Media o nas

Spółdzielczy gepard

"Gazeta Powiatowa- Wiadomości Oławskie" opublikowała artykuł o Banku Spółdzielczym w Oławie wyróżnionym w Konkursie Gepardy Biznesu 2007.

 

 

We wrocławskim hotelu Radisson SAS wręczono statuetki “Dolnośląski Gepard Biznesu 2007”. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych jest Bank Spółdzielczy w Oławie

Ryszard Żuraw (z lewej) i Jacek Marmulewicz otrzymali dyplomy za wkład w dynamiczny rozwój oławskiego Banku Spółdzielczego

 

Misją konkursu, organizowanego przez stowarzyszenie “Klub Gepardów Biznesu” w różnych regionach Polski, jest wspieranie rozwoju polskich firm oraz zachęta do nawiązania między nimi kontaktów gospodarczych. Celem jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm oraz banków spółdzielczych, według wzrostu ich wartości rynkowej. Patronat honorowy nad dolnośląską edycją objęli marszałek województwa dolnośląskiego oraz prezydent Wrocławia.
Laureatów wyłoniono na bazie szczegółowych badań i analiz sporządzonych przez wywiadownię gospodarczą “InfoCredit”, która przebadała blisko 5 tysięcy polskich banków i przedsiębiorstw.
Bank Spółdzielczy w Oławie nagrodzono w prestiżowej kategorii „Najdynamiczniejszy bank spółdzielczy”. Podczas gali w hotelu Radisson nagrodę z rąk członka zarządu województwa dolnośląskiego Grzegorza Romana odebrał 12 marca Ryszard Żuraw – prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie. Prezes oraz członek zarządu oławskiego BS Jacek Marmulewicz otrzymali również dyplomy za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju firmy.
– Otrzymana nagroda jest wymownym potwierdzeniem biznesowych umiejętności i dużego potencjału rozwojowego naszego banku, który znalazł się wśród prężnych instytucji biznesowych – mówi Ryszard Żuraw. – Dzięki projektowi “Gepardy biznesu” kilkanaście tysięcy firm w Polsce dowiedziało się, że sektor bankowości spółdzielczej, w tym także nasz oławski bank, jest niezwykle aktywny i przejawia inicjatywy zgodne ze współczesnymi trendami biznesu.

źródło: "Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie" nr 13/2008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *