Gepardy Biznesu 2011

Image
ImageWśród 60 tysięcy firm w okresie marzec 2009- marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość  rynkowa  Orlen Upstream Sp. z o.o., Witoplast S.J.  i  Ziaja Farmacja Sp. z o.o. Publikujemy zmiany wartości rynkowej 28 284 firm o przychodach wyższych niż 500 tys. zł. (Uwaga: ranking 28 284 firm to duży plik, otwiera się więc kilkadziesiąt sekund.)

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm,  których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w okresie marzec 2009  – marzec 2011 w maju  2012 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa  InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2010 miały każdego roku przynajmniej  500 tysięcy  zł przychodów, wykazywały zysk netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.  Znalazła 28 284 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010 i 2011.
 
Wartość  rynkową  28 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010 i 2011 policzyliśmy przez  porównanie ich wyników  do wycen  spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Od lutego 2012 r. do wycen stosujemy dwa podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto i  Cena/Wartości księgowej takie same dla wszystkich branży, liczone przez analityków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
Przyjęcie średnich wskaźników dla wszystkich spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych  pozwoli uniknąć "szalonych" wycen, np.  przy wskaźniku C/Z na poziomie 405,5, jaki w marcu 2010 r. wyskoczył dla branży producentów materiałów budowlanych.
 
GPW podaje tylko wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu  wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wcześniej do wycen stosowaliśmy trzy podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto, Cena/Wartości księgowej i Cena/Przepływów gotówkowych dla  12 branży, liczone przez analityków „Rzeczpospolitej”. 
 
Zmiana metodologii liczenia wartości rynkowej spowodowała zmniejszenie wartości rynkowej dużej grupy firm. Związane jest to między innymi z tym, że jeden wskaźnik C/Z dla wszystkich branży jest w przypadku niektórych branży znacznie niższy. Na przykład dla branży producentów materiałów budowlanych wyniósł 405,5, a średni dla wszystkich branży to tyko 20,79.
 
 
Firmy, których wartość rynkowa była wyższa niż  250 mln  zł, uznajemy za Potęgi Biznesu 2011 i mogą otrzymać nagrodę – Buławę Biznesu jak dla hetmanów biznesu. 
 
Po zmianie metodologii liczba firm, które zasługują na tytuł Potęga Biznesu 2010, zmniejszyła się o połowę – z 1406 do 762.
 
Według analityków GPW w marcu 2011 r. wskaźnik C/Z wyniósł  15,86, a C/WK – 1,61. 
 
Wartość księgowa to suma zysku netto i kapitału własnego.
Bierzemy pod uwagę wskaźniki z marca  dlatego, że do końca marca spółki giełdowe zwykle podają wyniki finansowe za poprzedni rok, inwestorzy je znają i na ich podstawie dokonują wycen firm.
 
Taki sposób wyceny dużej liczby firm w 2005 r. opracował Jerzy Krajewski, dyrektor Instytut Nowoczesnego Biznesu. 
 
Ranking Potęgi Biznesu 2010 wygrała spółka Kulczyk Holding z siedzibą w Warszawie, która została wyceniona na 50,4 mld zł. W marcu 2011 r. jej wartość rynkowa znacznie spadła do 12,2 mld zł. 
 
Jak doszliśmy do tak olbrzymich wartości tej spółki?
 
W 2009 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  10,6 mln zł,
zysk netto:  4 179,8 mln zł,
amortyzacja: 1,1 mln zł,
kapitał własny: 4 807 mln zł.

C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.

C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.   

Zysk netto  Kulczyk Holding  4 179,8 mln zł  pomnożony  przez 20,79 dał wycenę firmy w marcu 2010 r. na poziomie  86 897,6 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2010 r. – 13 929,5 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 100 827 mln zł,  a średnia  50 413,5 zł.
 
 
Natomiast rok później w 2010 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  9,5 mln zł,
zysk netto:  932,5 mln zł,
amortyzacja: 1,5 mln zł,
kapitał własny:  4 986,5 mln zł.

C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.

C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.   

Zysk netto  Kulczyk Holding  932,5 mln zł  pomnożony  przez  15,86 dał wycenę firmy w marcu 2011 r. na poziomie  14 790 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2011 r. – 9 529,6 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 24 319,7 mln zł,  a średnia  12 159,8 mln zł.
 
Tę średnią przyjmujemy jako wartość rynkową  Kulczyk Holding SA w końcu marca 2011 r. 
 
Olbrzymi spadek wyceny Kulczyk Holding wziął się stąd, że jej zysk w 2010 r. był znacznie niższy niż w 2009 r. Istotne było też, że spółka wytransferowała gdzieś olbrzymi zysk za 2009 r.  Nie powiększył on bowiem jej kapitału własnego.
 
Podobnie program Excel policzył wartość rynkową 28 284 innych firm, wybranych spośród 60 tysięcy, i jej dynamikę. Spośród nich 20 490 zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2011, a pozostałe 8 tysięcy nie spełniają naszych kryteriów.  Wartość rynkowa ponad 6 tys. firm spadła w podanym okresie, niektórych nawet ponad 90 proc. Informacje o nich również publikujemy. 

 

Gepardy Biznesu 2011

 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2011 w proc.

1    Orlen Upstream Sp. z o.o.    Warszawa    26103
2    Witoplast S.J. Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych    Wesoła    24842
3    Ziaja Farmacja Sp. z o.o.    Poznań    17974
4    Agra Glapiński sp. j.    Opole    12870
5    Mysia Corporate Center Sp. z o.o.    Warszawa    12570
6    ALPINE CONSTRUCTION POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10821
7    Ekonova S.A.    Warszawa    10310
8    Bea – Polska Elektrotechnika i Automatyzacja Sp. z o.o.    Wrocław    10162
9    Voice Net Sp. z o.o.    Rzeszów    10036
10    Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    10001
11    AZO – Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    9758
12    ITD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9588
13    Mazowsze – Farma Sp. z o.o.    Warszawa    9520
14    Rott Polska Sp. z o.o.    Nowy Lubosz    9066
15    Rado Sp. z o.o.    Chorzelów    8708
16    Remin Sp. z o.o.    Kraków    8657
17    Tim Call Center Spółka Komandytowa    Warszawa    8598
18    Tencate Geosynthetics Poland Sp. z o.o.    Kraków    8462
19    Tucz – Pol Sp. z o.o.    Grabica    8372
20    EURO-DESIGN Sp. z o.o.    Tarnów    7135
21    Financial Markets Center Management Sp. z o.o.    Warszawa    6610
22    Indyk Dolnośląski Sp. z o.o.    Gozdnica    6222
23    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SZANSA Sp. z o.o.    Włodawa    6193
24    Menard Polska Sp. z o.o.    Warszawa    5943
25    Cezarex Sp. z o.o.    Warszawa    5543
26    Albatros Sp. z o.o.    Przemyśl    5537
27    Inter – Artpol sp. z o.o.    Bydgoszcz    5253
28    Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Bel -Tucz    Nowy Belęcin    5146
29    Eurotechpro Sp. z o.o.    Warszawa    5141
30    Men At Work Sp. z o.o. Sp.k.    Poznań    5061
31    Hydrobud Sp. z o.o.    Łomża    4989
32    ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Inowrocław    4973
33    EF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4949
34    Neo 24. PL Sp. z o.o.    Wrocław    4833
35    Grupa Producentów Lubków Sp. z o.o.    Lubków    4766
36    Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o.    Kleszczów    4665
37    Submet Budownictwo Sp. z o.o.    Tczew    4641
38    Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel – Poznań Sp. z o.o.    Poznań    4636
39    SBI Polska Sp. z o.o.    Okup Mały    4341
40    GHG Sp. z o.o.    Nidzica    4261
41    WP Invest Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    4254
42    Fermy Brojlerów Włostowa Sp. z o.o.    Włostowa    4248
43    ECS Cable Protection Sp. z o.o.    Inowrocław    4166
44    Profit – Q. Sp. z o.o.    Poznań    4128
45    Hammermed Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    4121
46    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    4090
47    Kamsoft Mazowsze Sp. z o.o.    Warszawa    3972
48    Inwestopoz Sp. z o.o.    Swarzędz    3953
49    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o.    Poznań    3939
50    Bruss Polska Sp. z o.o.    Mrągowo    3934
51    Mardom Concept Sp. z o.o.    Lipniki Stare    3925
52    Best Foods Poland Sp. z o.o.    Gdynia    3922
53    Mobi Contract Sp. z o.o.    Nieszkowice Wielkie    3806
54    CLAR SYSTEM S.A.    Poznań    3804
55    Lubiatowo sp. z o.o.    Karsko    3766
56    AB Foto Sp. z o.o.    Warszawa    3605
57    Althermedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    3582
58    Spółdzielnia Drobiarska Mazurski Kurczak    Stawiguda    3551
59    ATM Przeds. Produkcyjne Sp. z o.o.    Warszawa    3529
60    Impuls Sp. z o.o.    Warszawa    3526
61    PBG Technologia Sp. z o.o.    Wysogotowo    3525
62    S – Lab Sp. z o.o.    Mirków    3509
63    Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.    Warszawa    3489
64    Vol Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    3446
65    Relavia Sp. z o.o.    Lublin    3417
66    Arma Bauteile Sp. z o.o.    Lubliniec    3390
67    Variosteel Sp. z o.o.    Lębork    3386
68    PW JERSAK Zofia Jersak    Żagań    3365
69    SECURA NOVA Sp. z o.o.    Warszawa    3362
70    Rotometal Sp. z o.o.    Świebodzin    3352
71    Pretty Girl Sp. z o.o.    Łódź    3325
72    Aos Sp. z o.o. Sp.k.    Koszalin    3311
73    Kriosonik Sp. z o.o.    Warszawa    3306
74    North Press Polska Sp. z o.o.    Świecie    3298
75    Funtasty Sp. z o.o.    Warszawa    3277
76    Europrofes Sp. z o.o.    Warszawa    3200
77    Baltech Sp. z o.o.    Gdynia    3197
78    Koettermann Sp. z o.o.    Warszawa    3173
79    Vimed Sp. z o.o.    Warszawa    3162
80    Poster Print Sp. z o.o.    Warszawa    3152
81    Pfisterer Sp. z o.o.    Piotrówek    3150
82    Werta Sp. z o.o.    Szczecin    3131
83    Bee – Fee Sp. z o.o.    Warszawa    3059
84    OVH Sp. z o.o.    Wrocław    3053
85    PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACYJNE INORA – INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.    Gliwice    3019
86    Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.    Warszawa    2984
87    MAX – DOM Sp. z o.o.    Kutno    2954
88    Browar Ciechan Sp. z o.o.    Warszawa    2937
89    Fitness Wrocławski Park Wodny Sp. z o.o.    Wrocław    2808
90    IVONA Software Sp. z o.o.    Gdynia    2783
91    Instytut Mechaniki Precyzyjnej    Warszawa    2754
92    Unimetal- Serwis Sp. z o.o.    Złotów    2736
93    Stępień Sp. z o.o.    Mazowszany    2731
94    Excelo Sp. z o.o.    Gdańsk    2723
95    Kałużyński & Madeja Sp. z o.o.    Warszawa    2671
96    PHU Górnik Sp. z o.o.    Puchaczów    2664
97    IPP Sp. z o.o.    Warszawa    2607
98    PPHU Kam-Eko Sp. z o.o.    Kamień Krajeński    2599
99    Euroconsol Sp. z o.o.    Warszawa    2577
100    Wako – Bis Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Łąka Prudnicka    2570
101    Agrobud Sp. z o.o.    Ruszów    2569
102    Alkor Sp. z o.o.    Dębica    2536
103    DOBRY SAD Sp. z o.o.    Augustynka    2522
104    Europharma Alliance Sp. z o.o.    Wrocław    2496
105    Novostrat sp. z o.o.    Pabianice    2493
106    DC System Sp. z o.o.    Warszawa    2455
107    Noble Securities S.A.    Kraków    2453
108    Box Center S.J.    Lubartów    2424
109    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    2416
110    Termopil – Bud Sp. z o.o.    Piła    2404
111    Słoneczna S.J.    Wolin    2398
112    CTRL SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    2393
113    PEKUM Sp. z o.o.    Kraków    2346
114    Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.    Gdynia    2343
115    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    2329
116    Ecobamal Sp. z o.o.    Kalników    2323
117    Avemi Sp. z o.o.    Warszawa    2322
118    C.L. Consulting I Logistyka Sp. z o.o.    Wrocław    2319
119    Meranco – Aparatura Kontrolno – Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.    Poznań    2317
120    PWB Sp. z o.o.    Poznań    2309
121    PGF URTICA Sp. z o.o.    Wrocław    2305
122    ITP S.A.    Warszawa    2274
123    Jamalex Sp. z o.o.    Rydzyna    2266
124    Main Events Sp. z o.o.    Warszawa    2265
125    Bergolin Polska Sp. z o.o.    Poznań    2262
126    Logisfera 33 Sp. z o.o.    Sopot    2251
127    Play Production Sp. z o.o.    Warszawa    2248
128    Glass – Team Sp. z o.o.    Złotokłos    2227
129    Jana Kazimierza Development Sp. z o.o.    Warszawa    2226
130    Mark Plus Sp. z o.o.    Kraków    2218
131    Black Water Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    2215
132    Rowit Sp. z o.o.    Warszawa    2211
133    Telkomtech Sp. z o.o.    Warszawa    2208
134    LOSKO K. Łosko, W. Łosko, C. Łosko S.J.    Olsztyn    2202
135    Trans – Auto S.J.    Zabrze    2202
136    Przeds. Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl S.J.    Poznań    2199
137    Gastro – Top Sp. z o.o.    Syców    2197
138    Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie    Surochów    2164
139    Przedsiębiorstwo EKOLOBUD S.A.    Suwałki    2155
140    PF Logo Express Sp. z o.o.    Robakowo    2137
141    Loxley Sp. z o.o.    Starachowice    2132
142    V.Ships/Pl/ Sp. z o.o.    Gdynia    2132
143    Chiesi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2113
144    Albaterm Sp. z o.o.    Staw    2111
145    Karo – Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.    Toruń    2106
146    SAWA – TAXI Sp. z o.o.    Warszawa    2102
147    Alpoz Sp. z o.o.    Pobiedziska    2094
148    SKA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2090
149    Fintrade Investments Sp. z o.o.    Cieszyn    2089
150    ATC Cargo S.A.    Gdynia    2089
151    General Motors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2087
152    Grupa Producentów Rolnych Smoła Sp. z o.o.     Chrzanów    2086
153    Fox Recykling Sp. z o.o.    Gdynia    2086
154    Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o.    Białystok    2043
155    MWM ELEKTRO Sp. z o.o.    Trzebinia    2039
156    FGP Polska Sp. z o.o.    Kostrzyn    2015
157    Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Suchożebry    2014
158    Sasol Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2011
159    Grupa Producencka Beta sp. z o.o.    Frączków    1997
160    Lauren Peso Polska S.A.    Chorzów    1995
161    Aberion Sp. z o.o.    Warszawa    1987
162    Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.    Toruń    1983
163    Coalpol Sp. z o.o.    Poznań    1956
164    SAN MARKO Spółdzielnia Niewidomych    Poznań    1956
165    VISKOPOL Sp. z o.o.    Bolechowo    1950
166    Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    1949
167    ORLEN OCHRONA Sp. z o.o.    Płock    1941
168    ITBOOM Sp. z o.o.    Warszawa    1940
169    Metertest Sp. z o.o.    Świdnica    1937
170    Medikarte – Sp. z o.o.    Bochnia    1926
171    Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J.    Kraków    1891
172    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    1887
173    Nettle S.A.    Wrocław    1879
174    Savona Project Sp. z o.o.    Tarnów    1876
175    Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej IKKU Sp. z o.o.    Warszawa    1868
176    RESTAURACJA POLSKA S.J.    Warszawa    1860
177    Rolmax Sp. z o.o. Grupa Producentów Zbóż     Strzepowo    1859
178    Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia S.J.    Warszawa    1859
179    Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1858
180    EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o.    Kraków    1838
181    Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe     Oświęcim    1837
182    ENA WENT Sp. z o.o.    Gdynia    1836
183    Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne    Gdynia    1835
184    Hermes Recycling Sp. z o.o.    Barszczówka    1834
185    Invest Budmax Sp. z o.o.    Warszawa    1829
186    Zakrzowiak Sp. z o.o.    Zakrzówek    1821
187    O&S Computer – Soft Orłowski Sp. z o.o.    Wałbrzych    1817
188    Astro S.A.    Warszawa    1807
189    Polonia Logistyka Sp. z o.o.    Myszków    1802
190    Geotim Sp. z o.o.    Warszawa    1775
191    Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    1773
192    Nova Polska – Majątek Rolny Zamczysko Sp. z o.o.    Piława Górna    1771
193    Elpomiar Sp. z o.o.    Lublin    1767
194    BM Kobylin Sp. z o.o.    Zduny    1764
195    SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    1762
196    Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA Stanisław Rosa    Tychy    1756
197    Interfiber Sp. z o.o.    Warszawa    1754
198    Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Zawiercie    1753
199    CAD-MECH Sp. z o.o.    Wrocław    1753
200    Cummins LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Kraków    1751
201    ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA S.A.    Pszczyna    1739
202    POLMINK Sp. z o.o.    Szydłowiec    1730
203    Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    1721
204    CP Trade Sp. z o.o.    Kraków    1720
205    IQ PL Sp. z o.o.    Gdańsk    1711
206    Euroceras Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    1708
207    FARMEXIM Sp. z o.o.    Wrocław    1696
208    Janssen Poland Sp. z o.o.    Bedlno    1694
209    Spółdzielnia Producentów Mleka Krasula w Bieńkach Śmietankach    Bieńki-Śmietanki    1684
210    Fąmix S.J Hurtownia    Kościelisko    1678
211    MDM Faber Sp. z o.o.    Kraków    1672
212    Trans Glass Sp. z o.o.    Okonek    1672
213    WIKPOL Sp. z o.o.    Motycz    1670
214    PRESTO Sp. z o.o.    Lubin    1667
215    Remetkor-Bis Maria Sergiel, Rafał Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane S.J.    Sosnowiec    1654
216    CONNECTIS Sp. z o.o.    Warszawa    1647
217    Handicare Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1644
218    Desch Sp. z o.o.    Legionowo    1637
219    Elektrownia Chorzów S.A.    Chorzów    1634
220    Wemhoff Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    1627
221    Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    1626
222    Budman Sp. z o.o.    Chełm    1625
223    Grupa Pracuj S.A.    Warszawa    1621
224    BETA Sp. z o.o.    Warszawa    1619
225    RENTRAK Sp. z o.o.    Porosły-Kolonia    1616
226    Euro – Energetyka Sp. z o.o.    Mielec    1614
227    Sitcontec Polska Sp. z o.o.    Bolesławiec    1608
228    BUDOM Sp. z o.o.    Oborniki    1607
229    UNIBUD Sp. z o.o. Kościerskie PPU    Wielki Klincz    1604
230    BEE & HONEY Sp. z o.o.    Kęty    1596
231    PH WĘGLOBUD S.A.    Szczecin    1596
232    Biuro Rozwoju Krakowa S.A.    Kraków    1596
233    B & J S.J. PPUH    Lublin    1591
234    Mińska – Development Sp. z o.o.    Warszawa    1591
235    Corvus Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Komorniki    1588
236    PURMED Sp. z o.o.    Częstochowa    1587
237    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Klonówiec    1581
238    Euroflorist Sp. z o.o.    Poznań    1567
239    Global Automotive Group Sp. z o.o.    Warszawa    1567
240    Ankol Sp. z o.o.    Chorzelów    1566
241    Sursum Sp. z o.o.    Warszawa    1553
242    BTL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1544
243    Termopan Polska Sp. z o.o.    Szczecin    1544
244    MBS LOGISTICS Sp. z o.o.    Cieśle    1538
245    Morawscy Sp. z o.o.    Grochowiska Księże    1528
246    Eurilogic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1528
247    PP Sp. z o.o.    Rzadkwin    1523
248    Myphone Sp. z o.o.    Oleśnica    1520
249    Zakład Rolny i Przetwórstwa Mięsnego JANPOL Jan i Grażyna Słomka S.J.    Chmielnik    1519
250    SP Moulding Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    1516
251    Super – Pol PHU     Leszno    1513
252    Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1513
253    PPHU LARIX Sp. z o.o.    Suwałki    1512
254    Stomar Sp. z o.o.    Gdańsk    1507
255    Formobile Sp. z o.o.    Chorzów    1501
256    Grupa Producentów Gęsi GĘŚ PODLASKA Sp. z o.o.    Odrynki    1500
257    Expo – Linia Sp. z o.o.    Buk    1498
258    Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.    Warszawa    1495
259    KLASYKA Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    1493
260    Bovis Lend Lease Sp. z o.o.    Warszawa    1492
261    DSR Sp. z o.o.    Wrocław    1485
262    Przeds. Drogowo – Mostowe S.A.    Kraśnik    1477
263    EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska    Koszalin    1477
264    Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1470
265    Witgrup Sp. z o.o. Grupa Producentów     Witkowice    1469
266    Bk Giulini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1469
267    MEDIX Sp. z o.o.    Tczew    1469
268    Spółdzielnia Producentów Trzody Powiśle i Żuławy    Gronajny    1464
269    Allmendinger Sp. z o.o.    Łódź    1463
270    Rena Polska Sp. z o.o.    Nowogrodziec    1458
271    FLORFIX Sp. z o.o.    Kępno    1456
272    SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o.    Warszawa    1446
273    Dubbfilm Studio Sp. z o.o.    Warszawa    1446
274    Orpol Sp. z o.o.    Łódź    1445
275    VGS Polska Sp. z o.o.    Poznań    1440
276    Grupa Producentów Rolnych Karsko Pyrzyckie Sp. z o.o.    Karsko    1437
277    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA MECHANIKÓW    Poznań    1434
278    Eko Partner Sp. z o.o.    Warszawa    1434
279    Kosmed Sp. z o.o.    Kielce    1433
280    Przedsiębiorstwo Almak Sp. z o.o.    Wrocław    1433
281    Bkf Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    1433
282    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    1432
283    Supra Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    1432
284    Palsgaard Polska Sp. z o.o.    Kobierzyce    1431
285    Stolan – Elastomer Sp. z o.o.    Koziegłowy    1430
286    ARS Sp. z o.o. Grupa Producentów Polskich    Olesno    1429
287    PGD MANAGEMENT Sp. z o.o.    Kraków    1429
288    Pro-Tra Building Sp. z o.o.    Wrocław    1428
289    Genexo Sp. z o.o.    Warszawa    1425
290    DANTEX S.A.    Warszawa    1423
291    IT Connect Sp. z o.o.    Warszawa    1413
292    Celowa Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszków    1411
293    SERWIS POLSKA Sp. z o.o.    Cieśle    1407
294    Novell Sp. z o.o.    Warszawa    1401
295    GPU Sp. z o.o.    Szamotuły    1393
296    CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J.    Szczecin    1387
297    Eneco Sp. z o.o.    Silnowo    1387
298    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemkowie Sp. z o.o.    Przemków    1380
299    Rolpa Sp. z o.o.    Głuchowo    1377
300    Fast – Fol S.J.    Mława    1372
301    Ikki – Soft Sp. z o.o.    Łódź    1367
302    JLR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1365
303    Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Sp. z o.o.    Brzesko    1361
304    Drodprojekt Sp. z o.o.    Lublin    1359
305    DFM Sp. z o.o.    Dobre Miasto    1359
306    Novomedia Innovision Sp. z o.o.    Kalisz    1359
307    Lubrem S.J.    Lublin    1357
308    PIAST Sp. z o.o. Agencja Wytwórczo – Handlowa    Warszawa    1355
309    Cassioli Polska Sp. z o.o.    Łódź    1352
310    Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o.    Szczecin    1348
311    Norsped D. Milewska A. Milewski S.J.    Szczecin    1346
312    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    1338
313    Nordo Sp. z o.o.    Szczecin    1336
314    SAGRUS Sp. z o.o.    Poznań    1327
315    NSS Sp. z o.o.    Szczecin    1326
316    ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.    Kraków    1326
317    VERBALUX Sp. z o.o.    Szczecin    1324
318    Dom Książki S.A.    Poznań    1321
319    KPMG Sp. z o.o.    Warszawa    1319
320    Vitbis – Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Złotoryja    1317
321    Eurobent Sp. z o.o.    Świdnica    1315
322    Oshee Polska Sp. z o.o.    Kraków    1315
323    Apriso Sp. z o.o.    Kraków    1308
324    Prologis Poland Management II Sp. z o.o.    Warszawa    1304
325    Educarium Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1302
326    Bartex Sp. z o.o.    Płoskinia    1301
327    Libram Sp. z o.o.    Lubin    1298
328    DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.    Jelenia Góra    1298
329    OFTALMIKA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1292
330    Przeds. Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o.    Gdynia    1289
331    KRJ Display Sp. z o.o.    Konin    1285
332    Osika Meble Sp. J.    Rzepiennik Biskupi    1280
333    Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    1277
334    KF Furniture Sp. z o.o.    Duszniki    1276
335    Valvtronic Sp. z o.o.    Ząbki    1272
336    IS – POLSKA Sp. z o.o.    Jawor    1271
337    Groupm Sp. z o.o.    Warszawa    1270
338    Novamed Sp. z o.o.    Zgierz    1269
339    Bladt Industries Polska Sp. z o.o.    Szczecin    1269
340    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eurostar Sp. z o.o.    Belęcin    1268
341    BIAPOL Sp. z o.o.    Warszawa    1261
342    Colop Polska Sp. z o.o.    Bytom    1258
343    Eko – Energia Sp. z o.o. PPHU    Kraków    1258
344    Qualitas Sp. z o.o.    Płock    1250
345    NDI S.A.    Sopot    1249
346    Magna Ntp Budowa Maszyn Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    1249
347    Grupa Producentów Rolnych Nawrot Sp. z o.o.    Siemianice    1249
348    Ara Legero Shoes Polska Sp. z o.o.    Katowice    1244
349    Centrum Techniki Biurowej Sp. z o.o.    Skierniewice    1244
350    Auto Salon Murawski i Luzar S.J.    Wieliczka    1243
351    BRE Wealth Management S.A.    Warszawa    1242
352    ZNMR Okonek Sp. z o.o.    Okonek    1242
353    Polish Agro Logistic Sp. z o.o.    Wrocław    1240
354    PPHU As – Gold Sp. z o.o.    Radom    1239
355    Alfatec Sp. z o.o.    Poznań    1236
356    MMH – ECO – PAL S.J.    Mokronosy    1231
357    Laubr – Sport PL Sp. z o.o.    Kraków    1230
358    Cromsource Sp. z o.o.    Warszawa    1229
359    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.    Kraków    1228
360    Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski    Zielona Góra    1224
361    TMR Polska Sp. z o.o.    Leśna    1224
362    Glukopharma Sp. z o.o.    Warszawa    1220
363    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    1216
364    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA STEFAN S.J. ELŻBIETA, STEFAN KLIŃSCY    Kryg    1215
365    Dorem Sp. z o.o.    Warszawa    1215
366    MARTRUCK Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    1210
367    Invest-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    1205
368    Brand Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    1204
369    Treeden Group Sp. z o.o.    Lublin    1199
370    Fructoplant Sp. z o.o.    Gąbin    1199
371    MIROMETR Sp. z o.o.    Bażanowice    1198
372    Regess Sp. z o.o.    Jelenia Góra    1196
373    Eurovia Serwis Sp. z o.o.    Kobierzyce    1191
374    Domex Kuśnierek Sp.j.    Rydzyna    1190
375    Firma Handlowa Export – Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    1190
376    Morze Sp. z o.o.    Słupsk    1188
377    Verum Sp. z o.o.    Poznań    1187
378    Tourtrend Sp. z o.o.    Ustka    1184
379    Euroterm Sp. z o.o. sp.k.    Przemyśl    1181
380    Auto-Adopta Sp. z o.o.    Kłudzienko    1178
381    ALKAL S.A.    Opatówek    1178
382    Przeds. Usług Gminnych Sp. z o.o.    Pakość    1178
383    OLEKO EB Sp. z o.o.    Mała Klonia    1174
384    BC&O Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kielce    1174
385    The Perfect Match Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    1174
386    Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne A & B Sp. z o.o.    Zdzieszowice    1172
387    Ruta S.J.    Mińsk Mazowiecki    1171
388    Elewator Sp. z o.o.    Katowice    1168
389    Złota Farmacja Sp. z o.o.    Szczecin    1167
390    PONAR SILESIA S.A.    Łaziska Górne    1165
391    Grupa Doradcza Projekt Sp. z o.o.    Kraków    1165
392    Centrum Finansowe Banku BPS S.A.    Warszawa    1156
393    Red8 Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    1149
394    PBG Avatia Sp. z o.o.    Wysogotowo    1146
395    Grupa Producentów Owoców i Warzyw Piast Sp. z o.o.    Rzepowo    1144
396    CHEMISTAL Sp. z o.o. PHU    Wrocław    1144
397    Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne SSp. z o.o.    Poznań    1144
398    ELPOEKO Sp. z o.o. – GRUPA FRANSPOL    Zawada    1144
399    Spółdzielnia Inwalidów Inlam    Łódź    1136
400    Hang & That Sp. z o.o.    Wrocław    1131
401    Akademia Sztuk Pięknych    Warszawa    1125
402    Finclub Poland Sp. z o.o.    Cieszyn    1124
403    ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    1124
404    TBV Sp. z o.o.    Lublin    1123
405    DAR-FARM Sp. z o.o.    Kraków    1122
406    Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    1118
407    Przeds. Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.    Lublin    1114
408    WOLF SYSTEM Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    1111
409    MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o.    Więcbork    1110
410    Enika Sp. z o.o.    Krosno    1108
411    BUDINREM Sp. z o.o. Przeds. Budowlano Usługowe    Zakopane    1108
412    Mako – Trans Sp. z o.o.    Zabrze    1106
413    Anmar Plus Sp. z o.o.    Gorlice    1101
414    Zakłady Zbożowo – Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1098
415    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka    Gdynia    1098
416    Studio Emka Sp. z o.o.    Warszawa    1093
417    Ssang Geum Mława Sp. z o.o.    Mława    1090
418    NORDAN Sp. z o.o.    Wolsztyn    1088
419    Pro Business Digital Printing Polska Sp. z o.o.    Łódź    1088
420    TIKAL POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    1087
421    Eko Podlasie Sp. z o.o.    Siemiatycze    1085
422    Pol – Mot – Zbyt S.J.    Poznań    1084
423    STALNET Sp. z o.o.    Bochnia    1083
424    GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o.    Koszalin    1082
425    Jarda – Bud Sp. z o.o.    Lublin    1078
426    Akces Sp. z o.o.    Piła    1077
427    HEILIT + WOERNER BUDOWLANA Sp. z o.o.    Wysoka    1075
428    Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    1068
429    PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Wohyń    1068
430    Stolter Sp. z o.o.    Stolno    1068
431    Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    1067
432    Torf Sp. z o.o.    Nowy Chwalim    1066
433    CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o.    Rzeszów    1065
434    Emte Mechanical Engineering Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1063
435    Cine Project Polska Sp. z o.o.    Poznań    1057
436    Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o.    Kraków    1056
437    Efmed Sp. z o.o.    Gdańsk    1055
438    Baudziedzic Sp. z o.o. S.K.    Rudna Mała    1053
439    Eltemes Sp. z o.o.    Trzebinia    1052
440    Komin Service Sp. z o.o.    Wrocław    1050
441    IT Usługi Serwisowe Sp. z o.o.    Zabrze    1050
442    Coface Poland Factoring Sp. z o.o.    Warszawa    1049
443    Work Up Sp. z o.o.    Warszawa    1048
444    Abic Polska Sp. z o.o.    Śrem    1045
445    Inter-Agro Sp. z o.o.    Borzym    1044
446    Daga Sp. z o.o.    Wojnowice    1044
447    First Recycling Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    1036
448    POLOMARKET – DETAL Sp. z o.o.    Inowrocław    1032
449    Adagma Sp. z o.o. PHU    Ligowo    1027
450    KSG BIOCARBON Sp. z o.o.    Solec Kujawski    1026
451    MIEJSKIE CENTRUM STOMATOLOGII NOWA HUTA Sp. z o.o.    Kraków    1026
452    Kolanko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    1024
453    Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej    Nowy Sącz    1023
454    Alltrade Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    1018
455    Unikkon Integral Sp. z o.o.    Warszawa    1017
456    Bulinex Sp. z o.o.    Gdańsk    1015
457    Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J.    Nowy Korczyn    1012
458    Stok Developer Sp. z o.o.    Otwock    1010
459    P.R.L. Sp. z o.o.    Wrocław    1010
460    KONSORCJUM GOSPODARCZE Sp. z o.o.    Olkusz    1009
461    Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1007
462    Rewel Sp. z o.o.    Wałbrzych    1007
463    Kompleks S.J. Przeds. Budowlane    Jastrzębie-Zdrój    1006
464    Elektrotech Sp. z o.o.    Inowrocław    1002
465    Inabata Poland Sp. z o.o.    Toruń    1002
466    Milkpol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    998
467    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów – Sp. z o.o.    Chełm Gryficki    991
468    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    991
469    Dyrekcja Inwestycji Miejskich Sp. z o.o.    Lublin    988
470    TOWIMOR Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych S.A.    Toruń    987
471    ZOŚ Zakład Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Poznań    986
472    Restauracja Sfinks S.J.    Obłaczkowo    986
473    PGE Obrót S.A.    Rzeszów    984
474    Interactive Solutions Sp. z o.o.    Poznań    982
475    PEKUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych    Olsztyn    981
476    Przedsiębiorstwo Fabip Sp. z o.o.    Warszawa    979
477    Carnelian Partners Sp. z o.o.    Warszawa    978
478    Spółdzielnia Łubowo    Fałkowo    977
479    Solski BM Sp. z o.o.    Warszawa    976
480    SUN GARDEN Sp. z o.o. PPUH    Malanów    975
481    LUBINVEST Sp. z o.o.    Świdnik    974
482    Active Pharma Sp. z o.o.    Legionowo    973
483    Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    971
484    Przeds. Usług Komunalnych w Zalewie Sp. z o.o.    Zalewo    968
485    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    968
486    PPUH Jawirem Sp. z o.o.    Jawiszowice    968
487    Brill AV Media Sp. z o.o.    Warszawa    967
488    Eldorado LTD Sp. z o.o.    Koszalin    965
489    Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna    Wrocław    962
490    Silesiadis Sp. z o.o.    Katowice    961
491    Biuro Metod i Realizacji Moduł Sp. z o.o.    Warszawa    958
492    Enformatic Sp. z o.o.    Rzeszów    958
493    Synektik S.A.    Warszawa    956
494    Manaja Sp. z o.o.    Gdynia    955
495    Śląskie Centra Hurtowe Mazik i Wspólnicy Sp. z o.o.    Chorzów    954
496    Veronel Sp. z o.o.    Przeźmierowo    954
497    ULTER-SPORT Sp. z o.o.    Węgierska Górka    952
498    Quadrum Foods Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    951
499    Lion Construction Polska Sp. z o.o.    Warszawa    950
500    Grupa Raps Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    950
501    Inter – Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    950
502    Przeds. Rolne Handlowo – Usługowe Hruszów Sp. z o.o.    Rejowiec    949
503    GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe    Koszalin    949
504    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A.    Jelenia Góra    949
505    EVRY Sp. z o.o. PPHU    Lubin    949
506    KMK AGRO S.J.    Środa Wielkopolska    948
507    Bionorica Polska Sp. z o.o.    Warszawa    948
508    Producencka Grupa Rolna Ptakowice Sp. z o.o.    Ptakowice    947
509    Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    947
510    Sady Dolne – Rzepak Sp. z o.o.    Sady Dolne    944
511    CP Trade Jarosław Sp. z o.o.    Jarosław    942
512    Beyond.pl Sp. z o.o.    Poznań    942
513    CALL CENTER POLAND S.A.    Warszawa    941
514    Impel Security Provider Sp. z o.o.    Wrocław    940
515    Loobo Sp. z o.o.    Zwoleń    939
516    Firma Gutkowski Jan Gutkowski    Leszno    939
517    Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.    Pabianice    937
518    FRUKTOSAD Sp. z o.o.    Chodel    937
519    PRAWTECH Sp. z o.o.    Wolbrom    936
520    W.R.M. S.J. ARKADIUSZ WAŁĘSA, KRZYSZTOF RYBICKI, LECH MALARA     Płock    935
521    Erontrans Sp. z o.o.    Gdańsk    935
522    Form-AWA PPU Sp. z o.o.    Izabelin    934
523    Softmax Sp. z o.o.    Bydgoszcz    932
524    METALPLAST – TECHNIKA Sp. z o.o. Przeds. Projektowo Produkcyjne    Oborniki    930
525    Lubatex Sp. z o.o.    Lubawka    929
526    SPS Usługi Polska Sp. z o.o.    Lubań    929
527    P.U.H.P. INST-GAZ,M.KASZTELAN,J.NAWRACAŁA,S.JAŁOWIECKI S.J.    Jaskrów    927
528    Dakis Sp. z o.o.    Krupski Młyn    926
529    P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j.    Łódź    925
530    Korporacja Budmex Sp. z o.o.    Bystrzyca Kłodzka    924
531    PRIMESOFT POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    924
532    Oświata – Lingwista Nadbałtyckie Centrum Educkacji Sp. z o.o.    Gdańsk    924
533    Ust-M Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    923
534    Jadmar Sp. z o.o.    Bolesławiec    923
535    Metzłom Ligęza S.J.    Słupsk    918
536    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Cmolas    917
537    RK Polska Sp. z o.o.    Poznań    914
538    Grama Sp. z o.o.    Zabrze    913
539    Dubimex II Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna – Urszula Dubielak    Gostynin    912
540    MGM S.A.    Marki    912
541    COMAD FURNITURE POLSKA Sp. z o.o.    Szczecin    912
542    Pylon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Mostowych    Stargard Szczeciński    912
543    Edal Sp. z o.o.    Warszawa    910
544    Raj Sp. z o.o.    Karolew    910
545    Biurotechnika S.A. PHU    Warszawa    908
546    Solinea Mariusz Trus, Paweł Bogusz Sp. j.    Lublin    908
547    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o.    Raczki    905
548    Spaw Sp. z o.o.    Kraków    905
549    Holdinwest Sp. z o.o.    Katowice    905
550    Buma Contractor 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    904
551    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o.    Dywity    902
552    Centrum Diagnostyki Obrazowej Fantom Sp. z o.o.    Łódź    901
553    Targil Sp. z o.o.    Mściwojów    901
554    ZAKŁADY ZBOŻOWE BYDGOSZCZ Sp. z o.o.    Bydgoszcz    900
555    POLDIM Dębica S.A.    Dębica    893
556    Nowakowski – Transport sp. z o.o.    Biała-Parcela    891
557    Energo-Remont Sp. z o.o.    Kwidzyn    887
558    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    885
559    PROBITEL Sp. z o.o. Biuro Projektów    Poznań    882
560    AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J.    Kraków    882
561    Maco Productions Polonia Sp. z o.o.    Wrocław    882
562    PPHU Capital Sp. z o.o.    Nowy Sącz    881
563    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    878
564    Przeds. Robót Drogowo-Mostowych Parczew S.A.    Parczew    877
565    Suek Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    875
566    Control Process Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    874
567    Invent Sp. z o.o.    Wrocław    874
568    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    873
569    Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A.    Jedlicze    870
570    Eurodom Polska Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    868
571    POWERGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    868
572    Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka Sp. z o.o.    Warszawa    867
573    GeParts Sp. z o.o.    Chorzów    866
574    LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o.    Ruda Śląska    866
575    Roldrob S.A.    Tomaszów Mazowiecki    865
576    Polconsult Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych    Warszawa    864
577    Milkon Sp. z o.o.    Stok Lacki-Folwark    864
578    Kaja Bogdan Bańczyk    Mikołów    864
579    Europrojekt Gdańsk S.A.    Gdańsk    863
580    Sagitta Polska Sp. z o.o.    Kraków    863
581    Larex Fruit Sp. z o.o.    Warszawa    862
582    KRYZA – PLAST Zakład Wielobranżowy    Mikołów    860
583    FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    857
584    Voerman UTS Polska Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    857
585    Nicator Fabryka Opakowań S.J.    Karczew    857
586    Centrum Lokalizacji C&M Sp. z o.o.    Wrocław    856
587    Veo Development Sp. z o.o.    Chojniczki    855
588    Struktum SI Sp. z o.o.    Poznań    854
589    Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o.    Łódź    854
590    Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o.    Łańcut    853
591    Direx S.J.    Sulejówek    852
592    Adform S.A.    Mielec    850
593    Blar Sp. z o.o.    Gdańsk    849
594    SPZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu    Sosnowiec    847
595    Pexim Sp. z o.o.    Stare Babice    845
596    Cansped Sp. z o.o.    Lublin    844
597    Restyl Sp. z o.o.    Ruda Śląska    842
598    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    841
599    Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.    Wrocław    841
600    Maj Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    840
601    Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o.    Kalisz    839
602    Alex – Moda Sp. z o.o.    Ołtarzew    838
603    DELOITTE AUDYT Sp. z o.o.    Warszawa    837
604    Tolimex Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    836
605    SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o.    Warszawa    835
606    TML S.A.     Poznań    833
607    Romos Dom Sp. z o.o.    Poznań    832
608    COBI S.A.    Warszawa    832
609    Chomar Sp. z o.o.    Pietrzykowice    832
610    Agala Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka    Śliwniki    831
611    Ariel S.J.    Poznań    828
612    Aqvador Sp. z o.o.    Dębska Kuźnia    828
613    Polywest – Polska Sp. z o.o.    Podgórzyn    828
614    Lider Trading Sp. z o.o.    Warszawa    827
615    Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Inżpol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    827
616    Olimpus Investment Sp. z o.o.    Łódź    827
617    Maxx Transport Sp. z o.o.    Poznań    825
618    Best Sport Pro Sp. z o.o.    Żywiec    825
619    PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE KĄPIELISKO MORSKIE SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    824
620    Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o.    Bolesławiec    822
621    TANK Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo    Kobierzyce    820
622    ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki    Warszawa    820
623    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    819
624    Budexport Sp. z o.o.    Wrocław    818
625    Diskus Polska Sp. z o.o.    Kraków    817
626    Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Polimex Sp. z o.o.    Jacewo    816
627    VG Polska Sp. z o.o.    Chełmek    815
628    Konfin Sp. z o.o. PUPH    Zielona Góra    814
629    SLX Sp. z o.o.    Komorniki    813
630    BRVZ Sp. z o.o.    Pruszków    813
631    T.C. Capital Sp. z o.o.    Warszawa    811
632    Learning Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    811
633    A i I Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    809
634    Bistyp-Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    808
635    Centermed Lublin Sp. z o.o.    Lublin    806
636    VILLA Sp. z o.o.    Łódź    806
637    Glazur – Łuczaj S.J.    Bielsk Podlaski    805
638    LOTOS SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    804
639    Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o.    Poznań    803
640    Interbud – Lublin S.A.    Lublin    803
641    GMW Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    803
642    Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.    Skarszewy    803
643    I FUNDUSZ MISTRAL S.A.    Warszawa    803
644    Vistal Mosty Sp. z o.o.    Gdynia    802
645    Netline Group Sp. z o.o.    Wrocław    801
646    Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o.    Warszawa    801
647    Hitmark Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    800
648    Auto Zawadzki Sp. z o.o.    Łomża    799
649    LITWIŃSKI TRANSPORT – SPRZĘT – BUDOWNICTWO    Tęgoborze    799
650    Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. z o.o.    Katowice    798
651    N.R. Sp. z o.o.    Łódź    798
652    Curo Sp. z o.o.    Warszawa    798
653    Orpol Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    797
654    PHU Bychowo    Lublin    797
655    Trend Meble Sp. z o.o.    Sianów    797
656    Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane PLATRE Sp. z o.o.    Wrocław    796
657    Neko Plexi Design S.J.    Wesoła    795
658    Korporacja Przemysłowa Polska Sp. z o.o.    Legnica    793
659    Optimedica Sp. z o.o.    Warszawa    792
660    Liquip Polska Sp. z o.o.    Sobótka    790
661    SMS Metallurgy Polska Sp. z o.o.    Chorzów    789
662    Uniplast Sp. z o.o.    Chwaszczyno    789
663    Przedsiębiorstwo Komunalne Hemiz Bis Sp. z o.o.    Prochowice    786
664    Szopex – Dutkiewicz Spółka Jawna    Olsztyn    785
665    Moskwa Sp. z o.o.    Legionowo    785
666    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    785
667    M-Group Sp. z o.o.    Wrocław    784
668    Centa.PL Sp. z o.o.    Poznań    782
669    MUHL Pol Sp. z o.o.    Smolnica    781
670    BUDOMEX Sp. z o.o. PW    Biała Podlaska    781
671    SIMA – ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki    Kraków    779
672    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny    Legnica    778
673    Model Med Sp. z o.o.    Warszawa    778
674    Dacpol Service Sp. z o.o.    Piaseczno    777
675    Primavera Furniture Sp. z o.o.    Dąbrówka Mała    777
676    Efekt – Plus Zakład Produkcji Folii Sp. z o.o.    Rzeszów    777
677    Eurosan Janusz Pasternak    Dąbrowa Tarnowska    775
678    Stryker Polska Sp. z o.o.    Warszawa    775
679    Wiertconsulting Sp. z o.o.    Poznań    774
680    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    774
681    Neofutura Sp. z o.o.    Bytom    774
682    Ars Medica Sp. z o.o.    Świdnica    773
683    Tytan Sport Sp. z o.o.    Mikołów    772
684    ZPHU Pas Sp. z o.o.    Szamocin    771
685    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    770
686    Storage Partners Sp. z o.o.    Poznań    769
687    Magnus-Bis Sp. z o.o.    Polanów    769
688    Polkar Warmia Sp. z o.o.    Młynary    769
689    Damir Sp. z o.o.    Gdańsk    769
690    A i Ka Sp. z o.o.    Kołobrzeg    768
691    Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J.    Wrocław    768
692    Tundra Advisory Sp. z o.o.    Warszawa    768
693    ClinTec International Sp. z o.o.    Kraków    766
694    GTL – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.    Ożarowice    764
695    Zakład Robót Drogowych i Architektonicznych Rondo S.J.    Gdańsk    763
696    Flontex Europa Sp. z o.o.    Bytom    763
697    Bakor International Ltd. Sp. z o.o.    Skierniewice    761
698    EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    761
699    FUBI Sp. z o.o.    Wierzbno    759
700    Begra Sp. z o.o.    Zielona Góra    759
701    Transport Krajowy I Zagraniczny – Eurotransport Dłubak S.J.    Spalice    759
702    Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o.    Lębork    758
703    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    757
704    G4 GARAGE Sp. z o.o.    Wrocław    755
705    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.    Warszawa    755
706    Agral Sp. z o.o. PHU    Brańsk    755
707    EUROPARTNER Sp. z o.o.    Opole    754
708    Eudeco Sp. z o.o.    Warszawa    754
709    PUH Wodrem Sp. z o.o.    Wrocław    754
710    Kubara Investment House S.A.    Świdnica    753
711    Laktopol International Sp. z o.o.    Bosutów    752
712    Instalco sp. z o.o.    Piaseczno    752
713    W – M Glass Sp. z o.o.    Bartoszyce    752
714    Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Advisor Sp. z o.o.    Jelenia Góra    752
715    Tankwagon Sp. z o.o.    Szczecin    752
716    R. Marszolik, J. Musioł PPHU MARKO S.J.    Wodzisław Śląski    751
717    Złotex ZPIHM Aleksandrowiczowie, Chojnaccy S.J.    Złoczew    751
718    Maxcom S.A.    Tychy    750
719    Petromix Sp. z o.o.    Brzeźno    750
720    SMZ Polska Sp. z o.o.    Luboń    750
721    Re – Mi Miśkiewicz i Wspólnicy S.J.    Kraków    749
722    R – LINE S.J.    Zielona Góra    749
723    Etop Sp. z o.o.    Warszawa    749
724    Darhen D.Sobczak, H.Zaparty Sp. j.    Słupca    747
725    Nexus Consultans Sp. z o.o.    Gdynia    747
726    Data Solutions Sp. z o.o.    Poznań    747
727    Nasiennik Sp. z o.o.    Choszczno    746
728    Trio Marketing Sp. z o.o.    Kraków    746
729    HUT – PUS S.A.    Kraków    745
730    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    745
731    Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Nowe Skalmierzyce    743
732    FART Sp. z o.o. Przeds. Robót Inżynieryjnych    Kielce    742
733    Przedsiębiorstwo Gramowscy Ata-Technik Sp. J.    Budzyń    742
734    ABATOS Sp. z o.o.    Warszawa    742
735    Oticon Polska Production Sp. z o.o.    Mierzyn    742
736    Argraf Sp. z o.o.    Warszawa    742
737    Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o.    Olkusz    742
738    Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o.    Poznań    741
739    Polska Grupa Weterynaryjna sp. z o.o.    Katowice    739
740    Weng Lee Industries Sp. z o.o.    Poznań    739
741    Olsen Fashion Sp. z o.o.    Warszawa    738
742    TR – Poland Sp. z o.o.    Lipiany    738
743    An – Rom Sp. z o.o.    Nowe Miasto nad Wartą    737
744    Metatech sp. z o.o.    Orzesze    737
745    REBUDROG Sp. z o.o.    Bierzwnik    735
746    Moto Budrex – Auto Sp. z o.o.    Bydgoszcz    734
747    Dovista Polska Sp. z o.o.    Wędkowy    734
748    KKS Lech Poznań S.A.    Poznań    733
749    WROMAC Sp. z o.o.    Zimnik    733
750    Optimal Sp. z o.o.    Radom    732
751    Corporate Image Sp. z o.o.    Warszawa    732
752    MW LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    732
753    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Warszawa    732
754    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Eko-Bud-Instal S.A.    Długomiłowice    731
755    Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o.    Wrocław    731
756    PREMAG Sp. z o.o. PPHU    Wrocław    730
757    Złom – Trans – Sp. z o.o.    Legnickie Pole    728
758    Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.    Kartuzy    728
759    P-Serwis sp. z o.o.    Płock    728
760    PPHU Zakład Mięsny Żak Sp. z o.o.    Waliły    727
761    CAMFIL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    726
762    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    726
763    PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J.    Raczki    725
764    Rolmas Sp. z o.o. PPH    Czernin    725
765    INVESTCON GROUP S.A.    Poznań    724
766    Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J.    Bydgoszcz    723
767    GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu    Mielec    723
768    Ap – Pol S.J.    Pruszcz Gdański    722
769    Digital Cinema Polska Sp. z o.o.    Łódź    722
770    Sonia Sp. z o.o.    Rzeszów    721
771    N&M BAU GmbH Sp. z o.o.    Warszawa    720
772    HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    720
773    Saba Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    720
774    Sołtysowska Project Development Sp. z o.o.    Kraków    719
775    Wydawnictwo Akapit Press Sp. z o.o.    Łódź    719
776    ARTGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    719
777    Aga – Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    718
778    Intechma Sp. z o.o.    Opole    718
779    LKW Transport E. i M. Gołębiowscy S.J.    Gorzów Wielkopolski    717
780    Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o.    Kleczew    717
781    Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc    Warszawa    716
782    POL – DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.    Drawsko Pomorskie    716
783    Tabaknatie Polska Sp. z o.o.    Gdynia    716
784    Kółko Rolnicze – Zakład Usług Produkcji i Handlu Węgierskie    Kostrzyn    716
785    TRIBO Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wielka    715
786    ESC Sp. z o.o.    Piła    714
787    PRO STUDIO BIURO PROJEKTOWE Sp. z o.o.    Poznań    714
788    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    714
789    GMS Corporation Sp. z o.o.    Nawojowa    713
790    Comap Polska Sp. z o.o.    Warszawa    712
791    Clima Tech Polska Sp. z o.o.    Wrocław    711
792    EC Engineering Sp. z o.o.    Kraków    711
793    A.K.S. Industries Sp. z o.o.    Świnoujście    711
794    TABAK Sp. z o.o.    Rzeszów    710
795    Maxfarm Sp. z o.o.    Warszawa    710
796    BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej    Warszawa    710
797    Wrocławskie Eye – Laser Center Sp. z o.o.    Wrocław    709
798    Tusnovics Instruments Sp. z o.o.    Kraków    708
799    Jarmag S.J.    Lublin    708
800    Extrem Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    708
801    Optima Recykling Sp. z o.o.    Szydłowiec    708
802    Tecom Analytical Systems – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    708
803    Dopeltech Sp. z o.o.    Warszawa    707
804    Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o.    Gliwice    706
805    Dominex Sp. z o.o. PW    Solec Kujawski    704
806    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu    Sandomierz    703
807    POL- MARE Sp. z o.o.    Gdynia    702
808    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    700
809    Sierra & Echo Sp. z o.o.    Warszawa    700
810    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.    Kraków    700
811    Usługi-Handel Gol-Trans S.J.    Rudna    700
812    CBIT Sp. z o.o.    Warszawa    699
813    Jelux Sp. z o.o. S.K.    Mikołów    699
814    TORA Sp. z o.o.    Józefów    698
815    Global Lighting Sp. z o.o.    Krosno    698
816    Z & R Sp. z o.o.    Zawadzkie    698
817    KOMPLET Sp. z o.o.    Pyrzowice    693
818    Horeca Strategies Sp. z o.o.    Warszawa    693
819    Sanoa Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    691
820    Havi Logistics Sp. z o.o.    Warszawa    690
821    Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.    Gdańsk    690
822    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane Eko – Bud Sp. z o.o.    Skierniewice    689
823    BRUKBET Sp. z o.o. PHU    Ząbkowice Śląskie    689
824    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Rybnik    689
825    Michor S.J.    Kutno    688
826    TOMEX S.A.    Kraków    688
827    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Łobez    687
828    Neo Investments Sp. z o.o.    Warszawa    687
829    Farma 3 Sp. z o.o.    Przemyśl    685
830    PP Plus Sp. z o.o.    Łódź    685
831    Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowo Usługowe    Wąwelno    685
832    Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    684
833    KULCZYK TRADEX Sp. z o.o.    Poznań    683
834    Insbud Północ Sp. z o.o.    Poznań    683
835    Sales & More S.A.    Warszawa    683
836    Hektar Sp. z o.o.    Szpitalna Wieś    682
837    Evcon S.A.    Warszawa    682
838    Młyn Sp. z o.o.    Dargomyśl    681
839    Krajowa Agencja Informacyjna INFO Sp. z o.o.    Olsztyn    681
840    Fogia Furniture Sp. z o.o.    Brodnica Górna    680
841    Autex Sp. z o.o.    Bydgoszcz    679
842    DELLNER COUPLERS Sp. z o.o.    Gdynia    679
843    VOGELSANG Sp. z o.o.    Wrocław    678
844    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Zduńska Wola    678
845    PLASTIC FACTORY COBI S.A.    Mielec    678
846    Tigret Sp. z o.o.    Warszawa    677
847    CAN-PACK General Line Sp. z o.o.    Dębica    677
848    Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy – Nowiccy Sp. z o.o.    Dominowo    676
849    Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o.    Warszawa    676
850    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Brwinowie    Brwinów    676
851    Foxberg Sp. z o.o.    Częstochowa    675
852    ToRoPol Sp. z o.o.    Warszawa    674
853    Xervon Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    674
854    POLMER S.J.    Pietrzykowice    674
855    Midex Tyres Group Sp. z o.o.    Brzeźno    673
856    Emilgrana – Poland Sp. z o.o.    Pępowo    673
857    EF Education Sp. z o.o.    Warszawa    670
858    DREBSZOK – DREWPOL Sp. z o.o.    Wrocław    669
859    INTERBUG 2009-12-16Sp. z o.o.    Chełm    669
860    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    669
861    Keen Property Partners Sp. z o.o.    Warszawa    669
862    Artservis Sp. z o.o.    Konin    668
863    BUDO – FORMA Sp. z o.o.    Luboń    667
864    AK BUD KURANT S.J.    Poznań    667
865    Anchor Sp. z o.o.    Choroszcz    666
866    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem    Zakopane    665
867    Bruker Polska Sp. z o.o.    Poznań    665
868    Giganto Sp. z o.o.    Opole    665
869    PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    665
870    Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    664
871    Młyn Pogorzelec Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    663
872    Banken Polska Sp. z o.o.    Buk    662
873    Top 2001 Sp. z o.o.    Białystok    660
874    Kamex II Sp. z o.o.    Częstochowa    659
875    ATM Software Sp. z o.o.    Warszawa    658
876    Grupa Inwestycyjna NYWIG S.A.    Warszawa    657
877    Xpress Sp. z o.o.    Wrocław    656
878    Tree Polska Sp. z o.o.    Głosków    656
879    Ford Polska Sp. z o.o.    Warszawa    655
880    Zakład Usług Technicznych Klimax Sp. z o.o.    Poznań    655
881    AGRO – POLI Sp. z o.o.    Stróża    655
882    SOFTSYSTEM Sp. z o.o.    Rzeszów    655
883    Pracownia Architektoniczna 1997 Sp. z o.o.    Poznań    654
884    UNIBIT Sp. z o.o.    Katowice    653
885    PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    653
886    Eko-Al Sp. z o.o.    Poznań    653
887    INWAP Sp. z o.o.    Brzeg    653
888    BACKER OBR Sp. z o.o.    Pyrzyce    653
889    Bud – Invent Sp. z o.o.    Warszawa    652
890    Super Smak Sp. z o.o.    Jeziorany    652
891    PRIM S.A. Przedsiębiorstwo Intalacyjne    Ełk    651
892    MCI MANAGEMENT S.A.    Warszawa    651
893    Kon – Bis Sp. z o.o. PUHP    Konin    651
894    Ofix.Pl Sp. z o.o.    Suchy Las    650
895    Ekopoz Sp. z o.o.    Bolechowo    650
896    PEKUM S.A. Przeds. Wodno- Inżynieryjne    Koszalin    649
897    Animator Travel Sp. z o.o.    Warszawa    649
898    Gajek Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    648
899    Przeds. Urządzeń Ochrony Środowiska Biotop Sp. z o.o.    Zamość    648
900    Zakłady Mięsne Somianka Andrzej Ruciński    Somianka    648
901    Nowe Techniki Medyczne II Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny Sp. z o.o.    Rudna Mała    648
902    ZWM Malinka Sp. z o.o.    Opole    647
903    BIONOR Sp. z o.o.    Kielce    647
904    Netart Consulting Sp. z o.o.    Kraków    647
905    Naviga – Trans Sp. z o.o.    Wrocław    646
906    PHARMA – C – FOOD Sp. z o.o.    Niepołomice    646
907    Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe    Radomyśl Wielki    644
908    Profin Managment Sp. z o.o.    Warszawa    644
909    Systemy Automatyki i Informatyki Prosap Sp. z o.o.    Gliwice    644
910    Veolia Usługi dla Środowiska EMK Recykling Sp. z o.o.    Zgierz    643
911    GC Energy Sp. z o.o.    Rzeszów    642
912    Nector Sp. z o.o.    Kraków    641
913    Top Ten Sp. z o.o.    Olsztyn    640
914    Lidmann i Megger S.J.    Lisi Ogon    640
915    Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD – GDAŃSK S.A.    Sopot    640
916    Przeds. Budowlano – Usługowe Ekomel Sp. z o.o.    Janów Lubelski    640
917    Klaus Borne Fabryka Drzwi Sp. z o.o.    Barlinek    640
918    IMTECH – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    639
919    Efect Sp. z o.o. PW    Zgorzelec    637
920    OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J.    Słupsk    636
921    Ixochem Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    635
922    Ekobel Schallschutz Sp. z o.o.    Poznań    635
923    Przedsiębiorstwo Marketingowe CONSMARKET Sp. z o.o.    Radom    634
924    Consol * Consulting * Solutions Software Poland Sp. z o.o.    Kraków    634
925    MEDICUM Sp. z o.o.    Lublin    634
926    Intertrade Sp. z o.o.    Biertowice    634
927    Polor Sp. z o.o.    Szczecin    633
928    Marina Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    632
929    Listan Poland Sp. z o.o.    Warszawa    631
930    Maraf Sp. z o.o.    Zgierz    631
931    PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o.    Korwinów    631
932    IPO Doradztwo Strategiczne S.A.    Warszawa    630
933    Śląskie Przeds. Inwestycyjne Atut Sp. z o.o.    Cieszyn    629
934    MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J.    Węgrów    629
935    BERO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    627
936    Żelpol Sp. z o.o.    Czeladź    627
937    ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o.    Płońsk    627
938    Ferax Sp. z o.o.    Warszawa    626
939    Tebak Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    626
940    Rank Progress S.A.    Legnica    626
941    Dago Polska Sp. z o.o.    Warszawa    625
942    Energa Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o.    Słupsk    625
943    WIKANA S.A.    Lublin    624
944    Colours Factory Sp. z o.o.    Piła    624
945    Sadowniczy Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.    Tczew    623
946    Gdynia 8 Sp. z o.o.    Gdynia    622
947    Przedsiębiorstwo EUROINWEST Sp. z o.o.    Sława    622
948    UMO Sp. z o.o.    Zielonka    622
949    Forum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Wrocław    622
950    AERZEN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    621
951    HaweTelekom Sp. z o.o.    Legnica    621
952    Algum S.J. Przeds. Wielobranżowe    Otowice    621
953    Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Krokowa    621
954    M Broker Ubezpieczeniowy – Sp. z o.o.    Bydgoszcz    621
955    BMT International Sp. z o.o.    Dobre Miasto    620
956    EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o.    Katowice    620
957    Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.    Warszawa    620
958    Auto Bruno Sp. zo.o.    Poznań    619
959    Propolis Media Sp. z o.o.    Warszawa    619
960    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    619
961    Wala Sp. z o.o.    Wilkowice    619
962    AIDA Sp. z o.o.    Białystok    618
963    EMIO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe    Wrocław    618
964    Metec Sp. z o.o.    Miłomłyn    618
965    POLNET Sp. z o.o.    Poznań    617
966    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych S.A.    Łuków    617
967    Lancerto S.A.    Łańcut    616
968    ACB Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Oborniki    615
969    EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.    Łódź    615
970    Auto Club Sp. z o.o.    Poznań    614
971    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wołomin    614
972    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Chrzanowie    Chrzanów    614
973    FH Glass Sp. z o.o.    Białystok    614
974    Fabet Sp. z o.o.    Ślesin    614
975    Intro-Packman P.Paczkowski i Wspólnicy S.J.    Jeżewo    614
976    Epic Games Poland Sp. z o.o.    Warszawa    614
977    Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J.    Bodzentyn    613
978    SYSTEM DATA Sp. z o.o.    Mielec    611
979    Staypoland Sp. z o.o.    Warszawa    611
980    Banfi Sp. z o.o.    Warszawa    611
981    Automarket Sp. z o.o.    Boguchwała    610
982    MELVIT S.A.    Warszawa    610
983    SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych    Reda    610
984    Gowar Sp. z o.o.    Krzyżowa    609
985    Prozam S.J.    Kalisz    609
986    TR Automatyka Sp. z o.o.    Warszawa    609
987    Diab Sp. z o.o.    Słupsk    609
988    Inmedia Polska Sp. z o.o.    Wrocław    609
989    Przedsiębiorstwo EL-KAJO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    608
990    Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark -GMW    Jodłownik    608
991    Altair Sp. z o.o.    Gdańsk    607
992    AFRISO Sp. z o.o.    Czekanów    606
993    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego    Otwock    606
994    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Płaczkowo    606
995    Łososina Sadownicza Handlowa    Łososina Dolna    606
996    Wima Sp. z o.o.    Warszawa    605
997    Nova Mazur Design Sp. z o.o.    Bartoszyce    604
998    Leks Sp. z o.o.    Sulęcin    602
999    Primeglobal Grupa Doradcza Sp. z o.o.    Wrocław    602
1000    Firma Handlowo-Usługowa Robex Robert Kołodziej I Maciej Zajdlicz Sp. J.    Złota    601
1001    NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów    Jasło    601
1002    Trasa Sp. z o.o. Przeds. Handlowe Budownictwa    Biała Podlaska    600
1003    Wersal Podlaski Development Sp. z o.o.    Białystok    600
1004    Pro Publico Sp. z o.o.    Chełm    599
1005    Przeds. Budowlane PEBEROL Sp. z o.o.    Chodzież    598
1006    Argo – Film Spółdzielnia Pracy    Warszawa    598
1007    Atol Sp. z o.o.    Słupsk    598
1008    Sleever International Sp. z o.o.    Wesoła    598
1009    Lider S.J.    Pleszew    597
1010    Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    597
1011    Sunrise System Sp. z o.o.    Poznań    596
1012    Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o.    Warszawa    596
1013    Koltex Sp. z o.o.    Kolbuszowa    595
1014    CLIF Sp. z o.o.    Kraków    595
1015    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    594
1016    Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    593
1017    Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    593
1018    Biomasa Śląsk Sp. z o.o.    Katowice    592
1019    BURGHARDT – RZOSIŃSKI Sp. z o.o.    Wrocław    591
1020    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BUD-SYSTEM S.J.    Krajenka    590
1021    MM Cars Sp. z o.o.    Katowice    589
1022    MGGP AERO Sp. z o.o.    Tarnów    589
1023    OK – Plast Sp. z o.o.    Brzeg    589
1024    Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz Sp. z o.o.    Szczecin    589
1025    BARTER S.A.    Białystok    588
1026    Narva – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    588
1027    Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J.    Rychtal    588
1028    Grana Sp. z o.o.    Skawina    587
1029    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLONIA TRANSPORT Sp. z o.o.    Zamość    587
1030    G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    587
1031    MGA Metro Group Advertising Polska Sp. z o.o. i Spółka spółka komandytowa    Warszawa    586
1032    Pfizer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    585
1033    Iron Mountain Polska Sp. z o.o.    Piastów    585
1034    Polmet Sp. z o.o.    Warszawa    585
1035    Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gostyń    583
1036    Pti sp. z o.o.    Kraków    583
1037    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELPIE Sp. z o.o.    Lublin    582
1038    Anbafarm Sp. z o.o.    Wrocław    582
1039    Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o.    Wejherowo    582
1040    SMD Sp. z o.o.    Kowale    580
1041    ALTERIS S.A.    Katowice    580
1042    Eco Kutno Sp. z o.o.    Kutno    580
1043    Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko – Amerykańskie    Kraków    580
1044    Miltom-Eko Sp. z o.o.    Warszawa    580
1045    SMART PRACTICAL LOGIC Sp. z o.o.    Kraków    580
1046    Mont – Bud Sp. z o.o.    Szczecin    579
1047    Hotel TARNOVIA S.A.    Tarnów    579
1048    Hurtex Sp. z o.o.    Słupsk    577
1049    Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lidzbark Warmiński    577
1050    Iławskie Wodociągi Sp. z o.o.    Iława    577
1051    KLG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    577
1052    VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    576
1053    Przeds. Intrabet Sp. z o.o.    Sanok    576
1054    Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o.    Lublin    576
1055    Firma Handlowa Maestro Jerzy Sobieszek, Zbigniew Drążkowski S.J.    Toruń    575
1056    ICR Sp. z o.o.    Warszawa    575
1057    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    574
1058    SPRINTAIR S.A.    Warszawa    574
1059    LEMONEX S.A.    Lublin    573
1060    Stradivarius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    573
1061    KPMG Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    573
1062    Start PM Sp. z o.o.    Warszawa    572
1063    Almig Kompressoren Polska S.A.    Warszawa    572
1064    Toolmex Truck Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    570
1065    Jatax Sp. z o.o.    Kłodzko    570
1066    Rosebud Sp. z o.o.    Kraków    570
1067    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    569
1068    TRW Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    569
1069    Telma Group Communications Sp. z o.o.    Łódź    569
1070    KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wrocław    569
1071    Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J.    Brzeg    568
1072    Promet – Bin S.J.    Oborniki    568
1073    ILIKO Sp. z o.o.    Człopa    567
1074    First Recycling Poznań Sp. z o.o.    Czerwonak    567
1075    IMPEL CLEANING Sp. z o.o.    Wrocław    567
1076    Pharmaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    567
1077    Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o.    Kraków    566
1078    STRATEGIX Sp. z o.o.    Poznań    566
1079    GODEX Sp. z o.o.    Godzięcin    566
1080    IMPEL HR SERWIS Sp. z o.o.    Wrocław    566
1081    Apple Film Production Sp. z o.o.    Warszawa    565
1082    Ziajka Zbigniew Przedsiębiorstwo Drogowe    Wrocław    564
1083    DIEFFENBACHER MASCHINENFABRIK Sp. z o.o.    Kościan    564
1084    Auto Mróz Leszno Sp. z o.o.    Leszno    562
1085    PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J.    Opole    562
1086    Creator Sp. z o.o.    Lublin    562
1087    PPUH Styrobud Sp. z o.o.    Wilczyn    560
1088    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    560
1089    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    560
1090    Nina Sp. z o.o.    Trzciniec    560
1091    Marseplast Sp. z o.o.    Niepołomice    559
1092    CELIKO S.A.    Poznań    558
1093    CHESPA WYKROJNIKI Sp. z o.o.    Krapkowice    558
1094    SURTEC POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    557
1095    DG Sp. z o.o.    Gdynia    557
1096    CTE Carbotech Engineering S.A.    Szczecin    557
1097    Dwie Siostry Sp. z o.o. Wydawnictwo     Warszawa    557
1098    KM-Metal Machoń S.J.    Częstochowa    556
1099    Franc – Textil Sp. z o.o.    Żarów    556
1100    Business Managament Sp. z o.o.    Warszawa    556
1101    FF POLMEX Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    555
1102    Laboratorium Analityczne Grochowska Sp. z o.o.    Poznań    555
1103    Profiaudio Sp. z o.o.    Warszawa    554
1104    Przedsiębiorstwo Transportowo Sprzętowe BETRANS Sp. z o.o.    Bełchatów    554
1105    Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    554
1106    MTM Industries sp. z o.o.    Kalisz    553
1107    MC CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Gdańsk    553
1108    TARCHEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Tarnów    553
1109    Primel Sp. z o.o.    Gdańsk    553
1110    Scaup Sp. z o.o.    Warszawa    553
1111    Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia    Opacz-Kolonia    552
1112    LD LOGO SPEDYCJA I TRANSPORT Sp. z o.o.    Gdańsk    552
1113    TREGOR Sp. z o.o.    Halinów    551
1114    Systemy Informacyjno – Reklamowe SIR Sp. z o.o.    Michałowice    551
1115    Jarzyński – Auto Serwis Sp. z o.o.    Ciechanów    550
1116    LOCUM Sp. z o.o.    Tarnów    550
1117    Kino Polska TV S.A.    Warszawa    550
1118    Tempo Sp. z o.o.    Kłodzko    550
1119    MENTOR S.A.    Toruń    550
1120    Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe BKK Sp. z o.o.    Lublin    550
1121    Perfekt Jan Orliński, Rafał Orliński Sp.J.    Krosno    549
1122    CHEMIA – ŁÓDŹ S.A.    Łódź    549
1123    AWZ – AWZ – ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    549
1124    Skłodowscy Sp. z o.o.    Marki    549
1125    JANTAR 2 Sp. z o.o.    Słupsk    549
1126    ATOS Sp. z o.o.    Łódź    549
1127    FA Krosno S.A.    Krosno    547
1128    Centrum Diagnostyki Medycznej Multi – Med H.B. i Ska – S.J.    Warszawa    547
1129    AMR Trade Sp. z o.o.    Warszawa    547
1130    INVEST MICHEL Mariola Michelis, Marek Michelis S.J.    Kobierne    546
1131    Bio – Mycel Sp. z o.o.    Skierniewice    546
1132    EKO-WARK Sp. z o.o. PPU    Szczecin    546
1133    BRACIA NOWACCY Sp. z o.o. PUW    Oborniki    545
1134    Wiktorowicz S.J.    Strzegom    544
1135    Dores Sp. z o.o.    Poznań    544
1136    Gebhardt – Sthal Polska Sp. z o.o.    Stare Miasto    543
1137    ISOTEX Sp. z o.o.    Poznań    543
1138    Lab – Vet Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    543
1139    JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J.    Gdańsk    542
1140    Przeds. Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o.    Brzeg    542
1141    Trans – Drog S.J.    Wałbrzych    542
1142    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa WESOŁA    Mysłowice    542
1143    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    541
1144    Agro-Max Sp. z o.o.    Szczecin    541
1145    Ros-Sweet Sp. z o.o.    Łańcut    540
1146    Centrum Handlowe Batory S.A.    Gdynia    540
1147    Kawa. Ska Sp. z o.o.    Zalesie Górne    540
1148    Brinkpol Sp. z o.o.    Topole    540
1149    VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Wałcz    540
1150    PPHU TARTAK Sp. z o.o.    Żarnówka    539
1151    KROMIR Sp. z o.o.    Skęczniew    539
1152    Sonneveld Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    538
1153    Euro-Kom Sp. z o.o.    Kraków    538
1154    Przedsiębiorstwo Budowlane DOMEX Sp. z o.o.    Żuromin    538
1155    Benefit Systems S.A.    Warszawa    538
1156    Plastica Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    537
1157    Admit Sp.J.    Górki Wielkie    537
1158    PAINT – INVESTREM Sp. z o.o.    Gdańsk    537
1159    RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    536
1160    Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o.    Oświęcim    536
1161    Best Price Product Sp. z o.o.    Poznań    534
1162    INTER-BUD Firma Remontowo – Budowlana    Kraków    533
1163    Bastik Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    533
1164    WMW Sp. z o.o.    Rybarzowice    533
1165    Bestem Sp. z o.o.    Zbąszynek    532
1166    Zgoda Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna     Grodziszcze    532
1167    Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    532
1168    Hydro – Partner Sp. z o.o.    Leszno    531
1169    ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K.    Mochy    531
1170    SEMPRA-TECHNIK Aleksander Biel,Jadwiga Ruszaj-Biel,Teresa Biel S.J.    Roztropice    531
1171    KDM Kancelaria Doradców Małecki i Wspólnicy Sp. z o.o.    Poznań    530
1172    Cleanup24 Sp. z o.o.    Gdynia    530
1173    Instalator Sp. z o.o.    Łomża    529
1174    TEZET S.A.    Lublin    529
1175    Elplast Sp. z o.o.    Gdynia    529
1176    TRANS – MASZ S.A. Przedsiębiorstwo Transportu i Maszyn Drogowych    Stargard Szczeciński    529
1177    TOREL Sp. z o.o. Towarzystwo Robót i Usług Lądowo – Wodnych    Zgorzelec    528
1178    Spax Packaging Sp. z o.o.    Wieliczka    528
1179    Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o.    Głuchowo    527
1180    PPH MANDAM Sp. z o.o.    Gliwice    527
1181    Piotripawel.pl Sp. z o.o.    Warszawa    526
1182    Huta Pokój S.A.    Ruda Śląska    526
1183    AG – Projekt S.J.    Wrocław    526
1184    WODROPOL S.A.    Wrocław    526
1185    Marcpol Joint Venture Sp. z o.o.    Warszawa    526
1186    ARPOL Sp. z o.o.    Władysławowo    525
1187    Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.    Tuchów    525
1188    Business Data Poland Sp. z o.o.    Poznań    525
1189    POLDENT Sp. z o.o.    Warszawa    524
1190    Prime Construction Sp. z o.o.    Szczecin    523
1191    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Z Siedzibą W Ząbkowicach Śląskich    Ząbkowice Śląskie    523
1192    Edoradca Sp. z o.o.    Tczew    523
1193    DELOITTE LEGAL, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    523
1194    Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o.    Kraków    522
1195    Firma Expro Sp. z o.o.    Piaszczyna    522
1196    Compugroup Medical Polska Sp. z o.o.    Lublin    522
1197    Silvan sp. z o.o.    Olecko    520
1198    Zakład Usług Technicznych Sp. z o.o.    Kowary    520
1199    Dormet Sp. z o.o.    Warszawa    520
1200    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane WOJTBUD Sp. z o.o.    Kwilcz    519
1201    Budmar Sp. z o.o.    Kalisz    519
1202    N&W Global Vending Sp. z o.o.    Warszawa    518
1203    Zpioas Tarsmak Józef Gondek Teresa Gondek sp. j.    Radgoszcz    518
1204    PPHU Joanna Słomczewska Sp. z o.o.    Zgierz    517
1205    Centrum Zdrowia Euromed Sp. z o.o.    Krosno    517
1206    Defi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    517
1207    Mechanika Maszyn I Urządzeń Rolniczych M-Rol Paweł Zawidzki, Michał Zawidzki Spółka Jawna    Odolanów    516
1208    Radjax S.J.    Brzeg    516
1209    PPH Eksport – Import Awra Sp. z o.o.    Świeca    516
1210    AMHIL EUROPA Sp. z o.o.    Krokowa    516
1211    Energoserv Pomorze Sp. z o.o.    Toruń    515
1212    Testmer Warszawa S.A.    Reguły    515
1213    Keypol Sp. z o.o.    Poznań    515
1214    CTL Service Sp. z o.o.    Sosnowiec    514
1215    Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o.    Dębica    514
1216    Proteuss Sp. z o.o.    Nowy Sącz    513
1217    Zawpol Sp. z o.o.    Sieniawa    513
1218    PHT SWATOWSKI SWATOWSKI CZESŁAW S.J.    Brzeg    512
1219    Ziembud Sp. z o.o.    Ostrowo Kościelne    512
1220    Kembud Sp. z o.o.    Kępno    512
1221    SCHAAP – POL Sp. z o.o.    Puck    512
1222    Dolnośląska Szkoła Wyższa    Wrocław    512
1223    Muzeum Historyczne Miasta Krakowa    Kraków    512
1224    Samwha Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    512
1225    Promo Direct Sp. z o.o.    Warszawa    511
1226    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polgard Sp. z o.o.    Rokitno    510
1227    ADDIT Sp. z o.o.    Węgrów    510
1228    Takoni Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    510
1229    BOOKLAND.NET Sp. z o.o.    Warszawa    509
1230    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    509
1231    ILORAZ Sp. z o.o.    Warszawa    509
1232    M. Perkowski, M. Chomiuk, A. Jarosz Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    509
1233    MOTO – PROFIL Sp. z o.o.    Chorzów    508
1234    Falkon S.J.    Elbląg    508
1235    PRZEDSIĘBIORSTWO J.A.T – Sp. z o.o.    Gdańsk    508
1236    Progres 2000 Sp. z o.o.    Radom    508
1237    ELEKTRA PLUS Sp. z o.o.    Poznań    508
1238    Euroservice S.J    Warszawa    507
1239    ALCHEM GRUPA Sp. z o.o.    Toruń    507
1240    VIP Parkiet Sp. z o.o.    Łomianki    507
1241    POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J.    Raciborsko    506
1242    SIEMASZKO Sp. z o.o.    Szczecin    506
1243    Dom Inżynierski Promis S.A.    Szczecin    506
1244    Prowod Sp. z o.o. Międzygminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Czarnowąsy    506
1245    Bamet S.J.    Środa Wielkopolska    505
1246    Rentin Sp. z o.o.    Poznań    505
1247    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.    Bełchatów    505
1248    Victoria S.J.    Warszawa    505
1249    Alfleth Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    505
1250    Poland Investments 7 Sp. z o.o.    Wałbrzych    504
1251    Hamann Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    503
1252    Fitting Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej    Wrocław    503
1253    AKE – PIS S.A.    Wrocław    503
1254    EPP Sp. z o.o.    Łęg    503
1255    Dom i Rekreacja Sp. z o.o.    Warszawa    502
1256    Tekspol Sp. z o.o.    Katowice    502
1257    Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    501
1258    Ener – G Polska Sp. z o.o.    Warszawa    501
1259    Bis S.J.    Poznań    500
1260    Teleste Video Networks Sp. z o.o.    Kraków    500
1261    Mek Ekert S.J.    Warszawa    499
1262    Poltechnik Sp. z o.o.    Miękinia    499
1263    GUTKOWSKI Sp. z o.o.    Leszno    499
1264    Zarządzanie Nieruchomościami Nova Sp. z o.o.    Lębork    499
1265    AMAD Sp. z o.o.    Łomianki    498
1266    Młynomag Myszkowska, Rezanko, Stępień S.J.    Grodzki Młyn    498
1267    SKY CLUB Sp. z o.o.    Warszawa    498
1268    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Inowrocław    498
1269    Ekstraklasa S.A.    Warszawa    498
1270    Drukarnia Print S.J.    Wrocław    498
1271    SULTOF S.J.    Warszawa    497
1272    Mikronet Sp. z o.o. P. T. H.    Bielsko-Biała    497
1273    Eko – Wtór Sp. z o.o.    Wilamowice    497
1274    Pol – Agro Sp. z o.o.    Chełm    497
1275    SII Sp. z o.o.    Warszawa    497
1276    Orad Hi-Tec Systems Poland Sp. z o.o.    Szczecin    497
1277    Bona – Med Sp. z o.o.    Kraków    497
1278    Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Wityng Sp. z o.o.    Mikorzyn    497
1279    Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.    Międzychód    496
1280    Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o.    Gdynia    496
1281    Famet Quality Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    496
1282    SCAWAR Sp. z o.o.    Warszawa    495
1283    Szar S.A.    Częstochowa    495
1284    Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa    Warszawa    495
1285    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    495
1286    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ostróda    495
1287    Sea & Port Service Sp. z o.o.    Szczecin    495
1288    TOOL Center Sp. z o.o.    Warszawa    494
1289    Pollena – Astra Sp. z o.o. Zakład Chemii Gospodarczej    Przemyśl    494
1290    Investbud S.J.    Siedlce    493
1291    Mitra Sp. z o.o.    Wrocław    493
1292    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    493
1293    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    492
1294    DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.    Namysłów    492
1295    Media & Marketing Adventure Sp. z o.o.    Warszawa    491
1296    Grupa Nokaut S.A.    Gdynia    491
1297    Przeds. Geodezyjno-Kartograficzne Pland Sp. z o.o.    Warszawa    491
1298    Meat Team Poland Sp. z o.o.    Warszawa    490
1299    Provitel Polska Sp. z o.o.    Luboń    490
1300    Piast Sp. z o.o.    Kraków    490
1301    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    490
1302    Dialcom24 Sp. z o.o.    Poznań    490
1303    BEKO S.A.    Warszawa    489
1304    Autorska Pracownia Architektury ARC-HIT Sp. z o.o.    Wrocław    489
1305    REMONDIS Sp. z o.o.    Warszawa    489
1306    MA. WE Sp. z o.o.    Bochnia    489
1307    Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    488
1308    Jabłonowska Spółka Budowlana Sp. z o.o.    Jabłonna    488
1309    Energoautomatyka Sp. z o.o.    Rogowiec    488
1310    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    487
1311    Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o.    Tarnów    487
1312    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wisła    Puławy    487
1313    DEVELEY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    486
1314    Ekologiczna Inżynieria Środowiska Eko – Tech Sp. z o.o.    Poznań    485
1315    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o.    Gądkowice    485
1316    Asekuracja Bis Sp. z o.o.    Warszawa    485
1317    UNIMETALEX S.J.    Warszewice    484
1318    Man And Machine Software Sp. z o.o.    Łódź    484
1319    Geotronics Polska Sp. z o.o.    Kraków    484
1320    Firma Budowlana Mikstbud Sp. z o.o.    Mikstat    484
1321    Medina Sp. z o.o.    Warszawa    484
1322    SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    484
1323    Transcom Worldwide CMS Poland Sp. z o.o.    Wrocław    484
1324    Performance Media Sp. z o.o.    Warszawa    483
1325    Agro Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    483
1326    INVESTGAS S.A.    Warszawa    482
1327    TAW Sp. z o.o.    Komorów    481
1328    Apteka Klemer Sp. z o.o.    Ostrołęka    481
1329    H.M. HELVETIA MEBLE Wieruszów Sp. z o.o.    Wieruszów    481
1330    Eko-Sam Bis Sp. z o.o.    Halinów    481
1331    HEAN DELIKATES KRÓLEWSKI ALINA SZELĄG S.J.    Kraków    480
1332    Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A.    Poznań    480
1333    Karton-Pak Sp. z o.o.    Budzów    480
1334    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Ziemi Rybnickiej    Czerwionka-Leszczyny    480
1335    A.K.S. Poland Sp. z o.o.    Świnoujście    480
1336    TST Sp. z o.o.    Bytom    479
1337    CENTROZAP S.A.    Katowice    479
1338    Agroferm Sp. z o.o.    Grąbkowo    479
1339    Epa Comsea Sp. z o.o.    Gdynia    479
1340    Multimed Sp. z o.o.    Łódź    478
1341    Motorgas Sp. z o.o.    Sopot    478
1342    PPH Sum S.J.    Hrubieszów    478
1343    Airstal Sp. z o.o.    Jordanów    478
1344    Hotel UNIBUS Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    478
1345    GILLETTE POLAND S.A.    Warszawa    478
1346    EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia    Katowice    478
1347    Opal Travel And Business Service Ltd. Sp. z o.o.    Warszawa    477
1348    PPUH RUDPOL-OPA Sp. z o.o.    Ruda Śląska    477
1349    PHUP Opoltrans 1 Sp. z o.o.    Brzezie    476
1350    WODROL Sp. z o.o.    Lublin    476
1351    SATURN Sp. z o.o. PPHU    Sanok    476
1352    AVIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    476
1353    WĄTARSKI Sp. z o.o.    Włocławek    474
1354    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu    Kalisz    473
1355    Wodkom Kórnik Sp. z o.o. Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne    Kórnik    473
1356    Dano Sp. z o.o.    Szczecin    473
1357    Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K.    Tarnowo Podgórne    473
1358    Przedsiębiorstwo Pastuszko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    472
1359    Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach    Ropczyce    472
1360    Eurozet Sp. z o.o.    Warszawa    472
1361    Lotos Czechowice S.A.    Czechowice-Dziedzice    472
1362    LUBFARM S.A.    Lublin    471
1363    EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    471
1364    ZPH Argo Sp. z o.o.    Łańcut    471
1365    Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno – Górniczych ENMAG – EG Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    471
1366    Przedsiębiorstwo Alberts Sp. z o.o.    Osieczna    471
1367    Gaz & Oil Project Management Sp. z o.o.    Elbląg    471
1368    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    470
1369    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Makowice    470
1370    KAMIL Sp. z o.o.    Szczecin    470
1371    Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe    Łódź    470
1372    Rafa Sp. z o.o.    Krotoszyn    470
1373    New – Technology Poland – Białystok Sp. z o.o.    Białystok    469
1374    Apteka Familia S.J.    Wałbrzych    468
1375    PPH Lerka Sp. z o.o.    Pawłowice Wielkie    468
1376    Pieter Smit Theater Rock Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    468
1377    GMB Inwestycje Sp. z o.o.    Sosnowiec    467
1378    A&D Pharma Poland Sp. z o.o.    Warszawa    467
1379    Asfor Poznański S.J.    Chełmek    467
1380    TPS Sp. z o.o.    Pęcz    466
1381    PONER Sp. z o.o    Kępno    466
1382    KARLIK S.J.    Poznań    465
1383    MIRANDA Sp. z o.o.    Turek    465
1384    Brembo Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    465
1385    BROEN – ZAWGAZ Sp. z o.o.    Suchy Las    465
1386    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    465
1387    V.VINIFERA Sp. z o.o.    Warszawa    464
1388    EMTI Sp. z o.o.    Warszawa    464
1389    ECOL Sp. z o.o.    Rybnik    464
1390    SMS Sp. z o.o.    Lubań    464
1391    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    464
1392    Merido Sp. z o.o.    Rzeszów    463
1393    Browar Kormoran Sp. z o.o.    Olsztyn    463
1394    PLATAN GROUP Sp. z o.o.    Warszawa    463
1395    EXPRESS S.A.    Kraków    463
1396    AMADAR Sp. z o.o.    Warszawa    462
1397    Anna S.J. PHU    Zambrów    462
1398    Interat Plus Sp. z o.o.    Lubin    462
1399    Computer Group Pakt S.J.    Warszawa    462
1400    DGP Security Partner Sp. z o.o.    Legnica    462
1401    Tomrol Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    461
1402    Sady Dolne – Zboża Sp. z o.o.    Sady Dolne    461
1403    Pharmalord Agata Krop S.J.    Połczyn-Zdrój    461
1404    Lingaro Sp. z o.o.    Warszawa    461
1405    Centrum Opracowań Maleniec Sp. z o.o.    Maleniec    461
1406    Rubicon Partners Corporate Finance S.A.    Warszawa    461
1407    Candela Sp. z o.o.    Warszawa    460
1408    PHPU Agrovol Sp. z o.o.    Sulechów    460
1409    Turbo Tec Sp. z o.o.    Jaworzno    459
1410    Bershka Polska Sp. z o.o.    Warszawa    459
1411    ETOILA Sp. z o.o.    Turek    459
1412    Capitol Sp. z o.o.    Łódź    459
1413    Hester Sp. z o.o.    Dzierżoniów    458
1414    Etykiety.pl Etigraf Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    458
1415    Spółka Komunalna Błysk Sp. z o.o.    Pruszcz    458
1416    FMP Planning And Facility Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    458
1417    Euro Silesia Sp. z o.o.    Opole    458
1418    Proxer Sp. z o.o.    Warszawa    458
1419    DOMAR Kazimierz Domaracki    Tatów    457
1420    MJS Media Sp. z o.o.    Warszawa    457
1421    HABECO PROTECTION Sp. z o.o.    Tczew    457
1422    Frudis Sp. z o.o.    Warszawa    456
1423    Firma Maltom S.J.    Tomaszów Mazowiecki    456
1424    Casus Finanse S.A.    Wrocław    456
1425    PIB Sp. z o.o.    Gołymin-Ośrodek    455
1426    TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o.    Warszawa    455
1427    Margo H.D. Kuźmiccy Spółka Jawna    Gdańsk    454
1428    POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Myślenice    454
1429    PRZEDSIĘBIORSTWO MIĘSNE BATISTA R. RUSZEL I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    Czarna Sędziszowska    453
1430    Promark Light Sp. z o.o.    Warszawa    453
1431    FM GROUP POLSKA Artur Trawiński    Wrocław    453
1432    PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J.    Kępno    453
1433    Windhunter – Serwis Sp. z o.o.    Koszalin    453
1434    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa    Warszawa    452
1435    Holzexport Sp. z o.o.    Kielce    452
1436    Europa Trading Sp. z o.o.    Borówiec    452
1437    Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA Sp. z o.o.    Szczecin    452
1438    CARIZ PPH Sp. z o.o.    Łódź    451
1439    A3B Sp. z o.o.    Długołęka    451
1440    Lila Sp. z o.o. PPH    Gdynia    451
1441    Chic Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    451
1442    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    450
1443    BZT VIN – PLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    450
1444    Zakład Rentgena i USG – Wyrobek S.J.    Kraków    450
1445    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    450
1446    Control Process S.A.    Kraków    450
1447    Euroimmun Polska Sp. z o.o.    Wrocław    449
1448    Pol – Dróg Białogard S.A.    Białogard    449
1449    Milkpol S.A.    Czarnocin    449
1450    SOnac Uśnice Sp. z o.o.    Uśnice    449
1451    Plastitec Sp. z o.o.    Nowa Ruda    449
1452    Szerwal 2000 Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    448
1453    Katmet Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    448
1454    KIEL – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    448
1455    PHU Piotr Sopoliński    Twardogóra    448
1456    Falco S.J. Grupa Doradczo – Szkoleniowa    Bydgoszcz    448
1457    Vattenfall Poland Sp. z o.o.    Warszawa    448
1458    Apexim Bis Sp. z o.o.    Zielona Góra    448
1459    Romax Sp. z o.o.    Warszawa    447
1460    BPR Sp. z o.o.    Warszawa    447
1461    Vistal Konstrukcje Sp. z o.o.    Gdynia    447
1462    Realtyco Sp. z o.o.    Warszawa    447
1463    Domino Sp. z o.o.    Zakopane    446
1464    OBG FIDUTIA Sp. z o.o.    Warszawa    446
1465    PHUP Instal Sp. z o.o.    Nieżychowice    446
1466    Mostostal Infrastruktura Sp. z o.o.    Warszawa    446
1467    More 7 Polska Sp. z o.o.    Poznań    446
1468    Cavi Group Sp. z o.o.    Wrocław    446
1469    IGEPA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    445
1470    Grolman Sp. z o.o.    Bydgoszcz    445
1471    OMC Envag Sp. z o.o.    Warszawa    445
1472    Creuzet Polska Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    445
1473    Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.    Gdańsk    445
1474    MAKROCHEM Sp. z o.o.    Lublin    445
1475    DRAGER Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    444
1476    Inter-Isopol Sp. z o.o.    Nowogrodziec    444
1477    Delta Trans Logistik Sp. z o.o.    Chorzów    444
1478    WALDROM S.J. Usługi Transportowe Przewozy Krajowe i Międzynarodowe    Mielec    444
1479    Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J.    Kraków    443
1480    Pol – Agro S.A.    Grójec    442
1481    Polo 540 Sp. z o.o.    Świecie    442
1482    Filtrapol Sp. z o.o.    Łódź    442
1483    Inter – Flora Sp. z o.o.    Wrocław    442
1484    Marschall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    442
1485    PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o.    Chorzów    442
1486    Emplex Sp. z o.o.    Słupca    441
1487    Kolejowe Zakłady Usługowe Sp. z o.o.    Gdańsk    441
1488    ASTOR Sp. z o.o.    Kraków    441
1489    Zeta Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    440
1490    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    440
1491    Baltic Medical S.A.    Gdynia    440
1492    TEMPO Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdynia    440
1493    A-Z Global Sp. z o.o.    Opole    440
1494    Protrans Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.    Poznań    440
1495    Miller Druk Sp. z o.o.    Warszawa    440
1496    Weber Polska Sp. z o.o.    Goleniów    440
1497    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Opatowie    Opatów    439
1498    Projekt24 Sp. z o.o.    Gdańsk    439
1499    Precyzja Technik Sp. z o.o.    Bydgoszcz    439
1500    PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J.    Inowrocław    438
1501    MEL – KAN Sp. z o.o. PPUH    Grudziądz    438
1502    Żagańskie Wodociągi I Kanalizacje Sp. z o.o.    Żagań    438
1503    Kobra Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych    Łódź    438
1504    GAMMA Sp. z o.o.    Kluczbork    438
1505    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ZEFIR Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    437
1506    Polski Asfalt Technic Sp. z o.o.    Kraków    437
1507    Pionier Jawor Sp. z o.o.    Jawor    437
1508    Businessman Fun Club Sp. z o.o.    Warszawa    437
1509    Karor – Bis Sp. z o.o.    Solec Kujawski    437
1510    Samdex Sp. z o.o.    Mielec    437
1511    Staphyt Sp. z o.o.    Poznań    437
1512    PRO.MED.PL Sp. z o.o.    Katowice    437
1513    Weko Sp. z o.o.    Gdańsk    436
1514    Leon – Oil sp. z o.o.    Niechcice    436
1515    Wadima Producent Bielizna Osobistej Sp. z o.o.    Zielonka    436
1516    Gabi – Bis Sp. z o.o. PPHU    Łęka Opatowska    435
1517    Automex Sp. z o.o.    Gdańsk    435
1518    Młyny Szczepanki Sp. z o.o.    Szczepanki    434
1519    Silver Team Sp. z o.o.    Poznań    434
1520    Tefim Sp. z o.o.    Warszawa    434
1521    Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.    Katowice    434
1522    BRAND SUPPORT Sp. z o.o.    Warszawa    434
1523    Montax Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    434
1524    Wrzesińskie Przeds. Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Września    433
1525    Ramzy Sp. z o.o. Przeds. Rolno-Handlowe    Ramzy Małe    433
1526    AUTO – CENTRUM Sp. z o.o.    Rzeszów    432
1527    VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o.    Kielce    432
1528    O & O Sp. z o.o.    Warszawa    432
1529    Eurogwelt Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    432
1530    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WODNIK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    432
1531    KOLPREM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych    Dąbrowa Górnicza    432
1532    KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o.    Warszawa    432
1533    AIMT Polska Sp. z o.o.    Gorzyce    432
1534    Firma Budowlana ANNA BUD    Morawica    431
1535    PPU Agrocom Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    431
1536    Falco Sp. z o.o.    Warszawa    431
1537    Savitor Sp. z o.o.    Gniezno    431
1538    COROPLAST Sp. z o.o.    Dylaki    431
1539    PLANMARINE Sp. z o.o.    Kościan    431
1540    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o.    Ścinawka Średnia    431
1541    MAZUR – TOM Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Wójtowo    431
1542    Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe Rayo Sp. z o.o.    Poznań    430
1543    RB COMPUTER Sp. z o.o.    Wrocław    430
1544    Pras – Złom Sp. z o.o.    Siedlce    430
1545    Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Poznań    430
1546    Arjan Sp. z o.o.    Łódź    430
1547    M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    429
1548    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lubawa    429
1549    Wetfarm Sp. z o.o.    Szczecinek    429
1550    BRE Centrum Operacji Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    429
1551    LPP TEX S.A.    Kowale    428
1552    Produs Shop Services Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    428
1553    PRO – LOG Sp. z o.o.    Nowy Sącz    428
1554    Seen Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    428
1555    Kartpol Group Sp. z o.o.    Wołomin    428
1556    Agencja Celna Wega A Sp. z o.o.    Kalisz    428
1557    Torpol S.A.    Poznań    427
1558    Przeds. Energetyczne Sp. z o.o.    Nowy Sącz    427
1559    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    427
1560    Tmrubber Sp. z o.o.    Szczecin    427
1561    APC Sp. z o.o.    Wrocław    427
1562    Naftan Sp. z o.o.    Oleksze    426
1563    Atom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Wrocław    426
1564    CT Poland Sp. z o.o.    Warszawa    426
1565    POZ Airport Services Sp. z o.o.    Poznań    426
1566    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    426
1567    Posesja V.j. Sp. z o.o.    Warszawa    426
1568    Jabema – Flor J.V. Sp. z o.o.    Wrocław    425
1569    Bose Sp. z o.o.    Warszawa    425
1570    Projekt Sp. z o.o.    Szczecin    425
1571    Infolet Sp. z o.o.    Kraków    425
1572    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    424
1573    Zorin Sp. z o.o.    Gołuski    424
1574    Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    424
1575    Tiwwal Sp. z o.o.    Warszawa    423
1576    Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych I Komunalnych Unikom Sp. z o.o.    Gdańsk    423
1577    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    423
1578    Pias – Kan Sp. z o.o.    Warszawa    422
1579    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    422
1580    BCC Polska Sp. z o.o.    Nowa Sól    422
1581    Ori Sp. z o.o.    Gdańsk    422
1582    Sysmex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    421
1583    Ekoma Sp. z o.o.    Chojnice    421
1584    Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J.    Kalisz    421
1585    Looksoft Sp. z o.o.    Warszawa    421
1586    Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.    Wrocław    421
1587    ND Logistics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    421
1588    Hadepol Flexo Sp. z o.o.    Rypin    421
1589    POLMEX PPUH Sp. z o.o.    Nowy Sącz    420
1590    DROP S.A.    Warszawa    420
1591    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    420
1592    Eurobac Sp. z o.o.    Paterek    420
1593    Cushman & Wakefield Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    420
1594    Leniar Sp. z o.o.    Rzeszów    420
1595    F&G Nieruchomości Sp. z o.o.    Śrem    420
1596    Balsax S.J.    Kłodzko    420
1597    Cechini – Dystrybucja Sp. z o.o.    Muszyna    419
1598    Gospodarstwo Produkcji Rolnej Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Nidzica    419
1599    Auto Gaz Czech – Marek Czech S.J.    Cieszyn    419
1600    Klima – Import Sp. z o.o.    Lublin    419
1601    AGROMET PILMET Sp. z o.o.    Brzeg    419
1602    CORIMP Sp. z o.o.    Bydgoszcz    419
1603    Agro Corn Sp. z o.o.    Gdańsk    418
1604    Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o.    Warszawa    418
1605    Przeds. Wielobr. Proper Sp. z o.o.    Lublin    418
1606    ZAKPOL Jerzy Zakonek     Oława    418
1607    BIO – AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    418
1608    KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej    Małdyty    418
1609    Access Trading Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    417
1610    Zakład Budowlany Hydromel – 3 Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    417
1611    It.Expert Sp. z o.o.    Warszawa    417
1612    FUNDACJA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU    Białystok    417
1613    HALE STALOWE – BUDOWNICTWO Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    416
1614    Linglin Poland Sp. z o.o.    Rzeszów    416
1615    Van Den Doel Poland Sp. z o.o.    Słupca    416
1616    J Witkowski, P Witkowski P.H Lodimex S.J.    Szczecin    415
1617    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    415
1618    Wilsko Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    415
1619    Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o.    Kraków    414
1620    KLEMT – PHARMA Sp. z o.o.    Warszawa    414
1621    Przeds. Drogowo – Budowlane Sp. z o.o.    Brodnica    414
1622    Narew Styl Sp. z o.o.    Różan    414
1623    Dioryt Sp. z o.o.    Warszawa    414
1624    Dolina Nidy Sp. z o.o.    Leszcze    414
1625    EXITOS Sp. z o.o.    Opole    413
1626    INTERHANDLER Sp. z o.o.    Toruń    413
1627    Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ciasna    413
1628    Europejskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.    Szczecin    413
1629    Przeds. Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o.    Tylmanowa    413
1630    Koleje Czeskie Sp. z o.o.    Warszawa    413
1631    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    413
1632    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    413
1633    S.J. BOGAND Przetwórstwo i Handel Zbożem    Łubianka    412
1634    Zachodnio – Pomorskie Centrum Onkologii    Szczecin    412
1635    Gregoire Besson Polska Sp. z o.o.    Oborniki    411
1636    Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe    Katowice    411
1637    TBV S.J.    Lublin    411
1638    Zakład Masarski Henryka Zychowicz    Daleszyce    411
1639    Wavenet Sp. z o.o.    Pruszków    411
1640    Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o.    Warszawa    411
1641    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    411
1642    GFKM Sp. z o.o.    Gdańsk    411
1643    LEGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    410
1644    AMSORT Sp. z o.o.    Warszawa    410
1645    Hectronic Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    410
1646    Eco Service Sp. z o.o.    Kobierzyce    410
1647    Fan – Sport S.J.    Rzeszów    410
1648    Cotton – Word Sp. z o.o.    Wrocław    410
1649    OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.    Olsztynek    410
1650    Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A.    Kraków    410
1651    MAGTRANS Sp. z o.o.    Busko-Zdrój    410
1652    Pachnąca Spółdzielnia Domów Jednorodzinnych     Warszawa    410
1653    OGRÓD Sanocki i Wspólnicy S.J. Firma Handlowo – Produkcyjno – Usługowa Hurtownia Ogrodnicza    Jasło    409
1654    Decerto Sp. z o.o.    Warszawa    409
1655    PROGRES Sp. z o.o. WPUH    Chojna    409
1656    APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    409
1657    ROLA Sp. z o.o.    Człuchów    408
1658    Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.    Tarnów    408
1659    ALBO Sp. z o.o.    Radom    408
1660    Vecto Sp. z o.o.    Warszawa    408
1661    World – Wide Recycling Sp. z o.o.    Poznań    408
1662    P.Z .- BUD Sp. z o.o.    Warszawa    408
1663    Idna Investments Sp. z o.o.    Warszawa    408
1664    BIPROPAP Sp. z o.o.    Łódź    408
1665    Gotec Polska Sp. z o.o.    Komorniki    408
1666    Neinver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    408
1667    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    408
1668    Cyntia Sp. z o.o.    Kraków    408
1669    Dromil Sp. z o.o.    Żywiec    407
1670    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    407
1671    KO – BO S.J.    Spytkowice    407
1672    Sogewalot Sp. z o.o.    Krzemieniewo    407
1673    Karibia Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    406
1674    Melbud S.A.    Grudziądz    406
1675    Hydromex Plus Zaskórscy S.J.    Częstochowa    406
1676    Bruggen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    406
1677    Sare S.A.    Rybnik    406
1678    Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chodzież    406
1679    Montel Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    406
1680    Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o.    Poznań    405
1681    GEO-KAT Sp. z o.o.    Warszawa    405
1682    Kopalnia Pasku Kotlarnia – Linie Kolejowe Sp. z o.o.    Kotlarnia    405
1683    Przeds. Armatorskie Baltramp Shipping Sp. z o.o.    Szczecin    405
1684    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    405
1685    LST CAPITAL S.A.    Warszawa    405
1686    ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna    Wrocław    404
1687    Bielbud S.J.    Biała Podlaska    404
1688    Andrzej Żebrowski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    404
1689    INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    403
1690    BETASOAP Sp. z o.o.    Warszawa    403
1691    PZ CORMAY S.A.    Łomianki    403
1692    Koga Sp. z o.o.    Miastko    403
1693    Mikron Sp. z o.o.    Wrocław    403
1694    Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J.    Zawodzie    403
1695    CUF Sp. z o.o.    Poznań    403
1696    Badis Sp. z o.o.    Warszawa    402
1697    Maripoli Sp. z o.o.    Czerwonak    402
1698    Synase Products Poland Sp. z o.o.    Warszawa    402
1699    CEMAROL Sp. z o.o.    Słupsk    402
1700    Eko – System Sp. z o.o.    Warszawa    402
1701    Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Katowice    402
1702    Medipage Sp. z o.o.    Warszawa    402
1703    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    402
1704    NORD PARTNER Sp. z o.o.    Toruń    402
1705    App Sp. z o.o.    Września    401
1706    Kombi-2 Sp. z o.o.    Żory    401
1707    Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Głogowiec    401
1708    MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    401
1709    AMERESTATE S.A.    Warszawa    401
1710    Transakcja Sp. z o.o. PUH    Chełm    400
1711    PPU UNION Sp. z o.o.    Gdańsk    400
1712    CYFROWY POLSAT S.A.    Warszawa    400
1713    Towarzystwo Agronomiczne AGROKRAJ Sp. z o.o.    Dobiegniew    400
1714    Holduct Sp. z o.o.    Pszczyna    400
1715    Polplant Sp. z o.o.    Średzina    400
1716    PPH KONIMPEX PLUS Sp. z o.o.    Konin    399
1717    MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    399
1718    HERMANN KIRCHNER POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    399
1719    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    399
1720    Investech Sp. z o.o.    Warszawa    399
1721    Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa    Warszawa    399
1722    ALDAZ Sp. z o.o.    Kąpino    399
1723    ASTRA Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy    Poznań    398
1724    Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o.    Rzeszów    398
1725    Partner Sp. z o.o.    Lipno    398
1726    Kalmar S.J.    Szczodrowice    398
1727    T – Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.    Białystok    398
1728    Security System MS Sp. z o.o.    Gdańsk    398
1729    Beton – Bud Sp. z o.o.    Gorzyce    398
1730    Przedsiębiorstwo Jureczek Sp. z o.o.    Janów Podlaski    397
1731    Przeds. Wdrożeniowo – Wykonawcze Eltech Sp. z o.o.    Dębica    397
1732    BUDOWLANO-DEKARSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MIRSKI+DITTRICH Sp. z o.o.    Tyniec Mały    397
1733    Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.    Olsztynek    397
1734    Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J.    Grudziądz    397
1735    INSTALCOMPACT Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    397
1736    POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg    Czyżowice    397
1737    Vapol Sp. z o.o.    Warszawa    396
1738    R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.    Lublin    396
1739    Radaway Sp. z o.o.    Poznań    396
1740    Federal Mogul Gorzyce S.A.    Gorzyce    396
1741    Intrafon Sp. z o.o.    Warszawa    396
1742    MW GASTRO Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    395
1743    BMS METAL Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    395
1744    E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    395
1745    Mota – Engil Central Europe S.A.    Kraków    395
1746    Carint Sp. z o.o.    Kraków    395
1747    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    395
1748    C-Services Sp. z o.o.    Warszawa    395
1749    Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    395
1750    Domino International S.A.    Kobylnica    394
1751    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Słupsk    394
1752    Firma Janex Sp. z o.o.    Kraków    394
1753    A.S.A. Tarnobrzeg Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    394
1754    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    394
1755    Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.    Gliwice    394
1756    MK Kadry Sp. z o.o.    Pruszków    394
1757    Jasielska Property Sp. z o.o.    Poznań    394
1758    Itum Owoce Sp. z o.o.    Wodzisław Śląski    393
1759    TARGBAN Sp. z o.o.    Warszawa    393
1760    Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o.    Zamość    393
1761    Uni – Car Dwa Sp. z o.o.    Bydgoszcz    393
1762    TERMO SCHIESSL Sp. z o.o.    Piaseczno    393
1763    Czarnik Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    393
1764    Euroimpex II Sp. z o.o.    Warszawa    393
1765    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J.    Częstochowa    393
1766    Rymtar S.J. Zakład Budowlany     Rymanów-Zdrój    393
1767    Lacroix Electronics Sp. z o.o.    Kwidzyn    393
1768    Przeds. Składowania I Przerobu Odpadów Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    393
1769    MPL VERBUM S.A.    Poznań    393
1770    Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.    Radomierz    393
1771    AUTOPART S.A.    Mielec    392
1772    Polonia Cup Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    392
1773    Pękała – Stacja Paliw S.J.    Kąkolewnica Wschodnia    392
1774    TASK Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Warszawa    392
1775    SWEDWOOD POLAND Sp. z o.o.    Goleniów    392
1776    Wizz Air Polska Sp. z o.o.    Pyrzowice    392
1777    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    392
1778    Scania Finance Polska Sp. z o.o.    Stara Wieś    392
1779    RESTAURO Sp. z o.o.    Toruń    392
1780    IBCOL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    391
1781    Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. S.K.A.    Ożarów Mazowiecki    391
1782    Jedynka S.A.    Rzeszów    391
1783    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    391
1784    EHN S.A.    Jankowice    391
1785    DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    391
1786    Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.    Koszalin    391
1787    AG System Sp. z o.o.    Kraków    390
1788    AGN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    390
1789    Tanzanit Sp. z o.o.    Lubin    390
1790    PODLASIE S.A.    Łuków    390
1791    IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    390
1792    CARSTAR Sp. z o.o.    Włodawa    389
1793    Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.    Baranowo    389
1794    Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    389
1795    APRO-TRADE Sp. z o.o.    Ząbki    389
1796    MacMillan Polska Sp. z o.o.    Warszawa    389
1797    Przedsięborstwo Produkcyjne WKS Sp. z o.o.    Ostrołęka    389
1798    Odyssey Sp. z o.o.    Warszawa    388
1799    Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    388
1800    MIKST Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych    Węgrów    388
1801    Artnet Sp. z o.o.    Gdańsk    388
1802    Puls Sp. z o.o.    Mrozy    388
1803    Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Kielce    388
1804    GASSTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne    Suwałki    388
1805    IR – DRÓB DŁUGOŁĘCCY S.J.    Oborniki Śląskie    387
1806    Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Zabrze    387
1807    Przychodnia Wilczak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    387
1808    Ortie Capital Investment S.A.    Wrocław    387
1809    INTERCHEM S.A.    Gdynia    386
1810    Geotech Sp. z o.o. Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska    Rzeszów    386
1811    SCANDIC FOOD Sp. z o.o.    Warszawa    386
1812    Glokor Sp. z o.o.    Gliwice    385
1813    Flavon Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    384
1814    Euro Styl Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    384
1815    BEWAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane    Szczecin    384
1816    Sip Sp. z o.o.    Zabrze    384
1817    EVATRONIX S.A.    Bielsko-Biała    384
1818    Przedsiębiorstwo Turystyczne TUR Sp. z o.o.    Chojnice    384
1819    Agro-Vit Sp. z o.o.    Szymanowo    384
1820    Przedsiębiorstwo Techniczne ENERGOPIAST Sp. z o.o.    Wrocław    384
1821    Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    384
1822    Marka Sp. z o.o.    Bochnia    383
1823    Autogala Sp. z o.o.    Warszawa    383
1824    CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak    Żabno    383
1825    Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Eko-Trans Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski sp.j.    Wieszowa    383
1826    Coltat – Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych    Gdańsk    383
1827    Fedra Sp. z o.o. PPHU    Łódź    383
1828    Zem Swarzędz Sp. z o.o.    Swarzędz    383
1829    FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    383
1830    Raf Trans Sp. z o.o.    Warszawa    383
1831    Yellow Group Sp. z o.o.    Gdynia    383
1832    EPS Sp. z o.o.    Wrocław    383
1833    Opa – Carbo – Serwis Sp. z o.o.    Bytom    382
1834    Darmit Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Łódź    382
1835    Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Dzierzgoń    382
1836    Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze Józef Piecuch    Papowo Toruńskie    382
1837    ZPHU Szron S.J.    Łódź    382
1838    WRO – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.    Wrocław    382
1839    MULTEAFIL Sp. z o.o.    Dobrzyca    382
1840    EKSPERT – FIN Biegli Rewidenci Sp. z o.o.    Płock    382
1841    FIRMENICH Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    381
1842    Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji HYDROMEL Sp. z o.o.    Końskie    381
1843    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sanbud -Edward Rataj    Kalisz    381
1844    ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J.    Jarocin    381
1845    Ferm – Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    381
1846    Al Ba Sp. z o.o.    Białystok    381
1847    PPH Aro Karoń S.J.    Częstochowa    381
1848    Apartmentsapart Sp. z o.o.    Warszawa    381
1849    Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o.    Gniewków    381
1850    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście    Warszawa    380
1851    Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański – Piotr Dudek – Dariusz Filipowicz    Bydgoszcz    380
1852    Ekopak – Plus Sp. z o.o.    Celestynów    380
1853    Rehab Sp. z o.o. S.K.    Poznań    380
1854    Agro Bio Test Sp. z o.o.    Warszawa    380
1855    Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik    Gdańsk    380
1856    Solo Sp. z o.o.    Kraków    379
1857    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Opal” Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J.    Hajnówka    379
1858    Powiernik Sp. z o.o.    Kłodzko    379
1859    Spot – Light Sp. z o.o.    Cisek    379
1860    Mediator Group S.A.    Świdnica    379
1861    A.S.M. Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    379
1862    Hutchinson Poland Sp. z o.o.    Żywiec    379
1863    Mermaid Properties Sp. z o.o.    Warszawa    379
1864    EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.     Szczecin    378
1865    DACHDEKOR Sp. z o.o.    Tychy    378
1866    PPHU Zaplecze Sp. z o.o.    Warszawa    378
1867    Inoforges Polska Sp. z o.o.    Rydzyna    378
1868    Jasłomet S.J.    Jasło    378
1869    PPHU CDM Sp. z o.o.    Ksawerów    377
1870    Norpol Sp. z o.o.    Goleniów    377
1871    O.B.A. Sp. z o.o.    Jasło    377
1872    REPER II Sp. z o.o.    Michałowice    376
1873    Danex Sp. z o.o.    Wieliczka    376
1874    GM COLOR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    376
1875    Satis Polska Sp. z o.o.    Dziekanowice    376
1876    Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o.    Warszawa    376
1877    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    376
1878    GRANPOL Sp. z o.o.    Kruszyn    376
1879    PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.    Gdynia    376
1880    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Farmco Sp. z o.o.    Wilczkowice    376
1881    Firma Handlowa Edo Sp. z o.o.    Żyraków    375
1882    Arrow Electronics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    375
1883    Carwar S.J.    Ostrów Mazowiecka    375
1884    Agri Plus S.J.    Zwoleń    375
1885    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOFFMANN    Janikowo    375
1886    JELENIA PLAST Sp. z o.o.    Jelenia Góra    375
1887    Smulders Sp. z o.o.    Rakoniewice    375
1888    Ergomed Sp. z o.o.    Kraków    375
1889    PL Modulo Sp. z o.o.    Mikołów    375
1890    Korbanek Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    374
1891    Prox Sp. z o.o.    Wrocław    374
1892    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    374
1893    TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o.    Polkowice    374
1894    DMD – Bis Sp. z o.o.    Piotrków Kujawski    374
1895    PAK – Hurt Sp. z o.o.    Rzeszów    374
1896    ITA – K. Pollak S.J.    Poznań    373
1897    CHEMADEX S.A.    Warszawa    373
1898    Dh – Systems Sp. z o.o. Bydgoskie Centrum Techniki Instalacyjnej    Bydgoszcz    373
1899    Nowoczesna Firma S.A.    Warszawa    373
1900    Ropez S.J.    Baranów    373
1901    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    373
1902    VIACON POLSKA Sp. z o.o.    Rydzyna    373
1903    International Communication Sp. z o.o.    Warszawa    373
1904    Kopos Elektro PI Sp. z o.o.    Wrocław    372
1905    KORLEN Sp. z o.o.    Witkowo    372
1906    Przeds. Usług Inwestycyjnych i Doradztwa Gospodarczego Lima Sp. z o.o.    Puławy    372
1907    Marapol Sp. z o.o.    Wrocław    372
1908    MERMAID Construction Sp. z o.o.    Warszawa    372
1909    Przychodnia Brzeźno Sp. z o.o.    Gdańsk    372
1910    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.    Opole    372
1911    Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o.    Skarszyn    372
1912    BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    371
1913    PH Davi Sp. z o.o.    Gostyń    371
1914    CIEPŁOWNIK Sp. z o.o.    Plewiska    371
1915    PU Tele – Mar Sp. z o.o.    Racibórz    371
1916    WODOCIĄGI KĘPIŃSKIE Sp. z o.o.    Kępno    371
1917    Fitch Polska S.A.    Warszawa    371
1918    Jacek Szaro, Tomasz Jóźwiak S.J.    Jasło    370
1919    RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    370
1920    MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe    Bielsk Podlaski    370
1921    MPM Project Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Kraków    370
1922    INSERT S.A.    Wrocław    370
1923    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych VAN GANSEWINKEL Legnica Sp. z o.o.    Legnica    370
1924    Okmarit Sp. z o.o.    Gdynia    370
1925    Larix Sp. z o.o.    Niemodlin    370
1926    Woodward Poland Sp. z o.o.    Niepołomice    370
1927    Hurtownia PD Władysław Drwal, Tadeusz Pinas, Grzegorz Pinas, Dariusz Drwal S.J.    Wola Rzędzińska    369
1928    Metall – Express Sp. z o.o.    Rzeszów    369
1929    Altaplan Sp. z o.o.    Wrocław    369
1930    Skat Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    369
1931    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach    Chrzelice    369
1932    Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.    Kraków    369
1933    Debet Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Warszawa    369
1934    9 MAJA S.A. Zakłady Przemysłu Wełnianego    Łódź    368
1935    NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Sp. z o.o.    Kartuzy    368
1936    Pphu Bartek Ubojnia Zwierząt S.J.    Wólka Somiankowska    368
1937    PPHU FUDIM – POLMO Sp. z o.o.    Dopiewo    368
1938    PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień S.J.    Wysocko Wielkie    368
1939    Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    368
1940    Grupa Producentów Rolnych Kłos Sp. z o.o.    Łęg Tarnowski    368
1941    Juszczak i Juszczak Opony S.J.    Poznań    367
1942    GRYFSKAND Sp. z o.o.    Gryfino    367
1943    GDR Sp. z o.o.    Łozienica    367
1944    Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych     Dęblin    367
1945    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    366
1946    A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    365
1947    Vica Sp. z o.o.    Pępowo    365
1948    Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    365
1949    Ramsat S.A.    Modlnica    365
1950    Optiblok S.J.    Łódź    365
1951    TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych    Pieszyce    365
1952    Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz    Grudziądz    365
1953    SE – DA Sp. z o.o. z udziałem zagranicznym    Lidzbark    365
1954    CARINA SILICONES Sp. z o.o.    Siechnice    365
1955    HALDON Sp. z o.o.    Warszawa    365
1956    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    365
1957    Tres Polska Sp. z o.o.    Łódź    365
1958    Vivenge Transport Sp. z o.o.    Siedlce    365
1959    TRANS WAG Sp. z o.o.    Lublin    364
1960    Dalpo Sp. z o.o.    Poznań    364
1961    Przeds. Budowlane Best Deweloper Sp. z o.o.    Szczecin    364
1962    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o.    Szczecin    364
1963    Oditk-Szkolenia Sp. z o.o.    Gdańsk    364
1964    Fruits & Friends Sp. z o.o.    Warszawa    364
1965    Jako 1 Sp. z o.o.    Wrocław    364
1966    PEN Market S.J.    Poznań    363
1967    AGROLAND Sp. z o.o.    Jawor    363
1968    Teneo Polska Sp. z o.o.    Zielonka    363
1969    PBUR Murbet S.J.    Kalisz    363
1970    BTA Sp. z o.o.    Warszawa    363
1971    Globinit Development Sp. z o.o.    Łąka    363
1972    Lamipol Sp. z o.o.    Chełmek    363
1973    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    363
1974    Nowo Products Sp. z o.o.    Kluczbork    363
1975    Nolabel Sp. z o.o.    Kraków    363
1976    Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o.    Różanki    362
1977    Polmet Sp. z o.o.    Kłodzko    362
1978    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane PRZEM – GRI Sp. z o.o.     Olsztyn    362
1979    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    362
1980    PRAWDA Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno – Usługowe    Olecko    362
1981    Stomil Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne    Rymanów-Zdrój    362
1982    East Food & Partners Sp. z o.o.    Warszawa    362
1983    CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o.    Pruszków    362
1984    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    362
1985    Zakłady Porcelany Ćmielów Sp. z o.o.    Ćmielów    362
1986    Jowam Sp. z o.o.    Myślibórz    361
1987    AD REM Sp. z o.o.    Białystok    361
1988    EUROCO Sp. z o.o.    Warszawa    361
1989    REM – BUD I. BUTKIEWICZ I WSPÓLNICY S.J.    Suwałki    361
1990    M.S. Meat Sp. z o.o.    Sokolniki    361
1991    SMT SOFTWARE S.A.    Wrocław    361
1992    BUDPOL Sp. z o.o.    Częstochowa    361
1993    RURGAZ Sp. z o.o.    Prawiedniki-Kolonia    361
1994    JOKPOL Sp. z o.o.    Zwierzyniec    361
1995    Forta Sp. z o.o.    Jasin    361
1996    DRUK EKSPRES Sp. z o.o.    Kwidzyn    361
1997    GT Poland LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    361
1998    Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o.    Warszawa    360
1999    LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o.    Warszawa    360
2000    WICHBUD Sp. z o.o.    Kraków    360
2001    Zakład Produkcji Dzianin LUXPOL – Bis Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    360
2002    KOMTEL Sp. z o.o.    Kraków    360
2003    Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    360
2004    Invest – Rem Sp. z o.o.    Mogilno    360
2005    Fog Agrotechnik Poland Sp. z o.o.    Poznań    360
2006    Mieszko Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    359
2007    Eko – Rol S.J. PPHU    Pruszcz    359
2008    Agropasz Maciejczyk J., Stępień D. Sp. J.    Motyczno    359
2009    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    359
2010    Modd – Mann S.J.    Sieniawka    358
2011    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    358
2012    Prymus – AGD S. J.    Kowalanka    358
2013    Dompol Sp. z o.o.    Toruń    358
2014    Valeo Autosystemy Sp. z o.o.    Skawina    358
2015    Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.    Świnoujście    358
2016    EUROASIA CARGO SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    358
2017    Śląskie Towarzystwo Budowlane Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    358
2018    Astra Cee Sp. z o.o.    Warszawa    358
2019    OGRODOM S.J.    Łomża    357
2020    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE CHEMCO Sp. z o.o.    Sobowidz    357
2021    DBW – POLSKA Sp. z o.o.    Cigacice    357
2022    Zakład Usług Sieciowych SIGMA S.J. Bednarek    Kraków    357
2023    Ro.SA.-Hale Sp. z o.o.    Radom    357
2024    Termedia Sp. z o.o.    Poznań    357
2025    Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. z o.o.    Warszawa    357
2026    KPMG Accouting Services Sp. z o.o.    Warszawa    357
2027    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    357
2028    Optimo Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    357
2029    Jas – Pol Sp. z o.o.    Ząbki    356
2030    BEKPOL Sp. z o.o.    Wałbrzych    356
2031    Auto Styl Sp. z o.o.    Warszawa    356
2032    Agros Due Sp. z o.o.    Poznań    356
2033    METALCHEM WARSZAWA S.A.    Warszawa    356
2034    Biwar Sp. z o.o.    Biskupiec    356
2035    LOGIS S.A.    Rawa Mazowiecka    355
2036    RACA Sp. z o.o.    Ostróda    355
2037    Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Kupryt Sp. z o.o.    Polkowice    355
2038    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Holger Food Group Sp. z o.o.    Luboń    355
2039    Ola Sp. z o.o.    Warszawa    355
2040    Wytwórnia Urządzeń Komunalnych WUKO S.A.    Łódź    355
2041    Halogen Light Tech Sp. z o.o.    Głuchołazy    355
2042    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Września    355
2043    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    355
2044    Agro-Krzepice Sp. z o.o.    Siecieborowice    355
2045    Agro – Jet Sp. z o.o.    Ujeździec Wielki    355
2046    NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.    Gliwice    355
2047    Kula Sp. z o.o.    Toruń    355
2048    BCE Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    355
2049    RENEX S.J.    Bydgoszcz    354
2050    Spółdzielnia Agro w Małdytach    Małdyty    354
2051    Promec Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    354
2052    Transgór Mysłowice S.A.    Mysłowice    354
2053    BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Białystok    354
2054    Eurocommerce Sp. z o.o.    Wrocław    354
2055    Grzybmar Sp. z o.o.    Wielichowo    353
2056    BAJT S.J.    Biała Podlaska    353
2057    Oknoświat Sp. z o.o.    Stary Sącz    353
2058    Daw-Systems Sp. z o.o.    Gniezno    353
2059    ABC – Sevice S.J.    Wrocław    353
2060    Walesta Sp. z o.o.    Świebodzice    352
2061    Vita Farm S.J.    Katowice    352
2062    Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J.    Częstochowa    352
2063    Górnośląski Park Przemysłowy Sp. z o.o.    Katowice    352
2064    TI POLAND Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    352
2065    Chem Trans Logistic Haldex S.A.    Sosnowiec    352
2066    Cofinco-Poland Sp. z o.o.    Katowice    352
2067    Pensjonat U Stolema Sp. z o.o.    Somonino    352
2068    Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A.    Warszawa    352
2069    Giełda Odzieżowa Moda S.A.    Poznań    352
2070    Proto Sp. z o.o.    Warszawa    352
2071    ARES SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    352
2072    Interakces Sp. z o.o.    Leszno    351
2073    Apteka Ustecka Sp. z o.o.    Tczew    351
2074    Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.    Warszawa    351
2075    MARVIPOL S.A.    Warszawa    351
2076    Sanprod Sp. z o.o.    Ostrołęka    351
2077    EKWOD Sp. z o.o. Przeds. Techniczno Produkcyjne    Kielce    351
2078    AMP Sp. z o.o.    Warszawa    351
2079    Fasada- Sp. z o.o.    Gdańsk    351
2080    Green Factory Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna    Zakroczym    351
2081    NORLYS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    351
2082    Przedsiębiorstwo Produkcji Drzewnej Salix Sp. z o.o.    Sławno    351
2083    Aniflex S.J. Jawna Głowacka i Wspólnicy    Tomaszów Mazowiecki    351
2084    Select West Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    351
2085    ASCLEPIOS S.A.    Wrocław    350
2086    Menerga Polska Sp. z o.o.    Warszawa    350
2087    Nenufar S.j. Krześniak Wichary    Zabrze    350
2088    DOM – EKO Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    350
2089    Makowscy S.J.    Rawa Mazowiecka    350
2090    Telewolt Sp. z o.o.    Warszawa    350
2091    Budmat Transport Sp. z o.o.    Płock    350
2092    Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Pożarowo    350
2093    PPHU Hean Głuszko & Pawlak S.J.    Mścice    350
2094    DAPS Sp. z o.o.    Tychy    349
2095    Autoonline Sp. z o.o.    Warszawa    349
2096    Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o.    Warszawa    349
2097    Avi – Vet Service S.J.    Tarnowo Podgórne    349
2098    Techpom Sp. z o.o.    Krzywonoś    349
2099    Martex Sp. z o.o.    Tarnów    349
2100    HYDRO-NAVAL ADKONIS, MICHAŁEK, SOBKÓW – S.J.    Słupsk    349
2101    ZUH Rem Kępno Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    349
2102    OTIUM POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    349
2103    Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp. z o.o.    Białystok    349
2104    Agro – Plon Spółdzielnia Producentów Rolnych     Jaworzyna Śląska    348
2105    EKO – PARK S.A.    Warszawa    348
2106    Durr Poland Sp. z o.o.    Radom    348
2107    UNISIL Sp. z o.o. PRZEDS. INNOWACYJNO – WDROŻENIOWE    Tarnów    348
2108    Spółdzielnia Pracy    Zgorzelec    348
2109    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Dopiewo    348
2110    Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Myszków    348
2111    Creo Consulting Sp. z o.o.    Poznań    348
2112    Spectro – Lab Sp. z o.o.    Warszawa    347
2113    Mastermedia Sp. z o.o.    Lublin    347
2114    Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe    Bydgoszcz    347
2115    Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.    Swadzim    347
2116    MATTHIAS Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa    Kolonia Zamek    347
2117    TEGOMETALL POLSKA Sp. z o.o.    Pniewy    347
2118    PH Motogama sp. j.    Rząska    346
2119    Centrum Handlowe Nexa Sp. z o.o.    Zamość    346
2120    Sangtex Sp. z o.o.    Raszyn    346
2121    Visco Textiles Sp. z o.o.    Łódź    346
2122    SKOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Żywiec    346
2123    Bodex J. K. Bordulak S.J. Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane     Głogów    346
2124    CANEXPOL Sp. z o.o.    Komorowo    346
2125    ECO INSTAL Sp. z o.o.    Poznań    346
2126    Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.    Gdańsk    346
2127    Spedrapid Sp. z o.o.    Gdynia    346
2128    ARS – ART Studio Autorskie Sp. z o.o.    Gdańsk    346
2129    Domino S.J. Firma Usługowa     Kraków    346
2130    Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o.    Lublin    345
2131    Optima Sp. z o.o.    Przemyśl    345
2132    ELBIS Sp. z o.o.    Rogowiec    345
2133    Bonum Sp. z o.o.    Warszawa    345
2134    Steelpress Sp. z o.o.    Poznań    345
2135    Viliko Sp. z o.o.    Świdnik    345
2136    CENTROWET Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Farmaceutyczno – Weterynaryjnego    Białystok    344
2137    TRAFFIC EQUIPMENT Sp. z o.o.    Szczecin    344
2138    Rail Cargo Service Sp. z o.o.    Wrocław    344
2139    Przeds. Farmaceutyczne Lek – AM Sp. z o.o.    Zakroczym    344
2140    Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.    Tczew    344
2141    BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy    Olsztyn    343
2142    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Fasolex S. Jasiak I S-Ka Sp. j.    Nowy Korczyn    343
2143    Przedsiębiorstwo Obrotu Królikami Hybryda Sp. z o.o.    Krotoszyn    343
2144    Agat IT S.A.    Łódź    343
2145    Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach Sp. z o.o.    Kołaczyce    343
2146    Eurorent Sp. z o.o.    Piastów    343
2147    Wiki – Met Sp. z o.o.    Kępno    343
2148    Auto Hańcza S.J.    Suwałki    342
2149    Aweks Sp. z o.o. P. P. H. U.    Stalowa Wola    342
2150    Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.    Bełchatów    342
2151    APM Development APM Development IX Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    342
2152    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w grodzisku Mazowieckim    Grodzisk Mazowiecki    342
2153    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dobre    342
2154    Zakład Mięsno – Garmażeryjny W.W.M. Powązka S.J.    Mława    342
2155    Artrama Sp. z o.o.    Warszawa    342
2156    B + K Polska Sp. z o.o.    Walce    342
2157    B.S. Sp. z o.o.    Czaplinek    342
2158    Fines Sp. z o.o.    Sopot    342
2159    Agrolen Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    341
2160    MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego    Wrocław    341
2161    Zakład Usług Wodno – Melioracyjnych S.J.    Szczytno    341
2162    4Fun Media S.A.    Warszawa    341
2163    Millennium – Kopciński, Rzechuła, Michalak S.J.    Międzywodzie    341
2164    TRANS RECYCLING Sp. z o.o.    Poznań    341
2165    Agro – Biel Sp. z o.o. Przedsiębiuorstwo Rolno – Usługowe    Granowo    341
2166    Reso Europa Service Sp. z o.o.    Suwałki    341
2167    EKSA Sp. z o.o.    Komorów    340
2168    Fargotex Sp. z o.o.    Łomża    340
2169    Arras B Sp. z o.o.    Tychy    340
2170    Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.    Łódź    340
2171    ESPPOL S.A.    Warszawa    340
2172    PKP Cargo Wagon – Jaworzyna Śląska Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    340
2173    BRAWO Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    339
2174    Polskie Sieci Elektroenergetyczne-Północ S.A.    Bydgoszcz    339
2175    A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o.    Stęszew    339
2176    Opti Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    339
2177    Auto – Kram Janusz Roman, Jacek Optołowicz, Grzegorz Roman S.j.    Wrocław    338
2178    FENIKS Sp. z o.o.    Krosno    338
2179    Pab – Katmar S.J.    Pabianice    338
2180    Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o.    Byczyna    338
2181    BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J.    Kraków    338
2182    Fabryka Dywanów AGNELLA S.A.    Białystok    338
2183    Coconet Polska Sp. z o.o.    Warszawa    338
2184    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    338
2185    ŚRUBENA UNIA S.A.    Żywiec    338
2186    ZPUH Metalnaft Sp. z o.o.    Krosno    338
2187    Inwestpol – Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    337
2188    BUDUS S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego    Katowice    337
2189    Nivea Polska Sp. z o.o.    Poznań    337
2190    Lightnet Sp. z o.o.    Kobiernice    337
2191    Wigry – Projekt – Agencja Celna Sp. z o.o.    Suwałki    337
2192    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Łagoszów Mały    337
2193    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Flora Sp. z o.o.    Wasilków    337
2194    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    337
2195    Biznes Partner Sp. z o.o.    Łódź    337
2196    Hanpoz Handlowo – Usługowa Spółdzielnia    Poznań    337
2197    Imperial Company CO Sp. z o.o.    Warszawa    337
2198    ALKOR CONSULTING Sp. z o.o.    Sopot    337
2199    Port Fish sp.j.    Darłowo    336
2200    Kampol – Fruit Sp. z o.o.    Biała Rawska    336
2201    Gaz – Bud Sp. z o.o.    Milanówek    336
2202    Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.    Białystok    336
2203    SDK Sp. z o.o.    Ostróda    336
2204    Dofamot Sp. z o.o. PPH    Wałbrzych    336
2205    Budomat 2 Sp. z o.o.    Kraków    336
2206    Prima 2000 Sp. z o.o.    Grójec    335
2207    Folmex Sp. z o.o.    Chełmiec    335
2208    Arvex Grobelny Sp. z o.o.    Kraków    335
2209    MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A.    Wrocław    335
2210    Eckhard Toben Sp. z o.o.    Drzonków    335
2211    Rezos Sp. z o.o.    Mszana Dolna    335
2212    Bickhardt Bau Polska Sp. z o.o.    Siechnice    335
2213    Rolminex Sp. z o.o.    Kraków    335
2214    Stadnina Koni Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    335
2215    Górnośląska Spółka Ubezpieczeniowa S.A.    Gliwice    335
2216    IMED POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    334
2217    Comac International Sp. z o.o.    Warszawa    334
2218    Invest Group Sp. z o.o.    Opole    334
2219    BIO-TECH Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    334
2220    Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chojnice    334
2221    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Bodzanów    334
2222    Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Sp. z o.o.    Opole    334
2223    POLDEM Sp. z o.o.    Łódź    333
2224    BUDIMEX S.A.    Warszawa    333
2225    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.    Wrocław    333
2226    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    333
2227    Marwit Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    333
2228    Przychodnie Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Ryki    333
2229    EU – Trans Sp. z o.o.    Oświęcim    333
2230    DROMADER SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWA Sp. z o.o.    Wrocław    333
2231    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    333
2232    DOMED Sp. z o.o. PPU    Wrocław    333
2233    Flame Employment Polska Sp. z o.o.    Warszawa    333
2234    Kemia Tau Polska Sp. z o.o.    Kraków    332
2235    Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pruszkowie    Pruszków    332
2236    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    332
2237    Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o.    Żory    332
2238    INSTAL – OST Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    332
2239    E-POINT S.A.    Warszawa    332
2240    Zinplast Sp. z o.o.    Wolbrom    332
2241    SOLTAX Sp. z o.o.    Warszawa    332
2242    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    331
2243    Sunex S.A.    Racibórz    331
2244    Macro Molds Polska Sp. z o.o.    Tychy    331
2245    Polskie Sieci Elektroenergetyczne – Wschód S.A.    Radom    331
2246    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie    Golina    331
2247    PAI MEDIA S.A.    Warszawa    331
2248    ECOMOTYL Sp. z o.o. PW    Kiełczów    330
2249    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    330
2250    Rawag Sp. z o.o. Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów    Rawicz    330
2251    MC Comp S.A.    Warszawa    330
2252    NZOZ Cormed Sp. z o.o.    Wejherowo    330
2253    Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.    Gdynia    330
2254    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    330
2255    ET EUROTERMINAL S.A.    Warszawa    330
2256    EP Centrum Finansowe Sp. z o.o.    Katowice    330
2257    Sovrana S.J.    Olkusz    329
2258    Ziko Apteki Sp. z o.o.    Kraków    329
2259    Van Den Berg Boringen Sp. z o.o.    Strzelce    329
2260    TEXTON S.A.    Zgierz    329
2261    Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.    Kraków    329
2262    ORTOGNATYKA-DR JAGIELAK Sp. z o.o.    Raszyn    329
2263    TUR Sp. z o.o.    Inowłódz    329
2264    Romix Company Sp. z o.o.    Izabelin    329
2265    Eko Holding S.A.    Wrocław    328
2266    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Międzyrzecu Podlaskim    Międzyrzec Podlaski    328
2267    Soneta – Sp. z o.o.    Kraków    328
2268    Jaromiks Sp. z o.o.    Jaroszów    328
2269    4M Sp. z o.o.    Warszawa    328
2270    Inter Logistyk Swarzędz II Inwestor Sp. z o.o.    Jasin    328
2271    BALLUFF Sp. z o.o.    Wrocław    327
2272    Ins – El S.J.    Łódź    327
2273    Krynicki Recykling S.A.    Olsztyn    327
2274    Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.    Elbląg    327
2275    Terenowe Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    327
2276    Forfarm Sp. z o.o.    Warszawa    327
2277    Restauracja Sphinx Nowaczyk S.J.    Luboń    327
2278    MERINO Sp. z o.o.    Gdynia    327
2279    Open Finance S.A.    Warszawa    327
2280    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    327
2281    Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o.    Łódź    326
2282    Veganet Sp. z o.o.    Wrocław    326
2283    Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o.    Kraków    326
2284    Stalesia Sp. z o.o.    Kraków    326
2285    Comtex Bernatowicz S.J.    Lublin    326
2286    Meinert Sp. z o.o.    Jelenia Góra    326
2287    Creativ – Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    326
2288    CENTRUM OKULISTYKI OKO-MED Sp. z o.o.    Zamość    326
2289    Flordent Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    326
2290    BC Sp. z o.o.    Warszawa    326
2291    Lotos Ochrona Sp. z o.o.    Gdańsk    326
2292    NORSKE SKOG POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    325
2293    ENTURIA Sp. z o.o.    Nowa Ruda    325
2294    Conrico Sp. z o.o.    Stary Dybów    325
2295    Polmass S.A.    Bydgoszcz    325
2296    Miejska Przychodnia Lekarska Nr III Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Tarnów    325
2297    Ratownik Sp. z o.o.    Jarosław    325
2298    Przedsiębiorstwo Usług Miejskich w Nowem Sp. z o.o.    Nowe    325
2299    GFK POLONIA Sp. z o.o.    Warszawa    325
2300    AERO – BW S.J.    Chrzanów    325
2301    CAROLINA CAR COMPANY S.J.    Warszawa    324
2302    ERBUD S.A.    Warszawa    324
2303    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o.    Biała Podlaska    324
2304    Kaufmann Sp. z o.o.    Rypin    324
2305    R.P. Europe Sp. z o.o.    Kraków    324
2306    Nova Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    324
2307    Trans – Wierzbiński Sp. z o.o.    Bydgoszcz    324
2308    Plastiape Sp. z o.o.    Warszawa    324
2309    STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.    Bogumiłowice    324
2310    GT Immo Polska Sp. z o.o.    Wykroty    324
2311    CBŻ Pszczółki – Sp. z o.o.    Pszczółki    324
2312    Grupa Eskadra Sp. z o.o.    Kraków    324
2313    ILSCO Sp. z o.o.    Łódź    323
2314    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    323
2315    Hemist S.J. PHU    Gnojnik    323
2316    Incofer Sp. z o.o.    Białystok    323
2317    Radionika Sp. z o.o.    Kraków    323
2318    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej EKOM Sp. z o.o.    Nysa    323
2319    Agencja Ochrony JUWENTUS PUH S.J. Kalińska M.B., Kaliński R., Michalski J.    Warszawa    323
2320    Respold Sp. z o.o.    Miłocin    323
2321    Akces – Med Sp. z o.o.    Krosno    323
2322    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Małopolska Sp. z o.o.    Tarnów    323
2323    PROTOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji    Radom    322
2324    FH Ekkom Sp. z o.o.    Cieszyn    322
2325    Sir – Ha Sp. z o.o. PPHU    Sieradz    322
2326    Soltur Sp. z o.o.    Mysłowice    322
2327    BGR Technologie Sp. z o.o.    Grodzisk    322
2328    Zakład Produkcyjno Handlowy Sol – Fish W. Kaczmarek, J. Kryński Sp. J.    Międzychód    322
2329    Kwant P.P.H. Marek Korzeniowski I Sp. S.J.    Milicz    322
2330    Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Warszawa    322
2331    Aminex Sp. z o.o.    Wólka Grodziska    322
2332    GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A.    Opole    322
2333    Soter Sp. z o.o.    Kolbuszowa    322
2334    New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    322
2335    Maki S.J.    Osieczna    321
2336    MOTO 46 Sp. z o.o.    Szczecin    321
2337    Beninca Polonia Sp. z o.o.    Michałowice    321
2338    Merolex-GS Sp. z o.o.    Zaczernie    321
2339    SORELPOL Sp. z o.o.    Warszawa    321
2340    SIMPLE S.A.    Warszawa    321
2341    Balda Sp. z o.o.    Zbąszyń    321
2342    Amigos B.B. Sp. z o.o. Biuro Podróży    Jelenia Góra    321
2343    DROB – WIT SAMOREK S.J.    Końskowola    321
2344    Silgan Metal Packaging Szprotawa Sp. z o.o.    Szprotawa    321
2345    NT Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    321
2346    ELCAR Sp. z o.o.    Wrocław    320
2347    TOM Sp. z o.o.    Szczecin    320
2348    Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J.    Kraków    320
2349    BUDEXIM S.A. Jarosławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Jarosław    320
2350    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach    Groblice    320
2351    DOSSIER Sp. z o.o.    Warszawa    320
2352    PPU Robex Sp. z o.o.    Lębork    320
2353    Borowska Sp. z o.o.    Wrocław    320
2354    ADMIS Sp. z o.o.    Białystok    320
2355    J.B.R. Rogowiec S.J.    Bielsko-Biała    319
2356    ASB TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Warszawa    319
2357    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    319
2358    F2 – BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o.    Warszawa    319
2359    Atp Sp. z o.o.    Cerekiew    319
2360    Hurtownia Artykułów Spożyczych S.J.    Zarzecze    318
2361    Fortune Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    318
2362    LM Line Sp. z o.o.    Szczecin    318
2363    Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.    Mysłowice    318
2364    Przeds. Budowlane Blok S.J.    Nysa    318
2365    Elbud Sp. z o.o. Przeds. Prefabrykatów Elektroenergetycznych    Przemyśl    318
2366    CHRIST Sp. z o.o.    Wieliczka    318
2367    Wika Polska S.A.    Włocławek    318
2368    Maszyny Górnicze – Serwis Sp. z o.o.    Polkowice    318
2369    Tangram Sp. z o.o.    Kraków    318
2370    Izobud – K. Pola J. Sekler S.J.    Łąki Kozielskie    318
2371    AGRO – MAS Sp. z o.o. PW    Sierakowice    318
2372    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    318
2373    Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.    Zabrze    318
2374    Q-SERVICE Sp. z o.o.    Cząstków Mazowiecki    317
2375    Siroscan sp. z o.o.    Warszawa    317
2376    DELTA S.J.    Pleszew    317
2377    Sarens – Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    317
2378    Chemoservis – Dwory S.A.    Oświęcim    317
2379    Inwestycje Alternatywne Profit S.A.    Warszawa    317
2380    Maxus – Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    317
2381    Turbo 1998 Sp. z o.o.    Warszawa    316
2382    ENERGOMONTAŻ – ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    316
2383    Sanitex Sp. z o.o.    Tryńcza    316
2384    Syntonia Sp. z o.o.    Gdynia    316
2385    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Jarocin    316
2386    CURSOR S.A.    Warszawa    316
2387    PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego    Warszawa    316
2388    OMYA Sp. z o.o.    Warszawa    316
2389    Rick – Consus Sp. z o.o.    Toruń    316
2390    Arkadia J.L. Olechowski S.J.    Chełm    315
2391    Knauf AMF Sp. z o.o.    Warszawa    315
2392    Bazarnik S.J.    Warszawa    315
2393    Polbud S.A.    Bielsk Podlaski    315
2394    SELPOL S.A. Budownictwo Elektroenergetyczne    Łódź    315
2395    INBUD BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    315
2396    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    315
2397    Arcadiasoft Chudzik S.J.    Łódź    315
2398    Dom Korkowy.pl Sp. z o.o.    Kraków    315
2399    Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A.    Gdańsk    315
2400    Ponetex Sp. z o.o.    Rakoniewice    315
2401    PU Sezam Sp. z o.o.    Nowy Sącz    315
2402    Izobud Sp. z o.o.    Łąki Kozielskie    315
2403    M.W. Trade S.A.    Wrocław    315
2404    GODAGRO Sp. z o.o.    Czyżew-Osada    314
2405    Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski    Różanna    314
2406    Społem PSS Spójnia    Miastko    314
2407    DARTOM Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    314
2408    PRO-WEM INDEPENDENT Sp. z o.o.    Gdańsk    314
2409    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Stanpol Sp. z o.o.    Koło    314
2410    Wabtec Mzt Poland Sp. z o.o.    Poznań    314
2411    Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb RYBY S.J.    Kartuzy    313
2412    Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.    Rybnik    313
2413    Noan S.J. PPH    Tychy    313
2414    Zawstal Sp. z o.o.    Łódź    313
2415    RPM S.A.    Lubliniec    313
2416    HAŻBUD Sp. z o.o.    Gorlice    313
2417    ADAM BĄK – WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    313
2418    Warsaw Data Center Sp. z o.o.    Warszawa    313
2419    Akwen Sp. z o.o.    Gdańsk    313
2420    Cim – Mes Projekt Sp. z o.o.    Warszawa    313
2421    PVL Invest Sp. z o.o.    Sopot    313
2422    Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J.    Człuchów    313
2423    Kurotec-Polska Sp. z o.o.    Kozielice    313
2424    Midas Ilnicka S.J.    Lubin    312
2425    SPÓŁKA WIROMEX Sp. z o.o.    Łódź    312
2426    Prima Auto Sp. z o.o.    Warka    312
2427    Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    312
2428    Zakład Automatyki i Pomiarów Pomat 2 Sp. z o.o.    Opole    312
2429    Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o.    Przeźmierowo    312
2430    Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny ZOZ w Nowej Soli    Nowa Sól    312
2431    Postęp Sp. z o.o. Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne    Pniewy    312
2432    DIGESTA Sp. z o.o.    Warszawa    312
2433    AGROSTOP Sp. z o.o. PUH    Terespol    312
2434    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A.    Warszawa    312
2435    KACZMARSKI INKASSO    Wrocław    312
2436    Zaklad Powlekania Tkanin SKAMAT Muszyński S.J.    Stalowa Wola    312
2437    BITUNOVA Sp. z o.o.    Warszawa    312
2438    Top Promotion Sp. z o.o.    Kraków    312
2439    KILIAN Sp. z o.o.    Mielec    311
2440    DK – DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    311
2441    OSTERM Sp. z o.o.    Lublin    311
2442    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    311
2443    Roll – Over Sp. z o.o.    Dakowy Mokre    311
2444    Mueller Fabryka Świec S.A.    Bydgoszcz    311
2445    Belma Accessories Systems Sp. z o.o.    Białe Błota    311
2446    FEM 1 Sp. z o.o.    Konin    311
2447    BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.    Gdynia    311
2448    EURO-PEGAZ Logistyka Sp. z o.o.    Warszawa    311
2449    Voyager Club Sp. z o.o.    Poznań    310
2450    BM Recykling Sp. z o.o.    Andrychów    310
2451    Chłodnie Gomar Sp. z o.o.    Radom    310
2452    Panda Trzebnica Sp. z o.o.    Trzebnica    310
2453    Elektrownia Rybnik S.A.    Rybnik    310
2454    Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    310
2455    Barg M. B. Poznań Sp. z o.o.    Poznań    310
2456    Protec Budowa Prototypów I Technika Wytłaczania Sp. z o.o.    Chróścice    310
2457    Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.    Szczecin    309
2458    EMIL Hammoud S.J.    Warszawa    309
2459    Fax-2 Chmurski & Chrzanowski S.J. w Katowicach    Katowice    309
2460    Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o.    Lublin    309
2461    Venga Hartzchemie Sp. z o.o. sp. j.    Łódź    309
2462    BUSINESS MANAGEMENT SOFTWARE Sp. z o.o.    Warszawa    309
2463    Welmax Paper Sp. z o.o.    Bezwola    309
2464    Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex    Sopot    309
2465    EPS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    309
2466    Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A.    Zabrze    309
2467    G & G Studio Sp. z o.o.    Warszawa    309
2468    Trapol 2 Sp. z o.o.    Libiąż    309
2469    ABE IPS Sp. z o.o.    Warszawa    308
2470    L & L Products Europe Sp. z o.o.    Warszawa    308
2471    Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.    Warszawa    308
2472    Zakład Ochrony Środowiska Superbos Sp. z o.o.    Jelenia Góra    308
2473    Lumotech Poland Sp. z o.o.    Wólka    308
2474    ECER RECYKLING Sp. z o.o.    Luboń    308
2475    Wincool Properties Sp. z o.o.    Wrocław    308
2476    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TYREX Sp. z o.o.    Kozy    307
2477    Vispro T. Wapiński, Z. Sobieszczański S.J.    Rzeszów    307
2478    TESGAS S.A.    Dąbrowa    307
2479    Hydro – Nafta Sp. z o.o.    Piła    307
2480    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    307
2481    Towarzystwo Św. Pawła – Edycja Św. Pawła    Częstochowa    307
2482    Grand Investment Polska Sp. z o.o.    Świecie    307
2483    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    307
2484    D.H.M. Sp. z o.o.    Warszawa    307
2485    Park Projects Sp. z o.o.    Warszawa    307
2486    Progress Sp. z o.o.    Gdynia    307
2487    ROSA EUROPE Sp. z o.o.    Wrocław    307
2488    EM Brokers Sp. z o.o. Dom Brokerski     Warszawa    307
2489    Senator Sp. z o.o.    Łódź    307
2490    Bean Sp. z o.o.    Radomsko    306
2491    M.G. Centrum Sp. z o.o.    Katowice    306
2492    GO SPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    306
2493    Adler Sp. z o.o.    Warszawa    306
2494    Biuro Budowlane R.O.R. Sp. z o.o.    Warszawa    306
2495    Przedsiębiorstwo Budowlane TECHNOBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    306
2496    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    306
2497    ERICPOL TELECOM Sp. z o.o.    Łódź    306
2498    ADM Śródmieście Sp. z o.o.    Lublin    306
2499    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    306
2500    Bać – Pol S.A.    Rzeszów    305
2501    TECHNID Sp. z o.o.    Rzeszów    305
2502    Controls Polska Sp. z o.o.    Warszawa    305
2503    Biomaxima S.A.    Lublin    305
2504    Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o.    Warszawa    305
2505    Firma Handlowa Macro Ryfa Sławomir, Pinczyński Marian sp. z o.o.    Gdańsk    305
2506    Pol – Dróg Chojnice Sp. z o.o.    Chojnice    305
2507    PARTNERBUD-PROJEKT Sp. z o.o.    Zielona Góra    305
2508    Egrib Sp. z o.o.    Warszawa    305
2509    MHM Sp. z o.o.    Milicz    305
2510    British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J.    Łódź    305
2511    Zespół Opieki Zdrowotnej SZPITAL POWIATOWY    Sochaczew    305
2512    CHIRURG Sp. z o.o.    Gryfice    305
2513    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    305
2514    Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    305
2515    Serwis Finansowy Sp. z o.o.    Warszawa    305
2516    Farmjug Sp. z o.o.    Dzierżążno    304
2517    TECH – TRADING Sp. z o.o.    Chorzów    304
2518    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    304
2519    HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    304
2520    Centrum Hydrauliki Otto Hennlich Sp. z o.o.    Bytom    304
2521    Wydawnictwa Akcydensowe S.A.    Warszawa    304
2522    Centrum Transferu Technologiczno Edukacyjnego Sp. z o.o.    Wrocław    304
2523    Sita Pomorze Sp. z o.o.    Kościerzyna    304
2524    Restauracja Sphinx S.J.    Łódź    304
2525    Kent – Pak Opakowania Sp. z o.o.    Kęty    304
2526    Kodak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    303
2527    Uni – Chem Sp. z o.o.    Warszawa    303
2528    Erison Sp. z o.o.    Szczecin    303
2529    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    303
2530    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    303
2531    Djchem Chemicals Poland S.A.    Wołomin    303
2532    DYRUP Sp. z o.o.    Lewkowiec    303
2533    Korbank S.A.    Wrocław    303
2534    DEA Sp. z o.o.    Warszawa    303
2535    Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    303
2536    PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów    Trzcianka    303
2537    Kulczyk Holding S.A.    Warszawa    303
2538    PIKA Sp. z o.o.    Gdańsk    303
2539    Lech Centrum Sp. z o.o.    Olsztyn    302
2540    Nobas Sp. z o.o.    Ostrowite    302
2541    Neo Sp. z o.o.    Brwinów    302
2542    K – M Import S.J.    Stara Łubianka    302
2543    Alcar Sp. z o.o.    Olsztyn    302
2544    PPH Legs Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    302
2545    Power Paweł Gorczyca, Marek Gołosiński S.J.    Kraków    302
2546    Wtórmat Sp. z o.o.    Mysłowice    302
2547    Rovers International Sp. z o.o.    Piaseczno    302
2548    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    302
2549    Akonet Sp. z o.o.    Warszawa    302
2550    Securitas Polska Sp. z o.o.    Warszawa    302
2551    Mennica – Metale Szlachetne S.A.    Warszawa    302
2552    NMG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    302
2553    Igus Sp. z o.o.    Warszawa    301
2554    Mdecor Sp. z o.o.    Słupca    301
2555    Czech-Oil Sp. z o.o.    Zgierz    301
2556    Climatic Sp. z o.o.    Reguły    301
2557    Architekton-Klockowski Pracownia Autorska Sp. z o.o.    Piła    301
2558    SEEPOINT Sp. z o.o.    Goleniów    301
2559    Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gdańsk    301
2560    Prymus Szumacher, Wieczorek S.J.    Gongolina    301
2561    Fermy Trzody Pol – Ferm Sp. z o.o.    Mirków    301
2562    CHB Hellas – Polska Sp. z o.o.    Gdynia    300
2563    Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.    Dawidy    300
2564    Forest Group Polska Sp. z o.o.    Warszawa    300
2565    Alfafarma Sp. z o.o.    Łódź    300
2566    Nat – Com Sp. z o.o.    Łomianki    300
2567    WIM Sp. z o.o.    Opole    300
2568    Komak Sp. z o.o.    Poznań    300
2569    Gold Sp. z o.o.    Kamienna Góra    300
2570    Gerprop Sp. z o.o.    Warszawa    300
2571    LASER SYMAG POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    300
2572    Grot Sp. z o.o.    Sopot    300
2573    Prorol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Dobromierz    300
2574    TREFL – KRAKÓW Sp. z o.o. Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych    Kraków    300
2575    Innowacja Sp. z o.o.    Nowa Dęba    300
2576    Unima Sp. z o.o.    Warszawa    300
2577    Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    300
2578    Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    300
2579    Megahandel, Export – Import Sp. z o.o.    Belsk Duży    299
2580    Kula Company Sp. z o.o.    Jabłonowo    299
2581    KOTRAK BIS S.J.    Katowice    299
2582    CROWN POLSKA Sp. z o.o.    Siedlce    299
2583    Stiner Sp. z o.o.    Warszawa    299
2584    Technika Betonowa Sp. z o.o.    Biesiekierz    299
2585    PPH Elmar S.J.    Sierpc    299
2586    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czernichowie    Czernichów    299
2587    Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka W Istebnej    Istebna    299
2588    RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o.    Gdańsk    299
2589    MLS Polska Sp. z o.o.    Wolsztyn    299
2590    WYSZKOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.    Wyszków    299
2591    Bosphera Sp. z o.o.    Pogorzela    298
2592    Cardinal Pharma Trade Sp. z o.o.    Łódź    298
2593    Wykrojniki.Com.Pl Sp. z o.o.    Kiekrz    298
2594    Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    298
2595    Ice Art Sp. z o.o.    Wrocław    298
2596    BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o.    Tarnów    298
2597    Przedsiębiorstwo Budowy Maszyn Drogowych S.A.    Wrocław    298
2598    KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o.    Mielec    298
2599    Joskin Polska Sp. z o.o.    Trzcianka    298
2600    ABS Bonifer Polska Sp. z o.o.    Oława    298
2601    Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j.    Warszawa    298
2602    Asysta Bis – Sp. z o.o.    Świebodzin    298
2603    ALVENA Sp. z o.o.    Miętne    297
2604    Art – Mlecz S.J.    Chrzanów    297
2605    Grupa Producentów Agrofam Sp. z o.o.    Warta Bolesławiecka    297
2606    Femax Krzysztof Dolny S.K.A.    Gdańsk    297
2607    GRANULAT-CHMIELARZ S.J.    Częstochowa    297
2608    Automark Sp. z o.o.    Zduńska Wola    297
2609    Inpharm Sp. z o.o.    Warszawa    297
2610    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o.o.    Olsztyn    297
2611    Foleko Sp. z o.o.    Świdnica    297
2612    Kons – Rem S.J.    Piasek    297
2613    3E Spółdzielnia Mieszkaniowa Budownictwa Rodzinnego w Józefosławiu    Józefosław    297
2614    Dat-Schaub Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    297
2615    Niepubliczny Zakład pieki Zdrowotnej Duomed Sp. z o.o.    Proszowice    297
2616    Elektrociepłownia EC NOWA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    297
2617    Wodociągi Srebrnogórskie Sp. z o.o.    Budzów    297
2618    Internity S.A.    Warszawa    296
2619    Manetti Battiloro East Sp. z o.o.    Częstochowa    296
2620    Phapipol Sp. z o.o.    Warszawa    296
2621    Firma Budowlana Marek Antczak    Kalisz    296
2622    Gaz Media Sp. z o.o.    Wołomin    296
2623    GREEN INVESTMENT Sp. z o.o.    Wrocław    296
2624    Hekaplast Polska Sp. z o.o. i Spółka. Sp. Komandytowa    Leszno    296
2625    Coffee Service J.V. Sp. z o.o.    Warszawa    296
2626    Panaceum Sp. z o.o.    Rumia    296
2627    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    296
2628    Del – Vis Sp. z o.o.    Lubicz Dolny    295
2629    Zenon i Robert Górnik S.J.    Konarzew    295
2630    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Siedlcach    Siedlce    295
2631    PB Maxbud S.J.    Warszawa    295
2632    DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.    Warszawa    295
2633    Przeds. Remontowo-Budowlane Przylesie Sp. z o.o.    Koszalin    295
2634    Art Medina Sp. z o.o.    Warszawa    295
2635    ITM CENTRUM KOMPUTEROWE Sp. z o.o.    Gdańsk    295
2636    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.    Warszawa    295
2637    Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Wrocław    295
2638    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Wieś    Wołomin    295
2639    POLMOR Sp. z o.o.    Bytów    295
2640    MDH Sp. z o.o.    Łódź    295
2641    Phsc Systemy Czyszczące Sp. z o.o.    Poznań    295
2642    Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.    Kraków    294
2643    EXPAK Sp. z o.o.    Warszawa    294
2644    FH Stoton Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    294
2645    PRZEDSIĘBIORSTWO AGNES Sp. z o.o.    Lublin    294
2646    Inter-Elektro S.A.    Warszawa    294
2647    SALDROG Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    294
2648    Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o.    Gdańsk    294
2649    Floors Sp. z o.o.    Brusy    294
2650    Jumo Sp. z o.o.    Warszawa    294
2651    NZOZ Przychodnia Stary Zdrój Sp. z o.o.    Wałbrzych    294
2652    Eko – Trans Sp. z o.o.    Marki    294
2653    Gryf Stevedoring Sp. z o.o.    Szczecin    294
2654    PP D. K. Lamin S.J.    Białystok    294
2655    Visterma Sp. z o.o.    Białystok    294
2656    BEMO MOTORS Sp. z o.o.    Poznań    293
2657    LIBRA Sp. z o.o. FHU    Gdynia    293
2658    MULTIOFFICE Sp. z o.o.    Kraków    293
2659    Adb Furniture Sp. z o.o.    Suwałki    293
2660    Vernotti Polska Sp. z o.o.    Bralin    293
2661    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    293
2662    Elektrix Sp. z o.o.    Warszawa    293
2663    Ponetex Logistics Sp. z o.o.    Rakoniewice    293
2664    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Toruń    293
2665    Fundacja Innowacja    Warszawa    293
2666    Vicbud Sp. z o.o. PPU    Czarny Bór    293
2667    Calavados Investments II Sp. z o.o.    Wrocław    293
2668    PSS SPOŁEM w Nidzicy    Nidzica    292
2669    Celpap Sp. z o.o.    Wieliczka    292
2670    ZYKO – DRÓG Sp. z o.o.    Radom    292
2671    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    292
2672    Polser Sp. z o.o.    Toruń    292
2673    Majami Sp. z o.o.    Bełchatów    292
2674    Tombea Serwis Sp. z o.o.    Łowęcin    292
2675    Radio Elka Sp. z o.o.    Leszno    292
2676    Omega Sp. z o.o. NZOZ    Paczków    292
2677    INTEMO S.A.    Piotrków Kujawski    292
2678    Kendromed Sp. z o.o.    Wrocław    292
2679    LOGISTIC DEKOR SYSTEM Sp. z o.o.    Dąbrówka Wielka    292
2680    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PINGWINEK Jerzy Świercz, Anna Świercz S.J.    Kielce    291
2681    Suder Plus Sp. z o.o.    Kraków    291
2682    STALPROFIL S.A.    Dąbrowa Górnicza    291
2683    Natalia Sp. z o.o. J.V.    Rzeszów    291
2684    Eni Sp. z o.o. PPUH    Warszawa    291
2685    Polo Północ 520 Sp. z o.o.    Świecie    291
2686    Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług    Wrocław    291
2687    Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las w Brusach Sp. z o.o.    Brusy    291
2688    MNI Telecom S.A.    Radom    291
2689    T4B Sp. z o.o.    Warszawa    291
2690    WEST – BUD JACHIMOWICZ S.J. Przeds. Projektowo Wykonawczo Handlowe    Koszalin    291
2691    Beskidus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej    Zembrzyce    291
2692    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    291
2693    CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o.    Sady    291
2694    GRON – HANSEN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    291
2695    ARPIS S.A.    Kraków    290
2696    Hesso – Oil Sp. z o.o.    Warszawa    290
2697    Lesta S.J. PHU    Jeziórko    290
2698    Unidrog Sp. z o.o.    Grajewo    290
2699    Eko – Bet Sp. z o.o.    Złocieniec    290
2700    KSM – System II Sp. z o.o.    Stalowa Wola    290
2701    JM Exim Fenetres Sp. z o.o.    Przeźmierowo    290
2702    Konsat Sp. z o.o.    Gdynia    290
2703    Serwach Sp. J.    Goleniów    290
2704    Humana Medica Omeda Sp. z o.o.    Białystok    290
2705    Gospodarstwo Rolne Bo – Agro Sp. z o.o.    Wałcz    290
2706    Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN    Kraków    290
2707    FIAT Services Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    290
2708    Sieper Sp. z o.o.    Złotoryja    290
2709    PHUP Bilpol Kużaj Beata, Bil Józef S.J.    Chorzów    290
2710    Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń    Bytom    289
2711    Manuli Ekobal Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    289
2712    Eurovia Polska S.A.    Kobierzyce    289
2713    ATAL S.A.    Cieszyn    289
2714    MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Słupsk    289
2715    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    289
2716    Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Opole    289
2717    COBICO Sp. z o.o.    Kraków    289
2718    Extrudan Sp. z o.o.    Zakrzewo    289
2719    LMJ Sp. z o.o.    Porosły    289
2720    PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    288
2721    Farmacovit Sp. z o.o.    Pietrzykowice    288
2722    Kanex Sp. z o.o.    Kleosin    288
2723    P.F.I. Sp. z o.o.    Łeba    288
2724    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    288
2725    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Czarne    288
2726    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    288
2727    Mirol Sp. z o.o.    Bełcz Mały    288
2728    STAL IMPEX Sp. z o.o.    Krosno    288
2729    Saatchi & Saatchi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    288
2730    Eurogum Sp. z o.o.    Targowisko    287
2731    MĄDEL Sp. z o.o.    Tarnów    287
2732    MULTILEK Sp. z o.o.    Kielce    287
2733    General Air Services Sp. z o.o.    Warszawa    287
2734    SYSTEMY INFORMATYCZNE RAPID Sp. z o.o.    Kraków    287
2735    ZAKŁAD OBSŁUGI KOMUNALNEJ BRZEZINY Sp. z o.o.    Brzeziny    287
2736    CERACO UBP Sp. z o.o.    Warszawa    287
2737    Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami Zest Sp. z o.o.    Warszawa    287
2738    Justus D.W.A. Sp. z o.o.    Kraków    287
2739    Centrum Pralnicze Eko – Styl Sp. z o.o.    Leżajsk    287
2740    Prefekt Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami, Doradztwo i Wykonawstwo Budowlane    Świebodzice    287
2741    Agro-Big-Pol-Import-Eksport S.J. Stanisław Bukowski & Jan Paszkiewicz    Cybinka    286
2742    Pol – Dróg Piła Sp. z o.o.     Piła    286
2743    Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    286
2744    LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.    Lębork    286
2745    Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o.    Ryki    286
2746    Magna Automotive Poland Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    286
2747    Tauron Wytwarzanie S.A.    Katowice    286
2748    PIGO Sp. z o.o.    Dobre Miasto    286
2749    LAMELA Sp. z o.o.    Łowicz    286
2750    Kancelarie Brokerskie Optimum Sp. z o.o.    Kraków    286
2751    Blok-Bud Sp. z o.o.    Blok Dobryszyce    286
2752    Mexstal Sp. z o.o.    Warszawa    286
2753    Lexus Katowice Sp. z o.o.    Katowice    285
2754    STOKROTKA Sp. z o.o.    Lublin    285
2755    HEATING – INSTGAZ Sp. z o.o.    Rzeszów    285
2756    Technot Sp. z o.o.    Chojnice    285
2757    Innowacyjne Przeds. Wielobr. Polin Sp. z o.o.    Katowice    285
2758    Przeds. Projektowo – Wykonawcze Tebra S.J.    Koszalin    285
2759    Kudla Sp. z o.o.    Poznań    285
2760    Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. sp.k.    Ustroń    285
2761    Belit sp. z o.o.    Zduńska Wola    285
2762    Chłodnia MORS Sp. z o.o.    Zamość    285
2763    Eko – Mega Młyny Wodne Sp. z o.o.    Korczew    285
2764    LARGO Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    285
2765    Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    285
2766    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    285
2767    Econculting Sp. z o.o.    Pruszków    285
2768    Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o.    Łódź    285
2769    GRE Sp. z o.o.    Gdynia    285
2770    Solana Polska Sp. z o.o.    Zduny    284
2771    Reypol-Retmak S.J.    Janowiec    284
2772    Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdynia    284
2773    Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. w Suwałkach    Suwałki    284
2774    Wojt – Bud Sp. z o.o.    Kraków    284
2775    Cadas Software Sp. z o.o.    Warszawa    284
2776    Burhens Meble Sp. z o.o.    Przodkowo    284
2777    Grab Sp. z o.o.    Brzeziny    284
2778    OŚRODEK MEDYCYNY PRACY Sp. z o.o.    Siedlce    284
2779    Tauron Ekoenergia Sp. z o.o.    Jelenia Góra    284
2780    STARK PARTNER Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    284
2781    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.    Wrocław    284
2782    Tines S.A.    Kraków    283
2783    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    283
2784    LEWIATAN KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    283
2785    Malkom D. Malińska I Wspólnicy S.J.    Warszawa    283
2786    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    283
2787    Water & Wastewater Technic WWT Polska Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    283
2788    ABWOOD Sp. z o.o.    Sławno    283
2789    E-Telko Sp. z o.o.    Warszawa    283
2790    PM EXPERTS Sp. z o.o.    Warszawa    283
2791    EKOFOL – II S.A.    Bytom    283
2792    Przedsiębiorstwo Komunalne Sanikom Sp. z o.o.    Bełchatów    283
2793    Wetzel Sp. z o.o.    Duchnów    283
2794    LAURA S.J. PPHU    Tomaszów Lubelski    282
2795    Finex Sp. z o.o.    Wierzchowiska Drugie    282
2796    PHU Tank – Mark S.J.    Kuślin    282
2797    PPH Getak's Sp. z o.o.    Suwałki    282
2798    Ultraeuropa Sp. z o.o.    Żywiec    282
2799    Finder S.A.    Warszawa    282
2800    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiego Sp. z o.o.    Kraków    282
2801    PKP Cargo Service Sp. z o.o.    Warszawa    282
2802    Transport Chwiłkowscy Sp. z o.o.    Chludowo    282
2803    FA Timofi Sp. z o.o.    Lubań    282
2804    Automatic Sp. z o.o.    Skawina    282
2805    PL-Fund.com Sp. z o.o.    Gdynia    282
2806    ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert    Goręczyno    282
2807    Elektromeg Sp. z o.o.    Tarnów    281
2808    DTW Sp. z o.o.    Zabierzów    281
2809    Amesko S.J. PPH    Trzebnica    281
2810    GDN Aiport Services Sp. z o.o.    Gdańsk    281
2811    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    281
2812    Finserv Sp. z o.o.    Toruń    281
2813    Icon Capital Sp. z o.o.    Warszawa    281
2814    Otwocka Spółdzielnia Handlowa    Otwock    280
2815    DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J.    Częstochowa    280
2816    Eksoy Chemicals Poland Sp. z o.o.    Łódź    280
2817    CP Trade Mielec Sp. z o.o.    Mielec    280
2818    LOGAN Sp. z o.o.    Turek    280
2819    Trykot – Arne Carlsson Sp. z o.o.    Szczecin    280
2820    WIPASZ S.A.    Olsztyn    280
2821    Zakład Wyrobów z Drewna Agma Sp. z o.o.    Margonin    280
2822    Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.    Dywity    280
2823    QUADRUM FOODS Sp. z o.o.    Kraków    280
2824    RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzin    280
2825    Hallmark Properties Sp. z o.o.    Warszawa    280
2826    FLAMCO POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    279
2827    ACHTEL Sp. z o.o.    Ciechanów    279
2828    PPU Magnet Sp. z o.o.    Niestępowo    279
2829    Elektra Spółdzielnia Pracy     Gdynia    279
2830    Medical Tribune Polska Sp. z o.o.    Warszawa    279
2831    Rentrans Cargo Sp. z o.o.    Szczecin    279
2832    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    279
2833    Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    279
2834    Tech-Gaz Sp. z o.o.    Sieradz    278
2835    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Orion Krzysztof Przygoda I Paweł Przygoda Sp. J.    Wieloborowice    278
2836    SF – FILTER Sp. z o.o.    Lubin    278
2837    KALIBER Sp. z o.o.    Warszawa    278
2838    ZIS Sp. z o.o. PUH    Rumia    278
2839    AKRO Sp. z o.o. Firma Budowlano – Usługowa    Rzeszów    278
2840    Koral S.A.    Tczew    278
2841    Gryga Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    278
2842    Techpak Sp. z o.o.    Białężyce    278
2843    SANTA-EKO TADEUSZ ZYCH IZABELA RUTOWSKA – S.J.    Sandomierz    278
2844    DĄBIE Sp. z o.o. Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe    Szczecin    278
2845    PTS Transsped Sp. z o.o.    Rzeszów    278
2846    Maurer Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Spedycyjne Empol-Transport    Tylmanowa    278
2847    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    278
2848    Instytut Hematologii i Transfuzjologii    Warszawa    278
2849    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gopodarczej Sp. z o.o.    Białystok    278
2850    GMW Sp. z o.o.    Wadowice    278
2851    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    278
2852    ŻUCHOWSKI – DENTAL Sp. z o.o.    Szczecin    277
2853    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Krotoszyn    277
2854    CP Trade Łódź Sp. z o.o.    Łódź    277
2855    Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Rzeszów    277
2856    CSM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    277
2857    Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła II – Spółdzielnia Usług Medycznych    Ciechocinek    277
2858    BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie    Szczecin    277
2859    Biuro Ochrony SEZAM Sp. z o.o.    Poznań    277
2860    SDL POLAND Sp. z o.o.    Bydgoszcz    277
2861    Atmedia Sp. z o.o.    Warszawa    277
2862    DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa    Warszawa    277
2863    SBM Sp. z o.o.    Wrocław    277
2864    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Izobud Sp. z o.o.    Gdańsk    276
2865    Continental Auto Sp. z o.o.    Słupsk    276
2866    Henry Kruse Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    276
2867    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Spółka Jawna R. Janiszewski i S – ka    Sierpc    276
2868    KART – PAPER POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    276
2869    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.    Wrocław    276
2870    DORBUD S.A.    Kielce    276
2871    ROLPEK 2 Sp. z o.o.    Strzegom    276
2872    Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica Sp. z o.o.    Tyśmienica    276
2873    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    276
2874    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MED Sp. z o.o.    Chełm    276
2875    DJ CATERING Sp. z o.o.    Warszawa    276
2876    Rusak Business Services Sp. z o.o.    Warszawa    276
2877    Drobiarz – Pol Sp. z o.o.    Tarnów    275
2878    N.T.B. S.J.    Skawina    275
2879    Procter & Gamble Polska Sp. z o.o.    Warszawa    275
2880    Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o.    Batorowo    275
2881    Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J.    Toruń    275
2882    PPU Redox Sp. z o.o.    Warszawa    275
2883    P.P.H.U. DAGABUD Sp. z o.o.    Paczkowo    275
2884    MB S.J. J. Ignasiak, W. Ignasiak    Mrocza    275
2885    Gryphon Sp. z o.o.    Wrocław    275
2886    Voxel S.A.    Kraków    275
2887    ASEC S.A.    Kraków    275
2888    Eko – Strug Sp. z o.o. Przeds. Gospodarki Komunalnej    Tyczyn    275
2889    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    275
2890    Grupa Producentów Rolnych Grod-Rol Sp. z o.o.    Skoroszyce    275
2891    Matrax Invest Sp. z o.o.    Warszawa    275
2892    WĘGLOKOKS S.A.    Katowice    274
2893    Saks – Pol S.J.    Słupno    274
2894    CT-Card Sp. z o.o.    Warszawa    274
2895    GJ TRADE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    274
2896    Eurotrafo Sp. z o.o.    Skierniewice    274
2897    Technix Woźniacki I Wspólnicy sp.j.    Stalowa Wola    274
2898    TECHLAND Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    274
2899    Ujastek Sp. z o.o. S.K.    Kraków    274
2900    Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    274
2901    INTERGLOBAL S.J.    Ostrów Wielkopolski    274
2902    Anelpol II S.J. PPUH    Ogrodzieniec    274
2903    Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.    Gdańsk    274
2904    Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.    Łódź    273
2905    Starmann Sp. z o.o.    Kołobrzeg    273
2906    SPOŁEM SIEMIANOWICKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    Siemianowice Śląskie    273
2907    PAPILART Sp. z o.o.    Warszawa    273
2908    Gael Sp. z o.o.    Poznań    273
2909    Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów    Warszawa    273
2910    Radomexim Sp. z o.o.    Radom    273
2911    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    273
2912    Zakład Mięsny BOST S.J.    Turośń Kościelna    273
2913    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    273
2914    GT Poland Sp. z o.o.    Skoczów    273
2915    Ekomex M.& Ł. Pilśniak S.J.    Panki    273
2916    SITS Sp. z o.o.    Brodnica    273
2917    POLSET Sp. z o.o.    Zielona Góra    273
2918    Zamkor P. Sagnowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    273
2919    Morfeusz Sp. z o.o.    Wrocław    273
2920    Wagabunda I Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    273
2921    BAZAR Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Maków Mazowiecki    273
2922    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    273
2923    Altavia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    273
2924    Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy    Lębork    273
2925    Multi Event Sp. z o.o.    Warszawa    273
2926    Euro Technik Trans Sp. z o.o.    Bydgoszcz    272
2927    Kosłom S.J.    Września    272
2928    Pink Shop Sp. z o.o.    Warszawa    272
2929    Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J.    Białystok    272
2930    EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska    Chojnice    272
2931    R2 INVEST Sp. z o.o.    Wrocław    272
2932    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    272
2933    Virtu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    272
2934    FEDERAL MOGUL BIMET S.A.    Gdańsk    272
2935    Fabryki Mebli FORTE S.A.    Ostrów Mazowiecka    272
2936    Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL Sp. z o.o.    Puławy    272
2937    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    272
2938    POL – AM – PACK S.A.    Kraków    272
2939    KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J.    Kraków    272
2940    Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach    Polkowice    272
2941    AGUS Sp. z o.o.    Warszawa    271
2942    SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.    Warszawa    271
2943    PH ELMAT Sp. z o.o.    Rzeszów    271
2944    PHU Multi – Vet Paweł Sarnowski    Śrem    271
2945    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Nowa Wieś    271
2946    Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o.    Kraków    271
2947    Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o.    Kostrza    271
2948    Skup, Ubój, Przetwórstwo Mięsa Supmięs Sompoliński & Kalinowski & Kalinowska Sp. J.    Babiak    271
2949    MALBO Sp. z o.o.    Wrocław    271
2950    Specjalistyczne Przeds. Instalacji Alarmowych Ameral Sp. z o.o.    Poznań    271
2951    LEHNKERING LOGISTIK Sp. z o.o.    Błonie    271
2952    GROLDER Sp. z o.o.    Borowiec    271
2953    INWEMER SYSTEM Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    271
2954    Eurocash Franczyza Sp. z o.o.    Komorniki    271
2955    Uniconstruct Sp. z o.o.    Stryków    271
2956    Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński Sp.J.    Kalisz    270
2957    GALL – ICM S.J.    Legnica    270
2958    PLATINET S.A.    Kraków    270
2959    Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J.    Ustroń    270
2960    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Grajewo    270
2961    VIEN – WAR Sp. z o.o.    Warszawa    270
2962    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    270
2963    Wist S.J.    Mosina    270
2964    KONIMPEX Sp. z o.o.    Konin    269
2965    AMBIT Sp. z o.o. PUHP    Białystok    269
2966    Dramex Sp. z o.o.    Warszawa    269
2967    ELDOM Sp. z o.o.    Katowice    269
2968    Ekonaft – Bolesławiec Sp. z o.o.    Bolesławiec    269
2969    Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych     Nowy Targ    269
2970    Oleckie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Sp. z o.o.    Olecko    269
2971    Erect Sp. z o.o.    Łódź    269
2972    Drobud Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Gdakowie    Gdakowo    269
2973    Mode – Star Sp. z o.o.    Łowicz    269
2974    JPC Sp. z o.o.    Jaraczewo    269
2975    TIMKEN POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    269
2976    NZOZ Medicus Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    269
2977    Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo – Energia Sp. z o.o.    Ruda Śląska    269
2978    Viabaltic Sp. z o.o.    Szczecin    269
2979    Impeks Marek Jabłoński S.J.    Zielona Góra    269
2980    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    269
2981    Bagramet Sp. z o.o.    Bytów    269
2982    KRUEL Sp. z o.o.    Chrzanów    269
2983    Lider Nieruchomości Poznań Sp. z o.o.    Poznań    269
2984    Hombre Service Sp. z o.o.    Sopot    269
2985    EBERSPAECHER Sp. z o.o.    Wysogotowo    268
2986    ALOES MEZIO S.J.    Białystok    268
2987    PPH Trade – Prod Sp. z o.o.    Warszawa    268
2988    Wartico Invest Sp. z o.o.    Warszawa    268
2989    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    268
2990    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    268
2991    PHUP K.W.S. Żabczyńscy S.J.    Łaskarzew    268
2992    ROWIS SYSTEM S.J. M.SIEMIŃSKI I ST.WILK    Będzin    268
2993    PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.    Piła    268
2994    Orange Vision Sp. z o.o.    Warszawa    268
2995    Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp. j.    Brody    268
2996    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    268
2997    STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe    Stawnica    268
2998    AMS AGRA Sp. z o.o.    Dębice    268
2999    Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.    Bytom    268
3000    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Giżycko    267
3001    Developer Pro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Konin    267
3002    AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH    Poznań    267
3003    PPU ROMEX Sp. z o.o.    Żyrardów    267
3004    Budownictwo Hydro – Energetyka Dychów Sp. z o.o.    Dychów    267
3005    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    267
3006    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.    Brześć Kujawski    267
3007    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    267
3008    VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Legnica    267
3009    Amis Financial Investment Group S.A.    Wilczyn    267
3010    Mika Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    267
3011    Rolsad S.J.    Rawa Mazowiecka    266
3012    Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o.    Katowice    266
3013    Aunde Poland Sp. z o.o.    Łódź    266
3014    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    266
3015    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA – MED Sp. z o.o.    Kraków    266
3016    DLS-Trans Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    266
3017    Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.    Mielec    266
3018    Bas – Pol Sp. z o.o. PPHU    Paszowice    265
3019    DAPOL S.J.    Warszawa    265
3020    CAMPAK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    265
3021    Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o.    Warszawa    265
3022    Bestservice Sp. z o.o.    Warszawa    265
3023    MH Automatyka Sp. z o.o.    Gdańsk    265
3024    Brychcy Sp. z o.o. Ubojnia Drobiu    Kargowa    265
3025    Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.    Świdnica    265
3026    SAS INSTITUTE Sp. z o.o.    Warszawa    265
3027    ENGLISH UNLIMITED Sp. z o.o.    Sopot    265
3028    Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu    Poznań    265
3029    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Samo Zdrowie Sp. z o.o.    Dobczyce    265
3030    Puls Sp. z o.o.    Rawicz    265
3031    Wojewódzkie Centrum Onkologii    Gdańsk    265
3032    Daf – Trans Sp. z o.o.    Sopot    265
3033    SOC – AL Sp. z o.o.    Alwernia    265
3034    HAYGROVE POLAND Sp. z o.o.    Kępno    264
3035    ART-STAL S.J. Wyroby Hutnicze    Biała Podlaska    264
3036    MEDART – BIS Sp. z o.o.    Łódź    264
3037    Miko Sp. z o.o.    Poznań    264
3038    Petronak Stanisław I Mirosława Kaczmarek Spółka Jawna    Nakło nad Notecią    264
3039    RABA II Sp. z o.o.    Jaworzno    264
3040    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    264
3041    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    264
3042    Rex – Pol Sp. z o.o.    Chorzów    264
3043    DIREX Sp. z o.o.    Sulejówek    264
3044    FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J.    Żyrardów    264
3045    PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J.    Wieliczka    264
3046    Multi Comunications Sp. z o.o.    Warszawa    264
3047    MS Services Sp. z o.o.    Kraków    264
3048    HMT Polska Sp. z o.o.    Warszawa    264
3049    Fermy S.J.    Radzanów    263
3050    Dynamica Sp. z o.o.    Jawornik    263
3051    Delko S.A.    Śrem    263
3052    SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.    Warszawa    263
3053    Locum Investment Sp. z o.o.    Wrocław    263
3054    Odzież Bis Sp. z o.o.    Mirosławiec    263
3055    Fano Sp. z o.o.    Warszawa    263
3056    PHU Timon S.J.    Wałbrzych    263
3057    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    263
3058    Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o.    Warszawa    263
3059    Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K.    Poznań    263
3060    Nauczycielski Dom Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    263
3061    AURA-INVEST Sp. z o.o.    Lublin    262
3062    Przedsiębiorstwo Euro – Kas Sp. z o.o.    Katowice    262
3063    BIUROMAX Sp. z o.o.     Baniocha    262
3064    Hurtownia DS – Bis S.J.    Augustów    262
3065    Hennlich Sp. z o.o.    Zabrze    262
3066    Artsanit Sp. z o.o.    Łoś    262
3067    Domex S.J. PHU    Sulęcin    262
3068    BBR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    262
3069    Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    262
3070    Agnat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    262
3071    Przychodnia Nr. 4 Sp. z o.o.    Tychy    262
3072    P & S TRANSPORT I SPEDYCJA PAWLAK, STEFANIAK I WSPÓLNICY S.J.    Pabianice    262
3073    Badford International Sp. z o.o.    Katowice    262
3074    CT CREATIVE TEAM S.A.    Warszawa    261
3075    Stomilex Sp. z o.o.    Opole    261
3076    KELVIN Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    261
3077    OSTRADA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych    Ostrołęka    261
3078    STRABAG Sp. z o.o.    Pruszków    261
3079    Biuro Obsługi Inwestycji Inwest – Wybrzeże Sp. z o.o.    Gdynia    261
3080    PUP Torem Sp. z o.o.    Wejherowo    261
3081    KEA S.J. I.B. Baszak    Wrocław    261
3082    Landeco Sp. z o.o.    Katowice    261
3083    Krężel – Transport Sp. z o.o.    Kobylnica    261
3084    Atu Sp. z o.o.    Lublin    261
3085    Zielnik – Cafe Sp. z o.o.    Warszawa    260
3086    Opolferm Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jerzy Michura S.J.    Opole    260
3087    Stawowy Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    260
3088    PROFAR Sp. z o.o. ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWY    Staniowice    260
3089    Basen – Pool Świta S.J. PHU    Kostrzyn    260
3090    Remkot Sp. z o.o. Zakład Remontowy    Brody Małe    260
3091    Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno – Elektroniczne    Gdańsk    260
3092    ZNAK Sp. z o.o. Społeczny Instytut Wydawniczy    Kraków    260
3093    Phoenix Sp. z o.o.    Płock    260
3094    Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.    Gdańsk    260
3095    ENERGETYKA WAGON Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    260
3096    ZPHU Komus Sp. z o.o.    Strzelin    260
3097    Betex-Transport Sp. z o.o.    Kwidzyn    260
3098    Pol Rol Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo-Usługowe    Rzędziszowice    260
3099    Dekofilm Polska Sp. z o.o.    Warszawa    260
3100    Asco Group Sp. z o.o.    Warszawa    260
3101    Heymservice Sp. z o.o.    Bydgoszcz    260
3102    Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o.    Wrocław    259
3103    R&G Plus Sp. z o.o.    Mielec    259
3104    Klima Therm S.A.    Warszawa    259
3105    EL – KAB Sp. z o.o.    Wawrów    259
3106    Zakład Mięsny MK S.J. – Norbert Maciejewski,Tadeusz Kurzawa    Kobylin    259
3107    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.    Warszawa    259
3108    Ice Group Sp. z o.o.    Rybnik    259
3109    Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J.    Poznań    259
3110    Pol-Tax Sp. z o.o.    Warszawa    259
3111    Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J.    Warszawa    259
3112    Moja Księgowość Sp. z o.o.    Warszawa    259
3113    Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    259
3114    Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o.    Krępice    258
3115    KOLMET Sp. z o.o. PPHU    Katowice    258
3116    Inspirion Polska Sp. z o.o.    Trzebnica    258
3117    Valdi Sp. z o.o.    Łódź    258
3118    KELLER POLSKA Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    258
3119    Fantasy Food Sp. z o.o.    Kobyłka    258
3120    PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    258
3121    Zakład Rolny Agro – Wito Sp. z o.o.    Góra    258
3122    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    258
3123    WITAR S.A.    Poznań    258
3124    SABA Sp. z o.o.    Płock    258
3125    NOVA 3 D Sp. z o.o.    Lublin    258
3126    Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o.    Charsznica    258
3127    Mevaco Sp. z o.o.    Kraków    257
3128    Apteka 21 Sp. z o.o.    Warszawa    257
3129    AB PPH Sp. z o.o.    Radom    257
3130    Prestige Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    257
3131    Aux Metiers Sp. z o.o.    Jutrosin    257
3132    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    257
3133    Kav – Pol Sp. z o.o.    Katowice    257
3134    UNIA Sp. z o.o.    Grudziądz    257
3135    S.P.2.1 Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    257
3136    Anixe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    257
3137    Bluesoft Sp. z o.o.    Warszawa    257
3138    SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o.    Lubawa    257
3139    Orkan Sp. z o.o.    Wilczyce    257
3140    Terra Trade Sp. z o.o.    Krzeszowice    257
3141    Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Szczecin    256
3142    MMC CAR POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    256
3143    VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o.    Warszawa    256
3144    Rockwell Automation Sp. z o.o.    Warszawa    256
3145    Trekker Sp. z o.o.    Długołęka    256
3146    Maj Korporacja Sp. z o.o.    Poznań    256
3147    Hivo Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    256
3148    B7 Sp. z o.o.    Warszawa    256
3149    Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Toms Sp. z o.o.    Choroszcz    256
3150    Fabio Sp. z o.o.    Warszawa    256
3151    HSK-DATA LTD Sp. z o.o.    Kraków    256
3152    KALORIA Sp. z o.o.    Kruszewiec    256
3153    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    256
3154    ALF SENSOR S.J.    Kraków    256
3155    Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Polkowice    256
3156    Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    256
3157    ANIMEX FISH Sp. z o.o.    Szczecin    255
3158    KDWT S.A.    Komorniki    255
3159    ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH    Radom    255
3160    PHU MARTEX Bogdan Mossakowski    Olsztyn    255
3161    Dystrybucja Poznań Sp. z o.o.    Poznań    255
3162    Wi – Ba – Lak Sp. z o.o.    Przeźmierowo    255
3163    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA KISZKOWO    Kiszkowo    255
3164    Vina Foods Poland Sp. z o.o.    Warszawa    255
3165    Zakład Przetwórstwa Mięsnego GAIK Andrzej Gaik    Niedośpielin    255
3166    LAS – KALISZ Sp. z o.o.    Tomnice    255
3167    Podlaskie Gorzelnie Surwin Sp. z o.o.    Suchowola    255
3168    Zakłady Kablowe BITNER – Celina Bitner    Kraków    255
3169    ARGO Sp. z o.o.    Białystok    255
3170    Elgama Sp. z o.o. Systemy Pomiarowe     Świdnica    255
3171    Poll Lab Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    255
3172    AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    255
3173    COM-D Sp. z o.o. PUPH    Jawor    255
3174    Ergpet Sp. z o.o. PPHU Export – Import    Pustków    255
3175    Raf Trans S.J.    Warszawa    255
3176    TOP – FARM Sp. z o.o.    Księginice Wielkie    255
3177    Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A.    Zielona Góra    255
3178    Orlen Automatyka Sp. z o.o.    Płock    255
3179    Keram – Metal Sp. z o.o.    Chodzież    255
3180    Polgal Sp. z o.o.    Częstochowa    255
3181    Detal Unia-Meat Sp. z o.o.    Ostróda    254
3182    Kegar Sp. z o.o.    Kępice    254
3183    MICHAEL HUBER POLSKA Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    254
3184    Lankwitzer Polska Sp. z o.o.    Opole    254
3185    Pilawa Kuczek, Skarba, Szydełko S.J.    Leżajsk    254
3186    Ksar S.J.    Jaworzno    254
3187    Aprivia S.A.    Wysogotowo    254
3188    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    254
3189    BARTEX Bartol S.J.    Nowy Tomyśl    254
3190    Aquakon Sp. z o.o.    Police    254
3191    Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o.    Kopanica    254
3192    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Rzeszów    254
3193    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    254
3194    ADVISERS S.A.    Warszawa    254
3195    Adriano S.J.    Żary    254
3196    Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    254
3197    TERENOWA SŁUŻBA RATOWNICZA Sp. z o.o.    Brzeszcze    254
3198    ARPOL MOTOR COMPANY Sp. z o.o.    Toruń    253
3199    Bentley Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    253
3200    Lamba Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    253
3201    Agripel Sp. z o.o.    Pelplin    253
3202    Przeds. Usług Inwestycyjnych Powiernik Sp. z o.o.    Koszalin    253
3203    Itib Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    253
3204    PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    253
3205    Telekom Sp. z o.o.    Nowy Sącz    253
3206    HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o.    Działdowo    253
3207    Google Poland Sp. z o.o.    Warszawa    253
3208    KORDAS S.J.    Srebrna Góra    253
3209    Centrum Ptaszkowo Sp. z o.o.    Mosina    252
3210    HAVO Sp. z o.o.    Białystok    252
3211    NLAB Sp. z o.o.    Warszawa    252
3212    Geo Polska Sp. z o.o.    Imielin    252
3213    Apteka Fama – Vit S.J.    Luboń    252
3214    Gero Sp. z o.o.     Lublin    252
3215    CSF Polska Sp. z o.o.    Rzeszów    252
3216    Energopol TP Elbud S.A.    Katowice    252
3217    Uran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Wdrożeniowe     Mysłowice    252
3218    Atlas Sp. z o.o.    Raszków    252
3219    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    252
3220    Oceanic S.A.    Sopot    252
3221    Veolia Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o.o.    Gliwice    252
3222    Cleaner Zakład Sprzątania ZPCH S.J.    Elbląg    252
3223    Armet Sp. z o.o.    Modliborzyce    252
3224    Netbrokers Sp. z o.o.    Kraków    251
3225    Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Koszalin    251
3226    ALFA Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych    Siedlce    251
3227    Awa Design Sp. z o.o.    Łomianki    251
3228    SNC S.J.    Rudawa    251
3229    Aramir – Jenerowicz – Ryfa Sp. J.    Pleszew    251
3230    DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Kwidzyn    251
3231    Jędroch S.J. PPHU    Ostrów Wielkopolski    251
3232    Famet Trading Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    251
3233    INTER TRADE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    251
3234    Prowinex Sp. z o.o.    Kraków    251
3235    Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy    Kraków    251
3236    WYTWÓRNIA PASZ BŁOTNICA Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    251
3237    MEDIC-US Sp. z o.o.    Trzebinia    251
3238    Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy    Wieruszów    251
3239    SUPER KRAK S.A.    Kraków    251
3240    DSA FINANCIAL GROUP S.A.    Wrocław    251
3241    Inter $ Sp. z o.o.    Kępno    251
3242    HECTAS USŁUGI Sp. z o.o.    Wrocław    251
3243    EQT Partners Sp. z o.o.    Warszawa    251
3244    EJKO S.J.    Błonie    250
3245    Grupa Handlowo Marketingowa Sp. z o.o.    Chorzów    250
3246    Firma Handlowo – Usługowa Lobo S.J.    Leżajsk    250
3247    ARBURG POLSKA Sp. z o.o.    Opacz    250
3248    Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J.    Warszawa    250
3249    KONED Sp. z o.o.    Włocławek    250
3250    Delfin S.J.    Nowa Wieś    250
3251    Wolek Development Sp. z o.o.    Opole    250
3252    Parster Sp. z o.o.    Parczew    250
3253    PBG Dom Sp. z o.o.    Wysogotowo    250
3254    Polteron Firma Inżynieryjna Sp. z o.o.    Kraków    250
3255    Frohmasco Sp. z o.o.    Chociwel    250
3256    HOLDING DORADCA Sp. z o.o.    Bytom    250
3257    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    250
3258    Horus – Energia Sp. z o.o. PPUH    Sulejówek    250
3259    FADROMA Development Sp. z o.o.    Wrocław    250
3260    Vrystal Traktor Sp. z o.o.    Sieradz    250
3261    SON Sp. z o.o.    Słupsk    250
3262    EXIN Sp. z o.o.    Lublin    250
3263    DSV ROAD Sp. z o.o.    Ołtarzew    250
3264    Roltrans S.J.     Mońki    250
3265    PHU Komunalnik – Sp. z o.o.    Prudnik    250
3266    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Karo Sp. z o.o.    Bronów    250
3267    Energo – Rem Sp. z o.o.    Gdańsk    250
3268    Emperia Holding S.A.    Lublin    250
3269    Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.    Poznań    250
3270    Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.    Lublin    250
3271    El-Piast Sp. z o.o.    Wrocław    250
3272    INTERSTONE Sp. z o.o.    Andrychów    249
3273    Hurt Papier S.J.    Rzeszów    249
3274    KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.    Przemyśl    249
3275    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Marconi” Sp. z o.o.    Świdnica    249
3276    Przeds. Petro – Mark Sp. z o.o.    Drużbice    249
3277    Naturhouse Sp. z o.o.    Gdynia    249
3278    LAJON Tadeusz Zając S.J.    Gliwice    249
3279    Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o.    Gdańsk    249
3280    EPC S.A.    Warszawa    249
3281    Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia Sp. z o.o.    Poznań    249
3282    Uniplan Sp. z o.o.    Poznań    249
3283    Paw Sp. z o.o.    Gdańsk    249
3284    Intertoll Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    249
3285    Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.    Poznań    249
3286    Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza w Niedomicach    Niedomice    249
3287    SIGMED Sp. z o.o.    Cisek    249
3288    Fundacja TVN Nie Jesteś Sam    Warszawa    249
3289    ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    248
3290    PRAXIS S.A.    Warszawa    248
3291    NAVO POLSKA Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.    Tychy    248
3292    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Nowym Sączu    Nowy Sącz    248
3293    Panda KM S.J. Przemysław Kaczyński, Izabela Markiewicz    Olsztyn    248
3294    Best Sp. z o.o.    Piła    248
3295    Eko – Pol Sp. z o.o.    Adamów    248
3296    Staner Sp. z o.o.    Kraków    248
3297    MESGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    248
3298    F – Secure Sp. z o.o.    Warszawa    248
3299    RR Donnelley Global Turnkey Solutions Poland Sp. z o.o.    Łódź    248
3300    Krystyna Kopa i Wspólnicy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    248
3301    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Parczew    248
3302    Poldanor S.A.    Przechlewo    248
3303    PHU UNITARG Sp. z o.o.    Kraków    248
3304    Laura Sp. z o.o.    Gdańsk    248
3305    Domeqst Sp. z o.o.    Warszawa    248
3306    Emcon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    247
3307    Grupa Producentów Rolnych Koźmin Wielkopolski Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    247
3308    Grupa Producencka Rolwil Sp. z o.o.    Paczków    247
3309    Hydromech Sp. z o.o.    Wrocław    247
3310    DCG S.A.    Warszawa    247
3311    Esswell International LTD Sp. z o.o.    Świecie    247
3312    ASO – Opatówek Sp. z o.o.    Opatówek    247
3313    PH Agromarket S.J.    Jaryszki    247
3314    Itecom Sp. z o.o.    Krotoszyn    247
3315    MMP M. Piszczek Sp. z o.o.    Bochnia    247
3316    Zarząd Inwestycji Sp. z o.o.    Kutno    247
3317    BALT – YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J.    Augustów    247
3318    Segepo – Refa Sp. z o.o.    Świebodzice    247
3319    Alan Systems Sp. z o.o.    Katowice    247
3320    POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o.    Żyrardów    247
3321    Uzdrowisko SZCZAWNO – JEDLINA S.A.    Szczawno-Zdrój    247
3322    Maciej Rogowski Spółka Komandytowo Akcyjna    Tczew    247
3323    Furnel Travel International Sp. z o.o.    Warszawa    247
3324    Zamek Oki Doki Sp. z o.o.    Warszawa    247
3325    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie    Wronin    247
3326    Zakład Produkcyjny JUBILEX S.J.    Sopot    247
3327    Tamir Sp. z o.o. PPUH    Bystrzyca Kłodzka    247
3328    PZ Stelmach Sp. z o.o.    Opole    247
3329    JKK Moto Sp. z o.o.    Katowice    246
3330    ENERGOKRAK Sp. z o.o. PHU    Kraków    246
3331    Expo – Met Sp. z o.o.    Gostyń    246
3332    Forest Logistyka Sp. z o.o.    Wrocław    246
3333    Vas S.J.    Siemianowice Śląskie    246
3334    Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój    Wrocław    246
3335    Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j.    Wałbrzych    246
3336    ADVANCED DIGITAL BROADCAST POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    246
3337    Synkret S.A.    Bytom    246
3338    Wega S.A.    Żukowo    246
3339    Spółdzielnia Pracy Postęp w Ostrołęce    Ostrołęka    246
3340    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    246
3341    TARCZYŃSKI S.A.    Trzebnica    246
3342    Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A.    Oświęcim    246
3343    Inmet Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe    Mikołów    246
3344    Furnittia Trade Sp. z o.o.    Dębno    246
3345    Diagnostyka Sp. z o.o.    Kraków    246
3346    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Łobez    246
3347    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    246
3348    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego    Tarnów    246
3349    Kim – Art Sp. z o.o.    Warszawa    246
3350    Joka Kamiński S.J.    Katowice    246
3351    Maker Sp. z o.o. PUH    Żory    245
3352    Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o.    Wrocław    245
3353    PW MS – Ortis Produkt S.J.    Łomianki    245
3354    META PIOTR WOSIEK, JAROSŁAW SZEWCZYK S.J.    Olszany    245
3355    GRASO MODA Sp. z o.o.    Poznań    245
3356    Asis Sp. z o.o.    Kraków    245
3357    Nowa Sienna Sp. z o.o.    Konin    245
3358    Fortatech Sp. z o.o.    Płochocin    245
3359    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    245
3360    DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A.    Gdynia    245
3361    Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o.    Gdańsk    245
3362    POSTDATA S.A.    Bydgoszcz    245
3363    Kmtb Sp. z o.o.    Jabłonna    245
3364    Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.    Warszawa    245
3365    Przeds. Rolne Werol Sp. z o.o.    Wałcz    245
3366    POLKAT Holding Sp. z o.o.    Warszawa    245
3367    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA    Czarna Białostocka    245
3368    SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o.    Olsztyn    245
3369    Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J.    Kraków    245
3370    HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o.    Szczecin    245
3371    Morison Finansista Audit Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    245
3372    AGTES Sp. z o.o.    Warszawa    244
3373    K P B Intra Polska Sp. z o.o.    Tychy    244
3374    PRE-FABRYKAT Sp. z o.o.    Miłków    244
3375    Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Ecokom Sp. z o.o.    Luboszyce    244
3376    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    244
3377    WB Electronics S.A.    Ożarów Mazowiecki    244
3378    IFS Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    244
3379    Mera S.A.    Lewin Brzeski    244
3380    UZDROWISKO CIEPLICE Sp. z o.o.    Jelenia Góra    244
3381    DO – WAT S.J.    Bydgoszcz    244
3382    Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o.    Zakopane    244
3383    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    244
3384    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    244
3385    Ekofinn – Pol Sp. z o.o.    Banino    244
3386    Security Service Sp. z o.o.    Gdańsk    244
3387    CALDO – IZOLACJA Sp. z o.o.    Kraków    243
3388    MELIX Sp. z o.o. PW    Chełm    243
3389    KRAK – MIX Sp. z o.o.    Kraków    243
3390    Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A.    Krotoszyn    243
3391    Pawlak Sp. z o.o.    Ostrężnica    243
3392    Fabryka Maszyn BUMAR – KOSZALIN S.A.    Koszalin    243
3393    AIS.PL Sp. z o.o.    Toruń    243
3394    Almus Sp. z o.o.    Słomniki    243
3395    Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.    Warszawa    243
3396    Sędziszowskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Sędziszów    243
3397    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Iwanowicach    Iwanowice Dworskie    243
3398    Malaysian Airline System Berhad S.A.    Warszawa    243
3399    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    243
3400    Agrosad S.J.    Równa    242
3401    Auto – Land Sp. z o.o.    Olsztyn    242
3402    Rothenberger – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    242
3403    ARCHE S.A.    Siedlce    242
3404    Softhard S.A.    Płock    242
3405    Dr.Schulze – Polska Sp. z o.o.    Szczecin    242
3406    NOVASPINE Sp. z o.o.    Tyniec Mały    242
3407    Riela Polska Sp. z o.o.    Kartoszyno    242
3408    APSYS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    242
3409    CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    242
3410    Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych GAZ TECHNIKA Sp. z o.o.    Katowice    242
3411    PHU Elektra Sp. z o.o.    Biała Podlaska    242
3412    OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPEGIEKA Sp. z o.o.    Elbląg    242
3413    EL-TEL NETWORKS S.A.    Poznań    242
3414    Xplus S.A.    Warszawa    242
3415    PHARMA – COSMETIC K.M. ADAMOWICZ S.J.    Kraków    242
3416    Firma Usługowa KOSZ Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    242
3417    Mleko Pomorskie Sp. z o.o.    Koszalin    242
3418    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    242
3419    Instytut Odlewnictwa w Krakowie    Kraków    242
3420    PU Roka Zakład Pracy Chronionej    Piotrków Trybunalski    242
3421    Carbomet Sp. z o.o.    Puchaczów    242
3422    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    242
3423    Buma-Lubań Sp. z o.o.    Poznań    242
3424    Eumed Sp. z o.o.    Warszawa    241
3425    Inox – Plus S.J.    Sosnowiec    241
3426    VERO S.J.    Kraków    241
3427    Wipol Sp. z o.o.    Włocławek    241
3428    Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J.    Śmigiel    241
3429    Expert Sp. z o.o.    Kraków    241
3430    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    241
3431    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.    Kraków    241
3432    Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o. PPUH    Mielec    241
3433    Adeo Screen Sp. z o.o.    Złotoryja    241
3434    TBM Telekom Sp. z o.o.    Warszawa    241
3435    Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.    Wysoka    241
3436    Bon Ton Radio S.A.    Chełm    241
3437    Korporacja Budowlana Fadom S.A.    Żory    241
3438    COCA-COLA POLAND SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    241
3439    Bentley Polska Sp. z o.o.    Warszawa    241
3440    NBS Communications Sp. z o.o.    Warszawa    241
3441    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    241
3442    Drabpol S.J.    Mykanów    240
3443    BRETTON PAPER & RECYCLING Sp. z o.o.    Gdynia    240
3444    V.T.T. Trade Sp. z o.o.    Warszawa    240
3445    Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.    Katowice    240
3446    Firma Handlowa AS S.J. Łaś Maciej, Zgierski Michał    Nowy Targ    240
3447    Ideal Partner S.J.    Choroszcz    240
3448    Tessa Sp. z o.o.    Łochowo    240
3449    Tradbud Sp. z o.o. PPHU    Biała Podlaska    240
3450    Magar Sp. z o.o.    Radom    240
3451    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    240
3452    Producent Tłumików Edex Płocharz, Kowalski S.J.    Ostrów Wielkopolski    240
3453    DUKO Sp. z o.o.    Gdynia    240
3454    Profit Sp. z o.o. Centrum Obsługi Biznesu    Warszawa    240
3455    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Choszczno    240
3456    Centrum Usług Hotelowo – Turystycznych Zamek Sp. z o.o.    Otmuchów    240
3457    Expo – Sped Sp. z o.o.    Warszawa    240
3458    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    240
3459    Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska Spółka Komandytowa    Wrocław    240
3460    Fast Finance S.A.    Wrocław    240
3461    Al – Samer Sp. z o.o.    Warszawa    239
3462    F.H.U. Wnęk S.J.    Niepołomice    239
3463    POLGEOL S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Warszawa    239
3464    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ARKOM Sp. z o.o.    Kończyce Małe    239
3465    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    239
3466    Stek – Pol S.J. Przetwórstwo Mięsa    Grabów nad Prosną    239
3467    Torfowiska Biały Bór Sp. z o.o.    Wejherowo    239
3468    Gospodarstwo Rybackie Wójcza Sp. z o.o.    Biechów    239
3469    ELEKTROINSTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Energetyki    Raciąż    239
3470    Polmarco Sp. z o.o.    Łeba    239
3471    TDM Electronics Sp. z o.o.    Tarczyn    239
3472    Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe    Gdańsk    239
3473    Restauracja Sphinx S.J.    Gdańsk    239
3474    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    239
3475    MISTER Sp. z o.o.    Tychy    239
3476    PRONET Sp. z o.o.    Świnoujście    239
3477    ISCM Sp. z o.o.    Warszawa    239
3478    BIOEKSPERT Sp. z o.o.    Warszawa    239
3479    ARM Inwestycje Sp. z o.o.    Inowrocław    239
3480    JOT – Ł PHU    Wrocław    238
3481    PPHU AGRO – HURT S.J. Waldemar, Piotr, Paweł Wideł    Nowy Sącz    238
3482    Maks Sp. z o.o. PHU    Grodków    238
3483    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy Sp. J.    Rawicz    238
3484    Klimczak Sp. z o.o.    Wrzosowa    238
3485    Słoneczko Sp. z o.o.    Zielona Góra    238
3486    AGROMEP Sp. z o.o.    Kościan    238
3487    Metal Best Sp. z o.o.    Szczecin    238
3488    METOREX Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjne    Toruń    238
3489    Krospol Jan Lepak i Stanisław Stachura Sp.J.    Krosno    238
3490    Bytomskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budowlanych i Górniczych Sp. z o.o.    Bytom    238
3491    Rgbs – Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.    Warszawa    238
3492    Alucraft Sp. z o.o.    Wielka Wieś    238
3493    Zakład Przetwórstwa Ryb Mirko B.krasnoborski S.J.    Słupsk    238
3494    Zakład Przetwórstwa Mięsnego RASKO R. Skorzycki, J. Skorzycki S.J.    Żelechlinek    238
3495    Usługi Stolarskie S.J.    Klatka    238
3496    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Pukinin    238
3497    Begg Sp. z o.o.    Nowa Dęba    238
3498    KMK TRANSPORT Sp. z o.o.    Międzychód    238
3499    Ka – Mi Sp. z o.o.    Kaszyce Milickie    238
3500    PPHU Gap Sp. z o.o.    Garby    238
3501    Votum S.A.    Wrocław    238
3502    Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o.    Wrocław    238
3503    ATENA Sp. z o.o.    Wrocław    238
3504    Invarsovia Sp. z o.o.    Warszawa    238
3505    RGW Rocławski Graczyk I Wspólnicy Adwokacka Spółka Komandytowa    Warszawa    238
3506    WACKER Neuson Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    237
3507    TECHMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    237
3508    Przes. Wielobranżowe Biuromax Balcer Sp. z o.o.    Bydgoszcz    237
3509    Albis Polska Sp. z o.o.    Poznań    237
3510    ACV Polska Sp. z o.o.    Włocławek    237
3511    Ultramedia Sp. z o.o.    Warszawa    237
3512    ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji    Katowice    237
3513    ALU INTERNATIONAL – SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    237
3514    Sykom Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Rzeszów    237
3515    Drewup Sp. z o.o.    Pionki    237
3516    Dalkia Polska S.A.    Warszawa    237
3517    Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bochnia    237
3518    Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.    Chrzanów    237
3519    STARTER Sp. z o.o.    Poznań    237
3520    AD C Sp. z o.o.    Jelenia Góra    237
3521    IRYD Sp. z o.o.    Gołdap    237
3522    Buchalter Sp. z o.o.    Bydgoszcz    237
3523    Nordsign XLP Sp. z o.o.    Kowanowo    237
3524    Zakład Usługowo – Remontowy Sp. z o.o.    Gdynia    237
3525    Rzeszowska Centrala Materiałów Budowlanych S.A.    Rzeszów    236
3526    NORD AUTO Sp. z o.o.    Białystok    236
3527    CITODAT S.A.    Wrocław    236
3528    JSD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    236
3529    Kolex – Gizowska & Szmyt S.J.    Warszawa    236
3530    IOS Sp. z o.o.    Będzin    236
3531    Wadmar S.J. PPHU    Sosnowiec    236
3532    BAGIETKA Sp. z o.o. PHP    Chojnice    236
3533    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Mrągowo    236
3534    Van Pur S.A.    Warszawa    236
3535    Fabryka Ciast I Cukrów Dr Stanisława Gurgula Sp. z o.o.    Jarosław    236
3536    Usługi Transportowe R.K.T. Banaś S.J.    Wołomin    236
3537    Ataga F.M. Sp. z o.o.    Nieporęt    236
3538    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO-PAR Sp. z o.o.    Byczyna    236
3539    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    236
3540    Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Lipka    236
3541    Vision SecretClient Sp. z o.o.    Wrocław    236
3542    Centrum Łomanki Sp. z o.o.    Sadowa    236
3543    Carat Investment Sp. z o.o.    Łódź    236
3544    Rofryd Sp. z o.o.    Rzeszów    235
3545    Falcon Sp. z o.o.    Łódź    235
3546    Allied Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    235
3547    WK-MED Sp. z o.o.    Kraków    235
3548    DONA – R Sp. z o.o.    Warszawa    235
3549    Przed. Usług Laboratoryjnych i Geologicznych Petrogeo Sp. z o.o.    Wołomin    235
3550    Famet Technique Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    235
3551    Moris – Sport Sp. z o.o.    Warszawa    235
3552    METAL-PLAST PHUP    Świebodzice    235
3553    DEDAL ALICJA, HENRYK, ALEKSANDER, MICHAŁ TERLECCY S.J.    Dzierżoniów    235
3554    Paccor Packaging Poland Sp. z o.o.    Skierniewice    235
3555    SGB – TRANS – LEASING Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o.    Poznań    235
3556    DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o.    Poznań    235
3557    Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J.    Łódź    235
3558    Demuth Alfa Sp. z o.o. Ostróda S.K.A.    Gdańsk    235
3559    Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Lubaszcz    235
3560    Raubo i Wspólnicy S.J.    Sibin    235
3561    Centrum Plus Sp. z o.o.    Kolbuszowa    234
3562    PHU Efli S.J.     Kościan    234
3563    TRANS – AUTO Sp. z o.o.    Ełk    234
3564    ATS S.A.    Toruń    234
3565    John Crane Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    234
3566    Stillea Sp. z o.o.    Warszawa    234
3567    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    234
3568    Centralna Sp. z o.o.    Łódź    234
3569    Teknia Rzeszów S.A.    Rzeszów    234
3570    TRANSITION TECHNOLOGIES S.A.    Warszawa    234
3571    Grupa O2 S.A.    Warszawa    234
3572    Ponefa Sp. z o.o.    Nowa Ruda    234
3573    Okulus Sp. z o.o.    Kalisz    234
3574    Master Pharm Polska Sp. z o.o.    Łódź    234
3575    Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Wągrowiec    234
3576    Trafunek Bis Sp. z o.o.    Dębowiec    234
3577    FINPOL ROHR Sp. z o.o.    Warszawa    234
3578    Dewey & Leboeuf Grzesiak Spółka Komandytowa    Warszawa    234
3579    Ring Sp. z o.o.    Warszawa    233
3580    Giolli Sp. z o.o.    Poznań    233
3581    Globe Sp. z o.o.    Warszawa    233
3582    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A.    Poznań    233
3583    PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA    Jarocin    233
3584    IREX – GAZ Sp. z o.o.    Chorzów    233
3585    EURO-ALIANS PRACOWNIA PROJEKTOWA – Sp. z o.o.    Gdańsk    233
3586    PW Arkton Sp. z o.o.    Leszno    233
3587    PROGRES Sp. z o.o.    Radom    233
3588    Diprocon Sp. z o.o.    Warszawa    233
3589    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    233
3590    Africa Line Adventure Club Sp. z o.o.    Warszawa    233
3591    POLSPED – GERLACH Sp. z o.o.    Słubice    233
3592    CELTRANS Sp. z o.o.    Rumia    233
3593    Gdańskie Linie Morskie Sp. z o.o.    Gdańsk    233
3594    GREG Firma Prywatna    Gliwice    233
3595    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    233
3596    Architekci Mikołajski & Wiese Sp. z o.o.    Kraków    233
3597    Zrzeszenie Producentów Rolnych Gminy Biała    Biała    233
3598    ICE – FULL Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    232
3599    Pelion S.A.    Łódź    232
3600    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    232
3601    Remei Polska Sp. z o.o.    Opole    232
3602    Golden Lion Sp. z o.o.    Poznań    232
3603    Technika Biurowa Bis S.J.    Bolesławiec    232
3604    Ro-Eco Recycling Zakład Odzysku Sp. z o.o.    Rumia    232
3605    Rejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    232
3606    Spółdzielnia Rzemieślnicza w Ząbkowicach Śląskich    Ząbkowice Śląskie    232
3607    Schinwelski I Lubiński Sp. z o.o.    Tczew    232
3608    Ekoservispol Sp. z o.o.    Nowy Targ    232
3609    BADURA S.A.    Wadowice    232
3610    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    232
3611    GRADOS Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    232
3612    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski S.J    Tuchów    232
3613    Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o.    Elbląg    232
3614    Garos Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    232
3615    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Puławy    232
3616    POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o.    Gdynia    232
3617    Instytut Chemii Fizycznej PAN    Warszawa    232
3618    INTOP Sp. z o.o.    Rychtal    232
3619    Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy    Wrocław    232
3620    Ko-Ra Sp. z o.o.    Chorzów    231
3621    BIMEX Anna Rogozińska, Grażyna Nowak S.J.    Września    231
3622    RUDNIK Sp. z o.o.    Szczecin    231
3623    Galeria Portius Sp. z o.o.    Krosno    231
3624    ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J.    Augustów    231
3625    PBG S.A.    Wysogotowo    231
3626    CEDROB S.A.    Ciechanów    231
3627    Eugen Meller Sp. z o.o.    Białogard    231
3628    MPK Sp. z o.o.    Ostrołęka    231
3629    SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-ROLNICZA W KARNIEWIE    Karniewo    231
3630    LKW Transport Gruba Jarmulewski S.J.    Reda    231
3631    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    231
3632    Ekspres S.J.    Inowrocław    231
3633    Vak-Pol & Gaz Sp. z o.o.    Wrocław    231
3634    Desim Sp. z o.o.    Polkowice    231
3635    Agencja Ochrony Mienia Pol – Nag Sp. z o.o.    Warszawa    231
3636    BIURO PROMO Sp. z o.o.    Kraków    231
3637    Awena S.J.    Komorów    231
3638    Poltramp Sp. z o.o.    Szczecin    231
3639    KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o.    Gdynia    231
3640    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Folwex Export-Import Andrzej Kalinowski Kazimierz Sobolewski sp. j.    Pniewo    230
3641    Nexteam Chiniewicz S.J.    Warszawa    230
3642    Subaru Import Polska Sp. z o.o.    Kraków    230
3643    SPOŁEM Rudzka Spółdzielnia Spożywców    Ruda Śląska    230
3644    Komtur Polska Sp. z o.o.    Warszawa    230
3645    BIMEL Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    230
3646    MOLEWSKI Sp. z o.o. PPUH    Chodecz    230
3647    Fabryka Okien Różański Sp. z o.o.    Kościerzyce    230
3648    Plastem S.J.    Zduńska Wola    230
3649    ART Plast Sp. z o.o.    Rzgów    230
3650    C.M.C. Sp. z o.o.    Inwałd    230
3651    Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    230
3652    ST – Majewski Spółka Akcyjna Sp. Komandytowa    Pruszków    230
3653    Fabryka Okuć Meblowych STALMOT S.A.    Nidzica    230
3654    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    230
3655    Unitrez Sp. z o.o.    Opole    230
3656    Rol – Bud S.J.    Lipsk    229
3657    Zakład Zaopatrzenia Tech – Mat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    229
3658    Kms Sp. z o.o.    Łęczyca    229
3659    EV – MET Sp. z o.o.    Toruń    229
3660    Przeds. Handlu Zagranicznego Mecfibre – Poland S.J.    Łódź    229
3661    Geo – Ekspert Sp. z o.o.    Gdańsk    229
3662    Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J.    Biała    229
3663    AGFA Graphics Sp. z o.o.    Warszawa    229
3664    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku    Gdańsk    229
3665    KOM – EKO S.A.    Lublin    229
3666    PMK Gastronomia S. J.    Opole    229
3667    GREINER Packaging Sp. z o.o.    Teresin    229
3668    PROGRAFIX Sp. z o.o.    Dębica    229
3669    Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o.    Tarnów    229
3670    Kar – Sto Sp. z o.o. PUPH    Poznań    229
3671    Malek International Poland Sp. z o.o.    Rząska    229
3672    Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J.    Łosice    228
3673    Hałto S.J. PHU    Gniezno    228
3674    MARIMPEX MACHINERY Sp. z o.o.    Warszawa    228
3675    Drugstore Investment Polska Sp. z o.o.    Warszawa    228
3676    Pat-Mar Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    228
3677    Drogomel S.J. Przedsiębiorsto Drogowo – Melioracyjne    Góra    228
3678    BBKS – PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów    Wrocław    228
3679    Multi – Floor Sp. z o.o.    Warszawa    228
3680    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk S.J.    Człuchów    228
3681    P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.    Kluczbork    228
3682    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    228
3683    Lanwar Cosmetics S.J.    Poznań    228
3684    GEDIA POLAND Sp. z o.o.    Nowa Sól    228
3685    Shim – Pol S.J.    Izabelin    228
3686    Woodstyle Balawejder S.J.    Dynów    228
3687    Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o.    Turze    228
3688    Pro-Orto-Dent Sp. z o.o.    Kraków    228
3689    CLT TANKPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    228
3690    Port – Serwis Sp. z o.o.    Świnoujście    228
3691    MGO Sp. z o.o.    Cieszyn    228
3692    Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o.    Krzeszowice    228
3693    INPOL – KRAK Sp. z o.o.    Kraków    228
3694    Koneser Sp. z o.o.    Kraków    228
3695    Stodoła II Sp. z o.o.    Szczecin    227
3696    Pepco Poland Sp. z o.o.    Poznań    227
3697    Fair Packaging Sp. z o.o.    Gałowo    227
3698    Energetyk Sp. z o.o.    Żychlin    227
3699    Amernet Sp. z o.o.    Warszawa    227
3700    HEWEA 2 Sp. z o.o.    Wrocław    227
3701    Energopol Szczecin S.A.    Szczecin    227
3702    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    227
3703    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Starmed – Staromiejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Wrocław    227
3704    FIEGE Sp. z o.o.    Mszczonów    227
3705    Zakład Produkcji Rolnej AGRA Sp. z o.o.    Puck    227
3706    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    227
3707    Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.    Legnica    227
3708    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    227
3709    Wetcab Sp. z o.o.    Gdańsk    227
3710    Polspaw Sawiccy S. J.    Krzepice    227
3711    JMK Sp. z o.o.    Wolsztyn    226
3712    Auto Mazowsze Sp. z o.o.    Warszawa    226
3713    BALTRADE S.J.    Gdańsk    226
3714    Sotex S.J. PHU    Łazy    226
3715    Łódźdis Sp. z o.o.    Łódź    226
3716    Hen – Stol S.J.    Żebry-Chudek    226
3717    Lemar S.J.    Olsztyn    226
3718    SKANSKA S.A.    Warszawa    226
3719    Primbud Sp. z o.o.    Nisko    226
3720    Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka Sp. z o.o.    Gdynia    226
3721    ELWIZ S.A.    Świdnica    226
3722    Alpivar S.J.    Płock    226
3723    APATOR METRIX S.A.    Tczew    226
3724    ANDRA Sp. z o.o.    Warszawa    226
3725    Res – Trans Sp. z o.o. Firma Transportowa    Rzeszów    226
3726    Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Nova    Świdnica    226
3727    Carefleet S.A.    Wrocław    226
3728    PHU Pol-Pak Sp. z o.o.    Jeziorko    226
3729    Piwpol Płock Sp. z o.o.    Płock    225
3730    BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J.    Kielce    225
3731    NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    225
3732    Houghton Polska Sp. z o.o.    Kraków    225
3733    CONNECT POLAND Sp. z o.o.    Stęszew    225
3734    MARKO S.J. PHU    Stara Wieś    225
3735    CASP SYSTEM Sp. z o.o.    Jaworzno    225
3736    Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J.    Rzgów    225
3737    ALARMONT Sp. z o.o.    Tarnów    225
3738    Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon – Konarski S.J.    Kępno    225
3739    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    225
3740    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Barlinek    225
3741    Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A.    Tychy    225
3742    Restal-Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    225
3743    Mostostal Białystok Sp. z o.o.    Białystok    225
3744    Centrum Meblowe Agata Sp. z o.o.    Dobrodzień    225
3745    Agroma – Grabowo Sp. z o.o. PPHU    Grabowo    225
3746    Majkowski Sp. z o.o. – Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych    Starogard Gdański    225
3747    Koesters I Meyer Sp. z o.o.    Malanów    225
3748    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rokietnicy    Rokietnica    224
3749    MULTI AUTO Sp. z o.o.    Białystok    224
3750    ROCHE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    224
3751    CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o.    Toruń    224
3752    Conexx Sp. z o.o.    Myszków    224
3753    Ehrle Polska Sp. z o.o.    Warzymice    224
3754    Idalia S.J.    Radom    224
3755    Emipak Sp. z o.o.    Warszawa    224
3756    JP – CENTRUM S.J.    Dąbrowa Górnicza    224
3757    Dräger Safety Polska Sp. z o.o.    Bytom    224
3758    ENERGOBUD Sp. z o.o.    Koszalin    224
3759    Iławskie Przeds. Instalacyjno Budowlane Sp. z o.o.    Iława    224
3760    D & TB System Sp. z o.o.    Sławoszowice    224
3761    EL – POMIAR Sp. z o.o.    Inowrocław    224
3762    Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J.    Zielona Góra    224
3763    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    224
3764    WILK ELEKTRONIK S.A.    Łaziska Górne    224
3765    Vulcan Sp. z o.o.    Wrocław    224
3766    Centrum Informatyki Sp. z o.o.    Tychy    224
3767    DOM LEKARSKI S.A.    Szczecin    224
3768    EUROSPEDYTOR S.J.    Bielsko-Biała    224
3769    NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.    Gdynia    224
3770    AGRO – STA Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowe    Miłki    224
3771    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    224
3772    INSTYTUT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Sp. z o.o.    Warszawa    224
3773    Eurokiosk Sp. z o.o.    Poznań    224
3774    Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o.    Bogatynia    224
3775    Fobos Invest Sp. z o.o.    Sztum    224
3776    Alfa – Ar Sp. z o.o.    Łódź    224
3777    Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Warszawa    224
3778    ELFOOD – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Koszalin    223
3779    Fructop – Topolscy S.J.    Częstochowa    223
3780    P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak    Zarzecze    223
3781    Grupa Weba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Paczkowo    223
3782    Wod – Kan – Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo    Sowliny    223
3783    ABB Entrelec Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    223
3784    CRIST SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdynia    223
3785    Exxi Sp. z o.o.    Warszawa    223
3786    CINE ART PRODUCTION Sp. z o.o.    Wrocław    223
3787    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    223
3788    FM Polska Sp. z o.o.    Mszczonów    223
3789    Fiskars Polska Sp. z o.o.    Włynkówko    223
3790    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    223
3791    POMELAC Sp. z o.o.    Wyszków    223
3792    H. Cegielski – Service Sp. z o.o.    Poznań    223
3793    Vipak Sp. z o.o.    Jarocin    223
3794    Ravenna Kraków Sp. z o.o.    Warszawa    223
3795    Zakład Techniki Medycznej Sp. z o.o.    Słupsk    223
3796    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    223
3797    Serwis Opon Dębica Sp. z o.o.    Dębica    222
3798    Frank Glasse ELTRON    Wrocław    222
3799    ORLEN PETROCENTRUM Sp. z o.o.    Płock    222
3800    Wołoch – Artykuły Spożywcze FHP    Miechów    222
3801    Wojna S.J.    Bobowa    222
3802    Super Market Rajski S.J.    Nowy Targ    222
3803    Przedsiębiorstwo Handlowe Fox Tołoczmański Jarosław – S.J.    Stargard Szczeciński    222
3804    Dromost S.J.    Radomsko    222
3805    ECO – Classic Sp. z o.o.    Warszawa    222
3806    VERTEX Sp. z o.o.    Siechnice    222
3807    Gabro Sp. z o.o.    Poznań    222
3808    Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Marcinkowo    222
3809    Vidis S.A.    Wrocław    222
3810    PPU Kopgard Sp. z o.o.    Kolonowskie    222
3811    Zakład Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o.    Jelenia Góra    222
3812    TRANS – MET Chodkiewicz, Lipiński S.J.    Mińsk Mazowiecki    222
3813    APL Poland Sp. z o.o.    Gdynia    222
3814    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    222
3815    Bumar Invest Sp. z o.o.    Warszawa    222
3816    DETAL – MET Sp. z o.o.    Włocławek    222
3817    Connect Finance Sp. z o.o.    Józefosław    222
3818    Screen Network S.A.    Warszawa    222
3819    PRECYZJA SERVICE Sp. z o.o.    Bydgoszcz    221
3820    LINPAC Packaging Packaging Sp. z o.o.    Władysławów    221
3821    FALCO Mazurkiewicz, Gwiazda S.J.    Olsztyn    221
3822    VOITH TURBO Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    221
3823    PPHU Contact O/K Sp. z o.o.    Kielce    221
3824    Kornix Sp. z o.o.    Skarszewy    221
3825    Marmed Health Care Sp. z o.o.    Gorlice    221
3826    Termokor – Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    221
3827    MDI Sp. z o.o.    Warszawa    221
3828    Brügmann S.A.    Włocławek    221
3829    Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego    Wrocław    221
3830    Przychodnia Dąbrowa – Dąbrówka Sp. z o.o.    Gdynia    221
3831    Jerzy i Ewa Szyper S.J. PPHU    Warka    221
3832    Peksan Sp. z o.o.    Sanok    221
3833    CZPM Sp. z o.o.    Poznań    221
3834    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kraków    221
3835    Monetia Sp. z o.o.    Warszawa    221
3836    PROFARB Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    220
3837    Auto Mojsiuk KM S.J.    Biesiekierz    220
3838    PH Comco Sp. z o.o.    Katowice    220
3839    Adatela S.J.    Krosno    220
3840    Kabel – Metal – Invest Sp. z o.o.    Otwock    220
3841    KLL Adam Litner, Artur Litner S.J.    Bielsko-Biała    220
3842    HTG Sp. z o.o.    Warszawa    220
3843    Zakład Ceramiki Budowlanej OWCZARY R.E.R. Stępień S.J.    Owczary    220
3844    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    220
3845    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    220
3846    Przeds. Przetwórstwa Rolno – Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    220
3847    JBG – 2 Sp. z o.o.    Warszowice    220
3848    TUGEB POLBUD Sp. z o.o.    Sławoszowice    220
3849    SOUTHWESTERN BUSINESS PROCESS SERVICES POLAND Sp. z o.o.    Łódź    220
3850    Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu    Wrocław    220
3851    Legend Group Sp. z o.o.    Warszawa    220
3852    Elplast. com. S.J.    Kutno    220
3853    Kwiatkowski Sp. z o.o.    Lwówek    220
3854    Adecco Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    220
3855    Me Budynki Sp. z o.o.    Kraków    220
3856    Centrum Mięsne Makton S.A.    Warszawa    219
3857    L.G. Pneumot Sp. z o.o.    Wrocław    219
3858    STW Przedsiębiorstwo Transportowo-Warsztatowe Sp. z o.o.    Pszczyna    219
3859    SPOŁEM PSS    Bełchatów    219
3860    ABM S.A.    Kraków    219
3861    Bełchatówdis Sp. z o.o.    Bełchatów    219
3862    PH Sanart Sp. z o.o.    Gdańsk    219
3863    Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne    Zielona Góra    219
3864    JWW Inwest Sp. z o.o.    Katowice    219
3865    ALDOOR K. Sikora S.K.    Rzeszów    219
3866    HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J.    Kalisz    219
3867    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.    Trzemeszno    219
3868    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    219
3869    Boxpol Bochenek S.J.    Dąbrowa Górnicza    219
3870    ERKADO Zbigniew Kozłowski    Radomyśl nad Sanem    219
3871    Energa Hydro Sp. z o.o.    Straszyn    219
3872    Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe    Radwanice    219
3873    D-Arko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.    Nowy Tomyśl    219
3874    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gądków    219
3875    Universal Turbomachinery Equipment Sp. z o.o.    Łódź    219
3876    Ankra-MR Sp. z o.o.    Warszawa    219
3877    Projnorm Sp. z o.o. Przeds. Projektowania, Badań i Normowania    Poznań    219
3878    Unistall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    219
3879    SMOKE SHOP S.A.    Warszawa    218
3880    BIALMED Sp. z o.o.    Biała Piska    218
3881    INPROEL – 3 Sp. z o.o.    Poznań    218
3882    Apteka Tęczowa Sp. z o.o.    Szczecin    218
3883    Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J.    Wrocław    218
3884    Spółdzielnia Obsługi Rolnictwa Farmer w Grębocicach    Grębocice    218
3885    Spółdzielnia Inwalidów Równość    Czersk    218
3886    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu    Poznań    218
3887    PUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Miejskich    Grudziądz    218
3888    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE STOL-BET Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    218
3889    Student S.J.    Rzewnie    218
3890    Greenland Group Sp. z o.o.    Mikołów    217
3891    Nano Sp. z o.o.    Częstochowa    217
3892    AUTOZET Sp. z o.o.    Tarnów    217
3893    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    217
3894    Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.    Warszawa    217
3895    HEATPEX Sp. z o.o.    Gdańsk    217
3896    Investment Friends Nieruchomości Sp. z o.o.    Płock    217
3897    AZYMUT Sp. z o.o. Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw    Warszawa    216
3898    Terra – Kora Sp. z o.o.    Kraków    216
3899    Nobel Biocare Polska Sp. z o.o.    Warszawa    216
3900    AVANS ECOMMERCE Sp. z o.o.    Modła-Kolonia    216
3901    ROBYG WILANÓW II Sp. z o.o.    Warszawa    216
3902    MARBEL Sp. z o.o.    Gdańsk    216
3903    Omega Group Sp. z o.o.    Dębica    216
3904    MURAPOL S.A.    Bielsko-Biała    216
3905    Quadrum S.A.    Kraków    216
3906    Linex-Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    216
3907    GIPO Sp. z o.o.    Koszalin    216
3908    Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o.    Poznań    216
3909    KROFAM Sp. z o.o.    Krosno    216
3910    4 SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    216
3911    Eskulap Sp. z o.o. Starosądecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Stary Sącz    216
3912    Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYCYNA PRACY Sp. z o.o.    Kraków    216
3913    QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    216
3914    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    216
3915    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    216
3916    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    216
3917    EL PAK Sp. z o.o. Przeds. Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych    Konin    216
3918    OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    216
3919    Foka Sp. z o.o.    Lubań    216
3920    WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o.    Wrocław    216
3921    Polbart Rumińscy i Wspólnicy S.J.    Bartoszyce    215
3922    Mad-Mobil S.J. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek    Rybnik    215
3923    PSS SPOŁEM OSZCZĘDNOŚĆ w Mińsku Mazowieckim    Mińsk Mazowiecki    215
3924    SPOŁEM ZABRZE Sp. z o.o.    Zabrze    215
3925    Hoang Ha Sp. z o.o.    Kolonia Warszawska    215
3926    Przedsiębiorstwo A&D Sp. J. Karol Arasim, Dariusz Dziobkowski    Suwałki    215
3927    Freekom Sp. z o.o.    Kraków    215
3928    Duraumat – Polska Sp. z o.o.    Sypniewo    215
3929    Demps Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    215
3930    Melitor Sp. z o.o.    Lublin    215
3931    GRANIT Sp. z o.o. PRZEDS. BUDOWLANE I USŁUG TECHNICZNYCH    Brzesko    215
3932    BETONSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    215
3933    Zakłady Mięsne Józan Anna Kaczorowska    Rzeniszów    215
3934    LIFT SERWIS S.A. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych    Lublin    215
3935    Tele Haus Polska Sp. z o.o. sp.k.    Tarnowo Podgórne    215
3936    Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej    Dąbrowa Górnicza    215
3937    Poradnia Lekarzy Rodzinnych FAŁĘCKI Sp. z o.o.    Kraków    215
3938    POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE – CENTRUM S.A.    Warszawa    215
3939    Elektrownia Połaniec S.A. – Grupa GDF Suez Energia Polska    Połaniec    215
3940    AAR Polska sp. z o.o.    Łuków    215
3941    Stowarzyszenie Elektryków Polskich    Warszawa    215
3942    MTC Polska Sp. z o.o.    Pruszków    215
3943    PPH MARBO    Międzychód    215
3944    IP & S Sp. z o.o.    Lubiczów    215
3945    Yanko Sp. z o.o.    Rzeszów    215
3946    Private Wealth Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    215
3947    Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K.    Poznań    215
3948    FIRMA POSIADAŁO S.J.    Wykno    215
3949    DICK 2000 Zdzisław Henryk Gdaniec    Włocławek    214
3950    EDAM Sp. z o.o. PPH    Warszawa    214
3951    Stal – Produkt S.J.    Myszków    214
3952    DBN Sp. z o.o.    Mikołów    214
3953    Medianus Sp. z o.o.    Kraków    214
3954    POLDIM S.A.    Tarnów    214
3955    Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    214
3956    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych EXPOL S.A.    Lublin    214
3957    KONEKT Sp. z o.o.    Poznań    214
3958    Oknoplast Sp. z o.o.    Podłęże    214
3959    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    214
3960    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    214
3961    FORCOM Sp. z o.o.    Poznań    214
3962    PPH DANKROS Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    214
3963    NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o.    Malbork    214
3964    Help Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    214
3965    WC Serwis Łódź Sp. z o.o.    Łódź    214
3966    HOTEL CITY Sp. z o.o.    Bydgoszcz    214
3967    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Iwno    214
3968    Firma Handlowa Wings S.J.    Bydgoszcz    214
3969    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J.    Kleśniska    214
3970    Anro – Trade S.J. Export – Import R. Walder i T. Walder    Chwaszczyno    213
3971    Werner & Mertz Polska Sp. z o.o.    Marki    213
3972    MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    213
3973    DELAVAL Sp. z o.o.    Wrocław    213
3974    Brenda – Sport Sp. z o.o.    Piastów    213
3975    Klinika Sp. z o.o.    Jelenia Góra    213
3976    GEOSYSTEM S.J.    Szczecinek    213
3977    Remex S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe    Mińsk Mazowiecki    213
3978    AK NOVA Sp. z o.o.    Poznań    213
3979    Contrast Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    213
3980    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTRON Sp. z o.o.    Olsztyn    213
3981    LESPIN Sp. z o.o.    Leszno    213
3982    TEXTIL – Bolesławiec Sp. z o.o.    Trzebień    213
3983    Mylan Sp. z o.o.    Warszawa    213
3984    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    213
3985    Control Process IT Sp. z o.o.    Tarnów    213
3986    Synerway S.A.    Warszawa    213
3987    SKLEJKA – EKO S.A.    Ostrów Wielkopolski    213
3988    CONCEPT Sp. z o.o.    Suchy Las    213
3989    Zdrovita Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    213
3990    Eco – Cars Sp. z o.o.    Poznań    213
3991    Europol Holding Sp. z o.o.    Warszawa    213
3992    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    213
3993    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    213
3994    Mondi Solec Sp. z o.o.    Baniocha    213
3995    Miko Pac Sp. z o.o.    Bydgoszcz    213
3996    Bosta Sp. z o.o. PPUH    Żory    213
3997    Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o.    Bydgoszcz    213
3998    KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska    Wrocław    213
3999    MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Tarnowo Podgórne    212
4000    Unifood G. Falkowska S.J.    Szczecin    212
4001    Caldo – Izolacja S.J.    Dębica    212
4002    WADOWSKI S.J.    Zakopane    212
4003    RAVET Sp. z o.o.    Wrocław    212
4004    SUMARIS Sp. z o.o.    Poznań    212
4005    Przedsiębiorstwo Włókiennicze Opoltex Sp. z o.o.    Łubniany    212
4006    Komers – Mag S.J. PHU     Międzyrzecze Dolne    212
4007    DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH    Wińsko    212
4008    ICT POLAND Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    212
4009    Novum Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe     Płock    212
4010    Port Service Sp. z o.o.    Gdańsk    212
4011    Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.    Lipno    212
4012    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Żukowice    Słone    212
4013    JLP Sp. z o.o.    Warszawa    212
4014    Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    212
4015    Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp. j.    Kalisz    212
4016    Profirma Sp. z o.o.    Gdynia    212
4017    Delsima Sp. z o.o.    Warszawa    212
4018    Grupa Promocyjna A2 Sp. z o.o.    Warszawa    212
4019    GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    211
4020    SKI TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    211
4021    Bat Sport Sp. z o.o.    Warszawa    211
4022    Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.    Mrągowo    211
4023    Restauracja Bar OKTAN, BP Serwis Marian Pastuszak    Kołbaskowo    211
4024    Budowa Łowicz Sp. z o.o.    Łowicz    211
4025    G Plus M Sp. z o.o.    Góra    211
4026    D & J – Tech Sp. z o.o.    Tychy    211
4027    ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J.    Topola Mała    211
4028    E.C.B. Sp. z o.o.    Zgorzelec    211
4029    Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.    Leszno    211
4030    NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych    Gdańsk    211
4031    BMC Sp. z o.o.    Częstochowa    211
4032    Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Sopot    211
4033    HANDEL HURTOWY Sp. z o.o.    Błonie    211
4034    IZOSTAL S.A.    Zawadzkie    211
4035    Orlen – Oil Sp. z o.o.    Kraków    211
4036    ISP (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    211
4037    Initial Matadoor Sp. z o.o.    Warszawa    211
4038    Serwis Plus Sp. z o.o.    Warszawa    211
4039    Soto Sp. z o.o. PUH    Gdynia    211
4040    KM Maciejewski i Kostrzewa S.J.    Celestynów    211
4041    Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze    Warszawa    211
4042    Mat – Mor Sp. z o.o.    Warszawa    210
4043    DREWPECO Sp. z o.o.    Sulejówek    210
4044    Caldo – Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o.    Lublin    210
4045    STW Sp. z o.o.    Kalisz    210
4046    Internetowy Serwis Informatyczny Sp. z o.o.    Łódź    210
4047    Anncomp I Sp. z o.o.    Warszawa    210
4048    Smarex Sp. z o.o.    Warszawa    210
4049    Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie     Legnica    210
4050    INSTALATOR Sp. z o.o.    Mrągowo    210
4051    Gigaset Communications Polska Sp. z o.o.    Warszawa    210
4052    ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Słupsk    210
4053    KAMIS S.A.    Stefanowo    210
4054    Laboratoria Natury Sp. z o.o.    Lublin    210
4055    Europlastic Polska Sp. z o.o.    Przodkowo    210
4056    EC Electronics Sp. z o.o.    Kraków    210
4057    Partner Systems Sp. z o.o.    Człuchów    210
4058    LTC Sp. z o.o.    Wieluń    210
4059    Geotermia Mazowiecka S.A.    Mszczonów    210
4060    Agencja Komunalna Sp. z o.o.    Brzeszcze    210
4061    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    210
4062    Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o.    Rzeszów    210
4063    P.W. EKOP Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    210
4064    HW Pietrzak Holding Sp. z o.o.    Nowe Boryszewo    210
4065    HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K.    Komorniki    210
4066    Optimal – Polska Sp. z o.o.    Kołobrzeg    209
4067    BRESSE POL Sp. z o.o. PPH    Toruń    209
4068    FIN S.A.    Kolbuszowa    209
4069    ALFA Sp. z o.o.    Wolbórz    209
4070    Aktim Sp. z o.o.    Kraków    209
4071    Sedona Joanna Jędrzejczak i Wspólnicy S.J.    Poznań    209
4072    Emko Sp. z o.o.    Zbiersk    209
4073    Policealne Studium Kosmetyczne Anieli S.J.    Poznań    209
4074    Przed. Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o.    Jasło    209
4075    Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A.    Tarnowskie Góry    209
4076    Biuro Projektów B.P.B.M. Bimor Sp. z o.o.    Szczecin    209
4077    Codimex Sp. z o.o.    Warszawa    209
4078    Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o.    Brzeg    209
4079    VTS Sp. z o.o.    Gdynia    209
4080    Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Nowa Sól    209
4081    Drew – Zet Sp. z o.o.    Pomarzanowice    209
4082    P W Lech Sp. z o.o.    Poznań    209
4083    Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o.    Słupsk    209
4084    AQUA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji    Szczytno    209
4085    RABEN POLSKA Sp. z o.o.    Gądki    209
4086    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    209
4087    JAREXS Sp. z o.o.    Legnica    209
4088    Przeds. ELKOPOL Sp. z o.o.    Warszawa    208
4089    Wkw Worsztynowicz S.J.    Łęknica    208
4090    Topaz S.J. PPHU    Międzyrzecz    208
4091    HORTNAS Sp. z o.o.    Góra    208
4092    VOLVO AUTO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    208
4093    Bawaria Motors Sp. z o.o.    Warszawa    208
4094    MERKATOR S.J.    Warszawa    208
4095    LECHITA A.R.T. Sp. z o.o.    Rębków    208
4096    TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o.    Łódź    208
4097    Cartec S.J.    Katowice    208
4098    Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o.    Brzeźnica    208
4099    Gamp Sp. z o.o.    Zielona Góra    208
4100    Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.    Łomża    208
4101    ITA Sp. z o.o.    Gdynia    208
4102    Wojewódzkie Biuro Projektów we Wrocławiu Sp. z o.o.    Wrocław    208
4103    Elektro – Wat Sp. z o.o.    Kościan    208
4104    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    208
4105    TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów    Milicz    208
4106    Model ART Sp. z o.o.    Ostróda    208
4107    Berling S.A.    Warszawa    208
4108    Sputnik Software Sp. z o.o.    Poznań    208
4109    ORLEN MEDICA Sp. z o.o.    Płock    208
4110    Allenort Kardiologia Sp. z o.o.    Warszawa    208
4111    Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    208
4112    PW ALICJA Sp. z o.o.    Rawicz    208
4113    RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe    Sopot    208
4114    SARPOL Sp. z o.o.    Śmiardowo Złotowskie    208
4115    DR Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.    Jelenia Góra    208
4116    Kwarcsystem Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    208
4117    P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    208
4118    P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J.    Częstochowa    208
4119    U Witka Sp. z o.o. Produkcja Mięsa i Wędlin    Najdziszów    207
4120    Przedsiębiorstwo Handlowe Smorawiński i Spółka S.J.    Poznań    207
4121    Koczwara Z.Koczwara, H.Koczwara Sp. J.    Stalowa Wola    207
4122    PH EWMAR – NESS Sp. z o.o.    Sosnowiec    207
4123    Tilton Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    207
4124    Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A.    Starogard Gdański    207
4125    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych S.A.    Krosno    207
4126    POLBUD – POMORZE Sp. z o.o.    Pakość    207
4127    Artbau Automatic Sp. z o.o.    Warszawa    207
4128    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lanius S.J.    Zduny    207
4129    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    207
4130    Dat Computer Concepts Sp. z o.o.    Warszawa    207
4131    DASPOL Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Usługowo – Handlowe    Chęciny    207
4132    Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.    Kraków    207
4133    PUBLICAT S.A.    Poznań    207
4134    Polsko – Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    207
4135    Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Gdańsk    207
4136    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    207
4137    Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J.    Lidzbark Warmiński    207
4138    Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    207
4139    Cofely Services Sp. z o.o.    Warszawa    207
4140    IE Development Sp. z o.o.    Wrocław    207
4141    DELKOM 2000 Sp. z o.o.    Wejherowo    206
4142    AMAT Sp. z o.o.    Lublin    206
4143    E Plus M Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    206
4144    B&S Sp. z o.o.    Szczecin    206
4145    TORELL S.A.    Warszawa    206
4146    Intacto Sp. z o.o.    Łódź    206
4147    Promeks Bis Sp. z o.o.    Warszawa    206
4148    Wrześniak Glassworks Sp. z o.o.    Ładna    206
4149    Wrocławski Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.    Wrocław    206
4150    Klezmerhojs Sp. z o.o.    Kraków    206
4151    Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    206
4152    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    206
4153    Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu    Bolesławiec    206
4154    Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu    Poznań    206
4155    MPG Sp. z o.o.    Warszawa    206
4156    Drukarnia Color – Print S.J.    Bydgoszcz    206
4157    Plastbud Sp. z o.o.    Żary    206
4158    Makler Sp. z o.o.    Szczecin    206
4159    MUCHA S.J.    Mikołów    205
4160    ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J.    Jarosław    205
4161    Olan Sp. z o.o.    Lublin    205
4162    ZRDITZ Romus S.J.    Katowice    205
4163    Zakład Energetyczny Białystok Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o.    Białystok    205
4164    Telesystem Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Usługowe Telekomunikacji    Kraków    205
4165    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    205
4166    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    205
4167    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    205
4168    Lisner Sp. z o.o.    Poznań    205
4169    COSMO Sp. z o.o.    Międzybrodzie Żywieckie    205
4170    Zakład Produkcji Cukierniczej JIW L. Holewa R.Holewa S.J.    Zakrzów    205
4171    HYDRO – VACUUM S.A.    Grudziądz    205
4172    POLMOTORS Sp. z o.o.    Mazańcowice    205
4173    Miflex – Masz Sp. z o.o.    Kutno    205
4174    MKK-Technika Filtracji Sp. z o.o.    Kruszewnia    205
4175    Amazis.Net Sp. z o.o.    Poznań    205
4176    PPHU WUTEH Sp. z o.o.    Gołdap    205
4177    Viperprint Sp. z o.o.    Częstochowa    205
4178    Reumed Sp. z o.o.    Lublin    205
4179    WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    205
4180    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Train Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    205
4181    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    205
4182    Gospodarstwo Rolne ROLTON Sp. z o.o.    Kijewo Królewskie    205
4183    K.I. Samen Polska Sp. z o.o.    Świebodzice    205
4184    LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    205
4185    Centrum Przedsiębiorczości S.A.    Wola    205
4186    Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o.    Warszawa    205
4187    KONSTRUKTION Sp. z o.o.    Biskupice    205
4188    Quercus Sp. z o.o.    Zakrzewo    205
4189    Reprint Sp. z o.o. Drukarnia i Wydawnictwo    Wrocław    205
4190    PIA Sp. z o.o.    Sosnowiec    204
4191    Benmar Sp. z o.o.    Białystok    204
4192    Anek S.J.    Jeżów Sudecki    204
4193    Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.    Poznań    204
4194    PRIMULATOR Sp. z o.o.    Łódź    204
4195    Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Alicja Kotarba    Kraków    204
4196    Titus Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    204
4197    Jasna – Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    204
4198    BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    204
4199    3F Sp. z o.o. PPUH    Wronów    204
4200    FPP Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    204
4201    Wimar Sp. z o.o.    Koronowo    204
4202    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    204
4203    Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o.    Piła    204
4204    Przeds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Janikowo    204
4205    Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A.    Warszawa    204
4206    IT – Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    204
4207    STK S.A.    Wrocław    204
4208    Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o.    Lublin    204
4209    Klingenburg International Sp. z o.o.    Świdnica    204
4210    Mix Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    204
4211    Orka Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    204
4212    ARHELAN Burzyńscy S.J.    Bielsk Podlaski    203
4213    N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne    Głogów    203
4214    EKO Sp. z o.o.    Wrocław    203
4215    Ferronia S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    203
4216    Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.    Łódź    203
4217    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.    Lublin    203
4218    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROKAM Piaseczno    Piaseczno    203
4219    Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J.    Kraków    203
4220    Ekosan Sp. z o.o. Zakład Techniki Sanitarnej    Wałbrzych    203
4221    WIKAR Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe Sp. z o.o.    Łososina Dolna    203
4222    NORPOLHAUS Sp. z o.o.    Wrocław    203
4223    Garbarnia Szczakowa S.A.    Jaworzno    203
4224    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    203
4225    Masarnia Borowe S.J.    Borowe    203
4226    TREPKO Sp. z o.o.    Gniezno    203
4227    Sunnet Sp. z o.o.    Gdańsk    203
4228    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    203
4229    Netgear Poland Sp. z o.o.    Warszawa    203
4230    Amatech Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o.    Płock    203
4231    Kriomedpol Sp. z o.o.    Stare Babice    203
4232    Busimport Pl Sp. z o.o.    Nekla    203
4233    TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer    Fasty    202
4234    INTER – RABS Sp. z o.o.    Wołomin    202
4235    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Medyka    202
4236    KML Sp. z o.o.    Szczecin    202
4237    SJS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    202
4238    INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych    Tarnów    202
4239    Kontener-Oborniki Sp. z o.o.    Ocieszyn    202
4240    Prefamax Sp. z o.o.    Warszawa    202
4241    Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K.    Luzino    202
4242    Custo Pol S.A.    Wykroty    202
4243    Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J.    Siedlęcin    202
4244    BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów    Łódź    202
4245    PW i Usług Akumulatorowych Akuserwis Sp. z o.o.    Luboń    202
4246    Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    202
4247    Verocel – Polska Sp. z o.o.    Poznań    202
4248    ARON Sp. z o.o. PPHU    Gubin    202
4249    FISCHER Trading Group Sp. z o.o.    Warszawa    202
4250    Praktyka Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o.    Przodkowo    202
4251    ASA Sp. z o.o.    Głubczyce    202
4252    PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE ZIOŁOLEK Sp. z o.o.    Poznań    202
4253    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    202
4254    PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    202
4255    Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Poznań    202
4256    Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze    Kaczory    202
4257    Bohanza Sp. z o.o.    Gdańsk    202
4258    BUFAB Sp. z o.o.    Gdańsk    201
4259    ASAMED Sp. z o.o.    Przeźmierowo    201
4260    Lacure Polska Sp. z o.o.    Poznań    201
4261    Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.    Kraków    201
4262    Partner – Technika Grzewcza S.J.    Zielona Góra    201
4263    Interfon S. Sadziński S.J.    Włocławek    201
4264    Grupa Handlowa Sangroup Sp. z o.o.    Warszawa    201
4265    Bergsport Sp. z o.o.    Wrocław    201
4266    Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J.    Kcynia    201
4267    Press S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Suwałki    201
4268    Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J.    Nowe Skalmierzyce    201
4269    STO-NOR POLSKA Sp. z o.o.    Rumia    201
4270    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    201
4271    Pasol – Paco Sp. z o.o.    Świdnica    201
4272    PMPoland S.A.    Jelenia Góra    201
4273    Apator Mining Sp. z o.o.    Katowice    201
4274    Saga S.J.    Teresin    201
4275    Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.    Kielce    201
4276    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    201
4277    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG ROL – MI – GO Sp. z o.o.    Kunice    201
4278    AIC S.A.    Gdynia    201
4279    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych Sp. z o.o.    Nasławice    201
4280    FLEX Graf Sp. z o.o.    Jonkowo    201
4281    BIACOMEX S.A.    Białystok    200
4282    K&K Bielickie Sp. z o.o.    Płock    200
4283    Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S.J.    Zabrze    200
4284    ARKONA Sp. z o.o.    Inwałd    200
4285    Drawstal Sp. z o.o.    Opole    200
4286    Silesia Music Center Sp. z o.o.    Kęty    200
4287    TWIST – POL Sp. z o.o.    Kobiele Wielkie    200
4288    Platan Sp. z o.o.    Międzyrzecz    200
4289    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Zamość    200
4290    Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Adam Goclik sp. j.    Września    200
4291    WECHTA Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    200
4292    Radpol Sp. z o.o.    Wrocław    200
4293    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    200
4294    PPUH Ad – Pol Adolf Szweda, Dorota Szweda S.J.    Nowa Wieś    200
4295    BKT Elektronik    Bydgoszcz    200
4296    Manufaktura Palet Sp. z o.o.    Krychów    200
4297    OTREK Europejskie Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.    Wrocław    200
4298    Shalom Travel Service Sp. z o.o.    Warszawa    200
4299    Juropol Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    200
4300    Bispol Sp. z o.o.    Łańcut    200
4301    VINCENT Sp. z o.o.    Gdańsk    200
4302    PHU Sul w Zakresie Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Radom    200
4303    Italmec Sp. z o.o.    Katowice    200
4304    MAYPOL FOODS Sp. z o.o.    Warszawa    199
4305    Dowhan Sp. z o.o.    Jasień    199
4306    AMBROŻY Sp. z o.o.    Bierutów    199
4307    Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J.    Wysogotowo    199
4308    „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J.    Stalowa Wola    199
4309    Eaton Electric Sp. z o.o.    Gdańsk    199
4310    Marlen Sp. z o.o.    Jelenia Góra    199
4311    Medservice Sp. z o.o.    Katowice    199
4312    ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ – PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO – MONTAŻOWE FERCO S.J.    Skawina    199
4313    Product Plus S.J.    Kleszczewo    199
4314    Powozy Konne Henryk Glinkowski S.J.    Sikorzyn    199
4315    Radio Rekord FM S.A.    Radom    199
4316    Elektrownia Kozienice S.A.    Świerże Górne    199
4317    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    199
4318    AGAZ Sp. z o.o.    Warszawa    199
4319    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    199
4320    CHM Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    199
4321    Usługi ADM Sp. z o.o.    Lublin    199
4322    MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o.    Rzeszów    199
4323    IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    199
4324    METRIX METAL Sp. z o.o.    Tczew    199
4325    Elrec Sp. z o.o.    Brzeg    199
4326    Sir – Druk Sp. z o.o.    Sieradz    199
4327    Firma Usługowa Eko-Jagr Sp. z o.o.    Wola    199
4328    Agroidea Kraków Sp. z o.o.    Pobiednik Mały    198
4329    Worldpol Sp. z o.o.    Opole    198
4330    POLBUDROL – BIS Sp. z o.o.    Rzepin Pierwszy    198
4331    Impolex S.J. PUH    Kielce    198
4332    Skamex Sp. z o.o. S.K.A.    Łódź    198
4333    Partner XXI Sp. z o.o.    Zabrze    198
4334    ABEL Sp. z o.o.    Owińska    198
4335    Impakt Sp. z o.o.    Sierakowo    198
4336    Arka-Med Sp. z o.o.    Tychy    198
4337    Aber Sp. z o.o.    Warszawa    198
4338    Zakład Techniki Medycznej Tech – Med Sp. z o.o.    Bydgoszcz    198
4339    Top Gen Sp. z o.o.    Głubczyce    198
4340    Metrox – Service Sp. z o.o.    Tczew    198
4341    Przeds. Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim    Janów Lubelski    198
4342    Procorol S.J.    Kobylnica    198
4343    Aedes S.A.    Kraków    198
4344    Rymatex Sp. z o.o.    Rymanów    198
4345    Radex S.A. S.K.A.    Kołbaskowo    198
4346    Przedsiębiorstwo Projektowo Produkcyjne TECHNICAL Sp. z o.o.    Nowa Sól    198
4347    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    198
4348    GPM Systemy Sp. z o.o.    Wrocław    198
4349    TLH Polska Sp. z o.o.    Przyłęki    198
4350    EKO-MYŚL Sp. z o.o.    Dalsze    198
4351    ALFA CARGO Sp. z o.o.    Szczecin    198
4352    Przeds. Spedycyjne Transstar Sp. z o.o.    Olkusz    198
4353    Transport Spedycja Głowacki sp.j.    Mleczków    198
4354    TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP    Pobiedziska    198
4355    LANG TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    198
4356    Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    198
4357    MEDIA 5 Sp. z o.o.    Warszawa    198
4358    Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o.    Warszawa    198
4359    Minerał Sp. z o.o.    Warszawa    198
4360    Proma Lech I Kiełbasińscy S.J.    Gdynia    198
4361    Firma Gotowski – Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    198
4362    AUREX LPG Sp. z o.o.    Raszyn    197
4363    Senmax Sp. z o.o. PPHU    Poznań    197
4364    Chesterton International Polska Sp. z o.o.    Katowice    197
4365    Złom – Biała Sp. z o.o.    Tyczyn    197
4366    TOM2 Sp. z o.o.    Szczecin    197
4367    FADBET S.A.    Białystok    197
4368    MARITEX Sp. z o.o. PU    Dąbrowa Górnicza    197
4369    Gaz Sp. z o.o.    Błonie    197
4370    PC – Factory S.A.    Warszawa    197
4371    Bouwman Gastro Instal Sp. z o.o.    Żmigród    197
4372    S4E S.A.    Kraków    197
4373    Systherm Info Sp. z o.o.    Poznań    197
4374    PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO – WDROŻENIOWE KOMSERWIS Sp. z o.o.    Białystok    197
4375    Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J.    Kleosin    197
4376    Vitrolive Sp. z o.o.    Szczecin    197
4377    Nasz Doktor Sp. z o.o.    Szczecin    197
4378    Szpitale Tczewskie S.A.    Tczew    197
4379    UTEX Sp. z o.o. PPH    Rybnik    197
4380    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    197
4381    Mirosław Koźlakiewicz    Szreńsk    197
4382    SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych    Bielsko-Biała    197
4383    LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zabrze    197
4384    KOLORYT Sp. z o.o.    Wrocław    197
4385    Ace Rico Poland Sp. z o.o.    Bielawa    197
4386    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    197
4387    KOBI CHROBAK, KOPACKI S.J.    Przedmieście Dubieckie    196
4388    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zambrowie    Zambrów    196
4389    Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.    Warszawa    196
4390    Przeds. Importowo – Eksportowo – Usługowe Agrykolex Sp. z o.o.    Szczecin    196
4391    EURO SKLEP S.A.    Bielsko-Biała    196
4392    Varimed Sp. z o.o.    Wrocław    196
4393    NEXTECH Sp. z o.o.    Płock    196
4394    FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    196
4395    Stacja Paliw Leśna Polana S.J.    Mielec    196
4396    Elbox Sp. z o.o.    Rogowiec    196
4397    Rem – Bud – I S.J.    Stalowa Wola    196
4398    ESTELLA Sp. z o.o.    Polkowice    196
4399    Jenox Akumulatory Sp. z o.o.    Chodzież    196
4400    Elica Group Polska Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    196
4401    Teko Systemy Automatyki Sp. z o.o.    Poznań    196
4402    Nowy Styl Sp. z o.o.    Krosno    196
4403    Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o.    Pleszew    196
4404    Silog Sp. z o.o.    Poznań    196
4405    Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    196
4406    TRZEBINIA Sp. z o.o. Usługi Komunalne    Trzebinia    196
4407    Wtór – Steel Sp. z o.o.    Stalowa Wola    196
4408    Stoltur S.J.    Turek    196
4409    S.K. Model Sp. z o.o.    Gdańsk    196
4410    Helios Krzysztof Kozdraś Sp.J.    Rzeszów    196
4411    Bestim S.J.    Ceków-Kolonia    196
4412    Trans – Marine Sp. z o.o.    Gdynia    196
4413    Czysto.PL Sp. z o.o.    Kraków    196
4414    Domax Sp. z o.o.    Łężyce    196
4415    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    196
4416    Central Fund of Immovables Sp. z o.o.    Łódź    196
4417    Sklep ARKADIUSZ Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński S.J.    Sopot    195
4418    Wadowscy Sp. z o.o.    Kraków    195
4419    Gajos Sp. z o.o.    Sopot    195
4420    AGROMIX Sp. z o.o. PUP    Rydzyna    195
4421    Wiśniowski Sp. z o.o.    Wielogłowy    195
4422    Tadej S.J. Materiały Budowlane    Chróścice    195
4423    FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK S.J.    Jelenia Góra    195
4424    Małgorzata Preibisch S.J.    Warszawa    195
4425    Recman Sp. z o.o.    Suwałki    195
4426    ENERGOLINIA Sp. z o.o.    Poznań    195
4427    Mercomp Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    195
4428    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    195
4429    Royal Canin Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    195
4430    Terry Sp. z o.o.    Dębica    195
4431    Compex Wielobranżowa Spółka Przemysłowo – Handlowa z o.o.    Poznań    195
4432    Wydawnictwo W.A.B. Sp. z o.o.    Warszawa    195
4433    Oświata – Ewin Sp. z o.o.    Szczecin    195
4434    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gliwice    195
4435    Spółka Wodno Ściekowa GWDA Sp. z o.o.    Piła    195
4436    Trans Polonia S.A.    Tczew    195
4437    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Wołomin    195
4438    RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o.    Warszawa    195
4439    Glasmark Sp. z o.o.    Krosno    195
4440    Gipsico Sp. z o.o. PPH    Wapno    195
4441    KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o.    Kraków    195
4442    Conkret S.J.    Wielkie Rychnowo    195
4443    ELMED Sp. z o.o.    Kraków    195
4444    Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa    Poznań    195
4445    Michałowski Stefański Adwokaci S.K.    Warszawa    195
4446    A&R Koczynasz S.J.    Zgłobień    194
4447    BLUBIT Sp. z o.o.    Warszawa    194
4448    VISKASE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    194
4449    LEGFARM S.A.    Legnica    194
4450    Instal – Konsorcjum Sp. z o.o.    Wrocław    194
4451    SANECO Sp. z o.o.    Warszawa    194
4452    EKO – BHL Sp. z o.o.    Warszawa    194
4453    Homag Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    194
4454    BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o.    Płochocin    194
4455    Przeds. Budowlane Handlu i Usług R-Bud Sp. z o.o.    Biała Podlaska    194
4456    Genzyme Polska Sp. z o.o.    Warszawa    194
4457    THE CONCEPTS Sp. z o.o.    Warszawa    194
4458    Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A.    Kępno    194
4459    Agencja Anticorr Sp. z o.o.    Gdańsk    194
4460    TWS Grupa Budowlana Sp. z o.o.    Wałbrzych    194
4461    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    194
4462    Ultimed Sp. z o.o.    Lublin    194
4463    TRANSBIT Sp. z o.o.    Warszawa    194
4464    I.K.A. – Technik Sp. z o.o.    Kraków    194
4465    Apator Telemetria Sp. z o.o.    Słupsk    194
4466    ETC – PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o.    Warszawa    194
4467    DMZ CHEMAK Sp. z o.o.    Szczecin    194
4468    Centrum Medyczne – Szpital Świętej Rodziny Sp. z o.o.    Łódź    194
4469    RWE Polska CONTRACTING Sp. z o.o.    Wrocław    194
4470    Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.    Siechnice    194
4471    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Boguszów-Gorce    194
4472    ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.    Skawina    194
4473    Tolo Sp. z o.o.    Swarzędz    194
4474    MARCATO Sp. z o.o.    Rzakta    194
4475    Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J.    Świnoujście    194
4476    Zemtech Sp. z o.o.    Płock    194
4477    Drewa Sp. z o.o.    Warszawa    194
4478    Polsurwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    194
4479    Tuvpol Sp. z o.o.    Wrocław    194
4480    Budowlani Sanatorium Uzdrowiskowe S.J.    Podegrodzie    193
4481    Summit Auto Poland Sp. z o.o.    Warszawa    193
4482    SPOŁEM PSS    Kielce    193
4483    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ludwinie    Ludwin    193
4484    FPG Sp. z o.o.    Warszawa    193
4485    Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o.    Warszawa    193
4486    PHZ Vipol Sp. z o.o.    Warszawa    193
4487    Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.    Toruń    193
4488    Nguyen Le Sp. z o.o.    Warszawa    193
4489    PPH WODBUD S.A.    Wyszków    193
4490    ARCHE Sp. z o.o.    Warszawa    193
4491    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    193
4492    GLOBAL COLORS POLSKA S.A.    Kędzierzyn-Koźle    193
4493    SKK Sp. z o.o.     Puck    193
4494    Aluteam Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    193
4495    STREAM SOFT Z.JASTRZĘBSKI, C.MIADZIOŁKO, D.CHOJNACKI, J.SZAFERSKI S.J.    Zielona Góra    193
4496    Duet S.J.    Goszcz    193
4497    Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A.    Niedzica    193
4498    Sita Jantra Sp. z o.o.    Szczecin    193
4499    NETMEDIA S.A.    Warszawa    193
4500    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach    Wyględy    193
4501    Partner Sp. z o.o.    Grodków    193
4502    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Prusinowicach    Prusinowice    193
4503    Mondial Assistance Sp. z o.o.    Warszawa    193
4504    CEDO Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    193
4505    BEZPOL Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    193
4506    Independent Claims Surveyors Polska Sp. z o.o.    Poznań    193
4507    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    193
4508    Emsold-Polen Sp. z o.o.    Szczecin    193
4509    RECYNK Sp. z o.o.    Warszawa    193
4510    Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    193
4511    HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    192
4512    Tradis Sp. z o.o.    Lublin    192
4513    Awex Sp. z o.o. PPUH    Nowe Skalmierzyce    192
4514    VOLLMER – BASEN Serwis Sp. z o.o.    Zgorzelec    192
4515    FOROS Sp. z o.o.    Poznań    192
4516    Beijer Ref Polska Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    192
4517    Advantech Poland Sp. z o.o.    Warszawa    192
4518    Partex S.A.    Warszawa    192
4519    Fm Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa    Wrocław    192
4520    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.    Gdańsk    192
4521    Przeds. Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o.    Wołów    192
4522    Przeds. Usług Projektowych BIMAT Sp. z o.o.    Szczecin    192
4523    Podwysocki S.J.    Łódź    192
4524    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    192
4525    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    192
4526    HELIO S.A.    Wyględy    192
4527    Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.    Stryków    192
4528    Jar – Met S.J.    Węgrów    192
4529    EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH    Poznań    192
4530    Adva Optical Networking Sp. z o.o.    Gdynia    192
4531    Politeknik Sp. z o.o.    Przybiernów    192
4532    UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o.    Warszawa    192
4533    Combidata Poland Sp. z o.o.    Sopot    192
4534    BUDROL Sp. z o.o. PHUP    Suwałki    192
4535    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    192
4536    CEZAL S.A.    Olsztyn    192
4537    KUPIEC POZNAŃSKI S.A.    Poznań    192
4538    BUJALSKI Sp. z o.o.    Dywity    192
4539    ECOR PRODUCT Sp. z o.o.    Stęszew    192
4540    Solcom – Bayard Sp. z o.o.    Poznań    192
4541    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    192
4542    Graal Sp. z o.o.    Opypy    192
4543    ORION Sp. z o.o.    Wolsztyn    192
4544    GT&F Corporation – Polska Sp. z o.o.    Wrocław    192
4545    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J.    Pruszków    191
4546    EGA Sp. z o.o.    Nowa Wieś    191
4547    Euromasz S.J.    Lipka    191
4548    Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H.    Sanok    191
4549    Magnum Sp. z o.o.    Janki    191
4550    PHT Mariko Sp. z o.o.    Warszawa    191
4551    Świat Zdrowia S.A.    Toruń    191
4552    Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.    Kraków    191
4553    Anitech 2 Ogulewicz S.J.    Bartoszyce    191
4554    JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Szczecin    191
4555    Dostępny Dom sp. z o.o.    Mysłowice    191
4556    Purator Polska Ekotechnika Sp. z o.o.    Warszawa    191
4557    Inter – Tech Sp. z o.o. PUH    Komorniki    191
4558    GEA Invest Sp. z o.o.    Warszawa    191
4559    Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J.    Kleczew    191
4560    CRL Sp. z o.o.    Radom    191
4561    LU Polska S.A.    Warszawa    191
4562    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    191
4563    Piekarnia Grela S.J. Mariusz, Tomasz Grela    Mełgiew    191
4564    PPUH Candela Sp. z o.o.    Pabianice    191
4565    Arsanit Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    191
4566    Mera Bellows Sp. z o.o.    Wiązowna    191
4567    PAS Polska Sp. z o.o.    Opalenica    191
4568    Luxan – Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o.    Długołęka    191
4569    Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    191
4570    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    191
4571    Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania    Rzeszów    191
4572    Effatha sp. z o.o.    Kraków    191
4573    Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Sp. z o.o.    Chocianów    191
4574    POLFRACHT Sp. z o.o.    Gdynia    191
4575    Duhabex Sp. z o.o.    Trzebinia    191
4576    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    191
4577    Arenda Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Łabędnik    191
4578    T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa    Kraków    191
4579    Coronel Sp. z o.o.    Gniechowice    191
4580    Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    191
4581    STAGIL Drozd, Gryta S.J.    Pysznica    190
4582    MBM SERWIS Sp. z o.o.    Tarnów    190
4583    Ochnik Sp. z o.o.    Garwolin    190
4584    ROLTEX Siedliszcze Sp. z o.o. PUH    Siedliszcze    190
4585    Amgen Sp. z o.o.    Warszawa    190
4586    Profi Sp.J.    Białystok    190
4587    ZUE S.A.    Kraków    190
4588    STABILATOR Sp. z o.o.    Gdańsk    190
4589    Euro – Wiert Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    190
4590    Przeds. Budowlane Kuncer Sp. z o.o.    Koszalin    190
4591    IRR Sp. z o.o.    Warszawa    190
4592    Salve Polska Sp. z o.o.    Lublin    190
4593    Pov – Gol Sp. z o.o.    Głosków    190
4594    ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A.    Cięcina    190
4595    Atotech Poland Sp. z o.o.    Poznań    190
4596    Promax Sp. z o.o.    Polkowice    190
4597    INTERSYS Sp. z o.o.    Warszawa    190
4598    SĘKPOL Lewończyk S.J.    Suwałki    190
4599    A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI    Lubsko    190
4600    HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe    Warszawa    190
4601    Przeds. Szkoleniowo – Usługowe Polifach Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    190
4602    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalnosci Gospodarczej Sp. z o.o.    Poznań    190
4603    Eskulap Sp. z o.o.    Kutno    190
4604    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Świnoujście    190
4605    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Oborniki    190
4606    Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o.o.    Sochaczew    190
4607    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    190
4608    FLYER Sp. z o.o.    Zielonki    190
4609    ZM Silesia S.A.    Katowice    190
4610    Przeds. Lech – Pol Sp. z o.o.    Szczecin    190
4611    Plasma System S.A.    Siemianowice Śląskie    190
4612    AON Hewitt Sp. z o.o.    Warszawa    190
4613    Inwestprem Sp. z o.o.    Wrocław    190
4614    Jars Sp. z o.o.    Łajski    190
4615    Buster S.J.    Inowrocław    190
4616    Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o.    Lębork    190
4617    Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Ochrony Środowiska Ekopolin Sp. z o.o.    Wrocław    190
4618    TT Inwest Sp. z o.o.    Rzeszów    190
4619    Hurtownia Ryb i Art. Spożywczych S.J.    Grajewo    189
4620    Unix Sp. z o.o. Wielobranżowe Przeds. Ogólnokrajowe    Bydgoszcz    189
4621    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o.    Bojanowo    189
4622    BIZ Sp. z o.o.    Świebodzice    189
4623    SPOŁEM PSS    Zawiercie    189
4624    Prospecta Sp. z o.o.    Warszawa    189
4625    Liebherr – Polska Sp. z o.o.    Ruda Śląska    189
4626    Goclever Sp. z o.o.    Poznań    189
4627    Teeldom Sp. z o.o. S.J. Zakład Robót Budowlanych    Poznań    189
4628    Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o.    Wadowice    189
4629    Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.    Żarów    189
4630    Remontowa Shipbuilding S.A.    Gdańsk    189
4631    Raptor Sp. z o.o.    Białystok    189
4632    Intense Group Sp. z o.o.    Kraków    189
4633    C.M.C. Sp. z o.o. S.K.    Inwałd    189
4634    Cedewu Sp. z o.o.    Warszawa    189
4635    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu    Racibórz    189
4636    Ernst & Young Academy Of Business Sp. z o.o.    Warszawa    189
4637    Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu    Nowy Sącz    189
4638    Akika Sp. z o.o.    Nowy Targ    189
4639    Elektrownia Skawina S.A.    Skawina    189
4640    TRANS-NET S.A. Przeds. Użyteczności Publicznej    Police    189
4641    Arka Mega S.A.    Kołobrzeg    189
4642    Intertoll Polska Sp. z o.o.    Pelplin    189
4643    JANTAR Sp. z o.o.    Słupsk    189
4644    Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o.    Łódź    189
4645    Pro Rent Sp. z o.o.    Rzeszów    189
4646    Media Skok Sp. z o.o.    Gdynia    189
4647    Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.    Białystok    189
4648    PPHU Millano Sp. z o.o.    Przeźmierowo    188
4649    TRANS – POZ S.A. PTHW    Poznań    188
4650    AUTO – EURO S.A.    Lublin    188
4651    HSK Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    188
4652    WIMAD S.J.    Wrocław    188
4653    STOMIL EAST Sp. z o.o.    Sanok    188
4654    EGIS Sp. z o.o.    Kraków    188
4655    PPU BUDRES – SIL Sp. z o.o.    Rzeszów    188
4656    IMCD – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    188
4657    IBEX International S.J.    Warszawa    188
4658    POLY TOR Sp. z o.o.    Toruń    188
4659    MJK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    188
4660    Frog MS Delko sp. z o.o.    Kraków    188
4661    Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Straszyn    188
4662    Flow Control Sp. z o.o.    Katowice    188
4663    Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt Sp. z o.o.    Krosno Odrzańskie    188
4664    Otech Sp. z o.o. PUPH    Gorlice    188
4665    MPWIK Sp. z o.o. Zakład Usług Specjalistycznych    Kraków    188
4666    Mart – Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    188
4667    Instalbud Sp. z o.o.    Rzeszów    188
4668    PPHU Zrembud w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    188
4669    Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krasucki Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    188
4670    SPINKO Sp. z o.o.    Leszno    188
4671    KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    188
4672    OMEKO Jan Dworzański    Kraków    188
4673    Pozbud T&R S.A.    Luboń    188
4674    ECO Malbork Sp. z o.o.    Malbork    188
4675    Elektrociepłownia KRAKÓW S.A.    Kraków    188
4676    Dalkia Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    188
4677    UNICEM Sp. z o.o. PW    Chełm    188
4678    TOP – FARMS Sp. z o.o.    Poznań    188
4679    ATUT RENTAL Sp. z o.o.    Warszawa    188
4680    Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Biłgoraj    188
4681    Górka – Ojciec i Syn Sp. z o.o.    Myślenice    188
4682    SENTREX Sp. z o.o.    Gogolin    188
4683    West – Pol Sp. z o.o.    Chojnice    188
4684    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o. W KADZIDLE    Kadzidło    188
4685    WIERZYCIEL S.A.    Mikołów    188
4686    Frutex Sp. z o.o.    Krosno    187
4687    Promat Sp. z o.o.    Tarnów    187
4688    AUTOFORTE.PL Sp. z o.o.    Wałbrzych    187
4689    C & C Partners Telecom Sp. z o.o.    Leszno    187
4690    Solar – Gaz Sp. z o.o.    Warszawa    187
4691    Azmet Przeds. Wielobranżowe S.J.    Radom    187
4692    Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne    Warszawa    187
4693    Wtórmet Sp. z o.o.    Oława    187
4694    LL – Oil Sp. z o.o.    Ceków    187
4695    Lomax Sp. z o.o. S.K.A.    Kołbaskowo    187
4696    Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J.    Kraków    187
4697    CTM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    187
4698    Bydgoskie Przeds. Robot Inżyunieryjno-Wiertniczych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    187
4699    MULTIFORM Dariusz Krywult    Bielsko-Biała    187
4700    PASAMON Sp. z o.o.    Bydgoszcz    187
4701    AKO S.A.    Bydgoszcz    187
4702    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    187
4703    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    187
4704    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    187
4705    Cezar S.J.    Kręgi Nowe    187
4706    Agregaty Fogo Sp. z o.o.    Wilkowice    187
4707    Visiona Polska Sp. z o.o.    Kraków    187
4708    UNIMAX Sp. z o.o. Zakład Produkcji Drzewnej    Piła    187
4709    WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o.    Elbląg    187
4710    Stomax Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii     Wałbrzych    187
4711    Fresh Logistics Sp. z o.o.    Gądki    187
4712    Arrow Sp. z o.o.    Sosnowiec    187
4713    Rolnicza Spółdzielnia Producyjna    Gościęcin    187
4714    Contact Center Sp. z o.o.    Warszawa    187
4715    EMIR Sp. z o.o. PW ZPCh    Włocławek    187
4716    Fabryka Hydrauliki Sterowniczej Dams Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    187
4717    Set – Pol Sp. z o.o.    Warszawa    187
4718    Altrans Sp. z o.o.    Oleśnica    187
4719    Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.    Kraków    186
4720    HTI Sp. z o.o.    Poznań    186
4721    OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    186
4722    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Technosan” Sp. z o.o.    Białystok    186
4723    Vostok – Trading Sp. z o.o.    Warszawa    186
4724    AJM Sp. z o.o.    Gdańsk    186
4725    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane SEWEKO Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    186
4726    Energowent S.J. A. Blachut, A Malkusz, A. Świstek    Zabrze    186
4727    Przedsiębiorstwo GÓRNY S.J. Zakład Mięsny, Browar Regina    Giżycko    186
4728    KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    186
4729    JOBON Sp. z o.o.    Zwierzyniec    186
4730    POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o.    Poznań    186
4731    PPH ZAPOL S.J.    Szczecin    186
4732    Olmed K I A Lisińscy S.J.    Łódź    186
4733    Komunalnik Sp. z o.o.    Sulęcin    186
4734    SANIPOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno – Porządkowych    Gdynia    186
4735    Przedsiębiorstwo ZET Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    186
4736    ITAL-MAX Sp. z o.o.    Warszawa    186
4737    Kub Farm Sp. z o.o.    Barnim    186
4738    Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy    Warszawa    186
4739    Office Park Sp. z o.o.    Warszawa    186
4740    CEM – BET Sp. z o.o. PPH    Rejowiec Fabryczny    186
4741    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Zielona Góra    186
4742    ALUMETAL S.A.    Kęty    186
4743    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakł. Usług i Produkcji Ogrodniczej    Stalowa Wola    186
4744    TELERAJ Sp. z o.o.    Świdnica    186
4745    EUREKA Sp. z o.o.    Poznań    186
4746    IMTRONIC S.J.    Łódź    186
4747    Piletest sp. z o.o.    Bielsko-Biała    186
4748    Argo Card Sp. z o.o.    Gdańsk    186
4749    Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe    Szczecin    186
4750    Biacolor Sp. z o.o.    Białystok    186
4751    Przedsiębiorstwo Handlu Spożywczego Sp. z o.o.    Jarosław    185
4752    Bimaro Sp. z o.o.    Cieszyn    185
4753    Biomar Sp. z o.o.    Zielona Góra    185
4754    SPOŁEM PSS    Hajnówka    185
4755    FIRMA TED Tadeusz Dąbrowski    Radomsko    185
4756    DELTA – TECHNIKA Sp. z o.o.    Lublin    185
4757    DIAMANT POLSKA Sp. z o.o.    Liszki    185
4758    POLYGEN Sp. z o.o.    Wrocław    185
4759    Lbb – Papier Sp. z o.o.    Iłża    185
4760    PHU INSTALBUD S.J.    Chrzanów    185
4761    MM Dystrybucja S.J.    Krosno    185
4762    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach    Łomianki    185
4763    Firma Handlowo-Usługowa Paweł sp. j. J. i A. Kalata    Szaflary    185
4764    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I USŁUG RÓŻNYCH UNIWERSAL    Dębno    185
4765    CARGILL (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    185
4766    NETTA II S.J. MIESZLNIA PASZ PPH    Netta Druga    185
4767    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    185
4768    Olsza Olbrysz S.J.    Warszawa    185
4769    ALTER S.A.    Tarnowo Podgórne    185
4770    Sirocco Polska Sp. z o.o.    Zabrze    185
4771    GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K.    Krzywiń    185
4772    Netzsch Instrumenty Sp. z o.o.    Kraków    185
4773    VEGA Sp. z o.o. PPH    Gdańsk    185
4774    Polskie Radio Rzeszów Rozgłośnia Regionalna w Rzeszowie S.A.    Rzeszów    185
4775    Sage Sp. z o.o.    Warszawa    185
4776    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łask    185
4777    Largos Invest Sp. z o.o.    Kraków    185
4778    Dzierżoniowska Grupa Producentów Nasion Zbóż Sp. z o.o.    Bielawa    185
4779    Asco Numatics Sp. z o.o.    Warszawa    185
4780    CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A.    Katowice    185
4781    AGI Media Warszawa Sp. z o.o.    Pruszków    185
4782    Remzel – Zakład Remontowy Sp. z o.o.    Rzeszów    185
4783    Pijo Sp. z o.o.    Zgorzelec    185
4784    Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J.    Wrocław    185
4785    SBA Euro Sp. z o.o.    Opole    185
4786    Zet Świątek S.J.    Jarosław    184
4787    Nsk Polska Sp. z o.o.    Kielce    184
4788    ABC Rol Sp. z o.o.    Pyrzyce    184
4789    Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    184
4790    RTA VC Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    184
4791    Interlab Sp. z o.o.    Warszawa    184
4792    Przeds. Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol S.J.    Częstochowa    184
4793    Werther International Polska Sp. z o.o.    Brzoza    184
4794    Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o.    Łęczyca    184
4795    Partner TBS Sp. z o.o.    Słupca    184
4796    DWD System Sp. z o.o.    Gdańsk    184
4797    Aurora Polska Sp. z o.o.    Kutno    184
4798    NOVICHEM Sp. z o.o.    Chorzów    184
4799    Zakład Produkcjo – Remontowy Rem-Suw Sp. z o.o.    Bydgoszcz    184
4800    Insoft Sp. z o.o.    Kraków    184
4801    GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH    Łęka Opatowska    184
4802    Licomp Empik Multimedia Sp. z o.o.    Warszawa    184
4803    Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o.    Lublin    184
4804    Centrum Edukacji Sp. z o.o.    Płock    184
4805    Edukacja Sp. z o.o.    Józefów    184
4806    Formedica Sp. z o.o.    Warszawa    184
4807    TIRTRANS Sp. z o.o.    Fabianki    184
4808    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o.    Nieżywięć    184
4809    Thomas-2 S.J.    Pyskowice    184
4810    Medius Sp. z o.o.    Warszawa    184
4811    Eliks Audytorska Sp. z o.o. Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Grupa Finans – Servis    Wrocław    184
4812    HURT – DETAL WYROBÓW TYTONIOWYCH I SPOŻYWCZYCH S.J.    Giżycko    183
4813    Agricomm S.J.    Tarnowskie Góry    183
4814    Stacje Paliw Napędowych WYGODA S.A.    Cieszyn    183
4815    Europa Sp. z o.o.    Warszawa    183
4816    IKS 2 MUCHA, WITEK S.J.    Mikołów    183
4817    Lennox Polska Sp. z o.o.    Warszawa    183
4818    Aspol Export – Import – Handel S.J.    Kobyłka    183
4819    Emgrand Sp. z o.o.    Człuchów    183
4820    Olczyk sp. z o.o. Lokum S.K.A.    Wrocław    183
4821    STEED S.A.    Szczecin    183
4822    Geoekspres Sp. z o.o.    Człuchów    183
4823    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o.    Poznań    183
4824    SERWIS DE DIETRICH – OERTLI Sp. z o.o.    Warszawa    183
4825    HEMET Sp. z o.o.    Zielona Góra    183
4826    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    183
4827    SN DESIGN S.J.    Warszawa    183
4828    DEGA S.A. ZPCH    Sianów    183
4829    Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    183
4830    Solvent Wistol S.A.    Oświęcim    183
4831    Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o.    Brodnica    183
4832    JAGO – PRO Sp. z o.o.    Jaworzno    183
4833    BOCIANIE GNIAZDO Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.    Niechorze    183
4834    Catermed S.A.    Kraków    183
4835    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    183
4836    BIANOR Sp. z o.o.    Białystok    183
4837    Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.    Gdynia    183
4838    PPH FORMIKA Sp. z o.o.    Raszyn    183
4839    Harenda – Wyciągi Sp. z o.o.    Zakopane    183
4840    Frapo – Inwestycje Sp. z o.o.    Konin    183
4841    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    182
4842    Proban Sp. z o.o.    Katowice    182
4843    JANEX Sławomir i Elżbieta Wiesiak S.J.    Warszawa    182
4844    Przedsiebiorstwo Handlowe S.J.    Bydgoszcz    182
4845    FIRMA HANDLOWA JAP S.J. KRZYSZTOF PAWLAK, ANDRZEJ PAWLAK    Bydgoszcz    182
4846    Artryb Sp. z o.o.    Gdańsk    182
4847    Agrowit Hurtownia Dodatków Paszowych Wieczorek I Wspólnicy S.J.    Pomarzany    182
4848    Auto – Moto – Max Aleksandra Witold Szulc S.J.    Bydgoszcz    182
4849    Inpol – Papier Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    182
4850    Hossa Sp. z o.o.    Szczecin    182
4851    Masterfix Poland LTD Sp. z o.o.    Poznań    182
4852    Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o.    Brzozów    182
4853    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński    Boguszów-Gorce    182
4854    Pneumapol S.J.    Przeźmierowo    182
4855    BUDREM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych    Limanowa    182
4856    CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Polanica-Zdrój    182
4857    ARS Sp. z o.o. Agencja Rewitalizacji Starówki    Płock    182
4858    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane WIST – BUD S.J.    Proboszczewice    182
4859    ELDAR R. Pietrzyk, M. Rybczyński S.J.    Łódź    182
4860    PPH FAZI Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    182
4861    Marion Kosmetyki Sp. z o.o.    Gdynia    182
4862    PPHP ŚFUP SERVIS Sp. z o.o.    Świdnica    182
4863    Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    182
4864    Awis Sp. z o.o.    Borzytuchom    182
4865    Politechnika Śląska    Gliwice    182
4866    Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego    Katowice    182
4867    Medeor Sp. z o.o.    Leszno    182
4868    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    182
4869    ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o.    Warszawa    182
4870    Folpak Sp. z o.o.    Rzeszów    182
4871    Gegenbauer – Polska Sp. z o.o.    Kraków    182
4872    ECA Auxilium S.A.    Kraków    182
4873    METPOL S.J.    Jezierzyce    182
4874    People Can Fly Sp. z o.o.    Warszawa    182
4875    MTL Asco Rail Sp. z o.o.    Pyskowice    182
4876    Norma Investments Sp. z o.o.    Warszawa    182
4877    Auto Kamiński Sp. z o.o.    Konin    181
4878    AUTO OPONY Sp. z o.o.    Warszawa    181
4879    Papis i Wspólnicy S.J.    Luboń    181
4880    Firma Bartosz S.J.    Białystok    181
4881    PHU PETROL Sp. z o.o.    Nowa Obra    181
4882    Tap Poland Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    181
4883    Frigo Sp. z o.o.    Warszawa    181
4884    Lewiatan Opole Sp. z o.o.    Opole    181
4885    Impall Sp. z o.o. S.K.    Łódź    181
4886    Przeds. Usług Geodezyjno – Kartograficznych Geo – Digital Sp. z o.o.    Warszawa    181
4887    Fabryka Odzieży i Tkanin Żaroodpornych IZO – TERM Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    181
4888    Peter Lacke Polska Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    181
4889    Metalpol Sp. z o.o.    Mielec    181
4890    IT Kontrakt Sp. z o.o.    Wrocław    181
4891    Politechnika Częstochowska    Częstochowa    181
4892    Anestezja Sp. z o.o.    Kraków    181
4893    ZDROWIE Sp. z o.o.    Zawoja    181
4894    Eurowind Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    181
4895    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o.    Tyszowce    181
4896    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    181
4897    Topsil Sp. z o.o. S.K.    Żabia Wola    181
4898    GEOTEKO SERWIS Sp. z o.o.    Warszawa    181
4899    NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych    Łódź    181
4900    Zakład Usług Leśnych Pinus Sp. z o.o.    Augustów    181
4901    HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    181
4902    R.G.R. Sp. z o.o.    Libiąż    180
4903    MARKET BUDOWLANY S.J.    Grójec    180
4904    Pol – Motors Sp. z o.o.    Wrocław    180
4905    GS Samopomoc Chłopska    Hajnówka    180
4906    PARTNER XXI Kleks S.J.    Toruń    180
4907    CRODA Poland Sp. z o.o.    Kraków    180
4908    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MARIA BOGUSŁAW KRAWCZAK I MARIA KRAWCZAK S.J.    Szczecin    180
4909    FHU Czosnyka S.J.    Żabno    180
4910    TWN Sp. z o.o.    Nowogard    180
4911    WARBUD S.A.    Warszawa    180
4912    Siedleckie Centrum Budownictwa SED – BUD S.A.    Siedlce    180
4913    CLEAREX Sp. z o.o.    Chorzów    180
4914    Impel Airport Partner Sp. z o.o.    Wrocław    180
4915    GAMMA Sp. z o.o. PW    Kielce    180
4916    Spółdzielcze Przeds. Budownictwa Prestal    Kraków    180
4917    Wodterm Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    180
4918    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Wodno-Melioracyjnych EKOMEL Sp. z o.o.    Ostróda    180
4919    ZENIT Sp. z o.o.    Łódź    180
4920    Wojas S.A.    Nowy Targ    180
4921    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    180
4922    LANTMANNEN AXA POLAND Sp. z o.o.    Poznań    180
4923    Spółdzielnia Mleczarska W Łużnej    Łużna    180
4924    AUTO – HAK S.J. PPUH    Słupsk    180
4925    Elsteel – Poland Sp. z o.o.    Ozimek    180
4926    Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Bytom    180
4927    Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o.    Lisia Góra    180
4928    Czuły Barbarzyńca & Kompani Sp. z o.o.    Warszawa    180
4929    Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o.    Gdańsk    180
4930    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    180
4931    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    180
4932    Polder Sp. z o.o.    Damianowo    180
4933    Jahoska Sp. z o.o.    Święciechów    180
4934    TIME S.A.    Warszawa    180
4935    PWS Konstanta S.A.    Bielsko-Biała    180
4936    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A.    Poznań    180
4937    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Wałcz    180
4938    METPRO Sp. z o.o.    Bytom    180
4939    Stratex Sp. z o.o.    Poznań    180
4940    Wittchen S.A.    Kiełpin    179
4941    SKS – STAKUSIT – POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    179
4942    Interroll Polska Sp. z o.o.    Warszawa    179
4943    Sato Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    179
4944    PW Pryzmat S.J.    Mojsławice    179
4945    Anex Plus Sp. z o.o.    Ustka    179
4946    Przedsiębiorstwo Dostaw Energii Ekowar T.ciarkowski I Syn S.J.    Pruszcz Gdański    179
4947    Tribotec Polska Sp. z o.o.    Wrocław    179
4948    HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    179
4949    WODROL S.A.    Rzeszów    179
4950    Amest Sp. z o.o.    Warszawa    179
4951    Wiązary Burkietowicz S.J.    Odolanów    179
4952    P.B.R.T. Sp. z o.o.    Gdynia    179
4953    YEST Sp. z o.o.    Łazy    179
4954    Kilargo Sp. z o.o.    Chechło Pierwsze    179
4955    It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.    Stare Polichno    179
4956    MEBLE WAJNERT S.J.    Międzybórz    179
4957    BŁAJA NEWS Sp. z o.o.    Łódź    179
4958    Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o.    Bydgoszcz    179
4959    Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM    Warszawa    179
4960    Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek    Ustroń    179
4961    EKOLAN S.A.    Gdynia    179
4962    K.R. AUDYT TAX Sp. z o.o.    Warszawa    179
4963    WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remont – Mechaniczne    Libiąż    179
4964    PPU ARMA – KROSNO Sp. z o.o.    Rzeszów    179
4965    Żar Huta Szkła Sp. z o.o.    Radom    179
4966    PHP TES Sp. z o.o.    Niwki Daleszyckie    179
4967    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie    Jarocin    179
4968    Sankowski i Syn Sp. z o.o.    Warszawa    179
4969    Firma Karlik S.J.    Poznań    178
4970    Król & Knapik Sp. z o.o.    Rzeszów    178
4971    TLB S.A.    Warszawa    178
4972    WILO POLSKA Sp. z o.o.    Janki    178
4973    WINCOR NIXDORF Sp. z o.o.    Warszawa    178
4974    NOVUS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    178
4975    EKOINSTAL S.J.    Katowice    178
4976    HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J.    Gniechowice    178
4977    Tilia S.A.    Łódź    178
4978    Przedsiębiorstwa INS – TOM Sp. z o.o.    Łódź    178
4979    Marmax S.J.    Czudec    178
4980    Cilon S.J.    Wilków    178
4981    GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    178
4982    PBO-GRINBUD Sp. z o.o.    Nowogard    178
4983    OR – SAT Sp. z o.o. ZPCH    Żary    178
4984    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Warszawa    178
4985    PRIMAVIKA Sp. z o.o.    Gądki    178
4986    TCT Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    178
4987    Trilacolor Sp. z o.o.    Warszawa    178
4988    SINTUR Sp. z o.o.    Turek    178
4989    FORMOCO Sp. z o.o.    Kraków    178
4990    Tecna Sp. z o.o.    Warszawa    178
4991    Forum Meble Sp. z o.o.    Bolumin    178
4992    Dalkia Poznań S.A.    Poznań    178
4993    Energoeko-Inwest S.A.    Warszawa    178
4994    Omikron Sp. z o.o.    Stare Babice    178
4995    Transpetrol Sp. z o.o.    Chorzów    178
4996    Dimark Sp. z o.o.    Złotniki    178
4997    DSS Polska Sp. z o.o.    Kraków    178
4998    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    178
4999    Fiat Polska Sp. z o.o.    Warszawa    178
5000    YORK Sp. z o.o.    Bolechowo    178
5001    Drukarnia Pektor Sp. z o.o.    Lublin    178
5002    LIDL Polska Sp. z o.o.    Jankowice    178
5003    Euroinwest CDI Sp. z o.o.    Bydgoszcz    178
5004    Conscious Food Generation Sp. z o.o.    Warszawa    178
5005    RASZ – MET Sp. z o.o.    Pysząca    178
5006    TBS W Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    178
5007    Kaskat Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    177
5008    PPHU Mleks Sp. z o.o.    Wyszków    177
5009    Kaba S.J. FHU    Tarnów    177
5010    AKE S.A.    Pabianice    177
5011    AB Bechcicki Sp. z o.o.    Wrocław    177
5012    Markat Plus S.J.    Brody    177
5013    Lucta Polska Sp. z o.o.    Katowice    177
5014    Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o.    Głogów    177
5015    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    177
5016    HAKO POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    177
5017    TAJA S.J.    Żmigród    177
5018    Olmet Sp. z o.o.    Gdańsk    177
5019    NZ Techno Sp. z o.o.    Warszawa    177
5020    YKY HURTOWNIA ELEKTRYCZNA Sp. z o.o.    Wrocław    177
5021    Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowa w Szczurowej    Szczurowa    177
5022    Apteka Św. Anny Tomasz Łuczkowski, Małgorzata Staś-Łuczkowska S.J.    Bielsko-Biała    177
5023    Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j.    Lubartów    177
5024    Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A.    Nowy Targ    177
5025    Przeds. Robót Drogowo – Mostowych CEZET Bis Sp. z o.o.    Starachowice    177
5026    Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek    Ostrołęka    177
5027    Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o.    Kutno    177
5028    Waśpol S.J.    Skawina    177
5029    Towarzystwo Budownictwa Społecznowego Selenus Sp. z o.o.    Warszawa    177
5030    DOM – STUDIO Sp. z o.o.    Wrocław    177
5031    GPP Grupa Projektowa Proxima Sp. z o.o.    Kraków    177
5032    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    177
5033    Zakład Mięsny Sp. z o.o.    Złotoryja    177
5034    NIBE BIAWAR Sp. z o.o.    Białystok    177
5035    Ras Polska – Export/ Import Sp. z o.o.    Strzegom    177
5036    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    177
5037    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Dolmar” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie    Kępno    177
5038    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Antoniów    177
5039    Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Włoszakowice    177
5040    Koźmińskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    177
5041    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej TOUR Sp. z o.o.    Jelenia Góra    177
5042    Avista Pierwsza Sp. z o.o.    Wróblew    177
5043    Agromechan Sp. z o.o.    Skarszów Górny    177
5044    ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A.    Warszawa    177
5045    American Express Poland S.A.    Warszawa    177
5046    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Szczecin    177
5047    EURO PRINT Sp. z o.o.    Komorniki    177
5048    KONSALNET Security Sp. z o.o.    Warszawa    177
5049    MULTISERVICE Sp. z o.o.    Olsztyn    177
5050    Kotłorembud S.J.    Bydgoszcz    177
5051    Auto – Kras Sp. z o.o.    Białystok    177
5052    GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    177
5053    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.    Legnica    177
5054    Immobilus Sp. z o.o.    Gdańsk    177
5055    Herkules Sp. z o.o. PPUH    Wrocław    177
5056    Herbaty Sztachetne Sp. z o.o.    Szczecin    176
5057    MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    176
5058    Grupa Biagrol Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    176
5059    PHU EX – POLMOZBYT Ltd Sp. z o.o.    Wrocław    176
5060    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Kołbiel    176
5061    BIWAL Sp. z o.o.    Białystok    176
5062    Service -Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    176
5063    Bulmach Sp. z o.o.    Warszawa    176
5064    Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o.    Poznań    176
5065    Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A.    Lubin    176
5066    AKROBUD Sp. z o.o.    Komorów    176
5067    MTM – BRUKBET Sp. z o.o.    Pszczółki    176
5068    DECOLTE Sp. z o.o.    Nowy Targ    176
5069    MAGRA Mariusz Gralak, Izabela Gralak S.J.    Izbica Kujawska    176
5070    Ubój i Handel Drobiem Dromico S.J.    Mikstat    176
5071    SUTCO – POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    176
5072    OEPD Sp. z o.o.    Gliwice    176
5073    KARTEL PRESS S.A.    Toruń    176
5074    PRZYCHODNIA LEKARSKA Sp. z o.o.    Piaseczno    176
5075    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.    Wrocław    176
5076    Dakpol Sp. z o.o.    Wolsztyn    176
5077    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    176
5078    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Maniowie Wielkim    Maniów Wielki    176
5079    Omnigence Sp. z o.o.    Warszawa    176
5080    Arteria S.A.    Warszawa    176
5081    EGM Sp. z o.o.    Kraków    176
5082    EBA Sp. z o.o.    Krosno    176
5083    EACC Investments Sp. z o.o.    Jabłonowo    176
5084    Serwis System Eugeniusz Słowik S.K.    Chorzów    176
5085    Elbląskie Centrum Mięsne EL – HURT Produkcja i Handel S.J.    Elbląg    175
5086    Farm Frites International B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Lębork    175
5087    TREZORWINES Sp. z o.o.    Kielce    175
5088    INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    175
5089    FORMENTI & GIOVENZANA POLSKA Sp. z o.o.    Wieruszów    175
5090    Konwerga Sp. z o.o.    Poznań    175
5091    Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi    Bytom    175
5092    Salix Sp. z o.o.    Łódź    175
5093    K. SCHROEDER POLSKA Sp. z o.o.    Nowa Kopernia    175
5094    ACTIV INVESTMENT Sp. z o.o.    Kraków    175
5095    Elmen Sp. z o.o.    Rogowiec    175
5096    Deco Window Sp. z o.o.    Chojna    175
5097    SŁOWIANKA Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Szczecinek    175
5098    Grupa G-3 S.J.    Perzów    175
5099    „Relax” Jarosław i Marek Łapyr Sp. J.    Lidzbark    175
5100    LEXISNEXIS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    175
5101    ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Suwałki    175
5102    DOMENA Sp. z o.o.    Kraków    175
5103    Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J.    Wrocław    175
5104    PHU Fala Olga Boyko sp. j.    Piła    174
5105    Atut BIS Sp. z o.o.    Września    174
5106    Hewea Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    174
5107    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pruszcz    174
5108    SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    174
5109    Arrow ECS Sp. z o.o.    Kraków    174
5110    PORFARM Sp. z o.o.    Radom    174
5111    EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o.    Warszawa    174
5112    AD ASTRA Sp. z o.o.    Zduńska Wola    174
5113    LMP Sp. z o.o.    Katowice    174
5114    Emet – Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o.    Przemyśl    174
5115    Basco 2 Andrzej Nawrot i Wspólnicy S.J.    Mielec    174
5116    ALDEK 34 S.J.    Gdynia    174
5117    MOSTOSTAL ZABRZE Zakład Montażowo-Produkcyjny CZECHOWICE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    174
5118    Inwestprojekt – Zachód Sp. z o.o.    Łódź    174
5119    Elektrorem Sp. z o.o. PPU    Janikowo    174
5120    MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU    Sieradz    174
5121    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    174
5122    Firma Poligraficzno – Introligatorska Udziałowiec Sp. z o.o.    Olsztyn    174
5123    Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.    Piaseczno    174
5124    PORTKA Sp. z o.o.    Kołobrzeg    174
5125    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Międzyzdroje    174
5126    Danpol Travel Office Sp. z o.o.    Warszawa    174
5127    BTDG Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    174
5128    PORT – TRANS S.J.    Szczecin    174
5129    CTL Kolzap Sp. z o.o.    Puławy    174
5130    Zim Poland Sp. z o.o.    Gdynia    174
5131    Hutnicze Przeds. Remontowe Zakład Remontów Mechanicznych Sp. z o.o.    Kraków    174
5132    Emitest – Eko Sp. z o.o.    Żarów    174
5133    Elsin Elbląska Spółdzielnia Niewidomych w Elblągu    Elbląg    174
5134    Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska    Wałbrzych    174
5135    Astem Sp. z o.o.    Tarnów    174
5136    Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Przeds. Wielobranżowe    Kwidzyn    174
5137    NATURAL LIMITED Sp. z o.o.    Gołuchów    173
5138    Zapro Sp. z o.o. ZPU    Gdańsk    173
5139    Stalmet Sp. z o.o. Polskie Składy Budowlane    Stalowa Wola    173
5140    PHU Matuz Sp. z o.o.    Kościan    173
5141    SANOFI PASTEUR Sp. z o.o.    Warszawa    173
5142    Belimo Siłowniki S.A.    Warszawa    173
5143    Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.    Warszawa    173
5144    Urban Sp. z o.o.    Jarosław    173
5145    Amer Sports Poland Sp. z o.o.    Kraków    173
5146    Display Sp. z o.o.    Krzycko Małe    173
5147    Remetex S.J.    Dzierżoniów    173
5148    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Sieniawa    173
5149    Zano S.Dąbkowski, J.Kiersnowski S.J.    Słupsk    173
5150    EKOTRADE Sp. z o.o.    Olkusz    173
5151    A & T Sp. z o.o.    Chrzanów    173
5152    Gazoprojekt S.A. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa    Wrocław    173
5153    TECHLIFT Sp. z o.o. Zakłady Techniki Dźwigowej    Wrocław    173
5154    Por – Gas Zakład Robót Inżynieryjno – Hydrotechnicznych S.J.    Wągrowiec    173
5155    Sigma – Tech – Sp. z o.o.    Siedlce    173
5156    Zakład Instalacji Budowlanych Witold Szostak, Andrzej Duda S.J.    Gliwice    173
5157    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    173
5158    Gospodarstwo Rybackie Zbąszyń Sp. z o.o.    Zbąszyń    173
5159    Termik Sp. z o.o.    Mrągowo    173
5160    Mirage Boats S.J.    Augustów    173
5161    OPTeam S.A.        173
5162    ESC S.A.    Kraków    173
5163    Meble Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kobylnica    173
5164    Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j.    Kępno    173
5165    23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Lądku Zdroju    Lądek-Zdrój    173
5166    Jarmix Sp. z o.o.    Miechów    173
5167    Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin S.A.    Konin    173
5168    Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Szczecinek    173
5169    Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Poznań    173
5170    Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Zabrze    173
5171    Elkom Sp. z o.o.    Brzezie    173
5172    Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    173
5173    RunFarm Sp. z o.o.    Barlinek    173
5174    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    173
5175    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGROJAR Sp. z o.o.    Strzelce Klasztorne    173
5176    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie    Miłosław    173
5177    ADPOL Sp. z o.o.    Warszawa    173
5178    PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn    Siedlce    173
5179    TEMA Sp. z o.o.    Białystok    173
5180    R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o.    Starachowice    173
5181    JMR Solution Sp. z o.o.    Pruszków    173
5182    Zakład Handlu Big Fisch I.T. Dzięgiel Sp.J.    Niepołomice    172
5183    Idczak – Krotoski – Cichy J.J. Idczak Sp. z o.o. sp.k.    Łódź    172
5184    PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa    Gniezno    172
5185    Hurtownia Zaopatrzenia i Zbytu RZEMIOSŁO Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej    Radom    172
5186    HANPIK Sp. z o.o.    Kielce    172
5187    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łaszczowie    Łaszczów    172
5188    Prywatne Przeds, Górnośląskie Lak Sp. z o.o.    Tychy    172
5189    HYDRO BUILDING SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    172
5190    TAD – MET S.J.    Kościerzyna    172
5191    Evaco Sp. z o.o.    Kraków    172
5192    Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J.    Grodzisk Mazowiecki    172
5193    CERPOL – Andrzej Buba i Wspólnicy S.J.    Ligota Prószkowska    172
5194    Inter Projekt S.A.    Gliwice    172
5195    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych S.A.    Koło    172
5196    AF – Term Sp. z o.o.    Lublin    172
5197    Bud – Warex Sp. z o.o.    Warszawa    172
5198    Ergo – Tech Sp. z o.o. Wielobranżowe Przeds. Informacyjno – Handlowe    Kraśnik    172
5199    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    172
5200    EKO – MAK Makarony Babuni    Rudniki    172
5201    Masters Sp. z o.o.    Poznań    172
5202    Fabryka Kabli MADEX S.J.     Stefanówka    172
5203    FPH Art – Metal S.J.    Łapino Kartuskie    172
5204    Interkrąż Sp. z o.o.    Wolbrom    172
5205    Stephan Machinery Polska Sp. z o.o.    Poznań    172
5206    Lewiatan Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    172
5207    Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.    Kruszwica    172
5208    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Jastrzębie-Zdrój    172
5209    Energa – Obrót S.A.    Gdańsk    172
5210    Hotele Diament S.A.    Zabrze    172
5211    Izabella Sp. z o.o.    Puławy    172
5212    City Parking Group Sp. z o.o.    Grudziądz    172
5213    Gminne Przeds. Rolno – Usługowe Kom – Rol Sp. z o.o.    Brzeg    172
5214    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    172
5215    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Biskupów    172
5216    Serwistal Sp. z o.o.    Ełk    172
5217    Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o.    Sosnowiec    172
5218    Welte Cardan Service Sp. z o.o.    Mysłowice    172
5219    ASP Polska Sp. z o.o.    Głogów    172
5220    Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gryfice    172
5221    INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    172
5222    Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.    Warszawa    172
5223    Pro-Select Sp. z o.o.    Murowana Goślina    172
5224    AMG Invest Sp. z o.o.    Pakość    172
5225    Quadro Centrum Łazienek Sp. z o.o.    Katowice    171
5226    F&M Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    171
5227    Autogaleria Sp. z o.o.    Płock    171
5228    Auto Żelazo S.J.    Stojadła    171
5229    Towarowa Giełda Energ II S.A.    Warszawa    171
5230    Besspol Jolanta Bess i Wspólnicy Sp. J.    Osielsko    171
5231    PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J.    Kraków    171
5232    B.M.K. Light Sp. z o.o.    Chorzów    171
5233    Koniczynka Sp. z o.o.    Toruń    171
5234    Axes System J. Raczyński i S. Lewiński S.J.    Gdańsk    171
5235    Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    171
5236    Zakład Budowlano – Drogowy Bieszczady Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    171
5237    Przedsiębiorstwo EKO – JAS Sp. z o.o.    Żory    171
5238    Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o.    Siemień    171
5239    Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o.    Warszawa    171
5240    LUMAG Sp. z o.o.    Budzyń    171
5241    Loxa Sp. z o.o.    Żarki    171
5242    PROFIM Sp. z o.o    Turek    171
5243    SPÓLNET Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    171
5244    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wola    Warszawa    171
5245    Hedeselskabet Sp. z o.o.    Warszawa    171
5246    Bertrans S.A.    Rawa Mazowiecka    171
5247    POLCHAR Sp. z o.o.    Police    171
5248    Hot Company Sp. z o.o.    Wrocław    171
5249    Fronton 2 TBS Sp. z o.o.    Kraków    171
5250    Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych    Toruń    171
5251    Gumet S.J.    Kraśnik    171
5252    KERNEOS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    171
5253    Provent Polska Sp. z o.o.    Susk Stary    171
5254    Jel-Car Sp. z o.o.    Jelenia Góra    170
5255    Zdampol Sp. z o.o. PPUH    Mokra    170
5256    AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J.    Kuriany    170
5257    Aneks Sp. z o.o.    Poznań    170
5258    Eurochem Service Polska Sp. z o.o.    Warszawa    170
5259    AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. PHU    Grodków    170
5260    PREGO S.A.    Bielawa    170
5261    IGE Sp. z o.o.    Pieszyce    170
5262    KIEL-TECH Sp. z o.o.    Kielce    170
5263    Interchem Sp. z o.o.    Katowice    170
5264    TSN Sp. z o.o.    Targowisko    170
5265    Meden Sp. z o.o.    Warszawa    170
5266    Wispak Sp. z o.o.    Dzierżoniów    170
5267    Tejosiprem Sp. z o.o.    Sosnowiec    170
5268    Handel Polski S.A.    Rzeszów    170
5269    Vermont Sp. z o.o.    Łódź    170
5270    Elbis Sp. z o.o.    Lublin    170
5271    Elstark Sp. z o.o.    Kębłowo    170
5272    GZELLA Sp. z o.o.    Osie    170
5273    PPH SULMA Sp. z o.o.    Sulechów    170
5274    Cukromix – Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    170
5275    Best – Food Sp. z o.o.    Kiełpino    170
5276    Żywieckie Zakłady Papiernicze SOLALI S.A.    Żywiec    170
5277    WYTWÓRNIA TELEWIZYJNO-FILMOWA ALFA Sp. z o.o.    Szczecin    170
5278    Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o.    Poznań    170
5279    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiej Akademii Medycznej    Katowice    170
5280    KLIMAPOL Sp. z o.o.    Jastków    170
5281    Eko – Stok Sp. z o.o.    Rutki    170
5282    Transoda Sp. z o.o.    Inowrocław    170
5283    Agrar Magnice Sp. z o.o.    Magnice    170
5284    Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o.    Warszawa    170
5285    JAREM Sp. z o.o. PUPH    Jaworzno    170
5286    KOPALNIE PIASKOWCA S.A.    Bolesławiec    170
5287    Stocznia Koźle Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    170
5288    Biesse Sp. z o.o.    Warszawa    170
5289    Ramak Sp. z o.o.    Kraków    170
5290    W.P.S. – Sp. z o.o.    Zagórz    170
5291    Chatka Grzegorz Smyczyński, Dariusz Bielawny S.J.    Krotoszyn    169
5292    TVK Polska Sp. z o.o.    Warszawa    169
5293    CANPOL Sp. z o.o.    Poznań    169
5294    Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.    Gdańsk    169
5295    Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.    Warszawa    169
5296    Dutch Trade Sp. z o.o.    Śrem    169
5297    Phoenix Contact Sp. z o.o.    Długołęka    169
5298    GF Energia Sp. z o.o.    Mierzyn    169
5299    Storkpharm Sp. z o.o.    Częstochowa    169
5300    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J.    Częstochowa    169
5301    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze    Kamienna Góra    169
5302    Budownictwo Wodne i Ziemne R&L&M PUK Sp. z o.o.    Lądek-Zdrój    169
5303    Eco-Max Sp. z o.o.    Gorlice    169
5304    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J.    Przemyśl    169
5305    Tedmar Sp. z o.o. PPHU    Kwidzyn    169
5306    STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK – ELECTRONIC    Gaj Mały    169
5307    INTERDREX Sp. z o.o.    Bieszkowice    169
5308    Porta Medyk Sp. z o.o.    Szczecin    169
5309    SANIKO Sp. z o.o. Przeds. Gospodarki Komunalnej    Włocławek    169
5310    Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Świdnica    169
5311    Balt – Trade Service Sp. z o.o.    Gdynia    169
5312    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie    Oborniki    169
5313    VITBIS Sp. z o.o. PPH    Złotoryja    169
5314    HEKOBENTONITY Sp. z o.o.    Nagoszyn    169
5315    New Look Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    169
5316    123ratio Sp. z o.o.    Warszawa    169
5317    Impresariat Artystyczny – Wydawnictwo Casa Grande Sp. z o.o.    Warszawa    169
5318    Dozo – Pak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    169
5319    PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o.    Kraków    169
5320    GC Investment S.A.    Katowice    169
5321    Status Dom Sp. z o.o.    Szczecin    169
5322    Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o.    Warszawa    169
5323    DNHS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    168
5324    FANDANGO S.J.    Kraków    168
5325    CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    168
5326    Anglomet System Sp. z o.o.    Warszawa    168
5327    Polgad Sp.J.    Wizna    168
5328    MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o.    Łódź    168
5329    Medyk Plus Sp. z o.o.    Warszawa    168
5330    NOSTERIA Sp. z o.o.    Pajęczno    168
5331    R.Y.B. Poland Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    168
5332    Keijsers Meble Sp. z o.o.    Bochnia    168
5333    ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    168
5334    Biba Styl S.J.    Wilamowice    168
5335    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    168
5336    Rolmet Sp. z o.o. PPU    Policzna    168
5337    ŚWIT Spółdzielnia Inwalidów    Warszawa    168
5338    EVELINE COSMETICS S.A.    Lesznowola    168
5339    GEA GRASSO Sp. z o.o.    Gdynia    168
5340    ULTRAMARE Szwedzkie Filtry Sp. z o.o.    Szemud    168
5341    WIX – FILTRON Sp. z o.o.    Gostyń    168
5342    Knorr – Bremse Systemy Dla Kolejowych Środków Lokomocji Pl. Sp. z o.o.    Kraków    168
5343    Agrobex Info Sp. z o.o.    Poznań    168
5344    Derform Sp. J. Deręgowscy    Sady    168
5345    MVM Sp. z o.o.    Warszawa    168
5346    Polvita Sp. z o.o.    Police    168
5347    ZUM M-P-K Sp. z o.o.    Kraków    168
5348    Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.    Ksawerów    168
5349    Dalkia Północ Sp. z o.o.    Świecie    168
5350    Verhoeven Real Estate Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    168
5351    Agrokar Przedsiębiorstwo Rolne Sp. z o.o.    Karsibór    168
5352    ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe    Kraków    168
5353    Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o.    Wrocław    168
5354    Dekra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    168
5355    PPUH SONOPAN Sp. z o.o.    Białystok    168
5356    Gnom Sp. z o.o.    Łódź    168
5357    Kam-Sjenit Sp. z o.o.    Piława Górna    168
5358    Wietpol Sp. z o.o.    Krosno    168
5359    GSP Sp. z o.o.    Łódź    168
5360    Bak Broker Brokerzy Ubespieczeniowi Sp. z o.o.    Gdańsk    168
5361    PROAUTO Sp. z o.o.    Szczecin    167
5362    POLMARKUS Sp. z o.o.    Pyskowice    167
5363    PPHU Suma Sp. z o.o.    Chorzów    167
5364    Total Market Sp. z o.o.    Warszawa    167
5365    Chem – Hurt – Warex S.J.    Zaborze    167
5366    Tomex S.J.    Bielsko-Biała    167
5367    Aptecom Ligarscy S.J.    Koszalin    167
5368    Apteka Nadworna Jan Rolewicz, Gabriela Słomion S.J.    Chojnice    167
5369    Euro Pacific Group Sp. z o.o.    Warszawa    167
5370    Dr C Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    167
5371    Przedsiębiorstwo Budowlane Inter – Baupol Sp. z o.o.    Bolesławiec    167
5372    Magnetix – Gorszwa S.J.    Łódź    167
5373    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    167
5374    Baxters Polska Sp. z o.o.    Wolsztyn    167
5375    Elektroster Sp. z o.o. PUHP    Dzierżoniów    167
5376    Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    167
5377    Fameg Sp. z o.o.    Radomsko    167
5378    DRUKOBA Sp. z o.o.    Mościska    167
5379    Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A.    Ostrów Wielkopolski    167
5380    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kasia Sp. z o.o.    Dwikozy    167
5381    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    167
5382    PROMOST Sp. z o.o.    Warszawa    167
5383    Bio Lead – Lok B Sp. z o.o.    Józefów    167
5384    WS ATKINS – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    167
5385    Zpas – Net Sp. z o.o.    Wolibórz    167
5386    Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.    Jabłonna    167
5387    Nowy Świat 29 Sp. z o.o.    Warszawa    167
5388    Komfort Polska Sp. z o.o.    Warszawa    167
5389    Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o.    Warszawa    167
5390    Hut Technika Środowiska Sp. z o.o.    Zielona Góra    167
5391    DISTRIBAN Sp. z o.o.    Poznań    166
5392    Armatura Sp. z o.o. Skład Materiałów Instalacyjnych    Puławy    166
5393    Paldrew Wiewiór, Małecki S.J.    Warszawa    166
5394    Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Polmozbyt Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    166
5395    Biameditek Sp. z o.o.    Białystok    166
5396    Medi – Sept Sp. z o.o.    Motycz    166
5397    POLPETRO S.A.    Płock    166
5398    Leader Tech Ltd Sp. z o.o.    Wielki Konopat    166
5399    Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o.    Zabór    166
5400    PPHU Janmar Sp. z o.o.    Kraków    166
5401    Vademecum Sp. z o.o.    Jarosław    166
5402    Saol Sp. z o.o.    Chrzanów    166
5403    Hurtownia Best S.J.    Miastko    166
5404    ADAMET – NIEMET Sp. z o.o.    Rzeszów    166
5405    Projektowanie i Budowa Elektrowni ENERGOINWEST Sp. z o.o.    Warszawa    166
5406    Markopol Sp. z o.o.    Włocławek    166
5407    MProjekt Sp. z o.o.    Warszawa    166
5408    Termoexpert S.A.    Kędzierzyn-Koźle    166
5409    HYDROPOL Sp. z o.o.    Gostynin    166
5410    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    166
5411    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    166
5412    ROLMIĘS – Baniak, Kras S.J.    Ciężkowice    166
5413    Vincent Boulangerie Patisserie Sp. z o.o.    Warszawa    166
5414    KNOTT Sp. z o.o.    Zdziechowice    166
5415    Certpol Sp. z o.o.    Zawiercie    166
5416    Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla    Kraków    166
5417    Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Koszalin    166
5418    WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Bełchatów    166
5419    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Bochnia    166
5420    Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.    Warszawa    166
5421    POLIFOLIA Sp. z o.o.    Poniatowa    166
5422    Metalpress Sp. z o.o.    Dolsk    166
5423    ACR S.A.    Warszawa    166
5424    Kancelaria Księgowo – Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego    Białystok    166
5425    Driver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    166
5426    Poznań Retail Sp. z o.o.    Warszawa    166
5427    Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Katowice    166
5428    STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Sopot    166
5429    Torca W Sp. z o.o.    Katowice    166
5430    Itum Sp. z o.o.    Wodzisław Śląski    165
5431    Rol – Zbyt S.J.    Buk    165
5432    Folwark Arkadiusz Grzywna, Wojciech Grzywna Sp. z o.o.    Kielce    165
5433    Canon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    165
5434    FALA Warszawska Spółdzielnia Handlowa    Warszawa    165
5435    LARK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    165
5436    Makdar S.J.    Krosno    165
5437    Przeds. Handlowo-Usługowe Rajtex Bis S.J.    Przemyśl    165
5438    MAT USŁUGI INFORMATYCZNE S.J. M. TARCZYŃSKI, T. MUSIALIK, P. ŁABUDA    Kraków    165
5439    Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wilczyce    165
5440    Bellis Szkodziak Szuryga S.J.    Lublin    165
5441    Aracar Sp. z o.o.    Lublin    165
5442    Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J.    Czaplinek    165
5443    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych sp. z o.o.     Hrubieszów    165
5444    Realimpex Sp. z o.o.    Kraków    165
5445    Elbex Sp. z o.o.    Rzeszów    165
5446    Kerry Polska Sp. z o.o.    Kielce    165
5447    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    165
5448    BitStream Sp. z o.o.    Lublin    165
5449    Yuma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne     Wrocław    165
5450    Intermeble Sp. z o.o.    Sompolinek    165
5451    SPÓŁDZIELCZE CENTRUM REHABILITACYJNO-MEDYCZNE RESURS    Wrocław    165
5452    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Knurów    165
5453    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Nowogard    165
5454    PGS Sp. z o.o.    Odolanów    165
5455    Panalpina Polska Sp. z o.o.    Wrocław    165
5456    Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prusice    165
5457    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    165
5458    Megaron S.A.    Szczecin    165
5459    IT Advisor Sp. z o.o.    Poznań    165
5460    Audytor S.A.    Wrocław    165
5461    Zielone Studio Sp. z o.o.    Kraków    165
5462    Niebieski Dom Sp. z o.o.    Warszawa    165
5463    Esourcing S.A.    Kraków    165
5464    Johannsen sp. z o.o.    Gdańsk    165
5465    NRC Sp. z o.o.    Brody    165
5466    IMPEXRYB S.J.    Szczecin    164
5467    Vita Sp. z o.o.    Krosno    164
5468    Bosto – Kąty S.J.    Kąty Wrocławskie    164
5469    LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o.    Józefów    164
5470    Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.    Kostrzyn    164
5471    Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.    Łódź    164
5472    PH Papirus Sp. z o.o.    Bydgoszcz    164
5473    IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.    Milanówek    164
5474    PRO-WET S.J.    Koszalin    164
5475    Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Natkaniec i Sadowska – S.j.    Kraków    164
5476    INTERIDE – Sp. z o.o.    Suchy Dwór    164
5477    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J.    Elbląg    164
5478    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Kraków    164
5479    Sail-Service Sp. z o.o.    Gdańsk    164
5480    Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A.    Łuków    164
5481    Superior – Strefa S.J.    Dobre Miasto    164
5482    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    164
5483    TENSIS Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    164
5484    Ideo Sp. z o.o.    Rzeszów    164
5485    Towarzystwo Handlowe Alplast S.J.    Kołobrzeg    164
5486    Designers A.jagura, Ż.jagura S.J.    Warszawa    164
5487    International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.    Kwidzyn    164
5488    P.W. Stolarz – Lempert S.J.    Mroczeń    164
5489    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szczecin    164
5490    Zakład Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków Sp. z o.o.    Myślibórz    164
5491    HADEX S.A.    Gdynia    164
5492    DALTON Sp. z o.o.    Gdynia    164
5493    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Józefów    164
5494    Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.    Wolibórz    164
5495    CRH Holding Sp. z o.o.    Lublin    164
5496    Zakład Artykułów Ściernych ARMES Sławomir Zadrużniak    Nisko    164
5497    SCM Sp. z o.o.    Chotomów    164
5498    PPHU Piaseczno Sp. z o.o.    Piaseczno    164
5499    Mercor S.J.    Warszawa    164
5500    Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.    Warszawa    164
5501    Aarhuskarlshamn Poland Sp. z o.o.    Warszawa    163
5502    Istra S.J. PHU    Głuchów    163
5503    Respark Sp. z o.o.    Jarosław    163
5504    Auto – Lakus S.J.    Suwałki    163
5505    TOPAZ PHU    Sokołów Podlaski    163
5506    Instalator S.J.    Krosno    163
5507    ADLLER Sp. z o.o.    Miechów    163
5508    Dekor – Art – Serwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    163
5509    PHPU Rutmax Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    163
5510    Hydrochem Sp. z o.o.    Bydgoszcz    163
5511    FEIYA Sp. z o.o.    Tarnów    163
5512    Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering S.J.    Gdynia    163
5513    MAS – BUD S.J.    Olsztyn    163
5514    NIXEN Sp. z o.o.    Raszyn    163
5515    Słodownia Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    163
5516    Sobieski Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski S.J.    Mońki    163
5517    TEKNOS Sp. z o.o.    Warszawa    163
5518    Webac Sp. z o.o.    Warszawa    163
5519    Propox Sp. z o.o.    Dobrzewino    163
5520    Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Bolesławcu Sp. z o.o.    Bolesławiec    163
5521    Stołeczne Centrum Recyklingu Sp. z o.o.    Warszawa    163
5522    Zume Sp. z o.o.    Warszawa    163
5523    CARTRAG Sp. z o.o.    Gdynia    163
5524    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    163
5525    Łowiecka Korporacja Exportowa Maniszewo Sp. z o.o.    Maniszewo    163
5526    WGN Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    163
5527    Fresh Solutions Sp. z o.o.    Poznań    163
5528    ZRUO Sp. z o.o.    Gdynia    163
5529    Towarzystwo Budownictwa Mieszkaniowego DOMBUD Sp. z o.o.    Będzin    163
5530    PRYMUS S.J. Zakład Handlowo Usługowy    Radom    162
5531    Firma Handlowa Germot S.J.    Jasło    162
5532    CENTRUM TMT, TADEUSZ KWIĘDACZ, TOMASZ KWIĘDACZ- S.J.    Dzierżoniów    162
5533    NYSTAL S.A.    Katowice    162
5534    AB LOGIC Sp. z o.o.    Dobra    162
5535    Del Sport Sp. z o.o.    Blizne Łaszczyńskiego    162
5536    ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o.    Kraków    162
5537    PPHU Stomar S.J.    Nowa Wieś    162
5538    Handel Towarami Masowymi, Stacja Paliw S.J.    Chojnów    162
5539    DS-T Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    162
5540    Akopol Sp. z o.o.    Kraków    162
5541    WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kartuzy    162
5542    Mera Technik Sp. z o.o.    Warszawa    162
5543    Wysowa – Dom S.J. PUH    Wysowa-Zdrój    162
5544    ATEL Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    162
5545    Ulmar Sp. z o.o.    Lubartów    162
5546    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    162
5547    Pol – Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    162
5548    INGLOT Sp. z o.o.    Przemyśl    162
5549    PUP Pomot Sp. z o.o.    Chojna    162
5550    Grisbi – Tre Sp. z o.o.    Poznań    162
5551    Geko – Kart Sp. z o.o.    Krupski Młyn    162
5552    Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu    Wrocław    162
5553    Intercard Sp. z o.o.    Kraków    162
5554    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    162
5555    Przeds Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zambrów    162
5556    FCH Sp. z o.o.    Koszalin    162
5557    Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A.    Gdańsk    162
5558    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    162
5559    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    162
5560    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.    Warszawa    162
5561    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    162
5562    IZOLEX Sp. z o.o.    Skarszewy    162
5563    HBD Chodkiewicza 15 Sp. z o.o.    Bydgoszcz    162
5564    Elżanowski Cherka & Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    162
5565    Homefinance Sp. z o.o.    Lublin    162
5566    Agencja Ochrony Argus Sp. z o.o.    Sochaczew    162
5567    TES Centrum Materiałów Budowlanych S.A.    Kielce    161
5568    Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J.    Dziękowizna    161
5569    F.H.U. Grażyna S.J.    Kałuszyn    161
5570    SUDER & SUDER Sp. z o.o.    Modlnica    161
5571    Dex – Pol S.J.    Lubin    161
5572    WIW Sp. z o.o.    Opole    161
5573    Auto – Breczko S.J.    Choroszcz    161
5574    POLCOTEX Sp. z o.o.    Warszawa    161
5575    PUPH Solfum Sp. z o.o.    Rąbień AB    161
5576    Przeds. Trimor Sp. z o.o.    Sopot    161
5577    PAP – POL Sp. z o.o.    Jaroszowiec    161
5578    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko    Jeleśnia    161
5579    Gold – Pol S.J.    Warszawa    161
5580    INK Polska Sp. z o.o.    Janikowo    161
5581    Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    161
5582    Most Sp. z o.o.    Lublin    161
5583    WPRWIK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Wodociągowych i Kanalizacyjnych    Gdańsk    161
5584    Water Service Sp. z o.o.    Wrocław    161
5585    Mirbud S.A.    Skierniewice    161
5586    BIT Sp. z o.o.    Białystok    161
5587    Partner Serwis Spółka Komandytowa    Szczecin    161
5588    Esop – Serwis Sp. z o.o.    Dywity    161
5589    PRESBET Państwowe PPU    Warszawa    161
5590    Spółdzielnia Pracy DORADCA    Gdynia    161
5591    Nordfish – Foodmark Sp. z o.o.    Charzyno    161
5592    Darmąk S.J.    Kłoczew    161
5593    Rolnicza Spółdzielnia Produckyjna    Granowo    161
5594    BOWA POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    161
5595    UNIMASZ Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Technicznych    Olsztyn    161
5596    Frigo Holdings Sp. z o.o.    Sochaczew    161
5597    Heuthes Sp. z o.o.    Szczecin    161
5598    VM.PL Sp. z o.o.    Wrocław    161
5599    Zespół Elektrowni Wodnych Rożnów Sp. z o.o.    Rożnów    161
5600    Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o.    Nowogard    161
5601    Rolkom Sp. z o.o.    Sośnie    161
5602    Trans – Border S.J.    Jaworzno    161
5603    Transland Sp. z o.o.    Łódź    161
5604    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    161
5605    Instytut Technologii Elektronowej    Warszawa    161
5606    Huta Łabędy S.A.    Gliwice    161
5607    Media Contacts Sp. z o.o.    Warszawa    161
5608    Grupa Hunters Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    161
5609    Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o.    Poznań    160
5610    Firma Handlowo-Usługowa Gremi S.J.    Bochnia    160
5611    Rolbud FUH S.J.    Gołkowice Górne    160
5612    Kluczborska Spółdzielnia Producentów Zbóż    Rożnów    160
5613    ELPIGAZ Sp. z o.o.    Gdańsk    160
5614    BAYER Sp. z o.o.    Warszawa    160
5615    INTERHURT Sp. z o.o.    Zgorzelec    160
5616    Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J.    Rawa Mazowiecka    160
5617    Sign Poland Sp. z o.o.    Wrocław    160
5618    FHU Mariol S.J.    Niemce    160
5619    OP Kowalewscy S.J.    Siedlce    160
5620    Bass S.J.    Marki    160
5621    Andi – Kuba Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    160
5622    Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j.    Radom    160
5623    MIK Małgorzata Grabowska    Ciechanów    160
5624    PROXIMA S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Wrocław    160
5625    Ganz Polska Sp. z o.o.    Sianów    160
5626    AAEN Polska Sp. z o.o.    Zakopane    160
5627    MBH Sp. z o.o.    Hrubieszów    160
5628    Fuji-Trade Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    160
5629    SULIMAR Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    160
5630    Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j.    Duninowo    160
5631    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    160
5632    Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    160
5633    PPG DECO Polska Sp. z o.o.    Wrocław    160
5634    Durlin East Europe Sp. z o.o.    Ciechanów    160
5635    Aura Meble Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    160
5636    Galaktyka Sp. z o.o.    Łódź    160
5637    Uniwersytet Szczeciński    Szczecin    160
5638    Specjalistyczny Zespół Chorób Płuc i Gruźlicy    Bystra    160
5639    Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Złotów    160
5640    Bomatur S.J.    Czechowice-Dziedzice    160
5641    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    160
5642    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    160
5643    MK Sp. z o.o.    Żary    160
5644    Energo – Inwest – Broker S.A.    Toruń    160
5645    ATREM S.A.    Suchy Las    160
5646    BATERPOL S.A.    Katowice    160
5647    Repro – Service Pol Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    160
5648    Nowbud Sp. z o.o.    Kalisz    160
5649    GEN RE WARSAW Sp. z o.o.    Warszawa    160
5650    TEKS S.A. PHPU    Radom    159
5651    LIGĘZA Sp. z o.o. Firma Motoryzacyjna    Jelenia Góra    159
5652    V-MOTORS Sp. z o.o.    Wrocław    159
5653    LTL Sp. z o.o. PPHU    Białystok    159
5654    Przeds. Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Białystok    159
5655    EMERPOL Sp. z o.o.    Warszawa    159
5656    Orffa Polska Sp. z o.o.    Czosnów    159
5657    PHU Mix S.J.    Krosno    159
5658    MTM S.J.    Piotrków Trybunalski    159
5659    Budim Sp. z o.o.    Kraczkowa    159
5660    Księgarnia Akademicka Sp. z o.o.    Kraków    159
5661    NHAT DUC Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    159
5662    Sunkel – Śruby Sp. z o.o.    Brójce    159
5663    Przedsiębiorstwo Drogowe i Oczyszczania Sp. z o.o.    Kraśnik    159
5664    PWD Sp. z o.o.    Poznań    159
5665    FLOOR SYSTEM Sp. z o.o.    Żary    159
5666    Intop Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    159
5667    CONHPOL – BIS Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    159
5668    PPH Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o.    Świdwin    159
5669    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    159
5670    Kinekspert S.J.    Łódź    159
5671    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza    Jarosław    159
5672    INSIGHTS POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    159
5673    Izerskie Centrum Pulmonolog II i Chemioterap II Izer-Med Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialności    Szklarska Poręba    159
5674    MEGAMED Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Bełchatów    159
5675    PPH Galfarm Sp. z o.o.    Kraków    159
5676    MEGATEM EC – LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    159
5677    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Włocławek    159
5678    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Wolsztyn    159
5679    Wibo Recykling Sp. z o.o. FHUP    Chorzelów    159
5680    UNITY LINE Sp. z o.o.    Szczecin    159
5681    General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.    Komorniki    159
5682    Pakk 1994 Sp. z o.o.    Borzysław    159
5683    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    159
5684    ORIX POLSKA S.A.    Warszawa    159
5685    W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    159
5686    Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o.    Katowice    159
5687    Hauraton Polska Sp. z o.o.    Poznań    158
5688    Oltech Grupa Sbs Sp. z o.o.    Włocławek    158
5689    Inter Auto    Zielonki    158
5690    Unicorn Poland Sp. z o.o.    Warszawa    158
5691    SPOŁEM PSS    Grajewo    158
5692    Vissavi Sp. z o.o.    Rzeszów    158
5693    GS Samopomoc Chłopska w Dobczycach    Dobczyce    158
5694    Interface Polska Sp. z o.o.    Warszawa    158
5695    Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J.    Warszawa    158
5696    CIEPLIK Sp. z o.o.    Suwałki    158
5697    Boss 19 Sp. z o.o.    Mrągowo    158
5698    FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J.    Kraków    158
5699    ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AQUA-TECH Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    158
5700    Ohne Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    158
5701    Tank Sp. z o.o.    Kłodzko    158
5702    Krawtost Sp. z o.o.    Klucze    158
5703    Direct Eservices S.A.    Warszawa    158
5704    PW Arkadia Sp. z o.o.    Warszawa    158
5705    BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane    Sosnowiec    158
5706    SANBUD Sp. z o.o. PUB    Sienkiewicze    158
5707    Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze    Koszalin    158
5708    KLIMA-POL Sp. z o.o.    Rybnik    158
5709    Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa    Kraków    158
5710    OTS-IP Sp. z o.o.    Kraków    158
5711    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    158
5712    Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.-A.    Majdan    158
5713    EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    158
5714    Jar – Drew Sp. z o.o. PPUH    Golina    158
5715    Media 4U Sp. z o.o.    Łódź    158
5716    Hanke Tissue Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    158
5717    POL – PANEL Sp. z o.o.    Rymanów    158
5718    ETC Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    158
5719    Attyka Sp. z o.o.    Gdańsk    158
5720    Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowie Sp. z o.o.    Kościan    158
5721    Firma Marketingowo-Medyczna MARK-MED Sp. z o.o.    Kraków    158
5722    Babka Medica S.J.    Warszawa    158
5723    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o.    Suwałki    158
5724    ELPOTERM Sp. z o.o.    Połaniec    158
5725    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Sandomierz    158
5726    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o.    Poznań    158
5727    SAK Sp. z o.o.    Mielno    158
5728    Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A.    Płock    158
5729    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    158
5730    Spółka Rolna Kalsk Sp. z o.o.    Kalsk    158
5731    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSTA Sp. z o.o.    Kosowo    158
5732    Wkręt-Met Sp. z o.o. sp.k.    Kuźnica Kiedrzyńska    158
5733    PPHU PABEX Sp.J.    Tychy    158
5734    Bałtykgaz Sp. z o.o.    Rumia    158
5735    Acron Sp. z o.o.    Warszawa    158
5736    Ciepło-Service Sp. z o.o.    Będzin    158
5737    Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o.    Kraków    158
5738    Work Solutions Sp. z o.o.    Wrocław    158
5739    Wielowski S.J.    Police    158
5740    Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas    Końskie    158
5741    Jani Sp. z o.o.    Poznań    157
5742    Iławska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Iława    157
5743    WEKTOR Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    157
5744    J&R AUTO – SALON Sp. z o.o.    Opole    157
5745    G.P. Auto S.J.    Ełk    157
5746    Fresenius Medical Care Polska S.A.    Poznań    157
5747    SERWOKONTROL Sp. z o.o.    Wrocław    157
5748    SIMONA POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    157
5749    Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J.    Kalisz    157
5750    Cnos – Garden Sp. z o.o.    Poznań    157
5751    ADO – MED Sp. z o.o.    Świętochłowice    157
5752    4,5 Sp. z o.o.    Kraków    157
5753    Supon Sp. z o.o. PHT    Opole    157
5754    Wodmel Sp. z o.o.    Wołomin    157
5755    T.Q.L. Sp. z o.o.    Warszawa    157
5756    PH Somir Sp. z o.o.    Wieniec    157
5757    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski    Lublin    157
5758    Ad Sp. z o.o.    Płock    157
5759    WOD-KA-MEL S.A.    Biała Podlaska    157
5760    Przedsiębiorstwo Geologiczne S.A.    Kraków    157
5761    Budmal – Art Sp. z o.o.    Warszawa    157
5762    Clima – Partners Sp. z o.o.    Szczecin    157
5763    BJK Architekci Sp. z o.o.    Gdynia    157
5764    Asko Sp. z o.o.    Lublin    157
5765    DAMAZ PPHU    Łódź    157
5766    SAMANTA Listwan i Adamek S.J.    Maków Podhalański    157
5767    GOLIARD Sp. z o.o.    Rudniki    157
5768    Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o.    Konin    157
5769    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    157
5770    Gospodarstwo Rybackie Polesie Sp. z o.o. Sosnowica    Sosnowica    157
5771    Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o.    Płock    157
5772    Multichem Sp. z o.o.    Luboń    157
5773    Elmasz Sp. z o.o. PUPH    Gorlice    157
5774    Info – Tv – Fm Sp. z o.o.    Warszawa    157
5775    AMG. NET S.A.    Łódź    157
5776    POLITECHNIKA ŁÓDZKA    Łódź    157
5777    Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Łódź    157
5778    Falck Medycyna Sp. z o.o.    Warszawa    157
5779    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    157
5780    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    157
5781    Przeds. POLSPORT Sp. z o.o.    Szamocin    157
5782    Stratosfera Sp. z o.o.    Warszawa    157
5783    PTTS Renting Sp. z o.o.    Swarzędz    157
5784    ZWG S.A.    Iwiny    157
5785    Inter-Gum Sp. z o.o.    Głogów    157
5786    Świtalski & Synowie Sp. z o.o.    Sowiniec    157
5787    E.MA. Polska Sp. z o.o.    Kielce    157
5788    IPER Sp. z o.o.    Poznań    157
5789    2 X 3 S.A.    Krzęcin    157
5790    Top – Fit – Center Sp. z o.o.    Wrocław    157
5791    ASTRA S.J. PH    Trzcianka    156
5792    Center Plast Sp. z o.o.    Jemielnica    156
5793    CENTROFARB Sp. z o.o.    Chełm    156
5794    Metrotile Polska Sp. z o.o.    Poznań    156
5795    HANDLOPEX S.A.    Rzeszów    156
5796    ART – ZBYT S.J. PHU    Milicz    156
5797    Auto – Jakubowscy S.J.    Świlcza    156
5798    DOHLER POLSKA Sp. z o.o.    Kozietuły Nowe    156
5799    Garden Sp. z o.o.    Tarnów    156
5800    DOPAK Sp. z o.o.    Wrocław    156
5801    PATI Sp. z o.o.    Gdańsk    156
5802    ROLCHEM Sp. z o.o.    Wyczechy    156
5803    Duni Sales Poland Sp. z o.o.    Poznań    156
5804    SIMBHP S.J.    Słupsk    156
5805    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach    Kartuzy    156
5806    MPEC Servis Północ Sp. z o.o.    Wrocław    156
5807    Budobratex Sp. z o.o.    Legnica    156
5808    WAWEL S.A.    Kraków    156
5809    VITACORN Sp. z o.o.    Poznań    156
5810    Vege Instytut Sp. z o.o.    Gdańsk    156
5811    JANO A. Serwatka S.J.    Bytom    156
5812    ANDROIMPEX Sp. z o.o.    Andrychów    156
5813    ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    156
5814    EXATEL S.A.    Warszawa    156
5815    Insoft Consulting Sp. z o.o.    Gdynia    156
5816    POLIMASZ R. Wituchowski i Syn S.J.    Otorowo    156
5817    PINUS Sp. z o.o. Produkcja Opakowań Drewnianych    Sandomierz    156
5818    Wokar Sp. z o.o.    Kargowa    156
5819    Azart – Sat Sp. z o.o. Telewizja Lokalna w Bolesławcu    Bolesławiec    156
5820    CTL TRANS – PORT Sp. z o.o.    Gdynia    156
5821    Czajka I Syn S.J.    Świnoujście    156
5822    Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Elbląg    156
5823    RAFAKO S.A.    Racibórz    156
5824    Adrem Sp. z o.o.    Łódź    156
5825    Kraj Sp. z o.o.    Katowice    156
5826    Brava Sp. z o.o.    Radom    156
5827    AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWA BEST Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    156
5828    Nepcon Sp. z o.o.    Kraków    156
5829    Glob Cars Sp. z o.o.    Warszawa    156
5830    Radiotechnika Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    156
5831    Quick Sp. z o.o.    Dzięcioły    156
5832    Trans – Market Sp. z o.o.    Tychy    156
5833    APC – Back Europ Polska Sp. z o.o.    Opole    155
5834    Jansen Sp. z o.o.    Warszawa    155
5835    WIPRA Sp. z o.o.    Turze    155
5836    W.C.T. HAASE WŁADYSŁAW, CZESŁAW, TADEUSZ HAASE, S.J.    Pępowo    155
5837    D&D Sp. z o.o.    Wrocław    155
5838    FANSPORT S.J.    Lublin    155
5839    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Oleśnie    Olesno    155
5840    Bakureks Sp. z o.o.    Poznań    155
5841    PHPU Transvet Sp. z o.o.    Kalisz    155
5842    Stacja Paliw u Chłopa S.J.    Wieprzów Ordynacki    155
5843    Rescold S.J.    Rzeszów    155
5844    Agmet Sp. z o.o.    Warszawa    155
5845    KALLA Sp. z o.o.    Katowice    155
5846    Przeds. Usług Wielobranżowych Wygoda Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    155
5847    T&T Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Handlowo – Usługowe    Częstochowa    155
5848    Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J.    Lublin    155
5849    GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o.    Warszawa    155
5850    VICTORIA – CYMES Sp. z o.o.    Wałcz    155
5851    ANMAR S.J Ubojnia Bydła     Rutki    155
5852    Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.    Gliwice    155
5853    Uniwheels Production(Poland) sp. z o.o.    Stalowa Wola    155
5854    Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J.    Straszęcin    155
5855    Łysoń Sp. z o.o.    Sułkowice    155
5856    Miary i Wagi Tomasz Kogut S.J.    Skarbimierz Osiedle    155
5857    ZEBRA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    155
5858    Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o.    Zduńska Wola    155
5859    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko S.J.    Kalisz    155
5860    Euroturysta Sp. z o.o.    Pokrzywna    155
5861    Solidaris Sp. z o.o.    Polska Cerekiew    155
5862    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    155
5863    Sena N&N Sp. z o.o. PH    Mszczyczyn    155
5864    Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.    Warszawa    155
5865    BOZ S.A.    Rzeszów    155
5866    Nickel Development Sp. z o.o.    Złotniki    155
5867    Stalmax S.J.    Wadowice Górne    155
5868    Insurance Service Sp. z o.o.    Kęty    155
5869    New Vision Sp. z o.o.    Warszawa    155
5870    Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.    Brzoza    154
5871    KREZAM Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo    Zamość    154
5872    Grosik S.J. PHU    Białobrzegi    154
5873    Stalserwis – Chojnice S.A.    Chojnice    154
5874    Elpio Sp. z o.o.    Luboń    154
5875    Kieleckie Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o.    Kielce    154
5876    PODHALAŃSKIE DROGI Sp. z o.o.    Nowy Targ    154
5877    Zakład Usług Budowlanych MYTYCH Sp. z o.o.    Elbląg    154
5878    IMV Polska Sp. z o.o.    Warszawa    154
5879    Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    154
5880    Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A.    Ostrów Wielkopolski    154
5881    Przed. Budowlano – Handlowe Inżbud Sp. z o.o.    Staszów    154
5882    PPHU ŁUKPOL Sp. z o.o.    Łuków    154
5883    Sulima Sp. z o.o.    Warszawa    154
5884    BC – Chem Sp. z o.o.    Rzeszów    154
5885    Stoll Polska Sp. z o.o.    Słupsk    154
5886    Andrzejewski – Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    154
5887    Odra Sp. z o.o.    Opole    154
5888    EL2 Sp. z o.o.    Warszawa    154
5889    Przedsiębiorstwo BARDA sp. z o.o.    Radomsko    154
5890    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego    Wrocław    154
5891    Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium Tęcza Spółdzielnia Pracy    Ustka    154
5892    Energetyka Cieplna Miasta Skarżysko Kamienna Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    154
5893    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ŻYRARDÓW Sp. z o.o.    Żyrardów    154
5894    FORTUM Płock Sp. z o.o.    Płock    154
5895    Megawat Sp. z o.o.    Rogoźno    154
5896    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    154
5897    GRAND Agata i Paweł Zielińscy S.J.    Głogów    154
5898    Fermy Koźlakiewicz S.J.    Wiśniewo    154
5899    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    154
5900    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    154
5901    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    154
5902    MARPOL S.A.    Kleosin    154
5903    Spółdzielnia Mechaników SMS    Warszawa    154
5904    CS Sp. z o.o.    Szczecin    154
5905    ISKO Sp. z o.o. GRUPA SBS    Jastrzębie-Zdrój    154
5906    Transbet Mariusz Grochowicz S.J.    Przemyśl    154
5907    OAZA Sp. z o.o.    Zielona Góra    153
5908    Waldi Sp. z o.o.    Komorniki    153
5909    Jurgen Armack Sp. z o.o.    Piła    153
5910    Białostocka Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białystok    153
5911    Image Recording & Solution Sp. z o.o.    Warszawa    153
5912    Millroy S.J.    Warszawa    153
5913    Lemken Polska Sp. z o.o.    Dolice    153
5914    Hit – Kody Kreskowe S.J.    Suchy Las    153
5915    Intermax Sp. z o.o.    Grudziądz    153
5916    MARBO B I M DENERT S.J.    Kalinowo    153
5917    MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J.    Ciechanów    153
5918    Tornado S.J. – Ignaczak Tomasz – Czarnecki Grzegorz    Legnica    153
5919    Klimat Serwis Sp. z o.o.    Białystok    153
5920    ALVI – POLSKA Sp. z o.o.    Jelenia Góra    153
5921    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    153
5922    Instanta Sp. z o.o.    Żory    153
5923    Animals Sp. z o.o.    Tarnów    153
5924    Planta Sp. z o.o.    Tarnów    153
5925    Emerson Process Management Power and Water Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    153
5926    ZDROWIE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Legnica    153
5927    Zdunomed Sp. z o.o.    Szczecin    153
5928    ENERGETYKA WISŁOSAN Sp. z o.o.    Nowa Dęba    153
5929    Gminna Spółdzielnia Smaopomoc Chłopska w Sędziszowie Małopolskim    Sędziszów Małopolski    153
5930    Padawa III Golema Dariusz, Golema Edward Paweł, Juszczak Waldemar, Urbaniak Dariusz, Weczer Tomasz S.J.    Szczecin    153
5931    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    153
5932    SGS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    153
5933    Capgemini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    153
5934    DORADCA Sp. z o.o. Zespół Doradców Finansowo – Księgowych Grupa Finans – Servis    Lublin    153
5935    Fi – Dar Sp. z o.o.    Pruszków    153
5936    Magmar Sp. z o.o.    Olszanka    153
5937    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o.    Mielec    153
5938    Cleaner Sp. z o.o.    Łódź    153
5939    Wojdyła – Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    153
5940    Hexe Sp. z o.o.    Lubiczów    153
5941    Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o.    Wrocław    153
5942    Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J.    Parsęcko    153
5943    Świat Drzwi i Okien S. J.    Piła    152
5944    Centrum Nasienno Handlowe S.J.    Wysokie Mazowieckie    152
5945    PZM Wimet S.J.    Józefów    152
5946    AB Truck Serwis Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    152
5947    TRANSCOM Sp. z o.o. PPUH    Katowice    152
5948    Kromiss – Bis Sp. z o.o.    Częstochowa    152
5949    NAC Sp. z o.o.    Raszyn    152
5950    Masters Sp. z o.o.    Straszyn    152
5951    Jomiro Sp. z o.o.    Kępno    152
5952    Gemax Sp. z o.o.    Bolesławiec    152
5953    Ogrodnik S.J.    Opoczno    152
5954    Optivit Sp. z o.o.    Warszawa    152
5955    Ageva Sp. z o.o.    Warszawa    152
5956    Agromor S.J. PH    Sławno    152
5957    Magna Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.    Kędzierzyn-Koźle    152
5958    Wyroby Hutnicze ART-STAL Sp. z o.o.    Biała Podlaska    152
5959    BITUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg    Zambrów    152
5960    Bik – Projekt Sp. z o.o.    Łomża    152
5961    TECHNOBUD Sp. z o.o.    Chełm    152
5962    Elzambud Sp. z o.o. PBM    Elbląg    152
5963    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych EXPRIM Sp. z o.o.    Wrocław    152
5964    Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Katowice    152
5965    Baumar Sp. z o.o.    Bydgoszcz    152
5966    Champion Color Olus Sp. z o.o.    Połchowo    152
5967    LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    152
5968    Budsoft Sp. z o.o.    Poznań    152
5969    Xtend New Media Sp. z o.o.    Kraków    152
5970    Inspiracja Sp. z o.o.    Kraków    152
5971    Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    152
5972    Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu Sp. z o.o.    Kołobrzeg    152
5973    STARBUD Sp. z o.o.    Tczew    152
5974    Kantor Polski S.A.    Gdańsk    152
5975    FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.    Jasło    152
5976    Siwela Sp. z o.o.    Świdnica    152
5977    Unitrex Sp. z o.o.    Rzeszów    152
5978    Luna Sp. z o.o. PPUH    Gorlice    152
5979    Lignar PR Sp. z o.o.    Warszawa    152
5980    Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych    Przeźmierowo    152
5981    ALKOR Sp. z o.o.    Sierakowice    151
5982    BART – DOM Sp. z o.o.    Rzeszów    151
5983    BTTJarosław Denicki i Wspólnicy S.J.    Zawada    151
5984    MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek    Nowy Sącz    151
5985    AUTO – GUM S.J.    Kraków    151
5986    Kresmot Zakład Remontowo – Produkcyjny Sp. z o.o.    Nieledew    151
5987    Rex Auto Sp. z o.o.    Rzeszów    151
5988    NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    151
5989    FLORA Sp. z o.o.    Praszka    151
5990    TM STEEL Sp. z o.o.    Chorzów    151
5991    JKK KWIATKOWSKI S.J.    Katowice    151
5992    FH KAR-TEL Zbigniew Kałuża    Gliwice    151
5993    Fapim Polska Sp. z o.o.    Marki    151
5994    Wizard Sp. z o.o.    Sieradz    151
5995    ISK Engineering Sp. z o.o.    Lublin    151
5996    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Siemiatyczach    Siemiatycze    151
5997    Firma Rogala S.J.    Bobowa    151
5998    METALBUD Adamski S.J.    Kraków    151
5999    PORR (POLSKA) S.A.    Warszawa    151
6000    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.    Katowice    151
6001    METALPLAST KARO Złotów S.A.    Złotów    151
6002    Abraham Polska Sp. z o.o.    Warszawa    151
6003    ECO – TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    151
6004    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    151
6005    Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Jantex Teresa Ługowska    Tuchorza    151
6006    BGM Sp. z o.o.    Kraków    151
6007    Biuro Informacji Kredytowej S.A.    Warszawa    151
6008    Prometeusz Sp. z o.o.    Sopot    151
6009    Implix Sp. z o.o.    Gdańsk    151
6010    Te-Wa-Pol Sp. z o.o.    Zgorzelec    151
6011    VPK Packaging Sp. z o.o.    Września    151
6012    Integral Technologies Sp. z o.o.    Warszawa    151
6013    LEK S.A.    Stryków    151
6014    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.    Warszawa    151
6015    SZCZECIN PILOT Sp. z o.o.    Szczecin    151
6016    Pamatrans S.J.    Przasnysz    151
6017    DTA Sp. z o.o.    Wrocław    151
6018    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    151
6019    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    151
6020    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    151
6021    Pomorze Invest Sp. z o.o.    Świecie    151
6022    Zakłady Usługowe EZT S.A.    Sosnowiec    151
6023    Tchibo Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    150
6024    Eljon Kazimierz Jonczyk sp. j.    Kalisz    150
6025    Art – Bud S.J.    Koło    150
6026    NUNHEMS POLAND Sp. z o.o.    Poznań    150
6027    Firma Handlowo-Usługowa Tomar-Transpol S.J.    Siedlimowo    150
6028    Auto Centrum Jacex S.J.    Kołobrzeg    150
6029    AB S.A.    Wrocław    150
6030    NOWELA Sp. z o.o.    Poznań    150
6031    Peka Sp. z o.o.    Jasin    150
6032    Selecta Pol Sp. z o.o.    Leszno    150
6033    Eurotank S.J.    Sokołów Podlaski    150
6034    Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J.    Garwolin    150
6035    Biopoint S.J.    Stawiguda    150
6036    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji REMZAP Sp. z o.o.    Puławy    150
6037    Rapid Sp. z o.o.    Olkusz    150
6038    PPUH MEJ Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    150
6039    Nowy Świat Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    150
6040    Wodpol Sp. z o.o.    Żywiec    150
6041    Śremskie TBS Sp. z o.o.    Śrem    150
6042    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    150
6043    Zakłady Garbarskie Włodarczyk S.J.    Włocławek    150
6044    Zakład Produkcyjno Handlowy – Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    150
6045    ZDT-GLIMAG Sp. z o.o.    Mikołów    150
6046    PROCOM System S.A.    Wrocław    150
6047    Rud – Drew Sp. z o.o.    Trzciana    150
6048    Evi-Med Sp. z o.o.    Gdynia    150
6049    Fortum Bytom S.A.    Bytom    150
6050    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    150
6051    HOLLAS Sp. z o.o.    Pasłęk    150
6052    MEC Sp. z o.o.    Warszawa    150
6053    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    150
6054    Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o.    Toruń    150
6055    CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Wrocław    150
6056    Spółka Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MHL Sp. z o.o.    Warszawa    150
6057    TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.    Zabrze    150
6058    RO.SA.-MET Sp. z o.o.    Stromiec    150
6059    Energy 2000 – Technico M. A. Goczał sp.j.    Przytkowice    150
6060    Artryb Sp. z o.o.    Reda    149
6061    Europartner Sp. z o.o.    Przodkowo    149
6062    MERAZET S.A.    Poznań    149
6063    LGC Promochem Sp. z o.o.    Łomianki    149
6064    FRAPO – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Konin    149
6065    ECTA Polska Sp. z o.o.    Borówiec    149
6066    Kaja S.J.    Białystok    149
6067    Platan Sp. z o.o.    Warszawa    149
6068    KARPATIA Sp. z o.o.    Gorlice    149
6069    Euro Omni Sp. z o.o.    Bydgoszcz    149
6070    Energy Investors Sp. z o.o.    Warszawa    149
6071    Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany    Warszawa    149
6072    Verona Building Sp. z o.o.    Kraków    149
6073    Elbudrem S.J.    Gdańsk    149
6074    P.B. Projekt Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    149
6075    Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o.    Tychy    149
6076    Eurosystem S.A.    Chorzów    149
6077    ADANEX Sp. z o.o.    Radlin    149
6078    POLNA S.A. Zakłady Automatyki    Przemyśl    149
6079    Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu    Nowy Targ    149
6080    Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    149
6081    TRANSCHEM Sp. z o.o. PHUP    Włocławek    149
6082    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    149
6083    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    149
6084    DB Securities S.A.    Warszawa    149
6085    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    149
6086    Viateco Sp. z o.o.    Katowice    149
6087    AB Media Sp. z o.o.    Chrzanów    149
6088    Gryglas Jakubowska Realfinance Spółka Komandytowa    Warszawa    149
6089    Integro Sp. z o.o.    Poznań    149
6090    Nasza Klasa Sp. z o.o.    Wrocław    149
6091    NERO Sp. z o.o.    Lublin    148
6092    Dom Wina Sp. z o.o.    Kraków    148
6093    Sesvanderhave Poland Sp. z o.o.    Poznań    148
6094    James V Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    148
6095    Kennametal Sp. z o.o.    Żory    148
6096    FAST Sp. z o.o.    Łódź    148
6097    Nitstal Sp. z o.o.    Toruń    148
6098    Biuro – Land Sp. z o.o.    Jaworzno    148
6099    Autodal Sp. z o.o.    Gdańsk    148
6100    Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław    Balin    148
6101    Nagaba S.J.    Krapkowice    148
6102    Portorico Sp. z o.o.    Gdańsk    148
6103    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    148
6104    HUZAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    148
6105    Centrum Techniki Rolniczej Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    148
6106    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja    Kraków    148
6107    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    148
6108    Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A.    Sanok    148
6109    Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.    Warszawa    148
6110    FAMAS S.A.    Łódź    148
6111    Eurodom Sp. z o.o.    Kraków    148
6112    Vamik Sp. z o.o.    Warszawa    148
6113    U2 MEDIA Sp. z o.o.    Warszawa    148
6114    P.U. Kontafin Sp. z o.o.    Siedlce    148
6115    Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie    Wapiennik    148
6116    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych Ławica-Zachód    Poznań    148
6117    Remmers Polska Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    147
6118    Anmar Sp. z o.o.    Gdynia    147
6119    Shell Chemicals North East Europe Sp. z o.o.    Warszawa    147
6120    CEZAS Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Szkół    Białystok    147
6121    MEDITECH Sp. z o.o.    Przeźmierowo    147
6122    Meva – Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    147
6123    Miłek Market Sp. z o.o.    Szamotuły    147
6124    Bayersystem Grzenia S.J.    Bydgoszcz    147
6125    Moris Maurycy Wołek    Tychy    147
6126    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA – INWEST    Kraków    147
6127    Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o.    Puławy    147
6128    AQUA S.A.    Poznań    147
6129    Pro-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    147
6130    CREDIN POLSKA Sp. z o.o.    Sobótka    147
6131    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    147
6132    Dunaj Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rolnego     Dunaj    147
6133    STOLARNIA Krzysztof Otlewski    Osie    147
6134    Pakorex Wspólnicy Ziarno Sp. J.    Olkusz    147
6135    ORPAK – Orbaczewski i Wspólnicy S.J. PPHU    Szpiegowo    147
6136    Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie    Lublin    147
6137    Medison Sp. z o.o.    Koszalin    147
6138    Farmina Sp. z o.o.    Kraków    147
6139    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o.    Lubań    147
6140    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Starachowice    147
6141    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Ustka    147
6142    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    147
6143    Orka Travel Sp. z o.o.    Warszawa    147
6144    PPU ROLMLECZ Sp. z o.o.    Węgrów    147
6145    Tur – Trans – Gapsa S.J.    Turek    147
6146    Globsped Sp. z o.o.    Skierniewice    147
6147    PDJ DAN-TRANS Sp. z o.o.    Jerzykowo    147
6148    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    147
6149    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o.    Sądów    147
6150    AAC Sp. z o.o.    Kraków    147
6151    Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.     Zabrze    147
6152    Pryzmat Sp. z o.o.    Wrocław    147
6153    Huta Szkła – Wołczyńscy Sp. z o.o.    Wołomin    147
6154    PPHU Alfas Sp. z o.o.    Łódź    147
6155    I.M.I. Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    147
6156    Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    147
6157    Usługi Poligraficzno – Wydawnicze Adet Sp. z o.o.    Warszawa    147
6158    ATT 2000 Sp. z o.o.    Warszawa    147
6159    Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kalisz    147
6160    Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.    Łazy    147
6161    Marka S.A.    Białystok    147
6162    Poland Workforce Sp. z o.o.    Wrocław    147
6163    NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop    Bielsko-Biała    147
6164    JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski    Radom    147
6165    Silesia Flavours Polska Sp. z o.o.    Warszawa    146
6166    Hero Sp. z o.o. PW    Sicienko    146
6167    Firma Handlowa Motorol S.J.    Kraków    146
6168    THEMAR Import Export Sp. z o.o.    Warszawa    146
6169    INCOLL POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    146
6170    MSD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    146
6171    Hydro S.J.    Leszno    146
6172    MKJ Jakóbisiak Sp.J.    Wołomin    146
6173    Blufarm S.J.    Warszawa    146
6174    Kermi Sp. z o.o.    Wrocław    146
6175    DESCO Sp. z o.o. PPU    Kwidzyn    146
6176    Savex Sp. z o.o.    Zgorzelec    146
6177    MostmarPal Sp. z o.o.    Pietrzykowice    146
6178    Proinwest Sp. z o.o. Biuro Projektów i Nadzoru    Biała Podlaska    146
6179    Biuro Projektów i Realizacji Protech Sp. z o.o.    Łódź    146
6180    Metrison Sp. z o.o.    Mościska    146
6181    Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA    Poznań    146
6182    Ks – Software Sp. z o.o.    Łódź    146
6183    Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o.    Łódź    146
6184    Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Kcynia    146
6185    Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o.    Wołomin    146
6186    PORT – HOTEL Sp. z o.o.    Warszawa    146
6187    Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.    Gdańsk    146
6188    Sokołów – Logistyka Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    146
6189    Centrum – Radom Sp. z o.o.    Radom    146
6190    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Biała    146
6191    Hodowca Sp. z o.o.    Mława    146
6192    Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    146
6193    Lotos Poligrafia Sp. z o.o.    Warszawa    146
6194    Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A.    Kielce    146
6195    GERDES MC Sp. z o.o.    Poznań    146
6196    INSTALZIN PPHU Sp. z o.o.    Wolbrom    146
6197    PWH Ogniwo Sp. z o.o.    Jawor    146
6198    Metalic Sp. z o.o.    Kościan    146
6199    Skarpol II S.J.    Skaryszew    146
6200    PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    146
6201    Agencja Ochrony Kingpol Security – Sp. z o.o.    Gdańsk    146
6202    Qualifact. Badania Rynkowe i Doradztwo Sp. z o.o.    Gdańsk    146
6203    Aludesign Sp. z o.o.    Swarzędz    146
6204    N.Y.C. Sp. z o.o.    Warszawa    146
6205    Przeds. Handlowo – Transportowe Klinkier Sp. z o.o.    Częstochowa    145
6206    Spedbud S.J.    Inowrocław    145
6207    Modern – Bud Sp. z o.o. PUH    Kraków    145
6208    Bednarscy S.J.    Toruń    145
6209    AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J.    Elbląg    145
6210    OPUS Sp. z o.o.    Gliwice    145
6211    Krono – Chem Sp. z o.o.    Szczecinek    145
6212    POLCOM Sp. z o.o.    Skawina    145
6213    AZET S.J.    Zamość    145
6214    MAK Sp. z o.o.    Toruń    145
6215    AS Bylak i Wspólnicy Sp. J    Suwałki    145
6216    Sanea Wschód Sp. z o.o.    Biała Podlaska    145
6217    Remedia Sp. z o.o.    Władysławowo    145
6218    Budmax – Metal Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    145
6219    KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zielona Góra    145
6220    Trakcja-Tiltra S.A.    Warszawa    145
6221    Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    145
6222    MILART Sp. z o.o.    Wrocław    145
6223    Jetika sp. z o.o. PPU    Krosno    145
6224    Inter-Termopol Sp. z o.o.    Bolesławiec    145
6225    KIMITEX S.J. Zakład Produkcji Odzieży    Wschowa    145
6226    Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.    Łódź    145
6227    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    145
6228    Zakład Masarski – Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    145
6229    Nelba Lutomił Trząsalski S.J.    Werkowo    145
6230    ADH – Soft Sp. z o.o.    Warszawa    145
6231    Grupa Biznes Polska – Wnorowski i Wspólnicy S.J.    Wysokie Mazowieckie    145
6232    PP-DUO-BARAN S.J.    Bydgoszcz    145
6233    Program Sp. z o.o.    Warszawa    145
6234    ZOZ CELMED Sp. z o.o.    Ostrołęka    145
6235    Firma Handlowo usługowa Turbacz S.J.    Ochotnica Dolna    145
6236    Agencja Celna DTA Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    145
6237    Botrans Sp. z o.o.    Kościerzyna    145
6238    Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów    Rzeszów    145
6239    INLINE Poland Sp. z o.o.    Murowana Goślina    145
6240    Park Sp. z o.o.    Poznań    145
6241    Klineman, Rose And Wolf – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    145
6242    Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    145
6243    Media Billboards Sp. z o.o.    Kraków    145
6244    4 Print sp. z o.o.    Warszawa    145
6245    Inter – Vax S.J.    Żnin    144
6246    TECH – ROL Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    144
6247    HORNET Sp. z o.o.    Wrocław    144
6248    Ramco Sp. z o.o.    Gdynia    144
6249    Spółdzielnia Pracy Rolnik w Sieradzu    Sieradz    144
6250    RAFAELA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    144
6251    GMV POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    144
6252    Cdrl S.A.    Pianowo    144
6253    MPGK Sp. z o.o. Zakład Dystrybucji Gazu Płynnego    Rzeszów    144
6254    Burchacińscy S.J.    Wieluń    144
6255    BNS Sp. z o.o. WPHPU    Katowice    144
6256    Nge Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    144
6257    Cool Sport S.J.    Kraków    144
6258    Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o    Rzeszów    144
6259    Locus Sp. z o.o.    Warszawa    144
6260    MEGA – INWEST S.A.    Gdynia    144
6261    Construction Sp. z o.o.    Warszawa    144
6262    ELBROX Henryka Bobińska    Świecie    144
6263    Zetia Sp. z o.o.    Gdańsk    144
6264    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy E-M-B Sp. z o.o.    Lublin    144
6265    Terrabud Sp. z o.o.    Katowice    144
6266    Uren Coldstores Sp. z o.o.    Dobużek    144
6267    Boltex S.J.    Mosina    144
6268    Yasam Sp. z o.o.    Grajewo    144
6269    Mondi Świecie S.A.    Świecie    144
6270    Nu Med Grupa S.A.    Ostróda    144
6271    Lekarska Spółdzielnia Pracy    Gdynia    144
6272    Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o.    Starogard Gdański    144
6273    Everen Sp. z o.o.    Rybnik    144
6274    ENERGETYKA Sp. z o.o.    Lubin    144
6275    Zakład Usług Technicznych Sp. z o.o.    Zagórz    144
6276    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Leszno    144
6277    Caro Sp. z o.o. PUPH    Prabuty    144
6278    Kolejowe Przeds. Turystyczno – Wypoczynkowe Natura – Tour Sp. z o.o. / Natura Sp. z o.o.    Gdańsk    144
6279    INTRA S.A.    Iłowa    144
6280    TRANSMARINO Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    144
6281    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    144
6282    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    144
6283    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    144
6284    NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe    Warszawa    144
6285    Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    144
6286    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    144
6287    MAGNAPLAST Sp. z o.o.    Lipinki Łużyckie    144
6288    Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o.    Koszalin    144
6289    BAKOMA SERVICE Sp. z o.o.    Szymanów    144
6290    PPU ELEKTRO Sp. z o.o.    Łaziska Górne    144
6291    REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o.    Plewiska    144
6292    Zakład Gospodarki Lokalowej Sp. z o.o.    Zamość    144
6293    Południe II Sp. z o.o.    Kraków    144
6294    HS LUBAŃ Sp. z o.o.    Lubań    144
6295    Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    144
6296    Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D    Warszawa    144
6297    SANEA Sp. z o.o.    Lublin    143
6298    KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J.    Miedźno    143
6299    INTER CARS S.A.    Warszawa    143
6300    Sobiesław Zasada Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    143
6301    S&S PW Sp. z o.o.    Kraków    143
6302    BHG Sp. z o.o.    Pruszków    143
6303    IMSO Sp. z o.o.    Koszalin    143
6304    EL – SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J.    Ostrołęka    143
6305    BH Euro – Matex Sp. z o.o.    Borne Sulinowo    143
6306    Beissbarth Equipment Sp. z o.o.    Warszawa    143
6307    Agropol S.J.    Łosiów    143
6308    BWP Enterprise Sp. z o.o.    Rzeszów    143
6309    ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o.    Wadowice    143
6310    Omega PHU Sp. z o.o.    Głogów    143
6311    Melle Sp. z o.o.    Stary Staw    143
6312    Aircon Sp. z o.o.    Dybów-Kolonia    143
6313    ENERGOAPARATURA S.A.    Katowice    143
6314    Mabau Polska Sp. z o.o.    Baniocha    143
6315    Ternaeben Polska Sp. z o.o.    Łeba    143
6316    Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o.    Kościan    143
6317    JUWENT S.J.    Ryki    143
6318    SGL Carbon Polska S.A.    Racibórz    143
6319    LG Display Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    143
6320    Multimadia Polska Południe S.A.    Gdynia    143
6321    DAB Bednarz i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    143
6322    Agrosprzęt Sp. z o.o. PUH    Kraków    143
6323    Romed Sp. z o.o.    Jantar    143
6324    Waldtour – Revita Kaszubskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o.    Gołubie    143
6325    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej MPGK Sp. z o.o.    Włodawa    143
6326    EUROBAC Organizacja Odzysku S.A.    Bydgoszcz    143
6327    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stalowa Wola    143
6328    MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE Sp. z o.o.    Bytów    143
6329    Przedsiębiorstwo Turystyczne Karkonosze Sp. z o.o.    Jelenia Góra    143
6330    Międzynarodowy Transport Drogowy S.J.    Lublin    143
6331    WIELKOPOLSKA Transport Spedycja Sp. z o.o.    Leszno    143
6332    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    143
6333    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Bronów    143
6334    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Dębowo Sp. z o.o.    Dębowo    143
6335    OLIMPIC S.J. PH    Gdynia    143
6336    SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    143
6337    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J.    Mykanów    143
6338    Jackolo J. Rulewicz, J. Rulewicz, W. Tomczak Sp. J.    Łódź    143
6339    Mesche Polen Sp. z o.o.    Gorzyce    143
6340    Polcap Sp. z o.o.    Sulejówek    143
6341    Mag – Kas Lech Kocjan I Wspólnicy S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    143
6342    Business Planet Poland Sp. z o.o.    Warszawa    142
6343    Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    142
6344    SPÓŁKA HANDLOWA JAPOGAR S.J.    Gryfice    142
6345    Carmen S.J.    Starachowice    142
6346    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODNIK    Chojnice    142
6347    Pol Mot Auto S.A.    Warszawa    142
6348    Intercar Franciszek i Robert Krawczyk S.J.    Busko-Zdrój    142
6349    PPHiU Merkury Sp. z o.o.    Głuchołazy    142
6350    Mada S.J.    Olsztyn    142
6351    Dekoma Sp. z o.o.    Zalasewo    142
6352    Sparta Sp. z o.o.    Bogucin    142
6353    Rol – Bud Bednarscy S.J.    Nowa Brzeźnica    142
6354    Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o.    Kraków    142
6355    Wah Nam Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    142
6356    Lechkrak Sp. z o.o.    Kraków    142
6357    PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE BUDOWNICTWA SKARBONKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    142
6358    SOEN Sp. z o.o.    Grudziądz    142
6359    GE Developer Sp. z o.o.    Rumia    142
6360    Zakłady Mięsne Kościerzyna Sp. z o.o.    Kościerzyna    142
6361    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    142
6362    BEZPOL Przeds. Produkcyjne S.J.    Myszków    142
6363    Brodd Products Polonia Przeds. Szwedzko – Polskie Sp. z o.o.    Chorzów    142
6364    Arfido Sp. z o.o.    Baranowo    142
6365    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie    Konin    142
6366    Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o.    Rzeszów    142
6367    Świętokrzyskie Centrum Matki I Noworodka – Szpital Specjalistyczny W Kielcach    Kielce    142
6368    Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska    Gdańsk    142
6369    Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o. NZOZ     Kłodzko    142
6370    Go – Trans GMBH Sp. z o.o.    Warszawa    142
6371    BUDET Sp. z o.o.    Legionowo    142
6372    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    142
6373    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    142
6374    MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej    Warszawa    142
6375    MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy    Warszawa    142
6376    PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    142
6377    WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o.    Wrocław    142
6378    Romag – Gryziński, Wieczorek S.J.    Suchy Las    142
6379    Oktagon Investment Sp. z o.o.    Łódź    142
6380    Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa    Kraków    142
6381    PIR Sp. z o.o.    Legionowo    142
6382    C-Form Sp. z o.o.    Kowary    142
6383    DELFIN S.J. Kania Tadeusz I Świerżewski Mieczysław Zakład Produkcyjno – Handlowy    Mińsk Mazowiecki    141
6384    TRAKO Sp. z o.o.    Zduńska Wola    141
6385    Auto – Zięba Sp. z o.o.    Katowice    141
6386    Auto Group Polska Sp. z o.o.    Wrocław    141
6387    PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe    Warszawa    141
6388    Wolff Trading Sp. z o.o.    Warszawa    141
6389    C-L Sp. z o.o.    Słupsk    141
6390    BESTPOL Sp. z o.o.    Stary Sącz    141
6391    Koncept – L S.A.    Warszawa    141
6392    Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny    Łódź    141
6393    Skorpion S.J.    Białystok    141
6394    Sport Team Sp. z o.o.    Kraków    141
6395    Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland Sp. z o.o.    Kraków    141
6396    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    141
6397    Bord Sp. z o.o.    Łowicz    141
6398    Sklepy Tabak S.J.    Tarnów    141
6399    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    141
6400    Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna    Bielsko-Biała    141
6401    T.Trading Sp. z o.o.    Warszawa    141
6402    MALDROBUD Wiesława Malinowicz i Edward Malinowicz S.J.    Myślibórz    141
6403    Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bielany Wrocławskie    141
6404    Pniewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Pniewy    141
6405    Creadest Sp. z o.o.    Gniezno    141
6406    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    141
6407    Młyn Żuławy Sp. z o.o.    Bałdowo    141
6408    MEPROZET KOŚCIAN S.A.    Kościan    141
6409    Tech Cave Sp. z o.o.    Kraków    141
6410    Bankomat Service Sp. z o.o.    Warszawa    141
6411    Amerpol Karton Sp. z o.o.    Białystok    141
6412    Perspektywy Press Sp. z o.o.    Warszawa    141
6413    III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera    Łódź    141
6414    SCS Aster – Med Sp. z o.o.    Warszawa    141
6415    DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.    Poznań    141
6416    Trzy Korony S.J.    Czorsztyn    141
6417    Harasówka Sp. z o.o.    Gniewkowo    141
6418    Sceno Kreacje Sp. z o.o.    Warszawa    141
6419    Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina    Warszawa    141
6420    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    141
6421    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    141
6422    Touax Sp. z o.o.    Gdańsk    141
6423    VITKOVICE MILMET S.A.    Sosnowiec    141
6424    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A.    Wrocław    141
6425    MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy    Łódź    141
6426    Briju S.A.    Poznań    141
6427    Profit System Sp. z o.o.    Warszawa    141
6428    Werner Janikowo Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    141
6429    Diesel Motor Sp. z o.o.    Złotów    141
6430    Żanex Sp. z o.o.    Nowy Targ    141
6431    AGZ Sp. z o.o.    Krosno    141
6432    Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.    Łódź    141
6433    Zarząd Nieruchomościami i Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.    Szczecin    141
6434    Mecalit Polska Sp. z o.o.    Łódź    141
6435    Odys General Ship Service Sp. z o.o.    Gdańsk    141
6436    Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o.    Wrocław    141
6437    Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    141
6438    TRANS-BETON Pietrzak S.J.    Mława    141
6439    MAGWENT Sp. z o.o.    Warszawa    141
6440    Zas – Pol S.J.    Poznań    140
6441    Kabanos S.J.    Ostrołęka    140
6442    Elhurt – Elmet Sp. z o.o.    Białystok    140
6443    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE POLDREW Sp. z o.o.    Zwierzyn    140
6444    TECHNOTOP Sp. z o.o.    Motycz    140
6445    AUTOWEST S.J.    Warszawa    140
6446    Wigry – Projekt S.A.    Suwałki    140
6447    MARRODENT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    140
6448    PANTA Sp. z o.o.    Łódź    140
6449    Phanteon Sp. z o.o.    Żagań    140
6450    Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o.    Rudniki    140
6451    Gamma Edward Gacmanga S.J.    Kluczbork    140
6452    Cezas – Glob Sp. z o.o.    Olsztyn    140
6453    DUDIX Sp. z o.o.    Wrocław    140
6454    OVUM Sp. z o.o.    Płońsk    140
6455    PHU Maja II Sp. z o.o.    Poznań    140
6456    AT – PORT Sp. z o.o.    Gdańsk    140
6457    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych S.A.    Kraków    140
6458    DRWAL Sp. z o.o.    Puławy    140
6459    Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.    Zabrze    140
6460    Orlikon Sp. z o.o.    Poznań    140
6461    ERZET-PODŁOGI S.J.    Bielsko-Biała    140
6462    Autrobud Sp. z o.o. PPH    Oświęcim    140
6463    Rouwdach Sp. z o.o.    Opalenica    140
6464    Danline Sp. z o.o.    Połajewo    140
6465    Tados Firek Sp. z o.o.    Radomsko    140
6466    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sogar” Z. W. Wiśniccy Sp. J.    Sobolew    140
6467    Kontri Sp. z o.o.    Białystok    140
6468    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    140
6469    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Zielona Góra    140
6470    Merkury Sp. z o.o.    Puszczykowo    140
6471    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J.    Piotrków Trybunalski    140
6472    Humansoft Sp. z o.o.    Radom    140
6473    TFP – GRAFIKA Sp. z o.o.    Śrem    140
6474    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Żakowo    140
6475    Dabex – Lublin Sp. z o.o.    Lublin    140
6476    SLA. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.    Tuchola    140
6477    Polmed S.A.    Starogard Gdański    140
6478    MPO SITA LUBLIN S.A.    Lublin    140
6479    UNIMARK Sp. z o.o.    Wadowice    140
6480    PPM Domet Sp. z o.o.    Drążeń    140
6481    DB Schenker Rail Spedkol Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    140
6482    Droper Logistic Sp. z o.o.    Świebodzice    140
6483    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    140
6484    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    140
6485    Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska    Białystok    140
6486    BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego    Warszawa    140
6487    Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.    Warszawa    140
6488    Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o.    Ustka    140
6489    Axa Stenman Poland Sp. z o.o.    Siewierz    140
6490    PPH AGAPLAST Sp. z o.o.    Olsztynek    140
6491    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Bytom    140
6492    Dom Kredytowy Notus S.A.    Warszawa    140
6493    Controlex Sp. z o.o.    Opole    140
6494    Wenecka Sp. z o.o.    Warszawa    140
6495    ECM Group Polska S.A.    Warszawa    140
6496    SOLUTIONS HR SPECIALISTS Sp. z o.o.    Warszawa    140
6497    City Broker Sp. z o.o.    Poznań    140
6498    Centrum Produkcji Reklamowej Sp. z o.o.    Wrocław    140
6499    Kompania Reklamowa Sp. z o.o.    Warszawa    140
6500    Discovery Polska Sp. z o.o.    Warszawa    140
6501    ADAM Sp. z o.o PHU    Żagań    139
6502    HAMPOL Marek Burliga S.J.    Wieliczka    139
6503    Kora Sp. z o.o. PHU    Susz    139
6504    Tewi-Mleczarz Sp. z o.o.    Częstochowa    139
6505    Bałtowicz S.J.    Warszawa    139
6506    CHEMIROL Sp. z o.o. PUH    Mogilno    139
6507    ITALMARCO Sp. z o.o.    Skawina    139
6508    PPH Sandex – Bis S.J.    Łomianki    139
6509    Etmos S.J.    Modliborzyce    139
6510    ELEKTRA HURTOWNIA Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    139
6511    Unitron Sp. z o.o. Przeds. Usług, Handlu i Produkcji Różnej    Świdnica    139
6512    BARC WARSZAWA S.A.    Warszawa    139
6513    ZOK II Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Rybnik    139
6514    PGOM Sp. z o.o.    Warszawa    139
6515    Margot Sp. z o.o. Zakład Usług Terenowych, Budowlanych i Porządkowych    Warszawa    139
6516    Awas Systemy Sp. z o.o.    Warszawa    139
6517    Zakład Mięsny Smak – Górno Sp. z o.o.    Górno    139
6518    Biurkom – Flampol Sp. z o.o.    Redło    139
6519    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    139
6520    Fol – Plast II S.J.    Skarszewy    139
6521    PAK CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNYCH Sp. z o.o.    Konin    139
6522    Hurra Communications Sp. z o.o.    Kraków    139
6523    Caspari Polska Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    139
6524    Wydawnictwo Iskry Sp. z o.o.    Warszawa    139
6525    Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie    Tarnów    139
6526    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gniezno    139
6527    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łęczyca    139
6528    SITA Zakład Oczyszczania Miasta S.A.    Bielsko-Biała    139
6529    TRANS – FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej    Bielany Wrocławskie    139
6530    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ruda Śląska    139
6531    Górna Raba Sp. z o.o.    Mszana Dolna    139
6532    Kerbud Sp. z o.o.    Lublin    139
6533    Lemax – Tour Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne     Stegna    139
6534    Mark S.J.    Łódź    139
6535    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    139
6536    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    139
6537    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    139
6538    PUMAR Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    139
6539    Splast Sp. z o.o.    Jedlicze    139
6540    BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.    Skawina    139
6541    Zakłady Chemiczne Anser – Tarnobrzeg Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    139
6542    Cell-Fast Słabik i Słabik S.J.    Stalowa Wola    139
6543    Prestige S.J.    Tarnobrzeg    139
6544    Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.    Wrocław    139
6545    P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J.    Szczecin    139
6546    Hurtownia Wędlin Przemko S.J.    Trzebinia    138
6547    SKODA AUTO POLSKA S.A.    Poznań    138
6548    BUMAR Sp. z o.o.    Warszawa    138
6549    ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    138
6550    Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz    Gubin    138
6551    Małopolska Spółka Handlowa S.A.    Kraków    138
6552    PMP Sgariboldi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    138
6553    Fin Sp. z o.o.    Kolbuszowa    138
6554    Stecko Meble S.J.    Szczecin    138
6555    MCC Sp. z o.o.    Warszawa    138
6556    KARGO Sp. z o.o.    Olsztyn    138
6557    PRA – MAS Sp. z o.o. Przeds. Transportowo Spedycyjno- Handlowe    Leszno    138
6558    Centre Of Trade Estate S.A.    Wrocław    138
6559    Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.    Myślenice    138
6560    Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.    Kraków    138
6561    Rebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Mogilno    138
6562    Stolbrat Sp. z o.o.    Ubocze    138
6563    Technologie i Techniki Procesowe 3 Aqua Sp. z o.o.    Chotomów    138
6564    Levi Strauss Poland Sp. z o.o    Płock    138
6565    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    138
6566    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    138
6567    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    138
6568    Danfoss Saginomiya Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    138
6569    PPHU Promech Sp. z o.o.    Pionki    138
6570    Rorets Polska Sp. z o.o.    Pniewy    138
6571    Apator Rector sp. z o.o.    Zielona Góra    138
6572    MAGNUM – X Sp. z o.o.    Warszawa    138
6573    Noma Sp. z o.o.    Gdynia    138
6574    Profes Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    138
6575    21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny w Busku – Zdroju    Busko-Zdrój    138
6576    Vitalabo Sp. z o.o. NZOZ    Bydgoszcz    138
6577    TERMA-DOM Sp. z o.o.    Zabrze    138
6578    Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek    Poznań    138
6579    Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.    Szczecin    138
6580    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    138
6581    Eip – European Investments & Partners Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    138
6582    WEISS – INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    138
6583    Tarmet S.J.    Tarnowo Podgórne    138
6584    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    138
6585    Domex Sp. z o.o.    Dzierżoniów    138
6586    TKP S.A.    Gliwice    138
6587    ASM – CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU Sp. z o.o.    Kutno    138
6588    Milkomatic Sp. z o.o.    Warszawa    138
6589    Tarczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarczyn    138
6590    Euroformat Sp. z o.o.    Gdańsk    138
6591    PS Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    138
6592    COLPAK Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    138
6593    DUH-IMPEX Sp. z o.o.    Wrocław    138
6594    ARSENAL Sp. z o.o.    Białystok    137
6595    Firma Handlowo – Usługowa Olimp S.J.    Limanowa    137
6596    Macro-Pek S.J.    Ciechanów    137
6597    Auto – Blak Sp. z o.o.    Warszawa    137
6598    Chylińscy Sp. z o.o.    Warszawa    137
6599    ZENIT Sp. z o.o.    Tarnów    137
6600    Mirex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    137
6601    B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J.    Kraków    137
6602    Wod – Ball Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji    Poznań    137
6603    Kliweko Biuro Techniczno – Handlowe Sp. z o.o.    Włosań    137
6604    Market ABC S.J.    Lubin    137
6605    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Ghłopska    Nowe    137
6606    Novonord Sp. z o.o.    Gdynia    137
6607    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe M&R Kazimierz Rybka, Ryszard Szczyrek S.J.    Kielce    137
6608    Oktan S.J.    Miechucino    137
6609    GODROM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe    Gorlice    137
6610    Technico Facility Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    137
6611    Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.    Gdańsk    137
6612    ED Invest S.A.    Warszawa    137
6613    Efor Group Sp. z o.o.    Warszawa    137
6614    NOWOCZESNE SYSTEMY BUDOWLANE Sp. z o.o.    Kazimierza Wielka    137
6615    Kutnowska Prefabrykacja Betonów Kutno Sp. z o.o.    Kutno    137
6616    ULPOL U. Wawrzyniak, U. Przybyła S.J    Kalisz    137
6617    EBS INK – JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Wrocław    137
6618    PKE Polska Sp. z o.o.    Warszawa    137
6619    PETROTEL Sp. z o.o.    Płock    137
6620    Przeds. Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o.    Słupsk    137
6621    MHD Bart – Ek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Dworzysko    137
6622    Politechnika Poznańska    Poznań    137
6623    Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi    Łódź    137
6624    Instytut Matki i Dziecka    Warszawa    137
6625    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J.    Pakość    137
6626    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Białystok    137
6627    OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.    Grudziądz    137
6628    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Elbląg    137
6629    Bodeko Hotele Sp. z o.o.    Wisła    137
6630    Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o.    Piaseczno    137
6631    Renstar Sp. z o.o.    Kraków    137
6632    Abakus Sp. z o.o.    Gdynia    137
6633    Firma SIS S.J. Sawicki i Symko    Michałowo    137
6634    Pro – Hand Sp. z o.o. PPUH    Parczew    137
6635    Państwowy Instytut Geologiczny    Warszawa    137
6636    VECTOR S.A.    Luboń    137
6637    AGC Opatów Sp. z o.o.    Opatów    137
6638    IMC INVESTMENT S.A.    Kraków    137
6639    Ca Immo Real Estate Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    137
6640    Mennica Ochrona Sp. z o.o.    Warszawa    137
6641    Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi    Bielsko-Biała    137
6642    POM-SAKON Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    137
6643    OCHRONA LTD Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia    Oświęcim    137
6644    Kontex Sp. z o.o.    Siedlce    137
6645    Securita Ochrona Sp. z o.o.    Gdańsk    137
6646    First Data Global Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Gdańsk    137
6647    Cytromar Sp. z o.o.    Rzeszów    136
6648    Veria Sp. z o.o.    Domasław    136
6649    Andersen Poland Sp. z o.o.    Oświęcim    136
6650    Cetech Sp. z o.o.    Łódź    136
6651    Martex Sp. z o.o.    Rybnik    136
6652    Moto – Bus S.J.    Bydgoszcz    136
6653    ZIMNY – Dariusz Zimny    Piotrków Trybunalski    136
6654    A.P.N. PROMISE S.A.    Warszawa    136
6655    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie    Brzozów    136
6656    Firma Techniczno – Handlowa Kranto Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    136
6657    Fast Oil Sp. z o.o.    Mława    136
6658    GROSS Sp. z o.o. Hurtownia Hydrauliczna Grupa SBS    Kielce    136
6659    Sacmi Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    136
6660    Dar – Pol – Stal S.J.    Tarnowskie Góry    136
6661    Brand Sp. z o.o.    Warszawa    136
6662    Kristiania Sp. z o.o.    Sulejówek    136
6663    Storm International LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    136
6664    Strawford – Poland Sp. z o.o.    Gdynia    136
6665    AMAGRO Sp. z o.o.    Warszawa    136
6666    Matchem 2000 Sp. z o.o.    Skawina    136
6667    ART-MOTO-SERVIS Józef i Krystyna Michałek S.J.    Batorz Pierwszy    136
6668    Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze     Gutowo Wielkie    136
6669    EGBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego    Bogatynia    136
6670    Przed. Produkcji Handlu i Usług H – Gaz S.J.    Rzeszów    136
6671    PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J.    Bydgoszcz    136
6672    Egis Poland Sp. z o.o.    Warszawa    136
6673    Hanna Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Usługowe    Gniezno    136
6674    Elektrol S.J.    Włocławek    136
6675    Ekoinbud Sp. z o.o.    Gdańsk    136
6676    Firma Budowlano-Transportowa BABUD Sp. z o.o.    Wrocław    136
6677    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    136
6678    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    136
6679    Mokate Sp. z o.o.    Żory    136
6680    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EKOPASZ M.Nowakowski, M.Kalinowski, Z.Klukas S.J.    Kołodziejewo    136
6681    INVERTIM Sp. z o.o.    Karczew    136
6682    Inochłod – Serwis Sp. z o.o.    Janikowo    136
6683    LIGWAN S.J. PPHU    Nowy Sącz    136
6684    Ascomp S.A.    Niepołomice    136
6685    VENTUS COMMUNICATIONS Sp. z o.o.    Poznań    136
6686    Controlling Systems Sp. z o.o.    Wrocław    136
6687    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej    Myszków    136
6688    EEZ Sp. z o.o.    Warszawa    136
6689    Ciepłownia Sierpc Sp. z o.o.    Sierpc    136
6690    Zakład Ciepłownictwa Sp. z o.o.    Złocieniec    136
6691    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Olsztyn    136
6692    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Wrocław    136
6693    Conemi Sp. z o.o.    Grójec    136
6694    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii    Lutomia Górna    136
6695    Kucharscy Sp. z o.o. Gospodarstwo Rodzinne     Jastrzębia    136
6696    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu    Krobusz    136
6697    Locum S.A.    Warszawa    136
6698    Press Glass S.A.    Poczesna    136
6699    Akpa Polska Press Sp. z o.o.    Warszawa    136
6700    Pragma Inkaso S.A.    Tarnowskie Góry    136
6701    Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego    Wrocław    136
6702    Borowiak Sp. z o.o.    Inowrocław    136
6703    Exilys Sp. z o.o.    Poznań    136
6704    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ    Nowy Targ    136
6705    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    136
6706    ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o.    Gdynia    136
6707    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI K.A. S.J.    Dąbrowa Górnicza    136
6708    OSES Sp. z o.o.    Gdańsk    136
6709    Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Konin    136
6710    Weskor S.J.    Warszawa    135
6711    MULTITRUCK Sp. z o.o.    Rzeszów    135
6712    ROSIAK i SYN Sp. z o.o.    Komorniki    135
6713    KOLPAX S.J.    Pruszków    135
6714    Yama Sp. z o.o.    Osielsko    135
6715    LOTOS PALIWA Sp. z o.o.    Gdańsk    135
6716    NEPTUN Sp. z o.o.    Lublin    135
6717    Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.    Racibórz    135
6718    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Nani” Marek Sarzyński, Mirosława Sarzyńska, Krystyna Sarzyńska Sp. J.    Nowa Sarzyna    135
6719    Alta Polska Sp. z o.o.    Łowicz    135
6720    Systherm S.J.    Poznań    135
6721    Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor – Technik Sp. z o.o.    Szczecin    135
6722    Kruk – Mex S.J.    Głogoczów    135
6723    Społwm Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hrubieszowie    Hrubieszów    135
6724    Mayr – Melnhof karton Polska Sp. z o.o.    Poznań    135
6725    Versim S.A.    Poznań    135
6726    BUSKOPOL S.A.    Busko-Zdrój    135
6727    Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kraków    135
6728    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Montostal S.J.    Łódź    135
6729    Termplex Sp. z o.o.    Warszawa    135
6730    HG Technology Sp. z o.o.    Gdynia    135
6731    AMBRA S.A.    Warszawa    135
6732    HYBRYD Sp. z o.o.    Pyskowice    135
6733    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    135
6734    Proxima Informatyka Sp. z o.o.    Radom    135
6735    SAMINDRUK Sp. z o.o.    Brodnica    135
6736    Elektrociepłownia Tychy S.A.    Tychy    135
6737    ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A.    Opole    135
6738    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Solec Kujawski    135
6739    ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wałbrzych    135
6740    Organizacja Odzysku i Recyklingu – Rebis S.A.    Warszawa    135
6741    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    135
6742    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    135
6743    Agro – Technika S.A.    Ząbki    135
6744    Sematech – Południe S.A.    Zabrze    135
6745    NORSPOL Sp. z o.o.    Warszawa    135
6746    SILPLAST Sp. z o.o.    Katowice    135
6747    Alumetal Gorzyce Sp. z o.o.    Gorzyce    135
6748    Integrit Sp. z o.o.    Wrocław    135
6749    KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    135
6750    WIGROPOL Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    135
6751    Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe     Janówek    134
6752    JLR Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    134
6753    ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Płońsk    134
6754    LANDSHUD S.J.    Łańcut    134
6755    PPH EKO-3000 Sp. z o.o.    Zielona Góra    134
6756    AKE Polska Sp. z o.o.    Wieruszów    134
6757    Wiking S.J.    Radzymin    134
6758    Chemix Sp. z o.o.    Siedlce    134
6759    Alba Przeds. Gospodarki Komunalnej Czeladź Sp. z o.o.    Czeladź    134
6760    Odejewski – Odan Sp. z o.o.    Człuchów    134
6761    Chem – Glas S.J. PPHU    Gniezno    134
6762    Apple Poland Sp. z o.o.    Warszawa    134
6763    Żelimet S.J.    Twardogóra    134
6764    F. H. VEGA P. Bul S.J.    Kraków    134
6765    Agro – Pal Sp. z o.o.    Głusko Duże-Kolonia    134
6766    Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mirabud Sp. z o.o.     Kraków    134
6767    EKO-EFEKT Sp. z o.o.    Warszawa    134
6768    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Zakład Produkcyjno – Sprzętowy Sp. z o.o.    Kraków    134
6769    GAZKOMPLEX Sp. z o.o.    Suchy Las    134
6770    Forkan Sp. z o.o.    Bydgoszcz    134
6771    ZAKŁAD MELIORACYJNO – BUDOWLANY W I R WIESŁAW MŁYNARCZYK – RYSZARD BIEDROŃ S.J.    Limanowa    134
6772    Hamer Sp. z o.o.    Kraków    134
6773    Zakłady Jajczarskie Ovopol Sp. z o.o.    Nowa Sól    134
6774    Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o.    Bytów    134
6775    MAPEI POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    134
6776    FINGO Sp. z o.o.    Wrocław    134
6777    Drew – Art Sp. z o.o.    Łabowa    134
6778    Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A.    Chojnice    134
6779    All – Medika Sp. z o.o.    Otwock    134
6780    Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.    Częstochowa    134
6781    MEGA Sp. z o.o. Zakład Usług Technicznych    Elbląg    134
6782    Elektrociepłownia Będzin S.A.    Będzin    134
6783    ENEA Operator Sp. z o.o.    Poznań    134
6784    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Jelenia Góra    134
6785    SURET Sp. z o.o.    Dębica    134
6786    FLOREX Sp. z o.o. ZAKŁAD URZĄDZANIA I KONSERWACJI ZIELENI    Słupsk    134
6787    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    134
6788    GIDE Pologne Sp. z o.o.    Warszawa    134
6789    Konsalnet Skorpion Sp. z o.o.    Warszawa    134
6790    Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.    Lędziny    134
6791    SKALIMEX – BORÓW S.A.    Sieradz    134
6792    MATAR Sp. z o.o.    Kozubszczyzna    134
6793    Polwax Sp. z o.o.    Jasło    134
6794    GATES POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    134
6795    Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o.    Rawicz    134
6796    CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    134
6797    Vena Art Sp. z o.o.    Lublin    134
6798    Enter Sp. z o.o.    Opole    134
6799    PMR Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    134
6800    Securitas – Service Agencja Ochrony Sp. z o.o.    Gdynia    134
6801    Ateco Sp. z o.o.    Gdańsk    134
6802    Consup Polska Sp. z o.o.    Sława    133
6803    Godlas Sp. z o.o.    Zambrów    133
6804    Skalski i Grzybowski S.J.    Warszawa    133
6805    COMP S.A.    Warszawa    133
6806    Getinge Poland Sp. z o.o.    Warszawa    133
6807    AGRARADA Sp. z o.o.    Domaniów    133
6808    4×4 Terenowiec Sp. z o.o.    Kraków    133
6809    Sanus Sp. z o.o.    Płock    133
6810    Trade – Pharm Sp. z o.o.    Warszawa    133
6811    PPHU Pak Sp. z o.o.    Koszęcin    133
6812    Tam – Pol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    133
6813    Centrum Hemeopatii Sp. z o.o.    Warszawa    133
6814    EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING S.A.    Piekary Śląskie    133
6815    Narruto Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    133
6816    PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J.    Siedlce    133
6817    Dorex S.J.    Dąbrowa Górnicza    133
6818    Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    133
6819    PUPH Dźwig – Service Sp. z o.o.    Łódź    133
6820    Grójeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Grójec    133
6821    Eko – Konsulting – Projekt Conseko – BBM – Design S.A.    Kraków    133
6822    Molbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Goczałkowice-Zdrój    133
6823    PHU Andmark Sp. z o.o.    Warszawa    133
6824    SOFITECH Sp. z o.o.    Wrocław    133
6825    Thye Lokenberg – Polska Sp. z o.o.    Tomaszowo    133
6826    Spółdzielnia Pracy Skórzana    Poznań    133
6827    GLOBAL COSMED S.A.    Radom    133
6828    Turbocare Poland S.A.    Lubliniec    133
6829    KON – REM Sp. z o.o. PUP    Wrocław    133
6830    HOLMER BUDOWA MASZYN Sp. z o.o.    Środa Śląska    133
6831    Asseco Business Solution S.A.    Lublin    133
6832    Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A.    Gliwice    133
6833    Zetbeer Sp. z o.o.    Orzeszkowo    133
6834    Triplan Sp. z o.o.    Warszawa    133
6835    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    133
6836    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Brzeziny    133
6837    Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Oświęcim    133
6838    Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J.    Poznań    133
6839    No Limit Center Sp. z o.o.    Warszawa    133
6840    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    133
6841    AGROPA Sp. z o.o.    Pleśnik    133
6842    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    133
6843    DOMENA & TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    133
6844    FLEXPOL Sp. z o.o.    Płock    133
6845    Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    133
6846    Fabryka Produkcji Specjalnej Sp. z o.o.    Bolechowo    133
6847    M.A.T. Sp. z o.o.    Łódź    133
6848    Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    133
6849    Contractor WMB Sp. z o.o.    Częstochowa    133
6850    Business – Consulting Group Sp. z o.o.    Poznań    133
6851    Polomarket 500 Sp. z o.o.    Świecie    132
6852    P.P.H.U. S.J. Art. Spożywcze, Mięso, Wędliny, Usługi Transportowe B.Kowalczyk, H.Szulim    Nowe Lipiny    132
6853    DOMEX Sp. z o.o.    Częstochowa    132
6854    Aspol – FV Sp. z o.o.    Łódź    132
6855    Truck Partner Sp. z o.o.    Nowy Sącz    132
6856    PTHW Sp. z o.o.    Lublin    132
6857    Społem Łódzka Spółdzielnia Spożywców w Łodzi    Łódź    132
6858    SPOŁEM PSS    Lubin    132
6859    AVK ARMADAN Sp. z o.o.    Pniewy    132
6860    Came Pl sp.k.    Warszawa    132
6861    Ets Polska Sp. z o.o.    Warszawa    132
6862    Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.    Tarnów    132
6863    Miracle S.J.    Słupca    132
6864    Centrum Handlowo-Usługowe Mesp S.J.    Grajewo    132
6865    Pol – Sana – Med Sp. z o.o.    Czeladź    132
6866    Orchem Łódź Sp. z o.o.    Łódź    132
6867    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Słubicach    Słubice    132
6868    PETRO PLUS Sp. z o.o.    Piła Kościelecka    132
6869    Tanik III Sklep Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J.    Warszawa    132
6870    Delikatesy Spółka Komandytowa    Sopot    132
6871    Alest Sp. z o.o.    Piotrowice    132
6872    Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak    Lublin    132
6873    Miejskie Przeds. Geodezyjne Sp. z o.o.    Łódź    132
6874    Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o.    Człuchów    132
6875    Moda Wrocław S.A.    Wrocław    132
6876    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    132
6877    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    132
6878    MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych    Katowice    132
6879    UNISOFT Sp. z o.o.    Gdynia    132
6880    ITELLIGENCE Sp. z o.o.    Warszawa    132
6881    Grupa Interia.pl Media Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    132
6882    TBD – Mazowsze – Ośrodek Informatyki – Siedlce Sp. z o.o.    Siedlce    132
6883    DUNI POLAND Sp. z o.o.    Poznań    132
6884    PPUH BOG – MAR S.J.    Rymanów    132
6885    Zakłady Mechaniczno Meblowe Meblomech Sp. z o.o.    Leszno    132
6886    Promas Sp. z o.o.    Opole    132
6887    Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Geosoft Sp. z o.o.    Wrocław    132
6888    WYDAWNICTWO LUCRUM Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    132
6889    Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    132
6890    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.    Łódź    132
6891    Rail Polska Sp. z o.o.    Warszawa    132
6892    International Travel Marketing Sp. z o.o.    Warszawa    132
6893    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM    Warszawa    132
6894    KGHM Polska Miedź S.A.    Lubin    132
6895    ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe    Poznań    132
6896    VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych    Warszawa    132
6897    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    132
6898    Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.    Białystok    132
6899    Quantum Satis Sp. z o.o.    Warszawa    132
6900    CENTRUM HANDLOWE TGG Sp. z o.o.    Wrocław    132
6901    International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o.    Warszawa    132
6902    Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.    Wrocław    132
6903    Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.    Bydgoszcz    132
6904    Gabi S.J. PHU    Szadek    131
6905    Siko Sp. z o.o.    Mysłowice    131
6906    FHU TABO Tadeusz Kuźmiński o S-ka S.J.    Rawa Mazowiecka    131
6907    Textilglas Polska Sp. z o.o.    Opole    131
6908    PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA ROLNICTWA CHEMI-PLON Sp. z o.o.    Giżycko    131
6909    PUH Kos – Lex Sp. z o.o.    Białobrzegi    131
6910    Ultima Sp. z o.o.    Jelenia Góra    131
6911    Konsorcjum Stali S.A.    Warszawa    131
6912    FOTOJOKER Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    131
6913    Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o.    Poznań    131
6914    Multi Dekor Sp. z o.o.    Karczew    131
6915    T. Victorious Sp. z o.o.    Warszawa    131
6916    PPHU Agromarket Sp. z o.o.    Węgorzyno    131
6917    Centrum Motoryzacji S.J.    Gnojnik    131
6918    MARTES SPORT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    131
6919    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Lubaniu    Lubanie    131
6920    Medicor Kabza S.J.    Pabianice    131
6921    ETOLL Sp. z o.o.    Strzelin    131
6922    Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Legnica    131
6923    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Chełm    131
6924    Eneos Sp. z o.o.    Poznań    131
6925    Egib Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne    Lublin    131
6926    Planco Sp. z o.o.    Warszawa    131
6927    Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.    Krzywiń    131
6928    Les-Drób Piotrowski & Wójcik i Wspólnicy Sp.J.    Niedomice    131
6929    SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    131
6930    Kraj Sp. z o.o.    Kutno    131
6931    ZETO – RZESZÓW Sp. z o.o.    Rzeszów    131
6932    Compact Solutions Polska Sp. z o.o.    Kraków    131
6933    Prymas S.J.    Bierzwnik    131
6934    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie    Ciechanów    131
6935    INTERNATIONAL HOUSE Sp. z o.o.    Wrocław    131
6936    Apteka Tessa TMT Sp. z o.o.    Łódź    131
6937    Sandra J. Zalewski i Spółka S.J.    Pogorzelica    131
6938    Eurobus Sp. z o.o.    Katowice    131
6939    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Kołbacz Sp. z o.o.    Stare Czarnowo    131
6940    Zakład Rolno-Przemysłowy PFM Sp. z o.o.    Miłki    131
6941    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    131
6942    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    131
6943    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Michałowie    Michałowo    131
6944    Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego    Warszawa    131
6945    SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne    Straszyn    131
6946    Perfecta Audit Services Sp. z o.o.    Warszawa    131
6947    FINCO – STAL SERWIS Sp. z o.o.    Nowa Bukówka    131
6948    Magnezyty Grochów S.A.    Brzeźnica    131
6949    Cynel – Unipress Sp. z o.o.    Warszawa    131
6950    Alumet Sp. z o.o.    Daleszewo    131
6951    Glantz S.J.    Gdynia    131
6952    Avermann Oborniki Sp. z o.o.    Oborniki    131
6953    Techmasz Sp. z o.o.    Mława    131
6954    Hirondi Sp. z o.o.    Łódź    131
6955    Defendair Intelligent Airport Service Sp. z o.o.    Warszawa    131
6956    MF Finance (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    131
6957    Midach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Wdrożeniowe     Katowice    131
6958    Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych    Warszawa    131
6959    Waldipol Sp. z o.o.    Warszawa    130
6960    INTERPIEK Sp. z o.o.    Słupsk    130
6961    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Starogard Gdański    130
6962    Przedsiębiorstwo Nasienne S.J.    Karpicko    130
6963    GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy    Wrocław    130
6964    BJM Sp. z o.o. FHU    Szczecin    130
6965    KAZGOD Sp. z o.o.    Błonie    130
6966    CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    130
6967    Konsorcjum Handlowe STOFARB S.A.    Chorzów    130
6968    ITW Novadan Sp. z o.o.    Czosnów    130
6969    Silbet Sp. z o.o.    Wrocław    130
6970    F.H. WÓJCIK Sp. z o.o.    Kraków    130
6971    Technopomiar Sp. z o.o.    Wrocław    130
6972    Firma Handlowa A.M.S. Sp. z o.o.    Poznań    130
6973    RECTUS POLSKA Sp. z o.o.    Gumna    130
6974    San – Kow S.J. Hurt – Detal Artykuły Hydrauliczne    Żelechów    130
6975    Kendrolab Sp. z o.o.    Warszawa    130
6976    Górmax S.J. PHU    Węgrów    130
6977    Target M. P. Turliński sp. j.    Wałbrzych    130
6978    F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz S.J.    Stopnica    130
6979    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Trzebiatów    130
6980    DROMOST Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.    Bochnia    130
6981    Pro – Control Sp. z o.o.    Warszawa    130
6982    Przeds. Remontowo-Budowlane Rembud Sp. z o.o.    Strzyżów    130
6983    BPBK – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Gdańsk    130
6984    Testa Tomasz Kieszkowski, Stanisław Wilk S.J.    Grójec    130
6985    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    130
6986    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    130
6987    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    130
6988    Jagro Jadwiga Domżała, Sebastian Domżała S.J.    Ślubowo    130
6989    ALFATEX Sp. z o.o.    Cielimowo    130
6990    ALSTOM POWER Sp. z o.o.    Warszawa    130
6991    TESTER Sp. z o.o.    Świebodzice    130
6992    Elszyk Sp. z o.o.    Gdańsk    130
6993    Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji    Lublin    130
6994    Taw Polska Sp. z o.o.    Wrocław    130
6995    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Olsztyn    130
6996    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Orzysz    130
6997    Zakłady Komunalne Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    130
6998    Styx Sp. z o.o.    Warszawa    130
6999    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Europa S.J. Krzysztof Karmelita Jerzy Palacz    Słubice    130
7000    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    130
7001    Agro Sp. z o.o.    Księginice Wielkie    130
7002    K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o.    Gniewkowo    130
7003    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Ruda Śląska    130
7004    POLSKI KOKS S.A.    Katowice    130
7005    Constantia Teich Poland Sp. z o.o.    Rogowiec    130
7006    BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o.    Olkusz    130
7007    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    130
7008    Agencja Handlowa Sp. z o.o.    Czerwonak    130
7009    Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie Sp. z o.o.    Zambrów    130
7010    K.M.K. gdańsk Shiprepair Yard LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    130
7011    AC WZOREK Sp. z o.o.    Pruszków    130
7012    Pollygraf Sp. z o.o.    Gdańsk    130
7013    Meritum – Doradztwo i Szkolenia Sp. z o.o.    Warszawa    130
7014    EL – DŻI – EL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    130
7015    Firma Handlowa Cemstal Sp. z o.o.    Polkowice    129
7016    HART Sp. z o.o.    Opole    129
7017    AB-MICRO Sp. z o.o.    Warszawa    129
7018    BHU S.A.    Poznań    129
7019    Total-Pack Sp. z o.o.    Warszawa    129
7020    Lewiatan Holding S.A.    Włocławek    129
7021    PPH Postęp Sp. z o.o.    Pniewy    129
7022    Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.    Warszawa    129
7023    Dom Handlowy – M.W. Bajkowscy S.J.    Baboszewo    129
7024    SYNERGY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    129
7025    Instbud Sp. z o.o.    Bełchatów    129
7026    Celkab Sp. z o.o.    Celestynów    129
7027    Lafrentz Polska Sp. z o.o.    Poznań    129
7028    Zakład Usług Inżynierskich Apeks Sp. z o.o.    Gdańsk    129
7029    Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J.    Radzymin    129
7030    ABK – ENTERPRISE Sp. z o.o.    Słupsk    129
7031    Xella Radom Sp. z o.o.    Warszawa    129
7032    GEO – POLAND Sp. z o.o.    Poznań    129
7033    MEDCOM Sp. z o.o.    Warszawa    129
7034    ENERGO – MECHANIK Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    129
7035    Hydro – Vacuum Wąbrzeźno Sp. z o.o. ZPU    Wąbrzeźno    129
7036    ComArch S.A.    Kraków    129
7037    Zdrowie Sp. z o.o.    Kwidzyn    129
7038    Prawobrzeże – Medyk Sp. z o.o.    Szczecin    129
7039    PHU Medcom Sp. z o.o.    Wojkowice    129
7040    Gorzowska Lecznica Specjalistyczna Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    129
7041    NZOZ Etern – Med Sp. z o.o.    Gdańsk    129
7042    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Mswia    Otwock    129
7043    ELEKTROCIEPŁOWNIA CHORZÓW ELCHO Sp. z o.o.    Chorzów    129
7044    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.    Wrocław    129
7045    Ferme De Solbecq Sp. z o.o.    Okonek    129
7046    Agromex S.J. PPHU    Łódź    129
7047    Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.    Kietrz    129
7048    Polska Hodowla i Nasiennictwo Roślin Ogrodniczych IWARZ – PNOS Sp. z o.o.    Reguły    129
7049    Niwa Sp. z o.o. Zakład Rolny    Końskowola    129
7050    CARSERVIS S.A.    Warszawa    129
7051    PETROSOL Sp. z o.o.    Kraków    129
7052    Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k.    Warszawa    129
7053    WIP Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    129
7054    MONTECH Sp. z o.o. PPM    Łuszczów    129
7055    Miller Graphics Poland Sp. z o.o.    Suchy Las    129
7056    Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Radom    129
7057    Techmarin Sp. z o.o. Zakład Konstrukcji i Ekspertyz    Świnoujście    129
7058    Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz     Wąbrzeźno    129
7059    PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.    Przylep    129
7060    K. Helińska i Wspólnicy S.K.    Szczecin    129
7061    IE Investments Sp. z o.o.    Wrocław    129
7062    MS Polska Sp. z o.o.    Lublin    129
7063    BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o.    Warszawa    128
7064    Familia Plus Sp. z o.o.    Inowrocław    128
7065    Sneik S.J.    Radom    128
7066    Sieć Handlowa Beskidy Sp. z o.o.    Jeleśnia    128
7067    ARSEN Sp. z o.o.    Sieradz    128
7068    PHU Hydraulik S.J.    Tuchola    128
7069    Przedsiębiorstwo Carmen Sp. z o.o.    Bydgoszcz    128
7070    V&B Flamy Block Sp. z o.o.    Gogolin    128
7071    Mok – Bud S.J.    Tarnobrzeg    128
7072    Finnstone Sp. z o.o.    Gdańsk    128
7073    Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo – Ogrodnicze S.J.    Jarosław    128
7074    MIR – WIT Sp. z o.o.    Olsztyn    128
7075    L’emir I.Juszczyk, H.Juszczyk Sp. J.    Dąbrowa Górnicza    128
7076    Tutka S.J. Firma Handlowo Usługowa     Dąbrowa Górnicza    128
7077    SEMIGAT S.A. Krajowe Towarzystwo Gospodarcze    Warszawa    128
7078    Pearson Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    128
7079    KRAKCHEMIA S.A.    Kraków    128
7080    Texol S.J.    Swarzędz    128
7081    Asia Sp. z o.o.    Warszawa    128
7082    Spinel Sp. z o.o.    Wrocław    128
7083    Biokom S.J.    Raszyn    128
7084    Labart Sp. z o.o. S.J.    Poznań    128
7085    C.T.S. Sp. z o.o.    Sosnowiec    128
7086    Jawor J. Garncarek, M. Barchiewicz, W. Strzelecki S.J.    Jaworek    128
7087    Tobruk I Sp. z o.o.    Szczecin    128
7088    Jorge Sp. z o.o.    Czerwieńsk    128
7089    Oemeta Polska Sp. z o.o.    Wrocław    128
7090    Gasko Rafał Skowron, Lucjan Gajek Sp. J.    Bolechowice    128
7091    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J.    Częstochowa    128
7092    Intop Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    128
7093    Ira – Inteligentne Rozwiązania Automatyki Sp. z o.o.    Borzęcin Duży    128
7094    Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o.    Poznań    128
7095    Nico Rarini S.J.    Studzienice    128
7096    System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz Sp. J.    Łapanów    128
7097    PPHU ALGAS Szatan Sylwester, Ciepał Helena, Szatan Barbara S.J.    Sosnowiec    128
7098    Piekarnia Krys – And S.J.    Bydgoszcz    128
7099    Zakłady Elektrochemiczne Alco – Mot Sp. z o.o.    Czarnków    128
7100    Coig – SOFWARE Sp. z o.o.    Katowice    128
7101    Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    128
7102    Europol Edyta Bochenek Paweł Bochenek S.J.    Będzin    128
7103    MULTIKINO S.A.    Warszawa    128
7104    PW IMPROMEX Sp. z o.o.    Szydłowiec    128
7105    Przychodnia Kartuska Sp. z o.o.    Gdańsk    128
7106    Nyska Energetyka Cieplna Nysa Sp. z o.o.    Nysa    128
7107    Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.    Grudziądz    128
7108    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    128
7109    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Janów    128
7110    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    128
7111    Stolzle Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    128
7112    MEDIACOM – WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    128
7113    Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych    Łaskarzew    128
7114    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CERAMIKA ZESŁAWICE Sp. z o.o.    Kraków    128
7115    CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    128
7116    Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o.    Chorzów    128
7117    PHU Kamar Sp. z o.o.    Złotoryja    128
7118    Brandcomm Sp. z o.o.    Warszawa    128
7119    IN Temporis Polska Sp. z o.o.    Lublin    128
7120    Eko – Lab Sp. z o.o.     Wałbrzych    128
7121    Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    128
7122    COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    128
7123    Connectpol.eu Sp. z o.o.    Bydgoszcz    128
7124    MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE    Warszawa    128
7125    DELTA TEAM Sp. z o.o.    Poznań    127
7126    Publimar S.J. Lucjan Staniszewski i Spółka    Lublin    127
7127    CB S.A.    Chrząstowice    127
7128    Omnicom Sp. z o.o.    Warszawa    127
7129    Vera – Agra Sp. z o.o.    Guzowice    127
7130    ZEP – AUTO Sp. z o.o.    Płock    127
7131    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pruchnik    127
7132    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Stanisławów    127
7133    Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    127
7134    Dalimex Sp. z o.o.    Lublin    127
7135    Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J.    Otwock    127
7136    TRANSMAG R.S. S.J.    Bogucin    127
7137    J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.    Pęgów    127
7138    Food Export Sp. z o.o.    Gdynia    127
7139    Astral Sp. z o.o.    Rzeszów    127
7140    Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross – J. Basiński, M. Jabłoński S.J.    Nowy Sącz    127
7141    Semi Sp. z o.o.    Kalisz    127
7142    Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki    Jelenia Góra    127
7143    Pol – Dróg Człuchów Sp. z o.o.    Człuchów    127
7144    Remdro Sp. z o.o. Budownictwo Drogowe     Wrocław    127
7145    Rozewie Apartamenty S.J.    Lublin    127
7146    GAZOMONTAŻ S.A.    Ząbki    127
7147    PREIS Sp. z o.o. Przeds. Robót Elektrycznych i Sanitarnych    Rzeszów    127
7148    SUPON Bydgoszcz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne    Stargard Szczeciński    127
7149    TEL – MET Sp. z o.o.    Katowice    127
7150    PPU Pro – Met S.J.    Koźmin Wielkopolski    127
7151    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o.    Bielawa    127
7152    Manhatan Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    127
7153    MARBET Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    127
7154    Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o.    Radymno    127
7155    OBST – PRODUKCJA Sp. z o.o.    Pszczew    127
7156    Betmix Węcławik, Gwóźdź, Jaskólska, Jaskólski S.J.    Nowogard    127
7157    Mount Sp. z o.o.    Świętochłowice    127
7158    Rzeźnictwo Tłoki Artur Maik Sp. z o.o.    Wolsztyn    127
7159    Eos Logistic Sp. z o.o.    Warszawa    127
7160    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    127
7161    FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    127
7162    Medi-Lux Sp. z o.o.    Sochaczew    127
7163    Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    127
7164    Bestandig Logistics Sp. z o.o.    Słupca    127
7165    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach    Brusy    127
7166    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    127
7167    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    127
7168    Usługowa Spółdzielnia Uniwersum    Warszawa    127
7169    Gestor Sp. z o.o.    Łódź    127
7170    DEBA Sp. z o.o.    Koszalin    127
7171    Konto Sp. z o.o.    Poznań    127
7172    EC Kostrzyn Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    127
7173    Konsorcjum Sp. z o.o.    Świdnik    127
7174    Praxima Krakpol Sp. z o.o.    Alwernia    127
7175    ZPUH Diamsil Sp. z o.o.    Osieczany    127
7176    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    127
7177    FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.    Kutno    127
7178    Fal S.J.    Sanok    127
7179    Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka    Warszawa    127
7180    Fenix Metals Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    127
7181    Pavonique Sp. z o.o.    Warszawa    126
7182    Mielżyński Sp. z o.o.    Warszawa    126
7183    KRAKWIN Sp. z o.o.    Kraków    126
7184    Agrol S.J. Hurtownia Owocowo – Warzywna    Koszalin    126
7185    Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J.    Warszawa    126
7186    CARSED S.J.    Siedlce    126
7187    GRUDZIŃSKI S.J.    Świdnica    126
7188    Sibelco Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    126
7189    FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    126
7190    BIO – FARMA Sp. z o.o.    Olsztyn    126
7191    MIRALEX Sp. z o.o.    Piła    126
7192    Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy    Oleśnica    126
7193    ASDEX Sp. z o.o.    Białystok    126
7194    WOD – KAN Czernecki, Olszówka, Białkowski S.J.    Tarnów    126
7195    ALMA TREND Sp. z o.o.    Katowice    126
7196    Konrad Sp. z o.o.    Konin    126
7197    B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Poznań    126
7198    Społem PSS w Pleszewie    Pleszew    126
7199    El – Skład S.J.    Dzierżoniów    126
7200    Euro – Dorex Firma Transportowo – Handlowo – Usługowa S.J.    Wyszków    126
7201    Parys S.J. PHU    Gliwice    126
7202    Twój Sklep S.J.    Opole    126
7203    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Pułtusku    Pułtusk    126
7204    Madkom Sp. z o.o.    Gdynia    126
7205    Apteka Św. Barbary Matera I Matera S.J.    Knurów    126
7206    HC Lift Sp. z o.o.    Stąporków    126
7207    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J.    Nowa Wieś    126
7208    Euro – Dom Sp. z o.o.    Wrocław    126
7209    Bermed Sp. z o.o. ZPH    Wrocław    126
7210    Olmaz Sp. z o.o.    Daszewice    126
7211    Ekomor Sp. z o.o.    Szczecin    126
7212    Głogowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Sp. z o.o.    Głogów    126
7213    E. OZDOBA I SYN Sp. z o.o.    Starowa Góra    126
7214    Gorseciarska Spółdzielnia Pracy Głowno    Głowno    126
7215    Z.P.M. JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    126
7216    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    126
7217    AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    126
7218    Napol Sp. z o.o. PPHU    Kwidzyn    126
7219    Mamba S.J.    Maków    126
7220    Wilor S.J. PPHU    Dretyń    126
7221    SITECH Sp. z o.o.    Polkowice    126
7222    Megaplot S.J.    Sosnowiec    126
7223    Systema Polska Sp. z o.o.    Zduńska Wola    126
7224    Sumera Motor – S.J.    Andrychów    126
7225    Asseco Poland S.A.    Rzeszów    126
7226    COMPFORT MERIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    126
7227    Spółdzielnia Pracy Metalowców im. 1-go Maja    Białystok    126
7228    POMERANIAN TIMBER S.A.    Szczecin    126
7229    ROLLS Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    126
7230    Viko Sp. z o.o.    Monasterz    126
7231    Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie    Warszawa    126
7232    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kormed Sp. z o.o.    Jawor    126
7233    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Wałcz    126
7234    Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Myślenice    126
7235    Izotrans Sp. z o.o.    Trzemeszno    126
7236    Butra Sp. z o.o. PPH    Sopot    126
7237    Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    126
7238    Agroanna Sp. z o.o.    Przewodów    126
7239    SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI ROLNEJ ROLNIK    Chwałszyce    126
7240    Hama Plus S.A.    Stary Widzim    126
7241    Biuro Rachunkowości Perfekta Sp. z o.o.    Wejherowo    126
7242    Alopak Sp. z o.o.    Ostrzeszów    126
7243    K. T. Skalscy Karin S.J.    Jabłonna    126
7244    Witmet Sp. z o.o. PPHU    Witkowice    126
7245    Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał    Siemianowice Śląskie    126
7246    Bekaert Poland Sp. z o.o.    Warszawa    126
7247    Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.    Gdańsk    126
7248    Zakłady Metalowe Siwek Sp. z o.o.    Biestrzyków    126
7249    Kaltrus S.J. FHPU    Wyszogród    125
7250    PPHU Gabi Sp. z o.o.    Nasiedle    125
7251    GAMA Dubanowicz S.J.    Oleśnica    125
7252    Martex Piotr Ziembla,Jerzy Banyś S.J.    Brzesko    125
7253    Top Glass Sp. z o.o.    Lublin    125
7254    Avex S.J.    Sucha Koszalińska    125
7255    AUTO BROKER Sp. z o.o.    Lublin    125
7256    Dyszkiewicz Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    125
7257    Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa    Łódź    125
7258    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Lublinie    Lublin    125
7259    Spółdzielnia Handlowa Bazar    Poznań    125
7260    Stacja Paliw – Niciejewscy S.J.    Chojnice    125
7261    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głogowie Małopolskim    Głogów Małopolski    125
7262    PHP Chemia – Katowice S.A.    Katowice    125
7263    SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o.    Poznań    125
7264    Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Lipno    125
7265    BIM S.J.    Proszowice    125
7266    Księgarnia Akademia Sp. z o.o.    Warszawa    125
7267    ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    125
7268    DAVON Sp. z o.o.    Gdańsk    125
7269    Novdom Sp. z o.o.    Przasnysz    125
7270    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    125
7271    Fungopol Cis S.J.    Brusy    125
7272    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    125
7273    LERG S.A.    Pustków    125
7274    Milk Hydrosan Sp. z o.o.    Warszawa    125
7275    AH Hardt S.J.    Cholerzyn    125
7276    Awacom Sp. z o.o.    Bydgoszcz    125
7277    Brykiet Kije Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    125
7278    Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy    Warszawa    125
7279    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    125
7280    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bolesławiec    125
7281    Gniewińskie Przeds. Komunalne Sp. z o.o.    Kostkowo    125
7282    Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Dzierzgoniu Sp. z o.o.    Dzierzgoń    125
7283    Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.    Tychy    125
7284    Ekolex Sp. z o.o.    Białystok    125
7285    PW Edex Sp. z o.o.    Janowo    125
7286    ZEDWUD Sp. z o.o. Zakłady Wylęgu Drobiu    Sławno    125
7287    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    125
7288    Alta – Pol Sp. z o.o.    Gąsawa    125
7289    KABELTECHNIK Sp. z o.o.    Płochocin    125
7290    UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu    Poznań    125
7291    Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.    Działdowo    125
7292    Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    125
7293    SISTEMA POLAND Sp. z o.o.    Tychy    125
7294    MAGELLAN S.A.    Łódź    125
7295    Vizard Sp. z o.o. PPHU    Piaseczno    125
7296    Serwis – Centrum Sp. z o.o.    Wronki    125
7297    White-Magick Sp. z o.o.    Luboń    125
7298    Aedes Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    125
7299    Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    125
7300    Vera Artis Sp. z o.o.    Lublin    125
7301    POLOMARKET Sp. z o.o.    Pakość    124
7302    AJEX – POL Sp. z o.o.    Częstochowa    124
7303    Damex S.J.    Białystok    124
7304    Green Logistic Sp. z o.o.    Cieszyn    124
7305    TERMO IB Firma Handlowo – Usługowa    Kozy    124
7306    Leszek Gromadzki i Wspólnik S.J.    Łapy    124
7307    BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.    Łódź    124
7308    BUDMAT AUTO Sp. z o.o.    Płock    124
7309    Autokopex Sp. z o.o.    Katowice    124
7310    PHH FARMPOL Sp. z o.o.    Gdynia    124
7311    GIANT Sp. z o.o.    Poznań    124
7312    Orkis Sp. z o.o.    Lublin    124
7313    STALTON Sp. z o.o.    Rzeszów    124
7314    MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J.    Białystok    124
7315    IBC Polska F & P S.A.    Łosice    124
7316    E.M.D. POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    124
7317    Felona Sp. z o.o.    Kępno    124
7318    H2optim Sp. z o.o.    Suchy Las    124
7319    GJW – Borek Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    124
7320    Agro – Market Fontana S.J.    Kalisz    124
7321    Firma Handlowa Gold Drop S.J.    Łapczyca    124
7322    DUO S.J. ROBERT PAŹDZIOR, ADAM SZYMAŃSKI    Zakopane    124
7323    Suntex 2001 Sp. z o.o.    Warszawa    124
7324    Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera    Zielona Góra    124
7325    Eurochem Sp. z o.o.    Katowice    124
7326    COMPUTEC S.A.    Świebodzin    124
7327    Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja    Starachowice    124
7328    WADROX S.A.    Częstochowa    124
7329    BORBUD Sp. z o.o. PU    Racibórz    124
7330    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    124
7331    GRASO Zenon Sobiecki    Starogard Gdański    124
7332    AMICA WRONKI S.A.    Wronki    124
7333    Sotronic Sp. z o.o.    Balice    124
7334    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KLAUDIA Sp. z o.o.    Ustroń    124
7335    Etisoft Sp. z o.o.    Gliwice    124
7336    3D Box Sp. z o.o.    Miękowo    124
7337    The Stairway School Of English Sp. z o.o.    Kraków    124
7338    Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS    Iwonicz-Zdrój    124
7339    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o.    Częstochowa    124
7340    Energa Obsługa i Sprzedaż sp. z o.o.    Gdańsk    124
7341    Zakład Energetyki Cieplnej PRUDNIK Sp. z o.o.    Lubrza    124
7342    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Wyszków    124
7343    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Koszalin    124
7344    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o.    Śrem    124
7345    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Porto Sp. z o.o.    Prochowice    124
7346    Schavemaker Invest Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    124
7347    ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.    Warszawa    124
7348    Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o.    Gdynia    124
7349    ASECURA – SERVICE Sp. z o.o.    Piła    124
7350    KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe    Wrocław    124
7351    GOLDEN – ART Sp. z o.o.    Warszawa    124
7352    Heads Sp. z o.o.    Kraków    124
7353    PPHU Eurokrusz Sp. z o.o.    Nowe Miasto    124
7354    Sabre Polska Sp. z o.o.    Kraków    124
7355    Smartcat Sp. z o.o.    Warszawa    124
7356    Usługowa Spółdzielnia Światowid    Łódź    124
7357    GÓRCZYŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO URZĄDZANIA TERENÓW ZIELENI EKOFLOR – Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    124
7358    Almi Polska Sp. z o.o.    Tychy    123
7359    Sopex Spółdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska    Krosno    123
7360    Zbych-Bud S.J. PW    Gostyń    123
7361    Karpol Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    123
7362    AUTO SERWIS SIKORSKI S.J.    Olsztyn    123
7363    Autoryzowany Dealer Nissan A. I R. Polody S.J.    Przeźmierowo    123
7364    Andrzej Oliwkowski, Krzysztof Zwierełło Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne AUTO-TRAK S.J.    Płock    123
7365    GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.    Warszawa    123
7366    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Szczawnicy    Szczawnica    123
7367    ORTO – RES Sp. z o.o.    Rzeszów    123
7368    Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.    Warszawa    123
7369    PHARMACON S.J.    Żory    123
7370    Grupa Południe Sp. z o.o.    Kraków    123
7371    Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.    Gliwice    123
7372    Mega Sierpc Sp. z o.o.    Sierpc    123
7373    Domar Sp. z o.o. PHU    Rzeszów    123
7374    Siemiński Sp. z o.o.    Blok Dobryszyce    123
7375    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Merkury Sp. z o.o.    Pruchnik    123
7376    PASAŻ Sp. z o.o.    Przeźmierowo    123
7377    Almapol Sp. z o.o. PPH    Słupsk    123
7378    Marinex S.J.    Nieborów    123
7379    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Myślenice    123
7380    PEKUM S.A.    Gostynin    123
7381    Edach PHU Sp. z o.o.    Lublin    123
7382    Fasada Polska Sp. z o.o.    Warszawa    123
7383    Spółdzielnia Rzemieślnicza Budmet    Kraków    123
7384    Zakład Kamieniarski Granit Sp. z o.o.    Czarnków    123
7385    ROLMEKS Sp. z o.o.    Buków    123
7386    NIEDŹWIEDZICE Sp. z o.o. Spółka Rybacka    Chojnów    123
7387    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    123
7388    Perial Sp. z o.o.    Poznań    123
7389    Black Point S.A.    Bielany Wrocławskie    123
7390    Silspek Sp. z o.o.    Dobrzeń Wielki    123
7391    AWAT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wdrożeniowe    Warszawa    123
7392    Plastic Components And Modules Poland S.A.    Sosnowiec    123
7393    OPA-ROW Sp. z o.o.    Rybnik    123
7394    WS Kooperacja PZL – Mielec Sp. z o.o.    Mielec    123
7395    NEXTIRAONE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    123
7396    Dot Systems Sp. z o.o.    Warszawa    123
7397    Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o.    Zelów    123
7398    STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J.    Kraków    123
7399    Synthesis Media Sp. z o.o.    Warszawa    123
7400    Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu    Wrocław    123
7401    WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI w Lublinie    Lublin    123
7402    Homo Homini Sp. z o.o.    Rzeszów    123
7403    JCM Sp. z o.o.    Kraków    123
7404    MEDICUS Sp. z o.o.    Świętochłowice    123
7405    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ekoterm Sp. z o.o.    Szczytno    123
7406    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A.    Gdańsk    123
7407    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    123
7408    ŻEGLUGA POLSKA S.A.    Szczecin    123
7409    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.    Gdańsk    123
7410    DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o.    Wrocław    123
7411    Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J.    Nowa Wieś    123
7412    Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o.    Warszawa    123
7413    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    123
7414    The Media Insight Polska Sp. z o.o.    Warszawa    123
7415    Immopol Logis Sp. z o.o.    Warszawa    123
7416    Vita Sp. z o.o.    Nysa    123
7417    Nowa Polska Sp. z o.o.    Rokitno    123
7418    Awima S.J.    Józefów    123
7419    J&J Music Art. S.J.    Namysłów    123
7420    SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o.    Zagórów    123
7421    Jerzykowski i Wspólnicy. S.K.    Szczecin    123
7422    Mięs – Pol S.J.    Rzeszów    122
7423    LI – MAX L. J. ZIORA S.J.    Ełk    122
7424    Transtech S.J.    Bydgoszcz    122
7425    NATUR – PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o.    Warszawa    122
7426    ENSTO POL Sp. z o.o.    Straszyn    122
7427    GALICJA S.J.    Leżajsk    122
7428    Inter Consult S.A.    Poznań    122
7429    Agro – Hurt S.J.    Warszawa    122
7430    Harvest Sp. z o.o.    Milanówek    122
7431    Elhurt Sp. z o.o.    Warszawa    122
7432    HERBA Sp. z o.o.    Toruń    122
7433    SITI – POL Sp. z o.o.    Zakrzew    122
7434    PPH Exima Agriculture 2000 S.J.    Jeziorko    122
7435    PHU Uni – Trade Export – Import S.J.    Płock    122
7436    Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.    Kraków    122
7437    RSC Sp. z o.o.    Poznań    122
7438    Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J.    Suchy Las    122
7439    Optimus Sp. z o.o.    Sieradz    122
7440    Libra Sp. z o.o.    Szczecin    122
7441    Progress – Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Kraków    122
7442    Synapsa Sp. z o.o. PHUP    Chorzele    122
7443    Olimpijska W.A.C. Stańczak S.J.    Łódź    122
7444    Mieczysław Szczepański S.J. PPHU    Oława    122
7445    Inkopax – T Sp. z o.o.    Żerniki Wrocławskie    122
7446    Borim Sp. z o.o.    Pszczyna    122
7447    ALUSTA S.A.    Poznań    122
7448    Spaw Roman Szefer i S-ka Spółka Komandytowa    Poznań    122
7449    Wojtpol S.J.    Kozienice    122
7450    SAMSON Sp. z o.o.    Niedomice    122
7451    Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik S.J.    Malbork    122
7452    Minsbud S.J.    Marki    122
7453    Geomaster Sp. z o.o. PPUH    Jelenia Góra    122
7454    Timbud Budownictwo Ogólne Sp. z o.o.    Legionowo    122
7455    TECHNICZNA Spółdzielnia Inwalidów    Józefów    122
7456    Zakład Przetwórstwa Mięsa OLEWNIK S.J.    Sierpc    122
7457    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    122
7458    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    122
7459    Ubojnia Przetwórnia Drobiu Kul – Drób Ryszard Kulus, Ewa Kulus S.J.    Chwalim    122
7460    Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J.    Radom    122
7461    Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.    Osiek    122
7462    Troton Sp. z o.o.    Gościno    122
7463    ELEKTRA S.J.    Warszawa    122
7464    Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.    Tychy    122
7465    Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Lublin    122
7466    iFlow Sp. z o.o.    Warszawa    122
7467    ROTO FRANK Sp. z o.o.    Lubartów    122
7468    Polskie Radio Pomorza i Kujaw S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy    Bydgoszcz    122
7469    Studio Produkcyjne Nieustraszeni Łowcy Dźwięków S.J.    Kraków    122
7470    Toruńska Energetyka Cergia S.A.    Toruń    122
7471    BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej    Bolesław    122
7472    Pelkom Sp. z o.o.    Pelplin    122
7473    Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.    Perzyce    122
7474    Acropol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kalisz    122
7475    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    122
7476    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W KOWNATACH ŻĘDOWYCH    Kownaty Żędowe    122
7477    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej    Warszawa    122
7478    POLIX Sp. z o.o    Żukowo    122
7479    MG Dom Sp. z o.o.    Białystok    122
7480    Carfi Polska Sp. z o.o.    Siedlce    122
7481    TPA Horwath Sztuba Kaczmarek Sp. z o.o.    Poznań    122
7482    Banquete Partner Sp. z o.o.    Warszawa    122
7483    KOMPETENCJE Sp. z o.o.    Warszawa    122
7484    Kopalnia Kruszyw TAR-KRUSZ Sp. z o.o.    Wał-Ruda    122
7485    KANTOR WYMIANY WALUT Jarosław Szczygieł S.K.    Stary Sącz    122
7486    Max S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Kraśnik    121
7487    Hurtownia Spożywcza Marcola S.J.    Tarnów    121
7488    Pregel – Polska Sp. z o.o.    Łódź    121
7489    MH Sp. z o.o.    Poznań    121
7490    Hurtownia Miesa, Wędlin I Drobiu BAX M.Rogóż, J.Banasik S.J.    Katowice    121
7491    Jolglass Sp. z o.o.    Barcin    121
7492    Hurtownia Art. Przem. Wod. Kan. I C.O. Strumowscy S.J.    Chojnice    121
7493    Team – Marek Pasierbski Sp. z o.o.    Wrocław    121
7494    CORTLAND Sp. z o.o.    Poznań    121
7495    Archimedes Sp. z o.o.    Toruń    121
7496    ELCOM PROPACK Sp. z o.o.    Przeźmierowo    121
7497    Sabur Sp. z o.o.    Warszawa    121
7498    Creator – Comm Sp. z o.o.    Warszawa    121
7499    F.H. ROAN E.I M. Włodarczyk S.J.    Kraków    121
7500    Buwar Sp. z o.o.    Legnica    121
7501    ZPH Stomaf Sp. z o.o.    Warszawa    121
7502    Fabimex S.J.    Warszawa    121
7503    Petrolis Sp. z o.o.    Zwoleń    121
7504    Hurtownia Obuwia Lampart S.J.    Rybnik    121
7505    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA WIELOBRANŻOWA    Mielec    121
7506    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białobrzegi    121
7507    Kimoto Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    121
7508    Benzol S.J.    Myślibórz    121
7509    Aned Sp. z o.o.    Skała    121
7510    Ungarex Export – Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j.    Katowice    121
7511    Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    121
7512    Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH    Chojnice    121
7513    Skat – Heymann Violetta Heymann, Włodzimierz Heymann S.J. PHUP    Mrocza    121
7514    Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J.    Wrocław    121
7515    Millennium Service Sp. z o.o.    Warszawa    121
7516    Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Gliwice    121
7517    KOS – DOM Sp. z o.o.    Luboń    121
7518    Budomat Sp. z o.o.    Kraśnik    121
7519    Swój Dom Sp. z o.o.    Puszczykowo    121
7520    Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Opole    121
7521    Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Świdnica    121
7522    Martex Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    121
7523    NARA E&C Sp. z o.o.    Raszyn    121
7524    Capek Sp. z o.o.    Skrzyszów    121
7525    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    121
7526    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    121
7527    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    121
7528    Ubojnia Drobiu FRANEK S.J.    Mściwojów    121
7529    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    121
7530    Nasz Drób Sp. z o.o.    Ujrzanów    121
7531    Waldi Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Grodzisk Wielkopolski    121
7532    Przeds. Przetwórstwa Artykułów Spożywczych Zgoda Sp. z o.o.    Grzybowo    121
7533    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    121
7534    ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    121
7535    Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.    Chorzów    121
7536    Wózki Widłowe – ARTECH J.W.M. Hubczak S.J.    Łękawica    121
7537    Tek Sp. z o.o.    Stare Babice    121
7538    Zakład Projektowo-Badawczy i Produkcyjny Cedos Sp. z o.o.    Świdnica    121
7539    Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów    Warszawa    121
7540    NZOZ Medicus Sp. z o.o.    Żarów    121
7541    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o.    Ustka    121
7542    Miejski Zakład Komunalny w Polanicy – Zdroju Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    121
7543    JM TRANS Sp. z o.o.    Katowice    121
7544    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    121
7545    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    121
7546    Mineral Sp. z o.o.    Nowoberezowo    121
7547    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    121
7548    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Werbkowice    121
7549    ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A.    Zabrze    121
7550    Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych    Poznań    121
7551    TABOR Instytut Pojazdów Szynowych    Poznań    121
7552    TRONICA INVEST Sp. z o.o.    Warszawa    121
7553    Elplast + Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    121
7554    RMA – POLSKA Sp. z o.o.    Chojnów    121
7555    DSV Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    121
7556    AOW FAKTORING S.A.    Częstochowa    121
7557    Tower Building Sp. z o.o.    Łódź    121
7558    Asist Sp. z o.o.    Starogard Gdański    121
7559    ANCOM Sp. z o.o.    Kraków    121
7560    Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o.    Zabierzów    121
7561    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa ARKA    Częstochowa    121
7562    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Chełmku    Chełmek    120
7563    Hurtownia Czardasz S.J.    Radomyśl Wielki    120
7564    PERFEKTA Sp. z o.o.    Lubań    120
7565    ADLER AGRO Sp. z o.o.    Zaścianki    120
7566    Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    120
7567    Komex K. Koman S.J.    Łódź    120
7568    „Marszel” Sp. J. Ryszard Marcinkowski, Eugeniusz Szerszeń    Ciechanów    120
7569    Sawo – Met Sp. z o.o.    Warszawa    120
7570    Jar S.J.    Lublin    120
7571    Maxima Północ Sp. z o.o.    Gdynia    120
7572    Marstdlm Sp. z o.o. sp.k.    Nowy Sącz    120
7573    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Dakal S.J.    Mikołów    120
7574    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Dempan Sp. z o.o.    Kraków    120
7575    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne WITA-MED Chudziński S.J.    Zielona Góra    120
7576    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Metall Sp. z o.o.    Marcinowice    120
7577    Mexa Sp. z o.o.    Nałęczów    120
7578    Netbud Sp. z o.o.    Warszawa    120
7579    MK Rocks Sp. z o.o.    Warszawa    120
7580    Pass – Bud Sp. z o.o.    Warszawa    120
7581    Lars Laj Polska Sp. z o.o.    Dobra    120
7582    Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o.    Chrzanów    120
7583    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    120
7584    Wytwórnia Makaronu Domowego Pol-Mak S.A.    Ludwin    120
7585    Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o.    Wilamowice    120
7586    Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    120
7587    Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.    Sopot    120
7588    RAMZES Sp. z o.o.    Warszawa    120
7589    Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A.    Katowice    120
7590    Netinus Sp. z o.o.    Warszawa    120
7591    JL Connect Sp. z o.o.    Olesno    120
7592    Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości     Łomża    120
7593    Chirmed Sp. z o.o.    Mielec    120
7594    PW ATEX Sp. z o.o.    Zamość    120
7595    UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH    Gdynia    120
7596    Prosped Cargo – Berus i Sternadel S.J.    Warszawa    120
7597    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    120
7598    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    120
7599    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    120
7600    Stadnina Koni Dębno Adam Lachera, Ewa Lachera, Żaneta Lachera – S.J.    Dębno    120
7601    Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.    Warszawa    120
7602    RYNEX Sp. z o.o.    Płock    120
7603    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    120
7604    Kliny Zacisze S.A. TBS    Kraków    120
7605    JFC POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrówka    120
7606    Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    120
7607    Met – Plast – Kolor S.J.    Ostrołęka    120
7608    Carserwis Sp. z o.o.    Kościan    120
7609    Operandi Sp. z o.o.    Kraków    120
7610    Ekom Sp. z o.o.    Szczecin    119
7611    Stanwoj – Hurt S.J. PHU    Stoczek    119
7612    Delikatesy Mięsne u Rzeźnika Sp. z o.o.    Białystok    119
7613    System S.J. Agnieszka Skowrońska, Tomasz Hnidziejko    Zielona Góra    119
7614    P.W. Parexbud Sp. z o.o.    Lublin    119
7615    SZPOT Sp. z o.o.    Swarzędz    119
7616    PSS SPOŁEM Jedność    Częstochowa    119
7617    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    119
7618    GNIEMIX S.J. PH    Gniewino    119
7619    For Ever Sp. z o.o.    Warszawa    119
7620    Ania Sp. z o.o.    Rzeszów    119
7621    BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    119
7622    ROLTEX Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Krasnystaw    119
7623    ATA Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    119
7624    Madan – A. Kowalska ,S.J.    Łódź    119
7625    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    119
7626    Sigma Sp. z o.o.    Chrzanów    119
7627    Telmar Rybiccy S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    119
7628    Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.    Wrocław    119
7629    PREDOM Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowwo – Inżynieryjne    Wrocław    119
7630    Geokons Sp. z o.o.    Piastów    119
7631    BIURO PROJEKTOWO – KONSULTINGOWE BPK Sp. z o.o.    Szczecin    119
7632    TRYB-DŹWIG USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY    Bydgoszcz    119
7633    Copla Polska Sp. z o.o.    Polkowice    119
7634    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pęczniewie    Pęczniew    119
7635    S & P Polska Sp. z o.o.    Malbork    119
7636    LENA LIGHTING S.A.    Środa Wielkopolska    119
7637    PPH Akpo S.J.    Laski    119
7638    DELTA INWESTYCJE Sp. z o.o.    Wrocław    119
7639    Home.pl Sp. z o.o.    Szczecin    119
7640    Soco S.J.    Łódź    119
7641    Amur Sp. z o.o.    Warszawa    119
7642    JARMEX ADAM KASPRZAK S.J.    Częstochowa    119
7643    Grahen Sp. z o.o.    Skarszewy    119
7644    DIANA TELEWIZJA KABLOWA S.J.    Stalowa Wola    119
7645    Politechnika Gdańska    Gdańsk    119
7646    Gdański Uniwersytet Medyczny    Gdańsk    119
7647    Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny    Warszawa    119
7648    LUXMED Sp. z o.o. Centrum Medyczne    Lublin    119
7649    Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie    Tarnów    119
7650    SEPTIMA MED Sp. z o.o.    Warszawa    119
7651    Zdrowuie – Legionowo Sp. z o.o.    Legionowo    119
7652    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Mrągowo    119
7653    SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Syców    119
7654    Zakład Usług Komunalnych – Sp. z o.o.    Krośniewice    119
7655    MEXEM Sp. z o.o.    Warszawa    119
7656    Paass Logistyka Sp. z o.o.    Bolesławiec    119
7657    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    119
7658    UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    119
7659    Kwazar Corporation Sp. z o.o.    Budy-Grzybek    119
7660    ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    119
7661    Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J.    Poznań    119
7662    PPU LAMINER Sp. z o.o.    Malechowo    119
7663    Komex S.J.    Kraków    119
7664    Euro – Kerze Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    119
7665    Imas International Sp. z o.o.    Wrocław    119
7666    The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    119
7667    Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    119
7668    Gbs Objekt 41 Sp. z o.o.    Warszawa    119
7669    Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa    Kraków    119
7670    Business Tax Sp. z o.o.    Wrocław    119
7671    FERROCARBO Sp. z o.o.    Kraków    119
7672    ANTRA Sp. z o.o.    Gdynia    119
7673    Aromatic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
7674    ZETKA Sieć Handlowa    Bydgoszcz    118
7675    Weyna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    118
7676    Spółdzielnia Producentow Grzybów Jadalnych    Maków    118
7677    Hurtownia Artykułów Spożywczych S.J.    Brzozów    118
7678    Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw Owoc Łącki Sp. z o.o.    Łącko    118
7679    ZPHU Rolpex Onderski S.J.    Olszówka    118
7680    TRAX Sp. z o.o.    Łódź    118
7681    IMPWAR Sp. z o.o.    Miłkowice    118
7682    Reg Benz Działo, Leś, Żelazko S.J.    Mielec    118
7683    SILTRUCK Sp. z o.o.    Skoczów    118
7684    Mytnik S.J.    Tarnów    118
7685    TORMAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Maków Mazowiecki    118
7686    ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    118
7687    Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
7688    PHU WĘGLOHUT S.J.    Rybnik    118
7689    Sportech Sp. z o.o.    Poznań    118
7690    Jagoda Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    118
7691    Chemia – Płyny – Nafta Resnaft Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    118
7692    Kvam Sp. z o.o.    Nowogard    118
7693    FINKA Sp. z o.o.    Szczecin    118
7694    Voestalpine Vae Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
7695    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie    Nowa Dęba    118
7696    Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski    Krotoszyn    118
7697    Przedsiębiorstwo Transportu i Maszyn Drogowych S.A.    Jawor    118
7698    Ghelamco Poland Sp. z o.o.    Warszawa    118
7699    JAKON S.J.    Tarnowo Podgórne    118
7700    TAH REGULACJA Sp. z o.o.    Wrocław    118
7701    Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o.    Węglówka    118
7702    Zachodniopomorskie Przedsiębiorstwo Budowlane Tech-Bud Sp. z o.o.    Szczecin    118
7703    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Nova Sp. z o.o.    Nowa Wieś    118
7704    ADECO POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    118
7705    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    118
7706    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie    Damasławek    118
7707    PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych    Poznań    118
7708    Termet S.A.    Świebodzice    118
7709    Taurus – Technic S.J.    Osielsko    118
7710    MADROG CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    118
7711    TESAT Sp. z o.o.    Poznań    118
7712    Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Szczecin    118
7713    Achilles Polska Sp. z o.o.    Cedry Wielkie    118
7714    C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o.    Legnica    118
7715    Przemysł Drzewny Żurowa Sp. z o.o.    Żurowa    118
7716    Agencja Centrum Kształcenia i Doskonalenia Sp. z o.o.    Warszawa    118
7717    Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii    Bydgoszcz    118
7718    Dent – Lux Sp. z o.o.    Warszawa    118
7719    ELMED – BĄCZEK S.J.    Szczytno    118
7720    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Niwa    Głubczyce    118
7721    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Simoradzu    Dębowiec    118
7722    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Jordanowie    Jordanów    118
7723    Kabat S.J.    Budzyń    118
7724    BPG Polska Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    118
7725    INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    118
7726    VCP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
7727    ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J.    Mielenko    118
7728    TPA Horwath Accounting Sp. z o.o.    Poznań    118
7729    JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa    Wrocław    118
7730    Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego    Szczecin    118
7731    SPS HANDEL S.A.    Warszawa    117
7732    EURO – DRÓB BIS S.J. Firma Handlowa    Toruń    117
7733    Firma MANGOR – BIS S.J. Roman Fabiński i Spółka    Koszalin    117
7734    MEKSYK S.J. Hurtownia Papierosów    Dzierżoniów    117
7735    Hurtownia Owoców i Warzyw Cytro – Hurt S.J.    Konin    117
7736    A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J.    Międzychód    117
7737    Centrum Budowlane Erigo Cukierda sp.k.    Nysa    117
7738    ROL-POL ŚLĘZAK I S.J.    Opole    117
7739    TECHGAL Sp. z o.o.    Poznań    117
7740    Przedsiębiorstwo Nasienno – Zaopatrzeniowe Wójcik S.J.    Wschowa    117
7741    EUROTRUCK Sp. z o.o.    Straszyn    117
7742    Minimot S.J. PHU    Ostrów Wielkopolski    117
7743    Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Gdańsk    117
7744    MAKROCAR Szumera, Opałka S.J.    Gliwice    117
7745    BALTEX PIOTR HIRSZ I SPÓŁKA S.J.    Sopot    117
7746    BLUM POLSKA Sp. z o.o.    Jasin    117
7747    PHUP Agros – Wrońscy Sp. z o.o.    Strzelce Wielkie    117
7748    AUMA Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    117
7749    AUTO SHOŁ S.J.    Sośnicowice    117
7750    UNIKORN Sp. z o.o.    Olsztyn    117
7751    HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o.    Mirosławice    117
7752    AUTOID Polska S.A.    Kraków    117
7753    Nordweco Sp. z o.o.    Szczecin    117
7754    Biurosystel Issel S.J.    Wrocław    117
7755    Toya – Stanmar Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    117
7756    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.    Kraków    117
7757    Anmar Sp. z o.o.    Wrocław    117
7758    Bosman Polska Sp. z o.o.    Skórzewo    117
7759    JURA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    117
7760    SABE Service Sp. z o.o.    Warszawa    117
7761    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    117
7762    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    117
7763    Nowodworski sp. j.    Częstochowa    117
7764    PPHU POM Sp. z o.o.    Trzebnica    117
7765    Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki    Poznań    117
7766    Ekspert Systemy Informatyczne S.J. Artur Marchelewski, Tomasz Cierpica, Andrzej Dzik    Szczecin    117
7767    Quintessens Polska Sp. z o.o.    Kietrz    117
7768    AVT KORPORACJA Sp. z o.o.    Warszawa    117
7769    Drukarnia Interak Sp. z o.o.    Czarnków    117
7770    Promark Sp. z o.o.    Warszawa    117
7771    MFC Sp. z o.o.    Warszawa    117
7772    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Nowy Sącz    117
7773    Farma-Med Kujawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Inowrocław    117
7774    Eskulap Sp. z o.o.    Kamienna Góra    117
7775    Urovita Sp. z o.o.    Chorzów    117
7776    Quorum Sp. z o.o.    Kraków    117
7777    Milenium S.J.    Mielec    117
7778    SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A.    Gdańsk    117
7779    PPHU Komart Sp. z o.o.    Knurów    117
7780    EKOWOOD Sp. z o.o. Zakład Wodociagów i Usług Komunalnych    Namysłów    117
7781    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rokietnica    117
7782    HK Zakład Usługowo Handlowy Partner Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    117
7783    Almatur-Opole Sp. z o.o.    Opole    117
7784    D&P GRAN LOGISTICS S.A.    Gdynia    117
7785    F L Polska Sp. z o.o.    Szczecin    117
7786    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga    Mełno    117
7787    Rolnix Sp. z o.o.    Muszkowice    117
7788    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej    Rudna    117
7789    PZ HTL S.A.    Warszawa    117
7790    Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.    Wrocław    117
7791    POLISH ENERGY PARTNERS S.A.    Warszawa    117
7792    PPU PALISANDER Sp. z o.o.    Białystok    117
7793    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    117
7794    Global E – Business Operations Sp. z o.o.    Wrocław    117
7795    ABC – COLOREX Sp. z o.o.    Kraków    117
7796    Firma Gibowski Sp. z o.o.    Przyborki    117
7797    REMA BROKER Sp. z o.o.    Warszawa    117
7798    Kegel – Błażusiak Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Nowy Targ    117
7799    KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o.    Ustroń    117
7800    Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piotrków Trybunalski    117
7801    Lloyd Financial Sp. z o.o.    Warszawa    117
7802    Knauf Service Sp. z o.o.    Jaworzno    117
7803    Elplc Sp. z o.o.    Tarnów    117
7804    Sigma Investment sp. z o.o.    Warszawa    117
7805    KRES S.J.    Bielsk Podlaski    116
7806    NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    116
7807    Gregorasz & Konaszyk S.J.    Długołęka    116
7808    PH Rotmar S.J.    Wysogotowo    116
7809    Aleksander Konarzewski    Bydgoszcz    116
7810    Sacar S.J.    Stalowa Wola    116
7811    CARRIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    116
7812    Corrimex S.J.    Łomianki    116
7813    THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    116
7814    ARGIP Sp. z o.o.    Poznań    116
7815    SUD – CHEMIE Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    116
7816    Danje – Polymer Sp. z o.o.    Warszawa    116
7817    STACJA PALIW S.J.    Augustów    116
7818    Febus-Auto Sp. z o.o.    Łódź    116
7819    Mapa Spontex Polska Sp. z o.o.    Kraków    116
7820    REKMAN Sp. z o.o.    Wrocław    116
7821    HSR UNI Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    116
7822    Derby Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    116
7823    Strumet Sp. z o.o.    Częstochowa    116
7824    Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński    Chwaszczyno    116
7825    Hutmar S.A.    Częstochowa    116
7826    PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A.    Lublin    116
7827    RYMIX – BIS S.A.    Warszawa    116
7828    Cetech Sp. z o.o.    Gdańsk    116
7829    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    116
7830    Prem – Vit S.J.    Inowrocław    116
7831    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Dragon S.J.    Rogóźno    116
7832    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    116
7833    KUBIK Kubik Ryszard S.J.    Radom    116
7834    Clovin S.J.    Czyżew-Osada    116
7835    ANIMA BADANIA-PRODUKCJA-USŁUGI Sp. z o.o.    Kraków    116
7836    Nevteq Europe B.V. Sp. z o.o.    Warszawa    116
7837    K&M GRUPA Sp. z o.o.    Gruszczyn    116
7838    Produkcja Handel Usługi IB S.J.    Barwice    116
7839    MAK – POL Sp. z o.o.    Lublin    116
7840    Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.    Szczecin    116
7841    Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o.    Pruszków    116
7842    SZPITAL SPECJALISTYCZNY w Chorzowie    Chorzów    116
7843    Wielospecjalistyczny Szpital – Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu    Zgorzelec    116
7844    Zespół Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Tarnowie    Tarnów    116
7845    Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    116
7846    Elektrociepłownia Białystok S.A.    Białystok    116
7847    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Nowy Sącz    116
7848    Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A.    Częstochowa    116
7849    PKS CHEŁM S.A.    Chełm    116
7850    Żegluga Augustowska Sp. z o.o.    Augustów    116
7851    EUROLINES POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    116
7852    PORT LOGICS CARGO AND CONTAINER Sp. z o.o.    Szczecin    116
7853    BL Rzepak Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Rotmanka    116
7854    INTROL S.A.    Katowice    116
7855    Herbewo International S.A.    Kraków    116
7856    Drukarnia INTER – DRUK S.J.    Białystok    116
7857    PPHU VIVA S.J.    Suchy Las    116
7858    Polargos Sp. z o.o.    Warszawa    116
7859    Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    116
7860    BRANDDEX Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    116
7861    San – Went Sp. z o.o. PUP    Gdynia    116
7862    INPRO Sp. z o.o.    Szczecin    116
7863    Stal-Systems S.A.    Wólka Pełkińska    116
7864    Quality Sp. z o.o.    Gzin    116
7865    Big Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe    Świebodzin    116
7866    PHU Domus Sp. z o.o.    Szczecin    116
7867    Par Bakuła S.J.    Gdańsk    116
7868    Ruroplast – S.J.    Janów    116
7869    PROGRES Sp. z o.o. S.K.    Pruszcz Gdański    116
7870    Przedsiębiorstwo Handlowe LUMAR Sp. z o.o.    Lublin    115
7871    FH Domicela Sp. z o.o.    Jasło    115
7872    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE WATRA Sp. z o.o.    Węgrów    115
7873    TOMASZEWSKI Sp. z o.o.    Warszawa    115
7874    Przeds. Handlowo-Usługowe Malecki Piotr i Janina S.J.    Wola Baranowska    115
7875    Denckermann Sp. z o.o.    Warszawa    115
7876    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Etoll” Sp. J. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski    Strzelin    115
7877    PPH DAWID Sp. z o.o.    Sztum    115
7878    RAND Sp. z o.o.    Wrocław    115
7879    Grafmaj AM Aneta Szczublińska    Poznań    115
7880    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    115
7881    SUMET Sp. z o.o.    Łódź    115
7882    Rondo Gumieniak Wiesław, Marciniak Janusz i Swajda Mieczysław Sp. J.    Siemiatycze    115
7883    MYLLYKOSKY SALES Sp. z o.o.    Warszawa    115
7884    Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Złotkowo    115
7885    Wodmax Sp. z o.o.    Olsztyn    115
7886    Musi – Spółdzielnia    Lublin    115
7887    Medica S.J.    Lubin    115
7888    Icom Polska Sp. z o.o.    Sopot    115
7889    Kompaltrade Sp. z o.o.    Poznań    115
7890    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A.    Nowy Sącz    115
7891    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Myszków Sp. z o.o.    Żarki    115
7892    ELBUD Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Katowice    115
7893    Panorama-SAP Sp. z o.o.    Warszawa    115
7894    Dome International Sp. z o.o.    Warszawa    115
7895    KBF Sp. z o.o.    Poznań    115
7896    Blach – Met Sp. z o.o.    Opole    115
7897    Ratyński i Synowie S.J.    Milanówek    115
7898    Raków S.J.    Raków Duży    115
7899    Jawo Sp. z o.o.    Częstochowa    115
7900    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    115
7901    KEMIPOL Sp. z o.o.    Police    115
7902    SOLARIS LASER S.A.    Warszawa    115
7903    DAMEN SHIPYARDS KOŹLE Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    115
7904    Enpol S.J.    Białystok    115
7905    Meibes Metall – Technik Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    115
7906    ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o.    Świdnica    115
7907    YUMASOFT Sp. z o.o.    Wrocław    115
7908    ATMOTERM S.A.    Opole    115
7909    ASKI Sp. z o.o. Zakład Systemów Komputerowych    Włocławek    115
7910    PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Poznań    115
7911    Fabryka Mebli STOLKAR    Brodnica    115
7912    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SĘKPOL LECH KUKOROWSKI LUDWIK CHOMICZ S.J.    Ośno Lubuskie    115
7913    Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J.    Myślina    115
7914    PLUS Sp. z o.o. Osrodek Usług Medycznych    Cyców    115
7915    Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Śrem    115
7916    Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Rawicz    115
7917    Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.    Gdańsk    115
7918    Medana Pharma S.A.    Sieradz    115
7919    G.EN Gaz Energia S.A.    Tarnowo Podgórne    115
7920    TRANS – FORMERS KARPATIA Sp. z o.o.    Tarnów    115
7921    Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    115
7922    Przeds. Usług Komunalnych Komex Sp. z o.o.    Jastarnia    115
7923    Biuro Usług Turystycznych Simon Sp. z o.o.    Poznań    115
7924    WO-MA Sp. z o.o.    Nowy Targ    115
7925    POLBROK – AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Gdynia    115
7926    Animar Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    115
7927    Castillo Trans Polska Sp. z o.o.    Warszawa    115
7928    Active Trade Sp. z o.o.    Nowa Dęba    115
7929    POSEIDON FRACHTCONTOR JUNGE Sp. z o.o.    Szczecin    115
7930    Arka 2 Sp. z o.o.    Biała Podlaska    115
7931    Petek i Wspólnicy, Adam Korbel S.J.    Zabrze    115
7932    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    115
7933    STADNINA KONI NOWIELICE Sp. z o.o.    Nowielice    115
7934    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    115
7935    Galec Sp. z o.o.    Warszawa    115
7936    KONSULTANT Sp. z o.o.    Warszawa    115
7937    CTL MACZKI BÓR S.A.    Sosnowiec    115
7938    ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Jastrzębie-Zdrój    115
7939    PPHU IZOLMET Sp. z o.o.    Zawonia    115
7940    SORPOL Sp. z o.o.    Głogów    115
7941    RASTER R. Nowak i S-ka S.J.    Kielce    115
7942    PRODREX Sp. z o.o. PPU    Rudołtowice    115
7943    No ART S.J.    Czarnów    115
7944    PMICOMBERA Sp. z o.o.    Warszawa    115
7945    Becker Elektronic Polska Sp. z o.o.    Wrocław    115
7946    KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o.    Kraków    115
7947    Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o.    Poznań    115
7948    Sandmix Sp. z o.o.    Chróścice    115
7949    Security Sp. z o.o.    Gdańsk    115
7950    SYR Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    115
7951    Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok    Poznań    115
7952    REKIN Jan Mozolewski i Wspólnicy S.J.    Białystok    114
7953    Arka S.J.    Sianów    114
7954    K-4 Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Brzeziny    114
7955    Autoryzowana Stacja Obsługi M. Romanowski S.J.    Radom    114
7956    LONTEX Piotr Londzin    Czechowice-Dziedzice    114
7957    Gab-Rat Sp. z o.o.    Gdańsk    114
7958    Warsztat Usług Technicznych S.J. Krystyna Tynfowicz, Jerzy Tynfowicz    Gorzów Wielkopolski    114
7959    PETROL – HAWEN S.J. Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe    Piła    114
7960    COOPEXIM Sp. z o.o.    Warszawa    114
7961    SPOŁEM PSS    Września    114
7962    PSS SPOŁEM    Brzesko    114
7963    FARBUD Sp. z o.o.    Lublin    114
7964    HAZBI Sp. z o.o.    Łowicz    114
7965    PPU EUROKABEL – PROREM Sp. z o.o.    Starachowice    114
7966    Bto Sp. z o.o.    Łódź    114
7967    Multistal i Lohmann Sp. z o.o.    Poznań    114
7968    FH WALOR S.J.    Kolbuszowa    114
7969    PHU Eko – Auto S.J.    Konin    114
7970    Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J.    Opoczno    114
7971    CP Trade Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    114
7972    Agencja Gospodarcza Agos Sp. z o.o.    Puławy    114
7973    BGJ System Sp. z o.o.    Wygoda    114
7974    Amoena Polska Sp. z o.o.    Warszawa    114
7975    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie    Wejherowo    114
7976    Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Prabuty    114
7977    Firma Handlowa Bartoszek S.J.    Tyniowice    114
7978    Alamo Water Poland sp. z o.o.    Zielonki    114
7979    ENTECH Sp. z o.o.    Łódź    114
7980    Lubaczowskie Przediębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lubaczów    114
7981    AS – BUD Sp. z o.o.    Bielawa    114
7982    Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane KPRB S.A.    Stargard Szczeciński    114
7983    Melbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego    Siedlce    114
7984    Instalacyjna Spółka Prac Elektrycznych – Ispe Sp. z o.o.    Mysłakowice    114
7985    Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o.    Kraśnik    114
7986    Santano Leszek i Monika Staśkiewicz sp. j.    Wielichowo    114
7987    Cykoria S.A.    Wierzchosławice    114
7988    Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J.     Warszawa    114
7989    ZAP Sznajder Batterien S.A.    Piastów    114
7990    SOLARIS BUS & COACH S.A.    Bolechowo-Osiedle    114
7991    APLISENS S.A.    Warszawa    114
7992    Pro-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tychy    114
7993    Chrobry Sp. z o.o. PPH    Kłecko    114
7994    Vimanet Korbel Spółka Komandytowa    Kraków    114
7995    OPAKOWANIA MEDYCZNE Sp. z o.o.    Toruń    114
7996    Fior Sp. z o.o.    Wrocław    114
7997    Łaska Telewizja Kablowa Sp. z o.o.    Łask    114
7998    Politechnika Białostocka    Białystok    114
7999    Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach    Katowice    114
8000    Lizard Błażej Mikołajewicz sp. j.    Poznań    114
8001    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    114
8002    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski    Nasielsk    114
8003    Opak-Service Sp. z o.o.    Łódź    114
8004    PUH POMUS Sp. z o.o.    Warszawa    114
8005    Wojmar Sp. z o.o.    Piaseczno    114
8006    Spectra – Broker Sp. z o.o.    Warszawa    114
8007    Rem – Bud Sp. z o.o. Przeds. Remontowo – Usługowe    Stargard Szczeciński    114
8008    Firma Wielobranżowa Konarski S.J.    Mroczeń    114
8009    OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    114
8010    Biuro Handlowe Elroy Krystyna Maria Rojek Leszek Michał Rojek – S.J.    Włocławek    113
8011    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – HANDLOWE WIEŻOWIEC E.J.M.T. LEŚNIAK S.J.    Ząbkowice Śląskie    113
8012    AUTO – TORUŃ Sp. z o.o.    Lubicz Dolny    113
8013    Zakłady Usługowo – Handlowe AUTOVIVA Sp. z o.o.    Krasnystaw    113
8014    BSL TRUCK Sp. z o.o.    Warszawa    113
8015    AJ Truck Sp. z o.o.    Zabłudów    113
8016    AMD Auto Centrum Sp. z o.o.    Radom    113
8017    Elektrometal S.J. PPHU    Zabrze    113
8018    PH Ares S.J. J.Oporek, T.Oporek, W.Kwiecień    Kraków    113
8019    Simple Creative Products S.A.    Warszawa    113
8020    S.A.S. S.J.    Świdnica    113
8021    Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa ROLNIK    Ostrzeszów    113
8022    Advatech Sp. z o.o.    Wrocław    113
8023    Rol- Brat S.J.    Żabin Karniewski    113
8024    Pom Sp. z o.o. PPHU    Leżajsk    113
8025    TRANS – KOL Paliwa Sp. z o.o.    Koło    113
8026    Atagor Sp. z o.o.    Kraków    113
8027    Walmed Sp. z o.o.    Warszawa    113
8028    Ratajczak & Ochnik Sp. z o.o.    Warszawa    113
8029    Efez Sp. z o.o.    Rawicz    113
8030    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Piekary    Legnica    113
8031    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BMS S.J. T. Białowąs i Z. Bielecki    Kwidzyn    113
8032    Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.    Wrocław    113
8033    Przeds. Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o.    Grajewo    113
8034    Budlex S.A.    Warszawa    113
8035    WA BIS Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata    Szczekociny    113
8036    Rox – Pol Sp. z o.o.    Konin    113
8037    Sesto Senso Klimas S.J.    Czastary    113
8038    Wiblask Sp. z o.o.    Tuchów    113
8039    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    113
8040    Codex Sp. z o.o.    Krzeszyce    113
8041    Warmex Sp. z o.o.    Wielbark    113
8042    DAX COSMETICS Sp. z o.o.    Wiązowna    113
8043    JUKS – POL Sp. z o.o.    Wrocław    113
8044    TRIPUS – POLSKA Sp. z o.o.    Bierutów    113
8045    Zakład Produkcji Urządzeń Sanitarnych i Elektrycznych PPRI Żegrze Sp. z o.o.    Poznań    113
8046    BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Warszawa    113
8047    Uzdrowisko WYSOWA S.A.    Wysowa-Zdrój    113
8048    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o.    Nowy Targ    113
8049    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lublin    113
8050    Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa w Dukli Sp. z o.o.    Dukla    113
8051    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Sokółka    113
8052    Patron Travel Sp. z o.o. Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe    Warszawa    113
8053    ODRATRANS S.A.    Szczecin    113
8054    SPED – TRANS Sp. z o.o. PSTU    Wola Rzędzińska    113
8055    Euro – Sped – Service Sp. z o.o.    Łomża    113
8056    LOG Sp. z o.o.    Warszawa    113
8057    Główny Instytut Górnictwa    Katowice    113
8058    Instytut Lotnictwa    Warszawa    113
8059    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. św. Jana z Kęt    Rumia    113
8060    MANULI – HYDRAULICS POLSKA S.A.    Mysłowice    113
8061    Korporacja Przemysłowa Arkada S.A.    Płoty    113
8062    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    113
8063    MMM MUENCHENER MEDIZIN MECHANIK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    113
8064    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Oświęcim    113
8065    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J.    Oława    113
8066    Elkomex – 98 Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    113
8067    Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o.    Nysa    113
8068    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    113
8069    Plaspol Sp. z o.o.    Częstochowa    113
8070    Stopklatka S.A.    Warszawa    113
8071    Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    113
8072    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna w Budziwojowie    Budziwojów    113
8073    Świętokrzyskie Centrum Farb i Lakierów Sp. z o.o.    Kielce    112
8074    Arman Sp. z o.o.    Chomęcice    112
8075    Towarowe Biuro Duet S.A.    Gdańsk    112
8076    Inter – Team Sp. z o.o.    Warszawa    112
8077    TOYA S.A.    Wrocław    112
8078    Zakład Produkcyjno – Handlowy Hurtownia Części Zamiennych    Tuszów Narodowy    112
8079    Karpol Sp. z o.o.    Tarnów    112
8080    TEHAND Sp. z o.o.    Lublin    112
8081    Wozimex Sp. z o.o.    Warszawa    112
8082    SPOŁEM PSS w Leżajsku    Leżajsk    112
8083    ELEKTROTEK Sp. z o.o.    Opole    112
8084    SHILL – EKSPORT Sp. z o.o. Biuro Tech. – Handlowe     Katowice    112
8085    Hurtownia Armatury SAWO S.J.    Zielona Góra    112
8086    Koper S.J.    Łowicz    112
8087    Leitz Polska Sp. z o.o.    Radomsko    112
8088    Polkont Sp. z o.o.    Bydgoszcz    112
8089    JMA Polska Sp. z o.o.    Łódź    112
8090    PPHU Eko – Benz Sp. z o.o.    Płock    112
8091    Henryk Chwalinski – Zenon Purc S.J.    Lublin    112
8092    KBA – Bis S.J.    Przegędza    112
8093    Compex Pack Service Sp. z o.o.    Łódź    112
8094    Silny & Salomon Sp. z o.o.    Gdynia    112
8095    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGRO-GAMA JÓZEF PSICA, MAREK LITEWKA S.J.    Proszowice    112
8096    Columbovet S.J.    Warszawa    112
8097    TOYS4BOYS.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    112
8098    ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J.    Bartoszyce    112
8099    BHF Harendarczyk Sp. z o.o.    Raszyn    112
8100    Wan Xin Sp. z o.o.    Pruszków    112
8101    PPI Chrobok S.A.    Nowe Bojszowy    112
8102    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o.    Sierpc    112
8103    Inter Deventer Sp. z o.o.    Sosnowiec    112
8104    Zakład Wapienno – Piaskowy Bełżec Sp. z o.o.    Bełżec    112
8105    ACUS S.J.    Warszawa    112
8106    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    112
8107    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    112
8108    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    112
8109    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    112
8110    Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.    Swarzędz    112
8111    F&F Filipowski S.J    Pabianice    112
8112    NOBUD Sp. z o.o.    Sosnowiec    112
8113    Fabryka Tektury Nowa Ziemia Sp. z o.o.    Świerzawa    112
8114    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo – Usługowe Eko – Jar Sp. z o.o.    Stary Targ    112
8115    AGRO EKO Sp. z o.o.    Borsk    112
8116    AGORA S.A.    Warszawa    112
8117    Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego    Złotów    112
8118    Przychodnia Lekarska Konsylium Sp. z o.o.    Głogów    112
8119    115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią SPZOZ    Hel    112
8120    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Stalowa Wola    112
8121    Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    112
8122    Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o.    Chorzów    112
8123    KOBA Organizacja Odzysku S.A.    Kraków    112
8124    MEX P Sp. z o.o.    Łódź    112
8125    EXPOLCO TRANSPED Sp. z o.o.    Gdynia    112
8126    Prywatne Biuro Podróży SINDBAD    Opole    112
8127    Inter – Car Sp. z o.o.    Zgorzelec    112
8128    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    112
8129    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    112
8130    AGRI PLUS Wielkopolska S.A.    Dopiewo    112
8131    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Konstantynowie    Konstantynów    112
8132    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    112
8133    Ferma Drobiu TRZY KOGUTY Sp. z o.o.    Włostowa    112
8134    Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy    Poznań    112
8135    SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    112
8136    OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.    Warszawa    112
8137    PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J.    Katowice    112
8138    TANKPOL R. Mosio i Wsólnicy S.J.    Szczucin    112
8139    Konsalnet – Inowopol Sp. z o.o.    Warszawa    112
8140    UNIVERSITAS Studencka Spółdzielnia Pracy    Warszawa    112
8141    Darmex Casing Sp. z o.o.    Świecie    112
8142    Tarpil Sp. z o.o.    Piła    112
8143    Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.    Piła    112
8144    Conco East Sp. z o.o.    Warszawa    112
8145    Fol-Druk S.J.    Płock    112
8146    Delfin Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    112
8147    Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Przemysłowymi i Tytoniowymi Elga F.j. Bembnowicz A.Cichoń- S.J.    Trzebnica    111
8148    SAWEX Sp. z o.o.    Warszawa    111
8149    MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o.    Witaszyce    111
8150    LUBFRUT ŻUREK I SPÓŁKA S.J. w Lubinie    Lubin    111
8151    P.U.H. SOTEX Sp. z o.o.    Szczecin    111
8152    PH Kohidrex Jarosław Kowzuń, Czesław Kowzuń sp.j.    Igołomia    111
8153    Andrzejczuk Sp. z o.o.    Kołobrzeg    111
8154    Malibu – Auto – Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    111
8155    Stanpol S.J. PUH    Jarosław    111
8156    Komunal Partner Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    111
8157    Nu Air Polska Sp. z o.o.    Warszawa    111
8158    BIG Sport METEBO Sp. z o.o. S.J.    Kalisz    111
8159    Pinnex – Info Sp. z o.o.    Kraków    111
8160    Karol S.J.    Ustka    111
8161    Polimeri Europa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    111
8162    Unilog (Poland) Sp. z o.o.    Łomianki    111
8163    TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    111
8164    Metaleks Sp. z o.o.    Wrocław    111
8165    Nektar Sp. z o.o.    Puck    111
8166    Scholesser – Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o.    Poznań    111
8167    Tampodruk Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    111
8168    MGG PROJEKT Sp. z o.o.    Żmigród    111
8169    Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski S.J.    Bartoszyce    111
8170    Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J.    Nowy Targ    111
8171    NOWAPOL Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    111
8172    MOSTY – ŁÓDŹ S.A. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych    Łódź    111
8173    P.A. NOVA S.A.    Gliwice    111
8174    ROLLSTICK – TORUŃ Sp. z o.o.    Toruń    111
8175    Fluidra Polska Sp. z o.o.    Wrocław    111
8176    Nexbud Sp. z o.o.    Warszawa    111
8177    Fawid Sp. z o.o.    Wieluń    111
8178    Maknitt – Tur Sp. z o.o.    Wiele    111
8179    Ole Sp. z o.o.    Łódź    111
8180    Bitum – Dach Miastkowski Piotr Zajkowski Bartosz Tomasz S.J.    Białystok    111
8181    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    111
8182    Ubojnia Drobiu Piórkowscy    Wola Cyrusowa    111
8183    Wimar – Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    111
8184    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    111
8185    Kompania Spirytusowa Nord – Clas Sp. z o.o.    Łódź    111
8186    Rzeźnictwo i Handel – Kapecki S.J.    Kozy    111
8187    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    111
8188    Radmor S.A.    Gdynia    111
8189    EMATECH Sp. z o.o.    Mysłowice    111
8190    Spółdzielnia Niewidomych Nadodrze    Bytom Odrzański    111
8191    Parasoft S.A.    Kraków    111
8192    Infobase Systemy Informatyczne S.J.    Turek    111
8193    Meble Ceglewski Sp. z o.o.    Piotrowice    111
8194    Auto-Moto Szkoła Sp. z o.o.    Nowy Sącz    111
8195    SKK Sp. z o.o.    Warszawa    111
8196    Miejska Przychodnia Lekarska nr VI NZOZ Sp. z o.o.    Tarnów    111
8197    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego     Biała Podlaska    111
8198    Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o.    Wrocław    111
8199    Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o. NZOZ    Częstochowa    111
8200    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Brodnica    111
8201    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Toruń    111
8202    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Jaworzno    111
8203    EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji    Władysławowo    111
8204    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.    Lipno    111
8205    McDonald's Polska Sp. z o.o.    Warszawa    111
8206    POLSAD Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa    Szczecin    111
8207    Paula – Trans S.J.    Słupsk    111
8208    Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.    Żywiec    111
8209    Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.    Warszawa    111
8210    Apsys Management Sp. z o.o.    Warszawa    111
8211    B.Team FM Sp. z o.o.    Kraków    111
8212    REFLEX K.Nowak S.J.    Katowice    111
8213    HORTI Sp. z o.o.    Konin    111
8214    Zakład Obsługi Leśnictwa S.J.    Tarnobrzeg    111
8215    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JAROSZOWIEC    Jaroszowiec    111
8216    Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J.    Kraków    111
8217    MPT Tabo Sp. z o.o.    Kobylnica    110
8218    Vinationale Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    110
8219    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lubeni    Lubenia    110
8220    SOLERA Sp. z o.o.    Warszawa    110
8221    Drobpol S.J.    Piaseczno    110
8222    PZZ w Kwidzynie Sp. z o.o.    Kwidzyn    110
8223    AGROL Sp. z o.o. PPHU    Bobolice    110
8224    AUTO SALON DEJON & DĄBROWSKI Sp. z o.o.    Legnica    110
8225    BMG Sp. z o.o.    Gdynia    110
8226    Przeds. Usługowo-Handlowe Polserwis Sp. z o.o.    Stalowa Wola    110
8227    Zimny Auto Sp. z o.o.    Łódź    110
8228    SATLAN Sp. z o.o.    Wrocław    110
8229    Partner IKA – 90 S.J.    Gryfice    110
8230    STRIMA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    110
8231    GS Samopomoc Chłopska w Zielonkach    Zielonki    110
8232    Top 8000 S.J    Tarnów    110
8233    Fischerpolska Sp. z o.o.    Kraków    110
8234    Leco Polska Sp. z o.o.    Tychy    110
8235    PE PE S.J.    Solec Kujawski    110
8236    Amadora Sp. z o.o.    Trzebiatów    110
8237    Skalar Sp. Komandytowa    Lublin    110
8238    BEMAR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    110
8239    Kom – Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.    Kraków    110
8240    Inergia Sp. z o.o.    Lublin    110
8241    BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J.    Stalowa Wola    110
8242    Kluber Lubrication Polska Sp. z o.o.    Poznań    110
8243    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sopocie    Sopot    110
8244    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kaczory    110
8245    Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.    Warszawa    110
8246    PREBUD Sp. z o.o.    Rzeszów    110
8247    Mark – Bud Sp. z o.o. PPU    Białystok    110
8248    PROMAR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    110
8249    Amitech Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    110
8250    AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.    Oława    110
8251    BAKOMA – BIS Sp. z o.o.    Kozienice    110
8252    PPH Karmel Import – Export S.J.    Hajnówka    110
8253    EKO – VIT Sp. z o.o.    Łódź    110
8254    Matro Masarnia S.J.    Rawicz    110
8255    Gminna Mleczarnia w Pierzchnicy Sp. z o.o.    Pierzchnianka    110
8256    PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów    Słupca    110
8257    TELBESKID Sp. z o.o.    Nowy Sącz    110
8258    Raf – Pak S.J.    Sowina    110
8259    P.P.H.U.DREWAL A.I Z.FILIPEK S.J.    Toporzysko    110
8260    Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego    Warszawa    110
8261    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa    Wałbrzych    110
8262    Medbuk Sp. z o.o.    Bukowno    110
8263    NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o.    Kraków    110
8264    Medicogen Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    110
8265    ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.    Gdańsk    110
8266    Orchis Energia Sopot Sp. z o.o.    Sopot    110
8267    AGAVIS S.A. PPHU    Bydgoszcz    110
8268    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Oświęcim    110
8269    Zakład Usług Komunalnych BŁYSK Sp. z o.o.    Otwock    110
8270    Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Goleniów    110
8271    Travel Express Sp. z o.o.    Warszawa    110
8272    Kórnickie Przeds. Autobusowe Kombus Sp. z o.o.    Kórnik    110
8273    Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    110
8274    P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J.    Ostrów Mazowiecka    110
8275    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    110
8276    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    110
8277    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach    Iwiny    110
8278    Watrol Sp. z o.o.    Watkowice    110
8279    A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.    Warszawa    110
8280    Holding ZREMB GORZÓW S.A.    Gorzów Wielkopolski    110
8281    W.i J. WYKOWSKI S.J.    Łomża    110
8282    Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o.    Końskie    110
8283    Thoni Alutec Sp. z o.o.    Stalowa Wola    110
8284    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    110
8285    Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.    Mirosławiec    110
8286    Eurofol Sp. z o.o.    Poznań    110
8287    Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    110
8288    Posserwis Sp. z o.o.    Kraków    110
8289    Typograf S.J.    Września    110
8290    Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Lublinie    Lublin    110
8291    Questia Sp. z o.o.    Warszawa    110
8292    NAN S.J.    Zajączkowo    110
8293    CENT S.J.    Żagań    110
8294    Elektra Alum S.J.    Łódź    110
8295    Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Sp. z o.o.    Zgorzelec    110
8296    Waspol S.A.    Wyszków    109
8297    RAFPOL M.KARWALA R.KARWALA S.J.    Nowa Szarlejka    109
8298    MASTER S.J. FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA    Imielin    109
8299    PH Agro-Promes S.J.    Gorzów Wielkopolski    109
8300    Grupa Producentów Drobiu FARMERSS sp. z o.o.    Kilianów    109
8301    STANMOT Sp. z o.o.    Poczesna    109
8302    Car-Droom Sp. z o.o. Sp.k.    Warszawa    109
8303    Podlaska Spółdzielnia Spożywców Jaskółka    Sokółka    109
8304    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nowotańcu    Nowotaniec    109
8305    CEFARM – SZCZECIN S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Szczecin    109
8306    HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    109
8307    HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    109
8308    Schachermayer Polska Sp. z o.o.    Zabierzów    109
8309    Eur – Med Polska Sp. z o.o.    Katowice    109
8310    Son Ha Sp. z o.o.    Warszawa    109
8311    MKKM Sp. z o.o.    Płock    109
8312    Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k.    Bielsko-Biała    109
8313    Farmedica Sp. z o.o.    Warszawa    109
8314    BKF-SYSTEM-TENZI Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    109
8315    DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J.    Michałów-Reginów    109
8316    Argos Sp. z o.o.    Kraków    109
8317    Silla Sp. z o.o.    Mszana Dolna    109
8318    Quest Sp. z o.o.    Warszawa    109
8319    ARPOL Sp. z o.o.    Wrocław    109
8320    Hurtownia FAREX Marek Gorczyca    Węgrów    109
8321    TKD – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    109
8322    BUD – DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J.    Porąbka Iwkowska    109
8323    Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A.    Kraków    109
8324    Mardo Sp. z o.o.    Wrocław    109
8325    ZPH Mistral S.J.    Łódź    109
8326    EKOPLON S.A.    Szydłów    109
8327    LAZUR Spółdzielnia Mleczarska    Nowe Skalmierzyce    109
8328    Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego    Zbęchy-Pole    109
8329    NORD Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o.    Szczecin    109
8330    PPHU Rydełko Sp. z o.o.    Góra    109
8331    MD Trade S.J.    Gniezno    109
8332    Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A.    Warszawa    109
8333    Todis Consulting Group Sp. z o.o.    Warszawa    109
8334    Cegedim Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    109
8335    Prointegra S.A.    Katowice    109
8336    BHB BERTSCH HOLZBAM Sp. z o.o.    Nowy Sącz    109
8337    Materna Communications Sp. z o.o.    Warszawa    109
8338    NZOZ Widok – Bronowice Sp. z o.o.    Kraków    109
8339    CD Słodczyk Sp. z o.o.    Warszawa    109
8340    Krakow Cardiovascular Research Institute Sp. z o.o.    Kraków    109
8341    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Bródno    Warszawa    109
8342    Mogileńskie PGK Sp. z o.o.    Mogilno    109
8343    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Tarnów    109
8344    Max S.J. Majchrzak    Racibórz    109
8345    ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    109
8346    Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    109
8347    Lech-Trans Bieniek S.J.    Witowice    109
8348    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    109
8349    PROF – US PUH Spółdzielnia    Kraków    109
8350    FBO Rubber Technology S.A.    Wolbrom    109
8351    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM    Sosnowiec    109
8352    Agencja Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Brzeszcze    109
8353    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    109
8354    LITEX ZPH Stanisław Litwin    Ostrów Wielkopolski    109
8355    Agencja Aktorska Gudejko S.J.    Warszawa    109
8356    Paragran K. Buchta S.J.    Poddębice    109
8357    Steelcon Sp. z o.o.    Warblewo    109
8358    CANON ARTIST Sp. z o.o.    Warszawa    109
8359    E&A Sp. z o.o.    Opole    109
8360    Kosbud Sp. z o.o.    Bestwina    109
8361    NCF Group Sp. z o.o.    Warszawa    109
8362    Gminne Przedsiebiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Izabelin Mokre Łąki Sp. z o.o.    Izabelin    109
8363    ABC Reklama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    109
8364    Ymos Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    109
8365    Degest Sp. z o.o. PUP    Kwidzyn    109
8366    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LUBEX Sp. z o.o.    Lubliniec    109
8367    Bazar Przytesko C&K Śliwa S.J.    Starogard Gdański    109
8368    Miewoj Mieczysław Dobrowolski, Wojciech Dobrowolski S.J.    Brzegi Dolne    108
8369    Tynmar Sp. z o.o.    Kraków    108
8370    COLMEC Sp. z o.o.    Rudno    108
8371    Frank – Cars Sp. z o.o.    Częstochowa    108
8372    Signella Trucks Sp. z o.o.    Stojadła    108
8373    Z & Z Auto Złomańczuk Sp. z o.o.    Toruń    108
8374    Autoczęść S.J. PHU    Inowrocław    108
8375    LANGE ŁUKASZUK S.J.    Byków    108
8376    RADUS Sp. z o.o.    Gdynia    108
8377    ZALTECH POLSKA Sp. z o.o.    Boguchwała    108
8378    TOREC Sp. z o.o. PUH    Toruń    108
8379    Multimat S.J. PHUW    Nowy Sącz    108
8380    INTERPHARMA Sp. z o.o.    Gliwice    108
8381    Calltech Sp. z o.o.    Bydgoszcz    108
8382    Przedsiębiorstwo Handlowe Aster Sp. z o.o.    Poznań    108
8383    Safe Computing Sp. z o.o.    Warszawa    108
8384    Harenda S.J.    Zakopane    108
8385    Centroterm Sp. z o.o. Centrum Napędów i Ogrzewania    Brzeg    108
8386    STANBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    108
8387    ENTHONE Sp. z o.o.    Łódź    108
8388    Presto Sp. z o.o.    Legionowo    108
8389    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE DIGITLAND W. WIERZBA I S – KA S.J.    Kraków    108
8390    Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J.    Radom    108
8391    Nova S.J.    Gdańsk    108
8392    NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy    Stara Gadka    108
8393    Stacja Paliw Glinka S.J.    Ciechanów    108
8394    Dill S.J. Firma Handlowo – Usługowa     Iwonicz    108
8395    Przeds. Budowlano Instalacyjne Budomax S.J.    Rzeszów    108
8396    Mostostal Będzin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane    Będzin    108
8397    Marat Sp. z o.o.    Chełm    108
8398    Nmc Sp. z o.o.    Gdańsk    108
8399    Vistar Sp. z o.o.    Kraków    108
8400    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    108
8401    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy    Kruszwica    108
8402    Healthy Food Production S.A.    Kobierzyce    108
8403    PRYMAT Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    108
8404    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    108
8405    Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J.    Pokrzywnica    108
8406    Dzida – Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    108
8407    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala S.J.    Gierów    108
8408    PPH Unicell Poland Sp. z o.o.    Wasilków    108
8409    SODA POLSKA CIECH Sp. z o.o.    Inowrocław    108
8410    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Produkcyjne i Handlowe OBRAM Sp. z o.o.    Olsztyn    108
8411    Elgis – Garbatka Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych    Garbatka-Letnisko    108
8412    MAX ELEKTRONIK S.A.    Zielona Góra    108
8413    MATEX Sp. z o.o.    Starczanowo    108
8414    ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.    Połaniec    108
8415    Przedsiębiorstwo Ortis Tomasz Janik, Wojciech Janik S.J.    Suwałki    108
8416    Uniwersytet Opolski    Opole    108
8417    Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Im. Eugenii i Janusza Zeylandów    Poznań    108
8418    DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ Sp. z o.o.    Wrocław    108
8419    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POŁUDNIOWA Sp. z o.o.    Końskie    108
8420    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Wałbrzych    108
8421    Elektroeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    108
8422    Chassorbis Polska Sp. z o.o.    Warszawa    108
8423    Arba Sp. z o.o.    Przasnysz    108
8424    Hodpol Sp. z o.o.    Chocianów    108
8425    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    108
8426    WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    108
8427    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    108
8428    Polmo Łomianki S.A.    Łomianki    108
8429    Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE    Warszawa    108
8430    KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    108
8431    SILVAPOL S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Leśnictwa    Pępowo    108
8432    DEZA POLSKA Sp. z o.o.    Szczecin    108
8433    PW BEMAR Sp. z o.o.    Będzin    108
8434    PLAST – BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych    Słupsk    108
8435    TAR – FIN Sp. z o.o.    Tarnów    108
8436    RECE OMIKRON POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    108
8437    Drukarnia ABEDIK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    108
8438    Baltic Net Sp. z o.o.    Darłowo    108
8439    HT Lancet Sp. z o.o.    Łęczyca    108
8440    HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.    Lublin    108
8441    Tysand S.J.    Gdańsk    108
8442    Dom Invest Sp. z o.o.    Bytom    108
8443    NEWMOR POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    107
8444    SMB MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE J.WEDLER,M.ZAWADZKI S.J.    Zielona Góra    107
8445    Inspiracja Puziuk S.J.    Choroszcz    107
8446    Łukasik Sp. z o.o.    Ełk    107
8447    Jelczanka Sp. z o.o.    Rzeszów    107
8448    Patria Polska Sp. z o.o.    Warszawa    107
8449    Auto – Elements Maria i Adrian Sklorz S.J.    Katowice    107
8450    DRG MEDTEK Sp. z o.o.    Warszawa    107
8451    FORUM – RONDO Sp. z o.o. Polska Grupa Elektryczna    Morszków    107
8452    PHU Export – Import Karpol Sp. z o.o.    Grajewo    107
8453    Petromont Sp. z o.o.    Niemce    107
8454    Farmed S.J.    Sulejówek    107
8455    Chomik M.Świeży S.J.    Gdów    107
8456    PHU Emka Sp. z o.o.    Leszno    107
8457    Wasbruk Sp. z o.o.    Warszawa    107
8458    Krystozam Sp. z o.o.    Zamość    107
8459    Mokotowianka S.J.    Warszawa    107
8460    APTEKA INTER – MED J.WRONA, J.GAJDA S.J.    Nowy Sącz    107
8461    Profesjonalny Serwis Higieny Sp. z o.o.    Poznań    107
8462    Inter Decor Pro Sp. z o.o.    Warszawa    107
8463    Graha Sp. Komandytowa    Warszawa    107
8464    Firma Handlowo – Usługowa Blu S.J.    Trzebownisko    107
8465    Miano Sp. z o.o.    Warszawa    107
8466    Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska W Kołobrzegu    Kołobrzeg    107
8467    Aesseal Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    107
8468    Instalart Sp. z o.o.    Radom    107
8469    Integro Dach System Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Lębork    107
8470    Bilarte Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    107
8471    Zakłady Mięsne Andrzej Bystry    Swarzędz    107
8472    Cukiernia Sowa S.J.    Bydgoszcz    107
8473    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    107
8474    Magneti Marelli Exhaust Systems Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    107
8475    VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o.    Polkowice    107
8476    EUROSPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    107
8477    BOOMGAARDEN MEDIEN Sp. z o.o.    Ruszków Drugi    107
8478    Sanitas Sp. z o.o.    Warszawa    107
8479    Copymax System Spółka Komandytowa    Kraków    107
8480    Akademia Muzyczna w Krakowie    Kraków    107
8481    Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kowarach    Kowary    107
8482    Scanmed Multimedis S.A.    Kraków    107
8483    Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź – Polesie    Łódź    107
8484    PW VET-AGRO Sp. z o.o.    Lublin    107
8485    Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o.    Rybnik    107
8486    Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.    Poznań    107
8487    Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Siedlce    107
8488    SEGO Sp. z o.o.    Rybnik    107
8489    DPD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    107
8490    KGI GLOMB LOGISTICS Sp. z o.o.    Gdynia    107
8491    Konig-Trans Internationale Spedition Sp. z o.o.    Szczecin    107
8492    Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o.    Gdynia    107
8493    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    107
8494    SPÓŁDZIELNIA USŁUG ROLNYCH ROL-BUD    Trzcińsko-Zdrój    107
8495    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    107
8496    Herbewo S.A.    Kraków    107
8497    Warta Glass Sieraków S.A.    Sieraków    107
8498    Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Płock    107
8499    PPU CZA-TA W. Kelm; M. Niciak S.J.    Piotrków Trybunalski    107
8500    PODANFOL S.A.    Chodzież    107
8501    Aldinger Polska Sp. z o.o.    Zubrzyca Górna    107
8502    GASKET Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    107
8503    Bardusch – Polska Sp. z o.o.    Prudnik    107
8504    Argus Sp. z o.o.    Sosnowiec    107
8505    Gold – Mix S.J.    Gdynia    107
8506    AG Investment Sp. z o.o.    Poznań    107
8507    Remship Ozygała, Bogucki S.J.    Szczecin    107
8508    M.J.M. Ortmann Sp. z o.o.    Tuchola    107
8509    DKR Dzidowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    107
8510    Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K.    Wrocław    107
8511    SM Prądnik Biały Zachód    Kraków    107
8512    Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy Sp. J.    Suchowola    106
8513    Grupa MPT Sp. z o.o.    Warszawa    106
8514    Agrohandel S.J    Łódź    106
8515    Tropicana Sp. z o.o.    Krosno    106
8516    Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.    Wełecz    106
8517    CER Motor Sp. z o.o.    Warszawa    106
8518    PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o.    Warszawa    106
8519    PHU ERTT Sp. z o.o.    Potęgowo    106
8520    JMS Sports Sp. z o.o.    Łódź    106
8521    Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe    Warszawa    106
8522    Correct S.J.    Zduńska Wola    106
8523    Folpol S.J.    Krzemienica    106
8524    Emet – Impex Pompy i Aparatura Sp. z o.o.    Warszawa    106
8525    Komfopol Meble S.J.    Tarnobrzeg    106
8526    Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J.    Ozorków    106
8527    Chemitech Polska Sp. z o.o.    Kraków    106
8528    Apis – Sp. z o.o. Grupa SBS    Siedlce    106
8529    S.I.B.I. Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    106
8530    Faktoria Sp. z o.o.    Katowice    106
8531    Argaz S.J.    Lublin    106
8532    PRESTIGE Budownictwo Sp. z o.o.    Warszawa    106
8533    Bimiz Produkt Sp. z o.o.    Jeziorzany    106
8534    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    106
8535    Diamant International Polska – Młyny Zbożowe Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    106
8536    Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    106
8537    Pek-Mont sp. z o.o.    Bielsk    106
8538    KK – Electronic Polska Sp. z o.o.    Szczecin    106
8539    Telekomunikacja Polska S.A.    Warszawa    106
8540    Logonet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    106
8541    VauPe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    106
8542    Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o.    Elbląg    106
8543    Universal Music Publishing Sp. z o.o.    Warszawa    106
8544    Nest Sp. z o.o.    Łódź    106
8545    Wielkopolskie Centrum Onkologii Im. Marii Skłodowskiej-Curie    Poznań    106
8546    Sanatorium Uzdrowiskowe Koral – Live Sp. z o.o.    Kołobrzeg    106
8547    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Koło    106
8548    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Giżycko    106
8549    Biuro Podróży Rospond Sp. z o.o.    Gdańsk    106
8550    Delta – Trans Sp. z o.o.    Pruszków    106
8551    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    106
8552    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    106
8553    HANPLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    106
8554    Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.    Puck    106
8555    Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gdańsk    106
8556    Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy – Kancelaria Prawna GLN Sp. Komandytowa    Warszawa    106
8557    LEXPAS Sp. z o.o.    Poznań    106
8558    Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.    Warszawa    106
8559    MOTONAFT Sp. z o.o. Usługi Techniczne    Libusza    106
8560    Integra Malirz, Zwierzycki S.J.    Gliwice    106
8561    Bibby Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    106
8562    OPTIMUM INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    106
8563    Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi    Rumia    106
8564    Moneko Sp. z o.o. Zakład Monitoringu Środowiska i Automatyki    Poznań    106
8565    Biuro Ochrony Rokita Sp. z o.o.    Pęcice    106
8566    Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o.    Kraków    106
8567    MITMAR Sp. z o.o.    Głowno    105
8568    Wistpol S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    105
8569    Gold-Sad Sp. z o.o.    Grudzkowola    105
8570    KLINK INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Olsztyn    105
8571    NOVAX AUTO OGUMIENIE CENTRUM J.D.M. NOWAK SPÓŁKA JAWNA    Poznań    105
8572    DARMA S.J.    Dębowiec    105
8573    SPOŁEM PSS    Piotrków Trybunalski    105
8574    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Lębork    105
8575    Eko – Tank Sp. z o.o.    Osie    105
8576    MERCUS Sp. z o.o. PHP    Polkowice    105
8577    STANCHEM S.J. Przeds. Chemiczne    Lublin    105
8578    PIXEL Sp. z o.o.    Osielsko    105
8579    Reo Croma Sp. z o.o.    Warszawa    105
8580    MILA Sp. z o.o.    Częstochowa    105
8581    Ikar Sp. z o.o.    Dębica    105
8582    Kram Sp. z o.o.    Suwałki    105
8583    Woodline Marszałek S.J.    Rzeszów    105
8584    Rodan Sp. z o.o.    Poznań    105
8585    Ambra Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    105
8586    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Świecie    105
8587    JW Sp. z o.o.    Mysłowice    105
8588    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzbinku    Wierzbinek    105
8589    Architekton Bis Sp. z o.o.    Gdańsk    105
8590    EXPLO Sp. z o.o.    Warszawa    105
8591    Lemminkäinen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    105
8592    ŁUCZ – BUD Sp. z o.o. PHUB    Radom    105
8593    Przedsiębiorstwo HYDROGEOBUDOWA Sp. z o.o.    Sławno    105
8594    CERMET – BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie    Kraków    105
8595    Amar Sp. z o.o.    Lublin    105
8596    KMT Sp. z o.o.    Mielec    105
8597    Stegu Sp. z o.o.    Jełowa    105
8598    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    105
8599    Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.    Kościan    105
8600    Aromat Snack Sp. z o.o.    Trzebielino    105
8601    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    105
8602    HUTA ZABRZE S.A.    Zabrze    105
8603    SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.    Zamość    105
8604    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.    Tychy    105
8605    Loveurope Production Sp. z o.o.    Warszawa    105
8606    Invado Sp. z o.o.    Ciasna    105
8607    Regionalna Telewizyjna Kablowa S.J.    Nowy Sącz    105
8608    Uniwersytet Rzeszowski    Rzeszów    105
8609    MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o.    Lubin    105
8610    Tauron Dystrybucja S.A.    Wrocław    105
8611    Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Lublin    105
8612    SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o.    Złotów    105
8613    Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Tarnów    105
8614    Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    105
8615    SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o.    Piaseczno    105
8616    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szczecinek    105
8617    WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.    Ustka    105
8618    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych KOMBUD Sp. z o.o.    Trzcianka    105
8619    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Pruszków    105
8620    Amrest Sp. z o.o.    Wrocław    105
8621    Odus Sp. z o.o.    Kraków    105
8622    Verlinden Sp. z o.o.    Słupsk    105
8623    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    105
8624    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    105
8625    Pegros Sp. z o.o.    Psary    105
8626    Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A.    Białystok    105
8627    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    105
8628    Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    105
8629    ANDREAS Sp. z o.o.    Szczecin    105
8630    Invest – Tech Sp. z o.o.    Toruń    105
8631    Zarządca Sp. z o.o.    Szczecin    105
8632    WORK SERVICE S.A.    Wrocław    105
8633    SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J.    Sulejówek    105
8634    Fermstal WKS Sp. z o.o.    Niemodlin    105
8635    Projspaw Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Prod. – Handlowe    Wągrowiec    105
8636    Machura Bros Corporation S.J.    Suchy Las    105
8637    Hand Pol Serwis Sp. z o.o. PH    Jasło    105
8638    Euroconsult Sp. z o.o.    Kraków    105
8639    Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.    Łódź    105
8640    Agencja Konsultingowa SAS Sp. z o.o.    Bydgoszcz    105
8641    Atrium 21 Sp. z o.o.    Warszawa    105
8642    Dmr Sp. z o.o.    Warszawa    105
8643    SKOK Im.ks. Franciszka Blachnickiego W Zamościu    Zamość    105
8644    Powiśle Spółdzielnia Pracy     Kwidzyn    105
8645    ANDA – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Warszawa    104
8646    PPUH FORMICA S.J.    Włocławek    104
8647    FW Gładysz S.J. Wiesław i Zbigniew Gładysz    Brójce    104
8648    Bąbel Sp. z o.o.    Szczecinek    104
8649    Mipama Import – Export S.J. PPHU    Opatówek    104
8650    ALBECO Sp. z o.o.    Plewiska    104
8651    Essilor Polonia Sp. z o.o.    Warszawa    104
8652    WTÓRMEX S.J. PW    Radomsko    104
8653    Termitech S.J.    Białystok    104
8654    BM Aqua Brzeziński Morawiecki S.J.    Będzin    104
8655    Firma Duledo Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    104
8656    CDW Sp. z o.o.    Borzykowo    104
8657    Swojak Sp. z o.o. Konsorcjum Firm Handlowych    Garwolin    104
8658    Fun & Sport Sp. z o.o.    Wrocław    104
8659    GRANMAR Sp. z o.o.    Kraków    104
8660    Kalwarianka Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Kalwarianka    Kalwaria Zebrzydowska    104
8661    Gajo S.J.    Kluczbork    104
8662    Pal S.J.    Czechowice-Dziedzice    104
8663    Dolnośląska Grupa Apteczna S.A.    Wrocław    104
8664    Zatoka Sp. z o.o.    Gdańsk    104
8665    SVEDAN – POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    104
8666    TEKNOKLIMA Sp. z o.o.    Katowice    104
8667    Biuro Inżynierii Transportu – Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J.    Poznań    104
8668    Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    104
8669    Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Żyrardów    104
8670    Trawest Sp. z o.o.    Trawniki    104
8671    Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o.    Wrocław    104
8672    Art – Went S.J. PPHU     Konstantynów Łódzki    104
8673    PORTOS S.J.    Kalisz    104
8674    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    104
8675    BŁACHUT Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Żywiec    104
8676    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    104
8677    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    104
8678    Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o.    Gdynia    104
8679    Alma S.J.    Pszczyna    104
8680    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA S.J. J.M.E.K. WRÓBEL    Bielsko-Biała    104
8681    KOJPASZ S.J. Kossowski, Jakubiuk    Wisznice    104
8682    BSG Sp. z o.o.    Zgierz    104
8683    GUMOPOLIS Sp. z o.o.    Olkusz    104
8684    Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A.    Kuźnia Raciborska    104
8685    Elokon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    104
8686    PPH MEGA Sp. z o.o.    Sokołowice    104
8687    HELION S.A.    Gliwice    104
8688    Warsaw Study Centre Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    104
8689    Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. NZOZ    Olesno    104
8690    POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne    Warszawa    104
8691    Legionowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej    Legionowo    104
8692    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Świnoujście    104
8693    ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    104
8694    Rethmann Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    104
8695    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie Sp. z o.o.    Gostynin    104
8696    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie    Oława    104
8697    Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.    Gdańsk    104
8698    Biuro Usług Turystycznych Żak Tourist Sp. z o.o.    Augustów    104
8699    STANPOL Sp. z o.o.    Andrychów    104
8700    HHR Poland TRS Sp. z o.o.    Warszawa    104
8701    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    104
8702    Autonika Holding S.A.    Rzeszów    104
8703    UNIPLAST S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Nowe Miasto    104
8704    SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    104
8705    MYSŁOWICE – REMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych    Mysłowice    104
8706    Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.    Kraków    104
8707    Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Kamienna Góra    104
8708    Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o.    Poznań    104
8709    Drukarnia Speed Sp. z o.o.    Długołęka    104
8710    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Świdnicy    Świdnica    104
8711    Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    104
8712    Forty S.J.    Warszawa    104
8713    Bilans Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Mińsk Mazowiecki    104
8714    Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o.    Wałbrzych    104
8715    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    104
8716    Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Częstochowa    104
8717    Spółdzielnia Mieszkaniowa Klonowa    Łódź    104
8718    Petrofina S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    104
8719    Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą    Warszawa    104
8720    Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy Sp.J.    Będzin    103
8721    Fruktol S.J.    Goleniów    103
8722    Boguc Construction Sp. z o.o.    Warszawa    103
8723    ROZBUD Łapińscy S.J.    Augustów    103
8724    DIXI – CAR S.A.    Raszyn    103
8725    SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców    Tarnów    103
8726    GESTRA POLONIA Sp. z o.o.    Gdańsk    103
8727    LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    103
8728    SPOŁEM PSS    Bochnia    103
8729    Schulke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    103
8730    PH Wimar – Seńczuk S.J.    Poznań    103
8731    Balzen – Plast S.J.    Katowice    103
8732    NAFTOHURT Zakład Usługowo – Handlowy    Sompolno    103
8733    Trowilmed Sp. z o.o.    Warszawa    103
8734    FINA S.J.    Łomża    103
8735    Firma Handlowa „Magnetik” Bartkowski Andrzej, Huzarski Ireneusz, Huzarski Mariusz sp. j.    Toruń    103
8736    Budromet Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    103
8737    Efen Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    103
8738    PPU Eljot S.J.    Kowalewo Pomorskie    103
8739    Polnix S.J.    Warszawa    103
8740    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ostrów Mazowiecka    103
8741    Kaja S.J.    Łódź    103
8742    Etpol S.J.    Wancerzów    103
8743    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie    Garwolin    103
8744    MAGROL TOMASZ MAGDZIAK, MACIEJ MAGDZIAK S.J.    Kazimierzew    103
8745    Agencja Handlowa Vesuvio Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    103
8746    Narzędzia Sp. z o.o.    Gdańsk    103
8747    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych MEGA – POL S.A.    Bydgoszcz    103
8748    Zakład Budowlany Waldemar Boś Sp. z o.o.    Włocławek    103
8749    Przeds. Produkcyjno – Budowlane EKO III Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    103
8750    BSK BIOGEST Sp. z o.o.    Białystok    103
8751    Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych    Oborniki    103
8752    Petroinstal – Serwis Sp. z o.o. PUH    Rzeszów    103
8753    Zakład Murarski S.J. Wincenty Krahel i Elżbieta Krahel Rowińska    Dąbrowa Białostocka    103
8754    Przeds. Usług Technicznych Alkor Sp. z o.o.    Sopot    103
8755    JS Budownictwo Sp. z o.o.    Lublin    103
8756    Supertherm Sp. z o.o.    Września    103
8757    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    103
8758    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    103
8759    Industrial Technology Investments Poland Sp. z o.o.    Wielowieś    103
8760    Ekiw Sp. z o.o. PPHU    Brzostek    103
8761    Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych S.A.    Chorzów    103
8762    PPH PEGAR Sp. z o.o.    Trzciana    103
8763    Wydawnictwo RM Sp. z o.o.    Warszawa    103
8764    MGT Sp. z o.o.    Gdynia    103
8765    Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o.    Marki    103
8766    NZOZ Lekarze Rodzinni Rodzinni Salus Aegroti Sp. z o.o.    Radom    103
8767    Zakład Zielarski Kawon – Hurt S.J.    Gostyń    103
8768    Polskie Sieci Elektroenergetyczne – ZACHÓD S.A.    Poznań    103
8769    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    103
8770    CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    103
8771    Hotel VICTORIA Sp. z o.o.    Lublin    103
8772    Cyklop Sp. z o.o.    Kraków    103
8773    ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o.    Poznań    103
8774    Krupa – Dzwierzyński S.J.    Tarnów    103
8775    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    103
8776    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    103
8777    EKONIP Sp. z o.o.    Radziejowice    103
8778    ADWA Sp. z o.o. PPHTU ZPCh    Łódź    103
8779    GOS – ZEC Sp. z o.o.    Poznań    103
8780    Reflex – Polska Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    103
8781    PUH LOBO Sp. z o.o.    Poznań    103
8782    Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu    Lwówek Śląski    103
8783    KIGEMA Sp. z o.o.    Wrocław    103
8784    Work Support Polska Sp. z o.o.    Opole    103
8785    Masterprint XL Sp. z o.o.    Jasin    103
8786    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.    Wrocław    103
8787    Pracownia C&C Sp. z o.o.    Warszawa    103
8788    Graden Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Lublin    103
8789    Warsaw – Apartments Magnolie Sp. z o.o.    Warszawa    103
8790    Tauron Polska Energia S.A.    Katowice    103
8791    Al – Stal Sp. z o.o.    Rzeszów    103
8792    Korat Sp. z o.o.    Kraków    103
8793    FORCETOP Sp. z o.o.    Chotów    103
8794    P.E.C.I. Poland Sp. z o.o.    Warszawa    103
8795    Polmak Bis Sp. z o.o.    Białystok    102
8796    Lubsad Sp. z o.o.    Motycz    102
8797    Polskie Kruszywa Mineralne Sp. z o.o.    Wałbrzych    102
8798    Pol – Marley S.J.    Oświęcim    102
8799    Eurosystem Polska Sp. z o.o.    Przywory    102
8800    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jordanowie Śl.    Jordanów Śląski    102
8801    PUH Zdunek Sp. z o.o.    Gdańsk    102
8802    KIM Sp. z o.o.    Wrocław    102
8803    EURO – BIAL S.J.    Białystok    102
8804    Części TIR Chlebek S.J.    Ligota    102
8805    Akros Sp. z o.o.    Stoczek Łukowski    102
8806    AGFA Sp. z o.o.    Warszawa    102
8807    Salus International Sp. z o.o.    Katowice    102
8808    UNIMAX S.A.    Kielce    102
8809    ACM AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kielce    102
8810    HIZ Sp. z o.o.    Częstochowa    102
8811    Billmed Sp. z o.o.    Warszawa    102
8812    DOSTER Sp. z o.o.    Kobiór    102
8813    PETRO – PIL Sp. z o.o. PW    Ruda    102
8814    Rondo Kacprzak S.J.    Bełchatów    102
8815    Best – Office S.J.    Ostrołęka    102
8816    Eureka – Thiel S.J.    Luboń    102
8817    Sport – Styl S.J.    Puławy    102
8818    Glimat Sp. z o.o.    Gliwice    102
8819    Rębisz i Synowie Sp. z o.o.    Kolbuszowa    102
8820    PPHU Markchom Sp. z o.o.    Janów    102
8821    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pakosławiu    Pakosław    102
8822    Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J.    Rokietnica    102
8823    PPUH HERKULES M.MAJEWSKI A.MOSIEJCZYK B.WŁODARCZYK S.J.    Prabuty    102
8824    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kluki    102
8825    BNI Sp. z o.o    Warszawa    102
8826    Tim S.J.    Kościerzyna    102
8827    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BAMI MIROSŁAW NENCA, BEATA NENCA-GREŃ S.J.    Człuchów    102
8828    Henwal Sp. z o.o.    Radziszów    102
8829    Fortress S.A.    Katowice    102
8830    Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J.    Sokołów Podlaski    102
8831    MGGP S.A.    Tarnów    102
8832    ELIMER Sp. z o.o.    Sochaczew    102
8833    Bud – Compex Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno – Budowlane    Białystok    102
8834    Pracownia Architektoniczna Esplan Sp. z o.o.    Poznań    102
8835    Granit Sp. z o.o. PPU    Biała Podlaska    102
8836    Instac Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    102
8837    SOLIMPEX – SERWIS Sp. z o.o.    Nowa Sól    102
8838    TIBRO -JV Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    102
8839    HAL Sp. z o.o.    Baniocha    102
8840    Zakład Garbarski Maltan S.J.    Zwoleń    102
8841    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    102
8842    Maced – Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    102
8843    ZMER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych    Kalisz    102
8844    Polskie Centrum Teleinformatyki S.A.    Brzeg Dolny    102
8845    Korelacja Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Kraków    102
8846    Polcern Sp. z o.o.    Kraków    102
8847    KLAFS Sp. z o.o.    Miłosław    102
8848    BSC Drukarnia Opakowań S.A.    Poznań    102
8849    Polsko – Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.    Szczecin    102
8850    Tow. Oswiatowo – Naukowe INTER – Wiedza Sp. z o.o.    Opole    102
8851    Przychodnia Na Szwederowie Sp. z o.o.    Bydgoszcz    102
8852    Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Ostrołęka    102
8853    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Strzyżów    102
8854    Agora-1 Sp. z o.o. PW    Lębork    102
8855    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Goleniów    102
8856    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    102
8857    Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    102
8858    Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków    Warszawa    102
8859    Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie    Olsztyn    102
8860    MALTA SKI Sp. z o.o.    Poznań    102
8861    Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Lublin    102
8862    Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    102
8863    ECOMS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    102
8864    PHU DAGROPOL S.J.    Przemyśl    102
8865    Elewator Sieradz Sp. z o.o.    Sieradz    102
8866    Warex Sp. z o.o.    Wałbrzych    102
8867    Pres-Con Sp. z o.o.    Kozielice    102
8868    Hermax Sp. z o.o.    Lublin    102
8869    WMB Drogbud Sp. z o.o.    Lubojenka    102
8870    Actavis Polska Sp. z o.o.    Warszawa    102
8871    AB Development Ochota Sp. z o.o.    Warszawa    102
8872    Efka Sp. z o.o.    Komorów    102
8873    Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J.    Pakość    102
8874    Mardo S.J.    Olędzkie    101
8875    Centrum Budowlane Mrągowo Sp. z o.o.    Mrągowo    101
8876    PW Winter Sp. z o.o.    Luboń    101
8877    Auto Compol S.A.    Poznań    101
8878    Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych    Chorzów    101
8879    STANDARD Sp. z o.o. PPH    Lublin    101
8880    Spółdzielnia Rzemieślnicza    Nysa    101
8881    Avnet Sp. z o.o.    Warszawa    101
8882    PW Pieprzyk Sp. z o.o.    Rawicz    101
8883    San – Gaz Kardach S.J.    Jarocin    101
8884    Troja S.J. PH    Żarnów    101
8885    Firma Handlowa Lider S.J.    Ostrołęka    101
8886    Wieś Sp. z o.o.    Warszawa    101
8887    Medprim Sp. z o.o.    Łódź    101
8888    Apteka Staromiejska S.J.    Gdańsk    101
8889    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A.    Gdańsk    101
8890    TITAN LUX Sp. z o.o.    Libiąż    101
8891    Aptom Services Sp. z o.o.    Warszawa    101
8892    Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Kraków    101
8893    3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    101
8894    GŁADYSZ Zakład Remontowo – Budowlany Gładysz Grzegorz, Gładysz Ludmiła S.J.    Wrocław    101
8895    Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński    Kościerzyna    101
8896    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego IZOGAZ Sp. z o.o.    Kwidzyn    101
8897    AQUA – SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    101
8898    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    101
8899    DRUTEX S.A.    Bytów    101
8900    Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    101
8901    Pal – Kom Sp. z o.o.    Szczecin    101
8902    KONTUR Sp. z o.o.    Konstantynów    101
8903    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    101
8904    TARNAVA Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    101
8905    ES SYSTEM Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    101
8906    Indigo Sp. z o.o.    Warszawa    101
8907    KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    101
8908    Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.    Warszawa    101
8909    ISO SOFTWARE SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    101
8910    Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki    Kraków    101
8911    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach    Katowice    101
8912    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lubartowie Sp. z o.o.    Lubartów    101
8913    Geotermia Sp. z o.o.    Czarnków    101
8914    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    101
8915    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.    Malbork    101
8916    Ośrodek Wczasowy Jantar Sp. z o.o.    Jantar    101
8917    Margot Sp. z o.o.    Sanok    101
8918    LUBINPEX Sp. z o.o. PHU    Lubin    101
8919    Polbod – Trans Sp. z o.o. Przeds. Spedycyjno – Transportowe    Sosnowiec    101
8920    HOLLEX Transport S.J. Sławomir Wójcik Artur Wójcik    Uniszowice    101
8921    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Wójcin    101
8922    Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM Sp. z o.o.     Gliwice    101
8923    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.    Tarnów    101
8924    Elektroserv – Zap Sp. z o.o. PUPH    Ostrów Wielkopolski    101
8925    FREZPOL Sp. z o.o.    Siedlce    101
8926    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    101
8927    Studio Gambit Sp. z o.o.    Gdańsk    101
8928    Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j.    Skawina    101
8929    Edelmet Sp. z o.o.    Katowice    101
8930    Liberty Motors Sp. z o.o.    Łódź    101
8931    Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o.    Szczecin    101
8932    Narzędziownia AG Mirosław Rutkowski S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    101
8933    Chata Polska S.A.    Poznań    100
8934    AMP S.J. AGNIESZKA I PIOTR WIELGUS    Zakliczyn    100
8935    GREEN FACTORY Artur Rytel    Zdunowo    100
8936    BAZYL S.J.    Hrubieszów    100
8937    Mat-Chem-Bud Centrum Chemii Budowlanej S.J.    Mazańcowice    100
8938    BINOTTO POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    100
8939    PPUH AUTOCENTRUM S.J.    Mielec    100
8940    Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    100
8941    HOPEA S.J.    Warszawa    100
8942    ASMET S.A.    Reguły    100
8943    Partner w Biurze Sp. z o.o.    Zabrze    100
8944    Przedsiębiorstwo Remontowo – Handlowe BOBREK S.J.    Dąbrowa Górnicza    100
8945    NYNAS Sp. z o.o.    Szczecin    100
8946    METALS MINERALS Sp. z o.o.    Warszawa    100
8947    Lamar Sp. z o.o.    Warszawa    100
8948    Elektro – Instal Sp. z o.o.    Jabłonna    100
8949    Stąporków – Meier Sp. z o.o.    Stąporków    100
8950    SIA Biuro Technologiczne Sp. z o.o.    Łozienica    100
8951    Hurtownia Turbacz S.J. Handel – Usługi Transportowe    Rabka-Zdrój    100
8952    Netcom Sp. z o.o.    Wrocław    100
8953    Elwix Sp. z o.o. PPH    Lublin    100
8954    F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25    Stopnica    100
8955    Puls – Medic Sp. z o.o.    Gdańsk    100
8956    Eurotek Sp. z o.o.    Łódź    100
8957    Nova Sp. z o.o.    Warszawa    100
8958    Apteka Verbena S.J.    Rawa Mazowiecka    100
8959    J-S Sp. z o.o.    Sosnowiec    100
8960    ELTE Sp. z o.o.    Kołbacz    100
8961    Intervent Sp. z o.o.    Mikołów    100
8962    Maczek-Market Sp. z o.o.    Chodzież    100
8963    Węglo-Złom Sp. z o.o.    Mrocza    100
8964    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamionce    Kamionka    100
8965    Terra Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Agencja Inwestycyjna     Poznań    100
8966    ERBET Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    100
8967    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A.    Kraków    100
8968    Marel Sp. z o.o.    Kraków    100
8969    Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój    Ostrów Wielkopolski    100
8970    Dębina – Bud Sp. z o.o.    Rozwadza    100
8971    Biuro Techniczno – Handlowe Branży Energetycznej    Gdańsk    100
8972    Zielonogórskie Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o.    Zielona Góra    100
8973    Maximus Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    100
8974    Conntel – Wrocław Sp. z o.o. Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych     Wrocław    100
8975    Budweld Sp. z o.o.    Wrocław    100
8976    Rembet Sp. z o.o.    Kępno    100
8977    Wytwórnia Koncentratów i Mieszanek Paszowych AGROPOL Wawryszuk A.M.P.T., Wilczek A.B. w Motyczu S.J.    Marynin    100
8978    METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo – Produkcyjny    Łódź    100
8979    FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.    Tychy    100
8980    FAMUR S.A.    Katowice    100
8981    Jeppesen Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    100
8982    Infoprocess Solutions Sp. z o.o.    Gdańsk    100
8983    Polsal Sp. z o.o.    Brzozów    100
8984    Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie    Warszawa    100
8985    Centrum Medyczne Syberka Sp. z o.o.    Będzin    100
8986    WZD Sp. z o.o.    Pszczyna    100
8987    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Działdowo    100
8988    Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stronie Śląskie    100
8989    Quercus Sp. z o.o.    Jedwabno    100
8990    HOREKA Sp. z o.o.    Ełk    100
8991    Kamba Sp. z o.o.    Augustów    100
8992    Restauracja Sfinks S.J.    Lublin    100
8993    WAS-KRK Airport Services Sp. z o.o.    Balice    100
8994    Zakład Inżynierii Kolejowej S.J.    Sandomierz    100
8995    Trans – Cargo S.J.    Oleśnica    100
8996    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    100
8997    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    100
8998    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    100
8999    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    100
9000    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Halinowie    Halinów    100
9001    GRUPA KĘTY S.A.    Kęty    100
9002    Young & Rubicam Poland Sp. z o.o.    Warszawa    100
9003    PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych    Warszawa    100
9004    PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych    Chwaszczyno    100
9005    DUDOJĆ Sp. z o.o.    Koszalin    100
9006    Union Knopf Polska Sp. z o.o.    Turek    100
9007    Jeremias Sp. z o.o.    Gniezno    100
9008    AGEDA Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa    Koszalin    100
9009    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Proszowicach    Proszowice    100
9010    PHU JAWI Sp. z o.o.    Poznań    100
9011    SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J.    Przasnysz    100
9012    Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych Marmat sp. z o.o.    Jasin    100
9013    Dębica Sp. z o.o. PPHU    Elbląg    100
9014    Access Business Group International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    100
9015    MIS Polska Sp. z o.o. Serwis Techniczny    Krosno    100
9016    Przeds. Usług Technicznych Kostro Spółdzielnia Pracy    Płock    100
9017    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    100
9018    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    100
9019    Card 2000 Sp. z o.o.    Gdańsk    100
9020    THT Sp. z o.o.    Świdnica    100
9021    FSP Sp. z o.o. – S.K.    Legnica    100
9022    SINO Sp. z o.o.    Warszawa    100
9023    DUSIK – MATUSIAK S.J. Hurtownia Piwa i Napojów    Andrychów    99
9024    Bruno Tassi Sp. z o.o.    Warszawa    99
9025    WAGROMARKET Sp. z o.o.    Kalisz    99
9026    Target BPO Sp. z o.o.    Łódź    99
9027    Z. B. J. Agata Dudycz Jan Sp.J. FH    Brzozów    99
9028    Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi Sp. z o.o.    Węgrów    99
9029    FINPLUS S.A.    Warszawa    99
9030    AGROMASZ Sp. z o.o. PHU    Rzekuń    99
9031    GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    99
9032    SPOŁEM PSS    Turek    99
9033    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wolsztyn    99
9034    GRELEN S.J. PHU    Polkowice    99
9035    HASS H.A.Z Wasiluk S.J.    Białystok    99
9036    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa ROLNIK    Nowy Świętów    99
9037    Davos Sp. z o.o.    Gdańsk    99
9038    MEGAEL Sp. z o.o.    Tarnów    99
9039    EC Capital Sp. z o.o.    Lidzbark    99
9040    Farmer Spółdzielnia Obsługi Rolnictwa    Strzałkowo    99
9041    Aptekarz Sp. z o.o.    Poznań    99
9042    Meblux S.J.    Łomża    99
9043    Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J.    Łódź    99
9044    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie    Kraków    99
9045    Marka S.J.    Koszalin    99
9046    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Łódź    99
9047    Bog – Mar S.J.    Bielawa    99
9048    Polver Sp. z o.o.    Kraków    99
9049    Sklep Spozywczy Kania – Kalbarczyk S.J.    Katowice    99
9050    Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J.    Opole    99
9051    Bemag S.J.    Krosno    99
9052    Calamus Sp. z o.o. PPHU    Milicz    99
9053    Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J.    Szadek    99
9054    Lab-Term Sp. z o.o.    Warszawa    99
9055    Geomiar Sp. z o.o. Przeds. Usług Geodezyjno – Projektowych    Jarosław    99
9056    Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Inżynieryjne Insmont Sp. z o.o.    Chodzież    99
9057    Wielkopolskie Biuro Projektów Sp. z o.o.    Poznań    99
9058    Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Melbud D&S Pilarczyk S.J.    Modła Księża    99
9059    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    99
9060    Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Janina i Czesław Błaszczyk    Nowe Skalmierzyce    99
9061    FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.    Białobrzegi    99
9062    Zakłady Mięsne Niebieszczańscy S.J.    Gryfów Śląski    99
9063    PIRS PPH Sp. z o.o.    Darłowo    99
9064    OMG Sp. z o.o.    Stara Kornica    99
9065    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    99
9066    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    99
9067    MPS INTERNATIONAL LTD Sp. z o.o.    Koszalin    99
9068    ALKAT Sp. z o.o.    Kraków    99
9069    Wieland Electric Sp. z o.o.    Poznań    99
9070    Etec Sp. z o.o.    Olkusz    99
9071    Edison S.A.    Kraków    99
9072    Pro – Holding Sp. z o.o.    Kraków    99
9073    Fiserv Polska Sp. z o.o.    Warszawa    99
9074    SoftProdukt Sp. z o.o.    Warszawa    99
9075    Business Partners Excellence Sp. z o.o.    Wrocław    99
9076    RELAKS Sp. z o.o. Fabryka Materaców    Chojnice    99
9077    ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o.    Kołczygłowy    99
9078    Sawo Recykling S.J.    Zgierz    99
9079    Glob – Star Sp. z o.o.    Żelazków    99
9080    Las-Danmex Sp. z o.o. PPHU    Augustów    99
9081    Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu    Wrocław    99
9082    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ŚRÓDMIEŚCIE – BIAŁY KAMIEŃ Sp. z o.o.    Wałbrzych    99
9083    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej PEC Sp. z o.o.    Kwidzyn    99
9084    Energa Elektrownie Ostrołęka S.A.    Ostrołęka    99
9085    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Świdnica    99
9086    GIGA Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej    Augustów    99
9087    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Suwałki    99
9088    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Ruda Śląska    99
9089    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Leżajsk    99
9090    DEZAKO Sp. z o.o. Dębickie Zakłady Komunalne    Dębica    99
9091    Interferie S.A.    Lubin    99
9092    ELBEST Sp. z o.o.    Bełchatów    99
9093    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    99
9094    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    99
9095    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach    Regulice    99
9096    Drukarnia Perfekt S.A.    Warszawa    99
9097    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Rzeszów    99
9098    Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Goleniów    99
9099    Autostrada Eksploatacja S.A.    Poznań    99
9100    OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o.    Chrzanów    99
9101    Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników    Toruń    99
9102    Huta Szkła Gloss S.J.    Poniec    99
9103    Gebo Technika Sp. z o.o.    Marki    99
9104    Sheerwater Sp. z o.o.    Warszawa    99
9105    Blattaria – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    99
9106    Beskid Żywiec Sp. z o.o.    Żywiec    99
9107    Glass – Service Sp. z o.o.    Tychy    99
9108    Chełmskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Chełm    99
9109    Przeds. Cykl Sp. z o.o.    Biała Podlaska    99
9110    Regionalne Centrum Serwisowe Kazimierz Besz Spółka Komandytowa    Wrocław    99
9111    Agencja Artystyczna PRO MUSICA Sp. z o.o.    Wrocław    99
9112    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Dom Przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie    Warszawa    99
9113    PHU Noban Sp. z o.o.    Krzanowice    98
9114    Polska Sieć Handlowa UNIA S.A.    Siechnice    98
9115    Hurtownia JUNIOR Tomasz Świniarski    Grudziądz    98
9116    Carmen Sp. z o.o.    Jasienica    98
9117    Fruktus S.J.    Długowola Druga    98
9118    Firma Handlowo Usługowa Wieczorek S.J.    Żabno    98
9119    P.H.U. Damar S.J.    Wiśniew    98
9120    Zbigniew Czajk