506 członków Klubu Gepardów Biznesu

Członkami Klubu Gepardów Biznesu mogą być tylko menedżerowie lub właściciele dynamicznych  firm i banków, wyróżnionych w jednej z sześciu edycji Konkursu Gepardy Biznesu: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

 

W głównym nurcie Konkursu Gepardy Biznesu, na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, oceniana jest dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

W przypadku małych firm i banków spółdzielczych liczona jest średnia z dynamik przychodów i zysku netto.

Regulamin klubu  jest pod adresem: Regulamin Klubu Gepardów Biznesu

Metodologia liczenia wartości rynkowej opisana jest w tym serwisie pod adresem Metodologia wyceny. Pokazuje ona, ile warta byłaby firma, gdyby jej akcje notowane były na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W większości przypadków mamy dane finansowe firm z Krajowego Rejestru Sądowego.

Od wiosny 2006 r.  wyceniliśmy wartość rynkową 25 tysięcy firm. 

Członkami Klubu Gepardów Biznesu  mogą być  menedżerowie i właściciele dynamicznych firm oraz ich firmy.

W dziale Członkowie pod adresem Ludzie pogrupowani są według województw.

 

Członkowie Klubu Gepardów Biznesu

Nowi członkowie Klubu Gepardów Biznesu
Lp.  Imię i nazwisk Funkcja Strona www firmy
1. Lech Wojciechowski Prezes Zarządu EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie www.ekowodrol.pl
2. Leszek Wojtalik Dyrektor Generalny HELUKABEL Polska  www.helukabel.pl
3. Andrzej Seweryn  Prezes Zarządu PRO-INHUT Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej www.pro-inhut.com.pl
4.  Jędrzej Iglewski Członek Zarządu HIT – Kody Kreskowe S. J. w Suchym Lasie k/Poznania www.hit-kody.com.pl

    

Członkowie przyjęci do Klubu Gepardów Biznesu do 31 grudnia 2009 r.
Lp.  Imię i nazwisk Funkcja
1 Czesław Lang Dyrektor Generalny LANG TEAM Sp. z o.o.
2 Wojciech Duda  Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
3 Edward Darmofał Prezes Zarządu Zakładu Drzewnego NAPIWODA Sp. z o.o. w Nidzicy
4 Danuta Kośmider Prezes Zarządu PREMET SA
5 Józef Stec Prezes Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
6  Michał Staszewski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
7 Krzysztof Małetka Dyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Izotopów POLATOM
8  Ireneusz Lickiewicz Dyrektor Marketingu BAUTECH Sp. z o.o.
9 Adam Skorut Prezes Skorut Import Export Sp. z o.o.
10 Grzegorz Merchel Prezes HERMAR Sp. z o.o. w Mławie
11 Tadeusz Grabczyński Prezes Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego ROLLING S.J.
12 Ewa Lis  Prezes P.W.P.T.O. TONEL Sp. z o.o.
13 Leszek Dziuba Prezes Zarządu BOLSPED Sp. z o.o.
14 Eugeniusz Roj Wiceprezes Zarządu TRANSBUD – KATOWICE SA
15 Wiesław Karczewski Prezes Zarządu Zakładu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Łaszczowie
16 Karol Borycki Prezes Zarządu BENTELER DISTRIBUTION POLAND Sp. z o.o.
17 Roman Rajewski Prezes Zarządu METAL – JAWOR Sp. z o.o.
18 Piotr Mężyński Zastępca Prezesa, Dyrektor d/s Ekonomiczno-Finansowych Przedsiebiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o
19 Zbigniew Gołąbiewski Prezes Zarządu PROMOTECH Sp. z o.o.
20 Maciej Krzyżanowski Prezes Zarządu Agencji AMK Sp. z o.o. w Poznaniu
21 Alfreda Kolenkiewicz Współwłaściciel Suwalskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
22 Krystyna Jelska Prezes Zarządu PREFABET EŁK Sp. z o.o.
23 Jan Szelejewski Prezes VIPHARM SA w Warszawie
24 Jerzy Kula Prezes Zarządu Zakładu Automatyki ZREMB Warszawa Sp. z o.o.
25 Krzysztof Dominiczak Prezes Zarządu PLANETA Sp. z o.o. w Warszawie
26 Marian Hajduk Współwłaściciel Zakładu Produkcyjnego WESEM D.M.M. Hajduk S.J.
27 Jan Wojtczak Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raszkowie
28 Wojciech Chybowski, , Prezes Zarządu PENTACOMP Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
29 Andrzej Rosiński Prezes Hubbard Polska Sp. z o.o.
30 Jan Zmarzły Prezes Regionalnego Zakładu Obsługi Gazownictwa GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. w  Świętochłowicach
31 Leszek Dereziński Prezes Zarządu KOM-ROL Kobylniki Sp. z o.o.
32 Jacek Okoński Właściciel Firmy Handlowo – Usługowej CZAKRAM Okoński Jacek
33 Jan Kubień Prezes Zarządu Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu
34 Henryk Wereski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Biłgoraju
35 Mariusz Gazda Prezes Zarządu Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie
36 Antoni Zaborny Prezes Zarządu ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
37 Jarosław Milaniuk Prezes Zarządu Egen Polska Sp. z o.o.
38 Waldemar Andruszkiewicz Prezes Zarządu Konsorcjum Budowlanego KONS – BUD SA w Suwałkach
39 Adam Nowak Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
40 Jarosław Machlewski Prezes Zarządu Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej "Ateńska" w Warszawie
41 Stefan Markowski Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK w Zawierciu
42 Jacek Urbańczyk Członek Zarządu MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o.
43 Eugeniusz Jacek Woźniak Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej NASZ DOM w Radomiu
44 Krzysztof Dąbrowski Wiceprezes Zarządu Twelve Electric Sp. z o.o.
45 Tomasz Sowiński Dyrektor Finansowy Zakładu Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.
46 Ryszard Szkiłądź Prezes Zarządu Zakładu Zaopatrzenia Usług i Produkcji Sp. z o.o.
47 Norbert Klimek Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lipce
48 Andrzej Matliński Współwłaściciel Wimat Wiechno & Matlińscy S.J.
49 Władysław Matwij Prezes Zarządu P.T. CENTRUM MAZUR SA
50 Mirosław Boguszewski Właściciel P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
51 Bogusław Samel Prezes Zarządu SPOŁEM Augustowskiej Spółdzielni Spożywców
52 Ireneusz Gryszpanowicz Prezes Zarządu ALISMA CONSTRUCTION SA
53 Marian Czokajło  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
54 Czesław Poźniak Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
55 Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie
56 Lesław Wojtas Prezes Zarządu Podkarpackiegio Banku Spółdzielczego
57 Jacek Peryt Prezes Zarządu MISTAL Sp. z o.o.
58 Eugenia Pokorska-Sawczuk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
59 Leszek Zawadzki Prezes Zarządu Glaverbel Wiglav SA
60 Roman Lis Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Transpotrowych ŚWID-TRANS Sp. z o.o.
61 Przemysław Przychodzeń Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych w Lublinie SA
62 Krzysztof Stasiak Prezes Zarządu KOMANDOR LUBLIN SA
63 Zbigniew Wielgosz Prezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku
64 Sławomir  Hardej Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sokołowie Podlaskim
65 Andrzej Jan Janiszewski Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy FOS POLMO Łódź SA
66 Wiesław Małuszek  Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds Handlu i Marketingu Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
67 Krzysztof Skruczaj Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi
68 Wiesław Jabłoński Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej JEDNOŚĆ w Ostródzie
69 Maria Ślusarczyk Prezes Zarządu Zakładu Usług Żeglugowych Sp. z o.o.
70 Stanisław Bobkiewicz Prezes Zarządu P.W. Hutnik Sp. z o.o.
71 Michał Piątek Prezes Zarządu Gwarant Grupy Kapitałowej Sp. z o.o.
72 Witold Morawski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej
73 Zygmunt Cichocki Dyrektor Zarządu PBDiM DROMO Sp. z o.o.
74 Zdzisława Lasota Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pionkach
75 Maria Kowalik Prezes Zarządu SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zawiercie
76 Edward Janiszewski Prezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o.
77 Józef  Kramarczyk Prezes Zarządu Fabryki Wentylatorów FAWENT SA
78 Mariusz Sośniak Dyrektor ds. Marketingu Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o.
79 Bogusław Pilek Prezes Zarządu ITeam SA we Wrocławiu
80 Andrzej  Furmańczyk Dyrektor PPH JAG Sp. z o.o. w Liskowie
81 Krzysztof Sadurski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jedlińsku
82 Mariusz Szeib Prokurent SEMAX SA w Poznaniu
83 Piotr Olszak Członek Zarządu WODKAN Sp. z o.o.
84 Barbara  Stańczyk Prezes Zarządu SCORPIO Sp. z o.o. w Łodzi
85 Petrus Rovers Prezes ROVERS POLSKA Sp. z o.o. w Piasecznie
86 Leszek Burzyński Prezes Zarządu AS-BAU Sp. z o.o. we Wrocławiu
87 Wiesław Zyk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie
88 Zbigniew Ott Prezes Zarządu BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. w Toruniu
89 Witold Zadroga Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej
90 Mirosława Morawska Prezes Zarządu ABM SA w Krakowie
91 Wojciech Geresz Prezes Zarządu Fabryki Okien SPECTRUM Sp. z o.o. w Lublinie
92 Jacek Trzciołek Wiceprezes TELEFONÓW OPALENICKICH SA
93 Wojciech Błaszak Prezes Zarządu Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.
94 Janusz  Wójcik Prezes Zarządu  INPROD Sp. z o.o. w Gliwicach
95 Wiesław Rosa Prezes Zarządu  TERPLAST Sp. z o.o. w Sieradzu
96 Wojciech  Kochowicz Dyrektor Centrowet Sp. z o.o. w Bydgoszczy
97 Bogusław Mierzwiak Współwaściciel – Członek Zarządu BART Sp. z o.o.
98 Mirosław Walkowiak Prezes Zarządu Centrowet – Cezal Sp. z o.o. w Poznaniu
99 Kazimierz  Matłoka  Prezes Zarządu WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o.
100 Artur Nejmant Prezes Zarządu Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. w Świeciu
101 Andrzej  Wieczorek Prezes Zarządu  HOLDING DORADCA Sp. z o.o. w Bytomiu
102 Zbigniew  Gotartowski Prezes Zarządu Bibus Menos Sp. z o.o.
103 Józef  Mitura Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy
104 Józef  Szperlak Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jabłonce
105 Witold  Biernacki  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Różanie
106 Andrzej Rogala  Prezes WARICOP Sp.J.  w Kielcach
107 Cezary Główczyński Prezes Zarządu EUROLPOL Sp. z o.o.  w Żyrardowie
108 Paweł  Surowiecki Prezes Zarządu PPH WODBUD SA  w Wyszkowie
109 Roman  Roszewski Prezes Zarządu BONDER SA  w Piasecznie
110 Sławomir  Nowosadko Prezes  GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. w Koszalinie
111 Janusz  Szkatuła Prezes Zarządu BUDOPOL Sp. z o.o. w Krakowie
112 Jerzy Piasecki Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Transportu i Sprzętu Budowlanego SA w Łodzi
113 Roman  Sarnowski Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Działdowie
114 Marek  Budner Prezes  Zarządu Budner Sp. z o.o. w Warszawie
115 Edward  Gierut Prezes Zarządu Fabryki Armatur JAFAR SA w Jaśle
116 Marek Stefański Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA w Piasecznie
117 Edward  Markuszewski  Prezes Zarządu DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku
118 Tadeusz  Węgrzyniak Prezes Zarządu GCB Domstal – Miastko SA
119 Roman  Małysz  Członek  Zarządu, Dyrektor Handlowy AXIOM Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
120 Zdzisław  Jezierski   Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej TĘCZA w Turku
121 Arkadiusz  Stojecki  Główny Specjalista ds. Rozwoju Biznesu Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Samochodów Małolitrażowych BOSMAL w Bielsku-Białej BOSMAL
122 Roman  Dubowski Prezes Zarządu PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o.  w Białymstoku
123 Waldemar  Klocek  Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa  Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie
124 Zbigniew  Gieleciak  Prezes Zarządu Regionalnego  Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej  SA  w Tychach
125 Paweł  Sławek  Prezes Zarządu UNICARD SA w Krakowie
126 Eugeniusz  Skrzypiec Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku
127 Andrzej  Cyrankiewicz Prezes Zarządu Chłodnie Panada Rex-Iglokrak Sp. z o.o. w Krakowie
128 Paweł  Blicharski  Prezes Zarządu Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
129 Janina Pilarek   Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przemkowie
130 Paweł  Kanabaj Prezes Zarządu Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
131 Marcin Frunze  Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego VIBA Sp. z o.o. w Piastowie
132 Zdzisław Synoradzki  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska EKOMEL Sp. z o.o.  w Chojnicach
133 Zbigniew Łącki Prezes Zarządu ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. w Kołczygłowach
134 Lech Matuszak Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SA w Kaliszu
135 Marian Idziaszek Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie
136 Czesław Kolisz Właściciel Firmy Techniczno-Handlowej ANKOL z Mielca
137 Lech Marceli Różycki Dyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "LECH"  w Bydgoszczy
138 Zygmunt Balcerzak Wiceprezes zarządu SCITEEX Sp. z o.o. z Warszawy oraz wiceprezes Getrasur Polska Sp. z o.o.
139 Ryszard Kabat Prezes Zarządu LUBINPEX Sp.z o.o. w Lubinie
140 Witold Kwaśniak Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający HK Zakład Automatyzacji  Sp.z o.o. w Dąbrowie Górniczej
141 Krzysztof Zawiła   Zastępca Dyrektora ds. Inwestycji  EKOINSTAL Sp. z o.o.  w Suchej Beskidzkiej 
142 Witold Szczęsny Prezes Zarządu  Wydawnictwa Szkolnego PWN Sp. z o.o. w Warszawie
143 Josef Kurzok Wiceprezes Zarządu Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. w Poznaniu
144 Grzegorz Troch Prezes Zarządu TROKOTEX Sp. z o.o. Zakład Laminatów Poliestrowych w Toruniu
145 Grzegorz Szpaczko Prezes Zarządu FLEXPOL-GĄSIOR Sp. z o.o. w Płocku 
146 Janina Wejer Prezes Zarządu MGJ Sp. z o.o. w Leśniewie
147 Tomasz Dąbrowski Dyrektor H. Cegielski – Fabryki Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. w Poznaniu
148 Agnieszka Kowalska Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowego "INTER-TECH" Sp. z o.o. w Bydgoszczy
149  Andrzej Szczeciński Właściciel TRAVEL SERVICE Sp. z o.o. w Gdańsku
150  Paweł Piechota  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P & P Sp. z o.o. w miejscowości Orle w woj. pomorskim
151 Teresa Trzebińska – Markuszewska Specjalita ds. Public Relations DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku  
152 Zdzisław Myszk Dyrektor Handlowy Przetwórstwa Rybnega "Łosoś" Sp. z o.o. we Włynkówku
153 Andrzej Michalski  Prezes i Współwłaściciel Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek Sp. z o.o. w Krakowie 
154 Marek Kowalski Współwłaściciel Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek Sp. z o.o. w Krakowie
155 Krystyna Jurowska   Dyrekor Centrum Medycznego "Nowa Huta" Sp. z o.o. w Krakowie 
156 Dariusz Niedźwiecki  Prezes Zarządu Milenium Sp. z o.o. w Krakowie
157 Andrzej Kuszewski Prezes Zarządu AKTIM Sp. z o.o. w Krakowie 
158 Robert Pilch  Prezes Grupa ATNT Sp. z o.o. w Krakowie
159 Łukasz Winiarski  Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju SOLIDEX Sa w Krakowie
160 Bogusława Zabłocka  Członek Zarzadu Banku Spółdzielczego w Starym Sączu 
161 Artur Boruta Dyrektor ds. Handlowych  Domu Wina Sp. z o.o. w Krakowie
162  Piotr Klus Prezes Zarządu ENERGOTECHNIK Sp. z o.o. w Rzeszowie
163 Roman Dawidowski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach
164 Sławomir Słomian Prezes LAPS Sp. z o.o. w Rzeszowie
165 Leopold Płudowski Wiceprezes TERBONUS Sp. z o.o. w Krakowie
166 Ryszard Kulawiak Prezes Zarządu Zespołu Sanatoryjno-Wypoczynkowego Arka-Mega Sp. z o.o. w Kołobrzegu
167 Zenon Sobiecki Właściciel GRASO Zenon Sobiecki w Starogardzie Gdańskim
168 Krzysztof Ostrowski Prezes Zarządu MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
169 Artur Kaszyca Wiceprezes Zarządu MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
170 Henryk Abramowski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego "KARTEL" SA w Jędrzejowie
171 Grażyna Poterucha – Nowak Dyrektor Handlowy PZS "Cezas" Sp. z o.o. w Kielcach
172 Jan Gołąbek Prezes Zarządu MLEKTAR SA w Tarnowie 
173 Stanisław Osiński Właściciel Zakładu Produktów Naftowych SJ w Rypinie
174 Anna Wojnarowska Wiceprezes ds. Handlowych "DEAEKO" Sp. z o.o. w Dębicy
175 Katarzyna Proskień  Kierownik Biura ALFACO POLSKA Sp. z o.o. we Wrocławiu
176 Wiesław Lubojemski Prezes Zarządu  ZPO "TARNOPAK" Sp. z o.o. w Jaśle
177 Dariusz Irzyk Prezes Zarządu Wiejskiej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Grabownicy
178 Jerzy Florys   Prezes Zarządu Sanfarm Sp. z o.o. w Nowej Dębie
179 Jerzy Wiącek Prezes Zarządu Zapel Service Sp. z o.o. w Boguchwale
180 Norbert Gross Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Techniczno-Produkcyjnych Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach
181 Maryla Kania  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Poniatowej
182 Zbysław Gabrylewicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Wisznicach
183 Mariusz Jaszczuk Członek Zarzadu Banku Spółdzielczego w Wisznicach
184 Andrzej Szwugier Prezes Zarządu Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Tomaszowie Lubelskim
185 Władysław Grzywna Zastępca Dyrektora Do Spraw Technicznych Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Tomaszowie Lubelskim
186 Eugeniusz Wystup Prezes Zarządu  PPHU GIMAR Sp. z o.o. w Puławach
187 Henryk Gajewski Prezes Zarządu P.P.H. "INSBUD" Sp. z o.o. w Żdanowie
188 Arkadiusz Gajewski Dyrektor Handlowy P.P.H. "INSBUD" sp. z o.o. w Żdanowie
189 Jadwiga Mazurkiewicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Cycowie
190 Andrzej Nowak Prezes Zarządu GIGA  – TRANS Sp. z o.o. w Siennicy Nadolnej
191 Marian Juchimiuk Przewodniczący Rady Nadzorczej KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
192 Krzysztof Kłos Członek Rady Nadzorczej KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
193 Liudmila Mikheikina Prezes Zarządu KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
194 Jolanta Szarubka Menager d/s kontaktów z Klientami KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
195 Piotr Kasprzycki Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie
196 Grzegorz Kozak Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie
197 Robert Wojdakowski Współwłaściciel Przedsiębiorstwa Handlowego MILO w Białej Podlaskiej
198 Bronisław Żak Prezesa Zarzadu Zakładu Produkcyjno Handlowego "WODEX" Sp. z o.o. w Stalowej Woli
199 Zofia Wróbel Prezes Zarządu Zakładu Przetwórstwa Owoców „SAMBOR” Sp. z o.o. w Samborcu
200 Władysława Borowiec Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Połańcu
201  Mieczysław Irek Prezes Zarządu FENIKS Sp. z o.o. w Krośnie
202 Jerzy Okuniewski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Hurtowo-Detalicznego "Książnica Polska" w Olsztynie
203 Rafał Kalisz Wiceprezes Zarządu P.H. ELMAT Sp. z o.o. w Rzeszowie
204 Joanna Wysokińska Miszczuk Dyrektor ORKIS Sp. z o.o. w Lublinie
205 Bernarda Iwanicka Kierownik ds. Personalnych "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu
206 Zbigniew Gnaczyński Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Iławie
207 Teresa Wodzyńska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Olsztynku
208 Jan Jawiński Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Węgorzewie
209 Andrzej Rusiecki Dyrektor Generalny FLEX GRAF Sp. z o.o. w Jonkowie
210 Zbigniew Makarewicz Współwłaściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "STAL-GAZ" S.J. w Bartoszycach 
211 Mariola Żmuda Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich STARFAM Sp. z o.o. w Starachowicach
212 Katarzyna Walendziak Dyrektor ds. Kontroli Jakości STARFAM Sp. z o.o. w Starachowicach
213 Huber Krzysztof Głowinski Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Bio-Farma Sp. z o.o. w Olsztynie
214 Czesław Łotowski Prezes Zarządu Podlaskiego Banku Spółdzielczego w Knyszynie
215 Jacek Domański Prezes Zarządu REDO Sp. z o.o. w Augustowie
216 Piotr Żłobikowski  Menedżer PLAMS S.J. w Suchowoli
217 Krzysztof Kwiatek Prezes Zarządu SKOK "Śląsk" w Rudzie Śląskiej
218 Bożena Sowiecka Prezes Zarządu Instal Lubin Sp. z o.o. w Lubinie 
219 Zbigniew Chryplewicz Wiceprezes Zarządu Instal Lubin Sp. z o.o. w Lubinie
220 Zdzisław Pietrzak Prezes Zarządu PKS Wołów Sp. z o.o. w Wołowie
221 Adam Latocha SIMPLE SA w Warszawie
222 Ryszard Wtorkowski Prezes Zarządu LUG SA w Zielonej Górze
223 Mieczysław Janik Zastępca Prezesa AGROPOLON Sp. z o.o. w Pile
224 Grzegorz Polak Prezes Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK Sp. z o.o. w Ludwinowie
225 Stefan Krajewski Prezes Zarzadu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej "KOMOPAL" Spółka z o.o. w Opalenicy 
226 Adam Gębski Dyrektor ds Sprzedaży ZETO SA w Poznaniu
227 Piotr Jessa Prezes firmy Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie
228 Aleksander Łychin Prezes PROXIMA NTR Sp. z o.o. w Bełchatowie
229 Bogdan Rec Prezes "ERTUS Bogdan Rec i Ewa Rec" Sp. z o.o. w Zgorzelcu
230 Marek Bajda Prezes Zarzadu FOL-PLAST SA w Czeladzi
231 Krzysztof Kolterman Prezes Zarządu P.H.P.U. "Arkol" Sp. z o.o. w Warszawie
232 Iwona Kozłowska Kierownik ds. Marketingu Bonder SA w Warszawie
233 Marek Siemieniewski Regionalny Doradca Handlowy Sto-ispo Sp. z o.o. w Warszawie
234 Stanisław Skrzyński Prezes Zarządu „Domena & Trade” Sp. z o.o. w Warszawie
235  Iwona Kossakowska Kierownik Działu Marketingu Warszawskich Zakładów Zielarskich Herbapol w Pruszkowie
236  Zbigniew Pawulski Prezes Zarządu EP Serwis Sp. z o.o. w Łyczynowie
237 Grzegorz Kasperski Wspólnik SC Ewa S.J. w Warszawie
238 Jerzy Kowalik Wspólnik SC Ewa S.J. w Warszawie
239 Teresa Sendor Grast & MTB Sp. z o.o. w Warszawie
240 Lolita Roman Właściciel i Prezes Zarządu Art-Series Sp. z o.o. w Warszawie
241 Witold Mosak Prezes Zarządu "PZT-Inwestel" SA w Warszawie
242 Janusz Łuczak SFM – Filtry Łuczak S.J. w Starej Wsi
243 Jacek Olesiejuk Prezes Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. w Ożarowie Mazowieckim
244 Bożenna Guzanek Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego "Mazowsze" w Płocku
245 Małgorzata Zława-Dąbrowska Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespółu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz w Warszawie 
246 Jan Klimkiewicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Grodzisku Mazowieckim
247 Stefan Kaca Prezes Zarządu TECHNET Sp. z o.o. w Radomiu
248  Anna Łytko-Krasuska Członek Zarządu Linegal  Chemicals Sp. z o.o. w Warszawie 
249 Mariusz Grzelczak Współwłasciciel DAR-POL-STAL S.J. w Tarnowskich Górach

Źródło: Klub Gepardów Biznesu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *