Propharma planuje wprowadzić kilka produktów według własnych receptur

Zdrowy marketing, wysoka i potwierdzona badaniami jakość oraz oferowanie produktów, które prócz walorów spożywczych w sposób odczuwalny wpływają na poprawę kondycji klientów, budują w dłuższej perspektywie pozytywną opinię o Propharmie i oferowanych przez nią produktach., mówi Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie.

Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie:

 
Firma Propharma powstała w 2007 roku. Od samego początku stawialiśmy na wprowadzanie na rynek polski unikalnych produktów o realnych korzyściach zdrowotnych. Konsekwentne działanie, przemyślane inwestycje, otwartość na pomysły, a czasem decyzje podejmowane wbrew popularnym nurtom rynkowym, przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.
 
 

Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie
 
Nasze działania w obszarze marketingu, i szerzej – informacji , oparte są na sprawdzonych informacjach. Jestem przekonany, że zdrowy marketing, wysoka i potwierdzona badaniami jakość oraz oferowanie produktów, które prócz walorów spożywczych w sposób odczuwalny wpływają na poprawę kondycji klientów, budują w dłuższej perspektywie pozytywną opinię o Propharmie i oferowanych przez nią produktach. W najbliższym czasie planujemy wprowadzić na rynek kilka produktów pod własnymi markami według własnych receptur. Nasze działania operacyjne, edukacyjne i marketingowe ,w połączeniu z bardzo dobrą dystrybucją i gwarantowaną wysoką jakością produktów, powinny zostać zwieńczone udanym wejściem na rynek.
 
 
———-
 

Maciej Olczyk, prezes firmy Propharma Sp. z o.o. w Warszawie,  jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzana przez niego firma została wyróżniona w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015.

Propharma Sp. z o.o. w Warszawie zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, gdyż średnia z dynamiki przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014  wyniosła w jej przypadku 62,1 proc.

"Jesteśmy importerem, dystrybutorem i edukatorem w zakresie usług i produktów naturalnych, zdrowych, o udokumentowanych lub znanych właściwościach pro-zdrowotnych, niskim stopniu przetworzenia i ingerencji chemicznej. Dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty pomagały naszym klientom w utrzymaniu ich dobrego zdrowia i samopoczucia", czytamy na stronie http://www.pro-pharma.pl.

Serwisy firmy:

www.miodymanuka.pl Miód Manuka – wyjątkowy produkt pszczeli z Nowej Zelandii

www.wiecejnizeko.pl – WiecejNizEko.pl to sklep internetowy, oferujący produkty ekologicznych marek, których filozofia opiera się na propagowaniu zdrowego, odpowiedzialnego stylu życia. WiecejNizEko.pl oferuje organiczną, zdrową żywność, żywność funkcjonalną i szeroką gamę kosmetyków, stworzonych na bazie naturalnych składników. Wielką zaletą sklepu jest niezwykle bogaty wybór – znajdziemy tu produkty z całego świata: od balsamów na bazie afrykańskiego masła shea, ekologiczne środki czystości, przez nowozelandzkie miody po indyjskie, aromatyczne przyprawy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *