Branża budowlana

Zakres działalności firmy budowlanej DEMIURG jest bardzo zróżnicowany

Firma uczestniczyła w wielu inwestycjach związanych z budową lub remontami obiektów użyteczności publicznej, placówek oświatowych, budynków administracyjno – biurowych i zabytków architektury. Tylko w roku 2014 wykonała 150 projektów, pełniła 40 nadzorów inwestorskich i uczestniczyła w 30 realizacjach jako generalny wykonawca.

 

Poznańska firma DEMIURG sp. z o.o. sp. k. funkcjonuje na rynku budowlanym od 2004 roku. W tym czasie potrafiła udowodnić, że potrafi sprostać różnorodnym zadaniom inwestycyjnym pojawiającym się w budownictwie. Zajmując się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, wykonuje prace projektowe, sprawuje nadzory inwestorskie nad prowadzonymi robotami budowlanymi, a od 2011 roku do pakietu świadczonych usług dodane zostało również generalne wykonawstwo.

 

 

W okresie swojego istnienia firma uczestniczyła w wielu inwestycjach budowlanych na terenie Wielkopolski i całego kraju związanych z budową lub remontami obiektów użyteczności publicznej, placówek oświatowych, budynków administracyjno – biurowych i zabytków architektury. Tylko w roku 2014 wykonała 150 projektów, pełniła 40 nadzorów inwestorskich i uczestniczyła w 30 realizacjach jako generalny wykonawca. W tym okresie zrealizowała m.in. inwestycję polegającą na rozbudowie szkoły podstawowej w Dąbrowie (woj. wielkopolskie) w technologii modułów kontenerowych. Oddanie do użytku obiektu wykonanego w tak nietypowej i nowatorskiej w przypadku placówek oświatowych technologii, spotkało się z przychylnymi komentarzami w mediach i pozytywną opinią Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zakres działalności firmy jest bardzo zróżnicowany. Na rynku budowlanym znana jest między innymi z prac prowadzonych przy obiektach zabytkowych, również takich, które znajdują się w rejestrach zabytków i podlegają ochronie konserwatorskiej. W swoim dorobku ma udział w pracach remontowo – konserwatorskich prowadzonych przy znanych i reprezentacyjnych zabytkach Poznania: budynku Biblioteki Raczyńskich, gmachu Uniwersytetu Artystycznego, Odwachu na Starym Rynku, a także przy kilku zabytkowych kamienicach. Na swoim koncie ma także uczestnictwo w rekonstrukcji odcinka dawnych poznańskich murów miejskich oraz odbudowie Zamku Królewskiego na Wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Spółka nie ogranicza się jednak do wąskiej specjalizacji i podejmuje się prac związanych z realizacją obiektów nowych, jak np. hala widowiskowo – sportowa AWF, zadaszone lodowisko „Chwiałka” i budynek rezerwatu archeologicznego na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, budynek Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie czy gimnazjum w Dopiewie.

Prowadząc działalność na rynku budowlanym firma DEMIURG niejednokrotnie dowiodła, że jest w stanie sprostać nawet nietypowym, zadaniom inwestycyjnym. W zależności od potrzeb klientów podejmuje się realizacji części lub całości inwestycji nie tylko w zakresie projektu, czy wykonawstwa, ale także postępowań administracyjnych niezbędnych do uzyskania np. pozwolenia na budowę. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim zapleczem technicznym, którzy – w zakresie swoich specjalności – są gotowi do realizacji różnorodnych inwestycji. Dzięki ich zaangażowaniu w pracę dewiza firmy: DEMIURG to nie praca, DEMIURG to styl życia…” nie jest tylko hasłem reklamowym bez pokrycia.

Demiurg Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *