Stal Impex poszerzy ofertę ogrodzeń i tuneli foliowych

Firma Stal Impex Sp. z o.o. jest od ponad osiemnastu lat wiodącym producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych.

 
Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie) natomiast zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Posiadamy cztery linie technologiczne do produkcji rur i profili, maszynę do produkcji profili otwartych oraz agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to nam produkcję szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów i szybką realizację zamówień. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.
 
 
Produkowane przez nas rury i profile wykorzystywane są m.in. w: meblach użytkowych i biurowych, krzesłach, meblach ogrodowych, przemyśle motoryzacyjnym (amortyzatory, siedzenia, tłumiki itp.), sprzęcie rehabilitacyjnym (wózki inwalidzkie, łóżka szpitalne itp.), do produkcji rowerów, rusztowań budowlanych, rynien, stołów do upraw, tuneli foliowych oraz ogrodzeń i bram.
Od początku swej działalności bardzo mocno stawiamy na eksport  bierzemy udział w licznych imprezach targowych krajowych jak i zagranicznych, aktywnie promujemy nasze produkty w mediach branżowych i społecznościowych.
 
 
Znajomość branży stalowej oraz zorientowanie na potrzeby rynku, profesjonalizm w realizacji zadań, doświadczona kadra techniczna to wypracowane przez długie lata pracy nasze atuty, które nas wyróżniają i zostały docenione przez naszych klientów.
Ciągle się rozwijamy, umiejętnie wykorzystując środki pozyskane oraz własne inwestujemy w nowe maszyny, hale produkcyjne. Bazując na podstawowej produkcji wprowadziliśmy do naszego asortymentu dwa nowe produkty: ogrodzenia stalowe KROSFENCING (www.krosfencing.eu) wykonane metodą bezspawową oraz tunele foliowe KROSAGRO (www.krosagro.pl)  wykonane z konstrukcji stalowych z rur ocynkowanych ogniowo. Na najbliższe lata planujemy kolejne inwestycje związane poszerzeniem oferty ogrodzeń i tuneli foliowych

STAL IMPEX Sp. z o.o. w Krośnie została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, organizowanego od 2006 roku  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *