Efektywne Firmy 2010 Branży Rolnej

W III edycji Konkursu  Efektywna Firma 2010 w branży rolnej w czołówce znalazły się: Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    w Skórzewie, Agro – VEJ Sp. z o.o. w Gudowie i Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. w Oławie. 

 

Przedstawiamy ranking 634 firm branży rolnej, według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009, którą policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.

  Firmy, w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 wyniosły minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2010.

Jest ich 497. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej we wrześniu 2011 r. 

 

Efektywne Firmy 2009 Branży Rolnej

Ranking firm branży rolnej według trzyletniej średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach


1    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    141
2    Agro – VEJ Sp. z o.o.    Gudowo    124
3    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    98
4    Gospodarstwo Rolne Kalinów Sp. z o.o.    Kalinów    91
5    Dąbrówka Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Miłobądz    83
6    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    82
7    AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o.    Włodawa    76
8    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    76
9    Deupoplant Sp. z o.o.    Złotoryja    74
10    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    62
11    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    61
12    Gospodarstwo Rolne Noskowo Sp. z o.o.    Wrześnica    61
13    Zgoda Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Janikowo    58
14    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Walce    57
15    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    57
16    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    55
17    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    54
18    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    53
19    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    51
20    Jabro Sp. z o.o.    Rąbino    51
21    Agronova Sp. z o.o.    Besko    51
22    Sirio – Pol Sp. z o.o.    Besko    50
23    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda    Wysoka    50
24    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Żurawica    49
25    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    48
26    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca    Nędza    48
27    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Lubycza Królewska    47
28    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    47
29    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie    Grodków    47
30    ROLNICZA SPÓLDZIELNIA PRODUKCYJNA    Kretlewo    47
31    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    47
32    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    47
33    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    46
34    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    46
35    Agromadex Sp. z o.o.    Pszenno    45
36    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach    Lasowice Małe    45
37    Agoris Sp. z o.o.    Łasin    44
38    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków    Rozdrażew    44
39    Budrol Sp. z o.o.    Gryfino    43
40    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    43
41    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    43
42    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    42
43    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    42
44    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    41
45    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    41
46    Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rów    41
47    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    41
48    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    41
49    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    40
50    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    40
51    Niwa Sp. z o.o.    Przekolno    40
52    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    39
53    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    39
54    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    39
55    JENS FARM Sp. z o.o. PH    Ostrowiec    39
56    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos    Podstolice    38
57    Texass Ranch Company Wizja P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Stargard Szczeciński    38
58    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie    Ostroróg    38
59    Przeds. Rolne Werol Sp. z o.o.    Wałcz    38
60    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    38
61    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    38
62    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    38
63    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    37
64    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    37
65    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    37
66    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    37
67    Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Stańkowo    36
68    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie    Dobrcz    36
69    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Kościan    36
70    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    36
71    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Szychowice Nowe    36
72    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZEŁOM    Pastuchów    36
73    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Gzy    36
74    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżowicach    Głubczyce    36
75    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    35
76    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    35
77    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Murzynowo Kościelne    35
78    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    34
79    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    34
80    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sękowie    Sękowo    34
81    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    33
82    Run – Farm Sp. z o.o.    Barlinek    33
83    Łąkrol Sp. z o.o.    Rusinowo    33
84    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    33
85    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    33
86    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    33
87    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    33
88    Kub Farm Sp. z o.o.    Warnice    33
89    GRAMINIS Sp. z o.o. PHU    Grudziądz    32
90    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    32
91    Gospodarstwo Rębowo Sp. z o.o.    Kobylnica    32
92    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    32
93    Gospodarstwo Rolne Boleszewo Sp. z o.o.    Koszalin    32
94    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Jerzmanowa    32
95    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    32
96    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    32
97    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Świdnica    31
98    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Głuchołazy    31
99    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    31
100    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    31
101    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    31
102    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    30
103    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    30
104    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    30
105    SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o.    Mościsko    30
106    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy    Jasienica    30
107    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    30
108    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    30
109    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Krajenka    30
110    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    30
111    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    30
112    PPHU Gap Sp. z o.o.    Garby    29
113    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    29
114    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    29
115    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    29
116    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    29
117    Agro Almari Sp. z o.o.    Pobłocie Wielkie    29
118    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Roztoka    29
119    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi    Nowa Cerekwia    28
120    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    28
121    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    28
122    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    28
123    Rolnicza Spółdzielnia Producyjna    Gościęcin    28
124    Rolmix Sp. z o.o.    Belęcin    28
125    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    28
126    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    28
127    AGROPA Sp. z o.o.    Bisztynek    28
128    AGRO-BELPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    28
129    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Tryńczy    Tryńcza    27
130    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    27
131    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    27
132    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    27
133    Strautmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    27
134    Agropamis Sp. z o.o. PUP    Kowalewo Pomorskie    27
135    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Lisięcice    27
136    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    27
137    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    27
138    Rol-Pol Spółdzielnia Usługowo – Wytwórcza    Przewrotne    27
139    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    27
140    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    27
141    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    27
142    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    26
143    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    26
144    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    26
145    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    26
146    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    26
147    Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o.    Zielęcin    26
148    Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o.    Strykowo    26
149    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    26
150    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    26
151    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    26
152    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    26
153    Majątek Rogalin Sp. z o.o    Rogalin    25
154    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    25
155    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    25
156    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    25
157    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    25
158    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burgrabice    25
159    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    25
160    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    25
161    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    25
162    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    25
163    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    25
164    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    25
165    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    25
166    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lisięcicach    Lisięcice    25
167    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    25
168    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    25
169    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    24
170    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    24
171    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    24
172    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    24
173    BVK Farm Sp. z o.o.    Warnice    24
174    Poldanor S.A.    Przechlewo    24
175    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    24
176    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    24
177    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    24
178    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    24
179    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    24
180    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    24
181    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    24
182    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    24
183    SKM – Bis S.J.    Opalenica    23
184    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    23
185    Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o.    Małe Walichnowy    23
186    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    23
187    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZEŁOM    Linowo    23
188    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    23
189    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    23
190    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    23
191    Przeds. Rolno – Usługowo – handlowe Janpol Sp. z o.o.    Olszanka    23
192    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    23
193    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    23
194    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    23
195    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    23
196    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    23
197    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach    Kubice    23
198    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    22
199    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    22
200    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    22
201    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    22
202    Polder Sp. z o.o.    Udanin    22
203    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    22
204    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    22
205    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    22
206    Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.    Łysomice    22
207    LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe    Lichnowy    21
208    Mołt – Eko Sp. z o.o.    Gościno    21
209    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    21
210    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    21
211    Dębowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe    Dębowo    21
212    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach    Biała Nyska    21
213    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    21
214    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    21
215    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    21
216    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    21
217    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Sucha Koszalińska    21
218    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    21
219    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    21
220    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    21
221    ROL – DAN Sp. z o.o.    Pełczyce    20
222    Hartog Sp. z o.o.    Stegna    20
223    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    20
224    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    20
225    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    20
226    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    20
227    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    20
228    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    20
229    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    20
230    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    19
231    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    19
232    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    19
233    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    19
234    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie    Gościejewo    19
235    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    19
236    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    19
237    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    19
238    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    19
239    Agroprof Sp. z o.o.    Mąkoszyce    18
240    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    18
241    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    18
242    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    18
243    Delta Sp. z o.o.    Lublin    18
244    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    18
245    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    18
246    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie    Radziejów    18
247    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    18
248    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    18
249    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    17
250    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    17
251    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    17
252    Gminne Przeds. Rolno – Usługowe Kom – Rol Sp. z o.o.    Brzeg    17
253    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prudnik    17
254    Tojan Sp. z o.o.    Nowy Barkoczyn    17
255    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    17
256    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    17
257    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    17
258    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    16
259    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    16
260    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    16
261    Wesoła Sp. z o.o.    Golenice    16
262    Aga – Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    16
263    Uni – Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    16
264    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    16
265    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    16
266    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    16
267    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    16
268    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    16
269    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Komorniki    16
270    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    16
271    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    16
272    Pegros Sp. z o.o.    Psary    16
273    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    16
274    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    15
275    Gosp – Rol Sp. z o.o.    Kusowo    15
276    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    15
277    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    15
278    Agro – Dubliny Sp. z o.o.    Bakałarzewo    15
279    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    15
280    Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach    Łysomice    15
281    Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o.    Mełno    15
282    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    15
283    DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa    Dębno    15
284    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    15
285    BONY Sp. z o.o.    Morzeszczyn    15
286    Chwaliszewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Gromadno    15
287    Orkan Sp. z o.o.    Wilczyce    15
288    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Lipno    15
289    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    15
290    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    15
291    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    14
292    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    14
293    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    14
294    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    14
295    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    14
296    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    14
297    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    14
298    Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o.    Milejów    14
299    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    14
300    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    14
301    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    14
302    Agrar Magnice Sp. z o.o.    Magnice    14
303    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    14
304    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    14
305    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    13
306    Partner Sp. z o.o.    Grodków    13
307    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    13
308    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    13
309    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    13
310    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    13
311    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    13
312    Restal – Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13
313    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    13
314    STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    13
315    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    13
316    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    13
317    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    13
318    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    13
319    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    13
320    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    13
321    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    13
322    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce    Łuków    13
323    AGROINWESTYCJA Sp. z o.o.    Wierzbica    13
324    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    13
325    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    12
326    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    12
327    Krąpiewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Wierzchucin Królewski    12
328    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    12
329    Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o.    Gostycyn    12
330    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    12
331    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    12
332    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Zbrosławice    12
333    PHP Rolpex Sp. z o.o.    Osieczna    12
334    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    12
335    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    12
336    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    12
337    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    12
338    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    12
339    Agro – Dad Sp. z o.o.    Polanów    12
340    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    11
341    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    11
342    STADNINA KONI NOWIELICE Sp. z o.o.    Nowielice    11
343    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    11
344    Farma Pomorska Sp. z o.o.    Szczecin    11
345    Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o.    Grabin    11
346    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    11
347    ALMARI – AGRO Sp. z o.o.    Stanomino    11
348    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    11
349    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    11
350    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    11
351    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    11
352    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    11
353    Ka – Mi Sp. z o.o.    Żmigród    11
354    Pak – Drob Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Sośno    11
355    Rolnix Sp. z o.o.    Muszkowice    11
356    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    11
357    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Godziszowa Sp. z o.o.    Godziszowa    11
358    Agro-Wita Sp. z o.o.    Dąbrowa    11
359    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego    Swarzędz    11
360    Przeds. Produkcyjno – Usługowe i Wdrożeń Bioterol Sp. z o.o.    Wałcz    11
361    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    11
362    AGRO-PAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Byczyna    10
363    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    10
364    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    10
365    GOSPODARSTWO ROLNO – HANDLOWE WYHALEW Sp. z o.o.    Wyhalew    10
366    TK MMedica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    10
367    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    10
368    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    10
369    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    10
370    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    10
371    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    10
372    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    10
373    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niwnica    10
374    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    10
375    GODEX Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    10
376    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    10
377    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    10
378    Rolwax Sp. z o.o.    Przydroże Małe    10
379    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    10
380    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    10
381    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach    Sulmierzyce    10
382    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    9
383    MARC-BUD Sp. z o.o.    Łódź    9
384    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    9
385    PPUH Nasiennik Sp. z o.o.    Turek    9
386    Agra-Kaszubskie Sp. z o.o.    Kłopotowo    9
387    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    9
388    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    9
389    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    9
390    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    9
391    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    9
392    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    9
393    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    9
394    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    9
395    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    9
396    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    9
397    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    9
398    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    9
399    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    9
400    PPR Lubex Sp. z o.o.    Lubanowo    9
401    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    9
402    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    9
403    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    9
404    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    9
405    Hodowca Sp. z o.o.    Mława    9
406    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Rol – Nas Sp. z o.o.    Płochocin    8
407    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    8
408    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    8
409    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    8
410    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    8
411    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach    Przygodzice    8
412    PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Giżycko    8
413    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    8
414    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    8
415    Nowiny Sp. z o.o. PPUH    Dzierzgoń    8
416    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    8
417    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    8
418    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    8
419    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    8
420    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    8
421    Alpen Sp. z o.o.    Suwałki    8
422    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    8
423    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    8
424    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    8
425    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    8
426    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    8
427    Skarbowe Przedsiębiorstwo Rolne Stary Jaworów Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    8
428    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    8
429    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    8
430    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    8
431    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    8
432    Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.    Sępopol    8
433    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    7
434    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Sp. z o.o.    Wieszczyce    7
435    Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o.    Stare Pole    7
436    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    7
437    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    7
438    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    7
439    Olszańska Spółka Produkcji Ogólnorolnej Sp. z o.o.    Oleszna    7
440    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    7
441    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    7
442    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    7
443    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    7
444    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Orchowo    7
445    ABAROPOL Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    7
446    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Koło Rymanowa Sp. z o.o.    Zarszyn    6
447    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    6
448    Agro – Przybysław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Żerków    6
449    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    6
450    Agromechan Sp. z o.o.    Skarszów Górny    6
451    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    6
452    Targil Sp. z o.o.    Mściwojów    6
453    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    6
454    Lubelska Spółdzielcza Grupa Producentów Chmielu Chmielarz    Nałęczów    6
455    Gospodarstwo Rolne Zbigniew Plewiński    Ostrów Wielkopolski    6
456    Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.    Chodecz    6
457    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    6
458    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    6
459    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dalba Sp. z o.o.    Białystok    6
460    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    6
461    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    6
462    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    6
463    Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o.    Śmiłowo    6
464    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    6
465    Mirosław Koźlakiewicz    Szreńsk    6
466    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    6
467    Philocultura Sp. z o.o.    Lekowo    6
468    Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o    Bydgoszcz    6
469    POLDROB S.A. PPH    Łódź    6
470    Vitro – Warszawa Sp. z o.o.    Kajetany    6
471    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    5
472    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    5
473    Hajan Sp. z o.o.    Wyszków    5
474    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koszanowie    Pniewy    5
475    Eurostar Sp. z o.o. PPHU    Belęcin    5
476    Agro-Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze    Goździn    5
477    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    5
478    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    5
479    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Jeziora Wielkie    5
480    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    5
481    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    5
482    Agrarsam Sp. z o.o.    Piła    5
483    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    5
484    JAROMIKS Sp. z o.o.    Jaroszów    5
485    RAVIT Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    5
486    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    5
487    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    5
488    ZPH Roll-Pol Sp. z o.o.    Rydzyna    5
489    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    5
490    PPHiU Agro – Eko Sp. z o.o.    Pakosławice    5
491    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    5
492    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    5
493    Przediębiorstwo Produkcyjne Agro – Tim Sp. z o.o.    Brzeg    5
494    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Brzezie Sp. z o.o.    Rudawa    5
495    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    5
496    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    5
497    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    5
 
 
498    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    4
499    Sena N&N Sp. z o.o. PH    Mszczyczyn    4
500    Marwit A. I M. Jóźwiccy S.J.    Zławieś Wielka    4
501    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    4
502    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    4
503    Jan – Wal & Dettmann Sp. z o.o.    Raszków    4
504    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    4
505    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Handlu I Usług    Dąbrówka    4
506    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    4
507    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    4
508    DROB – WIT SAMOREK S.J.    Końskowola    4
509    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    4
510    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    4
511    Kobi Sp. z o.o. PPUH    Grodków    4
512    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    4
513    Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona    Pszczyna    4
514    Łososina Sadownicza Handlowa    Łososina Dolna    4
515    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    4
516    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    4
517    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    4
518    STRZELCE Sp. z o.o. PPHU    Chodzież    4
519    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    4
520    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Pleszew    4
521    SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o.    Nochowo    4
522    Opol – Drob Sp. z o.o.    Grodków    4
523    Hodowla Zarodowa Zwierząt Knyszyn Sp. z o.o.    Knyszyn    4
524    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    4
525    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    3
526    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    3
527    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    3
528    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    3
529    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Kołbacz Sp. z o.o.    Kołbacz    3
530    Sady Trzcińska Zdrój Sp. z o.o. PUH    Trzcińsko-Zdrój    3
531    Polplon Sp. z o.o.    Żerków    3
532    Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Seba Sp. z o.o.    Opole    3
533    Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o.    Kondrajec Pański    3
534    Mączka Sp. z o.o.    Wawrzeńczyce    3
535    Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o.    Bystrze    3
536    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    3
537    Tatno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Wambierzyce    3
538    M&P Farming Sp. z o.o.    Borne Sulinowo    3
539    Gospodarstwo Rolne Zielpol Sp. z o.o.    Zielonki    3
540    Rolmas Sp. z o.o. PPH    Czernin    3
541    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    3
542    Rolsam Sp. z o.o.    Jastrowie    3
543    Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o.    Skoroszyce    3
544    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    3
545    PIGPOL Sp. z o.o.    Jarosławsko    3
546    Kozdryk Sp. z o.o.    Waplewo    3
547    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    3
548    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Łekno    3
549    Gospodarstwo Rolne Wienc – Rol Sp. z o.o.    Wieniec    3
550    Sita Sp. z o.o. Przemyska Gospodarka Komunalna    Przemyśl    3
551    Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. z o.o.    Damnica    3
552    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    3
553    Widawa Sp. z o.o.    Świerczów    3
554    Centrum Hurtowe Pasz Mirosław Bąk I Sławomir Wojtylak S.J.    Mogilno    2
555    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    2
556    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    2
557    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom    Mikołów    2
558    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    2
559    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. w Głogówcu    Kołodziejewo    2
560    Grupa Producentów Trzody Chlewnej Storol – Tucz Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    2
561    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    2
562    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Chorzelów Sp. z o.o.    Chorzelów    2
563    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    2
564    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    2
565    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonce    Jabłonka    2
566    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    2
567    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    2
568    AGRO – PARK S.J.    Wąbrzeźno    2
569    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    2
570    Agro – Pasz S.J. PPH    Moraczewo    2
571    Gospodarstwo Rolne Józefowo Sp. z o.o.    Radawnica    2
572    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    2
573    Gospodarstwo Szkółkarskie Stary Grabiąż Sp. z o.o.    Barwice    2
574    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    2
575    AWANTAŻ Sp. z o.o.    Biała Wieś    2
576    Work Up Sp. z o.o.    Warszawa    2
577    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    2
578    Grupa Producentów Rolnych Ka – Rol Sp. z o.o.    Kamiennik    2
579    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    2
580    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie    Golina    2
581    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    2
582    ZEDWUD Sp. z o.o. Zakłady Wylęgu Drobiu    Sławno    1
583    Trade Company Delta Sp. z o.o.    Grudziądz    1
584    Unipasz Sp. z o.o. PPHU    Goświnowice    1
585    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    1
586    PRAXIS S.A.    Warszawa    1
587    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie    Paczkowo    1
588    MIVEST Sp. z o.o.    Bełchatów    1
589    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG ROL – MI – GO Sp. z o.o.    Kunice    1
590    Mleko Pomorskie Sp. z o.o.    Koszalin    1
591    Stadnina Koni Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    1
592    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie    Dominowo    1
593    Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-2    Bojanowo    1
594    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    1
595    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    1
596    RSP w Górce Duchownej    Lipno    1
597    Res – Fungis Sp. z o.o. PPH    Łąka    1
598    PP Sp. z o.o.    Rzadkwin    1
599    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Flora Sp. z o.o.    Wasilków    1
600    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Przasnyszu    Przasnysz    1
601    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-HANDLOWE KONSTANTYNÓW Sp. z o.o.    Konstantynów    1
602    Agromarina Sp. z o.o.    Kulczyn    1
603    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    1
604    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    1
605    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    1
606    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PASŁĘKU    Pasłęk    1
607    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Brusy    1
608    Przeds. Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    1
609    Gero Sp. z o.o. Obrót Zwierzętami Hodowlanymi    Świdwin    1
610    Agrol Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno – Handlowy     Ślubów    1
611    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    1
612    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    1
613    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kościerzynie    Kościerzyna    1
614    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Lipce Reymontowskie    1
615    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska We Frampolu    Frampol    1
616    Verkap Plus Sp. z o.o.    Wolica Kozia    1
617    Zieleń Miejska Sp. z o.o.    Lubiszewo    1
618    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rogoźnie    Rogóźno    1
619    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    1
620    Spółdzielnia Producentów Warzyw Traf w Tropiszowie    Glewiec    1
621    ROLNICZA SP-NIA PROD. NOWE ŻYCIE    Tuczępy    1
622    Polmycel Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    0
623    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sieroszewicach    Sieroszewice    0
624    Art – Hubert Sp. z o.o. Biuro Polowań Dewizowych    Leżajsk    0
625    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku    Czaplinek    0
626    ROL – HANDEL Sp. z o.o.    Giżycko    0
627    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    0
628    Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A.    Tulce    0
629    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wiśniowej    Wiśniowa    0
630    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wilamowice    0
631    Malanowo Sp. z o.o.    Sochaczew    0
632    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Im. Masymiliana Jackowwskiego w Gnieźnie    Gniezno    0
633    Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska w Bycawie    Bychawa    0
634    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *