Branża budowlana

Witamy w klubie Budner Sp. z o.o. w Warszawie

Jej wartość rynkowa wzrosła w 2 lata 1,57 razy z 8,3  do 13  mln zł. Zajęła 405 miejsce w branży budowlanej w rankingu 2003-2005. 

Firma nasza powstała w 1991 roku. Od 1994 działamy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a podstawowymi sferami działania są :
  
 – Budownictwo
 – Dystrybucja systemu ścian działowych duńskiej firmy DEKO
–  Zarządzanie Nieruchomościami
 
 
   
  Działając od dwunastu lat na rynku budowlanym zbudowaliśmy stałą i wykwalifikowaną załogę, która sprawdziła się zarówno w realizacjach z niezwykle krótkim terminem jak i w czynnych obiektach.
Mamy doświadczenie w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze i wysokim standardzie wykończenia, jak również robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach biurowych Warszawy.
W naszym dorobku posiadamy również obiekty o przeznaczeniu hotelowym. Współpracujemy z grupą stałych partnerów których kwalifikacje ciągle weryfikujemy i dzięki temu nasze usługi są zawsze na tym samym wysokim poziomie. Wprowadzony w firmie wewnętrzny system nadzoru i kontroli jakości jest aktualnie modyfikowany w związku z trwającą procedurą wprowadzania zarządzania zgodną z normą ISO 9001/2000 .
Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i użytkowania realizowanych obiektów.
W zakresie zarządzania nieruchomościami nasze doświadczenia zbieramy od roku 1995 od kiedy zarządzamy pierwszym z naszych obiektów. Aktualnie zarządzamy obiektami biurowymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Opinię na temat naszych usług możecie znaleźć Państwo w dziale dotyczącym referencji
(referencje – budownictwo, referencje – ściany deko).

00-444 Warszawa,
ul. Górnośląska 4a
tel. (022) 622 85 02, 625 16 09, 622 07 49
fax (022) 625 55 88
e-mail: budner@budner.pl

źródło: http://www.budner.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *