Artykuły

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach umacnia się w Łodzi

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach 12 stycznia 2007 r. uroczyście otworzył dwudziestą drugą placówkę terenową – oddział w Łodzi. Rozwój sieci traktuje jako zadanie priorytetowe. W ubiegłym roku powiększył ją o cztery nowe placówki. W tym roku planuje kolejne, w tym jedną w Warszawie.

"Nasza obecność w Łodzi jest efektem konsekwentnej realizacji strategii banku i wyrazem tego, że polski bank, z wyłącznie polskim kapitałem, może sobie spokojnie radzić na wielkomiejskim rynku bankowym", powiedział Stanisław Lenart przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Skierniewicach . "Łódzkie doświadczenia wykorzystamy przy uruchomianiu swej placówki w Warszawie, co planujemy w drugiej połowie tego roku", dodał prezes banku Władysław Klażyński.

Wśród licznie zgromadzonych gości uroczystości znaleźli się kluczowi klienci banku, przedstawiciele łódzkiej drobnej i średniej przedsiębiorczości, goście ze środowisk akademickich. Władze Łodzi reprezentował skarbnik miasta Krzysztof Mączkowski, który wraz z przewodniczącym Lenartem i prezesem Klażyńskim dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

"Siedmioosobowa, młoda załoga jest w stanie poradzić sobie z każdym problemem, z którym zgłoszą się interesanci", zapewnił Robert Serafiński dyrektor nowo otwartego oddziału w Łodzi. Częścią oddziału stał się Punkt Obsługi Klienta umiejscowiony w hipermarkecie Kaufland w Łodzi przy ulicy Wyszyńskiego 13. Warto dodać, że w tym punkcie zostały znacznie wydłużone godziny otwarcia i zwiększyła się także jego załoga.

Dyrektor Robert Serafiński wraz załogą zapraszają wszystkich zainteresowanych do oddziału w Łodzi przy ulicy Zamenhoffa 1/3. Informacje telefoniczne na temat oferty tego oddziału można uzyskać pod numerem telefony 042 630 24 23.

Andrzej Malanowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *