Branża chemiczna

Witamy w klubie EUROLPOL Sp. z o.o.

Jej wartość rynkowa wzrosła w 2 lata 1,59 razy z 3,6  do 5,7  mln zł. Zajęła 47 miejsce w branży chemicznej w rankingu 2003-2005.  Oferuje mieszanki paszowe dla trzody chlewnej i bydła.

EuRolPol Sp. z o.o.
96-300 Żyrardów
ul.Okrzei 29b
tel. 0-(prefix) 46 855 49 28
faks 0-(prefix) 46 855 26 03
faks 0-(prefix) 46 854 11 06
tel. 602 784 982
e-mail: eurolpol@eurolpol.com.pl

www.eurolpol.com.pl

Wizytówka firmy:

EuRolPol zawiązał swoją działalność na bazie polskiego kapitału, na początku 2000 roku. Mimo młodego wieku firmy, nasza kadra menedżerska dysponuje wieloletnim doświadczeniem z zakresu żywienia zwierząt i zarządzania przedsiębiorstwem paszowym. Wiedza ta w połączeniu z najnowocześniejszą technologią jaka pojawiła się w Polsce pozwoliła nam z wielkim powodzeniem zdobyć rzesze zadowolonych Klientów, zarówno Hodowców jak i Handlowców.

Nasza oferta jest adresowana do hodowców trzody chlewnej i bydła. W jej skład wchodzą: mieszanki paszowe uzupełniające, super koncentraty, pasze dla prosiąt i preparaty mleko-zastępcze dla cieląt. Nasze programy żywieniowe są czytelne i przystosowane do różnych systemów żywienia – dlatego też każdy hodowca, który chce we własnym gospodarstwie przygotować dobrą paszę na pewno znajdzie coś dla siebie.

Wysoki poziom technologiczny zakładów produkujących wyroby EuRolPolu pozwala nam na utrzymywanie niskich kosztów produkcji, dzięki temu hodowca może produkować tanią żywność. Używane przez nas surowce przed dopuszczeniem do produkcji są kontrolowane laboratoryjnie pod względem wymaganych norm. Receptury produkcyjne są nie zmienne co gwarantuje stałą i powtarzalną jakość naszych produktów.

Ze względu na produkcję odbywającą się w kilku zakładach, utworzyliśmy w centralnej Polsce – Logistyczne Centrum EuRolPolu gdzie dostarczamy gotowe wyroby. Tutaj przygotowywane są szczegółowe wysyłki i transportowane do ponad dwustu hurtowni i punktów sprzedaży rozmieszczonych w całej Polsce. Nad całym tym procesem czuwa nasz profesjonalny Dział Obsługi Klienta.

Posiadamy profesjonalną grupę pracowników terenowych, którzy służą fachowym doradztwem hodowcom i koordynują sprzedaż produktów EuRolPolu w swoim terenie. Bierzemy czyny udział w lokalnych, regionalnych i krajowych targach rolniczych. Imprezy te pozwalają nam na bliski kontakt z naszymi Klientami, których opinie są dla nas cennym źródłem inspiracji przy tworzeniu nowych produktów.

                                                                                                                                              

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *