Przemysł elektromaszynowy

WESEM S.J. Zakład Produkcyjny

Bezpłatna informacja o członku Klubu Gepardów Biznesu

WESEM jest firmą z ponad dwudziestoletnią tradycją (rok założenia 1977). Pierwszy zakład produkcyjny i obecnie siedziba firmy mieści się w Wieliczce, w latach osiemdziesiątych w ramach rozbudowy powstał oddział w nieopodal położonych Niepołomicach. Zalicza się do tzw. firm rodzinnych, w której pracę rozpoczęło już trzecie pokolenie. Statystycznie zatrudniając ponad 180 pracowników należy do firm średnich. Jednak pod względem zastosowanych technologii plasuje się w czołówce krajowych producentów lamp samochodowych jak również reflektorów dodatkowych do maszyn rolniczych, ciągników i wózków widłowych. Wytwarza: oświetlenie samochodowe – reflektory: główne i dodatkowe/ przeciwmgłowe lub drogowe /, oświetlenie do sprzętu rolniczego i pojazdów wolnobieżnych – reflektory główne oraz lampy robocze, oświetlenie przyczep – lampy tylne zespolone, lusterka samochodowe – zewnętrzne, boczne do samochodów osobowych.

Ma wdrożony System Zarządzania Jakością w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży oświetlenia samochodowego i akcesoriów zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2000 / certyfikat wydany przez TUV Management Service GmbH /.

Oceniając firmę WESEM należy podkreślić że posiada nagrody i wyróżnienia: tytuł Solidnej Firmy 2002, nagrodę Krakowski Złoty Dukat 2003, certyfikat LIDER RYNKU 2005 i 2006 oraz wyróżnienie EURO LEADER 2005, należy do grona Gazel Biznesu 2005 została uhonorowana dyplomem im. Teodora Baranowskiego za działania innowacyjne w 2006r.

Osoba reprezentująca firmę:

Marian Hajduk – współwłaściciel spółki WESEM. Pełni funkcję dyrektora naczelnego. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą na kierunku Elektronika w 1981r. Zarządza z powodzeniem firmą przeszło 25 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *