Bank Spółdzielczy w Leśnicy Gepardem Biznesu 2014

ImageBank Spółdzielczy w Leśnicy znany jest jako bank o wysokim standardzie świadczonych usług i dobrych wynikach finansowych, które gwarantują bezpieczeństwo zgromadzonych środków.  Został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014 na podstawie kilkuletnich wyników finansowych.     

 
Bank Spółdzielczy w Leśnicy powstał w 1950 roku i ma szczególne znaczenie dla mieszkańców ziemi strzeleckiej, z którą związany jest od początku swej działalności. Jego kolebką jest miasteczko Leśnica, położone „na południowo-wschodnim zboczu czterystumetrowego wzniesienia, słynącego ze znajdującego się na jego szczycie sanktuarium w Górze Świętej Anny” na terenie Parku Krajobrazowego.  Od 2007 roku siedziba Banku mieści się w Strzelcach Opolskich,  gdzie działa także jeden z Oddziałów Banku.
 
 Image
Siedziba Banku Spółdzielczego w Leśnicy w Strzelcach Opolskich
 
 
Za sprawą licznych fuzji z innymi bankami spółdzielczymi oraz przyłączenia w 2014 r. Banku Spółdzielczego w Głuchołazach i uruchomienia nowej placówki w Prudniku, Bank Spółdzielczy w Leśnicy liczy obecnie 16 jednostek organizacyjnych, w tym 6 oddziałów, 9 filii oraz 1 punkt kasowy oraz posiada 14 własnych bankomatów.
 
 
Placówki Banku zlokalizowane są w województwie opolskim w powiatach: strzeleckim, krapkowickim, opolskim, oleskim prudnickim, nyskim oraz na terenie województwa śląskiego w powiecie lublinieckim. Jest drugim pod względem sumy bilansowej Bankiem Spółdzielczym na Opolszczyźnie oraz liczącym się partnerem dla biznesu.
 
 
Image
 Logo Banku Spółdzielczego w Leśnicy
 
Oferta Banku skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, rolników indywidualnych, samorządów terytorialnych oraz osób fizycznych, w tym młodych klientów, wymagających zastosowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
Bank umiejętnie łączy tradycję i nowoczesność. Znany jest jako Bank o wysokim standardzie świadczonych usług i dobrych wynikach finansowych, które gwarantują bezpieczeństwo zgromadzonych środków. 
Bank Spółdzielczy w Leśnicy jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, m.in. prestiżowego Srebrnego w 2005 r. oraz Złotego w 2007 r. Lauru Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Instytucja finansowa”, wielokrotnie statuetki przyznanej przez Kapitułę KZBS w konkursie „Bank Spółdzielczy w Służbie Społeczności Lokalnej”,  wyróżnienia w konkursie „Najlepszy Bank Spółdzielczy A.D.2012” organizowanym przez Bank Zrzeszający BPS S.A. w Warszawie.  
Dzięki dobrej znajomości lokalnego rynku, polityka handlowa Banku skierowana jest na potrzeby i oczekiwania  klientów, a realizowana od lat misja Banku brzmi:  „Naszą dumą są nasi klienci, dumą naszych klientów jest nasz Bank”.
 

Bank Spółdzielczy  w Leśnicy został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, organizowanego od 2006 roku  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych.    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *