Informacje

Czekamy na dane innych dynamicznych firm

Celem Klubu Gepardów Biznesu jest znalezienie wszystkich dynamicznych firm w Polsce. Z pomocą Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit ustaliliśmy nazwy i adresy 6,2 tys. podmiotów, których wartość rynkowa wzrosła o 30 proc. i więcej w latach 2004-2006. Inne dynamiczne przedsiębiorstwa mogą same zgłosić się do nas.

Zakończyliśmy właśnie publikację 66 rankingów dynamicznych firm z 32 branż oraz z pozostałych dziedzin gospodarki. Wyceniliśmy w nich wartość rynkową 9 tysięcy przedsiębiorstw w latach 2004-2006. To największa w Polsce analiza danych firm podana do wiadomości publicznej. 

Celem Klubu Gepardów Biznesu jest znalezienie wszystkich dynamicznych firm w Polsce. Dlatego wkrótce na stronie www.gepardybiznesu.pl opublikujemy ankietę z prośbą o podanie danych finansowych za okres 2003-2006. Z ankietami będziemy starali się dotrzać do dynamicznych firm za pomoca przesyłek pocztowych do nich oraz do miejsc, gdzie pojawiają się ich przedstawiciele.

 Ankiety będziemy zbierali do końca 2007 r. Na ich podstawie powstaną kolejne rankingi, które ogłosimy na początku 2008 r., a ich zwycięzców zaprosimy na Galę Gepardów Biznesu w Warszawie w marcu 2008 r.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *