Trendy

Powiększony pakiet marketingowy Klubu Gepardów Biznesu

Przedsiębiorstwa i banki wyróżnione w Konkursie Gepardów Biznesu 2006, bo ich wartość rynkowa wzrosła o minimum 30 proc., które do tej pory nie odebrały dyplomów, mogą je otrzymać pocztą po wykupieniu pakietu marketingowego Klubu Gepardów Biznesu.  

Wystarczy, że wypełnią i wyślą faksem deklarację, która jest w tym serwisie internetowym pod adresem: https://www.gepardybiznesu.pl/download/klub_deklaracja.doc.

Pakiet marketingowy Klubu Gepardów Biznesu to karta członkowska Klubu Gepardów Biznesu, pełniąca jednocześnie funkcję karty rabatowej w Programie Rabatwym Tęcza, reklama w www.gepardybiznesu.pl i Magazynie Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu" (podstawowe informacje) oraz dwie ramki do dyplomów.

Po wykupieniu pakietu dwa dyplomy są gratis: jeden dla wyróżnionego przedsiębiorstwa lub banku, drugi dla wybranego przez firmę lub bank przedstawiciela, który zostaje członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Karta członkowska Klubu Gepardów Biznesu jest szczególnym wyróżnieniem dla właścicieli i menedżerów najdynamiczniejszych firm i banków spółdzielczych, których wartość rynkowa, wyliczoną zgodnie z metodą opracowaną przez Instytut Bankowości Spółdzielczej, wzrosła o więcej niż 30 proc. w ciągu 2 lub 3 lat.

Image

Karta uprawnia do rabatów oferowanych w Spółdzielczym Programie Rabatowym.

Posługiwanie się kartą określają warunki i zasady ustalone przez firmę ULAN w regulaminach zamieszczonych na www.gepardybiznesu.pl oraz www.rabat.org.pl.

Image

  Image

Wzór dyplomu dla firm w Konkursie Gepardy Biznesu AD 2006

 

Każda osoba, która złoży deklarację członkowską do Klubu Gepardów Biznesu, otrzyma imienny dyplom za zasługi w przyczynieniu się do dynamicznego rozwoju kierowanej przez siebie firmy lub banku spółdzielczego. Wzór dyplomu przedstawiamy poniżej.

Image

 

Dodatkowo członkowie Klubu Gepardów Biznesu nie płacą za uczestnictwo  w Programie Rabatowym Tęcza.

Opłata za udział firmy w roli Partnera w Programie Rabatowym Tęcza wynosi 240 zł netto (bez podatku VAT) rocznie (20 zł miesięcznie).  Tyle kosztuje pakiet marketingowy  Programu Rabatowego Tęcza, dzięki któremu informacje o Partnerach Programu są dostępne na stronach www.rabat.org.pl, www.gepardybiznesu.pl, www.ibs.edu.pl i publikowane w czasopismach, które wydaje spółka ULAN: kwartalniku "Europejski Bank Spółdzielczy" i Magazynie Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu". Będę też wysyłane newsletterem  do członków Klubu Gepardów Biznesu i abonentów newslettera ze stron  www.rabat.org.pl, www.gepardybiznesu.pl, www.ibs.edu.pl.

WSTECZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *