Zakres działalności firmy budowlanej DEMIURG jest bardzo zróżnicowany

Firma uczestniczyła w wielu inwestycjach związanych z budową lub remontami obiektów użyteczności publicznej, placówek oświatowych, budynków administracyjno – biurowych i zabytków architektury. Tylko w roku 2014 wykonała 150 projektów, pełniła 40 nadzorów inwestorskich i uczestniczyła w 30 realizacjach jako generalny wykonawca.

 

Poznańska firma DEMIURG sp. z o.o. sp. k. funkcjonuje na rynku budowlanym od 2004 roku. W tym czasie potrafiła udowodnić, że potrafi sprostać różnorodnym zadaniom inwestycyjnym pojawiającym się w budownictwie. Zajmując się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, wykonuje prace projektowe, sprawuje nadzory inwestorskie nad prowadzonymi robotami budowlanymi, a od 2011 roku do pakietu świadczonych usług dodane zostało również generalne wykonawstwo.

 

 

W okresie swojego istnienia firma uczestniczyła w wielu inwestycjach budowlanych na terenie Wielkopolski i całego kraju związanych z budową lub remontami obiektów użyteczności publicznej, placówek oświatowych, budynków administracyjno – biurowych i zabytków architektury. Tylko w roku 2014 wykonała 150 projektów, pełniła 40 nadzorów inwestorskich i uczestniczyła w 30 realizacjach jako generalny wykonawca. W tym okresie zrealizowała m.in. inwestycję polegającą na rozbudowie szkoły podstawowej w Dąbrowie (woj. wielkopolskie) w technologii modułów kontenerowych. Oddanie do użytku obiektu wykonanego w tak nietypowej i nowatorskiej w przypadku placówek oświatowych technologii, spotkało się z przychylnymi komentarzami w mediach i pozytywną opinią Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zakres działalności firmy jest bardzo zróżnicowany. Na rynku budowlanym znana jest między innymi z prac prowadzonych przy obiektach zabytkowych, również takich, które znajdują się w rejestrach zabytków i podlegają ochronie konserwatorskiej. W swoim dorobku ma udział w pracach remontowo – konserwatorskich prowadzonych przy znanych i reprezentacyjnych zabytkach Poznania: budynku Biblioteki Raczyńskich, gmachu Uniwersytetu Artystycznego, Odwachu na Starym Rynku, a także przy kilku zabytkowych kamienicach. Na swoim koncie ma także uczestnictwo w rekonstrukcji odcinka dawnych poznańskich murów miejskich oraz odbudowie Zamku Królewskiego na Wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Spółka nie ogranicza się jednak do wąskiej specjalizacji i podejmuje się prac związanych z realizacją obiektów nowych, jak np. hala widowiskowo – sportowa AWF, zadaszone lodowisko „Chwiałka” i budynek rezerwatu archeologicznego na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, budynek Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie czy gimnazjum w Dopiewie.

Prowadząc działalność na rynku budowlanym firma DEMIURG niejednokrotnie dowiodła, że jest w stanie sprostać nawet nietypowym, zadaniom inwestycyjnym. W zależności od potrzeb klientów podejmuje się realizacji części lub całości inwestycji nie tylko w zakresie projektu, czy wykonawstwa, ale także postępowań administracyjnych niezbędnych do uzyskania np. pozwolenia na budowę. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim zapleczem technicznym, którzy – w zakresie swoich specjalności – są gotowi do realizacji różnorodnych inwestycji. Dzięki ich zaangażowaniu w pracę dewiza firmy: DEMIURG to nie praca, DEMIURG to styl życia…” nie jest tylko hasłem reklamowym bez pokrycia.

Demiurg Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *