Bank Spółdzielczy w Skierniewicach umacnia się w Łodzi

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach 12 stycznia 2007 r. uroczyście otworzył dwudziestą drugą placówkę terenową – oddział w Łodzi. Rozwój sieci traktuje jako zadanie priorytetowe. W ubiegłym roku powiększył ją o cztery nowe placówki. W tym roku planuje kolejne, w tym jedną w Warszawie.

"Nasza obecność w Łodzi jest efektem konsekwentnej realizacji strategii banku i wyrazem tego, że polski bank, z wyłącznie polskim kapitałem, może sobie spokojnie radzić na wielkomiejskim rynku bankowym", powiedział Stanisław Lenart przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Skierniewicach . "Łódzkie doświadczenia wykorzystamy przy uruchomianiu swej placówki w Warszawie, co planujemy w drugiej połowie tego roku", dodał prezes banku Władysław Klażyński.

Wśród licznie zgromadzonych gości uroczystości znaleźli się kluczowi klienci banku, przedstawiciele łódzkiej drobnej i średniej przedsiębiorczości, goście ze środowisk akademickich. Władze Łodzi reprezentował skarbnik miasta Krzysztof Mączkowski, który wraz z przewodniczącym Lenartem i prezesem Klażyńskim dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

"Siedmioosobowa, młoda załoga jest w stanie poradzić sobie z każdym problemem, z którym zgłoszą się interesanci", zapewnił Robert Serafiński dyrektor nowo otwartego oddziału w Łodzi. Częścią oddziału stał się Punkt Obsługi Klienta umiejscowiony w hipermarkecie Kaufland w Łodzi przy ulicy Wyszyńskiego 13. Warto dodać, że w tym punkcie zostały znacznie wydłużone godziny otwarcia i zwiększyła się także jego załoga.

Dyrektor Robert Serafiński wraz załogą zapraszają wszystkich zainteresowanych do oddziału w Łodzi przy ulicy Zamenhoffa 1/3. Informacje telefoniczne na temat oferty tego oddziału można uzyskać pod numerem telefony 042 630 24 23.

Andrzej Malanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *