Małopolskie

Paweł Sławek członkiem Klubu Gepardów Biznesu

Prezes Zarządu UNICARD SA w Krakowie Spółka ta zajęła 292 miejsce w  rankingu 2003-2005 firm  przemysłu elektromaszynowego.  Jej wartość rynkowa wzrosła w 2 lata 1,88  razy  z 3,4  do 6,5  mln zł.

UNICARD SA
ul. Wadowicka 12
30-415 Kraków

www.unicard.pl

Dział handlowy:
tel. 012 398 99 10
fax 012 398 99 11
e-mail: handlowy@unicard.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serwis i reklamacje:
tel. 012 398 99 88
fax 012 398 99 89
e-mail: serwis@unicard.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Sekretariat:
fax 012 398 99 01
e-mail: biuro@unicard.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

ODDZIAŁ WARSZAWA
ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa
tel. 022 619 22 04
tel. 022 618 62 96
fax 022 818 64 67
e-mail: warszawa@unicard.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

ODDZIAŁ POZNAŃ
Os. Polan 33
61-249 Poznań
tel. 061 872 92 10
tel. 061 872 92 09
fax 061 872 96 30
e-mail: poznan@unicard.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

UNICARD S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej identyfikacji osób, obejmujące projektowanie, wdrażanie i serwis systemów.

Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń, oprogramowania i kart. Świadczymy także usługi doradcze oraz prowadzimy szkolenia.

Trzynaście lat doświadczeń oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży. Grupa firm UNICARD w ciągu swojej obecności na rynku wyemitowała ponad 60 milionów kart. Statystycznie można przyjąć, że każdy dorosły Polak dwa razy w życiu otrzymał wyemitowaną przez nas kartę. Obecnie wprowadzamy na rynek rocznie 3-7 mln kart i obsługujemy kilka tysięcy przedsiębiorstw.

Na podstawie terminologii stosowanej w UNICARD S.A. powstała przygotowywana do druku Polska Norma PN-I-1000 określająca terminologię obowiązującą w zakresie kart identyfikacyjnych (w tym bankowych).

Uczestniczymy również w pracach normalizacyjnych ISO i CEN.

Historia powstania

Nasza firma wywodzi swoje korzenie z dwóch, powstałych w 1991 roku, prywatnych firm: Digitcard-Unicard Sp. z o.o i Akces-Card. Już od początku swojego istnienia, firmy te podjęły ścisłą współpracę, wykorzystując komplementarny względem siebie profil działalności. W roku 2001 nastąpiło połączenie Digitcard-Unicard Sp. z o.o i  Akces-Card w spółkę akcyjną pod nazwą UNICARD S.A..

Siedziba

Siedziba UNICARD S.A. znajduje się w Krakowie, a dwa biura handlowe oraz regionalne centra personalizacji w Warszawie i w Poznaniu pomagają w szybkim zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Ponadto na terenie całego kraju nasze działania są wspomagane przez sieć ponad czterdziestu partnerów – firm, które uzyskały status autoryzowanego przedstawiciela UNICARD S.A.

Oferta

UNICARD S.A. produkuje urządzenia od ponad 10 lat. Budowa działu badawczo-rozwojowego przyczyniła się do podniesienia jakości oferowanych rozwiązań i wprowadzenia wielu innowacji technologicznych. Dzisiaj, nasze czytniki i sterowniki projektowane są w wyspecjalizowanych laboratoriach przez doświadczony zespół inżynierów.

Do ich przygotowania naszych produkltów wykorzystujemy podzespoły i urządzenia najwyższej jakości, takich firm jak: Indala®, Philips®, Gemplus®, Sanyo®, Pelco®, Galaxy®, Satel®, Towitoko®, Neuron®, Sony® i innych renomowanych producentów.

Wieloletnia współpraca ze światową czołówką firm technologicznych, zaowocowała przyznaniem nam statusu wyłącznego przedstawiciela firm Digicard® i Evolis® oraz strategicznego partnera firm Fargo®, SCM®, Bull®, Magtek®, Neuron®, Indala®, HID® i Novacard®.

Reprezentowany przez nas potencjał techniczny i osobowy oraz szkolenia w firmach zagranicznych, pozwalają nam nie tylko świadczyć usługi z zakresu transferu zagranicznych technologii kartowych na rynek polski, ale także tworzyć własne opracowania wielu nowoczesnych aplikacji. Uwzględniają one, w odróżnieniu od większości rozwiązań zagranicznych, specyfikę polskiego rynku.

Klienci firmy

Klienci stanowią dla nas największą wartość. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni spełnić ich oczekiwania. Staramy się zapewnić taką obsługę, jakiej sami oczekiwalibyśmy zwracając się do innej firmy. Zaufała nam m.in. Telewizja Polska S.A., TP S.A., POLSAT S.A., Poczta Polska S.A., RAFAKO S.A., MPK Kraków, MPK Rzeszów, Międzynarodowe Targi Poznańskie i około 1000 innych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *