10 marca 2018 r. Klubu Nowoczesnego Biznesu liczył 251 członków. Od połowy lutego 2017 r. Klub Nowoczesnego Biznesu ma nowe logo, symbolizujące różnych ludzi, o różnych kolorach skóry, siedzących przy okrągłym stole, oraz końcówki procesorów.

 

 

 

Nowe logo Klubu Nowoczesnego Biznesu

Klub Nowoczesnego Biznesu powstał w październiku 2006 r. jako Klub Gepardów Biznesu. W pierwszych latach jego członkami mogły być tylko firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu. Od 2009 r. również firmy wyróżnione w konkursach Efektywna Firma i Brylant Polskiej Gospodarki. Uczestnictwo w klubie było bezpłatne.

Od 2017 r. do Klubu Nowoczesnego Biznesu może przystąpić każda firma. Uczestnictwo w klubie jest płatne.

Poniżej przedstawiamy listę członków Klubu Nowoczesnego Biznesu 17 listopada 2017 r. w kolejności alfabetycznej.

Członkowie Klubu Nowoczesnego Biznesu
Lp. Nazawa firmy lub banku
1 AGENCJA AMK Sp. z o.o.
2 Agencja Inwestycyjno – Handlowa V-PROJECT sp. z o. o.
3 Agro Food SA w Pilicy
4 Agroplon spółka z o.o. w Pile
5 Aktim Sp. z o.o.
6 ALISMA CONSTRUCTION S.A.
7 ALKAL S.A.
8 ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
9 Ankol Sp. z o.o.
10 Arka Mega S.A.
11 Art-Series Sp. z o.o.
12 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa
13 Aurum Sp. z o.o. Chemicals S.K.
14 AUTO-CENTRUM Sp. z o.o.
15 Avrio Media Sp. o.o. w Kostrzynie
16 Axan Sp. z o.o. w Bielanach
17 AXIOM Sp. z o.o. PPHU
18 Bałtycki Bank Spółdzielczy
19 Bank Spółdzielczy „Mazowsze” w Płocku
20 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
21 Bank Spółdzielczy w Białobrzegach
22 Bank Spółdzielczy w Biłgoraju
23 Bank Spółdzielczy w Brodnicy
24 Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu
25 Bank Spółdzielczy w Cycowie
26 Bank Spółdzielczy w Gnieźnie
27 Bank Spółdzielczy w Iławie
28 Bank Spółdzielczy w Jabłonce
29 Bank Spółdzielczy w Lipce
30 Bank Spółdzielczy w Mikołajkach
31 Bank Spółdzielczy w Olsztynku
32 Bank Spółdzielczy w Pionkach
33 Bank Spółdzielczy w Połańcu
34 Bank Spółdzielczy w Poniatowej
35 Bank Spółdzielczy w Przemkowie
36 Bank Spółdzielczy w Sejnach
37 Bank Spółdzielczy w Sierakowicach
38 Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach
39 Bank Spółdzielczy w Staszowie
40 Bank Spółdzielczy w Tczewie
41 Bank Spółdzielczy w Węgorzewie
42 Bank Spółdzielczy w Wisznicach
43 BART Sp. z o.o.
44 BAUTECH Sp. z o.o.
45 Beliso Sp. z o. o. w Warszawie
46 Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
47 Beninca Polonia Sp. z o.o.
48 Benteler Distribution Poland Sp. z o.o.
49 Bibus Menos Sp. z o.o.
50 BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o.
51 BOLSPED Sp. z o.o.
52 Britop Lighting Sp. z o.o. w Bierawie
53 BUDNER S.A.
54 BUDOPOL Sp. z o.o.
55 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. we Wrocławiu
56 Centrum Edukacji Grupa ORLEN w Płocku
57 CENTRUM MAZUR S.A. Przedsiębiorstwo Turystyczne
58 CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku
59 Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA
60 CIEPŁOWNIA SIEMIANOWICE Sp. z o.o.
61 Cloud Logistics Sp. z o.o. w Warszawie
62 Comp Soft Sp. z o.o.
63 CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
64 Danish Farming Consultants Sp. z o.o.
65 DAR-POL-STAL S.J.
66 Dawar Sport Sp. z o.o. w Poznaniu
67 DEZAKO Sp. z o.o. Dębickie Zakłady Komunalne
68 DLM Sp. z o.o. w Suchym Dworze
69 Domena & Trade Sp.z o. o.
70 Domu Wina Sp. z o.o.
71 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o.
72 DRUTEX S.A.
73 DYNAMIX Sp. z o.o.
74 ECO-ABC Sp. z o.o. w Bełchatowie
75 EGEN POLSKA S.A.
76 EHN S.A. w Studzienicach
77 EKO – WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych
78 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.
79 EKOINSTAL Sp. z o.o.
80 EKORD Sp. z o.o.
81 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska
82 Euro – Wiert Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
83 EUROLPOL Sp. z o.o.
84 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
85 Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A.
86 FENIKS Sp. z o.o.
87 Firma Handlowa „AGZIS” Agnieszka Fiutowska  w Cielądzu
88 Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
89 FLEXPOL Sp. z o.o.
90 Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o. w Kielcach
91 Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdyni
92 GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie
93 GetBack S.A. we Wrocławiu
94 GIGA  – TRANS Sp. z o.o.
95 GIMAR Sp. z o.o.
96 GRASO Zenon Sobiecki
97 Grast & MTB Sp. z o.o.
98 Grupa Atnt Sp. z o.o. sp.k.
99 GS „Samopomoc Chłopska” w Czempinie
100 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o.
101 Helukabel Polska Sp. z o.o.
102 Herbapol Warszawa Sp. z o. o.
103 Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie
104 HIT – Kody Kreskowe Sp. J.
105 Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. – Grupa IHAR
106 HUBBARD POLSKA Sp. z o.o.
107 Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno – Elektroniczne
108 INPROD Sp. z o.o.
109 INSBUD Sp. z o.o PPH
110 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o.
111 Instytut Energii Atomowej Ośrodek Radioizotopów POLATOM.
112 Interkrąż Sp. z o.o. w Trzyciąż
113 Inter-Lers Sp. z o.o. w Kłecku
114 Intermech Sp. z o.o. PPUH
115 ITeam SA
116 JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. w Warszawie
117 KALASOFT sp. z o.o. w Poznaniu
118 KAMET Sp. z o.o. w Piątkach
119 KBH – Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
120 KLGS sp. z o.o. w Myślenicach
121 KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.
122 KONS – BUD S.A. Konsorcjum Budowlane
123 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A.
124 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
125 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie
126 Lang Team Sp. z o.o.
127 LAPS Sp. z o.o.
128 Linegal  Chemicals Sp. z o.o.
129 LUG LIGHT FACTORY Sp. z o.o.
130 ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.
131 ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne
132 MGJ sp. z o.o.
133 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o.
134 MILA Sp. z o.o. w Częstochowie
135 MISTAL Sp. z o.o.
136 MLEKTAR S.A.
137 MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
138 Natalii Sp. z o.o. w Rokietnicy
139 Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. w Warszawie
140 Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o.
141 Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o.
142 Odlewnia Żeliwa „DRAWSKI” S.A. w Drawskim Młynie
143 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie
144 Orkis Sp. z o.o.
145 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
146 P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
147 P.W. Masterchem S.J. w Przylepie
148 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
149 Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A. w Gdańsku
150 PH ELMAT Sp. z o.o.
151 PHPU ARKOL Sp. z o.o.
152 Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy Sp. J.
153 Podkarpacki Bank Spółdzielczy
154 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. w Warszawie
155 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o.
156 Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu
157 PPH JAG Sp. z o.o.
158 PPU „PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze
159 PPU POLIN Sp. z o.o.
160 PREFABET EŁK Sp. z o.o.
161 Profix Targosz i Wspólnicy S.J. w Krakowie
162 PRO-INHUT Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
163 Promas Sp. z o.o.
164 Propharma Sp. z o.o. w Warszawie
165 PROXIMA NTR Sp. z oo.
166 Przedsiębiorstw0 Wielobranżowe  Import – Export Broset Sp. z o.o. w Wałczu
167 Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
168 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Strzyżowie
169 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
170 Przedsiębiorstwo Handlowe Milo Wojdakowski Robert i Joanna Sp. J.
171 Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o.
172 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Usługowe GAZOPOL Sp. z o.o.
173 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
174 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji PROINTECH Sp. z o.o. w Chorzowie
175 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P & P Sp. z o.o.
176 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A.
177 PUH ZETO S.A.
178 PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa
179 PW Stal – Gaz S.J. Jan i Zbigniew Makarewicz
180 PZM Wimet S.J. w Józefowie
181 RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej
182 RCC Nova Sp. z o.o.
183 REDO Sp. z o.o.
184 Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
185 RIALEX sp. z o.o.
186 ROVERS POLSKA Sp. z o.o.
187 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów
188 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz
189 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
190 Sanit-Plast Filipczak S.J. w Szczytnie
191 SCITEEX Sp. z o.o.
192 SCORPIO Sp. z o.o.
193 SFM Filtry Łuczak Sp. J.‎
194 Sharda Europe Sp. z o.o.
195 Shark Błaszczyk-Szejko Sp. J.
196 Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o. w  Krakowie
197 SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe
198 SITCONTEC Polska S.A.w Bolesławcu
199 SKOK „Śląsk” w Rudzie Śląskiej
200 Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.
201 SoftHard S.A. w Płocku
202 SOLIDEX S.A.
203 Społe” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni
204 SPOŁEM Augustowska Spółdzielnia Spożywców
205 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu
206 SPOŁEM PSS
207 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach
208 Spółdzielnia Agro w Małdytach
209 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK w Zawierciu
210 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ
211 Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM w Radomiu
212 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku
213 Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie
214 Stal-Gaz w Bartoszycach
215 STARPAP T.Z.A.Woźniak SP.J.
216 Suwalskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
217 System sp. j. A.T. Skowrońscy, T. Hnidziejko
218 SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku- Białej
219 Średzka Woda Sp. z o.o. w Środzie Śląskie
220 TARBONUS Sp. z o.o.
221 Tarnopak Sp. z o.o. Zakład Produkcji Opakowań
222 TERPLAST Sp. z o.o.
223 Texet Poland Sp. z o.o. w Poznaniu
224 Tobo Datczuk S.J.
225 TONEL Sp. z o.o. Przeds. Wdrożenia Postępu Technicznego
226 TRAVEL SERVICE Sp. z o.o.
227 TSL Intermodal Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawie
228 TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o.
229 VIBA Sp. z o.o. PPU
230 VIPHARM S.A.
231 Vistul Bank Spółdzielczy
232 Voice Net Sp. z o.o.
233 WARICOP S.J.
234 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o.
235 Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawie
236 Wesem D.M.T. Hajduk S.J.
237 Wimat Wiechno& Matlińscy Sp.J.
238 WODEX Sp. z o.o. ZPH
239 WODKAN Sp. z o.o.
240 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
241 Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK Sp. z o.o.
242 Zakład Drzewny NAPIWODA Sp. z o.o.
243 ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.
244 Zakład Komunalny Sp. z o.o.
245 Zakład Laminatów Poliestrowych  TROKOTEX Sp. z o.o.
246 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. w Łaszczowie
247 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy ROLLING S.J.
248 Zakład Produktów Naftowych S.J.
249 Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski w Milanówku
250 ZAPEL SERVICE Kompleksowe Centrum Usług Sp. z o.o.
251 ZIARN-POL Sp. z o. o. w Górkach

 

źródło: Klub Nowoczesnego Biznesu