Przemysł elektromaszynowy

Twelve Electric Sp. z o.o. – członek Klubu Gepardów Biznesu

              

Wartość rynkowa firmy w okresie od 31 marca 2004 r. do 31 marca 2006 r. wzrosła 4,1 razy  z 2 do 8,4 mln zł. Wśród  835 sklasyfikowanych małych firm z przemysłu elektromaszynowego  zajęła 112 miejsce, a wśród 2113 firm województwa mazowieckiego – 808 miejsce.

 Firma Twelve Electric Sp. z o.o. w Warszawie już od 14 lat oferuje na rynku polskim nowoczesne i niezawodne produkty oraz kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu Kompensacji Mocy Biernej, Monitoringu Jakości Sieci, Osprzętu Elektrotechnicznego.

Jesteśmy całkowicie polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, która skupia swoje działania na projektowaniu, konstruowaniu oraz wdrażaniu nowatorskich urządzeń i systemów optymalizujących zużycie energii elektrycznej, zapewniających bezpieczeństwo w eksploatacji oraz najwyższy światowy standard w zakresie parametrów technicznych, metrologicznych i funkcjonalnych. Rzetelną pracą i swoim profesjonalizmem zdobyliśmy zaufanie wielu polskich klientów oraz naszych zagranicznych partnerów. Obecnie reprezentujemy na polskim rynku trzy poważne firmy europejskie: słoweńską Iskrę – producenta kondensatorów mocy na niskie i średnie napięcie oraz dwie firmy niemieckie: ESGO Gmbh – producenta styczników ID i IDX oraz SBA Trafobau – Jena Gmbh – producenta dławików do filtrów wyższych harmonicznych.

Od 1991 roku w dziedzinie kompensacji mocy biernejj produkujemy mikroprocesorowe regulatory mocy biernej MRM-12, baterie kondensatorów mocy BK-T-95, kondensatory mocy K.99/3. Świadczymy też kompleksowo usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchomiania, analiz wyższych harmonicznych i pomiarów diagnostycznych. Specjalizujemy się również w nietypowych rozwiązaniach, takich jak kompensacja mocy biernej pojemnościowej i kompensacja obciążeń dynamicznych.

Od 1998 roku w zakresie monitoringu parametrów sieci produkujemy całą rodzinę bardzo nowoczesnych analizatorów AS-3. Szeroka gama naszych analizatorów, mimo że zróżnicowana pod względem funkcjonalnym, we wszystkich modelach wyróżnia się niezwykle rozbudowanymi parametrami technicznymi i metrologicznymi

http://www.twelvee.com.pl/
    
 Kontakt  
    
 
Twelve Electric Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 162
04-987 Warszawa
tel. (22) 872 20 20
fax:(22) 612 79 49
skype:  t12e_1, t12e_2, t12e_3
e-mail: twelvee@twelvee.com.pl
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *