Efektywna Firma 2012 pozostałych branży

Spośród 4761 przedsiębiorstw z pozostałych branży , których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskały 3023 podmioty, bo średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych wyniosła w nich minimum 5 proc. Na podium znalazły się  Kulczyk Holding S.A., PAI MEDIA S.A. i GANT Development S.A

 

Przedstawiamy ranking efektywnych firm, sporządzony przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa.

Instytutu Nowoczesnego Biznesu policzył średnią ze stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008, 2009, 2010 i 2011. Przedsiębiorstwa, w których ta średnia w latach 2008-2011 wyniosła minimum 5 proc., uznaje za efektywne i przyznał im tytuł Efektywna Firma 2012.

Sposób liczenia średniej efektywności w latach 2008-2011 przedstawiony jest w poniższej tabeli na przykładzie firmy Kulczyk Holding, która od kilku lat wygrywa ranking Efektywna Firma.

Wyniki finansowe Kulczyk Holding S.A. w Warszawie
Rok 2008 2009 2010 2011
Przychody operacyjne (w tys. zł) 8193 10587 9532 9081
Zysk netto (w tys. zł) 295308 4179780 932536 816758
Efektywność (w proc.) 3604 39480 9783 8994
Suma efektywności 61862
Średnia efektywność w latach 2008-2011 (w proc.) 15466

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on efektywność w długim okresie czteroletnim.

Spośród 4761 przedsiębiorstw z pozostałych branży, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskały 3023 podmioty, bo średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych wyniosła w nich minimum 5 proc. Na podium znalazły się Kulczyk Holding S.A., PAI MEDIA S.A. i GANT Development S.A

Pozostałych branży, czyli spoza poniższych branży

1 Handel
2 Budownictwo
3 Materiały budowlane
4 Przemysł lekki
5 Spożywczy
6 Chemiczny
7 Przemysł eletromaszynowy
8 Telekomunikacja
9 Informatyka
10 Przemysł drzewny i papierniczy
11 Media
12 Edukacja
13 Ochrona zdrowia
14 Energetyka i ciepłownictwo
15 Usługi komunalne
16 Turystyka
17 Hotelarstwo
18 Gastronomia
19 Transport i spedycja
20 Rolna

Efektywne Firmy 2012 Pozostałych branży

Ranking firm według czteroletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w procentach

Lp. Nazwa firmy. Siedziba. Średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008-2011 w proc.

1 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 15466
2 PAI MEDIA S.A. Warszawa 946
3 GANT Development S.A. Legnica 636
4 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 634
5 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 482
6 Emperia Holding S.A. Lublin 404
7 White & Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 348
8 BKP Sp. z o.o. Warszawa 347
9 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 299
10 Pioneer Pekao Investment Management S.A. Warszawa 283
11 Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Warszawa 277
12 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Straszęcin 268
13 Fiat Polska Sp. z o.o. Warszawa 237
14 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 217
15 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 200
16 Mińska Development Sp. z o.o. Warszawa 195
17 Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. Poznań 184
18 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 180
19 Grupa O2 S.A. Warszawa 174
20 MCX Sp. z o.o. Warszawa 149
21 POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych Szczecin 143
22 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 136
23 Skarbiec Asset Management Holding S.A. Warszawa 125
24 Office Park Sp. z o.o. Warszawa 122
25 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 119
26 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 109
27 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 107
28 ING Investment Management ( Polska) S.A. Warszawa 104
29 Norma Investments Sp. z o.o. Warszawa 102
30 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 101
31 Lotos Czechowice S.A. Czechowice-Dziedzice 99
32 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 97
33 ABW Superbruk S.J. Hryniewicze 96
34 PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 95
35 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 94
36 Celiński, Reczek i Tymiński S.J. Warszawa 94
37 POLISH ENERGY PARTNERS S.A. Warszawa 93
38 SOLIDEX Sp. z o.o Kraków 89
39 BETA Sp. z o.o. Warszawa 86
40 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J. Kraków 86
41 WAN S.A. Warszawa 85
42 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 84
43 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 83
44 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 82
45 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 81
46 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J. Wrocław 81
47 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 80
48 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 80
49 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 79
50 Browar Dojlidy Sp. z o.o. Białystok 78
51 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 77
52 Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 77
53 Wan 11 Sp. z o.o. Warszawa 75
54 BOJANEK S.J. FPH Częstochowa 74
55 Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A. Gdańsk 73
56 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 73
57 INTERGLOBAL S.J. Stary Staw 72
58 Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 71
59 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 71
60 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 70
61 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 70
62 Merkury Sp. z o.o. PHUP Siedlce 70
63 N.Y.C. Sp. z o.o. Warszawa 69
64 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 69
65 Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel Orzesze 69
66 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 68
67 Keen Spółka Komandytowa Warszawa 68
68 ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. Warszawa 67
69 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 67
70 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 67
71 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska, R. Choromańska, W. Gładkowski, R. Giler Notariusze Spółka Partnerska Warszawa 67
72 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 66
73 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 65
74 Laser Services Polska S.A. Warszawa 64
75 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 64
76 KROKUS PE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 63
77 JANTAR 2 Sp. z o.o. Słupsk 63
78 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 63
79 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 62
80 Herbewo S.A. Kraków 62
81 Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 60
82 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Rzeszów 60
83 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 60
84 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 60
85 Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K. Białystok 58
86 INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 58
87 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 57
88 Nowak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 57
89 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 57
90 WIMAR GIERZYŃSKA S.J. Płock 57
91 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 57
92 J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 57
93 Castim Sp. z o.o. Warszawa 56
94 Wojnar, Gajek, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci. sp.p. Warszawa 56
95 Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne Warszawa 56
96 Żwir-Prom sp. j. Grzegorz Pyka i Wspólnicy Glinica 56
97 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 55
98 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 55
99 Michałowski Stefański Adwokaci S.K. Warszawa 55
100 Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Częstochowa 55
101 R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 55
102 Prema Inwest S.A. Warszawa 55
103 IMPEL S.A. Wrocław 55
104 ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 55
105 ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K. Katowice 55
106 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 55
107 Olszewski, Tulczyńska-Ożga i Partnerzy, Notariusze Spółka Partnerska Warszawa 55
108 CUF Sp. z o.o. Poznań 54
109 Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych Kraków 54
110 WENTA-BOX M.G. Marciniak S.J. Tuszyn 54
111 LST CAPITAL S.A. Warszawa 53
112 Florimex S.J. Zaborów 53
113 G.D. II Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 53
114 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 53
115 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k. Wrocław 52
116 Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 52
117 Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Piotrków Trybunalski 52
118 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A. Warszawa 52
119 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 52
120 Port 2010,A. Hödel, R. Ławecka, R.zarzecki sp. j. Żarska Wieś 52
121 Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 52
122 Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J. Oleśnica 52
123 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 51
124 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 51
125 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 51
126 Gardocki S.A. Warszawa 51
127 Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p. Poznań 51
128 SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o. Szczecin 51
129 Computers & Control S.J. Katowice 50
130 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 50
131 Giełda Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 50
132 Janvest S.A. Toruń 50
133 AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 50
134 Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Warszawa 50
135 T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa Kraków 49
136 Commander Trust Company S.A. Warszawa 49
137 Synchrogop S.J. Katowice 49
138 Kaszuby Invest Sp. z o.o. Czersk 49
139 Finnveden Metal Structures Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49
140 Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa Warszawa 48
141 AIMT Polska Sp. z o.o. Gorzyce 48
142 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 48
143 Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K. Poznań 48
144 Laura Sp. z o.o. Gdańsk 48
145 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k. Warszawa 48
146 POM Sp. z o.o. Lublin 48
147 Alfa Art Sp. z o.o. Żabów 47
148 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 47
149 PPHU VIVA S.J. Suchy Las 47
150 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 47
151 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 47
152 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 47
153 Avallon Sp. z o.o. Łódź 47
154 LUBGIP Sp. z o.o. Lublin 47
155 MINEX – INVEST Sp. z o.o. Warszawa 46
156 HOLDIKOM S.A. Ostrów Wielkopolski 46
157 Matt S.J. Kościan 46
158 Jerzykowski i Wspólnicy. S.K. Szczecin 45
159 BIK BROKERS Sp. z o.o. Gdańsk 45
160 V. Anweiler, P. Dębski, E. Szantyr i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris S.J. Wrocław 45
161 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 45
162 Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., – S.J. Podłęże 45
163 PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 44
164 Porwisz i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.Partnerska Kraków 44
165 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 44
166 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 44
167 Kancelaria Prawna Marcin Piszcz, Norek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 44
168 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 44
169 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 44
170 PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 44
171 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 44
172 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 44
173 Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 43
174 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 43
175 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 43
176 Buchalter Skłodowcy S.J. Marki 43
177 ATUT Agencja Ochrony Osób i Mienia Sp. z o.o. Olsztyn 43
178 P.Z .- BUD Sp. z o.o. Warszawa 43
179 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 42
180 SIR – Druk Sp. z o.o. Sieradz 42
181 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 42
182 SUPER KRAK S.A. Kraków 42
183 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Kraków 42
184 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 42
185 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 42
186 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 42
187 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 42
188 Patio Sp. z o.o. Warszawa 42
189 CBP Sp. z o.o. Vat Spółka Komandytowa Warszawa 42
190 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 42
191 Supra Brokers Sp. z o.o. Wrocław 41
192 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 41
193 T.W.CO. Sp. z o.o. S.K. Kraków 41
194 MRE Sp. z o.o. GBS Objekt 41 Spółka Komandytowa Warszawa 41
195 Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek Ustroń 41
196 Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 41
197 TRANSPOL Sp. z o.o. Katowice 41
198 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 41
199 DELTA PROPERTY S.J. Wrocław 41
200 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 41
201 E&A Sp. z o.o. Opole 41
202 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 41
203 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 40
204 CARSERVIS S.A. Warszawa 40
205 ADVISERS S.A. Warszawa 40
206 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 40
207 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 40
208 Muzeum Pałac w Wilanowie Warszawa 40
209 Rolnicza Spółdzielnia Produkcji Tęcza Bielany 40
210 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 40
211 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Konmandytowa Wrocław 40
212 KLM INVESTMENT Sp. z o.o. Gdańsk 40
213 MAGELLAN S.A. Łódź 39
214 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Zagórów 39
215 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 39
216 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 39
217 Makler Market Sp. z o.o. Warszawa 39
218 GARAŻOWA Sp. z o.o. Warszawa 39
219 Portico Project Management Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 39
220 Rubicon Partners Corporate Finance S.A. Warszawa 39
221 KBK Kubiak S.J. Częstochowa 39
222 P-Serwis sp. z o.o. Płock 38
223 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 38
224 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 38
225 BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 38
226 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe Szczecin 38
227 Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o. Szczecin 38
228 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 38
229 Kancelaria Radcowska E. Guzowska K.J.Kawecki i S-ka Sp.Komandytowa Warszawa 38
230 Progress Invest Józef Sawicz S.J. Poznań 38
231 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Pakość 38
232 Kruszbud S.J. Drawsko Pomorskie 38
233 CTL Wagony Sp. z o.o. Warszawa 38
234 MWD Sp. z o.o. Inwałd 38
235 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 38
236 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska Kraków 38
237 Realtyco Sp. z o.o. Warszawa 37
238 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 37
239 Joka Kamiński S.J. Katowice 37
240 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 37
241 Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j. Warszawa 37
242 KPMG Accouting Services Sp. z o.o. Warszawa 37
243 HERBEWO City S.A. Kraków 37
244 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 37
245 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 37
246 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 37
247 Caspia Investments Sp. z o.o. Warszawa 37
248 Agropak S.J. B. Pluta, G. Brzeziński i wspólnicy Jaworzno 37
249 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 37
250 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 37
251 REMONTEX R.ŚLIWA, K.ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 37
252 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 37
253 Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Toruń 36
254 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska Wrocław 36
255 Plastwag S.A. Mielec 36
256 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 36
257 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe WIBREM Sp. z o.o. Wrocław 36
258 Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K. Wrocław 36
259 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 36
260 Standard KAY Sp. z o.o. Kraków 36
261 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 36
262 Fragrant Creations Sp. z o.o. Poznań 36
263 DOM S.A. Warszawa 36
264 Druk Art Sp. z o.o. Gdańsk 36
265 M.O.L. – ROMGUM S.J. Suchy Las 36
266 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 35
267 Edoradca Sp. z o.o. Tczew 35
268 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 35
269 Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 35
270 Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 35
271 Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdynia 35
272 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 35
273 Triton Development S.A. Warszawa 35
274 Przełom Górski i S-ka S.J. Nowy Sącz 35
275 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 35
276 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 35
277 AGENA DEVELOPMENT S.A. Warszawa 35
278 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A. Warszawa 34
279 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
280 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 34
281 Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o. Wrocław 34
282 Kaszuby Inwest Sp. z o.o. Wejherowo 34
283 Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o. Warszawa 34
284 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 34
285 Awima S.J. Józefów 34
286 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 34
287 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 34
288 Premium Club Sp. z o.o. Warszawa 34
289 HAGEMANN S.J. Kowary 34
290 Farm – Serwis Sp. z o.o. Łódź 34
291 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 34
292 INDOS S.A. Chorzów 34
293 Grupa Kapitałowa Dolnośląska SEZAM Sp. z o.o. Oleśnica 34
294 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 33
295 KGHM Polska Miedź S.A. Lubin 33
296 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 33
297 Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa Wrocław 33
298 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 33
299 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 33
300 Reflex – Polska Sp. z o.o. Wąbrzeźno 33
301 CARBONEX Sp. z o.o. Katowice 33
302 SDL POLAND Sp. z o.o. Bydgoszcz 33
303 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc S.J. Opole 33
304 Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o. Kraków 33
305 Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Spółka Komandytowa Warszawa 33
306 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 33
307 Funk International Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
308 CBG Internatiomal Sp. z o.o. Warszawa 33
309 P.I.B.Ebejot Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 33
310 Mixt Sp. z o.o. Chorula 33
311 ELECTUS S.A. Lubin 33
312 Tabla Sp. z o.o. Lublin 33
313 CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 33
314 Direx S.J. Sulejówek 32
315 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 32
316 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 32
317 J. A. Gąska S.J. Jerzmanowice 32
318 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 32
319 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
320 L+O International Insurance – Broker Sp. z o.o. Radom 32
321 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe POLMEX Sp. z o.o. Olsztyn 32
322 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 32
323 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. Warszawa 31
324 Polska Korporacja Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o. Słupsk 31
325 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 31
326 BIOEKSPERT Sp. z o.o. Warszawa 31
327 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 31
328 MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Tomaszów Lubelski 31
329 CEZAL S.A. Olsztyn 31
330 Optimo Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 31
331 Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Lublin 31
332 OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K. Kraków 31
333 GD Poland Investments Sp. z o.o. Wólka Kosowska 31
334 ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
335 Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych Rawa Mazowiecka 31
336 Respold Sp. z o.o. Miłocin 31
337 KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J. Warszawa 31
338 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 31
339 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31
340 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 31
341 Sierosławscy Jan Sierosławski sp. j. Mielec 31
342 Sezam S.J. Kraków 31
343 Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 31
344 RO.SA.-INVEST Sp. z o.o. Radom 31
345 FSP Sp. z o.o. – S.K. Legnica 30
346 KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 30
347 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 30
348 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 30
349 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 30
350 PPUH EM S.J. Warszawa 30
351 Buster S.J. Inowrocław 30
352 Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k. Warszawa 30
353 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych  Kraków 30
354 New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 30
355 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 30
356 Machura Bros Corporation S.J. Suchy Las 30
357 FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o. Leszno 30
358 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Starych Babicach Stare Babice 30
359 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 30
360 Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Warszawa 30
361 Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH Gdynia 30
362 Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik – Spółka Jawna Piastów 30
363 Intercargo Inspection Sp. z o.o. Warszawa 30
364 Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o. Kraków 30
365 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 30
366 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 30
367 Sirius Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
368 ARGON – SPAW S.J. PPU Gdańsk 30
369 BRE Wealth Management S.A. Warszawa 29
370 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 29
371 Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o. Wrocław 29
372 Imperial Company CO Sp. z o.o. Warszawa 29
373 AMERESTATE S.A. Warszawa 29
374 Fast Finance S.A. Wrocław 29
375 WIERZYCIEL S.A. Mikołów 29
376 Conscious Food Generation Sp. z o.o. Warszawa 29
377 International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o. Warszawa 29
378 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 29
379 Elmasz Sp. z o.o. S.K. Biskupice 29
380 Hot Company Sp. z o.o. Wrocław 29
381 Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o. Piła 29
382 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 29
383 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 29
384 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 29
385 Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna  Gdynia 29
386 Balsax S.J. Kłodzko 29
387 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 29
388 Vac Aero Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 29
389 INDOS WARSZAWA S.A. Warszawa 29
390 PASCAL Sp. z o.o. Gdańsk 29
391 Italian Hause Sp. z o.o. Lublin 29
392 PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Żelisławice 29
393 Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o. Szczecin 29
394 Technologia I Styl Sp. z o.o. Wrocław 29
395 Opoltrans Sp. z o.o. Brzezie 29
396 Jastimpex Sp. z o.o. Jastrowie 29
397 Micon Sp. z o.o. Katowice 29
398 Rank Progress S.A. Legnica 28
399 Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 28
400 ECA Auxilium S.A. Kraków 28
401 Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 28
402 Anelpol II S.J. PPUH Ogrodzieniec 28
403 JEST JOB Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 28
404 Nasza Klasa Sp. z o.o. Wrocław 28
405 BIK SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 28
406 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI S.J. Dąbrowa Górnicza 28
407 INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o. Kraków 28
408 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 28
409 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 28
410 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 28
411 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 28
412 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „Oska” Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz sp. j. Białe Błota 28
413 BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28
414 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 28
415 PPHU LELONKIEWICZ S.J. Zielęcice 28
416 Moda Media Sp. z o.o. Świecie 28
417 Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p. Poznań 28
418 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 28
419 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
420 GG Trading S.J. Warszawa 28
421 Austria Card Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
422 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28
423 OST – POL Sp. z o.o. Tychy 28
424 Dąstal Dądela Sp.J. Rędziny 28
425 T.T. Systems Waldemar Pudelski, Barbara Banaszak Pudelska sp. j. Promnice 28
426 FP Multimedia Sp. z o.o. Kraków 28
427 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 27
428 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 27
429 Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J. Świnoujście 27
430 Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 27
431 Escape Fitness Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
432 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 27
433 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 27
434 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 27
435 Ultimo S.A. Wrocław 27
436 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 27
437 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 27
438 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 27
439 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 27
440 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 27
441 Bekaert Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
442 3M Projekt S.J. Białystok 27
443 DJK Sp. z o.o. Wysokie Mazowieckie 27
444 Wapps S.J.  Chorzów 27
445 VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 27
446 Probo Multimedia Sp. z o.o. Warszawa 27
447 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 27
448 Neptune Marine Sp. z o.o. Szczecin 27
449 Schott Spółka Jawna Częstochowa 27
450 Doxler Sp. z o.o. Kórnik 27
451 Komo S.J. Sękocin Nowy 27
452 Ocynkownia WEKTOR S.J. W.T Michałowscy Markajmy 27
453 M.W. Trade S.A. Wrocław 26
454 IPO Doradztwo Strategiczne S.A. Warszawa 26
455 ARM Inwestycje Sp. z o.o. Inowrocław 26
456 Poltramp Sp. z o.o. Szczecin 26
457 Emitest – Eko Sp. z o.o. Żarów 26
458 Mix Biura Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 26
459 EACC Investments Sp. z o.o. Jabłonowo 26
460 SBA Euro Sp. z o.o. Opole 26
461 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 26
462 PHU Kamar Sp. z o.o. Złotoryja 26
463 PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Warszawa 26
464 Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J. Wrocław 26
465 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 26
466 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 26
467 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 26
468 ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o. Warszawa 26
469 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 26
470 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 26
471 Madrox S.J. Stojadła 26
472 Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Tarnów 26
473 Kontrast Marek Jakubowski S.J. Kraków 26
474 Wierzbowski Eversheds Sp. Komandytowa Warszawa 26
475 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 26
476 Hemag H.Guziak S.J. Kraków 26
477 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 26
478 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 26
479 Kem-Form Woźniak, Giemza, Płonka S.J. Bielsko-Biała 26
480 Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J. Warszawa 26
481 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 25
482 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 25
483 Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych Warszawa 25
484 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 25
485 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 25
486 OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
487 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Ożarów Mazowiecki 25
488 EGB INVESTMENTS S.A. Bydgoszcz 25
489 Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25
490 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 25
491 Agro – Technika S.A. Ząbki 25
492 ANMART S.J. Nowy Sącz 25
493 Topbau Sp. z o.o. Bydgoszcz 25
494 Promexim Invest Sp. z o.o. Warszawa 25
495 Grupa KK Kochanowski. S.J. Radom 25
496 Zetrom Sp. z o.o. Warszawa 25
497 Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. Warszawa 25
498 Energotest Sp. z o.o. Krosno 24
499 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 24
500 Hanesco-Nieruchomości Sp. z o.o. Lublin 24
501 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 24
502 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 24
503 Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec Oświęcim 24
504 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 24
505 Par Bakuła S.J. Gdańsk 24
506 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 24
507 Quantum Satis Sp. z o.o. Warszawa 24
508 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 24
509 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 24
510 FIM Sp. z o.o. Poznań 24
511 Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J. Dębica 24
512 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A. Rudawa 24
513 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 24
514 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 24
515 A.Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 24
516 Willis Polska S.A. Warszawa 24
517 Gastropol Sp. z o.o. Warszawa 24
518 MBS Plus Sp. z o.o. Sady 24
519 EFL SERVICE S.A. Wrocław 24
520 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 24
521 Tesmo Sp. z o.o. Michałowice 24
522 Mega – Krusz S.J. Ostrołęka 24
523 Expert Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 24
524 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 24
525 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
526 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 24
527 Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 23
528 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 23
529 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 23
530 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 23
531 Gumet S.J. Kraśnik 23
532 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J. Kleśniska 23
533 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
534 Stalmot & Wolmet S.A. Nidzica 23
535 Argo Card Sp. z o.o. Gdańsk 23
536 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 23
537 Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska Warszawa 23
538 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 23
539 Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A. Czerwonak 23
540 Zakład Naprawy Środków Transportu S.J. Tczew 23
541 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 23
542 Targi Kielce S.A Kielce 23
543 Busimport Pl Sp. z o.o. Nekla 23
544 Derkon Sp. z o.o. Szczecin 23
545 TARRO KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 23
546 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 23
547 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 23
548 Waran K. M. A. G. Żebrakowscy S.J. Rzeszów 23
549 Agencja Reklamowa Opus – B S.J. Kraków 23
550 Hades Sp. z o.o. Świnoujście 23
551 Irriga S.J. Warszawa 23
552 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 23
553 Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy – Kancelaria Prawna GLN Sp. Komandytowa Warszawa 23
554 Jet Line Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 23
555 PPM Fab S.J. Bolesławiec 23
556 Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 23
557 ŚWIT Sp. z o.o. Tarnów 23
558 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Techdom.eu S.J. Wrocław 23
559 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 22
560 Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark-GMW Jodłownik 22
561 Open Finance S.A. Warszawa 22
562 Senator Sp. z o.o. Łódź 22
563 KACZMARSKI INKASSO Wrocław 22
564 Graal Sp. z o.o. Opypy 22
565 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 22
566 Polsurwis Michał Sawka sp. j. Bydgoszcz 22
567 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 22
568 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 22
569 Ponetex Sp. z o.o. Rakoniewice 22
570 FIRMA PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 22
571 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 22
572 INTROL S.A. Katowice 22
573 Kraj Sp. z o.o. Katowice 22
574 WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU Walerianowo 22
575 VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych Warszawa 22
576 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 22
577 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o. Lublin 22
578 POLIPACK S.J. Gościcino 22
579 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 22
580 Pegas Sp. z o.o. Olkusz 22
581 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Diamsil Sp. z o.o. Osieczany 22
582 Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy Wrocław 22
583 PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski Szczecin 22
584 Contact Center Sp. z o.o. Warszawa 22
585 Polski Związek Łowiecki Warszawa 22
586 Bazar Poznański S.A. Poznań 22
587 Atom Service Marek Parol S.J. Gdynia 22
588 AVS Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
589 PRZYSUCHA Zakłady Płytek Ceramicznych S.A. Skrzyńsko 22
590 Let Sp. z o.o. Pruszków 22
591 KOMAT Mieczysław Kozłowski Czarnków 22
592 Qualisort Polska Sp. z o.o. Janikowo 22
593 Kontekst Andrzej Wolski S.J. Warszawa 22
594 Idea & Marketing Spółka Komandytowa Warszawa 22
595 Pragma Faktoring S.A. Katowice 22
596 Centrum Wózków Podnopśnikowych Turkiew S.J. Wrocław 22
597 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 22
598 CITRI MARKET Sp. z o.o. Częstochowa 22
599 PPH DOLOMIT Sp. z o.o. Kraków 22
600 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 22
601 NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe Gdańsk 22
602 Zakład Konstrukcji i Ekspertyz Techmarin Sp. z o.o.  Świnoujście 22
603 Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o. Nozdrzec 22
604 MEDAX Sp. z o.o. Kruszów 22
605 ALLEN & OVERY, A. Pędzich Spółka Komandytowa Warszawa 22
606 Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J. Łódź 22
607 ŻUBR ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TRZCIŃSCY & KOŹMIŃSKI S.J. Szczytno 22
608 Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o. Gdynia 22
609 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
610 Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. Bydgoszcz 21
611 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 21
612 Kon-Bis Sp. z o.o. PUHP Konin 21
613 Elplast. com. S.J. Kutno 21
614 PIR Sp. z o.o. Legionowo 21
615 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 21
616 Fruits & Friends Sp. z o.o. Warszawa 21
617 Cordia Plus S.J. Andrychów 21
618 PZ HTL S.A. Warszawa 21
619 SALMO Sp. z o.o. Gietrzwałd 21
620 Profit System Sp. z o.o. Warszawa 21
621 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 21
622 JPM Holding S.A. Wrocław 21
623 Centrum Łomanki Sp. z o.o. Sadowa 21
624 IMTRONIC S.J. Łódź 21
625 P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J. Szczecin 21
626 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
627 Siwela Sp. z o.o. Świdnica 21
628 Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Wałbrzych 21
629 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 21
630 Polplant Sp. z o.o. Średzina 21
631 ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J. Gorzów Wielkopolski 21
632 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 21
633 POL – TOR S.J. Złotoryja 21
634 DC Sp. z o.o. Warszawa 21
635 PPHU CENTRO – BUD Sp. z o.o. Mielec 21
636 PERFECTUM-AUDIT Doradcy Finansowo Księgowi Sp. z o.o. Warszawa 21
637 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 21
638 Krusz – Bud Sp. z o.o. Dydnia 21
639 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 21
640 PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
641 DOMATOR Sp. z o.o. Konin 21
642 Gnom Sp. z o.o. Łódź 21
643 Beskidzki Polmarket Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
644 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
645 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 21
646 Zakład Akcesoriów Meblowych Gładysek S.J. Mielec 21
647 Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska Warszawa 21
648 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 20
649 Centrum Finansowe Banku BPS S.A. Warszawa 20
650 Fitch Polska S.A. Warszawa 20
651 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 20
652 Heymservice Sp. z o.o. Bydgoszcz 20
653 Drukarnia Print S.J. Wrocław 20
654 EP Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 20
655 Barg M. B. Poznań Sp. z o.o. Poznań 20
656 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 20
657 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 20
658 Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A Gdańsk 20
659 Agro Bio Test Sp. z o.o. Warszawa 20
660 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
661 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 20
662 ANGA-SERWIS Sp. z o.o. Kozy 20
663 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 20
664 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 20
665 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 20
666 P.P. Somet S.J. Milicz 20
667 POL- INOWEX S.A. Lublin 20
668 Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 20
669 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 20
670 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 20
671 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 20
672 Szlif – Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J. Pieńsk 20
673 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 20
674 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20
675 Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A. Płock 20
676 Segla S.J. Osiek Mały 20
677 World Trade Center – Gdynia – Expo Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu Sp. z o.o. Gdynia 20
678 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 20
679 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 20
680 Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Szczecin 20
681 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 20
682 FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o. Warszawa 20
683 Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o. Łódź 20
684 Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J. Warszawa 20
685 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 20
686 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 20
687 Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
688 Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Elbląg 20
689 Partnex S.J Gdańsk 20
690 R.N.X. Sp. z o.o. Szczecin 20
691 Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 20
692 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 20
693 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Puck 20
694 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 19
695 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 19
696 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa W Wołominie Wołomin 19
697 Arteria S.A. Warszawa 19
698 Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa Warszawa 19
699 Deloitte Legal, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa Warszawa 19
700 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 19
701 Omnigence Sp. z o.o. Warszawa 19
702 AAC Sp. z o.o. Kraków 19
703 POL – AM – PACK S.A. Kraków 19
704 Energo – Inwest – Broker S.A. Toruń 19
705 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 19
706 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19
707 Locum S.A. Warszawa 19
708 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19
709 Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wrocław 19
710 Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o. Kraków 19
711 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 19
712 OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 19
713 POLKAT Holding Sp. z o.o. Warszawa 19
714 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 19
715 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 19
716 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 19
717 Vera Artis Sp. z o.o. Lublin 19
718 Alu – Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J. Stargard Szczeciński 19
719 Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz  Wąbrzeźno 19
720 ADMIROM – 5 Sp. z o.o. Wrocław 19
721 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 19
722 JWT Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 19
723 Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o. Poznań 19
724 MCS – Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 19
725 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 19
726 AP Invest Polska Sp. z o.o. Wrocław 19
727 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 19
728 Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 19
729 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 19
730 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 19
731 TBW – Pol Sp. z o.o. Wysogotowo 19
732 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 19
733 Firma Produkcyjno Handlowa Sand S.J. Skoczów 19
734 Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko – Instalacyjna Poznań 19
735 Lena Serwis Sp. z o.o. Wilków 19
736 GIERA ZNAKI DROGOWE MICHAŁ GIERA KRYSTYNA GIERA S.J. Jonkowo 19
737 Kotar Spółka Jawna B.& S. Jaworscy Wołów 19
738 Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o. Warszawa 19
739 Alplast S.J. Bydgoszcz 19
740 MTB Trzebińscy S.J. Nakło nad Notecią 19
741 Archon Sp. z o.o. Trzebinia 19
742 Cegielnie Bydgoskie S.A. Warszawa 19
743 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J Olsztyn 19
744 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Wacław Talaga,Tadeusz Wcisło S.J. Skawina 19
745 GEOPARTNER Sp. z o.o. Kraków 19
746 Stanton Chase International Sp. z o.o. Warszawa 19
747 ALLFINANZ Sp. z o.o. Warszawa 19
748 Selen Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 19
749 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 19
750 Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 19
751 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 18
752 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 18
753 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Piastów 18
754 Invest-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 18
755 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 18
756 Barg Laboratorium Sp. z o.o. Warszawa 18
757 GREG Firma Prywatna Gliwice 18
758 ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Kraków 18
759 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 18
760 Kabat S.J. Budzyń 18
761 Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
762 Dwór w Smólsku Sp. z o.o. Wysogotowo 18
763 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
764 Herbewo International S.A. Kraków 18
765 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 18
766 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 18
767 Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o. Końskie 18
768 Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek Brodnica 18
769 Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o. Warszawa 18
770 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
771 Jarmex Adam Kasprzak S.J. Częstochowa 18
772 Przedsiębiorstwo Handlowe „Olimpic” Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 18
773 Kotłorembud S.J. Bydgoszcz 18
774 Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Warszawa 18
775 Opia – Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki Katowice 18
776 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 18
777 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki S.J. Chwaszczyno 18
778 Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J. Człuchów 18
779 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 18
780 Ko – Ra Sp. z o.o. Warszawa 18
781 Romdom – 3 Sp. z o.o. Wrocław 18
782 COOLEX S.J. Warszawa 18
783 Milionowa Sp. z o.o. Łódź 18
784 DARCO Sp. z o.o. Pustków 18
785 K. R. Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
786 Lest Investment International GmbH Sp. z o.o. Lubin 18
787 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 18
788 Fal S.J. Sanok 18
789 ZRE Gdańsk S.A. Gdańsk 18
790 SPIROFLEX Sp. z o.o. Mielec 18
791 Krakbet S.J. PPHU Kraków 18
792 TEN Sp. z o.o. Poznań 18
793 Badger Mining Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 18
794 Dott. Gallina Poland Sp. z o.o. Tychy 18
795 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 18
796 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 18
797 PONZIO POLSKA Sp. z o.o. Słupno 18
798 Polsat Media Sp. z o.o. Warszawa 18
799 KOSMIN Sp. z o.o. Kopalnie Surowców Mineralnych Bielany Wrocławskie 18
800 Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o. Katowice 18
801 Global Research Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
802 Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o. Odolanów 18
803 Apollogic Sp. z o.o. Poznań 18
804 White & Case P.Pietkiewicz, M.Studniarek i Wspólnicy-Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 18
805 Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o. Gronowo Górne 18
806 Cell-Fast Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 18
807 Altrans Sp. z o.o. Oleśnica 17
808 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
809 Turin Holding Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
810 Repro – Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 17
811 DGP Security Partner Sp. z o.o. Legnica 17
812 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 17
813 COBICO Sp. z o.o. Przebieczany 17
814 Piletest sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
815 Centralne Muzeum Morskie Gdańsk 17
816 Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 17
817 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 17
818 IE Development Sp. z o.o. Wrocław 17
819 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 17
820 Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne  Kędzierzyn-Koźle 17
821 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 17
822 Astem Sp. z o.o. Tarnów 17
823 B.Team FM Sp. z o.o. Kraków 17
824 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 17
825 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 17
826 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 17
827 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 17
828 Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno 17
829 CT Polska Sp. z o.o. Wrocław 17
830 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Byczeń 17
831 Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o. Katowice 17
832 Lutz Polska Sp. z o.o. Domaszkowice 17
833 Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o. Biała Podlaska 17
834 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 17
835 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 17
836 ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy Łódź 17
837 Noma – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. Katowice 17
838 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 17
839 Osowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku – Osowie Gdańsk 17
840 VCP Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
841 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 17
842 TCG Sp. z o.o. Warszawa 17
843 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 17
844 Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o. Dębica 17
845 „Polwat” Marek Ermel sp. j. Gliwice 17
846 Zemar S.J. Załęże 17
847 WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami Wrocław 17
848 Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o. Chełm 17
849 Park Sp. z o.o. Poznań 17
850 Skoplast S.J. Kaczory 17
851 Herz Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
852 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Kobierzyce 17
853 Pani Teresa Medica S.A. Gutowo Małe 17
854 Reflex 2 K.Nowak S.J. Świętochłowice 17
855 POLLYTAG S.A. Gdańsk 17
856 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 17
857 Zespoły Inwestycyjne Projektowo – Wdrożeniowe Sp. z o.o. Warszawa 17
858 Konar S.J. Stęszew 17
859 Targowisko Hurtowe W Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 17
860 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 17
861 Olimpia Konwój Sp. z o.o. Poznań 17
862 ASG – PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 17
863 Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Warszawa 17
864 Pioma – Odlewnia Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 17
865 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 17
866 Słowik Sp. z o.o. Marcinkowice 17
867 Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
868 Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o. Świdnica 17
869 KRUK S.A. Wrocław 17
870 ESJOT Janowski i Braun Spółka Komandytowa Wałcz 17
871 Primus S.J. Tczew 17
872 Kozłowski Śmigielska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 17
873 TDI Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 17
874 Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. Sandomierz 17
875 Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 17
876 Glass – Team Sp. z o.o. Złotokłos 16
877 ICR Sp. z o.o. Warszawa 16
878 Italiana-Construzioni Sp. z o.o. Wrocław 16
879 Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie Olsztyn 16
880 GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 16
881 Asfor Poznański S.J. Chełmek 16
882 Greenberg Trauring Grzesiak sp.k. Warszawa 16
883 KORDAS S.J. Srebrna Góra 16
884 Marka S.A. Białystok 16
885 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 16
886 Formy Meblowe Polska Sp. z o.o. Gryfów Śląski 16
887 Top – Fit – Center Sp. z o.o. Wrocław 16
888 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 16
889 KIGEMA Sp. z o.o. Wrocław 16
890 „M. Tokarczyk i Spółka sp. j. Tnn” Nowy Sącz 16
891 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
892 Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o. Suchy Las 16
893 INTRACO S.A. Warszawa 16
894 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 16
895 Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa Warszawa 16
896 LZMO S.A. Lubsko 16
897 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 16
898 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 16
899 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 16
900 Metrotest Sp. z o.o. Elbląg 16
901 TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego Sitkówka 16
902 DB Securities S.A. Warszawa 16
903 ATL Sp. z o.o. Ząbki 16
904 Teknokor Sp. z o.o. Katowice 16
905 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarpa Marymoncka Warszawa 16
906 Capital Estate Sp. z o.o. Goleniów 16
907 St-Majewski S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Pruszków 16
908 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB Radom 16
909 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j. Skawina 16
910 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
911 Opti Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 16
912 Demuth Zeta Sp. z o.o. Poznań S.K.A. Gdańsk 16
913 PPH ABI S.J. Siennica 16
914 GSU Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A. Gliwice 16
915 Muratex Sp. z o.o. Wrocław 16
916 Jak Szkło Przeds. Handlowo-Usługowe. Eksport-Import-Hurt S.J. Żogała Krzysztof, Żogała Halina, Żogała Janusz Goczałkowice-Zdrój 16
917 Mega Sport S.J. Bielsko-Biała 16
918 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 16
919 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16
920 SPS Sp. z o.o. Świebodzice 16
921 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki Kraków 16
922 Galwano – Perfekt S.J. Poznań 16
923 Project Sp. z o.o. Warszawa 16
924 Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Zielona Góra 16
925 MDT S.J. Kraków 16
926 Stal – Bud Sp. z o.o. Świdnica 16
927 Italmetal Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 16
928 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 16
929 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 16
930 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 16
931 Cermax S.J. Radom 16
932 Ultra Sp. z o.o. Wrocław 16
933 International Paper Polska Sp. z o.o.  Kraków 16
934 AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI S.J. Police 16
935 Artim – Invest Sp. z o.o. Opole 16
936 Backer Polska Sp. z o.o. Lubliniec 16
937 ARCHIDOC S.A. Katowice 16
938 JCDECAUX AIRPORT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 16
939 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY Warszawa 16
940 Torfowiska Biały Bór Sp. z o.o. Wejherowo 16
941 Ofama Sp. z o.o. Opole 16
942 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 16
943 PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J. Katowice 16
944 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J. Świecie 16
945 Maślice Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa  Wrocław 16
946 C-Media Sp. z o.o. Warszawa 16
947 Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 16
948 PPUH Rynmet Sionkowscy S.J. Reńska Wieś 16
949 Techmadex S.A. Warszawa 16
950 Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. Łódź 16
951 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 16
952 LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o. Warszawa 16
953 GTL – Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o. Gdańsk 16
954 BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 16
955 BSM Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16
956 AKWAWIT Sp. z o.o. Centrum Konferencji i Rekreacji Leszno 16
957 POLINVEST Sp. z o.o. Kraków 16
958 Radius S.J. Szczecin 16
959 Lions S.A. Wrocław 16
960 MPT Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz Sp. J. Piła 16
961 FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 16
962 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 16
963 TASC TECHNOLOGY Sp. z o.o. Warszawa 16
964 Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska Białystok 16
965 Dunaj – Finanse Sp. z o.o. Warszawa 15
966 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15
967 Eurilogic Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
968 Casus Finanse S.A. Wrocław 15
969 FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych Słupsk 15
970 Fines S.A. Sopot 15
971 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 15
972 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 15
973 Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 15
974 Windhunter – Serwis Sp. z o.o. Koszalin 15
975 Samdex Sp. z o.o. Mielec 15
976 Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Wrocław 15
977 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 15
978 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 15
979 Spectra – Broker Sp. z o.o. Warszawa 15
980 Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze Śmiłowo 15
981 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
982 Desim Sp. z o.o. Polkowice 15
983 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 15
984 CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa Wrocław 15
985 METPOL S.J. Jezierzyce 15
986 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 15
987 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 15
988 Topsil Sp. z o.o. S.K. Żabia Wola 15
989 Turzyn Sp. z o.o. Szczecin 15
990 Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o. Brzeszcze 15
991 RADPOL S.A. Człuchów 15
992 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 15
993 Kamet S.A. Reńska Wieś 15
994 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 15
995 Przeds. Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
996 Metal Expert II Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 15
997 Med Plus Sp. z o.o. Kraków 15
998 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 15
999 Controlex Sp. z o.o. Opole 15
1000 Wokas S.A. Łosice 15
1001 Euro Dom Sp. z o.o. Łódź 15
1002 RYNEX Sp. z o.o. Płock 15
1003 INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych Rzeszów 15
1004 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 15
1005 DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE Lipie 15
1006 PRODREX Sp. z o.o. PPU Rudołtowice 15
1007 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 15
1008 EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza Kraków 15
1009 Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o. Warszawa 15
1010 ZRĄB Sp. z o.o. PPHU Zakliczyn 15
1011 Refra – Stal Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 15
1012 T&R Technology & Renewal Sp. z o.o. Teresin 15
1013 Barbor Sp. z o.o. Skowarcz 15
1014 POLMER S.J. Pietrzykowice 15
1015 UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu Poznań 15
1016 Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo Sopot 15
1017 HEMPIS S.J. Piotrków Trybunalski 15
1018 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. w Niemodlinie Niemodlin 15
1019 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
1020 Lauda Metalplast S.J. Wielkie Drogi 15
1021 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 15
1022 TREKO Laser Sp. z o.o. Skawina 15
1023 Gest – Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 15
1024 Mochtoys S.J. Otwock 15
1025 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 15
1026 KCR S.A. Warszawa 15
1027 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 15
1028 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15
1029 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 15
1030 Instar S.J. Limanowa 15
1031 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 15
1032 ALGECO Sp. z o.o. Poznań 15
1033 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 15
1034 Avermann Oborniki Sp. z o.o. Oborniki 15
1035 Firma Zegar S.J. Tarnów 15
1036 BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 15
1037 UTEX – TERRA Sp. z o.o. Roszków 15
1038 WADEX S.A. Wrocław 15
1039 Zakład Poligraficzny WIKING – GRAF S.J. T. Jakubowski Łódź 15
1040 JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa Wrocław 15
1041 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 15
1042 EC Systems Sp. z o.o. Kraków 15
1043 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 15
1044 Przeds. Intar Sp. z o.o. Leszno 15
1045 ALTMASTER Sp. z o.o. Piaseczno 15
1046 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 15
1047 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15
1048 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 15
1049 GRYFIS S.J. Przeds. Poligraficzne Łomianki 15
1050 Delta Security Sp. z o.o. Wrocław 15
1051 BIS Mainserv Sp. z o.o. Warszawa 15
1052 AGENCJA REKLAMY SZYNAL I LIS – S.J. Wrocław 15
1053 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa BUDOPOL S.A. Mińsk Mazowiecki 15
1054 VIBA Sp. z o.o. PPU Piastów 15
1055 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 15
1056 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 15
1057 Advert Sp. z o.o. Warszawa 15
1058 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 14
1059 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 14
1060 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 14
1061 Reso Europa Service Sp. z o.o. Suwałki 14
1062 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 14
1063 Konto Sp. z o.o. Poznań 14
1064 PPUH Euromal Sp. z o.o. Węgierska Górka 14
1065 Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych Przeźmierowo 14
1066 Kurotec-Polska Sp. z o.o. Kozielice 14
1067 Drukarnia Color – Print S.J. Bydgoszcz 14
1068 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 14
1069 Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o. Wrocław 14
1070 Pharmaexpert Sp. z o.o. Warszawa 14
1071 Pol – Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa Jarosław 14
1072 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 14
1073 Wielowski S.J. Police 14
1074 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Oświęcim 14
1075 Betotest Polska Sp. z o.o. Szczecin 14
1076 W.P.S. – Sp. z o.o. Zagórz 14
1077 Navikon SRY Sp. z o.o. Świnoujście 14
1078 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 14
1079 PROGRESS ECO S.A. Tuczępy 14
1080 Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o. Szczecin 14
1081 W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Warszawa 14
1082 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 14
1083 DTL Sp. z o.o. Porąbka 14
1084 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 14
1085 Mercomp Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14
1086 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 14
1087 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A. Kraków 14
1088 IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o. Jasin 14
1089 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 14
1090 BRAMAR S.J. Radom 14
1091 Zakład Obsługi Leśnictwa S.J. Tarnobrzeg 14
1092 Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 14
1093 Justyna Huta Szkła S.J. Sanok 14
1094 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 14
1095 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
1096 Targowiska Miejskie S.A. Ostrów Wielkopolski 14
1097 Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy Fasty 14
1098 Efka Sp. z o.o. Komorów 14
1099 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o. Mielec 14
1100 Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Warszawa 14
1101 Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem Katowice 14
1102 Majster – Pol Kosińscy S.J. Cegłów 14
1103 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 14
1104 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 14
1105 Avalon Development S.A. Kraków 14
1106 Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Katowice 14
1107 Pakform Sp. z o.o. Pruszków 14
1108 SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J. Przasnysz 14
1109 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 14
1110 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 14
1111 KOLIBER Sp. z o.o. Krapkowice 14
1112 NIL Sp. z o.o. Gdańsk 14
1113 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE INSTAL-ART S.J. STANISŁAW RUDZKI,WOJCIECH RUDZKI,ALICJA RUDZKA,JANUSZ GAJEWSKI,ALICJA GAJEWSKA Czaniec 14
1114 CP RE Sp. z o.o. Kraków 14
1115 Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. Katowice 14
1116 T.G.M. S.A. Tarnowskie Góry 14
1117 ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J. Mielenko 14
1118 Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o. Oleśnica 14
1119 Koma Stahlbau Sp. z o.o. Tarnobrzeg 14
1120 WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 14
1121 ATENA Sp. z o.o. Wrocław 14
1122 Klingspor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
1123 K-Bausysteme Sp. z o.o. Krotoszyn 14
1124 Mount Blanc Sp. z o.o. Kraków 14
1125 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 14
1126 Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o. Olsztyn 14
1127 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 14
1128 „Obróbka Metali i Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Metalerg J.m.J. Cieślak Sp. J.” Oława 14
1129 Remech Sp. z o.o. Chorzów 14
1130 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 14
1131 PHUP Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
1132 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 14
1133 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 14
1134 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 14
1135 Stalprodukt S.A. Bochnia 14
1136 Finish A S.J. Kęty 14
1137 Profescapital Sp. z o.o. Wrocław 14
1138 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 14
1139 UNIMEBEL Sp. z o.o. Brzezinki 14
1140 B & E Expertise Sp. z o.o. Warszawa 14
1141 Lasland Sp. z o.o. Grądy 14
1142 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 14
1143 Reprotechnika – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14
1144 Przeds. Robót Ogrodniczo – Leśnych PROLAS Sp. z o.o. Gdańsk 14
1145 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14
1146 Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 14
1147 Sequence Sp. z o.o. Warszawa 14
1148 Wide Open Sp. z o.o. Poznań 14
1149 Rutgers POLAND Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 14
1150 SZOGUN Sp. z o.o. Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne Bydgoszcz 14
1151 Albert Production Tomasz Alber, Maciej Trzciński S.J. Kraków 14
1152 Amis Financial Investment Group S.A. Wilczyn 14
1153 Zespół Biegłych Rewidentów SALDO – KREDYT Sp. z o.o. Gdynia 14
1154 Galess S.J. Bystrzyca Górna 14
1155 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 13
1156 Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach Polkowice 13
1157 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
1158 PL Modulo Sp. z o.o. Mikołów 13
1159 PLASTIC FACTORY COBI S.A. Mielec 13
1160 EVRY Sp. z o.o. PPHU Lubin 13
1161 Metatech sp. z o.o. Orzesze 13
1162 MENTOR S.A. Toruń 13
1163 Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 13
1164 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o. Kosakowo 13
1165 PTTS Renting Sp. z o.o. Swarzędz 13
1166 Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 13
1167 VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 13
1168 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 13
1169 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 13
1170 Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J. Nowa Wieś 13
1171 Instytut Odlewnictwa w Krakowie Kraków 13
1172 Automatic Sp. z o.o. Skawina 13
1173 Euro Silesia Sp. z o.o. Opole 13
1174 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 13
1175 Giełda Odzieżowa Moda S.A. Poznań 13
1176 EFEKT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 13
1177 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 13
1178 Automex Sp. z o.o. Gdańsk 13
1179 And Sp. z o.o. PPHU Bytom 13
1180 Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o. Łódź 13
1181 AKE – PIS S.A. Wrocław 13
1182 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 13
1183 DANTEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 13
1184 Net Marine – Marine Power Service Sp. z o.o. Szczecin 13
1185 Kas – Boks Sp. z o.o. Kołaczkowo 13
1186 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 13
1187 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 13
1188 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 13
1189 Polsport Sp. z o.o. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Góra Kalwaria 13
1190 ANDREAS Sp. z o.o. Szczecin 13
1191 PLACMAT Sp. z o.o. Mysłowice 13
1192 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 13
1193 CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 13
1194 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 13
1195 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 13
1196 MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS Gdańsk 13
1197 Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koszalin 13
1198 Posserwis Sp. z o.o. Kraków 13
1199 Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 13
1200 Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa Wrocław 13
1201 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 13
1202 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 13
1203 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 13
1204 KONSULTANT Sp. z o.o. Warszawa 13
1205 P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 13
1206 SAS Zakład Metalowo – Kotlarski Owczary 13
1207 MALTA SKI Sp. z o.o. Poznań 13
1208 TARGI TORUŃSKIE Sp. z o.o. Toruń 13
1209 Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J. Parsęcko 13
1210 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emar S.J. Ewa Orechwo, Marek Piłat Koronowo 13
1211 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ Bydgoszcz 13
1212 Klineman, Rose And Wolf – Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
1213 Koli Sp. z o.o. Banino 13
1214 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Warszawa 13
1215 New Vision Sp. z o.o. Warszawa 13
1216 Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Rzeszów 13
1217 Centrum Sp. z o.o. Łódź 13
1218 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
1219 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 13
1220 Jurkpol Sp. z o.o. Jaworzno 13
1221 JZO Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
1222 Cer – Art – Studio Sp. z o.o. Mniszków 13
1223 Miroja S.J. Świecie 13
1224 LEGRO Sp. z o.o. Inowrocław 13
1225 NORSPOL Sp. z o.o. Warszawa 13
1226 ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Warszawa 13
1227 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Kraków 13
1228 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 13
1229 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX Łódź 13
1230 Emzet S.J. PPH Przeźmierowo 13
1231 PAG Sp. z o.o. Puchaczów 13
1232 Ambra Sp. z o.o. Gdańsk 13
1233 Rejon Obsługi Mieszkańców PROKOCIM Sp. z o.o. Kraków 13
1234 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 13
1235 Kamienice Miasta Sp. z o.o. Lublin 13
1236 Magic Play Sp. z o.o. Kalisz 13
1237 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 13
1238 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 13
1239 FABOS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 13
1240 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Skarpa Warszawa 13
1241 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 13
1242 Arot Polska Sp. z o.o. Buk 13
1243 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o. Wrocław 13
1244 Flash Press Media S.J. Warszawa 13
1245 ENERGO – METALL Sp. z o.o. Świdnica 13
1246 Eifelwerk Polska Sp. z o.o. Nowa Ruda 13
1247 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 13
1248 Oaza Games Sp. z o.o. Prudnik 13
1249 Euroformat Sp. z o.o. Gdańsk 13
1250 Protex Sp. z o.o. Warszawa 13
1251 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o. Gdańsk 13
1252 Grenkeleasing Sp. z o.o. Poznań 13
1253 Instytut Włókiennictwa Łódź 13
1254 Konar Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S.J. Świecie 13
1255 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Szczecin 13
1256 Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa Warszawa 13
1257 Surplus Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 13
1258 EC Engineering Sp. z o.o. Kraków 12
1259 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
1260 Cross Media PR Sp. z o.o. Warszawa 12
1261 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 12
1262 Conkret S.J. Wielkie Rychnowo 12
1263 Telma Agency Communications Sp. z o.o. Łódź 12
1264 DP Clean Tech Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 12
1265 Prosperplast S.J. PPHU Paweł Mrózek & Marek Mrózek Buczkowice 12
1266 EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia Katowice 12
1267 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Warszawa 12
1268 Car Technology Production Sp. z o.o. Kraków 12
1269 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 12
1270 Nowa Bis Sp. z o.o. Kwidzyn 12
1271 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 12
1272 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 12
1273 Omis SC Ostrołęka 12
1274 Lubcon Polska Sp. z o.o. Świdnik 12
1275 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 12
1276 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Poznań 12
1277 PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Przylep 12
1278 Poland Investments 7 Sp. z o.o. Wałbrzych 12
1279 GGG Sp. z o.o. Radom 12
1280 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 12
1281 Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego Szczecin 12
1282 Dozo – Pak Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
1283 PPU Thor Sp. z o.o. Gdynia 12
1284 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 12
1285 PHU UNITARG Sp. z o.o. Kraków 12
1286 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 12
1287 PHU Domus Sp. z o.o. Szczecin 12
1288 Heads Sp. z o.o. Kraków 12
1289 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 12
1290 Harenda – Wyciągi Sp. z o.o. Zakopane 12
1291 Uniplast Sp. z o.o. Chwaszczyno 12
1292 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 12
1293 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 12
1294 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 12
1295 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 12
1296 Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 12
1297 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
1298 Korporacja Radex S.A. Warszawa 12
1299 Spółka Kupiecka Stary Kleparz Sp. z o.o. Kraków 12
1300 Polanik Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 12
1301 CAN – PACK S.A. Kraków 12
1302 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J. Częstochowa 12
1303 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 12
1304 KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o. Kraków 12
1305 Wenecka Sp. z o.o. Warszawa 12
1306 Taret Sp. z o.o. S.K. Milanówek 12
1307 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA PIASECZNO Sp. z o.o. Piaseczno 12
1308 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ Nowy Targ 12
1309 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 12
1310 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 12
1311 Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pszczyna 12
1312 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 12
1313 Integracja Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 12
1314 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków Warszawa 12
1315 SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli Inowrocław 12
1316 ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J. Czeladź 12
1317 CONTRAIN Sp. z o.o. Łódź 12
1318 Eurovia Kruszywa S.A. Kobierzyce 12
1319 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 12
1320 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 12
1321 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 12
1322 Buchalter Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
1323 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 12
1324 Colorplast Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
1325 ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12
1326 SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o. Świnoujście 12
1327 AIB Sp. z o.o. S.K.A. Knurów 12
1328 DS Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 12
1329 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 12
1330 Touax Sp. z o.o. Gdańsk 12
1331 Metro Term Sp. z o.o. Wrocław 12
1332 Budokrusz-Serwis Sp. z o.o. Chrzanów Duży 12
1333 Trinity Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 12
1334 GRAS Savoye Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
1335 Rolmet Sp. z o.o. Rotmanka 12
1336 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak Poznań 12
1337 Spółdzielnia Inwalidów Start Leszno 12
1338 Ptak – Media S.A. Rzgów 12
1339 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 12
1340 SEKA S.A. Warszawa 12
1341 General Żwir Sp. z o.o. Dąbrówno 12
1342 POL Supply Sp. z o.o. Gdynia 12
1343 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 12
1344 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 12
1345 Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 12
1346 Arrow ECS Services Sp. z o.o. Kraków 12
1347 DOM DOOR Sp. z o.o. Szczecin 12
1348 Plast – Rol S.J. PWUH Lotyń 12
1349 Schade Stal Sp. z o.o. Turek 12
1350 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 12
1351 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 12
1352 NORDGLASS II Sp. z o.o. Koszalin 12
1353 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 12
1354 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 12
1355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska Kraków 12
1356 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
1357 POWEN S.A. Zabrze 12
1358 ŻARÓW S.A. Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów 12
1359 Optykon Sp. z o.o. Tczew 12
1360 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 12
1361 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa Oświęcim 12
1362 Gosp-Rol Sp. z o.o. Kusowo 12
1363 Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A. Wrocław 12
1364 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA Jelenia Góra 12
1365 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 12
1366 Spekom Sp. z o.o. Katowice 12
1367 PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J. Mszana Dolna 12
1368 Firma Gwarant – Tomczyk S.J. Głogów 12
1369 GRAFICOLOR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
1370 Conco East Sp. z o.o. Warszawa 12
1371 Demuth Alfa Sp. z o.o. Olsztyn S.K.A. Gdańsk 12
1372 Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J. Kraków 12
1373 BESTCON Sp. z o.o. PPBH Warszawa 12
1374 Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa  Rawica-Kolonia 12
1375 GGS Technologies Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
1376 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 12
1377 AHB SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 12
1378 SYTO CO – Packaging Wadowice Sp. z o.o. Inwałd 12
1379 Roka – Niewiadomski Spółka Komandytowa Szczecin 12
1380 Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o. Warszawa 12
1381 Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o. Kraków 12
1382 Probudex Sp. z o.o. PPHU Kraków 12
1383 Torcar Sp. z o.o. Słomczyn 12
1384 AUTO TIP-TOP Sp. z o.o. Częstochowa 12
1385 CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Spółka Komandytowa Warszawa 12
1386 GALWAN Sp. z o.o. Gronowo Górne 12
1387 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 12
1388 Jannel Company Mincetr i Spółka Polska S.J. Michałowice 12
1389 Unit4 Software Engineering Sp. z o.o. Wrocław 12
1390 PU Roka Zakład Pracy Chronionej Piotrków Trybunalski 12
1391 Karo – Plast S.J. Prod. Artykułów z Tworzyw Sztucznych Konstancin-Jeziorna 12
1392 PUH Mazanek Sp. z o.o. Dobre Miasto 12
1393 Erbis Krajewski Romuald, Wieczorek Roman S.J. Wrocław 12
1394 Altest Sp. z o.o. Lublin 12
1395 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 12
1396 Elmont AKP Sp. z o.o. Biała Podlaska 12
1397 PPUH KONSTALEX Sp. z o.o. Radomsko 12
1398 JUST Sp. z o.o. Kraków 12
1399 Point 4 Art Sp. z o.o. Agencja Reklamowa Kraków 12
1400 Orlen Upstream Sp. z o.o. Warszawa 11
1401 PPHU Kam-Eko Sp. z o.o. Kamień Krajeński 11
1402 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1403 PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Wohyń 11
1404 Benefit Systems S.A. Warszawa 11
1405 Tmrubber Sp. z o.o. Szczecin 11
1406 Nowbud Sp. z o.o. Kalisz 11
1407 Studio Borowski Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 11
1408 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 11
1409 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 11
1410 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 11
1411 PPHU Polimer Sp. z o.o. Solec Kujawski 11
1412 Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1413 Severt Polska Sp. z o.o. Gorlice 11
1414 Cleaner Zakład Sprzątania sp. j. Maciej Bukowski, Grzegorz Misiewicz Elbląg 11
1415 Voestalpine Tens Sp. z o.o. Sopot 11
1416 WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Mechaniczne Libiąż 11
1417 Paradyż Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11
1418 Votum S.A. Wrocław 11
1419 Miko Pac Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1420 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
1421 Trautwein Sp. z o.o. Chorzów 11
1422 Corpo Flota Sp. z o.o. Warszawa 11
1423 Domex Sp. z o.o. Dzierżoniów 11
1424 TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Dębica 11
1425 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 11
1426 Zpas – Net Sp. z o.o. Wolibórz 11
1427 YORK Sp. z o.o. Bolechowo 11
1428 METAL – DACH Paweł Dorobisz Nowa Sól 11
1429 Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o. Kielce 11
1430 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 11
1431 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 11
1432 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 11
1433 GKT Serwis Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 11
1434 BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o. Gdynia 11
1435 Borowiak Sp. z o.o. Inowrocław 11
1436 ABC – Sevice S.J. Wrocław 11
1437 Inwestprem Sp. z o.o. Wrocław 11
1438 ASPOL S.J. Tłuszcz 11
1439 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 11
1440 Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. Łagów 11
1441 Zakład Usług Mechanicznych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11
1442 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11
1443 Jazon Sp. z o.o. Kołobrzeg 11
1444 Transtools Sp. z o.o. Lublin 11
1445 Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o. Białystok 11
1446 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 11
1447 Orplast Jerzy Orlikowski sp. j. Sopot 11
1448 Integer.pl S.A. Kraków 11
1449 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 11
1450 PHU Elproma Sp. z o.o. Piaseczno 11
1451 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1452 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 11
1453 PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz S.J. Słupsk 11
1454 NAWEC Sp. z o.o. Białystok 11
1455 Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. Sosnowiec 11
1456 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1457 Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o. Chrzanów 11
1458 Zielony Rynek Sp. z o.o. Gdańsk 11
1459 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 11
1460 PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 11
1461 Pimont PPUH Sp. z o.o. Blachownia 11
1462 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 11
1463 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 11
1464 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 11
1465 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 11
1466 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 11
1467 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła Ruda Strawczyńska 11
1468 Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
1469 Zakłady Chemiczne Anser – Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 11
1470 Esab Investments Sp. z o.o. Katowice 11
1471 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
1472 Ewa Strękowski S.J. PPHU Wygoda 11
1473 ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A. Gliwice 11
1474 Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 11
1475 FABA – DI Sp. z o.o. Baboszewo 11
1476 Instytut Spawalnictwa Gliwice 11
1477 No Art Artur Paszczak, Leszek Kosakowski Sp. J. Czarnów 11
1478 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 11
1479 APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 11
1480 Zakład Remontowy Maszyn Elektrycznych i Urządzeń Przemysłowych Elektromet Sp. z o.o. Gorlice 11
1481 Hornet Sp. z o.o. Łódź 11
1482 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 11
1483 FCPL Sp. z o.o. Warszawa 11
1484 Drukarnia JASŁO Kosiba S.J. Jasło 11
1485 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
1486 Dębica Sp. z o.o. PPHU Elbląg 11
1487 HAMAR S.J. PH Gdynia 11
1488 PPHU PURUS Sp. z o.o. Mysłowice 11
1489 Warsztat Remontowy Kruszwica Sp. z o.o. Kruszwica 11
1490 Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki Kraków 11
1491 AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Konin 11
1492 Pentor Research International Poznań Sp. z o.o. Poznań 11
1493 Pawimex Sp. z o.o. Warszawa 11
1494 Stoltur S.J. Turek 11
1495 TMW Sp. z o.o. Chełm 11
1496 Tribag S.A. Siewierz 11
1497 KOMAK PPHU Sp. z o.o. Głogów 11
1498 Impel Cash Services Sp. z o.o. Warszawa 11
1499 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj – Zabrze Kraków 11
1500 ENERGOSYSTEM Sp. z o.o. Poznań 11
1501 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 11
1502 Grupa 3 Stanisław Jasonek S.J. Kraków 11
1503 Serwis Kraków Sp. z o.o. Kraków 11
1504 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM Sosnowiec 11
1505 MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j. Gniew 11
1506 Nowy Dom Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa  Warszawa 11
1507 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Stalbud-Bis Sp. z o.o. Ciechanów 11
1508 Markizeta S.J. Skopanie 11
1509 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Łódź 11
1510 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 11
1511 Alfaakt Sp. z o.o. Wrocław 11
1512 PETROMAX Sp. z o.o. PUH Lublin 11
1513 K&W Sp. z o.o. Oleśnica 11
1514 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 11
1515 BEDITOM – Z.BEDNARCZYK S.J. Gdynia 11
1516 Warszawska SBM Pracowników Umysłowych Warszawa 11
1517 PHU EURO TED Tadeusz Kaczmarzyk Częstochowa 11
1518 Biazet Gu Sp. z o.o. Białystok 11
1519 Konsalnet Astra S.A. Warszawa 11
1520 PU Zieleń Sp. z o.o. Płock 11
1521 BEL – POL S.J. Świdnica 11
1522 DOM – BEST Sp. z o.o. Szczecin 11
1523 Sr Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
1524 VS Poland Sp. z o.o. Gdynia 11
1525 Plastique Sp. z o.o. Dąbrowa 11
1526 Biegli Rewidenci i Konsultanci Podatkowi Sp. z o.o. Warszawa 11
1527 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 11
1528 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 11
1529 SID Sp. z o.o. Warszawa 11
1530 Zakład Mechaniczny Marpo S.J. Szczecin 11
1531 Clean – Bud S.J. Przedsiębiorstwo Usługowe  Gdynia 11
1532 Sphinx Sp. z o.o. Leszno 11
1533 Agencja Reklamowa Epoka S.J. Kraków 11
1534 Korycka Budziak & Audytorzy Sp. z o.o. Warszawa 11
1535 DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Poznań 11
1536 Grasp – Drukarnia Sp. z o.o. Warszawa 11
1537 IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A. Janki 11
1538 PRO – STER S.J. Klimatyzacja – Automatyka Łódź 11
1539 Master Sp. z o.o. Szczecin 11
1540 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 10
1541 Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe  Oświęcim 10
1542 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1543 PRIMA S.A. Fabryka Pierścieni Tłokowych Łódź 10
1544 CAN-PACK General Line Sp. z o.o. Dębica 10
1545 GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin 10
1546 Proxer Sp. z o.o. Warszawa 10
1547 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 10
1548 Aba-Service Sp. z o.o. Żuków 10
1549 Cine Project Polska Sp. z o.o. Poznań 10
1550 Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o. Gniewków 10
1551 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 10
1552 Zbiko Konstrukcje – Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 10
1553 KBR Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 10
1554 Unitrez Sp. z o.o. Opole 10
1555 ECM Group Polska S.A. Warszawa 10
1556 BCE Systems Sp. z o.o. Szczecin 10
1557 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
1558 Admit Sp.J. Górki Wielkie 10
1559 PP D. K. Lamin S.J. Białystok 10
1560 Stalmax S.J. Wadowice Górne 10
1561 Glass – Service Sp. z o.o. Tychy 10
1562 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 10
1563 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 10
1564 Plasma System S.A. Siemianowice Śląskie 10
1565 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 10
1566 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 10
1567 GC Investment S.A. Katowice 10
1568 Inbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1569 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10
1570 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 10
1571 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 10
1572 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 10
1573 Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Elbląg 10
1574 Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o. Starachowice 10
1575 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 10
1576 Zakład Metalowy Plast – Met Olkusz 10
1577 HACON Sp. z o.o. Barlinek 10
1578 Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10
1579 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 10
1580 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 10
1581 Kliny Zacisze S.A. TBS Kraków 10
1582 PPUH IMPRODEX Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10
1583 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 10
1584 Twentebelt Poland Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 10
1585 HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10
1586 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 10
1587 HERKULES S.A. Warszawa 10
1588 Axa Stenman Poland Sp. z o.o. Siewierz 10
1589 CERTECH Sp. z o.o. Kozy 10
1590 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 10
1591 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 10
1592 ID Sourcing Sp. z o.o. Warszawa 10
1593 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 10
1594 TPA Horwath Accounting Sp. z o.o. Poznań 10
1595 BRE LEASING Sp. z o.o. Warszawa 10
1596 CONTROLTEC Sp. z o.o. Wrocław 10
1597 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
1598 TERMIX S.J. Kozub B. Świniarsko 10
1599 PPH MARBO Międzychód 10
1600 Firma Malejka S.J. Mysłowice 10
1601 B i P W. Bala, J. Kaspura S.J. Świdnica 10
1602 SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 10
1603 OPTIMUM INWEST Sp. z o.o. Warszawa 10
1604 Eurodom Sp. z o.o. Oświęcim 10
1605 AUTO – PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 10
1606 Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie Piaseczno 10
1607 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 10
1608 ATHENA SERVICE Sp. z o.o. Poznań 10
1609 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 10
1610 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 10
1611 Nolabel Sp. z o.o. Kraków 10
1612 FIAT Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
1613 System S.J. Świecie 10
1614 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 10
1615 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 10
1616 Panorama Sp. z o.o. Kraków 10
1617 Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o. Świerki 10
1618 PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o. Kraków 10
1619 KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o. Ustroń 10
1620 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa STOKŁOSY Warszawa 10
1621 ISTA Polska Sp. z o.o. Kraków 10
1622 PPHU PABEX Sp.J. Tychy 10
1623 Targowiska Miejskie – Sp. z o.o. Suwałki 10
1624 I.M.I. Consulting Sp. z o.o. Warszawa 10
1625 OTWOCK Spółdzielnia Rzemieślnicza Otwock 10
1626 King Development Sp. z o.o. Legnica 10
1627 ALFRED H. Knight Poland Sp. z o.o. Szczecin 10
1628 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 10
1629 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła Nowy Sącz 10
1630 MAROLEX Sp. z o.o. Łomianki 10
1631 Solver Sp. z o.o. Wrocław 10
1632 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 10
1633 Firma Handlowo-Usługowa Szik – H. Szydełko S.J. Tyczyn 10
1634 Agro Humański, Janiszewski sp. j. Kutno 10
1635 ELKOR Sp. z o.o. Pogórska Wola 10
1636 Gafako Sp. z o.o. Gdynia 10
1637 Kompresjan S.J. Perzów 10
1638 Eco – Ter Sp. z o.o. w Olsztynie Olsztyn 10
1639 Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 10
1640 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J. Radom 10
1641 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10
1642 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 10
1643 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
1644 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 10
1645 MES Sp. z o.o. Kraków 10
1646 Krzycka Sp-nia Mieszakniowa Wrocław 10
1647 PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych Chwaszczyno 10
1648 Decco S.A. Warszawa 10
1649 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 10
1650 Palef Sp. z o.o. Domaniów 10
1651 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 10
1652 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 10
1653 Zakład Usług Ślusarsko-Mechanicznych Nbs S.J. Kędzierzyn-Koźle 10
1654 TQ Group Sp. z o.o. Poznań 10
1655 Introzap Sp. z o.o. Tychy 10
1656 Pałuki Sp. z o.o. Zakład Remontowo – Montażowy Piechcin 10
1657 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 10
1658 Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. Wrocław 10
1659 Firma T.z.m. Maziarz Stanislaw, Zajac Janusz, Trzpis Andrzej S.J. Mielec 10
1660 Skarem Sp. z o.o. Stalowa Wola 10
1661 DQS Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1662 BS Kawęczyn Sp. z o.o. Warszawa 10
1663 TARKON Sp. z o.o. Tarnobrzeg 10
1664 Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o. Gdańsk 10
1665 Zakład Aga Bogdan Śmierzchalski, Marek Śmierzchalski, Tadeusz Czaja Sp. J. Pisarzowice 10
1666 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 10
1667 Zarządca Nieruchomości Nr 1 Sp. z o.o. Kraków 10
1668 CGS Prepress S.J. Mrowino 10
1669 Benox S.J. Kamień 10
1670 Focus Research Sp. z o.o. Warszawa 10
1671 ORION Sp. z o.o. Wolsztyn 10
1672 Tech Service Sp. z o.o. Warszawa 10
1673 Tiger Sp. z o.o. Gdańsk 10
1674 Koss-Service Sp. z o.o. Nadarzyn 10
1675 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1676 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 10
1677 GERLACH S.A. Drzewica 10
1678 PER – EKO Sp. z o.o. Starachowice 10
1679 ETMAL Sp. z o.o. Gdynia 10
1680 Sizer S.J. Kadzidło 10
1681 Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa Wadowice 10
1682 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 10
1683 Producent Majewska-Szczypińska S.J. Koszalin 10
1684 Montal Sp. z o.o. Chorzów 10
1685 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 10
1686 AMC Sp. z o.o. Warszawa 10
1687 Andex – Pawłowscy S.J. Skierniewice 10
1688 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 10
1689 Men At Work Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 9
1690 Rowit Sp. z o.o. Warszawa 9
1691 Zakrzowiak Sp. z o.o. Zakrzówek 9
1692 ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o. Kraków 9
1693 Kaja Bogdan Bańczyk Mikołów 9
1694 Nafta Polska Sp. z o.o. Rybnik 9
1695 Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
1696 JMS Sp. z o.o. Toruń 9
1697 Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 9
1698 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 9
1699 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J. Zawodzie 9
1700 W – M Glass Sp. z o.o. Bartoszyce 9
1701 Megaron S.A. Szczecin 9
1702 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 9
1703 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 9
1704 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 9
1705 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 9
1706 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 9
1707 Nowo Products Sp. z o.o. Kluczbork 9
1708 AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J. Kraków 9
1709 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 9
1710 Calavados Investments II Sp. z o.o. Wrocław 9
1711 BATERPOL S.A. Katowice 9
1712 PPH FORMIKA Sp. z o.o. Raszyn 9
1713 Maga Sp. z o.o. Kraków 9
1714 PRONET Sp. z o.o. Świnoujście 9
1715 DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o. Poznań 9
1716 Sitaco Sp. z o.o. Kraków 9
1717 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 9
1718 Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o. Kielce 9
1719 Manusad Sp. z o.o. Sadki 9
1720 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 9
1721 Vetter Polska Sp. z o.o. Racot 9
1722 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 9
1723 CHT Sp. z o.o. Poznań 9
1724 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 9
1725 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 9
1726 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 9
1727 Zuh Partner-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9
1728 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 9
1729 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 9
1730 Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o. Warszawa 9
1731 Student S.J. Rzewnie 9
1732 GM Dom Sp. z o.o. Toruń 9
1733 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 9
1734 Intercontrol Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1735 Orlen Automatyka Sp. z o.o. Płock 9
1736 ORW – ELS Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 9
1737 Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J. Kościan 9
1738 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 9
1739 Plaspol Sp. z o.o. Częstochowa 9
1740 Glinkop Sp. z o.o. Żarnów 9
1741 TECHNA Sp. z o.o. Gdynia 9
1742 POLCHAR Sp. z o.o. Police 9
1743 Viateco Sp. z o.o. Katowice 9
1744 Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o. Pabianice 9
1745 Armet Sp. z o.o. Modliborzyce 9
1746 Kalenborn Delma Sp. z o.o. Strzegom 9
1747 C.H. Manhattan Sp. z o.o. Leszno 9
1748 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 9
1749 Stal-Systems S.A. Wólka Pełkińska 9
1750 Mercor S.J. Warszawa 9
1751 PW Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 9
1752 RESTAURO Sp. z o.o. Toruń 9
1753 JKT – Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o. Białystok 9
1754 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 9
1755 SUD – CHEMIE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9
1756 ZPUH Zap S.J. Przygodzice 9
1757 FAMAS S.A. Łódź 9
1758 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 9
1759 Elektra Alum S.J. Łódź 9
1760 Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o. Świecie 9
1761 Biuro Obsługi Wierzytelności Infos Sp. z o.o. Sopot 9
1762 Polsat Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 9
1763 Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o. Czarny Bór 9
1764 Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.  Gdańsk 9
1765 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 9
1766 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 9
1767 MARIAMPOL Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorlice 9
1768 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9
1769 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 9
1770 BO & DO Sp. z o.o. Inowrocław 9
1771 Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego Wrocław 9
1772 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowogrodziec 9
1773 Prestige Roman Zdyra i Małgorzata Zdyra S.J. Tarnobrzeg 9
1774 Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o. Głogów Małopolski 9
1775 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o. Kraków 9
1776 KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Wrocław 9
1777 ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o. Warszawa 9
1778 GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy Elbląg 9
1779 JFC POLSKA Sp. z o.o. Dąbrówka 9
1780 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców Warszawa 9
1781 Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J. Piotrków Trybunalski 9
1782 GWAREK Sp. z o.o. Trzebinia 9
1783 SONAROL S.J. Jedwabne 9
1784 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Związkowiec Warszawa 9
1785 Polski Związek Wędkarski Warszawa 9
1786 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 9
1787 Dyskrecja – Service Sp. z o.o. Przeds. Detyktywistyczne i Ochrony Mienia Zduńska Wola 9
1788 PPH Wader – Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9
1789 Spółdzielnia Mieszkaniowa Plac Teatralny Warszawa 9
1790 Wojmar Sp. z o.o. Piaseczno 9
1791 PETRO MARKETING Sp. z o.o. Nadarzyn 9
1792 Zakład Automatyki i Elektroniki Automatex Sp. z o.o. Poznań 9
1793 Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o. Augustowo 9
1794 BOMAR S.A. Mysłowice 9
1795 JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 9
1796 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa POPOWICE Wrocław 9
1797 Inplast – Plus Sp. z o.o. Poznań 9
1798 FPH Magnat S.J. Kąty Wrocławskie 9
1799 Przedsiębiorstwo Opa-Labor Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 9
1800 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko Gdynia 9
1801 Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecin 9
1802 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 9
1803 Promont Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postepu Organizacyjno-Technicznego Świebodzice 9
1804 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 9
1805 Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A. Pińczów 9
1806 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 9
1807 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 9
1808 Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białogard 9
1809 Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o. Opole 9
1810 Form – Gum S.J. Wytwórnia Artykułów Gumowych Bydgoszcz 9
1811 Technomex Sp. z o.o. Gliwice 9
1812 Gocław – Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9
1813 Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. Poznań 9
1814 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J. Łódź 9
1815 CONVEX – GLASS Sp. z o.o. Łukowa 9
1816 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 9
1817 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 9
1818 Zarządzanie Budownictwo Konsulting Posesor Sp. z o.o. Warszawa 9
1819 Akademia Pracownicza Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa PAN Warszawa 9
1820 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 9
1821 BISK S.A. Łubna 9
1822 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki Warszawa 9
1823 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik Kraków 9
1824 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI Białystok 9
1825 Centrum Handlowo Usługowe Manhattan Sp. z o.o. Szczecin 9
1826 TPi Sp. z o.o. Ostrzeszów 9
1827 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 9
1828 Plus Licens Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1829 Południe II Sp. z o.o. Kraków 9
1830 Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o. Puławy 9
1831 IMV Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
1832 Arspol Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
1833 Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. J. Lubartów 9
1834 Cechtar Sp. z o.o. Tarnów 9
1835 Hutnik Usługi Sp. z o.o. Kęty 9
1836 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 9
1837 Ekoceramika Sp. z o.o. Bolesławiec 9
1838 Big Form Sp. z o.o. Chojnów 9
1839 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Ustroniu Ustroń 9
1840 Rakowski – Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Wrocław 9
1841 MM Conferences S.A. Warszawa 9
1842 Air – Tech – Bud Sp. z o.o. Bochnia 9
1843 Kopalnia Kruszyw Rokitki Sp. z o.o. Chojnów 9
1844 J.T.C. S.A. Będzin 9
1845 Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. Białystok 9
1846 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 9
1847 CTH Serwis Sp. z o.o. Piaski 9
1848 Drukarnia SERIX – BIS Waldemar Kitala Myszków 9
1849 Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK Wrocław 9
1850 PPH Polgravel Sp. z o.o. Gdańsk 9
1851 ASKOM Sp. z o.o. Gliwice 9
1852 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 9
1853 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. Andrychów 9
1854 Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski Krotoszyn 9
1855 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 9
1856 Cermont sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 9
1857 Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o. Białystok 9
1858 Pirometal Sp. z o.o. Gdańsk 9
1859 Sky Lift Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 9
1860 Multi – Aut Sp. z o.o. Warszawa 9
1861 PPU MIRS Sp. z o.o. Wrocław 9
1862 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Fosą Warszawa 9
1863 Novarent Sp. z o.o. Szczecin 9
1864 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 9
1865 Czajka i Syn Sp. z o.o. Świnoujście 9
1866 PMR Ltd. Sp. z o.o. Kraków 9
1867 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 9
1868 ELJAKO – AL Sp. z o.o. Legionowo 9
1869 Prywatna Agencja Wywiadowcza WIK Sp. z o.o. Wrocław 9
1870 Novomedia Innovision Sp. z o.o. Kalisz 8
1871 ITP S.A. Warszawa 8
1872 Fast – Fol S.J. Mława 8
1873 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
1874 Polywest – Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 8
1875 Kema Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 8
1876 Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. Gdynia 8
1877 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1878 Eurorent Sp. z o.o. Piastów 8
1879 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 8
1880 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 8
1881 MPL VERBUM S.A. Poznań 8
1882 EPS Sp. z o.o. Wrocław 8
1883 HEINTZMANN – SILESIA Sp. z o.o. Gliwice 8
1884 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 8
1885 Control Process S.A. Kraków 8
1886 Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Łódź 8
1887 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 8
1888 NORD PARTNER Sp. z o.o. Toruń 8
1889 IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 8
1890 TDM Electronics S.A. Tarczyn 8
1891 MANULI – HYDRAULICS POLSKA S.A. Mysłowice 8
1892 ABC – COLOREX Sp. z o.o. Kraków 8
1893 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 8
1894 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 8
1895 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 8
1896 TABOR Instytut Pojazdów Szynowych Poznań 8
1897 Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8
1898 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 8
1899 Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o. Kaniów 8
1900 Instytut Lotnictwa Warszawa 8
1901 CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A. Katowice 8
1902 R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o. Starachowice 8
1903 Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Płock 8
1904 KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o. Kraków 8
1905 Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Poznań 8
1906 Exact Systems Sp. z o.o. Częstochowa 8
1907 Bumar Invest Sp. z o.o. Warszawa 8
1908 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 8
1909 Wagas S.A. Warszawa 8
1910 Sieper Sp. z o.o. Złotoryja 8
1911 Carbomet Sp. z o.o. Puchaczów 8
1912 Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o. Rzeszów 8
1913 Ekspres S.J. Inowrocław 8
1914 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 8
1915 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 8
1916 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 8
1917 Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. Wrocław 8
1918 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 8
1919 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
1920 Termo – Szkło Sp. z o.o. Bystra 8
1921 CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o. Opoczno 8
1922 Protea Sp. z o.o. Gdańsk 8
1923 GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A. Opole 8
1924 HS LUBAŃ Sp. z o.o. Lubań 8
1925 Huta Łabędy S.A. Gliwice 8
1926 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 8
1927 Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 8
1928 Esourcing S.A. Kraków 8
1929 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 8
1930 AERO – BW S.J. Chrzanów 8
1931 RAF S.J. Rafał i Janusz Śliwarski Bielsko-Biała 8
1932 Alhen Artszkło Sp. z o.o. Poznań 8
1933 BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych Łasin 8
1934 LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 8
1935 FIRMA POSIADAŁO S.J. Wykno 8
1936 Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A. Gdańsk 8
1937 Screen Network S.A. Warszawa 8
1938 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. Warszawa 8
1939 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski Nasielsk 8
1940 Multinet Sp. z o.o. Katowice 8
1941 Spółdzielnia Turystyczno – Gospodarcza Samopomoc Chłopska Opole 8
1942 AUDYTEL S.A. Warszawa 8
1943 Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o. Chorzów 8
1944 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 8
1945 Nepcon Sp. z o.o. Kraków 8
1946 P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 8
1947 Safege Oddział w Polsce Warszawa 8
1948 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 8
1949 BOZ S.A. Rzeszów 8
1950 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 8
1951 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 8
1952 EBS S.A. Warszawa 8
1953 THT Sp. z o.o. Świdnica 8
1954 STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. Sopot 8
1955 Zamek Królewski na Wawelu Kraków 8
1956 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 8
1957 PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k. Poznań 8
1958 Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk 8
1959 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 8
1960 Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o. Kraków 8
1961 Typograf S.J. Września 8
1962 ROM-BUD Jędruszczak S.J. Chełm 8
1963 OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. Włocławek 8
1964 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 8
1965 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o. Wrocław 8
1966 Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j. Końskie 8
1967 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 8
1968 Star – Gress Sp. z o.o. Końskie 8
1969 E.MA. Polska Sp. z o.o. Kielce 8
1970 Wt – Polska Sp. z o.o. Poznań 8
1971 Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białogard 8
1972 Borimex Sp. z o.o. Borowa 8
1973 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 8
1974 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 8
1975 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 8
1976 Inwencja S.J. Robert Krasowski Gorzów Wielkopolski 8
1977 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 8
1978 Spółdzielnia Mieszkaniowa Westalka Nakło nad Notecią 8
1979 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 8
1980 Lotos Poligrafia Sp. z o.o. Warszawa 8
1981 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 8
1982 ZAPIS – HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki Ostrów Wielkopolski 8
1983 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 8
1984 TRIBO Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 8
1985 OPOLGRAF S.A. Opole 8
1986 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 8
1987 PROF – US PUH Spółdzielnia Kraków 8
1988 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 8
1989 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW Warszawa 8
1990 Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J. Łódź 8
1991 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 8
1992 ATREM S.A. Suchy Las 8
1993 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 8
1994 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników WSK PZL – Kraków Kraków 8
1995 INRECO – EMULSJA Sp. z o.o. Marcelin 8
1996 Sandmix Sp. z o.o. Chróścice 8
1997 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Ząbkowice Śląskie 8
1998 A & A Firma Handlowa Arkadiusz Majsterek Łódź 8
1999 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN Gdańsk 8
2000 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 8
2001 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 8
2002 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 8
2003 Zakład Poligraficzny Flexodruk-Źrebiec S.J. Jasło 8
2004 Quercus Sp. z o.o. Zakrzewo 8
2005 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 8
2006 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 8
2007 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 8
2008 TECHNO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE JAN ZIOMEK S.J. Wrocław 8
2009 Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu Wrocław 8
2010 BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Białystok 8
2011 Prebena – Polska S.J Plewiska 8
2012 FIRMA Codogni S.J. Stalowa Wola 8
2013 MDM S.A. Cieszyn 8
2014 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkanowa Warszawa 8
2015 DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 8
2016 Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o. Tczew 8
2017 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Ostrów Mazowiecka 8
2018 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana Kraków 8
2019 Ursynów – Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 8
2020 ZŁOTE ŁANY Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 8
2021 ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o. Gdynia 8
2022 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 8
2023 Arma Sp. z o.o. Warszawa 8
2024 Orlen Księgowość Sp. z o.o. Płock 8
2025 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” Koszalin 8
2026 Status Dom Sp. z o.o. Szczecin 8
2027 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 8
2028 GD & K Consulting Sp. z o.o. Kraków 8
2029 EUROPEAN NETWORK SECURITY INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 8
2030 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 8
2031 KIE Sp. z o.o. Niepruszewo 8
2032 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 8
2033 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 8
2034 Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. Nowy Sącz 8
2035 Małkowski Martech S.A. Konarskie 8
2036 Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 8
2037 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa  Nowa Ruda 8
2038 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdańsk 8
2039 Kancelaria Rachunkowa Brzykcy i Wspólnicy Sp. z o.o. Inowrocław 8
2040 BUSINESS CENTRE Sp. z o.o. Warszawa 8
2041 Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-Centrum Warszawa 8
2042 Perfect Clean Sp. z o.o. Warszawa 8
2043 Fort Sp. z o.o. Szczecin 8
2044 Invest Klima Sp. z o.o. Gdynia 8
2045 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada Biłgoraj 8
2046 Magorex S.J. Żary 8
2047 Metaloplast – Kraków Sp. z o.o. Sułkowice 8
2048 Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce Ustka 8
2049 PPHU Merkury S.J. Prudnik 8
2050 Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 8
2051 Prime Project Sp. z o.o. Wrocław 8
2052 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 8
2053 Platige Image S.A. Warszawa 8
2054 ENREM – POŁANIEC SP. Z O.O Połaniec 8
2055 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 8
2056 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 8
2057 Georyt Sp. z o.o. Katowice 8
2058 Zambet Odrzykoń Franciszek Pelczar, Stanisław Pelczar Sp. J. Odrzykoń 8
2059 Baltimare Sp. z o.o. Gdynia 8
2060 Gastoklima Sp. z o.o. PUP Gdańsk 8
2061 Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Szczecin 8
2062 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eko-Inż S.J. M. Pikulski, St. Misztal Pińczów 8
2063 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A. Sopot 8
2064 RATHGEBER Sp. z o.o. Wrocław 8
2065 Centrum Technologiczne Betotech Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8
2066 PPUH MARBET Marek Otko Lipsko 8
2067 Umet Sp. z o.o. Wrocław 8
2068 Gen-Sys Sp. z o.o. Warszawa 8
2069 Muller Jelcz – Laskowice Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 8
2070 ITBC Communication Sp. z o.o. Warszawa 8
2071 Kromet Sp. z o.o. Elbląg 8
2072 Ekoenergopol Sp. z o.o. Lublin 8
2073 GOLDENLINE Sp. z o.o. Warszawa 8
2074 CGS AUDYTOR Sp. z o.o. Poznań 8
2075 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o. Kraków 8
2076 Izotechnika Sp. z o.o. Krapkowice 8
2077 Big Play Sp. z o.o. Chełm 8
2078 Nafta – Gaz – Serwis S.A. Sanok 8
2079 COSMOPOL Sp. z o.o. Gdynia 8
2080 TIC S.J. Bukowno 8
2081 KOMES Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
2082 LANG TEAM Sp. z o.o. Warszawa 8
2083 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki Gliwice 8
2084 PPUH Gobox S.J. Dębica 8
2085 Stratosfera Sp. z o.o. Warszawa 8
2086 IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K. Częstochowa 8
2087 PSI Polska Jadwiga Kuczkowska Spółka Komandytowo – Akcyjna Warszawa 8
2088 Orgbud – Serwis Sp. z o.o. Poznań 8
2089 ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o. Radom 8
2090 Apion Sp. z o.o. Słupsk 8
2091 Plastiflora Maria i Zbigniew Perek S.J. Łódź 8
2092 Protektor Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia  Warszawa 8
2093 CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o. Ozorków 8
2094 EURO PROVIDUS S.A. Częstochowa 8
2095 TBS Budrem Sp. z o.o. Kraków 8
2096 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
2097 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 8
2098 Solution Sp. z o.o. Gdynia 8
2099 SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kraków 8
2100 PPHU Gazmech Sp. z o.o. Szczecin 8
2101 Ezbud – Interster Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 8
2102 El-Pol Sp. z o.o. Działdowo 7
2103 Solski BM Sp. z o.o. Warszawa 7
2104 Abak S.A. Olsztyn 7
2105 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 7
2106 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych Reda 7
2107 TPS Sp. z o.o. Pęcz 7
2108 Jadmar Sp. z o.o. Bolesławiec 7
2109 Fabryka Drutu Gliwice sp. z o.o. Gliwice 7
2110 Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 7
2111 Takom Sp. z o.o. Laski 7
2112 Secespol Technology Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 7
2113 Jasłomet S.J. Jasło 7
2114 ALF SENSOR S.J. Kraków 7
2115 Impel Business Solutions Sp. z o.o. Wrocław 7
2116 W & B Metal – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Warszawa 7
2117 Infolet Sp. z o.o. Kraków 7
2118 Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznań 7
2119 YAWAL S.A. Herby 7
2120 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 7
2121 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2122 EPP Sp. z o.o. Łęg 7
2123 ATOS Sp. z o.o. Łódź 7
2124 BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o. Olkusz 7
2125 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 7
2126 Vistal Gdynia S.A. Gdynia 7
2127 BOMEX-BUD Sp. z o.o. Częstochowa 7
2128 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
2129 Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kościerzyna 7
2130 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J. Mykanów 7
2131 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka Gdynia 7
2132 Transbet Mariusz Grochowicz S.J. Przemyśl 7
2133 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 7
2134 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 7
2135 TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP Pobiedziska 7
2136 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 7
2137 IZOLEX Sp. z o.o. Skarszewy 7
2138 Media Contacts Sp. z o.o. Warszawa 7
2139 Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Suwałki 7
2140 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 7
2141 Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska Warszawa 7
2142 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 7
2143 Asysta Bis – Sp. z o.o. Świebodzin 7
2144 Rewel Sp. z o.o. Wałbrzych 7
2145 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 7
2146 Press Glass S.A. Poczesna 7
2147 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 7
2148 KPR Prodlew – Kraków Sp. z o.o. Kraków 7
2149 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 7
2150 Cynel – Unipress Sp. z o.o. Warszawa 7
2151 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 7
2152 Dun And Bradstreet Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
2153 Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A. Sanok 7
2154 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Poznań 7
2155 Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. Warszawa 7
2156 SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii Katowice 7
2157 Ciepło-Service Sp. z o.o. Będzin 7
2158 EGM Sp. z o.o. Kraków 7
2159 ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe Poznań 7
2160 SIMA – ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki Kraków 7
2161 Stal Warsztat Sp. z o.o. Poznań 7
2162 Strefa – Glass Sp. z o.o. Grzybów 7
2163 Dom Kredytowy Notus S.A. Warszawa 7
2164 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 7
2165 Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa Kraków 7
2166 Czysto.PL Sp. z o.o. Kraków 7
2167 HCR Sp. z o.o. Warszawa 7
2168 ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Suwałki 7
2169 Główny Instytut Górnictwa Katowice 7
2170 Zarządca Sp. z o.o. Szczecin 7
2171 Zakład Materiałów Ceramicznych ZMC ZAMAC Sp. z o.o. Kraków 7
2172 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 7
2173 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 7
2174 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7
2175 Brand Nature Access Sp. z o.o. Warszawa 7
2176 Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Kalisz 7
2177 Stadmar Sp. z o.o. Radziszów 7
2178 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
2179 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 7
2180 Pem Direct Marketing Sp. z o.o. Poznań 7
2181 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 7
2182 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 7
2183 Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Sanok 7
2184 K. T. Skalscy Karin S.J. Jabłonna 7
2185 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 7
2186 WARTA GLASS JEDLICE S.A. Jedlice 7
2187 KUŹNIA S.A. Fabryka Narzędzi Sułkowice 7
2188 Komex S.J. Kraków 7
2189 AGOPOL EKOTRADE Sp. z o.o. Słupsk 7
2190 Błysk Sp. z o.o. Chwaszczyno 7
2191 Promet – Stal Sp. z o.o. PPM Olsztyn 7
2192 Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. Poznań 7
2193 Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J. Tarnów 7
2194 PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o. Chorzów 7
2195 Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT – GRACZE Sp. z o.o. Gracze 7
2196 Dase Financial Group S.A. Świdnica 7
2197 Steelcon Sp. z o.o. Warblewo 7
2198 Tarpil Sp. z o.o. Piła 7
2199 Wiki – Met Sp. z o.o. Kępno 7
2200 Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. Wrocław 7
2201 Kuda Truck Parts Sp. z o.o. Police 7
2202 Elnaft Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 7
2203 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7
2204 Creon Poland Sp. z o.o. Sianów 7
2205 Metro Properties Sp. z o.o. Warszawa 7
2206 Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo 7
2207 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 7
2208 Hutniczo – Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 7
2209 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach Kielce 7
2210 Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o. Warszawa 7
2211 Baker Tilly Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
2212 Energoster Sp. z o.o. Wrocław 7
2213 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 7
2214 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 7
2215 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 7
2216 Zarmen Sp. z o.o. Chorzów 7
2217 PPHU Tel – Poż – System Iskra Sp. z o.o. Poznań 7
2218 Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdynia 7
2219 KLIMONT Sp. z o.o. Świebodzice 7
2220 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
2221 MS Polska Sp. z o.o. Lublin 7
2222 Centrum Handlowe Szembeka Sp. z o.o. Warszawa 7
2223 Black Point Group sp. z o.o. Wrocław 7
2224 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 7
2225 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 7
2226 Media Billboards Sp. z o.o. Kraków 7
2227 EKOLAN S.A. Gdynia 7
2228 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 7
2229 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 7
2230 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 7
2231 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 7
2232 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 7
2233 Kantor Polski S.A. Gdańsk 7
2234 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Nysa 7
2235 OSES Sp. z o.o. Gdańsk 7
2236 IICS/Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2237 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 7
2238 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 7
2239 Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy Zabrze 7
2240 Instalplast Łask Sp. z o.o. Łask 7
2241 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe Ekowent Sp. z o.o. Oświęcim 7
2242 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa  Warszawa 7
2243 Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi Rumia 7
2244 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 7
2245 RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 7
2246 Usługowa Spółdzielnia Światowid Łódź 7
2247 REMDŹWIG Sp. z o.o. Zakład Remontów Urządzeń Dźwignicowych Tarnów 7
2248 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 7
2249 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 7
2250 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 7
2251 GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa Wrocław 7
2252 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA Czarna Białostocka 7
2253 SPEKTRA Sp. z o.o. Warszawa 7
2254 Segus Sp. z o.o. Szczecin 7
2255 AMS S.A. Warszawa 7
2256 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 7
2257 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt W Drawsku Pomorskim Drawsko Pomorskie 7
2258 Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o. Jelenia Góra 7
2259 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 7
2260 HARTOWNIA TS ZBĄSZYNEK Sp. z o.o. Zbąszynek 7
2261 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 7
2262 Spółdzielnia Mieszkaniowa Weronika Tychy 7
2263 Atlas Sp. z o.o. Łódź 7
2264 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 7
2265 Budynki Rozproszone Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
2266 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 7
2267 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Warszawa 7
2268 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakowiak Kraków 7
2269 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ŁUCZNIK w Radomiu Radom 7
2270 UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
2271 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tomaszów Lubelski 7
2272 MARCO SERVICE Sp. z o.o. Szczecin 7
2273 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID Nowy Sącz 7
2274 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 7
2275 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 7
2276 Asekuracja Cash Handling sp. z o.o. Warszawa 7
2277 Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
2278 Pro-Men Sp. z o.o. Radawiec Duży 7
2279 Fol-Druk S.J. Płock 7
2280 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 7
2281 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 7
2282 Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Skierniewice 7
2283 WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 7
2284 Siersza – Clean X Service Sp. z o.o. Trzebinia 7
2285 WROCŁAW – POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7
2286 Zamos Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 7
2287 POL – ASSISTANCE Sp. z o.o. Warszawa 7
2288 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 7
2289 PPHU Protech Sp. z o.o. Rypin 7
2290 Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce Kraków 7
2291 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 7
2292 Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski, A.Ciecierski,R.Chyżyński,T.Kita,P.Rak Spółka Komandytowa Warszawa 7
2293 Yum Restaurants Sp. z o.o. Warszawa 7
2294 MECAPOL S.A. Wągrowiec 7
2295 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 7
2296 PZL Sp. z o.o. Warszawa 7
2297 Mag Gorzelak i Jasiński S.J. Piła 7
2298 BIELINEX – BETON Sp. z o.o. Szczecin 7
2299 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 7
2300 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa Tychy 7
2301 Digitouch Sp. z o.o. Suchy Las 7
2302 HERBICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Centrum Leasingowe Poznań 7
2303 Soter Sp. z o.o. Kolbuszowa 7
2304 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego Łódź 7
2305 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA Warszawa 7
2306 Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa Włocławek 7
2307 Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
2308 COLPAK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
2309 Silliker Sp. z o.o. Warszawa 7
2310 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 7
2311 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA Warszawa 7
2312 WODROPOL S.A. Wrocław 7
2313 Dan – Poltherm Sp. z o.o. Łęgowo 7
2314 Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Gdańsk 7
2315 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 7
2316 TNS Polska S.A. Warszawa 7
2317 KMK Gips Sp. z o.o. Kamieńsk 7
2318 Spółdzielnia Mieszkaniowa ORŁOWIEC Rydułtowy 7
2319 ARBET S.J. Fabryka Styropianu Koszalin 7
2320 Elester – PKP Sp. z o.o. Łódź 7
2321 Kramo S.J. Radom 7
2322 Produkcyjno – Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Bonex Zduńska Wola 7
2323 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MASTA S.DRZAZGA S.J. Częstochowa 7
2324 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 7
2325 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp.k. Warszawa 7
2326 IVS Sp. z o.o. Dębica 7
2327 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA Łódź 7
2328 KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o. Gdynia 7
2329 Przedsiębiorstwo POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 7
2330 D-Well Dariusz Świątek, Barbara Świątek Sp. J. Warszawa 7
2331 Sigma Bags S.J. Koło 7
2332 First Data Polska S.A. Warszawa 7
2333 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 7
2334 Centrum Promocji Zdrowia Sanvit Sp. z o.o. Warszawa 7
2335 RS-Druk Sp. z o.o. Rzeszów 7
2336 Locstar Sp. z o.o. Szczecin 7
2337 Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
2338 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Charbrowo 7
2339 METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa 7
2340 IBM BTO BUSINESS CONSULTING SERVICES Sp. z o.o. Kraków 7
2341 Alucrom Sp. z o.o. Mirków 7
2342 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 7
2343 Prometeusz Sp. z o.o. Stalowa Wola 7
2344 J.S. Hamilton Poland Ltd Sp. z o.o. Gdynia 7
2345 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 7
2346 SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radomsko 7
2347 Hołowczyc Management Sp. z o.o. Olsztyn 7
2348 PROPLASTIC Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
2349 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Hydrotechnicznego „Inżbud” Sztuka, Wojs sp. j. Ustroń 7
2350 3K S.J. JAN KUCHARCZYK,PIOTR KUCHARCZYK,AGATA KUCHARCZYK Katowice 7
2351 WPP Sp. z o.o. Warszawa 7
2352 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 7
2353 Tip-Top Sp. z o.o. Kraków 7
2354 Spółdzielnia Inwalidów Odrodzenie w Gdańsku Gdańsk 7
2355 G & G Studio Sp. z o.o. Warszawa 7
2356 Dantom Sp. z o.o. Poznań 7
2357 Energotest Sp. z o.o. Gliwice 7
2358 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia Gdańsk 7
2359 Drukarnia Argonex S.J. Bydgoszcz 7
2360 Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp.k. Radom 7
2361 LUBANTA S.A. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Luboń 7
2362 Monarcha i Wspólnicy ETL Poznań Sp. z o.o. Poznań 7
2363 Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 7
2364 KORPORACJA KOMEX-ALMONI LTD Sp. z o.o. Gdańsk 7
2365 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 7
2366 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 7
2367 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 7
2368 PHU WIERTMET Sp. z o.o. Libusza 7
2369 Geoinvirex-Aprt Sp. z o.o. Warszawa 7
2370 Tytan Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Białystok 7
2371 QUINTILES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 7
2372 Dompol Sp. z o.o. Przemyśl 7
2373 Exito Broker Sp. z o.o. Warszawa 7
2374 Central European Consulting Sp. z o.o. Warszawa 7
2375 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. Kielce 7
2376 DIKPAK S.J. Białystok 7
2377 Podgórska Spółdzielnia OCHRONA MIENIA Kraków 7
2378 MJM Sp. z o.o. Chełm 7
2379 MARATON Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szklarska Poręba 7
2380 SHIM – MED Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2381 ALPROF Sp. z o.o. Gdańsk 7
2382 Doka Polska Sp. z o.o. Zielonka 7
2383 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 7
2384 Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o. Lębork 7
2385 Warszawska Sp-nia Pracy USŁUGI PRZEMYSŁOWE Warszawa 7
2386 Wulkan Sp. z o.o. Szczecin 7
2387 Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany Sp. z o.o. Klęczany 7
2388 Polaudit Sp. z o.o. Warszawa 7
2389 ZAP Rachunkowość Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
2390 Lindab Buildings Sp. z o.o. Łomianki 7
2391 Jansen Display Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
2392 Czerwona Torebka S.A. Poznań 6
2393 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 6
2394 Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o. Bogatynia 6
2395 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 6
2396 Nector Sp. z o.o. Kraków 6
2397 Bagramet Sp. z o.o. Bytów 6
2398 ZWG S.A. Iwiny 6
2399 Solcom – Bayard Sp. z o.o. Poznań 6
2400 Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Warszawa 6
2401 Atu Sp. z o.o. Lublin 6
2402 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 6
2403 DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6
2404 Poland Workforce Sp. z o.o. Warszawa 6
2405 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 6
2406 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 6
2407 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 6
2408 JAREM Sp. z o.o. PUPH Jaworzno 6
2409 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 6
2410 Stolter Sp. z o.o. Stolno 6
2411 B + K Polska Sp. z o.o. Walce 6
2412 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 6
2413 Privacon Poland Sp. z o.o. Zławieś Wielka 6
2414 IZOSTAL S.A. Zawadzkie 6
2415 MAGWENT Sp. z o.o. Warszawa 6
2416 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 6
2417 Metec Sp. z o.o. Miłomłyn 6
2418 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
2419 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 6
2420 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 6
2421 Logmaster Sp. z o.o. sp.k. Radzymin 6
2422 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 6
2423 PIGO Sp. z o.o. Dobre Miasto 6
2424 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Tarnów 6
2425 PPHU POM Sp. z o.o. Trzebnica 6
2426 Maj Sp. z o.o. Stara Iwiczna 6
2427 Blok-Bud Sp. z o.o. Blok Dobryszyce 6
2428 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 6
2429 PPUH CNC Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 6
2430 Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A. Tarnowskie Góry 6
2431 Security System MS Sp. z o.o. Gdańsk 6
2432 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 6
2433 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. Szczecin 6
2434 Nicator Fabryka Opakowań S.J. Karczew 6
2435 KRUEL Sp. z o.o. Chrzanów 6
2436 Viliko Sp. z o.o. Świdnik 6
2437 Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o. Dębica 6
2438 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 6
2439 Firma Usługowa Staniszewscy S.J. Olsztyn 6
2440 WS ATKINS – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2441 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 6
2442 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 6
2443 Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE Warszawa 6
2444 ISCM Sp. z o.o. Warszawa 6
2445 Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o. Zabierzów 6
2446 Tauron Polska Energia S.A. Katowice 6
2447 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRISBUT-NET Krzysztof Czyż i Ewa Kuzior S.J. Żarki 6
2448 Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne Gdynia 6
2449 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 6
2450 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 6
2451 Remzel – Zakład Remontowy Sp. z o.o. Rzeszów 6
2452 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Kielce 6
2453 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 6
2454 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 6
2455 Orka Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 6
2456 Enerpol Sp. z o.o. Sopot 6
2457 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 6
2458 ALUMETAL S.A. Kęty 6
2459 Nexus Consultans Sp. z o.o. Gdynia 6
2460 BEZPOL Sp. z o.o. PPHU Rzeszów 6
2461 INVESTGAS S.A. Warszawa 6
2462 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 6
2463 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. Szczecin 6
2464 MID Europa Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
2465 Polwax S.A. Jasło 6
2466 Techmasz Sp. z o.o. Mława 6
2467 Wilsko Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6
2468 Rosiński i S-Ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań Bielsko-Biała 6
2469 Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik Gdańsk 6
2470 Guss – Ex Sp. z o.o. Warszawa 6
2471 Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A. Białystok 6
2472 GALWANIZER Sp. z o.o. Dzierżoniów 6
2473 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 6
2474 Remonaft Sp. z o.o. Zakład Remontowo-Produkcyjny Krosno 6
2475 Żywieckie Kopalnie Kruszyw Sp. z o.o. Zarzecze 6
2476 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 6
2477 Eurometal S.A. Stalowa Wola 6
2478 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 6
2479 SILANA Sp. z o.o. PW Wrocław 6
2480 GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 6
2481 GALKOR Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE Koronowo 6
2482 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 6
2483 RV Metal Sp. z o.o. Opole 6
2484 Biovita S.J. Tenczynek 6
2485 Powszechna Agencja Handlowa PAH Sp. z o.o. Szkotnik 6
2486 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 6
2487 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 6
2488 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 6
2489 Maxus – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
2490 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 6
2491 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy Spółka Jawna Janin 6
2492 Union Knopf Polska Sp. z o.o. Turek 6
2493 PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J. Wieliczka 6
2494 Artefe S.A. Kielce 6
2495 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 6
2496 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 6
2497 Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. Zielona Góra 6
2498 Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2499 Invest – Park Development Sp. z o.o. Wałbrzych 6
2500 West Sp. z o.o. Gortatowo 6
2501 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 6
2502 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sławpol Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2503 Plastbud Sp. z o.o. Żary 6
2504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 6
2505 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. Warszawa 6
2506 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2507 ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A. Zabrze 6
2508 AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. Kraków 6
2509 Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Kraków 6
2510 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
2511 SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 6
2512 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 6
2513 Toplast S.J. Poznań 6
2514 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 6
2515 Chemiczno-Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów POLIPOL Gdańsk 6
2516 Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
2517 SZTUKA NAŁĘCZOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 6
2518 Nordsign XLP Sp. z o.o. Kowanowo 6
2519 Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrołęka 6
2520 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 6
2521 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Panki 6
2522 Łowiec Polski Sp. z o.o. Warszawa 6
2523 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE WGM GRAŻYNA WASILEWSKA, MIROSŁAW WASILEWSKI S.J. Przylep 6
2524 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 6
2525 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
2526 Finow Polska Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 6
2527 Zarząd Budynków w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 6
2528 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 6
2529 Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o. Wrocław 6
2530 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kielce 6
2531 KOMEL Branżowy Ośrodek Badawczo Rozwojowy Maszyn Elektrycznych Katowice 6
2532 Spec-Glas Sp. z o.o. Szczecin 6
2533 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego Koziegłowy 6
2534 Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6
2535 RUBINKOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 6
2536 Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
2537 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 6
2538 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsk Podlaski 6
2539 Capicorn Sp. z o.o. Świebodzice 6
2540 KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 6
2541 Liberty Motors Sp. z o.o. Łódź 6
2542 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku Brzesko 6
2543 Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA Police 6
2544 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 6
2545 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 6
2546 Biacolor Sp. z o.o. Białystok 6
2547 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego Piotrków Trybunalski 6
2548 Grunwald Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 6
2549 Warta Glass Sieraków S.A. Sieraków 6
2550 KOMWAD Sp. z o.o. Wadowice 6
2551 Grupa Hunters Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 6
2552 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA Warszawa 6
2553 Gdyńska Sp-nia Mieszkaniowa Gdynia 6
2554 Spółdzielnia Mieszkaniowa MAŁOPOLSKA w Gorlicach Gorlice 6
2555 Centrum Nieruchomości Domena Sp. z o.o. Legnica 6
2556 TREFL S.A. Sopot 6
2557 JASKÓŁKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 6
2558 Przedsiębiorstwo Serwisowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6
2559 PETROSOL Sp. z o.o. Kraków 6
2560 MAVILEX Małgorzata Lubera Wąbrzeźno 6
2561 Ever Grupa Sp. z o.o. Warszawa 6
2562 Energorem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Remontowych  Gorzów Wielkopolski 6
2563 IMS Informatiom Medical Statistics Poland Ltd Sp. z o.o. Warszawa 6
2564 Medas Sp. z o.o. Katowice 6
2565 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 6
2566 Inwemer Ochrona Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 6
2567 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 6
2568 Lewiatan Zachód Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 6
2569 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 6
2570 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 6
2571 TECHTRANS S.J PPHU Elbląg 6
2572 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 6
2573 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 6
2574 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 6
2575 Martin & Jacob Sp. z o.o. Wrocław 6
2576 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 6
2577 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 6
2578 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza w Białymstoku Białystok 6
2579 Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko – Amerykańskie Kraków 6
2580 Advanced PR Sp. z o.o. Warszawa 6
2581 KOLB Sp. z o.o. FPH Kolonowskie 6
2582 EMAPOL Sp. z o.o. Gdańsk 6
2583 LOTOS OIL S.A. Gdańsk 6
2584 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 6
2585 Ecorys Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
2586 Intek Sp. z o.o. Lubawa 6
2587 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 6
2588 Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza w Niedomicach Niedomice 6
2589 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 6
2590 Sematech – Południe S.A. Zabrze 6
2591 Col-Garten Sp. z o.o. PHU Stasin 6
2592 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 6
2593 Chłodnia Igloo S.J. PH Chełm 6
2594 DOMENA & TRADE Sp. z o.o. Warszawa 6
2595 Electropoli – Galwanotechnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
2596 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 6
2597 Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk w Krakowie Kraków 6
2598 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 6
2599 Sport Mega Marketing Sp. z o.o. Poznań 6
2600 Spółdzielnia Mieszkaniowa SILESIA Katowice 6
2601 Przylesie Spółdzielnia Mieszkaniowa  Sopot 6
2602 Drukarnia INTER – DRUK S.J. Białystok 6
2603 ABC Service Sp. z o.o. Wrocław 6
2604 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 6
2605 Agencja Maart Sp. z o.o. Warszawa 6
2606 Invest – Rem S.A. Gdańsk 6
2607 M-Serwis S.J. Poznań 6
2608 Profac Sp. z o.o. Kraków 6
2609 Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. Gliwice 6
2610 XEROSERVICE NORTH Sp. z o.o. Gdynia 6
2611 Petro Mechanika S.A. Płock 6
2612 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM Ruda Śląska 6
2613 Filharmonia Narodowa Warszawa 6
2614 Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6
2615 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Escort S.J. Ciechanów 6
2616 DOLEZYCH Sp. z o.o. Katowice 6
2617 EL-MECH Sp. z o.o. Rudniki 6
2618 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 6
2619 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 6
2620 Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. Pruszków 6
2621 Lidex Sp. z o.o. Warszawa 6
2622 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 6
2623 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 6
2624 INSTAL – PROJEKT S.J. Nowa Wieś 6
2625 Sobieski Crown Sp. z o.o. Kraków 6
2626 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 6
2627 WROBUD – ZABYTKI Sp. z o.o. Wrocław 6
2628 SITR Sp. z o.o. Okręgowy Ośrodek Rzeczoznawstwa i Doradztwa Olsztyn 6
2629 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 6
2630 Mezon Instal Serwis Sp. z o.o. Plewiska 6
2631 Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o. Pelplin 6
2632 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 6
2633 Kosbud Sp. z o.o. Bestwina 6
2634 RAMB Sp. z o.o. Bełchatów 6
2635 BOLOIL S.A. Bukowno 6
2636 Publicis Sp. z o.o. Warszawa 6
2637 Enerpark Inżynieria Wiatrowa Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 6
2638 SED – HUT S.A. PU Kraków 6
2639 BT Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6
2640 Moore Stephens Trzemżalski Krynicki i Partnerzy Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Gdańsk 6
2641 ENERGOCENTRUM POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 6
2642 GRAFTON RECRUITMENT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
2643 Hel – Wita Sp. z o.o. Zielonka 6
2644 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 6
2645 Infomax E. Marasik-Bielejec & G. Bielejec S.J. Katowice 6
2646 Hevelius Sp. z o.o. Przeds.Usługowo – Wykonawcze Gdańsk 6
2647 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 6
2648 Gawimet Sp. z o.o. PUHP Cieszyn 6
2649 Zakład Produkcyjno – Usługowy Rombex Sp. z o.o. Gdańsk 6
2650 Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych  Świdnica 6
2651 GBI Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
2652 Drukarnia Triada Sp. z o.o. Wrocław 6
2653 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 6
2654 Spółdzielnia Pracy Surowców Mineralnych Opole 6
2655 TAX – 2 Sp. z o.o. Agencja Biegłych Rewidentów Wrocław 6
2656 SERDECZNA TROSKA Sp. z o.o. Kraków 6
2657 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 6
2658 Huta Szkła FENIKS Piotrków Trybunalski 6
2659 DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. Węgrzce 6
2660 Mediapol Sp. z o.o. Wrocław 6
2661 ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6
2662 DEZAMET S.A. Zakłady Metalowe Nowa Dęba 6
2663 STYKS Sp. z o.o. Lublin 6
2664 Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o. Darłowo 6
2665 Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Wrocław 6
2666 ESAB Sp. z o.o. Katowice 6
2667 KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
2668 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HETMAN Sp. z o.o. Katowice 6
2669 KOKSZTYS S.A. Wrocław 6
2670 ZAKŁAD USŁUG STOCZNIOWYCH I MOSTOWYCH Sp. z o.o. Szczecin 6
2671 E. S. Kargon Sp. z o.o. Izabelin 6
2672 AG – COMPLEX Sp. z o.o. Warszawa 6
2673 Odyseya Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 6
2674 Quality Watch Sp. z o.o. Warszawa 6
2675 Ets Sp. z o.o. Opole 6
2676 Koettermann Sp. z o.o. Warszawa 5
2677 Global Automotive Group Sp. z o.o. Warszawa 5
2678 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 5
2679 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 5
2680 Horeca Strategies Sp. z o.o. Warszawa 5
2681 APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2682 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 5
2683 MELVIT S.A. Warszawa 5
2684 Spax Packaging Sp. z o.o. Wieliczka 5
2685 Ergomed Sp. z o.o. Kraków 5
2686 Chic Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5
2687 Hut Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 5
2688 Biuro Rachunkowo – Księgowe Bilansista Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2689 MK Sp. z o.o. Żary 5
2690 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 5
2691 Active Pharma Sp. z o.o. Legionowo 5
2692 Plastitec Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
2693 Vision SecretClient Sp. z o.o. Wrocław 5
2694 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 5
2695 Plastica Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 5
2696 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 5
2697 J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o. Maków Mazowiecki 5
2698 CTRL SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 5
2699 PKP Cargo Wagon – Jaworzyna Śląska Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 5
2700 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 5
2701 Nina Sp. z o.o. Trzciniec 5
2702 Górka – Ojciec i Syn Sp. z o.o. Myślenice 5
2703 BUJALSKI Sp. z o.o. Dywity 5
2704 H. Cegielski – Service Sp. z o.o. Poznań 5
2705 PUH Wodrem Sp. z o.o. Wrocław 5
2706 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 5
2707 Centrum Badawczo Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o. Warszawa 5
2708 Netgear Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
2709 Jack – Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Warszawa 5
2710 Aron 2 Sp. z o.o. Agencja Ochrony Bydgoszcz 5
2711 BBW – Projekt Sp. z o.o. Dębica 5
2712 HUTA BATORY Sp. z o.o. Chorzów 5
2713 Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o. Końskie 5
2714 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 5
2715 G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 5
2716 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Charsznica 5
2717 Orlen – Oil Sp. z o.o. Kraków 5
2718 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 5
2719 Voxen Sp. z o.o. Warszawa 5
2720 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 5
2721 Initial Matadoor Sp. z o.o. Warszawa 5
2722 Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. Warszawa 5
2723 Magmar Sp. z o.o. Olszanka 5
2724 MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Łódź 5
2725 PKP Cargo Wagon-Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 5
2726 Fenix Metals Sp. z o.o. Tarnobrzeg 5
2727 LAMELA Sp. z o.o. Łowicz 5
2728 A.K.S. Poland Sp. z o.o. Świnoujście 5
2729 Wetzel Sp. z o.o. Duchnów 5
2730 TARGPIAST Sp. z o.o. Wrocław 5
2731 Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o. Kostrza 5
2732 Beetsma Sp. z o.o. Radom 5
2733 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 5
2734 ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A. Warszawa 5
2735 Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. Warszawa 5
2736 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
2737 Danrol of Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 5
2738 Agencja Inwestycyjna CORP S.A. Warszawa 5
2739 Alnor – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 5
2740 Log-Tech Sp. z o.o. Syców 5
2741 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
2742 Kar Sto Sp. z o.o. PUPH Poznań 5
2743 IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 5
2744 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 5
2745 Kancelaria Księgowo – Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego Białystok 5
2746 Ref – Graf Sp. z o.o. Poznań 5
2747 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 5
2748 2 X 3 S.A. Krzęcin 5
2749 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 5
2750 Energoinwest Serwis Sp. z o.o. Konin 5
2751 RAMIRENT S.A. Szczecin 5
2752 INTER BEST – 97 Sp. z o.o. Warszawa 5
2753 NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych Łódź 5
2754 Firmus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Olkusz 5
2755 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 5
2756 Global E – Business Operations Sp. z o.o. Wrocław 5
2757 JAREXS Sp. z o.o. Legnica 5
2758 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Wałcz 5
2759 CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2760 PPUH Filplast – Głogówek Sp. z o.o. Głogówek 5
2761 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wromostal” Sp. z o.o. Wrocław 5
2762 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 5
2763 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 5
2764 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 5
2765 VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Wałcz 5
2766 Terytorium Sp. z o.o. Żórawina 5
2767 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 5
2768 AUTOMATYKA Sp. z o.o. Tarnów 5
2769 Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o. Działoszyn 5
2770 OTT System Sp. z o.o. Kazimierzowo 5
2771 Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A. Warszawa 5
2772 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 5
2773 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 5
2774 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 5
2775 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 5
2776 AKCES BIS Sp. z o.o. Mianowice 5
2777 Bestim S.J. Ceków-Kolonia 5
2778 POLSLING Sp. z o.o. Mikołów 5
2779 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 5
2780 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 5
2781 FINPOL ROHR Sp. z o.o. Warszawa 5
2782 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 5
2783 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 5
2784 Euro – Kerze Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 5
2785 Drewa Sp. z o.o. Warszawa 5
2786 Splast Sp. z o.o. Jedlicze 5
2787 Form – Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 5
2788 Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o. Radom 5
2789 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 5
2790 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 5
2791 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 5
2792 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 5
2793 LIBRA Sp. z o.o. Trzebinia 5
2794 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 5
2795 Promet S.J. PPUH Bestwina 5
2796 Al – Stal Sp. z o.o. Rzeszów 5
2797 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 5
2798 Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 5
2799 Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy Gdynia 5
2800 JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski Radom 5
2801 NU – MED Diagnostyka Sp. z o.o. Elbląg 5
2802 Dozut – Tagor Sp. z o.o. Zabrze 5
2803 KORONA S.A. Wieluń 5
2804 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 5
2805 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy Puławy 5
2806 PHP TES Sp. z o.o. Niwki Daleszyckie 5
2807 WR Sp. z o.o. PPH Przasnysz 5
2808 Zower Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 5
2809 Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń PLASMET Sp. z o.o. Przemyśl 5
2810 Connectpol.eu Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2811 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 5
2812 Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o. Lublin 5
2813 Euromoney Polska S.A. Warszawa 5
2814 Lapp Insulators Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 5
2815 ASECURA – SERVICE Sp. z o.o. Piła 5
2816 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 5
2817 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 5
2818 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 5
2819 SKALIMEX – BORÓW S.A. Sieradz 5
2820 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o. Poznań 5
2821 Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy 5
2822 ZP-U MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o. Międzyrzecz 5
2823 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 5
2824 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 5
2825 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 5
2826 Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o. Łódź 5
2827 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 5
2828 Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny Olsztynek 5
2829 Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Puławy 5
2830 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 5
2831 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Bydgoszcz 5
2832 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 5
2833 Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
2834 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 5
2835 Kwitnąca Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 5
2836 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Zduńska Wola 5
2837 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 5
2838 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 5
2839 CZAN Sp. z o.o. Garwolin 5
2840 PPUH PROWERK Sp. z o.o. Kraków 5
2841 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 5
2842 EMIR Sp. z o.o. PW ZPCh Włocławek 5
2843 Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELEC Sosnowiec 5
2844 Usługi Poligraficzno – Wydawnicze Adet Sp. z o.o. Warszawa 5
2845 Max – Efekt Sp. z o.o. Poznań 5
2846 TOMTEX S.J. Zgierz 5
2847 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Ożarów Mazowiecki 5
2848 Terma Sp. z o.o. Czaple 5
2849 Centrum Wspinaczkowe Reni – Sport Sp. z o.o. Kraków 5
2850 Madex Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Chorzów 5
2851 ZRZESZENI Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 5
2852 Firma Reprodex Sp. z o.o. Oświęcim 5
2853 SORPOL Sp. z o.o. Głogów 5
2854 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jelcz-Laskowice 5
2855 Agencja Aktorska Gudejko S.J. Warszawa 5
2856 Euro – Eko – Pak S.J. Poznań 5
2857 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 5
2858 PHUP Bilpol Kużaj Beata, Bil Józef S.J. Chorzów 5
2859 Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu OPOLREM Sp. z o.o. Górażdże 5
2860 Biuro Rachunkowości Perfekta Sp. z o.o. Wejherowo 5
2861 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokółce Sokółka 5
2862 Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o. Tarnów 5
2863 Spółdzielnia Mieszkaniowa Razem Łaziska Górne 5
2864 Werbena Art Sp. z o.o. Warszawa 5
2865 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa  Wrocław 5
2866 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 5
2867 MISTRZEJOWICE – PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 5
2868 Polish European Media Sp. z o.o. Poznań 5
2869 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 5
2870 Kancelaria Porad Finansowo – Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. Katowice 5
2871 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego Wrocław 5
2872 BONER Sp. z o.o. Białystok 5
2873 Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5
2874 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALURG Dąbrowa Górnicza 5
2875 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 5
2876 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
2877 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 5
2878 Mrowiec Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 5
2879 Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krasnystaw 5
2880 POMEZANIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kwidzyn 5
2881 Spółdzielnia Mieszkaniowa JAROTY w Olsztynie Olsztyn 5
2882 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 5
2883 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 5
2884 Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Szczecin 5
2885 Pracownia C&C Sp. z o.o. Warszawa 5
2886 Vivenge Produkcja 2 Sp. z o.o. Siedlce 5
2887 Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rybnik 5
2888 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 5
2889 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 5
2890 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Kalisz 5
2891 Manhatan – Sp. z o.o. Słupsk 5
2892 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szkuner I Władysławowo 5
2893 Polargos Sp. z o.o. Warszawa 5
2894 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Warszawa 5
2895 WIELKOBLOKOWA Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Białystok 5
2896 SJENIT S.A. Niemcza 5
2897 CZASZA Agencja Byłych Spadochroniarzy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2898 Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Radzyń Podlaski 5
2899 Inter Cement Sp. z o.o. Łódź 5
2900 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 5
2901 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ  Ostróda 5
2902 Spółdzielnia SNB w Białymstoku Białystok 5
2903 TEDEX SERVICE Sp. z o.o. Stara Iwiczna 5
2904 ŻABIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5
2905 DĄBROWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
2906 Turhand – Ret Sp. z o.o. Opole 5
2907 Wykro – Met Sp. z o.o. Szklarka Myślniewska 5
2908 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Lublin 5
2909 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 5
2910 Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn I Urządzeń Budowlanych Budropol S.J.i Czeladź 5
2911 NOVISION Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2912 Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Stróże 5
2913 Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przemyśl 5
2914 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 5
2915 Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Promyk Lublin 5
2916 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka 5
2917 Promos Sp. z o.o. Kraków 5
2918 Fortis Centrum 50/50 Projekt sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 5
2919 Fabryka Wiertła Baildon S.A. Katowice 5
2920 Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Legnica 5
2921 JANOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Rumia 5
2922 Torpak Krzysztof Baran Spółka Komandytowa Reguły 5
2923 SAF S.A. Sosnowiec 5
2924 BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa Bartoszyce 5
2925 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 5
2926 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 5
2927 Glas – Tech S.A. Swarzędz 5
2928 Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o. Lubiczów 5
2929 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 5
2930 Sendero Sp. z o.o. Wrocław 5
2931 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Kochanowskiego Radom 5
2932 NOWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 5
2933 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 5
2934 Spółdzielnia Mieszkaniowa AZS Lublin 5
2935 GÓRNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaworzno 5
2936 Media On Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 5
2937 DONBERT S.J. Dębica 5
2938 TECHFORMONT Sp. z o.o. Chełmek 5
2939 Real Estate Development Company Sp. z o.o. Warszawa 5
2940 Grupa Obsługi Przemysłu Beta Sp. z o.o. Ostrołęka 5
2941 KOPALNIA SOLI WIELICZKA Zakład Mechaniczny Sp. z o.o. Wieliczka 5
2942 Elektroaparatura Sp. z o.o. Szczecin 5
2943 Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Płock 5
2944 Floramedia Polska Sp. z o.o. Pamiętna 5
2945 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa  Pruszcz Gdański 5
2946 PPUH Perfopol Sp. z o.o. Starachowice 5
2947 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 5
2948 Przedsiębiorstwo Usług Leśnych West Ignaciuk i Ostaszewski S.J. Giżycko 5
2949 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piastów 5
2950 CZERWONY RYNEK Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
2951 UNIVERSAL EXPRESS DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 5
2952 BIURO OCHRONY RANGER Sp. z o.o. Wrocław 5
2953 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 5
2954 7N Sp. z o.o. Warszawa 5
2955 LIDMAR Sp. z o.o. Września 5
2956 Fabryka Lin Stolin Sp. z o.o. Rogowiec 5
2957 REFLEKS Sp. z o.o. Wrocław 5
2958 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 5
2959 BRANDS POLSKA Sp. z o.o. Somonino 5
2960 Visterma Sp. z o.o. Białystok 5
2961 Clean – Eco 2000 Sp. z o.o. Gdynia 5
2962 SAG Sp. z o.o. Katowice 5
2963 MEKRO Sp. z o.o. Świecie 5
2964 Gasket Real Estate Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2965 Południowy Koncern Węglowy S.A. Jaworzno 5
2966 KAZET Sp. z o.o. Głogów 5
2967 LINTER S.A. Wolbrom 5
2968 Freiberger Sp. z o.o. Warszawa 5
2969 Osiedle Spółdzielnia Mieszkaniowa  Brwinów 5
2970 Partner Serwis Sp. z o.o. Elbląg 5
2971 Grontmij Polska Sp. z o.o. Poznań 5
2972 Inplast Sp. z o.o. Zelów 5
2973 Profigips S.J. Rzeczyca 5
2974 Bekuplast Polska Sp. z o.o. Słupsk 5
2975 Stalprodukt Wamech Sp. z o.o. Bochnia 5
2976 ROMAX S.J. Kraków 5
2977 LENA WILKÓW Sp. z o.o. Złotoryja 5
2978 Ams Elektronik Sp. z o.o. Szczaniec 5
2979 DEKRET Sp. z o.o. Centrum Rachunkowe Kęty 5
2980 Wydawnictwo Kurier-Press Sp. z o.o. Szczecin 5
2981 BB Developement Sp. z o.o. Poznań 5
2982 Quality Audit House Sp. z o.o. Łódź 5
2983 Polski Zwiazek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
2984 GAMET S.A. Toruń 5
2985 PPHU Monto – Stal Sp. z o.o. Wrocław 5
2986 LUBIN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Wiertniczych Lubin 5
2987 Attar Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
2988 Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
2989 HBO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
2990 Helmar Sp. z o.o. Komorów 5
2991 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 5
2992 Specodlew Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwa Kraków 5
2993 PROMUS Sp. z o.o. Pasłęk 5
2994 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 5
2995 WOLCO Sp. z o.o. Lublin 5
2996 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. Gdańsk 5
2997 MBS Computergraphik Sp. z o.o. Błonie 5
2998 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 5
2999 MORSKI Studio Graficzne Sp. z o.o. Poznań 5
3000 FERROCARBO Sp. z o.o. Kraków 5
3001 INTER – MAX SZCZERBA S.J. Pułtusk 5
3002 PALSERWIS Sp. z o.o. Mikołów 5
3003 TECHGRUP Sp. z o.o. Kraków 5
3004 Zakład Produkcyjno Handlowy Pajęczyna Sp. z o.o. Zielonki 5
3005 Poligrafia S.J. Otwock 5
3006 KS Service Sp. z o.o. Kamień Pomorski 5
3007 TECHNO – NAUTA Sp. z o.o. Gdynia 5
3008 EUROKLIMAT Sp. z o.o. Poznań 5
3009 GOTECH Sp. z o.o. PUP Gorzów Wielkopolski 5
3010 MPTS Sp. z o.o. Poznań 5
3011 Color Box Sp. z o.o. Słupsk 5
3012 Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o. Koszalin 5
3013 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
3014 Gminna Gospodarka Komunalna – Ochota Sp. z o.o. Warszawa 5
3015 Epicor Software Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
3016 Polfinans Sp. z o.o. Warszawa 5
3017 IBC Euroserwis Sp. z o.o. Mirków 5
3018 Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Sp. z o.o. Tarnów 5
3019 Parmet Sp. z o.o. Górowo Iławeckie 5
3020 Almat-Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krapkowice 5
3021 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 5
3022 Polskie Karty Sp. z o.o. Kraków 5
3023 Eurovia Serwis Sp. z o.o. Kobierzyce 5

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *