Dobry lokalny biznes w województwie pomorskim

W województwie pomorskim najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych znaleźliśmy w Gdańsku (183), Gdyni (121) i Słupsku (32).

Ranking miejscowości w województwie pomorskim według liczby dynamicznych lub efektywnych firm i banków społdzielczych, które mają w nich siedzibę*  

Nazwa miejscowości  Liczba dynamicznych lub efektywnych firm i banków społdzielczych*  

Gdańsk 183
Gdynia 121
Słupsk 32
Sopot 19
Tczew 14
Chojnice 12
Starogard Gdański 10
Kwidzyn 9
Malbork 9
Lębork 8
Pruszcz Gdański 8
Reda 7
Rumia 6
Straszyn 6
Wejherowo 6
Człuchów 5
Kartuzy 5
Pelplin 5
Bytów 4
Chwaszczyno 4
Kościerzyna 4
Puck 4
Ustka 4
Gniew 3
Krokowa 3
Nowy Dwór Gdański 3
Kolbudy 2
Lichnowy 2
Luzino 2
Łeba 2
Łęgowo 2
Miastko 2
Sierakowice 2
Sztum 2
Władysławowo 2
Żukowo 2
Banino 1
Bielkówko 1
Bolszewo 1
Brusy 1
Cedry Małe 1
Cedry Wielkie 1
Czaple 1
Czarna Dąbrówka 1
Czersk 1
Damnica 1
Dąbrowa 1
Dębnica Kaszubska 1
Dzierzgoń 1
Gniewino 1
Gnojewo 1
Godziszewo 1
Gościcino 1
Hel 1
Karwia 1
Koleczkowo 1
Komnino 1
Lipno 1
Lubiszewo 1
Łęczyce 1
Łubiana 1
Nowy Dwór Wejherowski 1
Nowy Tuchom 1
Orle 1
Połchowo 1
Przechlewo 1
Przyjaźń 1
Rudno 1
Siemianice 1
Skórcz 1
Stegna 1
Swarożyn 1
Szymbark 1
Wicko 1
Włynkówko 1
Zblewo 1

 * Firmy, których wartość rynkowa w latach 2006-2008 wzrosła o więcej niż 20 proc. (z konkursu Gepard Biznesu) lub stosunek zysku netto do przychodów operacyjnych był wyższy niż 5 proc. (z konkursu Złota Skarbonka), banki spółdzielcze, których średnia dynamik przychodów, aktywów i zysku netto w latach 2005-2008 była wyższa niż 30 proc. (z konkursu Najdynamiczniejszy Bank Spółdzielczy 2009). Łącznie 554 podmiotóy.

 

Alfabetyczna lista miejscowości w województwie pomorskim, w których siedzibę mają dynamiczne lub efektywne firmy i banki spółdzielcze

Banino Kolis
 
Bielkówko Presto Sp. z o.o.
 
Bolszewo Porta KMI Poland Sp. z o.o.
 
Brusy Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne
 
Bytów DRUTEX S.A.
Bytów FCPK – Bytów Sp. z o.o.
Bytów POLMOR Sp. z o.o.
Bytów Bank Spółdzielczy
 
Cedry Małe ROLTOP Sp. z o.o.
 
Cedry Wielkie Achilles Polska Sp. z o.o.
 
Chojnice Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Chojnice Mostostal Chojnice S.A.
Chojnice Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o.
Chojnice Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCh
Chojnice SEKO S.A.
Chojnice CMT CHOJNICE Sp. z o.o.
Chojnice EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska
Chojnice Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Chojnice Zremb – Chojnice S.A. Zakład Budowy Maszyn
Chojnice MASAR S.J.
Chojnice Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba
Chojnice RELAKS Sp. z o.o. Fabryka Materaców
 
Chwaszczyno Anro – Trade S.J. Export – Import
Chwaszczyno DANFOSS LPM Sp. z o.o.
Chwaszczyno POLFARM S.A.
Chwaszczyno Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub
 
Czaple Terma – Technologie Sp. z o.o.
 
Czarna Dąbrówka ALLER AQUA Polska Sp. z o.o.
 
Czersk Spółdzielnia Inwalidów Równość
 
Człuchów RADPOL S.A.
Człuchów Agrochem Sp. z o.o.
Człuchów PPU Intermet Sp. z o.o.
Człuchów Polaszek Meble S.J.
Człuchów POLSTYR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne
 
Damnica FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.
 
Dąbrowa Zakład Produkcyjno Handlowy "Galant" Piotr Trykowski
 
Dębnica Kaszubska SPV Sp. z o.o.
 
Dzierzgoń Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.
 
Gdańsk GDAŃSKIE ZAKŁADY REMONTOWO-MONTAŻOWE GZRM Sp. z o.o.
Gdańsk MOLO Sp. z o.o.
Gdańsk INTER ROYAL S.A.
Gdańsk National Oilwell Poland Sp. z o.o.
Gdańsk INPRO S.A.
Gdańsk Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A.
Gdańsk WPRWIK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Wodociągowych i Kanalizacyjnych
Gdańsk BUDIM Sp. z o.o.
Gdańsk Elektromontaż – Gdańsk S.A.
Gdańsk NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe
Gdańsk CONRAD S.A.
Gdańsk PBM SATURN Sp. z o.o.
Gdańsk PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych
Gdańsk Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.
Gdańsk Przed. Budowlane Domesta Sp. z o.o.
Gdańsk LLENTABHALLEN Sp. z o.o.
Gdańsk ASTE Sp. z o.o.
Gdańsk Amitech Poland Sp. z o.o.
Gdańsk WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o.
Gdańsk MERCOR S.A.
Gdańsk Elewacje S.A.
Gdańsk Biuro Handlowe KASPO Sp. z o.o.
Gdańsk SAG ELBUD Gdańsk Holding S.A.
Gdańsk 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Nr 1534 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Gdańsk IRKO Sp. z o.o.
Gdańsk Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy
Gdańsk Inwestpol – Consulting Sp. z o.o.
Gdańsk Metalgis Sp. z o.o.
Gdańsk WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o.
Gdańsk Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.
Gdańsk TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne
Gdańsk SIKO – POLSKA Sp. z o.o.
Gdańsk MALMOR Sp. z o.o. PPU
Gdańsk Elnaft Sp. z o.o.
Gdańsk EUROTEL S.A.
Gdańsk CRIST Sp. z o.o.
Gdańsk WADAS Sp. z o.o. Przeds. Budowlane
Gdańsk EURO – WENT Sp. z o.o.
Gdańsk SIGMA Sp. z o.o.
Gdańsk PUH Zdunek Sp. z o.o.
Gdańsk POLWAR S.A.
Gdańsk Dekom Sp. z o.o. PPUH
Gdańsk Ośrodek Badawczo – Szkoleniowy Spaw – Test Sp. z o.o.
Gdańsk CEKOL Sp. z o.o.
Gdańsk Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.
Gdańsk Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.
Gdańsk Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A.
Gdańsk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A.
Gdańsk Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.
Gdańsk POLAM REM S.A.
Gdańsk BETONOX S.A.
Gdańsk CARRE S.J. Piekarnia
Gdańsk CENTAURUS Sp. z o.o.
Gdańsk OPGK Sp. z o.o. Okręgowe Przeds. Geodezyjno – Kartograficzne
Gdańsk LPP S.A.
Gdańsk Torpol Sp. z o.o. Przeds. Usługowo- Wytwórcze
Gdańsk POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU
Gdańsk POLLYTAG S.A.
Gdańsk LOTOS ASFALT Sp. z o.o.
Gdańsk ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Gdańsk Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.
Gdańsk DR. OETKER Polska Sp. z o.o.
Gdańsk Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Gdańsk JURASZ Sp. z o.o.
Gdańsk LEMAR – INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Gdańsk FOSFORY Sp. z o.o. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych
Gdańsk EURO – KLIMA Sp. z o.o.
Gdańsk UNITEX Sp. z o.o. Centrum Badawczo – Wdrożeniowe
Gdańsk Konecranes Sp. z o.o.
Gdańsk Politechnika Gdańska
Gdańsk Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o.
Gdańsk CARTER Sp. z o.o.
Gdańsk AUSTENIT IMPORT S.J.
Gdańsk CEDAT Sp. z o.o.
Gdańsk ELDRO – FL Sp. z o.o. Zakład Usług Inżynierskich
Gdańsk ENERGA TRADING S.A.
Gdańsk Energo – Rem Sp. z o.o.
Gdańsk IZOLMAT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych
Gdańsk DAPOLOGIC Sp. z o.o.
Gdańsk Bysewo Kolor Sp. z o.o.
Gdańsk REL LTD Sp. z o.o.
Gdańsk KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.
Gdańsk Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
Gdańsk ELSE TECHNICAL & RESEARCH SERVICE Co. Ltd Sp. z o.o.
Gdańsk Port Gdański Eksploatacja Sp. z o.o.
Gdańsk Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego S.A.
Gdańsk Przembud Gdańsk S.A.
Gdańsk FES Sp. z o.o.
Gdańsk CHEMIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe
Gdańsk EMU Sp. z o.o.
Gdańsk TRADMATIK Sp. z o.o.
Gdańsk Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki
Gdańsk PRIME CAR MANAGEMENT S.A.
Gdańsk Athra Poland Sp. z o.o.
Gdańsk BYSEWO Sp. z o.o. Przeds. Handlowe
Gdańsk EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A.
Gdańsk AUTO – AKCES Sp. z o.o.
Gdańsk Anga Sp. z o.o.
Gdańsk SATEL Sp. z o.o.
Gdańsk FAST Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe
Gdańsk ARGON – SPAW S.J. PPU
Gdańsk NAVIMOR – INVEST Sp. z o.o.
Gdańsk EKOL – UNICON Sp. z o.o.
Gdańsk ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o.
Gdańsk INTERVAPO Sp. z o.o.
Gdańsk SEA LIGHT Sp. z o.o.
Gdańsk PIAB POLSKA Sp. z o.o.
Gdańsk Skat Transport Sp. z o.o.
Gdańsk TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.
Gdańsk GAZ -REM Sp. z o.o.
Gdańsk Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.
Gdańsk DKS Sp. z o.o.
Gdańsk Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Gdańsk METALZBYT Sp. z o.o.
Gdańsk Miden S.J.
Gdańsk Aluship Technology Sp. z o.o.
Gdańsk Stowarzyszenie Ekspertów Księgowych i Podatkowych Sp. z o.o.
Gdańsk Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.
Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych
Gdańsk Systemy Informacyjne Kapitał S.A.
Gdańsk MOSTOSTAL POMORZE S.A.
Gdańsk Femax Krzysztof Dolny S.K.A.
Gdańsk Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A.
Gdańsk PETROBALTIC S.A. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu
Gdańsk NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych
Gdańsk TRAVEL SERVICE Sp. z o.o.
Gdańsk Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.
Gdańsk TECHNOZBYT – WITAN S.J.
Gdańsk ZIELEŃ Sp. z o.o. PPU
Gdańsk Indasa Polska Sp. z o.o.
Gdańsk STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o.
Gdańsk MOORE STEPHENS TRZEMŻALSKI KRYNICKI I PARTNERZY Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.
Gdańsk ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.
Gdańsk Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A.
Gdańsk JBS S.J.
Gdańsk INSTYTUT MORSKI
Gdańsk LOTOS LAB Sp. z o.o.
Gdańsk YOUNG DIGITAL PLANET S.A.
Gdańsk EMAPOL Sp. z o.o.
Gdańsk ARGO S.A.
Gdańsk AXIS Sp. z o.o.
Gdańsk Studio Gambit Sp. z o.o.
Gdańsk LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o.
Gdańsk HYDROSTER Zakłady Urządzeń Okrętowych Sp. z o.o.
Gdańsk Navitest Sp. z o.o.
Gdańsk ARTPOL S.J.
Gdańsk HEMPEL (Poland) Sp. z o.o.
Gdańsk Centrum Techniki Okrętowej S.A.
Gdańsk Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia
Gdańsk Lotos Kolej Sp. z o.o.
Gdańsk Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku
Gdańsk Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
Gdańsk Sklepy WM S.J.
Gdańsk TAK – REM Sp. z o.o.
Gdańsk Dom Finansowy QS Sp. z o.o.
Gdańsk PPU NAVA Sp. z o.o.
Gdańsk POLENTEX LIMITED Sp. z o.o.
Gdańsk BALTA S.A.
Gdańsk MARBEL Sp. z o.o.
Gdańsk Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.
Gdańsk TECHMEX Sp. z o.o.
Gdańsk TPA Polska Sp. z o.o.
Gdańsk INTEL TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
Gdańsk Cargosped – Składy Celne Sp. z o.o.
Gdańsk COMPLEX Sp. z o.o. PUP
Gdańsk LOTOS OIL S.A.
Gdańsk Dresser Polska Sp. z o.o.
Gdańsk DROGOMET Sp. z o.o. Przeds. Robót Drogowych i Budowlanych
Gdańsk Gdański Terminal Kontenerowy S.A.
Gdańsk ROBOD S.A.
Gdańsk FREGATA S.A.
Gdańsk OLICON – DELTA Sp. z o.o.
Gdańsk EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o.
Gdańsk Polish Baltic Company S.J.
Gdańsk S.K. Model Sp. z o.o.
Gdańsk Baltic Spares Services Sp. z o.o.
Gdańsk DRUK Markuszewscy Sp. z o.o.
Gdańsk GRUPA LOTOS S.A.
Gdańsk ZRE Gdańsk Sp. z o.o.
Gdańsk Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A.
Gdańsk ANDAN Sp. z o.o.
Gdańsk Marant Poslak Sp. z o.o.
Gdańsk Kolejowe Przeds. Turystyczno – Wypoczynkowe Natura – Tour Sp. z o.o.
 
Gdynia Armet Bis Sp. z o.o.
Gdynia Allcon Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
Gdynia Portowy Zakład Techniczny S.A.
Gdynia Energomontaż – Północ Gdynia Sp. z o.o.
Gdynia M & Z Sp. z o.o.
Gdynia PANORAMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Gdynia VISTAL Gdynia S.A.
Gdynia Eureka S.J.
Gdynia ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
Gdynia Rigall Distribution Sp. z o.o.
Gdynia ATEM – POLSKA Sp. z o.o.
Gdynia NORDCOOP Sp. z o.o.
Gdynia INSBUD – WYBRZEŻE Sp. z o.o.
Gdynia Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o.
Gdynia BMG Sp. z o.o.
Gdynia Polskie Ratownictwo Okrętowe
Gdynia Multimedia Polska S.A.
Gdynia WITOMINO Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska
Gdynia K-CONSULT Sp. z o.o.
Gdynia BOMI S.A.
Gdynia Cosco Poland Sp. z o.o.
Gdynia VECTRA S.A.
Gdynia MTM S.A. Firma Budowlano – Drogowa
Gdynia JN Pack Sp. z o.o.
Gdynia INVEST KOMFORT S.A.
Gdynia Promet Sp. z o.o.
Gdynia Steel Protection Poland Sp. z o.o.
Gdynia FRANCK I TOBIESEN SERWIS TECHNICZNY Sp. z o.o.
Gdynia Benox S.J.
Gdynia Asco Sp. z o.o.
Gdynia UNISOFT Sp. z o.o.
Gdynia EURO RUSZTOWANIA – GRUPA STOCZNI GDYNIA Sp. z o.o.
Gdynia BMG Bogdan Goworowski
Gdynia Bell Sp. z o.o.
Gdynia STER Sp. z o.o. PPUH
Gdynia Optimus – System Choromańscy S.J.
Gdynia Elektronika S.A.
Gdynia Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.
Gdynia NORDBUD Sp. z o.o.
Gdynia ELFEKO S.A.
Gdynia ELIS Sp. z o.o.
Gdynia Protek – System Sp. z o.o.
Gdynia Stocznia Remontowa Nauta S.A.
Gdynia Panorama II Sp. z o.o.
Gdynia Multimedia Polska – Zachód Sp. z o.o.
Gdynia Konrem – Nauta Sp. z o.o.
Gdynia Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Gdynia C. Hartwig Gdynia S.A.
Gdynia Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o.
Gdynia Radio Rada Sp. z o.o.
Gdynia BE GROUP Sp. z o.o.
Gdynia Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o.
Gdynia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieści Sp. z o.o.
Gdynia GEA GRASSO Sp. z o.o.
Gdynia Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o.
Gdynia Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR Sp. z o.o.
Gdynia Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych WAN
Gdynia Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.
Gdynia Abacosun S.J.
Gdynia AIC S.A.
Gdynia Auto – Gdynia Sp. z o.o. Przeds. Motoryz.
Gdynia Spółdzielnia DORADCA
Gdynia VECTOR Sp. z o.o.
Gdynia Viega Sp. z o.o.
Gdynia PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.
Gdynia Solemis Group S.A.
Gdynia SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe
Gdynia Clima – Produkt Sp. z o.o.
Gdynia OPTIX POLSKA Sp. z o.o.
Gdynia JUBILER S.A. Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
Gdynia Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
Gdynia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Gdynia Prokom Investments S.A.
Gdynia MALWA Sp. z o.o. Przeds. Usług Ogrodniczych
Gdynia GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.
Gdynia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wzgórze Św Maksymiliana Sp. z o.o.
Gdynia Bibus Menos Sp. z o.o.
Gdynia VOGEN Sp. z o.o.
Gdynia DSV Trading S.A.
Gdynia SANUS Sp. z o.o.
Gdynia Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.
Gdynia Centrum Handlowe Batory S.A.
Gdynia POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o.
Gdynia Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.
Gdynia AGA S.J.
Gdynia BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o.
Gdynia BEST S.A.
Gdynia Euroheat HQ Sp. z o.o.
Gdynia WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa
Gdynia Sealab Sp. z o.o.
Gdynia POLSKIE LINIE OCEANICZNE S.A.
Gdynia Zieleń – Park Sp. z o.o.
Gdynia Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Gdynia Eurogaz Gdynia Sp. z o.o.
Gdynia Borga BIZ Sp. z o.o.
Gdynia POLFRACHT Sp. z o.o.
Gdynia Igloport Sp. z o.o.
Gdynia PPU Thor Sp. z o.o.
Gdynia Troymarine Sp. z o.o.
Gdynia KEA S.J.
Gdynia SAINT – GOBAIN Weber Terranova Sp. z o.o.
Gdynia Radmor S.A.
Gdynia FH Tesso S.J.
Gdynia LPP TEX S.A.
Gdynia KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej
Gdynia Motor Nauta Sp. z o.o.
Gdynia BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.
Gdynia INTER MARINE Sp. z o.o.
Gdynia Euro – Cynk Gdynia Sp. z o.o.
Gdynia Dracon Sp. z o.o.
Gdynia Pol – Euro Linie Żeglugowe Sp. z o.o.
Gdynia PPU Exito Sp. z o.o.
Gdynia PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o.
Gdynia Pol – Levant Linie Żeglugowe Sp. z o.o.
Gdynia Anmar Sp. z o.o.
Gdynia MTMG – MORSKI TERMINAL MASOWY GDYNIA Sp. z o.o.
Gdynia GUNNEBO Industries Sp. z o.o.
Gdynia PartnerTech Sp. z o.o.
Gdynia Baltech Sp. z o.o.
Gdynia NTA Sp. z o.o.
Gdynia Transcomfort Sp. z o.o.
 
Gniew Rolls – Royce Marine Poland Sp. z o.o.
Gniew FAMA Sp. z o.o.
Gniew Firma Handlowo-Usługowa "AS" Anita Drozdowska
 
Gniewino Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A.
 
Gnojewo WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
 
Godziszewo MASZROL Sp. z o.o.
 
Gościcino POLIPACK S.J.
 
Hel Koga – Maris Sp. z o.o.
 
Kartuzy KORPOS Sp. z o.o.
Kartuzy CSA Sp. z o.o.
Kartuzy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Kartuzy MESTWIN Sp-nia Produkcyjno Handlowa
Kartuzy Eurofoods Sp. z o.o.
 
Karwia Konkol Sp. z o.o.
 
Kolbudy CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o.
Kolbudy MEGAT S.A.
 
Koleczkowo Przetwórstwo Rolne LTZ S.J.
 
Komnino Przeds. Produkcyjno – Usługowe Sp. z o.o.
 
Kościerzyna Przedsiębiorstwo Usług Drogowo – Mostowych S.A.
Kościerzyna SPEDYCJA BOTRANS Sp. z o.o.
Kościerzyna KOŚCIERSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.
Kościerzyna  Bank Spółdzielczy
 
Krokowa Alltech Sp. z o.o.
Krokowa AMHIL EUROPA Sp. z o.o.
Krokowa Polinord Sp. z o.o.
 
Kwidzyn Cafe Sati Polska Sp. z o.o.
Kwidzyn CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o.
Kwidzyn TOR-PAL Sp. z o.o. PPH
Kwidzyn International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.
Kwidzyn BE&K EUROPE Sp. z o.o.
Kwidzyn KWIDZYN Sp. z o.o. Fabryka Plastików
Kwidzyn VOS CARGO LOGISTIC POLAND Sp. z o.o.
Kwidzyn Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.
Kwidzyn Powiślański Bank Spółdzielczy
 
Lębork LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.
Lębork Numafa Polska Sp. z o.o.
Lębork Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.
Lębork ASG LTD Sp. z o.o.
Lębork Verschoor – Agrar Sp. z o.o.
Lębork REMIX Sp. z o.o.
Lębork Pol-Dróg Lębork S.A.
Lębork FARM FRITES POLAND S.A.
 
Lichnowy LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe
Lichnowy Polska Hodowla i Obrót Zwierzętami Sp. z o.o.
 
Lipno Demont Polska Sp. z o.o.
 
Lubiszewo MOLEX PREMISE NETWORKS Sp. z o.o.
 
Luzino BUDREM Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych
Luzino WAKOZ Sp. z o.o.
 
Łeba STOLARKA S.A.
Łeba Bank Spółdzielczy
 
Łęczyce Masarnia Dominik S.J.
 
Łęgowo TAN VIET International S.A.
Łęgowo Norwood Sp. z o.o.
 
Łubiana LUBIANA S.A. Zakłady Porcelany Stołowej
 
Malbork INTERTOP Sp. z o.o. PW
Malbork Nyborg – Mawent S.A.
Malbork Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.
Malbork Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.
Malbork T1 S.A.
Malbork PPH REMAL Sp. z o.o.
Malbork Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A.
Malbork Muzeum Zamkowe w Malborku
Malbork NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o.
 
Miastko Spółdzielnia Rzemieślnicza Rzemiosł Różnych
Miastko GCB Domstal Miastko S.A.
 
Nowy Dwór Gdański PPU TUGA Sp. z o.o.
Nowy Dwór Gdański Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Nowy Dwór Gdański Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o.
 
Nowy Dwór Wejherowski INTERDREX Sp. z o.o.
 
Nowy Tuchom ROCKFIN Sp. z o.o.
 
Orle Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o.
 
Pelplin AT Sp. z o.o.
Pelplin Zakład Masarski Stanisław Rąbała
Pelplin Polkom Sp. z o.o.
Pelplin "DAK-BUD"  Sp. z o.o.
Pelplin PELBUD Adam Kwidziński
 
Połchowo NORD CAPITAL Sp. z o.o.
 
Pruszcz Gdański INVESTA Sp. z o.o.
Pruszcz Gdański RABAT POMORZE S.A.
Pruszcz Gdański Ap – Pol S.J.
Pruszcz Gdański RADIOLEX Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy
Pruszcz Gdański Modus Sp. z o.o.
Pruszcz Gdański Zeus S.A.
Pruszcz Gdański Texim Sp. z o.o.
Pruszcz Gdański Bank Spółdzielczy
 
Przechlewo POLDANOR S.A.
 
Przyjaźń FPH Art – Metal S.J.
 
Puck SCHAAP – POL Sp. z o.o.
Puck Antha – Pol Sp. z o.o.
Puck SKK Sp. z o.o. PPUH
Puck Bank Spółdzielczy
 
Reda Maxbud S.J. Zakład Ogólno – Budowlany
Reda Polskie Pierze i Puch Sp. z o.o.
Reda Pets 22 Sp. z o.o.
Reda BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o.
Reda MEBLOMARKET Sp. z o.o.
Reda PPUH Bagomar Sp. z o.o.
Reda SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych
 
Rudno COLMEC Sp. z o.o.
 
Rumia ZIS Sp. z o.o. PUH
Rumia FAKO S.A. Fabryka Kotłów
Rumia ELBRO Sp. z o.o.
Rumia J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o.
Rumia MEBLOMAK Sp. z o.o.
Rumia Bank Spółdzielczy
 
Siemianice RAB – POL Sp. z o.o.
 
Sierakowice BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa
Sierakowice Bank Spółdzielczy
 
Skórcz Bank Spółdzielczy
 
Słupsk Przeds. Drogowo – Mostowe Sp. z o.o.
Słupsk Steelcon Sp. z o.o.
Słupsk Akademia Pomorska w Słupsku
Słupsk Ramm S.J.
Słupsk Oxford Educational Sp. z o.o.
Słupsk ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
Słupsk FIRMA BAJCAR
Słupsk Zakład Produkcji Części Samochodowych Jerzy Turas Sp. z o.o.
Słupsk KOFIS Sp. z o.o.
Słupsk INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o.
Słupsk GINO ROSSI S.A.
Słupsk Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.
Słupsk Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.
Słupsk KAPENA S.A.
Słupsk Fiskars Brands Polska Sp. z o.o.
Słupsk Bekuplast Polska Sp. z o.o.
Słupsk Energa Elektrownie Słupsk Sp. z o.o.
Słupsk BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.
Słupsk Agencja Akwizycji Commercial Travellers
Słupsk Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji INSTALEX S.J. Inż. Jerzy Kniaź
Słupsk Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o.
Słupsk KONMET Sp. z o.o.
Słupsk MARKOS Sp. z o.o.
Słupsk AJ Słupsk Sp. z o.o.
Słupsk JANTAR Sp. z o.o.
Słupsk Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
Słupsk Przedsiębiorstwo Rebis S.J.
Słupsk STAROSIELSKI Fabryka Przekładni Kątowych
Słupsk Kalmet S.J.
Słupsk LAMINOPOL Sp. z o.o.
Słupsk Fimal PSB Sp. z o.o.
Słupsk Como Sp. z o.o.
 
Sopot BLUE MEDIA S.A.
Sopot ALLTECH Sp. z o.o.
Sopot Olimpia Styl S.J.
Sopot Combidata Poland Sp. z o.o.
Sopot Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Sopot ELBUD – GDAŃSK S.A. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
Sopot Mango Media Sp. z o.o.
Sopot NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Sopot NDI S.A.
Sopot ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.
Sopot LIPCZYŃSKI Sp. z o.o.
Sopot Groblewski Włodzimierz Groblewski
Sopot KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Sopot DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o.
Sopot TREFL S.A.
Sopot Hotele Haffner Sp. z o.o.
Sopot Przeds. Trimor Sp. z o.o.
Sopot Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.
Sopot FOXANA Sp. z o.o. PUH
Sopot PW Agena Sp. z o.o.
 
Starogard Gdański Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A.
Starogard Gdański S-BUD S.A. Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane
Starogard Gdański DAK-BUD Sp. z o.o.
Starogard Gdański J-W Sp. z o.o.
Starogard Gdański FAMOS Sp. z o.o. Fabryka Mebli Okrętowych
Starogard Gdański Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Starogard Gdański POLMET ZPHU
Starogard Gdański GRASO Zenon Sobiecki
Starogard Gdański Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o.
Starogard Gdański Bank Spółdzielczy
 
Stegna Flewo – Pol Sp. z o.o.
 
Straszyn Energa Elektrownie Straszyn Sp. z o.o.
Straszyn EUROTRUCK Sp. z o.o.
Straszyn ENSTO ASPOL Sp. z o.o.
Straszyn Masters Sp. z o.o.
Straszyn ENSTO POL Sp. z o.o.
Straszyn SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne
 
Swarożyn Rationel Polska Sp. z o.o.
 
Sztum PPUH CYGUSY Sp. z o.o.
Sztum Bank Spółdzielczy
 
Szymbark Danmar Sp. z o.o.
 
Tczew SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze
Tczew TEZAM S.A.
Tczew Koral Sp. z o.o.
Tczew Tapflo Sp. z o.o.
Tczew OILER Organizacja Odzysku S.A.
Tczew Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o.
Tczew RINTAL POLSKA Sp. z o.o.
Tczew Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A.
Tczew Metrox Plast Sp. z o.o.
Tczew APATOR METRIX S.A.
Tczew GARDNER POLAND Sp. z o.o.
Tczew Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o.
Tczew Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.
Tczew Bank Spółdzielczy
 
Ustka WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.
Ustka BORMECH Sp. z o.o. PPH
Ustka Dom Wczasowo Sanatoryjny PERŁA w Ustce Sp. z o.o.
Ustka Bank Spółdzielczy
 
Wejherowo HOSTER Sp. z o.o.
Wejherowo Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.
Wejherowo GRAAL S.A.
Wejherowo Auto – Mobil Sp. z o.o. PUH
Wejherowo Orlex Sp. z o.o.
Wejherowo Kaszubski Bank Spółdzielczy
 
Wicko Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o.
 
Władysławowo Rafa S.J.
Władysławowo Skup i Sprzedaż Ryb Morskich S.J.
 
Włynkówko ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne
 
Zblewo Piekarnia Cukiernia Piotr Kropidłowski
 
Żukowo Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA
Żukowo BERENDSEN TEXTILE SERVICE Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *