Informacje

Pozioma integracja międzyspółdzielcza

26 lutego 2007 r. Powiatowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Lubartowie  dokonał otwarcia dziesiątej z kolei placówki. Tym razem jest to Punkt Kasowy w Lubartowie, zlokalizowany w budynku administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Cichej 6. To efekt zawartego, wzajemnie korzystnego porozumienia między obiema spółdzielniami.

Bank przejmuje dotąd prowadzoną tu prostą obsługę kasową, wzbogacając ją o wszystkie dostępne produkty i usługi. To także sposób na rozszerzenie działalności banku i pozyskanie nowych klientów. Inicjatywa ta jest też przykładem poziomej integracji międzyspółdzielczej, której niedostatek tak negatywnie odbija się na relacjach biznesowych w terenie.
W uroczystości otwarcia uczestniczyli członkowie Rady Nadzorczej Banku na czele z jej Przewodniczącą, Panią Wandą Włodarczyk, Zarządu z jego Prezesem, Panem Władysławem Mikucewiczem i kierownictwa operacyjnego, Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej z jego Prezesem Panem Jackiem  Tomasiakiem, przedstawiciele wykonawcy i nadzoru budowlanego oraz lokalnych mediów. Aktu poświęcenia lokalu dokonał proboszcz tutejszej parafii, ks. kan. Józef Huzar.
Punkt jest czynny w dni robocze w zróżnicowanych godzinach, dostosowanych do oczekiwań różnych grup klientów.

Informacja nadesłana przez Powiatowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Lubartowie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *