Gepardy Biznesu 2012 pozostałych branży

Image
ImageSpośród 4761  przedsiębiorstw z pozostałych branży , których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 2430 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosła o minimum 10 proc.  Na podium znalazły się  Orlen Upstream Sp. z o.o., Czerwona Torebka S.A. i El-Pol Sp. z o.o.

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm, których wartość rynkową i jej trzyletnią dynamikę w okresie marzec 2009 – marzec 2012 w marcu 2013 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.
 
Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010, 2011 i 2012.
Wartość rynkową 22 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010, 2011 i 2012 policzyliśmy przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

GPW podaje  wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
 
C/Z w marcu 2009 r.:  10,51.
C/WK w marcu 2009 r.:  1,02.

C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.
C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.  

C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.
C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.  

C/Z w marcu 2012 r.:   9,23
C/WK w marcu 2012 r.:  1,22  

 źródło: Biuletyn Miesięczny GPW
 

Sposób liczenia wartości rynkowej i jej dynamiki został pokazany w poniższej tabeli na przykładzie firmy Implix Sp. z o.o. w Gdańsku.

Wyniki finansowe Implix Sp. z o.o. w Gdańsku
Rok 2008 2011
Zysk netto (w tys. zł)  3038 3683
Kapitał własny (w tys. zł)  10165 20933
Wartość księgowa (w tys. zł)  13203 24616
   
Wskaźniki giełdowe  
C/Z  marzec 2009 10,51
C/Wk  marzec 2009 1,02
C/Z marzec  2012 9,23
C/Wk marzec  2012 1,22
   
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Z 31929
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Wk 13467
Suma wartości rynkowej w marcu 2009 z 2 wskaźników (w tys. zł)  45396
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według średniej z 2 wskaźników 22698
   
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Z 33994
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Wk 30032
Suma wartości rynkowej w marcu 2012 z 2 wskaźników (w tys. zł)  64026
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według średnia  32013
   
Dynamika wartości rynkowej od marca 2009 r. do marca 2012 r. (w proc.)  41

 

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on zmiany wartości rynkowej w długim okresie trzyletnim na podstawie wyników za cztery lata.

Spośród 4761  przedsiębiorstw z pozostałych branży , których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 2430 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosła o minimum 10 proc.  Na podium znalazły się  Orlen Upstream Sp. z o.o., Czerwona Torebka S.A. i El-Pol Sp. z o.o.

 

Pozostały branży, czyli spoza poniższych branży

1    Handel
2    Budownictwo
3    Materiały budowlane
4    Przemysł lekki
5    Spożywczy
6    Chemiczny
7    Przemysł eletromaszynowy
8    Telekomunikacja
9    Informatyka
10    Przemysł drzewny  i papierniczy
11    Media
12    Edukacja
13    Ochrona zdrowia
14    Energetyka i ciepłownictwo
15    Usługi komunalne
16    Turystyka
17    Hotelarstwo
18    Gastronomia
19    Transport i spedycja
20    Rolna
 

 

Gepardy Biznesu 2012 pozostałych branży

Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2012 w proc.

1 Orlen Upstream Sp. z o.o. Warszawa 37381
2 Czerwona Torebka S.A. Poznań 19290
3 El-Pol Sp. z o.o. Działdowo 16948
4 Realtyco Sp. z o.o. Warszawa 7362
5 Men At Work Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 6923
6 AB Foto Sp. z o.o. Warszawa 6908
7 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 6727
8 DC System Sp. z o.o. Warszawa 5129
9 Rowit Sp. z o.o. Warszawa 4717
10 Novomedia Innovision Sp. z o.o. Kalisz 4500
11 Curo Sp. z o.o. Warszawa 4484
12 Inter – Artpol sp. z o.o. Bydgoszcz 4422
13 Dunaj – Finanse Sp. z o.o. Warszawa 4378
14 Grupa O2 S.A. Warszawa 3964
15 PPHU Kam-Eko Sp. z o.o. Kamień Krajeński 3824
16 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 3709
17 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SZANSA Sp. z o.o. Włodawa 3557
18 Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 3278
19 Solski BM Sp. z o.o. Warszawa 2884
20 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 2844
21 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 2768
22 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 2638
23 PF Logo Express Sp. z o.o. Robakowo 2621
24 Glass – Team Sp. z o.o. Złotokłos 2510
25 Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o. Bogatynia 2354
26 Damir Sp. z o.o. Gdańsk 2175
27 Koettermann Sp. z o.o. Warszawa 2091
28 Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. Katowice 1922
29 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 1898
30 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 1784
31 ITP S.A. Warszawa 1760
32 Abak S.A. Olsztyn 1730
33 BIAPOL Sp. z o.o. Warszawa 1693
34 Bee – Fee Sp. z o.o. Warszawa 1667
35 Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe  Oświęcim 1660
36 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 1650
37 ZNMR Okonek Sp. z o.o. Okonek 1641
38 Bystravision Sp. z o.o. Wrocław 1617
39 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 1590
40 Nector Sp. z o.o. Kraków 1590
41 Emperia Holding S.A. Lublin 1570
42 Yellow Group Sp. z o.o. Gdynia 1550
43 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 1392
44 Jana Kazimierza Development Sp. z o.o. Warszawa 1372
45 A.K.S. Industries Sp. z o.o. Świnoujście 1329
46 Rank Progress S.A. Legnica 1191
47 Global Automotive Group Sp. z o.o. Warszawa 1180
48 Zakrzowiak Sp. z o.o. Zakrzówek 1160
49 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 1158
50 VERBALUX Sp. z o.o. Szczecin 1156
51 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 1141
52 Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa Warszawa 1121
53 ORLEN OCHRONA Sp. z o.o. Płock 1114
54 Fast – Fol S.J. Mława 1097
55 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 1070
56 Alfa Art Sp. z o.o. Żabów 1059
57 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 1045
58 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 1027
59 Supra Brokers Sp. z o.o. Wrocław 1015
60 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 1005
61 Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o. Gdynia 916
62 Epa Energia Sp. z o.o. Szczecin 913
63 ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o. Kraków 910
64 EC Engineering Sp. z o.o. Kraków 894
65 Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach Polkowice 882
66 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 860
67 Horeca Strategies Sp. z o.o. Warszawa 856
68 Mennica – Metale Szlachetne S.A. Radzymin 845
69 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 844
70 DCM DECKERT MASCHINENBAU Sp. z o.o. Wałcz 843
71 Intertrade Sp. z o.o. Biertowice 842
72 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 808
73 APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 805
74 FSP Sp. z o.o. – S.K. Legnica 784
75 PRIMA S.A. Fabryka Pierścieni Tłokowych Łódź 782
76 ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. Warszawa 771
77 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 770
78 Majkowski Sp. z o.o. Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych Starogard Gdański 759
79 Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o. Warszawa 742
80 Management Holding 1 S.A. sp.k. Kraków 739
81 SPS Usługi Polska Sp. z o.o. Lubań 728
82 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 722
83 Kaja Bogdan Bańczyk Mikołów 722
84 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 718
85 Trapol 2 Sp. z o.o. Libiąż 712
86 Bagramet Sp. z o.o. Bytów 712
87 Eurilogic Polska Sp. z o.o. Warszawa 708
88 Euroflorist Sp. z o.o. Poznań 708
89 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 703
90 Centrum Finansowe Banku BPS S.A. Warszawa 701
91 ZWG S.A. Iwiny 675
92 FMP Planning And Facility Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 673
93 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 661
94 BRE Wealth Management S.A. Warszawa 660
95 LST CAPITAL S.A. Warszawa 658
96 Nafta Polska Sp. z o.o. Rybnik 657
97 Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Ochrony Środowiska Ekopolin Sp. z o.o. Wrocław 656
98 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 649
99 CAN-PACK General Line Sp. z o.o. Dębica 644
100 BIURO PROMO Sp. z o.o. Kraków 635
101 Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o. Wrocław 629
102 JMS Sp. z o.o. Toruń 623
103 Solcom – Bayard Sp. z o.o. Poznań 614
104 MELVIT S.A. Warszawa 611
105 Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Warszawa 607
106 Lotos Czechowice S.A. Czechowice-Dziedzice 605
107 Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 597
108 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych Reda 597
109 GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin 596
110 Fitch Polska S.A. Warszawa 586
111 Proxer Sp. z o.o. Warszawa 586
112 PL Modulo Sp. z o.o. Mikołów 583
113 Spax Packaging Sp. z o.o. Wieliczka 571
114 Efekt – Plus Zakład Produkcji Folii Sp. z o.o. Rzeszów 569
115 AIMT Polska Sp. z o.o. Gorzyce 568
116 PLASTIC FACTORY COBI S.A. Mielec 566
117 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 564
118 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 564
119 Ergomed Sp. z o.o. Kraków 561
120 Zinplast Sp. z o.o. Wolbrom 559
121 Impet Studio Sp. z o.o. Kraków 556
122 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 555
123 Polywest – Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 553
124 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 551
125 TPS Sp. z o.o. Pęcz 542
126 Elrec Sp. z o.o. Brzeg 539
127 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 534
128 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław 532
129 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 525
130 PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Wohyń 524
131 Data Solutions Sp. z o.o. Poznań 520
132 Benefit Systems S.A. Warszawa 514
133 Jadmar Sp. z o.o. Bolesławiec 511
134 Altrans Sp. z o.o. Oleśnica 508
135 B.S. Sp. z o.o. Czaplinek 506
136 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa W Wołominie Wołomin 506
137 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 506
138 ICR Sp. z o.o. Warszawa 505
139 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 504
140 EVRY Sp. z o.o. PPHU Lubin 503
141 Kema Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 502
142 Fabryka Drutu Gliwice sp. z o.o. Gliwice 500
143 Metatech sp. z o.o. Orzesze 499
144 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 499
145 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Inowrocław 486
146 ŚRUBENA UNIA S.A. Żywiec 485
147 Atu Sp. z o.o. Lublin 484
148 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 482
149 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. Warszawa 480
150 Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. Bydgoszcz 473
151 MWM ELEKTRO Sp. z o.o. Trzebinia 469
152 Weber Polska Sp. z o.o. Goleniów 468
153 Chic Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 467
154 Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 467
155 P-Serwis sp. z o.o. Płock 467
156 GSU S.A. Gliwice 466
157 Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark-GMW Jodłownik 465
158 B & J S.J. PPUH Lublin 464
159 Casus Finanse S.A. Wrocław 462
160 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 461
161 GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu Mielec 459
162 Hut Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 457
163 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J. Zawodzie 456
164 PIAST Sp. z o.o. Agencja Wytwórczo – Handlowa Warszawa 450
165 Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 449
166 Biuro Rachunkowo – Księgowe Bilansista Sp. z o.o. Bydgoszcz 443
167 MK Sp. z o.o. Żary 442
168 Miller Druk Sp. z o.o. Warszawa 439
169 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 438
170 W – M Glass Sp. z o.o. Bartoszyce 438
171 FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych Słupsk 433
172 Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 431
173 Takom Sp. z o.o. Laski 428
174 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 421
175 KONSTRUKTION Sp. z o.o. Biskupice 421
176 DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 415
177 Carefleet S.A. Wrocław 410
178 MENTOR S.A. Toruń 410
179 GSP Sp. z o.o. Łódź 410
180 Justus D.W.A. Sp. z o.o. Kraków 409
181 Tmrubber Sp. z o.o. Szczecin 408
182 Juropol Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 404
183 Wiper Sp. z o.o. Mikołów 403
184 Tivien Sp. z o.o. Warszawa 401
185 Cross Media PR Sp. z o.o. Warszawa 399
186 Arteria S.A. Warszawa 397
187 PRAWTECH Sp. z o.o. Wolbrom 396
188 RE-AKCJA Sp. z o.o. Warszawa 396
189 Poland Workforce Sp. z o.o. Warszawa 396
190 Muller Technik Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 395
191 Active Pharma Sp. z o.o. Legionowo 393
192 Transcom Worldwide CMS Poland Sp. z o.o. Wrocław 392
193 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 389
194 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 388
195 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 388
196 Secespol Technology Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 387
197 Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o. Warszawa 387
198 Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 385
199 Grupa Promocyjna A2 Sp. z o.o. Warszawa 384
200 Vak-Pol & Gaz Sp. z o.o. Wrocław 382
201 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Piastów 382
202 Raf Ekologia Sp. z o.o. Jedlicze 381
203 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 379
204 Spółdzielnia Mechaników SMS Warszawa 377
205 Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. Gdynia 377
206 Kancelaria Biegłych Rewidentów KONTO Sp. z o.o. Kraków 376
207 Plastitec Sp. z o.o. Nowa Ruda 372
208 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 370
209 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 369
210 Vision SecretClient Sp. z o.o. Wrocław 368
211 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 367
212 Plastica Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 366
213 Global Work Sp. z o.o. Zabrze 365
214 Eurorent Sp. z o.o. Piastów 360
215 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 359
216 PPUH Jawirem Sp. z o.o. Jawiszowice 358
217 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 357
218 J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o. Maków Mazowiecki 356
219 Jasłomet S.J. Jasło 355
220 Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o. Wrocław 354
221 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 353
222 Megaron S.A. Szczecin 353
223 Grupa Brokerska Odys Sp. z o.o. Bydgoszcz 351
224 SMART PRACTICAL LOGIC Sp. z o.o. Kraków 350
225 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k. Wrocław 349
226 Biznes Partner Sp. z o.o. Łódź 348
227 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 347
228 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 343
229 CTRL SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 342
230 EHN S.A. Jankowice 342
231 Direx S.J. Sulejówek 342
232 Heymservice Sp. z o.o. Bydgoszcz 340
233 OPA – CARBO Sp. z o.o. Bytom 340
234 ALF SENSOR S.J. Kraków 340
235 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 339
236 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 336
237 ALDAZ Sp. z o.o. Kąpino 334
238 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 333
239 Fines S.A. Sopot 332
240 Przedsięborstwo Produkcyjne WKS Sp. z o.o. Ostrołęka 331
241 JAREM Sp. z o.o. PUPH Jaworzno 328
242 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 325
243 Conkret S.J. Wielkie Rychnowo 322
244 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 320
245 Telma Agency Communications Sp. z o.o. Łódź 320
246 Tekspol Sp. z o.o. Katowice 319
247 Italiana-Construzioni Sp. z o.o. Wrocław 319
248 Reso Europa Service Sp. z o.o. Suwałki 318
249 Fundacja Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Białystok 310
250 DP Clean Tech Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 309
251 Domax Sp. z o.o. Łężyce 309
252 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 308
253 Tankwagon Sp. z o.o. Szczecin 307
254 Drukarnia Print S.J. Wrocław 307
255 Minerał Sp. z o.o. Warszawa 306
256 Aba-Service Sp. z o.o. Żuków 306
257 Prosperplast S.J. PPHU Paweł Mrózek & Marek Mrózek Buczkowice 305
258 Invest-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 304
259 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 304
260 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A. Warszawa 303
261 AB Industry S.A. Ożarów Mazowiecki 301
262 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 299
263 Impel Business Solutions Sp. z o.o. Wrocław 298
264 PKP Cargo Wagon – Jaworzyna Śląska Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 296
265 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o. Kosakowo 296
266 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 296
267 Energotest Sp. z o.o. Krosno 296
268 Stolter Sp. z o.o. Stolno 295
269 Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie Olsztyn 293
270 W & B Metal – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Warszawa 293
271 Tes Sp. z o.o. Gdańsk 293
272 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 292
273 Sonia Sp. z o.o. Rzeszów 291
274 Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa Warszawa 289
275 MPL VERBUM S.A. Poznań 288
276 Cine Project Polska Sp. z o.o. Poznań 286
277 Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o. Lublin 286
278 Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o. Wrocław 284
279 EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia Katowice 283
280 Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o. Gniewków 282
281 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 282
282 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 282
283 AON Hewitt Sp. z o.o. Warszawa 278
284 Turin Holding Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 276
285 SABA Sp. z o.o. Płock 276
286 Kolejowe Zakłady Usługowe Sp. z o.o. Gdańsk 275
287 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 275
288 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin 274
289 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 273
290 PAK – Hurt Sp. z o.o. Rzeszów 273
291 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 272
292 Konto Sp. z o.o. Poznań 272
293 ASTOR Sp. z o.o. Kraków 270
294 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 268
295 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Warszawa 267
296 Infolet Sp. z o.o. Kraków 267
297 PPH Konmet S.J. Złotów 267
298 Open Finance S.A. Warszawa 266
299 EPS Sp. z o.o. Wrocław 266
300 Zrzeszenie Producentów Rolnych Gminy Biała Biała 266
301 PTTS Renting Sp. z o.o. Swarzędz 266
302 Nina Sp. z o.o. Trzciniec 264
303 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 264
304 Chemoservis – Dwory S.A. Oświęcim 263
305 KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 263
306 B + K Polska Sp. z o.o. Walce 262
307 Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznań 261
308 Projspaw Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Prod. – Handlowe Wągrowiec 261
309 YAWAL S.A. Herby 260
310 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 260
311 Stomar Sp. z o.o. Gdańsk 260
312 Górka – Ojciec i Syn Sp. z o.o. Myślenice 259
313 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 259
314 N.Y.C. Sp. z o.o. Warszawa 259
315 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wisła Puławy 259
316 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 259
317 Privacon Poland Sp. z o.o. Zławieś Wielka 258
318 BUJALSKI Sp. z o.o. Dywity 258
319 Polska Korporacja Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o. Słupsk 258
320 H. Cegielski – Service Sp. z o.o. Poznań 257
321 Beton – Bud Sp. z o.o. Gorzyce 257
322 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 256
323 IZOSTAL S.A. Zawadzkie 254
324 ADMINISTRATOR Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Brzeg Dolny 254
325 Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o. Łódź 254
326 Car Technology Production Sp. z o.o. Kraków 253
327 IRYD Sp. z o.o. Gołdap 253
328 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 252
329 MAGWENT Sp. z o.o. Warszawa 252
330 HEINTZMANN – SILESIA Sp. z o.o. Gliwice 250
331 Nowbud Sp. z o.o. Kalisz 250
332 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 249
333 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 249
334 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 248
335 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 248
336 Metec Sp. z o.o. Miłomłyn 245
337 PONER Sp. z o.o Kępno 244
338 Keram – Metal Sp. z o.o. Chodzież 243
339 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 243
340 BETA Sp. z o.o. Warszawa 243
341 Euroservice Sp. z o.o. Gdańsk 242
342 EPP Sp. z o.o. Łęg 242
343 M.W. Trade S.A. Wrocław 242
344 ATOS Sp. z o.o. Łódź 240
345 Zaklad Powlekania Tkanin SKAMAT Muszyński S.J. Stalowa Wola 240
346 Control Process S.A. Kraków 240
347 EP Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 240
348 IPO Doradztwo Strategiczne S.A. Warszawa 239
349 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 239
350 Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 239
351 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 239
352 ZPHU Pas Sp. z o.o. Szamocin 237
353 Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 236
354 PUH Wodrem Sp. z o.o. Wrocław 236
355 BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 236
356 CBŻ Pszczółki – Sp. z o.o. Pszczółki 236
357 Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. Bydgoszcz 235
358 Biuro Ochrony SEZAM Sp. z o.o. Poznań 235
359 GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 235
360 Barg M. B. Poznań Sp. z o.o. Poznań 235
361 Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o. Gdańsk 235
362 Inwestycje Alternatywne Profit S.A. Warszawa 234
363 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 234
364 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 233
365 Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 233
366 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 232
367 Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Łódź 231
368 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 231
369 KGHM Polska Miedź S.A. Lubin 230
370 Top Promotion Sp. z o.o. Kraków 230
371 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 229
372 Zakłady Porcelany Ćmielów Sp. z o.o. Ćmielów 228
373 Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o. Lębork 227
374 BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o. Olkusz 226
375 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 226
376 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 225
377 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 225
378 Centrum Badawczo Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o. Warszawa 224
379 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GFG Sp. z o.o. Zabłocie 224
380 Private Wealth Consulting Sp. z o.o. Warszawa 224
381 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 222
382 Zbiko Konstrukcje – Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 222
383 Studio Borowski Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 222
384 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 221
385 VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 221
386 Atmedia Sp. z o.o. Warszawa 221
387 MIS Polska Sp. z o.o. Serwis Techniczny Krosno 221
388 Netgear Poland Sp. z o.o. Warszawa 220
389 MDH Sp. z o.o. Łódź 220
390 PPHU Hean Głuszko & Pawlak S.J. Mścice 220
391 Kwiatkowski Sp. z o.o. Lwówek 219
392 Fobos Invest Sp. z o.o. Sztum 219
393 CUF Sp. z o.o. Poznań 219
394 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 219
395 Logmaster Sp. z o.o. sp.k. Radzymin 219
396 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 218
397 Jack – Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Warszawa 218
398 PIGO Sp. z o.o. Dobre Miasto 218
399 Deloitte Legal, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa Warszawa 218
400 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 218
401 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 216
402 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 216
403 Asfor Poznański S.J. Chełmek 216
404 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 215
405 Impel Security Provider Sp. z o.o. Wrocław 215
406 Vistal Gdynia S.A. Gdynia 215
407 PROGRAFIX Sp. z o.o. Dębica 214
408 Emsold-Polen Sp. z o.o. Szczecin 214
409 Greenberg Trauring Grzesiak sp.k. Warszawa 214
410 Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Tarnów 213
411 NMG Sp. z o.o. Bydgoszcz 212
412 Rick – Consus Sp. z o.o. Toruń 212
413 PPUH RUDPOL-OPA Sp. z o.o. Ruda Śląska 212
414 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Tarnów 212
415 SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Bielsko-Biała 212
416 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 212
417 CARBO ASECURA S.A. Tychy 211
418 Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 211
419 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 211
420 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Jaworzno Jaworzno 210
421 NORD PARTNER Sp. z o.o. Toruń 210
422 BOMEX-BUD Sp. z o.o. Częstochowa 210
423 ALDA S.A. Ząbkowice Śląskie 210
424 Grupa Reklamowa Multiradio Sp. z o.o. Poznań 210
425 Kon-Bis Sp. z o.o. PUHP Konin 209
426 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe Szczecin 208
427 PPUH Euromal Sp. z o.o. Węgierska Górka 207
428 Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Toruń 207
429 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 207
430 IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 207
431 Alfa – Ar Sp. z o.o. Łódź 207
432 Zakład Przerobu Surowców Mineralnych Minerał Sp. z o.o.  Szczecinek 206
433 MINEX – INVEST Sp. z o.o. Warszawa 205
434 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 204
435 Repro – Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 204
436 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 204
437 Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J. Nowa Wieś 203
438 PPU Robex Sp. z o.o. Lębork 203
439 Windhunter – Serwis Sp. z o.o. Koszalin 203
440 Peksan Sp. z o.o. Sanok 203
441 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 202
442 Briju S.A. Poznań 202
443 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 201
444 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 201
445 Nowa Bis Sp. z o.o. Kwidzyn 201
446 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 201
447 Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu Wrocław 201
448 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 200
449 Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. Warszawa 200
450 Energo – Rem Sp. z o.o. Gdańsk 199
451 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 199
452 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 199
453 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 198
454 Aron 2 Sp. z o.o. Agencja Ochrony Bydgoszcz 198
455 Instytut Odlewnictwa w Krakowie Kraków 198
456 Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J. Świnoujście 198
457 KORDAS S.J. Srebrna Góra 197
458 Inoforges Polska Sp. z o.o. Rydzyna 196
459 Automatic Sp. z o.o. Skawina 196
460 DGP Security Partner Sp. z o.o. Legnica 196
461 PWH Ogniwo Sp. z o.o. Jawor 195
462 Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych Przeźmierowo 194
463 Imperial Company CO Sp. z o.o. Warszawa 194
464 Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. Zabrze 194
465 PPHU POM Sp. z o.o. Trzebnica 194
466 Nowo Products Sp. z o.o. Kluczbork 193
467 Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kościerzyna 193
468 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 193
469 Euro Silesia Sp. z o.o. Opole 193
470 KBR Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 192
471 Firma Handlowa Wings S.J. Bydgoszcz 191
472 BBW – Projekt Sp. z o.o. Dębica 190
473 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 190
474 Maj Sp. z o.o. Stara Iwiczna 189
475 TDM Electronics S.A. Tarczyn 189
476 PW Import – Export Broset Sp. z o.o. Wałcz 188
477 Unitrez Sp. z o.o. Opole 188
478 MANULI – HYDRAULICS POLSKA S.A. Mysłowice 188
479 PPHU Polimer Sp. z o.o. Solec Kujawski 187
480 Blok-Bud Sp. z o.o. Blok Dobryszyce 186
481 HUTA BATORY Sp. z o.o. Chorzów 186
482 AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J. Kraków 186
483 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 186
484 Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o. Końskie 185
485 Samdex Sp. z o.o. Mielec 185
486 GRANDES KOCHONOS Sp. z o.o. Warszawa 184
487 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 184
488 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 184
489 Omis SC Ostrołęka 184
490 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J. Mykanów 184
491 G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 183
492 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Nike Warszawa 182
493 WIP Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 182
494 Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Wrocław 182
495 Senator Sp. z o.o. Łódź 181
496 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 181
497 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 181
498 ODNOWA Sp. z o.o. Opole 180
499 KACZMARSKI INKASSO Wrocław 180
500 Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 179
501 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 178
502 Fog Agrotechnik Poland Sp. z o.o. Poznań 178
503 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 178
504 ABC – COLOREX Sp. z o.o. Kraków 177
505 Pol – Pak Sp. z o.o. Wolsztyn 177
506 Kent – Pak Opakowania Sp. z o.o. Kęty 177
507 Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o. Bydgoszcz 177
508 Calavados Investments II Sp. z o.o. Wrocław 177
509 DR Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o. Jelenia Góra 177
510 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Charsznica 176
511 PPUH CNC Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 176
512 BATERPOL S.A. Katowice 176
513 Kurotec-Polska Sp. z o.o. Kozielice 176
514 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka Gdynia 175
515 Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. Jabłonna 175
516 PPH FORMIKA Sp. z o.o. Raszyn 175
517 APC Sp. z o.o. Wrocław 175
518 INTERGLOBAL S.J. Stary Staw 175
519 Transbet Mariusz Grochowicz S.J. Przemyśl 175
520 ECM Group Polska S.A. Warszawa 174
521 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 174
522 Start People Outsourcing Solutions Sp. z o.o. Łódź 174
523 JLP Sp. z o.o. Warszawa 173
524 Orlen – Oil Sp. z o.o. Kraków 173
525 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 172
526 Alumet Sp. z o.o. Daleszewo 172
527 Severt Polska Sp. z o.o. Gorlice 172
528 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 172
529 Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A. Tarnowskie Góry 171
530 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 171
531 BCE Systems Sp. z o.o. Szczecin 171
532 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 170
533 Barg Laboratorium Sp. z o.o. Warszawa 169
534 Lubcon Polska Sp. z o.o. Świdnik 169
535 Voxen Sp. z o.o. Warszawa 169
536 K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o. Gniewkowo 168
537 Wkręt-Met Sp. z o.o. sp.k. Kuźnica Kiedrzyńska 168
538 ISOTEX Sp. z o.o. Poznań 167
539 Norma Investments Sp. z o.o. Warszawa 166
540 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 166
541 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 166
542 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Poznań 166
543 Marka S.A. Białystok 164
544 Security System MS Sp. z o.o. Gdańsk 164
545 Yanko Sp. z o.o. Rogoźnica 164
546 PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Przylep 164
547 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 164
548 Maga Sp. z o.o. Kraków 163
549 Initial Matadoor Sp. z o.o. Warszawa 163
550 AMERESTATE S.A. Warszawa 163
551 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 161
552 Admit Sp.J. Górki Wielkie 161
553 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 160
554 Mika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 160
555 EL PAK Sp. z o.o. Przeds. Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych Konin 160
556 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 160
557 GMB Inwestycje Sp. z o.o. Sosnowiec 159
558 HEKOBENTONITY Sp. z o.o. Nagoszyn 159
559 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Rzeszów 159
560 NOVA 3 D Sp. z o.o. Lublin 159
561 Spectra – Broker Sp. z o.o. Warszawa 158
562 Zakład Profesjonalnych Systemów Alarmowych Bask Sp. z o.o. Warszawa 158
563 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 157
564 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 156
565 Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 156
566 BIOEKSPERT Sp. z o.o. Warszawa 156
567 Famet Quality Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 156
568 Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o. Kleczew 156
569 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 155
570 Kendromed Sp. z o.o. Wrocław 155
571 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 155
572 Olimar Sp. z o.o. Kraków 155
573 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 155
574 Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A. Zabrze 154
575 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 154
576 Spółdzielnia DOZÓR Gniezno 154
577 ARM Inwestycje Sp. z o.o. Inowrocław 154
578 Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. Warszawa 153
579 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 153
580 Graal Sp. z o.o. Opypy 153
581 ECA Auxilium S.A. Kraków 153
582 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 153
583 PRESTO S.A. Warszawa 152
584 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 152
585 Cleaner Zakład Sprzątania sp. j. Maciej Bukowski, Grzegorz Misiewicz Elbląg 152
586 PAINT – INVESTREM Sp. z o.o. Gdańsk 151
587 Fast Finance S.A. Wrocław 151
588 TABOR Instytut Pojazdów Szynowych Poznań 151
589 GASSTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Suwałki 151
590 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. Szczecin 150
591 Magmar Sp. z o.o. Olszanka 150
592 Voestalpine Tens Sp. z o.o. Sopot 150
593 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 149
594 Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 149
595 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 149
596 TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP Pobiedziska 149
597 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 149
598 Instytut Biotechnolog II Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Warszawa 149
599 PP D. K. Lamin S.J. Białystok 149
600 Nicator Fabryka Opakowań S.J. Karczew 148
601 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 148
602 MULTISERVICE Sp. z o.o. Olsztyn 148
603 Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze Śmiłowo 148
604 Cofely Services Sp. z o.o. Warszawa 147
605 Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o. Kaniów 147
606 KRUEL Sp. z o.o. Chrzanów 147
607 ADM Śródmieście Sp. z o.o. Lublin 146
608 Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. sp.k. Poznań 146
609 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 146
610 Katowicki Holding Węglowy S.A. Katowice 146
611 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 146
612 Escape Fitness Poland Sp. z o.o. Warszawa 145
613 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 145
614 Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 144
615 Eurokiosk Sp. z o.o. Poznań 144
616 Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. Legnica 144
617 MMP Sp. z o.o. S.K.A. Bochnia 144
618 Polmet Sp. z o.o. Warszawa 144
619 Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K. Poznań 144
620 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 144
621 BRE Centrum Operacji Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 143
622 MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Tomaszów Lubelski 143
623 Stalmax S.J. Wadowice Górne 143
624 Instytut Lotnictwa Warszawa 143
625 Quick Sp. z o.o. Dzięcioły 143
626 TPS Sp. z o.o. Gdańsk 143
627 Stocznia Koźle Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 142
628 OPA – REM Sp. z o.o. PUH Chrzanów 141
629 MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Łódź 141
630 PKP Cargo Wagon-Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 141
631 Viliko Sp. z o.o. Świdnik 141
632 Poland Investments 7 Sp. z o.o. Wałbrzych 140
633 Glass – Service Sp. z o.o. Tychy 140
634 CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A. Katowice 140
635 Poltramp Sp. z o.o. Szczecin 140
636 R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o. Starachowice 140
637 Miedzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ZWAR Warszawa 139
638 EMIZET Sp. z o.o. Zakłady Wrobów Metalowych Szydłów 139
639 GGG Sp. z o.o. Radom 139
640 SILPLAST Sp. z o.o. Ruda Śląska 139
641 Fenix Metals Sp. z o.o. Tarnobrzeg 139
642 Giełda Odzieżowa Moda S.A. Poznań 139
643 Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o. Dębica 139
644 WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Mechaniczne Libiąż 139
645 PRO.MED.PL Sp. z o.o. Katowice 139
646 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 139
647 Fiat Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
648 Omnigence Sp. z o.o. Warszawa 138
649 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 138
650 MPEC Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych Kraków 138
651 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 137
652 Zbrojstal-Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 137
653 EFEKT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 137
654 Edoradca Sp. z o.o. Tczew 137
655 ADMINISTRATOR Sp. z o.o. Giżycko 137
656 Firma Usługowa Staniszewscy S.J. Olsztyn 137
657 Drukarnia Color – Print S.J. Bydgoszcz 137
658 Degest Sp. z o.o. PUP Kwidzyn 136
659 Remsod Sp. z o.o. Inowrocław 136
660 Foka Sp. z o.o. Lubań 136
661 Work Solutions Sp. z o.o. Wrocław 135
662 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 135
663 DETAL – MET Sp. z o.o. Włocławek 135
664 Desim Sp. z o.o. Polkowice 135
665 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 135
666 IZOLEX Sp. z o.o. Skarszewy 135
667 EBA Sp. z o.o. Krosno 134
668 PRONET Sp. z o.o. Świnoujście 134
669 Elplast. com. S.J. Kutno 134
670 Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego Szczecin 133
671 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 133
672 WS ATKINS – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 132
673 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 132
674 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 132
675 Mfo S.A. Sochaczew 132
676 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 132
677 LAMELA Sp. z o.o. Łowicz 131
678 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 131
679 ABIO Sp. z o.o. Warszawa 131
680 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 131
681 Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o. Wrocław 131
682 Eko – Energia Sp. z o.o. PPHU Kraków 130
683 Automex Sp. z o.o. Gdańsk 130
684 Paradyż Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 130
685 City Broker Sp. z o.o. Poznań 130
686 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 130
687 DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o. Poznań 130
688 Media Concept Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 129
689 Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych Warszawa 129
690 CEDO Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 129
691 A.K.S. Poland Sp. z o.o. Świnoujście 128
692 Wetzel Sp. z o.o. Duchnów 128
693 MPG Sp. z o.o. Warszawa 128
694 TARGPIAST Sp. z o.o. Wrocław 128
695 Sitaco Sp. z o.o. Kraków 128
696 Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o. Kostrza 128
697 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 127
698 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 127
699 KAMIL Sp. z o.o. Szczecin 127
700 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 127
701 RO.SA.-MET Sp. z o.o. Stromiec 126
702 Votum S.A. Wrocław 126
703 CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa Wrocław 126
704 Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE Warszawa 126
705 ISCM Sp. z o.o. Warszawa 125
706 ASP Polska Sp. z o.o. Głogów 125
707 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 125
708 Media Contacts Sp. z o.o. Warszawa 125
709 Hexe Sp. z o.o. Lubiczów 125
710 Office Park Sp. z o.o. Warszawa 124
711 SIR – Druk Sp. z o.o. Sieradz 124
712 K.M.K. Gdańsk Shiprepair Yard LTD Sp. z o.o. Gdańsk 124
713 Basf Coatings Services Sp. z o.o. Janikowo 124
714 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 124
715 Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 124
716 COBICO Sp. z o.o. Przebieczany 123
717 Serwis Słupsk Sp. z o.o. Bierkowo 123
718 KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław 123
719 Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Suwałki 123
720 Plasma System S.A. Siemianowice Śląskie 123
721 Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE Abrasive Articles Koło 123
722 Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o. Zabierzów 123
723 METPOL S.J. Jezierzyce 122
724 Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Płock 122
725 Piletest sp. z o.o. Bielsko-Biała 122
726 Dozo – Pak Sp. z o.o. Bydgoszcz 122
727 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 122
728 PPU Thor Sp. z o.o. Gdynia 122
729 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 121
730 Larix Sp. z o.o. Niemodlin 121
731 Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska Warszawa 121
732 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 121
733 PIR Sp. z o.o. Legionowo 121
734 KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o. Kraków 121
735 Instytut Badań Edukacyjnych Warszawa 121
736 Tauron Polska Energia S.A. Katowice 120
737 Beetsma Sp. z o.o. Radom 120
738 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 120
739 Finserv Sp. z o.o. Toruń 120
740 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 120
741 Centralne Muzeum Morskie Gdańsk 120
742 Helios Krzysztof Kozdraś Sp.J. Rzeszów 120
743 Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 119
744 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 119
745 Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Poznań 119
746 Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A. Gdańsk 119
747 Mińska Development Sp. z o.o. Warszawa 119
748 And Sp. z o.o. PPHU Bytom 119
749 Exact Systems Sp. z o.o. Częstochowa 119
750 Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.  Zabrze 119
751 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 119
752 West – Pol Sp. z o.o. Chojnice 119
753 Miko Pac Sp. z o.o. Bydgoszcz 118
754 Pharmaexpert Sp. z o.o. Warszawa 118
755 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 118
756 Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o. Łódź 118
757 ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A. Warszawa 118
758 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 118
759 Polsurwis Michał Sawka sp. j. Bydgoszcz 118
760 Lidyt Bigus, Pisarski S.J. Gdańsk 117
761 YETICO S.A. Olsztyn 117
762 Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. Warszawa 117
763 PHU JAWI Sp. z o.o. Poznań 117
764 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 117
765 Adecco Consulting Sp. z o.o. Warszawa 117
766 Danrol of Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 116
767 Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o. Szczecin 116
768 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 116
769 Bumar Invest Sp. z o.o. Warszawa 116
770 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 116
771 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRISBUT-NET Krzysztof Czyż i Ewa Kuzior S.J. Żarki 116
772 Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 115
773 TREFL – KRAKÓW Sp. z o.o. Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych Kraków 115
774 Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o. Kielce 115
775 Agencja Inwestycyjna CORP S.A. Warszawa 115
776 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 115
777 Alnor – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 114
778 Metalic Sp. z o.o. Kościan 114
779 Forta Sp. z o.o. Jasin 114
780 METALBOX Sp. z o.o. Olkusz 114
781 Formy Meblowe Polska Sp. z o.o. Gryfów Śląski 114
782 CEZAL S.A. Olsztyn 113
783 ASCOR S.A. Warszawa 113
784 POLIX Sp. z o.o Żukowo 113
785 Manusad Sp. z o.o. Sadki 113
786 Log-Tech Sp. z o.o. Syców 113
787 FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Wolbrom 113
788 Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K. Białystok 113
789 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 113
790 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 112
791 Kar Sto Sp. z o.o. PUPH Poznań 112
792 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wołomin 112
793 RASZ – MET Sp. z o.o. Pysząca 112
794 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 112
795 Asysta Bis – Sp. z o.o. Świebodzin 112
796 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 112
797 Instytut Hematologii i Transfuzjologii Warszawa 112
798 TRANS-BETON Pietrzak S.J. Mława 112
799 TIME S.A. Warszawa 111
800 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 111
801 BMB Sp. z o.o. Lublin 111
802 PHU UNITARG Sp. z o.o. Kraków 111
803 Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A Gdańsk 111
804 GREINER Packaging Sp. z o.o. Teresin 111
805 IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 110
806 Wagas S.A. Warszawa 110
807 AAC Sp. z o.o. Kraków 110
808 Kim – Art Sp. z o.o. Warszawa 110
809 Luna Sp. z o.o. PPUH Gorlice 110
810 GT&F Corporation – Polska Sp. z o.o. Wrocław 110
811 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 110
812 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 110
813 Sempra-Technik Biel S.J. Roztropice 110
814 Apla Sp. z o.o. Łódź 109
815 AP Uniapol Development Sp. z o.o. Poznań 109
816 Vetter Polska Sp. z o.o. Racot 109
817 WODEX Sp. z o.o. ZPH Stalowa Wola 109
818 ARS – ART Studio Autorskie Sp. z o.o. Gdańsk 109
819 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 109
820 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 109
821 Fruits & Friends Sp. z o.o. Warszawa 109
822 Sieper Sp. z o.o. Złotoryja 109
823 GREG Firma Prywatna Gliwice 109
824 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 109
825 Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Skórcz 108
826 Optimo Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 108
827 REMPRODEX Sp. z o.o. Człuchów 108
828 Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa Wrocław 108
829 Carbomet Sp. z o.o. Puchaczów 107
830 Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o. Rzeszów 107
831 IE Development Sp. z o.o. Wrocław 107
832 Kancelaria Księgowo – Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego Białystok 106
833 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 106
834 HABECO PROTECTION Sp. z o.o. Tczew 106
835 RAFAKO S.A. Racibórz 106
836 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 106
837 Vipak Sp. z o.o. Jarocin 106
838 Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Im.jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk Kraków 106
839 CHT Sp. z o.o. Poznań 105
840 Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne Gdynia 105
841 Ekspres S.J. Inowrocław 105
842 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 105
843 Pol – Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa Jarosław 105
844 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 105
845 Thomas-2 S.J. Pyskowice 104
846 Ref – Graf Sp. z o.o. Poznań 104
847 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 104
848 Rewel Sp. z o.o. Wałbrzych 104
849 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 104
850 Agro Bio Test Sp. z o.o. Warszawa 104
851 ICOPAL S.A. Zduńska Wola 104
852 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 104
853 AKE – PIS S.A. Wrocław 103
854 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 103
855 Dombud Development Sp. z o.o. Katowice 103
856 Remzel – Zakład Remontowy Sp. z o.o. Rzeszów 103
857 GC Investment S.A. Katowice 103
858 POL – AM – PACK S.A. Kraków 103
859 SBM Sp. z o.o. Wrocław 103
860 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska Wrocław 103
861 Inbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 102
862 Press Glass S.A. Poczesna 102
863 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 102
864 AV.NET Sieci Audiowizualne Sp. z o.o. Warszawa 102
865 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 102
866 ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Kraków 102
867 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 102
868 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 102
869 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 101
870 Zuh Partner-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 101
871 Laura Sp. z o.o. Gdańsk 101
872 KPR Prodlew – Kraków Sp. z o.o. Kraków 101
873 DAKMET S.J. PW Wolanów 101
874 MAZUR – TOM Przedsiębiorstwo Zagraniczne Wójtowo 101
875 WIERZYCIEL S.A. Mikołów 100
876 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 100
877 STARK PARTNER Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 100
878 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Kielce 100
879 Ankra-MR Sp. z o.o. Warszawa 100
880 Cynel – Unipress Sp. z o.o. Warszawa 99
881 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 99
882 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 99
883 MAWI Sp. z o.o. Warszawa 99
884 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 99
885 DANTEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 99
886 Grama Sp. z o.o. Zabrze 99
887 POLISH ENERGY PARTNERS S.A. Warszawa 99
888 2 X 3 S.A. Krzęcin 98
889 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 98
890 Ceramika Color Sp. z o.o. Końskie 98
891 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 98
892 MARPOL S.A. Kleosin 98
893 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 98
894 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 97
895 Trautwein Sp. z o.o. Chorzów 97
896 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 97
897 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 97
898 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J. Kraków 97
899 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 96
900 Pol-Tax Sp. z o.o. Warszawa 96
901 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 96
902 T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa Kraków 96
903 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 96
904 Top – Fit – Center Sp. z o.o. Wrocław 96
905 Jerzykowski i Wspólnicy. S.K. Szczecin 96
906 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 95
907 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 95
908 Kancelaria Radcowska E. Guzowska K.J.Kawecki i S-ka Sp.Komandytowa Warszawa 94
909 S.T.I. Polska Sp. z o.o. Warszawa 94
910 Saatchi & Saatchi Poland Sp. z o.o. Warszawa 94
911 PPHU IZOLMET Sp. z o.o. Zawonia 94
912 Orka Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 94
913 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 94
914 Dun And Bradstreet Poland Sp. z o.o. Warszawa 94
915 PHU Domus Sp. z o.o. Szczecin 94
916 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 94
917 Net Marine – Marine Power Service Sp. z o.o. Szczecin 94
918 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 93
919 Ultimo S.A. Wrocław 93
920 Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o. Warszawa 93
921 FLEX Graf Sp. z o.o. Jonkowo 93
922 Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A. Sanok 93
923 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Poznań 93
924 HW Pietrzak Holding Sp. z o.o. Nowe Boryszewo 93
925 PLAST – BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Słupsk 93
926 Florimex S.J. Zaborów 93
927 Corpo Flota Sp. z o.o. Warszawa 92
928 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 92
929 Energoinwest Serwis Sp. z o.o. Konin 92
930 Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne  Kędzierzyn-Koźle 92
931 Student S.J. Rzewnie 92
932 Kas – Boks Sp. z o.o. Kołaczkowo 91
933 Enerpol Sp. z o.o. Sopot 91
934 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 91
935 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 91
936 ALUMETAL S.A. Kęty 91
937 GM Dom Sp. z o.o. Toruń 91
938 Evcon S.A. Warszawa 91
939 Maxus Sp. z o.o. Warszawa 91
940 TGR Sp. z o.o. Świebodzice 91
941 Domex Sp. z o.o. Dzierżoniów 91
942 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gopodarczej Sp. z o.o. Białystok 91
943 Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. Warszawa 90
944 Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. Wrocław 90
945 SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii Katowice 90
946 Heads Sp. z o.o. Kraków 90
947 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 90
948 Ciepło-Service Sp. z o.o. Będzin 90
949 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 90
950 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 90
951 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 90
952 Simptest Zespół Ośrodków Kwalifikacji Jakości Wyrobów Ośrodek Usług Inżynierskich Sp. z o.o. Katowice 89
953 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 89
954 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 89
955 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 89
956 EGM Sp. z o.o. Kraków 89
957 RAMIRENT S.A. Szczecin 89
958 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 89
959 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 89
960 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 89
961 Hombre Service Sp. z o.o. Sopot 88
962 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 88
963 Apexim Bis Sp. z o.o. Zielona Góra 88
964 INTER BEST – 97 Sp. z o.o. Warszawa 88
965 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 88
966 DORADCA Sp. z o.o. Zespół Doradców Finansowo – Księgowych Grupa Finans – Servis Lublin 88
967 Topsil Sp. z o.o. S.K. Żabia Wola 88
968 Nexus Consultans Sp. z o.o. Gdynia 88
969 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 88
970 NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych Łódź 87
971 ARES SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 87
972 Firmus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Olkusz 87
973 Mennica Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 87
974 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 87
975 Termo – Szkło Sp. z o.o. Bystra 87
976 Ponetex Sp. z o.o. Rakoniewice 87
977 Harenda – Wyciągi Sp. z o.o. Zakopane 87
978 Anelpol II S.J. PPUH Ogrodzieniec 87
979 Drukarnia Offset-Print Gaudziak sp.k. Michałowice 87
980 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 86
981 MEDIACOM – WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 86
982 Conscious Food Generation Sp. z o.o. Warszawa 86
983 Astem Sp. z o.o. Tarnów 86
984 Business – Consulting Group Sp. z o.o. Poznań 86
985 CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o. Opoczno 86
986 Dekofilm Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
987 TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Dębica 86
988 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 86
989 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 85
990 Stekop Ochrona Sp. z o.o. Porosły-Kolonia 85
991 MS Services Sp. z o.o. Kraków 85
992 Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Elbląg 85
993 International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o. Warszawa 85
994 PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów Trzcianka 85
995 PMG PARTNER Sp. z o.o. Otwock 85
996 Naft-Katering Sp. z o.o. PHU Piła 85
997 Zpas – Net Sp. z o.o. Wolibórz 85
998 Protea Sp. z o.o. Gdańsk 85
999 Turzyn Sp. z o.o. Szczecin 84
1000 Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o. Wrocław 84
1001 GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A. Opole 84
1002 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 84
1003 Emitest – Eko Sp. z o.o. Żarów 84
1004 Przedsiębiorstwo Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami Zapon Sp. z o.o. Cieszyn 84
1005 Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o. Sopot 84
1006 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 84
1007 METPRO Sp. z o.o. Bytom 84
1008 EUROGLASS Sp. z o.o. Lublin 84
1009 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 84
1010 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 84
1011 Me – Fa International Sp. z o.o. Gądki 83
1012 Bomn Cast 2000 Sp. z o.o. Bydgoszcz 83
1013 Inter $ Sp. z o.o. Kępno 83
1014 JEST JOB Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 83
1015 Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfice 83
1016 YORK Sp. z o.o. Bolechowo 83
1017 Promo Direct Sp. z o.o. Warszawa 83
1018 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 82
1019 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe BKK Sp. z o.o. Lublin 82
1020 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 82
1021 SUPER KRAK S.A. Kraków 82
1022 Przedsiębiorstwo Diagnostyczno-Pomiarowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Diagpom Sp. z o.o. Wrocław 82
1023 C-Tech Sp. z o.o. Kowary 82
1024 Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie Sp. z o.o. Zambrów 82
1025 METAL – DACH Paweł Dorobisz Nowa Sól 82
1026 Global E – Business Operations Sp. z o.o. Wrocław 81
1027 Intercontrol Polska Sp. z o.o. Warszawa 81
1028 JAREXS Sp. z o.o. Legnica 81
1029 Uniplast Sp. z o.o. Chwaszczyno 81
1030 BEZPOL Sp. z o.o. PPHU Rzeszów 81
1031 OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 81
1032 KIGEMA Sp. z o.o. Wrocław 81
1033 Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o. Kielce 80
1034 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 80
1035 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 80
1036 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 80
1037 DARMET Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem Białystok 80
1038 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 80
1039 ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe Poznań 80
1040 ABC Reklama Sp. z o.o. Bydgoszcz 80
1041 POL – OSTEG Sp. z o.o. Bydgoszcz 79
1042 GELG Sp. z o.o. Wronki 79
1043 PWS Konstanta S.A. Bielsko-Biała 79
1044 Orlen Automatyka Sp. z o.o. Płock 79
1045 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 79
1046 SIMA – ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki Kraków 79
1047 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 79
1048 PPUH SONOPAN Sp. z o.o. Białystok 79
1049 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Rawicz 79
1050 INVESTGAS S.A. Warszawa 79
1051 IG Polska Sp. z o.o. Sady 79
1052 TEMA Sp. z o.o. Białystok 79
1053 Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 79
1054 Cordia Plus S.J. Andrychów 79
1055 Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 79
1056 „M. Tokarczyk i Spółka sp. j. Tnn” Nowy Sącz 79
1057 UDS Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 78
1058 ORW – ELS Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 78
1059 Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o. Starachowice 78
1060 ARTGRAPH Sp. z o.o. Warszawa 78
1061 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Wałcz 78
1062 HS LUBAŃ Sp. z o.o. Lubań 78
1063 CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Bydgoszcz 78
1064 Huta Łabędy S.A. Gliwice 78
1065 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 78
1066 Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J. Kościan 78
1067 Mix Biura Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 78
1068 Joka Kamiński S.J. Katowice 78
1069 HOLMER BUDOWA MASZYN Sp. z o.o. Środa Śląska 77
1070 D.M.T. Sp. z o.o. Podkowa Leśna 77
1071 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 77
1072 V-Dex Sp. z o.o. Piaseczno 77
1073 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1074 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 77
1075 Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o. Brzeszcze 77
1076 PZ HTL S.A. Warszawa 77
1077 Serwis Plus Sp. z o.o. Warszawa 77
1078 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 77
1079 Delta Power Sp. z o.o. Warszawa 77
1080 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 77
1081 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 77
1082 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 77
1083 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 77
1084 Wielowski S.J. Police 77
1085 Plastic Form S.J. Świdwin 77
1086 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe GRANPOL M.Kopera,T.Rataj S.J. Sławno 77
1087 RADPOL S.A. Człuchów 76
1088 Stal Warsztat Sp. z o.o. Poznań 76
1089 Strefa – Glass Sp. z o.o. Grzybów 76
1090 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 76
1091 Energo – Inwest – Broker S.A. Toruń 76
1092 Dom Kredytowy Notus S.A. Warszawa 76
1093 Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 76
1094 Zakład Metalowy Plast – Met Olkusz 76
1095 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 76
1096 Skarpol II S.J. Skaryszew 76
1097 Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o. Warszawa 75
1098 Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o. Suchy Las 75
1099 Polsport Sp. z o.o. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Góra Kalwaria 75
1100 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 75
1101 Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa Kraków 75
1102 B.Team FM Sp. z o.o. Kraków 75
1103 PPUH Filplast – Głogówek Sp. z o.o. Głogówek 75
1104 Megamini Sp. z o.o. Gdańsk 75
1105 GKT Serwis Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 74
1106 ANGA-SERWIS Sp. z o.o. Kozy 74
1107 Esourcing S.A. Kraków 74
1108 Czysto.PL Sp. z o.o. Kraków 74
1109 HCR Sp. z o.o. Warszawa 74
1110 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wromostal” Sp. z o.o. Wrocław 74
1111 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 74
1112 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 74
1113 Huber + Suhner Sp. z o.o. Tczew 74
1114 Elmasz Sp. z o.o. S.K. Biskupice 74
1115 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 73
1116 Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Nova Świdnica 73
1117 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 73
1118 HACON Sp. z o.o. Barlinek 73
1119 DGD Sp. z o.o. Wrocław 73
1120 Promus Katowice Sp. z o.o. Katowice 73
1121 Gegenbauer – Polska Sp. z o.o. Kraków 73
1122 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. Szczecin 73
1123 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 73
1124 Innowacja Sp. z o.o. Nowa Dęba 73
1125 BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o. Gdynia 73
1126 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Oświęcim 73
1127 AERO – BW S.J. Chrzanów 73
1128 Betotest Polska Sp. z o.o. Szczecin 72
1129 Plaspol Sp. z o.o. Częstochowa 72
1130 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 72
1131 Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. Wrocław 72
1132 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 72
1133 MAGELLAN S.A. Łódź 72
1134 Drukarnia Pektor Sp. z o.o. Lublin 72
1135 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 72
1136 INTRACO S.A. Warszawa 72
1137 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Zagórów 72
1138 Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 71
1139 ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Suwałki 71
1140 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 71
1141 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 71
1142 VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Wałcz 71
1143 Glinkop Sp. z o.o. Żarnów 71
1144 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 71
1145 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 71
1146 MID Europa Partners Sp. z o.o. Warszawa 71
1147 Kabat S.J. Budzyń 71
1148 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 71
1149 Gustaw Gemini Security Sp. z o.o. Szczecin 70
1150 Borowiak Sp. z o.o. Inowrocław 70
1151 Terytorium Sp. z o.o. Żórawina 70
1152 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 70
1153 Zakład Przetwórstwa Drewna S.J. Czarnków 70
1154 Spółdzielnia Mieszkaniowa RUDNIK Lublin 69
1155 GASKET Sp. z o.o. Bielsko-Biała 69
1156 American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o. Gdańsk 69
1157 AUTOMATYKA Sp. z o.o. Tarnów 69
1158 W.P.S. – Sp. z o.o. Zagórz 69
1159 SILVAPOL S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Leśnictwa Pępowo 69
1160 Leniar Sp. z o.o. Rzeszów 69
1161 Główny Instytut Górnictwa Katowice 69
1162 SALMO Sp. z o.o. Gietrzwałd 69
1163 ABC – Sevice S.J. Wrocław 69
1164 RAF S.J. Rafał i Janusz Śliwarski Bielsko-Biała 69
1165 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 68
1166 Karor – Bis Sp. z o.o. Solec Kujawski 68
1167 Navikon SRY Sp. z o.o. Świnoujście 68
1168 Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa Warszawa 68
1169 Polwax S.A. Jasło 68
1170 Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o. Działoszyn 68
1171 Zarządca Sp. z o.o. Szczecin 68
1172 Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. Bydgoszcz 68
1173 EACC Investments Sp. z o.o. Jabłonowo 68
1174 ANDREAS Sp. z o.o. Szczecin 68
1175 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 68
1176 OTT System Sp. z o.o. Kazimierzowo 68
1177 PPH AGAPLAST Sp. z o.o. Olsztynek 67
1178 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Ruda Śląska 67
1179 Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A. Warszawa 67
1180 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 67
1181 LZMO S.A. Lubsko 67
1182 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 67
1183 PHU Piotr Sopoliński Twardogóra 67
1184 Auto – Kras Sp. z o.o. Białystok 67
1185 Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp. z o.o. Białystok 66
1186 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 66
1187 Inwestprem Sp. z o.o. Wrocław 66
1188 Alhen Artszkło Sp. z o.o. Poznań 66
1189 Dwór w Smólsku Sp. z o.o. Wysogotowo 66
1190 TECHNA Sp. z o.o. Gdynia 66
1191 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 66
1192 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 66
1193 PROGRESS ECO S.A. Tuczępy 66
1194 Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o. Szczecin 66
1195 W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Warszawa 66
1196 Techmasz Sp. z o.o. Mława 66
1197 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 66
1198 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 66
1199 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 66
1200 ASPOL S.J. Tłuszcz 66
1201 POLCHAR Sp. z o.o. Police 65
1202 ZM Silesia S.A. Katowice 65
1203 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 65
1204 PLACMAT Sp. z o.o. Mysłowice 65
1205 Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 65
1206 Zakład Materiałów Ceramicznych ZMC ZAMAC Sp. z o.o. Kraków 65
1207 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Mera – Mont sp. z o.o. Września 65
1208 REFLEX K.Nowak S.J. Katowice 65
1209 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 65
1210 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 65
1211 DTL Sp. z o.o. Porąbka 65
1212 Starlink Sp. z o.o. Warszawa 65
1213 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 65
1214 Herbewo International S.A. Kraków 64
1215 Dolnośląskie Przeds. Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 64
1216 Extrudan Sp. z o.o. Zakrzewo 64
1217 BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych Łasin 64
1218 Kamet S.A. Reńska Wieś 64
1219 LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 64
1220 Mostostal Białystok Sp. z o.o. Warszawa 64
1221 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 64
1222 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 64
1223 Zakład Budynków Komunalnych Trzebiatów Sp. z o.o. Trzebiatów 64
1224 KANTOR WYMIANY WALUT Jarosław Szczygieł S.K. Stary Sącz 64
1225 Gold – Mix S.J. Gdynia 64
1226 Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. Łagów 63
1227 FBO Rubber Technology S.A. Wolbrom 63
1228 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 63
1229 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 63
1230 Hot Company Sp. z o.o. Wrocław 63
1231 Wilsko Sp. z o.o. Tarnobrzeg 63
1232 Związek Banków Polskich Warszawa 63
1233 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 63
1234 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 63
1235 FIRMA PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 63
1236 Gumet S.J. Kraśnik 63
1237 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 63
1238 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 62
1239 CEM – BET Sp. z o.o. PPH Rejowiec Fabryczny 62
1240 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 62
1241 Fremark Sp. z o.o. Osieczna 62
1242 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 62
1243 AKCES BIS Sp. z o.o. Mianowice 62
1244 Rubyco Sp. z o.o. Katowice 62
1245 JMK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62
1246 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 62
1247 Progress Invest Józef Sawicz S.J. Poznań 62
1248 T.W.CO. Sp. z o.o. S.K. Kraków 62
1249 Przeds. Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o. Ruda Śląska 61
1250 Zakład Usług Mechanicznych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 61
1251 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 61
1252 Metal Expert II Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 61
1253 Viateco Sp. z o.o. Katowice 61
1254 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Wrocław 61
1255 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 61
1256 Gerda – Hydomat S.A. Warszawa 61
1257 CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 61
1258 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 61
1259 Gipsico Sp. z o.o. PPH Wapno 61
1260 Brand Nature Access Sp. z o.o. Warszawa 61
1261 Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Kalisz 61
1262 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 61
1263 Stadmar Sp. z o.o. Radziszów 61
1264 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 61
1265 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 61
1266 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 61
1267 FIRMA POSIADAŁO S.J. Wykno 61
1268 Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A. Gdańsk 61
1269 Bestim S.J. Ceków-Kolonia 61
1270 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 60
1271 Nasza Klasa Sp. z o.o. Wrocław 60
1272 Cobalt Blue Sp. z o.o. Warszawa 60
1273 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 60
1274 Hanesco-Nieruchomości Sp. z o.o. Lublin 60
1275 Zakład Produkcyjno Remontowy Energetyki JEDLICZE Sp. z o.o. Jedlicze 60
1276 VITBIS Sp. z o.o. PPH Złotoryja 60
1277 SOC – AL Sp. z o.o. Alwernia 60
1278 Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Goleniów 60
1279 Integrit Sp. z o.o. Wrocław 60
1280 Kliny Zacisze S.A. TBS Kraków 60
1281 Screen Network S.A. Warszawa 60
1282 Mercomp Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 60
1283 SBA Euro Sp. z o.o. Opole 60
1284 PPUH IMPRODEX Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 60
1285 Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o. Końskie 60
1286 Diament Sp. z o.o. Inowrocław 60
1287 Consito Sp. z o.o. Stara Iwiczna 60
1288 Reflex – Polska Sp. z o.o. Wąbrzeźno 60
1289 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 60
1290 Kaszuby Inwest Sp. z o.o. Wejherowo 60
1291 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. Warszawa 60
1292 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 59
1293 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 59
1294 POLSLING Sp. z o.o. Mikołów 59
1295 ŚLĄSK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Ruda Śląska 59
1296 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 59
1297 Actavis Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1298 F5 Konsulting Sp. z o.o. Poznań 59
1299 Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych Kobra Security Sp. z o.o. Łódź 59
1300 Rosiński i S-Ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań Bielsko-Biała 59
1301 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 59
1302 Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o. Pabianice 59
1303 Jazon Sp. z o.o. Kołobrzeg 59
1304 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 59
1305 Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek Brodnica 59
1306 Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 58
1307 Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 58
1308 Metrotest Sp. z o.o. Elbląg 58
1309 Armet Sp. z o.o. Modliborzyce 58
1310 VINCENT Sp. z o.o. Gdańsk 58
1311 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Rzeszów 58
1312 ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń Jastrzębie-Zdrój 58
1313 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 58
1314 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 58
1315 Locum S.A. Warszawa 58
1316 MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS Gdańsk 58
1317 FINPOL ROHR Sp. z o.o. Warszawa 58
1318 Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Pakość 58
1319 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski Nasielsk 58
1320 PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1321 Herbewo S.A. Kraków 57
1322 Profit System Sp. z o.o. Warszawa 57
1323 CURSOR S.A. Warszawa 57
1324 Med Plus Sp. z o.o. Kraków 57
1325 Kruszbud S.J. Drawsko Pomorskie 57
1326 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 57
1327 MEDIA 5 Sp. z o.o. Warszawa 57
1328 Kalenborn Delma Sp. z o.o. Strzegom 57
1329 Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o. Piła 57
1330 Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik Gdańsk 57
1331 CARSERVIS S.A. Warszawa 57
1332 Pem Direct Marketing Sp. z o.o. Poznań 57
1333 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 57
1334 Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych Marmat sp. z o.o. Jasin 57
1335 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 57
1336 BERLINERLUFT Sp. z o.o. Koszalin 57
1337 Mazowiecka Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Targówka 57
1338 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 57
1339 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 57
1340 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 57
1341 Guss – Ex Sp. z o.o. Warszawa 57
1342 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 57
1343 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 56
1344 Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A. Białystok 56
1345 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 56
1346 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 56
1347 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 56
1348 GALWANIZER Sp. z o.o. Dzierżoniów 56
1349 JUTRZENKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 56
1350 Insurance Service Sp. z o.o. Kęty 56
1351 PPHU Petroplast Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 56
1352 Controlex Sp. z o.o. Opole 56
1353 M.J.M. Ortmann Sp. z o.o. Tuchola 56
1354 PPUH EM S.J. Warszawa 56
1355 Cunningham Lindsey Polska Sp. z o.o. Warszawa 56
1356 Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Lublin 56
1357 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 56
1358 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 56
1359 W.i J. WYKOWSKI S.J. Łomża 56
1360 Euro – Kerze Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 55
1361 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 55
1362 Fol – Plast Zawadka S.J. Pilawa 55
1363 Spółdzielnia Mieszkaniowa Klonowa Łódź 55
1364 Zutmar Sp. z o.o. Łódź 55
1365 Drewa Sp. z o.o. Warszawa 55
1366 ISP (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 55
1367 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 55
1368 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 55
1369 Splast Sp. z o.o. Jedlicze 55
1370 Wokas S.A. Łosice 55
1371 Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice 55
1372 Zakład Handlowo – Usługowy ESTRA S.J. Zbigniew Dryka, Mirosław Pająk Piła 55
1373 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 54
1374 Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 54
1375 Multinet Sp. z o.o. Katowice 54
1376 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 54
1377 Transtools Sp. z o.o. Lublin 54
1378 Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o. Warszawa 54
1379 ECOR PRODUCT Sp. z o.o. Stęszew 54
1380 VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 54
1381 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Ożarów Mazowiecki 54
1382 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 54
1383 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 54
1384 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 54
1385 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 54
1386 Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Sanok 54
1387 Twentebelt Poland Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 54
1388 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 53
1389 Form – Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 53
1390 Spółdzielnia Turystyczno – Gospodarcza Samopomoc Chłopska Opole 53
1391 TARG – POL Sp. z o.o. Warszawa 53
1392 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Tczew 53
1393 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 53
1394 C.H. Manhattan Sp. z o.o. Leszno 53
1395 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1396 AUDYTEL S.A. Warszawa 53
1397 HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 53
1398 Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno 53
1399 Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o. Chorzów 53
1400 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 53
1401 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roltex Sp. z o.o. Brzezie 53
1402 K. T. Skalscy Karin S.J. Jabłonna 53
1403 Thor Sp. z o.o. Gdańsk 53
1404 Remonaft Sp. z o.o. Zakład Remontowo-Produkcyjny Krosno 52
1405 EURO PRINT Sp. z o.o. Komorniki 52
1406 ZUD Complex Sp. z o.o. Warszawa 52
1407 Jurex Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno – Remontowe i Antykorozji Piaseczno 52
1408 Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku Nad Zalewem Sp. z o.o. Liszki 52
1409 Integro Sp. z o.o. Poznań 52
1410 Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o. Radom 52
1411 Żywieckie Kopalnie Kruszyw Sp. z o.o. Zarzecze 52
1412 Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Lwówek Śląski 52
1413 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 52
1414 Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Piotrków Trybunalski 52
1415 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1416 ADWA Sp. z o.o. PPHTU ZPCh Łódź 51
1417 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 51
1418 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 51
1419 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 51
1420 Korporacja Radex S.A. Warszawa 51
1421 Eurometal S.A. Stalowa Wola 51
1422 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 51
1423 ADVISERS S.A. Warszawa 51
1424 Stal-Systems S.A. Wólka Pełkińska 51
1425 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A. Kraków 51
1426 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 51
1427 F.H.U. Play Sp. z o.o. Gniezno 51
1428 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J. Kleśniska 51
1429 Diesel Motor Sp. z o.o. Złotów 51
1430 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 50
1431 Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o. Białystok 50
1432 Zakład Urządzeń Dźwignicowych Zych Sp. z o.o. Białystok 50
1433 Buster S.J. Inowrocław 50
1434 HERKULES S.A. Warszawa 50
1435 CT Polska Sp. z o.o. Wrocław 50
1436 Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wrocław 50
1437 Spółdzielcze Przeds. Eko – Rol w Rogowie Rogowo 50
1438 TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego Sitkówka 50
1439 Energomasz Sp. z o.o. Gdańsk 50
1440 Nepcon Sp. z o.o. Kraków 50
1441 WARTA GLASS JEDLICE S.A. Jedlice 50
1442 HEATPEX Sp. z o.o. Gdańsk 50
1443 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 50
1444 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 50
1445 Quadra – Net Sp. z o.o. Poznań 50
1446 Drukarnia ABEDIK Sp. z o.o. Bydgoszcz 50
1447 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 50
1448 Michałowski Stefański Adwokaci S.K. Warszawa 50
1449 Domino S.J. Firma Usługowa  Kraków 50
1450 KUŹNIA S.A. Fabryka Narzędzi Sułkowice 49
1451 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Proszowicach Proszowice 49
1452 KOLORYT Sp. z o.o. Wrocław 49
1453 Spółka Kupiecka Stary Kleparz Sp. z o.o. Kraków 49
1454 P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 49
1455 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 49
1456 FPH Kres – Met Sp. z o.o. Aleksandrów 49
1457 Mawa Sp. z o.o. PPHU Oświęcim 49
1458 DB Securities S.A. Warszawa 49
1459 SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o. Olsztyn 49
1460 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Byczeń 49
1461 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 49
1462 Komex S.J. Kraków 49
1463 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 48
1464 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 48
1465 Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o. Katowice 48
1466 ISKO Sp. z o.o. GRUPA SBS Jastrzębie-Zdrój 48
1467 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 48
1468 STER Sp. z o.o. PPUH Gdynia 48
1469 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
1470 SILANA Sp. z o.o. PW Wrocław 48
1471 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Konin 48
1472 Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec Oświęcim 48
1473 Zakład Wyrobów Galanteryjnych Sp. z o.o. Lubaczów 48
1474 JPM Holding S.A. Wrocław 48
1475 P.P. Somet S.J. Milicz 48
1476 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 48
1477 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Warszawa 48
1478 GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 48
1479 Safege Oddział w Polsce Warszawa 48
1480 AGOPOL EKOTRADE Sp. z o.o. Słupsk 47
1481 Axa Stenman Poland Sp. z o.o. Siewierz 47
1482 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów Kraków 47
1483 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 47
1484 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Administrator Budynków Komunalnych Sp. z o.o. Jasło 47
1485 PHU Kamar Sp. z o.o. Złotoryja 47
1486 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 47
1487 Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koszalin 47
1488 Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o. Warszawa 47
1489 Drukarnia Leyko Sp. z o.o. Kraków 47
1490 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 47
1491 BIK SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 47
1492 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Kraków 47
1493 Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Częstochowa 47
1494 LIBRA Sp. z o.o. Trzebinia 47
1495 Błysk Sp. z o.o. Chwaszczyno 46
1496 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 46
1497 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych Ławica-Zachód Poznań 46
1498 Access Business Group International Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1499 Polanik Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 46
1500 Styropoz Sp. z o.o. Poznań 46
1501 EGB INVESTMENTS S.A. Bydgoszcz 46
1502 Mercor S.J. Warszawa 46
1503 Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o. Szczecin 46
1504 Promet – Stal Sp. z o.o. PPM Olsztyn 46
1505 Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o. Kraków 46
1506 ZEHNDER Group Bolesławiec Sp. z o.o. Bolesławiec 46
1507 Instytut Tele- i Radiotechniczny Warszawa 46
1508 Orplast Jerzy Orlikowski sp. j. Sopot 46
1509 Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk Warszawa 46
1510 BOZ S.A. Rzeszów 45
1511 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 45
1512 Euro Dom Sp. z o.o. Łódź 45
1513 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 45
1514 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 45
1515 Markus Muller GmbH Sp. z o.o. Kłodzko 45
1516 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 45
1517 Atrium 21 Sp. z o.o. Warszawa 45
1518 GALKOR Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE Koronowo 45
1519 TANKPOL R. Mosio i Wsólnicy S.J. Szczucin 45
1520 POLSKI KOKS S.A. Katowice 45
1521 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 45
1522 CAN – PACK S.A. Kraków 45
1523 Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o. Dębica 45
1524 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 45
1525 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 45
1526 Awima S.J. Józefów 45
1527 Car Technology Sp. z o.o. Kraków 44
1528 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki Sp. z o.o. Zduńska Wola 44
1529 POL- INOWEX S.A. Lublin 44
1530 PW Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 44
1531 Promet S.J. PPUH Bestwina 44
1532 Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. Poznań 44
1533 Posserwis Sp. z o.o. Kraków 44
1534 RESTAURO Sp. z o.o. Toruń 44
1535 Spółdzielnia Metalowo – Odlewnicza OGNIWO w Bieczu Biecz 44
1536 Dogmat Systemy Sp. z o.o. Suchy Las 44
1537 INTROL S.A. Katowice 44
1538 RYNEX Sp. z o.o. Płock 44
1539 ATL Sp. z o.o. Ząbki 44
1540 Par Bakuła S.J. Gdańsk 44
1541 Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J. Tarnów 44
1542 Jarmex Adam Kasprzak S.J. Częstochowa 44
1543 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 43
1544 Plastiape Sp. z o.o. Warszawa 43
1545 Czernica – Granit Sp. z o.o. Ppu Gniewków 43
1546 Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 43
1547 Kraj Sp. z o.o. Katowice 43
1548 CERTECH Sp. z o.o. Kozy 43
1549 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 43
1550 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 43
1551 OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 43
1552 PODANFOL S.A. Chodzież 43
1553 Zakład Mechaniczny Skraw – Mech Sp. z o.o. Bydgoszcz 43
1554 Spółdzielnia Inwalidów METALOWIEC Poznań 43
1555 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 43
1556 OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K. Kraków 43
1557 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 43
1558 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J. Częstochowa 43
1559 AGI Media Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 43
1560 POLTEGOR – INSTYTUT Instytut Górnictwa Odkrywkowego Wrocław 43
1561 Przedsiębiorstwo Handlowe „Olimpic” Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 43
1562 EBS S.A. Warszawa 42
1563 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 42
1564 Quantum Satis Sp. z o.o. Warszawa 42
1565 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Małopolska Sp. z o.o. Tarnów 42
1566 JKT – Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o. Białystok 42
1567 Leasingteam Sp. z o.o. Warszawa 42
1568 THT Sp. z o.o. Świdnica 42
1569 Nowak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 42
1570 Lech – Pol Dystrybucja Sp. z o.o. Gniezno 42
1571 IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o. Jasin 42
1572 Integer.pl S.A. Kraków 42
1573 Teknokor Sp. z o.o. Katowice 42
1574 Rubo-Operator Sp. z o.o. Gdynia 42
1575 AGC Opatów Sp. z o.o. Opatów 42
1576 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 42
1577 STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. Sopot 42
1578 PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o. Chorzów 42
1579 Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 42
1580 Instytut Nawozów Sztucznych Puławy 42
1581 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 41
1582 PPHU Plastimet – Panorama Sp. z o.o. Leszno 41
1583 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 41
1584 Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j. Warszawa 41
1585 Kotłorembud S.J. Bydgoszcz 41
1586 Centrum Łomanki Sp. z o.o. Sadowa 41
1587 Zakład Usługowo-Produkcyjny Wega Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 41
1588 Contractor WMB Sp. z o.o. Częstochowa 41
1589 RV Metal Sp. z o.o. Opole 41
1590 INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych Rzeszów 41
1591 Porwisz i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.Partnerska Kraków 41
1592 IMTRONIC S.J. Łódź 40
1593 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 40
1594 Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT – GRACZE Sp. z o.o. Gracze 40
1595 Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 40
1596 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 40
1597 Zamek Królewski na Wawelu Kraków 40
1598 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarpa Marymoncka Warszawa 40
1599 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Bytom 40
1600 KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o. Kraków 40
1601 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 40
1602 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Złocieniec 40
1603 Irmark Sp. z o.o. Warszawa 40
1604 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 40
1605 Unimat Sp. z o.o. PPU Dąbrowa Chełmińska 40
1606 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 40
1607 Noma Tools Sp. z o.o. Wyry 40
1608 Dase Financial Group S.A. Świdnica 40
1609 Al – Stal Sp. z o.o. Rzeszów 40
1610 Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 40
1611 P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J. Szczecin 40
1612 Wenecka Sp. z o.o. Warszawa 40
1613 Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa Wrocław 40
1614 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mława 39
1615 Havas Worldwide Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 39
1616 Italmec Sp. z o.o. Katowice 39
1617 Biovita S.J. Tenczynek 39
1618 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 39
1619 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI S.J. Dąbrowa Górnicza 39
1620 DUH-IMPEX Sp. z o.o. Wrocław 39
1621 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 39
1622 REMAK S.A. Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych Opole 39
1623 Stalbud Sp. z o.o. Kartuzy 39
1624 Capital Estate Sp. z o.o. Goleniów 39
1625 Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Warszawa 39
1626 ID Sourcing Sp. z o.o. Warszawa 39
1627 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Prabuty 39
1628 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 39
1629 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 39
1630 SUD – CHEMIE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 39
1631 Taret Sp. z o.o. S.K. Milanówek 39
1632 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 39
1633 ZPUH Zap S.J. Przygodzice 39
1634 Steelcon Sp. z o.o. Warblewo 39
1635 Cyntia Sp. z o.o. Kraków 38
1636 Asterias Sp. z o.o. Tarnów 38
1637 FAMAS S.A. Łódź 38
1638 PHU Elproma Sp. z o.o. Piaseczno 38
1639 Zielone Studio Sp. z o.o. Kraków 38
1640 Opia – Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki Katowice 38
1641 Powszechna Agencja Handlowa PAH Sp. z o.o. Szkotnik 38
1642 Tarpil Sp. z o.o. Piła 38
1643 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
1644 Remos Sp. z o.o. Gdynia 38
1645 BRAMAR S.J. Radom 38
1646 PPH SKATOM Sp. z o.o. Dobrzany 38
1647 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 38
1648 St-Majewski S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Pruszków 38
1649 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 38
1650 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 38
1651 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 38
1652 MRE Sp. z o.o. GBS Objekt 41 Spółka Komandytowa Warszawa 38
1653 ABW Superbruk S.J. Hryniewicze 38
1654 Wiki – Met Sp. z o.o. Kępno 38
1655 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki S.J. Chwaszczyno 38
1656 Interactive Systems S.J. Poznań 38
1657 TPA Horwath Accounting Sp. z o.o. Poznań 38
1658 Cent Piotr Kołaciński Robert Olszyna – S.J. Koło 38
1659 Lutz Polska Sp. z o.o. Domaszkowice 37
1660 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 37
1661 ELTUR – WAPORE Sp. z o.o. Przed. Prod. Sorbentów i Rekultywacji Bogatynia 37
1662 BOTTONOVA Sp. z o.o. Wrocław 37
1663 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 37
1664 GD Poland Investments Sp. z o.o. Wólka Kosowska 37
1665 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 37
1666 KARO Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia Bukowno 37
1667 Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 37
1668 PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Warszawa 37
1669 Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. Wrocław 37
1670 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 37
1671 BRESCO CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 37
1672 Maxus – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 37
1673 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 37
1674 Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J. Człuchów 37
1675 Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 37
1676 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 37
1677 Przeds. Lech – Pol Sp. z o.o. Szczecin 37
1678 POLKAT Holding Sp. z o.o. Warszawa 37
1679 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 37
1680 PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k. Poznań 37
1681 Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 37
1682 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy Spółka Jawna Janin 37
1683 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 36
1684 Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk 36
1685 Hydramet Sp. z o.o. Giżycko 36
1686 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 36
1687 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 36
1688 Powiśle Spółdzielnia Pracy  Kwidzyn 36
1689 Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o. Biała Podlaska 36
1690 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Drzewiarz Ustrzyki Dolne 36
1691 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 36
1692 Union Knopf Polska Sp. z o.o. Turek 36
1693 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA PIASECZNO Sp. z o.o. Piaseczno 36
1694 Kuda Truck Parts Sp. z o.o. Police 36
1695 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36
1696 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 36
1697 Zakład Obsługi Leśnictwa S.J. Tarnobrzeg 36
1698 BENTOM S.A. Koziegłowy 36
1699 Elnaft Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 36
1700 Securitas – Service Agencja Ochrony Sp. z o.o. Gdynia 36
1701 Inter-Gum Sp. z o.o. Głogów 36
1702 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 36
1703 Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy Gdynia 36
1704 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 36
1705 JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski Radom 36
1706 PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J. Wieliczka 36
1707 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ Nowy Targ 36
1708 INSTYTUT TECHNOLOGII DREWNA Poznań 36
1709 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 35
1710 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LUBEX Sp. z o.o. Lubliniec 35
1711 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 35
1712 ELEKTROTERMEX Sp. z o.o. Ostrołęka 35
1713 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 35
1714 Artefe S.A. Kielce 35
1715 Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o. Kraków 35
1716 Firma Gotowski – Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. Bydgoszcz 35
1717 NCS Sp. z o.o. PW Poznań 35
1718 BRE LEASING Sp. z o.o. Warszawa 35
1719 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 35
1720 Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 35
1721 Typograf S.J. Września 35
1722 Państwowy Instytut Geologiczny Warszawa 35
1723 Elektra Alum S.J. Łódź 35
1724 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 34
1725 NU – MED Diagnostyka Sp. z o.o. Elbląg 34
1726 Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o. Świecie 34
1727 Amatech Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o. Płock 34
1728 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 34
1729 Biuro Obsługi Wierzytelności Infos Sp. z o.o. Sopot 34
1730 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 34
1731 KONSULTANT Sp. z o.o. Warszawa 34
1732 CONTROLTEC Sp. z o.o. Wrocław 34
1733 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 34
1734 Dozut – Tagor Sp. z o.o. Zabrze 34
1735 Plastico Sp. z o.o. Radom 34
1736 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 34
1737 TOMEX S.A. Kraków 34
1738 Polsat Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 34
1739 Power Engineering S.A. Czerwonak 34
1740 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 34
1741 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach Krzeszowice 34
1742 Zakład Automatyki i Pomiarów APROCHEM Sp. z o.o. Oświęcim 34
1743 Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k. Warszawa 34
1744 PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz S.J. Słupsk 34
1745 Creon Poland Sp. z o.o. Sianów 33
1746 TOM – MARG Sp. z o.o. Kraków 33
1747 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 33
1748 Spółdzielnia Zodiak Rzeszów 33
1749 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 33
1750 BORMECH Sp. z o.o. PPH Ustka 33
1751 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 33
1752 KORONA S.A. Wieluń 33
1753 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 33
1754 Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o. Czarny Bór 33
1755 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 33
1756 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Olkusz 33
1757 Bałtykgaz Sp. z o.o. Rumia 33
1758 Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pszczyna 33
1759 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Konrad” sp. j. Bolesław Kalinowski, Małgorzata Kalinowska Błonie 33
1760 Instytut Maszyn Przepływowych P.A.N. Gdańsk 33
1761 Instytut Archeologii i Etnologii PAN Warszawa 33
1762 TERMIX S.J. Kozub B. Świniarsko 33
1763 Plastpur Sp. z o.o. Bydgoszcz 32
1764 Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.  Gdańsk 32
1765 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 32
1766 Beyster International Sp. z o.o. Śmiałowice 32
1767 Eha – Pol Export – Import S.J. Otwock 32
1768 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE STAL-MOT Sp. z o.o. Węgorzewo 32
1769 ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 32
1770 Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. Zielona Góra 32
1771 Siwela Sp. z o.o. Świdnica 32
1772 Spółdzielnia Mieszkaniowa Felin Lublin 32
1773 Beton-Bud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 32
1774 PPHU VIVA S.J. Suchy Las 32
1775 Metro Properties Sp. z o.o. Warszawa 32
1776 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 32
1777 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 32
1778 Stalmot & Wolmet S.A. Nidzica 32
1779 Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Pro-Agro w Krotoszynie Krotoszyn 32
1780 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Orkana w Mszanie Dolnej Mszana Dolna 32
1781 PLAST-FOL Sp. z o.o. Sampława 32
1782 BIBLIOTEKA NARODOWA Warszawa 32
1783 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy Puławy 32
1784 Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych Rawa Mazowiecka 32
1785 DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE Lipie 32
1786 P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 32
1787 ROM-BUD Jędruszczak S.J. Chełm 32
1788 Grupa Konsultingowa LCEK Sp. z o.o. Lublin 31
1789 NAWEC Sp. z o.o. Białystok 31
1790 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 31
1791 PPH MARBO Międzychód 31
1792 Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
1793 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k. Warszawa 31
1794 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Jordanowie Jordanów 31
1795 Jano Sp. z o.o. Jarocin 31
1796 Zakład Usług Leśnych Pinus Sp. z o.o. Augustów 31
1797 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ENERGO-TECH Sp. z o.o. Chodzież 31
1798 Marc – Th S.J. PPH Sulejówek 31
1799 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 31
1800 Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo 31
1801 Agro – Technika S.A. Ząbki 31
1802 MARIAMPOL Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorlice 31
1803 SKOK Im.ks. Franciszka Blachnickiego W Zamościu Zamość 31
1804 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 31
1805 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 31
1806 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 31
1807 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 31
1808 OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. Włocławek 31
1809 Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdynia 31
1810 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 31
1811 Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna  Gdynia 31
1812 Firma Malejka S.J. Mysłowice 31
1813 Hutniczo – Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 30
1814 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach Kielce 30
1815 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 30
1816 PATRONAT Sp. z o.o. Gdańsk 30
1817 A.M. Jesiołowscy – Finanse Sp. z o.o. Kraków 30
1818 Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 30
1819 Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. Warszawa 30
1820 Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o. Warszawa 30
1821 Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. Sosnowiec 30
1822 Justyna Huta Szkła S.J. Sanok 30
1823 Integracja Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 30
1824 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych  Kraków 30
1825 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 30
1826 SAS Zakład Metalowo – Kotlarski Owczary 30
1827 VECTOR S.A. Luboń 30
1828 Baker Tilly Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
1829 Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J. Wrocław 30
1830 PHP TES Sp. z o.o. Niwki Daleszyckie 30
1831 Miejski Urząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. Mielec 30
1832 Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o. Chrzanów 30
1833 WR Sp. z o.o. PPH Przasnysz 30
1834 MALTA SKI Sp. z o.o. Poznań 30
1835 Zielony Rynek Sp. z o.o. Gdańsk 30
1836 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. Grudziądz 30
1837 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o. Wrocław 30
1838 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków Warszawa 30
1839 Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j. Końskie 30
1840 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 30
1841 ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej Zabrze 30
1842 Korporacja Przemysłowa Arkada S.A. Płoty 30
1843 PHU DAGROPOL S.J. Przemyśl 30
1844 Vera Artis Sp. z o.o. Lublin 29
1845 B i P W. Bala, J. Kaspura S.J. Świdnica 29
1846 Santer – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 29
1847 SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 29
1848 Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK Chełm 29
1849 OPTIMUM INWEST Sp. z o.o. Warszawa 29
1850 Eurodom Sp. z o.o. Oświęcim 29
1851 Invest – Park Development Sp. z o.o. Wałbrzych 29
1852 AUTO – PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 29
1853 Zapolex Sp. z o.o. Toruńskie Zakł. Graficzne Toruń 29
1854 Graf Sp. z o.o. Węgrzce 29
1855 Odlewnia SILUM Sp. z o.o. Czarnożyły 29
1856 Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przemyśl 29
1857 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 29
1858 Akala – Faraone Sp. z o.o. Goleniów 29
1859 KOMFORT – ZET Sp. z o.o. Tarnów 29
1860 Zower Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 29
1861 Energoster Sp. z o.o. Wrocław 29
1862 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Oborniki 29
1863 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 29
1864 U-Fin Biuro Audytorskie i Rachunkowe Sp. z o.o. – Grupa Finans – Servis Łódź 29
1865 West Sp. z o.o. Gortatowo 29
1866 Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Lubaszcz 29
1867 Zakład Wielobranżowy LUB – KOM Sp. z o.o. Lublin 29
1868 LABTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Tarnów Opolski 29
1869 KPMG Accouting Services Sp. z o.o. Warszawa 29
1870 Zakład Produkcyjny JUBILEX S.J. Sopot 29
1871 WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU Walerianowo 28
1872 Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lublin 28
1873 Orion Sp. z o.o. Radomsko 28
1874 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 28
1875 SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli Inowrocław 28
1876 INTERIOR SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 28
1877 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 28
1878 Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie Piaseczno 28
1879 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 28
1880 Miller Graphics Poland Sp. z o.o. Suchy Las 28
1881 Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń PLASMET Sp. z o.o. Przemyśl 28
1882 Star – Gress Sp. z o.o. Końskie 28
1883 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 28
1884 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 28
1885 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
1886 PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 28
1887 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 28
1888 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 28
1889 Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Kamienna Góra 28
1890 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB Radom 28
1891 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 28
1892 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 28
1893 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j. Skawina 28
1894 Szlif – Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J. Pieńsk 28
1895 BO & DO Sp. z o.o. Inowrocław 28
1896 Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. Bydgoszcz 27
1897 Wadwicz Sp. z o.o. Warszawa 27
1898 Centrum Biznesu Befama Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27
1899 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 27
1900 TARGI TORUŃSKIE Sp. z o.o. Toruń 27
1901 Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ozorków 27
1902 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. Turek 27
1903 Connectpol.eu Sp. z o.o. Bydgoszcz 27
1904 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sławpol Sp. z o.o. Bydgoszcz 27
1905 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Straszęcin 27
1906 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 27
1907 Zarmen Sp. z o.o. Chorzów 27
1908 KROKUS PE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
1909 Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników Toruń 27
1910 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 27
1911 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 27
1912 Alu – Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J. Stargard Szczeciński 27
1913 ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J. Czeladź 27
1914 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 27
1915 PU Sezam Sp. z o.o. Nowy Sącz 26
1916 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 26
1917 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 26
1918 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 26
1919 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 26
1920 Eurofol Sp. z o.o. Poznań 26
1921 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowo – Administracyjna Konarzewo 26
1922 Plastbud Sp. z o.o. Żary 26
1923 Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Wałbrzych 26
1924 Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o. Lublin 26
1925 PPHU Tel – Poż – System Iskra Sp. z o.o. Poznań 26
1926 POLDENT Sp. z o.o. Warszawa 26
1927 CONTRAIN Sp. z o.o. Łódź 26
1928 E.MA. Polska Sp. z o.o. Kielce 26
1929 Targowiska Miejskie S.A. Ostrów Wielkopolski 26
1930 Argo Card Sp. z o.o. Gdańsk 26
1931 WIK Sp. z o.o. Dębowiec 26
1932 Pimont PPUH Sp. z o.o. Blachownia 26
1933 Wt – Polska Sp. z o.o. Poznań 26
1934 Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białogard 26
1935 Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdynia 26
1936 KLIMONT Sp. z o.o. Świebodzice 26
1937 Borimex Sp. z o.o. Borowa 26
1938 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 26
1939 Eurovia Kruszywa S.A. Kobierzyce 26
1940 Zamek Królewski – Pomnik Historii i Kultury Narodowej Warszawa 26
1941 Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J. Parsęcko 26
1942 Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego Wrocław 26
1943 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. Warszawa 26
1944 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 26
1945 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 25
1946 Elektromat Sp. z o.o. Przed. Wielobranżowe Złoty Stok 25
1947 PRODREX Sp. z o.o. PPU Rudołtowice 25
1948 ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy Łódź 25
1949 Plastwag S.A. Mielec 25
1950 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 25
1951 ATHENA SERVICE Sp. z o.o. Poznań 25
1952 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 25
1953 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. Warszawa 25
1954 VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych Warszawa 25
1955 Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz Sp. z o.o. Szczecin 25
1956 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski Sp. z o.o. Świętoszówka 25
1957 INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o. Kraków 25
1958 Euromoney Polska S.A. Warszawa 25
1959 M.A.T. Sp. z o.o. Łódź 25
1960 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 25
1961 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 25
1962 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 25
1963 Fundacja ŻAK Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie Olsztyn 25
1964 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 25
1965 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Włocławek 25
1966 Makler Market Sp. z o.o. Warszawa 25
1967 WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o. Wrocław 25
1968 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowogrodziec 25
1969 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 25
1970 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 25
1971 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
1972 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 25
1973 J. A. Gąska S.J. Jerzmanowice 25
1974 Prestige Roman Zdyra i Małgorzata Zdyra S.J. Tarnobrzeg 25
1975 Kantor Wymiany Walut Miami Nice Piotr Hołowienko, Bogdan Zakrzewski – S.j. Słupsk 25
1976 Dalkia Services Sp. z o.o. Warszawa 24
1977 SIARKOPOL Sp. z o.o. Zakład Transportu Kolejowego Tarnobrzeg 24
1978 PPHU METAROL Sp. z o.o. Lubin 24
1979 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie Lublin 24
1980 Drukarnia GS Sp. z o.o. Kraków 24
1981 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 24
1982 Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy Fasty 24
1983 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 24
1984 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 24
1985 ADLINER Sp. z o.o. Warszawa 24
1986 Lapp Insulators Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 24
1987 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 24
1988 IQFM Sp. z o.o. Warszawa 24
1989 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 24
1990 Felix Lynx Sp. z o.o. Gorzałów 24
1991 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 24
1992 Ko – Ra Sp. z o.o. Warszawa 24
1993 Studencka Spółdzielnia Pracy Techno – Service Gdańsk 24
1994 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o. Lublin 24
1995 MS Polska Sp. z o.o. Lublin 24
1996 Towarzystwo TFK Sp. z o.o. Częstochowa 24
1997 Balsax S.J. Kłodzko 24
1998 Herim S.J. Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe  Mietków 24
1999 NAN S.J. Zajączkowo 24
2000 HERBEWO City S.A. Kraków 23
2001 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 23
2002 EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza Kraków 23
2003 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dzierżoniów 23
2004 ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A. Zabrze 23
2005 A.B. GR-OL Sp. z o.o. Kraków 23
2006 Buchalter Sp. z o.o. Bydgoszcz 23
2007 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 23
2008 Efka Sp. z o.o. Komorów 23
2009 Colorplast Sp. z o.o. Jelenia Góra 23
2010 G.D. II Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 23
2011 Noma – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. Katowice 23
2012 KONEX Sp. z o.o. Łódź 23
2013 AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. Kraków 23
2014 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Krotoszyn 23
2015 Centrum Handlowe Szembeka Sp. z o.o. Warszawa 23
2016 R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 23
2017 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 23
2018 VEGA Sp. z o.o. PPH Gdańsk 23
2019 Fin-Eksport Sp. z o.o. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finsnsowo-Księgowego Koszalin 23
2020 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 23
2021 GARAŻOWA Sp. z o.o. Warszawa 23
2022 Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz  Wąbrzeźno 23
2023 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 23
2024 ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23
2025 Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych Kraków 23
2026 Inwencja S.J. Robert Krasowski Gorzów Wielkopolski 23
2027 Żanex Sp. z o.o. Nowy Targ 22
2028 ASECURA – SERVICE Sp. z o.o. Piła 22
2029 Black Point Group sp. z o.o. Wrocław 22
2030 Projnorm Sp. z o.o. Przeds. Projektowania, Badań i Normowania Poznań 22
2031 Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Kraków 22
2032 ANMART S.J. Nowy Sącz 22
2033 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 22
2034 Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o. Głogów Małopolski 22
2035 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2036 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 22
2037 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 22
2038 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 22
2039 DEBA Sp. z o.o. Koszalin 22
2040 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 22
2041 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o. Kraków 22
2042 Opti Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 22
2043 BIK BROKERS Sp. z o.o. Gdańsk 22
2044 Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik Chorzów 22
2045 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 22
2046 SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 22
2047 Polska Liga Koszykówki Kobiet Sp. z o.o. Wrocław 22
2048 SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o. Świnoujście 22
2049 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 22
2050 Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o. Warszawa 22
2051 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 22
2052 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 22
2053 AIB Sp. z o.o. S.K.A. Knurów 22
2054 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 22
2055 Demuth Zeta Sp. z o.o. Poznań S.K.A. Gdańsk 22
2056 Toplast S.J. Poznań 22
2057 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emar S.J. Ewa Orechwo, Marek Piłat Koronowo 22
2058 TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO- Sp. z o.o. JURAND W SZCZYTNIE Szczytno 21
2059 ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o. Warszawa 21
2060 Driver Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2061 Agri Vet Sp. z o.o. Poznań 21
2062 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 21
2063 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 21
2064 Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wrocław 21
2065 Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO Warszawa 21
2066 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 21
2067 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
2068 Polska Akademia Nauk Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Zabrze 21
2069 Chemiczno-Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów POLIPOL Gdańsk 21
2070 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o. Mielec 21
2071 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 21
2072 DS Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 21
2073 Partners Sp. z o.o. Warszawa 21
2074 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła Ruda Strawczyńska 21
2075 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 21
2076 Wl Finanse Sp. z o.o. Kraków 21
2077 SZTUKA NAŁĘCZOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 21
2078 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 21
2079 Prema Inwest S.A. Warszawa 21
2080 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 21
2081 Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 21
2082 Instytut Technik Innowacyjnych EMAG Katowice 21
2083 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 21
2084 Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Warszawa 21
2085 PACK CEMENT PPUH EKSPORT – IMPORT BARTUŚ PIOTR. POLAK DOROTA S.J. Przeciszów 21
2086 Ośrodek Maszynowy w Strzyżowie Sp. z o.o. Strzyżów 20
2087 Elewator Sieradz Sp. z o.o. Sieradz 20
2088 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 20
2089 Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 20
2090 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 20
2091 Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Sp. z o.o. Zgorzelec 20
2092 SKALIMEX – BORÓW S.A. Sieradz 20
2093 Zarząd Mienia Komunalnego w Siemiatyczach Sp. z o.o. Siemiatycze 20
2094 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o. Poznań 20
2095 Spółdzielnia Mieszkaniowa Westalka Nakło nad Notecią 20
2096 Romdom – 3 Sp. z o.o. Wrocław 20
2097 Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tychy 20
2098 Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy 20
2099 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 20
2100 Respold Sp. z o.o. Miłocin 20
2101 Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem Katowice 20
2102 Nordsign XLP Sp. z o.o. Kowanowo 20
2103 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 20
2104 ZRĄB Sp. z o.o. PPHU Zakliczyn 20
2105 Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrołęka 20
2106 Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy Lębork 20
2107 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 20
2108 Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego Warszawa 20
2109 Majster – Pol Kosińscy S.J. Cegłów 20
2110 BMTI Sp. z o.o. Pruszków 20
2111 New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
2112 PAI MEDIA S.A. Warszawa 19
2113 ZP-U MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o. Międzyrzecz 19
2114 MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o. Poręba 19
2115 ADMIROM – 5 Sp. z o.o. Wrocław 19
2116 Nolabel Sp. z o.o. Kraków 19
2117 Spółdzielnia Mieszkaniowa Morsbud Szczecin 19
2118 Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. Opole 19
2119 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 19
2120 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 19
2121 Wimar M.D. Sp. z o.o. Poznań 19
2122 Touax Sp. z o.o. Gdańsk 19
2123 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Goleniów 19
2124 Orunia Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdańsk 19
2125 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 19
2126 STAL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 19
2127 POLIPACK S.J. Gościcino 19
2128 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Warszawa 19
2129 Buchalter Skłodowcy S.J. Marki 19
2130 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19
2131 COOLEX S.J. Warszawa 19
2132 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 19
2133 PPH ABI S.J. Siennica 19
2134 Przeds. Usługowe Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 18
2135 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 18
2136 KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Wrocław 18
2137 HOLDIKOM S.A. Ostrów Wielkopolski 18
2138 Lotos Poligrafia Sp. z o.o. Warszawa 18
2139 Aniger Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18
2140 ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o. Warszawa 18
2141 Folpak Sp. z o.o. Rzeszów 18
2142 GSU Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A. Gliwice 18
2143 Metro Term Sp. z o.o. Wrocław 18
2144 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ Bydgoszcz 18
2145 Pegas Sp. z o.o. Olkusz 18
2146 Osowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku – Osowie Gdańsk 18
2147 Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18
2148 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 18
2149 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pile Piła 18
2150 Merkury S.J. PPHU Kraków 18
2151 Budokrusz-Serwis Sp. z o.o. Chrzanów Duży 18
2152 Zakład Doskonalenia Zawodowego – Poznań Poznań 18
2153 ZAPIS – HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki Ostrów Wielkopolski 18
2154 Automobilklub Wielkopolski Poznań 18
2155 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 18
2156 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żerań Warszawa 18
2157 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 18
2158 Trinity Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 18
2159 Eko – Lab Sp. z o.o.  Wałbrzych 18
2160 Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Bydgoszczy Bydgoszcz 18
2161 SIMEX Sp. z o.o. Andrychów 18
2162 Wojskowy Instytut Medyczny Warszawa 18
2163 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 18
2164 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
2165 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 18
2166 Machura Bros Corporation S.J. Suchy Las 18
2167 Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 18
2168 Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej CLOR Warszawa 18
2169 Acron Sp. z o.o. Warszawa 18
2170 Polplant Sp. z o.o. Średzina 18
2171 GRAS Savoye Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2172 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Diamsil Sp. z o.o. Osieczany 17
2173 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec Gdynia 17
2174 Avalon Development S.A. Kraków 17
2175 STOKOTA Sp. z o.o. Elbląg 17
2176 DAGA Sp. z o.o. Wrocław 17
2177 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 17
2178 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 17
2179 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 17
2180 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 17
2181 Media Billboards Sp. z o.o. Kraków 17
2182 GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy Elbląg 17
2183 Zakłady Chemiczne Anser – Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 17
2184 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Panki 17
2185 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 17
2186 Energorem Sp. z o.o. Cieszyn 17
2187 Klineman, Rose And Wolf – Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2188 KANROR WYMIANY WALUT DANIEC S.J. Łazy 17
2189 Koli Sp. z o.o. Banino 17
2190 JFC POLSKA Sp. z o.o. Dąbrówka 17
2191 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 17
2192 Łowiec Polski Sp. z o.o. Warszawa 17
2193 Esab Investments Sp. z o.o. Katowice 17
2194 Gardocki S.A. Warszawa 17
2195 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Warszawa 17
2196 DOSSIER Sp. z o.o. Warszawa 17
2197 Muratex Sp. z o.o. Wrocław 17
2198 Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego Zegrze 17
2199 Genpact Pl Sp. z o.o. Kraków 17
2200 Instytut Geodezji i Kartografii Warszawa 17
2201 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE WGM GRAŻYNA WASILEWSKA, MIROSŁAW WASILEWSKI S.J. Przylep 17
2202 Indeks S.J. Szczecin 17
2203 Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Lublin 16
2204 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna Warszawa 16
2205 EKOLAN S.A. Gdynia 16
2206 Refra – Stal Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 16
2207 Altavia Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2208 Rol – Pod Sp. z o.o. Bolimów 16
2209 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 16
2210 Eliks Audytorska Sp. z o.o. Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Grupa Finans – Servis Wrocław 16
2211 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlesie Dąbrowa Górnicza 16
2212 Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZECŁAW Przecław 16
2213 FIM Sp. z o.o. Poznań 16
2214 New Vision Sp. z o.o. Warszawa 16
2215 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Sanok 16
2216 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Bogdanka Bogdanka 16
2217 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 16
2218 VCP Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2219 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców Warszawa 16
2220 Centrum Handlowe Spółdzielnia Pracy w Katowicach Katowice 16
2221 FIAT Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
2222 Jak Szkło Przeds. Handlowo-Usługowe. Eksport-Import-Hurt S.J. Żogała Krzysztof, Żogała Halina, Żogała Janusz Goczałkowice-Zdrój 16
2223 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 16
2224 Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J. Dębica 16
2225 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 16
2226 Milionowa Sp. z o.o. Łódź 16
2227 Instytut Obróbki Plastycznej Poznań 16
2228 Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy Wrocław 16
2229 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
2230 Finow Polska Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 15
2231 Zarząd Budynków w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 15
2232 Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska Warszawa 15
2233 OSM Poland Sp. z o.o. Gdynia 15
2234 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 15
2235 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Częstochowa 15
2236 Miejski Zakład Budynków Sp. z o.o. Stalowa Wola 15
2237 Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o. Łódź 15
2238 Stocznia Rybacka SPAWMET Sp. z o.o. Gdańsk 15
2239 Przedsiębiorstwo Budowlane Puławy Sp. z o.o. Puławy 15
2240 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 15
2241 Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna Rzeszów 15
2242 SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Straszyn 15
2243 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 15
2244 MADBEX Sp. z o.o. Poznań 15
2245 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 15
2246 Zachęta Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Szczecin 15
2247 WARS S.A. Warszawa 15
2248 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 15
2249 CARBONEX Sp. z o.o. Katowice 15
2250 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 15
2251 Rolmet Sp. z o.o. Rotmanka 15
2252 Hydro – Truck Sp. z o.o. Radom 15
2253 Castim Sp. z o.o. Warszawa 15
2254 Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Sękocin Stary 15
2255 ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J. Gorzów Wielkopolski 15
2256 System S.J. Świecie 15
2257 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 15
2258 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 15
2259 Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny Olsztynek 15
2260 Mrągowska Agencja Turystyczna MAT S.J. Dorota Kauczka, Sławomir Sztukowski Mrągowo 15
2261 Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Puławy 14
2262 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 14
2263 Bekaert Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
2264 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak Poznań 14
2265 Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o. Cieszyn 14
2266 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty Warszawa 14
2267 Spółdzielnia Inwalidów Start Leszno 14
2268 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 14
2269 Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMATOR Kielce 14
2270 Cord Sp. z o.o. Chorzów 14
2271 Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o. Wrocław 14
2272 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa  Gdańsk 14
2273 Panorama Sp. z o.o. Kraków 14
2274 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kielce 14
2275 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
2276 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 14
2277 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 14
2278 MARLEN INVESTMENTS Sp. z o.o. Katowice 14
2279 CTL Wagony Sp. z o.o. Warszawa 14
2280 Ptak – Media S.A. Rzgów 14
2281 Kantor Polski S.A. Gdańsk 14
2282 AMG Invest Sp. z o.o. Pakość 14
2283 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 14
2284 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Dla Młodych Kraków 14
2285 Demos Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie Chełm 14
2286 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 14
2287 Mega Sport S.J. Bielsko-Biała 14
2288 KOMEL Branżowy Ośrodek Badawczo Rozwojowy Maszyn Elektrycznych Katowice 14
2289 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Bydgoszcz 13
2290 Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Katowice 13
2291 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 13
2292 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Nysa 13
2293 T&R Technology & Renewal Sp. z o.o. Teresin 13
2294 Gestor Sp. z o.o. Łódź 13
2295 OSES Sp. z o.o. Gdańsk 13
2296 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 13
2297 Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
2298 Drogbud – Larix Sp. z o.o. Olesno 13
2299 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 13
2300 Spec-Glas Sp. z o.o. Szczecin 13
2301 Centrum Sp. z o.o. Łódź 13
2302 DP & SL Sp. z o.o. Gdańsk 13
2303 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 13
2304 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 13
2305 M&G CAPITAL GROUP Sp. z o.o. Wałbrzych 13
2306 Kwitnąca Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 13
2307 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Stoku Kielce 13
2308 SIL-BIKE Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. Czarnożyły 13
2309 IICS/Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
2310 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
2311 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 13
2312 Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A. Czerwonak 13
2313 Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o. Świerki 13
2314 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 13
2315 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 13
2316 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 13
2317 Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J. Piotrków Trybunalski 13
2318 Hectas Facility Services Sp. z o.o. Wrocław 13
2319 Zrzeszeni Spółdzielnia Mieszkaniowa Elbląg 12
2320 AG Serwis Sp. z o.o. Mielec 12
2321 Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. z o.o. Radomsko 12
2322 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A. Rudawa 12
2323 TCG Sp. z o.o. Warszawa 12
2324 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 12
2325 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 12
2326 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 12
2327 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 12
2328 KRAUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Świdnica 12
2329 FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o. Leszno 12
2330 WIMAR GIERZYŃSKA S.J. Płock 12
2331 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kraków 12
2332 TRIBO Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 12
2333 WAŁECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA WAŁCZ Wałcz 12
2334 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada Wrocław 12
2335 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność Koło 12
2336 Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Trzemesznie Trzemeszno 12
2337 Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzisk Mazowiecki 12
2338 SEKA S.A. Warszawa 12
2339 SPÓŁDZIELCA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 12
2340 PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o. Kraków 12
2341 Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sandomierz 12
2342 OPOLGRAF S.A. Opole 12
2343 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Zduńska Wola 12
2344 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 12
2345 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego Koziegłowy 12
2346 Computers & Control S.J. Katowice 12
2347 Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
2348 POŁONINY Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorsko Własnościowa Szczawnica 12
2349 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piła Południe w Pile Piła 12
2350 RUBINKOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 12
2351 MORATEX Instytut Technologii Bezpieczeństwa Łódź 12
2352 Ewa Strękowski S.J. PPHU Wygoda 12
2353 STUDIO BIŻUTERII Sp. z o.o. Poznań 12
2354 Jurkpol Sp. z o.o. Jaworzno 11
2355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci W Rzeszowie Rzeszów 11
2356 Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
2357 Mr CLEAN Sp. z o.o. Kraków 11
2358 Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych w Kwidzynie Kwidzyn 11
2359 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 11
2360 KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o. Ustroń 11
2361 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Starych Babicach Stare Babice 11
2362 IREX Sp. z o.o. Michałowice-Osiedle 11
2363 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 11
2364 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 11
2365 Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy Zabrze 11
2366 GWAREK Sp. z o.o. Trzebinia 11
2367 DARCO Sp. z o.o. Pustków 11
2368 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 11
2369 PROF – US PUH Spółdzielnia Kraków 11
2370 MARECKA SM LOKATORSKO – WŁASNOŚCIOWA Marki 11
2371 Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. Sosnowiec 11
2372 Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieluń 11
2373 Instalplast Łask Sp. z o.o. Łask 11
2374 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe Ekowent Sp. z o.o. Oświęcim 11
2375 PIPELIFE POLSKA S.A. Karlikowo 11
2376 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa STOKŁOSY Warszawa 11
2377 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 11
2378 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 11
2379 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. Płock 11
2380 ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A. Gliwice 11
2381 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW Warszawa 11
2382 PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski Szczecin 11
2383 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 11
2384 Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J. Łódź 11
2385 Zakład Naprawy Środków Transportu S.J. Tczew 11
2386 WAT S.J. Szczecin 11
2387 Universal Express Administration Sp. z o.o. Warszawa 11
2388 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 10
2389 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 10
2390 SPS Sp. z o.o. Świebodzice 10
2391 General Żwir Sp. z o.o. Dąbrówno 10
2392 Drukarnia Speed Sp. z o.o. Długołęka 10
2393 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 10
2394 Commander Trust Company S.A. Warszawa 10
2395 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsk Podlaski 10
2396 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 10
2397 Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o. Szczecin 10
2398 L+O International Insurance – Broker Sp. z o.o. Radom 10
2399 NOWE MIASTO Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 10
2400 ATREM S.A. Suchy Las 10
2401 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Narie w Morągu Morąg 10
2402 Capicorn Sp. z o.o. Świebodzice 10
2403 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki Kraków 10
2404 KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 10
2405 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa  Warszawa 10
2406 JZO Sp. z o.o. Jelenia Góra 10
2407 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 10
2408 PPHU Alfas Sp. z o.o. Łódź 10
2409 PRO – LAB Sp. z o.o. PPHU Włocławek 10
2410 Liberty Motors Sp. z o.o. Łódź 10
2411 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 10
2412 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Poltrag Sp. z o.o. Gubin 10
2413 Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi Rumia 10
2414 Holding ZREMB GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 10
2415 BONDI S.BONDYRA E.BONDYRA A.PHILLIPS S.J. Szczecin 10
2416 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły Łódź 10
2417 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku Brzesko 10
2418 CZAN Sp. z o.o. Garwolin 10
2419 Domella Sp. z o.o. Poznań 10
2420 Cer – Art – Studio Sp. z o.o. Mniszków 10
2421 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 10
2422 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 10
2423 SONAROL S.J. Jedwabne 10
2424 PPUH PROWERK Sp. z o.o. Kraków 10
2425 Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii im. gen. K. Kaczkowskiego Warszawa 10
2426 Galwano – Perfekt S.J. Poznań 10
2427 Miroja S.J. Świecie 10
2428 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Związkowiec Warszawa 10
2429 Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Bełchatów 10
2430 Tamposit Sp. z o.o. Warszawa 10

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *