Gepardy Biznesu 2012 województwa pomorskiego

Spośród 2725 przedsiębiorstw województwa pomorskiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 1551  firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2010-2011. Na podium znalazły się IF Research Polska Sp. z o.o., Nordic Services Sp. z o.o.    i Gdański Dom Książki Sp. z o.o.

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm, których wartość rynkową w okresie marzec 2011 – marzec 2012 w maju 2013 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2010 -2012 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

Znalazła 32 817 takich przedsiębiorstw i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2011 i 2012.

Wartość rynkową 32 817 firm na ostatni dzień roboczy marca 2011 i 2012 policzyliśmy przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. To największa tego typu analiza w Polsce.

GPW podaje wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursu Potęgi Biznesu.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

C/Z w marcu 2011 r.: 15,86.
C/WK w marcu 2011 r.: 1,61.

C/Z w marcu 2012 r.: 9,23
C/WK w marcu 2012 r.: 1,22

źródło: Biuletyn Miesięczny GPW

W badanym okresie wskaźniki giełdowe spadły, dlatego wyceny firm zmniejszyły się nawet wtedy, gdy rok wcześniej miały taką samą wartość zysku netto i kapitału własnego. Dlatego w tym okresie INB zdecydował na potrzeby konkursu Gepardy Biznesu 2012 badać dynamikę w inny sposób: licząc średnią z dynamik zysku netto, przychodów operacyjnych i kapitału własnego.
Sposób liczenia dynamiki rozwoju przedstawiony jest w poniższej tabeli.
Wyniki finansowe GPR Bartek Sp. z o.o. w Sieniawce
Rok 2010 2011 Dynamika w proc.
Zysk netto (w tys. zł) 0,046 103 221937
Kapitał własny (w tys. zł) 5 108 2053
Przychody operacyjne (w tys. zł) 1507 3226 114
Suma dynamik 224104
Średnia z dynamik 74701
Dynamika rozowju 74701

Spośród 2725 przedsiębiorstw województwa pomorskiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 1551  firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2010-2011. Na podium znalazły się IF Research Polska Sp. z o.o., Nordic Services Sp. z o.o.    i Gdański Dom Książki Sp. z o.o.

 

Gepardy Biznesu 2012 województwa pomorskiego

Lp. Nazwa firmy Siedziba Dynamika rozwoju w proc. 

 

1    IF Research Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    50495
2    Nordic Services Sp. z o.o.    Gdańsk    16969
3    Gdański Dom Książki Sp. z o.o.    Gdańsk    10008
4    Polmex Sp. z o.o.    Gdańsk    8384
5    Balticon S.A.    Gdynia    6833
6    Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A.    Gdańsk    5881
7    ELMOR S.A.    Gdańsk    5829
8    Trampbalt Overseas Sp. z o.o.    Gdynia    4521
9    Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o.    Gdańsk    4258
10    ALFIN S.A.    Gdynia    4175
11    Spółdzielnia Producentów Mleka Pomorze    Kowale    4024
12    Artkaem Sp. z o.o.    Gdynia    2869
13    Nort Sp. z o.o. PPU    Szymankowo    2480
14    Centech Sp. z o.o.    Gdańsk    2338
15    Nord Security Sp. z o.o.    Gdańsk    2304
16    Radbur Sp. z o.o.    Somonino    2247
17    Kabar Sp. z o.o.    Gdańsk    2066
18    SEAGULL AS, Sp. z o.o., Oddział w Polsce    Gdynia    2062
19    Przedsiębiorstwo Rolne Avena – Sycewice Sp. z o.o.    Sycewice    1915
20    Versa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    1858
21    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Chojnice    1824
22    Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    1606
23    Kazbi Sp. z o.o.    Sopot    1579
24    Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne CENTRUM Sp. z o.o.    Gdańsk    1565
25    Guma Pomorska Spółdzielnia Pracy W Słupsku Słupskie Zakłady Wyrobów Gumowych    Słupsk    1468
26    ISA Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjne    Gdańsk    1418
27    Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o.    Gdańsk    1321
28    Restauracje Sphinx-Wook S.J.    Gdańsk    1244
29    Zakład Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o.    Dębnica Kaszubska    1145
30    Paris Music Sp. z o.o.    Gdańsk    1131
31    Euro Eco Sp. z o.o.    Gdańsk    1130
32    Suponex Sp. z o.o. PU    Gdynia    1108
33    STS Transpol Sp. z o.o.    Sopot    1104
34    OILER Organizacja Odzysku S.A.    Tczew    1097
35    Spółdzielnia Inwalidów Im. Hieronima Derdowskiego    Chojnice    1058
36    Dovista Polska Sp. z o.o.    Wędkowy    1056
37    Rolwar Sp. z o.o.    Słupsk    952
38    RADIOLEX Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy    Pruszcz Gdański    948
39    Rubo-Serwis Sp. z o.o.    Rumia    934
40    CONRAD S.A.    Gdańsk    919
41    Euroservice Sp. z o.o.    Gdańsk    909
42    Poleko Sp. z o.o.    Gdańsk    909
43    Perfect Medica Sp. z o.o.    Gdańsk    853
44    Voestalpine Vae Polska Sp. z o.o.    Sopot    824
45    Nowa Bis S.J. Szymeczko i Wspólnicy    Kwidzyn    805
46    A-Meat Sp. z o.o.    Pelplin    763
47    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Pal-Pol Sp. z o.o.    Prabuty    754
48    EUROPEAN FINANCE & TRADE CORPORATION S.A.    Gdańsk    740
49    Przedsiębiorstwo Melioracyjne Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    739
50    Nikodem Sp. z o.o.    Gdańsk    739
51    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skala K. Nowacki, A. Węsierski sp. j.    Małoszyce    679
52    IDAL UMDS Sp. z o.o.    Gdynia    676
53    Progman S.A.    Gdynia    636
54    Agria Sp. z o.o.    Zajączkowo    628
55    Zdrowie-Sztum G.j.sławińscy, K.e.wiśniewscy S.J.    Sztum    597
56    SHIPCONTROL Sp. z o.o.    Gdynia    586
57    Gospodarstwo Rolne Zielpol Sp. z o.o.    Zielonki    569
58    Gdańska Fundacja Oświatowa    Gdańsk    568
59    OST-WEST Sp. z o.o.    Gdynia    567
60    Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tczew    566
61    P.F.I. Sp. z o.o.    Łeba    560
62    Gdańsk Fishing Company Sp. z o.o.    Gdynia    558
63    Metrostahl Sp. z o.o.    Gdańsk    541
64    Nautiqus Sp. z o.o.    Gdynia    540
65    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Karsin    523
66    Metalgis Sp. z o.o.    Gdańsk    520
67    Ekonova Sp. z o.o.    Gdańsk    519
68    Dmt System Sp. z o.o.    Gdańsk    518
69    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kartuzach    Kartuzy    515
70    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    512
71    Studio Architektoniczne Kwadrat Sp. z o.o.    Gdynia    501
72    Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kościerzyna    498
73    PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.    Gdynia    496
74    Biuro Urbanistyczne PPP Sp. z o.o.    Gdańsk    494
75    Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp. j.    Ustka    486
76    Durmet Sp. z o.o.    Pępowo    486
77    ALDIS Sp. z o.o.    Gdynia    484
78    Polskie Konsorcjum Energetyczne Sp. z o.o.    Gdańsk    479
79    Restauracja Sphinx S.J.    Rumia    475
80    Extrabau Sp. z o.o.    Gdańsk    474
81    BBV Systems Sp. z o.o.    Gdańsk    473
82    Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o.    Tczew    468
83    Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe    Gdańsk    465
84    S C P Sp. z o.o.    Gdynia    459
85    KJ Automobil Sp. z o.o.    Gdynia    457
86    Bati-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    437
87    Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka Sp. z o.o.    Gdańsk    432
88    Spółdzielnia Pracy Złomowiec w Gdańsku    Gdańsk    425
89    Nordic Frigo Sp. z o.o.    Glincz    424
90    Dyżurna Gdynia L. Tylicki sp. j.    Gdynia    419
91    PRZEDSIĘBIORSTWO CEM-PYŁ BOGDAN BACZUL, EWA BACZUL S.J.    Tczew    418
92    Duramex Sp. z o.o.    Borkowo    416
93    Karl-Bax Sp. z o.o.    Starogard Gdański    413
94    UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH    Gdynia    405
95    WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o.    Gdańsk    404
96    Promus Sp. z o.o.    Gdańsk    402
97    Tesoro Sp. z o.o.    Sopot    397
98    Team Lines Polska Sp. z o.o.    Gdynia    397
99    Sondex Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    396
100    RMA Sp. z o.o.    Tuchom    396
101    NTT Grupa Doradcza Sp. z o.o.    Gdynia    394
102    TNS Sp. z o.o.    Gdańsk    394
103    Security Service Sp. z o.o.    Gdańsk    393
104    Panta Sp. z o.o.    Gdańsk    393
105    Zarząd Portu Morskiego Hel Koga Sp. z o.o.    Hel    391
106    PPHU Trans-Wood Sp. z o.o.    Jaromierz    388
107    Biton Sp. z o.o.    Banino    378
108    AE Solution Sp. z o.o.    Gdańsk    377
109    Marina Sp. z o.o.    Sopot    377
110    ADM Malbork S.A.    Malbork    375
111    Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Gdynia    374
112    AHB SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    371
113    SONY PICTURES GLOBAL BUSINESS SERVICES Sp. z o.o.    Gdynia    369
114    BMB SANTECH HENRYK BRODNICKI, ZYGMUNT LASKOWSKI S.J.    Gdańsk    369
115    Stocznia Żuławy Sp. z o.o.    Ostaszewo    362
116    PLAST – BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych    Słupsk    355
117    Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    353
118    Budulec Sp. z o.o.    Bolszewo    353
119    SPUTNIK Tomasz Pastwa    Starogard Gdański    352
120    4MLBudowa Sp. z o.o.    Kartuzy    352
121    A-Z Medica Sp. z o.o.    Gdańsk    344
122    KIGSTAR Sp. z o.o.    Gdańsk    342
123    Akomex Sp. z o.o.    Starogard Gdański    338
124    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o.    Kościerzyna    338
125    Darekon Sp. z o.o.    Lublewo Gdańskie    338
126    Autoconsult S.A.    Pruszcz Gdański    338
127    Rolmet Sp. z o.o.    Rotmanka    334
128    Spedman Global Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    331
129    Ekobudex Sp. z o.o.    Gdańsk    328
130    MEGA S.A.    Gdynia    328
131    Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    324
132    Techmarine K. Hanć S.J.    Gdańsk    322
133    Pomorskie Centra Kardiologiczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdańsk    314
134    Ulenberg Sp. z o.o.    Główczyce    312
135    RADUNIA – CONTAINERS Sp. z o.o.    Gdynia    311
136    Mzec – Opał Sp. z o.o.    Chojnice    309
137    ARYTON Sp. z o.o.    Chmielno    307
138    Erontrans sp. j. Henryk i Karin Eron    Pruszcz Gdański    303
139    Pomorska Grupa Informatyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    300
140    MMC Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o.    Gdynia    299
141    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    299
142    Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku    Słupsk    299
143    MALTEUROP POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    298
144    BLG Autoterminal Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    297
145    BORMECH Sp. z o.o. PPH    Ustka    297
146    REMPRODEX Sp. z o.o.    Człuchów    296
147    Vistal Ocynkownia Sp. z o.o.    Gdynia    296
148    Borga Installation Sp. z o.o.    Gdynia    290
149    Elwa Sp. z o.o.    Gdańsk    289
150    DWD System Sp. z o.o.    Gdańsk    281
151    Ships Repair & Carpenter Services Sp. z o.o.    Rumia    280
152    PPH DAKA Sp. z o.o.    Żukowo    279
153    Vila Max – Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa    Gdynia    279
154    Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o.    Gdańsk    276
155    Transport-Spedycja Neptun Sp. z o.o.    Gdańsk    272
156    Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wejherowo    263
157    Zbrojbud Sp. z o.o.    Dzierzgoń    259
158    Yellow Group Sp. z o.o.    Gdynia    259
159    Algro Yachting Sp. z o.o.    Gdańsk    259
160    Amber-Star Sp. z o.o.    Gdynia    258
161    Axtech Polska Sp. z o.o.    Gdynia    256
162    Poseyix Development Sp. z o.o.    Gdańsk    255
163    Gafako Sp. z o.o.    Gdynia    254
164    Duko Sp. z o.o.    Gdynia    252
165    Kolanko Transport Sp. z o.o.    Borkowo    252
166    Limito S.A.    Gdańsk    251
167    Styl Sp. z o.o. Firma Architektoniczno – Budowlana     Gdańsk    246
168    Kompleksowa Obsługa Inwestycji Portal-Bud-Inwest Sp. z o.o.    Gdańsk    245
169    NRF POLAND Sp. z o.o.    Gdańsk    245
170    Mantz Polska Sp. z o.o.    Charnowo    243
171    Agroplon Sp. z o.o.    Stańkowo    241
172    Peikko Polska Sp. z o.o.    Sopot    239
173    Fundament – Specjal Sp. z o.o.    Gdańsk    238
174    P-System Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    237
175    MEYBA Sp. z o.o.    Barłomino    237
176    Kadry Cargo & Industrial Services Sp. z o.o.    Gdańsk    233
177    Aluship Technology Sp. z o.o.    Gdańsk    233
178    Ircom Sp. z o.o.    Gdańsk    233
179    ACUSTICA Sp. z o.o.    Gdańsk    231
180    Avalon Foods Sp. z o.o.    Rumia    231
181    Eko – Tech Sp. z o.o.    Starogard Gdański    229
182    JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bierkowo    228
183    Hybryd Spółdzielnia Rolników    Chojnice    228
184    M.L. Sp. z o.o.    Gdańsk    225
185    Centralne Muzeum Morskie    Gdańsk    225
186    Polaszek Meble Sp. z o.o.    Zagórki    223
187    Andrem Sp. z o.o.    Gdynia    223
188    DRAPOL Sp. z o.o.    Gdańsk    223
189    M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o.    Słupsk    221
190    ROLTOP Sp. z o.o.    Cedry Małe    219
191    PPH COMEL Sp. z o.o.    Gdańsk    218
192    Drogomost Sp. z o.o.    Gdańsk    216
193    DMP Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    214
194    MIHO – POLSKA Sp. z o.o.    Pępowo    214
195    NTK Neutrales Transport Kontor Polska Sp. z o.o.    Gdynia    213
196    DOM Sp. z o.o. Przeds. Projektowo Realizacyjne    Starogard Gdański    212
197    ITEL Sp. z o.o.    Gdynia    211
198    Taxi-Ad Polska Sp. z o.o.    Gdynia    211
199    Europartner Sp. z o.o.    Gdańsk    207
200    Peko Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.    Gdańsk    205
201    Intermundia Sp. z o.o.    Gdańsk    204
202    Banco Sp. z o.o.    Rusocin    203
203    DELKOM 2000 Sp. z o.o.    Wejherowo    203
204    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Im.św. Judy Tadeusza Jolanta Brzoskowska I Partnerzy Sp. z o.o.    Gdańsk    202
205    E&S Sp. z o.o. PPUH    Borowo    202
206    Leasing Polski Sp. z o.o.    Gdańsk    201
207    Betonox Construction Sopot S.A. Spółka Komandytowa    Sopot    200
208    AMG Sp. z o.o. PPH    Lębork    200
209    Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o.    Gdańsk    199
210    Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.    Pępowo    199
211    Kamibor Sp. z o.o.    Gdańsk    199
212    S.R.K. Nauta Sp. z o.o.    Gdynia    198
213    Femina Sp. z o.o. NZOZ    Kwidzyn    197
214    Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    195
215    FOSFORY Sp. z o.o. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych    Gdańsk    195
216    Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Agrobałt Sp. z o.o.    Gdynia    192
217    Poznań Indoor Karting Sp. z o.o.    Kwidzyn    192
218    MARBEL Sp. z o.o.    Gdańsk    191
219    KAMIR Sp. z o.o.    Słupsk    190
220    Stary Browar Sp. z o.o.    Gdańsk    190
221    Botrans Sp. z o.o.    Kościerzyna    190
222    PPU Thor Sp. z o.o.    Gdynia    189
223    JP Inwest Sp. z o.o.    Starogard Gdański    189
224    Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o.    Reda    186
225    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o.    Dzierzgoń    186
226    Damir Sp. z o.o.    Gdańsk    186
227    TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o.    Gdynia    185
228    Secespol Technology Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    183
229    SPOŁEM PSS w Sztumie    Sztum    183
230    GDAŃSKIE MELIORACJE Sp. z o.o.    Gdańsk    182
231    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Tczew    180
232    Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.    Gdańsk    179
233    POLAM REM S.A.    Gdańsk    179
234    Tojan Sp. z o.o.    Lubań    177
235    Serwis Usług Leśnych Topol Sp. z o.o.    Bożanka    177
236    Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Gdynia    177
237    Trans Polonia S.A.    Tczew    176
238    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Majer S.J. Alicja Majer I Andrzej Majer    Straszyn    176
239    JK Prorol Sp. z o.o.    Czernin    175
240    Assel Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    175
241    Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A.    Gdańsk    174
242    VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa    Gdańsk    174
243    Promotor-JP Ponikowscy S.J.    Gdańsk    173
244    OLA Sp. z o.o. PPU    Kaliska    173
245    Majkowski Sp. z o.o. Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych    Starogard Gdański    172
246    Marlep Trans Sp. z o.o.    Kościerzyna    172
247    AC MIRTRANS Sp. z o.o.    Gdynia    172
248    WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J.    Parszczyce    171
249    Lignus Sp. z o.o.    Gdańsk    171
250    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa we Władysławowie    Władysławowo    171
251    PLUS-BIS Sp. z o.o.    Stara Kiszewa    170
252    Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.    Gdańsk    168
253    Techno Marine Sp. z o.o.    Malbork    168
254    Polagro Trade Sp. z o.o.    Gdynia    168
255    C-State Polska Sp. z o.o.    Kościerzyna    166
256    Lidyt Bigus, Pisarski S.J.    Gdańsk    166
257    Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Prabuty    166
258    MPL TECHMA Sp. z o.o.    Gdynia    166
259    Zbiko Konstrukcje – Serwis Sp. z o.o.    Gdańsk    165
260    SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze    Tczew    165
261    Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kartuzy    165
262    Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia    Gdańsk    164
263    Balt – Trade Service Sp. z o.o.    Gdynia    163
264    Geo – Ekspert Sp. z o.o.    Gdańsk    163
265    BLUE MEDIA S.A.    Sopot    163
266    GT Poland LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    162
267    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    161
268    Klimawent S.A.    Gdynia    161
269    Coltex ST Sp. z o.o.    Gdańsk    161
270    Przedsiębiorstwo Drogowe Drobud Sp. z o.o.    Rotmanka    160
271    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trojbet Sp. z o.o.    Łebunia    160
272    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jurtex Sp. z o.o.    Gdańsk    158
273    Towarzystwo Kapitałowe S.A.    Gdańsk    158
274    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Magrol Sp. z o.o.    Gdańsk    157
275    Eurocement S.J.    Wejherowo    157
276    MEGA – INWEST S.A.    Gdynia    157
277    PDTEC Sp. z o.o.    Gdynia    155
278    Bagramet Sp. z o.o.    Bytów    155
279    Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o.    Gurcz    154
280    TAS Sp. z o.o.    Kokoszkowy    154
281    Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe MIREX K. I H. Mirek S.J.    Człuchów    154
282    Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o.    Stare Pole    153
283    GPEC Serwis Sp. z o.o.    Gdańsk    153
284    Inwestpol Consulting Poland Sp. z o.o.    Kolbudy    153
285    Nord Auto – Serwis Sp. z o.o.    Dębogórze    153
286    Mosty Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    152
287    Skarszewianka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Skarszewy    152
288    Opalia Sp. z o.o.    Lębork    152
289    Inall Sp. z o.o.    Dziewięć Włók    152
290    Enerpol Sp. z o.o.    Sopot    150
291    Transcomfort Sp. z o.o.    Gdynia    150
292    NZOZ Etern – Med Sp. z o.o.    Gdańsk    150
293    Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A.    Gdańsk    148
294    BEST S.A.    Gdynia    148
295    Sealand Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    148
296    ZIARN – POL Sp. z o.o. Przeds. Przetwórstwa i Handlu Zbożem    Kwidzyn    148
297    Mado Systemy Sp. z o.o.    Sopot    148
298    Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    148
299    Coffee Promotion Sp. z o.o.    Mareza    147
300    Eventcom Sp. z o.o.    Gdynia    147
301    Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.    Malbork    146
302    Nord Logistic Sp. z o.o.    Gdynia    146
303    Bruski Sp. z o.o.    Gdańsk    146
304    Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o.    Gdańsk    145
305    Nowator Papier i Poligrafia Sp. z o.o.    Kartuzy    145
306    RAI Przedsiębiorstwo Budowlane I. Rynkiewicz S.J.    Kieleńska Huta    144
307    Tim-Nord Sp. z o.o.    Gdańsk    144
308    Paula – Trans S.J.    Słupsk    143
309    CEZOS S.J.    Gdynia    143
310    Mikroenergetyka S.J.    Sopot    143
311    ECL EURO-CARGO-LOGISTIK KONTOR GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Gdynia    143
312    STER Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    143
313    Zakłady Artystyczne ART Sp. z o.o.    Gdańsk    143
314    Alufenotherm Sp. z o.o.    Potęgowo    142
315    Linar Sp. z o.o.    Gdańsk    142
316    Prochimia Surfaces Sp. z o.o.    Sopot    141
317    Asmo Sp. z o.o.    Gdynia    140
318    Coldator Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    140
319    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CREON Sp. z o.o.    Gdańsk    140
320    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Komercial Sp. z o.o.    Gdynia    140
321    TAN-VIET International S.A.    Łęgowo    139
322    METALZBYT Sp. z o.o.    Gdańsk    139
323    MEGAT S.A.    Kolbudy    139
324    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik Czesław Cebela, Leszek Szymaniak, Renata Żywiecka S.J.    Gdańsk    138
325    Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.    Gdynia    138
326    Elkor-Bud Sp. z o.o.    Gdańsk    138
327    Gospodarstwo Rolne Dąbrówka Sp. z o.o.    Mieścin    137
328    ASTOR GDAŃSK – Sp. z o.o.    Gdańsk    136
329    Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    135
330    Kapeo Polska Sp. z o.o.    Kartuzy    134
331    CSA Sp. z o.o.    Kartuzy    132
332    EMAR Sp. z o.o. PUP    Sopot    132
333    Zakład Meblowy Werxal S.J.    Starogard Gdański    132
334    ELFEKO S.A.    Gdynia    131
335    Ebud Sp. z o.o.    Mokry Dwór    131
336    DDS Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    130
337    BMC Sp. z o.o.    Gdańsk    129
338    Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o.    Bytów    129
339    115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią SPZOZ    Hel    129
340    BAGIETKA Sp. z o.o. PHP    Chojnice    127
341    Savino Del Bene Poland Sp. z o.o.    Gdynia    126
342    Hydropress Serwis Sp. z o.o.    Gdańsk    126
343    Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.    Gdańsk    125
344    ORKISZ SPÓŁKA Z O.O.    Lębork    125
345    Premium Motors Group Sp. z o.o.    Gdańsk    125
346    Przedsiębiorstwo PKS Człuchów Sp. z o.o.    Człuchów    125
347    Remos Sp. z o.o.    Gdynia    125
348    Spółka Pracownicza Michpol sp. z o.o.    Michorowo    124
349    Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o.    Chwaszczyno    124
350    Pol – Dróg Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    124
351    Interbis Sp. z o.o.    Gdańsk    124
352    Kooperol Spółka Sp. z o.o.    Zduny    124
353    Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o.    Sopot    124
354    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    123
355    SMART Sp. z o.o.    Gdynia    123
356    EG-AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Gdańsk    123
357    TAPI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE Sp. z o.o.    Otomin    122
358    Atom Service Marek Parol S.J.    Gdynia    121
359    Voestalpine Tens Sp. z o.o.    Sopot    121
360    Makler Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    121
361    Gdyńskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REN Sp. z o.o.    Gdynia    121
362    Secespol Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    120
363    Chip Placement Solution – Industrial Engineering – Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    120
364    DWÓR OLIWSKI Sp. z o.o.    Gdańsk    119
365    EMAPOL Sp. z o.o.    Gdańsk    118
366    Tendo Jarosław Nawrot S.J.    Gdańsk    117
367    C&T Marine Consultants Co Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    117
368    Firma El-Color Renata I Tadeusz Walińscy S.J.    Dobrogoszcz    117
369    Gdańskie Przeds. Techniczno-Usługowe Kortech Sp. z o.o.    Starogard Gdański    117
370    MARKOS Sp. z o.o.    Słupsk    116
371    ADL Łebno Przedsiębiorstwo Usługowe Sp. z o.o.    Łebno    116
372    Przedsiębiorstwo IDAL Sp. z o.o.    Gdynia    116
373    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku    Słupsk    116
374    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    115
375    Firma Budowlana Efak S.J.    Gdańsk    113
376    Persona Sp. z o.o.    Gdańsk    113
377    KB Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    113
378    Agencja Inwestycyjna M.C. Sp. z o.o.    Gdynia    113
379    Inicja Sp. z o.o.    Gdynia    112
380    BIO PLANET Sp. z o.o.    Gdynia    112
381    Dataline Automation Support Sp. z o.o.    Kwidzyn    111
382    KBR Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    111
383    Elektra Spółdzielnia Pracy     Gdynia    111
384    PPU Klip Sp. z o.o.    Kleszczewo    111
385    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    110
386    POZORSKI Sp. z o.o.    Złotowo    110
387    Bobas – Trans Spedycja I Transport Bogusław I Sławomir Jędrzejczyk S.J.     Mareza    110
388    POFAR Sp. z o.o.    Sopot    110
389    Asist Sp. z o.o.    Starogard Gdański    109
390    Pro – Bet Sp. z o.o.    Słupsk    109
391    Moore Stephens Trzemżalski Krynicki i Partnerzy Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.    Gdańsk    108
392    D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o.    Niezabyszewo    107
393    DOSCHEM Sp. z o.o.    Sopot    107
394    Leartes Sp. z o.o.    Gdynia    107
395    Black Water Energia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    106
396    Techno – Tex Sp. z o.o.    Tczewskie Łąki    106
397    UNITHERM S.J.    Gdańsk    106
398    Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A.    Gdynia    105
399    TMC Sp. z o.o.    Gdańsk    105
400    Protea Sp. z o.o.    Gdańsk    105
401    Hotel ORW Azoty Sp. z o.o.    Ustka    105
402    Castelmar Sp. z o.o.    Gdańsk    105
403    Desotec Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    104
404    Orga Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    104
405    DUMA POLAND Sp. z o.o.    Gdynia    104
406    Marc Kolor Sp. z o.o.    Gdynia    103
407    Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o.    Gdynia    103
408    Gospodarstwo Rębowo Sp. z o.o.    Domaradz    103
409    Baltimar Sp. z o.o.    Gdynia    102
410    Vistal Steel Sp. z o.o.    Gdynia    102
411    Rak D. Suszczak i Wspólnicy S.J.    Pruszcz Gdański    102
412    Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych    Gdańsk    102
413    Panorama II Sp. z o.o.    Gdynia    102
414    Korelia Art Sp. z o.o.    Gdańsk    102
415    Compte For Tech Sp. z o.o.    Chojnice    101
416    STANPOL Sp. z o.o.    Słupsk    101
417    Merkus Marek Theus S.J.    Sopot    101
418    Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o.    Gdynia    101
419    Arch – Deco Sp. z o.o.    Gdynia    101
420    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    100
421    PCB SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    100
422    AP Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    100
423    Hecksher Polska Sp. z o.o.    Gdynia    100
424    Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o.    Bystrze    99
425    Zakład Usług Inżynierskich ELDRO – FL Sp. z o.o.    Gdańsk    98
426    Apteka Pod Niedźwiedziem Jadwiga Ptach S.J.    Kościerzyna    98
427    ARAMIS SHIPPING AGENCY Sp. z o.o.    Gdynia    98
428    Stalbud Sp. z o.o.    Kartuzy    98
429    Dart Dg Staszak Kełpiński S.J.    Gdańsk    97
430    Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o.    Gdynia    97
431    PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o.    Gdynia    97
432    MpicoSys – Embedded Pico Systems Sp. z o.o.    Gdynia    97
433    Nw Control Sp. z o.o.    Rotmanka    97
434    KLM INVESTMENT Sp. z o.o.    Gdańsk    96
435    Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Wejherowo    96
436    Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    96
437    Wilor S.J. PPHU    Dretyń    96
438    Eurogaz Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    95
439    Kanwas Sp. z o.o.    Tczew    95
440    Pss-Stacje Benzynowe Service Sp. z o.o.    Gdańsk    95
441    Dick Inter S.A.    Gdańsk    95
442    Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J.    Mareza    94
443    Aerosol Service Sp. z o.o.    Charnowo    94
444    Madera Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdynia    93
445    Multimedia Productions Sp. z o.o.    Gdańsk    93
446    Pergopol Sp. z o.o.    Gdańsk    93
447    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Brusach    Brusy    93
448    Horyzont-System Sp. z o.o.    Suchy Dąb    92
449    Faser – Plast Poland Sp. z o.o.    Słupsk    91
450    Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o.    Gdynia    91
451    Partis Deskowania Sp. z o.o.    Pszczółki    91
452    Harat Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane S.J.    Miastko    91
453    WAMAR Sp. z o.o.    Gdynia    91
454    BIK SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    90
455    Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk P. Żabiński S.J.    Gdańsk    90
456    Secil-Polska Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    90
457    Pphu Karma, W. Sikora, E. Greinke, S.J.    Chojnice    90
458    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    89
459    Invest – Rem S.A.    Gdańsk    89
460    AUSTENIT IMPORT Krystyna Ciećkiewicz, Jacek Ciećkiewicz, Cyprian Ciećkiewicz S.J.    Gdańsk    89
461    Apex – Thermo King Sp. z o.o.    Sopot    89
462    Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki S.J.    Miastko    88
463    Profarm Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Farmaceutyczno – Kosmetycznej    Lębork    88
464    NHZ Elektro Sp. z o.o.    Gdańsk    87
465    SPORTIS S.A.    Koleczkowo    87
466    Cetech Sp. z o.o.    Gdańsk    87
467    PUP COMPLEX Sp. z o.o.    Gdańsk    87
468    Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.    Gdańsk    87
469    Studio Gambit Sp. z o.o.    Gdańsk    86
470    Sunnet Sp. z o.o.    Gdańsk    86
471    Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.    Skórcz    86
472    Enco Production Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    86
473    Fogia Furniture Sp. z o.o.    Brodnica Górna    85
474    Ratpol Sp. z o.o.    Kartoszyno    85
475    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    85
476    SPEED Sp. z o.o.    Gdynia    85
477    Centrum Medyczne Zaspa Sp. z o.o.    Gdańsk    85
478    Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o.    Gdynia    84
479    Remontowa Shipbuilding S.A.    Gdańsk    84
480    Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.    Gdańsk    84
481    Santi Sp. z o.o.    Gdynia    84
482    Agrofil Sp. z o.o.    Gowidlino    84
483    Family Service Polen Sp. z o.o.    Bytów    84
484    DOE Sp. z o.o.    Gdynia    84
485    TALEX LESZEK JAWORSKI I WSPÓLNICY S.J.    Borzytuchom    84
486    MASTER-SERWIS OPON Sp. z o.o.    Rudno    84
487    Riela Polska Sp. z o.o.    Kartoszyno    83
488    SOnac Uśnice Sp. z o.o.    Uśnice    83
489    MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j.    Gniew    83
490    Okmarit Sp. z o.o.    Gdynia    83
491    OLICON Sp. z o.o.    Gdańsk    83
492    Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex J. Wiśniewski, M. Zieliński S.J.    Słupsk    82
493    Sztopkanel Sp. z o.o.    Rumia    82
494    Systemix Sp. z o.o.    Starogard Gdański    82
495    Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A.    Gdańsk    82
496    Huber + Suhner Sp. z o.o.    Tczew    82
497    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o.    Sopot    82
498    MDS Sp. z o.o.    Potęgowo    82
499    Zakład Naprawy Środków Transportu S.J.    Tczew    81
500    Want Sp. z o.o.    Tczew    80
501    Skantrade Sp. z o.o.    Sopot    80
502    Firma Usługowo-Handlowa Lemar W.& M. Hartuna S.J.    Skarszewy    80
503    Zbrojstal-Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    80
504    Dartomeks S.J.    Pelplin    79
505    Kruszywa Polskie S.A.    Wąglikowice    79
506    Serwis Słupsk Sp. z o.o.    Bierkowo    79
507    Hanseatic Coal & Coke Trading Polska Sp. z o.o.    Sopot    79
508    Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Chojnice    78
509    PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o.    Stegna    77
510    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    77
511    Pronet – Color Sp. z o.o.    Gdynia    77
512    G&M Sp. z o.o.    Jabłowo    77
513    RB Zakład Usług Budowlanych Sp. z o.o.    Gdynia    77
514    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    76
515    Przedsiębiorstwo Rolne Wielbark Sp. z o.o.    Malbork    76
516    Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o.    Gdańsk    76
517    Voltrim Trade Sp. z o.o.    Gdańsk    76
518    Domax Sp. z o.o.    Łężyce    76
519    CRIST S.A.    Gdańsk    76
520    Fakt Dystrybucja Sp. z o.o.    Gdynia    76
521    Nauta – Hull Sp. z o.o.    Gdynia    76
522    CARTRAG Sp. z o.o.    Gdynia    75
523    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego IZOGAZ Sp. z o.o.    Kwidzyn    75
524    MDKD Sp. z o.o.    Gdynia    75
525    Jantar Development S.A.    Gdynia    75
526    K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.    Gdańsk    74
527    Rymipol Sp. z o.o.     Kożyczkowo    74
528    MARESPOL Sp. z o.o.    Gdynia    74
529    Sondex Braze Sp. z o.o.    Żelazkowo    74
530    Spółdzielnia Inwalidów Metal    Bytów    74
531    Zarex Jackowska S.J.    Gdańsk    74
532    SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA AGROLAND Sp. z o.o.    Gdynia    74
533    Apator Telemetria Sp. z o.o.    Słupsk    73
534    Zakład Zieleni I Dróg Acer S.J.    Borkowo    73
535    Visline Sp. z o.o.    Gdynia    73
536    Spółdzielnia Inwalidów Pomorzanka    Starogard Gdański    73
537    R.s. Glove Company Sp. z o.o.    Sopot    73
538    Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o.    Sopot    72
539    Spółka Rolna GŁÓWCZYCE Sp. z o.o.    Główczyce    72
540    Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o.    Lębork    72
541    Alu-Wiz Z. Wojciechowski, B. Wojciechowski S.J.    Gdańsk    72
542    Erontrans Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    72
543    Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki    Gdańsk    72
544    PONT-PROJEKT Sp. z o.o.    Gdańsk    71
545    PH ELKA Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    71
546    Oltrans – Składy Budowlane Sp. z o.o.    Połchowo    71
547    Pracownia Konserwacji Zabytków BHZ Sp. z o.o.    Gdańsk    71
548    Logisfera 33 Sp. z o.o.    Sopot    70
549    TECHNA Sp. z o.o.    Gdynia    70
550    ATC Cargo S.A.    Gdynia    70
551    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    70
552    POLIMA S.A.    Kwidzyn    69
553    Daf – Trans Sp. z o.o.    Sopot    69
554    Gigam-Bis Sp. z o.o. PPHU    Gdańsk    69
555    Celtrans Sp. z o.o.    Rumia    69
556    Jacquet Nordpol Sp. z o.o.    Gdańsk    69
557    NETA S.A. PH    Puck    69
558    Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.    Gdynia    68
559    Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna     Gdynia    68
560    HM Sp. z o.o. Biuro Doradztwa Gospodarczego    Rumia    68
561    Ulstein Poland Ltd. Sp. z o.o.    Gdynia    68
562    Betonox Posadzki Przemysłowe S.A.    Gdańsk    68
563    Firma CORPEX Sp. z o.o.    Kwidzyn    68
564    JANTAR 2 Sp. z o.o.    Słupsk    67
565    Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej    Słupsk    67
566    Nefab Packaging Poland Sp. z o.o.    Tczew    67
567    Remi Sp. z o.o.    Starogard Gdański    67
568    Gminne Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe Sp. z o.o.    Sławki    67
569    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    66
570    Hikora Sp. z o.o.    Słosinko    66
571    Gawroński Sp. z o.o.    Gdynia    66
572    Paw Sp. z o.o.    Gdańsk    66
573    Praxis Technika Oświetleniowa Sp. z o.o.    Gdynia    66
574    Promare Sp. z o.o.    Gdynia    66
575    Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o.    Gdynia    66
576    ALTARIA SERVICES Sp. z o.o.    Banino    66
577    Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o.    Gdynia    65
578    INTERTOP Sp. z o.o. PW    Malbork    65
579    ITA Sp. z o.o.    Gdynia    64
580    VOGEN Sp. z o.o.    Gdynia    64
581    Madex V. I J. Majorkowscy, G. I M. Borkowscy S.J.    Kościeleczki    64
582    TPS Sp. z o.o.    Gdańsk    64
583    Lancet Sp. z o.o.    Lębork    64
584    Anchor – Agents & Shipbrokers Sp. z o.o.    Gdynia    64
585    Clean – Eco 2000 Sp. z o.o.    Gdynia    64
586    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    64
587    HRC Sp. z o.o.    Bytów    64
588    Przedsiębiorstwo Komunalne MIERZEJA Sp. z o.o.    Stegna    64
589    PW Edex Sp. z o.o.    Janowo    64
590    Grupa Producentów Rolnych Gronajny Sp. z o.o.    Sztum    64
591    Propox Sp. z o.o.    Dobrzewino    63
592    VC Capital Sp. z o.o.    Łęgowo    63
593    Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o.    Dziemiany    63
594    Rzedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Butra Sp. z o.o.    Sopot    63
595    Unison Sp. z o.o.    Juszkowo    63
596    Link Integrator Sp. z o.o.    Gdańsk    63
597    IRBUD Sp. z o.o.    Pogórze    63
598    Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o.    Kościerzyna    63
599    Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Grom Sp. z o.o.    Gdańsk    62
600    Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – S.J.    Lębork    62
601    Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o.    Sopot    62
602    Infico Sp. z o.o.    Gdańsk    62
603    Expolco Transped Sp. z o.o.    Gdynia    62
604    PHU Caros Bogusława I Karol Gruchała S.J.    Kartuzy    62
605    POLIX Sp. z o.o    Żukowo    62
606    Makar Studio Sp. z o.o.    Kartuzy    62
607    IRKO Sp. z o.o.    Gdańsk    61
608    Dresdner Lackfabrik Novatic GmbH & CO.KG Spółka Komandytowa Oddział w Polsce    Banino    61
609    Elnaft Sp. z o.o.    Trąbki Wielkie    61
610    Emmarol Sp. z o.o.    Słupsk    61
611    Nobas Sp. z o.o.    Ostrowite    61
612    Towarowe Biuro Duet S.A.    Gdańsk    61
613    Banglob Sp. z o.o.    Gdynia    60
614    Security System MS Sp. z o.o.    Gdańsk    60
615    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie    Kwidzyn    60
616    Sescom S.A.    Gdańsk    59
617    Bogmar Sp. z o.o.    Gdańsk    59
618    Sita Pomorze Sp. z o.o.    Kościerzyna    59
619    Remed+Lectus Sp. z o.o.    Gdańsk    59
620    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gościcinie Sp. z o.o.    Gościcino    59
621    Bauer Sp. z o.o.    Stare Pole    59
622    AD 1990 Sp. z o.o.    Sopot    58
623    Ref – Con Service S.J.    Gdynia    58
624    Metrox Plast Sp. z o.o.    Tczew    58
625    STO-NOR Polska Sp. z o.o.    Rumia    58
626    BALTRADE S.J.    Gdańsk    58
627    MALBORSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Malbork    58
628    DEKPOL Sp. z o.o.    Pinczyn    58
629    Fines S.A.    Sopot    57
630    Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o.    Jurkowice    57
631    Dock-Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    57
632    Walor Sp. z o.o.    Gdańsk    57
633    ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Słupsk    57
634    Przedsiębiorstwo Budowlane Sombud Sp. z o.o.    Somonino    57
635    Pionet Sp. z o.o.    Gdynia    56
636    FEDERAL MOGUL BIMET S.A.    Gdańsk    56
637    Profirma Sp. z o.o.    Gdynia    56
638    ROTAL Sp. z o.o.    Rumia    56
639    ROLCHEM Sp. z o.o.    Wyczechy    56
640    Orbit One Sp. z o.o.    Gniew    56
641    Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobudowa-Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    56
642    PUP Elport Sp. z o.o.    Gdańsk    56
643    Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o.    Sopot    55
644    Eurx Sp. z o.o.    Gdańsk    55
645    Solutions – Polska Sp. z o.o.    Gdynia    55
646    T.S. Transped Sp. z o.o.    Gdynia    55
647    LEVINO – TRADE Sp. z o.o.    Lębork    55
648    DLS-Trans Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    55
649    Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.    Skarszewy    55
650    Baltima Sp. z o.o.    Gdynia    55
651    Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    55
652    MEBLOMET – Spółdzielnia Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw    Starogard Gdański    55
653    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Proton Sp. z o.o.    Gdańsk    55
654    Tra-Polska Sp. z o.o.    Gdynia    55
655    Królewskie Wzgórze Allcon Osiedla Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    54
656    METPOL S.J.    Jezierzyce    54
657    Meyn Polska Sp. z o.o.    Lębork    54
658    Blar Sp. z o.o.    Gdańsk    54
659    ALLER AQUA Polska Sp. z o.o.    Czarna Dąbrówka    54
660    AJ Słupsk Sp. z o.o.    Redzikowo    54
661    Decor Trends Sp. z o.o.    Miastko    54
662    Delphia Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów S.J.    Gdynia    54
663    AUTO – MOBIL CIEROCKI Sp. z o.o.    Chwaszczyno    54
664    BIK BROKERS Sp. z o.o.    Gdańsk    53
665    OOCL Poland Limited Sp. z o.o.    Gdynia    53
666    WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH EKO S.J. B.BRZĘCZEK Z.WÓJCIK    Gdynia    53
667    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    53
668    Dargoleza Sp. z o.o.    Dargoleza    53
669    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    53
670    DS Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    53
671    Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o.    Charbrowo    53
672    Skat Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    53
673    Pol – Swed Projekt Sp. z o.o.    Sopot    53
674    Malbud-System Sp. z o.o.    Gdańsk    53
675    MICROSYSTEM Sp. z o.o. Biuro Projektów i Zastosowań Systemów Informatycznych    Sopot    53
676    Przeds. Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o.    Gdynia    53
677    Zdunek Premium Sp. z o.o.    Gdańsk    53
678    Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o.    Dretyń    52
679    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    52
680    Błysk Sp. z o.o.    Chwaszczyno    52
681    GEOSYNT.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    52
682    Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j.    Gdańsk    52
683    Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.    Gdynia    52
684    Polska Korporacja Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o.    Słupsk    51
685    VIKTEL Sp. z o.o.    Gdynia    51
686    VTS Sp. z o.o.    Gdynia    51
687    Variosteel Sp. z o.o.    Lębork    51
688    ENGLISH UNLIMITED Sp. z o.o.    Sopot    51
689    Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o.    Wejherowo    51
690    Wiwa Progress Sp. z o.o.    Dzierżążno    51
691    ELPIGAZ Sp. z o.o.    Gdańsk    51
692    Promotor Sp. z o.o.    Starogard Gdański    51
693    Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o.    Żuromino    51
694    Industria Project Sp. z o.o.    Gdańsk    50
695    Bemakor Sp. z o.o.    Gdańsk    50
696    Trans-Sped Danuta Miloch Tadeusz Miloch S.J.    Mały Klincz    50
697    Wikęd S.J.    Luzino    50
698    Pro Realizacja S.A.    Gdynia    50
699    Suek Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    50
700    Camelia S.J.    Linowiec    50
701    Agencja Budowlana Bis Sp. z o.o.    Kartuzy    50
702    Grupa Nokaut S.A.    Gdynia    49
703    Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe M. Dobrowolska S.J.    Gdańsk    49
704    Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    49
705    Sostmeier Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    49
706    Dierre Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    49
707    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar DREW-TRANS S.J.    Wołcza Mała    49
708    Monolit IT Sp. z o.o.    Gdynia    49
709    Przeds. Projektowo-Wdrożeniowe Fort Sp. z o.o.    Gdańsk    49
710    A-JWK Management Sp. z o.o. S-ka Komandytowo – Akcyjna    Gdańsk    48
711    BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o.    Gdynia    48
712    Anga Sp. z o.o.    Gdańsk    48
713    Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek    Gdańsk    48
714    Sonniger Polska Sp. z o.o.    Gdynia    48
715    Torpol Sp. z o.o.    Gdańsk    48
716    Cold System Sp. z o.o.    Gdańsk    48
717    Przeds. Rolno-Handlowe Zajączkowo Sp. z o.o.    Zajączkowo    47
718    Kegar Sp. z o.o.    Kępice    47
719    Kamiński, Krotofil & Co. Sp. z o.o.    Gdańsk    47
720    Flowair Głogowski I Brzeziński S.J.    Gdynia    47
721    Albatros Sp. z o.o.    Władysławowo    46
722    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    46
723    Gates Hardware Sp. z o.o.    Gdańsk    46
724    Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.    Chojnice    46
725    Katmet Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    46
726    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    46
727    Saska Sp. z o.o.    Kolbudy    46
728    Instytut Maszyn Przepływowych P.A.N.    Gdańsk    46
729    NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Sp. z o.o.    Kartuzy    46
730    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombet S.j. Janusz Hora, Zbysław Dalach    Włynkówko    46
731    Firma Handlowo-Usługowa Magnum Sp. z o.o.    Słupsk    46
732    DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o.    Gdynia    45
733    Met – Lak Producent Mebli Metalowych Sp. z o.o.    Skarszewy    45
734    Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J.    Gdańsk    45
735    Fobos Invest Sp. z o.o.    Sztum    45
736    Sibelco Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    45
737    Degest Sp. z o.o. PUP    Kwidzyn    45
738    MAKO Sp. z o.o.    Gdynia    45
739    TMX Sp. z o.o.    Gdańsk    45
740    VETREX Sp. z o.o.    Tczew    45
741    Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.    Gdynia    44
742    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    44
743    SoftCom Sp. z o.o.    Gdańsk    44
744    Zjednoczenie. COM Sp. z o.o.    Gdańsk    44
745    Best Pharm Sp. z o.o.    Gdańsk    44
746    PROCAM POLSKA Sp. z o.o.    Tczew    44
747    Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.    Sopot    44
748    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    43
749    Drewnica Development Sp. z o.o.    Gdańsk    43
750    JANTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Odzieżowe    Wejherowo    43
751    Merco Sp. z o.o.    Gdańsk    43
752    Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego S.A.    Gdańsk    43
753    Nava Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Usługowe    Gdańsk    43
754    IT – Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    43
755    PP-U BIMEL Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    43
756    Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A.    Malbork    43
757    Motomarkt Sp. z o.o.    Gdańsk    43
758    Zakłady Rybackie Wdzydze Sp. z o.o.    Czarlina    43
759    T1 S.A.    Malbork    43
760    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J.    Malbork    42
761    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    42
762    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    42
763    3City-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    42
764    Conection Sp. z o.o.    Reda    42
765    Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.    Gdynia    42
766    Danish Polish Batteries Sp. z o.o.    Starogard Gdański    42
767    ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Gdańsk    42
768    Haco Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    42
769    PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze    Pruszcz Gdański    42
770    Champion Color Olus Sp. z o.o.    Połchowo    42
771    EL-TYNK Prywatny Zakład Budowlany mgr inż. Tadeusz Waliński    Kościerzyna    42
772    Agros S.J. ZHUP    Subkowy    42
773    FIRMA HANDLOWA RMS CZESŁAW ROGALA, LESZEK MAŃSKI, JAROSŁAW SZUSTER S.J.    Nowa Wieś Lęborska    42
774    TOYS4BOYS.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    42
775    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    41
776    POLBROK – AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Gdynia    41
777    Sealab Sp. z o.o.    Gdynia    41
778    FURUNO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    41
779    Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Słupsk    41
780    SPV Sp. z o.o.    Dębnica Kaszubska    41
781    Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K.    Luzino    41
782    Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Bystrze    41
783    Przeds. Trimor Sp. z o.o.    Sopot    41
784    Swojski Smak Sp. z o.o.    Gdynia    41
785    American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    41
786    Epigon S.A.    Gdynia    41
787    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    41
788    Red Transport i Spedycja Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Słupsk    41
789    Gryfbud Sp. z o.o.    Gdańsk    41
790    Dach – Dek Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    41
791    Tubencap Sp. z o.o.    Gdynia    41
792    Mlekpol Sp. z o.o.    Wejherowo    41
793    Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Gdynia    40
794    Arctic Navigations Sp. z o.o.    Gdynia    40
795    Z 27 Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    40
796    SIGMA BK S.J.    Chwaszczyno    40
797    ELBRO Sp. z o.o.    Rumia    40
798    Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy     Malbork    40
799    ODITK-Szkolenia Sp. z o.o.    Gdańsk    40
800    Agencja Rozwoju Pomorza S.A.    Gdańsk    40
801    Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chojnice    40
802    Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec    Gdynia    40
803    PPU Robex Sp. z o.o.    Lębork    40
804    INTERLINK Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    40
805    Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy S.J.    Gdańsk    40
806    Biuro Studiów i Pomiarów Proekologicznych Ekometria Sp. z o.o.    Gdańsk    40
807    PEWIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociagów, Kanalizacji i Ciepłownictwa    Prabuty    40
808    Gospodarstwo Rolne Wysoka – Sp. z o.o.    Silno    39
809    DS Steinhoff Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    39
810    NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe    Gdańsk    39
811    EQS Logistik Sp. z o.o.    Gdynia    39
812    NORD CAPITAL Sp. z o.o.    Rekowo Górne    39
813    Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o.    Gdynia    39
814    Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa    Sztum    38
815    Aland Sp. z o.o.    Gdynia    38
816    Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki S.J.    Chwaszczyno    38
817    Comonet Sp. z o.o.    Gdańsk    38
818    Przedsiębiorstwo Badawczo Produkcyjne ENAMOR Sp. z o.o.     Gdynia    38
819    Red Line Sp. z o.o.    Sopot    38
820    EUROPLANT Handel Ziemniakami Sp. z o.o.    Obliwice    38
821    APATOR METRIX S.A.    Tczew    38
822    TAD – MET S.J.    Kościerzyna    38
823    PPH Polgravel Sp. z o.o.    Gdańsk    38
824    Aniro Engineering Sp. z o.o.    Sopot    38
825    LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    38
826    LOGISTAL Sp. z o.o.    Reda    38
827    Aptex Z.kosiński S.J.    Gdańsk    38
828    Lubiana – Hurt Sp. z o.o.    Łubiana    38
829    Primel Sp. z o.o.    Gdańsk    38
830    Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    38
831    CARTER Sp. z o.o.    Gdańsk    38
832    Anmar Sp. z o.o.    Gdynia    38
833    Dyżurna Gdańsk L. Tylicki S.J.    Gdańsk    38
834    Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.    Gdańsk    38
835    Stark-Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    38
836    AMIGO Sp. z o.o.    Rzeczenica    38
837    TELWENT Sp. z o.o.    Staniszewo    37
838    Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    37
839    Orplast Jerzy Orlikowski sp. j.    Sopot    37
840    ASTE Sp. z o.o.    Kowale    37
841    Dehoplast Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    37
842    Przedsiębiorstwo Budowlane Budrem M.Kulesz J.Laszczka S.j.    Kwidzyn    37
843    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODNIK    Chojnice    37
844    Morska Obsługa Radiowa Statków MORS Sp. z o.o.    Gdańsk    37
845    TOR-PAL Sp. z o.o. PPH    Kwidzyn    37
846    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa POMORZANKA    Człuchów    37
847    Energomasz Sp. z o.o.    Gdańsk    37
848    Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.    Pszczółki    37
849    Ecol Sp. z o.o.    Gdańsk    36
850    Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.    Gdańsk    36
851    ATEM – POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    36
852    Aiton Caldwell S.A.    Gdańsk    36
853    COMPACT Sp. z o.o.    Gdańsk    36
854    Dorom Sp. z o.o.    Charzykowy    36
855    K.M.K. Gdańsk Shiprepair Yard LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    36
856    Techinwest Sp. z o.o.    Kieleńska Huta    36
857    Altair Sp. z o.o.    Gdańsk    36
858    E.T.I.F. Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    36
859    Energa S.A.    Gdańsk    35
860    INPRO S.A.    Gdańsk    35
861    Fiskars Polska Sp. z o.o.    Włynkówko    35
862    PAN DRAGON Sp. z o.o.    Gdańsk    35
863    Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    35
864    Protek – System Sp. z o.o.    Gdynia    35
865    Metzłom Ligęza S.J.    Słupsk    35
866    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    35
867    ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie    Rumia    35
868    IZOLEX Sp. z o.o.    Skarszewy    35
869    Gemini Sp. z o.o.    Wejherowo    35
870    Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J.    Gdynia    35
871    Pirometal Sp. z o.o.    Gdańsk    35
872    Bysewo Kolor Sp. z o.o.    Gdańsk    35
873    Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski Sp. J.    Gdynia    35
874    SIMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    35
875    Timrol S.J. Józef Drozdowski I Jarosław Pielecki    Gniew    35
876    Izopanel Sp. z o.o.    Gdańsk    35
877    Samodzielne Przeds. Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Dzierzgoń    35
878    Ewfe-Polonia Sp. z o.o.    Gdańsk    35
879    Zakład Usług Informatycznych Otago Sp. z o.o.    Gdańsk    34
880    Poldanor S.A.    Przechlewo    34
881    Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o.    Starogard Gdański    34
882    Stores Poland Sp. z o.o.    Gdynia    34
883    Steel Protection Poland Sp. z o.o.    Gdynia    34
884    Efekt Fasteners & Tools S.J. Wiesław Łunecki i Anna Łunecka-Bartkiewicz    Lębork    34
885    BCE Polska Sp. z o.o.    Prabuty    34
886    Davon Sp. z o.o.    Gdańsk    34
887    Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno – Elektroniczne    Gdańsk    34
888    PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE „PROVIMEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    Reda    34
889    SCHAAP – POL Sp. z o.o.    Puck    34
890    Megamini Sp. z o.o.    Gdańsk    34
891    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieście Sp. z o.o.    Gdynia    34
892    Drewin Sp. z o.o.    Łubna    34
893    PSS SPOŁEM    Słupsk    34
894    Thor Sp. z o.o.    Gdańsk    34
895    Hurtownia Artykułów Spożywczych S.J.    Lipienice    34
896    Krymar Handel Hurt Detal S.J.    Słupsk    34
897    Fiz – Med Sp. z o.o. NZOZ    Gdańsk    34
898    Lotos Petrobaltic S.A.    Gdańsk    33
899    Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J.    Nowy Dwór Gdański    33
900    Eurobud S.J.    Starogard Gdański    33
901    GBO Fastening Systems Sp. z o.o.    Gdynia    33
902    Symbios Sp. z o.o.    Rotmanka    33
903    Awek Sp. z o.o.    Gdańsk    33
904    Grupa Travel Sp. z o.o.    Gdynia    33
905    Bakam Sp. z o.o.    Chwaszczyno    33
906    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Izobud Sp. z o.o.    Gdańsk    33
907    Olmet Sp. z o.o.    Gdańsk    33
908    Przeds. Produkcji Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Bytów    33
909    Logisfera Nova Sp. z o.o.    Sopot    32
910    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    32
911    LPP S.A.    Gdańsk    32
912    Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    32
913    Baltimare Sp. z o.o.    Gdynia    32
914    LAMINOPOL Sp. z o.o.    Słupsk    32
915    ELWOZ Sp. z o.o.    Miechucino    32
916    GARDA Sp. z o.o.    Gdynia    32
917    Pelkom Sp. z o.o.    Pelplin    32
918    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Syzar Sp. z o.o.    Lębork    32
919    AJM Sp. z o.o.    Gdańsk    32
920    Top Development Sp. z o.o.    Gdańsk    32
921    Podgrodzie Mała Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    32
922    Barbor Sp. z o.o.    Skowarcz    31
923    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j.    Człuchów    31
924    Aircool Sp. z o.o.    Chwaszczyno    31
925    Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o.    Gdynia    31
926    Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko    Gdynia    31
927    Amitech Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    31
928    Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.    Gdańsk    31
929    AKU Sp. z o.o.    Tczew    31
930    Best-Food Sp. z o.o.    Leszno    31
931    ASEKURACJA Sp. z o.o.    Sopot    30
932    Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Słupsk    30
933    FCPK – Bytów Sp. z o.o.    Bytów    30
934    National Oilwell Varco Poland Spółka z Ogranczoną Odpowiedzialnością    Gdańsk    30
935    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    30
936    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    30
937    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    30
938    Baltic Spares Services Sp. z o.o.    Gdańsk    30
939    MASAR S.J.    Chojnice    30
940    Zaspa Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    30
941    Majątek Żoruchowo Sp. z o.o.    Główczyce    30
942    Bibus Menos Sp. z o.o.    Gdańsk    30
943    LKW Transport Gruba Jarmulewski S.J.    Reda    30
944    Bagomar Sp. z o.o.    Gdynia    30
945    Panax Sp. z o.o.    Gdynia    30
946    Przychodnia Orłowo Sp. z o.o.    Gdynia    30
947    UNICO Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    30
948    Nordbeton Sp. z o.o.    Kobylnica    30
949    Kantor Wymiany Walut Manolo D. Chojnowski, J. Chojnowski S.J.    Gdańsk    30
950    Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.    Starogard Gdański    29
951    Stoll Polska Sp. z o.o.    Słupsk    29
952    Elita Sp. z o.o.    Sztumskie Pole    29
953    Bochen Piekarsko – Ciastkarska Spółdzielnia Pracy    Gdynia    29
954    Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o.    Ustka    29
955    NTA Sp. z o.o.    Gdynia    29
956    Infoprocess Solutions Sp. z o.o.    Gdańsk    29
957    Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gdynia    29
958    PROJECT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Techniczne    Lębork    29
959    Pol Brokers Sp. z o.o.    Sopot    29
960    Dakar Sp. z o.o.    Słupsk    29
961    Żuławska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Nowy Dwór Gdański    29
962    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    28
963    Partnex S.J    Gdańsk    28
964    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    28
965    Xmedia Sp. z o.o.    Gołębiewo Średnie    28
966    Karol S.J.    Ustka    28
967    Sam 34 Marek Theus S.J.    Gdańsk    28
968    Franet Sp. z o.o.    Sopot    28
969    Primer Sp. z o.o.    Gdynia    28
970    IGLOTEX S.A.    Skórcz    28
971    EPS Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    28
972    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    27
973    Osowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku – Osowie    Gdańsk    27
974    RADPOL S.A.    Człuchów    27
975    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    27
976    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdańsk    27
977    Evi-Med Sp. z o.o.    Gdynia    27
978    Energo – Rem Sp. z o.o.    Gdańsk    27
979    Wojewódzkie Centrum Onkologii    Gdańsk    27
980    MEDIX Sp. z o.o.    Tczew    27
981    DALTON Sp. z o.o.    Gdynia    27
982    Sea-Logistics Sp. z o.o.    Suchy Dwór    27
983    Młyn Żuławy Sp. z o.o.    Bałdowo    27
984    INSBUD – WYBRZEŻE Sp. z o.o.    Gdynia    27
985    Arbud – Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    27
986    Stal – Rem S.A.    Gdańsk    27
987    MGMK Sp. z o.o.    Bogatka    27
988    PZZ w Kwidzynie Sp. z o.o.    Kwidzyn    27
989    PROMET Sp. z o.o. Produkcja Metalowa    Człuchów    27
990    Komnino Sp. z o.o. PPU    Komnino    26
991    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    26
992    Tapflo Sp. z o.o.    Tczew    26
993    Ateneum Szkoła Wyższa    Gdańsk    26
994    HAMAR S.J. PH    Gdynia    26
995    Energa – Operator S.A.    Gdańsk    26
996    TS S.J.    Koszwały    26
997    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    26
998    Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH    Chojnice    26
999    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rumia    26
1000    Maxi-Plon Sp. z o.o.    Sopot    26
1001    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    26
1002    Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1003    Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy S.J.    Debrzno    26
1004    Matelbud Sp. z o.o.    Gdynia    26
1005    Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.    Gdańsk    26
1006    Ap – Pol S.J.    Pruszcz Gdański    25
1007    General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o.    Gdynia    25
1008    Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk – Wieniec Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1009    GFA Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1010    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    25
1011    GTL – Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1012    Zemar S.J.    Załęże    25
1013    PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy – S.J.    Gdynia    25
1014    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    25
1015    Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1016    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J.    Rumia    25
1017    GFKM Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1018    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    25
1019    Blick Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1020    Hotton Hotel Sp. z o.o.    Gdynia    25
1021    KORAL S.A.    Tczew    25
1022    Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A.    Gdańsk    25
1023    Elplast Sp. z o.o.    Gdynia    25
1024    Polmarco Sp. z o.o.    Łeba    25
1025    Fimal PSB Sp. z o.o.    Słupsk    25
1026    Gdańsk – Pilot Sp. z o.o. Przeds. Usług Morskich    Gdańsk    25
1027    Farem Sp. z o.o.    Gdynia    25
1028    Marpro Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1029    Grzegorz Sztandera I Aneta Sztandera Hurtownia Erwin S.J.    Wejherowo    25
1030    Przedsiębiorstwo Usług Okrętowych Prodmorex Sp. z o.o.    Gdańsk    25
1031    GREGOR S.A.    Pszczółki    25
1032    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    24
1033    Pomorska Stacja Doświadczalna w Bukówce Sp. z o.o.    Bukówka    24
1034    Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    24
1035    Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1036    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1037    Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.    Lębork    24
1038    TK Medica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    24
1039    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1040    DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A.    Gdynia    24
1041    Intel Technology Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1042    PPUH ALFA Sp. z o.o.    Charnowo    24
1043    Compuware Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1044    Gran Krzysztof Szewczyk, Zbigniew Szewczyk – Sp.J.    Słupsk    24
1045    Blesa S.J. Bil Stanisław, Bil Emilia    Sztum    24
1046    Niemann Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1047    Transfennica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    24
1048    BALEX – METAL Sp. z o.o.    Bolszewo    24
1049    Hands2work Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1050    Biofeed Sp. z o.o.    Rajkowy    24
1051    Budmax Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1052    Cemor Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1053    COLMEC Sp. z o.o.    Rudno    24
1054    Infracorr Sp. z o.o.    Gdańsk    24
1055    Interfrys – Logistyka Sp. z o.o.    Głobino    24
1056    Przetwórstwo Mięsa Konkol Henryk Konkol, Dariusz Konkol, Sylwia Nawrocka S.J.    Bolszewo    24
1057    Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.    Tczew    24
1058    ROGER Dariusz Wensker, Grzegorz Wensker S.J.    Gościszewo    23
1059    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    23
1060    Helena Transport-Spedycja H.J. Burek S.J.    Gościcino    23
1061    Nov – Weld Sp. z o.o.    Miszewko    23
1062    Eurowind Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1063    Wirtualna Polska S.A.    Gdańsk    23
1064    SKK Sp. z o.o.     Puck    23
1065    METRIX METAL Sp. z o.o.    Tczew    23
1066    STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1067    Eclisse Polska Sp. z o.o.    Rokitki    23
1068    Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ustka    23
1069    Det Norske Veritas Business Assurance Poland Sp. z o.o.    Gdynia    23
1070    LOTOS SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1071    Telejon Sp. z o.o.    Gdynia    23
1072    Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb RYBY S.J.    Kartuzy    23
1073    Fes Trading Sp. z o.o.    Gdańsk    23
1074    Oktan – BG S.J.    Nowa Dąbrowa    23
1075    Unia – Famarol Sp. z o.o.    Słupsk    23
1076    I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o.    Gdynia    23
1077    Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o.    Gdynia    23
1078    Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o.    Gdynia    23
1079    Maat Sp. z o.o.    Gdynia    23
1080    BERO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    23
1081    POLNORD S.A.    Gdynia    22
1082    Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa    Gdańsk    22
1083    TECHNOZBYT – WITAN S.J.    Gdańsk    22
1084    Coltat – Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych    Gdańsk    22
1085    AZYL Sp. z o.o.    Glincz    22
1086    Steelcon Sp. z o.o.    Warblewo    22
1087    Taurus SEA Power Sp. z o.o.    Gdańsk    22
1088    SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych    Reda    22
1089    Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy    Gdynia    22
1090    Dan – Poltherm Sp. z o.o.    Łęgowo    22
1091    Electro Ship And Services Sp. z o.o.    Reda    22
1092    Firma Transportowo Handlowa S.J.    Kościerzyna    22
1093    Gras 2 Sp. z o.o.    Korzybie    22
1094    Koga Sp. z o.o.    Miastko    22
1095    CBŻ Pszczółki – Sp. z o.o.    Pszczółki    22
1096    Eko-Tech A.tyciński I A.daszczyński S.J.    Słupsk    22
1097    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    21
1098    Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch    Gdańsk    21
1099    Przedsiębiorstwo BB & S-Ka Drukarnia Bolesław I Teresa Buda S.J.    Koteże    21
1100    Invest Klima Sp. z o.o.    Gdynia    21
1101    MH Automatyka Sp. z o.o.    Gdańsk    21
1102    COLTEX ROGALA S.J.    Gdańsk    21
1103    Elektro-Cal Sp. z o.o.    Zajączkowo    21
1104    International Paint Sp. z o.o.    Gdańsk    21
1105    Energetyk Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wejherowo    21
1106    Stocznia Rybacka SPAWMET Sp. z o.o.    Gdańsk    21
1107    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Miastko    21
1108    VBW ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdynia    21
1109    Elba S.J. ZPU    Tczew    21
1110    Janusz Popaszkiewicz i Łukasz Stolarczyk – Via Medica S.J.    Gdańsk    20
1111    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1112    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    20
1113    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1114    Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    20
1115    Zakład Rolno Przemysłowy Sp. z o.o.    Bukowo    20
1116    Intertoll Polska Sp. z o.o.    Pelplin    20
1117    Impactiv Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1118    MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS    Gdańsk    20
1119    ALU INTERNATIONAL – SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1120    Wózki Widłowe Marcin Perepeczko Spółka Komandytowa    Gdańsk    20
1121    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    20
1122    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    20
1123    Abakus Sp. z o.o.    Gdynia    20
1124    EHT POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    20
1125    Fabryka Kotłów FAKO S.A.    Rumia    20
1126    Efmed Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1127    Eurowax Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1128    Drobud Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Gdakowie    Gdakowo    20
1129    Mar-Tom Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1130    MORENA Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    20
1131    HYDROSTER Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1132    Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Malbork    20
1133    Black Water Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1134    NZOZ Przychodnia Lekarska Działki Leśne Sp. z o.o.    Gdynia    20
1135    Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy S.J.    Lębork    20
1136    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gdynia    20
1137    DKS Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1138    PATRONAT Sp. z o.o.    Gdańsk    20
1139    Most Sp. z o.o.    Sopot    20
1140    Mikomax 4 – Meble Biurowe Sp. z o.o.    Sopot    20
1141    MR. BLOOM Sp. z o.o.    Sopot    20
1142    Rubo-Operator Sp. z o.o.    Gdynia    20
1143    Kornix Forest Sp. z o.o.    Wejherowo    20
1144    KOFIS Sp. z o.o.    Słupsk    20
1145    Allcon Osiedla Sp. z o.o. S.K.A.    Gdynia    19
1146    KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    19
1147    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    19
1148    GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.    Gdynia    19
1149    Pralnia Hevelius Sp. z o.o.    Gdynia    19
1150    Shipco transport Sp. z o.o.    Gdynia    19
1151    POLLYTAG S.A.    Gdańsk    19
1152    FPHU Schwarz B. I L. Szwarc S.J.    Skarszewy    19
1153    Przedsiębiorstwo VOLFRAM S.J.     Łebcz    19
1154    AMS Anetta i Mariusz Staniuk S.J.    Słupsk    19
1155    ALDAZ Sp. z o.o.    Kąpino    19
1156    Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J.    Łapalice    19
1157    Bosch Centrum Agares S.J.    Gdańsk    19
1158    PPU Magnet Sp. z o.o.    Niestępowo    19
1159    INTERDREX Sp. z o.o.    Bieszkowice    19
1160    Przedsiębiorstwo Budowlane Recon Sp. z o.o.    Gdańsk    19
1161    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tczew    19
1162    BOB – ROLLO Sp. z o.o.    Rumia    19
1163    Restauracja Sfinks, Skóra S.J.    Gdynia    19
1164    ROLA Sp. z o.o.    Człuchów    19
1165    DROGOMET Sp. z o.o.    Gdańsk    19
1166    Kołaszewski Sp. z o.o.    Bytów    19
1167    DP & SL Sp. z o.o.    Gdańsk    19
1168    WINDOWS 2000 S.J.    Rumia    19
1169    Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    18
1170    VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa    Gdańsk    18
1171    Demuth Zeta Sp. z o.o. Poznań S.K.A.    Gdańsk    18
1172    Dekom Sp. z o.o. PPUH    Gdańsk    18
1173    Mikamed Sp. z o.o.    Gdańsk    18
1174    Berendsen Textile Service Sp. z o.o.    Żukowo    18
1175    Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.     Gdańsk    18
1176    BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa    Gdańsk    18
1177    Bonda. Pl – Sp. z o.o.    Gdynia    18
1178    Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering S.J.    Gdynia    18
1179    L’biotica & Hf Hipokrates Sp. z o.o.    Gdańsk    18
1180    GESTRA POLONIA Sp. z o.o.    Gdańsk    18
1181    OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J.    Słupsk    18
1182    ITD Sp. z o.o.    Wejherowo    18
1183    PRODOM S.J. R. KARPIŃSKI M. WÓJCICKI    Gdynia    18
1184    CEPEN Sp. z o.o. PW    Słupsk    18
1185    Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    18
1186    I.T.A. & W International Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    18
1187    Kantor Wymiany Walut Miami Nice Piotr Hołowienko, Bogdan Zakrzewski – S.j.    Słupsk    18
1188    Zakład Tworzyw Sztucznych D&T Sp. z o.o.    Malbork    18
1189    Jasna – Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    17
1190    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman „Auto-Hak” sp. j.    Słupsk    17
1191    Firma Record Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1192    Przedsiębiorstwo Handlowe „Olimpic” Georgios Orfanos Sp. J.    Gdynia    17
1193    Attu Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1194    Serwis – System Dargaz Marek Ziarkiewicz Spółka Komandytowa    Sopot    17
1195    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    17
1196    PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz S.J.    Słupsk    17
1197    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku    Gdańsk    17
1198    Europlastic Polska Sp. z o.o.    Przodkowo    17
1199    Eurowind Services Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1200    Comex S.A.    Gdańsk    17
1201    Wt Bonsai Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1202    Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o.    Gdynia    17
1203    Fest Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1204    Duet Przedsiębiorstwo Handlowe Irena Tomasińska, Ewa Lubarska, Karol Tomasiński – sp.j.    Słupsk    17
1205    Ballenic Sp. z o.o.    Rumia    17
1206    PATI Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1207    Wedam S.J.    Stężyca    17
1208    Gold – Mix S.J.    Gdynia    17
1209    SIETOM Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1210    Elektrotechnika Mors Sp. z o.o.    Gdynia    17
1211    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medipol Sp. z o.o.    Tczew    17
1212    LD Logo Spedycja i Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    17
1213    Eolica Połczyno Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1214    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    16
1215    EDF Wybrzeże S.A.    Gdańsk    16
1216    Sepix PHU S.J.    Słupsk    16
1217    Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J.    Chwaszczyno    16
1218    Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    16
1219    Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1220    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J.    Sopot    16
1221    PRINO – PLAST Sp. z o.o. J.V. Produkcja Artykułów Higienicznych    Malbork    16
1222    EUROMETAL Sp. z o.o.    Banino    16
1223    Scrol S.J.    Gdynia    16
1224    Transimpex – Gelner i Wspólnicy S.J.    Gdynia    16
1225    GMB Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1226    STENA LINE POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    16
1227    JMB Sp. z o.o.    Reda    16
1228    IKA – Kolor Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J.    Gdańsk    16
1229    Polmed Zdrowie Sp. z o.o.    Starogard Gdański    16
1230    Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński    Kościerzyna    16
1231    Laguna S.J.    Łebcz    16
1232    System Izo Sp. z o.o.    Sopot    16
1233    Elhurt – Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1234    Pretor Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1235    Maknitt – Tur Sp. z o.o.    Wiele    16
1236    Techjar Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego     Borowo    16
1237    Arpav Sp. z o.o.    Gdańsk    16
1238    Novonord Sp. z o.o.    Gdynia    16
1239    Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J.    Kobylnica    15
1240    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1241    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    15
1242    BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.    Słupsk    15
1243    ZRE Gdańsk S.A.    Gdańsk    15
1244    Fabryka Turas Sp. z o.o.    Słupsk    15
1245    Zakłady Produkcyjno-Usługowe Aqua-Tech Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    15
1246    Przeds. Ama Sp. z o.o.    Bolszewo    15
1247    WIHA POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1248    Leier – Malbork Sp. z o.o.    Malbork    15
1249    Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1250    Artnet Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1251    ABC S.J.    Gdynia    15
1252    Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o.    Gdynia    15
1253    Lekarska Spółdzielnia Pracy    Gdynia    15
1254    Betex-Transport Sp. z o.o.    Kwidzyn    15
1255    ROBOD S.A.    Gdańsk    15
1256    DREW NAUTA Sp. z o.o.    Gdynia    15
1257    ALLCOM Sp. z o.o.    Gdynia    15
1258    Cetan Sp. z o.o.    Gdynia    15
1259    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sp. z o.o.    Kościerzyna    15
1260    Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1261    SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe    Gdynia    15
1262    BUZA Sp. z o.o.    Tczew    15
1263    ITT Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    15
1264    Pryzmat Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    15
1265    Gdynia 8 Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1266    Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j.    Duninowo    14
1267    Ambra Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1268    Klimazbyt Sp. z o.o.    Gdynia    14
1269    Spedrapid Sp. z o.o.    Gdynia    14
1270    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o.    Gdynia    14
1271    Fasada- Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1272    Politechnika Gdańska    Gdańsk    14
1273    NZOZ Przychodnia Morena Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1274    Eko Dolina Sp. z o.o.    Łężyce    14
1275    RAB – POL Sp. z o.o.    Siemianice    14
1276    Vitel Chachaj S.J.    Wejherowo    14
1277    BMG Sp. z o.o.    Gdynia    14
1278    PIPELIFE POLSKA S.A.    Karlikowo    14
1279    Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o.    Kościerzyna    14
1280    Finnstone Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1281    Adva Optical Networking Sp. z o.o.    Gdynia    14
1282    Domator S.J.    Wejherowo    14
1283    Sail-Service Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1284    Jarko S.J.     Malbork    14
1285    Kulinarne Podróże Sp. z o.o.    Gdynia    14
1286    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tczew    Tczew    14
1287    Biuro Techniczno – Handlowe Brad Sp. z o.o.    Gdańsk    14
1288    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    13
1289    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    13
1290    Projekt24 Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1291    Laguna Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Pruszcz Gdański    13
1292    Marion Kosmetyki Sp. z o.o.    Gdynia    13
1293    POL Supply Sp. z o.o.    Gdynia    13
1294    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    13
1295    Sklepy Wm Maria Nowak, Wiesław Osowski Sp. J.    Gdańsk    13
1296    Fox Recykling Sp. z o.o.    Gdynia    13
1297    Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdynia    13
1298    MASZROL Sp. z o.o.    Siwiałka    13
1299    STANBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1300    EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1301    PHU Koszałka Sp. z o.o.    Kartuzy    13
1302    West – Pol Sp. z o.o.    Chojnice    13
1303    City Market Sp. z o.o.    Bystra    13
1304    Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A.    Gdańsk    13
1305    M.S.A. ALPIMOR Sp. z o.o.    Sopot    13
1306    Mithril Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1307    Alico Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1308    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Chojnice    13
1309    Agencja Anticorr Sp. z o.o.    Gdańsk    13
1310    Iso-Net Sp. z o.o.    Gdynia    13
1311    Hobet Sp. z o.o.    Choczewo    13
1312    BTDG Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    13
1313    ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o.    Czersk    13
1314    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo    Lichnowy    12
1315    Engine Sp. z o.o.    Sopot    12
1316    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    12
1317    EATON TRUCK COMPONENTS Sp. z o.o.    Tczew    12
1318    Konsprojekt Sp. z o.o.    Gdynia    12
1319    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o.    Gdańsk    12
1320    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy Spółka Jawna    Janin    12
1321    RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe    Sopot    12
1322    Lacroix Electronics Sp. z o.o.    Kwidzyn    12
1323    Sztopka Sp. z o.o.    Rumia    12
1324    HOSTER Sp. z o.o.    Wejherowo    12
1325    Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis    Puck    12
1326    Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego    Gdańsk    12
1327    Star Reefers Poland Sp. z o.o.    Gdynia    12
1328    Biall-Net Sp. z o.o.    Otomin    12
1329    Lonza Nata Sp. z o.o.    Gdańsk    12
1330    Usługi Transportowo-Spedycyjne Transcar Sp. z o.o.    Gdańsk    12
1331    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Prabuty    12
1332    PRIME LOGISTICS Sp. z o.o.    Suchy Dwór    12
1333    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wejherowo    12
1334    Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S.J.    Gdynia    11
1335    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    11
1336    Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Gdańsk    11
1337    A 2 Sp. z o.o.    Banino    11
1338    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J.    Kwidzyn    11
1339    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CERMAG S.J.    Opalenie    11
1340    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Cypriana Kamila Norwida w Gdyni    Gdynia    11
1341    Energo-Remont Sp. z o.o.    Gdańsk    11
1342    Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lębork    11
1343    Korporacja Piomar Sp. z o.o.    Gdynia    11
1344    LAUBER Sp. z o.o.    Słupsk    11
1345    Terma Sp. z o.o.    Czaple    11
1346    TRADMATIK Sp. z o.o.    Gdańsk    11
1347    A-Tec Systemy Instalacyjne Sp. z o.o.    Kowale    11
1348    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Puck    11
1349    Sopocka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sopot    11
1350    Wodociągi Miejskie Sp. z o.o.    Bytów    11
1351    Radio Rada Sp. z o.o.    Gdynia    11
1352    Bud – Bau Sp. z o.o.    Kartuzy    11
1353    Techno Service S.A.    Gdańsk    11
1354    Tes Sp. z o.o.    Gdańsk    11
1355    Zakład Mięsny Wiklino Dorota Jaworska, Andrzej Jaworski – S.J.    Wiklino    11
1356    Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o.    Gdańsk    11
1357    KRĘŻEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych    Kobylnica    11
1358    INVESTA Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    11
1359    Dak – Bud Sp. z o.o.    Pelplin    11
1360    Zakład Gospodrki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o.    Malbork    11
1361    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    11
1362    Euro Styl Development Sp. z o.o. Oliwa Park Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdańsk    10
1363    Invest Komfort S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    10
1364    Optimus – System Choromańscy S.J.    Gdynia    10
1365    LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J.    Sopot    10
1366    Luxoro A. Wróblewski sp.k.    Gdańsk    10
1367    Eurotaxpol S.J.    Gdańsk    10
1368    Baltic Sea Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    10
1369    EGA Sp. z o.o. S.K.    Nowa Wieś Rzeczna    10
1370    J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o.    Rumia    10
1371    Marpol Aleksandra Szur i Wspólnicy sp. j.    Reda    10
1372    Scema Sp. z o.o.    Gdynia    10
1373    SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A.    Gdańsk    10
1374    Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    10
1375    Willa Lubicz Sp. z o.o.    Gdynia    10
1376    Vege Instytut Sp. z o.o.    Gdańsk    10
1377    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Słupsk    10
1378    Zim Poland Sp. z o.o.    Gdynia    10
1379    Przedsiębiorstwo Pastuszko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    10
1380    BALTA S.A.    Gdańsk    10
1381    Domal S.J.    Gdańsk    10
1382    PPB Probud Sp. z o.o.    Rumia    10
1383    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MIREX Sp. z o.o.    Słupsk    10
1384    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    10
1385    FURGES Sp. z o.o.    Kończewo    10
1386    OSM Poland Sp. z o.o.    Gdynia    10
1387    Cad Projekt Sp. z o.o.    Gdańsk    10
1388    Obojan Sp. z o.o.    Stężyca    10
1389    Bluepay S.A.    Sopot    10
1390    Studencka Spółdzielnia Pracy Techno – Service    Gdańsk    10
1391    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    9
1392    Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o.    Wielki Klincz    9
1393    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kamix L. i J. Zienkiewicz – S.J.    Gdynia    9
1394    IVONA Software Sp. z o.o.    Gdynia    9
1395    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Puck    9
1396    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    9
1397    Apteka Gemini Hütter S.J.    Wejherowo    9
1398    Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.    Sopot    9
1399    TIMORO Sp. z o.o.    Gdynia    9
1400    Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdynia    9
1401    Biall Sp. z o.o.    Otomin    9
1402    Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.    Gdynia    9
1403    Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.    Gdańsk    9
1404    Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.    Gdańsk    9
1405    Oceanic S.A.    Sopot    9
1406    Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o.    Gdynia    9
1407    Agora-1 Sp. z o.o. PW    Lębork    9
1408    Curver Poland Sp. z o.o.    Słupsk    9
1409    Vecoline Sp. z o.o.    Starogard Gdański    9
1410    Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o.    Słupsk    9
1411    TRANSREM Sp. z o.o.    Gdańsk    9
1412    Łosoś Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ustce    Ustka    9
1413    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A.    Gdańsk    9
1414    STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.    Sopot    9
1415    SCORAB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wytwórczo – Handlowo – Usługowe    Lębork    9
1416    KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    9
1417    Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WPT Sp. z o.o.    Gdańsk    9
1418    Hotele Haffner Sp. z o.o.    Sopot    9
1419    SEVENET S.A.    Gdańsk    9
1420    Przeds. Wodociągowe Łeba – Wicko Sp. z o.o.    Nowęcin    9
1421    PRO AIR Sp. z o.o.    Gdynia    9
1422    BYDPOL Sp. z o.o.    Borzęcino    9
1423    Aviko Sp. z o.o.    Gdynia    9
1424    PK Baryłka Sp. z o.o.    Żukowo    9
1425    Hotel Wodnik Sp. z o.o.    Łeba    9
1426    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o.    Nieżywięć    8
1427    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    8
1428    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    8
1429    Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo    Sopot    8
1430    House Of Fun Sp. z o.o.    Sopot    8
1431    Baukrane Sp. z o.o.    Gdańsk    8
1432    Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o.    Tczew    8
1433    Delikatesy Spółka Komandytowa    Sopot    8
1434    Landzberg S.J.    Brzeźno Wielkie    8
1435    Firma Handlowa BAT S.J.    Sierakowice    8
1436    Hotel Oliwski Sp. z o.o.    Gdańsk    8
1437    Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Przedmieście    Gdańsk    8
1438    Larsson Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    8
1439    Sanet J. A. Szostak Sp. j    Gdynia    8
1440    Apteka Medpharma Sp. z o.o.    Starogard Gdański    8
1441    BL Ziemniaki Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych    Gdańsk    8
1442    Sondex Poland Sp. z o.o.    Koleczkowo    8
1443    WEMA Wenta S.J.    Bolszewo    8
1444    JANOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rumia    8
1445    Nova S.J.    Gdańsk    8
1446    Nirostal Sp. z o.o.    Chwaszczyno    8
1447    ZUK Sp. z o.o.    Glincz    8
1448    Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o.    Gdynia    8
1449    Apteka Pod Lwem S.J.    Pelplin    8
1450    NZOZ Przychodnia Lekarska Suchanino Sp. z o.o.    Gdańsk    8
1451    Przedsiębiorstwo Handlowe Ellcon Miłuch Bolesław I Miłuch Radosław sp.j.    Gdańsk    8
1452    Zakład Usług Mieszkaniowych Sp. z o.o.    Kwidzyn    8
1453    Miastecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Miastko    8
1454    HERMES Sp. z o.o.    Gdynia    8
1455    Fol – Plast II S.J.    Skarszewy    8
1456    Masfisch Sp. z o.o.    Leśniewo    8
1457    PPH Aspol Sp. z o.o.    Morzeszczyn    8
1458    Escal Sp. z o.o.    Kartuzy    8
1459    AGA S.J.    Gdynia    7
1460    ŻURAW GDAŃSK Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1461    ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1462    Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A.    Chojnice    7
1463    Touax Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1464    Latexa International Sp. z o.o.    Koleczkowo    7
1465    MEDPHARMA Z.O.Z. S.A.    Starogard Gdański    7
1466    Romed Sp. z o.o.    Jantar    7
1467    ZIS Sp. z o.o. PUH    Rumia    7
1468    SIMBHP S.J.    Słupsk    7
1469    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J.    Kartuzy    7
1470    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    7
1471    Fast S.A.    Gdańsk    7
1472    Orchis Energia Sopot Sp. z o.o.    Sopot    7
1473    Piast Sp. z o.o.    Słupsk    7
1474    Gama Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    7
1475    LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1476    OPALIŃSKI Sp. z o.o.    Bolesławice    7
1477    Rocket Poland Sp. z o.o.    Starogard Gdański    7
1478    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Starkom Sp. z o.o.    Starogard Gdański    7
1479    ŻABIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    7
1480    Spółdzielnia Mieszkaniowa REDA    Reda    7
1481    BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa    Sierakowice    7
1482    Przembud Gdańsk S.A.    Gdańsk    7
1483    Termika Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1484    CEKOL Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1485    PULSAR Sp. z o.o.    Gdańsk    7
1486    Vaya Sp. z o.o.    Gdynia    7
1487    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marten Sp. z o.o.    Kolbudy    7
1488    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drog-Trans Sp. z o.o.    Rokocin    7
1489    Przychodnia Lekarska Obłuże II Sp. z o.o.    Gdynia    7
1490    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Samodzielny Publiczny ZOZ    Gdańsk    7
1491    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    7
1492    Anmar Sp. z o.o.    Gdynia    6
1493    Resteks Sp. z o.o. PPU    Tczew    6
1494    Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o.    Gościcino    6
1495    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    6
1496    Koli Sp. z o.o.    Banino    6
1497    Lemahieu Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    6
1498    IQ PL Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1499    Don Marco International Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1500    Flashpoints Sp. z o.o.    Sopot    6
1501    Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.    Słupsk    6
1502    DG Sp. z o.o.    Gdynia    6
1503    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zdrojewscy S.J.    Stężyca    6
1504    NIL Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1505    Hotel Lubicz Sp. z o.o.    Ustka    6
1506    Samfix – Papier S.J. PHU    Gdańsk    6
1507    ARGO S.A.    Gdańsk    6
1508    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Słupsk    6
1509    Madex Sp. z o.o. P.H.U.     Starogard Gdański    6
1510    Długie Ogrody Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    6
1511    Przetwórstwo Ryb Produkcyjne Mors Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J.    Słupsk    6
1512    MALAM ANDRZEJ MALINOWSKI I MICHAŁ MALINOWSKI – S.J.    Lębork    6
1513    POLWAR S.A.    Gdańsk    6
1514    Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o.    Gdynia    6
1515    Spółdzielnia Producentów Trzody Powiśle i Żuławy    Gronajny    6
1516    OLICON – DELTA Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1517    KAZ S.J. Spółka Handlowo – Usługowa    Skarszewy    6
1518    Firma Handlowa Paweł i Beata Sternalscy S.J.    Gdynia    6
1519    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Tczew    6
1520    Stacja Paliw – Niciejewscy S.J.    Chojnice    6
1521    Gdyńska Sp-nia Ogrodniczo Pszczelarska    Gdynia    6
1522    Hanimat Sp. z o.o.    Reda    6
1523    PHH FARMPOL Sp. z o.o.    Gdynia    6
1524    MEGA SWEETS Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1525    Automax P&S Sp. z o.o.    Słupsk    6
1526    KBS Kapitał-Bezpieczeństwo-Serwis Sp. z o.o.    Sztum    6
1527    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    5
1528    Texim Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    5
1529    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    5
1530    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    5
1531    Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o.    Gdańsk    5
1532    Eureka S.J.    Gdynia    5
1533    Panaceum Sp. z o.o.    Rumia    5
1534    Europartner Sp. z o.o. Centrum Doskonalenia Kadr    Gdynia    5
1535    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    5
1536    Komin Sp. z o.o.    Gdańsk    5
1537    POLFRACHT Sp. z o.o.    Gdynia    5
1538    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Subkowach    Subkowy    5
1539    Rolls Royce Poland Sp. z o.o.    Gniew    5
1540    Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o.    Tczew    5
1541    Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka sp. j.    Puck    5
1542    Margraf S.J. Anna I Grzegorz Kwiecień    Malbork    5
1543    DBS POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    5
1544    HG Technology Sp. z o.o.    Gdynia    5
1545    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno    Kielno    5
1546    Polsin Overseas Shipping Ltd – Sp. z o.o.    Sopot    5
1547    PPHU Longinex Sp. z o.o.    Kiełpino    5
1548    Pro – Cel Sp. z o.o.    Gdynia    5
1549    GRUPA LOTOS S.A.    Gdańsk    5
1550    HTI BP Sp. z o.o. Północ sp.k.    Gdańsk    5
1551    Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    5
 

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2010-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2010-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *