Artykuły

KBS współpracuje z dwoma TFI

Od 2006 r. Krakowski Bank Spółdzielczy oferuje produkty Union Investment TFI oraz TFI PZU.

Poniżej publikujemy komunikaty w tej sprawie ogłoszone na www.kbsbank.com.pl.

 

2006.08.25   "KBS Lokata6+"
Krakowski Bank Spółdzielczy oraz należące do Grupy PZU Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA przygotowały dla Państwa atrakcyjną ofertę: program oszczędnościowo-inwestycyjny „KBS Lokata 6+”. To propozycja dla osób, które poszukują inwestycji gwarantującej zysk w części lokacyjnej na bardzo atrakcyjnym poziomie i jednocześnie chcą mieć możliwość osiągnięcia dodatkowych, wysokich zysków z inwestowania pieniędzy w fundusze TFI PZU.

 

2006.08.25   Dystrybucja Jednostek Uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych TFI PZU SA
Krakowski Bank Spółdzielczy jest dystrybutorem jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych TFI PZU SA. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA należy do Grupy PZU, która jest jedną z największych i najstarszych instytucji finansowych w Polsce. Klientami Grupy PZU jest kilkanaście milionów osób i firm. PZU jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku (przez ponad 91% Polaków). Towarzystwo, wykorzystując siłę i doświadczenie Grupy PZU oferuje swoim klientom zróżnicowaną gamę produktów i usług, pozwalających dostosować profil inwestycji do ich indywidualnych preferencji. Oferta TFI jest komplementarna w stosunku do ofert innych spółek Grupy PZU.

 

2006.07.17   "UniLOKATA KBS"
Krakowski Bank Spółdzielczy wspólnie z Union Investment TFI S.A. przygotował dla Państwa wyjątkowo interesującą propozycję: program oszczędnościowo-inwestycyjny „UniLOKATĘ KBS”. To połączenie atrakcyjnie oprocentowanej lokaty Krakowskiego Banku Spółdzielczego z inwestycją w jeden z funduszy Union Investment TFI S.A. Dzięki programowi jednocześnie korzystasz z bezpieczeństwa lokaty o stałej stopie oprocentowania oraz z możliwości uzyskania dodatkowych zysków oferowanych przez jeden z trzech funduszy inwestycyjnych.

2006.01.20   Dystrybucja Jednostek Funduszu Inwestycyjnego Union Investment TFI SA
Krakowski Bank Spółdzielczy został dystrybutorem funduszy zarządzanych przez Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Uczestnikiem funduszu może zostać każda osoba fizyczna lub osoba prawna. Fundusze Inwestycyjne zarządzane przez Union Investment TFI S.A. to oferta dla każdego klienta. Ofertę skonstruowaliśmy tak, aby zapewnić klientom duży wybór nie tylko pod względem geograficznych obszarów inwestycji, ale i biorąc pod uwagę indywidualną skłonność do ryzyka, którą każdy z nas się charakteryzuje. W swojej ofercie Krakowski Bank Spółdzielczy ma różne fundusze: od bezpiecznych polskich przez stabilnego wzrostu i zrównoważone, aż po akcyjne, inwestujące na rynkach zagranicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *