Artykuły

Concordia świętuje urodziny

31 sierpnia 2007 r. w Starym Browarze w Poznaniu odbędzie się uroczysta Gala jubileuszowa Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska, które obchodzi dziesięciolecie swojej działalności. Po raz pierwszy zostanie wtedy zaprezentowany nowy produkt ubezpieczeniowy dla firm – Concordia Profit.

Concordia świętuje urodziny

Pod takim hasłem podczas Gali Jubileuszowej z okazji X-lecia jednej z nielicznych instytucji finansowych mających swą główną siedzibę w Poznaniu – Concordii Polska TUW – świętować będą przedstawiciele władz miasta oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, najwięksi Partnerzy i Klienci Concordii, przedstawiciele mediów wraz z  pracownikami, udziałowcami  firmy oraz Radą Nadzorcza z Niemiec.
– Jednym z gości specjalnych Gali będzie Czesław Lang. Wystąpienie, zatytułowane „Droga do sukcesu”, przybliży obecnym sylwetkę wybitnego sportowca, organizatora i managera Tour de Pologne, jednej z największych imprez tego typu na świecie – Katarzyna Jankowska Specjalista ds. Marketingu i PR Grupy Concordia nie kryje zadowolenia z obecności mistrza sportowego.
Nie będzie to jednak jedyna atrakcja, jaką przygotowano dla uczestników Gali. Podczas uroczystości zagra i zaśpiewa Stanisław Soyka.

Podczas Kongresu Sprzedaży, który będzie częścią obchodów dziesięciolecia po raz pierwszy zostanie zademonstrowany nowy produkt ubezpieczeniowy towarzystwa Concordia Profit.

–Ciesząc się obecnymi sukcesami Concordii, stawiamy sobie kolejne, ambitne cele zawodowe. Dlatego też podczas Kongresu Sprzedaży przedstawimy nasze nowe dziecko – Concordię Profit, który trafi do sprzedaży już we wrześniu br. – mówi Katarzyna Kasztelan – Przybylska – Jest to nowoczesny pakiet ubezpieczeniowy skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, jednak na razie nie zdradzamy szczegółów – dodaje.

źródło: Agencja InPlus PR

Nasz komentarz:

Instytut Bankowości Spółdzielczej i Klub Gepardów Biznesu życzą Concordii Polska TUW dalszych sukcesów w kolejnych dziesięcioleciach.

Liczymy też na dalsza współpracę. Grupa Concordia była fundatorem statuetek w pierwszej edycji Konkursu Gepardy Biznesu. Pani Katarzyna Kasztelan – Przybylska, dyrektor biura organizacji i wsparcia sprzedaży Grupy Concordia, wręczyła je przedstawicielom najdynamiczniejszych banków spółdzielczych na I Balu Gepardów Biznesu 9 czerwca 2006 r.

 

 

 

  Wiosną 2007 r.  wymyśliła Konkursu "Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy", który od czerwca 2007 r. prowadzi Instytut Bankowości Spółdzielczej. Grupa Concordia jest fundatorem nagrody głównej w tym konkursie, którą jest ubezpieczenie siedziby banku od ognia i innych zdarzeń losowych oraz udzielenie 10 proc. zniżki na pozostałe ubezpieczenia majątku.

Czesław Lang  i jego firma Lang Team są członkami Klubu Gepardy Biznesu, a on sam jest również członkiem Kapituły Konkursu Gepardy Biznesu. To krajan dyrektora Instytutu Bankowości Spółdzielczej. Obaj pochodzą z ziemi słupskiej.

Jerzy Krajewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *