Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu – Nowoczesny z Tradycjami

ImageNowoczesność to przyszłość, dlatego do niej dążymy. W trosce o Naszych Klientów poczyniliśmy wiele zmian. Jesteśmy Bankiem z tradycjami. Początki Naszego Banku sięgają roku 1920. Pamiętając o tradycji, zmieniamy Bank na nowoczesny i bardziej przyjazny klientom, mówi Leszek Gierszon Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu.

 
Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu:

Naszym celem jest budowanie silnego Banku, który rozwija i umacnia swoją pozycję. Zależy nam na tym, aby być gwarancją bezpieczeństwa i wiarygodności. Zaufanie i wizerunek buduje się latami. Liczy się Klient jako człowiek, którego nie pozostawiamy w jego sytuacjach kryzysowych. Cieszymy się dobrą opinią, z czego jesteśmy dumni.

 
Image 
 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu
 
Dążymy do rozwoju nie tylko w sensie produktowym – dostosowując swoją ofertę do oczekiwań i potrzeb Klientów, ale również zmiany wizerunkowe, które poczyniliśmy w ostatnim czasie, były niezbędne. W pierwszej kolejności gruntownie odnowiliśmy wszystkie Placówki w terenie, dopiero później przyszedł czas na remont głównej siedziby.
Postawiliśmy na jakość i rozwój. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, nastawionym na kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, firm, rolników i jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy depozyty i kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, w tym kredyty preferencyjne dla rolników oraz kredyty na budowę domów energooszczędnych, obrotowe, inwestycyjne, mieszkaniowe jak i konsumpcyjne na dowolny cel. W swojej ofercie posiadamy konta bankowe z dostępem przez internet, bezpieczne karty płatnicze z możliwością wypłat bez prowizji z bankomatów własnych, Banku Zrzeszającego BPS S.A., BGŻ S.A. oraz innych bankomatów banków spółdzielczych w całej Polsce.
Zwieńczeniem naszego sukcesu są dobre wyniki finansowe, będące efektem działania kadry zarządzającej oraz zaangażowania wszystkich pracowników Banku, którzy potrafią zaoferować odpowiednie produkty i usługi każdemu z Klientów, bo dobrze znają ich mentalność i rozumieją ich potrzeby. Każdy dzień dla pracowników jest wyzwaniem i wymaga niezwykłej cierpliwości, umiejętności i znajomości przepisów od każdego z nich. W tym roku dostrzeżono nasz wysiłek, zostaliśmy bowiem docenieni przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Otrzymaliśmy nagrodę „Gepard Biznesu 2015”. Wyróżnienie to przyznawano nam za wyniki osiągnięte w latach 2013-2014.
 
 
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu został wyróżniony przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w X edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych za lata 2013-2014.
 
Na zdjęciach poniżej jest nowa siedziba zamojskiego Oddziału i Centrali Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu,
wyróżniona w piątej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *