1Mazowieckie

Nasz Zespół to ludzie z Sercem

KRASNAL to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów  z dziedziny medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i terapeutycznej. Od 1995 r. pomagamy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo i umysłowo. Prowadzimy Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Wczesną Interwencję, Poradnię dla dzieci z Autyzmem oraz  Zespół Wychowania Przedszkolnego. Opracowujemy indywidualne programy terapeutyczne, wdrażamy nowe pomysły, organizujemy szkolenia dla specjalistów oraz warsztaty dla rodziców. Współpracujemy z różnymi organizacjami w kraju i za granicą.

 

 

Nasz Zespół to ludzie z Sercem, którzy chcą pomagać zarówno małym pacjentom jak i ich rodzinom. Z naszych Poradni korzysta ponad 300 dzieci miesięcznie, niestety potrzeby są dużo większe. Naszym celem jest stworzenie kompleksowego centrum rehabilitacji, z rehabilitacją medyczną, terapią psychologiczna i pomocą rodzinom. Zwiększenie dostępności  do usług diagnostycznych i specjalistycznych oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i akceptację osób niepełnosprawnych. Jako organizacja pozarządowa (OPP 25838) musimy włożyć wiele wysiłku, aby uzyskać fundusze na utrzymanie i rozwój. Jesteśmy dumni, że udaje nam się realizować nasz cel przez prawie 20 lat pracy, co oczywiście nie udałoby się bez pomocy ludzi dobrej woli, naszych sponsorów i instytucji państwowych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc. Dziękujemy z wyróżnienie naszej pracy przez organizacje biznesowe, to zobowiązuje do dalszego rozwoju i dążenia do wyznaczonego celu.

Na naszej stronie facebook ukazał sie post, wpisany przez jednego ze specjalistów:

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces!!!" Henry Ford

Grażyna Bałza vel Betuza                                                                                                                                          Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych KRASNAL, OPP 25838, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *