Potęgi Biznesu 2010 Branży Rolnej

Wśród 634 firm branży rolnej najcenniejsze 31 marca 2010 r. były Poldanor SA, FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. i Spółdzielcza Agrofirma Witkowo. Wartość rynkowa pierwszej spółki 31 marca 2010 r. wyniosła 959 mln  zł.

Przedstawiamy ranking 634  firm branży rolnej, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w listopadzie 2011 r. na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

Firmy, których wartość rynkowa 31 marca 2010 r.  wynosiła minimum  500 mln  zł uznajemy za Potęgi Biznesu 2010. Jest jedna taka firma. 

 

Potęgi Biznesu 2010 Branży Rolnej

 

 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartości rynkowa 31 marca 2010 r. w tys. zł. 

 
1    Poldanor S.A.    Przechlewo    958502
 
Pozostałe firmy branży rolnej
 
2    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    493443
3    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    453485
4    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    422165
5    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    254849
6    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    248317
7    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    238771
8    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    222839
9    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    213863
10    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    185437
11    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    179821
12    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    145938
13    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    145005
14    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    133731
15    Gospodarstwo Rolne Zbigniew Plewiński    Ostrów Wielkopolski    133483
16    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    118564
17    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    113125
18    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    112976
19    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    110959
20    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    97081
21    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    92559
22    Texass Ranch Company Wizja P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Stargard Szczeciński    92256
23    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    91873
24    Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o.    Śmiłowo    88336
25    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    87505
26    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    86481
27    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    85878
28    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    84807
29    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    82816
30    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    80519
31    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    76213
32    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    75410
33    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    74219
34    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    71823
35    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    67957
36    Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o    Bydgoszcz    65654
37    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    64603
38    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    64088
39    PIGPOL Sp. z o.o.    Jarosławsko    63492
40    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    61782
41    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    60278
42    PRAXIS S.A.    Warszawa    59990
43    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    59415
44    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    58765
45    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    57959
46    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    57912
47    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    56968
48    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    56581
49    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    54993
50    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    54909
51    Deupoplant Sp. z o.o.    Złotoryja    54553
52    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    54012
53    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    53879
54    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    53543
55    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    53266
56    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    52984
57    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    52579
58    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    52515
59    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    51232
60    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    49862
61    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    49567
62    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    49081
63    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    48875
64    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    48459
65    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    48209
66    AGRO-BELPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    48140
67    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    47620
68    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    47099
69    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    46116
70    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    45418
71    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    44731
72    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    44170
73    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    43906
74    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    43063
75    Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona    Pszczyna    42721
76    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    42507
77    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    41883
78    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    41852
79    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    41290
80    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Kołbacz Sp. z o.o.    Kołbacz    41235
81    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    41213
82    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    41134
83    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    40956
84    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    40361
85    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    39981
86    Agromadex Sp. z o.o.    Pszenno    39766
87    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    39662
88    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    39487
89    ROL – DAN Sp. z o.o.    Pełczyce    38966
90    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    38924
91    Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rów    38788
92    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    38776
93    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    38316
94    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    37749
95    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    37324
96    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    36486
97    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    35822
98    Mirosław Koźlakiewicz    Szreńsk    35648
99    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    34549
100    Przeds. Rolne Werol Sp. z o.o.    Wałcz    33926
101    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    33911
102    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    33803
103    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Zbrosławice    33687
104    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    33630
105    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    33305
106    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    33147
107    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    33084
108    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    32069
109    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    31966
110    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    31614
111    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    31343
112    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    30808
113    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    30631
114    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    30624
115    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    30515
116    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    30405
117    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    30253
118    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    29926
119    Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.    Chodecz    29741
120    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    29543
121    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    29526
122    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    29319
123    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    29177
124    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    28836
125    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    28626
126    Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.    Łysomice    28290
127    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    28000
128    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    27958
129    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    27914
130    Gospodarstwo Rolne Kalinów Sp. z o.o.    Kalinów    27708
131    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    27620
132    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    27420
133    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    27329
134    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    27149
135    ROLNICZA SPÓLDZIELNIA PRODUKCYJNA    Kretlewo    27138
136    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    26967
137    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    26719
138    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    26457
139    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    24792
140    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    24768
141    Agro-Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze    Goździn    24544
142    DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa    Dębno    24212
143    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZEŁOM    Linowo    23748
144    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    23617
145    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    23323
146    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    23257
147    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    23012
148    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    22712
149    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    22636
150    Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o.    Strykowo    22590
151    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    22492
152    Skarbowe Przedsiębiorstwo Rolne Stary Jaworów Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    22386
153    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    22038
154    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    21969
155    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    21875
156    SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o.    Nochowo    21776
157    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    21750
158    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    21620
159    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    21575
160    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy    Jasienica    21554
161    AGROINWESTYCJA Sp. z o.o.    Wierzbica    21547
162    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    21423
163    Kub Farm Sp. z o.o.    Warnice    21386
164    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    21385
165    Strautmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21100
166    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    20966
167    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    20949
168    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    20770
169    Rolmix Sp. z o.o.    Belęcin    20727
170    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    20693
171    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    20690
172    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda    Wysoka    20645
173    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    20624
174    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    20615
175    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    20610
176    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Walce    20485
177    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    20381
178    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    20131
179    Zgoda Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Janikowo    20102
180    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    20085
181    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    20025
182    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    19898
183    Agropamis Sp. z o.o. PUP    Kowalewo Pomorskie    19803
184    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    19763
185    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    19728
186    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    19535
187    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    19521
188    Agro Almari Sp. z o.o.    Pobłocie Wielkie    19509
189    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    19337
190    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    19320
191    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    19305
192    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    19218
193    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    19215
194    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    19145
195    STADNINA KONI NOWIELICE Sp. z o.o.    Nowielice    19052
196    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    18903
197    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    18863
198    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    18836
199    Sirio – Pol Sp. z o.o.    Besko    18463
200    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    18427
201    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Brzezie Sp. z o.o.    Rudawa    18425
202    PPUH Nasiennik Sp. z o.o.    Turek    18293
203    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    18291
204    Jabro Sp. z o.o.    Rąbino    18124
205    Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.    Sępopol    18100
206    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    18026
207    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    17991
208    Agro – Dubliny Sp. z o.o.    Bakałarzewo    17990
209    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    17520
210    Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o.    Zielęcin    17423
211    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    17326
212    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Chorzelów Sp. z o.o.    Chorzelów    17270
213    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    17264
214    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    17217
215    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    16998
216    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    16973
217    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    16888
218    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    16850
219    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    16830
220    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    16718
221    Uni – Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    16575
222    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Szychowice Nowe    16369
223    Hodowca Sp. z o.o.    Mława    16236
224    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Lubycza Królewska    16185
225    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    16094
226    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie    Ostroróg    15953
227    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    15817
228    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    15784
229    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    15748
230    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    15697
231    Kozdryk Sp. z o.o.    Waplewo    15287
232    Mączka Sp. z o.o.    Wawrzeńczyce    15047
233    Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o.    Gostycyn    15014
234    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    14978
235    Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o.    Mełno    14962
236    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    14937
237    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    14916
238    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    14890
239    PPHU Gap Sp. z o.o.    Garby    14814
240    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    14786
241    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    14686
242    Dębowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe    Dębowo    14595
243    Run – Farm Sp. z o.o.    Barlinek    14552
244    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    14528
245    Gosp – Rol Sp. z o.o.    Kusowo    14503
246    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    14470
247    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    14448
248    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    14433
249    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    14414
250    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    14357
251    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    14227
252    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    14225
253    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    14129
254    MARC-BUD Sp. z o.o.    Łódź    14128
255    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    14087
256    TK MMedica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    14064
257    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dalba Sp. z o.o.    Białystok    13903
258    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prudnik    13845
259    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach    Biała Nyska    13835
260    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    13793
261    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    13759
262    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    13724
263    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Kościan    13655
264    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    13619
265    ALMARI – AGRO Sp. z o.o.    Stanomino    13619
266    Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o.    Małe Walichnowy    13555
267    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    13514
268    AGRO-EKO SUCHAWA Sp. z o.o.    Włodawa    13479
269    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    13355
270    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Koło Rymanowa Sp. z o.o.    Zarszyn    13332
271    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    13326
272    Niwa Sp. z o.o.    Przekolno    13271
273    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sękowie    Sękowo    13234
274    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    13074
275    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    13058
276    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    13032
277    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    12991
278    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    12962
279    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    12908
280    Agoris Sp. z o.o.    Łasin    12853
281    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    12836
282    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    12744
283    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    12716
284    Łąkrol Sp. z o.o.    Rusinowo    12666
285    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    12623
286    Hartog Sp. z o.o.    Stegna    12614
287    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    12544
288    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    12375
289    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    12365
290    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    12253
291    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego    Swarzędz    12219
292    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZEŁOM    Pastuchów    12172
293    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    12075
294    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    12036
295    Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Stańkowo    11954
296    DROB – WIT SAMOREK S.J.    Końskowola    11953
297    Budrol Sp. z o.o.    Gryfino    11923
298    Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o.    Grabin    11922
299    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    11890
300    SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o.    Mościsko    11793
301    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    11695
302    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    11677
303    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Głuchołazy    11596
304    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    11593
305    Hodowla Zarodowa Zwierząt Knyszyn Sp. z o.o.    Knyszyn    11480
306    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    11356
307    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    11250
308    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Rol – Nas Sp. z o.o.    Płochocin    11212
309    Przeds. Rolno – Usługowo – handlowe Janpol Sp. z o.o.    Olszanka    11179
310    Rolnicza Spółdzielnia Producyjna    Gościęcin    11142
311    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    11123
312    Chwaliszewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Gromadno    11113
313    Ka – Mi Sp. z o.o.    Żmigród    10992
314    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    10866
315    SKM – Bis S.J.    Opalenica    10853
316    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach    Lasowice Małe    10812
317    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    10749
318    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    10683
319    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków    Rozdrażew    10679
320    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Komorniki    10677
321    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    10664
322    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    10660
323    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    10644
324    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niwnica    10586
325    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    10565
326    Mołt – Eko Sp. z o.o.    Gościno    10543
327    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    10536
328    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    10536
329    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach    Sulmierzyce    10441
330    Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. z o.o.    Damnica    10431
331    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    10409
332    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi    Nowa Cerekwia    10360
333    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    10327
334    LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe    Lichnowy    10273
335    Agro – Dad Sp. z o.o.    Polanów    10216
336    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    10159
337    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie    Paczkowo    10120
338    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    10066
339    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PASŁĘKU    Pasłęk    10039
340    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    10018
341    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    9990
342    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    9921
343    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    9896
344    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    9892
345    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    9869
346    Restal – Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9747
347    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    9710
348    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    9651
349    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    9449
350    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom    Mikołów    9436
351    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    9433
352    Polder Sp. z o.o.    Udanin    9424
353    Sita Sp. z o.o. Przemyska Gospodarka Komunalna    Przemyśl    9412
354    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    9356
355    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    9336
356    Gospodarstwo Rolne Boleszewo Sp. z o.o.    Koszalin    9241
357    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    9232
358    Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Seba Sp. z o.o.    Opole    9226
359    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    9209
360    Agrar Magnice Sp. z o.o.    Magnice    9204
361    JENS FARM Sp. z o.o. PH    Ostrowiec    8990
362    AGROPA Sp. z o.o.    Bisztynek    8962
363    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    8927
364    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    8896
365    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos    Podstolice    8895
366    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    8884
367    Orkan Sp. z o.o.    Wilczyce    8872
368    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca    Nędza    8778
369    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    8777
370    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    8772
371    Agronova Sp. z o.o.    Besko    8670
372    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    8634
373    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    8630
374    Unipasz Sp. z o.o. PPHU    Goświnowice    8617
375    Agromarina Sp. z o.o.    Kulczyn    8475
376    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    8474
377    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    8426
378    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    8418
379    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    8326
380    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    8303
381    Widawa Sp. z o.o.    Świerczów    8302
382    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie    Dobrcz    8240
383    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach    Kubice    8234
384    STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    8195
385    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Sp. z o.o.    Wieszczyce    8167
386    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie    Grodków    8102
387    GRAMINIS Sp. z o.o. PHU    Grudziądz    8097
388    AGRO-PAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Byczyna    8071
389    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    8007
390    MIVEST Sp. z o.o.    Bełchatów    7994
391    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Murzynowo Kościelne    7941
392    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    7928
393    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    7887
394    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie    Radziejów    7882
395    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    7826
396    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    7819
397    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżowicach    Głubczyce    7713
398    Gospodarstwo Rębowo Sp. z o.o.    Kobylnica    7647
399    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Świdnica    7603
400    Gospodarstwo Rolne Noskowo Sp. z o.o.    Wrześnica    7394
401    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burgrabice    7394
402    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    7382
403    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    7284
404    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    7241
405    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Krajenka    7239
406    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    7214
407    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    7162
408    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    7154
409    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Żurawica    7130
410    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    7113
411    Krąpiewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Wierzchucin Królewski    7095
412    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Tryńczy    Tryńcza    7028
413    Delta Sp. z o.o.    Lublin    6901
414    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    6845
415    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    6781
416    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    6745
417    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    6697
418    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Gzy    6689
419    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Roztoka    6659
420    BVK Farm Sp. z o.o.    Warnice    6630
421    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    6607
422    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    6597
423    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    6530
424    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    6486
425    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Brusy    6478
426    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    6414
427    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    6380
428    Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach    Łysomice    6375
429    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    6262
430    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    6240
431    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    6204
432    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lisięcicach    Lisięcice    6119
433    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    6114
434    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    6101
435    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    6046
436    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    6013
437    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    5988
438    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    5883
439    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Sucha Koszalińska    5881
440    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    5824
441    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Lisięcice    5801
442    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    5777
443    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    5722
444    Agro – VEJ Sp. z o.o.    Gudowo    5716
445    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    5701
446    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    5696
447    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    5675
448    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    5670
449    AWANTAŻ Sp. z o.o.    Biała Wieś    5667
450    Res – Fungis Sp. z o.o. PPH    Łąka    5594
451    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    5549
452    BONY Sp. z o.o.    Morzeszczyn    5540
453    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    5537
454    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    5496
455    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    5496
456    Agra-Kaszubskie Sp. z o.o.    Kłopotowo    5473
457    Eurostar Sp. z o.o. PPHU    Belęcin    5450
458    Dąbrówka Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Miłobądz    5363
459    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koszanowie    Pniewy    5333
460    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    5323
461    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Jerzmanowa    5315
462    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG ROL – MI – GO Sp. z o.o.    Kunice    5285
463    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    5267
464    PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Giżycko    5265
465    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    5231
466    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    5223
467    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    5211
468    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie    Gościejewo    5180
469    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    5175
470    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    5147
471    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    5137
472    Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o.    Stare Pole    5077
473    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    5021
474    Rol-Pol Spółdzielnia Usługowo – Wytwórcza    Przewrotne    5014
475    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    4986
476    Vitro – Warszawa Sp. z o.o.    Kajetany    4970
477    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    4931
478    Agroprof Sp. z o.o.    Mąkoszyce    4926
479    Gospodarstwo Rolne Wienc – Rol Sp. z o.o.    Wieniec    4918
480    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    4889
481    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    4889
482    Wesoła Sp. z o.o.    Golenice    4844
483    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    4784
484    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    4779
485    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Lipno    4771
486    Majątek Rogalin Sp. z o.o    Rogalin    4755
487    Partner Sp. z o.o.    Grodków    4710
488    Mleko Pomorskie Sp. z o.o.    Koszalin    4701
489    Marwit A. I M. Jóźwiccy S.J.    Zławieś Wielka    4698
490    Gospodarstwo Rolne Zielpol Sp. z o.o.    Zielonki    4660
491    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    4552
492    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    4536
493    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    4450
494    Farma Pomorska Sp. z o.o.    Szczecin    4394
495    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Orchowo    4348
496    Gospodarstwo Rolne Józefowo Sp. z o.o.    Radawnica    4319
497    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    4310
498    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    4307
499    Aga – Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    4299
500    Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o.    Bystrze    4293
501    Lubelska Spółdzielcza Grupa Producentów Chmielu Chmielarz    Nałęczów    4288
502    Agro-Wita Sp. z o.o.    Dąbrowa    4263
503    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    4198
504    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    4169
505    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    4167
506    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    4140
507    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    4063
508    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    4062
509    M&P Farming Sp. z o.o.    Borne Sulinowo    4051
510    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    4047
511    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    4045
512    Opol – Drob Sp. z o.o.    Grodków    3952
513    Rolwax Sp. z o.o.    Przydroże Małe    3911
514    Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska w Bycawie    Bychawa    3904
515    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Pleszew    3901
516    Nowiny Sp. z o.o. PPUH    Dzierzgoń    3889
517    PHP Rolpex Sp. z o.o.    Osieczna    3856
518    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    3841
519    Tatno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Wambierzyce    3765
520    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    3759
521    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    3710
522    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    3702
523    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    3669
524    GODEX Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    3656
525    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    3654
526    Agro – Przybysław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Żerków    3641
527    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce    Łuków    3620
528    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    3584
529    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonce    Jabłonka    3551
530    Tojan Sp. z o.o.    Nowy Barkoczyn    3544
531    Pak – Drob Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Sośno    3540
532    Przediębiorstwo Produkcyjne Agro – Tim Sp. z o.o.    Brzeg    3536
533    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-HANDLOWE KONSTANTYNÓW Sp. z o.o.    Konstantynów    3521
534    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    3440
535    Philocultura Sp. z o.o.    Lekowo    3435
536    Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o.    Kondrajec Pański    3411
537    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    3400
538    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    3385
539    Targil Sp. z o.o.    Mściwojów    3356
540    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    3351
541    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Godziszowa Sp. z o.o.    Godziszowa    3308
542    ABAROPOL Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    3303
543    Kobi Sp. z o.o. PPUH    Grodków    3301
544    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    3241
545    Przeds. Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    3239
546    RSP w Górce Duchownej    Lipno    3214
547    Pegros Sp. z o.o.    Psary    3191
548    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    3185
549    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    3150
550    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    3124
551    PPHiU Agro – Eko Sp. z o.o.    Pakosławice    3117
552    PPR Lubex Sp. z o.o.    Lubanowo    3106
553    Gminne Przeds. Rolno – Usługowe Kom – Rol Sp. z o.o.    Brzeg    3038
554    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie    Dominowo    3009
555    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    2969
556    Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A.    Tulce    2931
557    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    2920
558    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    2896
559    STRZELCE Sp. z o.o. PPHU    Chodzież    2882
560    ZEDWUD Sp. z o.o. Zakłady Wylęgu Drobiu    Sławno    2813
561    Olszańska Spółka Produkcji Ogólnorolnej Sp. z o.o.    Oleszna    2802
562    POLDROB S.A. PPH    Łódź    2795
563    Hajan Sp. z o.o.    Wyszków    2711
564    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    2655
565    Verkap Plus Sp. z o.o.    Wolica Kozia    2602
566    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska We Frampolu    Frampol    2580
567    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie    Golina    2576
568    Trade Company Delta Sp. z o.o.    Grudziądz    2499
569    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    2494
570    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    2469
571    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    2448
572    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Łekno    2440
573    Rolsam Sp. z o.o.    Jastrowie    2437
574    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Jeziora Wielkie    2365
575    Przeds. Produkcyjno – Usługowe i Wdrożeń Bioterol Sp. z o.o.    Wałcz    2324
576    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    2296
577    Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o.    Skoroszyce    2281
578    Grupa Producentów Trzody Chlewnej Storol – Tucz Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    2255
579    Rolnix Sp. z o.o.    Muszkowice    2251
580    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wilamowice    2211
581    Centrum Hurtowe Pasz Mirosław Bąk I Sławomir Wojtylak S.J.    Mogilno    2199
582    Polplon Sp. z o.o.    Żerków    2119
583    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    2104
584    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    2064
585    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach    Przygodzice    2036
586    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    2021
587    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    1945
588    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kościerzynie    Kościerzyna    1924
589    JAROMIKS Sp. z o.o.    Jaroszów    1781
590    Agrarsam Sp. z o.o.    Piła    1759
591    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    1680
592    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    1635
593    GOSPODARSTWO ROLNO – HANDLOWE WYHALEW Sp. z o.o.    Wyhalew    1616
594    RAVIT Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    1593
595    Jan – Wal & Dettmann Sp. z o.o.    Raszków    1549
596    Agrol Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno – Handlowy     Ślubów    1533
597    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    1506
598    Sady Trzcińska Zdrój Sp. z o.o. PUH    Trzcińsko-Zdrój    1459
599    Work Up Sp. z o.o.    Warszawa    1437
600    Alpen Sp. z o.o.    Suwałki    1413
601    Łososina Sadownicza Handlowa    Łososina Dolna    1407
602    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    1376
603    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. w Głogówcu    Kołodziejewo    1325
604    AGRO – PARK S.J.    Wąbrzeźno    1321
605    PP Sp. z o.o.    Rzadkwin    1318
606    Agromechan Sp. z o.o.    Skarszów Górny    1248
607    Spółdzielnia Producentów Warzyw Traf w Tropiszowie    Glewiec    1228
608    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rogoźnie    Rogóźno    1212
609    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    1191
610    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Handlu I Usług    Dąbrówka    1175
611    Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o.    Milejów    1171
612    Agro – Pasz S.J. PPH    Moraczewo    1165
613    Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-2    Bojanowo    1147
614    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Przasnyszu    Przasnysz    1127
615    Sena N&N Sp. z o.o. PH    Mszczyczyn    985
616    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    984
617    ROLNICZA SP-NIA PROD. NOWE ŻYCIE    Tuczępy    827
618    Rolmas Sp. z o.o. PPH    Czernin    819
619    Gero Sp. z o.o. Obrót Zwierzętami Hodowlanymi    Świdwin    813
620    Polmycel Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    797
621    Gospodarstwo Szkółkarskie Stary Grabiąż Sp. z o.o.    Barwice    786
622    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sieroszewicach    Sieroszewice    760
623    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Im. Masymiliana Jackowwskiego w Gnieźnie    Gniezno    747
624    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku    Czaplinek    746
625    Grupa Producentów Rolnych Ka – Rol Sp. z o.o.    Kamiennik    666
626    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Flora Sp. z o.o.    Wasilków    609
627    ROL – HANDEL Sp. z o.o.    Giżycko    595
628    Malanowo Sp. z o.o.    Sochaczew    534
629    Zieleń Miejska Sp. z o.o.    Lubiszewo    500
630    Stadnina Koni Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    498
631    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Lipce Reymontowskie    484
632    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wiśniowej    Wiśniowa    460
633    ZPH Roll-Pol Sp. z o.o.    Rydzyna    452
634    Art – Hubert Sp. z o.o. Biuro Polowań Dewizowych    Leżajsk    228

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.      

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *