Efektywna Firma 2012 branży handlowej

Spośród 7729 przedsiębiorstw branży handlowej, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskało 3310 podmiotów, bo średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych wyniosła w nich minimum 5 proc. Na podium znalazły się Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J., STALNET Sp. z o.o. i Ap – Pol S.J.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm, sporządzony przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa.

Instytutu Nowoczesnego Biznesu policzył średnią ze stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008, 2009, 2010 i 2011. Przedsiębiorstwa, w których ta średnia w latach 2008-2011 wyniosła minimum 5 proc., uznaje za efektywne i przyznał im tytuł Efektywna Firma 2012.

Sposób liczenia średniej efektywności w latach 2008-2011 przedstawiony jest w poniższej tabeli na przykładzie firmy Kulczyk Holding, która od kilku lat wygrywa ranking Efektywna Firma.

Wyniki finansowe Kulczyk Holding S.A. w Warszawie
Rok 2008 2009 2010 2011
Przychody operacyjne (w tys. zł) 8193 10587 9532 9081
Zysk netto (w tys. zł) 295308 4179780 932536 816758
Efektywność (w proc.) 3604 39480 9783 8994
Suma efektywności 61862
Średnia efektywność w latach 2008-2011 (w proc.) 15466

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on efektywność w długim okresie czteroletnim.

Spośród 7729 przedsiębiorstw branży handlowej, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskało 3310 podmiotów, bo średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych wyniosła w nich minimum 5 proc. Na podium znalazły się Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J., STALNET Sp. z o.o. i Ap – Pol S.J.

.

Efektywne Firmy 2012  branży handlowej

Ranking firm według czteroletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w procentach

Lp. Nazwa firmy. Siedziba. Średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008-2011 w proc.

1 Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J. Zbrudzewo 267
2 STALNET Sp. z o.o. Bochnia 224
3 Ap – Pol S.J. Pruszcz Gdański 120
4 Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 95
5 Posterior S.A. Kraków 95
6 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 91
7 SYSTEM S.A. Katowice 83
8 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70
9 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 70
10 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 68
11 INTER S S.J. PPHU Kępno 64
12 Sticel Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 62
13 Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 61
14 MUHL Pol Sp. z o.o. Smolnica 54
15 PRO – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 54
16 AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J. Kuriany 53
17 Lemken Polska Sp. z o.o. Dolice 50
18 Rofryd Sp. z o.o. Rzeszów 50
19 PUH TAREM Sp. z o.o. Opole 50
20 Agroprodukt S.J. PPHU Rzepowo 49
21 Turbo 1998 Sp. z o.o. Warszawa 48
22 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 48
23 WOLFGANG PREINFALK POLEN Sp. z o.o. Łaziska Górne 48
24 Farmed S.J. Sulejówek 47
25 Febi Polska Sp. z o.o. Piaseczno 46
26 Firma Handlowa „Midex” Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 44
27 EP Development Sp. z o.o. Poznań 44
28 Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 43
29 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 43
30 Satis Polska Sp. z o.o. Dziekanowice 43
31 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 42
32 Transcom International S.J. Paczków 40
33 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 40
34 Sciencepharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Warszawa 39
35 GIANT Sp. z o.o. Poznań 38
36 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 38
37 Ungarex Export – Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j. Katowice 37
38 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
39 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 36
40 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 36
41 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 36
42 Fabimex S.J. Warszawa 36
43 Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 36
44 POLMAN S.J. Michałowice 36
45 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 35
46 SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 35
47 Euro Vinyl Sp. z o.o. Szeligi 34
48 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 34
49 Jenerix Sp. z o.o. Łódź 34
50 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp. j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 34
51 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 33
52 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 33
53 Budinpol S.J. Wrocław 33
54 AGA S.J. Gdynia 32
55 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 32
56 KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 32
57 KTR – Polska Sp. z o.o. Kraków 31
58 BIO KOSMETYKA S.J. Wrocław 31
59 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 31
60 Anek Sroczyński Wawer S.J. Milanówek 30
61 Biopoint S.J. Stawiguda 30
62 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S.J. Gdynia 30
63 TOS Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 30
64 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 30
65 Centrotech Adam Gola, Joachim Wolny Sp.J. Strzelce Opolskie 30
66 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 29
67 Smart Card Innovations Sp. z o.o. Warszawa 29
68 Multi Food S.A. Radom 29
69 FALKON G.SOKÓŁ I S-KA – S.J. Sosnowiec 29
70 General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o. Gdynia 29
71 MAG-KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 28
72 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 28
73 Borysowski & Spółka S.J. Dziekanów Leśny 28
74 ENIX Z. Łazarski i A. Gawriłow S.J. Kraków 28
75 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 28
76 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28
77 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.wiczyński sp. j. Grójec 27
78 INFO-CAM Sp. z o.o. Warszawa 27
79 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 27
80 Motodemont S.J. Kaźmierz 27
81 Agros Due Sp. z o.o. Poznań 27
82 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 27
83 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – S.J. Wrocław 27
84 Centrum Handlowe Batory S.A. Gdynia 26
85 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Byczyna 26
86 King Tony Polska S.J. Komorniki 26
87 Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o. Bojanowo 26
88 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 26
89 Axed S.J. Poznań 26
90 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Rolmix Sp. z o.o. Przelewice 26
91 SANMED Sp. z o.o. Łódź 26
92 JOTT JOANNA I LEONARD PIERACCY S.J. Szczecin 26
93 Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J. Warszawa 26
94 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 25
95 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 25
96 BAMAR – POL S.J. Opole 25
97 FHU Polorto Sp. z o.o. Częstochowa 25
98 Rawa S.J. Świdnica 25
99 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Suchy Las 25
100 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 25
101 Stadlbauer Sp. z o.o. Warszawa 25
102 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 25
103 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEMAR S.J. Piotr Klaczak, Marcin Klaczak Katowice 24
104 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 24
105 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 24
106 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 24
107 Jasna – Pol Sp. z o.o. Dzierzgoń 24
108 Plener S.J. Katowice 24
109 Super – Pol PHU  Leszno 24
110 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 24
111 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
112 Woprol S.J. Łeknica 24
113 Ideal Partner S.J. Choroszcz 24
114 EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A. Gdańsk 24
115 PHU Eltus S.J. Niemcza 24
116 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
117 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
118 Synase Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
119 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
120 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 23
121 Sukces S.J. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk Białystok 23
122 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 23
123 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 23
124 ALFA S.J. Antoni Janik, Jan Janik, Józef Janik Nowy Sącz 23
125 Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o. Końskie 23
126 Tap Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 23
127 Piasta Hurtownia Rowerów S.J. Łódź 23
128 O&M S.J. PHU Włocławek 23
129 Metal – Market S.J. Sosnowiec 23
130 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 23
131 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 23
132 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 22
133 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 22
134 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 22
135 MIK Małgorzata Grabowska Ciechanów 22
136 Bankomat Sp. z o.o. Warszawa 22
137 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba sp. j. Nowy Sącz 22
138 Rawex Sp. z o.o. Gdańsk 22
139 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 22
140 Sppeed Car Sp. z o.o. Świdnik 22
141 Komes Sp. z o.o. Szubin 22
142 Jawor S.J. Mogilno 22
143 Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J. Bełchatów 22
144 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. Warszawa 22
145 Abacosun S.J. Gdynia 22
146 Benninghoven Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
147 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo Pszenno 22
148 S.A.S. S.J. Świdnica 22
149 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J. Kalisz 22
150 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 21
151 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
152 NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 21
153 Moto – Remo S.J. Iława 21
154 Eko – Live S.J. PH Bielsko-Biała 21
155 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 21
156 Komandor Warszawa S.A. Marki 21
157 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 21
158 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 21
159 PW TECHSAM WOCH S.J. Lublin 21
160 Zamet – Głowno S.J. Głowno 21
161 Biokom S.J. Raszyn 21
162 Domar Sp. z o.o. PHU Rzeszów 21
163 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 21
164 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 21
165 Sinograf S.A. Toruń 21
166 Soho Art Sp. z o.o. Warszawa 21
167 Matix E.M. Matysiak S.J. Święciechowa 21
168 ARPIS S.A. Kraków 21
169 Auto-Gh Hotała B.i E. S.J. Lublin 21
170 SOFTIN Sp. z o.o. PUP Wrocław 21
171 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stoper-Bis Mariusz Radomski i Aleksandra Radomska S.J. Bydgoszcz 21
172 Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. Łomża 21
173 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 21
174 Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa Sztum 21
175 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
176 Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J. Rawa Mazowiecka 20
177 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 20
178 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa Gdynia 20
179 Lanster Sp. z o.o. Kraków 20
180 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 20
181 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 20
182 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 20
183 Skrzeszewscy S.J. Busko-Zdrój 20
184 FH WALOR S.J. Kolbuszowa 20
185 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 20
186 Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Omega S.J. Płock 20
187 Sovrana S.J. Olkusz 20
188 Floko S.J. Wrocław 20
189 Biuro Techniczno – Handlowe Testing Sobek – Urbańczyk – Perończyk S.J. Katowice 20
190 European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
191 Morgan Carbon Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
192 TRANSMAG R.S. S.J. Bogucin 20
193 Słoneczko S.J. Zduny 20
194 Comestero Group Sp. z o.o. Płock 20
195 ASA S.J. Wilkowice 20
196 LMP Sp. z o.o. Katowice 20
197 Agro – Nas Sp. z o.o. Swadzim 20
198 PPH Import – Export Stnley Sp. z o.o. Poznań 20
199 MINI – MAX Sp. z o.o. PPHU Poznań 20
200 Paste Group S.J. Poznań 20
201 Eureka S.J. Gdynia 20
202 DSM Food Specialties Poland Sp. z o.o. Mszczonów 20
203 Womag Bułajew, Zadrożny S.J. Wrocław 20
204 Multi Wnętrza Robert Klęk S.J. Włosań 20
205 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 19
206 PHU IMS-GRIFFIN Sp. z o.o. Warszawa 19
207 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 19
208 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 19
209 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 19
210 TECH – TRADING Sp. z o.o. Chorzów 19
211 PHU ROXY S.J. Gierałtowice 19
212 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S.J. Lubin 19
213 LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J. Sopot 19
214 Konsbud Hi – Fi Sp. z o.o. Stara Iwiczna 19
215 Biuro Handlowe Cedrus Paweł Daszkiewicz, Krzysztof Nowak, Urszula Daszkiewicz S.J. Brzeziny 19
216 ROTER S.J. Ruda Śląska 19
217 Ref – Con Service S.J. Gdynia 19
218 Norma Stal AG Sp. z o.o. Mikołów 19
219 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J. Pruszków 19
220 PPH Exima Agriculture 2000 S.J. Jeziorko 19
221 PZM Wimet S.J. Józefów 19
222 Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j. Gdańsk 19
223 Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J. Ostrów Wielkopolski 19
224 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 19
225 Sped S.J. Wrocław 19
226 Skawtech S.J. Skawina 19
227 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 19
228 Smart Sp. z o.o. Tychy 19
229 WIS J. Wantuch,G. Sipiora S.J. Tarnów 19
230 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 19
231 Fotka.pl Sp. z o.o. Warszawa 19
232 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 19
233 APTEKA POD BIAŁYM ORŁEM S.J. MGR MARIA KUKUROWSKA I S-KA Jelcz-Laskowice 19
234 Surtec Polska Sp. z o.o. Wrocław 19
235 Kontex S.J. Suchy Las 19
236 Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy – Nowiccy Sp. z o.o. Dominowo 19
237 Mak S.J. Karpińscy Wrocław 19
238 Pale S.J. PPHU Łódź 19
239 HIT-SAT Janusz Kowal, Bogusław Kuliga S.J. Zwierzyniec 19
240 Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 19
241 Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stara Iwiczna 19
242 SMS Martime Services Sp. z o.o. Szczecin 19
243 PPHU Diagrolmet S.J. Wolsztyn 19
244 KO-BE S.Beba & B.Kołodziej S.J. Głogów 19
245 Linea – Decor Sp. z o.o. Mrągowo 19
246 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pinnacle Sp. z o.o. w Szczecinie Szczecin 19
247 Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej S.J. Świdnica 19
248 Apteka Vita Lazaru – Delwo, Hornicka S.J. Złotoryja 19
249 CARRIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
250 EPA Sp. z o.o. Szczecin 18
251 PWW Sp. z o.o. Warszawa 18
252 Brugi Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18
253 Eurobud S.J. Starogard Gdański 18
254 Medservice Sp. z o.o. Katowice 18
255 Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J. Łomianki 18
256 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 18
257 PHU M. i B. Kohlbrenner S.J. Kraków 18
258 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 18
259 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Styromax” Sukiennik Jerzy Sp. J. Łyszkowice 18
260 Meden Sp. z o.o. Warszawa 18
261 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Włocławek 18
262 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J. Kraków 18
263 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 18
264 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 18
265 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 18
266 Akces S.J. Ożarów Mazowiecki 18
267 Walmed Sp. z o.o. Warszawa 18
268 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Wiązowna 18
269 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 18
270 Agamet S.J. Marki 18
271 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 18
272 TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA S.J. Szczecin 18
273 BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J. Poznań 18
274 Eilfix Polska Sp. J. Anna Łagowska Wrocław 18
275 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 18
276 POLPENTEL Sp. z o.o. Osielsko 18
277 Granimex S.J. Warszawa 18
278 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 18
279 Meva – Pol Sp. z o.o. Gdańsk 18
280 SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
281 Bimar S.J. Radom 18
282 Terra – Kora Sp. z o.o. Kraków 18
283 Kvam Sp. z o.o. Nowogard 18
284 Ursmasz D.Majewska i A.Sitko sp. j. Warszawa 18
285 Careo Sp. z o.o. Warszawa 18
286 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
287 AXELLUS Sp. z o.o. Warszawa 17
288 Kennametal Sp. z o.o. Żory 17
289 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
290 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 17
291 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 17
292 Drewmet FHUP S.J. Mogilany 17
293 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Tawol” M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 17
294 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych  Wielopole 17
295 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 17
296 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 17
297 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
298 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 17
299 Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz Bydgoszcz 17
300 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 17
301 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 17
302 Domo S.J. Straszyn 17
303 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 17
304 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 17
305 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 17
306 PPU Eljot S.J. Kowalewo Pomorskie 17
307 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 17
308 Beta Gulewicz i Sawulczyk S.J. Wałbrzych 17
309 Mipama Import – Export S.J. PPHU Opatówek 17
310 NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. Poznań 17
311 Tamipol S.J. Poznań 17
312 Przeds. Handlu Zagranicznego Profit Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
313 Aesseal Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
314 CHMARA – LIPIANIN S.J. Nowa Ruda 17
315 LINOTECH Sp. z o.o. Klucze 17
316 Warsztat Usług Technicznych Tynfowicz Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 17
317 Resorrex Shop & Service S.J. Ożarów Mazowiecki 17
318 TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J. Plewiska 17
319 Centrum Meblowe Jacek Gajewski, Mirosław Gajewski, Krzysztof Szostak, Adam Wolny S.J. Kędzierzyn-Koźle 17
320 Gastro Gal Dariusz Kusnierz, Antoni Tkacz S.J. Rzeszów 17
321 Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa Bąków 17
322 PUH UNICAR S.J. Radomsko 17
323 „Elmar” Hurtownia Elektrotechniczna S.J. Przeźmierowo 17
324 RH Sound – Pl Sp. z o.o. Trzebnica 17
325 Zeba Serwis Jaroszek i Wspólnicy, S.J. Wrocław 17
326 MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. Glincz 17
327 Atest S.J. PPH Bytom 17
328 UP System Sp. z o.o. Gdynia 17
329 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 16
330 Kanlux S.A. Radzionków 16
331 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 16
332 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 16
333 TIMEX S.A. Warszawa 16
334 Firma Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 16
335 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Wolica 16
336 BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 16
337 PPUH AUTOCENTRUM S.J. Mielec 16
338 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
339 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 16
340 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J.  Czchów 16
341 Firma Bartosz S.J. Białystok 16
342 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 16
343 LONTEX Piotr Londzin Czechowice-Dziedzice 16
344 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 16
345 Hen-Stol S.J. Żebry-Chudek 16
346 Atmomat S.J. Włocławek 16
347 Dav – Import E. Kopeć Spółka Komandytowa Warszawa 16
348 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 16
349 Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J. Bielsko-Biała 16
350 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
351 Unirol S.J. PW Borek Wielkopolski 16
352 Jędroch S.J. PPHU Ostrów Wielkopolski 16
353 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J. Lipno 16
354 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 16
355 Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J. Częstochowa 16
356 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 16
357 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 16
358 WIMAD S.J. Wrocław 16
359 Fuhr Polska Sp. z o.o. Libiąż 16
360 MT-Metal S.J. Białystok 16
361 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 16
362 Constel Sp. z o.o. Katowice 16
363 Imperial P.R.K.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 16
364 HASS H.A.Z Wasiluk S.J. Białystok 16
365 SUPER POWER Sp. z o.o. Michałowice 16
366 KOOL D. Jurkiewicz, R. Kamiński S.J. Wrocław 16
367 ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S.J. Kraków 16
368 Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J. Rzeszów 16
369 PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy – S.J. Gdynia 16
370 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 16
371 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 16
372 Nielsen Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
373 Perfectfashion S.J. Kraków 16
374 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16
375 Woźniak i Wspólnicy S.J. Wadowice 16
376 Mac – Mor S.J. Piaseczno 16
377 Grupa Karlik S.J. Poznań 16
378 Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu Strzegom 16
379 Marux S.J. Leszno 16
380 Elektromet S.J. Centrum Techniki Narzędziowej Chełm 16
381 Tutka S.J. Firma Handlowo Usługowa  Dąbrowa Górnicza 16
382 A 2 Sp. z o.o. Banino 16
383 Euro – Centrum Sp. z o.o. Poznań 16
384 Ker-Her Marek Hermann, Marek Budziński, Tadeusz Hermann S.J. Poznań 16
385 Fero S.J. PH Środa Wielkopolska 16
386 Temiwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport-Import Mirosław Starzyk Lidia Starzyk S.J. Bolesławiec 16
387 Famil – Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lublin 16
388 Inducomp Industrial Components Sp. z o.o. Izabelin 16
389 Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. Zakopane 16
390 Ars Dental Sp. z o.o. Warszawa 16
391 Niepubliczny ZOZ MEDYK Sp. z o.o. Chełm 16
392 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
393 Candela Sp. z o.o. Warszawa 15
394 Kaem Sp. z o.o. S.K.A. Baranowo 15
395 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 15
396 PIXEL Sp. z o.o. Osielsko 15
397 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 15
398 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 15
399 APR Sp. z o.o. Warszawa 15
400 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 15
401 Audio Klan Janusz Prządka sp. j. Warszawa 15
402 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S.J. Zabrze 15
403 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 15
404 Ol – Term S.J. Olsztyn 15
405 Safe Computing Sp. z o.o. Warszawa 15
406 TEKSTYLIA S.J. PHU Nadolice Wielkie 15
407 ETC PLUS S.A. Ostrowiec Świętokrzyski 15
408 BRIPOX Sp. z o.o. Warszawa 15
409 Plasmet – Jesion S.J. Kalisz 15
410 Camaro Sp. z o.o. PPHU Katowice 15
411 FHU Sznajder Elżbieta Sznajder Pruszków 15
412 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 15
413 Bayersystem Grzenia S.J. Bydgoszcz 15
414 Agrobil S.J. Garzyn 15
415 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J. Zielonki 15
416 Nov – Weld Sp. z o.o. Miszewko 15
417 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPA-MET S.J. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 15
418 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 15
419 Esculap Dyl S.J. Myślenice 15
420 Bosma Electric Sp. z o.o. Przeźmierowo 15
421 Elmat S.J. Stalowa Wola 15
422 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Poznań 15
423 Hydropol – Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji  Wrocław 15
424 Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J. Szadek 15
425 Relax S.J. FHU Jasło 15
426 PZE Elektromont – Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 15
427 „Hemosystems” Sobczak i Wspólnicy Sp. J. Warszawa 15
428 MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15
429 Gomex S.J. Dąbrowa Górnicza 15
430 Kominki Dovre S.J. Olsztyn 15
431 Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius Złotów 15
432 Macrolife sp. j. Parda i Wspólnicy Kraków 15
433 STOMED S.J. Warszawa 15
434 Per – Med S.J. Biuro Handlowe Skoczów 15
435 Compart International S.J. M.M.Kałużni Warszawa 15
436 Texland S.J. Aleksandrów Łódzki 15
437 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 15
438 Czemarol Papugowie SJ Zbylitowska Góra 15
439 BEST – OFFICE S.J. Ostrołęka 15
440 ALTIS – Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15
441 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S.J. Kraków 15
442 Brenda – Sport Sp. z o.o. Piastów 15
443 Sumax Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 15
444 MAT – BUD S.J. Gorlice 15
445 Rolmet S.J. Inowrocław 15
446 Apteka Remedium S.J. Kęty 15
447 Apotex Sp. z o.o. Otmuchów 15
448 Apteka Verbena S.J. Łochów 15
449 BAVARIA EAST Sp. z o.o. Brzesko 15
450 Pogoń Market S.J. Sosnowiec 15
451 MJ. Office Sp. z o.o. Radom 15
452 Lamar Sp. z o.o. Warszawa 15
453 Konsmetal Poltrezor SJ Warszawa 15
454 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 14
455 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 14
456 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 14
457 Skamex Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 14
458 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 14
459 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 14
460 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 14
461 Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
462 TLC Łożyska S.J. Wesoła 14
463 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi DOMAT Sp. z o.o. Wrocław 14
464 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
465 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 14
466 Kondor Sp. z o.o. Łódź 14
467 AMIX S.J. Konik & Bietkał Białystok 14
468 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 14
469 PW Pryzmat S.J. Mojsławice 14
470 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 14
471 Czarnik Sp. z o.o. Głogów Małopolski 14
472 Metalic S.J. Nowy Targ 14
473 Burchacińscy S.J. Wieluń 14
474 PEZAL Sp. z o.o. Gdańsk 14
475 WIT S.J. Łódź 14
476 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 14
477 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
478 Mazur S.J. Wrocław 14
479 Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe  Janówek 14
480 Amper B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 14
481 Jazgot S.J. Rzeszów 14
482 Axoy Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14
483 Argenta Mikrobiologia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14
484 Avi – Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 14
485 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 14
486 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
487 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 14
488 Kaja Alfred Olszewski Łyski 14
489 Polver Sp. z o.o. Kraków 14
490 Katamaran Robert i Sławomir Mucha S.J. Łódź 14
491 Tom – Gast S.J. Starowa Góra 14
492 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 14
493 Victoria – Sport Sp. z o.o. Gdańsk 14
494 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 14
495 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 14
496 MIG Import – Eksport S.J. Białystok 14
497 FH Tragar S.J. Izdebnik 14
498 Phu „Ewmar” Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 14
499 Elektra S.J. Zielonka 14
500 Inox – Plus S.J. Sosnowiec 14
501 PPHU BONARKA Sp. z o.o. Kraków 14
502 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 14
503 4 BABY Sp. z o.o. Lublin 14
504 PPH Tabit Sp. z o.o. Otwock 14
505 Witaminka S.J. Opole 14
506 Speed Pack S.J. Kraków 14
507 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 14
508 Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J. Bydgoszcz 14
509 J. Żelazny, R. Słomian-Kasprzak, A. Słomian-Maszkowska Marco Polo sp. j. Częstochowa 14
510 APG CO. S.J. Białystok 14
511 B.M. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
512 Pharmglo Głowaccy S.J. Andrespol 14
513 AUTOIMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe i Produkcyjne Marki 14
514 GRES KUTNIK S.J. Białystok 14
515 Amager S.J. Choroszcz 14
516 Auto Andaro S.J. Łomża 14
517 Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o. Szczecin 14
518 Promotech S.J. Czarnków 14
519 Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J. Rzeszów 14
520 Gespar S.J. Warszawa 14
521 Apteka CENTRUM S.J. Halina i Jakub Tokarz Limanowa 14
522 Westerberg Komponenty Sp. z o.o. Jaworzno 14
523 Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe Gdańsk 14
524 GAN – REM S.J. Gdynia 14
525 Obis S.J. Wrocław 14
526 Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J. Olsztyn 14
527 Apteka Verbena S.J. Szczecin 14
528 Hydromech Sp. z o.o. Wrocław 14
529 Dracop Sławomir Jeleń, Jarosław Kwadrans, Marek Michalec sp. j. Kraków 14
530 DUDIX Sp. z o.o. Wrocław 14
531 P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki S.J. Celestynów 14
532 Apteka Im. I. Łukasiewicza S.J. Tarnów 14
533 Arkon S.J. PW Przemków 14
534 Osiedlowa S.J. Lubin 14
535 Rober J & J Wojtas S.J. Kraków 14
536 GT Sport S.J.  Gdynia 14
537 Agro – Hurt S.J. Warszawa 14
538 Prince S.J. Poznań 14
539 Apteka Słoneczna S.J. Tarnów 14
540 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 14
541 Sanus Sp. z o.o. Płock 14
542 Manetti Battiloro East Sp. z o.o. Częstochowa 14
543 BOKAT S.J. Kraków 14
544 NITTO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
545 APTEKA LIGOCKA Brukiewicz,Ligacz,Wojtanowska-Rzytki. S.J. Katowice 14
546 Damal S.J. Warszawa 14
547 Naturallia Sp. z o.o. Warszawa 14
548 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 13
549 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
550 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 13
551 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
552 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 13
553 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 13
554 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 13
555 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 13
556 Fischerpolska Sp. z o.o. Kraków 13
557 Stomilex Sp. z o.o. Opole 13
558 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 13
559 HOLBEX Sp. z o.o. Lesznowola 13
560 FLORALAND Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 13
561 APTE. PL A.T. Hinz S.J. Reda 13
562 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 13
563 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
564 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 13
565 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
566 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 13
567 Amii Sp. z o.o. Łódź 13
568 Części TIR Chlebek S.J. Ligota 13
569 Direct Eservices S.A. Warszawa 13
570 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 13
571 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
572 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
573 Tajwańskie Biuro Techniczne S.J. Warszawa 13
574 Euromat sp. j. Parcej Jerzy, Chwaliński Roman i Małgorzata Niemodlin 13
575 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 13
576 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J. Nowa Wieś 13
577 INTEX Sp. z o.o. Katowice 13
578 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 13
579 IMMOŻOLI Sp. z o.o. Warszawa 13
580 Salon Budowy Kram S.J. Świnoujście 13
581 Apteka Zaborze S.J. Jelenia Góra 13
582 Piasta S.J. PPHU Łubnice 13
583 EKODOM – GAJEK Sp. z o.o. PHPU Lublin 13
584 Sato Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 13
585 Mars – Sport S.J. Warszawa 13
586 Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH Poznań 13
587 Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J. Warszawa 13
588 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
589 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 13
590 Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o. Warszawa 13
591 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 13
592 Medica S.J. Lubin 13
593 IBCOL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
594 Prostaf S.J. Poznań 13
595 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 13
596 POLAMP COMPONENTS Sp. z o.o. Giżycko 13
597 SIGMA BK S.J. Chwaszczyno 13
598 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 13
599 Przeds. Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Elus S.J. Kartuzy 13
600 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 13
601 Tomra Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 13
602 Masterfix Poland LTD Sp. z o.o. Poznań 13
603 Rader S.J. Piła 13
604 Leja S.J. Wrocław 13
605 Szypryt I. Szypryt, A. Szypryt S.J. Chojnice 13
606 Equimed S.J. Kraków 13
607 Tefromes Sp. z o.o. Imielin 13
608 Optim S.J. Dobra 13
609 BIG – STAR Gintrowicz S.J. Poznań 13
610 Luka S.J. Siemianowice Śląskie 13
611 Arma Firma Inżynierska Jerzy Noworyta, Bartosz Noworyta sp. j. Kraków 13
612 THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski Łódź 13
613 ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 13
614 PCC Polska T. Jarmuszczak S.J. Wrocław 13
615 BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J. Skarżysko-Kamienna 13
616 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 13
617 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Aldor” Dorota Ruszkiewicz-Piskorska, Zenon Rudniak Sp.J. Józefów 13
618 Welta S.J. Wieliczka 13
619 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 13
620 Cartec S.J. Katowice 13
621 Vein S.J. PHUP Jankowice 13
622 Stora Enso Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
623 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 13
624 Carpatia S.J. Siepraw 13
625 Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy Białystok 13
626 Pionet Sp. z o.o. Gdynia 13
627 Szatkowski i Syn S.J. Teresin 13
628 Elan Sp. z o.o. Gdańsk 13
629 „JPZ” Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J. Ostrołęka 13
630 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Bielsko-Biała 13
631 Carmin B.M.P. Frania S.J. Lublin 13
632 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 13
633 PZT-ELMETOR S.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 13
634 Bat S.J. Bronisze 13
635 Castel Engineering Polska Sp. z o.o. Tomaszowice-Kolonia 13
636 Greinplast Prim Sp. z o.o. Krasne 13
637 Artykuły Przemysłowe S.J. Chodzież 13
638 LDM POLSKA Sp. z o.o. Katowice 13
639 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Diana Halina & Andrzej Sawulak S.J. Dębno 13
640 Allto Sport Sp. z o.o. Poznań 13
641 Marengo Fashion, S.J. Gdynia 13
642 Kolnex S.J. Białystok 13
643 Castell Alicja Szymańska i Marek Szymański, S.J. Płock 13
644 Frapo Sp. z o.o. Konin 13
645 Apteka-D.Zięba, K.Zięba, W.Zięba S.J. Gorlice 13
646 Agro – Merkury Sp. z o.o. Jabłkowo 13
647 Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o. Zgorzelec 13
648 Koemi S.J. Dywity 13
649 FHU ZIB Chęć Zbigniew Hunia Bogumił S.J. Brzozów 13
650 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 13
651 LIBRA Sp. z o.o. FHU Gdynia 13
652 Elmal Technika Grzewcza S.J. Ciechanów 13
653 Apteka Arnika S.J. Gryfice 13
654 Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J. Walerianowo 13
655 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 13
656 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Camino – 2 Waldemar Świtoń S.J. Świdnica 13
657 Roltech S.J. Poznań 13
658 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13
659 Polo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
660 KOBEX S.J. Waldemar Kotlarz Andrzej Wilkocki Wrocław 13
661 P.H. MIGOMEX W.Gogola, A.Michalewicz S.J. Jaworzno 13
662 Kopec – Staniewicz S.J. Przedsiebiorstao Handlowe Giżycko 13
663 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metbud, Zięba Michał, S.J. Radom 13
664 Gurdek – Dariusz Gurdek Spółka Komandytowa Wadowice 13
665 Swish Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
666 Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 13
667 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 13
668 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 13
669 Stamp Sp. z o.o. Warszawa 13
670 INTERBIS S.J. Ewa i Adam Kropisz Gdańsk 13
671 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 12
672 APART Sp. z o.o. Suchy Las 12
673 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 12
674 NESTA BIS S.J. Toruń 12
675 Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń Bytom 12
676 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
677 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
678 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
679 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
680 Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, sp. j. Wieluń 12
681 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Dawidy 12
682 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 12
683 Epuro Polska Sp. z o.o. Poznań 12
684 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
685 SICK Sp. z o.o. Warszawa 12
686 EMIL FREY POLSKA S.A. Kraków 12
687 Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J. Chwaszczyno 12
688 C & C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 12
689 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 12
690 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 12
691 Alan Telekomunikacja Sp. z o.o. Jawczyce 12
692 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
693 HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J. Gniechowice 12
694 Hestia Sp. z o.o. Lublin 12
695 EMI Music Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
696 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J. Czaple 12
697 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 12
698 Polpack Sp. z o.o. Toruń 12
699 Peka Sp. z o.o. Jasin 12
700 UPAŁTY – ROL Sp. z o.o. Giżycko 12
701 Zenner Poland Sp. z o.o. Łódź 12
702 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 12
703 N.E.T. WOOD Sp. z o.o. Warszawa 12
704 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J. Grybów 12
705 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 12
706 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 12
707 Auto Gaz Czech – Marek Czech S.J. Cieszyn 12
708 Kupczyk S.J. Kraków 12
709 Tropic-Importer S.J. Gdynia 12
710 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 12
711 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 12
712 Impol-1 F.szafrański sp. j. Warszawa 12
713 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 12
714 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 12
715 FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 12
716 Promark Sp. z o.o. Warszawa 12
717 Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 12
718 FHU Instal S.J. Jasło 12
719 Lesta S.J. PHU Jeziórko 12
720 Fhu Eko W.rybak sp. j. Janikowo 12
721 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
722 Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j. Lubartów 12
723 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 12
724 PM – M S.J. Białystok 12
725 Centrum Dystrybucji Akcesoriów Sp. z o.o. Wrocław 12
726 Hurtownia Obuwia Janmar S.J. Kraków 12
727 Klima L.Zimmerman, J. Kuźmiński, B. Przybyłowicz S. J. Łomianki 12
728 DF EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 12
729 Wodstal S.J. Włoszakowice 12
730 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora I Paweł Sikora – S.J. Krotoszyn 12
731 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 12
732 Bona Z. Wróblewski i Wspólnicy S.J. Porosły-Kolonia 12
733 Poltraf Sp. z o.o. Gdańsk 12
734 Haldex Sp. z o.o. Kowale 12
735 Flow Control Sp. z o.o. Katowice 12
736 EURO – CERAMIKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
737 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 12
738 AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J. Elbląg 12
739 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 12
740 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 12
741 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 12
742 Emergraf S.J. Kraków 12
743 SERWIS OGUMIENIA NOWACKI S.J. Zielona Góra 12
744 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 12
745 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 12
746 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 12
747 Centrum Motocyklowe Rider Rożek Dyrlaga S.J. Kraków 12
748 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 12
749 Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe Nisko 12
750 D & R S.J. Rzeszów 12
751 Bendiks Anna Zajkowska & Michał Adamiec Sp. J. Łomianki 12
752 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 12
753 Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J. Rokietnica 12
754 Chemsol St. Polinowski S.J. Bydgoszcz 12
755 Firma Usługowo – Handlowa S.J. Bełchatów 12
756 PPHU Vega Meble S.J. Księżyno 12
757 Hurtownia Best S.J. Miastko 12
758 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 12
759 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Stanpol J. i P. Stasieńko S.J. Jarosław 12
760 Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J. Sokołów Podlaski 12
761 Central S.J. Legionowo 12
762 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 12
763 Galaxi S.J. Firma Handlowo – Uslugowa Krosno 12
764 Animedica Polska Sp. z o.o. Gdynia 12
765 Inter Consult S.J. Łódź 12
766 Zalew S.J. Ostrzeszów 12
767 Vipp S.J. Leszno 12
768 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Warszawa 12
769 Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j. Ostrołęka 12
770 TCO Trading Company S.J. Rokocin 12
771 Eumed Sp. z o.o. Warszawa 12
772 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J. Rawicz 12
773 Apteka B.Grzebalska i S-ka S.J. Ząbki 12
774 Novexim Export – Import Sp. z o.o. PW Poznań 12
775 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
776 Piastpol S.J. Chojnice 12
777 Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 12
778 Świat Drzwi i Okien S. J. Piła 12
779 CONNECT POLAND Sp. z o.o. Stęszew 12
780 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 12
781 Pascal Sp. z o.o. Katowice 12
782 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Accord S.J. Bolesławiec 12
783 Krystyna Kręt i Marcin Kręt S.J. Mińsk Mazowiecki 12
784 FARMEX Sp. z o.o. Bielice 12
785 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 12
786 Dolce Vita Sp. z o.o. Gdynia 12
787 Gosmet Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 12
788 POL – MAR Sp. z o.o. Warszawa 12
789 ATUT Sp. z o.o. Lublin 12
790 HT Serwis S.J. Waldemar Jendrollik Poznań 12
791 Marlen Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
792 Apteka Grodzka S.J. Środa Śląska 12
793 Wokan – Term – Technika Grzewcza i Sanitarna S.J. Piotrków Trybunalski 12
794 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 12
795 Stalówka Sp. z o.o. Opole 12
796 Pronatur Sp. z o.o. Chwałków 12
797 Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J. Świebodzice 12
798 IMPAX – METAL K. Kotowicz S.J. Rzeszów 12
799 Max S.J. Mackiewicz Tadeusz, Sokólski Jarosław Trzcińsko-Zdrój 12
800 Karolina H.A.G. Maciejewscy Sp. j. Ulim 12
801 MEDICA Oziębło i Górniewska S.J. Sucha 12
802 Hurtownia Osprzętu Elektro-Energetycznego Eltimex S.j. Urszula i Grzegorz Jabłońscy Poraj 12
803 NOVICO S.J. Stalowa Wola 12
804 ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH Radom 12
805 Giełda Rolna Ekorol Sp. z o.o. Proszowice 12
806 Firma Handlowa Żmijkowski S.J. Łomianki 12
807 Trade Company Sp. z o.o. Poznań 12
808 Ecoval Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
809 PHU Profi Serwis Opon P. Denkowicz i D. Pietrzyk S.J. Ksawerów 12
810 Apteka Stara – Piechula S.J. Mikołów 12
811 Adex – Grylewicz S.J. Tychy 12
812 Be – Mar SJ Skawina 12
813 FINA S.J. Łomża 12
814 Profesjonalny Serwis Higieny Sp. z o.o. Poznań 12
815 Foton – Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
816 Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
817 Freeway Sp. z o.o. Mochy 12
818 Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j. Kraków 12
819 Safrano S.J. Poznań 12
820 Panaceum Sp. z o.o. Szczecin 12
821 Finit Sp. z o.o. Gdynia 12
822 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 11
823 L'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
824 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 11
825 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 11
826 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
827 CRH Klinkier Sp. z o.o. Gliwice 11
828 MGI POLSKA Sp. z o.o. Poznań 11
829 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 11
830 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 11
831 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 11
832 Lapp Kabel Sp. z o.o. Długołęka 11
833 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 11
834 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 11
835 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 11
836 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 11
837 HELLA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
838 Kemetyl Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
839 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 11
840 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 11
841 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 11
842 Akuna Polska Sp. z o.o. Katowice 11
843 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 11
844 AUTO – GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 11
845 FANDANGO S.J. Kraków 11
846 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 11
847 ASCO S.A. Kraków 11
848 Partner Sp. z o.o. Wrocław 11
849 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 11
850 Jorge Sp. z o.o. Czerwieńsk 11
851 Kegar Sp. z o.o. Kępice 11
852 PAPIER-METTLER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 11
853 MPL Power Elektro Sp. z o.o. Gliwice 11
854 PHUP Stal – Bud S.J. Skoczów 11
855 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 11
856 PHU Hydraulik S.J. Tuchola 11
857 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 11
858 Spółka Filipów & Jaskuła W.filipów, J.Jaskuła, E. Filipów, D.Jaskuła, T.Filipów sp. j. Kraków 11
859 EURO – BIAL S.J. Białystok 11
860 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 11
861 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 11
862 MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa Białystok 11
863 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 11
864 Firma Handlowo Produkcyjna Chempak Skład Chemiczno Budowlano Metalowy Marek Więckowski Brzesko 11
865 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 11
866 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 11
867 Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa Warszawa 11
868 Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 11
869 Bosky Sp. z o.o. Kielce 11
870 PPHU Grass S.J. Zabierzów 11
871 Metal – Hurt S.J. Toruń 11
872 Hettich Polska Sp. z o.o. Lusowo 11
873 Bonus Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 11
874 ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J. Koszalin 11
875 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
876 Krakbud S.J. Zakliczyn 11
877 TSN Sp. z o.o. Targowisko 11
878 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 11
879 Cool Sport S.J. Kraków 11
880 Maccaferri Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
881 DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J. Częstochowa 11
882 Eckhard Toben Sp. z o.o. Drzonków 11
883 LECH S.J. L.P. SYKUŁA Biłgoraj 11
884 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 11
885 BRAT – MET S.J. Radom 11
886 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
887 Suer Polska Sp. z o.o. Bonikowo 11
888 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11
889 Andar S.J. Łódź 11
890 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 11
891 National Oilwell Varco Poland Spółka z Ogranczoną Odpowiedzialnością Gdańsk 11
892 Misiek S.J. Rzeszów 11
893 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 11
894 Cerampol S.J. Rabka-Zdrój 11
895 DOMAR S.J. Warszawa 11
896 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 11
897 B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 11
898 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 11
899 Radioster Sp. z o.o. Katowice 11
900 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 11
901 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 11
902 INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego Bydgoszcz 11
903 Tenex Sp. z o.o. Puchały 11
904 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
905 NEXT S.J. Białystok 11
906 Globex Głuszek I Wspólnicy S.J. Gorzów Wielkopolski 11
907 BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J. Kielce 11
908 Meblux S.J. Łomża 11
909 KRYOLAN – POLAND Sp. z o.o. Szczecin 11
910 San – Gaz Kardach S.J. Jarocin 11
911 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 11
912 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 11
913 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 11
914 P.P.H.U. Metalmex S.J. Wysogotowo 11
915 Apteki JiJ Koczorowscy S.J. Rawicz 11
916 Stawosan S.J. Stalowa Wola 11
917 Eskot S.J.FH Kraków 11
918 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 11
919 Top 2001 Sp. z o.o. Białystok 11
920 ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J. Łowicz 11
921 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 11
922 ROAN Hurtownia Opakowań S.J. Suwałki 11
923 Apteka Verbena S.J. Rawa Mazowiecka 11
924 Bigar BIK S.J. Poznań 11
925 Sariv Sp. z o.o. Legnica 11
926 Rolmex S.J. Szczuczyn 11
927 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 11
928 Trans – Mak S.J. Pabianice 11
929 Adler Sp. z o.o. Warszawa 11
930 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 11
931 OP Kowalewscy S.J. Siedlce 11
932 Avicold S.J. Cieszyn 11
933 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 11
934 Ol – Flora – Gołąbek, Kowalewski S.J. Barczewo 11
935 Asset Waldemar Olik sp. j. Wrocław 11
936 RTA VC Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
937 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ORFAMAK LESZEK, JERZY, ZBIGNIEW GRZYBOWIE S.J. Proszowice 11
938 Falkon S.J. Elbląg 11
939 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 11
940 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 11
941 Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J. Warszawa 11
942 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 11
943 P.H.U. SZCZĘŚNIAK I BRATEK S.J. Sosnowiec 11
944 WIK S.J. Balice 11
945 Ameco S.J. Warszawa 11
946 Augusto Limaro S.J. Jelenia Góra 11
947 Izoterm S.J. Poznań 11
948 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 11
949 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 11
950 FIRMA HANDLOWA DOM TECHNICZNY HENRYK ŁUCZYŃSKI, JANUSZ WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA Kraków 11
951 Kamino S.J. Warszawa 11
952 Hendripol Sp. z o.o. Bukowiec 11
953 Migra Sp. z o.o. Wrocław 11
954 Firma Handlowo-Usługowa Agro-Gama Józef Psica, Marek Litewka S.j. Proszowice 11
955 ELEKTRO-CENTRUM S.J. A. Majewski,T. Micholcz Koszalin 11
956 Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Raszyn 11
957 Bus & Truck Service Sp. z o.o. Wyględy 11
958 HOPEA S.J. Warszawa 11
959 LODE POLSKA S.J. Warszawa 11
960 NZ Techno Sp. z o.o. Warszawa 11
961 Chemmot S.J. Skawina 11
962 Lamina Industrial Poland – Marek Lech, Wacław Lech S.J. Legnica 11
963 ATZ Sp. z o.o. Łódź 11
964 Printline S.J. Częstochowa 11
965 PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 11
966 Auto Centrum S.J. Kalisz 11
967 Nova Sp. z o.o. Poznań 11
968 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 11
969 Anpol S.J. Warszawa 11
970 Dores Sp. z o.o. Warszawa 11
971 Firma Handlowa Liss S.J. Puck 11
972 Nova Sp. z o.o. Warszawa 11
973 EKO-MOTO Sp. z o.o. Częstochowa 11
974 Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J. Cieszyn 11
975 Transtech S.J. Bydgoszcz 11
976 Evit – Farm S.J. Warszawa 11
977 TITO Sp. z o.o. Wysoka 11
978 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J. Białystok 11
979 WROTRAM S.J. Wrocław 11
980 Tampo Profi S.J. Warszawa 11
981 4 X M Sp. z o.o. Legnica 11
982 Firma Handlowo – Usługowa Far – Lak S.J. Łańcut 11
983 ARTPOL S.J. Gdańsk 11
984 NOVISAT Sp. z o.o. Wrocław 11
985 Eris Partner Białystok Czembrowski S.J. Białystok 11
986 Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J. Łowicz 11
987 JML Color S.J. Warszawa 11
988 Firma Arhen S.J. Rzeszów 11
989 Dominik S.J. Świdnica 11
990 Leliwa S.J. Tarnów 11
991 KTW Office Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
992 PUHP Motobis Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 11
993 Konsorcjum ANDZIAK S.J. Kołobrzeg 11
994 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 11
995 Omnia S.J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 11
996 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 11
997 Robotex S.J. PPHU Częstochowa 11
998 Lanius S.J. Poznań 11
999 Internews – Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, Ewa Stępień, Sp. J. Warszawa 11
1000 IMEX Sp. z o.o. Gdynia 11
1001 Gab-Rat Sp. z o.o. Gdańsk 11
1002 Isobud Service S.J. Bydgoszcz 11
1003 Przeds. Ama Sp. z o.o. Bolszewo 11
1004 BIOPARTNER Sp. z o.o. Plewiska 11
1005 APTEKA POD FILARAMI Zofia, Henryk, Magdalena, Maciej Dybowscy S.J. Szczecin 11
1006 Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski sp. j. Wiśniowa 11
1007 Hilpress Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1008 VIKTEL Sp. z o.o. Gdynia 11
1009 BDB Sp. z o.o. Trzcianka 11
1010 Usługi Motoryzacyjne Narewscy S.J. Grabówka 11
1011 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
1012 Poseidon Sp. z o.o. Tychy 11
1013 Henryk Chwalinski – Zenon Purc S.J. Lublin 11
1014 Metsä Board Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1015 CENTRUM Nowińska Katarzyna, Tuszyński Andrzej, Nowiński Wojciech S.J. Grójec 11
1016 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
1017 LPP S.A. Gdańsk 10
1018 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 10
1019 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 10
1020 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 10
1021 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa Poznań 10
1022 Martex Sp. z o.o. Rybnik 10
1023 Man And Machine Software Sp. z o.o. Łódź 10
1024 UCHACZ S.J. PPHU Tymbark 10
1025 Unimet S.J. Rzeszów 10
1026 MP S.J. Wrocław 10
1027 A. MAX A. i A. Krzewscy S.J. Białystok 10
1028 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 10
1029 AL-KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 10
1030 Hermon Czech & Muzia S.J. Racibórz 10
1031 P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak Zarzecze 10
1032 FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o. Tomice 10
1033 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 10
1034 ZALTECH POLSKA Sp. z o.o. Boguchwała 10
1035 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o. Gdańsk 10
1036 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 10
1037 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1038 Vinotti Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 10
1039 MUEHSAM – ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J. Warszawa 10
1040 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 10
1041 Firma Nasienna GRANUM J. Manias – S. Menc – J. Szymański S.J. Wodzierady 10
1042 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 10
1043 Nois Sp. z o.o. Warszawa 10
1044 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 10
1045 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 10
1046 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1047 CER Motor Sp. z o.o. Warszawa 10
1048 Ehrle Polska Sp. z o.o. Warzymice 10
1049 CSI – Beata Marzec Kraków 10
1050 Hydroland S.J. Myślenice 10
1051 VERONI Bogusław Warżel Wąbrzeźno 10
1052 CANPOL Sp. z o.o. Poznań 10
1053 Budmech WT S.J. Warszawa 10
1054 Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J. Kraków 10
1055 SYSTEMAIR S.A. Łazy 10
1056 Robot-Serwis D. Majorkowski B. Gołda Sp. J. Wrocław 10
1057 Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1058 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczno-Handlowej INTREX Wanda Szperlińska Sady 10
1059 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 10
1060 Rapacz S. J. Raba Wyżna 10
1061 Minimot S.J. PHU Ostrów Wielkopolski 10
1062 Nefab Packaging Poland Sp. z o.o. Tczew 10
1063 Fair Packaging Sp. z o.o. Gałowo 10
1064 Arka S.J. Sianów 10
1065 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 10
1066 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 10
1067 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 10
1068 Normark Polska Sp. z o.o. Łomianki 10
1069 WAMAR PRZEMYSŁAW MAŁECKI Rybnik 10
1070 Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 10
1071 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 10
1072 Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1073 Gabryś – Sikora S.J. Kęty 10
1074 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 10
1075 Mielżyński Sp. z o.o. Warszawa 10
1076 Systherm S.J. Poznań 10
1077 BM Recykling Sp. z o.o. Andrychów 10
1078 SILESIA JEANS Krzysztof Słowikowski Mysłowice 10
1079 AJGA Stankiewicz S.J. Działdowo 10
1080 Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 10
1081 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 10
1082 BIURO PLUS S.J. Zielona Góra 10
1083 V&B Flamy Block Sp. z o.o. Gogolin 10
1084 PHU Juszczak S.J. Wieruszów 10
1085 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 10
1086 P.W MAY-MAT S.J. Przyborów 10
1087 Technetix Poland Sp. z o.o. Wrocław 10
1088 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 10
1089 Leco Polska Sp. z o.o. Tychy 10
1090 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 10
1091 Mechanika – Service Wózki Widłowe S.J. Kostrzyn nad Odrą 10
1092 Transmot Z.strus i Wspólnicy sp. j. Siedlce 10
1093 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 10
1094 Firma Handlowa Gold Drop S.J. Łapczyca 10
1095 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 10
1096 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 10
1097 Rema – Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 10
1098 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 10
1099 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 10
1100 Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J. Rzeszów 10
1101 Augusto – Sopel Jabłońscy S.J. Kalisz 10
1102 Lawa S.J. Łódź 10
1103 Grosik S.J. PHU Białobrzegi 10
1104 J.R.MOTOR-SERVICES G.B. Sp. z o.o. Sopot 10
1105 Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J. Bielsko-Biała 10
1106 Tanik III Sklep Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 10
1107 Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 10
1108 EUROSTANDARD S.J., FIRMA RODZINNA KLAUZO Topole 10
1109 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 10
1110 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 10
1111 Artpol S. J. PPHU Oświęcim 10
1112 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Budex S.J. Głogów 10
1113 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
1114 Moto – Bus S.J. Bydgoszcz 10
1115 INTERPETRO Sp. z o.o. Rzeszów 10
1116 Cosmo S.J. Siemianowice Śląskie 10
1117 TIMBER Bolek i Gryczman S.J. Cieszyn 10
1118 Biasov Sp. z o.o. Biała Podlaska 10
1119 Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J. Krapkowice 10
1120 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski S.J. Wrocław 10
1121 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
1122 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1123 VDV Okucia Budowlane Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1124 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 10
1125 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 10
1126 PW MS – Ortis Produkt S.J. Łomianki 10
1127 Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec 10
1128 STARLET D.S. KIMASZEWSCY S.J. Kołobrzeg 10
1129 Sindak S.J. Krzeszowice 10
1130 Sepix PHU S.J. Słupsk 10
1131 FINKA Sp. z o.o. Szczecin 10
1132 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 10
1133 Mytnik S.J. Tarnów 10
1134 Weir Minerals Poland Sp. z o.o. Kraków 10
1135 Shark S.J. Poznań 10
1136 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 10
1137 Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J. Poznań 10
1138 Jurko Sp. z o.o. Warszawa 10
1139 Ediko Sp. z o.o. Warszawa 10
1140 Gees – Krupa Roman i Joachim Sp. j. Toszek 10
1141 Vox – Chata S.J. Kalisz 10
1142 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 10
1143 MEBLE POLSKIE S.J. Krosno 10
1144 Avanti – Marczyk S.J. Łódź 10
1145 Termo – San S.J. Białystok 10
1146 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski Lublin 10
1147 Spółdzielnia Handlowa Bazar Poznań 10
1148 Juveranna Sp. z o.o. Radom 10
1149 Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
1150 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 10
1151 KARGO S.J. PHU Łomża 10
1152 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Antom T. Piskorz S.J. Białystok 10
1153 Kost Kościelnicki Stefaniak S.J. Częstochowa 10
1154 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 10
1155 Balzen – Plast S.J. Katowice 10
1156 Agrol S.J. Nowa Ruda 10
1157 Nordweco Sp. z o.o. Szczecin 10
1158 KLL Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 10
1159 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 10
1160 Saska Sp. z o.o. Kolbudy 10
1161 RIHO Polska Sp. z o.o. Łódź 10
1162 Hurtownia DS – Bis S.J. Augustów 10
1163 4fire Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 10
1164 Golik S.J. Istebna 10
1165 TIM Centrum Handlowe Tomasz i Mariusz Stańczak Grupa Centrum Sp. J. Kołobrzeg 10
1166 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J. Elbląg 10
1167 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 10
1168 Firma Handlowa Elipsa S.J. Zarzecze 10
1169 WALZ Sp. z o.o. Wrocław 10
1170 Vitis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 10
1171 Tomart S.J. Częstochowa 10
1172 KRAK – MIX Sp. z o.o. Kraków 10
1173 MERKURY Sp. z o.o. Płock 10
1174 APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J. Wałbrzych 10
1175 Kaja S.J. Łódź 10
1176 Lux Dzido, Obrębska-Ludwiczuk S.J. Siedlce 10
1177 ACT Polska Sp. z o.o. Poznań 10
1178 POLYGEN Sp. z o.o. Wrocław 10
1179 Europol Service S.J. Szczecin 10
1180 Elstar Sp. z o.o. Radzymin 10
1181 Elektro – Serwis S. J. Zawada 10
1182 Grojz S.J. Rzeszów 10
1183 Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J. Oświęcim 10
1184 Alimp Joanna I Paweł Psiuch S.J. Mysłowice 10
1185 Rem – Tech S.J. Warszawa 10
1186 A&M Export Import M. Rodewald A. Klasura sp. j. Łódź 10
1187 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Delta Dzięciołowski sp. j. Chełmiec 10
1188 Starfax S.J. Warszawa 10
1189 Sklepy Cukiernicze Sowa S.J. Bydgoszcz 10
1190 Sklep Ogólno-Spożywczy Aleksander Turkiewicz S.J. Warszawa 10
1191 Thermacut-Poland Sp. z o.o. Cieszyn 10
1192 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.j. Wrocław 10
1193 Dom Handlowy Bryza S.J. Kołobrzeg 10
1194 Herbaty Sztachetne Sp. z o.o. Szczecin 10
1195 Apteka Prywatna – Maria Ryczek, Ewa Kuta-Piekarska – S.J. Tarnów 10
1196 Apteka Farmasol Krystyna Sikorska – Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j. Poznań 10
1197 NOVA S.J. Grójec 10
1198 El – But 2 S.J. Konstancin-Jeziorna 10
1199 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 10
1200 Apteka Centrum Muskała S.J. Połczyn-Zdrój 10
1201 Wrześniak Glassworks Sp. z o.o. Ładna 10
1202 Arcade Audio Sp. z o.o. Michałowice 10
1203 P.P.H.U.„Irsanit” sp. j. Pałka Maciej, Ustupski Jan Zakopane 10
1204 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10
1205 Specjał S.J. Jankowski Podstawka Jaworski Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe  Ostróda 10
1206 Apteka S.J. Łęczyca 10
1207 AMS RAIDER S.J. Lublin 10
1208 Centrum Panelowe MÓJ DOM – S.J. Krzysztof Miszczak Janusz Langner Nowa Ruda 10
1209 Apteka Południowa Sp. z o.o. Nysa 10
1210 Hurtownia Chem-Bud S.J. Jolanta Dąbrowska-Niekowal Leźno 10
1211 Gamm – Bud Sp. z o.o. Szczecin 10
1212 TOL Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha S.J. Katowice 10
1213 Mercury Computer S.J. Warszawa 10
1214 Lieto Security Sp. z o.o. Warszawa 10
1215 Farmab Apteka Beata Kołacińska S.J. Grójec 10
1216 Prima S.J. Wałbrzych 10
1217 EBC Polska Sp. z o.o. Kraków 10
1218 Wiko Sp. z o.o. Białystok 10
1219 WĘGLOKOKS S.A. Katowice 9
1220 KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 9
1221 CCC S.A. Polkowice 9
1222 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1223 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 9
1224 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1225 TOYA S.A. Wrocław 9
1226 Florentyna – Zakład Pracy Chronionej S.J. Pleszew 9
1227 Triumph International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 9
1228 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 9
1229 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1230 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 9
1231 CENTRUM KLIMA S.A. Wieruchów 9
1232 NATUR – PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o. Warszawa 9
1233 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 9
1234 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 9
1235 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 9
1236 Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o. Warszawa 9
1237 Super Market Rajski S.J. Nowy Targ 9
1238 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 9
1239 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 9
1240 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 9
1241 LEMAR R.L.E. Leśniak S.J. Nowe Brzesko 9
1242 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 9
1243 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 9
1244 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 9
1245 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 9
1246 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 9
1247 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 9
1248 PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J. Chełm 9
1249 Agro – Jumal Sp. z o.o. Sieradz 9
1250 NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o. Tychy 9
1251 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J. Chodzież 9
1252 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1253 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 9
1254 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 9
1255 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 9
1256 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 9
1257 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 9
1258 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 9
1259 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk Lublin 9
1260 RIVER Jacek Bator S.J. Kraków 9
1261 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 9
1262 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1263 ASTE Sp. z o.o. Kowale 9
1264 Marlin S.J. Krotoszyn 9
1265 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 9
1266 AM TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1267 Tilia S.A. Łódź 9
1268 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 9
1269 Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 9
1270 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1271 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1272 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
1273 FHP VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 9
1274 Omnicom Sp. z o.o. Warszawa 9
1275 BWS Polska Sp. z o.o. Zaczernie 9
1276 DOMINO S.J. Eugeniusz Świszcz, Zofia Świszcz Dzierżoniów 9
1277 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 9
1278 Dumat S.J. Mysłowice 9
1279 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 9
1280 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 9
1281 Hydro S.J. Leszno 9
1282 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 9
1283 Kolme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9
1284 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 9
1285 AMS Sp. z o.o. Świdnica 9
1286 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 9
1287 Graha Sp. Komandytowa Warszawa 9
1288 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Dąbrowa 9
1289 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 9
1290 ITA – K. Pollak S.J. Poznań 9
1291 Szpotowicz, Sołtysiak Starkam S.J. Katowice 9
1292 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J. Jaworzno 9
1293 IKS 2 MUCHA, WITEK S.J. Mikołów 9
1294 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 9
1295 IMPEXRUR S.A. Sanok 9
1296 Supermarket Panorama S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Radzymin 9
1297 Otto Bock Polska Sp. z o.o. Poznań 9
1298 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 9
1299 „Corrimex” Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 9
1300 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 9
1301 BUDMAR JUDKOWIAK S.J. Baranowo 9
1302 Europharma Alliance Sp. z o.o. Wrocław 9
1303 Tadej S.J. Materiały Budowlane Chróścice 9
1304 PHARMENA S.A. Łódź 9
1305 Agat S.J. Lidzbark Warmiński 9
1306 PHUP Putz – System S.J. Rzeszów 9
1307 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 9
1308 Cegbud S.J. Tarnów 9
1309 AMEKS Inżynierska S.A. Mysłowice 9
1310 Aircon Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 9
1311 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 9
1312 DEKTRA S.A. Toruń 9
1313 Agromex S.J. Kurzętnik 9
1314 M.Ostrowski S.J. Wrocław 9
1315 VISKASE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
1316 KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J. Tuchów 9
1317 PUCCINI Sp. z o.o. Dobra 9
1318 MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski Lutomiersk 9
1319 Uniflam Garycka Ewa Brzezie 9
1320 ONDULINE Materiały Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 9
1321 F.H.U. Bona S.J. Pilawa 9
1322 Nasza Łazienka S.J. Łódź 9
1323 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1324 Falcon Sp. z o.o. Łódź 9
1325 Delfin S.J. Nowa Wieś 9
1326 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp. j. Widziszewo 9
1327 Biomaxima S.A. Lublin 9
1328 Solana Polska Sp. z o.o. Zduny 9
1329 FH Glass Sp. z o.o. Białystok 9
1330 AGRO – STAR S.J. Kalisz 9
1331 Everts – Pol Sp. z o.o. Warszawa 9
1332 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 9
1333 PROTE – Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Poznań 9
1334 Koree Sp. z o.o. Warszawa 9
1335 Landzberg S.J. Brzeźno Wielkie 9
1336 PPUH Formica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 9
1337 Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Pułtusk 9
1338 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 9
1339 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 9
1340 Pol – Marley S.J. Oświęcim 9
1341 Bosto – Kąty S.J. Kąty Wrocławskie 9
1342 PE PE S.J. Solec Kujawski 9
1343 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 9
1344 Ogrodnik S.J. Opoczno 9
1345 KOLPAX S.J. Pruszków 9
1346 DRG MEDTEK Sp. z o.o. Warszawa 9
1347 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 9
1348 BUDOMAT MATUSIAK-SZAFARYN SPÓŁKA JAWNA Sochaczew 9
1349 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Gdańsk 9
1350 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 9
1351 D – M Sp. z o.o. Krotoszyn 9
1352 PH Jacek Rzońca S.J. Dąbrowa Górnicza 9
1353 Agromet-Motoimport Sp. z o.o. Warszawa 9
1354 Gips – System Bieleninik S.J. Stargard Szczeciński 9
1355 Multi-Form K. Kania S.J. Piasek 9
1356 Firma Handlowo – Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J. Dębica 9
1357 P.P.U.H. Supron 1 S.J. Olkusz 9
1358 Plus AGD RTV S.J. Nakło nad Notecią 9
1359 Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o. Dzierżoniów 9
1360 CONECTA Sp. z o.o. Warszawa 9
1361 FH Kodi S.J. Lublin 9
1362 PW Aljot S.J. Solec Kujawski 9
1363 Scrol S.J. Gdynia 9
1364 Agapit Dystrybucja Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak sp. j. Zakręt 9
1365 F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J. Węgrzce 9
1366 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik S.J. Stara Gadka 9
1367 Alfa i Omega S.J. Głogów 9
1368 Pneumapol S.J. Przeźmierowo 9
1369 RK Niedziałek Sp. z o.o. Lublin 9
1370 Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J. Łask 9
1371 ZAKŁAD PROJEKTOWO MONTAŻOWY „AKMONT” H. DZIWOKI, W. WIERZBICKI SPÓŁKA JAWNA Opole 9
1372 SERVINETTI S.J. Przytkowice 9
1373 Impol I. Nowicki, M. Iwanicki S.J. Lipno 9
1374 EUROSTAL – POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J. Bochnia 9
1375 Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław Balin 9
1376 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 9
1377 PHU Uni – Trade Export – Import S.J. Płock 9
1378 „Pauladrob Bachorowska&Bachorowski” Sp. J. Świdwin 9
1379 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 9
1380 Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J. Krasnobród 9
1381 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 9
1382 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 9
1383 Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J. Opole 9
1384 Rail Tech Papla Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
1385 Novum Przyprawy S.J. Wiązowna 9
1386 Sanmet S.J. Muła Łomża 9
1387 Ermin Sp. z o.o. Łódź 9
1388 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 9
1389 Art – Met Narzędzia S.J. Anna Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 9
1390 PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS Toruń 9
1391 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J. Targowisko Dolne 9
1392 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 9
1393 PHU Elektromid S.J. Koszalin 9
1394 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 9
1395 Budomat S.J. Wołomin 9
1396 Ronet Sp. z o.o. Więcbork 9
1397 Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki Jelenia Góra 9
1398 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 9
1399 Ksar S.J. Jaworzno 9
1400 Samfix – Papier S.J. PHU Gdańsk 9
1401 Ets Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1402 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 9
1403 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 9
1404 Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J. Garwolin 9
1405 Awak Wardak S.J. Radzymin 9
1406 PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J. Siedlce 9
1407 Majster S.J. W. Mierzejewski Białystok 9
1408 APTEKA Pod Klonami S.J. Bolesławiec 9
1409 LOMA Sp. z o.o. Olsztyn 9
1410 ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J. Jarosław 9
1411 Plus S.J. PHU Łosice 9
1412 PPHU Ceramika Tułowice Grzegorz Grata, Ireneusz Bargieł S.J. Tułowice 9
1413 AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Opoczno 9
1414 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 9
1415 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga – Północ Warszawa 9
1416 Leg – Film S.J. Legnica 9
1417 FH Mat – Bud S.J. Złotów 9
1418 DARS Adamczak, Stanek S.J. Wschowa 9
1419 PPH Cesbud S.J. Środa Śląska 9
1420 Vistal Ocynkownia Sp. z o.o. Gdynia 9
1421 HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Lublin 9
1422 ROL – GAZ S.J. Wieluń 9
1423 Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 9
1424 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J. Słupca 9
1425 Mat-Chem-Bud Centrum Chem II Budowlanej sp. j. Kieś Michał, Kieś Przemysław, Kieś Łukasz Mazańcowice 9
1426 Sobótka Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy S.J. Połczyn-Zdrój 9
1427 Exna – Pol Sp. z o.o. Otrębusy 9
1428 Jetta S.J. Warszawa 9
1429 TKANINY Sp. z o.o. Częstochowa 9
1430 SPEED OIL – Bogdan Gonet, Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula – S.J. w Krośnie Korczyna 9
1431 APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J. Poznań 9
1432 P.H. Paulina Napert S.J.  Warszawa 9
1433 Sklepy Wm Maria Nowak, Wiesław Osowski Sp. J. Gdańsk 9
1434 Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J. Gdańsk 9
1435 Apteka E. Brózda I K. Brózda – S.J. Złotów 9
1436 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 9
1437 Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J. Szczecin 9
1438 Maciejewscy – Madom S.J. Białystok 9
1439 Dach Styl S.J. Kraków 9
1440 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 9
1441 APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J. Poznań 9
1442 Agro – Rami Sp. z o.o. Gołuchów 9
1443 Przedsiębiorstwo Handlowe KJM Łodziewscy sp. j. Konin 9
1444 Apteka Melisa S.J. Dębica 9
1445 Delta S.J. Sokółka 9
1446 Apteka Leśna G. Dudziak J. Seredyszyn S.J. Lubin 9
1447 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 9
1448 Ceramika S.J. Dzierżoniów 9
1449 Antares Sp. z o.o. Lubawa 9
1450 Przedsiębiorstwo Handlowe Pasmatex I. Kmieć i R. Klama S.J. Częstochowa 9
1451 DAREL Ltd Sp. z o.o. Warszawa 9
1452 AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o. Łódź 9
1453 Cichoccy S.J. Świecie 9
1454 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 9
1455 VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło S.J. Tomaszów Lubelski 9
1456 Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 9
1457 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 9
1458 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 9
1459 Artchem Tarczyński, Mielczarek Sp. J. Częstochowa 9
1460 Spółdzielnia Promasz Wrocław 9
1461 Maxim Delikatesy S.J. Lubin 9
1462 Almako S.J. Kołobrzeg 9
1463 Pronar Sp. z o.o. Płock 9
1464 MISTRAL S.J. FH Motycz 9
1465 Basma Basel I Pietrzak S.J. Wrocław 9
1466 Firma Handlowa G&R S.J. Kraków 9
1467 Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek Turobin 9
1468 Glen Sp. z o.o. Kraków 9
1469 Polirat Sp. z o.o. Zamość 9
1470 Biuro Consult S.J. Warszawa 9
1471 Przedsiębiorstwo Gikpol – Bis S.J. Ciechanów 9
1472 ARPOL Sp. z o.o. Wrocław 9
1473 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
1474 Prymus S.J. Mielec 9
1475 Printy Land Sp. z o.o. Zabrodzie 9
1476 Hurt-Detal-Artykuły Przemysłowe Wielobranżowe Leszek i Irena Zielinscy – S.J. Tuchola 9
1477 Soda Pluss Sp. z o.o. Wrocław 9
1478 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 9
1479 Salix Sp. z o.o. Łódź 9
1480 Apteka Wołowska, Lisowska, Kawałko, Chądzyńska S.J. Wołów 9
1481 ARPIS S.A. Stargard Szczeciński 9
1482 PHU Birex S.J. Józefów 9
1483 Dax – Drgas S.J. Wschowa 9
1484 Rial Polska Metchem Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Wadowice 9
1485 Maripoli Sp. z o.o. Czerwonak 9
1486 Księgarnia Naukowo – Medyczna Popławscy S.J. Łódź 9
1487 PHU EX – POLMOZBYT Ltd Sp. z o.o. Wrocław 9
1488 Technika Cieplna Sp. z o.o. PHU Białystok 9
1489 HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1490 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1491 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 8
1492 FERRO S.A. Skawina 8
1493 BON PRIX Sp. z o.o. Łódź 8
1494 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 8
1495 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 8
1496 Sika – Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1497 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 8
1498 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 8
1499 BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A. Łódź 8
1500 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 8
1501 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1502 Dräger Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
1503 Juan-J.Szałański, A.Woźniak sp. j. Warszawa 8
1504 Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o. Warszawa 8
1505 Auto Partner S.J. Ociąż 8
1506 Gtv Sp. z o.o. S.k.a. Pruszków 8
1507 PHU WĘGLOHUT S.J. Rybnik 8
1508 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1509 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 8
1510 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 8
1511 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 8
1512 KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J. Miedźno 8
1513 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 8
1514 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 8
1515 „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 8
1516 Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1517 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa Warszawa 8
1518 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 8
1519 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa Warszawa 8
1520 Connector Sp. z o.o. Niepruszewo 8
1521 Auto – Unia Sp. z o.o. Warszawa 8
1522 AMBIT Sp. z o.o. PUHP Białystok 8
1523 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1524 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 8
1525 RENEX S.J. Bydgoszcz 8
1526 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 8
1527 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 8
1528 KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o. Toruń 8
1529 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 8
1530 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 8
1531 Emerson Network Power Sp. z o.o. Warszawa 8
1532 LIBRA S.J. PUH Bielsko-Biała 8
1533 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 8
1534 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8
1535 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 8
1536 Wichary Technologies Sp. z o.o. Pyrzowice 8
1537 PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 8
1538 Viega Sp. z o.o. Warszawa 8
1539 Metzłom Ligęza S.J. Słupsk 8
1540 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch Sp. J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze „Multimat” Nowy Sącz 8
1541 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 8
1542 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K.A. Sady 8
1543 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1544 Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o. Wałbrzych 8
1545 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 8
1546 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 8
1547 Schenck Process Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1548 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 8
1549 Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 8
1550 KAPRYS-MET MARIA GNIADEK, JACEK GNIADEK S.J. Rzeszotary 8
1551 NOVOTERM Sp. z o.o. Szczecin 8
1552 MAZI S.J. Latowicz 8
1553 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
1554 HANSGROHE Sp. z o.o. Poznań 8
1555 Sunkel – Śruby Sp. z o.o. Brójce 8
1556 Impall Sp. z o.o. S.K. Łódź 8
1557 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 8
1558 Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice 8
1559 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 8
1560 M & Z Sp. z o.o. Gdynia 8
1561 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 8
1562 Walmark Sp. z o.o. Sosnowiec 8
1563 MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 8
1564 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 8
1565 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 8
1566 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J. Bodzentyn 8
1567 FARO S. Zieliński, K. Putanowicz S.J. Kraków 8
1568 „Pafoscan Farm” Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 8
1569 Suntex 2001 Sp. z o.o. Warszawa 8
1570 AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J. Rzgów 8
1571 EUROMETAL Sp. z o.o. Banino 8
1572 Abook Sp. z o.o. Warszawa 8
1573 Salinex Sp. z o.o. Inowrocław 8
1574 Medline Sp. z o.o. Zielona Góra 8
1575 PGS Sp. z o.o. Warszawa 8
1576 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 8
1577 Avo – Werke Sp. z o.o. Kobierzyce 8
1578 TPI Sp. z o.o. Warszawa 8
1579 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8
1580 Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk Skierniewice 8
1581 Firma „Kuma” Magda & Magda Sp. J. Kępno 8
1582 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 8
1583 Eko Energia Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 8
1584 Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka sp. j. Puck 8
1585 BSH Klima Polska Sp. z o.o. Piaseczno 8
1586 Came Pl Sp.K. Warszawa 8
1587 Dynamica Sp. z o.o. Jawornik 8
1588 Yakudo Plus Sp. z o.o. Tychy 8
1589 Semi Line Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 8
1590 Hit – Kody Kreskowe S.J. Suchy Las 8
1591 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J. Częstochowa 8
1592 Medinco Sp. z o.o. Warszawa 8
1593 Krones Sp. z o.o. Warszawa 8
1594 Lancerto S.A. Łańcut 8
1595 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 8
1596 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J. Rumia 8
1597 PHUP UNIWERS Sp. z o.o. Zamość 8
1598 Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1599 ZAGRODA S.J. Kraków 8
1600 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 8
1601 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 8
1602 TABAL S.J. Lublin 8
1603 Termitech S.J. Białystok 8
1604 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 8
1605 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J. Radom 8
1606 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 8
1607 Lech S.J. Stalowa Wola 8
1608 Firma Handlowa BAT S.J. Sierakowice 8
1609 Eco – Ciepło M.S. Bul S.J. Opole 8
1610 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1611 EPO Sp. z o.o. Opole 8
1612 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 8
1613 Centrum Budowlane Przedsiebiorstwo Handlowe S.J. Augustów 8
1614 TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1615 BALTRADE S.J. Gdańsk 8
1616 CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak Żabno 8
1617 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 8
1618 MASAR S.J. Chojnice 8
1619 PPH Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 8
1620 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1621 MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek Nowy Sącz 8
1622 Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J. Grodzisk Mazowiecki 8
1623 Polnix S.J. Warszawa 8
1624 Ter – Pol – Jaros S.J. Grójec 8
1625 Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp. j. Katowice 8
1626 KATHAY – HASTER M.W. Brzostowscy, A.A. Ślebioda S.J. Poznań 8
1627 Miraż S.J. Alwernia 8
1628 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy S. J. Opoczno 8
1629 MARKET BUDOWLANY S.J. Grójec 8
1630 Woodline Marszałek S.J. Rzeszów 8
1631 Protor Merkury S.J. Radom 8
1632 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 8
1633 Dar – Food S.J. PHU Szczecin 8
1634 Santech Sp. z o.o. Warszawa 8
1635 Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus S.J. Bolesławiec 8
1636 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 8
1637 Gawroński Sp. z o.o. Gdynia 8
1638 Stefańczyk S.J. Łódź 8
1639 BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J. Stalowa Wola 8
1640 Texet Poland Sp. z o.o. Poznań 8
1641 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 8
1642 PPHU Loba S.J. Nowy Tomyśl 8
1643 Teka Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 8
1644 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łódź 8
1645 PH PISAREK S.J. Nadarzyn 8
1646 Softhard S.A. Płock 8
1647 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 8
1648 Agrohandel S.J Łódź 8
1649 THEMAR Import Export Sp. z o.o. Warszawa 8
1650 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 8
1651 IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Milanówek 8
1652 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 8
1653 Hurtownia Narzędzi Seger S.J. Dębica 8
1654 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi S.J. Złotoryja 8
1655 SKINPOL Sp. z o.o. Lublin 8
1656 W&H POLAND Sp. z o.o. Warszawa 8
1657 Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o. Krosno 8
1658 SIMBHP S.J. Słupsk 8
1659 Lincoln S.J. Sosnowiec 8
1660 Semicon Sp. z o.o. Warszawa 8
1661 Stalpol S.J. Lublin 8
1662 HTI Sp. z o.o. Poznań 8
1663 Vivanco Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1664 Brand Sp. z o.o. Warszawa 8
1665 Delikatesy Spółka Komandytowa Sopot 8
1666 PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J. Kalwaria Zebrzydowska 8
1667 Marand Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 8
1668 Biall Sp. z o.o. Otomin 8
1669 WADOWSKI S.J. Zakopane 8
1670 Prozam S.J. Kalisz 8
1671 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 8
1672 Allied Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1673 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 8
1674 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 8
1675 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAGI PAWEŁ ŚLIWIŃSKI, JACEK GABER, MARIA WOLAK S.J. Stalowa Wola 8
1676 Rolmasz S.J. Łomża 8
1677 FIRE – SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego Mszana 8
1678 PHU INSTALBUD S.J. Chrzanów 8
1679 Sprzedaz Materiałów Budowlanych i Rolnych Bud – Rol S.J. Płońsk 8
1680 Bimex S.J. Zduńska Wola 8
1681 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J. Częstochowa 8
1682 Cotton Mania Sp. z o.o. Warszawa 8
1683 Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o. Kraków 8
1684 Metalimpex Sp. z o.o. Tychy 8
1685 Disan Jabłoński Grupa SBS S.J. Milanówek 8
1686 Excellent Office S.J. Warszawa 8
1687 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
1688 Polfran S.J. Białystok 8
1689 Radius – Radpol S.J. Skórzewo 8
1690 MARDOM Sp. z o.o. Łódź 8
1691 Bestpol Sp.J. Kleosin 8
1692 Correct S.J. Zduńska Wola 8
1693 Interprasa S.J. Łódź 8
1694 Europlastik S.J. Bielsko-Biała 8
1695 Olympic Sport Sp. z o.o. Białystok 8
1696 BLUBIT Sp. z o.o. Warszawa 8
1697 Gama Sp. z o.o. Regionalna Firma Handlowa Świecie 8
1698 Alfafarma Sp. z o.o. Łódź 8
1699 Przeds. Krezus S.J. Katowice 8
1700 INTER – RABS Sp. z o.o. Wołomin 8
1701 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 8
1702 Frech-Polska Sp. z o.o. Praszka 8
1703 „Galicja J. Pelc, A. Sidor” Sp. J. Leżajsk 8
1704 Freudenberg Vilene Sp. z o.o. Łódź 8
1705 Somar S.J. Kalisz 8
1706 J. Pajor & Beba Major S.J. Nowy Sącz 8
1707 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 8
1708 INSA S.J. Zaścianki 8
1709 Wigor Plus Nowodworski, Wróblewski S.J. Wadąg 8
1710 PHU Aparatex S.J. Ostrów Wielkopolski 8
1711 Auto Żelazo S.J. Stojadła 8
1712 Wirex S.J. Jerzy, Jan Wirek Będzin 8
1713 PUH Zbistal S.J. Ząbkowice Śląskie 8
1714 Advantech Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1715 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 8
1716 EMERPOL Sp. z o.o. Warszawa 8
1717 P.H. PAAK S.J. Paczkowscy Bydgoszcz 8
1718 PW Kord Sp. z o.o. Chorzów 8
1719 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Aqua-Tech Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8
1720 Kazamot S.J. Solec Kujawski 8
1721 Nowa France S.J. Leszno 8
1722 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 8
1723 Galeria Portius Sp. z o.o. Krosno 8
1724 Lecho Elektronika Autogaz S.J. Białystok 8
1725 Firma Handlowo-Usługowa BJM Sp. z o.o. Szczecin 8
1726 Quest Sp. z o.o. Warszawa 8
1727 Car-Line S.J. Wrocław 8
1728 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 8
1729 Sklep Kolonalny S.J. Warszawa 8
1730 DANFARM MARTA DANEK S.J. Kraków 8
1731 Rhein Folien Polska Sp. z o.o. Kórnik 8
1732 Komfopol Meble S.J. Tarnobrzeg 8
1733 PUPH Papirus S.J. Świecie 8
1734 Olan Sp. z o.o. Lublin 8
1735 AUTO – AKCES Sp. z o.o. Gdańsk 8
1736 Pawilon Handlowy Armet Hurt i Detal S.J. Opoczno 8
1737 SANPROD PLUS Henryk Białczak, Grzegorz Puciata S.J. Ostrołęka 8
1738 EPM Machines Polska Sp. z o.o. Tyczyn 8
1739 Wik – Pol S.J. Piotrków Trybunalski 8
1740 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 8
1741 VERO S.J. Kraków 8
1742 Sumifarm-Bis S.J. Ewa Miłkowska,Jadwiga Sułowicz Kraków 8
1743 Clima Hit S.J. Płock 8
1744 Gonciarz Opakowania S.J. Ząbki 8
1745 PHU Promont S.J. Opole 8
1746 Inter Import – Export Sp. z o.o. Bojanowo 8
1747 Dorapol FH S.J. Kraków 8
1748 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 8
1749 Krasnodębski i S-Ka – Optiblok S.J. Łódź 8
1750 Marko S.J. Wrocław 8
1751 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
1752 Jurpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorniki 8
1753 Skład Materiałów Budowlanych BOMIR Różycki i Gabryś S.J. Chybie 8
1754 Chello Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 8
1755 HTH – Novotech Sp. z o.o. Katowice 8
1756 Europejska III Sp. z o.o. Warszawa 8
1757 Grambet – Grupa SBS S.J. Poznań 8
1758 Panaceum S.J. Poznań 8
1759 Boxmet – Trade Sp. z o.o. Pieszyce 8
1760 Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J. Korczyna 8
1761 Korona – Kosmetyki S.J. Bydgoszcz 8
1762 POP Time S.J. Warszawa 8
1763 APTEKA ALOES S.J. Łódź 8
1764 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 8
1765 Przeds. Handlowe MULTI S.J. Stary Sącz 8
1766 Caldo – Izolacja S.J. Dębica 8
1767 Przemysław Kowalczyk S.J. Sieradz 8
1768 Szudy S.J. Boguchwała 8
1769 PPHU Saga S.J. Wrocław 8
1770 Panaceum A.B.D. Zielińscy S.J. Pruszcz Gdański 8
1771 K.A.J. Sp. z o.o. Warszawa 8
1772 PH Kohidrex Jarosław Kowzuń, Czesław Kowzuń sp.j. Igołomia 8
1773 MULTI OIL Sp. z o.o. Białystok 8
1774 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 8
1775 Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański – Piotr Dudek – Dariusz Filipowicz Bydgoszcz 8
1776 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 8
1777 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marku Medical I.Zielińska i J.Zieliński S.J. Częstochowa 8
1778 VENTARS Sp. z o.o. Kraków 8
1779 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAMAROL Sp. z o.o. Opatkowice 8
1780 Pufas Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 8
1781 Mors S.J. PH Tomaszów Lubelski 8
1782 BJS S.J. Dębica 8
1783 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o. Dobrzelin 8
1784 Calendula S. J. Teresin 8
1785 Instalnet Szabat, Rydzewski S.J. Kraśnik 8
1786 Medicus Sp. z o.o. Prudnik 8
1787 Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy Wrocław 8
1788 Apteka Calendula Furtak I S-Ka S.J. Łódź 8
1789 RB BREXIM Sp. z o.o. Marynin 8
1790 Serwis Bank Sp. z o.o. Kraków 8
1791 O.K. APTEKA OKULICZ-KOZARYN S.J. Poznań 8
1792 Gama Sp. z o.o. PHU Gdańsk 8
1793 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy  Malbork 8
1794 Szlif S.J. Ciecierzyn 8
1795 Artom Bis S.J. Armand Grabowski – Marek Kowalczyk – Janusz Żebrowski Bydgoszcz 8
1796 Kadbud S.J. Otrębusy 8
1797 Expert Krak Sp. z o.o. Kraków 8
1798 T. Fal I P.Łuczak Przedsiębiorstwo Handlowe Elta S.J. Szczecin 8
1799 Techdent Center S.J. Warszawa 8
1800 PTHW Sp. z o.o. Lublin 8
1801 Studio Forma 96 S.J. Poznań 8
1802 WIA S.J. Szydłowiec 8
1803 GRANMAR Sp. z o.o. Kraków 8
1804 Arlech S.J. Firma Eksport – Import Medyka 8
1805 Budomat Prus Spółka Jawna Łazy 8
1806 Fun & Sport Sp. z o.o. Wrocław 8
1807 NPI Sp. z o.o. Kiełczów 8
1808 Despol-Technik S.J. Radomsko 8
1809 Termal Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
1810 BEE & HONEY Sp. z o.o. Kęty 8
1811 BODEN Sp. z o.o. Lublin 8
1812 Apteka Arnica, SKubis S.J. Hrubieszów 8
1813 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 8
1814 Kolanko Duo Sp. z o.o. Chwaszczyno 8
1815 4×4 Partner Sp. z o.o. Warszawa 8
1816 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 8
1817 Elektrohurt Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 8
1818 AGC Flat-Glass Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
1819 Hortnas Sp. z o.o. Góra 8
1820 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 8
1821 Aptex Z.kosiński S.J. Gdańsk 8
1822 B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J. Kraków 8
1823 Apteka Medpharma Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
1824 Ocular Canada 2 Sp. z o.o. Lublin 8
1825 STEFANIA S.J. Kempski i Wspólnicy Tychy 8
1826 D. Grabowski, P. Illukowicz, M. Majdziński GRIFMAL S.J. Łódź 8
1827 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Kościerzyna 8
1828 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Inowrocław 8
1829 Borgia Sp. z o.o. Katowice 8
1830 Optimal S.J. Krosno 8
1831 PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J. Legnica 8
1832 Graph-Expert Sp. z o.o. Kraków 8
1833 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełex Sp. z o.o. Białystok 8
1834 Aqua Spółka Komandytowa Piaseczno 8
1835 Dg S.J. Warszawa 8
1836 Kaliniec S.J. Kalisz 8
1837 Euro Mot Sp. z o.o. PHU Białystok 8
1838 Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-ka Łbiska 8
1839 Przeds. Doradczo-Handlowe Con-Spark Sp. z o.o. Gdynia 8
1840 Jes – Comex Sp. z o.o. Warszawa 8
1841 Panax S.J. Strzyżów 8
1842 BAJT M.CHAMICEWICZ SPÓŁKA JAWNA Biała Podlaska 8
1843 Olivella Sp. z o.o. S.K. Łódź 8
1844 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 7
1845 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1846 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 7
1847 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 7
1848 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1849 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 7
1850 PPH Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 7
1851 HART Sp. z o.o. Opole 7
1852 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 7
1853 ES – SYSTEM S.A. Kraków 7
1854 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Pruszków 7
1855 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1856 LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1857 INSTALBUD JANOSZ S.J. Pszczyna 7
1858 MULTIVAC Sp. z o.o. Jastków 7
1859 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1860 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 7
1861 SELT Sun Protection Systems Tadeusz Selzer Opole 7
1862 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 7
1863 PROMAR Sp. z o.o. PPH Łomianki 7
1864 Pozkrone S.A. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 7
1865 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1866 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 7
1867 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7
1868 Koxka Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
1869 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 7
1870 TECH – ROL Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7
1871 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1872 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 7
1873 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 7
1874 DOPAK Sp. z o.o. Wrocław 7
1875 Ins – El S.J. Łódź 7
1876 Firma Prywatna Marek Halina Mikołajczak Marek Mikołajczak Bydgoszcz 7
1877 Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1878 Stal – Produkt S.J. Myszków 7
1879 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 7
1880 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 7
1881 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1882 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1883 WIÓR S.J. Białystok 7
1884 AGED Sp. z o.o. Pruszków 7
1885 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 7
1886 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Środa Śląska 7
1887 FIRE – MAX Sp. z o.o. Warszawa 7
1888 Banken Polska Sp. z o.o. Buk 7
1889 ARGO S.A. Gdańsk 7
1890 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 7
1891 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp. Komandytowa Bydgoszcz 7
1892 Biameditek Sp. z o.o. Białystok 7
1893 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1894 Auto Salon ŚWITOŃ – PACZKOWSKI S.J. Lubin 7
1895 DUKO S.J. D. DRAPIEJ, A. DAWIEC Jelenia Góra 7
1896 Bayleg S.J. Hurtownia Leków Weterynaryjnych Ziemnice 7
1897 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 7
1898 TAD – MET S.J. Kościerzyna 7
1899 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 7
1900 Imperial – Kołobrzeg S.J. Kołobrzeg 7
1901 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1902 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 7
1903 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 7
1904 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 7
1905 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 7
1906 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 7
1907 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1908 Hurtownia FAREX Marek Gorczyca Węgrów 7
1909 ABET Sp. z o.o. Warszawa 7
1910 San – Kow S.J. Hurt – Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 7
1911 EUROINSTAL PLUS Sp. z o.o. Ciechanów 7
1912 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 7
1913 PRO-WET S.J. Koszalin 7
1914 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 7
1915 ISOWENT Sp. z o.o. Berzyna 7
1916 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LOGIS – Sp. z o.o. Kielce 7
1917 Agropol S.J. Łosiów 7
1918 Antonio M.S. Niezabitowscy S.J. Prandocin-Wysiołek 7
1919 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 7
1920 Unigaz – Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 7
1921 ALCAR POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7
1922 ESE Sp. z o.o. Warszawa 7
1923 LTT Sp. z o.o. Warszawa 7
1924 Kon – Wit Plus S.J. Ksawerów 7
1925 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 7
1926 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7
1927 TDM Arrtrans S.A. Łódź 7
1928 Graco Sp. z o.o. Warszawa 7
1929 Danex Sp. z o.o. Wieliczka 7
1930 MARIMAX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1931 MINOS JAN MACIEJCZYK S.J. Radom 7
1932 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
1933 FH Ekkom Sp. z o.o. Cieszyn 7
1934 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 7
1935 Tara S.J. PH Częstochowa 7
1936 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 7
1937 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 7
1938 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 7
1939 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zabrze Spółka Komandytowa Warszawa 7
1940 RYMAX Chorobik Wojtycza S.J. Dobczyce 7
1941 Fellowes Polska S.A. Warszawa 7
1942 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 7
1943 ROZBUD Łapińscy S.J. Augustów 7
1944 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota S.J. Gliwice 7
1945 EGIS Sp. z o.o. Kraków 7
1946 Comitor Sp. z o.o. Łódź 7
1947 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 7
1948 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 7
1949 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Aliwesa” Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 7
1950 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J.ryczek sp. j. Dębica 7
1951 EBERSPAECHER Sp. z o.o. Wysogotowo 7
1952 ANMAR S.J. Gorzów Wielkopolski 7
1953 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 7
1954 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 7
1955 Norma Sp. z o.o. Wróblew 7
1956 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 7
1957 ASGARD Sp. z o.o. Poznań 7
1958 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 7
1959 Tomala S.J. Bystrzyca Kłodzka 7
1960 AGRO – TOP S. Kotowicz S.J. Łódź 7
1961 Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo – Ogrodnicze S.J. Jarosław 7
1962 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 7
1963 SCHAUM – CHEMIE MIKOŁÓW Sp. z o.o. Mikołów 7
1964 Saga Auto Sp. z o.o. Warszawa 7
1965 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 7
1966 PGF Cefarm Sp. z o.o. Dywity 7
1967 PHU Górnik Sp. z o.o. Puchaczów 7
1968 Al – Land Sp. z o.o. Wrocław 7
1969 TradePol Sp. z o.o. Łazy 7
1970 HZPC Polska Sp. z o.o. Poznań 7
1971 PHU BUDEX Adamowicz, Dąbrowski, Siemaszko S.J. Gryfice 7
1972 F.H.U. Grażyna S.J. Kałuszyn 7
1973 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 7
1974 Rational Sp. z o.o. Warszawa 7
1975 Alex Sp. z o.o. Kleosin 7
1976 DROB – FISH S.J. PH Suchy Dwór 7
1977 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 7
1978 GMV POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
1979 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 7
1980 Markat Plus S.J. Brody 7
1981 TRANSCOM Sp. z o.o. PPUH Katowice 7
1982 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 7
1983 Gom S.J. Dywity 7
1984 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 7
1985 Słotzłom Słocińscy S.J. Koziegłowy 7
1986 Svimpex Sp. z o.o. Wrocław 7
1987 PPUH DANTE Sp. z o.o. Szczecin 7
1988 Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J. Kraków 7
1989 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 7
1990 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Lublinie Lublin 7
1991 Elwix Sp. z o.o. PPH Lublin 7
1992 Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o. Kraków 7
1993 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 7
1994 Firma ABC S.J. Kraków 7
1995 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 7
1996 Optimal – Polska Sp. z o.o. Kołobrzeg 7
1997 ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J. Bartoszyce 7
1998 NATURAL S.J. Łódź 7
1999 FLAMCO Sp. z o.o. Suchy Las 7
2000 Dcinex Polska Sp. z o.o. Łódź 7
2001 HURTOWNIA KUBA KĘDZIOR I S-KA S.J. Legnica 7
2002 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 7
2003 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „INTER KRAM” JERZY ANDRZEJAK, AGNIESZKA ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA Wolsztyn 7
2004 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 7
2005 Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross – J. Basiński, M. Jabłoński S.J. Nowy Sącz 7
2006 Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J. Groblice 7
2007 Budcar G.K. Szozda S.J. Lubań 7
2008 Matraszek S.J. Marki 7
2009 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 7
2010 Gildia Sp. z o.o. Lublin 7
2011 Mięs – Pol S.J. Rzeszów 7
2012 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 7
2013 Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko – Handlowa Kraków 7
2014 Elmax – Hurt Żywicki S.J. Tychy 7
2015 Art – Bud S.J. Koło 7
2016 Harat Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane S.J. Miastko 7
2017 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Woźniak” Sp. j. Łomianki 7
2018 B&B S.J. Wrocław 7
2019 Remetex S.J. Dzierżoniów 7
2020 TAR – GROCH – FIL S.J. Filipowice 7
2021 Owoce – Warzywa S.J. Koniusza 7
2022 Obwoźny Punkt Skupu Sprzedaży Surowców Wtórnych S.J. Zagórz 7
2023 TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J. Studzianki 7
2024 Agromax Szymański S.J. Poznań 7
2025 Euroalarm S.J. Izba Technicznej Ochrony Mienia Bydgoszcz 7
2026 Firma Handlowa Germot S.J. Jasło 7
2027 Setmil Sp. z o.o. Zabrze 7
2028 Klar Sp. z o.o. Zielona Góra 7
2029 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 7
2030 Demart – Sp.J. Żelazny Łomża 7
2031 Przedsiębiorstwo ARMOT S.J. Ełk 7
2032 Grajewscy S.J. Świebodzice 7
2033 Przedsiębiorstwa INS – TOM Sp. z o.o. Łódź 7
2034 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 7
2035 Mik-Stal Więckowscy S.J. Łojki 7
2036 Mega S.J. Łuków 7
2037 Wiatr Sp. z o.o. Biała Rawska 7
2038 KŁOS Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Kraków 7
2039 Auto – Lakus S.J. Suwałki 7
2040 PIOTR OLEJNICZAK, MAREK DUDA S.J. FIRMA HANDLOWA DOMMAR DETAL-HURT Jarocin 7
2041 Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o. Chwaszczyno 7
2042 HARTMANN – POLSKA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
2043 Fram S.J. Edward Nowak Mikołów 7
2044 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 7
2045 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 7
2046 FIRMA WIELOBRANŻOWA KLUSEK BOGDAN KLUSEK, KRYSTYNA KLUSEK S.J. Krosno Odrzańskie 7
2047 POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J. Raciborsko 7
2048 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 7
2049 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 7
2050 PPHU GAMA S.J. Sokołów Podlaski 7
2051 Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J. Zwoleń 7
2052 Hortorus S.J. Warszawa 7
2053 Frutto – Market S.J. Świątniki Górne 7
2054 PROMINENT DOZOTECHNIKA Sp. z o.o. Mirków 7
2055 Partner Premium Salata sp. j. Płock 7
2056 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 7
2057 Rudex – Bis S.J. PHU Myślenice 7
2058 IMWITEX S.J. PHU Płońsk 7
2059 Produkcja – Handel – Usługi Ekoma S.J. Białe Błota 7
2060 Przeds. Rodzinne S.J. Łódź 7
2061 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 7
2062 Bosch Centrum Agares S.J. Gdańsk 7
2063 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 7
2064 F.H.U. Borowscy S.J. Alwernia 7
2065 Pro – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
2066 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 7
2067 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 7
2068 ROBUD Mieczysław, Wiesława i Grzegorz Kurpiewscy S.J. Ostrołęka 7
2069 TRUCK – SERVICE Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 7
2070 PPHU Suma Sp. z o.o. Chorzów 7
2071 POLAMI Walas i Walas S.J. Kraków 7
2072 Deltafan Sp. z o.o. Brzeźnica 7
2073 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 7
2074 Alfa S.J. Płock 7
2075 MAT USŁUGI INFORMATYCZNE S.J. M. TARCZYŃSKI, T. MUSIALIK, P. ŁABUDA Kraków 7
2076 Firma Handlowo – Usługow- Produkcyjna W.G.Ł. Radzcy S.J. Gołków 7
2077 Domus Adam Chromik i Wspólnicy S.J. Czechowice-Dziedzice 7
2078 Hurtownia Wędlin Przemko S.J. Trzebinia 7
2079 BABY FANT S.J. Lublin 7
2080 Bentley Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2081 Kim Kuźma S.J. Jarosław 7
2082 PHUP M. Ciecierska-Firgang R. Firgang S.J. Ziębice 7
2083 Toptronic Sp. z o.o. Łódź 7
2084 Maszyny Rolnicze Suchy sp. j. Krapkowice 7
2085 Gastromedia Sp. z o.o. Warszawa 7
2086 Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J. Opoczno 7
2087 Optivit Sp. z o.o. Warszawa 7
2088 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 7
2089 Apteka POD BIAŁYM ORŁEM S.J. Andrychów 7
2090 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 7
2091 Karol Tuszyński i Andrzej Lewandowski S.J. Mysłowice 7
2092 Euro – Plant S.J. Warszawa 7
2093 Alu-Centrum S.J. Sokołów 7
2094 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2095 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Rybarzowice 7
2096 Dorex S.J. Dąbrowa Górnicza 7
2097 Przedsiębiorstwo Prywatne REX S.J. Bielsko-Biała 7
2098 MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa Toruń 7
2099 ITALFROST – DE RIGO – GS Sp. z o.o. Pszczyna 7
2100 Stas S.J. Opole 7
2101 SABAJ II S.J. Kraków 7
2102 Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy S.J.  Konin 7
2103 INVESTMENT S.A. Katowice 7
2104 Algra – Król S.J. PW Bydgoszcz 7
2105 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o.o. Piła 7
2106 D – Max Polska Sp. z o.o. Poznań 7
2107 KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane Ciężkowice 7
2108 KCC Sp. z o.o. Sopot 7
2109 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 7
2110 Pati & AN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 7
2111 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 7
2112 Bico Sp. z o.o. Białystok 7
2113 PH Agro-Promes S.J. Gorzów Wielkopolski 7
2114 ROLMASZ S.J. PH Gniezno 7
2115 Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
2116 MAR – MED Sp. z o.o. Warszawa 7
2117 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o. Katowice 7
2118 PPHU Centrotek S.J. Łódź 7
2119 El Bau S.J. PUH Poznań 7
2120 FHU Marel S.J. Dąbrowa Tarnowska 7
2121 Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna S.J. Rzeszów 7
2122 Super-Market-Korwek S.J. Mikołajki 7
2123 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świnice Warckie 7
2124 Wip S.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 7
2125 Pabo S.J. PHU Nysa 7
2126 Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J. Kcynia 7
2127 PW Olespol Sp. z o.o. Olesno 7
2128 Agro – Ursus S.J. Chojnice 7
2129 Franet Sp. z o.o. Sopot 7
2130 Agra Glapiński sp. j. Opole 7
2131 Car-Hus S.J. Chełm 7
2132 Millroy S.J. Warszawa 7
2133 SKLEP SPOŻYWCZY S.J. Kępno 7
2134 Pregel – Polska Sp. z o.o. Łódź 7
2135 RTB S.J. Wolsztyn 7
2136 Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J. Wielkie Drogi 7
2137 SANITERM J. Szała i S-Ka Centrum Handlu Techniką Grzewczą i Sanitarną S.J. Brzeg 7
2138 Partner – Bud Z.Małecka, M.Małecka, Z.Małecki, A.Kosmala, A.Małecki S.J. Tuszyn 7
2139 HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE J.STAŃCZEWSKI & M.RYBARCZYK S.J. Krzyż Wielkopolski 7
2140 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 7
2141 ALWI L. Wieja S.J. Bielsko-Biała 7
2142 Full Market Hurt – Detal S.J. Mielec 7
2143 Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych  Bystrze 7
2144 Frutiger Polska Sp. z o.o. Oświęcim 7
2145 EUROTERM Sp. z o.o. Niedomice 7
2146 AUTOID Polska S.A. Kraków 7
2147 AGROVIS WIŚNIEWSCY – S.J. Lidzbark Warmiński 7
2148 Met – Bud S.J. Wieluń 7
2149 PHU Grecki S.J. Wałbrzych 7
2150 Agroserwis S.J. Nowy Tomyśl 7
2151 Mega Nocoń S.J. Gdynia 7
2152 HTK – Went – Polska Sp. z o.o. Kraków 7
2153 Jagoda Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 7
2154 Artbox Sp. z o.o. Wrocław 7
2155 Mat-Bud Krzysztof Skubis S.J. Tarnogród 7
2156 R.G.R. Sp. z o.o. Libiąż 7
2157 MULTI Sp. z o.o. Opole 7
2158 JVD Sp. z o.o. Przybysławice 7
2159 Li – Mar Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 7
2160 Hezbo-H S.J. Czerniewice 7
2161 Zakład Aparatury Spawalniczej Aspa Sp. z o.o. Wrocław 7
2162 Kom – Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. Kraków 7
2163 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 7
2164 LOJACK S.A. Warszawa 7
2165 Dierre Poznań Sp. z o.o. Poznań 7
2166 Firma handlowa Idmar S.J. Leśna 7
2167 Kar – Pol S.J. Koluszki 7
2168 Hades S.J. Ząbki 7
2169 SFA Poland Sp. z o.o. Łomianki 7
2170 FAXIKO Sp. z o.o. Olsztyn 7
2171 „VERDE” Z. ŻUKIEWICZ, A. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Sokółka 7
2172 Interopak S.J. Warszawa 7
2173 Taurus S.J. Lubań 7
2174 Radiator-Grupa SBS Kita & Kucharska sp. j. Wałbrzych 7
2175 F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25 Stopnica 7
2176 Agro Market S.J. Jasło 7
2177 Slash Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7
2178 Cormo Fishing-Poland A. Deuter i Wspólnicy S.J. Iława 7
2179 Carlota Sp. z o.o. Śrem 7
2180 Mokotowianka S.J. Warszawa 7
2181 Madan – A. Kowalska ,S.J. Łódź 7
2182 MOTOS Sp. z o.o. Warszawa 7
2183 Siba Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2184 RENOMA S.J. Firma Handlowa Dębica 7
2185 TIM Adela i Tomasz Kaiser S.J. Kościerzyna 7
2186 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe JOWISZ Dariusz Dziobek S.J. Limanowa 7
2187 Medical – Łomża Sp. z o.o. Łomża 7
2188 ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz S.J. Dobre Miasto 7
2189 Anna S.J. Hurtownia Spożywcza  Jelenia Góra 7
2190 PHU Starzak S.J. Nowy Targ 7
2191 Clima Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 7
2192 Alu Trading Sp. z o.o. Warszawa 7
2193 Magnus W. Jelonek, M. Rudolf S.J. Jaworzno 7
2194 KORAB Narzędzia Ścierne S.J. Brwinów 7
2195 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 7
2196 Firma DAX S.J. Katowice 7
2197 Moto-Przem Lichoń Tadeusz, Sapalski Jakub Spółka Komandytowa Nowy Sącz 7
2198 Centrum Dla Zdrowia Sp. z o.o. Alwernia 7
2199 Pionier Kranc i Wspólnicy sp. j. Białystok 7
2200 Gust Mariusz Borysiuk Waldemar Krypa Sp. J. Łuków 7
2201 BEWEX Sp. z o.o. Warszawa 7
2202 TRANSCORN Sp. z o.o. Olsztyn 7
2203 PH Sanart Sp. z o.o. Gdańsk 7
2204 TRADMATIK Sp. z o.o. Gdańsk 7
2205 Przeds. Handlowo-Usługowe WCJ S.J. Mońki 7
2206 Iwona Michalska, Wojciech Michalski S.J. Siedlce 7
2207 Bejouchka Poland Sp. z o.o. Kraków 7
2208 Apteka Pod Jarzębinami S.J. Danuta Hanik, Małgorzata Hanik Kraków 7
2209 Apteka LEDAN Sp. z o.o. Goleniów 7
2210 Firma Handlowo Usługowa AS S.J. Zakopane 7
2211 Klubben Polska Sp. z o.o. Ciele 7
2212 Firma Handlowa Baza Szejko S.J. Pruszcz Gdański 7
2213 Schico Maschines Sp. z o.o. Zęblewo 7
2214 Unika Sp. z o.o. Przeźmierowo 7
2215 Ładeks S.J. Warszawa 7
2216 Stalrem S.J. Płock 7
2217 Dekorama Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
2218 Apteka Staromiejska S.J. Gdańsk 7
2219 ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 7
2220 Auto Play Agata Rygorczuk Wiesław Rygorczuk sp. j. Supraśl 7
2221 Elecpol Sp. z o.o. Poznań 7
2222 Dom Książki S.A. Poznań 7
2223 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE MEGA+ ANDRZEJ POPKOWSKI I WSPÓLNICY S.J. Świdnica 7
2224 Turam Distribution Sp. z o.o. Sanok 7
2225 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. Warszawa 7
2226 Apteka Eliksir Sp. z o.o. Szczecin 7
2227 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bamar-Rol S.J. R. Wieczorek Opole 7
2228 Japan Food Sp. z o.o. Józefin 7
2229 ASA Sp. z o.o. Nowogard 7
2230 Agencja Handlowo-Usługowa J And J D. Pietrucha, M. Pietrucha S.J. Warszawa 7
2231 Eurosejf Konsmetal Centrum Zabezpieczeń Rybak i Spółka S.J. Piaseczno 7
2232 Elexmetal Społdzielnia Rzemieślnicza Metalowo-Elektrotechniczna  Gdańsk 7
2233 HENKEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2234 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 6
2235 PEPSI – COLA GENERAL BOTTLERS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
2236 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 6
2237 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2238 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
2239 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2240 TOPAZ PHU Sokołów Podlaski 6
2241 Topex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6
2242 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 6
2243 OPOLTRANS PHU Brzezie 6
2244 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 6
2245 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2246 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2247 Rolnicze PPH CONTRACTUS Sp. z o.o. Sokółka 6
2248 Tabo Kuzimski Sp. z o.o. sp.k. Rawa Mazowiecka 6
2249 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 6
2250 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Raszyn 6
2251 Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o. Głuchowo 6
2252 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
2253 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2254 ENERGO Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 6
2255 TELL S.A. Poznań 6
2256 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 6
2257 FPG Sp. z o.o. Warszawa 6
2258 MEDIVET S.A. Śrem 6
2259 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 6
2260 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2261 Promag S.A. Poznań 6
2262 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
2263 PROMED S.A. Warszawa 6
2264 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2265 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Stanowice 6
2266 EUROTEL S.A. Gdańsk 6
2267 Komatsu Poland Sp. z o.o. Sulejówek 6
2268 Firma Handlowa Motorol S.J. Kraków 6
2269 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2270 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 6
2271 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Czarna Dąbrówka 6
2272 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 6
2273 Truckport Sp. z o.o. Dąbrowa 6
2274 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6
2275 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 6
2276 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 6
2277 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2278 Inpol – Papier Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 6
2279 Ochnik Sp. z o.o. Garwolin 6
2280 UNIVERSAL STAL Sp. z o.o. Ruda Śląska 6
2281 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 6
2282 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 6
2283 GRAVIT AGRO – POL S.A. Lublin 6
2284 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 6
2285 SENEM COMPONENTS S.J. Dąbrowa Górnicza 6
2286 Invena S.A. Koszalin 6
2287 3D Sp. z o.o. Lubartów 6
2288 ACUS S.J. Warszawa 6
2289 Victoria S.J. Warszawa 6
2290 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk Spółka Komandytowa Przyszowice 6
2291 Telko – Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
2292 Świat Zdrowia S.A. Toruń 6
2293 Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 6
2294 Tandem – Truck Sp. z o.o. Katowice 6
2295 Motorpol Sp. z o.o. Wrocław 6
2296 PHU Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 6
2297 Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o. Olsztyn 6
2298 Eurosoft Sp. z o.o.  Bielsko-Biała 6
2299 A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6
2300 Auto Park Czarnik i S-Ka, S.J. Białystok 6
2301 BEŁTOWSKI Kraków 6
2302 Simple Creative Products S.A. Warszawa 6
2303 CITY SPORT Sp. z o.o. Warszawa 6
2304 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 6
2305 Przedsiębiorstwo Realizacyjne Inora – Inorganic Activities Sp. z o.o. Gliwice 6
2306 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński Sp.J. Kalisz 6
2307 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk S.J. Poznań 6
2308 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 6
2309 OLPOL Antoni Wawrzyn, S.J. Olsztyn 6
2310 Invico S.A. Tarnowskie Góry 6
2311 PIONIER PSS Koszalin 6
2312 Dakar Sp. z o.o. Krasne 6
2313 BOOKLAND.NET Sp. z o.o. Warszawa 6
2314 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 6
2315 Autocentrum S.J. Płock 6
2316 Wawrosz S.J. Bielsko-Biała 6
2317 NSS Sp. z o.o. Warszawa 6
2318 Autoryzowana Stacja Obsługi M. Romanowski S.J. Radom 6
2319 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 6
2320 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 6
2321 PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie Konin 6
2322 Polmotor Auto-Serwis Jan Przepłata, Dariusz Olkiewicz S.J. Szczecin 6
2323 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 6
2324 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 6
2325 SNC S.J. Rudawa 6
2326 TIMBEX Sp. z o.o. PPH Gorzów Wielkopolski 6
2327 New Store Europe Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2328 PRO – MAR S.A. Poznań 6
2329 Compair Polska Sp. z o.o. Kraków 6
2330 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 6
2331 LEG – Sanit S.J. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński Legionowo 6
2332 Nałęczowska Spółka Handlowa Sp. z o.o. Nałęczów 6
2333 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2334 Widrex-Trans Sp. z o.o. Koniecpol 6
2335 AFT Sp. z o.o. Poznań 6
2336 Total Market Sp. z o.o. Warszawa 6
2337 KARLIK S.J. Poznań 6
2338 Bednarscy S.J. Toruń 6
2339 GAZSTAL S.A. Zielona Góra 6
2340 FHC-2 Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Krosno 6
2341 OPUS Sp. z o.o. Gliwice 6
2342 Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j. Radom 6
2343 INTROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Automayzacji i Pomiarów Katowice 6
2344 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 6
2345 R.M. HILDEBRANDT PPHU Brodnica 6
2346 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 6
2347 FHU MAGMA Dariusz Duszyński, Józef Świgut S.J. Szczecin 6
2348 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 6
2349 Gardinia Sp. z o.o. Domasław 6
2350 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 6
2351 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 6
2352 Bestt S.J. PHU Dębno 6
2353 Mad-Mobil S.J. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 6
2354 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 6
2355 Vinex – Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Toruń 6
2356 Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem Zakopane 6
2357 Therm – Instal Grupa SBS Bogdan Michoń, Paweł Zubiel – Sp. J. Łódź 6
2358 METBUD S.J. Zamość 6
2359 Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Raczki 6
2360 Wodmax Sp. z o.o. Olsztyn 6
2361 Skład Materiałów Budowlanych Replin S.J. Mińsk Mazowiecki 6
2362 Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o. Krępice 6
2363 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Pex-Pool” Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 6
2364 Farma 3 Sp. z o.o. Przemyśl 6
2365 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 6
2366 TMT Wadowice S.J. Wadowice 6
2367 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 6
2368 Stal – Hart Sp. z o.o. Bujaków 6
2369 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 6
2370 ROLVET S.J. Lwówek 6
2371 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 6
2372 Agrobard S.J. Oblas 6
2373 Hurtownia Książek Milo 2000 sp. j. Tomasz Stryszawski, Aneta Stryszawska Kraków 6
2374 Drabpol S.J. Mykanów 6
2375 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 6
2376 Stolmet-Szczytno Sp. z o.o. sp.k. Szczytno 6
2377 PH Torus S.J. Kraków 6
2378 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2379 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 6
2380 Mada S.J. Olsztyn 6
2381 Gerpol Joint Venture Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6
2382 Polmet Sp. z o.o. Kłodzko 6
2383 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis S.J. Suwałki 6
2384 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Gdańsk 6
2385 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 6
2386 PREGO S.A. Bielawa 6
2387 Intruck Sp. z o.o. Warszawa 6
2388 PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J. Raczki 6
2389 Spaw Sp. z o.o. Kraków 6
2390 AERZEN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2391 Firma Handlowo-Usługowa „Kograko” Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J. Dębica 6
2392 Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J. Kalisz 6
2393 CALDO – IZOLACJA Sp. z o.o. Kraków 6
2394 Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 6
2395 Media Markt Polska Sp. z o.o. Chorzów Spółka Komandytowa Warszawa 6
2396 Wozimex Sp. z o.o. Warszawa 6
2397 Stacja Paliw Kogut S.J. Krasnystaw 6
2398 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 6
2399 DLF Sp. z o.o. Gdynia 6
2400 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk S.J. Gdańsk 6
2401 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2402 EDMASZ Edward Nowacki S.J. Wysokie Mazowieckie 6
2403 PAGAZ Bogdan Pazgan Krzeszów 6
2404 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 6
2405 PHU Euro – Klinkier S.J. Szczecin 6
2406 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 6
2407 Art – Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 6
2408 Sacar S.J. Stalowa Wola 6
2409 Mobipol PHU S.J. Wrocław 6
2410 KOLMET Sp. z o.o. PPHU Katowice 6
2411 KLIMAR S.J. Wrocław 6
2412 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 6
2413 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa Tomaszów Mazowiecki 6
2414 Compensus Sp. z o.o. Bytom 6
2415 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 6
2416 Veganet Sp. z o.o. Wrocław 6
2417 ASDEX Sp. z o.o. Białystok 6
2418 Agraf Sp. z o.o. Łódź 6
2419 Auto – Matunin Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 6
2420 Artprol Ceckowscy S.J. Suwałki 6
2421 Uchacz Sp. z o.o. Podłopień 6
2422 Vega Car M. Chojwa, J. Kowalski S.J. Wałbrzych 6
2423 Meditech Sp. z o.o. Komorniki 6
2424 Wistal S.J. Świdnica 6
2425 PHU BAJER S.J. Nowy Sącz 6
2426 Kanro Ltd – Technologia Ochrony Środiwiska Sp. z o.o. Fasty 6
2427 ARMA – EX Sp. z o.o. Przeds. Kompletacji i Koordynacji Dostaw Przemysłu i Budownictwa Sosnowiec 6
2428 SHAR – POL Sp. z o.o. Gliwice 6
2429 F.H.U. Wnęk S.J. Niepołomice 6
2430 Bk Giulini Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2431 Kosma – Farm Sp. z o.o. Warszawa 6
2432 Galen S.J. Kraków 6
2433 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 6
2434 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
2435 Budoterm TMT Turkot S.J. Mielec 6
2436 KBM Sp. z o.o. Bełchatów 6
2437 Solex S.J. PPUH Olkusz 6
2438 Rocket Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 6
2439 MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J. Ciechanów 6
2440 SMEKTAŁA Sp. z o.o. Leszno 6
2441 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bosta-System B.s.lipiak S.J. Szprotawa 6
2442 Besta Plus Biwan i Sochacki sp. j. Wesoła 6
2443 Proterm S.J. Bydgoszcz 6
2444 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie Kraków 6
2445 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 6
2446 Joart S.A. Bolesławiec 6
2447 Chem – Glas S.J. PPHU Gniezno 6
2448 PPHU EKO – BUD Sp. z o.o. Białystok 6
2449 PETRO GAS SP. Z O.O. Warszawa 6
2450 Eco Schulte Sp. z o.o. Wypędy 6
2451 Elektrosprzęt Hurt i Detal Przybylscy S.J. Gorlice 6
2452 CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2453 Akces Co S.J. Andrespol 6
2454 Strawford – Poland Sp. z o.o. Gdynia 6
2455 HALIM S.J. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Częstochowa 6
2456 MKT Serwis S.J. PUH Mielec 6
2457 Interchem Sp. z o.o. Katowice 6
2458 Vervo Sp. z o.o. Łódź 6
2459 PORTO K.Wnuczek, A.Wnuczek S.J. Lublin 6
2460 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
2461 Polimed Sp. z o.o. Warszawa 6
2462 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 6
2463 KOTRAK BIS S.J. Katowice 6
2464 Andmar S.J. Krosno 6
2465 Victoria Sp. z o.o. Kowale 6
2466 L. J. Stankiewicz S.J. Białystok 6
2467 Dex – Pol S.J. Lubin 6
2468 JAWIT S.J. Krosno 6
2469 ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o. Piaseczno 6
2470 Dach System S.J. Rzeszów 6
2471 Atagor Sp. z o.o. Kraków 6
2472 OIL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 6
2473 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 6
2474 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 6
2475 Główna Księgarnia Naukowa S.J Kraków 6
2476 Pilar – Tech S.J. Kraków 6
2477 Elixir Sp. z o.o. PHUP Jedwabno 6
2478 Mobi Malik & Jaworski S.J. PHU Skoczów 6
2479 Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J. Łapalice 6
2480 Domex 2 S.J. PPHU Pomiechówek 6
2481 Bajk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 6
2482 Sklejka Trade W. Gromek I. Gromek T. Dondziło S.J. Białystok 6
2483 Ordom R. Krasiński i Wspólnicy S.J. Łódź 6
2484 GTJ Plus Gilewicz S.J. Suchy Las 6
2485 ELCO – EXIM S.J. Warszawa 6
2486 LAK TECH Witold Tokajuk, Tadeusz Błaszczyk S.J. Warszawa 6
2487 Jamdex S.J. Kleosin 6
2488 Chatka Grzegorz Smyczyński, Dariusz Bielawny S.J. Krotoszyn 6
2489 MTM S.J. Piotrków Trybunalski 6
2490 Kramer – Opakowania Przemysłowe S.J. Sokołów Małopolski 6
2491 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 6
2492 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 6
2493 FIRMA HANDLOWA SIENCZYŁO S.J. Niepołomice 6
2494 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J. Łosice 6
2495 Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 6
2496 DOE Sp. z o.o. Gdynia 6
2497 Storkpharm Sp. z o.o. Częstochowa 6
2498 BUDULEC S.J. Janusz Duda,Henryk Zemła Koziegłówki 6
2499 PW BETA Biernacki, Tomczak S.J. Białystok 6
2500 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 6
2501 BONA – POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6
2502 Medicast Sp. z o.o. Poznań 6
2503 Fructoplant Sp. z o.o. Gąbin 6
2504 Bratek Sp. z o.o. Kozy 6
2505 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polanex S.j. Wałbrzych 6
2506 Battenfeld Polska – Injection Moulding Technology Sp. z o.o. Adamowizna 6
2507 AB-MICRO Sp. z o.o. Warszawa 6
2508 Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny Łódź 6
2509 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 6
2510 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 6
2511 Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. Balice 6
2512 Elkart Sp. z o.o. Warszawa 6
2513 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
2514 Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. Kraków 6
2515 PPHU Osłonka S.J. Święciechowa 6
2516 Apteka Kwiaty Polskie S.J. Łódź 6
2517 Lift Components Sp. z o.o. Piaseczno 6
2518 Malibu PC S.J. Warszawa 6
2519 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 6
2520 Hałto S.J. PHU Gniezno 6
2521 Blesa S.J. Bil Stanisław, Bil Emilia Sztum 6
2522 Intergrid Sp. z o.o. Warszawa 6
2523 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 6
2524 META PIOTR WOSIEK, JAROSŁAW SZEWCZYK S.J. Olszany 6
2525 Duo – Dominex S.J. Czechowice-Dziedzice 6
2526 New Trendy Sp. z o.o. Radom 6
2527 Multi Sp. z o.o. Kruszyn 6
2528 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6
2529 Glazur – Łuczaj S.J. Bielsk Podlaski 6
2530 Textilglas Polska Sp. z o.o. Opole 6
2531 Oktan – BG S.J. Nowa Dąbrowa 6
2532 Ofix.Pl Sp. z o.o. Poznań 6
2533 Cloos – Polska Sp. z o.o. Świdnica 6
2534 Pom – Reńska Wieś Sp. z o.o. Reńska Wieś 6
2535 Zakład Usługowo Handlowy Hortus P. Kania K. Kania sp. j. Krzeszowice 6
2536 WIBIAL – Ś. Oleksza i Spółka, S.J. Wasilków 6
2537 ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o. Wadowice 6
2538 Agropolex S.J. Łabiszyn 6
2539 Auto – Części S.J. Jaworze 6
2540 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 6
2541 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2542 NEO Komputer-S.J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski Ostróda 6
2543 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 6
2544 ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 6
2545 Fachman S.J. Poznań 6
2546 MIHO – POLSKA Sp. z o.o. Pępowo 6
2547 Apteka Omega S.J. Sanok 6
2548 A-Tec Systemy Instalacyjne Sp. z o.o. Kowale 6
2549 Kaja S.J. Białystok 6
2550 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Igo Ignacy Gostomczyk S.j. Chojnice 6
2551 Gros S.J. Warszawa 6
2552 PREMIUM OIL Sp. z o.o. Lublin 6
2553 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 6
2554 Aqua – Gas Sp. z o.o. Lublin 6
2555 Kowstal S.J. Jasin 6
2556 RENTRAK Sp. z o.o. Porosły-Kolonia 6
2557 FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J. Kraków 6
2558 W.J.E. Sp. z o.o. Warszawa 6
2559 Elspaw & Śrubtex – Pol Sp. z o.o. Sanok 6
2560 Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J. Ozorków 6
2561 FGP Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 6
2562 Kuźnica Market Sp. z o.o. Kraków 6
2563 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno Kielno 6
2564 MATERIAŁY BUDOWLANE KM-TANI DOM S.J. Oleśnica 6
2565 Galen S.J. Łódź 6
2566 Przedsiębiorstwo Alufinish Polska Sp. z o.o.  Łódź 6
2567 „Plastcolor” Wróblewscy Sp. J. Białystok 6
2568 STASZAK S.J. Duszniki 6
2569 Firma Handlowo-Usługowa Krak-Kolor Jarosław Kruszak i S-Ka sp. j. Kraków 6
2570 R – LINE S.J. Zielona Góra 6
2571 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 6
2572 Art – Chem – Mis S.J. PHU Chojnice 6
2573 Vita – Sport S.J. Warszawa 6
2574 Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Szczecin 6
2575 EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.  Szczecin 6
2576 A+B Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
2577 Polla Plus S.J. Radom 6
2578 PHUP I P Grażyna S.J. Tuchola 6
2579 TECHNA POLOGNE Sp. z o.o. Wrocław 6
2580 Aston Sp. z o.o. Strzelno 6
2581 Miłek Market Sp. z o.o. Szamotuły 6
2582 Firma Handlowa WOOL STAR Anna Małecka, Radosław Jarecki S.J. Buk 6
2583 Promottech S.J. Łomża 6
2584 Korporacja Hydro – Instal Zamość Sp. z o.o. Zamość 6
2585 VISKOPOL Sp. z o.o. Bolechowo 6
2586 Apteka Familia S.J. Wałbrzych 6
2587 Vademecum Sp. z o.o. Jarosław 6
2588 Dol – Gum S.J. Centrum Ogumienia Gostyń 6
2589 Energotech S.J. Cekcyn 6
2590 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 6
2591 Handel Hurtowy i Detaliczny S.J. Jarocin 6
2592 Stacja Paliw Kami Maria Kapa, Stanisław Kapa S.J. Żabno 6
2593 Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal Warszawa 6
2594 Artur S.J. Białystok 6
2595 Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych ALFA Sp. z o.o. Siedlce 6
2596 EHT POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 6
2597 A'VISTA S.J. Wrocław 6
2598 Firma Handlowo – Usługowa Plewa S.J. Skomielna Biała 6
2599 Progress S.J. Koszalin 6
2600 Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. Szczecin 6
2601 Zakład Usługowo-Handlowy Hydroinstal Agata Bochenek, Zenon Koćwin S.J. Sosnowiec 6
2602 Sport Team Sp. z o.o. Kraków 6
2603 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 6
2604 JANEX – ELEKTRO S.J. Lubin 6
2605 Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o. Brzeźnica 6
2606 Sony Mobile Communications International Ab S.A. Oddział w Polsce Warszawa 6
2607 ORTO – RES Sp. z o.o. Rzeszów 6
2608 Vip LKB Poland Sp. z o.o. Suchy Las 6
2609 PPUH Rimpol Sp. z o.o. Gorlice 6
2610 Sotex S.J. PHU Łazy 6
2611 Byk S.J. Szczecin 6
2612 Firma Handlowo – Usługowa Rolmasz S.J. Rawa Mazowiecka 6
2613 Dip Textil S.J. Kalisz 6
2614 Plus S.J. FH Ełk 6
2615 M. T. M. Handel Usługi S.J. Sokołów Podlaski 6
2616 Sigma – Max sp. z o.o. Ciechanów 6
2617 SVL Sp. z o.o. Iłża 6
2618 AMP S.J. AGNIESZKA I PIOTR WIELGUS Zakliczyn 6
2619 FH Astra Duda & Duda SJ Bielsko-Biała 6
2620 Robopol S.J. Przeds. Handlowe Kępa 6
2621 CLAGE Polska Sp. z o.o. Poznań 6
2622 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz, A. Markiewicz, M. Markiewicz, M. Markiewicz S.J. Słupsk 6
2623 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 6
2624 Firma Handlowa TWÓJ DOM I OGRÓD A.M.G.J. Malisz S.J. Szczucin 6
2625 Fortuna – Tonn S.J. Łódź 6
2626 Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J. Osie 6
2627 Apteka Niebieska S.J. Sławno 6
2628 Greinplast Wschód Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Krasne 6
2629 Benrom Stacja Palis S.J. Domaniów 6
2630 Panel-Styl Kalinowski, Mucha S.J. Białystok 6
2631 SOBIESŁAW ZASADA IMPORT WIN Sp. z o.o. Kraków 6
2632 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 6
2633 Redos Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
2634 PH Rotmar S.J. Wysogotowo 6
2635 Aqua Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
2636 Vist S.J. Suwałki 6
2637 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kopanicy Kopanica 6
2638 Budimat Piątek, Kotula S.J. Świdwin 6
2639 BEST Firma Handlowa S.J. Michałowice 6
2640 „Pod Globusem” Maria Gajc-Prześniak, Aleksandra Rutkowska sp. j. Wołomin 6
2641 Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j. Warszawa 6
2642 Perfect S.J. Białystok 6
2643 SOLERA Sp. z o.o. Warszawa 6
2644 Zucchetti Promotion & Trade Sp. z o.o. Poznań 6
2645 Altadoor S.J. Olsztyn 6
2646 FASTON Sp. z o.o. Świdnik 6
2647 Chemigos – Hurtownia Chemii Gospodarczej S.J. Rzeszów 6
2648 Auto – Oil – Kempisty S.J. Halina Kempisty, Wojciech Kempisty, Piotr Kempisty Łomża 6
2649 LAURA S.J. PPHU Tomaszów Lubelski 6
2650 Scubatech Sp. z o.o. Szczecin 6
2651 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Domater sp. j. Maria i Jerzy Marosz  6
2652 Vibra Pol Sp. z o.o. Poznań 6
2653 Multikop Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2654 Partner – Technika Grzewcza S.J. Zielona Góra 6
2655 Petrol S.J. Żegocina 6
2656 Hentex S.J. Kraśnik 6
2657 Dana A. Popowski, D. Popowska, T. Sadawa, R. Sadawa S.J. Gronowo Górne 6
2658 PPH NATEX Sp. z o.o. Warszawa 6
2659 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne INFOTECH Krzysztof Zieliński, Teresa Zielińska S.J. Elbląg 6
2660 „Carbo” S. Styczniewski, J. Słupiński, M. Pietrzela, S. Kupisz sp. j. Niemce 6
2661 Grejspol – Krak Sp. z o.o. Kraków 6
2662 Hydropure Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6
2663 ABC ELEKTRONIK Sp. z o.o. Gorlice 6
2664 Oemeta Polska Sp. z o.o. Wrocław 6
2665 Koala Klukowscy S.J. Łódź 6
2666 Hurtownia Elektryczna Kaj S.J. Częstochowa 6
2667 LOGITECH POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
2668 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 6
2669 Przedsiębiorstwo „Drolex” Małgorzata Chomiuk, Michał Stachowiak, Barbara Kordylewicz, Grażyna Chomiuk, Anna Stasinowska sp. j. Piła 6
2670 Marant Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
2671 Budus – Brucknera S.J. Wrocław 6
2672 ROMIPOL Sp. z o.o. Szlachtowa 6
2673 Brial Sp. z o.o. Ołtarzew 6
2674 Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o. Gdańsk 6
2675 Hydromat S.J. PW Gostynin 6
2676 Martex Piotr Ziembla,Jerzy Banyś S.J. Brzesko 6
2677 E. Zejdler i S.J. Warszawa 6
2678 Spółdzielnia Pracy Remo – Bud Poznań 6
2679 Tidy S.J. Koszalin 6
2680 Fam S.J. Gdynia 6
2681 Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż Sp. z o.o. Kraków 6
2682 Pal – Trans S.J. Chodzież 6
2683 Przedsiębiorstwo Carmen Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2684 Lek S.J. Siedlce 6
2685 Natura – Med S.J. Legionowo 6
2686 Firma Handlowa MM Michał Bryłka, Jadwiga Bryłka S.J.  Malbork 6
2687 INTER – LAM Technika Grzewcza i Sanitarna SOBOL S.J. Wrocław 6
2688 CIEPLIK Sp. z o.o. Suwałki 6
2689 Medicament Sp. z o.o. Szczecin 6
2690 MANHATTAN-MEBLE R. Szczygielski K. Zaskórski S.J. Wrocław 6
2691 Trade Consulting Sp. z o.o. Kalisz 6
2692 LOTAR Sp. z o.o. Malbork 6
2693 Ideał S.J. Łódź 6
2694 Pen S.J. Głogów 6
2695 Ada-Music Kręcichwost S.J. Czechowice-Dziedzice 6
2696 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 6
2697 Centrala Zaopatrzenia Energetyki Sp. z o.o. Warszawa 6
2698 Marat Lublin Sp. z o.o. Lublin 6
2699 Orkis Sp. z o.o. Lublin 6
2700 SpóLdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska Sopsan Sanok 6
2701 Pionier Dom Handlowy S.J. Łódź 6
2702 IGAZ Sp. z o.o. Wąsosz 6
2703 Centrala Nasienna S.J. Parczew 6
2704 Water Jet Polska Sp. z o.o. Gdynia 6
2705 Orpol Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 6
2706 ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Lublin 6
2707 Ceramika Budowlana „Nowy Dom” Sp. J. Danuta Głombek, Danuta Jójka, Andrzej Mnich Pniewy 6
2708 Migas S.J. Proszowice 6
2709 BEST S.A. Bielsko-Biała 6
2710 Maxon Meble Biurowe Sp. z o.o. Warszawa 6
2711 Pol-Mot-Zbyt M.Kubacki J.Błaszak S.J. Poznań 6
2712 Apteka Inter – Med J. Wrona, J. Gajda S.J. Nowy Sącz 6
2713 Biuro Techniczno – Handlowe Brad Sp. z o.o. Gdańsk 6
2714 Parksystem Automotive Sp. z o.o. Wrocław 6
2715 L.Pańkowski-Labopak System Sp. K. Otwock 6
2716 Pod Lipami Sp. z o.o. Pruszków 6
2717 Agdom S.J. Wrocław 6
2718 Zakład Produkcyjno Usługowy Rotor Sp. z o.o. Elbląg 6
2719 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2720 CHEMIROL Sp. z o.o. PUH Mogilno 5
2721 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 5
2722 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 5
2723 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 5
2724 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2725 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 5
2726 Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski Zielona Góra 5
2727 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 5
2728 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 5
2729 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 5
2730 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 5
2731 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Warszawa 5
2732 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2733 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2734 Perfexim LTD Sp. z o.o. PPUH Poznań 5
2735 Inter Auto Pękowice 5
2736 CARSED S.J. Siedlce 5
2737 Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. Katowice 5
2738 PH Agromarket S.J. Jaryszki 5
2739 ARHELAN Burzyńscy S.J. Bielsk Podlaski 5
2740 Thyssenkrupp GFT Polska Sp. z o.o. Kraków 5
2741 HYDROSOLAR Sp. z o.o. S.K. Kraków 5
2742 DIAMOND Sp. z o.o. PPHU Kraków 5
2743 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 5
2744 EKSA Sp. z o.o. Komorów 5
2745 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 5
2746 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 5
2747 Firma Rogala S.J. Bobowa 5
2748 Kromiss – Bis Sp. z o.o. Częstochowa 5
2749 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 5
2750 S.C Johnson Sp. z o.o. Warszawa 5
2751 Telforceone S.A. Wrocław 5
2752 MARAT Sp. z o.o. Rybnik 5
2753 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 5
2754 LPP TEX S.A. Kowale 5
2755 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2756 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Fabianów 5
2757 Wikr S.J. Warszawa 5
2758 Internity S.A. Warszawa 5
2759 DELTA S.J. Pleszew 5
2760 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 5
2761 DNHS POLAND Sp. z o.o. Szczecin 5
2762 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2763 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 5
2764 BIOMET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2765 Walmar – Drażba S.J. Suwałki 5
2766 DMG/Mori Seiki Polska Sp. z o.o. Pleszew 5
2767 GREEN FACTORY Artur Rytel Zdunowo 5
2768 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 5
2769 TERMO SCHIESSL Sp. z o.o. Piaseczno 5
2770 Biuro Handlowe Ruda Trading International Katowice 5
2771 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Alicja Kotarba Kraków 5
2772 Phoenix Contact Sp. z o.o. Długołęka 5
2773 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2774 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 5
2775 Betomax Polska S.A. Końskie 5
2776 Cummins LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 5
2777 PHU Nowaccy S.J. Ostrów Wielkopolski 5
2778 PPUH Regamet Krzysztof Boroń, Wacław Tryba S.J. Mielec 5
2779 ZARYS Sp. z o.o. Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego Zabrze 5
2780 CB S.A. Chrząstowice 5
2781 Femax Krzysztof Dolny S.K. Gdańsk 5
2782 Jarmag S.J. Lublin 5
2783 Comtex Bernatowicz S.J. Lublin 5
2784 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 5
2785 BM Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 5
2786 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 5
2787 Przeds. Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol S.J. Częstochowa 5
2788 MUCHA S.J. Mikołów 5
2789 VICTUS – EMAK Sp. z o.o. Poznań 5
2790 App Sp. z o.o. Września 5
2791 CHODZEŃ S.J. Piaseczno 5
2792 B + B S.J. Kraków 5
2793 LEMARTO S.J. Kraków 5
2794 Cheminova Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2795 AKE S.A. Pabianice 5
2796 Frank Glasse ELTRON Wrocław 5
2797 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Łęczyca 5
2798 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. Mazańcowice 5
2799 Weles Sp. z o.o. Poznań 5
2800 MARKAT Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 5
2801 Eko – Instal ZUHP S.J. Bydgoszcz 5
2802 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 5
2803 Chip Placement Solution – Industrial Engineering – Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 5
2804 GAMBIT S.J. Kutno 5
2805 Zakład Produkcyjno – Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Tuszów Narodowy 5
2806 RZEPISKO Sp. z o.o. Krzywaczka 5
2807 DSV Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 5
2808 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 5
2809 MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 5
2810 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 5
2811 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 5
2812 POL – AGRA S.J. Płońsk 5
2813 Chryso Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2814 Drewno S.J. Częstochowa 5
2815 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 5
2816 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 5
2817 LD Holding S.A. Jastrzębie-Zdrój 5
2818 Kuchinox Sp. z o.o. Łódź 5
2819 Global Garden Products Polska Sp. z o.o. Baranowo 5
2820 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 5
2821 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 5
2822 METSO MINERALS (POLAND) Sp. z o.o. Katowice 5
2823 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 5
2824 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 5
2825 Przedsiębiorstwo Handlowe „Kanwa” Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 5
2826 GOURMET FOODS Sp. z o.o. Warszawa 5
2827 METRO Andrzej Lipka i Wspólnicy S.J. Sokołów 5
2828 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 5
2829 MARLEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2830 MTL S.J. Toruń 5
2831 POLAMP Sp. z o.o. Giżycko 5
2832 Oktan S.J. Miechucino 5
2833 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 5
2834 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 5
2835 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 5
2836 MAW TELEKOM INTERNATIONAL S.A. Warszawa 5
2837 Firma Handlowo – Usługowa Rafko S.J. Nowy Wiśnicz 5
2838 Admaco S.J. Elizówka 5
2839 CYTRUS S.J. PHU Bydgoszcz 5
2840 Eco Service Sp. z o.o. Kobierzyce 5
2841 TOREC Sp. z o.o. PUH Toruń 5
2842 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 5
2843 Apteka MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś S.J. Częstochowa 5
2844 INDECO S.A. Warszawa 5
2845 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 5
2846 Saturn Planet Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 5
2847 BOZ 2 T. PALMOWSKI i Spółka CENTRUM CERAMIKI Spółka Komandytowa Kraków 5
2848 Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy S.J. Gdańsk 5
2849 PPH Fordex Sp. z o.o. Poznań 5
2850 Pajero Sp. z o.o. Zalesie 5
2851 OTICON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2852 Plast – Bud S.J. Ciechanów 5
2853 Elektro – Instal Sp. z o.o. Jabłonna 5
2854 Sternet Sp. z o.o. Tarnów 5
2855 Jamax S.J. PPHU Kraków 5
2856 Centrum Materiałów Budowlanych Euro – Płyta Paszkowscy S.J. Nowy Tomyśl 5
2857 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 5
2858 Dom Maklerski Transarr Sp. z o.o. Łódź 5
2859 Hitech S.J. Białystok 5
2860 Spółka Handlowo Produkcyjna I.Z.J.E.M. EFEMBERG S.J. Kalisz 5
2861 DOMBUD Sp. z o.o. PPHU Biała Podlaska 5
2862 AMCO Sp. z o.o. Olsztyn 5
2863 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 5
2864 Alicantee Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 5
2865 Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J. Toruń 5
2866 Elgryf Sp. z o.o. Gryfino 5
2867 Greinplast Podkarpacie Sp. z o.o. Krosno 5
2868 PENTEL POLAND Sp. z o.o. Osielsko 5
2869 SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze Tczew 5
2870 OCE – POLAND LTD Sp. z o.o. Warszawa 5
2871 Auto – Breczko S.J. Choroszcz 5
2872 Getinge Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
2873 Heli Invest Sp. z o.o. Warszawa 5
2874 Toyocar S.J. Leszno 5
2875 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5
2876 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 5
2877 AD – SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 5
2878 OL-FLORA Sp. z o.o. Wójtowo 5
2879 Apteka Pod Lwem S.J. Pelplin 5
2880 Waters Sp. z o.o. Warszawa 5
2881 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5
2882 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 5
2883 Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. Gliwice 5
2884 Sportech Sp. z o.o. Poznań 5
2885 WARUS Sp. z o.o. WP Warszawa 5
2886 Geotronics Polska Sp. z o.o. Kraków 5
2887 ZENIT Sp. z o.o. Tarnów 5
2888 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 5
2889 AKSON S.J. Padjasek – Krysowski Katowice 5
2890 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Bytom 5
2891 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 5
2892 HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2893 Glaz – Bud Sp. z o.o. Pułtusk 5
2894 Mrugalski – Mrugalski S.J. PHUG Łask 5
2895 Konrima Sp. j. Konrad Sadowski, Jacek Lipka Warszawa 5
2896 Intergos Sp. z o.o. PW Bielsko-Biała 5
2897 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 5
2898 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 5
2899 TWN Sp. z o.o. Nowogard 5
2900 Fan-Pak Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 5
2901 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 5
2902 PHU MBM Serwis Ogumienia S.J. Tarnów 5
2903 PMP Wino Serwis Sp. z o.o. Krapkowice 5
2904 KMK AGRO S.J. Środa Wielkopolska 5
2905 Heban Sp. z o.o. sp.k. Stara Miłosna 5
2906 Firma Wielobranżowa Jodko Schiewe Sp. J. Świdnica 5
2907 S&A S.A. Gdynia 5
2908 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 5
2909 Hafele Polska Sp. z o.o. Długołęka 5
2910 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 5
2911 Hurtowniq Elektryczna Bychowo-Hel Spółka Komandytowa Kwidzyn 5
2912 Amber – Med S.J. Kielce 5
2913 Target BPO Sp. z o.o. Łódź 5
2914 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Pracowników i Producentów Rolnych Mogilno 5
2915 Oskar International Trading Sp. z o.o. Warszawa 5
2916 Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy Sp.J. Będzin 5
2917 Koncept – L S.A. Warszawa 5
2918 Frigipol Sp. z o.o. Częstochowa 5
2919 THORN LIGHTING POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 5
2920 CONSULTRONIX S.A. Kraków 5
2921 PW Now – Bud Nowakowscy S.J. Mogilno 5
2922 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka Sp. J. Lublin 5
2923 TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer Fasty 5
2924 ASV Lider Sp. z o.o. Wrocław 5
2925 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
2926 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE FIAŁKOWSKI S.J. Zielona Góra 5
2927 Fortress S.A. Katowice 5
2928 CYTRA Sp. z o.o. Świdnica 5
2929 FEST S.J. Olsztyn 5
2930 EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o. Kraków 5
2931 Żelimet S.J. Twardogóra 5
2932 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 5
2933 Port Fish sp.j. Darłowo 5
2934 DARMA S.J. Dębowiec 5
2935 Gross Wazia S.J. Łódź 5
2936 CEFARM ŚLĄSKI – Katowice S.A. Warszawa 5
2937 UNIKORN Sp. z o.o. Olsztyn 5
2938 GeParts Sp. z o.o. Chorzów 5
2939 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Łódź 5
2940 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2941 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5
2942 Comex S.A. Gdańsk 5
2943 PUH Sigma – Car Sp. z o.o. Rzeszów 5
2944 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 5
2945 MADO Sp. z o.o. Łódź 5
2946 CMS Auto Sp. z o.o. Sulejówek 5
2947 EURO – CAR Sp. z o.o. Zamość 5
2948 ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o. Racibórz 5
2949 GM COLOR Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2950 PHU WERTEKS Sp. z o.o. Tarnów 5
2951 Firma Handlowo Usługowa Wieczorek S.J. Żabno 5
2952 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 5
2953 Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja Starachowice 5
2954 Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona S.J. Myślenice 5
2955 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 5
2956 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 5
2957 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 5
2958 Danelczyk Marek Danelczyk i Władysław Danelczyk Świdnik 5
2959 Lumatech Lucjan Weiner Mikołów 5
2960 Iko Sp. z o.o. Łódź 5
2961 TAB Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
2962 ORKAN Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
2963 P.U.H. SOTEX Sp. z o.o. Szczecin 5
2964 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona, Gancarczyk Władysław – S.J. Mysłowice 5
2965 ARPIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bydgoszcz 5
2966 SELLMET Sp. z o.o. Toruń 5
2967 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 5
2968 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J. Kalinówka 5
2969 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 5
2970 Przedsiębiorstwo Handlowe „WDF Fijołek” Sp. J. Gubin 5
2971 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. Warszawa 5
2972 Modern – Bud Sp. z o.o. PUH Kraków 5
2973 Juta S.J. Września 5
2974 Spółka Węglowa TEPAL S.J. Wałbrzych 5
2975 ILSCO Sp. z o.o. Łódź 5
2976 CEMAROL Sp. z o.o. Słupsk 5
2977 Wirex Sp. z o.o. Warszawa 5
2978 Dachpol Ireneusz Aronowski, Mariusz Bergiel sp. j. Zamość 5
2979 Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland Sp. z o.o. Kraków 5
2980 SMB MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE J.WEDLER,M.ZAWADZKI S.J. Zielona Góra 5
2981 Tabu Sp. z o.o. Kraków 5
2982 Tomex S.J. Bielsko-Biała 5
2983 BOMAKO Ryszard Borowski, Alina Borowska S.J. Łódź 5
2984 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 5
2985 Remis – Malinowski i Wspólnicy Sp.J. Białystok 5
2986 AQUAPLAST Sp. z o.o. FPHU Podrzecze 5
2987 KONED Sp. z o.o. Włocławek 5
2988 BEST S.J. Lubartów 5
2989 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 5
2990 Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A. Łódź 5
2991 Hembud Sp. z o.o. PHU Puławy 5
2992 Giolli Sp. z o.o. Poznań 5
2993 PPHU Blech Sp. z o.o. Zielona Góra 5
2994 Bis S.J. Poznań 5
2995 PW K.M. Białas S.J. Bydgoszcz 5
2996 Repiko Sp. J. Jan, Czesław, Ryszard Franków Dębno 5
2997 Mirage S.J. Kraków 5
2998 Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo – Usługowe Sp. z o.o. Kraków 5
2999 SZCZESNY MATERIAŁY BUDOWLANE S.J. Jacek, Paweł, Andrzej Szczesny Połczyn-Zdrój 5
3000 Unifood G. Falkowska S.J. Szczecin 5
3001 Tropik Sp. z o.o. Gryfino 5
3002 Ewpol Firma Handlowa Paweł, Ewa Weretko S.J. Wrocław 5
3003 Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna Wrocław 5
3004 Przedsiębiorstwo Nasienno – Zaopatrzeniowe Wójcik S.J. Wschowa 5
3005 PMT Sp. z o.o. Kraków 5
3006 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa Warszawa 5
3007 Fruktus S.J. Długowola Druga 5
3008 KEMA E. Koba i Spółka S.J. Wrocław 5
3009 Kentex Sp. z o.o. PHU Wrocław 5
3010 FART S.J. Białystok 5
3011 SZKŁOBUD Sp. z o.o. PHU Poznań 5
3012 Med – Interplast Sp. z o.o. Białystok 5
3013 BART – DOM Sp. z o.o. Rzeszów 5
3014 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J. Częstochowa 5
3015 STC S.J. Nowy Targ 5
3016 Zakład Mięsny Karczew Piwowarczyk S.J. Karczew 5
3017 STACJA BENZYNOWA PAMI A. PAWŁOWICZ S.J. Połęcze 5
3018 PHP Stal – Heg Sp. z o.o. Stalowa Wola 5
3019 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
3020 Siro – Poland Sp. z o.o. Radom 5
3021 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 5
3022 MK Distribution Sp. z o.o. Nadarzyn 5
3023 Surtex Sp. z o.o. Łódź 5
3024 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Inter-Tech Sp. z o.o. Lublin 5
3025 Przeds. ERG S.J. Bytów 5
3026 Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy Sp. J. Suchowola 5
3027 Stal – Ex S.J. Kalisz 5
3028 Anna S.J. Nieporęt 5
3029 Hurtownia Artykułów Przemysłowych MEGA S.J. Cetnar K., Budzik B. Tarnów 5
3030 Mac – Met S.J. Jarocin 5
3031 Rajpol Piotr Antkowiak, Damian Szirch sp. j. Olesno 5
3032 OLICON – DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 5
3033 Zarex Jackowska S.J. Gdańsk 5
3034 Sterling Fluid Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3035 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 5
3036 ELTOR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Kielce 5
3037 Stacje Paliw Haczykowscy S.J. Łowicz 5
3038 Emar Sp.J. Marek Rutkowski i Spółka Białystok 5
3039 LI – MAX L. J. ZIORA S.J. Ełk 5
3040 TOMIX S.J. KATARZYNA SROCZYŃSKA, TOMASZ GUZ Szczecin 5
3041 Controls Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3042 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 5
3043 Przedsiębiorstwo Handlowe Jackowski, Sikora S.J. Środa Wielkopolska 5
3044 Amann Sp. z o.o. Łódź 5
3045 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 5
3046 GREINPLAST Bis Sp. z o.o. Krasne 5
3047 Jakra Corporation Sp. z o.o. Płochocin 5
3048 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 5
3049 Dargaz S.J. PHU Sokołów Podlaski 5
3050 Centrala Artykułów Przemysłowych Metbud, Michał Zięba, S.J. Radom 5
3051 Macro-Pek S.J. Ciechanów 5
3052 ALDEK 34 S.J. Gdynia 5
3053 Hurtownia Motoryzacyjna Motpol S.J. Płońsk 5
3054 Hurtownia Błysk Chludzińscy i Just S.J. Łomża 5
3055 Centra Serwis Z.T.Z Mitman S.J. Łódź 5
3056 Mega – Zoo S.J. Hurtownia Artykułów Zoologicznych Klembów 5
3057 A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J. Międzychód 5
3058 JMS Sports Sp. z o.o. Łódź 5
3059 Stodoła II Sp. z o.o. Szczecin 5
3060 Wine 4 You Sp. z o.o. Piaseczno 5
3061 Bakra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
3062 Ardom Leśniewscy S.J. Suwałki 5
3063 Przedsiębiorstwo Rebis S.J. Słupsk 5
3064 Istra S.J. PHU Głuchów 5
3065 PHU BEHAMOT Sp. z o.o. Kraków 5
3066 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Dakal S.J. Mikołów 5
3067 Sklep Wielobranżowy R.Dytko i B.Dytko S.J. Kożuchów 5
3068 VIOLA S.J. Brodnica 5
3069 AGRO – HURT GROMADA S.J. Czeladź 5
3070 Dagra S.J. Ustroń 5
3071 Firma Margo S.J. Niepołomice 5
3072 Symbios Sp. z o.o. Rotmanka 5
3073 PH BAZAR Z. Adamczyk i Spółka – S.J. Radom 5
3074 Firma Handlowa „Fruktus” R. Dziuba, M.dziuba Sp. J. Skierniewice 5
3075 One Dollar Group Sp. z o.o. Warszawa 5
3076 GRELEN S.J. PHU Polkowice 5
3077 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Agropest” Sobótka Tadeusz, Chachuła Tadeusz, Rudnicki Lucjan Goraj 5
3078 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska- S.J. Włocławek 5
3079 BUDGIPS S.J. Oświęcim 5
3080 Saba Sp. z o.o. Wrocław 5
3081 Augusto – Kościan S.J. Kościan 5
3082 Przedsiębiorstwo Schemat S.J. Sieradz 5
3083 FERRYT S.J. Jaworzno 5
3084 AMAD Sp. z o.o. Łomianki 5
3085 ARCO S.J. Katowice 5
3086 CERBUD S.J. Hurtownia Materiałów Budowlanych Złotniki 5
3087 Mtb Janusz Jasiński i Spółka S.J. Bielsko-Biała 5
3088 Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w Polsce Warszawa 5
3089 Landmann Polska Sp. z o.o. Jawor 5
3090 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 5
3091 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 5
3092 Dentomax Klimczuk i Wspólnicy Sp. Komandytowa Białystok 5
3093 Pavonique Sp. z o.o. Piaseczno 5
3094 Nobas Sp. z o.o. Ostrowite 5
3095 PH Saros S.J. Przeźmierowo 5
3096 RLB Handel Sp. z o.o. Rzeczyn 5
3097 Pati i Maks S.J. Poznań 5
3098 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 5
3099 DEL – ART S.J. Lublin 5
3100 Ardeks S.J. Łódź 5
3101 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sopocie Sopot 5
3102 DROBIARZ Borawski i Wspólnicy S.J. Łomża 5
3103 Wtórmet Sp. z o.o. Oława 5
3104 Ibis Zozula Zaręba Sp. J. Biała Podlaska 5
3105 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 5
3106 MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o. Więcbork 5
3107 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE PIOSTAMAR S.J. BIELAWSKI MARIAN, BIELEWICZ PIOTR Świecie 5
3108 Gemma S.J. Kraków 5
3109 ALTRAD – PRYMAT Sp. z o.o. Dzierżoniów 5
3110 PHT Mariko Sp. z o.o. Warszawa 5
3111 Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J. Czaplinek 5
3112 Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o. Łódź 5
3113 Kosłom S.J. Września 5
3114 TASTA Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Stalowa Wola 5
3115 CBIT Sp. z o.o. Warszawa 5
3116 Ales Groupe Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3117 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 5
3118 Strzel-Pol Stacja Paliw M. Strzelecki i Wspólnicy S.J. Kołacin 5
3119 Kosta Sp. z o.o. Inowrocław 5
3120 Firma Handlowa A. P. E. B. Szeląg S.J. Węgrzce Wielkie 5
3121 Vera – Agra Sp. z o.o. Guzowice 5
3122 Jai Kudo Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
3123 NEDPOL TRUCK SERVICE Sp. z o.o. Kamienica Polska 5
3124 Dotal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 5
3125 RC POLSKA Sp. z o.o. Stara Iwiczna 5
3126 FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J. Pniewy 5
3127 Stacja Paliw ZAF Zielińska, Zieliński, Anaczkowski, Filarski S.J. Kurzętnik 5
3128 Medmess Kropaczewski i S-ka Sp. Komandytowa Warszawa 5
3129 S&S POLAND Sp. z o.o. Olsztyn 5
3130 Jastar S.J. Lublin 5
3131 Tunex Sobieszyńscy Sp. J. Bydgoszcz 5
3132 WWR Wójcik Stacja Paliw Sp.J. Zator 5
3133 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol S.J. Kąkolewo 5
3134 Jacek i Marek Kujko Emjot S.J. Warszawa 5
3135 Intermal – Opakowania S.J. Chorzów 5
3136 Art – Bud S.J. Łódź 5
3137 TeeR S.J. FH Oborniki 5
3138 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 5
3139 ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J. Augustów 5
3140 Amefa Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3141 Menerga Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3142 RAND Sp. z o.o. Wrocław 5
3143 STS – BERG Sp. z o.o. Nowy Sącz 5
3144 Duet – Stachowscy S.J. PPHU Łódź 5
3145 Dyskam-Ekotrade Sp. z o.o. Kraków 5
3146 Rol-Bud W. Pietraszczyk Spółka Jawna Rzgów 5
3147 FH ISKRA S.J. Oleśnica 5
3148 Pas Sp. z o.o. PPUH Rybnik 5
3149 GNIEMIX S.J. PH Gniewino 5
3150 B I M Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
3151 NO-EL Sp. z o.o. Katowice 5
3152 Pentair Valves & Controls Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3153 PPUH JUWET S.J. JACEK RYŁKO TOMASZ ROSZKO Bystra 5
3154 M.A.K.S. AMBROŻY, KUROWSKA – MOSKAL, NALEPA, WIELGUS, WOŁEK S.J. Myślenice 5
3155 SMS Sp. z o.o. Lubań 5
3156 Familia Plus Sp. z o.o. Inowrocław 5
3157 Baltimar Sp. z o.o. Gdynia 5
3158 Elpio Sp. z o.o. Luboń 5
3159 Auto Truck Centrum Sp. z o.o. Sobótka 5
3160 Starcom S.J. Głogów 5
3161 Nasz Sklep S.J. Piaseczno 5
3162 Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, Sp. J. Opole 5
3163 Kemia Tau Polska Sp. z o.o. Kraków 5
3164 „Łukpetrol” W. Górka, K. Trochimski, J. Zabłocki, G. Górka Sp. J. Łuków 5
3165 Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek S.J. Radom 5
3166 Piastowska Miller S.J. Bydgoszcz 5
3167 STAGIL Drozd, Gryta S.J. Pysznica 5
3168 Firma Handlowa Katarzyna i Mariusz Czosnyka S.J. Łęg Tarnowski 5
3169 MAR-BER Janusz Marszałek, Jarosław Berdychowski S.J. Ścinawka Średnia 5
3170 Mikulski Sp. z o.o. Kraków 5
3171 Auto – Elements Maria i Adrian Sklorz S.J. Katowice 5
3172 Dr.Schulze – Polska Sp. z o.o. Szczecin 5
3173 Agromasz Marczak, Makieła, Lipski S.J. Hrubieszów 5
3174 Agencja Handlowa Vesuvio Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5
3175 Gryt Dariusz, Adamus Andrzej S.J. Salony Meblowe MEBLUX Andrychów 5
3176 PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J. Opole 5
3177 Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H. Sanok 5
3178 Miłka S.J. Ostróda 5
3179 Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie  Legnica 5
3180 Megapunkt – 500 Ogólnopolska Sieć promocji Handlowej Sp. z o.o. Kraków 5
3181 Duet II S.J. PHUP Chojnice 5
3182 Biuro Plus S.J. Białystok 5
3183 Nova S.J. Gdańsk 5
3184 Medialis Sp. z o.o. Bytom 5
3185 Z.S. Krybus S.J. Kędzierzyn-Koźle 5
3186 LIWIA Sp. z o.o. Szczecinek 5
3187 Pas Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra 5
3188 Stan – Mar S.J. Siedlce 5
3189 HURTOWNIA ŁASUCH AKW WIELGUS S.J. Częstochowa 5
3190 Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o. Łódź 5
3191 MADO S.J. Bożena Dołęcka-Zawistowska, Grażyna Maciejewska Szczecinek 5
3192 Robert Ferenc Chemolak S.J. Swarzędz 5
3193 Bud-Gaz S.J. PHU Krzepice 5
3194 Geo Polska Sp. z o.o. Imielin 5
3195 Firma Handlowo-Usługowa Gil S.J. Gil Krystyna, Gil Stanisław Biały Dunajec 5
3196 Hodowlano-Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łomianki z siedzibą w Kiełpinie Kiełpin 5
3197 Nowakowski S.J. Gajewo 5
3198 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopol Jolanta Solewodzińska, Henryk Solewodziński S.J. Katowice 5
3199 Przedsiębiorstwo TOST S.j. Radomsko 5
3200 STANBUD Sp. z o.o. Gdańsk 5
3201 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 5
3202 KLIMCZOK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
3203 WIETESKA S.J. Stacja Paliw Nowe Zduny 5
3204 PH M&M Hermann S.J. Mariusz Hermann, Mirosław Hermann Poznań 5
3205 AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J. Człuchów 5
3206 Horyzont Sp. z o.o. PHU Chocz 5
3207 POLHTEX POHL & Kaczmarek S.J. Poznań 5
3208 Maxi-Plon Sp. z o.o. Sopot 5
3209 Pioma Sp. z o.o. Kluczbork 5
3210 MLM S.M. Konieczni S.J. Świdwin 5
3211 AGROMASZ Składnica Maszyn Rolniczych S.J. Brodnica 5
3212 Agro – Masz Hurt – Detal Maszyn i Części Rolniczych Anna Smyk, Janusz Smyk, S.J. Nysa 5
3213 BEM HURT-DETAL S.J Krapkowice 5
3214 EMG POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
3215 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 5
3216 Gem Poland S.J. Grzegorz Razowski Czechowice-Dziedzice 5
3217 ROS – OIL S.J. Stacja Paliw Pilawa 5
3218 Pts Ciesielski, Szczeciński S.J. Mława 5
3219 Apteka AB Sp. z o.o. Wrocław 5
3220 Grupa Producentów Agrofam Sp. z o.o. Warta Bolesławiecka 5
3221 APTEKA PRYWATNA S.J. Nowy Targ 5
3222 Multi – PEK S.J. Łódź 5
3223 Tellabs Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
3224 Meblex S.J. PHU Rzeszów 5
3225 Firma Handlowa Has Pol S.J. M. Mrożek, J.W. Myszkowscy Kłobuck 5
3226 Misiek Sp. z o.o. Rzeszów 5
3227 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 5
3228 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AUTO-RENOVA KLM S.J. Lech Telenga, Rafał Telenga, Maciej Telenga Wrzosowa 5
3229 Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek S.J. Ostrów Wielkopolski 5
3230 Just Lidia, Ryszard, Paweł Gałwa S.J. PHPU Radomsko 5
3231 PAPILART Sp. z o.o. Warszawa 5
3232 Budromet Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5
3233 Skład Materiałów Budowlanych Gaja MKM S.J. Strzelce Opolskie 5
3234 Hajan Sp. z o.o. Wyszków 5
3235 Alex – Moda Sp. z o.o. Ołtarzew 5
3236 PW POLLIMPEXAR Sp. z o.o. Warszawa 5
3237 NOMA Sp. z o.o. Gdynia 5
3238 Pedrotti Polska Sp. z o.o. Stolec 5
3239 Kompleksowa Obsługa Hodowców i Producentów Glińscy S.J. Grajewo 5
3240 Projekcja Sp. z o.o. Wrocław 5
3241 Kurdesz Sp. z o.o. Myślenice 5
3242 Beko Polska Sp. z o.o. Poznań 5
3243 Versim S.A. Poznań 5
3244 Eko – Tank S.J. Tuchów 5
3245 Worldpol Sp. z o.o. Opole 5
3246 QATRO Sp. z o.o. Elbląg 5
3247 FABIR S.J. Ilona Siwek, Rafał Fabia Kobiernice 5
3248 KL Trade Sp. z o.o. Warszawa 5
3249 ZIELEŃ Dawne MPZ PPHU Sp. z o.o. Wrocław 5
3250 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AMPER S.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 5
3251 Optimal Krzysztof Krzemiński,Ryszard Krzemiński S.J. Częstochowa 5
3252 Hydrostal Sp. z o.o. Konin 5
3253 Bularz Auto Sp. z o.o. Żywiec 5
3254 Salus Sp. z o.o. Goleniów 5
3255 INTELPLAST Sp. z o.o. Wrocław 5
3256 Bart – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 5
3257 Mega Twarowska i S-ka S.J. Pruszków 5
3258 Sklep Spozywczy Kania – Kalbarczyk S.J. Katowice 5
3259 Lena Sp. z o.o. Ruskie Piaski 5
3260 Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o. Sopot 5
3261 PPHiU Merkury Sp. z o.o. Głuchołazy 5
3262 Hurtownia Artykułów Mleczarskich i Spożywczych S.J. Opoczno 5
3263 King ZOO Sp. z o.o. Lublin 5
3264 Dvdmax.pl Sp. z o.o. Konin 5
3265 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Bolesławiec 5
3266 Tesan Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Nowoczesnych Technologii Sanitarnych S.J. Andrzej Maciejowski, Anna Kloska Świdnica 5
3267 VIBEX B. i W. Jakubanis, A. Bobrowski S.J. Gdańsk 5
3268 MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o. Łódź 5
3269 Karo S.J. Poznań 5
3270 Ma – Bu S.J. Poznań 5
3271 Most Sp. z o.o. Lublin 5
3272 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 5
3273 DUSTEL Sp. z o.o. Gdańsk 5
3274 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mart-Pol T.A.Pałaszewscy sp. j. Bydgoszcz 5
3275 Stacja Paliw PETSUL S.J. Peć Mirosław, Peć Małgorzata Łukowa 5
3276 Promocja S.J. Hurtownia Artykułów Spożywczych  Słupsk 5
3277 Amerykańsko – Polskie Przedsiębiorstwo Interhome Company Ltd Sp. z o.o. Ciechanów 5
3278 Meblotex Sp. z o.o. Kraków 5
3279 Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych  Nowy Targ 5
3280 Bio – Mycel Sp. z o.o. Skierniewice 5
3281 ENPOL Sp. z o.o. Warszawa 5
3282 Jaxgraf Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Jaworze 5
3283 Linar Sp. z o.o. Gdańsk 5
3284 MARGOT MEDICAL Sp. z o.o. Warszawa 5
3285 GMB Sp. z o.o. Gdańsk 5
3286 Witafarma Sp. z o.o. Szczecin 5
3287 BIS S.J. PPHU Bielawa 5
3288 Muratex W.Słowikowski, Z.Walentynowicz S.J. Straszyn 5
3289 Majer Jerzy Błachut, Ryszard Błachut S.J. Ligota 5
3290 Komex K. Koman S.J. Łódź 5
3291 RSC Sp. z o.o. Poznań 5
3292 Eris Partner – Suwałki – Siemiaszko S.J. Suwałki 5
3293 Centrala Nasienna Inowrocław sp. z o.o. Jacewo 5
3294 Godan Krzysztof Jaśkiewicz sp. j. Białystok 5
3295 Telecopy Sp. z o.o. Wrocław 5
3296 Aura Handel, Usługi Anna Cieszkowska, Piotr Wojciński sp. j. Konstancin-Jeziorna 5
3297 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 5
3298 ROAND S.J. Hurtownia Przetworów Owocowo Warzywnych Nowy Sącz 5
3299 GABROM Sp. z o.o. Koszęcin 5
3300 Moto-Akcesoria S.J. Jacek Wojtal, Ryszard Zaporowski, Wiesław Ambroziak Kraków 5
3301 Loobo Sp. z o.o. Zwoleń 5
3302 Electra Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
3303 Dekor – Art – Serwis Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
3304 Apteka Małgorzata Piec-Kwiatkowska, Andrzej Kwiatkowski S.J. Olsztyn 5
3305 MDT Sp. z o.o. Warszawa 5
3306 ERGON Szymański i Synowie Sp. z o.o. Warszawa 5
3307 Anna Kurek, Janusz Kurek, Dorota Siemieniuch, Tomasz Siemieniuch Pharmapol Sp. J. Jasło 5
3308 Ammigo S.J. Swarzędz 5
3309 Przedsiębiorstwo Dostaw Energii Ekowar T.ciarkowski I Syn S.J. Pruszcz Gdański 5
3310 Meddent Lewiccy, Perek, Wojaczyńska sp. j. Kraków 5

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Slider