695    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łukowie    Łukowo    38
696    Ośrodek Psychoterapii RASZTÓW- J.Pawlik Spółka Komandytowa    Warszawa    38
697    Dreszer Grenda i Wspólnicy S.J.    Warszawa    38
698    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm    Stryszów    38
699    Business Schoolhanna Polak, Marcin Polak S.J.    Warszawa    38
700    BRVZ Sp. z o.o.    Pruszków    37
701    KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa    Warszawa    37
702    Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    37
703    Orlex Danuta Gębarowska    Wejherowo    37
704    PPHU Komart Sp. z o.o.    Knurów    37
705    Emix S.J. Torbus    Tychy    37
706    KUPIEC POZNAŃSKI S.A.    Poznań    37
707    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Katowice    37
708    Nickel Development Sp. z o.o.    Złotniki    37
709    Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    37
710    Alan Systems Sp. z o.o.    Katowice    37
711    Help Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    37
712    ELEKTRA PLUS Sp. z o.o.    Poznań    37
713    SDL POLAND Sp. z o.o.    Bydgoszcz    37
714    Inter Logistyk Swarzędz II Inwestor Sp. z o.o.    Jasin    37
715    Alpivar S.J.    Płock    37
716    Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Słupsk    37
717    P-Serwis sp. z o.o.    Płock    37
718    Tabla Sp. z o.o.    Lublin    37
719    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    37
720    PB Maxbud S.J.    Warszawa    37
721    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    37
722    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    37
723    Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o.    Warszawa    37
724    MULTIFOL JANUSZ KUZIOŁA S.J.    Kraków    37
725    Respold Sp. z o.o.    Miłocin    37
726    Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j.    Warszawa    37
727    M. Mazurek i Partnerzy Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    37
728    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Osiek    37
729    Andrzej Oliwkowski, Krzysztof Zwierełło Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne AUTO-TRAK S.J.    Płock    37
730    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    37
731    POLMAN S.J.    Michałowice    37
732    Anglobud S.J.    Żółwin    37
733    Architekci Grupa Grabowski Sp. z o.o.    Łódź    37
734    Asekuracja Bis Sp. z o.o.    Warszawa    37
735    HMT Polska Sp. z o.o.    Warszawa    37
736    Eumar Sp. z o.o.    Gdańsk    37
737    Feldbinder-Polska Sp. z o.o.    Chodzież    37
738    ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA W PACHOLEWIE    Pacholewo    37
739    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rykaczewie    Rykaczewo    37
740    Komet Sp. z o.o.    Kraków    37
741    Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J.    Przeźmierowo    37
742    Mickiewicza Potok Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    37
743    Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska W Kołobrzegu    Kołobrzeg    37
744    GRUPA OŻARÓW S.A.    Warszawa    36
745    Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A.    Niedzica    36
746    CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K.    Warszawa    36
747    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    36
748    MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Słupsk    36
749    Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój    Ostrów Wielkopolski    36
750    Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Lublin    36
751    BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o.    Warszawa    36
752    Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Kostrzyn nad Odrą    36
753    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J.    Piotrków Trybunalski    36
754    Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    36
755    Superior – Strefa S.J.    Dobre Miasto    36
756    Euro Vinyl Sp. z o.o.    Szeligi    36
757    Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.    Gdańsk    36
758    Sano Marketing Sp. z o.o.    Koszalin    36
759    Niedźwiedź – Lock S.J. R.Niedźwiedź, Z.Niedźwiedź    Luboń    36
760    Joka Kamiński S.J.    Katowice    36
761    Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    36
762    INDOS S.A.    Chorzów    36
763    Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j.    Tomaszów Mazowiecki    36
764    MIGAPOL Sp. z o.o.    Wałbrzych    36
765    Fabimex S.J.    Warszawa    36
766    STUDIO INTERFILM Sp. z o.o.    Warszawa    36
767    SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o.    Zagórów    36
768    Przedsiębiorstwo Rolne Nadodrze Sp. z o.o.    Gościejewice    36
769    Pol – Net S. Cieślak, P. Pawłowski, Z. Rybczyński S.J.    Łódź    36
770    HERBEWO City S.A.    Kraków    36
771    KBK Kubiak S.J.    Częstochowa    36
772    Podkarpackie Przeds. Budowlane Jot – Gie – Wu S.J.    Czernichów    36
773    Pris S.J. Nowak i Spółka    Przodkowo    36
774    Agroanna Sp. z o.o.    Przewodów    36
775    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom    Pastuchów    36
776    Zamek Gniew Sp. z o.o.    Gniew    36
777    MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o.    Warszawa    36
778    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA INWAŁD W INWAŁDZIE    Inwałd    36
779    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Matuszewie    Śrem    36
780    Budinpol S.J.    Wrocław    36
781    Sirius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    36
782    Hochman Rozwałka Krauss Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    36
783    MERINO Sp. z o.o.    Gdynia    36
784    Bawatex Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    36
785    Zgoda 5 S.J.    Warszawa    36
786    Lotos Petrobaltic S.A.    Gdańsk    35
787    Medana Pharma S.A.    Sieradz    35
788    MARVIPOL S.A.    Warszawa    35
789    CT CREATIVE TEAM S.A.    Warszawa    35
790    P.I.B.Ebejot Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    35
791    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A.    Warszawa    35
792    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM    Warszawa    35
793    Marma-Plast II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Nowa Dęba    35
794    Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o.    Lublin    35
795    KREDYT TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    35
796    Opoltrans Sp. z o.o.    Brzezie    35
797    FPH Art – Metal S.J.    Łapino Kartuskie    35
798    CTL Wagony Sp. z o.o.    Warszawa    35
799    Supra Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    35
800    Agro-Vit Sp. z o.o.    Szymanowo    35
801    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    35
802    Apple Poland Sp. z o.o.    Warszawa    35
803    Kubara Investment House S.A.    Świdnica    35
804    Kruszbud S.J.    Drawsko Pomorskie    35
805    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    35
806    Frey S.J.    Piaseczno    35
807    Sierosławscy S.J.    Mielec    35
808    Amos-Bis A.mościcki E.supińska S.J.    Mroków    35
809    Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe WIBREM Sp. z o.o.    Wrocław    35
810    Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J.    Łódź    35
811    Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc S.J.    Opole    35
812    IM 40 Sp. z o.o.    Warszawa    35
813    Jaszpol S.J.    Zgierz    35
814    Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk    Warszawa    35
815    Jenerix Sp. z o.o.    Łódź    35
816    PGS Software S.A.    Wrocław    35
817    Centrum Medyczne S.J.    Chorzów    35
818    New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    35
819    Domek Sp. z o.o.    Olsztyn    35
820    Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o.    Szczecin    35
821    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach    Tomkowice    35
822    Libner – Trojan S.J.    Warszawa    35
823    PROCHEMIKA Sp. z o.o.    Kraków    35
824    CBG Internatiomal Sp. z o.o.    Warszawa    35
825    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie    Sucha Psina    35
826    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    35
827    Elektro – Eko S.J.    Kołobrzeg    35
828    Mofo Instalacje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    35
829    FP Multimedia Sp. z o.o.    Kraków    35
830    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    35
831    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o.o.    Kraków    35
832    Rol – Max DB S.J.    Rysiowice    35
833    Agro Sp. z o.o.    Księginice Wielkie    35
834    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie    Dobrcz    35
835    Nowy Świat Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    35
836    GEOSYSTEM S.J.    Szczecinek    35
837    Budrol Sp. z o.o.    Gryfino    35
838    Alta – Pol Sp. z o.o.    Gąsawa    35
839    KARBON Inwestycje Sp. z o.o.    Poznań    35
840    ARGON – SPAW S.J. PPU    Gdańsk    35
841    Akonsult Sp. z o.o.    Lipowo    35
842    Iso-Max Sp. z o.o.    Kraków    35
843    CYFROWY POLSAT S.A.    Warszawa    34
844    ELEKTROCIEPŁOWNIA CHORZÓW ELCHO Sp. z o.o.    Chorzów    34
845    Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    34
846    Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    34
847    Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.    Warszawa    34
848    WB Electronics S.A.    Ożarów Mazowiecki    34
849    Eurocash Franczyza Sp. z o.o.    Komorniki    34
850    Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości    Kraków    34
851    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    34
852    Premium Club Sp. z o.o.    Warszawa    34
853    Farm – Serwis Sp. z o.o.    Łódź    34
854    Star – Investments Sp. z o.o.    Warszawa    34
855    ML Dariusz Niszcz    Liw    34
856    Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.    Gdynia    34
857    Autoonline Sp. z o.o.    Warszawa    34
858    J. A. Gąska S.J.    Jerzmanowice    34
859    Kegel – Błażusiak Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Nowy Targ    34
860    Zakład Usług Informatycznych Otago Sp. z o.o.    Gdańsk    34
861    Ekofol Bugaj sp. j.    Podłęże    34
862    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    34
863    BAGS Sadoch & Gąsior S.J.    Dobre    34
864    Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Spółka Komandytowa    Warszawa    34
865    Techmed S.J.    Kobylnica    34
866    IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.    Kraków    34
867    KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska    Wrocław    34
868    Schavemaker Invest Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    34
869    Sigma S.J. Przeds. Inwestycyjno – Budowlane    Katowice    34
870    Przedsiębiorstwo ZET Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    34
871    BYDGOSKIE KABLE Sp. z o.o.    Bydgoszcz    34
872    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii    Lutomia Górna    34
873    HSK Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    34
874    FCH Sp. z o.o.    Koszalin    34
875    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie    Kluczewo    34
876    Spółdzielnia Rolniczo – Wytwórcza w Nizinach    Niziny    34
877    HAGEMANN S.J.    Kowary    34
878    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rudziczce    Rudziczka    34
879    Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o.    Gdańsk    34
880    TRONICA INVEST Sp. z o.o.    Warszawa    34
881    Biaform – Handel Sp. z o.o.    Białystok    34
882    BUDOM Sp. z o.o.    Oborniki    34
883    Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o.    Kraków    34
884    KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    34
885    Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J.    Kraków    34
886    Zakład Robót Antykorozyjnych I Termoizolacyjnych Itaco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    34
887    Cukiernia Koch S.J.    Szczecin    34
888    M – STUDIO S.J.    Wrocław    34
889    GMINNA SP-NIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KOSTRZYNIE WLKP    Kostrzyn    34
890    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JAROSZOWIEC    Jaroszowiec    34
891    Aretes Consultants Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    34
892    GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.    Chorula    33
893    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    33
894    Reflex – Polska Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    33
895    PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    33
896    Budnex Sp. z o.o. PUH    Gorzów Wielkopolski    33
897    Oxford Educational Sp. z o.o.    Słupsk    33
898    Outbox Sp. z o.o.    Warszawa    33
899    VGH Steel Trading S.A.    Krosno    33
900    Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o.    Wrocław    33
901    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    33
902    PPU CZA-TA W. Kelm; M. Niciak S.J.    Piotrków Trybunalski    33
903    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J.    Oława    33
904    Solec 22 Sp. z o.o.    Warszawa    33
905    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    33
906    Bodzoń, Krzanowski – Lekarska Spółka Partnerska    Kraków    33
907    Triada – Dom S.J.    Trzebnica    33
908    Minsbud S.J.    Marki    33
909    Miary i Wagi Tomasz Kogut S.J.    Skarbimierz Osiedle    33
910    Awima S.J.    Józefów    33
911    Amest Sp. z o.o.    Warszawa    33
912    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk S.J.    Człuchów    33
913    Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska    Gdańsk    33
914    Wood Pak Sp. z o.o.    Bogusławice    33
915    Inwestbud S.J.    Łomża    33
916    Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o.    Skarszyn    33
917    FFP Sp. z o.o.    Mogilno    33
918    Investco Sp. z o.o.    Warszawa    33
919    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    33
920    Maxbud Development Lindner S.J.    Łódź    33
921    PND Futura S.J.    Wrocław    33
922    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    33
923    DUDOJĆ Sp. z o.o.    Koszalin    33
924    Optimo Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    33
925    Yaapol Sp. z o.o.    Warszawa    33
926    Brinkpol Sp. z o.o.    Topole    33
927    Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    33
928    Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Kraków    33
929    Esswell International LTD Sp. z o.o.    Świecie    33
930    BUDOWLANO-REMONTOWO-HANDLOWA EVEREST WOJECIECH GRYŁKO, KRZYSZTOF PAPUGA S.J.    Brzeszcze    33
931    Funk International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    33
932    Finitouch Polska Sp. z o.o.    Poznań    33
933    Kujawska Grupa Producentów Warzywa Groblewskich Sp. z o.o.    Inowrocław    33
934    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Prusinowicach    Prusinowice    33
935    Mały i Duży – Grupa Nickel Sp. z o.o.    Poznań    33
936    GT Immo Polska Sp. z o.o.    Wykroty    33
937    Nasza Willa Sp. z o.o.    Warszawa    33
938    Kancelaria Radców Prawnych A. Ignasiak, T. Pulka I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    33
939    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze    Niemcza    33
940    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bógwidzach    Bógwidze    33
941    Borowska Sp. z o.o.    Wrocław    33
942    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Szczodrowicach    Strzelin    33
943    Przełom Górski i S-ka S.J.    Nowy Sącz    33
944    Immobilus Sp. z o.o.    Gdańsk    33
945    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Kazimierz Sp. z o.o.    Kraków    33
946    ARRCO Sp. z o.o. Biuro Maklerskie    Lublin    33
947    Asseco Poland S.A.    Rzeszów    32
948    VECTRA S.A.    Gdynia    32
949    Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    32
950    Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o.    Balice    32
951    Apator Mining Sp. z o.o.    Katowice    32
952    KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    32
953    Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.    Kraków    32
954    Sandra J. Zalewski i Spółka S.J.    Pogorzelica    32
955    QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    32
956    Discovery Polska Sp. z o.o.    Warszawa    32
957    NATURELL POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    32
958    Dreamlab Onet.pl sp. z o.o.    Kraków    32
959    BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.    Warszawa    32
960    V-System Sp. z o.o. w likwidacji    Poznań    32
961    Telefony Podlaskie S.A.    Sokołów Podlaski    32
962    AGA S.J.    Gdynia    32
963    Buster S.J.    Inowrocław    32
964    Imperial Company CO Sp. z o.o.    Warszawa    32
965    Balsax S.J.    Kłodzko    32
966    ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32
967    Agencja Handlowa Sp. z o.o.    Czerwonak    32
968    Alfa Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    32
969    OMC Motors Sp. z o.o.    Kraków    32
970    Machura Bros Corporation S.J.    Suchy Las    32
971    Nova Polska – Majątek Rolny Zamczysko Sp. z o.o.    Piława Górna    32
972    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    32
973    Pro Publico Sp. z o.o.    Chełm    32
974    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    32
975    KTR – Polska Sp. z o.o.    Kraków    32
976    Moda Media Sp. z o.o.    Świecie    32
977    Centrotech Adam Gola, Joachim Wolny Sp.J.    Strzelce Opolskie    32
978    AMB Services Sp. z o.o.    Tuszyn    32
979    Przeds. Handlowo – Budowlane Arispol S.J.    Świątniki Górne    32
980    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    32
981    TOPAZ Barbara Olszańska, Michał Olszański S.J.    Łódź    32
982    Przedsiębiorstwo Budowlane Stalbet Sp. z o.o.    Wrocław    32
983    NORSKE SKOG POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32
984    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    32
985    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo    Lichnowy    32
986    Schott Spółka Jawna    Częstochowa    32
987    Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link S.J.    Głogów    32
988    WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o.    Zamość    32
989    Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o.    Zielęcin    32
990    Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Katowice    32
991    BIO KOSMETYKA S.J.    Wrocław    32
992    Elektryk S.J. PHU    Brzeziny    32
993    Krakowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego KRAKBUD Sp. z o.o.    Kraków    32
994    Financial Markets Center Management Sp. z o.o.    Warszawa    32
995    General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o.    Gdynia    32
996    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    32
997    Kossacki Pack Sp. z o.o. Zakład Poligraficzny    Marki    32
998    Wasama S.J. Roboty Ogólnobudowlane, Instalacje Sanitarne, Instalacje I Pomiary Elektryczne     Lądek-Zdrój    32
999    Technologia I Styl Sp. z o.o.    Wrocław    32
1000    Lemken Polska Sp. z o.o.    Dolice    32
1001    Matrax Invest Sp. z o.o.    Warszawa    32
1002    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Biskupów    32
1003    CARBONEX Sp. z o.o.    Katowice    32
1004    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa w Starych Babicach    Stare Babice    32
1005    Przeds. Rolne Handlowo – Usługowe Hruszów Sp. z o.o.    Rejowiec    32
1006    Niwa Sp. z o.o.    Przekolno    32
1007    ROLGAT Sp. z o.o.    Piaseczno    32
1008    BISIDE Sp. z o.o.    Warszawa    32
1009    Fi Sp. z o.o.    Warszawa    32
1010    CP Kelco Poland Sp. z o.o.    Poznań    32
1011    WGN Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    32
1012    Bohanza Sp. z o.o.    Gdańsk    32
1013    Medicur Sp. z o.o.    Poznań    32
1014    Sabała B. Gut-Mostowy, M. Furman S.J.    Zakopane    32
1015    MAR – YARD LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    32
1016    Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Warszawa    31
1017    Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Poznań    31
1018    ICN POLFA RZESZÓW S.A.    Rzeszów    31
1019    Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.    Świdnica    31
1020    Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.    Ksawerów    31
1021    JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o.    Tychy    31
1022    Super – Pol PHU     Leszno    31
1023    TELDAT S.J.    Bydgoszcz    31
1024    GORGIEL Zakład Produkcji MateriaŁów Instalacyjnych    Wolsztyn    31
1025    DDB Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    31
1026    Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J.    Radzymin    31
1027    NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe    Warszawa    31
1028    Derform Sp. J. Deręgowscy    Sady    31
1029    TKP S.A.    Gliwice    31
1030    Pragma Inkaso S.A.    Tarnowskie Góry    31
1031    Direx S.J.    Sulejówek    31
1032    Anelpol II S.J. PPUH    Ogrodzieniec    31
1033    STREAM SOFT Z.JASTRZĘBSKI, C.MIADZIOŁKO, D.CHOJNACKI, J.SZAFERSKI S.J.    Zielona Góra    31
1034    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Toruń    31
1035    FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o.    Leszno    31
1036    Kwiat System Ociepleń S.J.    Warszawa    31
1037    Narzędziownia AG Mirosław Rutkowski S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    31
1038    Zakład Piekarniczo – Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    31
1039    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    31
1040    Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Tarnów    31
1041    PIEKARNIA MIMA S.J. M. Sikora, M. Janowski    Ostrów Wielkopolski    31
1042    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    31
1043    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Bodzanów    31
1044    Kamix S.J. PPH    Gdynia    31
1045    FALKON G.SOKÓŁ I S-KA – S.J.    Sosnowiec    31
1046    Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J.    Warszawa    31
1047    Astra Bis Sp. z o.o.    Wrocław    31
1048    Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych     Kraków    31
1049    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie    Wronin    31
1050    Novo – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    31
1051    Skalski i Grzybowski S.J.    Warszawa    31
1052    Baltic Property Trust Asset Management Sp. z o.o.    Warszawa    31
1053    SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o.    Warszawa    31
1054    Klimpar S.J.    Wrocław    31
1055    Maro S.J. PHU    Poznań    31
1056    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    31
1057    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga    Mełno    31
1058    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna BARBÓRKA W Czernej    Czerna    31
1059    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kazin    31
1060    PPH Batkiewicz S.J. Produkcja Pasmanterii M.J.G. Batkiewicz    Nowy Targ    31
1061    PPHU LELONKIEWICZ S.J.    Zielęcice    31
1062    Program Sp. z o.o.    Warszawa    31
1063    Alchem S.J.    Świecie    31
1064    Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o.    Poznań    31
1065    SAS Sp. z o.o.    Biała Podlaska    31
1066    Zakład Mechaniczny Tomasz Kazimieruk, Józef Kazimieruk S.J.    Poznań    31
1067    Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowo Usługowe    Wąwelno    31
1068    Sleever International Sp. z o.o.    Wesoła    31
1069    Sezam S.J.    Kraków    31
1070    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    31
1071    DO – WAT S.J.    Bydgoszcz    31
1072    Demps Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    31
1073    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Czernica    31
1074    Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe    Szczecin    31
1075    GFA Sp. z o.o.    Gdańsk    31
1076    Premus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo Produkcyjne Maszyn i Urządzeń Elektrycznych    Gorlice    31
1077    Intercargo Inspection Sp. z o.o.    Warszawa    31
1078    L+O International Insurance – Broker Sp. z o.o.    Radom    31
1079    Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o.    Warszawa    31
1080    Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o.    Głogów    31
1081    Mariotti & Partners Sp. z o.o.    Sulejówek    31
1082    Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A.    Płock    30
1083    NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.    Gliwice    30
1084    POLNORD S.A.    Gdynia    30
1085    FAL – BRUK B.B.Z. Falenta S.J.    Warszawa    30
1086    Nasza Klasa Sp. z o.o.    Wrocław    30
1087    HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    30
1088    WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI w Lublinie    Lublin    30
1089    Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka    Kraków    30
1090    Caterpillar Logistics Services Polska Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    30
1091    PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE    Żelisławice    30
1092    Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.    Warszawa    30
1093    KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wrocław    30
1094    Capitol Łapaj S.J.    Zawiercie    30
1095    Leithäuser Polska Sp. z o.o.    Leszno    30
1096    Inox Instal S.J. PPUH    Brzesko    30
1097    KATO LABS Sp. z o.o.    Warszawa    30
1098    Grupa Biznes Polska – Wnorowski i Wspólnicy S.J.    Wysokie Mazowieckie    30
1099    Zakład Usług Budowlanych Budmel S.J.    Stryków    30
1100    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    30
1101    Vac Aero Kalisz Sp. z o.o.    Kalisz    30
1102    GALIA S.A.    Dąbrowa Górnicza    30
1103    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    30
1104    Radionika Sp. z o.o.    Kraków    30
1105    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Dekoracji Sp. z o.o.    Kraków    30
1106    Biopoint S.J.    Stawiguda    30
1107    Wapps S.J.     Chorzów    30
1108    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    30
1109    Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    30
1110    Dąstal Dądela Sp.J.    Rędziny    30
1111    CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    30
1112    Myoni Sp. z o.o.    Warszawa    30
1113    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    30
1114    Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J.    Radom    30
1115    Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    30
1116    Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Rawa Mazowiecka    30
1117    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    30
1118    Pneumatig S.J.    Gdynia    30
1119    Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o.    Siemień    30
1120    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Sułkowie    Sułków    30
1121    Agrodan Produkcyjno – Handlowa Sp. z o.o.    Koszalin    30
1122    WIERZYCIEL S.A.    Mikołów    30
1123    KAMA S.J.    Wasilków    30
1124    Jastimpex Sp. z o.o.    Jastrowie    30
1125    Italian Hause Sp. z o.o.    Lublin    30
1126    Rolnicza Spółdzielnia Producyjna    Gościęcin    30
1127    Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A.    Gdańsk    30
1128    BIOEKSPERT Sp. z o.o.    Warszawa    30
1129    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    30
1130    PONT-PROJEKT Sp. z o.o.    Gdańsk    30
1131    CD Słodczyk Sp. z o.o.    Warszawa    30
1132    Micon Sp. z o.o.    Katowice    30
1133    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    30
1134    Connect Finance Sp. z o.o.    Józefosław    30
1135    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Jawor    30
1136    Przeds. Rolno – Handlowe Zajączkowo Sp. z o.o.    Kobylnica    30
1137    INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    30
1138    PPU Ikopol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    30
1139    Prochema Polska Sp. z o.o.    Warszawa    30
1140    Węgry Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne     Węgry    30
1141    Stadlbauer Sp. z o.o.    Warszawa    30
1142    Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p.    Poznań    30
1143    ANTRA Sp. z o.o.    Gdynia    30
1144    PROGRESIV S.A.    Kraków    30
1145    Cameron Sp. z o.o.    Warszawa    30
1146    Ekspert Sp. z o.o.    Jaszkowa Dolna    30
1147    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa w Raszynie    Pęcice    30
1148    Radioautomatyka Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    30
1149    Arsa Bomerski i Partnerzy Architektoniczne Studio Autorskie sp.p.    Gdańsk    30
1150    ECO – Classic Sp. z o.o.    Warszawa    29
1151    GD Poland Investments Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    29
1152    Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.    Gdańsk    29
1153    MIK Małgorzata Grabowska    Ciechanów    29
1154    Energa Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o.    Słupsk    29
1155    MAG-KRAK A. I R. Pluta, B. I J. Twardosz – S.J.    Kraków    29
1156    Krat – Met S.J.    Kobylnica    29
1157    Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J.    Poznań    29
1158    Bazar Przytesko C&K Śliwa S.J.    Starogard Gdański    29
1159    VIA4 S.A.    Mysłowice    29
1160    Apator Rector sp. z o.o.    Zielona Góra    29
1161    Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    29
1162    Fast Finance S.A.    Wrocław    29
1163    Dorem Sp. z o.o.    Warszawa    29
1164    Plastem S.J.    Zduńska Wola    29
1165    Biko – Serwis S.J.    Chęciny    29
1166    CERACO UBP Sp. z o.o.    Warszawa    29
1167    Wartico Invest Sp. z o.o.    Warszawa    29
1168    Mera Pnefal Sp. z o.o.    Warszawa    29
1169    Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J.    Poznań    29
1170    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    29
1171    Hollywood S.J. PHU    Sierpc    29
1172    Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.    Wrocław    29
1173    Rafa Sp. z o.o.    Krotoszyn    29
1174    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGROJAR Sp. z o.o.    Strzelce Klasztorne    29
1175    Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k.    Warszawa    29
1176    TOM – BUD I Sp. z o.o.    Oleśnica    29
1177    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat    Dobrzyca    29
1178    Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    29
1179    Logisfera 33 Sp. z o.o.    Sopot    29
1180    Victor Investments Sp. z o.o.    Warszawa    29
1181    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    29
1182    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    29
1183    KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J.    Warszawa    29
1184    Firma Kowal S.J.    Świątniki Górne    29
1185    Kub Farm Sp. z o.o.    Barnim    29
1186    Hot Company Sp. z o.o.    Wrocław    29
1187    PORT CONSULTANTS JACEK PARYSEK I PAWEŁ PARYSEK S.J.    Gdynia    29
1188    Drukarnia TIR S.J.    Wrocław    29
1189    Klimek i Kluś Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j.    Lesznowola    29
1190    Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. Pracownia Projektowa    Wrocław    29
1191    Conscious Food Generation Sp. z o.o.    Warszawa    29
1192    Borysowski & Spółka S.J.    Dziekanów Leśny    29
1193    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    29
1194    ARCHICENTER – K. DOBROWOLSKI, T. MYSZKOWSKI I S – KA S.J.    Kraków    29
1195    Krzysztof Czajczyk I Dariusz Czajczyk S.J.    Mogilany    29
1196    CEZAL S.A.    Olsztyn    29
1197    Argaz S.J.    Lublin    29
1198    Nest Sp. z o.o.    Łódź    29
1199    Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.    Wrocław    29
1200    RunFarm Sp. z o.o.    Barlinek    29
1201    Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik – Spółka Jawna    Piastów    29
1202    Sped-Trans Jan Błoński I Paweł Błoński S.J.    Kielce    29
1203    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ponięcice    29
1204    ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o.    Warszawa    29
1205    Biuro Inżynierii Transportu – Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J.    Poznań    29
1206    TOS Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    29
1207    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    29
1208    Raj Sp. z o.o.    Karolew    29
1209    Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dobmar Maria i Janusz Gapińscy S.J.    Bydgoszcz    29
1210    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    29
1211    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    29
1212    Telnet Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wrocław    29
1213    Austria Card Polska Sp. z o.o.    Warszawa    29
1214    Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Lipka    29
1215    Kolmech Sp. z o.o. Kolejowe Przeds. Remontowo-Produkcyjne    Dziergowice    29
1216    Krajowa Agencja Informacyjna INFO Sp. z o.o.    Olsztyn    29
1217    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Maniowie Wielkim    Maniów Wielki    29
1218    Tiger Investment Sp. z o.o.    Gdańsk    29
1219    Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.    Starachowice    29
1220    MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – S.J.    Wrocław    29
1221    Novum Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe     Płock    29
1222    Xero Flor w Polsce Sp. z o.o.    Leszno Dolne    29
1223    Żegluga Augustowska Sp. z o.o.    Augustów    29
1224    HC nwest Sp. z o.o.    Warszawa    29
1225    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    29
1226    Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o.    Kraków    29
1227    Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    29
1228    Carserwis Sp. z o.o.    Kościan    29
1229    Wektor Sp. z o.o.    Nowy Sącz    29
1230    Eskulap Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    29
1231    HOLCIM POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    29
1232    Nano Sp. z o.o.    Częstochowa    29
1233    Uczelnia Sp. z o.o.    Gdańsk    29
1234    B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J.    Piła    29
1235    Czajka I Syn S.J.    Świnoujście    29
1236    Firma Protea S.J.    Bolesławiec    29
1237    Sonifax Sp. z o.o.    Warszawa    29
1238    Laboratorium Badań Genetycznych Sp. z o.o.    Lublin    29
1239    IPB – GRI Sp. z o.o.    Iława    29
1240    Optimum Sp. z o.o.    Wałbrzych    29
1241    FRANCUSKO-POLSKIE CENTRUM ALERGOLOGII Sp. z o.o.    Warszawa    29
1242    Spółdzielnia Mieszkaniowa Potocka    Warszawa    29
1243    Info Project Sp. z o.o.    Warszawa    29
1244    Niezależni Eksperci Majątkowi S.A. Sp. Komandytowo-Akcyjna    Warszawa    29
1245    Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Wrocław    28
1246    BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    28
1247    SATEL Sp. z o.o.    Gdańsk    28
1248    Vattenfall Energy Trading Sp. z o.o.    Warszawa    28
1249    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.    Kraków    28
1250    Schiedel Sp. z o.o.    Opole    28
1251    MILART Sp. z o.o.    Wrocław    28
1252    LEO BURNETT Sp. z o.o.    Warszawa    28
1253    AUTO – HAK S.J. PPUH    Słupsk    28
1254    Madrox S.J.    Stojadła    28
1255    VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych    Warszawa    28
1256    Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wilczyce    28
1257    BRE Wealth Management S.A.    Warszawa    28
1258    PW VET-AGRO Sp. z o.o.    Lublin    28
1259    PROINS S.A.    Kraków    28
1260    Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.    Warszawa    28
1261    CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych    Krynica-Zdrój    28
1262    Ultimo Sp. z o.o.    Wrocław    28
1263    Wierzbowski Eversheds Sp. Komandytowa    Warszawa    28
1264    P.U.H.P. INST-GAZ,M.KASZTELAN,J.NAWRACAŁA,S.JAŁOWIECKI S.J.    Jaskrów    28
1265    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    28
1266    Asta – Net Małdziński, Ryczek S.J.    Piła    28
1267    ELEKS S.J.    Warszawa    28
1268    Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.wiczyński sp. j.    Grójec    28
1269    Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28
1270    Agro – Technika S.A.    Ząbki    28
1271    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    28
1272    ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert    Goręczyno    28
1273    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    28
1274    Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o.    Gdańsk    28
1275    CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    28
1276    Mini Bus Komunikacja Prywatna S.J.    Karczew    28
1277    ARS Sp. z o.o. Agencja Rewitalizacji Starówki    Płock    28
1278    INFO-CAM Sp. z o.o.    Płock    28
1279    PUH LOBO Sp. z o.o.    Poznań    28
1280    Atut Sp. z o.o. PPHU    Katowice    28
1281    Cukiernia S.J.    Warszawa    28
1282    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    28
1283    Grand Investment Polska Sp. z o.o.    Świecie    28
1284    Hylmet S.J. ZPHU    Plaskosz    28
1285    Awena S.J.    Komorów    28
1286    Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J.    Sławno    28
1287    SAGRA TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Szczecin    28
1288    Hemag H.Guziak S.J.    Kraków    28
1289    Maxbud S.J.    Luboń    28
1290    Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Kraków    28
1291    Młyn Sp. z o.o.    Dargomyśl    28
1292    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    28
1293    King Tony Polska S.J.    Komorniki    28
1294    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    28
1295    Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K.    Tarnowo Podgórne    28
1296    Ideal Partner S.J.    Choroszcz    28
1297    Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa    Wrocław    28
1298    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    28
1299    ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej    Warszawa    28
1300    Materna Communications Sp. z o.o.    Warszawa    28
1301    Rolmix Sp. z o.o.    Zakrzewo    28
1302    RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa    Radom    28
1303    Vimar S.J.    Warszawa    28
1304    Sulima Sp. z o.o.    Warszawa    28
1305    W & W E.l.f. Wyleżuch S.J.    Tychy    28
1306    Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński sp. j.    Szklarska Poręba    28
1307    Moderator Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomości    Bydgoszcz    28
1308    Kaja S.J.    Bońki    28
1309    Przeds. Instalacji Elektrycznych S.J.    Łomża    28
1310    Profis S.J.    Klembów    28
1311    CCR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28
1312    P.R.L. Sp. z o.o.    Wrocław    28
1313    IPO Doradztwo Strategiczne S.A.    Warszawa    28
1314    ENIX Z. Łazarski i A. Gawriłow S.J.    Kraków    28
1315    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    28
1316    Zakład Rolno Przemysłowy Sp. z o.o.    Bukowo    28
1317    Warmus Investment Sp. z o.o.    Raszyn    28
1318    Zamkon-Arma-Pomp Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    28
1319    EURO-PEGAZ Logistyka Sp. z o.o.    Warszawa    28
1320    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bimex B. Bloch, J. Mickowski S.J.    Gorzów Wielkopolski    28
1321    K.R. AUDYT TAX Sp. z o.o.    Warszawa    28
1322    Covebo Work Office Sp. z o.o.    Opole    28
1323    Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska    Warszawa    28
1324    Bankomat Service Sp. z o.o.    Warszawa    28
1325    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    28
1326    Kem-Form Woźniak,Giemza,Płonka S.J.    Bielsko-Biała    28
1327    DJK Sp. z o.o.    Wysokie Mazowieckie    28
1328    Water Service Sp. z o.o.    Wrocław    28
1329    GG Trading S.J.    Warszawa    28
1330    Giganto Sp. z o.o.    Opole    28
1331    Łaska Telewizja Kablowa Sp. z o.o.    Łask    28
1332    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    28
1333    Gospodarstwo MICHAŁÓW Sp. z o.o.    Michałów    28
1334    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wronki    28
1335    Zetrom Sp. z o.o.    Warszawa    28
1336    Reumed Sp. z o.o.    Lublin    28
1337    Cushman & Wakefield Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    28
1338    EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A.    Gdańsk    28
1339    SCHOLAR Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe    Warszawa    28
1340    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    28
1341    Iron Tower Investment Paweł Wieczorkiewicz Sp. Komandytowo – Akcyjna    Poznań    28
1342    Eolica Połczyno Sp. z o.o.    Gdańsk    28
1343    Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce    Wrocław    28
1344    Interdruk Bis 2 S.J.    Katowice    28
1345    SABE Service Sp. z o.o.    Warszawa    28
1346    PHU Eltus S.J.    Niemcza    28
1347    Primar – B. S.J.    Kraków    28
1348    Nivea Polska Sp. z o.o.    Poznań    27
1349    Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    27
1350    GATX Rail Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27
1351    APATOR S.A.    Toruń    27
1352    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    27
1353    WECHTA Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    27
1354    Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A.    Tychy    27
1355    Fabryka Okuć Meblowych STALMOT S.A.    Nidzica    27
1356    TRANSBIT Sp. z o.o.    Warszawa    27
1357    Noble Securities S.A.    Kraków    27
1358    Home.pl Sp. z o.o.    Szczecin    27
1359    Madro Kraków Sp. z o.o.    Niepołomice    27
1360    PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    27
1361    VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    27
1362    M.W. Trade S.A.    Wrocław    27
1363    Hotel Muranowska Sp. z o.o.    Warszawa    27
1364    UMO Sp. z o.o.    Zielonka    27
1365    Polski Związek Łowiecki    Warszawa    27
1366    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    27
1367    Mirage Boats S.J.    Augustów    27
1368    Gnom Sp. z o.o.    Łódź    27
1369    Centrum Handlowe Batory S.A.    Gdynia    27
1370    Intertoll Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    27
1371    AG – Projekt S.J.    Wrocław    27
1372    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J.    Gromadka    27
1373    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    27
1374    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    27
1375    Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych    Kielce    27
1376    Koesters I Meyer Sp. z o.o.    Malanów    27
1377    Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno – Przetwórcze GAL L.P.M.Ł. Marek S.J.    Poznań    27
1378    EKOSYSTEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych    Wąbrzeźno    27
1379    Moda Wrocław S.A.    Wrocław    27
1380    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    27
1381    Zakład Poligraficzny Druk – Serwis S.J.    Warszawa    27
1382    Resteks Sp. z o.o. PPU    Tczew    27
1383    Smile Sp. z o.o.    Korpele    27
1384    Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o.    Warszawa    27
1385    Heuthes Sp. z o.o.    Szczecin    27
1386    Komo S.J.    Sękocin Nowy    27
1387    SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J.    Sulejówek    27
1388    Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas    Końskie    27
1389    Busimport Pl Sp. z o.o.    Nekla    27
1390    TPL Sp. z o.o. sp.k.    Częstochowa    27
1391    Ekowent S.J.    Bielsko-Biała    27
1392    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz    Warszawa    27
1393    Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kraków    27
1394    Innowacyjne Przeds. Wielobr. Polin Sp. z o.o.    Katowice    27
1395    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Branice    27
1396    4 Kolory Idea Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Łódź    27
1397    Pro – Holding Sp. z o.o.    Kraków    27
1398    PMK Gastronomia S. J.    Opole    27
1399    Przeds. Budowlane Blok S.J.    Nysa    27
1400    Romix Company Sp. z o.o.    Izabelin    27
1401    AOW FAKTORING S.A.    Częstochowa    27
1402    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    27
1403    Grupa KK Kochanowski. S.J.    Radom    27
1404    Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    27
1405    AMERESTATE S.A.    Warszawa    27
1406    DOBRYNKA Sp. z o.o.    Debrzno-Wieś    27
1407    JOTT JOANNA I LEONARD PIERACCY S.J.    Szczecin    27
1408    Przedsiębiorstwo SAS S.J.    Białystok    27
1409    ŚWIT Sp. z o.o.    Tarnów    27
1410    AD 1990 Sp. z o.o.    Sopot    27
1411    Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koziegłowy    27
1412    City-Sat Gordzielik Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    27
1413    Maison Du Vin Sp. z o.o.    Sobolew    27
1414    Kriomedpol Sp. z o.o.    Stare Babice    27
1415    WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o.    Wrocław    27
1416    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZAW S.J. Caban, Wcisło, Zając    Bielsko-Biała    27
1417    Zakład Akcesoriów Meblowych Gładysek S.J.    Mielec    27
1418    Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J.    Warszawa    27
1419    Sealab Sp. z o.o.    Gdynia    27
1420    Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. z o.o.    Ostrołęka    27
1421    Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o.    Wrocław    27
1422    Aedes Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    27
1423    Komfort Polska Sp. z o.o.    Warszawa    27
1424    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Sanel Piotr Kaczmarczyk i Jan Płuciennik    Chorzów    27
1425    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    27
1426    International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o.    Warszawa    27
1427    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    27
1428    Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.    Piła    27
1429    RÓWNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wełna    27
1430    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Łagoszów Mały    27
1431    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Karo Sp. z o.o.    Bronów    27
1432    Agencja Telewizyjna ZOOM S.J.    Warszawa    27
1433    Amur Sp. z o.o.    Warszawa    27
1434    Agroimpex – Krzepice Sp. z o.o.    Krzepice    27
1435    Welmax Paper Sp. z o.o.    Bezwola    27
1436    All – Medika Sp. z o.o.    Otwock    27
1437    Marcinkowski Broker Sp. z o.o.    Poznań    27
1438    VERSA S.A.    Poznań    27
1439    T&P Holding Sp. z o.o.    Warszawa    27
1440    CITRI MARKET Sp. z o.o.    Częstochowa    27
1441    Bekaert Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27
1442    Vectra Raczkowscy S.J.    Wrocław    27
1443    Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o.    Kamionka    27
1444    Kizo Sp. z o.o.    Katowice    27
1445    Ferro International sp. z o.o.    Skawina    27
1446    TEX MODA Sp. z o.o.    Zakręt    27
1447    Probo Multimedia Sp. z o.o.    Warszawa    27
1448    E.s. Logistics Sp. z o.o.    Zaręby Kościelne    27
1449    W. Marcinkowski Binneschifffahrtsgesellschaft MbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce    Oława    27
1450    Neptune Marine Sp. z o.o.    Szczecin    27
1451    Skalnik S.J.    Wrocław    27
1452    Activnet – Pilch S.J.    Kraków    27
1453    Softtutor Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    27
1454    Palladium S.j. Piotr Paluszkiewicz i Spółka    Szczecin    27
1455    Przeds. Krona Sp. z o.o.    Śmigiel    27
1456    Steelco Sp. z o.o.    Warszawa    27
1457    Zakład Budowlany EFEKT J.D. Dziedziccy S.J.    Świnoujście    27
1458    Regionalna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Szczecin    27
1459    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J.    Kalisz    27
1460    EVIS Sp. z o.o.    Porosły    27
1461    KGHM Polska Miedź S.A.    Lubin    26
1462    ALCHEMIA S.A.    Warszawa    26
1463    Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.    Katowice    26
1464    Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    26
1465    MURAPOL S.A.    Bielsko-Biała    26
1466    Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.    Warszawa    26
1467    PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    26
1468    PORTOS S.J.    Kalisz    26
1469    MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego    Wrocław    26
1470    Autostrada Eksploatacja S.A.    Poznań    26
1471    EACC Investments Sp. z o.o.    Jabłonowo    26
1472    Onduline Production Sp. z o.o.    Mielec    26
1473    Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    26
1474    ED Invest S.A.    Warszawa    26
1475    Kopalnia Soli WIELICZKA S.A.    Wieliczka    26
1476    Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    26
1477    SIGNAL PUH    Ostrowiec Świętokrzyski    26
1478    DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J.    Kłobuck    26
1479    Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1480    Amest Kamieńsk Sp. z o.o.    Kamieńsk    26
1481    OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich    Osiecznica    26
1482    DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa    Warszawa    26
1483    Mix Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    26
1484    Oświata-Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    26
1485    Hedeselskabet Sp. z o.o.    Warszawa    26
1486    O&S Computer – Soft Orłowski Sp. z o.o.    Wałbrzych    26
1487    Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie    Tarnów    26
1488    FIRMENICH Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    26
1489    Kinekspert S.J.    Łódź    26
1490    MESGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    26
1491    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.    Legnica    26
1492    Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Legnica    26
1493    Intropak Płochocki & Wspólnicy S.J.    Celestynów    26
1494    AGRI PLUS Wielkopolska S.A.    Dopiewo    26
1495    Podwysocki S.J.    Łódź    26
1496    Firma Budowlano – Drogowa Prasbet S.J.    Grudziądz    26
1497    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    26
1498    AGRO – Chemat Sp. z o.o. Zakłady Wytwórcze    Wiązowna    26
1499    Tarmet S.J.    Tarnowo Podgórne    26
1500    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    26
1501    Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak S.J.    Szczecin    26
1502    Poznań Retail Sp. z o.o.    Warszawa    26
1503    PPHiU PESAM S.J.    Dębica    26
1504    Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.    Warszawa    26
1505    Procard Sp. z o.o.    Kraków    26
1506    Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    26
1507    TELVIS Sp. z o.o. PUP    Katowice    26
1508    Mostostal – Montaż Słupca Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    26
1509    Hurra Communications Sp. z o.o.    Kraków    26
1510    Rawex Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1511    Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    26
1512    Aktive Care Sp. z o.o.    Warszawa    26
1513    DIANA TELEWIZJA KABLOWA S.J.    Stalowa Wola    26
1514    Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.    Poznań    26
1515    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    26
1516    Polservice Geo Sp. z o.o.    Warszawa    26
1517    PPHU Art – Hen Zdrzałek S.J.    Racibórz    26
1518    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI K.A. S.J.    Dąbrowa Górnicza    26
1519    Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego    Wrocław    26
1520    Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o.    Warszawa    26
1521    S.A.V. Sp. z o.o.    Białystok    26
1522    Techmarin Sp. z o.o. Zakład Konstrukcji i Ekspertyz    Świnoujście    26
1523    Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J.    Suchy Las    26
1524    Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc    Warszawa    26
1525    Plener S.J.    Katowice    26
1526    Regionalna Telewizyjna Kablowa S.J.    Nowy Sącz    26
1527    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    26
1528    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    26
1529    Emitest – Eko Sp. z o.o.    Żarów    26
1530    Akopol Sp. z o.o.    Kraków    26
1531    MILO-SPORT M.i E. Kwaśniewscy S.J.    Dąbrowa Górnicza    26
1532    Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J.    Lublin    26
1533    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o.    Gądkowice    26
1534    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    26
1535    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    26
1536    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o.    Bojanowo    26
1537    ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1538    Motodemont S.J.    Kaźmierz    26
1539    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    26
1540    Unitrez Elektronik S.J.    Opole    26
1541    Texim Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    26
1542    MBS Plus Sp. z o.o.    Sady    26
1543    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    26
1544    PFT Sp. z o.o.    Kraków    26
1545    Maciej Rogowski Spółka Komandytowo Akcyjna    Tczew    26
1546    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp    Jasionka    26
1547    Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J.    Świnoujście    26
1548    Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze    Legnica    26
1549    Sinograf S.A.    Toruń    26
1550    Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o.    Warszawa    26
1551    Geomaster Sp. z o.o. PPUH    Jelenia Góra    26
1552    Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o.    Gdynia    26
1553    Jems Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    26
1554    Rawa S.J.    Świdnica    26
1555    Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna     Gdynia    26
1556    Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J.    Warszawa    26
1557    Centrum Elektroniki Telekomunikacyjnej i Oprogramowania Ceto Sp. z o.o.    Rzeszów    26
1558    Tempus Sp. z o.o.    Łódź    26
1559    Mesche Polen Sp. z o.o.    Gorzyce    26
1560    Promexim Invest Sp. z o.o.    Warszawa    26
1561    Soco S.J.    Łódź    26
1562    PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    26
1563    Diamentpol S.J G.Kowalczyk, J. Pijewski     Katowice    26
1564    Elcor S.J.    Lisów    26
1565    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    26
1566    Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Biłgoraj    26
1567    Montomet S.J. Przeds. Usługowo-Wielobranżowe    Zawiercie    26
1568    Oki Doki Hostels Sp. z o.o.    Warszawa    26
1569    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    26
1570    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1571    NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik – S.K.    Częstochowa    26
1572    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Michów    26
1573    Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek    Poznań    26
1574    BHS Corrugated Poland Sp. z o.o.    Łódź    26
1575    Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o.    Poznań    26
1576    Pachica Polska Sp. z o.o.    Warszawa    26
1577    AGRA – MOS Sp. z o.o.    Budno    26
1578    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA BIELCZANKA    Bielcza    26
1579    Polplant Sp. z o.o.    Średzina    26
1580    Chomtech.pl Sp. z o.o.    Kraków    26
1581    Elmasz Sp. z o.o. S.K.    Biskupice    26
1582    BALTEX PIOTR HIRSZ I SPÓŁKA S.J.    Sopot    26
1583    LOG Sp. z o.o.    Warszawa    26
1584    Paris Music Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1585    AST Grzegorowski i Spółka S.J.    Sochaczew    26
1586    LECH Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    26
1587    Auto Eska Sp. z o.o.    Ołtarzew    26
1588    Targowisko – Zdroje Sp. z o.o.    Szczecin    26
1589    BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Warszawa    25
1590    Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1591    Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.    Gdynia    25
1592    GRUPA ONET.PL S.A.    Kraków    25
1593    Dom-Bud M.Szaflarski S.J.    Kraków    25
1594    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    25
1595    FCE Credit Polska S.A.    Warszawa    25
1596    PPUH ALFA SOSNOWSCY S.J.    Nowa Wieś    25
1597    OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    25
1598    ALLEN & OVERY, A. Pędzich Spółka Komandytowa    Warszawa    25
1599    PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych    Warszawa    25
1600    Polon-Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    25
1601    TIBRO -JV Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    25
1602    Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Koszalin    25
1603    Novo Maar Sp. z o.o.    Kraków    25
1604    Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    25
1605    Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy – Kancelaria Prawna GLN Sp. Komandytowa    Warszawa    25
1606    Wyższa Szkoła Prawa i Administracji    Przemyśl    25
1607    Wszechnica Świętokrzyska    Kielce    25
1608    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j.    Niedomice    25
1609    Gozdnickie Zakłady Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.    Gozdnica    25
1610    President Elektronics Poland Sp. z o.o.    Częstochowa    25
1611    PUH WŁODZIMIERZ S.A.    Trzebinia    25
1612    RAK AND ROLL S.J.    Rybnik    25
1613    WP Invest Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    25
1614    MEDAX Sp. z o.o.    Kruszów    25
1615    EGB INVESTMENTS S.A.    Bydgoszcz    25
1616    Malkom D. Malińska I Wspólnicy S.J.    Warszawa    25
1617    Willis Polska S.A.    Warszawa    25
1618    PPHU Piaseczno Sp. z o.o.    Piaseczno    25
1619    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    25
1620    NRC Sp. z o.o.    Brody    25
1621    Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    25
1622    Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.    Warszawa    25
1623    KOS – DOM Sp. z o.o.    Luboń    25
1624    ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o.    Świdnica    25
1625    Sesto Senso Klimas S.J.    Czastary    25
1626    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    25
1627    Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe    Bydgoszcz    25
1628    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J.    Przemyśl    25
1629    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    25
1630    Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J.    Wrocław    25
1631    ANMART S.J.    Nowy Sącz    25
1632    Kalibra Sp. z o.o.    Kamienna Góra    25
1633    DKN INFO Sp. z o.o.    Kielce    25
1634    Kersten Europe Sp. z o.o.    Kleszczów    25
1635    Oska S.J. ZPUH     Białe Błota    25
1636    Staphyt Sp. z o.o.    Poznań    25
1637    Bankomat Sp. z o.o.    Warszawa    25
1638    Eugen Meller Sp. z o.o.    Białogard    25
1639    Grupa Nokaut S.A.    Gdynia    25
1640    O&M S.J. PHU    Włocławek    25
1641    Budowlani Sanatorium Uzdrowiskowe S.J.    Podegrodzie    25
1642    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    25
1643    POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o.    Gdynia    25
1644    Montax Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    25
1645    Gold – Pol S.J.    Warszawa    25
1646    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    25
1647    Hartog Sp. z o.o.    Stegna    25
1648    KF Furniture Sp. z o.o.    Duszniki    25
1649    SANMED Sp. z o.o.    Łódź    25
1650    Waran S.J.    Trzebownisko    25
1651    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    25
1652    Zakład Usług Leczniczo – Wypoczynkowych PZL – Mielec Sp. z o.o.    Krynica-Zdrój    25
1653    BIK SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1654    MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    25
1655    Polieuro Sp. z o.o.    Chodzież    25
1656    Konsorcjum Sp. z o.o.    Świdnik    25
1657    Smart Sp. z o.o.    Tychy    25
1658    Linea – Decor Sp. z o.o.    Mrągowo    25
1659    NIEDŹWIEDZICE Sp. z o.o. Spółka Rybacka    Chojnów    25
1660    Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o.    Płock    25
1661    WYSZKOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.    Wyszków    25
1662    Gospodarstwo Tupadły Sp. z o.o.    Tupadły    25
1663    Brego Świadek, Stefański S.J.    Poznań    25
1664    Instalco sp. z o.o.    Piaseczno    25
1665    Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o.    Nozdrzec    25
1666    PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    25
1667    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Ks. Piotra Ściegiennego    Bilcza    25
1668    Karima S.J. PPH    Łódź    25
1669    Partner Sp. z o.o.    Grodków    25
1670    EMI Sp. z o.o. PTH    Ustroń    25
1671    Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lębork    25
1672    Multi Food S.A.    Radom    25
1673    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    25
1674    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Puck    25
1675    SBA Euro Sp. z o.o.    Opole    25
1676    PHU Kamar Sp. z o.o.    Złotoryja    25
1677    Edukacja Sp. z o.o.    Kraków    25
1678    Domy Na Plus Sp. z o.o.    Czasław    25
1679    Agrokar Przedsiębiorstwo Rolne Sp. z o.o.    Karsibór    25
1680    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1681    Terra Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Agencja Inwestycyjna     Poznań    25
1682    Cintamani Poland S.J.    Piaseczno    25
1683    Oktagon Investment Sp. z o.o.    Łódź    25
1684    Pluss Invest Sp. z o.o.    Wrocław    25
1685    ŻUBR ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TRZCIŃSCY & KOŹMIŃSKI S.J.    Szczytno    25
1686    Baumont Sp. z o.o.    Kraków    25
1687    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bzowo    Bzowo    25
1688    CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    25
1689    Infobase Systemy Informatyczne S.J.    Turek    25
1690    Techstudio Sp. z o.o.    Warszawa    25
1691    Recticel Izolacje Sp. z o.o.    Poznań    25
1692    Fabryka Plecaków Jankowski Spółka Komandytowa    Poznań    25
1693    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    25
1694    SOLUTIONS HR SPECIALISTS Sp. z o.o.    Warszawa    25
1695    HBD Chodkiewicza 15 Sp. z o.o.    Bydgoszcz    25
1696    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J.    Środa Wielkopolska    25
1697    Warsaw Commercial Park Sp. z o.o.    Warszawa    25
1698    TAN-BUD Sp. z o.o.    Warszawa    25
1699    P.P.H. PORT Sp. z o.o.    Warszawa    25
1700    Cembud Sp. z o.o. WPUH    Dębno    25
1701    Hotel UNIBUS Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    25
1702    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    24
1703    Contact Center Sp. z o.o.    Warszawa    24
1704    LURGI S.A.    Kraków    24
1705    PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    24
1706    Biuro Informacji Kredytowej S.A.    Warszawa    24
1707    INTELIGO FINANCIAL SERVICES S.A.    Warszawa    24
1708    Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. z o.o.    Żychlin    24
1709    INPRO S.A.    Gdańsk    24
1710    EMITER S.J. Zakład Usługowo – Produkcyjny    Limanowa    24
1711    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEMAR S.J. Piotr Klaczak, Marcin Klaczak    Katowice    24
1712    Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Kraków    24
1713    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A.    Rudawa    24
1714    GIANT Sp. z o.o.    Poznań    24
1715    INTROL S.A.    Katowice    24
1716    Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o.    Krzeszowice    24
1717    Capek Sp. z o.o.    Skrzyszów    24
1718    Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa    Warszawa    24
1719    SMI Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    24
1720    Argo Card Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1721    Inart S.A.    Warszawa    24
1722    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    24
1723    PBG Dom Sp. z o.o.    Wysogotowo    24
1724    Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    24
1725    Nowodworski sp. j.    Częstochowa    24
1726    Niebieski Dom Sp. z o.o.    Warszawa    24
1727    URBEX Sp. z o.o.    Lubin    24
1728    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J.    Kleśniska    24
1729    Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    24
1730    BAMAR – POL S.J.    Opole    24
1731    Meyn Polska Sp. z o.o.    Lębork    24
1732    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    24
1733    PRZYSUCHA Zakłady Płytek Ceramicznych S.A.    Skrzyńsko    24
1734    S & P Polska Sp. z o.o.    Malbork    24
1735    OPTOMER S.J.    Łódź    24
1736    Par Bakuła S.J.    Gdańsk    24
1737    Mega – Krusz S.J.    Ostrołęka    24
1738    PBR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wyrzysk    24
1739    RESTAURACJA POLSKA S.J.    Warszawa    24
1740    Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J.    Radom    24
1741    Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa    Gdańsk    24
1742    Zamet – Głowno S.J.    Głowno    24
1743    FHU Polorto Sp. z o.o.    Częstochowa    24
1744    Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Szczecin    24
1745    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.    Kielce    24
1746    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    24
1747    Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o.    Warszawa    24
1748    Dialcom24 Sp. z o.o.    Poznań    24
1749    Gdańskie Linie Morskie Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1750    Okulus Sp. z o.o.    Kalisz    24
1751    Bik – Projekt Sp. z o.o.    Łomża    24
1752    Duet S.J.    Goszcz    24
1753    REKMA Trading Poland Sp. z o.o.    Brzezie    24
1754    Eurotechpro Sp. z o.o.    Warszawa    24
1755    Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy – Nowiccy Sp. z o.o.    Dominowo    24
1756    PHS Projekt CS Sp. z o.o. S.K.A.    Szczecin    24
1757    TELBESKID Sp. z o.o.    Nowy Sącz    24
1758    Romos Dom Sp. z o.o.    Poznań    24
1759    Forty S.J.    Warszawa    24
1760    Millennium – Kopciński, Rzechuła, Michalak S.J.    Międzywodzie    24
1761    PW Drewmax S.J. T.Sąsiadek i Wspólnicy    Kędzierzyn-Koźle    24
1762    ALFA S.J. Antoni Janik, Jan Janik, Józef Janik    Nowy Sącz    24
1763    Prolab S.J. Farmaceutyczne Przeds. Produkcyjno – Analityczno – Handlowe    Nakło nad Notecią    24
1764    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba, A. Strózik Sp. J.    Nowy Sącz    24
1765    Profilex S.J.    Łask    24
1766    Bazar Poznański S.A.    Poznań    24
1767    Expert Sp. z o.o.    Kruszyn Krajeński    24
1768    Hydro-Instal Zakład Instalacji Sanitarnych Homa-Homa S.J.    Mazańcowice    24
1769    Centrum Łomanki Sp. z o.o.    Sadowa    24
1770    Sppeed Car Sp. z o.o.    Świdnik    24
1771    Astec Sp. z o.o.    Zielona Góra    24
1772    A. Bielawa Sport Sp. z o.o.    Małe Ciche    24
1773    F.H. ROAN E.I M. Włodarczyk S.J.    Kraków    24
1774    Hanjin Shipping Poland Sp. z o.o.    Warszawa    24
1775    ECA Auxilium S.A.    Kraków    24
1776    Delta S.J.    Białystok    24
1777    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    24
1778    Infinite Sp. z o.o.    Lublin    24
1779    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stara Kamienica    24
1780    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach    Regulice    24
1781    ARM Inwestycje Sp. z o.o.    Inowrocław    24
1782    MTM STYL Sp. z o.o.    Białystok    24
1783    Technika Alarmowa Polska – Systemy Alarmowe Sp. z o.o.    Poznań    24
1784    Irriga S.J.    Warszawa    24
1785    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    24
1786    MG Dom Sp. z o.o.    Białystok    24
1787    Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J.    Łódź    24
1788    Piekarz S.J.    Świdnica    24
1789    Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went S.J. M.Obrębski K.Kluska    Płock    24
1790    Insoft Sp. z o.o.    Kraków    24
1791    AVS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
1792    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trans Energo Połaniec Sp. z o.o.    Połaniec    24
1793    QUADRUM FOODS Sp. z o.o.    Kraków    24
1794    Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec    Oświęcim    24
1795    Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    24
1796    Drogmar Sp. z o.o.    Radom    24
1797    Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Stańkowo    24
1798    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    24
1799    Poltramp Sp. z o.o.    Szczecin    24
1800    Woprol S.J.    Łeknica    24
1801    SKM – Bis S.J.    Opalenica    24
1802    HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.    Lublin    24
1803    Kołobrzeska Żegluga Pasażerska Sp. z o.o.    Kołobrzeg    24
1804    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    24
1805    Masters Sp. z o.o.    Poznań    24
1806    Biuroservice Sp. z o.o. PHU    Kraków    24
1807    ZPUH Diamsil Sp. z o.o.    Osieczany    24
1808    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    24
1809    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Puck    24
1810    IE Investments Sp. z o.o.    Wrocław    24
1811    Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy    Wrocław    24
1812    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Potokiem    Warszawa    24
1813    Marko S.J. PPHU    Rypin    24
1814    PPM Fab S.J.    Bolesławiec    24
1815    Dorado Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    24
1816    Tundra Advisory Sp. z o.o.    Warszawa    24
1817    ARS Sp. z o.o. Grupa Producentów Polskich    Olesno    24
1818    Mega Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    24
1819    Wydawnictwo ARS Boni Sp. z o.o.    Poznań    24
1820    JG Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    24
1821    Comitex Sp. z o.o.    Warszawa    24
1822    VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa    Gdańsk    24
1823    SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI ROLNEJ ROLNIK    Chwałszyce    24
1824    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gądków    24
1825    Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Sp. Komandytowa    Warszawa    24
1826    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    24
1827    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Bartoszówka    24
1828    Gastropol Sp. z o.o.    Warszawa    24
1829    TARRO KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    24
1830    Hades Sp. z o.o.    Świnoujście    24
1831    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe ROLPISZ-Sp. z o.o.    Gać    24
1832    Jurgowiak, Kaźmierczak, Giezek – Kancelaria Adwokacka – JKG S.J.    Wrocław    24
1833    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zgoda W Pomocnem Z/S W Myślinowie    Myślinów    24
1834    Supermarket GALEO Sp. z o.o.    Wyszków    24
1835    Hesal Sp. z o.o.    Kraków    24
1836    KN Products Polska Sp. z o.o.    Puławy    24
1837    Polska Korporacja Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    24
1838    Gospodarstwo Rolne Osówiec Sp. z o.o.    Sicienko    24
1839    Równość Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    24
1840    Tesmo Sp. z o.o.    Michałowice    24
1841    Madar Agro Sp. z o.o.    Szczecin    24
1842    Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega Sp. z o.o.    Warszawa    24
1843    P.U. Kontafin Sp. z o.o.    Siedlce    24
1844    Biuro Architektoniczne i Sztuk Plastycznych Sosak i Sosak Projekt Sp. z o.o.    Olsztyn    24
1845    Zakłady Usługowe Konserwator Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1846    Starnet Sp. z o.o. PUHP    Słupsk    24
1847    Partner Sp. z o.o.    Białystok    24
1848    Budex Sp. z o.o.    Warszawa    24
1849    Sporting S.J. PPH    Leszno    24
1850    Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A.    Warszawa    23
1851    TVN S.A.    Warszawa    23
1852    RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    23
1853    Telewizja Polsat Sp. z o.o.    Warszawa    23
1854    Toya Sp. z o.o.    Łódź    23
1855    Wall Kraków Sp. z o.o.    Kłaj    23
1856    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    23
1857    SUMI AGRO Poland Sp. z o.o.    Warszawa    23
1858    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    23
1859    Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    23
1860    Grupa O2 S.A.    Warszawa    23
1861    APLISENS S.A.    Warszawa    23
1862    ERKADO Zbigniew Kozłowski    Radomyśl nad Sanem    23
1863    Mak Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    23
1864    Targi Kielce S.A    Kielce    23
1865    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    23
1866    CERPOL – KOZŁOWICE Sp. z o.o.    Gorzów Śląski    23
1867    Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz    Grudziądz    23
1868    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    23
1869    Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu    Nowy Targ    23
1870    Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Sobótka    23
1871    Chore – Time Europe Sp. z o.o.    Strykowo    23
1872    Kolsatpol Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    23
1873    RADIO ESKA S.A.    Warszawa    23
1874    BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    23
1875    Seb Commercial Finance Sp. z o.o.    Warszawa    23
1876    WA BIS Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata    Szczekociny    23
1877    Shim – Pol S.J.    Izabelin    23
1878    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    23
1879    AKME Zdzisław Wiśniewski    Wrocław    23
1880    Hologram Industries Polska Sp. z o.o.    Wrocław    23
1881    BMI Sp. z o.o. PW    Otwock    23
1882    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J.    Nisko    23
1883    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych    Warszawa    23
1884    Waśpol S.J.    Skawina    23
1885    Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.    Warszawa    23
1886    GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    23
1887    Zakład Ceramiki Budowlanej OWCZARY R.E.R. Stępień S.J.    Owczary    23
1888    KOMAT Mieczysław Kozłowski    Czarnków    23
1889    Cegielnie Bydgoskie S.A.    Warszawa    23
1890    Rymatex Sp. z o.o.    Rymanów    23
1891    FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J.    Kraków    23
1892    LMP Sp. z o.o.    Katowice    23
1893    Centrum Finansowe Banku BPS S.A.    Warszawa    23
1894    Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Adam Goclik sp. j.    Września    23
1895    Kreber – Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Radzyń Chełmiński    23
1896    Senator Sp. z o.o.    Łódź    23
1897    Info-Ekspert Sp. z o.o.    Warszawa    23
1898    BRANDDEX Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    23
1899    Ponetex Sp. z o.o.    Rakoniewice    23
1900    Przeds. Budowlano Instalacyjne Budomax S.J.    Rzeszów    23
1901    Esculap Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    23
1902    Pegas Sp. z o.o.    Olkusz    23
1903    Norgpol Czerwiński S.J.    Warszawa    23
1904    Gdynia 8 Sp. z o.o.    Gdynia    23
1905    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    23
1906    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    23
1907    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    23
1908    Dromost S.J.    Radomsko    23
1909    PPHU Ewa Baranik S.J.    Klucze    23
1910    Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    23
1911    P.W. Promont Sp. z o.o.    Warszawa    23
1912    Komes Sp. z o.o.    Szubin    23
1913    Bar Piccolo Tomasik S.J.    Poznań    23
1914    Arkada Budownictwo Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    23
1915    P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J.    Szczecin    23
1916    Jawor S.J.    Mogilno    23
1917    Quantum Satis Sp. z o.o.    Warszawa    23
1918    Działdowska Agencja Rozwoju S.A.    Działdowo    23
1919    DK EXECUTIVE SEARCH Sp. z o.o.    Warszawa    23
1920    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach    Wyględy    23
1921    EKODENT – X S.J.    Łódź    23
1922    Gumet S.J.    Kraśnik    23
1923    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    23
1924    Kontrast Marek Jakubowski S.J.    Kraków    23
1925    Foster S.J. Zakład Elektroniczny    Pleszew    23
1926    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    23
1927    Piasta Hurtownia Rowerów S.J.    Łódź    23
1928    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Makowice    23
1929    Abacosun S.J.    Gdynia    23
1930    Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych    Warszawa    23
1931    FHU Globe Sp. z o.o.    Piaseczno    23
1932    PPH Import – Export Stnley Sp. z o.o.    Poznań    23
1933    Kontekst Andrzej Wolski S.J.    Warszawa    23
1934    Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J.    Dębica    23
1935    Nordic Consulting & Development Company Sp. z o.o.    Szczecin    23
1936    Fotka.pl Sp. z o.o.    Warszawa    23
1937    Zakład Usług Antenowych ANTSERWIS Henryk Czajkowski, Kazimierz Kociński, Olenia Kordylewicz S.J.    Piła    23
1938    ART Logistic Sp. z o.o.    Łódź    23
1939    Budlex Azalia Sp. z o.o.    Toruń    23
1940    Wieszczyczyn Sp. z o.o. PPHU    Wieszczyczyn    23
1941    West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    23
1942    Bud – Rem S.J.    Jarocin    23
1943    Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    23
1944    Metal – Market S.J.    Sosnowiec    23
1945    Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prusice    23
1946    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie    Oborniki    23
1947    Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    23
1948    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    23
1949    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    23
1950    Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Pożarowo    23
1951    E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    23
1952    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt    Róża Wielka    23
1953    Wod – Kan S.J. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski    Sopot    23
1954    Andrzej Żebrowski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    23
1955    Saba Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    23
1956    Panorama-SAP Sp. z o.o.    Warszawa    23
1957    PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe    Gdynia    23
1958    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lisięcicach    Lisięcice    23
1959    Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    23
1960    Freshmind Sp. z o.o.    Warszawa    23
1961    Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto-Audit Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1962    Logonet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    23
1963    Zakład Produkcyjno Naprawczy S.J.    Jasło    23
1964    Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o.    Gdynia    23
1965    Vera Artis Sp. z o.o.    Lublin    23
1966    Kotło-Rem Cetera, Maluch, Szczerba S.J.    Sędziszów    23
1967    Quantic Sp. z o.o.    Klembów    23
1968    Mak-Med Sp. z o.o.    Małkinia Górna    23
1969    PHU Globimex Sp. z o.o.    Nysa    23
1970    Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    23
1971    BFM-BTH Sp. z o.o.    Legnica    23
1972    Agro Scholz 2002 Sp. z o.o.    Stróżewo    23
1973    S.A.S. S.J.    Świdnica    23
1974    TBW – Pol Sp. z o.o.    Wysogotowo    23
1975    DG – Plus Sp. z o.o.    Władysławowo    23
1976    Migra Sp. z o.o.    Tyniec Mały    23
1977    Wypożyczalnia Kontener Zbigniew Wiktorski S.J.    Płock    23
1978    Torell Net Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    23
1979    Wincool Properties Sp. z o.o.    Wrocław    23
1980    EKOSERWIS RAPID Sp. z o.o.    Biała Podlaska    23
1981    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Im. Rolnik    Resko    23
1982    Interkraft Sp. z o.o.    Warszawa    23
1983    BE-HA-PE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Katowice    23
1984    TERMIA Sp. z o.o. Przeds. Inwestycyjne    Milanówek    23
1985    CONSUL Sp. z o.o.    Białystok    23
1986    Attyka Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1987    MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    23
1988    Wandachowicz – Kashyna Architekci Spółka Partnerska    Swarzędz    23
1989    TELAND S.J PHU    Poznań    23
1990    Bissmyk Krawczyński i Spółka S.J.    Szczecin    23
1991    Europejski Fundusz Leasingowy S.A.    Wrocław    22
1992    INTER-BUD Firma Remontowo – Budowlana    Kraków    22
1993    Stocznia Gdańsk S.A.    Gdańsk    22
1994    Ataner Sp. z o.o.    Poznań    22
1995    ACTIV INVESTMENT Sp. z o.o.    Kraków    22
1996    Zakład Robót Inżynieryjnych S.J.    Bojszowy    22
1997    BARC WARSZAWA S.A.    Warszawa    22
1998    REST Usługi Remontowo – Budowlane i Specjalistyczne S.J    Rzeszów    22
1999    Vastbouw Polska Sp. z o.o.    Szczecin    22
2000    KACZMARSKI INKASSO    Wrocław    22
2001    Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o.    Warszawa    22
2002    Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o.    Warszawa    22
2003    KRUK S.A.    Wrocław    22
2004    Intercard Sp. z o.o.    Kraków    22
2005    Norpol Sp. z o.o.    Goleniów    22
2006    Wysowa – Dom S.J. PUH    Wysowa-Zdrój    22
2007    Terma S.J.    Słupsk    22
2008    Mo-Bruk S.A.    Korzenna    22
2009    OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    22
2010    Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o.    Sandomierz    22
2011    PUH ZETO S.A.    Poznań    22
2012    Intertoll Polska Sp. z o.o.    Pelplin    22
2013    Leasing Polski Sp. z o.o.    Gdańsk    22
2014    KK – Electronic Polska Sp. z o.o.    Szczecin    22
2015    Eko – Live S.J. PH    Bielsko-Biała    22
2016    4Fun Media S.A.    Warszawa    22
2017    P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j.    Łódź    22
2018    Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.    Warszawa    22
2019    MARSH Sp. z o.o.    Warszawa    22
2020    Moto – Remo S.J.    Iława    22
2021    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    22
2022    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    22
2023    Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska    Białystok    22
2024    Cofinco-Poland Sp. z o.o.    Katowice    22
2025    POLIPACK S.J.    Gościcino    22
2026    PPH LIMAK Wojciech Mrocheń    Częstochowa    22
2027    Master Pharm Polska Sp. z o.o.    Łódź    22
2028    Lightnet Sp. z o.o.    Kobiernice    22
2029    Agencja Reklamowa Opus – B S.J.    Kraków    22
2030    EFL SERVICE S.A.    Wrocław    22
2031    MTB Trzebińscy S.J.    Nakło nad Notecią    22
2032    Rolgos Sp. z o.o.    Gościejewice    22
2033    PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski    Szczecin    22
2034    Multidekor S.J.    Piastów    22
2035    EBV Elektronik Sp. z o.o.    Wrocław    22
2036    FH WALOR S.J.    Kolbuszowa    22
2037    Widok S.J.    Warszawa    22
2038    Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o.    Warszawa    22
2039    SPIRAX SARCO Sp. z o.o.    Warszawa    22
2040    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    22
2041    Aurum Development Sp. z o.o.    Walendów    22
2042    Jakmet S.J.    Osieck    22
2043    Elwoz Prywatne Przedsiebiorstwo    Miechucino    22
2044    Komandor Warszawa S.A.    Marki    22
2045    Laguna Sp. z o.o.    Gdańsk    22
2046    Motgum S.J.    Józefów    22
2047    Rem – Bud S.J.    Jarocin    22
2048    Trans – Man Sp. z o.o. PUH    Kraków    22
2049    Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz    Kozy    22
2050    DORADO Sp. z o.o.    Zakopane    22
2051    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    22
2052    Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o.    Gronowo Górne    22
2053    Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.     Tyczyn    22
2054    ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K.    Mochy    22
2055    ZPH Mistral S.J.    Łódź    22
2056    PPH DOLOMIT Sp. z o.o.    Kraków    22
2057    Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.    Szczecin    22
2058    Centralne Muzeum Morskie    Gdańsk    22
2059    Ka – Mi Sp. z o.o.    Kaszyce Milickie    22
2060    Kraj Sp. z o.o.    Katowice    22
2061    Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J.    Kraków    22
2062    Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J.    Zgierz    22
2063    Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum    Częstochowa    22
2064    Rozewie Apartamenty S.J.    Lublin    22
2065    Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
2066    Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o.    Łódź    22
2067    Hotel VICTORIA Sp. z o.o.    Lublin    22
2068    TML S.A.     Poznań    22
2069    TRANSMAG R.S. S.J.    Bogucin    22
2070    Aga – Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    22
2071    Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Świdnica    22
2072    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    22
2073    TOPEKO Sp. z o.o.    Będzin    22
2074    Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.    Olsztynek    22
2075    Kantar Media Sp. z o.o.    Wrocław    22
2076    Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik S.J.    Malbork    22
2077    Vault Sp. z o.o. i Wspólnicy-Spółka Komandytowa    Skawina    22
2078    Dromo sp. j. Pragacz, Pacholczyk    Warszawa    22
2079    Agencja Projektowa A – 4 Kompeksowa Obsługa Inwestycji S.J.    Nowy Sącz    22
2080    Margostal – Rewolińscy S.J.    Margonin    22
2081    Soho Art Sp. z o.o.    Warszawa    22
2082    Techno – Żwir S.J. PPHU    Pułtusk    22
2083    MAXI Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W. Rumocka S.J.    Łódź    22
2084    WP HEMPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22
2085    Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o.    Byczyna    22
2086    Park Sp. z o.o.    Poznań    22
2087    Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.    Warszawa    22
2088    ITA Sp. z o.o.    Gdynia    22
2089    Beskidzki Hurt Towarowy S.A.    Bielsko-Biała    22
2090    Restal-Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22
2091    Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J.    Bełchatów    22
2092    Agro – Smak S.J.    Opatówek    22
2093    ASA S.J.    Wilkowice    22
2094    Spółdzielnia Mieszkaniowa Potok Górny    Warszawa    22
2095    Welte Cardan Service Sp. z o.o.    Mysłowice    22
2096    Olimpus Investment Sp. z o.o.    Łódź    22
2097    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    22
2098    Lingaro Sp. z o.o.    Warszawa    22
2099    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    22
2100    Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska    Wałbrzych    22
2101    Mieszkania na sprzedaż – Chrzanowcy Sp. z o.o.    Lublin    22
2102    Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o.    Sopot    22
2103    Film Service Sp. z o.o.    Warszawa    22
2104    Touk sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    22
2105    Przeds. Projektowo – Usługowe Proj – Eko Sp. z o.o.    Piła    22
2106    PC-Polska Sp. z o.o.    Dąbroszyn    22
2107    Auto-Gh Hotała B.i E. S.J.    Lublin    22
2108    KUDRYCKI – MEDIA SERVICE SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Głogów    22
2109    Akpud Sp. J. Ireneusz Antczak, Marcin Królak i Wspólnicy    Stojadła    22
2110    Enerco Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    22
2111    Elektrol S.J.    Włocławek    22
2112    Bart S.J.    Mroków    22
2113    Firma Record Sp. z o.o.    Gdańsk    22
2114    Ekobud Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Ogólnokrajowe    Włocławek    22
2115    Comestero Group Sp. z o.o.    Płock    22
2116    R.N.X. Sp. z o.o.    Szczecin    22
2117    Benninghoven Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
2118    Dagtech Sp. z o.o.    Kotla    22
2119    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo    Pszenno    22
2120    Apteka Vita Lazaru – Delwo, Hornicka S.J.    Złotoryja    22
2121    Metrison Sp. z o.o.    Mościska    22
2122    Bazarnik S.J.    Warszawa    22
2123    Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o.    Kraków    22
2124    POLMINING Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Górniczego    Olkusz    22
2125    S.A.C .Gwarant Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Mikołów    22
2126    EWA – MED Sp. z o.o.    Oława    22
2127    Eureka S.J.    Gdynia    22
2128    Construsoft Sp. z o.o.    Poznań    22
2129    Sadyba 2007 Sp. z o.o.    Warszawa    22
2130    Przychodnia Rehabilitacyjna Sojczyńskiego Sp. z o.o.    Łódź    22
2131    ALARMTON Sp. z o.o.    Warszawa    22
2132    MAJKA REINHARDT Sp. z o.o.    Glincz    22
2133    OBG FIDUTIA Sp. z o.o.    Warszawa    22
2134    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Drol Sp. z o.o.    Szczecin    22
2135    Bore Poland Sp. z o.o.    Rokietnica    22
2136    Escape Fitness Poland Sp. z o.o.    Warszawa    22
2137    Begreco Sp. z o.o.    Czerwonak    22
2138    Katoen Natie Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
2139    Pack Partner Sp. z o.o.    Warszawa    22
2140    Mse Sp. z o.o.    Gdańsk    22
2141    UP System Sp. z o.o.    Gdynia    22
2142    Polsko – Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.    Szczecin    22
2143    Multi Wnętrza Robert Klęk S.J.    Włosań    22
2144    Ateco Sp. z o.o.    Gdańsk    22
2145    NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe    Gdańsk    22
2146    TASC TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Warszawa    22
2147    SZEJK S.J. PHU    Kalisz    22
2148    Centrum Usług Techniczno – Organizacyjnych Budownictwa Polskiego Związku Inżynierówni techników Budownictwa w Poznaniu Sp. z o.o.    Poznań    22
2149    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o.    Lublin    22
2150    ASMA Sp. z o.o.    Poznań    22
2151    CAD-PROFI Sp. z o.o.    Radom    22
2152    Agrovital Sp. z o.o. PPHU    Łabiszynek    22
2153    SSH – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
2154    Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J.    Gostyń    21
2155    PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    21
2156    Open Finance S.A.    Warszawa    21
2157    DTW Sp. z o.o.    Zabierzów    21
2158    Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.    Kraków    21
2159    Plastic Components And Modules Poland S.A.    Sosnowiec    21
2160    HaweTelekom Sp. z o.o.    Legnica    21
2161    Dolina Nidy Sp. z o.o.    Leszcze    21
2162    Multimadia Polska Południe S.A.    Gdynia    21
2163    Elektrownie Wodne Sp. z o.o.    Koronowo    21
2164    Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.    Radom    21
2165    Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.    Warszawa    21
2166    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    21
2167    Gerda 2 Sp. z o.o.    Starachowice    21
2168    Ekofinn – Pol Sp. z o.o.    Banino    21
2169    MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J.    Węgrów    21
2170    WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa    Gdynia    21
2171    PPHU Zaplecze Sp. z o.o.    Warszawa    21
2172    MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    21
2173    Mill – Yon Sp. z o.o.    Warszawa    21
2174    PPU ZIELEŃ Sp. z o.o.    Gdańsk    21
2175    PHU IMS – Griffin Sp. z o.o.    Warszawa    21
2176    AMEX Sp. z o.o. Puckie Zakłady Mechaniczne    Puck    21
2177    White and Case W. Daniłowicz , W. Jurcewicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    21
2178    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    21
2179    Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.    Gliwice    21
2180    Klingenburg International Sp. z o.o.    Świdnica    21
2181    Tryumf Sp. z o.o.    Stalowa Wola    21
2182    Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.    Białka Tatrzańska    21
2183    ECO – PROGRES Sp. z o.o.    Ełk    21
2184    ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Pruszków    21
2185    AQUA – SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    21
2186    Hospital Serwis Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    21
2187    Kadefarm Sp. z o.o.    Sierosław    21
2188    Inter – Bud Developer Sp. z o.o.    Kraków    21
2189    AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o.    Warszawa    21
2190    MULTIFORM Dariusz Krywult    Bielsko-Biała    21
2191    Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Lublin    21
2192    Spółdzielania Budowlano – Mieszkaniowa Zachód    Warszawa    21
2193    DIG-NET Lenart S.J.    Mroczeń    21
2194    EHAZET Sp. z o.o. PPHU    Katowice    21
2195    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    21
2196    Superbet J. Zawadzki i Wspólnicy – S.J.    Zakrze    21
2197    Kefal Kempisty S.J.    Ostrów Mazowiecka    21
2198    Ropez S.J.    Baranów    21
2199    Tek Sp. z o.o.    Stare Babice    21
2200    SIEMASZKO Sp. z o.o.    Szczecin    21
2201    SPIROFLEX Sp. z o.o.    Mielec    21
2202    Carint Sp. z o.o.    Kraków    21
2203    Celon Pharma Sp. z o.o.    Kiełpin    21
2204    Skrzeszewscy S.J.    Busko-Zdrój    21
2205    ŁYSOGÓRY Przedsiębiorstwo Turystyczne Sp. z o.o.    Kielce    21
2206    Wod – Kan – Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo    Sowliny    21
2207    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    21
2208    Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J.    Wrocław    21
2209    Monrem S.J.    Poznań    21
2210    ASG – PL Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    21
2211    Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o.    Żory    21
2212    Mobi Contract Sp. z o.o.    Nieszkowice Wielkie    21
2213    Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o.    Legnica    21
2214    AGFA Sp. z o.o.    Warszawa    21
2215    Przeds. Rozrywkowe Eurofortuna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21
2216    Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o.    Odolanów    21
2217    Alpar S.J. PPUH    Łuczynów    21
2218    Gryf Developer Sp. z o.o.    Szczecin    21
2219    Fagro S.J    Krapkowice    21
2220    Biokom S.J.    Raszyn    21
2221    Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o.    Siedlce    21
2222    Floko S.J.    Wrocław    21
2223    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    21
2224    POLKAT Holding Sp. z o.o.    Warszawa    21
2225    Elamed E.i R. Cholewa S.J.    Katowice    21
2226    Brovaria Jacek Woźniak    Ostrów Wielkopolski    21
2227    TECHNOZBYT – WITAN S.J.    Gdańsk    21
2228    ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J.    Gorzów Wielkopolski    21
2229    Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o.    Poznań    21
2230    Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny    Elbląg    21
2231    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    21
2232    Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J.    Warszawa    21
2233    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    21
2234    Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J    Warszawa    21
2235    Meva – Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    21
2236    Selen S.J.    Grodzisk Mazowiecki    21
2237    MB S.J. J. Ignasiak, W. Ignasiak    Mrocza    21
2238    Betpol S.J.    Trzcianka    21
2239    Sukces S.J.    Białystok    21
2240    Sawo Recykling S.J.    Zgierz    21
2241    Anixe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    21
2242    Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o.    Wrocław    21
2243    Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A.    Katowice    21
2244    DC Sp. z o.o.    Warszawa    21
2245    Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J.    Andrychów    21
2246    SAP Property Sp. z o.o.    Warszawa    21
2247    HIT-SAT Janusz Kowal, Bogusław Kuliga S.J.    Zwierzyniec    21
2248    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    21
2249    World Trade Center – Gdynia – Expo Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.    Gdynia    21
2250    Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o.    Końskie    21
2251    Janpol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Jankowice Wielkie    21
2252    Słoneczko S.J.    Zduny    21
2253    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    21
2254    TBM Telekom Sp. z o.o.    Warszawa    21
2255    Grem S.J.    Lublin    21
2256    Optielektronik S.J.    Poznań    21
2257    PHU Elektromax W. Binkowski S.J.    Leszno    21
2258    Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o.    Kraków    21
2259    ESKULAP Sp. z o.o.    Chojnice    21
2260    Poradnia Lekarzy Rodzinnych FAŁĘCKI Sp. z o.o.    Kraków    21
2261    Domar Sp. z o.o. PHU    Rzeszów    21
2262    RONDO Sp. z o.o.    Warszawa    21
2263    Profit System Sp. z o.o.    Warszawa    21
2264    Matix E.M. Matysiak S.J.    Święciechowa    21
2265    Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o.    Łódź    21
2266    POL – TOR S.J.    Złotoryja    21
2267    Elektrin S.J. Kwiatkowski Janusz Nowak Czesław    Inowrocław    21
2268    Metalpol Furmaniak S.J.    Rostarzewo    21
2269    Archon Sp. z o.o.    Trzebinia    21
2270    Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A.    Warszawa    21
2271    EKF-Diagnostyka Sp. z o.o.    Myślenice    21
2272    Tekton Sp. z o.o.    Wrocław    21
2273    Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    21
2274    Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21
2275    Solidstone SKS Sp. z o.o. sp.k.    Radom    21
2276    Ekoklimax – Projekt S.J.    Bydgoszcz    21
2277    Best – Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak    Pisarzowice    21
2278    Geobid Sp. z o.o.    Katowice    21
2279    Krusz – Bud Sp. z o.o.    Dydnia    21
2280    FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Warszawa    21
2281    VCP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21
2282    Arfido Sp. z o.o.    Baranowo    21
2283    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    21
2284    OKE Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    21
2285    Montagro Sp. z o.o.    Wierzbica    21
2286    Siwela Sp. z o.o.    Świdnica    21
2287    ENERGOLINIA Sp. z o.o.    Poznań    21
2288    Agro Bio Test Sp. z o.o.    Warszawa    21
2289    GEOPARTNER Sp. z o.o.    Kraków    21
2290    Transdźwig Zawadzcy S.J.    Augustów    21
2291    Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J.    Kraków    21
2292    Spółka Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn Spółka z o.o. (Dawniej S.A. Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn SA)    Warszawa    21
2293    AGROPA Sp. z o.o.    Pleśnik    21
2294    Aarhuskarlshamn Poland Sp. z o.o.    Warszawa    21
2295    Hester Sp. z o.o.    Dzierżoniów    21
2296    Spółdzielnia Rolniczo – Produkcyjna WIGAŃCICE w Wigańcicach    Wigańcice    21
2297    Szlif – Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J.    Pieńsk    21
2298    AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    21
2299    Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska    Warszawa    21
2300    Tow. Oswiatowo – Naukowe INTER – Wiedza Sp. z o.o.    Opole    21
2301    Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    21
2302    Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.    Wrocław    21
2303    Ren – Pol S.J.    Śledziejowice    21
2304    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    21
2305    Glantz S.J.    Gdynia    21
2306    Jarbud-Res Henryk Jarnot, Maria Jarnot S.J.    Bieruń    21
2307    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    21
2308    Hoffman A.D. Grzegorz Banach S.J.    Wrocław    21
2309    Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Kcynia    21
2310    SMZ Polska Sp. z o.o.    Luboń    21
2311    Zakład Naprawy Środków Transportu S.J.    Tczew    21
2312    Qualisort Polska Sp. z o.o.    Kobylnica    21
2313    Hekpol Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    21
2314    Remedia Sp. z o.o.    Władysławowo    21
2315    Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o.    Łomża    21
2316    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STOPER-BIS MARIUSZ RADOMSKI I ALEKSANDRA RADOMSKA S.J.    Bydgoszcz    21
2317    ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    21
2318    BMG Music Publishing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    21
2319    NOVUS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21
2320    Bud-Serwis Sp. z o.o.    Kaniów    21
2321    Centrum Wózków Podnopśnikowych Turkiew S.J.    Wrocław    21
2322    Cadas Software Sp. z o.o.    Warszawa    21
2323    Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa    Sztum    21
2324    Idea & Marketing Spółka Komandytowa    Warszawa    21
2325    GE Developer Sp. z o.o.    Rumia    21
2326    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE PETROSIN Sp. z o.o.    Kraków    21
2327    WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU    Walerianowo    21
2328    DOM – STUDIO Sp. z o.o.    Wrocław    21
2329    Kmtb Sp. z o.o.    Jabłonna    21
2330    Nord – Serwis S.J.    Białystok    21
2331    CARTONBOARD CASCADES Sp. z o.o.    Warszawa    21
2332    SALENA Sp. z o.o.    Warszawa    21
2333    Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    21
2334    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PINNACLE Sp. z o.o. W SZCZECINIE    Szczecin    21
2335    UNIMED Sp. z o.o. N.Z.O.Z.    Głuszyca    21
2336    Cafardini Sp. z o.o.    Łańcut    21
2337    Steel Trans Logistic Sp. z o.o.    Katowice    21
2338    Studio Produkcyjne Nieustraszeni Łowcy Dźwięków S.J.    Kraków    21
2339    Onko Produkcja, Remont Sp. z o.o.    Strzeleczki    21
2340    BPIS Plus Sp. z o.o. Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych    Białystok    21
2341    Zachodni Fundusz Leasingowy Zfl Leasing S.A.    Poznań    21
2342    UNI – Lab Poland Sp. z o.o.    Warszawa    21
2343    PPH Investpol Sp. z o.o.    Siedlce    21
2344    Nowy Wilczak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21
2345    Agencja Kredytowo-Leasingowa Sp. z o.o.    Lublin    21
2346    SELEX Sp. z o.o.    Łódź    21
2347    Naven Sp. z o.o.    Gdynia    21
2348    Lewant Sp. z o.o.    Warszawa    21
2349    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.    Bełchatów    20
2350    Wojskowa Agencja Mieszkaniowa    Warszawa    20
2351    SGL Carbon Polska S.A.    Racibórz    20
2352    Drukarnia Bauer Sp. z o.o. Sp.K.    Warszawa    20
2353    Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    20
2354    Hekon – Hotele Ekonomiczne S.A.    Warszawa    20
2355    Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J.    Rawa Mazowiecka    20
2356    INVEST KOMFORT S.A.    Gdynia    20
2357    GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.    Gdynia    20
2358    Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.    Katowice    20
2359    Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A.    Warszawa    20
2360    Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    20
2361    KEMIPOL Sp. z o.o.    Police    20
2362    NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych    Gdańsk    20
2363    Grudzeń Las Sp. z o.o.    Grudzeń-Las    20
2364    Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o.    Kraków    20
2365    SCANAQUA Sp. z o.o.    Ozorków    20
2366    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    20
2367    Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.    Ożarów Mazowiecki    20
2368    Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o.    Marki    20
2369    KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o. PPUH    Białystok    20
2370    B.D. Art. S.J.    Wołomin    20
2371    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    20
2372    Victoria Dom S.A.    Warszawa    20
2373    C+N Polska Sp. z o.o.    Mielec    20
2374    Brugi Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    20
2375    METAL SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    20
2376    Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k.    Żory    20
2377    Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J    Olsztyn    20
2378    METAL-PLAST PHUP    Świebodzice    20
2379    Przeds. EL-IN Tomasz Wach i Wspólnicy S.J.    Skierniewice    20
2380    PZ HTL S.A.    Warszawa    20
2381    M&S S.A. Polska Korporacja Handlu    Warszawa    20
2382    PAREXEL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    20
2383    Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A.    Czerwonak    20
2384    FEERUM S.A.    Chojnów    20
2385    AUTOGUARD S.A.    Warszawa    20
2386    Wydawnictwo Forum Sp. z o.o.    Poznań    20
2387    Corab Sp. z o.o.    Olsztyn    20
2388    Przedsiębiorstwo Budowlane WERSAL PODLASKI S.J.    Białystok    20
2389    KOSMIN Sp. z o.o. Kopalnie Surowców Mineralnych    Bielany Wrocławskie    20
2390    RMA – POLSKA Sp. z o.o.    Chojnów    20
2391    Marcin Dekor Sp. z o.o. – sp.k.    Halinów    20
2392    Real Development Group Sp. z o.o. sp.k.    Łódź    20
2393    RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o.    Warszawa    20
2394    Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J.    Kołobrzeg    20
2395    Eurobud S.J.    Starogard Gdański    20
2396    Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Sobuczyna    20
2397    POLLYTAG S.A.    Gdańsk    20
2398    Jasna – Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    20
2399    MPL Technology Katowice Sp. z o.o.    Katowice    20
2400    Konsbud Hi – Fi Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    20
2401    Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J.    Tarnów    20
2402    Sovrana S.J.    Olkusz    20
2403    Rex – Pol Sp. z o.o.    Chorzów    20
2404    VICOTEL Sp. z o.o. PHU    Wałbrzych    20
2405    Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o.    Gdynia    20
2406    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    20
2407    IOW SERVICE Sp. z o.o.    Kochlice    20
2408    Biuro Rozwoju Krakowa S.A.    Kraków    20
2409    Prestige Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    20
2410    Norma Stal AG Sp. z o.o.    Mikołów    20
2411    Kotar Spółka Jawna, B.& S. Jaworscy    Wołów    20
2412    Wrocławski Park Technologiczny S.A.    Wrocław    20
2413    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko S.J.    Kalisz    20
2414    Germanischer Lloyd Polen Sp. z o.o.    Szczecin    20
2415    GROLDER Sp. z o.o.    Borowiec    20
2416    Molex Polska Management Sp. z o.o.    Sulęcin    20
2417    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    20
2418    Handlowo – Rolnicza Spółdzielnia Dawidy    Warszawa    20
2419    AWZ – AWZ – ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    20
2420    PWD JEŻYCKA Sp. z o.o.    Poznań    20
2421    Invest Group Polska Sp. z o.o.    Świecie    20
2422    ELTE GPS Sp. z o.o.    Kraków    20
2423    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    20
2424    Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o.    Mielec    20
2425    Geotech Sp. z o.o. Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska    Rzeszów    20
2426    DELOITTE LEGAL, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    20
2427    Partnex S.J    Gdańsk    20
2428    PBG Avatia Sp. z o.o.    Wysogotowo    20
2429    Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    20
2430    BBKS – PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów    Wrocław    20
2431    Firma Handlowo-Usługowa Paweł sp. j. J. i A. Kalata    Szaflary    20
2432    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    20
2433    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    20
2434    Avermann Oborniki Sp. z o.o.    Oborniki    20
2435    Grupa Karlik S.J.    Poznań    20
2436    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    20
2437    MAKRO – PLAST Maria Sulewska    Białystok    20
2438    ROTER S.J.    Ruda Śląska    20
2439    Biuro Handlowe Cedrus Paweł Daszkiewicz, Krzysztof Nowak, Urszula Daszkiewicz S.J.    Brzeziny    20
2440    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    20
2441    Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno – Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J.    Ciechanów    20
2442    POL- MARE Sp. z o.o.    Gdynia    20
2443    PPHU Bajgiel Wiesław Reichert,Jan Wodecki S.J.    Będzino    20
2444    Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego    Nowy Sącz    20
2445    Fal S.J.    Sanok    20
2446    Tehaco Sp. z o.o.    Gdańsk    20
2447    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    20
2448    SEGO Sp. z o.o.    Rybnik    20
2449    Biuro Techniczno – Handlowe Testing Sobek – Urbańczyk – Perończyk S.J.    Katowice    20
2450    Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A.    Gdańsk    20
2451    Inżtor S.J.    Gdynia    20
2452    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    20
2453    Repro Sp. z o.o.    Płock    20
2454    Fabryka Maszyn Pralniczych PRAMAZUT Sp. z o.o.    Masłów Pierwszy    20
2455    Farma-Med Kujawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Inowrocław    20
2456    SALMO Sp. z o.o.    Gietrzwałd    20
2457    Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych B. Kazub, A. Orłowski sp. j.    Rozprza    20
2458    Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.    Warszawa    20
2459    Faser – Plast Poland Sp. z o.o.    Słupsk    20
2460    Ekspert Systemy Informatyczne S.J. Artur Marchelewski, Tomasz Cierpica, Andrzej Dzik    Szczecin    20
2461    Swój Dom Sp. z o.o.    Puszczykowo    20
2462    Saga S.J.    Teresin    20
2463    Sumera Motor – S.J.    Andrychów    20
2464    Targowisko Hurtowe W Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    20
2465    AKWAWIT Sp. z o.o. Centrum Konferencji i Rekreacji    Leszno    20
2466    Megaplot S.J.    Sosnowiec    20
2467    ESJOT Janowski i Braun Spółka Komandytowa    Wałcz    20
2468    Cordia Plus S.J.    Andrychów    20
2469    BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J.    Poznań    20
2470    CELPOL S.J.    Łask    20
2471    PPHU TEMPO S.A.    Wrocław    20
2472    Teo Term S.J.    Podkowa Leśna    20
2473    Sped S.J.    Wrocław    20
2474    KUBIK Kubik Ryszard S.J.    Radom    20
2475    Elettric 80 Sp. z o.o.    Kraków    20
2476    Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J.    Lipniki    20
2477    Somar S.A.    Katowice    20
2478    Derkon Sp. z o.o.    Szczecin    20
2479    Ultimed Sp. z o.o.    Lublin    20
2480    MIRPOL S.J.    Kołobrzeg    20
2481    Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    20
2482    POHL & POHL Sp. z o.o.    Racibórz    20
2483    Granimex S.J.    Warszawa    20
2484    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    20
2485    WIJAS, TOMASZ I PAWEŁ WIJAS, S.J.    Kielce    20
2486    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    20
2487    PPHU CENTRO – BUD Sp. z o.o.    Mielec    20
2488    Tomax – Development Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    20
2489    ALLFINANZ Sp. z o.o.    Warszawa    20
2490    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    20
2491    Kon – Bis Sp. z o.o. PUHP    Konin    20
2492    IMTRONIC S.J.    Łódź    20
2493    Szkoła Języków Obcych LEKTOR Wiesława Myszkowska, Roman Myszkowski S.J.    Wrocław    20
2494    Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J.    Ostrołęka    20
2495    Zakład Produkcyjno Usługowy FASTE Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon S.J.    Ciechanów    20
2496    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    20
2497    Przedsiębiorstwo EUROINWEST Sp. z o.o.    Sława    20
2498    Kolbud S.J.     Kolno    20
2499    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    20
2500    TELWENT Sp. z o.o.    Staniszewo    20
2501    T.C. Capital Sp. z o.o.    Warszawa    20
2502    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    20
2503    Arjan Sp. z o.o.    Łódź    20
2504    Grupa Stolem S.J.    Sierakowice    20
2505    Gospodarstwo Rolne Chwaliszewo Sp. z o.o.     Gromadno    20
2506    BJM Sp. z o.o.    Wołomin    20
2507    Budomont Sp. z o.o. Przeds. Usług Budowlano – Montażowych    Bielsko-Biała    20
2508    DG Elpro S.J.    Kraków    20
2509    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Farmco Sp. z o.o.    Wilczkowice    20
2510    Staner Sp. z o.o.    Kraków    20
2511    Des S.J.    Kraków    20
2512    Info Projekt Sp. z o.o.    Gdańsk    20
2513    Homar S.J. PPH    Gostynin    20
2514    KMT Sp. z o.o.    Mielec    20
2515    Lena Serwis Sp. z o.o.    Wilków    20
2516    ABC Darpi Sp. z o.o.    Zdziersk    20
2517    POLINVEST Sp. z o.o.    Kraków    20
2518    JAWO S.J.    Częstochowa    20
2519    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Wacław Talaga,Tadeusz Wcisło S.J.    Skawina    20
2520    Nexttel Sp. z o.o.    Warszawa    20
2521    Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    20
2522    Paste Group S.J.    Poznań    20
2523    Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter – Poż Sp. z o.o.    Kraków    20
2524    Ventus Berdzik Parzelski S.J.    Radom    20
2525    Agromar Sp. z o.o.    Skoki    20
2526    Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o.    Karpacz    20
2527    Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o.    Lublin    20
2528    ABX Sp. z o.o.    Łódź    20
2529    TEN Sp. z o.o.    Poznań    20
2530    Deut – Pol Sp. z o.o.    Bienice    20
2531    KO-BE S.Beba & B.Kołodziej S.J.    Głogów    20
2532    OLIMPIC S.J. PH    Gdynia    20
2533    Pegros Sp. z o.o.    Psary    20
2534    Ośrodek Rehabilitacyjno – Leczniczy Sp. z o.o.    Mikołów    20
2535    WC Serwis Łódź Sp. z o.o.    Łódź    20
2536    Produkcja Stolarki PCV i Aluminium Bożena Cechini i Małgorzata Cechini – S.J.    Muszyna    20
2537    Domy Marzeń Sp. z o.o.    Kraków    20
2538    Dentex Sp. z o.o.    Zduńska Wola    20
2539    Przedsiębiorstwo Rolne Kłos Sp. z o.o.    Wrocław    20
2540    Łuksja – Med Sp. z o.o.    Łuków    20
2541    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Sahryń    20
2542    Tele Haus Polska Sp. z o.o. sp.k.    Tarnowo Podgórne    20
2543    Watrol Sp. z o.o.    Watkowice    20
2544    Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.    Częstochowa    20
2545    Biomol – Med Sp. z o.o.    Łódź    20
2546    Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane Infrakom Sp. z o.o.    Wolsztyn    20
2547    Skaw-Med Sp. z o.o.    Kraków    20
2548    Graal Sp. z o.o.    Opypy    20
2549    Chips And Snacks Ryczkowski sp. j.    Łódź    20
2550    Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej S.J.    Świdnica    20
2551    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp     Kwilcz    20
2552    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicor Sp. z o.o.    Wrocław    20
2553    Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowie Sp. z o.o.    Kościan    20
2554    Westbud – Developer Sp. z o.o.    Ligota Piękna    20
2555    Wesoła Sp. z o.o.    Rów    20
2556    Drilling Activity Sp. z o.o.    Sanok    20
2557    SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o.    Warszawa    20
2558    Energo – Serwis Sp. z o.o.    Radomsko    20
2559    Cartis Group Sp. z o.o.    Łódź    20
2560    Wafo Sp. z o.o. Warszawska Fabryka Obrabiarek    Warszawa    20
2561    Delsima Sp. z o.o.    Warszawa    20
2562    Frontier C/B Systems Sp. z o.o.    Gdańsk    20
2563    Proglob Sp. z o.o.    Trzebinia    20
2564    Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j.    Duninowo    20
2565    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Murzynowo Kościelne    20
2566    Mąkos Bud Sp. z o.o.    Białystok    20
2567    Biuinf S.J. Biuro Usług Informatycznych    Bydgoszcz    20
2568    Profit Sp. z o.o. Centrum Obsługi Biznesu    Warszawa    20
2569    Bilans Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Mińsk Mazowiecki    20
2570    MMB Drives Sp. z o.o.    Gdańsk    20
2571    MEDICUS Sp. z o.o.    Świętochłowice    20
2572    Doctus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Pracy    Łódź    20
2573    Kobra Sp. z o.o.    Mysłowice    20
2574    ABC S.A.    Ciechanów    20
2575    Stanton Chase International Sp. z o.o.    Warszawa    20
2576    Eos Logistic Sp. z o.o.    Warszawa    20
2577    Apollogic Sp. z o.o.    Poznań    20
2578    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Legnica    20
2579    Księgowość Anna Nowak i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Przeźmierowo    20
2580    Amdam Sp. z o.o.    Warszawa    20
2581    Billtex Sp. z o.o.    Miastko    20
2582    Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.    Starogard Gdański    19
2583    NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    19
2584    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    19
2585    WIX – FILTRON Sp. z o.o.    Gostyń    19
2586    Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A.    Zabrze    19
2587    POL – AM – PACK S.A.    Kraków    19
2588    Poldanor S.A.    Przechlewo    19
2589    Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    19
2590    Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o.    Katowice    19
2591    KPMG Sp. z o.o.    Warszawa    19
2592    Inea S.A.    Poznań    19
2593    AC S.A.    Białystok    19
2594    Kabat S.J.    Budzyń    19
2595    Sest – Luve – Polska Sp. z o.o.    Gliwice    19
2596    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    19
2597    Locum S.A.    Warszawa    19
2598    INGLOT Sp. z o.o.    Przemyśl    19
2599    Coface Poland Factoring Sp. z o.o.    Warszawa    19
2600    Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o.    Żory    19
2601    REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o.    Szczecin    19
2602    PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2603    Ekobud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Ostróda    19
2604    Trust S.A.    Poznań    19
2605    Zakład Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Mława    19
2606    Wersal Podlaski Development Sp. z o.o.    Białystok    19
2607    Renault Credit Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2608    Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz     Wąbrzeźno    19
2609    Safe Computing Sp. z o.o.    Warszawa    19
2610    Medservice Sp. z o.o.    Katowice    19
2611    DARCO Sp. z o.o.    Pustków    19
2612    Ener – G Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2613    Chemetall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2614    Skoplast S.J.    Kaczory    19
2615    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Dolmar” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie    Kępno    19
2616    DOMAR Kazimierz Domaracki    Tatów    19
2617    BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych    Smardzewice    19
2618    LONTEX Piotr Londzin    Czechowice-Dziedzice    19
2619    Firma Janex Sp. z o.o.    Kraków    19
2620    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    19
2621    Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.    Warszawa    19
2622    Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A.    Krynica-Zdrój    19
2623    ELEKTRO A-Z Sp. z o.o.    Warszawa    19
2624    Energo – Inwest – Broker S.A.    Toruń    19
2625    RECMAN S.J.    Suwałki    19
2626    Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A.    Płock    19
2627    Lanster Sp. z o.o.    Kraków    19
2628    Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa    Kalisz    19
2629    PODHALAŃSKIE DROGI Sp. z o.o.    Nowy Targ    19
2630    Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź – Polesie    Łódź    19
2631    PHU ROXY S.J.    Gierałtowice    19
2632    Elkom Sp. z o.o.    Brzezie    19
2633    KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S.J.    Lubin    19
2634    ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych    Małogoszcz    19
2635    Drukarnia Print S.J.    Wrocław    19
2636    Carpol Sp. z o.o.    Warszawa    19
2637    Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
2638    Sharman Sp. z o.o.    Pyrzyce    19
2639    LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J.    Sopot    19
2640    POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU    Gdańsk    19
2641    Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Krakoin Sp. z o.o.    Kraków    19
2642    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka    Sanok    19
2643    Segla S.J.    Osiek Mały    19
2644    Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o.    Kaczory    19
2645    Biwar Sp. z o.o.    Biskupiec    19
2646    PPH ADAMEX II Apolonia Karoń    Częstochowa    19
2647    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    19
2648    NAFIS S.A.    Poznań    19
2649    Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A.    Warszawa    19
2650    Kotłorembud S.J.    Bydgoszcz    19
2651    Cordes Polen Sp. z o.o.    Mogilno    19
2652    SKG S.A.    Bielsko-Biała    19
2653    Dahliamatic Sp. z o.o.    Warszawa    19
2654    Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J.    Człuchów    19
2655    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    19
2656    Przeds. Budownictwa Ogólnego Vester Handzelewicz S.J.    Kutno    19
2657    Apro Investment Sp. z o.o.    Toruń    19
2658    Quest – Dystrybucja Sp. z o.o.    Wrocław    19
2659    Tygro S.J.    Ceków    19
2660    BUD – DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J.    Porąbka Iwkowska    19
2661    Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    19
2662    PPHU STYROMAX S.J.    Łyszkowice    19
2663    Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o.    Zagwiździe    19
2664    AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram S.J.    Mikluszowice    19
2665    Akces S.J.    Ożarów Mazowiecki    19
2666    NUNHEMS POLAND Sp. z o.o.    Poznań    19
2667    BUSCH POLSKA Sp. z o.o.    Włocławek    19
2668    Espes Sp. z o.o.    Opacz-Kolonia    19
2669    AMA – BUD Sp. z o.o.    Warszawa    19
2670    Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    19
2671    Gospodarstwo Rybackie Wójcza Sp. z o.o.    Biechów    19
2672    Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    19
2673    Zespoły Inwestycyjne Projektowo – Wdrożeniowe Sp. z o.o.    Warszawa    19
2674    Górnośląski Ośrodek Rehabilitacji Dzieci im.dr.Adama Szebesty    Rabka-Zdrój    19
2675    Project Sp. z o.o.    Warszawa    19
2676    WIS J. Wantuch,G. Sipiora S.J.    Tarnów    19
2677    AWBUD – DEVELOPER Sp. z o.o.    Wrocław    19
2678    Elplast. com. S.J.    Kutno    19
2679    Zakład Gospodarki Komunalnej Organizacja Odzysku, BIOSYSTEM S.A.    Kraków    19
2680    Over Europe Sp. z o.o.    Warszawa    19
2681    Firma Projektowo-Budowlana Legutki I Krasoń Andrzej Legutki, Henryk Krasoń S.J.    Kraków    19
2682    Merkury Sp. z o.o.    Puszczykowo    19
2683    Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J.    Kraków    19
2684    GALADOM S.A.    Lublin    19
2685    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    19
2686    EP Centrum Finansowe Sp. z o.o.    Katowice    19
2687    Przeds. Handlu Zagranicznego Profit Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
2688    A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.    Michałowice    19
2689    Mart – Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    19
2690    Brenda – Sport Sp. z o.o.    Piastów    19
2691    Beta Gulewicz i Sawulczyk S.J.    Wałbrzych    19
2692    Alplast S.J.    Bydgoszcz    19
2693    AP Invest Polska Sp. z o.o.    Wrocław    19
2694    EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2695    Kieźliny Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Olsztyn    19
2696    Piwowar Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    19
2697    Omnigence Sp. z o.o.    Warszawa    19
2698    BRANŻOWA ORGANIZACJA ODZYSKU S.A.    Tarnów    19
2699    Kons – Rem S.J.    Piasek    19
2700    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    19
2701    Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark -GMW    Jodłownik    19
2702    Noma – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o.    Katowice    19
2703    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    19
2704    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    19
2705    Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe    Gdańsk    19
2706    Milionowa Sp. z o.o.    Łódź    19
2707    Leader Tech Ltd Sp. z o.o.    Wielki Konopat    19
2708    Skawtech S.J.    Skawina    19
2709    FARMAK Sp. z o.o.    Warszawa    19
2710    CZAH S.A. PW    Katowice    19
2711    Art – Went S.J. PPHU     Konstantynów Łódzki    19
2712    Przeds. Usług Komunalnych Eko Sp. z o.o.    Iława    19
2713    Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o.    Marki    19
2714    Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    19
2715    Eksploatacja Dźwignic S.J. Czubiński, Wojtuszek    Bielsko-Biała    19
2716    Polsurwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
2717    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach    Siestrzechowice    19
2718    Torfowiska Biały Bór Sp. z o.o.    Wejherowo    19
2719    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Piorunkowicach    Prudnik    19
2720    HANZA BROKERS Sp. z o.o.    Warszawa    19
2721    Piekarnia Frąckowiak, Frąckowiak H. S.J.    Wałbrzych    19
2722    Alremex S.J.    Opole    19
2723    Projektowanie i Budowa Elektrowni ENERGOINWEST Sp. z o.o.    Warszawa    19
2724    Firma Produkcyjno Handlowa Sand S.J.    Skoczów    19
2725    Promeks Bis Sp. z o.o.    Warszawa    19
2726    NT Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    19
2727    Supermemo World Sp. z o.o.    Poznań    19
2728    Galaskór Sp. z o.o.    Nysa    19
2729    NZOZ Antidotum Sp. z o.o.    Nowy Sącz    19
2730    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu    Krobusz    19
2731    Lions S.A.    Wrocław    19
2732    Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J.    Oleśnica    19
2733    Magna Real Estate Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    19
2734    Viksim Polsko – Rosyjska Sp. z o.o.    Wałbrzych    19
2735    T&R Technology & Renewal Sp. z o.o.    Teresin    19
2736    Atlanco Sp. z o.o.    Warszawa    19
2737    PIR Sp. z o.o.    Legionowo    19
2738    Artim – Invest Sp. z o.o.    Opole    19
2739    KJS Radaczewo Sp. z o.o.    Radaczewo    19
2740    Gelo Sp. z o.o.    Michałowice    19
2741    Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.    Warszawa    19
2742    Medeor Sp. z o.o.    Leszno    19
2743    Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o.    Warszawa    19
2744    Kozłowski Śmigielska i Wspólnicy sp.k.    Warszawa    19
2745    Petro – Invest Sp. z o.o.    Warszawa    19
2746    Mineral Sp. z o.o.    Nowoberezowo    19
2747    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    19
2748    CERMET – BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie    Kraków    19
2749    Polsko – Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    19
2750    Pogoń Market S.J.    Sosnowiec    19
2751    K.B.S. DIAMENT-SERWIS Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż S.J.    Psary    19
2752    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    19
2753    Aland Sp. z o.o.    Gdynia    19
2754    Optimus – System Choromańscy S.J.    Gdynia    19
2755    Przedsiębiorstwo Turystyczne TUR Sp. z o.o.    Chojnice    19
2756    Przeds. Robót Ogrodniczo – Leśnych PROLAS Sp. z o.o.    Gdańsk    19
2757    ATL Sp. z o.o.    Ząbki    19
2758    INS S.J.    Wrocław    19
2759    Planco Sp. z o.o.    Warszawa    19
2760    MFC Sp. z o.o.    Warszawa    19
2761    Przedsiębiorstwo Komunalne Gospodarki Odpadami CZYSTE ŚRODOWISKO Sp. z o.o.    Studzianki    19
2762    Barg M. B. Poznań Sp. z o.o.    Poznań    19
2763    Niepubliczny ZOZ Profil – Med Sp. z o.o.    Sierpc    19
2764    Avisa S.J.    Białystok    19
2765    INSIGHTS POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    19
2766    RH Sound – Pl Sp. z o.o.    Trzebnica    19
2767    PPHU Diagrolmet S.J.    Wolsztyn    19
2768    Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Poznań    19
2769    Global Research Services Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
2770    Koragro Sp. z o.o.    Ścinawa Mała    19
2771    Bosman Polska Sp. z o.o.    Skórzewo    19
2772    Non Stop Film Service S.J.    Warszawa    19
2773    Ursmasz D.Majewska i A.Sitko sp. j.    Warszawa    19
2774    JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa    Wrocław    19
2775    BitStream Sp. z o.o.    Lublin    19
2776    Conemi Sp. z o.o.    Grójec    19
2777    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    19
2778    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    19
2779    Consileon Polska Sp. z o.o.    Szczecin    19
2780    Kvam Sp. z o.o.    Nowogard    19
2781    ADMIROM – 5 Sp. z o.o.    Wrocław    19
2782    SOFTIN Sp. z o.o. PUP    Wrocław    19
2783    Janowski B.M.S. S.J.    Poznań    19
2784    Atest S.J. PPH    Bytom    19
2785    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Dom Przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie    Warszawa    19
2786    Eko – Mega Młyny Wodne Sp. z o.o.    Korczew    19
2787    Ecosystem Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    19
2788    Tensotronic Sp. z o.o.    Warszawa    19
2789    EC Systems Sp. z o.o.    Kraków    19
2790    Euro – Centrum Sp. z o.o.    Poznań    19
2791    Gmin – Med Sp. z o.o.    Dobieszowice    19
2792    Perfect – Dent Sp. z o.o.    Wrocław    19
2793    Przeds Usługowe Oikos Sp. z o.o.    Gdańsk    19
2794    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    19
2795    KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Sp. z o.o.    Poznań    19
2796    Psych – Med Sp. z o.o.    Gliwice    19
2797    J & M Consulting Sp. z o.o.    Józefów    19
2798    PST OSTPED S.J.     Kalisz    19
2799    MGH – Sp. z o.o.    Wrocław    19
2800    Atom Service Marek Parol S.J.    Gdynia    19
2801    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W ŻELAZKOWIE    Żelazkowo    19
2802    Drogmar Sp. z o.o.    Łódź    19
2803    Pol – Auto Sp. z o.o.    Gniezno    19
2804    Auto Sp. z o.o. FHU    Kędzierzyn-Koźle    19
2805    Przedsiębiorstw Obrotu Stalą Promar – 5 Sp. z o.o.    Warszawa    19
2806    TDI Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    19
2807    BILANS CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    19
2808    RETAIL – POLSKA SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    19
2809    Cargo Shipping Sp. z o.o.    Szczecin    19
2810    Polska Telefonia Cyfrowa S.A.    Warszawa    18
2811    Telekomunikacja Polska S.A.    Warszawa    18
2812    RWE POLSKA S.A.    Warszawa    18
2813    ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A.    Cięcina    18
2814    Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.    Płock    18
2815    US PHARMACIA Sp. z o.o.    Wrocław    18
2816    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.    Łódź    18
2817    Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa    Środa Śląska    18
2818    Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL Józef Koral S.J.    Limanowa    18
2819    Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    18
2820    Cell-Fast Słabik i Słabik S.J.    Stalowa Wola    18
2821    UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    18
2822    Grupa G-3 S.J.    Perzów    18
2823    SOLAR COMPANY S.A.    Poznań    18
2824    LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o.    Warszawa    18
2825    Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ciasna    18
2826    MONOLITH FILMS Sp. z o.o.    Warszawa    18
2827    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    18
2828    Robyg Development Sp. z o.o.    Warszawa    18
2829    Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S.J.    Zabrze    18
2830    PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o.    Warszawa    18
2831    Witoplast S.J. Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych    Wesoła    18
2832    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    18
2833    BRE.LOCUM S.A.    Łódź    18
2834    Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J.    Kobierzyce    18
2835    KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.    Poznań    18
2836    Reflex 2 K.Nowak S.J.    Świętochłowice    18
2837    ARGIP Sp. z o.o.    Poznań    18
2838    TRANS – FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej    Bielany Wrocławskie    18
2839    PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA    Jarocin    18
2840    ST – Majewski Spółka Akcyjna Sp. Komandytowa    Pruszków    18
2841    Polmass S.A.    Bydgoszcz    18
2842    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    18
2843    PWW Sp. z o.o.    Warszawa    18
2844    Kino Polska TV S.A.    Warszawa    18
2845    AXELLUS Sp. z o.o.    Warszawa    18
2846    Aminex Sp. z o.o.    Wólka Grodziska    18
2847    Ujastek Sp. z o.o. S.K.    Kraków    18
2848    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    18
2849    PHOENIX PRESS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Wrocław    18
2850    OPB HOLDING – Ireneusz Słowik    Warszawa    18
2851    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    18
2852    IT Kontrakt Sp. z o.o.    Wrocław    18
2853    TECHLAND Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    18
2854    PPUH RODEX Sp. z o.o.    Białystok    18
2855    Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o.    Rzeszów    18
2856    Pioma – Odlewnia Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    18
2857    Tamir Sp. z o.o. PPUH    Bystrzyca Kłodzka    18
2858    ZRE Gdańsk S.A.    Gdańsk    18
2859    Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej    Dąbrowa Górnicza    18
2860    Iow Trade Sp. z o.o.    Warszawa    18
2861    Implix Sp. z o.o.    Gdańsk    18
2862    Hen – Stol S.J.    Żebry-Chudek    18
2863    Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.    Myślenice    18
2864    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    18
2865    Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o.    Dębica    18
2866    KALLA Sp. z o.o.    Katowice    18
2867    IMC INVESTMENT S.A.    Kraków    18
2868    Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poczesna    18
2869    TECH – TRADING Sp. z o.o.    Chorzów    18
2870    Invest-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    18
2871    Pragma Faktoring S.A.    Katowice    18
2872    Mosty Katowice Sp. z o.o.    Katowice    18
2873    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa    Wałbrzych    18
2874    Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek    Brodnica    18
2875    JWT Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    18
2876    Millenium Inwestycje Sp. z o.o.    Katowice    18
2877    KLG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    18
2878    Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J.    Łomianki    18
2879    A & T Augustyńscy S.J.    Wysokie    18
2880    Krakbet S.J. PPHU    Kraków    18
2881    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    18
2882    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    18
2883    SCM Sp. z o.o.    Chotomów    18
2884    SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o.    Piaseczno    18
2885    SVANTEK Sp. z o.o.    Warszawa    18
2886    HYDRO-NAVAL ADKONIS, MICHAŁEK, SOBKÓW – S.J.    Słupsk    18
2887    HFC Systems Sp. z o.o.    Poznań    18
2888    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    18
2889    Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego     Wrocław    18
2890    N.R. Sp. z o.o.    Łódź    18
2891    BLAKS S.A.    Warszawa    18
2892    RYNEX Sp. z o.o.    Płock    18
2893    P.P. Somet S.J.    Milicz    18
2894    Synase Products Poland Sp. z o.o.    Warszawa    18
2895    Indasa Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    18
2896    BT Nieruchomości Maciej Balcerek i Wspólnicy S.J.    Lublin    18
2897    Winner Spedition Polska Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    18
2898    MAR Andrzejewski S.J.    Łódź    18
2899    ZRDITZ Romus S.J.    Katowice    18
2900    BOZZETTO POLSKA Sp. z o.o.    Zabrze    18
2901    COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    18
2902    PPU Eljot S.J.    Kowalewo Pomorskie    18
2903    Hagans Logistic Sp. z o.o.    Toruń    18
2904    Pałuki S.J.    Malice    18
2905    Gospodarstwo Rolne Warkocz S.J.    Warkocz    18
2906    MTS S.J. T. Sternik – M. Sternik    Lubartów    18
2907    Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    18
2908    Unirol S.J. PW    Borek Wielkopolski    18
2909    MaśliceSpółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Wrocław    18
2910    Kuman-Art A-Z D. Mróz i Ł. Kumański sp. j.    Kielce    18
2911    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KABEX Sp. z o.o.    Leźno    18
2912    Instal Sp. z o.o.    Świętochłowice    18
2913    ADPOL Sp. z o.o.    Warszawa    18
2914    Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J.    Piastów    18
2915    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    18
2916    Tagrel T.G. Lewandowscy S.J.    Płock    18
2917    Euromed Technologies Ltd. Sp. z o.o.    Warszawa    18
2918    Epione Katarzyna Wrześniewska, Narcyz Wrześniewski S.J.    Katowice    18
2919    Logistyka i Magazynowanie Sp. z o.o.    Kwidzyn    18
2920    Technopomiar Sp. z o.o.    Wrocław    18
2921    POL- INOWEX S.A.    Lublin    18
2922    BSC Pharmacenter Sp. z o.o.    Poznań    18
2923    Systherm Info Sp. z o.o.    Poznań    18
2924    Amis Financial Investment Group S.A.    Wilczyn    18
2925    Walmed Sp. z o.o.    Warszawa    18
2926    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    18
2927    ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S.J.    Kraków    18
2928    Gryglas Jakubowska Realfinance Spółka Komandytowa    Warszawa    18
2929    KOMSTER Sp. z o.o.    Warszawa    18
2930    KOOL D. Jurkiewicz, R. Kamiński S.J.    Wrocław    18
2931    EXPLO Sp. z o.o.    Warszawa    18
2932    Kowalk S.J. ZPUH    Bartniczka    18
2933    Lubrem S.J.    Lublin    18
2934    Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego – Rychwalski, Gała S.J.    Kutno    18
2935    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    18
2936    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Bydgoszcz    18
2937    WAMEX S.A. Regionalne Centrum Handlowe    Łęczna    18
2938    Axes System J. Raczyński i S. Lewiński S.J.    Gdańsk    18
2939    Sanatorium Uzdrowiskowe Jantar Sp. z o.o.    Kołobrzeg    18
2940    Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt S.J.    Pleszew    18
2941    Dracop S.J.    Kraków    18
2942    MPM Project Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Kraków    18
2943    CUKIERNIA – PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    18
2944    STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J.    Kraków    18
2945    Opti Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    18
2946    Polconsult Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych    Warszawa    18
2947    HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe    Warszawa    18
2948    Marka S.A.    Białystok    18
2949    Apply Capnor Poland Sp. z o.o.    Kraków    18
2950    Warsztat Usług Technicznych S.J. Krystyna Tynfowicz, Jerzy Tynfowicz    Gorzów Wielkopolski    18
2951    Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o.    Strzegom    18
2952    Perfectfashion S.J.    Kraków    18
2953    Felbermayr Immo Sp. z o.o.    Wrocław    18
2954    Inwestbud Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    18
2955    Piekarnia S.J.    Toruń    18
2956    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Usługowe PROAGRO Sp. z o.o.    Skokowa    18
2957    LIGWAN S.J. PPHU    Nowy Sącz    18
2958    Piekarnia-Cukiernia ANNA Koczorowska Anna, Koczorowski Mieczysław, Paprocka Anna, Paprocki Edward S.J.    Wyrzysk    18
2959    Usługi Budowlano – Transportowe Anko S.J.    Tarnów    18
2960    Pemalux Sp. z o.o.    Malbork    18
2961    CHMARA – LIPIANIN S.J.    Nowa Ruda    18
2962    Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J.    Ostrów Wielkopolski    18
2963    Poldrip Sp. z o.o.    Łódź    18
2964    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach    Chrzelice    18
2965    Diagnostyka Sp. z o.o. S.K. Częstochowa    Częstochowa    18
2966    Stal – Bud Sp. z o.o.    Świdnica    18
2967    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    18
2968    Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.    Warszawa    18
2969    Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    18
2970    FINGO Sp. z o.o.    Wrocław    18
2971    Gastro Gal Dariusz Kusnierz, Antoni Tkacz S.J.    Rzeszów    18
2972    Biomak S.J.    Piastów    18
2973    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    18
2974    Nowa Sienna Sp. z o.o.    Konin    18
2975    Zakład Robót Instalacyjnych Wodnik J.marek, M. Korbolewski, M. Dudek S.J.    Elbląg    18
2976    ROB – Sp. z o.o.    Wrocław    18
2977    TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA S.J.    Szczecin    18
2978    Prebud – Elt S.J. PU    Kraków    18
2979    ELMED – BĄCZEK S.J.    Szczytno    18
2980    Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    18
2981    Galess S.J.    Bystrzyca Górna    18
2982    Rolpex Sp. z o.o.    Szczytno    18
2983    Daltex-Farb Halina Dalewska, Grzegorz Chwalewski S.J.    Łódź    18
2984    PPH Karmel Import – Export S.J.    Hajnówka    18
2985    LINOTECH Sp. z o.o.    Klucze    18
2986    Synerway S.A.    Warszawa    18
2987    SURTEC POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    18
2988    Aviotex KKC Sp. z o.o.    Legionowo    18
2989    Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych El-En Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik S.J.    Kraków    18
2990    ARPIS S.A.    Kraków    18
2991    Mal – Fur S.J.    Radom    18
2992    PUH UNICAR S.J.    Radomsko    18
2993    Korbank S.A.    Wrocław    18
2994    Centrum Pralnicze Eko – Styl Sp. z o.o.    Leżajsk    18
2995    Zakład Produkcyjno Handlowy Relaks Sp. z o.o.    Izdebnik    18
2996    Adam – Krawiectwo Lekkie, Bieliźniarstwo, Adam Korczak, Monika Korczak Sp. J.    Blizne Łaszczyńskiego    18
2997    Mak S.J. Karpińscy    Wrocław    18
2998    PIEKARSTWO S.J. Machalski – Tomski    Wrocław    18
2999    Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o.    Łódź    18
3000    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    18
3001    Alu – Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J.    Stargard Szczeciński    18
3002    Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    18
3003    Tomków Sp. z o.o.    Marciszów    18
3004    Firma Menadżersko – Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.    Lublin    18
3005    Bomed Sp. z o.o. Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Grzybów    18
3006    Technologie i Techniki Procesowe 3 Aqua Sp. z o.o.    Chotomów    18
3007    IMMO S.A.    Żyrardów    18
3008    Pezetel Aviation Sp. z o.o.    Warszawa    18
3009    ZPUH Filtropol S.J.    Brzezinka    18
3010    Mark 1 Sp. z o.o.    Brzesko    18
3011    Izolbud S.J.    Bielsko-Biała    18
3012    Kontex S.J.    Suchy Las    18
3013    PPH PEGROL Sp. z o.o.    Suchy Dąb    18
3014    Hirsch Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    18
3015    Celik Company Sp. z o.o.    Gdańsk    18
3016    L & A Trading Sp. z o.o.    Warszawa    18
3017    Wallram Cantool – Europe Sp. z o.o.    Zabierzów    18
3018    JARMEX ADAM KASPRZAK S.J.    Częstochowa    18
3019    Elmontaż BG S.J. PPU    Białe Błota    18
3020    Projekt24 Sp. z o.o.    Gdańsk    18
3021    Budsoft Sp. z o.o.    Poznań    18
3022    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    18
3023    Tectra Sp. z o.o.    Słupsk    18
3024    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudzienko    18
3025    Alfarex Sp. z o.o.    Warszawa    18
3026    Investment Friends Nieruchomości Sp. z o.o.    Płock    18
3027    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    18
3028    Heymservice Sp. z o.o.    Bydgoszcz    18
3029    Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K.    Poznań    18
3030    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie    Gościejewo    18
3031    Dano Sp. z o.o.    Szczecin    18
3032    Rent Sp. z o.o.    Łódź    18
3033    Martigo Węgrzyn, Grzybek S.J.    Częstochowa    18
3034    Famil – Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego    Lublin    18
3035    Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych    Warszawa    18
3036    OTC S.A.    Kraków    18
3037    Hydro-Kor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane    Bydgoszcz    18
3038    Ingeo Sp. z o.o.    Gdynia    18
3039    Gest – Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    18
3040    Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o.    Chełm    18
3041    MINI – MAX Sp. z o.o. PPHU    Poznań    18
3042    Teneo Polska Sp. z o.o.    Zielonka    18
3043    Ell – Bet PPH S.J.    Młyniec Pierwszy    18
3044    Ramzy Sp. z o.o. Przeds. Rolno-Handlowe    Ramzy Małe    18
3045    Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko – Instalacyjna    Poznań    18
3046    Asist Sp. z o.o.    Starogard Gdański    18
3047    MAR – GRAN Sp. z o.o.    Warszawa    18
3048    CEPD Management Sp. z o.o.    Warszawa    18
3049    Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o.    Kraków    18
3050    Yacht – Expo Sp. z o.o.    Warszawa    18
3051    Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o.    Świdnica    18
3052    WZP Farm Sp. z o.o.    Wymykowo    18
3053    European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    18
3054    Olea – Polska Sp. z o.o.    Łódź    18
3055    Olecki Lim Sp. z o.o.    Oświęcim    18
3056    Lest Investment International GmbH Sp. z o.o.    Lubin    18
3057    Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o.    Lublin    18
3058    Przeds. Produkcji Rolnej Agołan Sp. z o.o.    Krzywiczyny    18
3059    Niepubliczny ZOZ MEDYK Sp. z o.o.    Chełm    18
3060    Romdom – 3 Sp. z o.o.    Wrocław    18
3061    POWERGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    18
3062    Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.    Zakopane    18
3063    Polkom S.J.    Częstochowa    18
3064    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jelczu Laskowicach    Jelcz-Laskowice    18
3065    WAR SOFT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego    Warszawa    18
3066    Dymoterm Sp. z o.o.    Warszawa    18
3067    Żwir Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Dzierzgoń    18
3068    Agro – Rol Sp. z o.o.    Udanin    18
3069    W-2 Prebut Sp. z o.o. PU    Chorula    18
3070    Acel Sp. z o.o.    Gdańsk    18
3071    Konsalt Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o.    Wołomin    18
3072    Radius S.J.    Szczecin    18
3073    KOMPETENCJE Sp. z o.o.    Warszawa    18
3074    IBB Polska Sp. z o.o.    Poznań    18
3075    Lignar PR Sp. z o.o.    Warszawa    18
3076    Inspiracja Sp. z o.o.    Kraków    18
3077    Strażak S.J. Ciesielscy    Mikołów    18
3078    Ensival Polska Sp. z o.o.    Warszawa    18
3079    Wideta Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    18
3080    BEH Eltec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    18
3081    Ars Dental Sp. z o.o.    Warszawa    18
3082    Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano – Montażowe    Świecie    18
3083    ECON TRADE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    18
3084    PRAKTYKA LEKARSKA INTERNISTYCZNO-PEDIATRYCZNA ZDROWIE Sp. z o.o.    Kraków    18
3085    Master Consulting Sp. z o.o.    Mosty    18
3086    Manipulatory Przemysłowe – Dalmec Polska Sp. z o.o. S.K.    Stara Iwiczna    18
3087    Emapa Sp. z o.o.    Łódź    18
3088    Albau S.J.    Warszawa    18
3089    International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.    Kwidzyn    17
3090    PGNIG Termika S.A.    Warszawa    17
3091    PGE Energia Odnawialna S.A.    Warszawa    17
3092    Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.    Sitkówka    17
3093    IMPEXMETAL S.A.    Warszawa    17
3094    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    17
3095    Elektrociepłownia Białystok S.A.    Białystok    17
3096    Tnt Express Worldwide Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17
3097    Thoni Alutec Sp. z o.o.    Stalowa Wola    17
3098    NORDKALK Sp. z o.o.    Kraków    17
3099    OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.    Warszawa    17
3100    ANDREAS STIHL Sp. z o.o.    Sady    17
3101    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    17
3102    DANTEX S.A.    Warszawa    17
3103    ORION Sp. z o.o.    Dzierżoniów    17
3104    Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A.    Zgierz    17
3105    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    17
3106    Scania Finance Polska Sp. z o.o.    Stara Wieś    17
3107    Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu    Warszawa    17
3108    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego    Otwock    17
3109    EKO – VIT Sp. z o.o.    Łódź    17
3110    American Heart of Poland S.A.    Ustroń    17
3111    Cukiernia Sowa S.J.    Bydgoszcz    17
3112    DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17
3113    Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA Stanisław Rosa    Tychy    17
3114    CCC Factory Sp. z o.o.    Polkowice    17
3115    CARRIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17
3116    Italmetal Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    17
3117    Korporacja Gwarecka S.A.    Bogdanka    17
3118    Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.    Chorula    17
3119    DAGMA Sp. z o.o.    Katowice    17
3120    Hammermed Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    17
3121    MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    17
3122    INTRACO S.A.    Warszawa    17
3123    PUHIT S.A.    Warszawa    17
3124    Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.    Grudziądz    17
3125    Grafmaj AM Aneta Szczublińska    Poznań    17
3126    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Głogów    17
3127    Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.    Swarzędz    17
3128    KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH    Konstancin-Jeziorna    17
3129    Bruss Polska Sp. z o.o.    Mrągowo    17
3130    DOMATOR Sp. z o.o.    Konin    17
3131    Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych    Lublin    17
3132    Firma Lechpol Zbigniew Leszek    Garwolin    17
3133    Euro – Dom Sp. z o.o.    Wrocław    17
3134    TRANSCHEM Sp. z o.o. PHUP    Włocławek    17
3135    BERKER Polska Sp. z o.o.    Kórnik    17
3136    DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o.    Gdynia    17
3137    Centrum Zana S.A.    Lublin    17
3138    DK – DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    17
3139    B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska    Pruszcz Gdański    17
3140    POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny    Przeźmierowo    17
3141    Firma Bartosz S.J.    Białystok    17
3142    Specjalistyczny Spital im. dra A. Sokołowskiego    Wałbrzych    17
3143    Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek    Ostrołęka    17
3144    ARCHIDOC S.A.    Katowice    17
3145    Pall – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17
3146    Cobouw Polska Sp. z o.o.    Łódź    17
3147    Young & Rubicam Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17
3148    Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J.    Giżycko    17
3149    Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu    Poznań    17
3150    Rena Polska Sp. z o.o.    Nowogrodziec    17
3151    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Krosno    17
3152    Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    17
3153    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Leszno    17
3154    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    17
3155    AON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17
3156    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    17
3157    Inter Balt Sp. z o.o.    Gdańsk    17
3158    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    17
3159    Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Witnica    17
3160    Fin Sp. z o.o.    Kolbuszowa    17
3161    Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17
3162    Atlas Sp. z o.o.    Raszków    17
3163    Poltrade Waletko S.J.    Ruda Śląska    17
3164    Bkf Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    17
3165    Pifo Eko – Strefa Sp. z o.o.    Łódź    17
3166    ALTMASTER Sp. z o.o.    Piaseczno    17
3167    PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J.    Katowice    17
3168    EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH    Poznań    17
3169    Instytut Techniki Górniczej KOMAG    Gliwice    17
3170    Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Mister Karol Binkowski, Ryszard Binkowski S.J.    Jeziorko    17
3171    POLMER S.J.    Pietrzykowice    17
3172    FHU Sznajder Elżbieta Sznajder    Pruszków    17
3173    KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    17
3174    WROBUD Sp. z o.o.    Wrocław    17
3175    DEPOL Sp. z o.o.    Warszawa    17
3176    HANSA – FLEX Sp. z o.o.    Poznań    17
3177    Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa    Warszawa    17
3178    IMAGIS S.A.    Warszawa    17
3179    Saks – Pol S.J.    Słupno    17
3180    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Powiśle    Warszawa    17
3181    Sky Estate Sp. z o.o.    Warszawa    17
3182    Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mirabud Sp. z o.o.     Kraków    17
3183    Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J.    Kępno    17
3184    Arkada-Inwest Sp. z o.o.    Szczecin    17
3185    Wyższa Szkoła Administracji Publicznej    Białystok    17
3186    Inter – Flora Sp. z o.o.    Wrocław    17
3187    Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa BUDOPOL S.A.    Mińsk Mazowiecki    17
3188    Filmar Filipiak i Marchlewski S.J.    Toruń    17
3189    BINOTTO POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    17
3190    Techmadex S.A.    Warszawa    17
3191    Zakład Poligraficzny WIKING – GRAF S.J. T. Jakubowski    Łódź    17
3192    Konar S.J.    Stęszew    17
3193    PHP Max S.J.    Osielsko    17
3194    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Bydgoszcz    17
3195    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KLAUDIA Sp. z o.o.    Ustroń    17
3196    ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy    Łódź    17
3197    Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.    Tczew    17
3198    I Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    17
3199    WYDAWNICTWO LUCRUM Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    17
3200    Energomontaż – Poznań Sp. z o.o.    Poznań    17
3201    Logos Travel S.J.    Poznań    17
3202    Merrid Controls Sp. z o.o.    Łódź    17
3203    Lutz Polska Sp. z o.o.    Domaszkowice    17
3204    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane Zeptri – Rembud Sp. z o.o.    Łódź    17
3205    Zakład Usług Komunalnych – Sp. z o.o.    Krośniewice    17
3206    Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp. j.    Kalisz    17
3207    Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa    Opole    17
3208    Fuhr Polska Sp. z o.o.    Libiąż    17
3209    IMMOŻOLI Sp. z o.o.    Warszawa    17
3210    Hydromex Plus Zaskórscy S.J.    Częstochowa    17
3211    Zakłady Mechaniczne Tadeusz Kazimieruk    Poznań    17
3212    Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.    Wrocław    17
3213    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    17
3214    Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    17
3215    JCDECAUX AIRPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17
3216    Jędroch S.J. PPHU    Ostrów Wielkopolski    17
3217    Telestrada S.A.    Warszawa    17
3218    Grenkeleasing Sp. z o.o.    Poznań    17
3219    Partner TBS Sp. z o.o.    Słupca    17
3220    Libra Developer Sp. z o.o.    Luboń    17
3221    TSL Sp. z o.o.    Lublin    17
3222    Kemppi Sp. z o.o.    Warszawa    17
3223    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.    Słupsk    17
3224    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom    Mikołów    17
3225    Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski Sp. z o.o.    Wrocław    17
3226    MCD ELECTRONICS Sp. z o.o.    Żywiec    17
3227    Delta Security Sp. z o.o.    Wrocław    17
3228    Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Słupsk    17
3229    PZM Wimet S.J.    Józefów    17
3230    Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J.    Rzgów    17
3231    MKJ Jakóbisiak Sp.J.    Wołomin    17
3232    Esculap Dyl S.J.    Myślenice    17
3233    IVONA Software Sp. z o.o.    Gdynia    17
3234    Spotline S.J.    Ożarów Mazowiecki    17
3235    Eko S.J.    Rybnik    17
3236    Toma Sp. z o.o.    Przeźmierowo    17
3237    Profes Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    17
3238    Elsamprojekt Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17
3239    Lama Sp. z o.o.    Wola Wężykowa    17
3240    Cermax S.J.    Radom    17
3241    Trans – Krusz S.J. PPHU    Lipno    17
3242    Ctpartners S.A.    Warszawa    17
3243    Limatherm Sensor Sp. z o.o.    Limanowa    17
3244    Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon – Konarski S.J.    Kępno    17
3245    Badger Mining Poland Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    17
3246    FIRMA BUDOWLANA J. KASPERCZYK S.J.    Smardzowice    17
3247    Bud – Pap S.J.    Wielki Konopat    17
3248    Sintac – Polska Joint Venture Sp. z o.o.    Warszawa    17
3249    PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J.    Morawica    17
3250    Kominki Dovre S.J.    Olsztyn    17
3251    HEMOSYSTEMS S.J.    Warszawa    17
3252    Mipama Import – Export S.J. PPHU    Opatówek    17
3253    Herbewo International S.A.    Kraków    17
3254    Windhunter – Serwis Sp. z o.o.    Koszalin    17
3255    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Płaczkowo    17
3256    PBSZ INWESTYCJE Sp. z o.o.    Bytom    17
3257    Auto Andaro S.J.    Łomża    17
3258    BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy    Olsztyn    17
3259    Metalpol Sp. z o.o.    Mielec    17
3260    Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.    Wrocław    17
3261    Klinika 2000 K. Mróz S.J.    Katowice    17
3262    Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o.    Wiązowna    17
3263    Galwano – Perfekt S.J.    Poznań    17
3264    Pomorze Invest Sp. z o.o.    Świecie    17
3265    MCS – Metal Cleaning Service Sp. z o.o.    Stalowa Wola    17
3266    ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNYCH INSTALBUD J. PANKIEWICZ, L. LEWICKI, B. KILIAN S.J.    Legnica    17
3267    Warsaw Study Centre Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    17
3268    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Lublin    17
3269    Tutka S.J. Firma Handlowo Usługowa     Dąbrowa Górnicza    17
3270    Park Projects Sp. z o.o.    Warszawa    17
3271    Ref – Con Service S.J.    Gdynia    17
3272    Steinborn S.J. Wydawnictwo    Gdynia    17
3273    GOSPODARSTWO ROLNE GROCHOLIN Sp. z o.o.    Grocholin    17
3274    K. R. Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    17
3275    Przedsiębiorstwo Budowlane Apex Krzysztof Klich I Wspólnicy Spółka Jawna    Bielsko-Biała    17
3276    Polder Sp. z o.o.    Damianowo    17
3277    STOMED S.J.    Warszawa    17
3278    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Ełk    17
3279    Zakład Produkcyjno-Usługowy „En Tech” Ewa Władyczyńska, Ryszard Władyczyński Sp. J.    Kretomino    17
3280    Inżynieria Maszyn Klimatycznych I Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o.    Kaczyce    17
3281    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    17
3282    SUPER POWER Sp. z o.o.    Michałowice    17
3283    O2A Polska Sp. z o.o.    Oława    17
3284    Piletest sp. z o.o.    Bielsko-Biała    17
3285    Polsal Sp. z o.o.    Brzozów    17
3286    Optosoft Sp. z o.o.    Wrocław    17
3287    Nordvik S.J.    Reda    17
3288    TELPROJMONT Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    17
3289    PPUH VER – TOM S.J. HELENA PIERZCHAŁA TOMASZ PIERZCHAŁA    Borek Szlachecki    17
3290    Koliber S.J.    Zgierz    17
3291    Hotel Polski Pod Białym Orłem Sp. z o.o.    Kraków    17
3292    PROFI – DATA Sp. z o.o.    Szczecin    17
3293    Piekarnia – Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk S.J.    Chojnów    17
3294    Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Stopka    Siedlce    17
3295    Aesseal Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    17
3296    Staltex Śliwonik S.J.    Nadarzyn    17
3297    Sprintair Cargo Sp. z o.o.    Warszawa    17
3298    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    17
3299    Słowik Sp. z o.o.    Marcinkowice    17
3300    Woźniak i Wspólnicy S.J.    Wadowice    17
3301    Energet Sp. z o.o. Przeds. Robót Technicznych    Nowe Czarnowo    17
3302    Ozon S.J.    Warszawa    17
3303    Bentli Sp. z o.o.    Świdnica    17
3304    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    17
3305    Marux S.J.    Leszno    17
3306    Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz Grażyna Jan Vogt S.J.    Pleszew    17
3307    Eilfix Polska sp. j. Anna Łagowska    Wrocław    17
3308    POLPENTEL Sp. z o.o. PPU    Osielsko    17
3309    Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A.    Gdańsk    17
3310    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc w Łodzi    Łódź    17
3311    Zemar S.J.    Załęże    17
3312    Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu    Strzegom    17
3313    Centrum Meblowe S.J.    Kędzierzyn-Koźle    17
3314    Budopref S.J.    Zgierz    17
3315    Stego Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    17
3316    Pracownia Projektowa Archipelag S.J.    Wrocław    17
3317    Astem Sp. z o.o.    Tarnów    17
3318    Opia – Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki    Katowice    17
3319    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    17
3320    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17
3321    TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J.    Przeźmierowo    17
3322    Lazur Sp. z o.o.    Objazda    17
3323    Terrabud Sp. z o.o.    Katowice    17
3324    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    17
3325    Fundacja Innowacja    Warszawa    17
3326    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    17
3327    Eleks Sp. z o.o.    Głogów    17
3328    Atro Development S.K. Adam Kwidziński i Wspólnicy    Pruszcz Gdański    17
3329    PVL Invest Sp. z o.o.    Sopot    17
3330    Apotex Sp. z o.o.    Otmuchów    17
3331    BBT Sp. z o.o.    Rzeszów    17
3332    Slandi Sp. z o.o.    Michałowice    17
3333    BDO Polska S.A.     Warszawa    17
3334    Robyg Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    17
3335    Lamina Auto Sp. z o.o.    Piaseczno    17
3336    BENEFIS Sp. z o.o.    Mikołów    17
3337    ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J.    Topola Mała    17
3338    Ker – Her S.J.    Poznań    17
3339    BSM Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    17
3340    Deierling i Ska Sp. z o.o.    Poznań    17
3341    Agro – Nas Sp. z o.o.    Swadzim    17
3342    Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    17
3343    Procorol S.J.    Kobylnica    17
3344    Energy 2000 – Technico M. A. Goczał sp.j.    Przytkowice    17
3345    Brykiet Kije Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    17
3346    Samdex Sp. z o.o.    Mielec    17
3347    POSTEOR Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego    Wrocław    17
3348    Polers S.J.     Chojnów    17
3349    Hamex – 2 S.J. PHU    Warszawa    17
3350    PROMEL Sp. z o.o. PPH    Olsztyn    17
3351    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    17
3352    Domowa Opieka Medyczna Do-Med Sp. z o.o.    Warszawa    17
3353    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    17
3354    Dott. Gallina Poland Sp. z o.o.    Tychy    17
3355    Bladt Industries Polska Sp. z o.o.    Szczecin    17
3356    Barpol Sp. z o.o. PPHU    Barłożno    17
3357    WYTWÓRNIA EUCERYNY LABORATORIUM FARMACEUTYCZNE COEL S.J.    Kraków    17
3358    Miejska Przychodnia Lekarska nr VI NZOZ Sp. z o.o.    Tarnów    17
3359    Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra Sp. z o.o.    Jelenia Góra    17
3360    Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o.    Gdynia    17
3361    PPHU EKO – TECH Sp. z o.o.    Czempiń    17
3362    Prochem Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Warszawie    Warszawa    17
3363    Stella Sp. z o.o.    Starogard Gdański    17
3364    Barabasz Smektala Suda S.J.    Głogów    17
3365    Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    17
3366    Komabud S.J. Firma Budowlana    Oświęcim    17
3367    Poster Print Sp. z o.o.    Warszawa    17
3368    Bau – Mix S.J.    Poznań    17
3369    Elmar S.J.    Przeźmierowo    17
3370    Winfor Sp. z o.o.    Szczecin    17
3371    PPHU Elektrotech S.J.    Łańcut    17
3372    Tauber Public Relations Sp. z o.o.    Warszawa    17
3373    Olimpia Konwój Sp. z o.o.    Poznań    17
3374    Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne    Warszawa    17
3375    Upex – Chemia – Polska Sp. z o.o.    Łódź    17
3376    Wytwórnia Prefabrykatów Betonowych – Prefabruk – A. Morawski, K. Morawska – Maga – S.J.    Pułtusk    17
3377    MGA METRO GROUP ADVERTISING POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17
3378    Agrobex Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Poznań    17
3379    PPHU Gap Sp. z o.o.    Garby    17
3380    ALKOR CONSULTING Sp. z o.o.    Sopot    17
3381    Albatros Sp. z o.o.    Władysławowo    17
3382    Tanzanit Sp. z o.o.    Lubin    17
3383    Dwie Siostry Sp. z o.o. Wydawnictwo     Warszawa    17
3384    MBH Sp. z o.o.    Hrubieszów    17
3385    E.G.S. Sp. z o.o.    Namysłów    17
3386    BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wrocław    17
3387    ADEO Sp. z o.o.    Kraków    17
3388    WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami    Wrocław    17
3389    VIBA Sp. z o.o. PPU    Piastów    17
3390    Milarys Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17
3391    MEL-DRÓG Roboty Wodno Melioracyjne, Drogowe I Budowlane Alfred Czuba – S.J.    Zakliczyn    17
3392    Olesno Tec Sp. z o.o.    Wojciechów    17
3393    Ko – Ra Sp. z o.o.    Warszawa    17
3394    WARCEL Warszawskie Centrum Celne Sp. z o.o.    Warszawa    17
3395    Tubajfor Sp. z o.o.    Warszawa    17
3396    Alter – Polis Gdańska Pracownia Urbanistyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    17
3397    Biuro Projektowo-Consultingowe STRUKTURA Sp. z o.o.    Szczecin    17
3398    ATT 2000 Sp. z o.o.    Warszawa    17
3399    Elmasz Sp. z o.o. PUPH    Gorlice    17
3400    Niezależna Agencja Prasowa Sp. z o.o.    Warszawa    17
3401    Mdecor Sp. z o.o.    Słupca    17
3402    Accuro Sp. z o.o.    Warszawa    17
3403    Ryntex Sp. z o.o.    Jasionówka    17
3404    Spółka Kupiecka Nowy Kleparz Sp. z o.o.    Kraków    17
3405    AMG Trading Sp. z o.o.    Warszawa    17
3406    TBS W Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    17
3407    Bimar S.J.    Radom    17
3408    GREEN STUDIO Sp. z o.o.    Warszawa    17
3409    Budownictwo Specjalistyczne EUROTECHBUD Sp. z o.o.    Wrocław    17
3410    MICROSERV Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Gdynia    17
3411    Prochimia Surfaces Sp. z o.o.    Sopot    17
3412    Zespół Biegłych Rewidentów SALDO – KREDYT Sp. z o.o.    Gdynia    17
3413    Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych ALIT Sp. z o.o.    Kraków    17
3414    VIMAT Sp. z o.o.    Katowice    17
3415    Agro – Jasna Sp. z o.o.    Dzierzgoń    17
3416    Golf Parks Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17
3417    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    16
3418    BUDIMEX S.A.    Warszawa    16
3419    Stalprodukt S.A.    Bochnia    16
3420    Brembo Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    16
3421    ICT POLAND Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    16
3422    General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.    Komorniki    16
3423    New Yorker Polska Sp. z o.o.    Poznań    16
3424    Eurozet Sp. z o.o.    Warszawa    16
3425    ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.    Warszawa    16
3426    ERICPOL TELECOM Sp. z o.o.    Łódź    16
3427    REMAG S.A.    Katowice    16
3428    ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3429    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    16
3430    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu    Sandomierz    16
3431    AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH    Poznań    16
3432    Blek – Meble Sp. z o.o.    Mielec    16
3433    Mni Premium S.A.    Warszawa    16
3434    International Paper Polska Sp. z o.o.     Kraków    16
3435    POLMOSTRÓW Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    16
3436    POLBUD – POMORZE Sp. z o.o.    Pakość    16
3437    ARCHE Sp. z o.o.    Warszawa    16
3438    Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J.     Warszawa    16
3439    Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    16
3440    Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    16
3441    Siemens Finance Sp. z o.o.    Warszawa    16
3442    Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa    Warszawa    16
3443    Knauf Jaworzno III Sp. z o.o.    Jaworzno    16
3444    CALL CENTER POLAND S.A.    Warszawa    16
3445    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    16
3446    Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna    Szczytno    16
3447    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    16
3448    Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    16
3449    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    16
3450    CEFARM – KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaoptarzenia Farmaceutycznego    Kraków    16
3451    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    16
3452    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.    Warszawa    16
3453    PPUH AUTOCENTRUM S.J.    Mielec    16
3454    Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    16
3455    SONEL S.A.    Świdnica    16
3456    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza    Jarosław    16
3457    Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o.    Warszawa    16
3458    BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    16
3459    PRODREX Sp. z o.o. PPU    Rudołtowice    16
3460    Emo – Farm Sp. z o.o.    Ksawerów    16
3461    PETROTEL Sp. z o.o.    Płock    16
3462    Tapflo Sp. z o.o.    Tczew    16
3463    ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    16
3464    AMHIL EUROPA Sp. z o.o.    Krokowa    16
3465    CP RE Sp. z o.o.    Kraków    16
3466    Drewmet FHUP S.J.    Mogilany    16
3467    KRYZA – PLAST Zakład Wielobranżowy    Mikołów    16
3468    Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.    Międzychód    16
3469    Audio Klan S.J.    Warszawa    16
3470    EBS INK – JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Wrocław    16
3471    Energo-Remont Sp. z o.o.    Kwidzyn    16
3472    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    16
3473    Landeco Sp. z o.o.    Katowice    16
3474    Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    16
3475    EKO – MAK Makarony Babuni    Rudniki    16
3476    Polmed S.A.    Starogard Gdański    16
3477    MIRALEX Sp. z o.o.    Piła    16
3478    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    16
3479    Nowosądecka Fabryka Urzadzeń Górniczych NOWOMAG S.A. w Nowym Sączu    Nowy Sącz    16
3480    Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy Best – Pest S.J.    Jaworzno    16
3481    ALGECO Sp. z o.o.    Poznań    16
3482    BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.    Słupsk    16
3483    CORIMP Sp. z o.o.    Bydgoszcz    16
3484    UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu    Poznań    16
3485    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych Sp. z o.o.    Nasławice    16
3486    FIRMA BAJCAR    Słupsk    16
3487    SMT Scharf Polska Sp. z o.o.    Tychy    16
3488    KIGEMA Sp. z o.o.    Wrocław    16
3489    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu    Racibórz    16
3490    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    16
3491    GREG Firma Prywatna    Gliwice    16
3492    PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień S.J.    Wysocko Wielkie    16
3493    Pago Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    16
3494    Plastbud Sp. z o.o.    Pustków    16
3495    APR Sp. z o.o.    Warszawa    16
3496    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sogar” Z. W. Wiśniccy Sp. J.    Sobolew    16
3497    ANATEX Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane    Białystok    16
3498    Fabryka Turas Sp. z o.o.    Słupsk    16
3499    Advicom Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    16
3500    Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J.    Parsęcko    16
3501    ABC Formy Siedzenia Sp. z o.o.    Swarzędz    16
3502    Przedsiębiorstwo Inżynierskie Biprohut Sp. z o.o.    Gliwice    16
3503    Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód    Warszawa    16
3504    PBPH TECHGLASS Sp. z o.o.    Kraków    16
3505    TREKO Laser Sp. z o.o.    Skawina    16
3506    Thermbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piła    16
3507    FILTER SERVICE Sp. z o.o.    Zgierz    16
3508    BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie    Szczecin    16
3509    WADEX S.A.    Wrocław    16
3510    Self Company Group Kucharscy & Szcześniak S.J.    Bielawy    16
3511    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    16
3512    Dubiel – Vitrum Zakład Szklarski    Rabka-Zdrój    16
3513    TESA TAPE Sp. z o.o.    Poznań    16
3514    Activa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    16
3515    Bayersystem Grzenia S.J.    Bydgoszcz    16
3516    Komnino Sp. z o.o. PPU    Komnino    16
3517    Neko Plexi Design S.J.    Wesoła    16
3518    WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej    Bodzanów    16
3519    Przed. Produkcji Handlu i Usług H – Gaz S.J.    Rzeszów    16
3520    Pani Teresa Medica S.A.    Gutowo Małe    16
3521    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    16
3522    ADANEX Sp. z o.o.    Radlin    16
3523    DPM Solid Polska S.J.    Oborniki    16
3524    JAK SZKŁO PRZEDS.HANDLOWO-USŁUGOWE.EKSPORT-IMPORT-HURT S.J.    Goczałkowice-Zdrój    16
3525    Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tarnów    16
3526    Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J.    Konin    16
3527    MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej    Warszawa    16
3528    Ensinger Polska Sp. z o.o.    Leszno    16
3529    Koelner – Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.    Wrocław    16
3530    WIMAD S.J.    Wrocław    16
3531    Camaro Sp. z o.o. PPHU    Katowice    16
3532    PELARGOS Sp. z o.o.    Warszawa    16
3533    Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J.    Świecie    16
3534    Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz    Bydgoszcz    16
3535    KNITTEX PPUH Krzysztof Szarski    Łódź    16
3536    Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o.    Katowice    16
3537    AIR LINK Sp. z o.o.    Warszawa    16
3538    Instar S.J.    Limanowa    16
3539    MDT S.J.    Kraków    16
3540    Lasland Sp. z o.o.    Grądy    16
3541    Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    16
3542    Kaja Alfred Olszewski    Łyski    16
3543    Pharmaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    16
3544    MEDICOM Sp. z o.o.    Zabrze    16
3545    Pajo Plus Sp. z o.o.    Luboń    16
3546    Gaz Serwis Sp. z o.o. Specjalistyczne Usługi Gazownicze    Opatówek    16
3547    Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J.    Kleosin    16
3548    Aromatic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
3549    Victoria – Sport Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3550    ZRĄB Sp. z o.o. PPHU    Zakliczyn    16
3551    Instytut Włókiennictwa    Łódź    16
3552    Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    16
3553    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY    Warszawa    16
3554    Leszczyńska Agencja Wydawnicza Mieczysław Strzelczyk, Marek Stoliński S.J.    Leszno    16
3555    PH Polder i Rajder Derkacz S.J.    Sieradz    16
3556    TBM DOM Sp. z o.o.    Warszawa    16
3557    PPH Exima Agriculture 2000 S.J.    Jeziorko    16
3558    Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J.    Bielsko-Biała    16
3559    Billmed Sp. z o.o.    Warszawa    16
3560    Instalator S.J.    Krosno    16
3561    Pewag Polska Sp. z o.o.    Buczkowice    16
3562    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol S.J.    Woźniki    16
3563    ZETO Sp. z o.o. Centrum Przemysłowo-Usługowe    Jelenia Góra    16
3564    Imperial P.R.K.K. Andrzejewscy Spółka Jawna    Bydgoszcz    16
3565    ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    16
3566    Lewor S.J.    Andrespol    16
3567    Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    16
3568    Anek Sroczyński Wawer S.J.    Milanówek    16
3569    Vipolimex Sp. z o.o.    Stare Babice    16
3570    Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy    Kraków    16
3571    Anga Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3572    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    16
3573    Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych    Toruń    16
3574    CT-Card Sp. z o.o.    Warszawa    16
3575    BZT VIN – PLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    16
3576    Celowa Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszków    16
3577    PEN Market S.J.    Poznań    16
3578    Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
3579    PLATER S.J. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY PŁAWECKI SYLWESTER, PŁAWECKI LESZEK    Łąka    16
3580    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    16
3581    AAC Sp. z o.o.    Kraków    16
3582    Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3583    OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    16
3584    Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej    Wrocław    16
3585    Grapil S.J.    Piła    16
3586    GOS – ZEC Sp. z o.o.    Poznań    16
3587    Fitch Polska S.A.    Warszawa    16
3588    Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J.    Częstochowa    16
3589    Astra Concept Sp. z o.o.    Warszawa    16
3590    FURUNO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    16
3591    Nov – Weld Sp. z o.o.    Miszewko    16
3592    FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWA FANTIC GÓRSZCZAK S.J.    Głogoczów    16
3593    GLOBAL – MSI Sp. z o.o.    Kraków    16
3594    Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J.    Rzeszów    16
3595    Fabryka Słów Sp. z o.o.    Lublin    16
3596    DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.    Warszawa    16
3597    Medicon Sp. z o.o.    Radom    16
3598    Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J.    Szadek    16
3599    Jarczyński Art C S.J.    Warszawa    16
3600    BUDOMATEX S.A.    Siedlce    16
3601    FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.    Poznań    16
3602    Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J.    Wrocław    16
3603    COOLEX S.J.    Warszawa    16
3604    Ofama Sp. z o.o.    Opole    16
3605    BKG – Polska S.J.    Straszyn    16
3606    Developer Pro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Konin    16
3607    Lady Kama K. Miszczak S.J.    Aleksandrów Łódzki    16
3608    Huta Szkła – Wołczyńscy Sp. z o.o.    Wołomin    16
3609    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    16
3610    Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A.    Kraków    16
3611    GSZ Studio Szmyd, Zaborowski S.J.    Warszawa    16
3612    ICR Sp. z o.o.    Warszawa    16
3613    Metertest Sp. z o.o.    Świdnica    16
3614    Paktainer Sp. z o.o.    Starogard Gdański    16
3615    LIBRA Sp. z o.o. FHU    Gdynia    16
3616    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Simoradzu    Dębowiec    16
3617    BUMET – S.J.    Kłobuck    16
3618    Axxiome Polska Sp. z o.o.    Wrocław    16
3619    Herz Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
3620    Regulus-System Bogusław Wójcik Sp. j.    Bielsko-Biała    16
3621    Statsoft Polska Sp. z o.o.    Kraków    16
3622    Wykonawstwo Robót Wodno – Sanitarnych Bango S.J.    Płock    16
3623    Teknokor Sp. z o.o.    Katowice    16
3624    Eko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Gdańsk    16
3625    CHEMIS S.J.    Żdżary    16
3626    Constel Sp. z o.o.    Katowice    16
3627    Ideo Sp. z o.o.    Rzeszów    16
3628    MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    16
3629    Uni – Bis Sp. z o.o.    Lębork    16
3630    AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI S.J.    Police    16
3631    Inelo Stocerz sp. j.    Bielsko-Biała    16
3632    Fruits & Friends Sp. z o.o.    Warszawa    16
3633    Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak S.J.    Ostrów Wielkopolski    16
3634    Demuth Sigma Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdańsk    16
3635    Wojdyła – Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    16
3636    Agamet S.J.    Marki    16
3637    Tamipol S.J.    Poznań    16
3638    PPUH Rynmet Sionkowscy S.J.    Reńska Wieś    16
3639    3D Pro Sp. z o.o.    Łódź    16
3640    PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy – S.J.    Gdynia    16
3641    Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki    Kraków    16
3642    TCG Sp. z o.o.    Warszawa    16
3643    Nielsen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
3644    Marengo Fashion, S.J.    Gdynia    16
3645    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek, Wiesław Gajek S.J.    Wrocław    16
3646    Autoryzowany Serwis Samochodowy J.R.J. Zachorscy ZPCh S.J.    Kutno    16
3647    Kamienice Miasta Sp. z o.o.    Lublin    16
3648    Elektromet S.J. Centrum Techniki Narzędziowej    Chełm    16
3649    Mac – Mor S.J.    Piaseczno    16
3650    Europol Holding Sp. z o.o.    Warszawa    16
3651    GAN – REM S.J.    Gdynia    16
3652    PUH Mazanek Sp. z o.o.    Dobre Miasto    16
3653    Viva-Zip Sp. z o.o.    Kiełpin    16
3654    G.W. & Crystal Fasion S.J.    Łódź    16
3655    AGAVIS S.A. PPHU    Bydgoszcz    16
3656    Łowiecka Korporacja Exportowa Maniszewo Sp. z o.o.    Maniszewo    16
3657    Apteka Remedium S.J.    Kęty    16
3658    Donimet, Józef Donica S.J.    Warka    16
3659    Z.E. Elektromech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    16
3660    Zakład Usług Wodno – Melioracyjnych S.J.    Szczytno    16
3661    Property Polska Sp. z o.o.    Kraków    16
3662    Barbor Sp. z o.o.    Skowarcz    16
3663    Metro Pl Sp. z o.o.    Boguszyn    16
3664    Warsaw Data Center Sp. z o.o.    Warszawa    16
3665    Zakład Produkcji Nawozów Organicznych i Wydobycia Piasku – Sp. z o.o.    Mosty    16
3666    SZOGUN Sp. z o.o. Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne    Bydgoszcz    16
3667    Apteka Verbena S.J.    Łochów    16
3668    Zora S.J.    Warszawa    16
3669    LL – Oil Sp. z o.o.    Ceków    16
3670    Vitron sp.j. Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko    Białystok    16
3671    Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.    Warszawa    16
3672    Przeds. Usług Komunalnych Komex Sp. z o.o.    Jastarnia    16
3673    Wet S.J. Edmund Ślusarz, Wojciech Żak, Tomasz Ronduda    Ostrowiec Świętokrzyski    16
3674    MPT Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz Sp. J.    Piła    16
3675    Shape Gromek Ściepura S.J.    Krosno    16
3676    Nadwiślańska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Tychy    16
3677    Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.    Warszawa    16
3678    Manaja Sp. z o.o.    Gdynia    16
3679    Verocel – Polska Sp. z o.o.    Poznań    16
3680    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR Stanek S.J.    Żarki    16
3681    PPHB Ser-Vita Władysława Ciupak i Edward Jargiło S.J.    Krzemień Drugi    16
3682    Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J.    Ostrołęka    16
3683    COBICO Sp. z o.o.    Kraków    16
3684    Techno – Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych    Warszawa    16
3685    Retermozanex Holding Sp. z o.o.    Warszawa    16
3686    Kemy Sp. z o.o. Przeds. Drogowo-Budowlane    Łódź    16
3687    SOLAR Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    16
3688    Comac International Sp. z o.o.    Warszawa    16
3689    Przedsiębiorstwo Usług Wczasowo-Leczniczych i Rekreacji Jantar S.J.    Dziwnówek    16
3690    Pro – Mont Przedsiębiorstwo Instalacji Sieci Sanitarnych oraz Przemysł.michał Mazanek Andrzej Warchoł Roman Krawczyk Sp. J.    Dębica    16
3691    KV Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.    Warszawa    16
3692    Obis S.J.    Wrocław    16
3693    AQUAKLIM Sp. z o.o.    Kielce    16
3694    Orto Medical Sp. z o.o.    Lublin    16
3695    PPH ABI S.J.    Siennica    16
3696    Impresariat Artystyczny – Wydawnictwo Casa Grande Sp. z o.o.    Warszawa    16
3697    Wide Open Sp. z o.o.    Poznań    16
3698    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    16
3699    Budokrusz-Serwis Sp. z o.o.    Chrzanów Duży    16
3700    EKO – BAU S.J. Przeds. Budownictwa Inżynieryjnego     Jerzmanowa    16
3701    Catering Wiśniewscy Janusz Wiśniewski I Spółka, sp.j.    Warszawa    16
3702    Apator Telemetria Sp. z o.o.    Słupsk    16
3703    Zakłady Odzieżowe AG Sp. z o.o.    Mielec    16
3704    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    16
3705    A 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3706    Artpol-Therm Sp. z o.o.    Bełżyce    16
3707    INSTALZIN PPHU Sp. z o.o.    Wolbrom    16
3708    INST-EL J.A. Chancewicz S.J.    Sokółka    16
3709    Backer Polska Sp. z o.o.    Lubliniec    16
3710    Gospodarstwo Rybackie Polesie Sp. z o.o. Sosnowica    Sosnowica    16
3711    AGENCJA REKLAMY SZYNAL I LIS – S.J.    Wrocław    16
3712    Bonus – Diagnosta Sp. z o.o.    Inowrocław    16
3713    Mega – Met Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    16
3714    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój    Zakliczyn    16
3715    Euroformat Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3716    Hand Pol Serwis Sp. z o.o. PH    Jasło    16
3717    Wytwórnia Napojów Chłodzących SAHARA Sławomir Folga, Marek Księżopolski S.J.    Spytkowice    16
3718    Fero S.J. PH    Środa Wielkopolska    16
3719    Damal S.J.    Warszawa    16
3720    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Szczecin    16
3721    Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o.    Warszawa    16
3722    Dwór w Smólsku Sp. z o.o.    Wysogotowo    16
3723    Freeway Sp. z o.o.    Mochy    16
3724    Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o.    Białystok    16
3725    Tekobud S.J.    Płock    16
3726    HBS Guma Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3727    Mount Blanc Sp. z o.o.    Kraków    16
3728    BEL – AMI Sp. z o.o. Grupa Turystyczno Hotelowa    Zakopane    16
3729    Sanin Sp. z o.o.    Warszawa    16
3730    Jahoska Sp. z o.o.    Święciechów    16
3731    ROJAR R.E.J. Osika S.J.    Tuchów    16
3732    M.E. Nowakowski S.J.    Katowice    16
3733    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    16
3734    Walesta Sp. z o.o.    Świebodzice    16
3735    Konar Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S.J.    Świecie    16
3736    Giełda Rolna Ekorol Sp. z o.o.    Proszowice    16
3737    Technobud S.J.    Warszawa    16
3738    Terra – Kora Sp. z o.o.    Kraków    16
3739    Fronton 2 TBS Sp. z o.o.    Kraków    16
3740    Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o.    Łysołaje    16
3741    CANON ARTIST Sp. z o.o.    Warszawa    16
3742    Jarmix Sp. z o.o.    Miechów    16
3743    Skynet Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
3744    Centrum Meblowe Agata Sp. z o.o.    Dobrodzień    16
3745    PASAŻ Sp. z o.o.    Przeźmierowo    16
3746    Moneko Sp. z o.o. Zakład Monitoringu Środowiska i Automatyki    Poznań    16
3747    INFINITY GROUP Sp. z o.o.    Białystok    16
3748    Farmer Przedsiębiorstwo-Rolno-Handlowe Sp. z o.o.    Nowa Ruda    16
3749    Eco – Pol Sp. z o.o.    Pruszcz    16
3750    Mikroplan Sp. z o.o.    Szczecin    16
3751    Tiens Sp. z o.o.    Warszawa    16
3752    LUKSOR Sp. z o.o.    Warszawa    16
3753    Alfasoft Sp. z o.o.    Łódź    16
3754    Labortest Sp. z o.o.    Klęczany    16
3755    Wit i Partner Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    16
3756    Aura Sp. z o.o. PPH    Szczecin    16
3757    Dorbud Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa    Szczecin    16
3758    Arnona Consulting Sp. z o.o.    Łęgowo    16
3759    NZOZ Nasz Dom Sp. z o.o.    Góra    16
3760    PUH Kos – Lex Sp. z o.o.    Białobrzegi    16
3761    Hitin Sp. z o.o.    Katowice    16
3762    Brada Sp. z o.o.    Poznań    16
3763    Milstar Sp. z o.o.    Warszawa    16
3764    Miejskie Centrum Ginekologiczno Cytologiczne Sp. z o.o.    Tarnów    16
3765    Naturallia Sp. z o.o.    Warszawa    16
3766    Zakłady Usługowo – Handlowe AUTOVIVA Sp. z o.o.    Krasnystaw    16
3767    PAWBOL I Sp. z o.o.    Sułkowice    16
3768    HONGKONG AZALIA – POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    16
3769    Geoprojekt Łódź Sp. z o.o. Przeds. Geodezyjne    Łódź    16
3770    Rymipol Sp. z o.o.     Kożyczkowo    16
3771    Graden Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Lublin    16
3772    Spółdzielnia Pracy PRECYZJA    Bydgoszcz    16
3773    Zeba Serwis Jaroszek i Wspólnicy, S.J.    Wrocław    16
3774    B & E Expertise Sp. z o.o.    Warszawa    16
3775    Eifelwerk Polska Sp. z o.o.    Nowa Ruda    16
3776    Eurobeton Sp. z o.o.    Kleszczów    16
3777    Magnetum Sp. z o.o.    Warszawa    16
3778    Eko – Wiking Sp. z o.o.    Rumia    16
3779    Fi – Dar Sp. z o.o.    Pruszków    16
3780    Euleo M. Burczyńska-Radym S.K.    Kraków    16
3781    Advert Sp. z o.o.    Warszawa    16
3782    Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o.    Gdańsk    16
3783    Melprojekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe    Gdańsk    16
3784    Agro Nowa Cerkiew Sp. z o.o. PPHU    Ostaszewo    16
3785    Wilczak Sp. z o.o. Hurtowo – Detaliczne Centrum Wielobranżowe    Poznań    16
3786    Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Mostor Sp. z o.o.    Gdynia    16
3787    Kir – Bud Zdzisław i Stanisław Kiryłów S.J.    Nowy Sącz    16
3788    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.    Warszawa    15
3789    POLKOMTEL S.A.    Warszawa    15
3790    Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin S.A.    Konin    15
3791    Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze    Warszawa    15
3792    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.    Wrocław    15
3793    Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.    Szczecin    15
3794    MERKURY Sp. z o.o. FHU    Krosno    15
3795    Knauf Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    15
3796    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szczecin    15
3797    Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.    Warszawa    15
3798    Zara Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
3799    PW JERSAK Zofia Jersak    Żagań    15
3800    Asseco Business Solution S.A.    Lublin    15
3801    Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk S.J.    Twardogóra    15
3802    Klingspor Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
3803    Candela Sp. z o.o.    Warszawa    15
3804    Euro Styl Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    15
3805    BANKOMAT 24/EURONET Sp. z o.o.    Warszawa    15
3806    GOLDBECK Sp. z o.o.    Komorniki    15
3807    Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A.    Rzeszów    15
3808    POLFARMEX S.A.    Kutno    15
3809    POZ – BRUK Sp. z o.o. S.K.A.    Sobota    15
3810    Pro-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tychy    15
3811    AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    15
3812    ALKAT Sp. z o.o.    Kraków    15
3813    WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o.    Elbląg    15
3814    BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane    Sosnowiec    15
3815    Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    15
3816    BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego    Warszawa    15
3817    Kaem Sp. z o.o. S.K.A.    Baranowo    15
3818    ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A.    Warszawa    15
3819    Armatura Kraków S.A.    Kraków    15
3820    LUMAG Sp. z o.o.    Budzyń    15
3821    NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    15
3822    Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    15
3823    Kanlux S.A.    Radzionków    15
3824    BOWA POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    15
3825    Aunde Poland Sp. z o.o.    Łódź    15
3826    MARTES SPORT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
3827    Cornaglia Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
3828    Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15
3829    AQUAEL Sp. z o.o.    Dubowo Drugie    15
3830    HT Lancet Sp. z o.o.    Łęczyca    15
3831    POL – MOT Holding S.A.    Warszawa    15
3832    Iron Mountain Polska Sp. z o.o.    Piastów    15
3833    Klonex – VCS Sp. z o.o. PUH    Opole    15
3834    ROBYG WILANÓW II Sp. z o.o.    Warszawa    15
3835    DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Wrocław    15
3836    PD S.A. PROFIT 1 S.K.A.    Wrocław    15
3837    DB Securities S.A.    Warszawa    15
3838    PU Roka Zakład Pracy Chronionej    Piotrków Trybunalski    15
3839    Dewey & Leboeuf Grzesiak Spółka Komandytowa    Warszawa    15
3840    INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB    Radom    15
3841    POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg    Czyżowice    15
3842    BIS Mainserv Sp. z o.o.    Warszawa    15
3843    TIMEX S.A.    Warszawa    15
3844    Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna    Bielsko-Biała    15
3845    Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.    Nowy Sącz    15
3846    Kompleks S.J. Przeds. Budowlane    Jastrzębie-Zdrój    15
3847    Pryzmat Sp. z o.o.    Wrocław    15
3848    Miejsko Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o.    Oświęcim    15
3849    Wokas S.A.    Łosice    15
3850    Green Factory Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna    Zakroczym    15
3851    MODEHPOLMO Sp. z o.o. Firma Budowlano Handlowo Usługowa    Szczecin    15
3852    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    15
3853    Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A.    Kraków    15
3854    Amplico Services Sp. z o.o.    Warszawa    15
3855    Desim Sp. z o.o.    Polkowice    15
3856    Hestia Sp. z o.o.    Lublin    15
3857    FLORALAND Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    15
3858    GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K.    Krzywiń    15
3859    KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A.    Lublin    15
3860    MAS – BUD S.J.    Olsztyn    15
3861    Skarbiec Nieruchomości 3 Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    15
3862    Azmet Przeds. Wielobranżowe S.J.    Radom    15
3863    AMIX S.J. Konik & Bietkał    Białystok    15
3864    TLC Łożyska S.J.    Wesoła    15
3865    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    15
3866    PPH Akpo S.J.    Laski    15
3867    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    15
3868    Rutgers POLAND Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    15
3869    CERG Sp. z o.o.    Gliwice    15
3870    Zinkpower Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    15
3871    Aereco Wentylacja Sp. z o.o.    Warszawa    15
3872    BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.    Skawina    15
3873    HOLBEX Sp. z o.o.    Lesznowola    15
3874    Mochtoys S.J.    Otwock    15
3875    Bibby Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    15
3876    Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.    Serock    15
3877    Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.    Warszawa    15
3878    BIO-TECH Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    15
3879    Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15
3880    POLAMP COMPONENTS Sp. z o.o.    Giżycko    15
3881    FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    15
3882    AMŁ – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś S.J.    Łódź    15
3883    Interchemol S.A.    Oborniki Śląskie    15
3884    Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J.     Czchów    15
3885    Budoinwest Sp. z o.o.    Wiązowna    15
3886    W.P.S. – Sp. z o.o.    Zagórz    15
3887    APIS S.J. PW    Chodecz    15
3888    COMPREX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Wdrożeniowe    Kraków    15
3889    Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy    Bydgoszcz    15
3890    IBCOL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    15
3891    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o.    Poznań    15
3892    Daas Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    15
3893    CONCEPT Sp. z o.o.    Suchy Las    15
3894    Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk    Częstochowa    15
3895    Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    15
3896    Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o.    Warszawa    15
3897    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile    Piła    15
3898    Mikrotech S.A.    Krosno    15
3899    Budmat S.J.    Zamość    15
3900    Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jarocin    15
3901    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek S.J.    Inowrocław    15
3902    UNIBIKE K. Orłowska, P. Drobotowski S.J.    Bydgoszcz    15
3903    Mars – Sport S.J.    Warszawa    15
3904    MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia    Lublin    15
3905    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Domy Spółdzielcze    Warszawa    15
3906    Tor – Kar – Sson Zbigniew Kargul    Elbląg    15
3907    WIT S.J.    Łódź    15
3908    TEKSTYLIA S.J. PHU    Nadolice Wielkie    15
3909    Donegal Sp. z o.o.    Rzeszów    15
3910    NOBIPHARM Sp. z o.o.    Warszawa    15
3911    POZYTON Sp. z o.o. Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych    Częstochowa    15
3912    ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o.    Płońsk    15
3913    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    15
3914    Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Opole    15
3915    KOMPOZYTY Sp. z o.o.    Stanowice    15
3916    Darmit Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Łódź    15
3917    Zakład Inżynierii Ruchu – W. Sylwestrzak i Spółka S.J.    Bytom    15
3918    Big Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe    Świebodzin    15
3919    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    15
3920    C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
3921    Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Lipno    15
3922    BRIPOX Sp. z o.o.    Warszawa    15
3923    Atmomat S.J.    Włocławek    15
3924    J. Żelazny, R. Słomian-Kasprzak, A. Słomian-Maszkowska Marco Polo sp. j.    Częstochowa    15
3925    Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe     Janówek    15
3926    Przeds. Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Elus S.J.    Kartuzy    15
3927    Master Sp. z o.o.    Głogów    15
3928    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
3929    Zakład Elektroniczny SIMS Sławomir Stusiński    Bydgoszcz    15
3930    Bardusch – Polska Sp. z o.o.    Prudnik    15
3931    Kaiser + Kraft Sp. z o.o.    Warszawa    15
3932    Agrobil S.J.    Garzyn    15
3933    INTAP Tobik S.J.    Bukowiec    15
3934    INŻBUD S.J. Przeds. Budowlano Wdrożeniowe    Grudziądz    15
3935    Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych S.J.    Elbląg    15
3936    PRP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
3937    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    15
3938    Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    15
3939    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych VAN GANSEWINKEL Legnica Sp. z o.o.    Legnica    15
3940    HASS H.A.Z Wasiluk S.J.    Białystok    15
3941    Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j.    Skawina    15
3942    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    15
3943    Inox – Plus S.J.    Sosnowiec    15
3944    „Obróbka Metali i Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Metalerg J.m.J. Cieślak Sp. J.”    Oława    15
3945    MIG Import – Eksport S.J.    Białystok    15
3946    Zakład Budowlano – Drogowy SJ    Zambrów    15
3947    ELPOS Sp. z o.o.    Białystok    15
3948    Polver Sp. z o.o.    Kraków    15
3949    Kamet S.A.    Reńska Wieś    15
3950    KORDAS S.J.    Srebrna Góra    15
3951    BCC Polska Sp. z o.o.    Nowa Sól    15
3952    Bis – Media Łosowska S.J.    Włocławek    15
3953    Plasmet – Jesion S.J.    Kalisz    15
3954    Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j.    Dawidy    15
3955    Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.    Łódź    15
3956    Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    15
3957    PRI INŻBUD S.J.    Ostrów Wielkopolski    15
3958    PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J.    Bydgoszcz    15
3959    Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o.    Białystok    15
3960    Elektra S.J.    Zielonka    15
3961    Górrem S.J. Zakład Robót Górniczych    Katowice    15
3962    Bosma Electric Sp. z o.o.    Przeźmierowo    15
3963    UTEX – TERRA Sp. z o.o.    Roszków    15
3964    ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J.    Mielenko    15
3965    Mega Sport S.J.    Bielsko-Biała    15
3966    ICAP (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    15
3967    MP – Mosty Sp. z o.o.    Kraków    15
3968    Sermabud Poland PPUH Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
3969    K.M.F. Sp. z o.o.    Kolbuszowa    15
3970    Dartomeks S.J.    Pelplin    15
3971    ATENA Sp. z o.o.    Wrocław    15
3972    Finish A S.J.    Kęty    15
3973    Szypryt I. Szypryt, A. Szypryt S.J.    Chojnice    15
3974    INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    15
3975    Agro-Max Sp. z o.o.    Szczecin    15
3976    PPH MEGA Sp. z o.o.    Sokołowice    15
3977    P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J.    Nowy Sącz    15
3978    Elmat S.J.    Stalowa Wola    15
3979    Stok Developer Sp. z o.o.    Otwock    15
3980    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    15
3981    Gazelo Sp. z o.o.    Częstochowa    15
3982    Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    15
3983    PPH Tabit Sp. z o.o.    Otwock    15
3984    Inter – Car Sp. z o.o.    Poznań    15
3985    Relax S.J. FHU    Jasło    15
3986    Nu Med Grupa S.A.    Ostróda    15
3987    BŁAJA NEWS Sp. z o.o.    Łódź    15
3988    Rex Company S.A.    Wrocław    15
3989    Euro Dom Sp. z o.o.    Łódź    15
3990    EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI S.J.    Wrocław    15
3991    D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa    Warszawa    15
3992    Hydropol – Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji     Wrocław    15
3993    JPM Holding S.A.    Wrocław    15
3994    CELSPED Sp. z o.o.    Gdynia    15
3995    B.M. POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    15
3996    Xella Radom Sp. z o.o.    Warszawa    15
3997    Oritex Kowalczyk i Wspólnicy Sp. J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dziewiarnia i Farbiarnia    Łódź    15
3998    Pakform Sp. z o.o.    Pruszków    15
3999    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    15
4000    Demuth Alfa Sp. z o.o. Ostróda S.K.A.    Gdańsk    15
4001    PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNYCH ROBÓT KOLEJOWYCH TOR – KRAK Sp. z o.o.    Kraków    15
4002    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Dębowo Sp. z o.o.    Dębowo    15
4003    Eko – Stok Sp. z o.o.    Rutki    15
4004    Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o.    Tychy    15
4005    ADH – Soft Sp. z o.o.    Warszawa    15
4006    Asfor Poznański S.J.    Chełmek    15
4007    Gavdi Polska S.A.    Warszawa    15
4008    Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    15
4009    Koma Stahlbau Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    15
4010    Fabryka Aparatów Elektrycznych Zwarpol Sp. z o.o.    Warszawa    15
4011    HAPPICH POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    15
4012    MT-Metal S.J.    Białystok    15
4013    Laboratorium Farmaceutyczne Homeofarm Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4014    Eltechma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne    Rzeszów    15
4015    Gajo S.J.    Kluczbork    15
4016    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    15
4017    PPUH KONSTALEX Sp. z o.o.    Radomsko    15
4018    Tefromes Sp. z o.o.    Imielin    15
4019    NBS Communications Sp. z o.o.    Warszawa    15
4020    Karo – Plast S.J. Prod. Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Konstancin-Jeziorna    15
4021    Deco Window Sp. z o.o.    Chojna    15
4022    NEK S.J. Fabryka Krawatów    Łódź    15
4023    Apteka CENTRUM S.J. Halina i Jakub Tokarz    Limanowa    15
4024    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POŁUDNIOWA Sp. z o.o.    Końskie    15
4025    Albert Production Tomasz Alber, Maciej Trzciński S.J.    Kraków    15
4026    GS Klima Sp. z o.o.    Poznań    15
4027    Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.    Szczecin    15
4028    ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ – PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO – MONTAŻOWE FERCO S.J.    Skawina    15
4029    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPA-MET S.J. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel    Podzamcze    15
4030    Barg Laboratorium Sp. z o.o.    Warszawa    15
4031    Defin S.A.     Warszawa    15
4032    Wrocławskie Eye – Laser Center Sp. z o.o.    Wrocław    15
4033    Arkoch S.J.    Zbrudzewo    15
4034    Profescapital Sp. z o.o.    Wrocław    15
4035    Usługi Stolarskie S.J.    Klatka    15
4036    Santorini S.J.    Warszawa    15
4037    Zakłady Produkcyjno – Usługowe Gos – Chem Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    15
4038    Firma Zegar S.J.    Tarnów    15
4039    Awipol Sp. z o.o.    Nowa Bukówka    15
4040    K-Bausysteme Sp. z o.o.    Krotoszyn    15
4041    PW Progres S.J.    Iława    15
4042    DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J.    Poznań    15
4043    Sezam Instal S.J.    Opole    15
4044    Adex – Grylewicz S.J.    Tychy    15
4045    Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil – Bud S.J.    Chobienia    15
4046    Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    15
4047    Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J.    Rzeszów    15
4048    STRATEGIX Sp. z o.o.    Poznań    15
4049    HEMPIS S.J.    Piotrków Trybunalski    15
4050    Weng Lee Industries Sp. z o.o.    Poznań    15
4051    Oaza Games Sp. z o.o.    Prudnik    15
4052    Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor – Technik Sp. z o.o.    Szczecin    15
4053    CSN – Stantel – Automatyka Sp. z o.o.    Kraków    15
4054    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o.    Częstochowa    15
4055    NIL Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4056    Vitrolive Sp. z o.o.    Szczecin    15
4057    Heliograf Sp. z o.o.    Warszawa    15
4058    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    15
4059    DUDIX Sp. z o.o.    Wrocław    15
4060    Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak S.J.    Warszawa    15
4061    Carmin B.M.P. Frania S.J.    Lublin    15
4062    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    15
4063    Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius    Złotów    15
4064    Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze    Koszalin    15
4065    TOp – Design S.J.    Żukowo    15
4066    Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J.    Walerianowo    15
4067    PPH Akwa J. Biskup, S. Owczarek S.J.    Zabrze    15
4068    Przeds Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zambrów    15
4069    Fibat Sp. z o.o.    Warszawa    15
4070    Best – Office S.J.    Ostrołęka    15
4071    IPER Sp. z o.o.    Poznań    15
4072    Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo w Sopocie    Sopot    15
4073    AT – PORT Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4074    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    15
4075    SPS Sp. z o.o.    Świebodzice    15
4076    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Mrągowo    15
4077    Publicis Lion Sp. z o.o.    Warszawa    15
4078    Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    15
4079    Hostel Service Laskowski, Miszalski, Wyporski S.J.    Kraków    15
4080    Tawo Et Rucińscy S.J.    Warszawa    15
4081    APG CO. S.J.    Białystok    15
4082    Texland S.J.    Aleksandrów Łódzki    15
4083    Castor S.J. Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia    Pabianice    15
4084    NFK S.J.    Aleksandrów Łódzki    15
4085    Network Twenty – One Sp. z o.o.    Warszawa    15
4086    Feniks S.J. PUH    Grudziądz    15
4087    Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.    Kłodzko    15
4088    Arkon S.J. PW    Przemków    15
4089    IE Development Sp. z o.o.    Wrocław    15
4090    Apteka Im. I. Łukasiewicza S.J.    Tarnów    15
4091    Panteon Tokarczyk – Blanc S.J.    Warszawa    15
4092    Jaromiks Sp. z o.o.    Jaroszów    15
4093    Refra – Stal Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    15
4094    Rolf Plötz Polska Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    15
4095    Primus S.J.    Tczew    15
4096    NAVIGAR Deneko – Garbień S.J.    Szczecin    15
4097    Osiedlowa S.J.    Lubin    15
4098    MAJMASZ Henryk Majsterek, Robert Majsterek S.J.    Łódź    15
4099    Profit – Q. Sp. z o.o.    Poznań    15
4100    P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki S.J.    Celestynów    15
4101    Justyna Huta Szkła S.J.    Sanok    15
4102    Ekolex Sp. z o.o.    Białystok    15
4103    Maraf Sp. z o.o.    Zgierz    15
4104    Przeds.Budowlane Romax-Bud Andrzej Wierzbowski S.J.    Łódź    15
4105    Agro – Merkury Sp. z o.o.    Jabłkowo    15
4106    Czemarol Papugowie SJ    Zbylitowska Góra    15
4107    Manetti Battiloro East Sp. z o.o.    Częstochowa    15
4108    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik    Warszawa    15
4109    Castel Engineering Polska Sp. z o.o.    Motycz    15
4110    Firma Elektryczna Karwasz S.J.    Wrocław    15
4111    Top – Fit – Center Sp. z o.o.    Wrocław    15
4112    Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.    Tarnów    15
4113    Bud – Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane     Głogów    15
4114    PPUH ALPBUD Marek Konieczny i Jerzy Konieczny S.J.    Godziszka    15
4115    Elmont AKP Sp. z o.o.    Biała Podlaska    15
4116    FH Specjal Kurkiewicz SJ    Kraków    15
4117    Serwis System Eugeniusz Słowik S.K.    Chorzów    15
4118    ALTIS – Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
4119    Avalon Development S.A.    Kraków    15
4120    Manhatan Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    15
4121    Demuth Alfa Sp. z o.o. Olsztyn S.K.A.    Gdańsk    15
4122    MAT – BUD S.J.    Gorlice    15
4123    Net – Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    15
4124    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    15
4125    BOKAT S.J.    Kraków    15
4126    KM Maciejewski i Kostrzewa S.J.    Celestynów    15
4127    Kan-Wod Szymkowiak Ewa, Mucha Marian S.J.    Ostrów Wielkopolski    15
4128    Heinrich Sp. z o.o.    Dolice    15
4129    Apteka Słoneczna S.J.    Tarnów    15
4130    Crux S.J.    Katowice    15
4131    JUST Sp. z o.o.    Kraków    15
4132    ENA Sp. z o.o.    Warszawa    15
4133    ORTOGNATYKA-DR JAGIELAK Sp. z o.o.    Raszyn    15
4134    Geototal Pro Sp. z o.o. sp.k.    Szczecin    15
4135    JBM Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel S.J.    Borowina Sitaniecka    15
4136    WICHBUD Sp. z o.o.    Kraków    15
4137    Mleczarnia Naramowice Sp. z o.o.    Poznań    15
4138    Wabo Sp. z o.o.    Warszawa    15
4139    Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o.o.    Rybnik    15
4140    PHUP Igum Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
4141    Reprotechnika – Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    15
4142    Inwestopoz Sp. z o.o.    Swarzędz    15
4143    MJ. Office Sp. z o.o.    Radom    15
4144    Bezet S.J.    Bydgoszcz    15
4145    Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne     Kędzierzyn-Koźle    15
4146    Mol Coatings Sp. z o.o.    Podanin    15
4147    PROMOST Sp. z o.o.    Warszawa    15
4148    Mirol Sp. z o.o.    Bełcz Mały    15
4149    INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych    Rzeszów    15
4150    Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o.    Warszawa    15
4151    Magnum Sp. z o.o.    Janki    15
4152    EKO – NEUTRAL – ELEKTRON Sp. z o.o.    Gorlice    15
4153    KOLIBER Sp. z o.o.    Krapkowice    15
4154    Printcom Sp. z o.o.    Poznań    15
4155    DOR-ART Sp. z o.o.    Warszawa    15
4156    Prince S.J.    Poznań    15
4157    Swish Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
4158    The Perfect Match Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    15
4159    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turbo    Ostrołęka    15
4160    Point 4 Art Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Kraków    15
4161    Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o.    Katowice    15
4162    Algaz S.J.    Olsztyn    15
4163    Śląskie Centrum Ochrony Pracy Sp. z o.o.    Czeladź    15
4164    Dark – Pol S.J.    Józefów    15
4165    BUDMARK S.J. Firma Budowlana    Ciechanów    15
4166    Konsmetal Poltrezor SJ    Warszawa    15
4167    Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remontex Sp. z o.o.    Świętochłowice    15
4168    LM Line Sp. z o.o.    Szczecin    15
4169    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Warszawa    15
4170    JUKS – POL Sp. z o.o.    Wrocław    15
4171    Instalacyjna Spółka Prac Elektrycznych – Ispe Sp. z o.o.    Mysłakowice    15
4172    Med Plus Sp. z o.o.    Kraków    15
4173    Elektroster Sp. z o.o. PUHP    Dzierżoniów    15
4174    NZOZ Lekarze Rodzinni Rodzinni Salus Aegroti Sp. z o.o.    Radom    15
4175    Botam Sp. z o.o.    Wrocław    15
4176    Karizola Sp. z o.o. Przeds. Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych    Puławy    15
4177    INTER-FOTO J. Szałęga, B. Szałęga, J. Sawicki S.J.    Wrocław    15
4178    EC Kostrzyn Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    15
4179    Chrisopher Creazioni Ltd Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    15
4180    Elektro – Oxigen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
4181    Xtend New Media Sp. z o.o.    Kraków    15
4182    Hi – Fi Sound Studio Sp. z o.o.    Nieporęt    15
4183    Euro – Logistic Sp. z o.o.    Dąbrowa    15
4184    Progres 2000 Sp. z o.o.    Radom    15
4185    Olmed Sp. z o.o.    Częstochowa    15
4186    SMS Martime Services Sp. z o.o.    Szczecin    15
4187    Plancon Sp. z o.o.    Kraków    15
4188    F&G Nieruchomości Sp. z o.o.    Śrem    15
4189    Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sp. z o.o.    Częstochowa    15
4190    Baltic Sea Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    15
4191    Protex Sp. z o.o.    Warszawa    15
4192    Taw Polska Sp. z o.o.    Wrocław    15
4193    Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica Sp. z o.o.    Warszawa    15
4194    Meerpahl & Meyer GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Szczecin    15
4195    NETPOL Sp. z o.o.    Namysłów    15
4196    MARIMONT Sp. z o.o.    Warszawa    15
4197    Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.    Wrocław    15
4198    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przy Stoczni Północnej w Gdańsku    Gdańsk    15
4199    Volkmar Baume Poland Sp. z o.o.    Gdynia    15
4200    Proenser Chylińska Sp. z o.o.    Kwidzyn    15
4201    A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    15
4202    Mashandel Spółdzielnia Handlow-oUsługowa w Wałbrzychu    Wałbrzych    15
4203    A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.    Warszawa    15
4204    Sequence Sp. z o.o.    Warszawa    15
4205    Temiwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport-Import Mirosław Starzyk Lidia Starzyk S.J.    Bolesławiec    15
4206    Doktór Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    15
4207    Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4208    VISATEX S.J.    Wrocław    15
4209    Media Metropolis Sp. z o.o.    Warszawa    15
4210    Index Sp. z o.o. PPU    Malbork    15
4211    Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4212    Lemtech Konsulting Sp. z o.o.    Kraków    15
4213    POZ – MED Sp. z o.o.    Warszawa    15
4214    Legis Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4215    Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    15
4216    Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowo Produkcyjne Elming Sp. z o.o.    Katowice    15
4217    Invent. Grupa Doradztwa I Treningu Sp. z o.o.    Warszawa    15
4218    IQ Sp. z o.o. System S.K.    Margońska Wieś    15
4219    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    14
4220    PGE Elektrownia Opole S.A.    Bełchatów    14
4221    Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Tarnów    14
4222    Dalkia Łódź S.A.    Łódź    14
4223    Elektrociepłownia KRAKÓW S.A.    Kraków    14
4224    PHILIP MORRIS POLSKA S.A.    Kraków    14
4225    J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A.    Ząbki    14
4226    Multimedia Polska S.A.    Gdynia    14
4227    DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o.    Wrocław    14
4228    REMONDIS Sp. z o.o.    Warszawa    14
4229    POLBRUK S.A.    Gdańsk    14
4230    APART Sp. z o.o.    Suchy Las    14
4231    MAPEI POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    14
4232    DRUTEX S.A.    Bytów    14
4233    Porta KMI Poland S.A.    Bolszewo    14
4234    Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    14
4235    Fm Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa    Wrocław    14
4236    VIACON POLSKA Sp. z o.o.    Rydzyna    14
4237    Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    14
4238    BLUM POLSKA Sp. z o.o.    Jasin    14
4239    Skamex Sp. z o.o. S.K.A.    Łódź    14
4240    Zachodnio – Pomorskie Centrum Onkologii    Szczecin    14
4241    IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A.    Janki    14
4242    Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4243    CRH Klinkier Sp. z o.o.    Gliwice    14
4244    Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.    Gliwice    14
4245    Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka    Warszawa    14
4246    ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    14
4247    SPRINTAIR S.A.    Warszawa    14
4248    Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych     Dęblin    14
4249    Altrad Mostostal Sp. z o.o.    Siedlce    14
4250    AGRO-MAN Sp. z o.o.    Warszawa    14
4251    Aprivia S.A.    Wysogotowo    14
4252    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    14
4253    SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Kielce    14
4254    Combidata Poland Sp. z o.o.    Sopot    14
4255    FM GROUP POLSKA Artur Trawiński    Wrocław    14
4256    ENIRO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    14
4257    POSNET POLSKA S.A.    Warszawa    14
4258    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    14
4259    Tbmeca Poland Sp. z o.o.    Legnica    14
4260    RADPOL S.A.    Człuchów    14
4261    Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J.    Nowe Skalmierzyce    14
4262    Polskie Koleje Linowe S.A.    Zakopane    14
4263    Track Tec Koltram Sp. z o.o.    Zawadzkie    14
4264    W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    14
4265    P.W. Stolarz – Lempert S.J.    Mroczeń    14
4266    GTL – Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4267    PPO Przedsiębiorstwo Państwowe    Strzelce Opolskie    14
4268    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    14
4269    Arbet Investment Group Sp. z o.o.    Olsztyn    14
4270    Orlen Eko Sp. z o.o.    Płock    14
4271    Venture Industries Sp. z o.o.    Kiełpin    14
4272    ASTRA Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy    Poznań    14
4273    Lemahieu Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    14
4274    SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    14
4275    Touax Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4276    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.    Łódź    14
4277    VORWERK POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    14
4278    Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego    Poznań    14
4279    CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Wrocław    14
4280    Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania    Warszawa    14
4281    Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu    Wrocław    14
4282    DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o.    Wolica    14
4283    Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o.    Kalisz    14
4284    ELKOMTECH S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego    Łódź    14
4285    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    14
4286    Colex Sp. z o.o.    Zgierz    14
4287    EMI Music Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14
4288    Harsco Metals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4289    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie    Warszawa    14
4290    Port Service Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4291    Walbet S.J.    Miejska Górka    14
4292    EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza    Kraków    14
4293    HOLLAS Sp. z o.o.    Pasłęk    14
4294    Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Rzeszów    14
4295    Sysmex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4296    SURET Sp. z o.o.    Dębica    14
4297    Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o.    Orzesze    14
4298    Eco Transped Mariusz Nierychlewski    Strzegowo    14
4299    GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    14
4300    Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R & G S.A.    Mielec    14
4301    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha    Goleszów    14
4302    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Katowice    14
4303    MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU    Sieradz    14
4304    Schulke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4305    EURO – LOCKS Sp. z o.o.    Ruda Śląska    14
4306    Kurotec-Polska Sp. z o.o.    Kozielice    14
4307    Interkrąż Sp. z o.o.    Wolbrom    14
4308    Arot Polska Sp. z o.o.    Leszno    14
4309    Halogen Light Tech Sp. z o.o.    Głuchołazy    14
4310    Kruszywa Polskie S.A.    Wąglikowice    14
4311    Topsil Sp. z o.o. S.K.    Żabia Wola    14
4312    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    14
4313    BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o.    Krzemienica    14
4314    Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14
4315    Glimat Sp. z o.o.    Gliwice    14
4316    BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej    Bolesław    14
4317    Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o.    Warszawa    14
4318    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    14
4319    VTO – DEKOR Sp. z o.o.    Głogówek    14
4320    Biuro Techniczno-Handlowe FAST    Walendów    14
4321    Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o.    Gliwice    14
4322    SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o.    Police    14
4323    Ol – Term S.J.    Olsztyn    14
4324    SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    14
4325    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    14
4326    ZPHU Szron S.J.    Łódź    14
4327    P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J.    Częstochowa    14
4328    Zakład Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o.    Łomża    14
4329    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Konin    14
4330    Artech Chwołka Piotr    Rybnik    14
4331    ELKOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze i Usług Techniczno – Handlowych    Katowice    14
4332    IT WORKS S.A.    Kraków    14
4333    ARGO Sp. z o.o.    Białystok    14
4334    Softnet Sp. z o.o.    Kraków    14
4335    Bejot Sp. z o.o.    Manieczki    14
4336    Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.    Warszawa    14
4337    BKT SYSTEM Sp. z o.o.    Łódź    14
4338    Metal Mind Productions Sp. z o.o.    Katowice    14
4339    Mag Instal Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    14
4340    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    14
4341    Amper B Sp. z o.o. S.K.    Bolesławiec    14
4342    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM    Sosnowiec    14
4343    REM – BUD I. BUTKIEWICZ I WSPÓLNICY S.J.    Suwałki    14
4344    Alexis II S.J.    Reguły    14
4345    Rapid Sp. z o.o.    Olkusz    14
4346    Esperanza S.J. Poterek    Ożarów Mazowiecki    14
4347    Mazur S.J.    Wrocław    14
4348    VOGEN Sp. z o.o.    Gdynia    14
4349    Instal – Service Sp. z o.o.    Jelenia Góra    14
4350    WAPPEX S.J. PPHU    Słupca    14
4351    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Niemodlin    14
4352    SMT SOFTWARE S.A.    Wrocław    14
4353    Majster – Pol Kosińscy S.J.    Cegłów    14
4354    Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J.    Nowy Korczyn    14
4355    Sato Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    14
4356    Burchacińscy S.J.    Wieluń    14
4357    PHU SANIMEX S.J.    Gliwice    14
4358    DEWRO WRÓBEL S.J.    Bestwinka    14
4359    Apteka Zaborze S.J.    Jelenia Góra    14
4360    Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Śrem    14
4361    Usługowy Zakład Remontowo – Budowlany Rem – Bud S.J.    Człuchów    14
4362    Marani Sp. z o.o.    Zabrze    14
4363    MPK Sp. z o.o.    Ostrołęka    14
4364    AN – Farb Krzysztof Nadolski, Zdzisław Nuszkiewicz S.J.    Łódź    14
4365    AQUA S.A.    Poznań    14
4366    Martex S.J. Stanisław Furtak i S – KA    Paszowice    14
4367    Maxi – Star Konstruktor    Oborniki    14
4368    Katamaran Robert i Sławomir Mucha S.J.    Łódź    14
4369    Stoltur S.J.    Turek    14
4370    Galeria Orkana Sp. z o.o.    Warszawa    14
4371    Tenex Sp. z o.o.    Puchały    14
4372    Adler Sp. z o.o.    Warszawa    14
4373    Remin Sp. z o.o.    Kraków    14
4374    Egrib Sp. z o.o.    Warszawa    14
4375    Budexpol Bukowski & Wspólnicy sp.k.    Świdnik    14
4376    Sputnik Software Sp. z o.o.    Poznań    14
4377    Alufire-Alumil S.J.    Łysomice    14
4378    Przeds. Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro – Eko Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4379    P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J.    Ostrów Mazowiecka    14
4380    Equimed S.J.    Kraków    14
4381    Salon Budowy Kram S.J.    Świnoujście    14
4382    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    14
4383    ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o.    Kraków    14
4384    Jazgot S.J.    Rzeszów    14
4385    ARGENTA Sp. z o.o.    Poznań    14
4386    BIG – STAR Gintrowicz S.J.    Poznań    14
4387    Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J.    Myślina    14
4388    Decerto Sp. z o.o.    Warszawa    14
4389    Vitis Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    14
4390    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    14
4391    Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J.    Zielonki    14
4392    AUTO TIP-TOP Sp. z o.o.    Częstochowa    14
4393    Controlex Sp. z o.o.    Opole    14
4394    Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.    Warszawa    14
4395    Zakład Obsługi Leśnictwa S.J.    Tarnobrzeg    14
4396    EGL Coral Sp. z o.o.    Leszno    14
4397    NIXEN Sp. z o.o.    Raszyn    14
4398    CAL S.J. Zakład Stolarki Budowlanej    Suwałki    14
4399    Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej    Wrocław    14
4400    Technodrew Polska Sp. z o.o.    Zawadzkie    14
4401    ANDREAS Sp. z o.o.    Szczecin    14
4402    Targor Rutkowscy S.J.    Ostrołęka    14
4403    PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J.    Sieradz    14
4404    Berthold Sichert Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4405    Instalbud S.J.    Lubycza Królewska    14
4406    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    14
4407    CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J.    Suwałki    14
4408    DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE    Lipie    14
4409    Xplus S.A.    Warszawa    14
4410    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J.    Pruszków    14
4411    Uran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Wdrożeniowe     Mysłowice    14
4412    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Oświęcim    14
4413    FH Tragar S.J.    Izdebnik    14
4414    Cellco Communications Sp. z o.o.    Kobylanka    14
4415    Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska    Warszawa    14
4416    VS Poland Sp. z o.o.    Gdynia    14
4417    SAK Sp. z o.o.    Mielno    14
4418    Technika Podwodna Sp. z o.o.    Warszawa    14
4419    Witaminka S.J.    Opole    14
4420    Altest Sp. z o.o.    Lublin    14
4421    INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    14
4422    SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J.    Przasnysz    14
4423    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J.    Radom    14
4424    METPOL S.J.    Jezierzyce    14
4425    H2optim Sp. z o.o.    Suchy Las    14
4426    Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4427    PUH Kips S.J.    Wyszków    14
4428    SILCO Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4429    Górnośląski Park Przemysłowy Sp. z o.o.    Katowice    14
4430    Nitzsche Sp. z o.o.    Ćwiklice    14
4431    Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o.    Suchy Las    14
4432    ANA-BUD Sp. z o.o.    Łagów    14
4433    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o.    Biała Podlaska    14
4434    SPÓŁDZIELNIA PRACY ROBÓT KOMUNIKACYJNYCH SPOLBUD    Wrocław    14
4435    AUTOIMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe i Produkcyjne    Marki    14
4436    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lubawa    14
4437    Energocenter Sp. z o.o.    Katowice    14
4438    Ewmar S.J.    Kościan    14
4439    Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Warszawa    14
4440    Hydros S.J. Przeds. Budownictwa Wodnego    Białystok    14
4441    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    14
4442    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    14
4443    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    14
4444    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich Sp. z o.o.    Wrocław    14
4445    Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Nowy Sącz    14
4446    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    14
4447    Klinika Świętego Łukasza Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14
4448    Jordan S.J. PH    Rzeszów    14
4449    Speed Pack S.J.    Kraków    14
4450    Przedsiębiorstwo Usługowe DEKA S.J. Witold Sadowski, Piotr Simson    Wrocław    14
4451    Forposta S.A.    Katowice    14
4452    GRES KUTNIK S.J.    Białystok    14
4453    Arma S.J. Firma Inżynierska    Kraków    14
4454    Amager S.J.    Choroszcz    14
4455    Zakład Liofilizacji Liogam S.J.    Sitkówka-Nowiny    14
4456    CHANGE COMMUNICATIONS Sp. z o.o.    Warszawa    14
4457    Gospodarstwo Rybackie Mielno Sp. z o.o.    Mielno    14
4458    CONNECT POLAND Sp. z o.o.    Stęszew    14
4459    THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski    Łódź    14
4460    Diana Naturals S.A.S. Unipersonelle (S.A. Uproszczona Jednoosobowa) Oddział w Polsce    Legnica    14
4461    Stolbrzeg Sp. z o.o.    Łańcut    14
4462    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    14
4463    Konsorcjum ANDZIAK S.J.    Kołobrzeg    14
4464    Hydroserwis Sp. z o.o.    Wrocław    14
4465    Termoinstal Sp. z o.o.    Łańcut    14
4466    ALU – GLAS Sp. z o.o.    Kraków    14
4467    SKA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4468    Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    14
4469    Stolarstwo S.J.    Rawicz    14
4470    Skoff Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    14
4471    Vitalabo Sp. z o.o. NZOZ    Bydgoszcz    14
4472    Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy    Białystok    14
4473    Alkam System Sp. z o.o.    Legnica    14
4474    Usługi Motoryzacyjne Narewscy S.J.    Grabówka    14
4475    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    14
4476    4 BABY Sp. z o.o.    Lublin    14
4477    PZE Elektromont – Wojtowicz S.J.    Bydgoszcz    14
4478    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE INSTAL-ART S.J. STANISŁAW RUDZKI,WOJCIECH RUDZKI,ALICJA RUDZKA,JANUSZ GAJEWSKI,ALICJA GAJEWSKA    Czaniec    14
4479    SPÓŁDZIELNIA PRACY AGROBUD WE WROCŁAWIU    Wrocław    14
4480    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prudnik    14
4481    Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze    Kaczory    14
4482    Nickel Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Złotniki    14
4483    AMS AGRA Sp. z o.o.    Dębice    14
4484    Allto Sport Sp. z o.o.    Poznań    14
4485    Fixit S.A.    Kraków    14
4486    BEL – POL S.J.    Świdnica    14
4487    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    14
4488    Lauda Metalplast S.J.    Wielkie Drogi    14
4489    T.G.M. S.A.    Tarnowskie Góry    14
4490    Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia    Bełchatów    14
4491    FP Company Sp. z o.o.    Warszawa    14
4492    Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o.    Brzeszcze    14
4493    LDM POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    14
4494    Schroniska i Hotele PTTK Karpaty Sp. z o.o.    Nowy Sącz    14
4495    Vipp S.J.    Leszno    14
4496    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    14
4497    Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy    Białystok    14
4498    Ambra Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4499    Gebab Sp. z o.o.    Janki    14
4500    KMW Facility Management Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4501    PPHU Vega Meble S.J.    Księżyno    14
4502    Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J.    Świebodzice    14
4503    Promit Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4504    SoftCom Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4505    Koltex Bm Sp. z o.o.    Kraków    14
4506    Promotech S.J.    Czarnków    14
4507    Invarsovia Sp. z o.o.    Warszawa    14
4508    Compart International S.J. M.M.Kałużni    Warszawa    14
4509    Pharmglo Głowaccy S.J.    Andrespol    14
4510    LEGRO Sp. z o.o.    Inowrocław    14
4511    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metbud, Zięba Michał, S.J.    Radom    14
4512    S.P.2.1 Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    14
4513    Vilemo Sp. z o.o.    Leszno    14
4514    Apteka Verbena S.J.    Szczecin    14
4515    Heavy Cargo + Service Sp. z o.o.    Poznań    14
4516    Probudex Sp. z o.o. PPHU    Kraków    14
4517    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Andropex A.zakrzewski, J.Kalina Vel Kalinowski, P.Tarkowski sp. j.    Łódź    14
4518    Seger Ozga Mikuszewski S.J.    Dębica    14
4519    Mercomp Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    14
4520    Aircool Sp. z o.o.    Chwaszczyno    14
4521    Grayling Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14
4522    JUPITER SHIPPING SERVICES Sp. z o.o.    Gdynia    14
4523    Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o.    Jasło    14
4524    Targowiska Miejskie S.A.    Ostrów Wielkopolski    14
4525    Net Sp. z o.o.    Białystok    14
4526    Kartex S.J.    Kodrąb    14
4527    Terra Casa S.A.    Kraków    14
4528    Helena Transport-Spedycja H.J. Burek S.J.    Gościcino    14
4529    Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Głogowiec    14
4530    Wydawnictwo – Przegląd Koniński Sp. z o.o.    Konin    14
4531    ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe    Kraków    14
4532    Be – Mar SJ    Skawina    14
4533    KTL.PL Sp. z o.o.    Gorzkowice    14
4534    Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K.    Kraków    14
4535    Pulsar S.J. Zakład Elektroniczny Handlowo-Usługowy     Toruń    14
4536    BAGIŃSCY SPA Sp. z o.o.    Pobierowo    14
4537    INTERBIS S.J. Ewa i Adam Kropisz    Gdańsk    14
4538    Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.    Siedlce    14
4539    Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.    Zabrze    14
4540    PPHU K-2 Kaczor-Kaczmarek S.J.     Koło    14
4541    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    14
4542    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    14
4543    Magic Play Sp. z o.o.    Kalisz    14
4544    Apteka S.J.    Gorlice    14
4545    Produkcja Chemii Budowlanej Moska sp.j.    Wieruszów    14
4546    Gabro Sp. z o.o.    Poznań    14
4547    Korycka Budziak & Audytorzy Sp. z o.o.    Warszawa    14
4548    WEISS – INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    14
4549    HURTOWNIA OSPRZĘTU ELEKTRO-ENERGETYCZNEGO ELTIMEX S.J. URSZULA I GRZEGORZ JABŁOŃSCY    Poraj    14
4550    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o.    Mielec    14
4551    Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J.    Olsztyn    14
4552    Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem    Katowice    14
4553    Apteka Arnika S.J.    Gryfice    14
4554    OTS-IP Sp. z o.o.    Kraków    14
4555    BEN – SIP Sp. z o.o.    Lublin    14
4556    Centrum Sp. z o.o.    Łódź    14
4557    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Łobez    14
4558    Handan S.J. Instalacje Sanitarne    Białystok    14
4559    Apteka Stara – Piechula S.J.    Mikołów    14
4560    Sumax Elektronarzędzia Suszycki S.J.    Wrocław    14
4561    Nordo Sp. z o.o.    Szczecin    14
4562    Waran S.J.    Toruń    14
4563    Agro – Hurt S.J.    Warszawa    14
4564    Macrolife S.J.    Jerzmanowice    14
4565    Alda S.J.    Pabianice    14
4566    Meble Elmar – Jerczyńscy S.J.    Baranów    14
4567    MARKED-BUD Krasowski i Rogowski S.J.    Białystok    14
4568    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    14
4569    GRYFIS S.J. Przeds. Poligraficzne    Łomianki    14
4570    Frapo Sp. z o.o.    Konin    14
4571    Klineman, Rose And Wolf – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14
4572    Pakk 1994 Sp. z o.o.    Borzysław    14
4573    Eko – Natura S.J.    Opole    14
4574    Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J.    Cieszyn    14
4575    Mark Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    14
4576    GT Sport S.J.     Gdynia    14
4577    ELFON Sp. z o.o.    Kraków    14
4578    Bud-Rem L. Dziurleja S.J.    Police    14
4579    Przeds. Tramp S.J.    Zabrze    14
4580    BPBK – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4581    Kopec – Staniewicz S.J. Przedsiebiorstao Handlowe    Giżycko    14
4582    Rober J & J Wojtas S.J.    Kraków    14
4583    Ekohigiena Aparatura Sp. z o.o.    Środa Śląska    14
4584    Hydromech Sp. z o.o.    Wrocław    14
4585    PUP Torem Sp. z o.o.    Wejherowo    14
4586    Akces Benefit Sp. z o.o.    Poznań    14
4587    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    14
4588    Nettle S.A.    Wrocław    14
4589    Radio Elka Sp. z o.o.    Leszno    14
4590    Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Warszawa    14
4591    Pronatur Sp. z o.o.    Chwałków    14
4592    Relax Sp. z o.o. PHU    Lublin    14
4593    Stamp Sp. z o.o.    Warszawa    14
4594    Sulima Sp. z o.o. i Wspólnicy, S.K.    Warszawa    14
4595    Klimat S.J. P.P.H.U.    Wrocław    14
4596    T.B.S. Sp. z o.o.    Czarnków    14
4597    Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j.    Kraków    14
4598    CETEKO ZUP Sp. z o.o.    Lublin    14
4599    Rachunkowość Sp. z o.o.    Warszawa    14
4600    Conco East Sp. z o.o.    Warszawa    14
4601    GURDEK – DARIUSZ GURDEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wadowice    14
4602    New Vision Sp. z o.o.    Warszawa    14
4603    Agawa S.J. Apteka    Kąty Wrocławskie    14
4604    San-Vita Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    14
4605    Efka Sp. z o.o.    Komorów    14
4606    DGP Security Partner Sp. z o.o.    Legnica    14
4607    SJS S.A.    Kraków    14
4608    Grupa Forest Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4609    BUD COMPEX ST- Tararuj S.J.    Białystok    14
4610    Respak Sp. z o.o.    Rzeszów    14
4611    Ciechan-Impex Sp. z o.o.    Warszawa    14
4612    Radomexim Sp. z o.o.    Radom    14
4613    Eurodoor S.J. Paweł Sołtowski, Bartosz Sołtowski    Sokołowice    14
4614    M-Real Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4615    Padawa II Golema Edward Paweł, Juszczak Waldemar, Urbaniak Dariusz, Weczer Tomasz, Golema Dariusz S.J.    Szczecin    14
4616    Przychodnia Lekarska Konsylium Sp. z o.o.    Głogów    14
4617    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    14
4618    Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o.    Olsztyn    14
4619    Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4620    Pro-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4621    Inter Decor Pro Sp. z o.o.    Warszawa    14
4622    ZAKŁAD USŁUG ELEKTROENERGETYCZNYCH FONON Sp. z o.o.    Częstochowa    14
4623    REM Sp. z o.o. WPUP    Brześć Kujawski    14
4624    Gaga Krupińska sp. j.    Wołomin    14
4625    PRYMUS Sp. z o.o.    Suwałki    14
4626    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna NOWE ŻYCIE    Tuczępy    14
4627    PPUH Tor Sp. z o.o.    Słupsk    14
4628    Nowoproject Sp. z o.o.    Wrocław    14
4629    Avamed Sp. z o.o.    Częstochowa    14
4630    Gospodarstwo Rolne Sampol Sp. z o.o.    Samostrzel    14
4631    Conrico Sp. z o.o.    Stary Dybów    14
4632    Apteka Nowińska Katarzyna, Tuszyński Andrzej S.J.    Grójec    14
4633    Biuro Realizacji Inwestycji Koltech Inwestor Sp. z o.o.    Warszawa    14
4634    Vestoil Sp. z o.o.    Smolec    14
4635    Delta Business Service Sp. z o.o.    Wrocław    14
4636    Przeds. Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych Sp. z o.o.    Białystok    14
4637    Duramex Sp. z o.o.    Borkowo    14
4638    NZOZ Cormed Sp. z o.o.    Wejherowo    14
4639    Sanitgaz CM Sp. z o.o.    Lublin    14
4640    MYLLYKOSKY SALES Sp. z o.o.    Warszawa    14
4641    Lamar Sp. z o.o.    Warszawa    14
4642    BDB Sp. z o.o.    Trzcianka    14
4643    Top Building Sp. z o.o.    Warszawa    14
4644    Puls Sp. z o.o.    Mrozy    14
4645    PPHU TARTAK Sp. z o.o.    Żarnówka    14
4646    Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o.    Gdańsk    14
4647    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE POLMEX Sp. z o.o.    Cieszyn    14
4648    MR Plus Sp. z o.o.    Raszowa    14
4649    Alarmed Sp. z o.o.    Poznań    14
4650    Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o.    Warszawa    14
4651    Grasp – Drukarnia Sp. z o.o.    Warszawa    14
4652    Newbud Sp. z o.o.    Jabłonna    14
4653    Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o.    Wrocław    14
4654    Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o.    Oleśnica    14
4655    Elektrobis Sp. z o.o.    Poznań    14
4656    Continental Trade Sp. z o.o.    Warszawa    14
4657    Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o.    Kraków    14
4658    Budkob Sp. z o.o.    Białystok    14
4659    Rovers International Sp. z o.o.    Piaseczno    14
4660    Intechma Sp. z o.o.    Opole    14
4661    Ekoprojekt Sp. z o.o.Przeds. Usług Projektowo – Montażowych    Biała Podlaska    14
4662    KONSULTANT Sp. z o.o.    Warszawa    14
4663    Teira Paprocki – Żak S.J.    Andrychów    14
4664    AGRO – AR ŁOSICE Sp. z o.o.    Łosice    14
4665    Praxis Sp. z o.o. NZOZ    Chełmiec    14
4666    Cukiernia Amelia Sp. z o.o.    Warszawa    14
4667    INSTALBUD S.J. Przeds. Budowy Obiektów Ochrony Środowiska i Infrastruktury Mieszkaniowej    Inowrocław    14
4668    Nowak Sp. z o.o.    Leszno    14
4669    MAGDA S.J. Hurtownia Spożywcza    Piotrków Trybunalski    14
4670    Intermedia Sp. z o.o.    Warszawa    14
4671    Erect Sp. z o.o.    Łódź    14
4672    Przedsiębiorstwo Przerobu Stopów Metali Nieżelaznych Sp. z o.o.    Wrocław    14
4673    Jannel Company Mincetr i Spółka Polska S.J.    Michałowice    14
4674    BYDPOL Sp. z o.o.    Borzęcino    14
4675    Centrum Rehabilitacji Medical Sp. z o.o.    Tczew    14
4676    Embedos Sp. z o.o.    Warszawa    14
4677    Energopil Sp. z o.o.    Piła    14
4678    Agencja Koncertowa i Biuro Reklamy Duo S.J.    Kraków    14
4679    INTAR Sp. z o.o.    Brzozówka    14
4680    SEMPRES Sp. z o.o.    Poznań    14
4681    Piocel Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    14
4682    Pigeon Sp. z o.o.    Wrocław    14
4683    Blue Orange Group Sp. z o.o.    Warszawa    14
4684    Polgal Sp. z o.o.    Częstochowa    14
4685    Flexi Systems International Sp. z o.o.    Kielno    14
4686    REKOP II Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14
4687    Lekarz Sp. z o.o.    Czernichów    14
4688    Pmconsulting Sp. z o.o.    Wrocław    14
4689    DEKAREXPORT Sp. z o.o.    Raszówka    14
4690    Nice – Pol Sp. z o.o.    Lublin    14
4691    PLUS Sp. z o.o. Osrodek Usług Medycznych    Cyców    14
4692    Elko Sp. z o.o. PPU    Łódź    14
4693    Lsp Software Sp. z o.o.    Szczecin    14
4694    Serwkom Sp. z o.o.    Warszawa    14
4695    Lindschulte Polska Sp. z o.o.    Wrocław    14
4696    Supersigns Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
4697    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Hemar Sp. z o.o.    Poznań    14
4698    Corrstop Sp. z o.o.    Kamionki    14
4699    111 Serwis Sp. z o.o.    Poznań    14
4700    Chem – Trend Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Janikowo    14
4701    Nine Sp. z o.o.    Warszawa    14
4702    Elektrownia Rybnik S.A.    Rybnik    13
4703    Elektrownia Połaniec S.A. – Grupa GDF Suez Energia Polska    Połaniec    13
4704    PBG S.A.    Wysogotowo    13
4705    KRAFT FOODS POLSKA S.A.    Warszawa    13
4706    MAN BUS Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    13
4707    DOM Development S.A.    Warszawa    13
4708    BRW Sp. z o.o.    Mielec    13
4709    LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    13
4710    Guardian Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    13
4711    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    13
4712    Grana Sp. z o.o.    Skawina    13
4713    Cooper Standard Automotive Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    13
4714    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    13
4715    Fabryka Dywanów AGNELLA S.A.    Białystok    13
4716    MNI Telecom S.A.    Radom    13
4717    ZAP Sznajder Batterien S.A.    Piastów    13
4718    VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Legnica    13
4719    WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa    Warszawa    13
4720    BSC Drukarnia Opakowań S.A.    Poznań    13
4721    DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Katowice    13
4722    CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    13
4723    NORDGLASS II Sp. z o.o.    Koszalin    13
4724    Grupa Interia.pl Media Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    13
4725    Verona Building Sp. z o.o.    Kraków    13
4726    C & C Partners Telecom Sp. z o.o.    Leszno    13
4727    Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.    Tarnów Opolski    13
4728    Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń    Bytom    13
4729    AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
4730    Canpol Sp. z o.o.    Warszawa    13
4731    B.Team FM Sp. z o.o.    Kraków    13
4732    JBG – 2 Sp. z o.o.    Warszowice    13
4733    Pearson Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    13
4734    Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.-A.    Majdan    13
4735    FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.    Jasło    13
4736    KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów    Bydgoszcz    13
4737    Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdynia    13
4738    ERBET Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    13
4739    Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, sp. j.    Wieluń    13
4740    METAL FACH Sp. z o.o.    Sokółka    13
4741    Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki    Poznań    13
4742    DSA FINANCIAL GROUP S.A.    Wrocław    13
4743    Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane    Białystok    13
4744    Cegedim Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    13
4745    CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Spółka Komandytowa    Warszawa    13
4746    RO.SA. – BUD PPHU Roman Saczywko    Radom    13
4747    HYDAC Sp. z o.o.    Mikołów    13
4748    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    13
4749    Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.    Słupsk    13
4750    Wytwórnia Opakowań Kartonowych Stefania Wiśniewska    Brodnica    13
4751    FCPK – Bytów Sp. z o.o.    Bytów    13
4752    FORCOM Sp. z o.o.    Poznań    13
4753    STO ISPO Sp. z o.o.    Warszawa    13
4754    Leier Polska S.A.    Wola Rzędzińska    13
4755    Akademia Wychowania Fizycznego    Katowice    13
4756    Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica    Gliwice    13
4757    RTA VC Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    13
4758    GEA POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzice    13
4759    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła    Ruda Strawczyńska    13
4760    Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych    Łaskarzew    13
4761    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Bochnia    13
4762    ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki    Warszawa    13
4763    Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.    Bukowno    13
4764    ABM S.A.    Kraków    13
4765    Rado Sp. z o.o.    Chorzelów    13
4766    Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy    Kraków    13
4767    Euler Hermes Collections Sp. z o.o.    Warszawa    13
4768    BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.    Warszawa    13
4769    MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS    Gdańsk    13
4770    COTTO PETRUS Sp. z o.o.    Końskie    13
4771    Fischerpolska Sp. z o.o.    Kraków    13
4772    KOM – EKO S.A.    Lublin    13
4773    Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.    Mielec    13
4774    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Poznań    13
4775    STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A.    Mysłowice    13
4776    FH ELEKTRET S.J.    Limanowa    13
4777    Macrologic S.A.    Warszawa    13
4778    AK BUD KURANT S.J.    Poznań    13
4779    Locus Sp. z o.o.    Warszawa    13
4780    Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    13
4781    Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o.    Poznań    13
4782    Jorge Sp. z o.o.    Czerwieńsk    13
4783    Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A.    Gdańsk    13
4784    Eko Dolina Sp. z o.o.    Łężyce    13
4785    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Owczary    13
4786    ALBECO Sp. z o.o.    Plewiska    13
4787    Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.    Bytom    13
4788    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J.    Kwidzyn    13
4789    DELTA – GRAPHIX Zakład Pracy Chronionej    Tarnów    13
4790    PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
4791    ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.    Warszawa    13
4792    Konsalnet Astra S.A.    Warszawa    13
4793    Lenze Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    13
4794    Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.    Jawczyce    13
4795    Schade Stal Sp. z o.o.    Turek    13
4796    Muzeum Zamkowe w Malborku    Malbork    13
4797    FADOME A. Szindzielorz    Złotniki    13
4798    Dipol Szydłowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    13
4799    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel    Kraków    13
4800    MC DIAM Sp. z o.o.    Warszawa    13
4801    Agrobud Sp. z o.o.    Koszalin    13
4802    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    13
4803    MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa    Białystok    13
4804    PIXEL Sp. z o.o.    Osielsko    13
4805    PRO MEDIA Sp. z o.o.    Opole    13
4806    Cool Sport S.J.    Kraków    13
4807    AKO S.A.    Bydgoszcz    13
4808    Hettich Polska Sp. z o.o.    Lusowo    13
4809    Retos Emilia Czapka Regionalne Centrum Obsługi Taboru Samochodowego     Skoczów    13
4810    NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów    Jasło    13
4811    AGENCJA INWESTYCYJNA Sp. z o.o.    Poznań    13
4812    Gospodarstwo Rolne    Ropczyce    13
4813    Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    13
4814    Rotox Fabryka Maszyn Sp. z o.o.    Zieleniec    13
4815    Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A.    Katowice    13
4816    Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka W Istebnej    Istebna    13
4817    Fines Sp. z o.o.    Sopot    13
4818    CTL Lok Sp. z o.o.    Warszawa    13
4819    A. WEBER Sp. z o.o.    Żory    13
4820    Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K.    Kraków    13
4821    Nordson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
4822    HEARST MARQUARD PUBLISHING Sp. z o.o.    Warszawa    13
4823    Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o.    Łódź    13
4824    Ekoinbud Sp. z o.o.    Gdańsk    13
4825    BUDO – FORMA Sp. z o.o.    Luboń    13
4826    Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o.    Leszno    13
4827    RECTUS POLSKA Sp. z o.o.    Gumna    13
4828    PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice    Dąbrowa Górnicza    13
4829    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa We Włocławku    Włocławek    13
4830    MHD Bart – Ek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Dworzysko    13
4831    Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    13
4832    Lucta Polska Sp. z o.o.    Katowice    13
4833    Wolsztyńska Fabryka Okuć WOLMET Sp. z o.o.    Wolsztyn    13
4834    FIRMA TED Tadeusz Dąbrowski    Radomsko    13
4835    Zakłady Chemiczne Anser – Tarnobrzeg Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    13
4836    Carfi Polska Sp. z o.o.    Siedlce    13
4837    Modernbud Sp. z o.o.    Legnica    13
4838    Sitel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
4839    PER – EKO Sp. z o.o.    Starachowice    13
4840    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    13
4841    OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o.    Warszawa    13
4842    Libera E. i A. Libera S.J.    Tuszyn    13
4843    Videojet Technologies Sp. z o.o.    Warszawa    13
4844    Automatic Sp. z o.o.    Skawina    13
4845    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    13
4846    Casus Finanse S.A.    Wrocław    13
4847    NSS Sp. z o.o.    Szczecin    13
4848    Części TIR Chlebek S.J.    Ligota    13
4849    Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. sp.k.    Ustroń    13
4850    Amii Sp. z o.o.    Łódź    13
4851    Breve Tufvassons Sp. z o.o.    Łódź    13
4852    BSG Sp. z o.o.    Zgierz    13
4853    JACK BUD Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Grabowski    Poznań    13
4854    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    13
4855    Poland Investments 7 Sp. z o.o.    Wałbrzych    13
4856    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    13
4857    FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    13
4858    TPMS Polska Sp. z o.o.    Skawina    13
4859    Towarzystwo Budownictwa Mieszkaniowego DOMBUD Sp. z o.o.    Będzin    13
4860    Copal Sp. z o.o.    Trzcianka    13
4861    Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych     Wielopole    13
4862    Poltra Sp. z o.o.    Stalowa Wola    13
4863    CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    13
4864    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    13
4865    Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych GAZ TECHNIKA Sp. z o.o.    Katowice    13
4866    ORION Sp. z o.o.    Wolsztyn    13
4867    Biba Styl S.J.    Wilamowice    13
4868    Medica S.J.    Lubin    13
4869    Tropic – Importer S.J.    Gdynia    13
4870    Wavenet Sp. z o.o.    Pruszków    13
4871    Przeds. Projektowo – Wykonawcze Tebra S.J.    Koszalin    13
4872    ROWIS SYSTEM S.J. M.SIEMIŃSKI I ST.WILK    Będzin    13
4873    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.    Tarnów    13
4874    DOOR Group S.A.    Warszawa    13
4875    Zamkor P. Sagnowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    13
4876    Europlay International Sp. z o.o.    Warszawa    13
4877    Przeds. Odzieżowe SALKO S.J.    Baranowo    13
4878    Techmark S.J.    Aleksandrów Łódzki    13
4879    Marion Kosmetyki Sp. z o.o.    Gdynia    13
4880    Metalic S.J.    Nowy Targ    13
4881    MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie    Warszawa    13
4882    Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o.    Kraków    13
4883    PODKOWA S.J. PPUH    Warszawa    13
4884    Avi – Vet Service S.J.    Tarnowo Podgórne    13
4885    EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. PHPU    Lublin    13
4886    Wam Polska Sp. z o.o.    Kruszyn    13
4887    Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J.    Byczeń    13
4888    Technika Zamocowań AMEX Krot Dariusz Krot Marek S.J.    Januszkowice    13
4889    Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL – Mielec Sp. z o.o.    Mielec    13
4890    Net Marine – Marine Power Service Sp. z o.o.    Szczecin    13
4891    MALTA SKI Sp. z o.o.    Poznań    13
4892    IPP Sp. z o.o.    Warszawa    13
4893    GTC S.G. Chwiłowicz S.J.    Pyzdry    13
4894    Firma Gwarant – Tomczyk S.J.    Głogów    13
4895    Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    13
4896    BESTCON Sp. z o.o. PPBH    Warszawa    13
4897    Filtrapol Sp. z o.o.    Łódź    13
4898    Polskie Centrum Teleinformatyki S.A.    Brzeg Dolny    13
4899    Plafor Sp. z o.o.    Kobiernice    13
4900    Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    13
4901    Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J.    Warszawa    13
4902    Reso Europa Service Sp. z o.o.    Suwałki    13
4903    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    13
4904    And Sp. z o.o. PPHU    Bytom    13
4905    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Wrocław    13
4906    JPC Sp. z o.o.    Jaraczewo    13
4907    GRALBET Sp. z o.o. PPH    Gralewo    13
4908    ENTHONE Sp. z o.o.    Łódź    13
4909    Telkomtech Sp. z o.o.    Warszawa    13
4910    Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.    Łódź    13
4911    Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa „Filar” Sp. J. Henryk Andrzej Fijałkowski, Jadwiga Halina Fijałkowska    Sadlno    13
4912    Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J.    Straszęcin    13
4913    MARCMED sp. z o.o.    Lublin    13
4914    Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J.    Bydgoszcz    13
4915    TEMKOP Sp. z o.o.    Katowice    13
4916    PHARMACON S.J.    Żory    13
4917    Tom – Gast S.J.    Starowa Góra    13
4918    Marcpol Joint Venture Sp. z o.o.    Warszawa    13
4919    Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa    Bielsko-Biała    13
4920    PAG Sp. z o.o.    Puchaczów    13
4921    Piekarnia-Cukiernia SZELCÓW Lesko S.J. Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc    Lesko    13
4922    Zakład Produkcyjno-Usługowy Wazmet S.J. Leszek Wajda i Wspólnicy    Bielsko-Biała    13
4923    EURO – CERAMIKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    13
4924    Przed. Budowlano – Handlowe Inżbud Sp. z o.o.    Staszów    13
4925    DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o.    Wrocław    13
4926    PIECOSERWIS Sp. z o.o. Przeds. Techniki Cieplnej    Gliwice    13
4927    INTEX Sp. z o.o.    Katowice    13
4928    Geosat Kraków Sp. z o.o.    Kraków    13
4929    Dr C Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    13
4930    P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    13
4931    Artegence Sp. z o.o.    Warszawa    13
4932    Zalco Sp. z o.o.    Warszawa    13
4933    Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH    Poznań    13
4934    PGF – BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    13
4935    Cartec S.J.    Katowice    13
4936    FLOOR SYSTEM Sp. z o.o.    Żary    13
4937    ELEKTROBUD S.J.    Czarków    13
4938    Oxytop Sp. z o.o.    Stęszew    13
4939    Wojtpol S.J.    Kozienice    13
4940    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ROAD Sp. z o.o.    Włoszczowa    13
4941    Hurtownia Obuwia Janmar S.J.    Kraków    13
4942    Ergosystem Sp. j. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr    Warszawa    13
4943    TEXTIL – Bolesławiec Sp. z o.o.    Trzebień    13
4944    Tribag S.A.    Siewierz    13
4945    AJMIX Sp. z o.o. PBUH    Warszawa    13
4946    Master Sp. z o.o.    Szczecin    13
4947    Sizer S.J.    Kadzidło    13
4948    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Szczecin    13
4949    AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J.    Elbląg    13
4950    Lamina Industrial Poland – Marek Lech, Wacław Lech S.J.    Legnica    13
4951    HERMESPOL Sp. z o.o.    Kleszczewo    13
4952    MEDPHARMA Z.O.Z. S.A.    Starogard Gdański    13
4953    Zakład Produkcji Katalizatorów JMJ Puchalski i Krawczyk S.J.     Nowe Skalmierzyce    13
4954    Flash Press Media S.J.    Warszawa    13
4955    CRH Patio Sp. z o.o.    Wrocław    13
4956    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach    Sulmierzyce    13
4957    Rader S.J.    Piła    13
4958    Klima L.Zimmerman, J. Kuźmiński, B. Przybyłowicz S. J.    Łomianki    13
4959    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zwyciestwo    Grabowo    13
4960    Plast – Rol S.J. PWUH    Lotyń    13
4961    Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o.    Wrocław    13
4962    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SONIK S.J. ANDRZEJ SOCHA I WOJCIECH NIŹNIK    Elbląg    13
4963    Biesse Sp. z o.o.    Warszawa    13
4964    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Aldor” Dorota Ruszkiewicz-Piskorska, Zenon Rudniak Sp.J.    Józefów    13
4965    Wielowski S.J.    Police    13
4966    C-Services Sp. z o.o.    Warszawa    13
4967    Anglomet System Sp. z o.o.    Warszawa    13
4968    Gab-Rat Sp. z o.o.    Gdańsk    13
4969    Centre Of Trade Estate S.A.    Wrocław    13
4970    Zakład Rentgena i USG – Wyrobek S.J.    Kraków    13
4971    Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe    Nisko    13
4972    Armex Sp. z o.o.    Rybnik    13
4973    Centrum Motocyklowe Rider Rożek Dyrlaga S.J.    Kraków    13
4974    Optim S.J.    Dobra    13
4975    Apra Sp. z o.o.    Osielsko    13
4976    AKE – PIS S.A.    Wrocław    13
4977    Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    13
4978    Trio – Dent S.J.    Warszawa    13
4979    Firma Handlowa Liss S.J.    Puck    13
4980    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBOL S.J. Z.E.R.E. Naskręt, D. Sobolska    Bolesławiec    13
4981    GAMRAT Sp. z o.o. Zakład Produkcji Specjalnej    Jasło    13
4982    BGR Technologie Sp. z o.o.    Grodzisk    13
4983    Carpatia S.J.    Siepraw    13
4984    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    13
4985    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Pukinin    13
4986    NORSPOL Sp. z o.o.    Warszawa    13
4987    DTL Sp. z o.o.    Porąbka    13
4988    Galaxi S.J. Firma Handlowo – Uslugowa    Krosno    13
4989    DOSTER Sp. z o.o.    Kobiór    13
4990    Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o.    Gdynia    13
4991    BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J.    Skarżysko-Kamienna    13
4992    Centrum Dystrybucji Akcesoriów Sp. z o.o.    Wrocław    13
4993    NORES Sp. z o.o.    Kluczbork    13
4994    Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Oświęcim    13
4995    UNIPAK S.J. EWA I TOMASZ FIGWER, STANISŁAW HOJNY    Wieprz    13
4996    Zakład Instalacji Odpylania i Wentylacji Stalwent Sp. z o.o.    Białe Błota    13
4997    Obiekty Sanatoryjno Wczasowe PÓŁNOC Sp. z o.o.    Kołobrzeg    13
4998    Repro – Service Pol Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    13
4999    Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j.    Lubartów    13
5000    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    13
5001    LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    13
5002    STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK – ELECTRONIC    Gaj Mały    13
5003    Aroma S.J.    Wałcz    13
5004    Nova Sp. z o.o.    Warszawa    13
5005    Eurogame Sp. z o.o.    Włocławek    13
5006    BRAMAR S.J.    Radom    13
5007    P.H.U. SZCZĘŚNIAK I BRATEK S.J.    Sosnowiec    13
5008    Szatkowski i Syn S.J.    Teresin    13
5009    PRO – STER S.J. Klimatyzacja – Automatyka    Łódź    13
5010    „JPZ” Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J.    Ostrołęka    13
5011    PPUU EMAG – SERWIS Sp. z o.o.    Katowice    13
5012    BIPROCEMWAP S.A.    Kraków    13
5013    TBS ZAŁOCIEŃ Sp. z o.o.    Kraków    13
5014    APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Bydgoszcz    13
5015    Rogowski Development Sp. Komandytowa    Białystok    13
5016    Telewizja Kablowa Kołobrzeg Agencja Usł. – Reklamowa Sp. z o.o.    Kołobrzeg    13
5017    Piekarnia Grela S.J. Mariusz, Tomasz Grela    Mełgiew    13
5018    Nicad Sp. z o.o.    Golęczewo    13
5019    Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa    Kwidzyn    13
5020    SOLAR – TECH Sp. z o.o.    Kraków    13
5021    Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa    Wadowice    13
5022    ATZ Sp. z o.o.    Łódź    13
5023    EKODROM Sp. z o.o. PPU    Głogów    13
5024    Gosp – Rol Sp. z o.o.    Kusowo    13
5025    Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal    Bielsko-Biała    13
5026    Centrum Panelowe MÓJ DOM – S.J. Krzysztof Miszczak Janusz Langner    Nowa Ruda    13
5027    AGRO – STA Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowe    Miłki    13
5028    Bodex J. K. Bordulak S.J. Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane     Głogów    13
5029    Welta S.J.    Wieliczka    13
5030    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    13
5031    Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Rawicz    13
5032    Silspek Sp. z o.o.    Dobrzeń Wielki    13
5033    Neo – Tec Sp. z o.o.    Płock    13
5034    Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Jedność    Krosno    13
5035    Auto Centrum S.J.    Kalisz    13
5036    Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa    Kielce    13
5037    Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel – Med Sp. z o.o.    Łódź    13
5038    NZOZ Stogi Sp. z o.o.    Gdańsk    13
5039    Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    13
5040    Alme PPUH Lech Hercog I Wspólnicy – S.J.    Poznań    13
5041    Apteka Centrum Muskała S.J.    Połczyn-Zdrój    13
5042    DSA Polska Sp. z o.o. Cyfrowe Systemy Archiwizacji    Janikowo    13
5043    4 X M Sp. z o.o.    Legnica    13
5044    Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o.    Poznań    13
5045    Apteka B.Grzebalska i S-ka S.J.    Ząbki    13
5046    Eskulap Sp. z o.o.    Kamienna Góra    13
5047    Castell S.J.    Płock    13
5048    Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    13
5049    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    13
5050    Artykuły Przemysłowe S.J.    Chodzież    13
5051    PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J.    Oświęcim    13
5052    Reifen Serwis Daniel Piechnik, Lidia Geisheimer S.J.    Zielona Góra    13
5053    Dębica Sp. z o.o. PPHU    Elbląg    13
5054    Książ S.J. Piekarnia – Ciastkarnia     Książ Wielkopolski    13
5055    Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa    Janikowo    13
5056    TCO Trading Company S.J.    Rokocin    13
5057    Apteka Grodzka S.J.    Środa Śląska    13
5058    WITAR S.A.    Poznań    13
5059    Jabex S.J.    Świecie    13
5060    Hotel Róża Sp. z o.o.    Ustroń    13
5061    Euro – Wiert Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    13
5062    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DIANA HALINA & ANDRZEJ SAWULAK S.J.    Dębno    13
5063    Elplc Sp. z o.o.    Tarnów    13
5064    Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Gdańsk    13
5065    Koemi S.J.    Dywity    13
5066    Piastpol S.J.    Chojnice    13
5067    HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o.    Warszawa    13
5068    Clean – Bud S.J. Przedsiębiorstwo Usługowe     Gdynia    13
5069    SECOM Sp. z o.o.    Wrocław    13
5070    Greinplast Prim Sp. z o.o.    Krasne    13
5071    Dolce Vita Sp. z o.o.    Gdynia    13
5072    Kotwica S.J. Zakład Bodowlano – Produkcyjno – Hndlowy    Augustów    13
5073    Obac Sp. z o.o. Ośrodek Badań Atestacji I Certyfikacji     Gliwice    13
5074    Trawest Sp. z o.o.    Trawniki    13
5075    SNC Polska Sp. z o.o.    Kraków    13
5076    Jar – Pol S.J.    Zieleniewo    13
5077    APM Development APM Development IX Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    13
5078    Logifact – Systems Sp. z o.o.    Warszawa    13
5079    Medicor Kabza S.J.    Pabianice    13
5080    Zawbud Bis Sp. z o.o.    Nowa Wieś    13
5081    PPHU Chem – Montaż Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    13
5082    PPUH EKO – LABOR Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    13
5083    NOVICO S.J.    Stalowa Wola    13
5084    Przeds. Usług Technicznych Kostro Spółdzielnia Pracy    Płock    13
5085    Spółdzielnia Handlowa Bazar    Poznań    13
5086    Alba Miejskie Przeds. Oczyszczania Sp. z o.o.    Olkusz    13
5087    Andex – Pawłowscy S.J.    Skierniewice    13
5088    Pov – Gol Sp. z o.o.    Głosków    13
5089    Inwestprem Sp. z o.o.    Wrocław    13
5090    Przeds. Budowlane Elin Sp. z o.o.    Wrocław    13
5091    Uniplast Sp. z o.o.    Chwaszczyno    13
5092    Wrześniak Glassworks Sp. z o.o.    Ładna    13
5093    NOVISAT Sp. z o.o.    Wrocław    13
5094    Elmal Technika Grzewcza S.J.    Ciechanów    13
5095    RATPOL Sp. z o.o.    Kartoszyno    13
5096    Zakład Inżynierii Ruchu – Systemy Sterowania Ruchem S.J.    Bytom    13
5097    Parapack Sp. z o.o.    Włodarka    13
5098    Prorol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Dobromierz    13
5099    Emergraf S.J.    Kraków    13
5100    Osowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku – Osowie    Gdańsk    13
5101    SID Sp. z o.o.    Warszawa    13
5102    PHP ALEXIS S.J.    Warszawa    13
5103    Antha – Pol Sp. z o.o.    Puck    13
5104    Pionet Sp. z o.o.    Gdynia    13
5105    Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz    Wałbrzych    13
5106    Gajewska S.J.    Warszawa    13
5107    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Camino – 2 Waldemar Świtoń S.J.    Świdnica    13
5108    BRANDT Transport i Spedycja Międzynarodowa S.J.    Warszawa    13
5109    Leipa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
5110    Flontex Europa Sp. z o.o.    Bytom    13
5111    RS – System Sp. z o.o.    Warszawa    13
5112    ITAL-MAX Sp. z o.o.    Warszawa    13
5113    PPH WIT – POL S.J.    Radom    13
5114    Studio Gudejko Sp. z o.o.    Warszawa    13
5115    Budrex BP S.J.    Lublin    13
5116    FINA S.J.    Łomża    13
5117    MEDICA Oziębło i Górniewska S.J.    Sucha    13
5118    Novexim Export – Import Sp. z o.o. PW    Poznań    13
5119    Complet Chmielewscy S.J.    Gniezno    13
5120    Focus Research Sp. z o.o.    Warszawa    13
5121    Firma Handlowa Żmijkowski S.J.    Łomianki    13
5122    Kółko Rolnicze – Zakład Usług Produkcji i Handlu Węgierskie    Kostrzyn    13
5123    Seisan & Senden S.J.    Łódź    13
5124    Gospodarstwo Rybackie W Giżycku Sp. z o.o.    Piękna Góra    13
5125    Questia Sp. z o.o.    Warszawa    13
5126    POL – MAR Sp. z o.o.    Warszawa    13
5127    SYR Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    13
5128    GRAFICOLOR Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    13
5129    British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J.    Łódź    13
5130    GPM Systemy Sp. z o.o.    Wrocław    13
5131    PROBITEL Sp. z o.o. Biuro Projektów    Poznań    13
5132    Koli Sp. z o.o.    Banino    13
5133    Motir-ABS Niewiadomscy S.J.    Sokołów Podlaski    13
5134    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    13
5135    Agrivet S.J.    Kuślin    13
5136    Dakis Sp. z o.o.    Krupski Młyn    13
5137    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    13
5138    Jurkpol Sp. z o.o.    Jaworzno    13
5139    KREA Sp. z o.o.    Poznań    13
5140    MONTAREM Sp. z o.o. Wielobranżowe PPH    Głogów    13
5141    Kolnex S.J.    Białystok    13
5142    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Słupsk    13
5143    Emar S.J. PW    Koronowo    13
5144    GALWAN Sp. z o.o.    Gronowo Górne    13
5145    ZAKŁAD BUDOWLANY – DZIDA I ZARĘBA – S.J.    Lębork    13
5146    Drewpol Sp.J.    Węgierska Górka    13
5147    BK – Tras Roboty Drogowe S.J.    Hryniewicze    13
5148    Przedsiębiorstwo Rolnicze Wiktor Sp. z o.o.    Dziewierzewo    13
5149    PULS Sp. z o.o.    Kalisz    13
5150    Gminne Przeds. Rolno – Usługowe Kom – Rol Sp. z o.o.    Brzeg    13
5151    TRANSFER NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII Sp. z o.o.    Płock    13
5152    Carat Investment Sp. z o.o.    Łódź    13
5153    Przeds. Intar Sp. z o.o.    Leszno    13
5154    TERENOWA SŁUŻBA RATOWNICZA Sp. z o.o.    Brzeszcze    13
5155    ENERGO – METALL Sp. z o.o.    Świdnica    13
5156    Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych    Przeźmierowo    13
5157    Medical-M & S Sp. z o.o.    Czeladź    13
5158    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    13
5159    Przem-Rol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Modrakowo    13
5160    ICS Industrial Combustion Systems Sp. z o.o.    Poznań    13
5161    Roltech S.J.    Poznań    13
5162    ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    13
5163    NITTO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    13
5164    Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o.    Reda    13
5165    BP Service Center S.J.    Łódź    13
5166    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szalejowie Dolnym    Szalejów Dolny    13
5167    VERAX SYSTEMS Sp. z o.o.    Poznań    13
5168    CAD-MECH Sp. z o.o.    Wrocław    13
5169    Tiger Sp. z o.o.    Gdańsk    13
5170    BONY Sp. z o.o.    Majewo    13
5171    Agencja Reklamowa Epoka S.J.    Kraków    13
5172    Silwena Andrzej Szymaniuk S.K.    Pszenno    13
5173    Wspólnota 2000 Sp. z o.o.    Warszawa    13
5174    Bergsport Sp. z o.o.    Wrocław    13
5175    Metal Concept Polska Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    13
5176    Westerberg Komponenty Sp. z o.o.    Jaworzno    13
5177    MGT Sp. z o.o.    Gdynia    13
5178    Sanus Sp. z o.o.    Płock    13
5179    Torcar Sp. z o.o.    Słomczyn    13
5180    Accord Group Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
5181    Finco Sp. z o.o.    Piaseczno    13
5182    Mert Sp. z o.o.    Głogów    13
5183    YUMASOFT Sp. z o.o.    Wrocław    13
5184    Wiko Sp. z o.o.    Białystok    13
5185    Piastowska – Med Sp. z o.o.    Częstochowa    13
5186    Agencja Usługowa Kryza- Prolex Zarzycki S.J.    Wrocław    13
5187    Sr Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
5188    Sphinx Sp. z o.o.    Leszno    13
5189    M.Tokarczyk i Spółka S.J.    Nowy Sącz    13
5190    Panaceum Sp. z o.o.    Szczecin    13
5191    Anmar Sp. z o.o.    Wrocław    13
5192    Rolmet Sp. z o.o.    Rotmanka    13
5193    Regionalne Centrum Serwisowe Kazimierz Besz Spółka Komandytowa    Wrocław    13
5194    Przeds. Budjan Sp. z o.o.    Puławy    13
5195    Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o. NZOZ    Częstochowa    13
5196    ITA j. Knop i Wspólnicy S.J.    Łódź    13
5197    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    13
5198    Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.    Gdańsk    13
5199    Gapm Sp. z o.o.    Warszawa    13
5200    Serwis Finansowy Sp. z o.o.    Warszawa    13
5201    Hedat S.J. PH    Sulejówek    13
5202    EKNA Polska Sp. z o.o.    Chełm    13
5203    Elsett Electronicks S.J.    Leszno    13
5204    DOM – BEST Sp. z o.o.    Szczecin    13
5205    Studio Avalon S.J    Olsztyn    13
5206    SALUBRIS Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Rzepiennik Strzyżewski    13
5207    Emar Graphics Sp. z o.o.    Poznań    13
5208    Aga – Bud Sp. z o.o.    Ziębice    13
5209    Orika Sp. z o.o.    Wrocław    13
5210    Przychodnia Medycyny Pracy Sp. z o.o.    Legnica    13
5211    Coal – Bud Sp. z o.o. PPUH    Olkusz    13
5212    Probe – Bis Sp. z o.o.    Starogard Gdański    13
5213    Wokan – Term – Technika Grzewcza i Sanitarna S.J.    Piotrków Trybunalski    13
5214    FLOREX Sp. z o.o. ZAKŁAD URZĄDZANIA I KONSERWACJI ZIELENI    Słupsk    13
5215    ERBIS KRAJEWSKI ROMUALD, WIECZOREK ROMAN S.J.    Wrocław    13
5216    Tomet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13
5217    Energomasimex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13
5218    Studio Meble Sp. z o.o.    Poznań    13
5219    Orteh Sp. z o.o.    Warszawa    13
5220    BAVARIA EAST Sp. z o.o.    Brzesko    13
5221    Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Gdańsk    13
5222    Budowlane Biuro Inżynierskie ERECTA 2 Sp. z o.o.    Warszawa    13
5223    4M Sp. z o.o.    Warszawa    13
5224    Edytor Sp. z o.o. Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy     Łomża    13
5225    Axtech Polska Sp. z o.o.    Gdynia    13
5226    Hanpoz Handlowo – Usługowa Spółdzielnia    Poznań    13
5227    Eltem Sp. z o.o. PPHU    Międzyrzec Podlaski    13
5228    Vita Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów I Stomatologów z Siedzibą w Legnicy    Legnica    13
5229    DSK Sp. z o.o. PPU    Gdańsk    13
5230    Poradnia Lekarska Medicus Sp. z o.o.    Chełm    13
5231    STM Przedsiębiorstwo Budowlane Grabarczyk – S.J.    Sieradz    13
5232    Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o.    Warszawa    12
5233    CAN – PACK S.A.    Kraków    12
5234    PROVIDENT POLSKA S.A.    Warszawa    12
5235    MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa    Warszawa    12
5236    CANAL+ CYFROWY Sp. z o.o.    Warszawa    12
5237    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Wrocław    12
5238    L'OREAL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5239    DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.    Poznań    12
5240    GATES POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    12
5241    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    12
5242    Technip Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5243    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    12
5244    HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    12
5245    Bumar Żołnierz S.A.    Warszawa    12
5246    3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    12
5247    Graham Packaging Poland Sp. z o.o.    Sulejówek    12
5248    KONE Sp. z o.o.    Warszawa    12
5249    SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli    Inowrocław    12
5250    D.R.E Sp. z o.o.    Elbląg    12
5251    SOLBET Sp. z o.o    Solec Kujawski    12
5252    MATEX Sp. z o.o.    Starczanowo    12
5253    ATM Grupa S.A.    Bielany Wrocławskie    12
5254    Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o.    Łańcut    12
5255    ŻARÓW S.A. Polska Ceramika Ogniotrwała    Żarów    12
5256    Eurovia Kruszywa S.A.    Kobierzyce    12
5257    FIAT Services Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    12
5258    ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    12
5259    MC BAUCHEMIE Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    12
5260    SANFARM Sp. z o.o.    Nowa Dęba    12
5261    Effect Glass S.A.    Kielce    12
5262    WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    12
5263    Berling S.A.    Warszawa    12
5264    SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5265    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Zamość    12
5266    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A.    Wrocław    12
5267    Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp.k.    Bielsko-Biała    12
5268    MASTERPRESS S.A.    Olsztyn    12
5269    Integer.pl S.A.    Kraków    12
5270    Virtu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    12
5271    Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Katowice    12
5272    LAKMA STREFA Sp. z o.o.    Warszowice    12
5273    PPI Chrobok S.A.    Nowe Bojszowy    12
5274    Q-SERVICE Sp. z o.o.    Cząstków Mazowiecki    12
5275    Agregaty Fogo Sp. z o.o.    Wilkowice    12
5276    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WIETELONA w Legnicy    Legnica    12
5277    Miko Pac Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5278    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    12
5279    BUMECH S.A.    Katowice    12
5280    HYDROTOR S.A. Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej    Tuchola    12
5281    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Katowice    12
5282    Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A.    Siewierz    12
5283    Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5284    MGI POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    12
5285    Joka Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    12
5286    SEMEKO Mariusz Stanisławczyk    Gdynia    12
5287    Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.    Kraków    12
5288    Dat-Schaub Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    12
5289    DEMAR PW Marek Dewódzki    Mstów    12
5290    PHU EURO TED Tadeusz Kaczmarzyk    Częstochowa    12
5291    JZO Sp. z o.o.    Jelenia Góra    12
5292    Intop Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    12
5293    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białystok    12
5294    ZOK II Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Rybnik    12
5295    OPTIMUM INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    12
5296    Inteva Products Poland Sp. z o.o.    Jasin    12
5297    N.T.B. S.J.    Skawina    12
5298    Dekom Sp. z o.o. PPUH    Gdańsk    12
5299    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    12
5300    Landis + Gyr Sp. z o.o.    Warszawa    12
5301    Star – Dust Sp. z o.o.    Końskie    12
5302    Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o.    Tychy    12
5303    Admit Sp.J.    Górki Wielkie    12
5304    DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella    Warszawa    12
5305    Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.    Konstancin    12
5306    Plastique Sp. z o.o.    Dąbrowa    12
5307    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    12
5308    Mera S.A.    Lewin Brzeski    12
5309    PPUH Polonez Plus Sp. z o.o.    Kielce    12
5310    S – Lab Sp. z o.o.    Mirków    12
5311    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lipno    12
5312    Lapp Kabel Sp. z o.o.    Mirków    12
5313    MacMillan Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5314    KEA S.J. I.B. Baszak    Wrocław    12
5315    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Wałbrzych    12
5316    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o.    Gdynia    12
5317    Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj – Zabrze    Kraków    12
5318    Vistal Mosty Sp. z o.o.    Gdynia    12
5319    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Nowy Sącz    12
5320    APSYS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12
5321    Stomilex Sp. z o.o.    Opole    12
5322    ABW Superbruk Sp. z o.o.    Hryniewicze    12
5323    Ro.SA.-Hale Sp. z o.o.    Radom    12
5324    CHM Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    12
5325    ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych    Dąbrowa Tarnowska    12
5326    Włodan Andrzej Włodarczyk Sp. J.    Pabianice    12
5327    Korporacja Radex S.A.    Warszawa    12
5328    LECH Sp. z o.o. PUHP    Białystok    12
5329    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    12
5330    Elpomiar Sp. z o.o.    Lublin    12
5331    CERRAD Sp. z o.o.    Starachowice    12
5332    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Rzeszowie    Rzeszów    12
5333    GZUT S.A. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych    Wadowice    12
5334    Tikkurila Coatings Sp. z o.o.    Dębica    12
5335    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    12
5336    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5337    OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń    Brzezinka    12
5338    IMPEXRUR S.A.    Sanok    12
5339    CHESPA KLISZE Sp. z o.o.    Krapkowice    12
5340    Centrum Hydrauliki Otto Hennlich Sp. z o.o.    Bytom    12
5341    GRAS Savoye Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5342    NORLYS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    12
5343    INSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY    Warszawa    12
5344    ESC Sp. z o.o.    Piła    12
5345    PW Pryzmat S.J.    Mojsławice    12
5346    Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J.    Chwaszczyno    12
5347    Finder S.A.    Warszawa    12
5348    Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wadowice    12
5349    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    12
5350    SILESIA JEANS Krzysztof Słowikowski    Mysłowice    12
5351    HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J.    Gniechowice    12
5352    PPH Komobex – Inel Sp. z o.o.    Częstochowa    12
5353    Kondor Sp. z o.o.    Łódź    12
5354    Centurion-R Sp. z o.o.    Sanok    12
5355    Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J.    Strzelin    12
5356    Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego    Warszawa    12
5357    Durlin East Europe Sp. z o.o.    Ciechanów    12
5358    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku    Gdańsk    12
5359    Park Wodny w Krakowie S.A.    Kraków    12
5360    SEKA S.A.    Warszawa    12
5361    AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12
5362    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    12
5363    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    12
5364    SII Sp. z o.o.    Warszawa    12
5365    Zamel Sp. z o.o.    Pszczyna    12
5366    Markizeta S.J.    Skopanie    12
5367    Rotomat sp. z o.o.    Wrocław    12
5368    Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska    Kraków    12
5369    AUTO – GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon    Radom    12
5370    BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J.    Olesno    12
5371    PPH BUDMEX Sp. z o.o.    Nowy Sącz    12
5372    Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa    Łódź    12
5373    PPH MARBO    Międzychód    12
5374    Trinity Corporate Services Sp. z o.o.    Warszawa    12
5375    Radaway Sp. z o.o.    Poznań    12
5376    TARKON Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    12
5377    Przeds. Budowlane Tembud Bis Szut S.J.    Szczecin    12
5378    COMMON S.A.    Łódź    12
5379    Cleaner Sp. z o.o.    Łódź    12
5380    Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5381    GERLACH S.A.    Drzewica    12
5382    KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o.    Kraków    12
5383    CONTRAIN Sp. z o.o.    Łódź    12
5384    Pianpol S.J.    Łomża    12
5385    Unipol S.J.    Biskupice    12
5386    Szkoła Języków Obcych Profi – Lingua – Jaglarz S.J.    Katowice    12
5387    PHUP Stal – Bud S.J.    Skoczów    12
5388    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    12
5389    SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych    Nowogrodziec    12
5390    ELJAKO – AL Sp. z o.o.    Legionowo    12
5391    E-POINT S.A.    Warszawa    12
5392    SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12
5393    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    12
5394    POWEN S.A.    Zabrze    12
5395    Mapa Spontex Polska Sp. z o.o.    Kraków    12
5396    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY PIMB Sp. z o.o.    Biskupiec    12
5397    Metal – Hurt S.J.    Toruń    12
5398    AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o.    Głogów    12
5399    MEDROS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych    Kobielice    12
5400    ABC – Sevice S.J.    Wrocław    12
5401    VISKASE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12
5402    Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J.    Kraków    12
5403    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A.    Kraków    12
5404    Astromal Sp. z o.o.    Wilkowice    12
5405    Przeds. Budowlano – Usługowe Birkbud S.J.    Białystok    12
5406    Segece Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5407    Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp. j.    Brody    12
5408    Glass – Team Sp. z o.o.    Złotokłos    12
5409    ETMAL Sp. z o.o.    Gdynia    12
5410    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.    Tuszyn    12
5411    PPH Galfarm Sp. z o.o.    Kraków    12
5412    Wala Sp. z o.o.    Wilkowice    12
5413    Expack Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk S.J.    Kraków    12
5414    MERMAID Construction Sp. z o.o.    Warszawa    12
5415    Eglo Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5416    TRANS – FORMERS KARPATIA Sp. z o.o.    Tarnów    12
5417    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane WIST – BUD S.J.    Proboszczewice    12
5418    SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o.    Złotów    12
5419    Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski    Ozorków    12
5420    Roka – Niewiadomski Spółka Komandytowa    Szczecin    12
5421    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5422    MALINOWY ZDRÓJ Sp. z o.o.    Kraków    12
5423    HYDROSPRZĘT S.J. Wiesław Kukla i Elżbieta Kukla    Łąkta Dolna    12
5424    Falkon S.J.    Elbląg    12
5425    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Koszalin    12
5426    Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J.    Czaple    12
5427    ITW Novadan Sp. z o.o.    Czosnów    12
5428    Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    12
5429    PAN DRAGON Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5430    ALU INTERNATIONAL – SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5431    Zenner Poland Sp. z o.o.    Łódź    12
5432    TSN Sp. z o.o.    Targowisko    12
5433    ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    12
5434    Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    12
5435    SFM FILTRY ŁUCZAK S.J.    Stara Wieś    12
5436    Kupczyk S.J.    Kraków    12
5437    Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    12
5438    NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.    Gdynia    12
5439    Akuna Polska Sp. z o.o.    Katowice    12
5440    Zakłady Metalowe Erko R. Pętlak Sp. J. Bracia Pętlak    Jonkowo    12
5441    CURRENDA Sp. z o.o.    Sopot    12
5442    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    12
5443    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiego Sp. z o.o.    Kraków    12
5444    PW Jurek S.J. Danuta i Piotr Żurecki    Jankowy    12
5445    Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o.    Kobyłka    12
5446    Bytomskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budowlanych i Górniczych Sp. z o.o.    Bytom    12
5447    PUH RIMSA Rostkowski S.J.    Sulejów    12
5448    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    12
5449    Saaten-Union Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    12
5450    Z&Z Motoart PPW Marian S.J.    Sosnowiec    12
5451    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J.    Nowa Wieś    12
5452    MERAWEX Sp. z o.o.    Gliwice    12
5453    Holger Christiansen Polska Sp. z o.o.    Poznań    12
5454    Cer – Art – Studio Sp. z o.o.    Mniszków    12
5455    Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J.    Radom    12
5456    Grupa 3 Stanisław Jasonek S.J.    Kraków    12
5457    Izol – Mont Sp. z o.o.    Rzeszów    12
5458    Eurilogic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5459    Bermed Sp. z o.o. ZPH    Wrocław    12
5460    Ekonaft Sp. z o.o.    Trzebinia    12
5461    Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA    Jelenia Góra    12
5462    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J.    Grybów    12
5463    SPEC – BRUK Sp. z o.o. S.K.    Libiąż    12
5464    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    12
5465    Master S.J.    Wysokie Mazowieckie    12
5466    Agnes S.J.    Świdwin    12
5467    Top 2001 Sp. z o.o.    Białystok    12
5468    Milenium S.J.    Mielec    12
5469    FABA – DI Sp. z o.o.    Baboszewo    12
5470    PGOM Sp. z o.o.    Warszawa    12
5471    Prostaf S.J.    Poznań    12
5472    PMR Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    12
5473    J.R.MOTOR-SERVICES G.B. Sp. z o.o.    Sopot    12
5474    Auto Gaz Czech – Marek Czech S.J.    Cieszyn    12
5475    Naturhouse Sp. z o.o.    Gdynia    12
5476    DOMAR S.J.    Warszawa    12
5477    Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa    Warszawa    12
5478    Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich Lege M. Łoś i Wspólnicy Artis S.J.    Zamość    12
5479    Altrans Sp. z o.o.    Oleśnica    12
5480    POZKRONE S.A.    Tarnowo Podgórne    12
5481    FLOSLEK S.J. Laboratorium Kosmetyczne    Warszawa    12
5482    PRO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    12
5483    Kas – Boks Sp. z o.o.    Kołaczkowo    12
5484    Domex-Bud Development S.A.    Wrocław    12
5485    Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy    Józefów    12
5486    Awbud Sp. z o.o.    Kraków    12
5487    EQT Partners Sp. z o.o.    Warszawa    12
5488    POLYGEN Sp. z o.o.    Wrocław    12
5489    Metrox Plast Sp. z o.o.    Tczew    12
5490    Silesia Flavours Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5491    WEST – BUD JACHIMOWICZ S.J. Przeds. Projektowo Wykonawczo Handlowe    Koszalin    12
5492    Cerampol S.J.    Rabka-Zdrój    12
5493    KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o.    Ustroń    12
5494    Hedan Sp. z o.o.    Wrocław    12
5495    Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ    Bydgoszcz    12
5496    Piasta S.J. PPHU    Łubnice    12
5497    Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    12
5498    Testa Tomasz Kieszkowski, Stanisław Wilk S.J.    Grójec    12
5499    AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J.    Kiełczów    12
5500    Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o.    Węglówka    12
5501    Apteki JiJ Koczorowscy S.J.    Rawicz    12
5502    Pas Katowice Sp. z o.o.    Imielin    12
5503    IP & S Sp. z o.o.    Lubiczów    12
5504    Globex Głuszek I Wspólnicy S.J.    Gorzów Wielkopolski    12
5505    Da Invest Sp. z o.o.    Warszawa    12
5506    PREDOM Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowwo – Inżynieryjne    Wrocław    12
5507    Stalmost Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Stalowa Wola    12
5508    LEDRIN Sp. z o.o.    Lublin    12
5509    Kaczmarek – Zakrzewski S.J.    Zduńska Wola    12
5510    Quartz S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    12
5511    POLPAK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    12
5512    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    12
5513    INSTAL – OST Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    12
5514    Gold – Art – Polska Sp. z o.o.    Rokitki    12
5515    MEBLE POLSKIE S.J.    Krosno    12
5516    DK Investment Sp. z o.o.    Warszawa    12
5517    F. H. VEGA P. Bul S.J.    Kraków    12
5518    Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy    Gdańsk    12
5519    PM – M S.J.    Białystok    12
5520    Izola Staszczyk, Szczepanik, Nowak, S.J.    Łódź    12
5521    BETONSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    12
5522    Enpol S.J.    Białystok    12
5523    Taret Sp. z o.o. S.K.    Milanówek    12
5524    Toni Spedition Sp. z o.o.    Ozorków    12
5525    Roto – Tech Sp. z o.o.    Piaseczno    12
5526    ADBOR BOROWIECCY S.J.    Kamyk    12
5527    MONACOR – POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    12
5528    Mitex Sp. z o.o. Firma Kupiecka    Konstantynów Łódzki    12
5529    Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX    Łódź    12
5530    ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.    Poznań    12
5531    PTTS Renting Sp. z o.o.    Swarzędz    12
5532    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    12
5533    NZ Techno Sp. z o.o.    Warszawa    12
5534    Rymtar S.J. Zakład Budowlany     Rymanów-Zdrój    12
5535    KOMAK PPHU Sp. z o.o.    Głogów    12
5536    Spółdzielnia Inwalidów Start    Leszno    12
5537    Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J.    Kalisz    12
5538    Masterfix Poland LTD Sp. z o.o.    Poznań    12
5539    Magnetix – Gorszwa S.J.    Łódź    12
5540    Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy    Oleśnica    12
5541    Buro Happold Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5542    Dekarstwo Adam Reichel Sp. z o.o.    Głogów    12
5543    Spil-Trans Andrzej Spiliszewski I Agnieszka Knioła S.J.    Piła    12
5544    SIGMA BK S.J.    Chwaszczyno    12
5545    Dorfa S.J. Firma Drogowo – Inżynieryjna     Wola Suchożebrska    12
5546    BOMAR S.A.    Mysłowice    12
5547    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    12
5548    FHU Instal S.J.    Jasło    12
5549    Firma DUBIEL Sp. z o.o.    Ruda    12
5550    Meden Sp. z o.o.    Warszawa    12
5551    Babka Medica S.J.    Warszawa    12
5552    Auto Club Poznań Sp. z o.o.    Poznań    12
5553    Wojtkiewicz Logistics Sp. z o.o.    Piła    12
5554    Pol – Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa    Jarosław    12
5555    Wodstal S.J.    Włoszakowice    12
5556    Mitek Industries Polska Sp. z o.o.    Legnica    12
5557    PPHU Awpol Sp. z o.o.    Kielce    12
5558    Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J.    Rokietnica    12
5559    ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    12
5560    Cetus Sp. z o.o.    Tomaszów Bolesławiecki    12
5561    Eko – Strug Sp. z o.o. Przeds. Gospodarki Komunalnej    Tyczyn    12
5562    Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów PREFABET KRZESZYCE Sp. z o.o.    Krzeszyce    12
5563    FCPL Sp. z o.o.    Warszawa    12
5564    ROAN Hurtownia Opakowań S.J.    Suwałki    12
5565    Termik Sp. z o.o.    Mrągowo    12
5566    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burkatów    12
5567    Przedsiebiorstwo Transportowe Erro – Trans S.J.    Florianów    12
5568    SIRTEL Sp. z o.o.    Warszawa    12
5569    Bendiks Anna Zajkowska & Michał Adamiec Sp. J.    Łomianki    12
5570    HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.    Wrocław    12
5571    Leja S.J.    Wrocław    12
5572    Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego S.J.    Kędzierzyn-Koźle    12
5573    Wentylatory Wentech Sp. z o.o.    Imielin    12
5574    TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. S.J.    Strzelce Opolskie    12
5575    P.P.H.U. Metalmex S.J.    Wysogotowo    12
5576    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMUNALNIK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    12
5577    Cometto S.J.    Barcin    12
5578    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    12
5579    Producent Majewska-Szczypińska S.J.    Koszalin    12
5580    Elektro – Dor Sp. z o.o.    Warszawa    12
5581    Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.    Łagów    12
5582    Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J.    Oświęcim    12
5583    ICEBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonawcze    Wrocław    12
5584    CEWOD – BUD Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Wykonawcze    Warszawa    12
5585    Soko International Polarczyk Tober S.J.    Pruszków    12
5586    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ    Nowy Targ    12
5587    FLUID CONTROL SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    12
5588    WIK S.J.    Balice    12
5589    Arkop Krzysztof Pianowski I S-Ka S.J. PBH    Wrocław    12
5590    Hurtownia Best S.J.    Miastko    12
5591    Witex S.J.    Benice    12
5592    Miroja S.J.    Świecie    12
5593    PU Zieleń Sp. z o.o.    Płock    12
5594    Euromet Sp. z o.o.    Warszawa    12
5595    BIOGRADEX-HOLDING – Sp. z o.o.    Elbląg    12
5596    Hydrogop Sp. z o.o.    Katowice    12
5597    Martis Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    12
5598    J.B.R. Rogowiec S.J.    Bielsko-Biała    12
5599    Automex Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5600    Kart-Map Krzysztof Łachacz S.J.    Nikielkowo    12
5601    Sklep Wielobranżowy S.J.    Warszawa    12
5602    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Skarpa    Warszawa    12
5603    Giełda Odzieżowa Moda S.A.    Poznań    12
5604    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Zielona Góra    12
5605    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Łódź    12
5606    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    12
5607    Groeneveld Polska Sp. z o.o.    Poznań    12
5608    Kamino S.J.    Warszawa    12
5609    Flow Technics Sp. z o.o.    Złocieniec    12
5610    PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J.    Mszana Dolna    12
5611    Honer Górka Leszek, Górka Sławomir S.J.    Nowy Sącz    12
5612    Mermaid Properties Sp. z o.o.    Warszawa    12
5613    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    12
5614    Krystyna Kręt i Marcin Kręt S.J.    Mińsk Mazowiecki    12
5615    Simeko Sp. z o.o.    Jelenia Góra    12
5616    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora I Paweł Sikora – S.J.    Krotoszyn    12
5617    Elan Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5618    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    12
5619    RECE OMIKRON POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    12
5620    Smulders Sp. z o.o.    Rakoniewice    12
5621    Dom Jaracz S.J.    Zduńska Wola    12
5622    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    12
5623    Graw Sp. z o.o. Pprzeds. Usługowo – Techniczne    Gliwice    12
5624    Agnat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5625    Przeds. Budownictwa Komunikacyjnego MOSTAR Sp. z o.o.    Augustów    12
5626    D & R S.J.    Rzeszów    12
5627    ELEKTRO-CENTRUM S.J. A. Majewski,T. Micholcz    Koszalin    12
5628    Ameco S.J.    Warszawa    12
5629    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE BUD-POL Sp. z o.o.    Międzyrzecz    12
5630    Schilsner Industry Group Sp. z o.o.    Wrocław    12
5631    Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    12
5632    Printline S.J.    Częstochowa    12
5633    MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j.    Gniew    12
5634    A.S.M. Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    12
5635    MEDYK Sp. z o.o. Zespół Usług Medycznych    Świdnica    12
5636    Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Raszyn    12
5637    BONA Z. WRÓBLEWSKI I WSPÓLNICY S.J.    Porosły-Kolonia    12
5638    PPUH OPTIMUM ANNA I WITOLD WARCHOŁ S.J.    Zielonki    12
5639    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    12
5640    Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk    Kocierz Moszczanicki    12
5641    ERZET-PODŁOGI S.J.    Bielsko-Biała    12
5642    DAJA Jan Sławiński,Danuta Wojciechowska S.J.    Gorzów Wielkopolski    12
5643    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Accord S.J.    Bolesławiec    12
5644    Firma Usługowo – Handlowa S.J.    Bełchatów    12
5645    Świat Drzwi i Okien S. J.    Piła    12
5646    Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J.    Sokołów Podlaski    12
5647    Elbląski Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.    Elbląg    12
5648    Dragon Rouge Sp. z o.o.    Warszawa    12
5649    Piekarnia Wawie W. Depta I S-Ka S.J.    Brańszczyk    12
5650    ARPOL Sp. z o.o.    Wrocław    12
5651    Wenecka Sp. z o.o.    Warszawa    12
5652    Andrem Sp. z o.o.    Gdynia    12
5653    Altrad Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    12
5654    W. Krahel i J. Lubera S.J.    Białystok    12
5655    Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o.    Kraków    12
5656    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    12
5657    Central S.J.    Legionowo    12
5658    MAK – POL Sp. z o.o.    Lublin    12
5659    BAZAR Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Maków Mazowiecki    12
5660    Baszta Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    12
5661    HOPEA S.J.    Warszawa    12
5662    WAKAD Sp. z o.o.    Lublin    12
5663    Droper Logistic Sp. z o.o.    Świebodzice    12
5664    Migra Sp. z o.o.    Wrocław    12
5665    Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa     Rawica-Kolonia    12
5666    AZ.PL Sp. z o.o.    Szczecin    12
5667    Stanpol S.J. PUH    Jarosław    12
5668    Salix Sp. z o.o.    Łódź    12
5669    Bemakor Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5670    Firma Handlowa Lider S.J.    Ostrołęka    12
5671    Pol Rol Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo-Usługowe    Rzędziszowice    12
5672    Nolabel Sp. z o.o.    Kraków    12
5673    Technix Woźniacki I Wspólnicy sp.j.    Stalowa Wola    12
5674    Przedsiębiorstwo Prywatne ATLAS-LIFT Andrzej Wroński i Wspólnicy S.J.    Straszyn    12
5675    Bist Białobrzeski, Stykowski S.J.    Warszawa    12
5676    KODE KOMOROWSKI S.J.    Warszawa    12
5677    Geotrade Sp. z o.o.    Wrocław    12
5678    HT Serwis S.J. Waldemar Jendrollik    Poznań    12
5679    Medison Sp. z o.o.    Koszalin    12
5680    Firma T.z.m. Maziarz Stanislaw, Zajac Janusz, Trzpis Andrzej S.J.    Mielec    12
5681    Zalew S.J.    Ostrzeszów    12
5682    Nova Sp. z o.o.    Poznań    12
5683    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A.    Kraków    12
5684    Powiernik Sp. z o.o.    Kłodzko    12
5685    Ortocentrum Sp. z o.o.    Warszawa    12
5686    Wrocławskie Centrum Prasowe Sp. z o.o.    Wrocław    12
5687    Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o.    Łódź    12
5688    PHARM SUPPLY Sp. z o.o.    Warszawa    12
5689    Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Inżynieryjnych Zemar Król Zenon S.J.    Trzebnica    12
5690    Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane S.A.    Głogów    12
5691    Apteka Eskulap S.J.    Rawa Mazowiecka    12
5692    Dany Sp. z o.o. PPH Eksport-Import    Chojnów    12
5693    Emzet S.J. PPH    Przeźmierowo    12
5694    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Intermed Sp. z o.o.    Nowogard    12
5695    DEXTROL Sp. z o.o.    Łódź    12
5696    Yasam Sp. z o.o.    Grajewo    12
5697    PETROMAX Sp. z o.o. PUH    Lublin    12
5698    Apteka S.J.    Łęczyca    12
5699    Forum S.J.    Sycewice    12
5700    MAX S.J. MACKIEWICZ TADEUSZ, SOKÓLSKI JAROSŁAW    Trzcińsko-Zdrój    12
5701    PZT-ELMETOR S.J. D.Borońska i Wspólnik    Toruń    12
5702    ATEL Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    12
5703    Optykon Sp. z o.o.    Tczew    12
5704    Reflex Advertising Sp. z o.o.    Wrocław    12
5705    Quality Sp. z o.o.    Gzin    12
5706    Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Łódź    12
5707    Budokan S.J.    Grajewo    12
5708    DBM S.J.    Warszawa    12
5709    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    12
5710    PARKO Redzik, Grzywa, Moniak S.J.    Łęczna    12
5711    Kamiński, Krotofil & Co. Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5712    VOLLMER – BASEN Serwis Sp. z o.o.    Zgorzelec    12
5713    DELTA INWESTYCJE Sp. z o.o.    Wrocław    12
5714    Tampo Profi S.J.    Warszawa    12
5715    Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.    Międzyzdroje    12
5716    Gosmet Sp. z o.o.    Brzoza    12
5717    Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o.    Wrocław    12
5718    Arcade Audio Sp. z o.o.    Michałowice    12
5719    JJW S.J.    Piaseczno    12
5720    Merkury Sp. z o.o.    Kraków    12
5721    Conntel – Wrocław Sp. z o.o. Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych     Wrocław    12
5722    Posserwis Sp. z o.o.    Kraków    12
5723    Kraksprzęt Stanisław Myśliński, Witold Tchorzewski, Wiesław Wierzbicki S.J.    Kraków    12
5724    PATKAR A. Makowski, A. Misiewicz S.J.    Białystok    12
5725    A3B Sp. z o.o.    Długołęka    12
5726    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko – Kozubski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Dąbrowa Górnicza    12
5727    Awis Sp. z o.o.    Borzytuchom    12
5728    NZOZ PLON Sanatorium Uzdrowiskowe Sp. z o.o.    Polańczyk    12
5729    Eurobac Sp. z o.o.    Paterek    12
5730    Propox Sp. z o.o.    Dobrzewino    12
5731    Todis Consulting Group Sp. z o.o.    Warszawa    12
5732    Restauracja GIUSEPPE Dariusz Klimek, Zbigniew Nadbrzeski S.J.    Lublin    12
5733    Taran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki    Mielec    12
5734    DOMEX – BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Budowlane    Komorów    12
5735    Drogbet Wieczorek S.J.    Baranowo    12
5736    ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie    Rumia    12
5737    Dimark Sp. z o.o.    Złotniki    12
5738    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Klonówiec    12
5739    Ortmed Sp. z o.o.    Warszawa    12
5740    Internews – Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, Ewa Stępień, Sp. J.    Warszawa    12
5741    Pascal Sp. z o.o.    Katowice    12
5742    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    12
5743    Krajowy i Międzynarodowy Transport Drogowy S.J.    Gdynia    12
5744    Trans-Gum Jasiewicz-Jedlińska , Świerk – S.J.    Kraków    12
5745    Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o.    Chrzanów    12
5746    Isobud Service S.J.    Bydgoszcz    12
5747    Techniart Sp. z o.o.    Żabia Wola    12
5748    Stora Enso Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5749    Impax – Metal S.J.    Rzeszów    12
5750    Euro Silesia Sp. z o.o.    Opole    12
5751    Klarwod Sp. z o.o.    Bielawa    12
5752    Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Geosoft Sp. z o.o.    Wrocław    12
5753    Wima Sp. z o.o.    Warszawa    12
5754    Farma Pomorska Sp. z o.o.    Szczecin    12
5755    Smarex Sp. z o.o.    Warszawa    12
5756    EURO-ALIANS PRACOWNIA PROJEKTOWA – Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5757    Izomet S.J.    Stalowa Wola    12
5758    Apteka Południowa Sp. z o.o.    Nysa    12
5759    Trzech Wieszczów Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska NZOZ    Częstochowa    12
5760    Savona Project Sp. z o.o.    Tarnów    12
5761    Mexstal Sp. z o.o.    Warszawa    12
5762    Karolina H.A.G. Maciejewscy Sp. j.    Ulim    12
5763    Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.    Wrocław    12
5764    TOL Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha S.J.    Katowice    12
5765    Unitrex Sp. z o.o.    Rzeszów    12
5766    Euromed-W Sp. z o.o.    Warszawa    12
5767    TMW Sp. z o.o.    Chełm    12
5768    Gawbud Gawron i Wspólnicy S.J.    Jaskrów    12
5769    Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J.    Łowicz    12
5770    Buchalter Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5771    Saba Med Sp. z o.o.    Płock    12
5772    Selmag Sp. z o.o.    Morąg    12
5773    Gold – Budex Sp. z o.o.    Izabelin    12
5774    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w Ostródzie    Ostróda    12
5775    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    12
5776    Pracownie Konserwacji Zabytków Nad Łódką Sp. z o.o.    Łódź    12
5777    APTEKA POD FILARAMI Zofia, Henryk, Magdalena, Maciej Dybowscy S.J.    Szczecin    12
5778    TRAVEL SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5779    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    12
5780    AM Trading Sp. z o.o.    Kraków    12
5781    Harasówka Sp. z o.o.    Gniewkowo    12
5782    PM EXPERTS Sp. z o.o.    Warszawa    12
5783    Formy Meblowe Polska Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    12
5784    Juwal S.J. PPUH    Konstantynów Łódzki    12
5785    Przeds. Budowlane Mortar Sp. z o.o.    Olsztyn    12
5786    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Borki Sp. z o.o.    Radom    12
5787    Panaceum Sp. z o.o.    Rumia    12
5788    Copla Polska Sp. z o.o.    Polkowice    12
5789    Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Straszyn    12
5790    Tecna Sp. z o.o.    Warszawa    12
5791    Profesjonalny Serwis Higieny Sp. z o.o.    Poznań    12
5792    Transform Sp. z o.o.    Szczecin    12
5793    Przedsiębiorstwo Fabip Sp. z o.o.    Warszawa    12
5794    TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    12
5795    Lappo Hotel Sp. z o.o.    Warszawa    12
5796    Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o.    Szczecin    12
5797    Pirometal Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5798    Systemdach Sp. z o.o.    Kraków    12
5799    NZOZ Nowe Miasto Sp. z o.o.    Wałbrzych    12
5800    Nutka S.J.    Stalowa Wola    12
5801    Jakkon Sp. z o.o.    Ostrołęka    12
5802    Zakład Remontowy Maszyn Elektrycznych i Urządzeń Przemysłowych Elektromet Sp. z o.o.    Gorlice    12
5803    MEDIA TV PLUS Sp. z o.o.    Warszawa    12
5804    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Żakowo    12
5805    UNIMEBEL Sp. z o.o.    Brzezinki    12
5806    Luxan – Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o.    Długołęka    12
5807    SOFITECH Sp. z o.o.    Wrocław    12
5808    ATM Sp. z o.o.    Rogoźno    12
5809    PORTO Sp. z o.o.    Warszawa    12
5810    Terbud Izolacje Budowlane Sp. z o.o.    Pruszków    12
5811    Altarex S.J.    Warszawa    12
5812    Marbar S.J.    Żelków-Kolonia    12
5813    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe HYDROSYSTEM Sp. z o.o.    Głogów    12
5814    Bazalt Sp. z o.o.    Stary Targ    12
5815    Pak – Drób Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Dziedno    12
5816    Hilpress Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5817    Nort Sp. z o.o. PPU    Szymankowo    12
5818    PPH Mariola i Janusz Szalczewscy S.J.    Kmiecin    12
5819    Krusz-Bet Sp. z o.o. PPH    Obarzym    12
5820    EBC Polska Sp. z o.o.    Kraków    12
5821    Farmakon S.J.    Lubartów    12
5822    Bocad Polska Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    12
5823    Henryk Chwalinski – Zenon Purc S.J.    Lublin    12
5824    BWP Enterprise Sp. z o.o.    Rzeszów    12
5825    Agencja Ochrony Kingpol Security – Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5826    Vivenge Transport Sp. z o.o.    Siedlce    12
5827    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o.    Sierpc    12
5828    Specbud Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Lądowego i Morskiego    Gdynia    12
5829    Foton – Bis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
5830    Axxon Sp. z o.o.    Warszawa    12
5831    Vincent Boulangerie Patisserie Sp. z o.o.    Warszawa    12
5832    Medical NZOZ Sp. z o.o.    Wyszków    12
5833    Checz Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5834    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    12
5835    Praktyka Lekarska Azory Sp. z o.o.    Kraków    12
5836    Columbovet S.J.    Warszawa    12
5837    BIOPARTNER Sp. z o.o.    Plewiska    12
5838    Mawiko Sp. z o.o.    Chojnice    12
5839    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o. W KADZIDLE    Kadzidło    12
5840    Tytan Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    12
5841    Malek International Poland Sp. z o.o.    Rząska    12
5842    K & W Sp. z o.o.    Warszawa    12
5843    CONTRA S.J.    Siedlec    12
5844    REMECH Sp. z o.o.    Chorzów    12
5845    Przedsiębiorstwo Arwis Sp. z o.o.    Poddębice    12
5846    Kontener-Oborniki Sp. z o.o.    Ocieszyn    12
5847    Debet Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Warszawa    12
5848    Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Transportowych w U T E H Sp. z o.o.    Szczecin    12
5849    Bogmar Sp. z o.o.    Ostromecko    12
5850    Finit Sp. z o.o.    Gdynia    12
5851    Construction Sp. z o.o.    Warszawa    12
5852    Nowa Bis S.J.    Kwidzyn    12
5853    PG Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    12
5854    Emipak Sp. z o.o.    Warszawa    12
5855    Dramex Sp. z o.o.    Warszawa    12
5856    Liberex Sp. z o.o.    Katowice    12
5857    Rejon Numer 1 Sp. z o.o.    Świętochłowice    12
5858    Auto Marketing Sp. z o.o.    Piastów    12
5859    Agencja Ochrona Mienia I Osób Sp. z o.o.     Wierzbna    12
5860    Biazet Gu Sp. z o.o.    Białystok    12
5861    CC Mailer Sp. z o.o.    Węgrzce    12
5862    Counter System Sp. z o.o.    Piaseczno    12
5863    DOM DOOR Sp. z o.o.    Szczecin    12
5864    Infotex S.J.    Warszawa    12
5865    FABOS Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    12
5866    ITTEC Sp. z o.o.    Warszawa    12
5867    Eko – Tech Sp. z o.o.    Starogard Gdański    12
5868    Blattaria – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12
5869    EL – Trade Sp. z o.o.    Warszawa    12
5870    HALO SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    12
5871    Infosfera Sp. z o.o.    Wrocław    12
5872    Promocja 21 Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Promocyjna    Poznań    12
5873    Polconsult Interservice Sp. z o.o.    Warszawa    12
5874    Telefonia Alternatywna Tel-Connect Sp. z o.o.    Wałbrzych    12
5875    Albex Sp. z o.o. PUH    Gdańsk    12
5876    Domeqst Sp. z o.o.    Warszawa    12
5877    Platforma Rozrywki Mobilnej Nitro Sp. z o.o.    Kraków    12
5878    MMR CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    12
5879    Kontex Sp. z o.o.    Ziębice    12
5880    Elite Sp. z o.o.    Warszawa    12
5881    Steelmar Sp. z o.o.    Szczecin    12
5882    GKT Serwis Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    12
5883    Smart – Tech Sp. z o.o.     Rawa Mazowiecka    12
5884    Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o.o.    Wałbrzych    12
5885    Artikom Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5886    Buchalteria Sp. z o.o.    Warszawa    12
5887    SEMIC Sp. z o.o.    Warszawa    12
5888    MGM Sp. z o.o.    Kościerzyna    12
5889    High – Tech Media Zielińscy – Łodź S.J.    Rąbień    12
5890    Korting Polska Sp. z o.o.    Poznań    12
5891    Arcus – Consult Zielona Góra Sp. z o.o.    Zielona Góra    12
5892    VALOR Sp. z o.o.    Warszawa    12
5893    Dęb – Med Sp. z o.o.    Poznań    12
5894    Księga Sp. z o.o.    Kraków    12
5895    Elegance Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    12
5896    IF Research Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    12
5897    Biuro Konstrukcyjne SBT Sp. z o.o.    Szczecin    12
5898    Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.    Łódź    11
5899    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    11
5900    ABB Sp. z o.o.    Warszawa    11
5901    BLACK RED WHITE S.A.    Biłgoraj    11
5902    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    11
5903    Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
5904    Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.    Gliwice    11
5905    Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    11
5906    SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    11
5907    WAWEL S.A.    Kraków    11
5908    Fenice Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11
5909    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    11
5910    ALUPROF S.A.    Bielsko-Biała    11
5911    Z.P.M. JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    11
5912    ORZEŁ BIAŁY S.A.    Bytom    11
5913    ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    11
5914    Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. S.K.A.    Ożarów Mazowiecki    11
5915    VEKA POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    11
5916    Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.    Wrocław    11
5917    IBM POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11
5918    Urząd Dozoru Technicznego    Warszawa    11
5919    FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.    Kutno    11
5920    JELENIA PLAST Sp. z o.o.    Jelenia Góra    11
5921    Turbocare Poland S.A.    Lubliniec    11
5922    MICROSOFT Sp. z o.o.    Warszawa    11
5923    Alumetal Gorzyce Sp. z o.o.    Gorzyce    11
5924    UNIA Sp. z o.o.    Grudziądz    11
5925    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny    Wrocław    11
5926    Rank Progress S.A.    Legnica    11
5927    Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.    Kietrz    11
5928    Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.    Sosnowiec    11
5929    Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o.    Krzeszowice    11
5930    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.    Łódź    11
5931    Fiskars Polska Sp. z o.o.    Włynkówko    11
5932    Benefit Systems S.A.    Warszawa    11
5933    Agmet Sp. z o.o.    Warszawa    11
5934    Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gostyń    11
5935    Sercom Solutions Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Łódź    11
5936    Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o.    Słupsk    11
5937    YORK Sp. z o.o.    Bolechowo    11
5938    Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.    Warszawa    11
5939    NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o.    Kutno    11
5940    Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki    Kraków    11
5941    Berendsen Textile Service Sp. z o.o.    Żukowo    11
5942    SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.    Warszawa    11
5943    PORT – HOTEL Sp. z o.o.    Warszawa    11
5944    BAKS Kazimierz Sielski    Karczew    11
5945    CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o.    Ozorków    11
5946    SILA POLAND Sp. z o.o.    Częstochowa    11
5947    Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.    Dąbrowa Górnicza    11
5948    OSPEL S.A. Z.S.A.     Pilica    11
5949    UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    11
5950    GREINPLAST Sp. z o.o.    Krasne    11
5951    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    11
5952    ELEKTRIM – VOLT S.A.    Warszawa    11
5953    NEPENTES S.A.    Warszawa    11
5954    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiej Akademii Medycznej    Katowice    11
5955    Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.    Ostrów Wielkopolski    11
5956    MP S.J.    Wrocław    11
5957    BOMAR S.J.    Grajewo    11
5958    TREPKO Sp. z o.o.    Gniezno    11
5959    ATEM – POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    11
5960    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    11
5961    Fruktus Kowalczyk Sp. z o.o.    Wąsosz Dolny    11
5962    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    11
5963    Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.    Sopot    11
5964    Orlen Upstream Sp. z o.o.    Warszawa    11
5965    Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
5966    Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.    Kraków    11
5967    POL – HUN S.J.    Koluszki    11
5968    Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.    Rogowiec    11
5969    Kwarcsystem Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    11
5970    EL-CAB Sp. z o.o.    Bolechowo-Osiedle    11
5971    FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.    Tychy    11
5972    Kemetyl Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
5973    ING Services Polska Sp. z o.o.    Katowice    11
5974    MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    11
5975    Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.    Dawidy    11
5976    Martex Sp. z o.o.    Rybnik    11
5977    Elplast + Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    11
5978    WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    11
5979    ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    11
5980    Zakład Ceramiki Budowlanej S.J.    Tubądzin    11
5981    Franc Gardiner Sp. z o.o.    Świdnica    11
5982    Drukarnia Ellert Sp. z o.o.    Wiązowna    11
5983    ATUT RENTAL Sp. z o.o.    Warszawa    11
5984    ENSTO POL Sp. z o.o.    Straszyn    11
5985    SGS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11
5986    TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno – Transportowe    Skoczów    11
5987    ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    11
5988    Stradivarius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
5989    Centrum Kart S.A.    Warszawa    11
5990    Ehrle Polska Sp. z o.o.    Warzymice    11
5991    Steel – Building Sp. z o.o.    Poznań    11
5992    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    11
5993    Vinotti Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    11
5994    Firma TARAPATA Sp. z o.o.    Mielec    11
5995    Kennametal Sp. z o.o.    Żory    11
5996    Art. Mas Eksport – Import S.J.    Radom    11
5997    Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków    Warszawa    11
5998    Chemeko – System Sp. z o.o.    Wrocław    11
5999    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów    Warszawa    11
6000    OR – SAT Sp. z o.o. ZPCH    Żary    11
6001    MENTOR S.A.    Toruń    11
6002    FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o.    Tomice    11
6003    FANDANGO S.J.    Kraków    11
6004    Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6005    Promont Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postepu Organizacyjno-Technicznego    Świebodzice    11
6006    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o.    Płońsk    11
6007    Zakład Instalacji Budowlanych Witold Szostak, Andrzej Duda S.J.    Gliwice    11
6008    Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k.    Bielsko-Biała    11
6009    MK DACH SYSTEM Sp. z o.o.    Gliwice    11
6010    Unimould Sp. z o.o.    Pieńsk    11
6011    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Pruszków    11
6012    Colorplast Sp. z o.o.    Jelenia Góra    11
6013    Votum S.A.    Wrocław    11
6014    Termo Profil – Dulak S.J.    Wodzisław Śląski    11
6015    Sita Południe Sp. z o.o.    Częstochowa    11
6016    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK – S.J.    Granowo    11
6017    SICK Sp. z o.o.    Warszawa    11
6018    De Care E.Szała, E.Śleszyńska Sp. j.    Pieńków    11
6019    PPHU PABEX Sp.J.    Tychy    11
6020    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    11
6021    ASCO S.A.    Kraków    11
6022    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A.    Kraków    11
6023    PLASTIC FACTORY COBI S.A.    Mielec    11
6024    PEKUM Sp. z o.o.    Kraków    11
6025    CONSORTE – SR Sp. z o.o.    Wrocław    11
6026    YOUNG DIGITAL PLANET S.A.    Gdańsk    11
6027    ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
6028    Incobex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11
6029    CTC CLATRONIC Sp. z o.o.    Dąbrowa    11
6030    Omis SC    Ostrołęka    11
6031    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    11
6032    Paula – Trans S.J.    Słupsk    11
6033    CER Motor Sp. z o.o.    Warszawa    11
6034    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ruda Śląska    11
6035    PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.    Przylep    11
6036    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    11
6037    ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A.    Gliwice    11
6038    POZ Airport Services Sp. z o.o.    Poznań    11
6039    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    11
6040    Chem Trans Logistic Haldex S.A.    Sosnowiec    11
6041    AIB S.J.    Knurów    11
6042    Jamalex Sp. z o.o.    Rydzyna    11
6043    CANPOL Sp. z o.o.    Poznań    11
6044    Assel Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    11
6045    Instytut Spawalnictwa    Gliwice    11
6046    Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A.    Chełm Śląski    11
6047    Budmech WT S.J.    Warszawa    11
6048    Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna    Olsztyn    11
6049    PHU Hydraulik S.J.    Tuchola    11
6050    Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    11
6051    Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koszalin    11
6052    HELLA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11
6053    Waryński S.A. Grupa Holdingowa    Warszawa    11
6054    TIMORO Sp. z o.o.    Gdynia    11
6055    Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
6056    Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.    Lębork    11
6057    KAN – BUD Sp. z o.o.    Kąkolewo    11
6058    ACV Polska Sp. z o.o.    Włocławek    11
6059    CORPORES Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    11
6060    Impel Cash Services Sp. z o.o.    Warszawa    11
6061    Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o.    Chrzanów    11
6062    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    11
6063    Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6064    Benning Power Electronics Sp. z o.o.    Głosków    11
6065    ONDULINE Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    11
6066    Omnicom Sp. z o.o.    Warszawa    11
6067    Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A.    Warszawa    11
6068    Skarem Sp. z o.o.    Stalowa Wola    11
6069    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    11
6070    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Olsztyn    11
6071    Inwestel Sp. z o.o.    Warszawa    11
6072    Lenze Polska Sp. z o.o.    Katowice    11
6073    Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.    Chorzów    11
6074    Ars Medical Sp. z o.o.    Piła    11
6075    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    11
6076    CSI – Beata Marzec    Kraków    11
6077    Firma Handlowo Produkcyjna Chempak Skład Chemiczno Budowlano Metalowy Marek Więckowski    Brzesko    11
6078    Enitra Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
6079    Hornet Sp. z o.o.    Łódź    11
6080    Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój    Wrocław    11
6081    DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J.    Częstochowa    11
6082    TUV Nord Polska Sp. z o.o.    Katowice    11
6083    Trans – Drog S.J.    Wałbrzych    11
6084    Polski Związek Wędkarski    Warszawa    11
6085    Creuzet Polska Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    11
6086    Eurogaz Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    11
6087    Świerki Sp. z o.o. Kopalnia Surowców Skalnych    Warszawa    11
6088    AG System Sp. z o.o.    Kraków    11
6089    Wamatex S.J.    Aleksandrów Łódzki    11
6090    ZGODA Spółdzielnia Inwalidów    Konstantynów Łódzki    11
6091    PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    11
6092    BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej    Warszawa    11
6093    Promotor Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
6094    Arka S.J.    Sianów    11
6095    REMONDIS OTWOCK Sp. z o.o.    Otwock    11
6096    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    11
6097    IMN INVESTMENT Sp. z    Wrocław    11
6098    AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych    Konin    11
6099    Peka Sp. z o.o.    Jasin    11
6100    Bea – Polska Elektrotechnika i Automatyzacja Sp. z o.o.    Wrocław    11
6101    SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.    Szczecin    11
6102    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    11
6103    CTE Carbotech Engineering S.A.    Szczecin    11
6104    Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczno-Handlowej INTREX Wanda Szperlińska    Sady    11
6105    Dutchmed PL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6106    Omega Sp. z o.o. Przedsiębiorsto Usług Technicznych    Kraków    11
6107    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    11
6108    TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne    Gdańsk    11
6109    Euromat S.J.    Niemodlin    11
6110    Firma Handlowo-Usługowa Elika Sp. J. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta    Kraków    11
6111    Zakład Inżynierii Kolejowej S.J.    Sandomierz    11
6112    RESTAURO Sp. z o.o.    Toruń    11
6113    Zakład Gospodarki Odpadami S.A.    Bielsko-Biała    11
6114    Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi    Łódź    11
6115    Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.    Racibórz    11
6116    Domex Sp. z o.o.    Dzierżoniów    11
6117    Rapacz S. J.    Raba Wyżna    11
6118    POLIFARB – ŁÓDŹ Sp. z o.o.    Łódź    11
6119    ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki    Warszawa    11
6120    TM Technologie Sp. z o.o.    Morawica    11
6121    Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o.    Radom    11
6122    Gafako Sp. z o.o.    Gdynia    11
6123    Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych    Poznań    11
6124    SITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.    Płock    11
6125    Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa    Rzeszów    11
6126    PPH ZAPOL S.J.    Szczecin    11
6127    Rajbud Development Sp. z o.o.    Poznań    11
6128    Cleaner Zakład Sprzątania ZPCH S.J.    Elbląg    11
6129    NAWEC Sp. z o.o.    Białystok    11
6130    Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp. j.    Zasutowo    11
6131    PL Modulo Sp. z o.o.    Mikołów    11
6132    EVRY Sp. z o.o. PPHU    Lubin    11
6133    Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ustka    11
6134    Erico Poland Sp. z o.o.    Wrocław    11
6135    Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.    Dywity    11
6136    Grupa Trip Sp. z o.o. S.K.A.    Zakopane    11
6137    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J.    Żywiec    11
6138    BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno – Konsultingowa    Kraków    11
6139    MPL Power Elektro Sp. z o.o.    Gliwice    11
6140    OPAL Ryszard Szulc, Wacław Olejniczak S.J.    Grodzisk Wielkopolski    11
6141    Taurus – Technic S.J.    Osielsko    11
6142    Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi    Bytom    11
6143    ATRIA CONCEPT Sp. z o.o.    Kraków    11
6144    PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych    Chwaszczyno    11
6145    Polpack Sp. z o.o.    Toruń    11
6146    ELMONTAŻ Sp. z o.o.    Żywiec    11
6147    Krakbud S.J.    Zakliczyn    11
6148    BIURO PLUS S.J.    Zielona Góra    11
6149    Darmex Casing Sp. z o.o.    Świecie    11
6150    Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła    Nowy Sącz    11
6151    Pas S.J. Centrum Zaopatrzenia Energetyki    Czarnowo    11
6152    ALKAL S.A.    Opatówek    11
6153    Metatech sp. z o.o.    Orzesze    11
6154    Novdom Sp. z o.o.    Przasnysz    11
6155    SLICAN Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6156    ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU    Ostrów Wielkopolski    11
6157    Wimar – Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    11
6158    VIP Parkiet Sp. z o.o.    Łomianki    11
6159    Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM    Warszawa    11
6160    FILAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    11
6161    TRIBO Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wielka    11
6162    Profix S.J.    Kraków    11
6163    MBS LOGISTICS Sp. z o.o.    Cieśle    11
6164    Marbach Polska Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    11
6165    JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J.    Białystok    11
6166    Zakład Budowy Aparatury S.A.    Płock    11
6167    P.W MAY-MAT S.J.    Przyborów    11
6168    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Ustroniu    Ustroń    11
6169    KOLSTER Sp. z o.o.    Olsztyn    11
6170    Cermont sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    11
6171    FPU Elektro Proces Sp. z o.o.    Kraków    11
6172    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.    Malbork    11
6173    Technetix Poland Sp. z o.o.    Wrocław    11
6174    ADECO POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    11
6175    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu    Tarnobrzeg    11
6176    B.P. Transports Sp. z o.o.    Lublin    11
6177    Elektra Sp. z o.o. PTU    Lublin    11
6178    HAMAR S.J. PH    Gdynia    11
6179    FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J.    Żyrardów    11
6180    Otto Bock Polska Sp. z o.o.    Poznań    11
6181    Zakład Mechaniczny Marpo S.J.    Szczecin    11
6182    Fąmix S.J Hurtownia    Kościelisko    11
6183    PPHU Eurokrusz Sp. z o.o.    Nowe Miasto    11
6184    Misiek S.J.    Rzeszów    11
6185    ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o.    Poznań    11
6186    Eco – Ter Sp. z o.o. w Olsztynie    Olsztyn    11
6187    EKO-MYŚL Sp. z o.o.    Dalsze    11
6188    John Crane Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11
6189    ID Sourcing Sp. z o.o.    Warszawa    11
6190    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    11
6191    Mawilux Sp. z o.o.    Raszyn    11
6192    Bonus Eurotech Sp. z o.o.    Łomianki    11
6193    Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.    Poznań    11
6194    PPU MIRS Sp. z o.o.    Wrocław    11
6195    ZETO – Zielona Góra Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej    Zielona Góra    11
6196    STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Otwock    11
6197    B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Poznań    11
6198    Sabur Sp. z o.o.    Warszawa    11
6199    Tanik III Sklep Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J.    Warszawa    11
6200    Valmark Sp. z o.o.    Warszawa    11
6201    PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    11
6202    Ptak – Media S.A.    Rzgów    11
6203    Venga Hartzchemie Sp. z o.o. sp. j.    Łódź    11
6204    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    11
6205    Drukarnia Color – Print S.J.    Bydgoszcz    11
6206    Rgbs – Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.    Warszawa    11
6207    Atrium – Hotel Szewczykowie i Wspólnicy S.J.    Kraków    11
6208    PPHU Matexim Heidner i Wspólnicy S.J.    Białogard    11
6209    Benox S.J.    Kamień    11
6210    Control Process IT Sp. z o.o.    Tarnów    11
6211    Bestal Kępa i Synowie S.J.    Piaski    11
6212    M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J.    Warszawa    11
6213    Cromsource Sp. z o.o.    Warszawa    11
6214    Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Elbląg    11
6215    SILEMAN Sp. z o.o.    Ruda Śląska    11
6216    Przedsiebiorstwo Budowlane Stawal S.J.    Świnoujście    11
6217    Montibud S.J.    Legnica    11
6218    Grosik S.J. PHU    Białobrzegi    11
6219    SAN MARKO Spółdzielnia Niewidomych    Poznań    11
6220    Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J.    Poznań    11
6221    EC HARRIS Sp. z o.o.    Warszawa    11
6222    Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.    Poznań    11
6223    Koree Sp. z o.o.    Warszawa    11
6224    Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o.    Włodawa    11
6225    ORPLAST S.J.    Sopot    11
6226    SYDKRAFT Term Sp. z o.o.    Złotów    11
6227    ARTECH – PNEUMATYKA E. M. Pomagier – M. D. Trzebuchowscy S.J.    Toruń    11
6228    Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    11
6229    Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A.    Warszawa    11
6230    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    11
6231    BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J.    Kielce    11
6232    Frech – Polska Sp. z o.o.    Praszka    11
6233    Izotrans Sp. z o.o.    Trzemeszno    11
6234    KONCEPT S.A.    Poznań    11
6235    Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy S.J.    Wieluń    11
6236    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Budex S.J.    Głogów    11
6237    Piekarnia – Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    11
6238    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    11
6239    Przedsiębiorstwo Almak Sp. z o.o.    Wrocław    11
6240    Heads Sp. z o.o.    Kraków    11
6241    Instal – Met S.J.    Pniewy    11
6242    ASSET S.J.    Wrocław    11
6243    Spółdzielcza Agrofirma Plebanka    Plebanka    11
6244    San – Gaz Kardach S.J.    Jarocin    11
6245    Spółdzielnia UNIA    Koszalin    11
6246    Meblokar 2 Karcz S.J.    Barwałd Górny    11
6247    STARLET D.S. KIMASZEWSCY S.J.    Kołobrzeg    11
6248    Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J.    Bielsko-Biała    11
6249    Linglin Poland Sp. z o.o.    Rzeszów    11
6250    Nasz Doktor Sp. z o.o.    Szczecin    11
6251    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    11
6252    LUBAWSKA SPÓŁKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Lubawa    11
6253    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j.    Zawiercie    11
6254    Nordweco Sp. z o.o.    Szczecin    11
6255    Eskot S.J.FH    Kraków    11
6256    Luka S.J.    Siemianowice Śląskie    11
6257    Elbox Sp. z o.o.    Rogowiec    11
6258    Imel Poland Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    11
6259    Tema 2 Sp. z o.o.    Warszawa    11
6260    Groupm Sp. z o.o.    Warszawa    11
6261    Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.    Białystok    11
6262    Megaterm Plus Sp. z o.o.    Kielce    11
6263    REVAN Sp. z o.o.    Lipowa    11
6264    Poltraf Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6265    Przeds. Budowlano – Projektowe Bud – Projekt Szymański i Książkiewicz S.J.    Koszalin    11
6266    Bigar BIK S.J.    Poznań    11
6267    BEDITOM – Z.BEDNARCZYK S.J.    Gdynia    11
6268    Multi – Aut Sp. z o.o.    Warszawa    11
6269    DF EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    11
6270    INTEGRACJA Usługowa Spółdzielnia    Kłodzko    11
6271    Bajda Sp. z o.o.    Częstochowa    11
6272    Aspo S.J.    Bydgoszcz    11
6273    Kompresjan S.J.    Perzów    11
6274    Meblux S.J.    Łomża    11
6275    Avicold S.J.    Cieszyn    11
6276    Przedsiębiorstwo Budowlane DA – SA S.J.    Zielona Góra    11
6277    Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    11
6278    Weir Minerals Poland Sp. z o.o.    Kraków    11
6279    ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH S.J.    Bytom    11
6280    Ewa Strękowski S.J. PPHU    Wygoda    11
6281    Hurtownia DS – Bis S.J.    Augustów    11
6282    Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o.    Lublin    11
6283    British International School Of Cracow Sp. z o.o.    Kraków    11
6284    KRYOLAN – POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    11
6285    ELEKTROS Sp. z o.o. PPHU    Bolesławiec    11
6286    Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o.    Białystok    11
6287    Bik S.J.    Kielce    11
6288    BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.    Gdynia    11
6289    TMS Diagnostyka Sp. z o.o.    Warszawa    11
6290    Ol – Flora – Gołąbek, Kowalewski S.J.    Barczewo    11
6291    Trilacolor Sp. z o.o.    Warszawa    11
6292    ALTAR Sp. z o.o.    Kielce    11
6293    Nagaba S.J.    Krapkowice    11
6294    INNSOFT Sp. z o.o.    Warszawa    11
6295    Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J.    Kraków    11
6296    Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych S.J.    Gostynin    11
6297    Impuls Sp. z o.o. PPH    Złotkowo    11
6298    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INSTALACYJNYCH HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.    Wrocław    11
6299    JEDWAB POLSKI Sp. z o.o.    Milanówek    11
6300    SERWIS OGUMIENIA NOWACKI S.J.    Zielona Góra    11
6301    PPU Stolgraf Pasternak, Rodziewicz S.J.    Stanowice    11
6302    Polska Korporacja Wydawców I Dystrybutorów Dudkiewicz I S-Ka S.J.    Warszawa    11
6303    Apteka Verbena S.J.    Rawa Mazowiecka    11
6304    Mekanika Sp. z o.o.    Gorlice    11
6305    Wydawnictwo RM Sp. z o.o.    Warszawa    11
6306    Tobo Datczuk S.J.    Kuriany    11
6307    GETAWAY Sp. z o.o.    Cieszyn    11
6308    FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ORFAMAK LESZEK, JERZY, ZBIGNIEW GRZYBOWIE S.J.    Proszowice    11
6309    Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o.    Lublin    11
6310    TIM Centrum Handlowe Tomasz i Mariusz Stańczak Grupa Centrum Sp. J.    Kołobrzeg    11
6311    PH Polsab Spółka Komandytowa    Opole    11
6312    Zremb 50/50 Project Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    11
6313    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    11
6314    Ole Sp. z o.o.    Łódź    11
6315    INWEST – TERMA S.J.    Wrocław    11
6316    CAMFIL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    11
6317    FIRMA HANDLOWA DOM TECHNICZNY HENRYK ŁUCZYŃSKI, JANUSZ WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA    Kraków    11
6318    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA – INWEST    Kraków    11
6319    VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa    Gdańsk    11
6320    APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J.    Wałbrzych    11
6321    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    11
6322    OZAMET Sp. z o.o.    Olsztyn    11
6323    Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A.    Wrocław    11
6324    Form-AWA PPU Sp. z o.o.    Izabelin    11
6325    Galaktyka Sp. z o.o.    Łódź    11
6326    Lakos Sp. z o.o.    Szprotawa    11
6327    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego    Swarzędz    11
6328    Invent Sp. z o.o.    Wrocław    11
6329    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6330    Eumed Sp. z o.o.    Warszawa    11
6331    Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o.    Legnica    11
6332    Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    11
6333    Trans – Mak S.J.    Pabianice    11
6334    Termo – San S.J.    Białystok    11
6335    Wald-Glob Jan Radecki S.J.    Pułtusk    11
6336    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o.    Bielawa    11
6337    Drogpol Sp. z o.o. PUH    Poraj    11
6338    Harenda – Wyciągi Sp. z o.o.    Zakopane    11
6339    Grupa DPS Sp. z o.o.    Katowice    11
6340    Status Dom Sp. z o.o.    Szczecin    11
6341    Firma Handlowa Elipsa S.J.    Zarzecze    11
6342    Norel Sp. z o.o.    Wrocław    11
6343    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    11
6344    Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o.    Radom    11
6345    Arrow ECS Services Sp. z o.o.    Kraków    11
6346    IGE Sp. z o.o.    Pieszyce    11
6347    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak    Poznań    11
6348    Stal-Systems S.A.    Wólka Pełkińska    11
6349    Votecs Sp. z o.o.    Olesno    11
6350    Inpol Gronikowscy S.J.    Inowrocław    11
6351    Radioster Sp. z o.o.    Katowice    11
6352    3E Spółdzielnia Mieszkaniowa Budownictwa Rodzinnego w Józefosławiu    Józefosław    11
6353    Dek – Pol S.J. PHU    Jelenia Góra    11
6354    Rinol Polska Techniki Podłogowe Sp. z o.o.    Milejewo    11
6355    Zakład Zieleni I Dróg Acer S.J.    Borkowo    11
6356    Tarbi Białecki i Wspólnicy S.J.    Kraków    11
6357    Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J.    Wojnicz    11
6358    Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Sławno    11
6359    PPUH IZO – EKO CENTRUM Sp. z o.o.    Ostrzeszów    11
6360    Qorum Sp. z o.o.    Szczecin    11
6361    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J.    Elbląg    11
6362    FH Kowalik S.J.    Leszno    11
6363    ZŁOTA JESIEŃ Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Kraków    11
6364    Unipam Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    11
6365    Naviga – Trans Sp. z o.o.    Wrocław    11
6366    Zakład Usług Malarsko-Drogowych A.Sarata J.Sarata S.J.    Nowy Sącz    11
6367    APP Projekt Sp. z o.o.    Warszawa    11
6368    Hans AA Polska Sp. z o.o.    Piła    11
6369    No Limit Center Sp. z o.o.    Warszawa    11
6370    Avanti – Marczyk S.J.    Łódź    11
6371    AUDATEX POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    11
6372    Elektromonter S.J.    Ciechanów    11
6373    Przeds. Handlu Opałem Węglotrans Oko S.J.    Radom    11
6374    Trade – Pharm Sp. z o.o.    Warszawa    11
6375    Aura Meble Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    11
6376    Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J.    Warszawa    11
6377    CONTAR TARASKA S.J.    Poznań    11
6378    POL Supply Sp. z o.o.    Gdynia    11
6379    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ŚRÓDMIEŚCIE – BIAŁY KAMIEŃ Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
6380    Econculting Sp. z o.o.    Pruszków    11
6381    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Giżycko    11
6382    Cza-Ta Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    11
6383    SILESIA – MED S.A.    Grzawa    11
6384    Serwis Kraków Sp. z o.o.    Kraków    11
6385    WŁODAR S.J.    Częstochowa    11
6386    EC Electronics Sp. z o.o.    Kraków    11
6387    Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Myszków    11
6388    Immopol Logis Sp. z o.o.    Warszawa    11
6389    Evit – Farm S.J.    Warszawa    11
6390    Renopiec Sp. z o.o. PPUH    Stalowa Wola    11
6391    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Pracowników Przemysłu Cukrowniczego    Warszawa    11
6392    SPINWAR Spółdzielnia Inwalidów    Białystok    11
6393    PHU P.K. Serwis S.J.    Wrocław    11
6394    AMBA Sp. z o.o. PW    Radzanów    11
6395    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J.    Rawicz    11
6396    Chemmot S.J.    Skawina    11
6397    Kaja S.J.    Łódź    11
6398    Cichoccy S.J.    Świecie    11
6399    Mark S.J.    Łódź    11
6400    Przychodnia u Źródła Marii Sp. z o.o.    Gdynia    11
6401    Imponar S.J.    Radomsko    11
6402    Alfaakt Sp. z o.o.    Wrocław    11
6403    Dom Handlowy Bryza S.J.    Kołobrzeg    11
6404    Diuna S.J. Piotr Drabiński, Jerzy Wyporkiewicz    Bydgoszcz    11
6405    WROTRAM S.J.    Wrocław    11
6406    Bandi Cosmetics Sp. z o.o.    Michałowice    11
6407    MERKURY Sp. z o.o.    Płock    11
6408    VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło S.J.    Tomaszów Lubelski    11
6409    Izabella Sp. z o.o.    Puławy    11
6410    WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remont – Mechaniczne    Libiąż    11
6411    Pro – Hand Sp. z o.o. PPUH    Parczew    11
6412    PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska    Opole Lubelskie    11
6413    Mimar S.J.    Rzeszów    11
6414    Tomart S.J.    Częstochowa    11
6415    B.P. Transport Przygodzka i Wspólnicy S.J.    Witowice    11
6416    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o.    Szczecin    11
6417    Eltemes Sp. z o.o.    Trzebinia    11
6418    Polmed Radom Sp. z o.o.    Radom    11
6419    Bonitex Sp. z o.o.    Szczecin    11
6420    Wipol Sp. z o.o.    Włocławek    11
6421    Creativ – Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    11
6422    Agrosprzęt Sp. z o.o. PUH    Kraków    11
6423    Proagri Sp. z o.o.    Mieścisko    11
6424    ZIG Sp. z o.o.    Olsztyn    11
6425    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania i Robót Drogowych Sp. z o.o.    Żagań    11
6426    Eris Partner Białystok Czembrowski S.J.    Białystok    11
6427    BS Kawęczyn Sp. z o.o.    Warszawa    11
6428    Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.    Białystok    11
6429    Zakład Stolarki Budowlanej Plastikowej Justa S.J.    Kobielnik    11
6430    Modernpol S.J.    Głogów    11
6431    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Międzyzdroje    11
6432    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kasia Sp. z o.o.    Dwikozy    11
6433    No ART S.J.    Czarnów    11
6434    J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.    Pęgów    11
6435    Pentor Research International Poznań Sp. z o.o.    Poznań    11
6436    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    11
6437    RIHO Polska Sp. z o.o.    Łódź    11
6438    Tanik IV Sunme Wojciński S.J.    Warszawa    11
6439    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mal-Bud G.G. Malinowscy sp.j.    Krosno    11
6440    Servisco Przesylki Ekspresowe Sp. z o.o.    Choroszcz    11
6441    Anmar Plus Sp. z o.o.    Gorlice    11
6442    GGS Technologies Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6443    PRYWATNA FIRMA HANDLOWA MP PIOTR I ADAM JAMROCHA, IRENEUSZ OSIECKI S.J.    Sławków    11
6444    Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Zakopane    11
6445    Pal – Kom Sp. z o.o.    Szczecin    11
6446    Eskulap Sp. z o.o.    Szczytno    11
6447    Metro Term Sp. z o.o.    Wrocław    11
6448    COSMOPOL Sp. z o.o.    Gdynia    11
6449    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Zduńska Wola    11
6450    Farmed S.J.    Warszawa    11
6451    ARD Instal Sp. z o.o.    Warszawa    11
6452    Mobex Tomasz Krzosek, Michał Krzosek S.J.    Łódź    11
6453    Acropol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kalisz    11
6454    Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Wegner i Spółka S.J.    Tuchola    11
6455    Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6456    Rentin Sp. z o.o.    Poznań    11
6457    DELTA S.J. PPHU    Chełmiec    11
6458    Spółdzielnia Inwalidów im. Dr Franciszka Witaszka    Poznań    11
6459    Maca Agnieszka Najdzionek S.J.    Proszowice    11
6460    Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o.    Wrocław    11
6461    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe LUXOR S.J. Sławomir Orechwo, Eugeniusz Wojtalewicz    Koronowo    11
6462    ACT Polska Sp. z o.o.    Poznań    11
6463    BIPROKOM – KRAKÓW S.A.    Kraków    11
6464    INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego    Bydgoszcz    11
6465    Rondo Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa    Warszawa    11
6466    Olko S.J. PUH    Sopot    11
6467    Leliwa S.J.    Tarnów    11
6468    Augusto Limaro S.J.    Jelenia Góra    11
6469    ARTPOL S.J.    Gdańsk    11
6470    Comp Soft Sp. z o.o.    Mielec    11
6471    Przedsiebiorstwo Usług Socjalnych PUS Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    11
6472    Energo – Linia Maciążek S.J.    Warszawa    11
6473    Wspólny Blok Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    11
6474    Hotel MARIA S.J.    Warszawa    11
6475    Agilent Technologies Poland Sp. z o.o.    Wrocław    11
6476    Dozo – Pak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6477    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    11
6478    Elstar Sp. z o.o.    Radzymin    11
6479    ZAKŁAD AUTOMATYKI I TELEKOMUNIKACJI KOLSTER Sp. z o.o.    Katowice    11
6480    Warsztat Remontowy Kruszwica Sp. z o.o.    Kruszwica    11
6481    Marlen Sp. z o.o.    Jelenia Góra    11
6482    Apteka Farmasol Krystyna Sikorska – Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j.    Poznań    11
6483    Rem – Tech S.J.    Warszawa    11
6484    Readsoft Sp. z o.o.    Wrocław    11
6485    Provita Sp. z o.o. Gminne Centrum Medyczne    Więcbork    11
6486    Dominik S.J.    Świdnica    11
6487    MKKM Sp. z o.o.    Płock    11
6488    TQ Group Sp. z o.o.    Poznań    11
6489    Opolskie Przeds. Usług Drogowych Sp. z o.o.    Opole    11
6490    ATJ System Sp. z o.o.    Pabianice    11
6491    PROJEKTOWANIE MASZYN W.PIETRZYK P.ŻABIŃSKI S.J.    Gdańsk    11
6492    Dysant Software sp. z o.o.    Warszawa    11
6493    APTEKA PRYWATNA – MARIA RYCZEK, EWA KUTA – S.J.    Tarnów    11
6494    Vespol Invest Sp. z o.o.    Zabrze    11
6495    Colbi Kotynia S.J.    Sulejówek    11
6496    Zakład Rolny Agro – Wito Sp. z o.o.    Góra    11
6497    Wellmade sp.j. R.skulimowski    Warszawa    11
6498    Twentebelt Poland Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    11
6499    Alfa – Zeta Sp. z o.o.    Łódź    11
6500    Eko – Konsulting – Projekt Conseko – BBM – Design S.A.    Kraków    11
6501    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    11
6502    Intratel Sp. z o.o.    Białystok    11
6503    Soderhamn Eriksson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
6504    Firma Arhen S.J.    Rzeszów    11
6505    PUHP Motobis Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    11
6506    PPUH Krawarkon Sp. z o.o.    Warszawa    11
6507    Venezia Ice Sp. z o.o.    Łódź    11
6508    Jako 1 Sp. z o.o.    Wrocław    11
6509    AMS RAIDER S.J.    Lublin    11
6510    Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J.    Nowy Sącz    11
6511    Tencate Geosynthetics Poland Sp. z o.o.    Kraków    11
6512    Board Sport Sp. z o.o.    Pruszków    11
6513    NADMORSKA Sp. z o.o.    Świnoujście    11
6514    Biuro Obsługi Inwestycji Inwest – Wybrzeże Sp. z o.o.    Gdynia    11
6515    Targowiska Miejskie – Sp. z o.o.    Suwałki    11
6516    GREENPOL Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.    Zielona Góra    11
6517    INSBUD Sp. z o.o PPH    Zamość    11
6518    Audyt i Doradztwo Pawlik i Wspólnicy Sp. z o.o.    Katowice    11
6519    TITO Sp. z o.o.    Wysoka    11
6520    MES Sp. z o.o.    Kraków    11
6521    Solution Sp. z o.o.    Gdynia    11
6522    Gołuszka Firma Budowlana S.J.    Kraków    11
6523    Biuro Ochrony Rokita Sp. z o.o.    Pęcice    11
6524    Valvtronic Sp. z o.o.    Ząbki    11
6525    Omnia S.J.    Bydgoszcz    11
6526    Spiti – Faligowski S.J.    Gdańsk    11
6527    Przedsiębiorstwo Włókiennicze Opoltex Sp. z o.o.    Łubniany    11
6528    Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego    Szczecin    11
6529    Wojmar Sp. z o.o.    Piaseczno    11
6530    Farmab Apteka S.J.    Grójec    11
6531    PHU Elproma Sp. z o.o.    Warszawa    11
6532    Saska Sp. z o.o.    Kolbudy    11
6533    BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Białystok    11
6534    Maripoli Sp. z o.o.    Czerwonak    11
6535    Kortexim Sp. z o.o.    Szczecin    11
6536    Robotex S.J. PPHU    Częstochowa    11
6537    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Z Siedzibą W Ząbkowicach Śląskich    Ząbkowice Śląskie    11
6538    AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o.    Łódź    11
6539    Silver Team Sp. z o.o.    Poznań    11
6540    ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE EURO INVEST Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    11
6541    Spółdzielcze Przeds. Budownictwa Prestal    Kraków    11
6542    SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    Myślibórz    11
6543    Zielony Rynek Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6544    Omikron Sp. z o.o.    Stare Babice    11
6545    Agricola-Hale Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    11
6546    AHB SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6547    K&K S.J.    Gdynia    11
6548    DQS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
6549    Soda Pluss Sp. z o.o.    Wrocław    11
6550    Firma Handlowo – Usługowa Scorpion S.J.    Kraków    11
6551    Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej Anes – Med Sp. z o.o.    Warszawa    11
6552    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    11
6553    PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Wohyń    11
6554    Chrobry Sp. z o.o. PPH    Kłecko    11
6555    INWESTBUD Sp. z o.o. Przeds.    Wałbrzych    11
6556    Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6557    Zamek Oki Doki Sp. z o.o.    Warszawa    11
6558    Athena Sp. z o.o.    Poznań    11
6559    Apteka Prywatna W Piszu S.J.    Pisz    11
6560    2C Partners Sp. z o.o.    Warszawa    11
6561    Melitor Sp. z o.o.    Lublin    11
6562    FUT LIFT Wózki Widłowe Sp. z o.o.    Suchedniów    11
6563    Apion Sp. z o.o.    Słupsk    11
6564    Albudex Kała Minkisiewicz S.J.    Częstochowa    11
6565    M` Soft Sp. z o.o.    Wola    11
6566    Flow Control Sp. z o.o.    Katowice    11
6567    FLORFIX Sp. z o.o.    Kępno    11
6568    Telekomunikacja Poslasie Sp. z o.o.    Białystok    11
6569    SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kraków    11
6570    Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa    Większyce    11
6571    Hallmark Properties Sp. z o.o.    Warszawa    11
6572    ADVANCE EUROPE Sp. z o.o. Biuro Techniczno – Handlowe    Warszawa    11
6573    Stanmark Asset Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
6574    PHU UNITARG Sp. z o.o.    Kraków    11
6575    Printy Land Sp. z o.o.    Zabrodzie    11
6576    Księżycowa Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Częstochowa    11
6577    EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia    Katowice    11
6578    MM Conferences S.A.    Warszawa    11
6579    DAVON Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6580    Przychodnia Kartuska Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6581    Koss-Service Sp. z o.o.    Nadarzyn    11
6582    Dantherm Air Handling Sp. z o.o.    Warszawa    11
6583    Powszechna Agencja Internet Pai S.A.    Łódź    11
6584    Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6585    I.M.I. Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    11
6586    KTW Office Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
6587    Irbud Sp. z o.o. Przeds. Budowy i Konserwacji Terenów Zieleni    Gdańsk    11
6588    SKK Sp. z o.o.    Warszawa    11
6589    APTEKA NIEBIESKA KRZYSZTOF WOJTYCH S.J.    Skawina    11
6590    Zakład Wykonawstwa Ciepłowniczego Sp. z o.o.    Szczecin    11
6591    Cedewu Sp. z o.o.    Warszawa    11
6592    Trio J. Borowik, B. i P. Lewandowscy sp. j.    Białystok    11
6593    PHU Birex S.J.    Józefów    11
6594    Łódzkie Przeds. Budowlane Północ Sp. z o.o.    Łódź    11
6595    Gospodarstwo Rolne Bo – Agro Sp. z o.o.    Wałcz    11
6596    Bus & Truck Service Sp. z o.o.    Wyględy    11
6597    Polkan Sp. z o.o.    Warszawa    11
6598    Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa    Warszawa    11
6599    Brava Sp. z o.o.    Radom    11
6600    Prima S.J.    Wałbrzych    11
6601    Jess INC Sp. z o.o.    Jabłonowo    11
6602    SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o.    Świnoujście    11
6603    Gamma Sp. z o.o.    Zakopane    11
6604    Przedsiębiorstwo Wielobranżowo – Handlowe Omar Sp. z o.o.    Olsztyn    11
6605    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    11
6606    Mercury Computer S.J.    Warszawa    11
6607    Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o.    Brzezie    11
6608    Transformex Sp. z o.o.    Warszawa    11
6609    Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica Sp. z o.o.    Tyśmienica    11
6610    Zespół Składnic Drewna S.J.    Lubasz    11
6611    Wektra Holding Sp. z o.o.    Płock    11
6612    Przeds. Urządzeń Ochrony Środowiska Biotop Sp. z o.o.    Zamość    11
6613    Uniconstruct Sp. z o.o.    Stryków    11
6614    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ziemi Kociewskiej Sp. z o.o.    Starogard Gdański    11
6615    Progres Sp. z o.o. Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego     Warszawa    11
6616    Poseidon Sp. z o.o.    Tychy    11
6617    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    11
6618    MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe    Zawidów    11
6619    Gamm – Bud Sp. z o.o.    Szczecin    11
6620    Analizy Online S.A.    Warszawa    11
6621    CELCHEM Spółdzielnia Pracy Centralne Laboratorium Chemiczne    Warszawa    11
6622    Hol – Trade Sp. z o.o.    Warszawa    11
6623    Europejskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.    Szczecin    11
6624    Spectra – Broker Sp. z o.o.    Warszawa    11
6625    Classic Fashion Sp. z o.o.    Nowy Sącz    11
6626    Fajgel Sp. z o.o.    Wrocław    11
6627    MARKET – SERWIS Sp. z o.o. PRZEDS. PRODUKCJI HANDLU I USŁUG    Koło    11
6628    SYTO CO – Packaging Wadowice Sp. z o.o.    Inwałd    11
6629    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J.    Radom    11
6630    Apro Polska Sp. z o.o.    Kórnik    11
6631    ATHENA SERVICE Sp. z o.o.    Poznań    11
6632    ZOZ CELMED Sp. z o.o.    Ostrołęka    11
6633    Przeds. Elektryfikacji i Technicznej Obsługi Rolnictwa Sp. z o.o.    Opole    11
6634    PHU EX – POLMOZBYT Ltd Sp. z o.o.    Wrocław    11
6635    Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J.    Warszawa    11
6636    BOREALIS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11
6637    DOM HANDLOWY CERAMICZNO – SZKLANY BANASIK S.J.    Warszawa    11
6638    G Plus M Sp. z o.o.    Góra    11
6639    Śródmieście II Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    11
6640    VIKTEL Sp. z o.o.    Gdynia    11
6641    Apteka S.J.    Nowy Sącz    11
6642    ECM Partner Sp. z o.o.    Wrocław    11
6643    Nowa Polska Sp. z o.o.    Rokitno    11
6644    CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J.    Mrowino    11
6645    Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o.    Warszawa    11
6646    Novarent Sp. z o.o.    Szczecin    11
6647    Johannsen sp. z o.o.    Gdańsk    11
6648    Chełmskie Centrum Kominiarstwa Sp. z o.o.    Chełm    11
6649    GPP Grupa Projektowa Proxima Sp. z o.o.    Kraków    11
6650    NZOZ Klincz Sp. z o.o.    Wielki Klincz    11
6651    Krajowe Centrum Osteoporozy Sp. z o.o.    Warszawa    11
6652    Luktor Sp. z o.o.    Oława    11
6653    Kontex Sp. z o.o.    Siedlce    11
6654    L & M Polska Sp. z o.o.    Mosina    11
6655    Czajka i Syn Sp. z o.o.    Świnoujście    11
6656    Meritum – Doradztwo i Szkolenia Sp. z o.o.    Warszawa    11
6657    Kam-Sjenit Sp. z o.o.    Piława Górna    11
6658    Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Warszawa    11
6659    TRANS – PERFEKT Sp. z o.o.    Warszawa    11
6660    P.B.R.T. Sp. z o.o.    Gdynia    11
6661    AMAGRO Sp. z o.o.    Warszawa    11
6662    Czuły Barbarzyńca & Kompani Sp. z o.o.    Warszawa    11
6663    Elzit Sp. z o.o.    Wejherowo    11
6664    SOL-MED Sp. z o.o. Niepubliczny Z.O.Z.    Warszawa    11
6665    PRIMA-MED Sp. z o.o.    Wrocław    11
6666    Rejon Obsługi Mieszkańców PROKOCIM Sp. z o.o.    Kraków    11
6667    Gramsoftware Sp. z o.o.    Warszawa    11
6668    Przeds. Usług Projektowych BIMAT Sp. z o.o.    Szczecin    11
6669    AUTO-LEKAR Sp. z o.o.    Radom    11
6670    Optus Sp. z o.o.    Warszawa    11
6671    INWESTPOL Sp. z o.o. Biuro Usług Projektowo-Inwestorskich     Gdańsk    11
6672    Versa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    11
6673    Unicell Sp. z o.o.    Chełm    11
6674    Betotest Polska Sp. z o.o.    Szczecin    11
6675    Brabantia Poland Sp. z o.o.    Warszawa    11
6676    Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych Hol – Bud Sp. z o.o.    Gostynin    11
6677    Anmar Sp. z o.o. Kancelaria Podatkowa    Gdańsk    11
6678    Techno Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    11
6679    AWA Sp. z o.o.    Kielno    11
6680    Bak Broker Brokerzy Ubespieczeniowi Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6681    Przychodnia Kolejowa Sp. z o.o. N.Z.O.Z.    Dęblin    11
6682    Lamonde Foods Sp. z o.o.    Warszawa    11
6683    Polish Properties Sp. z o.o.    Warszawa    11
6684    Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.    Opole    11
6685    K&W Sp. z o.o.    Oleśnica    11
6686    PSP International Sp. z o.o.    Warszawa    11
6687    SID Sp. z o.o.    Gdańsk    11
6688    TELMA Sp. z o.o.    Nadarzyn    11
6689    Przedsiębiorstwo Projektowo-Realizacyjne Budownictwa Komunikacyjnego Inwest-Tor Sp. z o.o.    Warszawa    11
6690    Jes – Comex Sp. z o.o.    Warszawa    11
6691    Przeds. Obsługi PKS Sp. z o.o.    Szczecin    11
6692    Executive Network Sp. z o.o.    Warszawa    11
6693    J.K.F. Sp. z o.o.    Skierdy    11
6694    Sim Catering Sp. z o.o.    Trzebinia    11
6695    Prywatna Agencja Wywiadowcza WIK Sp. z o.o.    Wrocław    11
6696    FMG Financial Marketing Group Sp. z o.o.    Warszawa    11
6697    CUK – IZO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Izolacyjnych i Remontowo-Budowlanych    Góra    11
6698    ARBET Sp. z o.o. PPU    Lublin    11
6699    BIEGLI REWIDENCI SZUSZKIEWICZ I SPÓŁKA Sp. z o.o.    Warszawa    11
6700    WGS 84 Polska sp. z o.o.    Warszawa    11
6701    Tal Aviation Poland Sp. z o.o.    Warszawa    11
6702    CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6703    KRONOPOL Sp. z o.o.    Żary    10
6704    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    10
6705    McDonald's Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6706    DHL Express (Poland) sp. z o.o.    Warszawa    10
6707    ComArch S.A.    Kraków    10
6708    GKN Driveline Polska Sp. z o.o.    Oleśnica    10
6709    HEILIT + WOERNER BUDOWLANA Sp. z o.o.    Wysoka    10
6710    ECHO INVESTMENT S.A.    Kielce    10
6711    Dalkia Poznań S.A.    Poznań    10
6712    POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne    Warszawa    10
6713    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A.    Jelenia Góra    10
6714    Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Zawiercie    10
6715    MECALUX Sp. z o.o.    Gliwice    10
6716    RETTIG HEATING Sp. z o.o.    Rybnik    10
6717    SCHATTDECOR Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    10
6718    ALUPOL Packaging S.A.    Tychy    10
6719    IMTECH – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6720    Mokate Sp. z o.o.    Żory    10
6721    Cementownia Warta S.A.    Trębaczew    10
6722    BREMBO Sp. z o.o.    Częstochowa    10
6723    SGI Baltis Sp. z o.o.    Szczecin    10
6724    POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne    Pabianice    10
6725    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    10
6726    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    10
6727    P.A. NOVA S.A.    Gliwice    10
6728    WERNER KENKEL Sp. z o.o.    Krzycko Małe    10
6729    Royal Canin Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    10
6730    Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    10
6731    POLCHAR Sp. z o.o.    Police    10
6732    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    10
6733    Kodak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6734    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Bukowa    10
6735    Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6736    ARCOBALENO Sp. z o.o.    Czerwieńsk    10
6737    Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.    Tychy    10
6738    VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.    Warszawa    10
6739    Tower Automotive Polska Sp. z o.o.    Opole    10
6740    BIOFARM Sp. z o.o.    Poznań    10
6741    Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o.    Świerki    10
6742    Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    10
6743    Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką    Warszawa    10
6744    GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    10
6745    Radmor S.A.    Gdynia    10
6746    CERSANIT II S.A.    Starachowice    10
6747    Triumph International (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    10
6748    Gerresheimer Bolesławiec S.A.    Bolesławiec    10
6749    Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie    Olsztyn    10
6750    Supravis Group S.A.    Bydgoszcz    10
6751    AARSLEFF Sp. z o.o.    Warszawa    10
6752    International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.    Radom    10
6753    Impress Decor Polska Sp. z o.o.    Ełk    10
6754    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    10
6755    CEMET S.A.    Warszawa    10
6756    OTIS Sp. z o.o.    Warszawa    10
6757    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    10
6758    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.    Trzemeszno    10
6759    Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka    Warszawa    10
6760    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny    Warszawa    10
6761    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    10
6762    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa STOKŁOSY    Warszawa    10
6763    MEGATEM EC – LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    10
6764    Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.    Poznań    10
6765    Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. J.    Lubartów    10
6766    Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.    Świecie    10
6767    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa    Poznań    10
6768    BUDNER S.A.    Warszawa    10
6769    HERKULES S.A.    Warszawa    10
6770    Unit4 Teta S.A.    Wrocław    10
6771    COMESA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6772    Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.    Kielce    10
6773    Staco Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    10
6774    Boxes Prestige Poland Sp. z o.o.    Lublin    10
6775    Farby Kabe Polska Sp. z o.o.    Katowice    10
6776    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    10
6777    ERNST & YOUNG Sp. z o.o.    Warszawa    10
6778    GC Investment S.A.    Katowice    10
6779    Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.    Warszawa    10
6780    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa    Warszawa    10
6781    SKK Sp. z o.o.     Puck    10
6782    Przedsiębiorstwo Gramowscy Ata-Technik Sp. J.    Budzyń    10
6783    POLITYKA Spółdzielnia Pracy    Warszawa    10
6784    Hanke Tissue Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    10
6785    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A.    Gdańsk    10
6786    ALIPLAST Sp. z o.o.    Lublin    10
6787    TOI TOI Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6788    Invest – Rem Sp. z o.o.    Mogilno    10
6789    KLIMAPOL Sp. z o.o.    Jastków    10
6790    FTK Sp. z o.o.    Krasnystaw    10
6791    Intermeble Sp. z o.o.    Sompolinek    10
6792    RPM S.A.    Lubliniec    10
6793    Unimet S.J.    Rzeszów    10
6794    FOLIAREX Sp. z o.o.    Słubice    10
6795    Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa    Warszawa    10
6796    ISTA Polska Sp. z o.o.    Kraków    10
6797    Buszrem S.A.    Piotrków Trybunalski    10
6798    Ankol Sp. z o.o.    Chorzelów    10
6799    Firma Gutkowski Jan Gutkowski    Leszno    10
6800    Politechnika Koszalińska    Koszalin    10
6801    BISK S.A.    Łubna    10
6802    Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.    Łódź    10
6803    Agro – Jumal Sp. z o.o.    Sieradz    10
6804    AIC S.A.    Gdynia    10
6805    CFE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6806    P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak    Zarzecze    10
6807    Zakład Produkcyjny „Bohamet” Henryk Bogusz, Jarosław Halarewicz Sp. J.    Ciele    10
6808    Mercor S.J.    Warszawa    10
6809    PPH Unicell Poland Sp. z o.o.    Wasilków    10
6810    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    10
6811    A. MAX A. i A. Krzewscy S.J.    Białystok    10
6812    FHP VILEDA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6813    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    10
6814    HANSGROHE Sp. z o.o.    Poznań    10
6815    METALKO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
6816    CONVEX – GLASS Sp. z o.o.    Łukowa    10
6817    Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa    Warszawa    10
6818    Przeds. Budowlano – Inwestycyjne Sp. z o.o.    Wrocław    10
6819    CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak    Żabno    10
6820    BIN Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    10
6821    ZALTECH POLSKA Sp. z o.o.    Boguchwała    10
6822    Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o.    Toruń    10
6823    Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa    Warszawa    10
6824    Zpas – Net Sp. z o.o.    Wolibórz    10
6825    Pulverit Polska Sp. z o.o.    Tychy    10
6826    Fakr – WDF Sp. z o.o.    Mielec    10
6827    MEADWESTVACO Packaging Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    10
6828    Samodzielny Publiczny ZOZ im. S. Wyszyńskiego    Sieradz    10
6829    Essilor Polonia Sp. z o.o.    Warszawa    10
6830    Alfa Laval Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6831    Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz    Gdańsk    10
6832    Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa    Warszawa    10
6833    GDN Aiport Services Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6834    Przeds. Dombud Sp. z o.o.    Odolanów    10
6835    Graha Sp. Komandytowa    Warszawa    10
6836    FADBET S.A.    Białystok    10
6837    SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6838    GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH    Łęka Opatowska    10
6839    INSERT S.A.    Wrocław    10
6840    AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J.    Kraków    10
6841    FERGUSON Sp. z o.o.    Poznań    10
6842    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    10
6843    Narew Styl Sp. z o.o.    Różan    10
6844    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Iwno    10
6845    ZAKPOL Jerzy Zakonek     Oława    10
6846    Dumat S.J.    Mysłowice    10
6847    Hermon Czech & Muzia S.J.    Racibórz    10
6848    C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o.    Legnica    10
6849    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.    Kraków    10
6850    EFEKT SYSTEM S.A.    Kamienna Góra    10
6851    PW ATEX Sp. z o.o.    Zamość    10
6852    Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski    Krotoszyn    10
6853    Clima – Produkt Sp. z o.o.    Pszczółki    10
6854    EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o.    Katowice    10
6855    Hydro ZNPHS Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
6856    HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa    Stalowa Wola    10
6857    BIS PLETTAC Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10
6858    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6859    PHU DEFTRANS Sp. z o.o.    Milicz    10
6860    ToRoPol Sp. z o.o.    Warszawa    10
6861    WODROPOL S.A.    Wrocław    10
6862    INTERGAZ Sp. zo.o. Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych    Tarnowskie Góry    10
6863    BALLUFF Sp. z o.o.    Wrocław    10
6864    REMONDIS OPOLE Sp. z o.o.    Opole    10
6865    Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o.    Katowice    10
6866    TAMIR S.J.    Zabrze    10
6867    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    10
6868    Conkret S.J.    Wielkie Rychnowo    10
6869    BWS Polska Sp. z o.o.    Zaczernie    10
6870    Boiron Sp. z o.o.    Piaseczno    10
6871    Kti Poland S.A.    Warszawa    10
6872    GM Sprinkler Sp. z o.o.    Warszawa    10
6873    Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.    Siechnice    10
6874    Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.    Poznań    10
6875    Vulcan Sp. z o.o.    Wrocław    10
6876    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    10
6877    Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    10
6878    ARCHE S.A.    Siedlce    10
6879    KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J.    Kraków    10
6880    TRODAT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6881    Tilia S.A.    Łódź    10
6882    Browar Ciechan Sp. z o.o.    Warszawa    10
6883    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk    Lublin    10
6884    K2 INTERNET S.A.    Warszawa    10
6885    FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.    Warszawa    10
6886    Kolme – Kruszewski I inni S.J.    Warszawa    10
6887    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    10
6888    Instytut Odlewnictwa w Krakowie    Kraków    10
6889    Zakład Usług Budowlanych MYTYCH Sp. z o.o.    Elbląg    10
6890    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    10
6891    ElektriMont Sp. z o.o.    Kraków    10
6892    Przeds. Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o.    Ełk    10
6893    TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń    Dębica    10
6894    Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Białogard    10
6895    LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o.    Józefów    10
6896    Jawo Sp. z o.o.    Częstochowa    10
6897    Firma Nasienna GRANUM J. Manias – S. Menc – J. Szymański S.J.    Wodzierady    10
6898    OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPEGIEKA Sp. z o.o.    Elbląg    10
6899    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN    Gdańsk    10
6900    RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o.    Rawicz    10
6901    Fabryka Mebli MEBLAR S.J.    Baranów    10
6902    Awex Sp. z o.o. PPUH    Nowe Skalmierzyce    10
6903    Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego    Wrocław    10
6904    BALT – YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J.    Augustów    10
6905    Georyt Sp. z o.o.    Katowice    10
6906    Geotim Sp. z o.o.    Warszawa    10
6907    Hydroland S.J.    Myślenice    10
6908    LANG TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    10
6909    TABAL S.J.    Lublin    10
6910    Nafta – Gaz – Serwis S.A.    Sanok    10
6911    BHB BERTSCH HOLZBAM Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10
6912    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego     Biała Podlaska    10
6913    PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    10
6914    D.H.M. Sp. z o.o.    Warszawa    10
6915    Eko – System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane    Białystok    10
6916    Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o.    Puławy    10
6917    Demag Cranes And Componetnts Sp. z o.o.    Warszawa    10
6918    GGG Sp. z o.o.    Radom    10
6919    Solbet Lubartów S.A.    Lubartów    10
6920    Nois Sp. z o.o.    Warszawa    10
6921    BEZPOL Przeds. Produkcyjne S.J.    Myszków    10
6922    Schaumann Polska Sp. z o.o.    Gniezno    10
6923    Elbudprojekt Sp. z o.o.    Baranowo    10
6924    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie    Żuromin    10
6925    Robot-Serwis D. Majorkowski B. Gołda Sp. J.    Wrocław    10
6926    Zakład Aga Bogdan Śmierzchalski, Marek Śmierzchalski, Tadeusz Czaja Sp. J.    Pisarzowice    10
6927    Sostmeier Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6928    Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J.    Kościerzyna    10
6929    M & Z Sp. z o.o.    Gdynia    10
6930    Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J.    Kraków    10
6931    Aludesign Sp. z o.o.    Swarzędz    10
6932    Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI    Białystok    10
6933    Platige Image S.A.    Warszawa    10
6934    Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o.    Grudziądz    10
6935    ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki    Gliwice    10
6936    Faymonville Polska Sp. z o.o.    Łozienica    10
6937    SYSTEMAIR S.A.    Łazy    10
6938    PPH Elmar S.J.    Sierpc    10
6939    FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe    Śmigiel    10
6940    VERONI     Wąbrzeźno    10
6941    ECM Group Polska S.A.    Warszawa    10
6942    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rokietnica    10
6943    Budkrusz Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    10
6944    AUMA Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    10
6945    Remex S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe    Mińsk Mazowiecki    10
6946    Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK    Wrocław    10
6947    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    10
6948    Wis Sp. z o.o.    Opoczno    10
6949    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    10
6950    MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o.    Pietrzykowice    10
6951    Uniflam Garycka Ewa    Brzezie    10
6952    Dynamica Sp. z o.o.    Jawornik    10
6953    Kegar Sp. z o.o.    Kępice    10
6954    Medicus Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczno – Terapeutyczne    Lubin    10
6955    ECKERT Sp. z o.o. Automatyka Spawalnicza    Legnica    10
6956    Verhoeven Real Estate Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    10
6957    HOTEL CITY Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
6958    DRG MEDTEK Sp. z o.o.    Warszawa    10
6959    PAPIER-METTLER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    10
6960    Dekoma Sp. z o.o.    Zalasewo    10
6961    Solbet Stalowa Wola S.A.    Stalowa Wola    10
6962    PPUH IMPRODEX Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    10
6963    Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.    Toruń    10
6964    Archimedes Sp. z o.o.    Toruń    10
6965    WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.    Ustka    10
6966    EURO – WENT Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6967    Technico Facility Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    10
6968    Mielżyński Sp. z o.o.    Warszawa    10
6969    BUDO – TRANS Sp. z o.o.    Stalowa Wola    10
6970    Europa Trading Sp. z o.o.    Borówiec    10
6971    Introzap Sp. z o.o.    Tychy    10
6972    UNIPAK POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    10
6973    PARAMEDICA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
6974    Przeds. Armatorskie Baltramp Shipping Sp. z o.o.    Szczecin    10
6975    G & G Studio Sp. z o.o.    Warszawa    10
6976    PPH Polgravel Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6977    GIANT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
6978    Semicon Sp. z o.o.    Warszawa    10
6979    Romed Sp. z o.o.    Jantar    10
6980    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    10
6981    PP D. K. Lamin S.J.    Białystok    10
6982    Ultraeuropa Sp. z o.o.    Żywiec    10
6983    Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych Stanisław Sobolewski    Prostki    10
6984    Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla    Zabrze    10
6985    Ezbud – Interster Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    10
6986    O-W S.A.    Warszawa    10
6987    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    10
6988    Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków – Wschód Sp. z o.o.    Kraków    10
6989    AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J.    Mroczeń    10
6990    Drukarnia SERIX – BIS Waldemar Kitala    Myszków    10
6991    MSR Traffic Sp. z o.o.    Wysogotowo    10
6992    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.    Warszawa    10
6993    KB Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    10
6994    Hectronic Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    10
6995    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.    Warszawa    10
6996    Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o.    Kraków    10
6997    Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno – Położniczy Im. E. Biernackiego w Wałbrzychu    Wałbrzych    10
6998    Euro – Mix Sp. z o.o. PPHU    Żory    10
6999    Corpo Flota Sp. z o.o.    Warszawa    10
7000    Plasma System S.A.    Siemianowice Śląskie    10
7001    Danje – Polymer Sp. z o.o.    Warszawa    10
7002    Południe II Sp. z o.o.    Kraków    10
7003    WAMAR PRZEMYSŁAW MAŁECKI    Rybnik    10
7004    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    10
7005    Gabryś – Sikora S.J.    Kęty    10
7006    KONFEKCJONER Sp. z o.o.    Chrzanów    10
7007    AMEKS Inżynierska S.A.    Mysłowice    10
7008    Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J.    Dziękowizna    10
7009    EURO PROVIDUS S.A.    Częstochowa    10
7010    Play Production Sp. z o.o.    Warszawa    10
7011    KOLPAX S.J.    Pruszków    10
7012    Anitech 2 Ogulewicz S.J.    Bartoszyce    10
7013    KOMES Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
7014    Borowiak Sp. z o.o.    Inowrocław    10
7015    Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    10
7016    ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.    Krasnystaw    10
7017    Normark Polska Sp. z o.o.    Łomianki    10
7018    SAGRUS Sp. z o.o.    Poznań    10
7019    Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja S.J.    Giżyce    10
7020    Ligum Pol Sp. z o.o.    Głogów    10
7021    FADO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7022    Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o.    Ostrołęka    10
7023    Novar S.J.    Krobia    10
7024    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    10
7025    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.    Kielce    10
7026    MIG Sp. z o.o.    Kraków    10
7027    Transmot Z.strus i Wspólnicy sp. j.    Siedlce    10
7028    Krzycka Sp-nia Mieszakniowa    Wrocław    10
7029    Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J.    Nowa Wieś    10
7030    POLAND CAR PARKING Sp. z o.o.    Warszawa    10
7031    PHU Juszczak S.J.    Wieruszów    10
7032    Buma-Lubań Sp. z o.o.    Poznań    10
7033    Dr. JOSEF RAABE Sp. z o.o. Spółka Wydawnicza    Warszawa    10
7034    ANDROIMPEX Sp. z o.o.    Andrychów    10
7035    CB International Sp. z o.o.    Warszawa    10
7036    Lecho Elektronika Autogaz S.J.    Białystok    10
7037    Elmehurt S.J.    Włocławek    10
7038    LECH S.J. L.P. SYKUŁA    Biłgoraj    10
7039    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    10
7040    Siden Systemy Informatyczne, Doradztwo, Energetyka Sp. z o.o.    Toruń    10
7041    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    10
7042    ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J.    Koszalin    10
7043    Screen Network S.A.    Warszawa    10
7044    Cine Project Polska Sp. z o.o.    Poznań    10
7045    POL – PANEL Sp. z o.o.    Rymanów    10
7046    Stemik Sp. z o.o.    Klęczany    10
7047    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    10
7048    Budobratex Sp. z o.o.    Legnica    10
7049    Lubatex Sp. z o.o.    Lubawka    10
7050    Rem – Bud – I S.J.    Stalowa Wola    10
7051    AGRO – MAS Sp. z o.o. PW    Sierakowice    10
7052    MAROLEX Sp. z o.o.    Łomianki    10
7053    Osika Meble Sp. J.    Rzepiennik Biskupi    10
7054    Tysand S.J.    Gdańsk    10
7055    Allenort Kardiologia Sp. z o.o.    Warszawa    10
7056    Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J.    Siedlęcin    10
7057    Everts – Pol Sp. z o.o.    Warszawa    10
7058    Komplex Sp. z o.o. PUH    Suszec    10
7059    Nowe Techniki Medyczne II Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny Sp. z o.o.    Rudna Mała    10
7060    Polimet S.Kij S.J.    Bielsko-Biała    10
7061    Bestandig Logistics Sp. z o.o.    Słupca    10
7062    Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J.    Wrocław    10
7063    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7064    Meble Szkolne Olsztyn Sp. z o.o.    Giedajty    10
7065    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zdrojewscy S.J.    Stężyca    10
7066    Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.    Sosnowiec    10
7067    EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
7068    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    10
7069    Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Siedlce    10
7070    Firma Handlowa Gold Drop S.J.    Łapczyca    10
7071    Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o.    Wrocław    10
7072    Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań    Poznań    10
7073    Landzberg S.J.    Brzeźno Wielkie    10
7074    Multi-Form K. Kania S.J.    Piasek    10
7075    LODE POLSKA S.J.    Warszawa    10
7076    Firma ART A. Pindór, R. Korpanty, T. Korpanty S.J.    Bielsko-Biała    10
7077    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    10
7078    Kontbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7079    Artpol S. J. PPHU    Oświęcim    10
7080    PHARMENA S.A.    Łódź    10
7081    Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J.    Darłowo    10
7082    Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    10
7083    Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J.    Targowisko Dolne    10
7084    Kopalnia Kruszyw Rokitki Sp. z o.o.    Chojnów    10
7085    Arma – San S.J.    Łomianki    10
7086    Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J.    Rzeszów    10
7087    ClinTec International Sp. z o.o.    Kraków    10
7088    Grupa Weba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Paczkowo    10
7089    SIG Combibloc Sp. z o.o.    Warszawa    10
7090    Nefab Packaging Poland Sp. z o.o.    Tczew    10
7091    SOLARIS OPTICS S.A.    Józefów    10
7092    DEVICE – Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7093    Katmet Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    10
7094    BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J.    Kraków    10
7095    Optiblok S.J.    Łódź    10
7096    DBS POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    10
7097    Augusto – Sopel Jabłońscy S.J.    Kalisz    10
7098    Denckermann Sp. z o.o.    Warszawa    10
7099    CONTROLTEC Sp. z o.o.    Wrocław    10
7100    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Train Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    10
7101    P.P.U.H. Supron 1 S.J.    Olkusz    10
7102    National Oilwell Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7103    Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.    Międzyrzecz    10
7104    Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    10
7105    Wesolandia A.chłoń, S.chłoń S.J.    Warszawa    10
7106    EUROSTANDARD S.J., FIRMA RODZINNA KLAUZO    Topole    10
7107    Spółdzielnia Mieszkaniowa Plac Teatralny    Warszawa    10
7108    Muller Jelcz – Laskowice Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    10
7109    Creo Sp. z o.o.    Rzeszów    10
7110    Eko – Invest Sp. z o.o.    Szczecinek    10
7111    Lux S.J. FHU    Sokołów Podlaski    10
7112    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    10
7113    AGC Falenica Sp. z o.o.    Warszawa    10
7114    Bartec Polska Sp. z o.o.    Tychy    10
7115    OGRÓD Sanocki i Wspólnicy S.J. Firma Handlowo – Produkcyjno – Usługowa Hurtownia Ogrodnicza    Jasło    10
7116    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZIEMAR Sp. z o.o.    Szwarcenowo    10
7117    DTM S.J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski    Białystok    10
7118    Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o.    Kraków    10
7119    Olsza Olbrysz S.J.    Warszawa    10
7120    RK Niedziałek Sp. z o.o.    Lublin    10
7121    System S.J.    Świecie    10
7122    Remax Construct Sp. z o.o.    Budzów    10
7123    AS – BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    10
7124    Panorama Hotel Sp. z o.o.    Szczecin    10
7125    Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J.    Mińsk Mazowiecki    10
7126    LIK – BUD S.J. PW    Police    10
7127    Mytnik S.J.    Tarnów    10
7128    Kal – Pab Sp. z o.o.    Kalisz    10
7129    Tim Call Center Spółka Komandytowa    Warszawa    10
7130    Alsybet Sp. z o.o. PPU    Kurzętnik    10
7131    Przeds. Budowlano – Montażowe NOWBUD Sp. z o.o.    Kraków    10
7132    Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o.    Jałowiec    10
7133    Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o.    Ryki    10
7134    Sanmet S.J. Muła    Łomża    10
7135    BIEL – MED Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
7136    Protyl – Serwis 44 Sp. z o.o.    Wieluń    10
7137    Pebek Sp. z o.o.    Świdnica    10
7138    Gospodarstwo Rolne ROLTON Sp. z o.o.    Kijewo Królewskie    10
7139    SN DESIGN S.J.    Warszawa    10
7140    Cosmo S.J.    Siemianowice Śląskie    10
7141    LINK Sp. z o.o.    Poznań    10
7142    IRR Sp. z o.o.    Warszawa    10
7143    Eltete – Polska Sp. z o.o.    Kolonowskie    10
7144    Gips – System Bieleninik S.J.    Stargard Szczeciński    10
7145    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    10
7146    STO-NOR POLSKA Sp. z o.o.    Rumia    10
7147    Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o.    Augustowo    10
7148    Towarowy Transport Ciężarowy Cebula Transport S.J.    Opole    10
7149    NZOZ Medicus Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    10
7150    Sindak S.J.    Krzeszowice    10
7151    VAN KEULEN POLSKA Sp. z o.o.    Inwałd    10
7152    ESTELLA Sp. z o.o.    Polkowice    10
7153    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    10
7154    Feltrans Felczak S.J.    Sochaczew    10
7155    Warszawska SBM Pracowników Umysłowych    Warszawa    10
7156    DOMO – STYL S.J.    Gliwice    10
7157    Budman Sp. z o.o.    Chełm    10
7158    Widuto S.J.    Solec Kujawski    10
7159    SPEED OIL – Bogdan Gonet, Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula – S.J. w Krośnie    Korczyna    10
7160    APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J.    Słupca    10
7161    Szudy S.J.    Boguchwała    10
7162    DAMET DAŃKO JAKSINA S.J.    Tuchom    10
7163    Zakład Ceramiki Elewacyjnej GOŁOWCZYŃSKI Sp. z o.o.    Żagań    10
7164    Tytan Gruszka Kowalski S.J.    Ziębice    10
7165    Scrol S.J.    Gdynia    10
7166    Pol – Ital Sp. z o.o.    Myszków    10
7167    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    10
7168    Ferryman Ryszard Kujawa Spółka Komandytowa    Warszawa    10
7169    MATBUD Sp. z o.o.    Będzin    10
7170    Wadmar S.J. PPHU    Sosnowiec    10
7171    Jurko Sp. z o.o.    Warszawa    10
7172    Przemysław Kowalczyk S.J.    Sieradz    10
7173    Budomat Prus Spółka Jawna    Wólka Kosowska    10
7174    Zakład Konfekcjonowania Ziół FLOS Elżbieta i Jan Głąb S.J.    Mokrsko    10
7175    Palef Sp. z o.o.    Domaniów    10
7176    Metrox – Service Sp. z o.o.    Tczew    10
7177    Shark S.J.    Poznań    10
7178    PHU Elektromid S.J.    Koszalin    10
7179    Budkomplex S.J.    Bochnia    10
7180    Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o.    Dzierżoniów    10
7181    KLL Adam Litner, Artur Litner S.J.    Bielsko-Biała    10
7182    ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J.    Łowicz    10
7183    Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    10
7184    Pneumapol S.J.    Przeźmierowo    10
7185    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.    Zielonka    10
7186    Control System S.J.    Wrocław    10
7187    TIMBER Bolek i Gryczman S.J.    Cieszyn    10
7188    MINERAL MIDRANGE S.A.    Warszawa    10
7189    ASPOL S.J.    Tłuszcz    10
7190    HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA    Gdańsk    10
7191    Rolmex S.J.    Szczuczyn    10
7192    Euroaqua Sp. z o.o.    Poznań    10
7193    Agro – Biel Sp. z o.o. Przedsiębiuorstwo Rolno – Usługowe    Granowo    10
7194    AMC Sp. z o.o.    Warszawa    10
7195    Gorzowska Lecznica Specjalistyczna Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    10
7196    WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o.    Warszawa    10
7197    CENTRUM HANDLOWE TGG Sp. z o.o.    Wrocław    10
7198    Fhu Eko W.rybak sp. j.    Janikowo    10
7199    CALIER POLSKA Sp. z o.o.    Deszczno    10
7200    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    10
7201    PARKOWA – ŁAZIENKI Sp. z o.o.    Warszawa    10
7202    Sofra Sp. z o.o. Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy    Mielno    10
7203    APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J.    Poznań    10
7204    P.H. Paulina Napert S.J.     Warszawa    10
7205    PW MS – Ortis Produkt S.J.    Łomianki    10
7206    INTER – KRAM S.J.    Wolsztyn    10
7207    APTEKA Pod Klonami S.J.    Bolesławiec    10
7208    Sepix PHU S.J.    Słupsk    10
7209    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Antom T. Piskorz S.J.    Białystok    10
7210    Tranter Poland Sp. z o.o.    Pruszków    10
7211    Dot Systems Sp. z o.o.    Warszawa    10
7212    ALMIDES Sp. z o.o.    Warszawa    10
7213    Interlab Sp. z o.o.    Warszawa    10
7214    PPH „Augusto Konin” Sp. J. Liberkowski Piotr, Przybysz Janusz    Konin    10
7215    Stolrad Sp. z o.o.    Radom    10
7216    Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina    Warszawa    10
7217    Vox – Chata S.J.    Kalisz    10
7218    Inplast – Plus Sp. z o.o.    Poznań    10
7219    Mini Woka S.J. Zbigniew Wróblewski, Robert Bimek    Ostrowiec Świętokrzyski    10
7220    KARGO S.J. PHU    Łomża    10
7221    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j.    Człuchów    10
7222    Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.    Łódź    10
7223    Trans – Border S.J.    Jaworzno    10
7224    My – Soft Sp. z o.o.    Warszawa    10
7225    Balzen – Plast S.J.    Katowice    10
7226    IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o.    Jasin    10
7227    Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J.    Biała    10
7228    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski    Lublin    10
7229    Instalbud Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    10
7230    Firma Majerczyk S.J.    Skrzypne    10
7231    TECHMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7232    Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o.    Olkusz    10
7233    Przedsiębiorstwo VOLFRAM S.J.     Łebcz    10
7234    METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo – Produkcyjny    Łódź    10
7235    Umet Sp. z o.o.    Wrocław    10
7236    INTERPETRO Sp. z o.o.    Rzeszów    10
7237    Europartner S. J.    Pruszcz Gdański    10
7238    Stawosan S.J.    Stalowa Wola    10
7239    OP Kowalewscy S.J.    Siedlce    10
7240    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J.    Kartuzy    10
7241    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGRO-GAMA JÓZEF PSICA, MAREK LITEWKA S.J.    Proszowice    10
7242    NZOZ Szpital Położniczo – Operacyjny im. Św. Elżbiety Sp. z o.o.    Tuchów    10
7243    Arma San S.J.    Strzałkowo    10
7244    Inter Consult S.J.    Łódź    10
7245    Inbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7246    PPUH Gobox S.J.    Dębica    10
7247    Miejska Pracownia Projektowa Architekci Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    10
7248    Biuro Podróży Tęcza S.J.    Bielsko-Biała    10
7249    Ł&K S.J.    Łask    10
7250    Inmedia Polska Sp. z o.o.    Wrocław    10
7251    NEXT S.J.    Białystok    10
7252    Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa     Słupsk    10
7253    Plus S.J. PHU    Łosice    10
7254    Transtech S.J.    Bydgoszcz    10
7255    TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Sitaniec    10
7256    Haldex Sp. z o.o.    Kowale    10
7257    ATEQ PL Sp. z o.o.    Warszawa    10
7258    DARS Adamczak, Stanek S.J.    Wschowa    10
7259    Agrol S.J.    Nowa Ruda    10
7260    Inter-Termopol Sp. z o.o.    Bolesławiec    10
7261    Astra Cee Sp. z o.o.    Warszawa    10
7262    Feryster S.J. B i Z. Sobków    Iłowa    10
7263    Produkcja Handel Usługi IB S.J.    Barwice    10
7264    Sklep Ogólno-Spożywczy Aleksander Turkiewicz S.J.    Warszawa    10
7265    Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany Sp. z o.o.    Klęczany    10
7266    Foxberg Sp. z o.o.    Częstochowa    10
7267    Wełnoland Sp. z o.o.    Kalisz    10
7268    Hydrobud Kielczyk S.J.    Białystok    10
7269    Realtyco Sp. z o.o.    Warszawa    10
7270    PUP KANN Sp. z o.o.    Poznań    10
7271    Kaja Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    10
7272    Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach    Polkowice    10
7273    ELROJ S.J.    Warszawa    10
7274    Trans-Aga S.J.    Jaworzno    10
7275    OFTALMIKA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7276    PHU Pol-Pak Sp. z o.o.    Jeziorko    10
7277    TLC Sp. z o.o.    Raszyn    10
7278    Geosystems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
7279    Grojz S.J.    Rzeszów    10
7280    Europol Service S.J.    Szczecin    10
7281    Marcco S.J.    Wałbrzych    10
7282    Makart – Box Bojakowscy S.J.    Domaniów    10
7283    Esourcing S.A.    Kraków    10
7284    TPA Horwath Accounting Sp. z o.o.    Poznań    10
7285    NOVASPINE Sp. z o.o.    Tyniec Mały    10
7286    Firefly Creation Sp. z o.o.    Warszawa    10
7287    Zakład Usług Ślusarsko-Mechanicznych Nbs S.J.    Kędzierzyn-Koźle    10
7288    Centrum Diagnostyki Obrazowej Fantom Sp. z o.o.    Łódź    10
7289    Prefbud Sp. z o.o.    Stalowa Wola    10
7290    VIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.    Warszawa    10
7291    Sasol Poland Sp. z o.o.    Warszawa    10
7292    PW TOMEX Sp. z o.o.    Trzebinia    10
7293    AMR Trade Sp. z o.o.    Warszawa    10
7294    Artykuły Instalacyjno-Sanitarne I Przemysłowe Bolesta S.J.    Błonie    10
7295    Panax S.J.    Strzyżów    10
7296    Artimed Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    10
7297    Soter Sp. z o.o.    Kolbuszowa    10
7298    Vissavi Sp. z o.o.    Rzeszów    10
7299    MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o.    Wrocław    10
7300    Matbud S.J.    Piątnica Poduchowna    10
7301    Paluch Sp. z o.o.    Warszawa    10
7302    Prestige S.J.    Tarnobrzeg    10
7303    Poltechnik Sp. z o.o.    Miękinia    10
7304    MEDIGEN Sp. z o.o. Diagnostyka Molekularna    Warszawa    10
7305    Agro Humański, Janiszewski sp. j.    Kutno    10
7306    KRAK – MIX Sp. z o.o.    Kraków    10
7307    Neuron Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7308    Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Łuków    10
7309    Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński S.J.    Warszawa    10
7310    Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o.    Gurcz    10
7311    AS – BUD Sp. z o.o.    Bielawa    10
7312    Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. NZOZ    Olesno    10
7313    Polmed – Przychodnia Sp. z o.o.    Goleniów    10
7314    Lauren Peso Polska S.A.    Chorzów    10
7315    Maciejewscy – Madom S.J.    Białystok    10
7316    Hendripol Sp. z o.o.    Bukowiec    10
7317    Hotel Cristal Park Sp. z o.o.    Tarnów    10
7318    A&M Export Import M. Rodewald A. Klasura sp. j.    Łódź    10
7319    Europrofes Sp. z o.o.    Warszawa    10
7320    Artistic Trade Sp. z o.o.    Wyszków    10
7321    Pałuki Sp. z o.o. Zakład Remontowo – Montażowy    Piechcin    10
7322    KARST Sp. z o.o.    Białystok    10
7323    Przedsiębiorstwo Budowlane Nowbud Sp. z o.o.    Sandomierz    10
7324    Kucharscy Sp. z o.o. Gospodarstwo Rodzinne     Jastrzębia    10
7325    JURA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10
7326    PHU Promont S.J.    Opole    10
7327    Margot Sp. z o.o.    Sanok    10
7328    CSK Sp. z o.o.    Łódź    10
7329    Apteka E. Brózda I K. Brózda – S.J.    Złotów    10
7330    Apteka Melisa S.J.    Dębica    10
7331    Dach Styl S.J.    Kraków    10
7332    Bełchatowskie Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Bełchatów    10
7333    Kaliniec S.J.    Kalisz    10
7334    SM 21 Energetyka Sp. z o.o.    Łódź    10
7335    Foltex S.J.    Bydgoszcz    10
7336    Eclisse Polska Sp. z o.o.    Rokitki    10
7337    Bestel – Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Bydgoszcz    10
7338    Hotel Opera Sp. z o.o.    Sopot    10
7339    Konwerga Sp. z o.o.    Poznań    10
7340    Przedsiębiorstwo Handlowe KJM Łodziewscy sp. j.    Konin    10
7341    Konior Firma Projektowo Budowlana S.J.    Katowice    10
7342    BUDIMER Sp. z o.o. PBU    Puławy    10
7343    TBS BUDREM Sp. z o.o.    Kraków    10
7344    Vega S.J.    Tarnów    10
7345    Studio Forma 96 S.J.    Poznań    10
7346    MEBLE MORSKIE Sp. z o.o.    Będargowo    10
7347    Piekarnia Królewska J. Królik,J. Bułacz,A. Bułacz,M. Szewczyk S.J.    Węgrzce Wielkie    10
7348    Marand Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    10
7349    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o.    Sądów    10
7350    Izoterm S.J.    Poznań    10
7351    Anpol S.J.    Warszawa    10
7352    Telma Group Communications Sp. z o.o.    Łódź    10
7353    IMR Sp. z o.o.    Kartoszyno    10
7354    Juveranna Sp. z o.o.    Radom    10
7355    CIECHBUD Dzierzęcki Sławomir, Chęciński Roman S.J.    Ciechanów    10
7356    NZOZ Patron Sp. z o.o.    Kielce    10
7357    Pollena – Astra Sp. z o.o. Zakład Chemii Gospodarczej    Przemyśl    10
7358    Almako S.J.    Kołobrzeg    10
7359    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PLASTKON KRZYSZTOF JURKIEWICZ S.J.    Koszalin    10
7360    HYDROKAN Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7361    ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J.    Czeladź    10
7362    DAREL Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    10
7363    Firma Handlowo – Usługowa Far – Lak S.J.    Łańcut    10
7364    AIS.PL Sp. z o.o.    Toruń    10
7365    Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Dzierzgoń    10
7366    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE I USŁUGOWE ALFA Sp. z o.o.    Andrychów    10
7367    ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH    Radom    10
7368    Kwant P.P.H. Marek Korzeniowski I Sp. S.J.    Milicz    10
7369    WALZ Sp. z o.o.    Wrocław    10
7370    R – Stal S.J. PPUH    Boguchwała    10
7371    MISTRAL S.J. FH    Motycz    10
7372    Błysk S.J. PHU    Tomaszów Mazowiecki    10
7373    Kowalski i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Koronowo    10
7374    KOMERC Sp. z o.o.    Chojnów    10
7375    TPi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10
7376    Soltec Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7377    Techniserv Sp. z o.o.    Częstochowa    10
7378    Sisa Polska Sp. z o.o.    Łódź    10
7379    Tecom Analytical Systems – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    10
7380    TIC S.J.    Bukowno    10
7381    Marschall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
7382    KONSTRUKCJE Sp. z o.o.    Wrocław    10
7383    El – But 2 S.J.    Konstancin-Jeziorna    10
7384    Zakład Hotelarsko-Gastronomiczny Naramowice Sp. z o.o.    Poznań    10
7385    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna w Budziwojowie    Budziwojów    10
7386    Firma Handlowo-Usługowa BLACHOMET S.J. Artur Mejer, Renata Wasik-Mejer    Szczekociny    10
7387    Eurobud Sp. z o.o.    Roźwienica    10
7388    Antares Sp. z o.o.    Lubawa    10
7389    RCR S.J.    Dopiewo    10
7390    Montal Sp. z o.o.    Chorzów    10
7391    Glen Sp. z o.o.    Kraków    10
7392    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Spekom Sp. z o.o.    Katowice    10
7393    Time – Net Sp. z o.o.    Łódź    10
7394    Prymus S.J.    Mielec    10
7395    Chemsol St. Polinowski S.J.    Bydgoszcz    10
7396    FHU Krak – Fliz SJ Ewa i Bogusław Wydrzyńscy    Węgrzce    10
7397    Starfax S.J.    Warszawa    10
7398    Stopklatka S.A.    Warszawa    10
7399    Polirat Sp. z o.o.    Zamość    10
7400    Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.j.    Wrocław    10
7401    Specjał S.J. Jankowski Podstawka Jaworski Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe     Ostróda    10
7402    Herbaty Sztachetne Sp. z o.o.    Szczecin    10
7403    VENTARS Sp. z o.o.    Kraków    10
7404    Zurt Sp. z o.o.    Łódź    10
7405    Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    10
7406    Lieto Security Sp. z o.o.    Warszawa    10
7407    Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług    Wrocław    10
7408    Omega Sp. z o.o. PPU    Gdańsk    10
7409    Elektro – Serwis S. J.    Zawada    10
7410    CSF Polska Sp. z o.o.    Rzeszów    10
7411    Termal Sp. z o.o.    Starogard Gdański    10
7412    Lanius S.J.    Poznań    10
7413    Liko-S Sp. z o.o.    Katowice    10
7414    PL-Fund.com Sp. z o.o.    Gdynia    10
7415    Basma Basel I Pietrzak S.J.    Wrocław    10
7416    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Godziszowa Sp. z o.o.    Godziszowa    10
7417    Gastoklima Sp. z o.o. PUP    Gdańsk    10
7418    Zespół Przychodni Formica Sp. z o.o.    Wrocław    10
7419    Pro Geo Sp. z o.o.    Wrocław    10
7420    Ori Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7421    IKS – Serwis Sp. z o.o. Zakład Usług Informatycznych    Wrocław    10
7422    TG Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, S.J.    Katowice    10
7423    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7424    Unika Sp. z o.o.    Przeźmierowo    10
7425    Radiotechnika Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    10
7426    AC WZOREK Sp. z o.o.    Pruszków    10
7427    Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J.    Białystok    10
7428    Stalówka Sp. z o.o.    Opole    10
7429    Baza Augustyniak i Błażek S.J.    Pruszcz Gdański    10
7430    Paxton House – Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    10
7431    HURT-DETAL-ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE WIELOBRANŻOWE LESZEK I IRENA ZIELINSCY – S.J.    Tuchola    10
7432    Kompostech Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10
7433    Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek    Turobin    10
7434    Firma Handlowa G&R S.J.    Kraków    10
7435    Novum Therm Sp. z o.o.    Kalisz    10
7436    Grójeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Grójec    10
7437    Looksoft Sp. z o.o.    Warszawa    10
7438    Pasja Sp. z o.o.    Rzeszów    10
7439    Termplex Sp. z o.o.    Warszawa    10
7440    Centrum Medyczne Polimed Sp. z o.o.    Tczew    10
7441    Artchem Tarczyński, Mielczarek Sp. J.    Częstochowa    10
7442    Loveurope Production Sp. z o.o.    Warszawa    10
7443    Tenir Serwis Sp. z o.o.    Łódź    10
7444    Rolmas Sp. z o.o. PPH    Czernin    10
7445    Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    10
7446    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    10
7447    Ago Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    10
7448    BO & DO Sp. z o.o.    Inowrocław    10
7449    Borgia Sp. z o.o.    Katowice    10
7450    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.    Wrocław    10
7451    Investech Sp. z o.o.    Warszawa    10
7452    Ekoenergopol Sp. z o.o.    Lublin    10
7453    Verum Sp. z o.o.    Poznań    10
7454    FPP Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    10
7455    Tech Service Sp. z o.o.    Warszawa    10
7456    Spółdzielnia Wola    Warszawa    10
7457    CGS Prepress S.J.    Mrowino    10
7458    Miły Dom Sp. z o.o.    Gliwice    10
7459    Fozi Sp. z o.o.    Łódź    10
7460    MTM S.J.    Lublin    10
7461    Almado Sp. z o.o.    Warszawa    10
7462    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MED Sp. z o.o.    Chełm    10
7463    Centrum Serwisowe Mik S.J.    Radom    10
7464    Kartonex S.J.    Kcynia    10
7465    Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J.    Płock    10
7466    Odratrans – Porty Sp. z o.o.    Wrocław    10
7467    Partner Serwis Spółka Komandytowa    Szczecin    10
7468    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    10
7469    Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    10
7470    GEA Invest Sp. z o.o.    Warszawa    10
7471    Ice Cafe Sp. z o.o.    Warszawa    10
7472    ZAPIS – HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki    Ostrów Wielkopolski    10
7473    Przeds. Ama Sp. z o.o.    Bolszewo    10
7474    GRE Sp. z o.o.    Gdynia    10
7475    Butstar Sp. z o.o.    Zblewo    10
7476    4×4 Partner Sp. z o.o.    Warszawa    10
7477    Briese Shipping Agency LTD Sp. z o.o.    Szczecin    10
7478    AKROBUD Sp. z o.o.    Komorów    10
7479    Vistal Ocynkownia Sp. z o.o.    Gdynia    10
7480    ZACHÓD Sp. z o.o. PPHU    Polkowice    10
7481    Radio Rekord FM S.A.    Radom    10
7482    EastWorks Sp. z o.o.    Warszawa    10
7483    Expoline S.J.    Aleksandrów Łódzki    10
7484    Jumar S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe    Pruszcz Gdański    10
7485    NZOP- Przychodnia Rodzinna Sp. z o.o.    Nysa    10
7486    Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie    Piaseczno    10
7487    Combi S.J.    Łódź    10
7488    JRD Sp. z o.o.    Warszawa    10
7489    JML Color S.J.    Warszawa    10
7490    Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Arsmed Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7491    Ekoplus Sp. z o.o.    Kraków    10
7492    Zarządzanie Budownictwo Konsulting Posesor Sp. z o.o.    Warszawa    10
7493    Alfa Art Sp. z o.o.    Żabów    10
7494    Hurtownia Chem-Bud S.J. Jolanta Dąbrowska-Niekowal    Leźno    10
7495    APTEKA WOŁOWSKA, LISOWSKA, KAWAŁKO, CHĄDZYŃSKA S.J.    Wołów    10
7496    Trimar Shipping Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    10
7497    POGÓRZE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska    Gdynia    10
7498    Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.    Pruszków    10
7499    PPU NAVA Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7500    PHU Bemeta S.J.    Rzeszów    10
7501    Solemis Group Sp. z o.o.    Gdynia    10
7502    Danco Sp. z o.o.    Szklarska Poręba    10
7503    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne PÓŁWYSEP S.J.    Reda    10
7504    Pommernjagd S.J. PUH    Koszalin    10
7505    Interton S.J.    Gdynia    10
7506    SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    10
7507    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Antom – W. Zdanowicz, H. Zdanowicz – sp. j.    Łódź    10
7508    Zakład budownictwa Drogowego S.J.    Wyszków    10
7509    Księgarnia Naukowo – Medyczna Popławscy S.J.    Łódź    10
7510    PHU Timon S.J.    Wałbrzych    10
7511    Plus S.J. PPH    Słupsk    10
7512    CLD Sp. z o.o.    Krzemieniewo    10
7513    Eurodom Sp. z o.o.    Oświęcim    10
7514    Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej IKKU Sp. z o.o.    Warszawa    10
7515    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Kościerzyna    10
7516    Eip – European Investments & Partners Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    10
7517    HOTEL SASKI JOLANTA GALGANEK, ANDRZEJ ZGAŁA S.J.    Kraków    10
7518    Ecoval Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10
7519    Prefamet – Zremb S.A.    Gliwice    10
7520    Edal Sp. z o.o.    Warszawa    10
7521    PUP KARED Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7522    MOBI-INWEST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7523    Fresh Solutions Sp. z o.o.    Poznań    10
7524    Logo-Trans Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    10
7525    ZDROWIE Sp. z o.o.    Zawoja    10
7526    Polaudit Sp. z o.o.    Warszawa    10
7527    Lakmar Sp. z o.o.    Stare Babice    10
7528    Alien FX Sp. z o.o.    Warszawa    10
7529    NZOZ PRZYCHODNIA SALWATORSKA Sp. z o.o.    Kraków    10
7530    SEPTIMA MED Sp. z o.o.    Warszawa    10
7531    Forkan Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
7532    Hansa Sp. z o.o.    Białystok    10
7533    Sky Lift Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    10
7534    MEDIC-US Sp. z o.o.    Trzebinia    10
7535    DMP Nieruchomości Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    10
7536    Uran S.J.    Barcin    10
7537    ATUT Sp. z o.o.    Lublin    10
7538    TERMOGAZ Sp. z o.o.    Koszalin    10
7539    Transbudex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Szczecinek    10
7540    Pawimex Sp. z o.o.    Warszawa    10
7541    Coruna Sp. z o.o.    Raszyn    10
7542    Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7543    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nadrzeczna Sp. z o.o.    Częstochowa    10
7544    Elektrodom S.J.    Suwałki    10
7545    Cor – Med Sp. z o. NZOP    Warszawa    10
7546    Optifloor Sp. z o.o.-Spółka Komandytowa    Oświęcim    10
7547    Autologic Sp. z o.o.    Warszawa    10
7548    Kama Sp. z o.o. PPU    Zielona Góra    10
7549    PPU Thor Sp. z o.o.    Gdynia    10
7550    Stary Chełm Sp. z o.o. NZOZ    Gdańsk    10
7551    B.W. TRANSPORT Sp. z o.o.    Warszawa    10
7552    BIOTON – TOUR S.J. Biuro Podróży    Warszawa    10
7553    Maad – Projekt Sp. z o.o.    Wrocław    10
7554    Plantin – Sp. z o.o.    Wrocław    10
7555    Metaloplast – Kraków Sp. z o.o.    Sułkowice    10
7556    Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.    Białystok    10
7557    Dercol Sp. z o.o.    Warszawa    10
7558    Zakład Spedycyjno – Przewozowy Transprin Sp. z o.o.    Puławy    10
7559    ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI ADMINISTRACJA DOMÓW MIESZKALNYCH NR 1 KROWODRZA    Kraków    10
7560    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagmed Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10
7561    Mercomp Sp. z o.o.    Warszawa    10
7562    BILANS Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    10
7563    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakł. Usług i Produkcji Ogrodniczej    Stalowa Wola    10
7564    Innovia Films Commercial Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Poznań    10
7565    Expert Sp. z o.o.    Gdańsk    10
7566    Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Tekam Sp. z o.o.    Puławy    10
7567    Technika Cieplna Sp. z o.o. PHU    Białystok    10
7568    Abditus sp. z o.o.    Wrocław    10
7569    MTR Sp. z o.o. Towarzystwo Produkcyjno – Handlowe     Radom    10
7570    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Wikbau Sp. z o.o.    Szczecin    10
7571    Euro – Konsult Sp. z o.o.    Lublin    10
7572    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.    Warszawa    9
7573    Mondi Świecie S.A.    Świecie    9
7574    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    9
7575    ANWIL S.A.    Włocławek    9
7576    LPP S.A.    Gdańsk    9
7577    NG2 S.A.    Polkowice    9
7578    GRUPA KĘTY S.A.    Kęty    9
7579    HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7580    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Kraków    9
7581    POLITECHNIKA WROCŁAWSKA    Wrocław    9
7582    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    9
7583    KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zielona Góra    9
7584    Arctic Paper Kostrzyn S.A.    Kostrzyn nad Odrą    9
7585    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
7586    NDI S.A.    Sopot    9
7587    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.    Gdańsk    9
7588    Pfizer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7589    RR Donnelley Global Turnkey Solutions Poland Sp. z o.o.    Łódź    9
7590    FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A.    Lubzina    9
7591    ORLEN ASFALT Sp. z o.o.    Płock    9
7592    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    9
7593    Brown Forman Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7594    LU Polska S.A.    Warszawa    9
7595    AQUA S.A.    Bielsko-Biała    9
7596    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    9
7597    AVIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9
7598    SEPHORA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7599    ATAL S.A.    Cieszyn    9
7600    Vesuvius Poland Sp. z o.o.    Skawina    9
7601    EUROFOAM Polska Sp. z o.o.    Zgierz    9
7602    TFP Sp. z o.o.    Kórnik    9
7603    MERCK Sp. z o.o.    Warszawa    9
7604    SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7605    CAN-PACK General Line Sp. z o.o.    Dębica    9
7606    Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie    Lublin    9
7607    Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.    Mikołów    9
7608    Nowa Era Sp. z o.o.    Warszawa    9
7609    Control Process S.A.    Kraków    9
7610    GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7611    Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA    Warszawa    9
7612    Monsanto Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7613    Emerson Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    9
7614    Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecin    9
7615    Zakłady Kablowe BITNER – Celina Bitner    Kraków    9
7616    Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny ZOZ w Nowej Soli    Nowa Sól    9
7617    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA    Łódź    9
7618    Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.    Kielce    9
7619    BON PRIX Sp. z o.o.    Łódź    9
7620    ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o.    Warszawa    9
7621    NATUR – PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o.    Warszawa    9
7622    Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    9
7623    Florentyna – Zakład Pracy Chronionej S.J.    Pleszew    9
7624    Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9
7625    DFM Sp. z o.o.    Dobre Miasto    9
7626    KARCHER Sp. z o.o.    Kraków    9
7627    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kier Klimacka Elżbieta    Chełmno    9
7628    BLACHOTRAPEZ T.J.LUBERDA SPÓŁKA JAWNA    Ponice    9
7629    Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Chorzów    9
7630    ATREM S.A.    Suchy Las    9
7631    ELBEST Sp. z o.o.    Bełchatów    9
7632    BC&O Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kielce    9
7633    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    9
7634    Pozbud T&R S.A.    Luboń    9
7635    PROFIX Sp. z o.o.    Warszawa    9
7636    Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Czerwonak    9
7637    Kupiec Sp. z o.o.    Paprotnia    9
7638    SMG/KRC POLAND MEDIA S.A.    Warszawa    9
7639    Instytut Chemii Bioorganicznej PAN    Poznań    9
7640    BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o.    Gdynia    9
7641    TKT Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    9
7642    Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny    Gdynia    9
7643    CENTRUM KLIMA S.A.    Wieruchów    9
7644    CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J.    Szczecin    9
7645    Górka Cement Sp. z o.o.    Trzebinia    9
7646    PHU WĘGLOHUT S.J.    Rybnik    9
7647    Star – Gress Sp. z o.o.    Końskie    9
7648    JUAN-J S.J.    Warszawa    9
7649    Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    9
7650    JANTAR Sp. z o.o.    Słupsk    9
7651    PATENTUS S.A.    Pszczyna    9
7652    DAX COSMETICS Sp. z o.o.    Wiązowna    9
7653    Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    9
7654    Komandor S.A.    Radom    9
7655    Wittchen S.A.    Kiełpin    9
7656    POLMOR Sp. z o.o.    Bytów    9
7657    Przedsiębiorstwo AGAT S.A.    Koluszki    9
7658    Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego    Kraków    9
7659    Cisco System Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
7660    ELFEKO S.A.    Gdynia    9
7661    IPB Sp. z o.o. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Iława    9
7662    Sopro Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7663    Ace Rico Poland Sp. z o.o.    Bielawa    9
7664    Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze    Warszawa    9
7665    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    9
7666    JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jastrzębie-Zdrój    9
7667    Zamek Królewski na Wawelu    Kraków    9
7668    PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek S.J.    Bochnia    9
7669    Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.    Gliwice    9
7670    HSV Polska Sp. z o.o.    Łódź    9
7671    SANIPOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno – Porządkowych    Gdynia    9
7672    Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie    Warszawa    9
7673    MDM S.A.    Cieszyn    9
7674    PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o.    Korwinów    9
7675    „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J.    Stalowa Wola    9
7676    MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A.    Wrocław    9
7677    Best Construction sp. z o.o.    Rzeszów    9
7678    MALDROBUD Wiesława Malinowicz i Edward Malinowicz S.J.    Myślibórz    9
7679    DOHLER POLSKA Sp. z o.o.    Kozietuły Nowe    9
7680    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    9
7681    Jowat Polska Sp. z o.o. sp.k.    Sady    9
7682    ZAZAMCZE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    9
7683    Super Market Rajski S.J.    Nowy Targ    9
7684    NOVUM MANAGEMENT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna    Kalisz    9
7685    SEW – Eurodrive Polska Sp. z o.o.    Łódź    9
7686    POLSNACK Sp. z o.o.    Sady    9
7687    AL-KO KOBER Sp. z o.o.    Przeźmierowo    9
7688    Knorr – Bremse Systemy Dla Kolejowych Środków Lokomocji Pl. Sp. z o.o.    Kraków    9
7689    Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO    Łódź    9
7690    DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J.    Michałów-Reginów    9
7691    Pak Infrastruktura Sp. z o.o.    Konin    9
7692    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa    Warszawa    9
7693    Connector Sp. z o.o.    Niepruszewo    9
7694    PPH ABET Sp. z o.o.    Wrocław    9
7695    KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o.    Toruń    9
7696    WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o.    Łomianki    9
7697    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa POPOWICE    Wrocław    9
7698    Gabi – Bis Sp. z o.o. PPHU    Łęka Opatowska    9
7699    METOREX Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjne    Toruń    9
7700    LIBRA S.J. PUH    Bielsko-Biała    9
7701    Troton Sp. z o.o.    Gościno    9
7702    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.    Kraków    9
7703    SOFRALUX Sp. z o.o.    Warszawa    9
7704    Eneos Sp. z o.o.    Poznań    9
7705    PPH FORMIKA Sp. z o.o.    Raszyn    9
7706    Calbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9
7707    Fargotex Sp. z o.o.    Łomża    9
7708    „Dębowa Polska” Sp.J. Jerzy Markiewicz Leszek Markiewicz    Siedlec    9
7709    GTV Sp. z o.o. sp.k.    Pruszków    9
7710    PPH Wader – Woźniak Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    9
7711    Jakon Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    9
7712    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie    Sochaczew    9
7713    INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW    Warszawa    9
7714    Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Radom    9
7715    Fast S.A.    Gdańsk    9
7716    Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa    Warszawa    9
7717    Lemminkäinen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7718    XL – TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    9
7719    Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów    Warszawa    9
7720    AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    9
7721    Jazon Sp. z o.o.    Kołobrzeg    9
7722    Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o.    Opole    9
7723    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    9
7724    OPA-ROW Sp. z o.o.    Rybnik    9
7725    Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A.    Chojnice    9
7726    LEMAR R.L.E. Leśniak S.J.    Nowe Brzesko    9
7727    MAX – FLIZ S.J. Firma Handlowa    Kraków    9
7728    NOVOTERM Sp. z o.o.    Szczecin    9
7729    Jones Lang Lasalle Sp. z o.o.    Warszawa    9
7730    Dalkia Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    9
7731    ELPOEKO Sp. z o.o. – GRUPA FRANSPOL    Zawada    9
7732    ENERGOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego    Kraków    9
7733    Arteria S.A.    Warszawa    9
7734    Przeds. Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o.    Tylmanowa    9
7735    Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J.    Chodzież    9
7736    EPS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7737    Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pszczyna    9
7738    PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J.    Chełm    9
7739    Agra Glapiński sp. j.    Opole    9
7740    N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne    Głogów    9
7741    Helukabel Polska Sp. z o.o.    Radziejowice    9
7742    SONAROL S.J.    Jedwabne    9
7743    ELEKTRA S.J.    Warszawa    9
7744    ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o.    Poznań    9
7745    ENREM – POŁANIEC SP. Z O.O    Połaniec    9
7746    POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o.    Poznań    9
7747    Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie Castellum Sp. z o.o.    Wrocław    9
7748    Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    9
7749    Inochłod – Serwis Sp. z o.o.    Janikowo    9
7750    Triton Development Sp. z o.o.    Warszawa    9
7751    DAMAZ PPHU    Łódź    9
7752    Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.    Osiek    9
7753    Severt Polska Sp. z o.o.    Gorlice    9
7754    Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.    Poznań    9
7755    MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych    Katowice    9
7756    IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K.    Częstochowa    9
7757    Viega Sp. z o.o.    Warszawa    9
7758    SITA Zakład Oczyszczania Miasta S.A.    Bielsko-Biała    9
7759    VG – Orth Polska Sp. z o.o.    Jaworzno    9
7760    HACON Sp. z o.o.    Barlinek    9
7761    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    9
7762    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    9
7763    Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o.    Nysa    9
7764    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.    Kraków    9
7765    Lindab Buildings Sp. z o.o.    Łomianki    9
7766    Altvater Piła Sp. z o.o.    Piła    9
7767    PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o.    Radom    9
7768    CIROKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9
7769    Izobud – K. Pola J. Sekler S.J.    Łąki Kozielskie    9
7770    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    9
7771    Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    9
7772    POLPAIN – PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7773    Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada    Biłgoraj    9
7774    Stacon TIS Duszak S.J.    Kadzidło    9
7775    TFP – GRAFIKA Sp. z o.o.    Śrem    9
7776    Metzłom Ligęza S.J.    Słupsk    9
7777    Raben Transport Sp. z o.o.    Gądki    9
7778    Victoria-Meble Sp. z o.o.    Poznań    9
7779    Fabryka Mebli STOLKAR    Brodnica    9
7780    Betmix Węcławik, Gwóźdź, Jaskólska, Jaskólski S.J.    Nowogard    9
7781    STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o.    Gdańsk    9
7782    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    9
7783    MGGP AERO Sp. z o.o.    Tarnów    9
7784    Elektromontaż Kraków S.A.    Kraków    9
7785    SCHAUM – CHEMIE MIKOŁÓW Sp. z o.o.    Mikołów    9
7786    ORLEN MEDICA Sp. z o.o.    Płock    9
7787    Muzeum Historyczne Miasta Krakowa    Kraków    9
7788    Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera    Zielona Góra    9
7789    Axa Stenman Poland Sp. z o.o.    Siewierz    9
7790    Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J.    Lidzbark Warmiński    9
7791    Bodeko Hotele Sp. z o.o.    Wisła    9
7792    Technomex Sp. z o.o.    Gliwice    9
7793    Kromet Sp. z o.o.    Elbląg    9
7794    JWW Inwest Sp. z o.o.    Katowice    9
7795    Sumin S.J.    Suchy Las    9
7796    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    9
7797    Marlin S.J.    Krotoszyn    9
7798    EM & EM S.J.    Warszawa    9
7799    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    9
7800    Zakład Metalowy Plast – Met    Olkusz    9
7801    Abook Sp. z o.o.    Warszawa    9
7802    E.MA. Polska Sp. z o.o.    Kielce    9
7803    Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A.    Lublin    9
7804    J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o.    Rumia    9
7805    PAFOSCAN – FARM S.J.    Wrocław    9
7806    DROGI I MOSTY Henryk Boczek    Inowrocław    9
7807    W – M Glass Sp. z o.o.    Bartoszyce    9
7808    SATLAN Sp. z o.o.    Wrocław    9
7809    Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    9
7810    Prefbet Sp. z o.o. Przed. Produkcji Betonów    Śniadowo    9
7811    TPI Sp. z o.o.    Warszawa    9
7812    STOMIL EAST Sp. z o.o.    Sanok    9
7813    Compugroup Medical Polska Sp. z o.o.    Lublin    9
7814    Baltic Spares Services Sp. z o.o.    Gdańsk    9
7815    Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik    Kraków    9
7816    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Kielce    9
7817    KW TRADE Sp. z o.o.    Kraków    9
7818    HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Komandytowa    Katowice    9
7819    Walmark Sp. z o.o.    Sosnowiec    9
7820    Wojnarowscy Sp. z o.o.    Katowice    9
7821    ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.    Kraków    9
7822    Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o.    Poznań    9
7823    ASTE Sp. z o.o.    Kowale    9
7824    Schenck Process Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7825    P.P.H.U. BOMET    Węgrów    9
7826    Emerson Network Power Sp. z o.o.    Warszawa    9
7827    Spectra Lighting Sp. z o.o.    Warszawa    9
7828    PPH DAWID Sp. z o.o.    Sztum    9
7829    Efen Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    9
7830    Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno – Górniczych ENMAG – EG Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    9
7831    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    9
7832    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    9
7833    Performance Media Sp. z o.o.    Warszawa    9
7834    IKS 2 MUCHA, WITEK S.J.    Mikołów    9
7835    CA Consulting S.A.    Warszawa    9
7836    EGA Sp. z o.o. S.K.    Nowa Wieś Rzeczna    9
7837    Flavon Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    9
7838    PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A.    Lublin    9
7839    VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7840    ITA – K. Pollak S.J.    Poznań    9
7841    Doka Polska Sp. z o.o.    Zielonka    9
7842    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    9
7843    AUTO – PLAST PRODUKT S.A.    Września    9
7844    Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A.    Lublin    9
7845    Stabos Sp. z o.o.    Szczecin    9
7846    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko Serwis Sp. z o.o.    Kutno    9
7847    D+H Polska Sp. z o.o.    Wrocław    9
7848    JKT – Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o.    Białystok    9
7849    Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.    Gać    9
7850    BUDPOL Sp. z o.o.    Częstochowa    9
7851    EC Engineering Sp. z o.o.    Kraków    9
7852    Molo Sp. z o.o.    Smardzewice    9
7853    Tadej S.J. Materiały Budowlane    Chróścice    9
7854    Lancerto S.A.    Łańcut    9
7855    Stalmax S.J.    Wadowice Górne    9
7856    ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o.    Mysłowice    9
7857    MAR – MED Sp. z o.o.    Warszawa    9
7858    EURO – BIAL S.J.    Białystok    9
7859    PROF – US PUH Spółdzielnia    Kraków    9
7860    VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o.    Warszawa    9
7861    JFC POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrówka    9
7862    Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Rzeszów    9
7863    EPO Sp. z o.o.    Opole    9
7864    Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka sp. j.    Puck    9
7865    Orlikon Sp. z o.o.    Poznań    9
7866    EPA Sp. z o.o.    Szczecin    9
7867    Minimot S.J. PHU    Ostrów Wielkopolski    9
7868    MEL – KAN Sp. z o.o. PPUH    Grudziądz    9
7869    Rindipol S.A.    Chojnice    9
7870    Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki    Warszawa    9
7871    ECO – TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    9
7872    Salinex Sp. z o.o.    Inowrocław    9
7873    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    9
7874    Rothenberger – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7875    SP ZOZ Szpital Rejonowy w Opocznie    Opoczno    9
7876    Soley Sp. z o.o.    Balice    9
7877    Navikon SRY Sp. z o.o.    Świnoujście    9
7878    POLBROK – AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Gdynia    9
7879    Racontrols Sp. z o.o.    Katowice    9
7880    Budowa Łowicz Sp. z o.o.    Łowicz    9
7881    BIONOR Sp. z o.o.    Kielce    9
7882    MOSTOSTAL KĘDZIERZYN S.A. Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze    Kędzierzyn-Koźle    9
7883    KAPS Sp. z o.o.    Rzezawa    9
7884    Viateco Sp. z o.o.    Katowice    9
7885    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    9
7886    Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.    Gdynia    9
7887    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    9
7888    KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o.    Kraków    9
7889    Klimat Solec Sp. z o.o.    Solec Kujawski    9
7890    ETG Polska Print Medien Logistik International Sp. z o.o.    Katowice    9
7891    INBUD BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9
7892    IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.    Milanówek    9
7893    MARIMPEX MACHINERY Sp. z o.o.    Warszawa    9
7894    Akademia Pracownicza Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa PAN    Warszawa    9
7895    SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa    Warszawa    9
7896    Ravimed Sp. z o.o. ZPSM    Legionowo    9
7897    Eco – Ciepło M.S. Bul S.J.    Opole    9
7898    THEMAR Import Export Sp. z o.o.    Warszawa    9
7899    WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J.    Parszczyce    9
7900    Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7901    Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    9
7902    METIMPEX Sp. z o.o.    Kraków    9
7903    MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski    Lutomiersk    9
7904    Wienkra Sp. z o.o.    Kraków    9
7905    Polskie Radio Rzeszów Rozgłośnia Regionalna w Rzeszowie S.A.    Rzeszów    9
7906    ALVI – POLSKA Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9
7907    Faro S. Zieliński, K. Putanowicz S.J.    Kraków    9
7908    Systherm S.J.    Poznań    9
7909    Al – Land Sp. z o.o.    Wrocław    9
7910    Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Świdnica    9
7911    Galapagos Sp. z o.o.    Warszawa    9
7912    MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek    Nowy Sącz    9
7913    Corrimex S.J.    Łomianki    9
7914    ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.    Grudziądz    9
7915    Stalmech Bogumił Księżakowski    Nowa Biała    9
7916    FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7917    Eko Energia Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    9
7918    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o.    Poznań    9
7919    Farmina Sp. z o.o.    Kraków    9
7920    PPU UNION Sp. z o.o.    Gdańsk    9
7921    PRAGMA Sp. z o.o.    Kraków    9
7922    Voestalpine Tens Sp. z o.o.    Sopot    9
7923    Sanbud S.J.    Siedlce    9
7924    Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o.    Racibórz    9
7925    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    9
7926    Powerbike S.A.    Poznań    9
7927    Pabiantex S.J.    Ksawerów    9
7928    LAMINART Sp. z o.o.    Stęszew    9
7929    NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy    Stara Gadka    9
7930    HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    9
7931    Bottcher Polska Sp. z o.o.    Błonie    9
7932    Brand Sp. z o.o.    Warszawa    9
7933    Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.    Nowy Sącz    9
7934    EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników    Węgierki    9
7935    Nasza Łazienka S.J.    Łódź    9
7936    Chema – Elektromet Spółdzielnia Pracy    Rzeszów    9
7937    Przeds. Budowlane Best Deweloper Sp. z o.o.    Szczecin    9
7938    Sienkiewicz Mat – Bud Sp. z o.o.    Warszawa    9
7939    JAWAL Sp. z o.o. PPHU    Kielce    9
7940    Allied Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
7941    Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J.    Jaworzno    9
7942    Balda Sp. z o.o.    Zbąszyń    9
7943    SUD – CHEMIE Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    9
7944    Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.    Komorniki    9
7945    DIWAL S.J.    Gliwice    9
7946    AJGA Stankiewicz S.J.    Działdowo    9
7947    Delma Bazalt Sp. z o.o. PPU    Strzegom    9
7948    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Mswia    Otwock    9
7949    C/S Polska Sp. z o.o.    Kobylanka    9
7950    KATHAY – HASTER M.W. Brzostowscy, A.A. Ślebioda S.J.    Poznań    9
7951    Fol – Poz Sp. z o.o.    Poznań    9
7952    Medline Sp. z o.o.    Zielona Góra    9
7953    Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.    Poznań    9
7954    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Chojnice    9
7955    Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp. j.    Widziszewo    9
7956    Euro-Box Sp. z o.o.    Ługów    9
7957    MULTI Sp. z o.o.    Opole    9
7958    Patron Travel Sp. z o.o. Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe    Warszawa    9
7959    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    9
7960    J.T.C. S.A.    Będzin    9
7961    Asco Sp. z o.o.    Gdynia    9
7962    ASKOM Sp. z o.o.    Gliwice    9
7963    LGC Promochem Sp. z o.o.    Łomianki    9
7964    Instac Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    9
7965    Grab Sp. z o.o.    Brzeziny    9
7966    WADIM PLAST Narojek S.J.    Reguły    9
7967    Molbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Goczałkowice-Zdrój    9
7968    Filtrona Protection and Finishing Products Sp. z o.o.    Łódź    9
7969    V&B Flamy Block Sp. z o.o.    Gogolin    9
7970    Meinert Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9
7971    Pol – Marley S.J.    Oświęcim    9
7972    Energo – System – S.A.    Rzeszów    9
7973    Elcam Sp. z o.o. PPUH    Świętochłowice    9
7974    KIE Sp. z o.o.    Niepruszewo    9
7975    RUCKER – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
7976    Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J.    Łask    9
7977    EL – SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J.    Ostrołęka    9
7978    Agromex S.J.    Kurzętnik    9
7979    GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy    Elbląg    9
7980    Hotek Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7981    FAMAS S.A.    Łódź    9
7982    Leco Polska Sp. z o.o.    Tychy    9
7983    POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o.    Żyrardów    9
7984    Tur – Trans – Gapsa S.J.    Turek    9
7985    Big Play Sp. z o.o.    Chełm    9
7986    Reconal Sp. z o.o.    Rzeszów    9
7987    Big Tor M. Barański Sp. J.    Bydgoszcz    9
7988    Fasada Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
7989    IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.    Zakrzew    9
7990    AUTO GALERIA Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9
7991    Itib Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9
7992    Zakład Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego Rolfroz Sp. z o.o.    Koneck    9
7993    BUDMAR JUDKOWIAK S.J.    Baranowo    9
7994    Delfin S.J.    Nowa Wieś    9
7995    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o.    Ustka    9
7996    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    9
7997    ATE Sp. z o.o. ZPHU    Zbąszyń    9
7998    Imbex S.J.    Brzozów    9
7999    TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki    Białe Błota    9
8000    BM Recykling Sp. z o.o.    Andrychów    9
8001    Impol I. Nowicki, M. Iwanicki S.J.    Lipno    9
8002    MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o.    Lubin    9
8003    DOM – EKO Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9
8004    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH BROSTER S.J.    Janikowo    9
8005    Lincoln S.J.    Sosnowiec    9
8006    P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka    Podzborów    9
8007    Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A.    Karpacz    9
8008    Lexmark International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8009    TEKA MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o.    Warszawa    9
8010    Elewator Sp. z o.o.    Katowice    9
8011    Grifols Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8012    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    9
8013    GM Plast Sp. z o.o.    Police    9
8014    Deltafan Sp. z o.o.    Brzeźnica    9
8015    F.H.U. Bona S.J.    Pilawa    9
8016    ASKI Sp. z o.o. Zakład Systemów Komputerowych    Włocławek    9
8017    Siedleckie Centrum Budownictwa SED – BUD S.A.    Siedlce    9
8018    PMB Południe Tour Sp. z o.o.    Rytro    9
8019    DESIGN TECHNOLOGIES International D.T.I. Sp. z o.o.    Racibórz    9
8020    Lesta S.J. PHU    Jeziórko    9
8021    Texet Poland Sp. z o.o.    Poznań    9
8022    Auto – Kram Janusz Roman, Jacek Optołowicz, Grzegorz Roman S.j.    Wrocław    9
8023    Przeds. Robót Dźwigowych Z. Warchał, K. Franz, M. Bugaj, T. Dukat Krakdźwig S.J.    Kraków    9
8024    Zambet Odrzykoń Franciszek Pelczar, Stanisław Pelczar Sp. J.    Odrzykoń    9
8025    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A.    Sopot    9
8026    Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J.    Bytom    9
8027    Lawa S.J.    Łódź    9
8028    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    9
8029    K&B&A Ltd Sp. z o.o.    Rzeczyn    9
8030    Europa Systems Sp. z o.o.    Pyrzyce    9
8031    Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy    Wieruszów    9
8032    PLANMARINE Sp. z o.o.    Kościan    9
8033    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Siechnice    9
8034    PHZ Vipol Sp. z o.o.    Warszawa    9
8035    BUDOMAT MATUSIAK-SZAFARYN SPÓŁKA JAWNA    Sochaczew    9
8036    Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o.    Turze    9
8037    Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus S.J.    Bolesławiec    9
8038    Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J.    Konin    9
8039    Ekoceramika Sp. z o.o.    Bolesławiec    9
8040    LFC Sp. z o.o.    Zielona Góra    9
8041    Intersol Deweloper Sp. z o.o.    Radom    9
8042    Firma Handlowo – Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J.    Dębica    9
8043    Ayala S.J.    Piaseczno    9
8044    Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe     Pułtusk    9
8045    Santech Sp. z o.o.    Warszawa    9
8046    Europejska III Sp. z o.o.    Warszawa    9
8047    Dom Książki S.A.    Poznań    9
8048    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    9
8049    PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE KĄPIELISKO MORSKIE SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    9
8050    Przedsiębiortswo Wielobranżowe Las-Form Sp. z o.o.    Olesno    9
8051    MAGAM Sp. z o.o.    Łódź    9
8052    Sema-Print M.mazurek, J.kochman, S.majcherczyk Sp.j.    Kraków    9
8053    Perfect Clean Sp. z o.o.    Warszawa    9
8054    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    9
8055    Tayama Polska S.J.    Katowice    9
8056    Eckhard Toben Sp. z o.o.    Drzonków    9
8057    Moto – Bus S.J.    Bydgoszcz    9
8058    Zakład Zielarski Kawon – Hurt S.J.    Gostyń    9
8059    SIMBHP S.J.    Słupsk    9
8060    Telmar Rybiccy S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    9
8061    VETRO – POLSKA Sp. z o.o.    Czeladź    9
8062    Pinia Sp. z o.o.    Jarocin    9
8063    FH Kodi S.J.    Lublin    9
8064    Pamexpol S.J.    Końskie    9
8065    MELIOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych    Nowogrodziec    9
8066    Ontop Polska Sp. z o.o.    Wiewiórczyn    9
8067    VMG Print Sp. z o.o.    Poznań    9
8068    Wip S.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski    Rumia    9
8069    INRECO – EMULSJA Sp. z o.o.    Marcelin    9
8070    Ksar S.J.    Jaworzno    9
8071    UPAŁTY – ROL Sp. z o.o.    Giżycko    9
8072    DINEX POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8073    TAK – REM Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8074    Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J.    Białystok    9
8075    Ets Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8076    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J.    Sławków    9
8077    DEKTRA S.A.    Toruń    9
8078    Sobieski Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski S.J.    Mońki    9
8079    Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    9
8080    PHUP Instal Sp. z o.o.    Nieżychowice    9
8081    PUCCINI Sp. z o.o.    Dobra    9
8082    Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J.    Opole    9
8083    PPUH FORMICA S.J.    Włocławek    9
8084    FAMEX-BIS Sp. z o.o.    Cieszyn    9
8085    Bater Sp. z o.o. PW    Warszawa    9
8086    Start PM Sp. z o.o.    Warszawa    9
8087    PPHU Loba S.J.    Nowy Tomyśl    9
8088    BUDAMEX S.J. PPUH    Białystok    9
8089    Turnils Sp. z o.o.    Zduńska Wola    9
8090    Zaptech S.J. Sobańscy    Janikowo    9
8091    Toptronic Sp. z o.o.    Łódź    9
8092    PHU Impromex Szafrański S.J.    Zielona Góra    9
8093    Bor – Bud Sp. z o.o. Zakład Ogólnobudowlany    Wrocław    9
8094    Defi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
8095    Plus AGD RTV S.J.    Nakło nad Notecią    9
8096    Biomaxima S.A.    Lublin    9
8097    El – Skład S.J.    Dzierżoniów    9
8098    Interfiber Sp. z o.o.    Warszawa    9
8099    F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J.    Węgrzce    9
8100    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSTA Sp. z o.o.    Kosowo    9
8101    Auto Żelazo S.J.    Stojadła    9
8102    Vivanco Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
8103    Modzelewskiego Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    9
8104    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eko-Inż S.J. M. Pikulski, St. Misztal    Pińczów    9
8105    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    9
8106    Agapit Dystrybucja Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak sp. j.    Zakręt    9
8107    DDS – Phenix Sp. z o.o.    Kraków    9
8108    Stalpol S.J.    Lublin    9
8109    Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.    Perzyce    9
8110    Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.    Gdańsk    9
8111    D – M Sp. z o.o.    Krotoszyn    9
8112    POM – Tyczyn S.J. PPUH    Tyczyn    9
8113    Istpol Sp. z o.o.    Warszawa    9
8114    Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J.    Krapkowice    9
8115    Bamet S.J.    Środa Wielkopolska    9
8116    Disan Jabłoński Grupa SBS S.J.    Milanówek    9
8117    Przeds. Krezus S.J.    Katowice    9
8118    Carlota Sp. z o.o.    Śrem    9
8119    Panorama Sp. z o.o.    Kraków    9
8120    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    9
8121    Fabryka Czapek I Kapeluszy Kaszkiet Grajcar I Szmidla S.J.    Częstochowa    9
8122    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    9
8123    EUROSTAL – POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J.    Bochnia    9
8124    Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.    Łazy    9
8125    Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław    Balin    9
8126    ZAKŁAD PROJEKTOWO MONTAŻOWY „AKMONT” H. DZIWOKI, W. WIERZBICKI SPÓŁKA JAWNA    Opole    9
8127    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej – Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    9
8128    GDR Sp. z o.o.    Łozienica    9
8129    Osiedle Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    9
8130    PH Jacek Rzońca S.J.    Dąbrowa Górnicza    9
8131    Andrzejewski – Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    9
8132    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    9
8133    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    9
8134    Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J.    Garwolin    9
8135    P.H. PAAK S.J. Paczkowscy    Bydgoszcz    9
8136    Meliński Minuth Sp. z o.o.    Poznań    9
8137    PE PE S.J.    Solec Kujawski    9
8138    Panaceum S.J.    Poznań    9
8139    E.S.O. S.J.    Łódź    9
8140    Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    9
8141    Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
8142    GEDEON Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9
8143    RADIO OLSZTYN S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia    Olsztyn    9
8144    Euro Okna-Plus Sp. z o.o.    Leżajsk    9
8145    Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J.    Łódź    9
8146    Biasov Sp. z o.o.    Biała Podlaska    9
8147    Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Oświęcim    9
8148    Dienes Polska sp. z o.o.    Inowrocław    9
8149    Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu    Wrocław    9
8150    HANDWIT S.J.    Szczecin    9
8151    ALGLOB Sp. z o.o.    Dąbrowa    9
8152    Abrys Sp. z o.o.    Poznań    9
8153    Marabud S.J.    Warszawa    9
8154    Silesia Music Center Sp. z o.o.    Kęty    9
8155    Provitel Polska Sp. z o.o.    Luboń    9
8156    PPHU Limba Ryszard Majewski i Tomasz Szerel S.J.    Olecko    9
8157    AKPOL SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Szczecin    9
8158    DIGESTA Sp. z o.o.    Warszawa    9
8159    Kreon – Reklama Świetlna Sp. z o.o.    Ozimek    9
8160    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    9
8161    M.Ostrowski S.J.    Wrocław    9
8162    Kiel – Pak S.J.    Nowiny    9
8163    CRIST SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdynia    9
8164    BOZ S.A.    Rzeszów    9
8165    PPU ARMA – KROSNO Sp. z o.o.    Rzeszów    9
8166    IP System Technologia Sp. z o.o.    Jasin    9
8167    BCE Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9
8168    Towarzystwo Budownictwa Społecznowego Selenus Sp. z o.o.    Warszawa    9
8169    ECORES Sp. z o.o.    Rzeszów    9
8170    C.H. Manhattan Sp. z o.o.    Leszno    9
8171    Olan Sp. z o.o.    Lublin    9
8172    KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o.    Gdynia    9
8173    Przedsiębiorstwo Perfekt – Dom Sp. z o.o.    Brodnica    9
8174    IMV Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8175    Ika S.J.    Legionowo    9
8176    SDF Sp. z o.o.    Leszno    9
8177    Pauladrob S.J.    Świdwin    9
8178    Plants Broker Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8179    Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o.    Radymno    9
8180    Budexport Sp. z o.o.    Wrocław    9
8181    Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki    Jelenia Góra    9
8182    Kazamot S.J.    Solec Kujawski    9
8183    AUTOID Polska S.A.    Kraków    9
8184    Toto Hair Company S.J.    Kraków    9
8185    Łazur S.J.    Jasło    9
8186    Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o.    Poznań    9
8187    PW Aljot S.J.    Solec Kujawski    9
8188    Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J.    Kobyłka    9
8189    PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS    Toruń    9
8190    Air – Tech – Bud Sp. z o.o.    Bochnia    9
8191    Quercus Sp. z o.o.    Zakrzewo    9
8192    Zdrovita Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    9
8193    J. Pajor & Beba Major S.J.    Nowy Sącz    9
8194    ZPUH Zap S.J.    Przygodzice    9
8195    B i P W. Bala, J. Kaspura S.J.    Świdnica    9
8196    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rumia    9
8197    Bimex S.J.    Zduńska Wola    9
8198    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.j.    Sanniki    9
8199    Soneta – Sp. z o.o.    Kraków    9
8200    Domost Sp. z o.o.    Małkinia Górna    9
8201    I.K.A. – Technik Sp. z o.o.    Kraków    9
8202    RYSZARD NOWAK Sp. z o.o.    Janikowo    9
8203    Mat-Chem-Bud Centrum Chemii Budowlanej S.J.    Mazańcowice    9
8204    FORMA Sp. z o.o.    Warszawa    9
8205    Prometeusz Sp. z o.o.    Stalowa Wola    9
8206    TERMIX S.J. Kozub B.    Świniarsko    9
8207    Agromex S.J. PPHU    Łódź    9
8208    C.T.S. Sp. z o.o.    Sosnowiec    9
8209    OKNAR S.J. Fabryka Okien i Drzwi    Kępno    9
8210    Novum Przyprawy S.J.    Wiązowna    9
8211    Eltel Sp. z o.o.    Katowice    9
8212    Temax S.J.    Płock    9
8213    Logintrans Sp. z o.o.    Wysoka    9
8214    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    9
8215    Hurtownia Art. Przemysłowych S.J.    Ujazd    9
8216    Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agrea Sp. z o.o.    Poznań    9
8217    Kamieniołom Berwałd Sp. z o.o.    Barwałd Dolny    9
8218    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    9
8219    T. Fal I P.Łuczak Przedsiębiorstwo Handlowe Elta S.J.    Szczecin    9
8220    PUPH Papirus S.J.    Świecie    9
8221    EUROTERM Sp. z o.o.    Niedomice    9
8222    JOLLY MED. Sp. z o.o.    Warszawa    9
8223    DIKPAK S.J.    Białystok    9
8224    Przedsiębiorstwo Geotechniczne CONUBIUM Sp. z o.o.    Trzebinia    9
8225    LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce    Biskupice Podgórne    9
8226    FPHU Schwarz B. I L. Szwarc S.J.    Skarszewy    9
8227    Energo – Eko – System Sp. z o.o.    Katowice    9
8228    PPH Cesbud S.J.    Środa Śląska    9
8229    Just Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    9
8230    Art – Met Narzędzia S.J. Anna Bystroń, Robert Łaciok    Bielsko-Biała    9
8231    Arkada Holding Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8232    FPH Magnat S.J.    Kąty Wrocławskie    9
8233    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    9
8234    WIHA POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8235    Presseko Sp. z o.o.    Owińska    9
8236    Pufas Polska Sp. z o.o.    Przeźmierowo    9
8237    HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    Lublin    9
8238    Stratosfera Sp. z o.o.    Warszawa    9
8239    PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Poznań    9
8240    FH Mat – Bud S.J.    Złotów    9
8241    Quadriga Rusztowania Sp. z o.o.    Poznań    9
8242    GUST S.J.    Łuków    9
8243    Kost Kościelnicki Stefaniak S.J.    Częstochowa    9
8244    Visat S.J.    Pajęczno    9
8245    DSV Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    9
8246    Nowo Products Sp. z o.o.    Kluczbork    9
8247    Real – Inwest Sp. z o.o.    Kraków    9
8248    Przeds. Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o.    Grajewo    9
8249    ALMARE Sp. z o.o.    Szczecin    9
8250    Agros Company Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    9
8251    ROL – GAZ S.J.    Wieluń    9
8252    ULPOL U. Wawrzyniak, U. Przybyła S.J    Kalisz    9
8253    Polrentgen Sp. z o.o.    Warszawa    9
8254    PREIS Sp. z o.o. Przeds. Robót Elektrycznych i Sanitarnych    Rzeszów    9
8255    PW Kord Sp. z o.o.    Chorzów    9
8256    AUTO – AKCES Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8257    Augusto Jarocin S.J.    Ostrów Wielkopolski    9
8258    Firma Malejka S.J.    Mysłowice    9
8259    WAMET.COM Sp. z o.o.    Olesno    9
8260    PETRO MARKETING Sp. z o.o.    Nadarzyn    9
8261    Sklepy WM S.J.    Gdańsk    9
8262    Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J.    Korczyna    9
8263    Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o.o.    Piła    9
8264    Bico Sp. z o.o.    Białystok    9
8265    Studio 2001 S.J.    Wrocław    9
8266    Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo – Kanalizacyjnych Sp. z o.o.    Miętne    9
8267    Piecha S. J.     Bulowice    9
8268    BC Sp. z o.o.    Warszawa    9
8269    F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz S.J.    Stopnica    9
8270    Baltic Net Sp. z o.o.    Darłowo    9
8271    F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25    Stopnica    9
8272    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    9
8273    TAPI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE Sp. z o.o.    Otomin    9
8274    C.L. Consulting I Logistyka Sp. z o.o.    Wrocław    9
8275    Centrum Handlowo Usługowe Manhattan Sp. z o.o.    Szczecin    9
8276    PAGRO Firma Brukarsko Drogowa PHU Sp. z o.o.    Kraków    9
8277    Computer Group Pakt S.J.    Warszawa    9
8278    Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.    Kraków    9
8279    Nieruchomości Romb S.A.    Poznań    9
8280    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    9
8281    Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J.    Słupca    9
8282    Śmigielski Technika Kuchenna S.J.    Poznań    9
8283    PPHU Polimer Sp. z o.o.    Solec Kujawski    9
8284    Śląska Fabryka Okien i Drzwi Norma Sp. z o.o.    Katowice    9
8285    Majster S.J. W. Mierzejewski    Białystok    9
8286    Locum Investment Sp. z o.o.    Wrocław    9
8287    PWB Sp. z o.o.    Poznań    9
8288    Zakład Poligraficzny Flexodruk-Źrebiec S.J.    Jasło    9
8289    Agromet-Motoimport Sp. z o.o.    Warszawa    9
8290    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE PRO-BIKE P.OMIECIŃSKI, J. PRZYBYSZ S.J.    Jelenia Góra    9
8291    Eskulap Sp. z o.o.    Pyrzyce    9
8292    Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J.    Swarzędz    9
8293    Zakł. Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo Doświadczalnej Sp. z o.o.    Katowice    9
8294    Sobótka Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy S.J.    Połczyn-Zdrój    9
8295    O.K. APTEKA OKULICZ-KOZARYN S.J.    Poznań    9
8296    Budomat S.J.    Wołomin    9
8297    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    9
8298    TKANINY Sp. z o.o.    Częstochowa    9
8299    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    9
8300    Sandmix Sp. z o.o.    Chróścice    9
8301    Wektor Sp. z o.o.    Warszawa    9
8302    JM Exim Fenetres Sp. z o.o.    Przeźmierowo    9
8303    Arpo S.J.    Stawiszyn    9
8304    Fx – Music Group S.J.    Zamość    9
8305    NOVAPOL PBU Sp. z o.o.    Toruń    9
8306    PHU Domus Sp. z o.o.    Szczecin    9
8307    STYRO-MAR Sp. z o.o.    Szczecin    9
8308    KMS Sp. z o.o.    Krapkowice    9
8309    MONTSPOŻ Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I MONTAŻU    Krzepice    9
8310    APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J.    Poznań    9
8311    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o.    Szczecin    9
8312    Bio Lead – Lok B Sp. z o.o.    Józefów    9
8313    Ośrodek Badawczo – Szkoleniowy Spaw – Test Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8314    AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.    Opoczno    9
8315    PPHU Ceramika Tułowice S.J.    Tułowice    9
8316    Cansped Sp. z o.o.    Lublin    9
8317    Medicus Sp. z o.o.    Prudnik    9
8318    Calendula S. J.    Teresin    9
8319    PZ Stelmach Sp. z o.o.    Opole    9
8320    Meibes Metall – Technik Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9
8321    Elephant Lukić S.J.    Łódź    9
8322    Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański – Piotr Dudek – Dariusz Filipowicz    Bydgoszcz    9
8323    Sare S.A.    Rybnik    9
8324    Apteka Franciszkańska S.J.    Świdnica    9
8325    GP-PLUS Sp. z o.o.    Wrocław    9
8326    TMC Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8327    MR Sp. z o.o.    Chodzież    9
8328    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    9
8329    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych    Poznań    9
8330    Wagabunda I Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    9
8331    ITBC Communication Sp. z o.o.    Warszawa    9
8332    Wulkan Sp. z o.o.    Szczecin    9
8333    Okay Sp. z o.o.    Olsztyn    9
8334    Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o.o.    Warszawa    9
8335    PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o.    Kraków    9
8336    Cardan Polska Sp. z o.o.    Poznań    9
8337    FPA Group Sp. z o.o.    Warszawa    9
8338    Inter-Isopol Sp. z o.o.    Nowogrodziec    9
8339    NPI Sp. z o.o.    Kiełczów    9
8340    DIOTECH Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9
8341    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    9
8342    Wrimar Ratajczak Ratajczak S.J.    Uścikowo    9
8343    IMATION POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9
8344    Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko    Gdynia    9
8345    Cezarex Sp. z o.o.    Warszawa    9
8346    GODEX Sp. z o.o.    Godzięcin    9
8347    Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o.    Lębork    9
8348    Maltabud S.J.    Wieluń    9
8349    KIMITEX S.J. Zakład Produkcji Odzieży    Wschowa    9
8350    AS S.J. FHU    Zakopane    9
8351    Spedrapid Sp. z o.o.    Gdynia    9
8352    Inco Sp. z o.o.    Wawrów    9
8353    Przedsiębiorstwo Handlowe Pasmatex I. Kmieć i R. Klama S.J.    Częstochowa    9
8354    Hurtownia Eskimos S.J. Z.P. Łepkowscy    Skarżysko-Kamienna    9
8355    Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J.    Szczecin    9
8356    Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9
8357    Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    9
8358    GRZYWKA S.J.    Warszawa    9
8359    ALPROF Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8360    Panaceum A.B.D. Zielińscy S.J.    Pruszcz Gdański    9
8361    Transtom S.J.    Mąkowarsko    9
8362    DOORMET Sp. z o.o.    Ostróda    9
8363    Kontekst HR Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    9
8364    ALTAIR Sp. z o.o. Agencja Lotnicza    Warszawa    9
8365    Effcontrol Sp. z o.o.    Mirków    9
8366    KORPORACJA KOMEX-ALMONI LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8367    BODEN Sp. z o.o.    Lublin    9
8368    Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski    Warszawa    9
8369    Intercontrol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8370    BC – Chem Sp. z o.o.    Rzeszów    9
8371    Primotex Moda Styl Sp. z o.o.    Łódź    9
8372    PPHU Saga S.J.    Wrocław    9
8373    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    9
8374    PMP Sgariboldi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    9
8375    NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o.    Wałbrzych    9
8376    Apteka Arnica, SKubis S.J.    Hrubieszów    9
8377    Hotel G.E. Wrocław Sp. z o.o.    Warszawa    9
8378    Van Den Berg Boringen Sp. z o.o.    Strzelce    9
8379    Fortuna Familia Ciota S.J.    Warszawa    9
8380    ART – DOM Leszczyński Szumlach S.J.    Bydgoszcz    9
8381    OAT Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    9
8382    JVD Sp. z o.o.    Przybysławice    9
8383    Boxmet Medical Sp. z o.o.    Piskorzów    9
8384    Geokons Sp. z o.o.    Piastów    9
8385    UNI-TECH S.A.    Bydgoszcz    9
8386    LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o.    Słocin    9
8387    Golmar Sp. z o.o.    Brudzew    9
8388    Expert Krak Sp. z o.o.    Kraków    9
8389    Rolnicze P.P.H.U. Połażejewo Sp. z o.o.    Swarzędz    9
8390    Mat S.J.    Opole    9
8391    Borimex Sp. z o.o.    Borowa    9
8392    Elektryk – PL ML Sp. z o.o.    Podkowa Leśna    9
8393    Fundacja Orange    Warszawa    9
8394    Maxim Delikatesy S.J.    Lubin    9
8395    MMA i Partnerzy Sp. z o.o.    Warszawa    9
8396    4 Fire S.J.    Radom    9
8397    IQ PL Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8398    TARIZOLACJA Sp. z o.o. PPU    Tarnów    9
8399    Warszawska Sp-nia Pracy USŁUGI PRZEMYSŁOWE    Warszawa    9
8400    Tex – Sta S.J.    Aleksandrów Łódzki    9
8401    Sterbios Sp. z o.o.    Warszawa    9
8402    Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.    Rzeszów    9
8403    Garb S.J.    Nowy Targ    9
8404    HTH – Novotech Sp. z o.o.    Katowice    9
8405    ARCTIC-SPAW Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8406    PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J.    Legnica    9
8407    CROCOM COMPUTER SYSTEMS W.BOJARSKI Z.CZERNIAK S.J.    Gdańsk    9
8408    Fun & Sport Sp. z o.o.    Wrocław    9
8409    Krimark Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    9
8410    RATHGEBER Sp. z o.o.    Wrocław    9
8411    Budopap Sp. z o.o.    Krapkowice    9
8412    Transrom Sp. z o.o.    Gołdap    9
8413    PPUH Rasel S.J.    Dygowo    9
8414    Quest Sp. z o.o.    Warszawa    9
8415    Prime Project Sp. z o.o.    Wrocław    9
8416    ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ W CZĘSTOCHOWIE Sp. z o.o.    Częstochowa    9
8417    Apteka Leśna G. Dudziak J. Seredyszyn S.J.    Lubin    9
8418    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Otmuchów    9
8419    REMEDIUM Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Nowy Sącz    9
8420    Spółdzielnia Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń Orpel    Łódź    9
8421    Leg – Film S.J.    Legnica    9
8422    Pod Dębem Sp. z o.o.    Kraków    9
8423    Konto Sp. z o.o.    Poznań    9
8424    BC Club Sp. z o.o.    Koszalin    9
8425    Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o.    Pruszków    9
8426    Neofutura Sp. z o.o.    Bytom    9
8427    AGC Flat-Glass Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8428    Tribotec Polska Sp. z o.o.    Wrocław    9
8429    PTHW Sp. z o.o.    Lublin    9
8430    Gama Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    9
8431    PW BEMAR Sp. z o.o.    Będzin    9
8432    Big Form Sp. z o.o.    Chojnów    9
8433    FARMEX Sp. z o.o.    Bielice    9
8434    Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa    Kraków    9
8435    Dg S.J.    Warszawa    9
8436    BPG Polska Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    9
8437    Biuro Consult S.J.    Warszawa    9
8438    Wilpol Sp. z o.o.    Warszawa    9
8439    Przychodnia Na Szwederowie Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8440    Armet Sp. z o.o.    Modliborzyce    9
8441    Aluminium SPS Pająk i Wspólnik sp.j.    Radom    9
8442    Unitrez Sp. z o.o.    Opole    9
8443    Dekorama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8444    Zakład Oczyszczania Miasta S.J.    Łowicz    9
8445    Savi System Sp. z o.o.    Wrocław    9
8446    L&S Homes Sp. z o.o.    Warszawa    9
8447    PIU Rol – Baz – Pal S.J.    Żerków    9
8448    ITM Sp. z o.o.    Olsztyn    9
8449    APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o.    Warszawa    9
8450    Hyd-Bud Sp. z o.o.    Łódź    9
8451    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    9
8452    ELBRO Sp. z o.o.    Rumia    9
8453    Punt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    9
8454    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Wrocław    9
8455    Akika Sp. z o.o.    Nowy Targ    9
8456    Przedsiębiorstwo REMBUD Zakład 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8457    Elektra Alum S.J.    Łódź    9
8458    Dom Reklamowo – Inwestycyjny Sp. z o.o.    Warszawa    9
8459    DOMINO S.J.    Ignatki    9
8460    A.B.C. Family Med Sp. z o.o.    Sopot    9
8461    Korelacja Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Kraków    9
8462    Locstar Sp. z o.o.    Szczecin    9
8463    Firma Handlowo-Usługowa Inwest – Bud S.J.    Dobczyce    9
8464    Święcicka Sp. z o.o.    Nałęczów    9
8465    East – West Building & Consultancy Sp. z o.o.    Wrocław    9
8466    Sklepy Cukiernicze Sowa S.J.    Bydgoszcz    9
8467    CWK Sp. z o.o.    Łódź    9
8468    Top Development Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8469    Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o.    Warszawa    9
8470    Elrem Sp. z o.o.    Białystok    9
8471    Renofloor Sp. z o.o.    Warszawa    9
8472    Komunalne Przeds. Remontowo Budowlane Sp. z o.o.    Mielec    9
8473    Stiner Sp. z o.o.    Warszawa    9
8474    Mediator Group S.A.    Świdnica    9
8475    BIPROPAP Sp. z o.o.    Łódź    9
8476    Grupa Projektowo-Inwestycyjna Bass Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8477    PHU OLMAX Marek Klepacz, Jolanta Sawińska S.J.    Łódź    9
8478    GALMA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9
8479    Beauty System Sp. z o.o.    Wrocław    9
8480    MGA Sp. z o.o.    Toruń    9
8481    Kadbud S.J.    Otrębusy    9
8482    Protektor Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia     Warszawa    9
8483    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAMAROL Sp. z o.o.    Opatkowice    9
8484    Atmoterm – Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.    Warszawa    9
8485    FSP Sp. z o.o. – S.K.    Legnica    9
8486    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    9
8487    Zakład Opieki Zdrowotnej Baltimed Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8488    INSTAL – PLUS Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno Montażowe    Racibórz    9
8489    BUDET Sp. z o.o.    Legionowo    9
8490    EUROPEJSKIE KONSORCJUM UBEZPIECZENIOWE Sp. z o.o.    Warszawa    9
8491    Przychodnia Gdańska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8492    INSTAL-TREND Sp. z o.o.    Warszawa    9
8493    Przychodnia lekarska Chylonia I Sp. z o.o.    Gdynia    9
8494    Mol Sp. z o.o.    Gdynia    9
8495    Zakład Automatyki i Elektroniki Automatex Sp. z o.o.    Poznań    9
8496    BIPROWOD Sp. z o.o. Biuro Projektów i Realizacji Obiektów Gosp. Wodno-Ściekowej    Wrocław    9
8497    Klubben Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8498    Schreyer-Systemy Kominowe Sp. z o.o.    Pałubice    9
8499    Elektrohurt Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    9
8500    STB Sp. z o.o.    Radom    9
8501    Zakład Ogólnobudowlany Specjalność Pokrywanie i Termoizolacja Dachów S.J.    Gniezno    9
8502    Rial Polska Metchem Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa    Wadowice    9
8503    Przedsiębiorstwo Budowlane Rusak Sp. z o.o.    Wrocław    9
8504    Aqvador Sp. z o.o.    Dębska Kuźnia    9
8505    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Szamotuły    9
8506    UNIXA Sp. z o.o.    Trzebinia    9
8507    Ocular Canada 2 Sp. z o.o.    Lublin    9
8508    Banah Group sp. j. Ewa Banach, Adam Banach    Warszawa    9
8509    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8510    PRO STUDIO BIURO PROJEKTOWE Sp. z o.o.    Poznań    9
8511    Dofamot Sp. z o.o. PPH    Wałbrzych    9
8512    BAJT S.J.    Biała Podlaska    9
8513    ICL Wielkopolanin Sp. z o.o.    Wysogotowo    9
8514    CINE ART PRODUCTION Sp. z o.o.    Wrocław    9
8515    Hydromel Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Melioracji Sp. z o.o.    Szówsko    9
8516    Prometra Sp. z o.o.    Kraków    9
8517    ILORAZ Sp. z o.o.    Warszawa    9
8518    Ładeks S.J.    Warszawa    9
8519    Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.    Wrocław    9
8520    Gerprop Sp. z o.o.    Warszawa    9
8521    Bohema Sp. z o.o.    Kazimierz Dolny    9
8522    Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.    Warszawa    9
8523    Staldrew S.J.    Dębe Wielkie    9
8524    SPOŁEM PSS w Żyrardowie    Żyrardów    9
8525    Vecor S.J.    Warszawa    9
8526    Geoinvirex-Aprt Sp. z o.o.    Warszawa    9
8527    Spółdzielnia Handlowo Usługowa Samopomoc    Koszalin    9
8528    Graph-Expert Sp. z o.o.    Kraków    9
8529    STRUCTUM Sp. z o.o. PW    Lublin    9
8530    Steel Protection Poland Sp. z o.o.    Gdynia    9
8531    Voerman UTS Polska Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    9
8532    Zakład Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9
8533    Euroturysta Sp. z o.o.    Pokrzywna    9
8534    Komo – Rol S.A.    Trzeciewiec    9
8535    CTH Serwis Sp. z o.o.    Piaski    9
8536    Badesta Sp. z o.o.    Warszawa    9
8537    SOLIS Sp. z o.o.    Warszawa    9
8538    Lumen Sp. z o.o. Zakład Usług Wielobranżowych    Wałbrzych    9
8539    EKO-MOTO Sp. z o.o.    Częstochowa    9
8540    Budimus M.Słoma S.J.    Kutno    9
8541    Baltimare Sp. z o.o.    Gdynia    9
8542    Krakow Cardiovascular Research Institute Sp. z o.o.    Kraków    9
8543    GJ Investment Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8544    Japan Food Sp. z o.o.    Józefin    9
8545    COMPDATA Sp. z o.o.    Wrocław    9
8546    Segesta Sp. z o.o.    Wrocław    9
8547    JKB S.J. PPH    Świdnica    9
8548    Centrum Chirurgiczne – Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8549    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE MEGA+ ANDRZEJ POPKOWSKI I WSPÓLNICY S.J.    Świdnica    9
8550    Po Prostej Sp. z o.o.    Warszawa    9
8551    Aps Sp. z o.o.    Szczecinek    9
8552    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    9
8553    Commercial Net Sp. z o.o.    Warszawa    9
8554    Aleksandra Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8555    NZOZ Pro – Med Sp. z o.o.    Kraków    9
8556    Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stronie Śląskie    9
8557    DREWART – ENERGY Sp. z o.o. PPUH    Otrębusy    9
8558    ARPIS S.A.    Stargard Szczeciński    9
8559    Aqua Spółka Komandytowa    Piaseczno    9
8560    Gospodarstwo Rybackie Zbąszyń Sp. z o.o.    Zbąszyń    9
8561    Zakład Budowlano – Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o.    Olsztyn    9
8562    Solver Sp. z o.o.    Wrocław    9
8563    Modna Bielizna Sp. z o.o.    Łódź    9
8564    Intrafon Sp. z o.o.    Warszawa    9
8565    PHU Sul w Zakresie Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Radom    9
8566    PSI Polska Jadwiga Kuczkowska Spółka Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    9
8567    Homefinance Sp. z o.o.    Lublin    9
8568    BGJ System Sp. z o.o.    Wygoda    9
8569    Olivella Sp. z o.o. S.K.    Łódź    9
8570    SPÓŁDZIELNIA PRACY OŚWIATA W RZESZOWIE    Rzeszów    9
8571    ALARMONT Sp. z o.o.    Tarnów    9
8572    Hutnik Usługi Sp. z o.o.    Kęty    9
8573    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełex Sp. z o.o.    Białystok    9
8574    NZOZ PRAKTIMED Sp. z o.o.    Kraków    9
8575    Dax – Drgas S.J.    Wschowa    9
8576    STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Sopot    9
8577    Terapia Medyczna TeramedSp. z o.o.    Poznań    9
8578    Kancelaria Rachunkowa Brzykcy i Wspólnicy Sp. z o.o.    Inowrocław    9
8579    DREWMAT Sp. z o.o. PHU    Suwałki    9
8580    Aptex Z.kosiński S.J.    Gdańsk    9
8581    Agencja Konsultingowa SAS Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
8582    Gama Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
8583    Polmozbyt Sp. z o.o. PHU    Łomża    9
8584    NZOZ Widok – Bronowice Sp. z o.o.    Kraków    9
8585    Międzynarodowe Centrum Szkolenia i Doradztwa Sp. z o.o.    Warszawa    9
8586    Smakjam Sp. z o.o.    Warszawa    9
8587    Gen-Sys Sp. z o.o.    Warszawa    9
8588    GAZREM Sp. z o.o.    Łódź    9
8589    Tampo Granit Sp. z o.o.    Warszawa    9
8590    Alpinex Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlu    Kraków    9
8591    Student Club Sp. z o.o.    Warszawa    9
8592    MBI Zakład Stolarki Sp. z o.o.    Sierakowice    9
8593    Orgbud – Serwis Sp. z o.o.    Poznań    9
8594    PHCP Sp. z o.o.    Poznań    9
8595    NZOZ Medycyna Rodzinna Sp. z o.o.    Gdańsk    9
8596    Artpol G. Palka i S-Ka S.J.    Warszawa    9
8597    Medea Sp. z o.o.    Michałowice    9
8598    Euro Info Group Sp. z o.o.    Warszawa    9
8599    MDR Sp. z o.o.    Poznań    9
8600    Eskulap Sp. z o.o.    Lublin    9
8601    Sygma Sp. z o.o.    Wrocław    9
8602    Medi-Lux Sp. z o.o.    Sochaczew    9
8603    Liberty Group S.A.    Warszawa    9
8604    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce    Łuków    9
8605    Hpl Technika Drzwiowa Sp. z o.o.    Warszawa    9
8606    Adrem Sp. z o.o.    Łódź    9
8607    Gradient L.S. Sp. z o.o.    Nadarzyn    9
8608    Elexmetal Społdzielnia Rzemieślnicza Metalowo-Elektrotechniczna     Gdańsk    9
8609    Black Point Group sp. z o.o.    Wrocław    9
8610    TECHNO HEAT Sp. z o.o.    Kraków    9
8611    Step By Step Sp. z o.o.    Wrocław    9
8612    KM Sp. z o.o.    Warszawa    9
8613    ZAP Rachunkowość Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    9
8614    Izotechnika Sp. z o.o.    Krapkowice    9
8615    Poltrafo Sp. z o.o.    Świdnica    9
8616    Korat Sp. z o.o.    Kraków    9
8617    Grupa Poligraficzno – Reklamowa Lupus – Color Sp. z o.o.    Wejherowo    9
8618    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Stratus Sp. z o.o.    Wrocław    9
8619    Phsc Systemy Czyszczące Sp. z o.o.    Poznań    9
8620    Gospodarstwo Rolne Lisi Ogon Sp. z o.o.    Lisi Ogon    9
8621    Instalcem Sp. z o.o.    Chełm    9
8622    BIKON Sp. z o.o.    Toruń    9
8623    DUO-Tour Sp. z o.o.    Lubin    9
8624    Domfort Sp. z o.o.    Płock    9
8625    Novabau Sp. z o.o.    Poznań    9
8626    Ulmar Sp. z o.o.    Lubartów    9
8627    Sitka Sp. z o.o.    Lwówek Śląski    9
8628    ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o.    Radom    9
8629    Fidus Finanse Sp. z o.o.    Gdynia    9
8630    Branżowy Zakład Doświadczalny Budownictwa Drogowego i Mostowego Sp. z o.o.    Warszawa    9
8631    Promedica Sp. z o.o.    Chojnice    9
8632    TOTAL Agencja Handlowa S.J., Janik Grzegorz i S-Ka    Wrocław    9
8633    Remet Sp. z o.o. Przeds. Przetwórczo – Handlowe    Warszawa    9
8634    Software Business Group Sp. z o.o.    Warszawa    9
8635    PRONABUD Sp. z o.o.    Żyrardów    9
8636    INSTEL Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    9
8637    PROFIL-MAX Sp. z o.o.    Częstochowa    9
8638    Esox Projekt Sp. z o.o.    Piaseczno    9
8639    ELKOR Sp. z o.o.    Pogórska Wola    9
8640    Wittenberg Metal Sp. z o.o.    Więcław    9
8641    RENOMA Biuro Doradztwa Majątkowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Sp. z o.o.    Lublin    9
8642    SoftProdukt Sp. z o.o.    Warszawa    9
8643    STEFANIA S.J. Kempski i Wspólnicy    Tychy    9
8644    GIEŁDA SAMOCHODOWA KRAKÓW – RYBITWY Sp. z o.o.    Kraków    9
8645    Profile Sp. z o.o. Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowe    Wrocław    9
8646    Germanica Sp. z o.o.    Wrocław    9
8647    CGS AUDYTOR Sp. z o.o.    Poznań    9
8648    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elektron J.R.Włodarski S.J.    Proszowice    9
8649    Tauron Wytwarzanie S.A.    Katowice    8
8650    Tauron Dystrybucja GZE S.A.    Gliwice    8
8651    GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.    Poznań    8
8652    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    8
8653    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.    Warszawa    8
8654    COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8655    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka    Gdynia    8
8656    Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A.    Puławy    8
8657    SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.    Warszawa    8
8658    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.    Tychy    8
8659    Hutchinson Poland Sp. z o.o.    Żywiec    8
8660    Atlas Sp. z o.o.    Łódź    8
8661    LIDL Polska Sp. z o.o.    Jankowice    8
8662    Energa Elektrownie Ostrołęka S.A.    Ostrołęka    8
8663    Elektrownia Skawina S.A.    Skawina    8
8664    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    8
8665    ELEKTROBUDOWA S.A.    Katowice    8
8666    First Data Polska S.A.    Warszawa    8
8667    Trakcja-Tiltra S.A.    Warszawa    8
8668    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8
8669    Hochland Polska Sp. z o.o.    Kaźmierz    8
8670    Huta Łabędy S.A.    Gliwice    8
8671    CERSANIT III S.A.    Wałbrzych    8
8672    Ulma Construccion Polska S.A.    Warszawa    8
8673    DPD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8674    Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.    Warszawa    8
8675    Gocław – Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    8
8676    TIMKEN POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    8
8677    Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.    Warszawa    8
8678    Wika Polska S.A.    Włocławek    8
8679    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    8
8680    PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.    Zamość    8
8681    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    8
8682    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gliwice    8
8683    NOVOL Sp. z o.o.    Komorniki    8
8684    Elica Group Polska Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    8
8685    Oknoplast Sp. z o.o.    Podłęże    8
8686    OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    8
8687    PORT LOTNICZY WROCŁAW S.A.    Wrocław    8
8688    INSTAL – Kraków S.A.    Kraków    8
8689    BATERPOL S.A.    Katowice    8
8690    Budokrusz Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8
8691    TOYA S.A.    Wrocław    8
8692    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    8
8693    DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o.    Wrocław    8
8694    BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.    Łódź    8
8695    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS    Warszawa    8
8696    SIPMA S.A.    Lublin    8
8697    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    8
8698    Zarmen Sp. z o.o.    Chorzów    8
8699    YARA Poland Sp. z o.o.    Szczecin    8
8700    Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.    Wolbrom    8
8701    Wirtualna Polska S.A.    Gdańsk    8
8702    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    8
8703    GRYFSKAND Sp. z o.o.    Gryfino    8
8704    INSTALBUD JANOSZ S.J.    Pszczyna    8
8705    Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie”    Koszalin    8
8706    HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o.    Działdowo    8
8707    Intel Technology Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8708    TESGAS S.A.    Dąbrowa    8
8709    ODRATRANS S.A.    Szczecin    8
8710    Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8711    Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju    Warszawa    8
8712    KONIG STAHL Sp. z o.o.    Warszawa    8
8713    VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o.    Drezdenko    8
8714    LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8715    Xerox Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8716    CAMAIEU POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8717    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    8
8718    Constantia Teich Poland Sp. z o.o.    Rogowiec    8
8719    POL – SKONE Sp. z o.o.    Lublin    8
8720    Magna Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.    Kędzierzyn-Koźle    8
8721    MERIDA Sp. z o.o.    Wrocław    8
8722    Zbyszko Company Sp. z o.o.    Radom    8
8723    Sika – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    8
8724    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    8
8725    Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Nowa Sól    8
8726    FLEXPOL Sp. z o.o.    Płock    8
8727    ZENTIVA PL Sp. z o.o.    Warszawa    8
8728    DRAGER Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    8
8729    Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    8
8730    Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    8
8731    Stolzle Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    8
8732    NORDAN Sp. z o.o.    Wolsztyn    8
8733    MAKROCHEM Sp. z o.o.    Lublin    8
8734    Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    8
8735    MALOW Sp. z o.o.    Suwałki    8
8736    MOSTOSTAL Płock S.A.    Płock    8
8737    ELEKTROTIM S.A.    Wrocław    8
8738    Restyl Sp. z o.o.    Ruda Śląska    8
8739    Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny    Warszawa    8
8740    WANZL Sp. z o.o.    Nadarzyn    8
8741    Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    8
8742    BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych    Łasin    8
8743    EKOLAN S.A.    Gdynia    8
8744    NICOLS POLAND Sp. z o.o.    Trawniki    8
8745    HELIO S.A.    Wyględy    8
8746    NESTA BIS S.J.    Toruń    8
8747    ZŁOTE ŁANY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielsko-Biała    8
8748    Grupa Pracuj S.A.    Warszawa    8
8749    BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8750    ADDIT Sp. z o.o.    Węgrów    8
8751    Accenture Services Sp. z o.o.    Warszawa    8
8752    ANWIS A.G. Wiśniewscy S.J.    Włocławek    8
8753    EKO-WARK Sp. z o.o. PPU    Szczecin    8
8754    Firma Produkcyjno-Handlowa Multipak S.J. T.Iwanicki, Z.Legierski    Palowice    8
8755    INŻYNIERIA RZESZÓW S.A.    Rzeszów    8
8756    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    8
8757    BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8758    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o.o.    Olsztyn    8
8759    KFM – Furniture Sp. z o.o.    Kolbuszowa    8
8760    Ins – El S.J.    Łódź    8
8761    Teleaudio Dwa Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    8
8762    Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE    Kraków    8
8763    Genexo Sp. z o.o.    Warszawa    8
8764    KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.    Przemyśl    8
8765    BROEN S.A.    Dzierżoniów    8
8766    RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8767    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    8
8768    ADIDAS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    8
8769    Budizol Sp. z o.o. S.K.A.    Włocławek    8
8770    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem    Zakopane    8
8771    MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    8
8772    RENEX S.J.    Bydgoszcz    8
8773    Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    8
8774    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    8
8775    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa    Warszawa    8
8776    Orlen Projekt S.A.    Płock    8
8777    Auto Partner S.J.    Ociąż    8
8778    Etisoft Sp. z o.o.    Gliwice    8
8779    PZ CORMAY S.A.    Łomianki    8
8780    Sage Sp. z o.o.    Warszawa    8
8781    WAGO ELWAG Sp. z o.o.    Wrocław    8
8782    TAN-VIET International S.A.    Łęgowo    8
8783    ELEKTROMET Zakład Urządzeń Grzewczych    Głubczyce    8
8784    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa    Warszawa    8
8785    Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu    Wrocław    8
8786    Gestin Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8
8787    Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Sanok    8
8788    IMB – PODBESKIDZIE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Skoczów    8
8789    Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Szczecin    8
8790    ZETO S.A. Centrum Komputerowe    Łódź    8
8791    Djchem Chemicals Poland S.A.    Wołomin    8
8792    LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zabrze    8
8793    Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8794    Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie    Wapiennik    8
8795    Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o.    Puchaczów    8
8796    Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o.    Gniewków    8
8797    CREDIN POLSKA Sp. z o.o.    Sobótka    8
8798    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.    Ujście    8
8799    CENTRUM Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    8
8800    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    8
8801    BACKALDRIN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8802    PPHU Rolbud S.J.    Ciechanów    8
8803    AGED Sp. z o.o.    Pruszków    8
8804    Dalkia Północ Sp. z o.o.    Świecie    8
8805    Azoty – Adipol S.A.    Chorzów    8
8806    Arka Mega S.A.    Kołobrzeg    8
8807    A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI    Lubsko    8
8808    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    8
8809    PANELTECH Sp. z o.o.    Chorzów    8
8810    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu    Nowy Tomyśl    8
8811    Protec Budowa Prototypów I Technika Wytłaczania Sp. z o.o.    Chróścice    8
8812    POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    8
8813    Sita Jantra Sp. z o.o.    Szczecin    8
8814    Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa    Poznań    8
8815    EKO – WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych    Świdnica    8
8816    Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa    Warszawa    8
8817    Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie    Szczecin    8
8818    Remmers Polska Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    8
8819    Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o.    Warszawa    8
8820    UBM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8821    SNC S.J.    Rudawa    8
8822    WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kartuzy    8
8823    POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Myślenice    8
8824    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Wrocław    8
8825    EKO – REGION Sp. z o.o.    Bełchatów    8
8826    NAC Sp. z o.o.    Raszyn    8
8827    LLENTABHALLEN Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8828    BUSINESS CONSULTING CENTER Sp. z o.o.    Suchy Las    8
8829    INTERMIK Sp. z o.o.    Warszawa    8
8830    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8831    Burhens Meble Sp. z o.o.    Przodkowo    8
8832    Sołtysowska Project Development Sp. z o.o.    Kraków    8
8833    Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J.    Kościan    8
8834    ELMO S.A.    Siedlce    8
8835    NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    8
8836    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Środa Śląska    8
8837    Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko – Amerykańskie    Kraków    8
8838    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu    Kalisz    8
8839    GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o.    Koszalin    8
8840    Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy    Poznań    8
8841    Wemhoff Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    8
8842    POLWAR S.A.    Gdańsk    8
8843    Rouwdach Sp. z o.o.    Opalenica    8
8844    Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A.    Poznań    8
8845    Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.    Łomża    8
8846    Colas Kruszywa Sp. z o.o.    Palędzie    8
8847    QUINTILES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    8
8848    Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.    Warszawa    8
8849    FIRE – MAX Sp. z o.o.    Warszawa    8
8850    Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    8
8851    Leier – Malbork Sp. z o.o.    Malbork    8
8852    MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    8
8853    Orlen Automatyka Sp. z o.o.    Płock    8
8854    Nivette Fleet Management Sp. z o.o.    Warszawa    8
8855    OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.    Włocławek    8
8856    TEKNIA Kalisz sp. z o.o.    Kalisz    8
8857    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    8
8858    RADWAG Wagi Elektroniczne    Radom    8
8859    ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sosnowiec    8
8860    NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    8
8861    Unidrog Sp. z o.o.    Grajewo    8
8862    Petek i Wspólnicy, Adam Korbel S.J.    Zabrze    8
8863    MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe    Bielsk Podlaski    8
8864    Black Point S.A.    Bielany Wrocławskie    8
8865    NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Ostrów Mazowiecka    8
8866    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz    Warszawa    8
8867    Foleko Sp. z o.o.    Świdnica    8
8868    EL2 Sp. z o.o.    Warszawa    8
8869    W.Z. Eurocopert Sp. z o.o.    Szczecinek    8
8870    Spółdzielnia Mieszkaniowa ORŁOWIEC    Rydułtowy    8
8871    Elhurt Sp. z o.o.    Warszawa    8
8872    SIGMA S.A.    Jastków    8
8873    Meat – Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8
8874    Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    8
8875    Technobud S.J.    Opole    8
8876    SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku    Białystok    8
8877    Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych    Warszawa    8
8878    R.D.M. ŚRÓDMIEŚCIE Sp. z o.o.    Kraków    8
8879    AMBIT Sp. z o.o. PUHP    Białystok    8
8880    Szpital Powiatowy w Limanowej    Limanowa    8
8881    Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o.    Królewiec Poprzeczny    8
8882    Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy    Poznań    8
8883    Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o.    Wałbrzych    8
8884    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    8
8885    Krynicki Recykling S.A.    Olsztyn    8
8886    ATM SYSTEM Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    8
8887    KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J.    Miedźno    8
8888    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski    Nasielsk    8
8889    Asekuracja Cash Handling sp. z o.o.    Warszawa    8
8890    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski    Warszawa    8
8891    ET EUROTERMINAL S.A.    Warszawa    8
8892    JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J.    Gdańsk    8
8893    Impall Sp. z o.o. S.K.    Łódź    8
8894    Euromasz S.J.    Lipka    8
8895    REMONDIS GLIWICE Sp. z o.o.    Gliwice    8
8896    BELOS – PLP S.A. Zakłady Wytwórcze Sprzętu Sieciowego    Bielsko-Biała    8
8897    JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Szczecin    8
8898    PPHU Elester – PKP Sp. z o.o.    Łódź    8
8899    AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J.    Warszawa    8
8900    POLDEM Sp. z o.o.    Łódź    8
8901    Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.    Pabianice    8
8902    BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Jelonek    8
8903    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    8
8904    Profarb Grupa Chemiczna Sp. z o.o.    Gliwice    8
8905    PPHU FRUBEX – BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    8
8906    General Electric International S.A., Oddział w Polsce    Warszawa    8
8907    Beijer Ref Polska Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    8
8908    REMAK – ROZRUCH S.A. Przeds. Inwestycyjno – Remontowe Energetyki i Przemysłu    Opole    8
8909    DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    8
8910    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o.    Poznań    8
8911    Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Łódź    8
8912    Instytut Biochemii i Biofizyki PAN    Warszawa    8
8913    BITUNOVA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8914    Wiki – Met Sp. z o.o.    Kępno    8
8915    Wichary Technologies Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    8
8916    FIRMA POSIADAŁO S.J.    Wykno    8
8917    Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 SP ZOZ    Rzeszów    8
8918    LARKIS Sp. z o.o.    Dobczyce    8
8919    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J.    Turka    8
8920    Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A.    Pińczów    8
8921    Suntex 2001 Sp. z o.o.    Warszawa    8
8922    Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny    Warszawa    8
8923    EF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8924    BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Legnica    8
8925    Emilia Kristof – Firma Rodzinna Sp. z o.o.    Rybnik    8
8926    Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Sopot    8
8927    Bk Giulini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8928    FH Ekkom Sp. z o.o.    Cieszyn    8
8929    Profil S.J.    Wojkowice    8
8930    Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-Centrum    Warszawa    8
8931    Sanitex Sp. z o.o.    Tryńcza    8
8932    BSH Klima Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    8
8933    Sanitex Sp. z o.o.    Chełm    8
8934    DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A.    Wrocław    8
8935    Parster Sp. z o.o.    Parczew    8
8936    Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A.    Ostrów Wielkopolski    8
8937    Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o.    Tczew    8
8938    Eurorent Sp. z o.o.    Piastów    8
8939    PRIBO – EPB Sp. z o.o.    Ełk    8
8940    Itron Polska sp. z o.o.    Kraków    8
8941    LANGE ŁUKASZUK S.J.    Byków    8
8942    Red8 Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    8
8943    NORD PARTNER Sp. z o.o.    Toruń    8
8944    HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.    Kielce    8
8945    GLASPO Sp. z o.o.    Wrocław    8
8946    Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o.    Kraków    8
8947    Instal-Rem S.A.    Rzeszów    8
8948    Świętokrzyskie Centrum Matki I Noworodka – Szpital Specjalistyczny W Kielcach    Kielce    8
8949    Budonictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Sp. z o.o.    Przemyśl    8
8950    SCORPIO Sp. z o.o.    Łódź    8
8951    EBERSPAECHER Sp. z o.o.    Wysogotowo    8
8952    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wawer    Warszawa    8
8953    Resbex Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Przeworsk    8
8954    RIVER Jacek Bator S.J.    Kraków    8
8955    Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.    Gdańsk    8
8956    UCHACZ S.J. PPHU    Tymbark    8
8957    Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał    Siemianowice Śląskie    8
8958    Orlen Księgowość Sp. z o.o.    Płock    8
8959    Chomik M.Świeży S.J.    Gdów    8
8960    Came Pl sp.k.    Warszawa    8
8961    Heel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
8962    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej    Gryfice    8
8963    SF – FILTER Sp. z o.o.    Lubin    8
8964    MAZI S.J.    Latowicz    8
8965    COLPAK Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8
8966    PROCOM System S.A.    Wrocław    8
8967    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mławie    Mława    8
8968    Protea Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8969    GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A.    Opole    8
8970    Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni    Kraków    8
8971    SIM Spółdzielnia Mieszkaniowa     Bydgoszcz    8
8972    MPO SITA LUBLIN S.A.    Lublin    8
8973    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    8
8974    Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o.    Kraków    8
8975    Elmen Sp. z o.o.    Rogowiec    8
8976    Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o.    Wrocław    8
8977    GMV POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
8978    POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    8
8979    MECAPOL S.A.    Wągrowiec    8
8980    Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J.    Bodzentyn    8
8981    Montel Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    8
8982    Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.    Bytom    8
8983    MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym    Leszno    8
8984    Famel Sp. z o.o.    Kluczbork    8
8985    Lotos Poligrafia Sp. z o.o.    Warszawa    8
8986    Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8987    Fermy Trzody Pol – Ferm Sp. z o.o.    Mirków    8
8988    Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.    Warszawa    8
8989    Graco Sp. z o.o.    Warszawa    8
8990    Pommier Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    8
8991    ALCAR POLSKA Sp. z o.o.    Lesznowola    8
8992    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    8
8993    TORELL S.J. PHU    Pruszcz Gdański    8
8994    Lambre Groupe International Sp. z o.o.    Gdańsk    8
8995    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku    Płock    8
8996    Huta Szkła Gloss S.J.    Poniec    8
8997    PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE ZIOŁOLEK Sp. z o.o.    Poznań    8
8998    AG – COMPLEX Sp. z o.o.    Warszawa    8
8999    Raków S.J.    Raków Duży    8
9000    ZYGMUNT I STEFAN PARA S.J.    Busko-Zdrój    8
9001    A & A Firma Handlowa Arkadiusz Majsterek    Łódź    8
9002    FIRMA Codogni S.J.    Stalowa Wola    8
9003    Dar – Pol – Stal S.J.    Tarnowskie Góry    8
9004    Filharmonia Narodowa    Warszawa    8
9005    METALCHEM WARSZAWA S.A.    Warszawa    8
9006    Dalkia Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    8
9007    Energowent S.J. A. Blachut, A Malkusz, A. Świstek    Zabrze    8
9008    Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    8
9009    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    8
9010    METAL UNION Sp. z o.o.    Częstochowa    8
9011    Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.    Czartki    8
9012    Madar Fila S.J.    Pruszków    8
9013    TRANS-JAN Sp. z o.o.    Katowice    8
9014    COMEX Sp. z o.o. PPU    Wrocław    8
9015    Radex S.A. S.K.A.    Kołbaskowo    8
9016    OPOLGRAF S.A.    Opole    8
9017    Sarris Darm Sp. z o.o.    Czechów    8
9018    Nafta – Trans Sp. z o.o. PUH    Piła    8
9019    Floors Sp. z o.o.    Brusy    8
9020    CLT TANKPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    8
9021    MARIMAX POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
9022    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    8
9023    Przedsiębiorstwo Opa-Labor Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    8
9024    ZYKO – DRÓG Sp. z o.o.    Radom    8
9025    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka    Turka    8
9026    KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    8
9027    ANIMA BADANIA-PRODUKCJA-USŁUGI Sp. z o.o.    Kraków    8
9028    Megaron S.A.    Szczecin    8
9029    Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Kielce    8
9030    PPHU GAMA S.J.    Sokołów Podlaski    8
9031    Beyond.pl Sp. z o.o.    Poznań    8
9032    Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    8
9033    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    8
9034    Firma „Kuma” Magda & Magda Sp. J.    Kępno    8
9035    Legnicka Business House Sp. z o.o.    Wrocław    8
9036    Ubojnia Drobiu FRANEK S.J.    Mściwojów    8
9037    Schwinn Polska Sp. z o.o.    Kraków    8
9038    AGRO – TOP S. Kotowicz S.J.    Łódź    8
9039    AM TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
9040    GFT GOLDFRUCT Sp. z o.o.    Kraków    8
9041    Mrozek Sp. z o.o.    Warszawa    8
9042    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    8
9043    Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa     Nowa Ruda    8
9044    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nadzieja    Zambrów    8
9045    PPHU Trans – Service Sp. z o.o.    Katowice    8
9046    Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J.    Piotrków Trybunalski    8
9047    Ekoprod Sp. z o.o.    Bytom    8
9048    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    8
9049    Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Krakowie SPZOZ    Kraków    8
9050    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kielce    8
9051    Uniwersal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne I Wdrażania Postępu Technicznego     Katowice    8
9052    GERDES MC Sp. z o.o.    Poznań    8
9053    ARC Interiors Sp. z o.o.    Warszawa    8
9054    Hydro S.J.    Leszno    8
9055    EUROMETAL Sp. z o.o.    Banino    8
9056    Dalkia Września S.A.    Września    8
9057    METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    8
9058    KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    8
9059    AXIS Sp. z o.o.    Gdańsk    8
9060    Energotest Sp. z o.o.    Gliwice    8
9061    DAR-FARM Sp. z o.o.    Kraków    8
9062    Tomala S.J.    Bystrzyca Kłodzka    8
9063    Instytut Logistyki i Magazynowania    Poznań    8
9064    AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J.    Rzgów    8
9065    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    8
9066    Kriosonik Sp. z o.o.    Warszawa    8
9067    Yakudo Plus Sp. z o.o.    Tychy    8
9068    DROB – FISH S.J. PH    Suchy Dwór    8
9069    AERO – BW S.J.    Chrzanów    8
9070    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o.    Dywity    8
9071    Cassioli Polska Sp. z o.o.    Łódź    8
9072    PPU PORT RYBACKI GRYF Sp. z o.o.    Szczecin    8
9073    M Plus M Frąszczak M. Kruk E. Sp. J.    Września    8
9074    SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU    Środa Wielkopolska    8
9075    Fellowes Polska S.A.    Warszawa    8
9076    Perun S.A.    Warszawa    8
9077    Inter Deventer Sp. z o.o.    Sosnowiec    8
9078    Zespół Opieki Zdrowotnej W Głogowie    Głogów    8
9079    PHUP UNIWERS Sp. z o.o.    Zamość    8
9080    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A.    Poznań    8
9081    GÓRECKI S.J.    Kęty    8
9082    Markat Plus S.J.    Brody    8
9083    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    8
9084    Eurobent Sp. z o.o.    Świdnica    8
9085    ELDAR R. Pietrzyk, M. Rybczyński S.J.    Łódź    8
9086    Marbex Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    8
9087    Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o.    Rzeszów    8
9088    Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID    Nowy Sącz    8
9089    Bachalski Development Sp. z o.o.    Poznań    8
9090    PHUP Putz – System S.J.    Rzeszów    8
9091    Witmet Sp. z o.o. PPHU    Witkowice    8
9092    Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana    Kraków    8
9093    J.S. Hamilton Poland Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    8
9094    115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią SPZOZ    Hel    8
9095    Termitech S.J.    Białystok    8
9096    R & R Granity S.J.    Strzegom    8
9097    SHIM – MED Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
9098    Kornas Development Sp. z o.o. S.K.A.    Kołobrzeg    8
9099    Kaja Bogdan Bańczyk    Mikołów    8
9100    Amar Sp. z o.o.    Lublin    8
9101    Przedsiębiorstwo Produkcyjne KAPITAN NAVI Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński    Trzebiatów    8
9102    Małkowski Martech S.A.    Konarskie    8
9103    Al Trans Sp. z o.o. S.K.    Bielsko-Biała    8
9104    MARKET BUDOWLANY S.J.    Grójec    8
9105    Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany    Warszawa    8
9106    SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Syców    8
9107    Interhall Sp. z o.o.    Katowice    8
9108    KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J.    Tuchów    8
9109    Firma Handlowa BAT S.J.    Sierakowice    8
9110    Solinea Mariusz Trus, Paweł Bogusz Sp. j.    Lublin    8
9111    Saga Auto Sp. z o.o.    Warszawa    8
9112    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    8
9113    UNICEM Sp. z o.o. PW    Chełm    8
9114    Wip-Wojciech Nowak, Piotr Zimolag S.J    Rzeszów    8
9115    Milar Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8
9116    Tad – Bud Sp. z o.o.    Zbylitowska Góra    8
9117    Ringpol Sp. z o.o. Sp.K.    Zagórz    8
9118    Zakłady Promocji Spożywczej Ambi, M. Karkut i Wspólnicy S.J.    Bytom    8
9119    Mostostal S.A.    Legionowo    8
9120    Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.    Gdynia    8
9121    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Brzeziny    8
9122    CONTO Sp. z o.o. PPH    Poznań    8
9123    DELTIM Machura, Machura S.J.    Częstochowa    8
9124    Kudowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    8
9125    Agat S.J.    Lidzbark Warmiński    8
9126    ARMATECH Sp. z o.o.    Warszawa    8
9127    AGRAPLAST Sp. z o.o.    Warszawa    8
9128    B & B S.J.    Wrocław    8
9129    K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o.    Poznań    8
9130    Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo – Ogrodnicze S.J.    Jarosław    8
9131    Atagor Sp. z o.o.    Kraków    8
9132    Grajewscy S.J.    Świebodzice    8
9133    VALCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    8
9134    Agromax Szymański S.J.    Poznań    8
9135    Centrum Budowlane Przedsiebiorstwo Handlowe S.J.    Augustów    8
9136    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J.    Rumia    8
9137    Signalco Ltd. Sp. z o.o.    Kryspinów    8
9138    BIURO-PLUS