Branża handlowa

Witamy w klubie AXIOM Sp. z o.o. w Bielsku-Białej

Zajęła 177 miejsce w branży handlowej  w rankingu 2003-2005.  Jej wartość rynkowa wzrosła w 2 lata 2,74  razy z 7 do 19,2  mln zł.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Handlowe i Usługowe   Axiom Spółka z o.o.
              
ul. Straconki 115
43-300 Bielsko-Biała
tel. (0 33) 814-97-98
fax: (0 33) 814-29-59

www.axiom.com.pl

email: axiom@axiom.com.pl

Nasze zabawki 

AXIOM jest producentem i importerem zabawek, głównie pluszowych, produkowanych na indywidualne zamówienie, na Dalekim Wschodzie. Nasze własne przedstawicielstwo w Szanghaju zapewnia stały nadzór nad produkcją, perfekcyjną jakością wykonania, pakowaniem i logistyką dostaw. Efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest współpraca z partnerami o największych możliwościach projektowych i niekonwencjonalnych pomysłach.

Nasze wyroby wyróznia bogate, atrakcyjne wzornictwo i ciekawa kolorystyka. Są one skierowane do wszystkich, niezależnie od wieku i stanowią wspaniały podarunek o każdej porze roku oraz na wszelkie okazje. Wiele z nich było przebojem rynku handlowego.

Produkujemy również zabawki reklamowe, które według badań marketingowych są szczególnie skuteczne w promocji, a ich trwałość jest niemal nieograniczona.

Wszystkie wzory z naszej oferty mogą zostać wykonane w dowolnej wielkości, rodzaju, kolorystyce, zgodnie z życzeniami klienta.

Dzięki zabawkom z firmy AXIOM sukces komercyjny może odnieść również Twoja firma. Nasi krajowi odbiorcy (kilkadziesiąt hurtowni i duże sieci handlowe), obejmują swoim zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy z partnerami zagranicznymi z krajów ościennych UE, a poprzez własny Skład Celny eksportujemy towary do krajów spoza Unii Europejskiej.

AXIOM jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. 

Materiały budowlane 

Materiały budowlane to bardzo dynamicznie rozwijająca się działalność handlowa firmy AXIOM. Jednym z istotnych powodów jest oferowanie produktów cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród klientów, co zawdzięczamy współpracy z najbardziej renomowanymi producentami w kraju i za granicą.

Stworzono nowoczesny system prezentacji materiałów i technologii poprzez wybudowanie pawilonu wystawowego oraz wyszkolenie zespołu specjalistów tworzącego profesjonalny dział doradztwa technicznego.

Dzięki fachowej kadrze, współpracy z biurami projektów, przedsiębiorstwami wykonawczymi, inwestorami i wysokiej jakości produktów w ciągu 15 lat istnienia hurtowni materiałów budowlanych, mimo ogromnej konkurencji, firma AXIOM zdobyła znaczącą pozycję na rynku i kojarzona jest z najwyższą jakością i profesjonalnym działaniem. 

      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *