Informacje

Finał III edycji konkursu PINKUBATOR BIZNESU

19 grudnia 2006 r. w Warszawie odbył się finał III edycji konkursu PINKUBATOR BIZNESU. Z grupy pięciu półfinalistów, którzy na początku 2006 r. otrzymali po 20 tys. zł na realizację swoich biznesplanów, jury za zwycięzcę konkursu uznało Pana Łukasza Denejko, właściciela i pomysłodawcę firmy Gadżety.biz. Werdykt jury konkursu oparty jest na porównaniu zamierzeń biznesowych półfinalistów oraz stopnia realizacji biznesplanów po jedenastu miesiącach działalności prowadzonych przez nich firm. Laureat konkursu otrzymał od Radia PIN 102 FM dyplom i kampanię reklamową o wartości dziesięciu tysięcy złotych do wykorzystania na antenie stacji oraz w internetowych portalach stacji.

Konkursu PINKUBATOR BIZNESU od trzech lat organizuje Radio PiN 102 FM. Wybierane są w nim najlepsze biznesplany. W końcu 2005 r. nadesłano ich 64, a w listopadzie 2006 r. na IV edycję konkursu aż 150.


 
Każdego roku Radio PiN 102 FM daje na nagrody 102 tys. zł. Łącznie wydało na nie już ponad 300 tys. zł gotówką oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w formie kampanii marketingowych. Nagrody gotówkowe przeznaczane są przez wyróżnionych w konkursie na realizację lub wsparcie wyróżnionych przedsięwzięć gospodarczych.

Biznesplany nagrodzone kwotą 20 tys. zł w III edycji konkursu PINKUBATOR BIZNESU to:

 1. Internetowa platforma www.gadzety.biz. Autor: Łukasz Denejko.
 2. Internetowa Porównywarka Usług Finansowych.
  Autorzy: Arkadiusz Rojek, Iwona Korobczak-Wiewiór, Paweł Piwowarski, Sławomir Chodnikiewicz.
 3. Serwis informacyjny www.gdziewyprzedaz.pl.
  Autorzy: Robert Leśniewski, Jacek Gowik, Mateusz Orzechowski.
 4. Agencja Edukacyjna Study Europe – firma zajmująca się rekrutacją dla prywatnych uczelni zagranicznych, pomocą w wyborze i wysyłaniu aplikacji na zagraniczne uczelnie.
  Autorzy: Krzysztof Kolski i Michał Balaszczuk.
 5. Lunchclub.pl – firma zajmująca się produkcją i dostawą gotowych lunchów dla biur z wykorzystaniem Internetu.
  Autor: Michał Dzido.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *