Nasz Zespół to ludzie z Sercem

KRASNAL to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów  z dziedziny medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i terapeutycznej. Od 1995 r. pomagamy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo i umysłowo. Prowadzimy Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Wczesną Interwencję, Poradnię dla dzieci z Autyzmem oraz  Zespół Wychowania Przedszkolnego. Opracowujemy indywidualne programy terapeutyczne, wdrażamy nowe pomysły, organizujemy szkolenia dla specjalistów oraz warsztaty dla rodziców. Współpracujemy z różnymi organizacjami w kraju i za granicą.

 

 

Nasz Zespół to ludzie z Sercem, którzy chcą pomagać zarówno małym pacjentom jak i ich rodzinom. Z naszych Poradni korzysta ponad 300 dzieci miesięcznie, niestety potrzeby są dużo większe. Naszym celem jest stworzenie kompleksowego centrum rehabilitacji, z rehabilitacją medyczną, terapią psychologiczna i pomocą rodzinom. Zwiększenie dostępności  do usług diagnostycznych i specjalistycznych oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i akceptację osób niepełnosprawnych. Jako organizacja pozarządowa (OPP 25838) musimy włożyć wiele wysiłku, aby uzyskać fundusze na utrzymanie i rozwój. Jesteśmy dumni, że udaje nam się realizować nasz cel przez prawie 20 lat pracy, co oczywiście nie udałoby się bez pomocy ludzi dobrej woli, naszych sponsorów i instytucji państwowych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc. Dziękujemy z wyróżnienie naszej pracy przez organizacje biznesowe, to zobowiązuje do dalszego rozwoju i dążenia do wyznaczonego celu.

Na naszej stronie facebook ukazał sie post, wpisany przez jednego ze specjalistów:

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces!!!" Henry Ford

Grażyna Bałza vel Betuza                                                                                                                                          Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych KRASNAL, OPP 25838, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *