Każdy wyjazd wyjątkowy i niezapomniany

"Wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz nieustanne wzbogacanie naszej oferty sprawiło, że rozwijaliśmy się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Chiny nadal pozostają naszym głównym kierunkiem, a nasza oferta wzbogaciła się o blisko 20 innych krajów Azji", mówi Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie

CT Poland Sp. z o.o. od 2001 roku organizuje wyjazdy turystyczne i biznesowe  do Chin i innych krajów Azji oraz z Chin do Polski i krajów Europy.


Kiedy rozpoczynaliśmy działalność wyjazdy do Chin, mojej ojczyzny, były w Polsce mało popularne, a ja pragnęłam, aby to się zmieniło. Dzięki wspólnej pracy udało nam się zbudować firmę, która jest obecnie liderem na rynku wyjazdów turystycznych nie tylko do Chin, ale i całej Azji, a także największym biurem obsługującym w Polsce chińskie delegacje.

 

Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie, pośród mniejszości Miao na południu Chin


Chiny nadal pozostają naszym głównym kierunkiem, a nasza oferta wzbogaciła się o blisko 20 innych krajów Azji.  Organizujemy wyjazdy typowo turystyczne, incentive,  na targi oraz indywidualne wyjazdy nawet dla 2 osób.  Jako akredytowane biuro Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA sprzedajemy bilety lotnicze, a także pomagamy w uzyskaniu wiz do Chin.

Wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz nieustanne wzbogacanie naszej oferty sprawiło, że rozwijaliśmy się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Dobre wyniki i zadowolenie naszych klientów są dla nas ogromną nagrodą, ale i ważnym zobowiązaniem wobec wszystkich przyszłych klientów, którzy zdecydują się na podróż z nami. Jest dla nas niezmiernie ważną rzeczą, aby  każdy wyjazd był wyjątkowy i niezapomniany. Dbają o to zarówno pracownicy biura jak i nasi piloci, zespół, który składa się z pasjonatów Azji i najlepszych jej znawców.


Moja praca to ciągłe podróże pomiędzy Polską a Chinami. Za każdym jednak razem kiedy wracam do Polski wiem, że wracam nie tylko do przyjaciół, ale i do ludzi, z którymi lubię pracować. To właśnie to sprawia, ze CT Poland jest wyjątkowe. My naprawdę kochamy to, co robimy.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *