Efektywne Firmy 2009 Branży Rolnej

W II edycji Konkursu  Efektywna Firma 2009 w branży rolnej na podium znalazły się: Gebr. Lessat Sp. z o.o.  w Karwowie, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma w Skórzewie oraz CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o.  w Tarnowie.    

 

Przedstawiamy ranking 554 firm branży rolnej, według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008, którą policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.

  Firmy,  w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 wyniosła minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2009

Jest ich 435. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej we wrześniu 2011 r. 

 

Efektywne Firmy 2009 Branży Rolnej

  
Ranking firm
branży rolnej według trzyletniej średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 w procentach

 

 

1    Gebr. Lessat Sp. z o.o.    Karwowo    163
2    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    110
3    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    95
4    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    67
5    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    61
6    Sirio – Pol Sp. z o.o.    Besko    60
7    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    60
8    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    53
9    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    52
10    Agoris Sp. z o.o.    Łasin    52
11    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    52
12    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    51
13    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    49
14    Zakład Rolno-Przemysłowy PFM Sp. z o.o.    Miłki    48
15    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    48
16    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie    Kościan    47
17    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    47
18    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    46
19    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    46
20    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    44
21    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    44
22    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    42
23    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Roztoka    42
24    Cereal Sp. z o.o.    Łasin    42
25    Przeds. Produkcji Ogrodniczej Owoc Sp. z o.o.    Kluczbork    41
26    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    41
27    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    40
28    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    40
29    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    39
30    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    38
31    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Kościan    38
32    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Walce    38
33    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    38
34    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    37
35    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos    Podstolice    37
36    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    37
37    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    37
38    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    36
39    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    36
40    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    36
41    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    35
42    RAW Sp. z o.o.    Dragacz    35
43    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    35
44    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    35
45    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    35
46    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    35
47    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    35
48    Agropamis Sp. z o.o. PUP    Kowalewo Pomorskie    35
49    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków    Rozdrażew    34
50    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sękowie    Sękowo    34
51    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    34
52    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyjaźń    Chełmno    34
53    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    34
54    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    33
55    Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy IM. Antoniego Paśki w Dębnie    Dębno    33
56    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    33
57    Łąkrol Sp. z o.o.    Rusinowo    33
58    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    32
59    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    32
60    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    32
61    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    32
62    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    32
63    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    32
64    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    32
65    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    31
66    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    31
67    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy    Jasienica    31
68    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    31
69    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Krajenka    30
70    Białuty Rolnicza Spółdzielnia    Błonie    30
71    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Przystankach    Przystanki    30
72    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    30
73    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    30
74    Rolmix Sp. z o.o.    Belęcin    30
75    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    30
76    Agro – Wronie Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    30
77    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    29
78    Majątek Rogalin Sp. z o.o    Rogalin    29
79    Agro Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    29
80    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    29
81    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    28
82    AGROPA Sp. z o.o.    Bisztynek    28
83    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    28
84    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    28
85    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    28
86    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    28
87    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    28
88    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    28
89    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    28
90    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGROJAR Sp. z o.o.    Strzelce Klasztorne    27
91    Texass Ranch Company Wizja P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Stargard Szczeciński    27
92    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    27
93    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    27
94    Przeds. Rolno – Usługowo – handlowe Janpol Sp. z o.o.    Olszanka    27
95    MIROL Sp. z o.o.    Ogorzelice    27
96    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    27
97    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    27
98    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    27
99    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    27
100    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    27
101    SKM – Bis S.J.    Opalenica    26
102    Gospodarstwo Rolne Kalinów Sp. z o.o.    Kalinów    26
103    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    26
104    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    26
105    Fortune Sp. z o.o.    Łasin    26
106    Run – Farm Sp. z o.o.    Barlinek    26
107    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Świdnica    26
108    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    26
109    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    26
110    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    26
111    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    26
112    Dębowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe    Dębowo    26
113    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    26
114    Mykogen – Kompost Michał i Piotr Małuszyńscy     Łask    25
115    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    25
116    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tysiąclecia    Nidzica    25
117    Polder Sp. z o.o.    Udanin    25
118    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    25
119    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    25
120    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    25
121    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    25
122    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    24
123    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    24
124    Agrochleb Sp. z o.o.    Chlebówko    24
125    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    24
126    GRAMINIS Sp. z o.o. PHU    Grudziądz    24
127    Philocultura Sp. z o.o.    Lekowo    24
128    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    24
129    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    24
130    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    24
131    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    24
132    Tectra Sp. z o.o.    Słupsk    24
133    Tojan Sp. z o.o.    Nowy Barkoczyn    24
134    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    24
135    Rolpol Sp. z o.o.    Mąkoszyce    24
136    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    23
137    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    23
138    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    23
139    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    23
140    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    23
141    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    23
142    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    23
143    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    23
144    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    23
145    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    23
146    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    23
147    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    23
148    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    23
149    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    22
150    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie    Oborniki    22
151    SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI ROLNEJ ROLNIK    Chwałszyce    22
152    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    22
153    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach    Kubice    22
154    Strautmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
155    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    22
156    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Komorniki    22
157    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Tryńczy    Tryńcza    22
158    Agromadex Sp. z o.o.    Pszenno    22
159    MAJROL Sp. z o.o.    Góra    22
160    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    22
161    GOSPODARSTWO ROLNE GROCHOLIN Sp. z o.o.    Grocholin    22
162    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    22
163    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    21
164    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    21
165    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    21
166    Kombinat 2000 Sp. z o.o.    Rydzyna    21
167    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    21
168    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    21
169    Agro – Dubliny Sp. z o.o.    Bakałarzewo    21
170    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    21
171    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    21
172    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    20
173    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    20
174    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Sucha Koszalińska    20
175    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    20
176    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    20
177    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    20
178    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    20
179    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    20
180    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    20
181    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    20
182    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    20
183    Mineral Sp. z o.o.    Hajnówka    20
184    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    20
185    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    20
186    GERO DAIRY Sp. z o.o.    Żmigród    20
187    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    20
188    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    19
189    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    19
190    LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe    Lichnowy    19
191    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZEŁOM    Linowo    19
192    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    19
193    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie    Radziejów    19
194    ROLHOD Sp. z o.o.    Piotrków Kujawski    19
195    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    19
196    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    19
197    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    18
198    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    18
199    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    18
200    GOOSSENS FLEVOPLANT POLSKA Sp. z o.o.    Duraczewo    18
201    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    18
202    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    18
203    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    18
204    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    18
205    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    17
206    ALMARI – AGRO Sp. z o.o.    Stanomino    17
207    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    17
208    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    17
209    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    17
210    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    17
211    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    17
212    Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe Dobrol Sp. z o.o.    Małdyty    17
213    Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.    Łysomice    17
214    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    16
215    Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o.    Gostycyn    16
216    Agro Duda Sp. z o.o.    Grąbkowo    16
217    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    16
218    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    16
219    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    16
220    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    16
221    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    16
222    ROL – DAN Sp. z o.o.    Pełczyce    16
223    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    15
224    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    15
225    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    15
226    STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe    Stawnica    15
227    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    15
228    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    15
229    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    15
230    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    15
231    Pakk 1994 Sp. z o.o.    Tychowo    15
232    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    15
233    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    15
234    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    15
235    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    15
236    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    15
237    POLHOZ Sp. z o.o.    Lichnowy    14
238    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    14
239    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rzeczyca    14
240    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    14
241    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    14
242    Produkcyjno – Handlowe Przeds. Rolno – Łowieckie Sp. z o.o.    Golub-Dobrzyń    14
243    Poldanor S.A.    Przechlewo    14
244    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    14
245    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    14
246    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    14
247    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    14
248    Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o.    Strykowo    14
249    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Miesiączkowie    Miesiączkowo    13
250    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    13
251    Krąpiewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Wierzchucin Królewski    13
252    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga    Mełno    13
253    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Rol – Nas Sp. z o.o.    Płochocin    13
254    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    13
255    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    13
256    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    13
257    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    13
258    AGRO-BELPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    13
259    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    13
260    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    13
261    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    13
262    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    13
263    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    13
264    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    13
265    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    13
266    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    13
267    Ka – Mi Sp. z o.o.    Żmigród    13
268    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    13
269    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    13
270    Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o.    Mełno    13
271    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    12
272    Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach    Łysomice    12
273    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    12
274    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    12
275    SOLANUM Rolno – Produkcyjna Sp. z o.o.    Grudziądz    12
276    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    12
277    PHU Radzików Sp. z o.o.    Łagiewniki    12
278    POLDROB S.A. PPH    Łódź    12
279    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    12
280    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    12
281    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY IM. T. KOŚCIUSZKI    Ostroróg    11
282    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    11
283    Rolwax Sp. z o.o.    Przydroże Małe    11
284    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    11
285    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    11
286    Farmer Sp. z o.o. PPHU    Dąbki    11
287    STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    11
288    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    11
289    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    11
290    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    11
291    Vitro – Warszawa Sp. z o.o.    Kajetany    11
292    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa w Kamieniu    Złotów    11
293    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    11
294    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    11
295    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    11
296    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Jeziora Wielkie    11
297    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    11
298    Stacja Hodowli Roślin MODZURÓW Grupa Szelejewo Sp. z o.o.    Rudnik    11
299    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    10
300    Uni – Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    10
301    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    10
302    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    10
303    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    10
304    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    10
305    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    10
306    Skarbowe Przedsiębiorstwo Rolne Stary Jaworów Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    10
307    Stapi Sp. z o.o.    Leszno    10
308    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    10
309    Pak – Drob Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Sośno    10
310    Ośrodek Hodowli Zarodowej Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o.    Przerzeczyn-Zdrój    10
311    DUTCH FARMERS Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    10
312    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    10
313    DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa    Dębno    10
314    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    10
315    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie    Pniewy    10
316    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    10
317    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    9
318    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    9
319    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    9
320    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    9
321    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    9
322    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    9
323    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    9
324    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    9
325    Krasne Sp. z o.o. Stadnina Koni    Krasne    9
326    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    9
327    Agrarsam Sp. z o.o.    Piła    9
328    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Sp. z o.o.    Wieszczyce    9
329    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    9
330    Agro Smart Sp. z o.o.    Rąbino    9
331    ABAROPOL Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    9
332    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    9
333    Agro – Przybysław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Żerków    9
334    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    9
335    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    9
336    AGRO – MAS Sp. z o.o. PW    Sierakowice    9
337    Przedsiębiorstwo Rolno – Produkcyjne Kobylniki Sp. z o.o.    Obrzycko    9
338    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    9
339    Przedsiębiorstwo Rolne Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rolprzem Sp. z o.o.    Tuchola    8
340    Stryjno Sad Sp. z o.o.    Piaski    8
341    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    8
342    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    8
343    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gierałcicach    Głuchołazy    8
344    AGRO-PAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Byczyna    8
345    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    8
346    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    8
347    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dalba Sp. z o.o.    Białystok    8
348    ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Wapno    8
349    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    8
350    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    8
351    Zakład Piekarski Grzyb S.J.    Tęgoborze    8
352    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    8
353    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    8
354    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    8
355    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    8
356    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Zbrosławice    8
357    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    8
358    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    8
359    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    8
360    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    8
361    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    8
362    Res – Fungis Sp. z o.o. PPH    Łąka    8
363    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    8
364    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    8
365    ROLNICZA SP-NIA PROD. NOWE ŻYCIE    Tuczępy    8
366    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    8
367    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    7
368    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    7
369    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    7
370    Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.    Sępopol    7
371    Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o.    Skoroszyce    7
372    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    7
373    MARKROL Sp. z o.o.    Ryn    7
374    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    7
375    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    7
376    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    7
377    Kobi Sp. z o.o. PPUH    Grodków    7
378    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Koło Rymanowa Sp. z o.o.    Zarszyn    7
379    Gospodarstwo Rolne Anrol Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    7
380    SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o.    Nochowo    7
381    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    7
382    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    7
383    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    7
384    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    7
385    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    7
386    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    7
387    RAVIT Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    7
388    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Pleszew    7
389    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    7
390    Zielona Architektura S.J.    Warszawa    6
391    Jaj – Pol Sp. z o.o.    Stanowice    6
392    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    6
393    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    6
394    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    6
395    HODOWLA ROŚLIN W SZYLDAKU Sp. z o.o.    Szyldak    6
396    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    6
397    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Brzezie Sp. z o.o.    Rudawa    6
398    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    6
399    AGROPOL Sp. z o.o. PPU    Dębowa Łąka    6
400    Agrogal Sp. z o.o.    Skorogoszcz    6
401    Gospodarstwo Rolne Zbigniew Plewiński    Ostrów Wielkopolski    6
402    BYNOWO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowe    Miłomłyn    6
403    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    6
404    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    6
405    PPHiU Agro – Eko Sp. z o.o.    Pakosławice    6
406    Planasa Polska Sp. z o.o.    Trzemeszno    6
407    Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.    Chodecz    6
408    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    6
409    PPUH Nasiennik Sp. z o.o.    Turek    6
410    Hajan Sp. z o.o.    Wyszków    6
411    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    6
412    Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o    Bydgoszcz    6
413    Gospodarstwo Rolne AGRIPOL Sp. z o.o. w Cielętach    Brodnica    5
414    Rolmil Sp. z o.o. Spółka Pracownicza    Jabłonowo Pomorskie    5
415    Sady Trzcińska Zdrój Sp. z o.o. PUH    Trzcińsko-Zdrój    5
416    Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona    Pszczyna    5
417    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koszanowie    Pniewy    5
418    Piast Hodowla Roślin Łagiewniki Grupa Szelejewo Sp. z o.o.    Kruszwica    5
419    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    5
420    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    5
421    Hodowla Zarodowa Zwierząt Knyszyn Sp. z o.o.    Knyszyn    5
422    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Orchowo    5
423    Przediębiorstwo Produkcyjne Agro – Tim Sp. z o.o.    Brzeg    5
424    JAROMIKS Sp. z o.o.    Jaroszów    5
425    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    5
426    Hodowla Roślin Rolniczych Nasiona Kobierzyc Sp. z o.o.    Kobierzyce    5
427    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    5
428    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    5
429    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    5
430    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    5
431    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    5
432    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    5
433    Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o.    Siechnice    5
434    Polplon Sp. z o.o.    Żerków    5
435    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    5

 

436    RSP w Górce Duchownej    Lipno    4
437    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    4
438    Rolsam Sp. z o.o.    Jastrowie    4
439    POLAN Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze    Kraków    4
440    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    4
441    Agro-Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze    Goździn    4
442    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    4
443    Epi Ross Polska Sp. z o.o.    Obrowo    4
444    Opol – Drob Sp. z o.o.    Grodków    4
445    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    4
446    STRZELCE Sp. z o.o. PPHU    Chodzież    4
447    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    4
448    AWANTAŻ Sp. z o.o.    Biała Wieś    4
449    Drob Farm Sp. z o.o.    Karczew    4
450    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie    Paczkowo    4
451    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    4
452    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    4
453    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    4
454    Tatno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Wambierzyce    4
455    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Lipno    4
456    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    4
457    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    4
458    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    4
459    Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    4
460    PPH Lerka Sp. z o.o.    Pawłowice Wielkie    3
461    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    3
462    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Chorzelów Sp. z o.o.    Chorzelów    3
463    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    3
464    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    3
465    Rolmar Sp. z o.o.    Strączno    3
466    Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. z o.o.    Damnica    3
467    EVER GREEN POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    3
468    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    3
469    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    3
470    Ekovit Sp. z o.o.    Poznań    3
471    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    3
472    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    3
473    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    3
474    Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Seba Sp. z o.o.    Opole    3
475    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    3
476    Gospodarstwo Rolne Józefowo Sp. z o.o.    Radawnica    3
477    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Kołbacz Sp. z o.o.    Kołbacz    3
478    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    3
479    Sita Sp. z o.o. Przemyska Gospodarka Komunalna    Przemyśl    3
480    Nad Baryczą Sp. z o.o.    Wąsosz    3
481    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    3
482    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    3
483    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    3
484    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    3
485    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    3
486    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    3
487    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    3
488    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    3
489    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    3
490    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    2
491    Przeds. Produkcji Rolnej Handlu i Usług Kos – Pol Sp. z o.o.    Kołaczkowo    2
492    Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.    Walewice    2
493    AGRO – PARK S.J.    Wąbrzeźno    2
494    Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie    Łubowo    2
495    Agromarina Sp. z o.o.    Kulczyn    2
496    Hodowla Roślin Szelejewo Sp. z o.o.    Szelejewo Drugie    2
497    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    2
498    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    2
499    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Łekno    2
500    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    2
501    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    2
502    Spółdzielczy Zakład Usługowy w Przykonie    Przykona    2
503    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    2
504    Grupa Producentów Trzody Chlewnej Storol – Tucz Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    2
505    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    2
506    Unipasz Sp. z o.o. PPHU    Goświnowice    2
507    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    2
508    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    2
509    Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Nasz Sad w Wólce Turowskiej    Jasieniec    2
510    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonce    Jabłonka    2
511    Zakład Mięsny Rzeźnik S.J.    Zbuczyn    2
512    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    2
513    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Janów    1
514    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    1
515    Agro – Pasz S.J. PPH    Moraczewo    1
516    Gero Sp. z o.o. Obrót Zwierzętami Hodowlanymi    Świdwin    1
517    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Drelowie    Drelów    1
518    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    1
519    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    1
520    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    1
521    Trade Company Delta Sp. z o.o.    Grudziądz    1
522    Spółdzielczy Zakład Produkcyjno Usługowy w Grybowie    Grybów    1
523    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-HANDLOWE KONSTANTYNÓW Sp. z o.o.    Konstantynów    1
524    Zieleń Miejska Sp. z o.o.    Lubiszewo    1
525    MIVEST Sp. z o.o.    Bełchatów    1
526    Rol – Kop Zakład Rolny Sp. z o.o.    Grodków    1
527    Spółdzielnia Producentów Warzyw Traf w Tropiszowie    Glewiec    1
528    Grom – Hp Sp. z o.o.    Opole    1
529    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rogoźnie    Rogóźno    1
530    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    1
531    Polmycel Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    1
532    Verkap Plus Sp. z o.o.    Wolica Kozia    1
533    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    1
534    Spółdzielnia Usługowa Rolnik    Granowo    1
535    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    1
536    ROL – HANDEL Sp. z o.o.    Giżycko    1
537    OWIPLANT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogrodnicze    Owińska    1
538    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku    Czaplinek    1
539    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    1
540    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PASŁĘKU    Pasłęk    0
541    PRAXIS S.A.    Warszawa    0
542    Art – Hubert Sp. z o.o. Biuro Polowań Dewizowych    Leżajsk    0
543    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    0
544    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    0
545    Przeds. Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    0
546    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Brusy    0
547    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wiśniowej    Wiśniowa    0
548    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sieroszewicach    Sieroszewice    0
549    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    0
550    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    0
551    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cyprzanowie    Cyprzanów    0
552    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    0
553    Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska w Bycawie    Bychawa    0
554    Elkopol Sp. z o.o.    Kalinowo    0
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *