310 członków Klubu Gepardów Biznesu

Każdego dnia liczba członków Klubu Gepardów Biznesu  zwiększa się. Przedstawiamy ich listę  12 kwietnia  2007 r. z 310 podmiotami.

Są na niej najlepsze firmy i banki spółdzielcze w Polsce. Dynamika wzrostu ich wartości rynkowej w latach 2003-2005 była wyższa niż 30 proc. 

W podziale na branże lista jest dostępna na www.gepardybiznesu.pl w dziale Członkowie. Banki spółdzielcze są wyodrębnione i pogrupowane według województw.

Członkami Klubu Gepardów Biznesu  są też przedsiębiorcy i menedżerowie najlepszych firm i banków spółdzielczych. Oni również w dziale Członkowie pogrupowani są według województw.

Członkowie Klubu Gepardów Biznesu*     

1 Czesław Lang,  Dyrektor Generalny LANG TEAM Sp. z o.o.
2 Wojciech Duda Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
3 Edward Darmofał Prezes Zarządu Zakładu Drzewnego NAPIWODA Sp. z o.o. w Nidzicy
4 Danuta Kośmider  Prezes Zarządu PREMET S.A.
5 Józef Stec Prezes Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
6 Michał Staszewski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
7 Krzysztof Małetka Dyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Izotopów POLATOM
8 Ireneusz Lickiewicz Dyrektor Marketingu BAUTECH Sp. z o.o.
9 Adam Skorut Prezes Skorut Import Export Sp. z o.o.
10 Grzegorz Merchel Prezes HERMAR Sp. z o.o. w Mławie
11 Tadeusz Grabczyński Prezes Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego ROLLING S.J.
12 Ewa Lis  Prezes P.W.P.T.O. TONEL Sp. z o.o.
13 Leszek Dziuba Prezes Zarządu BOLSPED Sp. z o.o.
14 Eugeniusz Roj Wiceprezes Zarządu TRANSBUD – KATOWICE S.A.
15 Wiesław Karczewski Prezes Zarządu Zakładu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Łaszczowie
16 Karol Borycki Prezes Zarządu BENTELER DISTRIBUTION POLAND Sp. z o.o.
17 Roman Rajewski Prezes Zarządu METAL – JAWOR Sp. z o.o.
18 Piotr Mężyński Zastępca Prezesa, Dyrektor d/s Ekonomiczno-Finansowych Przedsiebiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
19 Zbigniew Gołąbiewski Prezes Zarządu PROMOTECH Sp. z o.o.
20 Maciej Krzyżanowski Prezes Zarządu Agencji AMK Sp. z o.o. w Poznaniu
21 Alfreda Kolenkiewicz Współwłaściciel Suwalskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
22 Krystyna Jelska Prezes Zarządu PREFABET EŁK Sp. z o.o.
23 Jan Szelejewski Prezes VIPHARM SA w Warszawie
24 Jerzy Kula Prezes Zarządu Zakładu Automatyki ZREMB Warszawa Sp. z o.o.
25 Krzysztof Dominiczak Prezes Zarządu PLANETA Sp. z o.o. w Warszawie
26 Marian Hajduk Współwłaściciel Zakładu Produkcyjnego WESEM D.M.M. Hajduk S.J.
27 Jan Wojtczak Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raszkowie
28 Wojciech Chybowski Prezes Zarządu PENTACOMP Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
29 Andrzej Rosiński Prezes Hubbard Polska Sp. z o.o.
30 Jan Zmarzły Prezes Regionalnego Zakładu Obsługi Gazownictwa GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. w  Świętochłowicach
31 Leszek Dereziński Prezes Zarządu KOM-ROL Kobylniki Sp. z o.o.
32 Jacek Okoński Właściciel Firmy Handlowo – Usługowej CZAKRAM Okoński Jacek
33 Jan Kubień Prezes Zarządu Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu
34 Henryk Wereski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Biłgoraju
35 Mariusz Gazda Prezes Zarządu Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie
36 Antoni Zaborny Prezes Zarządu ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
37 Jarosław Milaniuk Prezes Zarządu Egen Polska Sp. z o.o.
38 Waldemar Andruszkiewicz Prezes Zarządu Konsorcjum Budowlanego KONS – BUD SA w Suwałkach
39 Adam Nowak  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
40 Jarosław Machlewski Prezes Zarządu Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej "Ateńska" w Warszawie
41 Stefan Markowski Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK w Zawierciu
42 Jacek Urbańczyk Członek Zarządu MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o.
43 Eugeniusz Jacek Woźniak Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej NASZ DOM w Radomiu
44 Krzysztof Dąbrowski Wiceprezes Zarządu Twelve Electric Sp. z o.o.
45 Tomasz Sowiński Dyrektor Finansowy Zakładu Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.
46 Ryszard Szkiłądź Prezes Zarządu Zakładu Zaopatrzenia Usług i Produkcji Sp. z o.o.
47 Norbert Klimek Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lipce
48 Andrzej Matliński Współwłaściciel Wimat Wiechno & Matlińscy S.J.
49 Władysław Matwij Prezes Zarządu P.T. CENTRUM MAZUR S.A.
50 Leokadia Mizerska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Myszkowie
51 Mirosław Boguszewski Właściciel P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
52 Bogusław Samel Prezes Zarządu SPOŁEM Augustowskiej Spółdzielni Spożywców
53 Ireneusz Gryszpanowicz Prezes Zarządu ALISMA CONSTRUCTION SA
54 Marian Czokajło Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
55 Czesław Poźniak wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
56 Marian Fita  Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie
57 Lesław Wojtas Prezes Zarządu Podkarpackiegio Banku Spółdzielczego
58 Jacek Peryt Prezes Zarządu MISTAL Sp. z o.o
59 Eugenia Pokorska-Sawczuk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
60 Leszek Zawadzki Prezes Zarządu Glaverbel Wiglav SA
61 Roman Lis  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Transpotrowych ŚWID-TRANS Sp. z o.o.
62 Przemysław Przychodzeń Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych w Lublinie SA
63 Krzysztof Stasiak Prezes Zarządu KOMANDOR LUBLIN S.A.
64 Zbigniew Wielgosz Prezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku
65 Sławomir  Hardej Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sokołowie Podlaskim
66 Andrzej Jan Janiszewski Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy FOS POLMO Łódź SA
67 Wiesław Małuszek Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds Handlu i Marketingu Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
68 Krzysztof Skruczaj Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi
69 Wiesław Jabłoński Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej JEDNOŚĆ w Ostródzie
70 Maria Ślusarczyk  Prezez Zarządu Zakładu Usług Żeglugowych Sp. z o.o.
71 Stanisław Bobkiewicz  Prezes Zarządu P.W. Hutnik Sp. z o.o.
72 Michał Piątek Prezes Zarządu Gwarant Grupy Kapitałowej Sp. z o.o.
73 Witold Morawski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej
74 Zygmunt Cichocki Dyrektor Zarządu PBDiM DROMO Sp. z o.o.
75 Zdzisława Lasota  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pionkach
76 Maria Kowalik Prezes Zarządu SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zawiercie
77 Edward Janiszewski Prezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o.
78 Józef  Kramarczyk Prezes Zarządu Fabryki Wentylatorów FAWENT SA
79 Mariusz Sośniak Dyrektor ds.. Marketingu Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o.
80 Bogusław Pilek Prezes Zarządu ITeam SA we Wrocławiu
81 Andrzej  Furmańczyk Dyrektor PPH JAG Sp. z o.o. w Liskowie
82 Krzysztof Sadurski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jedlińsku
83 Mariusz Szeib Prokurent SEMAX SA w Poznaniu
84 Piotr Olszak Członek Zarządu WODKAN Sp. z o.o.
85 Barbara  Stańczyk Prezes Zarządu SCORPIO Sp. z o.o. w Łodzi
86 Petrus Rovers Prezes ROVERS POLSKA Sp. z o.o. w Piasecznie
87 Leszek Burzyński Prezes Zarządu AS-BAU Sp. z o.o. we Wrocławiu
88 Wiesław Zyk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie
89 Zbigniew Ott Prezes Zarządu BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. w Toruniu
90 Witold Zadroga Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej
91 Mirosława Morawska Prezes Zarządu ABM SA w Krakowie
92 Wojciech Geresz Prezes Zarządu Fabryki Okien SPECTRUM Sp. z o.o. w Lublinie
93 Jacek Trzciołek Wiceprezes TELEFONÓW OPALENICKICH S.A.
94 Wojciech Błaszak Prezes Zarządu Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.
95 Janusz  Wójcik Prezes Zarządu  INPROD Sp. z o.o. w Gliwicach
96 Wiesław Rosa Prezes Zarządu  TERPLAST Sp. z o.o. w Sieradzu
97  Wojciech  Kochowicz Dyrektor Centrowet Sp. z o.o. w Bydgoszczy
98 Bogusław Mierzwiak Współwaściciel -Członek Zarządu BART Sp. z o.o.
99 Mirosław Walkowiak Prezes Zarządu Centrowet – Cezal Sp. z o.o. w Poznaniu
100 Kazimierz  Matłoka Prezes Zarządu WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o.
101 Artur Nejmant Prezes Zarządu  Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. w Świeciu
102 Andrzej  Wieczorek Prezes Zarządu  HOLDING DORADCA Sp. z o.o. w Bytomiu
103 Bogusław Swaczyj Prezes  Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu Zdroju
104 Zbigniew  Gotartowski Prezes Zarządu Bibus Menos Sp. z o.o.
105 Józef  Mitura Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy
106 Józef  Szperlak  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jabłonce
107 Witold  Biernacki  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Różanie 
108 Andrzej Rogala  Prezes WARICOP Sp.J.  w Kielcach
109 Cezary Główczyński  Prezes Zarządu EUROLPOL Sp. z o.o.  w Żyrardowie
110 Paweł  Surowiecki   Prezes Zarządu PPH WODBUD SA  w Wyszkowie
111 Roman  Roszewski   Prezes Zarządu BONDER SA  w Piasecznie
112 Sławomir  Nowosadko  Prezes  GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. w Koszalinie
113 Janusz  Szkatuła  Prezes Zarządu BUDOPOL Sp. z o.o. w Krakowie
114 Jerzy Piasecki  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Transportu i Sprzętu Budowlanego SA w Łodzi
115 Roman  Sarnowski  Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Działdowie
116 Marek  Budner  Prezes  Zarządu Budner Sp. z o.o. w Warszawie
117 Edward  Gierut  Prezes Zarządu Fabryki Armatur JAFAR SA w Jaśle
118 Marek Stefański   Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA w Piasecznie
119 Leszek  Markuszewski  Prezes Zarządu DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku 
120 Tadeusz  Węgrzyniak  Prezes Zarządu GCB Domstal – Miastko SA 
121 Roman  Małysz   Członek  Zarządu, Dyrektor Handlowy AXIOM Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
122 Zdzisław  Jezierski  Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej TĘCZA w Turku 
123 Arkadiusz  Stojecki  Główny Specjalista ds. Rozwoju Biznesu Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Samochodów Małolitrażowych BOSMAL w Bielsku-Białej BOSMAL 
124 Roman  Dubowski  Prezes Zarządu PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o.  w Białymstoku
125 Waldemar  Klocek  Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa  Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie 
126 Zbigniew  Gieleciak  Prezes Zarządu Regionalnego  Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej  SA  w Tychach 
127 Paweł  Sławek  Prezes Zarządu UNICARD SA w Krakowie 
128 Eugeniusz  Skrzypiec   Wiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku
129 Andrzej  Cyrankiewicz  Prezes Zarządu Chłodnie Panada Rex-Iglokrak Sp. z o.o. w Krakowie
130 GLAVERBEL WIGLAV S.A. 04-993 Warszawa 
131 SPAMEL Spółdzielnia Inwalidów 56-416 Twardogóra 
132 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 08-300 Sokołów Podlaski 
133 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. 59-700 Bolesławiec 
134 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. 22-650 Łaszczów 
135 PROMOTECH Sp. z o.o. 15-620 Białystok 
136 AUTO – SHL S.A. Zakład Pojazdów Specjalnych 25-662 Kielce 
137 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 63-200 Jarocin 
138 VIPHARM S.A. 03-691 Warszawa 
139 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J. 43-374 Buczkowice 
140 MISTAL Sp. z o.o. 40-389 Katowice 
141 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. 56-100 Wołów 
142 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Siedlcach Sp. z o.o. 08-110 Siedlce 
143 PEGAZ Sp.z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych 60-167 Poznań 
144 HUTNIK Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe 27-400 Ostrowiec Św
145 TASKOMONT – 3 Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Montażowe 86-300 Grudziądz
146 HERMAR Sp. z o.o. 06-500 Mława
147 FHU TABO S.J. 96-200 Rawa Mazowiecka
148 DREWPOL Sp. z o.o. 72-221 Osina
149 TIM S.A. 43-382 Bielsko-Biała
150 BENTELER DISTRIBUTION POLAND 41-103 SIEMIANOWICE ŚLASKIE
151 KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o. 88-150 Kruszwica
152 TRANSBUD – KATOWICE S.A. 40-706 Katowice
153 HUBBARD POLSKA Sp.z  o.o. 55-110 Prusice
154 SCORPIO Sp. z o.o. 91-203 Łódź
155 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. 03-840 Warszawa
156 OBR Iztopów POLATOM 
157 ROLLING S.J. ZPUH 87-853 Kruszyn
158 ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski
159 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp.z o.o. 43-450 Ustroń
160 AGENCJA AMK Sp. z o.o. 61-008 Poznań
161 Fabryka Osprzętu Samochodowego POLMO Łódź S.A. 93-126 Łódź
162 Zakład Usług Żeglugowych Sp.z o.o. 71-700 Szczecin
163 SPYRA PRIMO POLAND Sp. z o.o. 43-197 Mikołów – Paniowy
164 Animex – Trans Sp. z o.o. 00-613 Warszawa
165 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska 75-811 Koszalin
166 Bailey Dairy Products Polska Sp.z o.o. 03-119 Warszawa
167 WIMAT Wiechno & Matlińscy  S.J. 90-143 Łódź
168 WESEM S.J. Zakład Produkcyjny 32-020 Wieliczka
169 Kormal Sp. z o.o. PPH i U 00-108 Warszawa
170 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych w Lublinie S.A. 20-439 Lublin
171 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. 43-100 Tychy
172 LANG TEAM Sp. z o.o. 02-792 Warszawa
173 KONS – BUD S.A. Konsorcjum Budowlane 16-400 Suwałki
174 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S.A. w Kaliszu 62-800 Kalisz
175 BOLSPED Sp. z o.o. 32-332 Bukowno
176 NAPIWODA Sp. z o.o. Zakład Drzewny 13-100 Nidzica
177 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp.z o.o. 62-650 Kłodawa
178 Metalzbyt Sp. z o.o. 10-959 Olsztyn
179 KOMANDOR LUBLIN S.A. 20-445 Lublin
180 SPPH " WITAL" Kolenkiewicz, Uzdziło Spólka Jawna 16-400 Suwałki
181 Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A. 41-403 Chełm Śląski
182 PLANETA Sp. z o.o. 03-289 Warszawa
183 Metal Jawor Sp. z o.o. 59-400 Jawor
184 EGEN POLSKA Sp. z o.o. 20-209 Lublin
185 WOSTAL Sp.z o.o. Zakłady Mechaniczno – Kuźnicze 32-340 Wolbrom
186 FAELBUD S.A. 20-234 Lublin
187 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp.z o.o. 65-031 Zielona Góra
188 PPH JAG Sp. z o.o. 62-850 Lisków
189 TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o. 04-994 Warszawa
190 PREFABET EŁK Sp. z o.o. 19-300 Ełk
191 Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o.  30-130 Kraków
192 EURO SKLEP S.A. 43-300 Bielsko Biała
193 Firma Handlowo Usługowa CZAKRAM Jacek Okoński 33-100 Tarnów
194 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. 58-100 Swidnica
195 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. 11-500 Giżycko
196 GWARANT Sp. z o.o. 40-611 Katowice
197 PENTACOMP SYSTEMY INFORMATYCZNE Sp. z o.o. 01-687 Warszawa
198 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. 05-500 Piaseczno
199 SKORUT Import Eksport Sp. z o.o. 32-400 Myślenice
200 Primer Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. 81-212 Gdynia
201 ORLEN Koltrans Sp. z o.o. 09-411 Płock
202 TELKAB S.A. 39-300 Mielec
203 PLECEWICE S.A. Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej 05-088 Brochów
204 P.U.P.T.O. „TONEL” Sp. z o.o. 00-113 Warszawa
205 PPHU Albatros J. i. M. Czyż S.J. 22-100 Chełm
206 PREMET S.A. 58-250 Pieszyce
207 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  WIRAŻ BUS Sp. z o.o.  62-020 Swarzędz
208 Bautech Wojciechowski Lickiewicz S.J. 00-718 Warszawa
209 BANK SPÓŁDZIELCZY W RASZKOWIE 63-440 RASZKÓW
210 MDM-DRUK SJ ul. Borówki 4
211 LECH Sp. z o.o. PW 85-833 Bydgoszcz
212  Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. 42-523 Dąbrowa Górnicza
213 Zakład Zaopatrzenia  Usług i Produkcji Sp. z o.o. 16-061 Juchnowiec Kościelny
214 JEDNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa 14-100 Ostróda
215 Zakład Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.  32-733 Trzciana
216 ALISMA CONSTRUCTION S.A. 02-697 Warszawa
217 Spółdzielnia Mieszkaniowa 62-600 Koło
218 Dyplom raz jeszcze 
219 WIMAT Wiechno & Matlińscy  S.J. 90-143 Łódź
220 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. 56-100 Wołów
221 EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska 75-811 Koszalin
222 SEMAX S.A.  61-371 POZNAŃ
223 Bank Spółdzielczy w Biłoraju 23-400 Biłgoraj
224 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom 26-600 Radom
225 Spóldzielnia Mieszkaniowa Rozstaje 80-464 Gdańsk
226 AKSON Spółka Jawna 40-635 Katowice
227 ZAKŁAD ENERGO-MECHANICZNY ŁABĘDY SP. Z O.O.  44-109 Gliwice
228 Bank Spółdzielczy w Myszkowie 42-300 Myszków
229 AS-BAU Sp. z o.o.  54-618 Wrocław
230 DROMO Sp. z o.o. Przeds. Budowy Dróg i Mostow 14-100 Ostróda
231 PREUWOD Sp. z o.o. 34-100 Wadowice
232 INTERKOBO INVEST Sp. z o.o. 91-342 Łódź
233 Gospodarczy Bank Spółdzielczy Barlinek 74-320 Barlinek
234 Rejonowy Bank Spółdzielczy Lututów 98-360 Lututów
235 WODKAN Sp. z o.o. 61-249 Poznań
236 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 03-977 Warszawa
237 Bank Spółdzielczy w Sierakowicach 83-340 Sierakowice
238 MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o. 58-500 Jelenia Góra
239 HUTNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa 42-400 Zawiercie
240 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo 82-300 Elbląg
241 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A. 90-456 Łódź
242 Mszczonowska Spółdzielnia Mieszkaniowa 01-111 Warszawa
243 GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. 41-600 Świętochłowice
244 Bank Spółdzielczy w Brańsku 17-120 Brańsk
245 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy S.J. 84-300 Lębork
246 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zawiercie 42-400 Zawiercie
247 P.U.T. Świd-Trans Sp. z o.o. 21-045 Świdnik
248 Bank Spółdzielczy w Lipce 77-420 Lipka
249 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej 96-230 Biała Rawska
250 P.P.U.H. PODKOWA S.J. 00-810 Warszawa
251 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Płonia 70-791 Szczecin
252 Bank Spółdzielczy Gniezno 62-200 Gniezno
253 Bank Spółdzielczy Brodnica 87-300 Brodnica
254 Przedsiębiorstwo Turystyczne Centrum Mazur S.A. 11-500 Giżycko
255 Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców 16-300 Augustów
256 H. Cegielski – Service Sp. z o.o. 61-485 Poznań
257 Bank Spółdzielczy w Jabłonce 34-480 Jabłonka
258 Bank Spółdzielczy w Przemkowie 59-170 Przemków
259 Bank Spółdzielczy Zambrów 18-300 Zambrów
260 Bank Spółdzielczy w Jedlińsku 26-660 Jedlińsk
261 Bank Spółdzielczy Sejny 16-500 Sejny
262 Podkarpacki Bank Spółdzielczy 38-500 Sanok
263 Bank Spółdzielczy w Tczewie 83-110 Tczew
264 Bank Spółdzielczy w Pionkach 26-670 Pionki
265 ITeam S.A. 50-062 Wrocław
266 Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR 99-307 Strzelce
267 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka
268 TELEFONY OPALENICKIE S.A. 64-330 Opalenica
269 Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o.o. 20-150 Lublin
270 ABM S.A. 30-719 Kraków
271 BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. 87-100 Toruń
272 Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. 86-105 Świecie
273 HOLDING DORADCA Sp. z o.o. 41-902 Bytom
274 INPROD Sp. z o.o. PW 44-164 Gliwice
275 TERPLAST Sp. z o.o. – Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych 98-200 Sieradz
276 Centrowet Sp. Z o.o. 85-377 Bydgoszcz
277 BART Sp. z o.o.  86-100 Świecie
278 Centrowet – Cezal Sp. z o.o. 60-543 Poznań
279 WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o. 60-465 Poznań
280 BIBUS MENOS Sp. z o.o. 81-341 Gdynia
281 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie 13-200 Działdowo
282 WARICOP Sp.J.  w Kielcach 
283 EUROLPOL Sp. z o.o.  w Żyrardowie 
284 PPH WODBUD SA  w Wyszkowie 
285 BONDER SA  w Piasecznie 
286 GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. w Koszalinie 
287 BUDOPOL Sp. z o.o. w Krakowie  
288  Przedsiębiorstwo Transportu i Sprzętu Budowlanego SA w Łodzi
289 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie
290 Budner Sp. z o.o. w Warszawie
291  Fabryka Armatur JAFAR SA w Jaśle
292 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA w Piasecznie
293 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku 
294 GCB Domstal – Miastko SA 
295 AXIOM Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
296 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku 
297 Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Samochodów Małolitrażowych BOSMAL w Bielsku-Białej 
298 PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o.  w Białymstoku
299 Okręgowe Przedsiębiorstwo  Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie 
300 Regionalne  Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej  SA  w Tychach 
301 UNICARD SA w Krakowie 
302 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku
303 Chłodnie Panada Rex-Iglokrak Sp. z o.o. w Krakowie
304 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim  
305 Paweł  Blicharski Prezes Zarządu Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
306 Janina Pilarek  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przemkowie
307 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. w Gdańsku  
308 Paweł  Kanabaj Prezes Zarządu Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
309 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe VIBA Sp. z o.o. w Piastowie  
310 Marcin Frunze Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego VIBA Sp. z o.o. w Piastowie

Źródło: Klub Gepardów Biznesu 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *